Zapowiedź: AS Roma - Benevento Calcio AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: Genoa CFC - AS Roma AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: AS Roma - Virtus Entella AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: Cagliari Calcio - AS Roma AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: AS Roma - Udinese Calcio AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: UC Sampdoria - AS Roma AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: ACF Fiorentina - AS Roma AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: Parma Calcio AS Roma AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: AS Roma - AC Milan AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: AS Roma - Juventus Turyn AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: AS Roma - SS Lazio Rzym AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Z Fiorentiną wszedłeś w 13 minucie drugiej połowy, 9 minut i strzeliłeś gola.

- 1930/31: (22-27 kolejka), 6 kolejnych wygranych (Juventus 5:0, Pro-Patria 0:4, Bologna 2:1, Casale 0:3, Livorno 7:1, Pro Vercelli 5:0)

Zapowiedź: AS Roma - Chievo Verona AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: AS Roma - UC Sampdoria AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: FC Parma - AS Roma AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: SS Lazio Rzym - AS Roma AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: Udinese Calcio - AS Roma AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: Juventus Turyn - AS Roma AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Górnośląska Wyższa Szkoła Pedagogiczna imienia Kardynała Augusta Hlonda - pedagogika, studia, studia podyplomowe, Śląsk, Katowice UTW Mysłowice

Po porażce w Turynie, dwie wygrane. Dziś zespół był głodny na boisku...

Zapowiedź: SSC Napoli - AS Roma AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: Atalanta Bergamo - AS Roma AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Dziś zespoły znajdują się w podobnej sytuacji jak na zakończenie poprzedniego

Zapowiedź: AC Milan - AS Roma AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: Roma - Empoli AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

12:38 Luca Pellegrini przejdzie lada chwila testy medyczne w Cagliari, podaje Gianluca Di Marzio

Przed wspomnianym pierwszym meczem drużyn w tym sezonie Fiorentina prowadziła w tabeli, z 18 punktami na koncie, a Roma była tuż za zespołem z

SP S O P RTY W N W IE N MCZECH

Zapowiedź: AS Roma - Inter Mediolan AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Zapowiedź: AS Roma - SSC Napoli AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Reprezentacja MOW Wrocław w piłce nożnej osiągnęła ogromny sukces wygrywając

Tym razem Marco Cassetti pojawił się w programie Slideshow emitowanym przez Roma TV, w którym osoby omawiają przedstawiane zdjęcia.

FRANCO TANCREDI ASTUTILLO MALGIOGLIO

Od 2013 roku jest trenerem bramkarzy w Cesenie i ma pod swoją ręką golkiperów takich jak Agliardi i Leali.

Mecz w zasadzie zakończył się w 48 minucie, gdy Bonucci strzelił gola na 2-0.

10 punktów straty do Napoli i Lazio. Uważa Pan, że mecz z Interem może mieć już decydujące znaczenie w walce Romy o miejsce w pierwszej trójce?

Zapowiedź: Udinese Calcio - AS Roma , 20:45 AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

I Turniej w Halowej Piłce Nożnej Stalówka Cup Hala widowiskowo-sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie, ul. Generała Andersa 37

Jak zmieni się drużyna z Nainggolanem? Czy Pjanić będzie mógł odejść w czerwcu?

REGULAMIN TURNIEJU LIDER WINTER KIDS CUP 2016

Zapowiedź: AS Roma - FC Barcelona AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Liga Halowa Orlików rocznik 2007 i mł. sezon 2017/18 I kolejka r. ( sobota) Hala w Pietrowicach Wielkich!!

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ZDUŃSKA WOLA I PRODUCENTA MEBLI SIMEX PATRONAT HONOROWY:

Prawdopodobne godziny rozgrywania meczów: Soboty godziny od około do około Niedziele godziny od około 9.00 do około 14.

Zapowiedź: FC Bayern - AS Roma AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

VI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORZEŁ CUP (rocznik 2003 i młodsi) Zduńska Wola r.

OLIMPIADA WIEDZY O LECHU POZNAŃ

Regulamin IRZYK CUP. Roczniki Organizatorzy: UKS Bemowska Szkoła Sportu IRZYK, Kamil Marczak, Sebastian Groszek 2. Terminy turniejów:

Halowy Turniej Piłkarski Młodzik Cup 2016 dla zawodników rocznika 2007 i mł. o Puchar Prezydenta Miasta Radomia

Sulmierzycka Liga Halowej Piłki Nożnej. III edycja 2015/2016. o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach

Zapowiedź: AS Roma - FC Porto AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

Nawet przed derby nie zmieni Pan zwyczaju i zdradzi listę powołanych dopiero jutro oraz nie zrobi zgrupowania w Trigorii?

I HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA GIEKSA CUP (rocznik 2003 i młodsi) Bełchatów r.

STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA na kierunku PEDAGOGIKA

B1 (Junior Młodszy) ) 2) 3) 4) 7.

komórka ZAKRES ROZSZERZONY numeracja zadań w teście

Zapowiedź: Real Madryt - AS Roma AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

KURS TRENERSKI UEFA A Model Systemu Szkolenia Dzieci i Młodzieży WŁOCHY OPRACOWAŁ: STANISŁAW SZPYRKA

B1 (Junior Młodszy) C1 (Trampkarz)

Rozgrywki III Edycji Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego - II Kolejka

LJAJIC dla Roma Channel Jesteś szczęśliwy z bramki zdobytej w taki sposób?

LATO 2014 W TORUNIU WAKACJE Z ORLIKIEM na obiektach MOSiR TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN TORUŃ 2014 W PIŁCE NOŻNEJ

1 Kolejka rozgrywek VI Edycji Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

Totti: Ilary pierwsza wysłałaby mnie do RPA (2010) AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.pl - News

PROGRAM X TURNIEJU STK REDECO CUP 2014 W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ. Rocznik 2004 U Wrocław; 1-2 LUTY 2014r.

Garcia, jak ma się Roma? Nie tylko mentalnie, ale również fizycznie? Mecz w Bologni był bardzo kosztowny.

NADSTAL CUP chłopcy rocznik 2005 i młodsi Krzaki Czaplinkowskie r. Podział na grupy

16.20 przewidywane zakończenie turnieju, wręczenie nagród.

I Ogólnopolski turniej halowej piłki nożnej GOOL CUP rocznik 2009 i młodsi organizowany przez Akademię Młodego Piłkarza Gool

REGULAMIN TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA GŁOGOWA MAŁOPLSKIEGO

Młodzi kakaesiacy znów na podium Published on Kalisz (

REGULAMIN TURNIEJU 1

Garcia: Musimy zatrzymać najlepszych i wzmocnić kadrę. Bez tego, w CL odbijemy się od AS Roma - Polski Serwis Romanistów - ASRoma.

REGULAMIN. I. Organizatorem Płockiej Ligi Młodzik U-12 jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

OSOWA FOOTBALL CUP 17 CZERWCA

Załącznik nr 2 do Uchwały nr 40/19/Z. Zarządu Śl. ZPN z dnia r.

VII HALOWY TURNIEJ SENIORÓW piłki nożnej o Puchar WÓJTA GMINY ZDUŃSKA WOLA

Przykładowe ćwiczenia stosowane w treningu techniczno-taktycznym na Wyspach Brytyjskich.

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

TURNIEJ Kolejarz CUP 2016

IV HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ POD PATRONATEM STAROSTY POWIATU PABIANICKIEGO ORZEŁ CUP (rocznik 2003 i młodsi) Pabianice r.

Przyjrzyjcie się dzieciom, jaką radość sprawia im zdobycie bramki. Każde dziecko rodzi się z talentem, ale od nas zależy kiedy go zauważymy.

REGUŁY GRY FooBaSKILL

Jak Pan oceni te derby? Petkovic mówił, że nie był to zbyt piękny mecz z taktycznego punktu widzenia

UEFA EUROPA LEAGUE - STAGIONE 2013/2014 CARTELLE STAMPA

Jednym z bohaterów ostatniej kolejki Serie A był Andrea Bertolacci. Wychowanek Romy, który występuje na zasadzie współwłasności w Genoi, zdobył bramkę w wygranym przez Rossoblu 3-2 meczu z Lazio. Było to trzecie trafienie 22-latka w sezonie. W ostatni weekend na boiskach oglądaliśmy jednak wielu innych młodych wychowanków Giallorossich. Jak im szło? Odpowiedź poznamy poniżej. Luca ANTEI (US Sassuolo Calcio - Serie B) Pozycja: Środowy obrońca Data urodzenia: 19/04/1992 połowy karty - 31 stycznia przeszedł do Sassuolo. Mecz 24 kolejki z Empoli obejrzał z trybu. Federico BARBA (US Grosseto 1912 - Serie B) Pozycja: Środkowy/lewy obrońca Data urodzenia: 01/09/1993 - W wyjściowym składzie w meczu 23 kolejki z Cittadellą (US Grosseto 1912 vs AS Cittadella 3-1) gdzie został zmieniony w 63 minucie przez Feltschera. - Na ławce w meczu 24 kolejki z Padovą (US Grosseto 1912 vs Calcio Padova 1-1). - Powołany przez trenera U20 Di Biagio, na mecz "turnieju czterech narodów" z Niemcami. Serie B- Występy: 12 - Minuty: 1022 - Żółte kartki: 4 TIM Cup - Występy: 1 - Minuty: 90 Włochy U20 - Występy: 3 - Minuty: 194 Andrea BERTOLACCI (Genoa CFC - Serie A) Pozycja: Trequartista Data urodzenia: 11/01/1991 Status: współwłasność 1 / 8

- Na ławce w meczu 22 kolejki z Juventusem (Juventus FC vs Genoa CFC 1-1) gdzie, wszedł w 59 minucie za Oliverę. - W pierwszym składzie w meczu z Lazio (Genoa CFC vs SS Lazio 3-2) gdzie, w 22 minucie zdobył gola dającego prowadzenie 2-0. W 74 minucie został zmieniony przez Oliverę. Serie A - Występy: 16 - Minuty: 1081 - Bramki: 3 - Żółte kartki: 4 Gianluca CAPRARI (Delfino Pescara 1936 - Serie A) Pozycja: Boczny napastnik Data urodzenia: 30/07/1993 Status: współwłasność - Na ławce w meczu 22 kolejki z Sampdorią (UC Sampdoria vs Delfino Pescara 1936 6-0). - Na ławce meczu 23 kolejki z Bologną (Delfino Pescara 1936 vs Bologna FC 1909 2-3). - Powołany przez trenera U20 Di Biagio, na mecz "turnieju czterech narodów" z Niemcami. Serie A - Występy: 14 - Minuty: 630 - Bramki: 1 - Żółte kartki: 1 TIM Cup - Występy: 1 - Minuty: 69 Amato CICIRETTI (Carrarese Calcio 1908 - Lega Pro 1) Pozycja: Trequartista Data urodzenia: 31/12/1993 - Na ławce w meczu 19 kolejki z Viareggio (Esperia Viareggio vs Carrarese Calcio 1908 1-0). Lega Pro 1 - Występy: 9 - Minuty: 413 Alessandro CRESCENZI (Delfino Pescara 1936/Novara Calcio - Serie A/Serie B) Pozycja: Boczny obrońca Data urodzenia: 25/09/1991-25 stycznia przeszedł z Pescary do drugoligowej Novary, 2 / 8

- Na trybunach w meczu 24 kolejki z Ceseną (Novara Calcio vs AC Cesena 0-1). TIM Cup - Występy: 1 - Minuty: 62 Włochy U21 - Występy: 2 - Minuty: 113 Marco D'ALESSANDRO (AC Cesena - Serie B) Pozycja: Boczny napastnik Data urodzenia: 17/02/1991 - W pierwszym składzie w meczu 23 kolejki z Vicenzą (AC Cesena vs Vicenza Calcio 3-1) gdzie został zmieniony w 85 minucie. - W pierwszym składzie w meczu 24 kolejki z Novarą (Novara Calcio vs AC Cesena 0-1). Serie B - Występy: 20 - Minuty: 1314 - Żółte kartki: 2 TIM Cup - Występy: 2 - Minuty: 150 - Bramki: 1 Paolo FRASCATORE (US Sassuolo Calcio - Serie B) Pozycja: Lewy obrońca Data urodzenia: 04/01/1992 - Na trybunach w meczu 23 kolejki z Crotone (Crotone FC vs US Sassuolo Calcio 2-1). - Na trybunach w meczu 24 kolejki z Empoli (US Sassuolo Calcio vs Empoli FC 1-1). - Powołany przez trenera U21 Devisa Mangię na mecz towarzyski z Niemcami. Serie B - Występy: 2 - Minuty: 165 Włochy U21 - Występy: 5 - Minuty: 507 Gianluca LEONARDI (AC Cuneo 1905 - Lega Pro 1) Pozycja: Środkowy napastnik Data urodzenia: 25/10/1993. - Na ławce w meczu 20 kolejki z Reggianą (AC Cuneo 1905 vs AC Reggiana 1919 0-0) gdzie wszedł w 76 minucie. - Na trybunach w meczu 21 kolejki z UC AlbinoLeffe (UC AlbinoLeffe vs AC Cuneo 1905 2-0). 3 / 8

Lega Pro 1 - Występy: 4 - Minuty: 89 Alessandro MALOMO (AC Prato 1908 - Lega Pro 1) Pozycja: Środkowy obrońca Data urodzenia: 12/04/1991 - W pierwszym składzie w meczu z Frosinone (Frosinone Calcio vs AC Prato 1908 1-1). Lega Pro 1 - Występy: 16 - Minuty: 1416 - Żółte kartki: 5 Sebastian MLADEN (FC Viitorul Constanta - 1 liga rumuńska) Pozycja: Środkowy obrońca Data urodzenia: 11/12/1991 - Przerwa w rozgrywkach Liga I - Występy: 12 - Minuty: 1080 Mattia MONTINI (AC FeralpiSalò - Lega Pro 1) Pozycja: Środkowy/boczny napastnik Data urodzenia: 28/02/1992 Status: współwłasność z Benevento i wypożyczenie do FeralpiSalò - 23 stycznia przeszedł na zasadzie wypożyczenia z Benevento do FeralpiSalò. - Na ławce w meczu 21 kolejki z Reggianą (AC Reggiana 1919 vs AC FeralpiSalò 1-4) gdzie wszedł w 77 minucie, zdobywając w 90 minucie gola ustalającego wynik na 4-1. Lega Pro 1 (AC FeralpiSalò) - Występy: 1 - Minuty: 13 - Bramki: 1 Lega Pro 1 (Benevento) - Występy: 10 - Minuty: 273 - Bramki: 2 Włochy Lega Pro U20 - Występy: 3 - Minuy: 270 - Zółte kartki: 1 - Bramki: 1 Alessandro ORCHI (US Catanzaro 1929 - Lega Pro 1) Pozycja: Środkowy obrońca Data urodzenia: 10/04/1993 4 / 8

Status: współwłasność - Na trybunach w meczu 20 kolejki z Paganese (US Catanzaro 1929 vs Paganese Calcio 1926 2-1). Lega Pro 1 - Występy: 8 - Minuty: 597 - Żółte kartki: 2 Coppa Italia Lega Pro - Występy: 2 - Minuty: 180 Giammario PISCITELLA (Modena FC - Serie B) Pozycja: Boczny napastnik Data urodzenia: 24/03/1993 Status: współwłasność z Genoą, wypożyczony do Modeny - W pierwszym składzie w meczu 23 kolejki z Ternaną (Modena FC vs Ternana Calcio 1-2) gdzie został zmieniony w 64 minucie. - W pierwszym składzie w meczu 24 kolejki z Varese (AS Varese 1910 vs Modena FC 2-0) gdzie został zmieniony w 84 minucie. - Powołany przez trenera U21 Devisa Mangię na mecz towarzyski z Niemcami. Serie A - Występy: 6 - Minuty: 126 Serie B - Występy: 2 - Minuty: 143 Włochy U20 - Występy: 6 - Minuty: 420 - Bramki: 1 Matteo POLITANO (AC Perugia - Lega Pro 1) Pozycja: Boczny napastnik/trequartista Data urodzenia: 03/08/1993 - W pierwszym składzie w meczu 19 kolejki z Andrią (AC Perugia vs AS Andria Calcio 2-0) gdzie w 50 minucie zdobył gola ustalającego wynik. - Powołany przez trenera U20 Di Biagio, na mecz "turnieju czterech narodów" z Niemcami. Lega Pro 1 - Występy: 18 - Minuty: 1486 - Bramki: 7 - Żółte kartki: 2 - Czerwone kartki: 1 TIM Cup - Występy: 3 - Minuty: 150 Włochy U21 - Występy: 1 - Minuty: 15 Włochy U20 - Występy: 3 - Minuty: 215 - Bramki: 2 Francesco PROIETTI GAFFI (Alma Fano Juventus - Lega Pro 2) 5 / 8

Pozycja: Bramkarz Data urodzenia: 21/05/1994 - W pierwszym składzie w meczu 21 kolejki z Bellarią (Alma Fano Juventus vs AC Bellaria Igea Marina 1-0). - W pierwszym składzie w meczu 22 kolejki z Giacomense (AC Giacomense vs Alma Fano Juventus 1-0). Lega Pro 2 - Występy: 13 - Minuty: 1114 Stefano SABELLI (AS Bari - Serie B) Pozycja: Prawy obrońca Data urodzenia: 13/01/1993 - Na ławce w meczu 23 kolejki z Ascoli (AS Bari vs Ascoli Calcio 1898 0-1). - Na ławce w meczu 24 kolejki z Ternaną (Ternana Calcio vs AS Bari 0-0). - Powołany przez trenera U21 Devisa Mangię na mecz towarzyski z Niemcami. Serie B - Występy: 18 - Minuty: 1236 - Żółte kartki: 4 TIM Cup - Występy: 1 - Minuty: 120 Włochy U20 - Występy: 6 - Minuty: 450 Filippo Maria SCARDINA (US Poggibonsi - Lega Pro 2) Pozycja: Środkowy napastnik Data urodzenia: 26/02/1992-22 stycznia przeszedł z Romy do Poggibonsi, gdy Gubbio rozwiązało przedwcześnie wypożycenie. - Na trybunach w meczu z Vigor Lamezia (Vigor Lamezia Calcio vs US Poggibonsi 0-1). Lega Pro 1 - Występy: 13 - Minuty: 765 - Bramki: 1 - Żółte kartki: 1 Coppa Italia Lega Pro - Występy: 1 - Minuty: 67 Simone SINI (FC Pro Vercelli 1892 - Serie B) Pozycja: Środkowy/lewy obrońca Data urodzenia: 09/04/1992 6 / 8

- W pierwszym składzie w meczu 23 kolejki z Regginą (FC Pro Vercelli 1892 vs Reggina Calcio 0-0). - W pierwszym składzie w meczu 24 kolejki z Livorno (AS Livorno Calcio vs FC Pro Vercelli 1892 2-0). Serie B - Występy: 13 - Minuty: 1148 - Żółte kartki: 1 Adrian Marius STOIAN (AC Chievo Verona - Serie A) Pozycja: Ofensywny pomocnik/boczny napastnik Data urodzenia: 11/02/1991 Status: współwłasność. - Na ławce w meczu 22 kolejki z Lazio (SS Lazio vs AC Chievo Verona 1-0) gdzie wszedł w 74 minucie. - Na ławce w meczu 23 kolejki z Juventusem (AC Chievo Verona vs Juventus FC 1-2). Serie A - Występy: 11 - Minuty: 373 - Bramki: 2 TIM Cup - Występy: 1 - Minuty: 120 Valerio VERRE (AC Siena - Serie A) Pozycja: Środkowy pomocnik Data urodzenia: 11/01/1994 Status: współwłasność z Genoą, wypożyczenie do Sieny - Na ławce w meczu 22 kolejki z Udinese (Udinese Calcio vs AC Siena 1-0). - Na ławce w meczu 23 kolejki z Interem (AC Siena vs FC Internazionale 3-1). - Powołany przez trenera U19 Alberigo Evaniego na mecz towarzyski z Niemcami. Serie A - Występy: 5 - Minuty: 138 TIM Cup - Występy: 1 - Minuty: 90 - Bramki: 1 Włochy U19 - Występy: 5 - Minuty: 299 Federico VIVIANI (Calcio Padova - Serie B) Pozycja: Środkowy pomocnik Data urodzenia: 24/03/1992 - Na trybunach w meczu 23 kolejki z Livorno (Calcio Padova vs AS Livorno Calcio 7 / 8

Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) Co słychać u młodzieży Romy? 0-0). - Na ławce w meczu 24 kolejki z Grosseto Grosseto (US Grosseto 1912 vs Calcio Padova 1-1). Serie B - Występy: 9 - Minuty: 537 - Bramki: 2 - Żółte kartki: 2 Włochy U21 - Występy: 4 - Minuty: 189 - Bramki: 1 Autor: abruzzi 8 / 8