BHT Petrochemia zdobyła puchar Polski w piłce ręcznej plażowej!!! Zapis relacji z meczu finałowego!!!

BHT Petrochemia dziewiętnastym zespołem w Europie!

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK nr 38/2016/2017

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ MALI SZCZYPIORNIŚCI PIASECZNO MECZÓW NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK 01/2015/2016

Komunikat Nr3/2015 Plaża Komisji ds. Plażowej Piłki Ręcznej ZPRP z dnia

II Liga Koszykówki - system gier oraz zestaw par w fazie PLAY-OFF i PLAY-OUT poniedziałek, 12 marca :38

O finał zagrają w Warszawie

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK nr 01/2017/2018

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK nr 04a/2015/2016

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK 01/2018/2019

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK nr 83/2013/2014 Dot. Losowanie grup ćwierćfinałowych U14K

ROCZNIK 2008 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE III.2017 Wyniki na żywo na stronie:

Zwycięstwo Mon-Polu na inaugurację ligi

ROCZNIK 2008 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE i Wyniki na żywo na stronie:

Turnieje Charytatywne #GRAMYDLADZIECI ORGANIZATOR

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK nr 02/2019/2020

ROCZNIK 2007 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE II.2017 LAKIERNIA MEBLOWA "DOM-MAR" Wyniki na żywo na stronie:

#GRAMYDLADZIECI zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydent Pani Hanny Zdanowskiej.

Komunikat Nr3/2014 Komisji ds. Plażowej Piłki Ręcznej Mistrzostwa Polski 2014.

KOMUNIKAT NR 8/2014/2015 Kolegium Ligi ZPRP z dn r.

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK nr 04/2014/2015

Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce dziewcząt i chłopców. Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt - srebro naszego zespołu!

VII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej WIDOK CUP 2013

XI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR KRAKÓW

III Halowy Turniej Piłki Nożnej

DATA I MIEJSCE: o godz. 9:00 rozpoczęcie turnieju, hala sportowa im. A. Gołasia w Ostrołęce ul. Traugutta.

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK nr 06/2013/2014

REGULAMIN TURNIEJU LIDER WINTER KIDS CUP 2016

Komunikat Nr2/Plaża z dnia Mielno

Komunikat nr 12/2015/2016 Kolegium Ligi ZPRP z dnia r.

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK nr 04b/2014/2015

FORZA CUP 2015 III MIEJSCE zawodników z GKS Bełchatów 2006.

REGULAMIN ROZGRYWEK TURNIEJÓW ORLIKÓW I ŻAKÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2013/2014

ROCZNIK 2009 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE II.2017 Wyniki na żywo na stronie:

WYDZIAŁ ROZGRYWEK DEPARTAMENTU SPORTU

współorganizatorzy: REGULAMIN

KLUB SPORTOWY NADSTAL KRZAKI CZAPLINKOWSKIE Gmina Góra Kalwaria. o Puchar Dyrektora. OSiR Góra Kalwaria

PROGRAM X TURNIEJU STK REDECO CUP 2014 W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ. Rocznik 2004 U Wrocław; 1-2 LUTY 2014r.

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK nr 14/2013/2014

REGULAMIN TURNIEJÓW PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ LOTOS GRIFFIN CUP

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK nr 03/2015/2016

HARMONOGRAM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ROZWÓJ CUP Z OKAZJI DNIA DZIECKA r. GRUPA 1 GRUPA 2

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Pabianice ORZEŁ CUP grudnia /niedziela/ 2014r

I Turniej w Halowej Piłce Nożnej Stalówka Cup Hala widowiskowo-sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie, ul. Generała Andersa 37

Komunikat zawiera: Komunikat nr 19/2010/2011 Kolegium Ligi ZPRP z dnia 8 kwietnia 2011 r. Warszawa, 8 kwietnia 2011 r.

IV Edycja Ligi w Halowej w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

Podsumowanie I rundy oraz zestaw par II rundy w PLAY-OFF koszykówki!!! piątek, 06 kwietnia :42

I LIGA - SEZON 2011/12 STATYSTYKI - PIAST GLIWICE (po 34 kolejkach) Statystyki meczowe. Statystyki Razem S.2011/12 Ostatni mecz meczowe

Komunikat nr 10/2014/2015

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK nr 03/2014/2015

KOMUNIKAT NR 2/2014/2015 Kolegium Ligi ZPRP z dn r.

Loczek w Szczecinie. Do końca sezonu

TURNIEJ Kolejarz CUP 2016

ZASADY UCZESTNICTWA W TURNIEJU PRZEPISY I ZASADY GRY

REGULAMIN OLSZTYN HANDBALL CUP

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK nr 11/2013/2014

Petra Płock zwycięzcą Beach Handball Płock 2016! [FOTO]

KOMUNIKAT NR 18/2014/2015 Kolegium Ligi ZPRP z dn r.

KOMUNIKAT NR 3/2015/2016 Kolegium Ligi ZPRP z dn r.

KOMUNIKAT NR 2/2015/2016 Kolegium Ligi ZPRP z dn r.

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK 19/2012/2013

KOMUNIKAT WYDZIAŁU ROZGRYWEK nr 03/2016/2017

Komunikat nr 38/2015/2016

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TĘCZA PRZY GIMNAZJUM PUBLICZNYM IM. JANA PAWŁA II W ŁOBŻENICY ZAPRASZA NA O PUCHAR BURMISTRZA ŁOBŻENICY

KOMUNIKAT WYDZIAŁU SPORTOWEGO PLK SA NR 01/2018/2019 z 24 sierpnia 2018 roku

PROGRAM TURNIEJU: CEL ZAWODÓW:

VII Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w halowej piłce nożnej Częstochowa 2013

WIDOK CUP. Zapraszamy!!!

Nowy Magazyn Sportowy WisłyTV. Losowanie grup turnieju kibiców już we wtorek!

NEAPCO EUROPE CUP 2015

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ZDUŃSKA WOLA I PRODUCENTA MEBLI SIMEX PATRONAT HONOROWY:

REGULAMIN. I. Organizatorem Płockiej Ligi Młodzik U-12 jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

ZAPROSZENIE. Zagłębie Cup 2012

I HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA GIEKSA CUP (rocznik 2003 i młodsi) Bełchatów r.

Najważniejszy mecz sezonu. Dzisiaj Jagiellonia zmierzy się z Legią Warszawa

KOMUNIKAT WYDZIAŁU SPORTOWEGO PLK SA NR 01/2019/2020 z 23 sierpnia 2019 roku

LUBELSKA UNIWERSJADA 2016 Mistrzostwa Studentów I Roku Eliminacje Ogólnopolskich Igrzysk Studentów I Roku Katowice 2016

OFERTA. T-Mobile Ekstraklasa

BHT Petrochemia zdobyła puchar Polski w piłce ręcznej plażowej!!! Zapis relacji z meczu finałowego!!! BHT Petrochemia zdobyła puchar Polski w piłce ręcznej plażowej. W finale płocczanie pokonali drużynę Damy Radę Inowrocław 2:0 (23:22, 19:8). Pierwszy set był bardzo wyrównany. Płocczanie mocno walczyli punkt za punkt o korzystny rezultat. Zwycięstwo w pierwszym secie dał naszemu zespołowi Marcin Miedziński, który w ostatniej sekundzie pokonał za jeden punkt bramkarza rywali zdobywając gola na 23:22. W drugim secie nasi piłkarze po prostu zdeklasowali swoich rywali pokonując ich 19:8, wygrywając cały mecz 2:0 i ostatecznie zdobywając puchar Polski 2013!!! To pierwszy tak wielki sukces płocczan w piłce ręcznej plażowej!!! Zapis relacji minuta po minucie z meczu finałowego: Płocczanie wygrywają 2:0 i zdobywają puchar Polski w piłce ręcznej plażowej!!! 20 strata i przejęcie Petrochemii rzut przez całe boisko 19:8!!! 20 20 sekund! 20 strata Damy Radę 20 18:8!!!! 20 broni bramkarz Petrochemii 19 strata Petrochemii 19 przejęcie Petrochemii!!! już nic nie odbierze płocczanom pucharu Polski!!! 19 16:8 Miedziński po wrzutce

19 czas dla zawodników Petrochemii 18 14:8 po kontrze rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Damy Radę 18 zawodnik Petrochemii niecelnie 18 karny i kara dla zawodnika Petrochemii, 14:6 18 wrzutka jednak rzut niecelny w wykonaniu Petrochemii 18 coraz bliżej pucharu Polski 18 Damy Radę niecelnie!!! 17 karny dla Petrochemii, 14:4 Miedziński!!! 17 strata Damy Radę 17 12:4 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii 16 broni bramkarz Petrochemii!!! 16 poprzeczka ratuje drużynę Damy Radę 16 broni bramkarz Petrochemii!!! 15 kroki zawodnika Petrochemii 15 10:4 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Damy Radę 15 10:2 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii 15 fantastyczna walka drużyny z Płocka!!! 14 zawodnik Petrochemii niecelnie 14 karny dla Damy Radę, 8:2 13 czas dla Damy Radę 13 8:0 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii!!! 13 przejęcie zawodników z Płocka!!!

13 6:0 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii!!! 13 faul w ataku zawodnika Damy Radę 12 faul w ataku zawodnika z Płocka 12 broni bramkarz Petrochemii!!! 12 4:0 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii 11 przejęcie zawodników Petrochemii 11 karny dla Petrochemii, 2:0 Miedziński 11 piłka dla płocczan Pierwszy set dla płocczan!!! 1:0!!! 10 23:22 w ostatniej sekundzie Miedziński za 1 punkt!!!!!!!! 10 22:22 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Damy Radę 10 22:20 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii 10 broni bramkarz Petrochemii!!! 10 strata Petrochemii 9 20:20 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Damy Radę 9 20:18 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii 8 18:18 rzut z biodra zawodnika Damy Radę 8 18:16 wrzutka zawodników Petrochemii 7 broni bramkarz Petrochemii!!! 7 17:15 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii 7 15:16 6 15:14 wrzutka zawodników z Płocka

6 13:14 6 13:12 6 11:12 5 11:10 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii!!! 5 broni bramkarz Petrochemii 4 9:10 wrzutka Petrochemii 4 7:10 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Damy Radę 4 blok zawodników z Płocka 4 7:8 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii 3 słychać doping Nafciarze! 3 broni bramkarz Petrochemii 3 niecelny rzut zawodnika z Płocka 3 5:8 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Damy Radę 2 5:6 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii 2 3:6 2 3:4 rzut z obrotem za dwa punkty w wykonaniu zawodnika Petrochemii 2 1:4 1 Strata Petrochemii 1 1:2 wrzutka Damy Radę 1 1:0 wrzutka Petrochemii 1 rzut sędziowski wygrywa zawodnik Petrochemii Obydwa zespoły już na boisku. Czekamy na rozpoczęcie spotkania,

Płocczanie wystąpią w składzie: Artur Niesłuchowski, Adrian Fiodor, Łukasz Niedzielak, Patryk Orędowicz, Miłosz Rupp, Filip Koper, Marcin Miedziński, Kacper Adamski Już za chwilę początek spotkania o puchar Polski pomiędzy BHT Petrochemia Płock, a BHT Damy Radę Inowrocław. W finale kobiet AZS AWF Reflex Pyrki Poznań pokonały BHT Ruch Chorzów 2:0. W meczu o 3. miejsce pucharu Polski mężczyzn BHT Piotrkowianin JUKO Piotrków Trybunalski przegrał niespodziewanie po shoot-outach z teamem Handball 2013 Koszalin 1:2. W meczu o 3. miejsce pucharu Polski kobiet Red Hot Chili Buk pokonały AZS WSNIT Radom 2:0. Zapraszamy na relację live z finałowego spotkania o puchar Polski w piłce ręcznej plażowej, w którym zagra BHT Petrochemia Płock! BHT Petrochemia w finale pucharu Polski w piłce ręcznej plażowej!!! Płocczanie zagrają w finale pucharu Polski po tym jak w półfinale wyeliminowali aktualnych mistrzów Polski BHT Piotrkowianin JUKO Piotrków Trybunalski. Spotkanie rozpocznie się zaraz po finale kobiet pomiędzy Red Hot Chili Buk AZS WSNIT Radom, który rozpoczął się o godz. 13:40. Transmisja na żywo w internecie dostępna jest dzięki telewizji KP Sport. Możecie ją znaleźć tutaj. Ponad to Dziennik Płocki przeprowadzi relację na żywo z meczu finałowego. Zapraszamy.

Nafciarze zajęli 5. miejsce na Energy Cup Szczypiorniści Orlen Wisły pokonali w meczu o 5. miejsce szwedzką Eskilstunę Guif. Regulaminowy czas gry zakończył się remisem 32:32. W rzutach karnych lepsi okazali się nafciarze, którzy pokonali rywali 36:34. Od samego początku to płocczanie narzucili swój styl gry. Po dziesięciu minutach prowadzili 6:3. Po kolejnych dziesięciu już 12:6, a do przerwy 18:12. Niestety w drugiej połowie nafciarze zaczęli grać słabiej, a zespół ze Szwecji krok po kroku zmniejszał straty ostatecznie doprowadzając do remisu 32:32 na koniec spotkania. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, w których lepsi okazali się piłkarze Manolo Cadenasa wygrali 4:2. W sobotę piłkarze ręczni Wisły grali dwa mecze sparingowe i niestety obydwa zakończyły się zwycięstwami rywali. Najpierw płocczanie ulegli TSV Hannover 24:25, a później Rhein Neckar Lowen 24:32. Orlen Wisła Płock Eskilstuna Guif 36:34 po karnych (32:32, 18:12) Orlen Wisła: Šego, Wichary, Morawski Nikčević 6, Milas, Jurkiewicz 6, Piechowski, Eklemović 2, Kavaš 3, Lijewski, Ghionea 9, Syprzak 5, Kwiatkowski, Toromanović 5

Wisła zremisowała w Rybniku Piłkarze nożni Wisły w sobotę o godz. 19:30 rozegrali spotkanie 4. kolejki I ligi. Nafciarze zremisowali z innym beniaminkiem Energetykiem ROW Rybnik 2:2 (2:2). Spotkanie nie rozpoczęło się dobrze dla drużyny z Płocka. Już w 11. minucie bramkarz Wisły Daniel Szczepankiewicz musiał wyciągać piłkę z siatki po tym jak z siedmiu metrów wpakował ją do niej Idrissa Cisse. Jednak radość gospodarzy trwała tylko minutę. Chwilę po golu na 0:1 fantastyczną akcją popisał się napastnik Wisły Marcin Krzywicki. Ten minął trzech zawodników Energetyka w polu karnym i z 11. metrów pokonał rybnickiego bramkarza. Kolejny raz Wisła skaleczyła rywali w 33. minucie. Tym razem w kontrze świetną akcją popisał się Jacek Góralski, który zagrał do Krzywickiego na czystą pozycję. Napastnik płocczan nie mógł zrobić nic innego jak tylko dopełnić formalności i zdobyć gola na 2:1. Niestety jeszcze przed przerwą ten, który był współautorem gola dającego prowadzenie nafciarzom, stał się antybohaterem płockiego klubu. Po dośrodkowaniu w pole karne Szczepankiewicza, niefortunnie w piłkę trafił Jacek Góralski, który pokonał swojego bramkarz i tym samym ustalił końcowy wynik spotkania. Podopieczni Marcina Kaczmarka zremisowali w Rybniku 2:2. Choć nie mogą być zadowoleni z tego punktu to przedłużyli serię spotkań bez porażki. To już 23 mecze. Energetyk ROW Rybnik Wisła Płock 2:2 (2:2) Bramki: Energetyk Cisse (11.), Góralski (45. gol samobójczy); Wisła Krzywicki (12., 33.) Energetyk: Skrzeszewski Kutarba Ż, Szary (64. Słodowy), Grolik, Krotofil (65. Szatkowski) Jary, Muszalik, Wieczorek, Feruga Ż (80. Staniczek), Kurzawa Ż, Cisse Wisła: Szczepankiewicz Stefańczyk, Magdoń, Radić Ż, Mysona, Janus (68. Hiszpański), Góralski, Burkhardt (76. Wlazło), Dziedzic (82. Sekulski), Kaczmarek Krzywicki Ż

Płocczanie słabsi od Rhein Neckar Löwen Podczas drugiego spotkania na Energy Cup w Ilsenburgu podopieczni Manolo Cadenasa przegrali z niemieckim Rhein Neckar Löwen 24:32 (15:16). W niedzielę zagrają o 5. miejsce ze szwedzkim klubem Eskilstuna Guif. Choć mecz dobrze zaczął się dla nafciarzy i po pierwszych 10. minutach prowadzili oni 5:3, to później nie było już tak dobrze. Popularne Lwy nie dały żadnych szans płocczanom i choć do przerwy prowadziły tylko jedną bramką (16:15) to druga połowa należała zdecydowanie do nich. Po 40 minutach była to pięcio bramkowa przewaga (22:17), na dziesięć minut przed końcem już ośmio bramkowa (26:18) i ostatecznie takim stosunkiem goli mecz się zakończył. Rhein Neckar Löwen pokonało nafciarzy 32:24. Orlen Wisła Płock Rhein-Neckar Löwen 24:32 (15:16) Orlen Wisła: Šego, Wichary Nikčević 2, Wiśniewski 4, Milas, Jurkiewicz 1, Eklemović 1, Kavaš 2, Lijewski 2, Ghionea 7, Syprzak 3, Kwiatkowski, Toromanović 2 Porażka nafciarzy na otwarcie Energy Cup Piłkarze ręczni Orlen Wisły w sobotę rozpoczęli zmagania podczas Energy Cup w Ilsenburgu. W pierwszym meczu przegrali z TSV Hannoverem Bugdorf 24:25 (14:10). Całe spotkanie dobrze układało się dla zawodników z Płocka. Nasi

szczypiorniści od samego początku prowadzili. Po dziesięciu minutach 5:3, dwudziestu 10:6, a do przerwy 14:10. Takie prowadzenie utrzymywało się również w drugiej połowie, jednak im bliżej końca spotkania tym lepiej zaczynali grać piłkarze TSV. Ostatnie prowadzenie miało miejsce w 55. minucie spotkania. Wtedy to zawodnicy Hannoveru wyszli na prowadzenie i ostatecznie wygrali spotkanie 25:24. To pierwsza porażka płocczan w przygotowaniach do sezonu 2013/14. Wcześniej zaliczyli komplet zwycięstw na turnieju w Kwidzynie (Orlen Wisła grała z MKS Nielbą Wągrowiec, SPR Wybrzeżem Gdańsk, Gaz-System Pogonią Szczecin i MMTS-em Kwidzyn), a w czwartek pokonali niespodziewanie SC Magdeburg. W sobotę o godz. 19 rozegrają jeszcze jedno spotkanie. Tym razem rywalami podopiecznych Manolo Cadenasa będzie Rhein Neckar Lowen. TSV Hannover Burgdorf Orlen Wisła Płock 25:24 (10:14) Orlen Wisła: Šego, Wichary, Morawski Nikčević, Wiśniewski, Milas, Jurkiewicz, Piechowski, Eklemović, Kavaš, Lijewski, Ghionea, Góralski, Syprzak, Kwiatkowski, Toromanović Obchody 93. rocznicy obrony Płocka W weekend uczcimy pamięć tych, którzy zginęli w wojnie z bolszewikami w 1920 roku. Obchody rocznicy obrony Płocka organizuje m.in. Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisły Płock. Kibice zbierają się w niedzielę o godzinie 20 przed teatrem. Wspólnie przejdziemy ulicami miasta na most im. Legionów Marszałka

Józefa Piłsudskiego, gdzie odśpiewamy hymn oraz zaprezentujemy efekty pirotechniczne czytamy na plakacie zachęcającym do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Dzień wcześniej, czyli w sobotę odbędzie się Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Ministra Obrony Narodowej pamięci obrońców Płocka w ramach 93. rocznicy obrony Płocka przed bolszewikami w wojnie 1920 roku. W programie: ok. godz. 12 przejście ulicami Starego Miasta i prezentacja ekip, ok. godz. 13 start, ok. godz. 15.30 koncert Reprezentacyjnej Orkiestry Wojska Polskiego, ok. godz. 17 ceremonia zakończenia wyścigu i wręczenie medali. O godzinie 20 natomiast będzie miał miejsce capstrzyk przy Kopcu Harcerzy przy ulicy Targowej. W niedzielę o godzinie 10 harcerze złożą kwiaty w miejscach pamięci narodowej 1920 roku. Po południu natomiast, dokładnie od godziny 16:30 nastąpi dalszy ciąg oficjalnych uroczystości, a także odbędzie się koncert Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk w płockim amfiteatrze. Wstęp jest wolny. Zaproszenia nie są już dostępne, ale organizatorzy zapewniają, że o godz. 18, jeśli pozostaną wolne miejsca, chętne osoby będą wpuszczane na teren amfiteatru. Tym razem o ścieżkach rowerowych Dziś odbyła się konferencja prasowa na świeżym powietrzu, a dokładnie w miejscu adekwatnym do omawianej tematyki, czyli przy powstającej ścieżce rowerowej wzdłuż ul. Grabówka.

Prezydent Andrzej Nowakowski, który na spotkanie z dziennikarzami przyjechał na rowerze, przedstawił gdzie powstały nowe trasy dla cyklistów oraz zapowiedział stworzenie nowych ścieżek. Przywołał między innymi nowe drogi dla rowerzystów na Podolszycach, dzięki którym mieszkaniec Zielonego Jaru może dojechać na przykład do Mostu Solidarności, a następnie szlakiem rowerowym przez Tokary i Ciechomice, do ścieżki rowerowej na terenie gminy Łąck. Stamtąd odpowiednimi dla cyklistów drogami może dotrzeć nad jeziora w Grabinie, Łącku, Sendeniu, czy Zdworzu. Co ważne, prezydent zapowiedział, że jeszcze w tym roku powstanie bezpieczne połączenie tych ścieżek (płockich i łąckich) w rejonie ronda w Ciechomicach. Obecnie trwa budowa drogi dla rowerzystów wzdłuż ul. Chopina czy Bielskiej. Następne powstaną m.in. w rejonie ul. Szpitalnej, czy Czwartaków. Dwa lata temu w Płocku istniało 15 kilometrów ścieżek rowerowych. Od tamtego czasu łączna długość tras rowerowych zwiększyła się o 12 kilometrów. Czekamy na następne ścieżki! W sobotę nafciarze zagrają w Rybniku Dokładnie o godz. 19:30 piłkarze nożni Wisły Płock wybiegną na boisko w Rybniku, aby powalczyć o kolejne ligowe punkty. Jeśli nie przegrają będzie to już 23. spotkanie bez porażki w lidze drużyny z Płocka. Szanse na zwycięstwo płocczan w tym meczu są, i to duże. Patrząc na to, że Wisła grała do tej pory trzy spotkania z drużynami, które chciałyby awansować do T-mobile Ekstraklasy, ten mecz powinien być dużo łatwiejszy. Nafciarze w trzech pierwszych spotkaniach uzbierali aż siedem punktów i są wiceliderami I ligi. Remis z Miedzią Legnica oraz dwa zwycięstwa z Górnikiem Łęczna i Arką Gdynia wyglądają imponująco. Co więcej podopieczni Marcina Kaczmarka w każdym z tych spotkań zdobywali dwa gole. Inaczej wygląda sytuacja zespołu z Rybnika. Choć oni również mogą

pochwalić się tym, że w pierwszej lidze jeszcze nie przegrali, to to samo możemy powiedzieć o zwycięstwach. W pierwszych trzech kolejkach nowego sezonu Energetyk remisował z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza (2:2), Stomilem Olsztyn (1:1) i GKS-em Tychy (2:2). Z takim bilansem sobotni rywale płocczan zajmują dopiero 12. miejsce w tabeli. Poza meczem Wisły Płock w ten weekend odbędzie się jeszcze tylko jedno spotkanie Kolejarz Stróże Stomil Olsztyn. Pozostałe zawody zostaną rozegrane w środę (21 sierpnia) ze względu na występy w 1/16 pucharu Polski. Początek spotkania pomiędzy Wisłą, a Energetykiem w sobotę o godz. 19:30. Pozostałe spotkania 4. kolejki: GKS Bełchatów GKS Katowice, Miedź Legnica Okocimski KS Brzesko, Górnik Łęczna Sandecja Nowy Sącz, Arka Gdynia Flota Świnoujście, Dolcan Ząbki GKS Tychy, Kolejarz Stróże Stomil Olsztyn, Puszcza Niepołomice Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Chojniczanka Chojnice Olimpia Grudziądz Tabela: Lp. Zespół Mecze Punkty Bilans bramek 1 Dolcan 3 7 8-2 2 Wisła 3 7 6-3 3 Flota 3 7 4-2 4 Bełchatów 3 7 3-1 5 Chojniczanka 3 6 5-3 6 Olimpia 3 6 4-6 7 Okocimski 3 5 4-2 8 Arka 3 4 4-2 9 Termalica 3 4 5-4 10 Katowice 3 4 3-2 11 Tychy 3 4 4-5 12 Energetyk 3 3 5-5 13 Stomil 3 3 2-2 14 Miedź 3 2 3-4

15 Górnik Ł. 3 1 1-5 16 Sandecja 3 1 0-4 17 Puszcza 3 0 2-6 18 Kolejarz 3 0 1-6 Mon-Pol poznał przeciwniczki na przyszły sezon Mon-Pol poznał przeciwniczki, z którymi przyjdzie mu rywalizować w sezonie 2013/2014 na zapleczu Ekstraklasy. Drużyna została przydzielona do grupy A. Płocczanki czeka rywalizacja z AZS OŚ Gdańsk (AZS Uniwersytet Gdański), GTK Gdynia (VBW GTK Gdynia), KK Basket 25 Bydgoszcz (Baton Basket 25 Bydgoszcz), KKS Olsztyn, KU AZS UMCS Lublin, KU AZS UW Warszawa (AZS Uniwersytet Warszawski), MKK Siedlce oraz SMS PZKosz Łomianki. Start rozgrywek planowany jest na 5 października. W pierwszej kolejce Mon-Pol zmierzy się na własnym parkiecie z zespołem AZS Uniwersytet Gdański. W grupie B znalazły się następujące zespoły: ITS Ślęza Wrocław (Ślęza Wrocław), AZS OŚ Poznań (Inea AZS Poznań), AZS OŚ Rzeszów (AZS Uniwersytet Rzeszowski), KS JAG-FBG Sosnowiec (JAG-FBG Sosnowiec), MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra, PTK Pabianice (Dekorex Pabianice), Stowarzyszenie ŁKS KK Łódź (ŁKS SMS Łódź), TS Ostrovia Ostrów Wlkp., UKS Basket Aleksandrów Łódzki, UKS Lider Swarzędz (Lider Swarzędz). Przygotowania do nowego sezonu zawodniczki rozpoczną już w poniedziałek

(19 sierpnia). Koszykarki będą miały dwa treningi dziennie. Kibice będą mogli zobaczyć płocczanki już 14 wrześnie, kiedy to rozpocznie się II Ogólnopolski Turniej Koszykówki Kobiet o Puchar Prezydenta Miasta Płocka. Kolejną dobrą informacją jest to, że Frima Rynex Sp. z o.o. pozostanie głównym sponsorem koszykarek MON-POLu. Będzie to kontynuacja współpracy, która została rozpoczęta w sierpniu 2012 roku. Umowa została podpisana na cały sezon 2013/2014. W ramach umowy będzie można zobaczyć logo firmy, m.in na narzutkach rozgrzewkowych, a także strojach meczowych zespołu, na hali podczas rozgrywanych meczów na własnym parkiecie, materiałach drukowanych przez klub, a także stronie MON-POLu Płock i Polskiego Związku Koszykówki. Zostaliśmy przydzieleni do grupy A, w której będziemy rywalizować z: AZS OŚ Gdańsk (AZS Uniwersytet Gdański), GTK Gdynia (VBW GTK Gdynia), KK Basket 25 Bydgoszcz (Baton Basket 25 Bydgoszcz), KKS Olsztyn, KU AZS UMCS Lublin, KU AZS UW Warszawa (AZS Uniwersytet Warszawski), MKK Siedlce oraz SMS PZKosz Łomianki. Start rozgrywek planowany jest na 5 października. W pierwszej kolejce płocczanki zmierzą się na własnym parkiecie z zespołem AZS Uniwersytet Gdański. W grupie B znalazły się następujące zespoły: ITS Ślęza Wrocław (Ślęza Wrocław), AZS OŚ Poznań (Inea AZS Poznań), AZS OŚ Rzeszów (AZS Uniwersytet Rzeszowski), KS JAG-FBG Sosnowiec (JAG-FBG Sosnowiec), MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra, PTK Pabianice (Dekorex Pabianice), Stowarzyszenie ŁKS KK Łódź (ŁKS SMS Łódź), TS Ostrovia Ostrów Wlkp., UKS Basket Aleksandrów Łódzki, UKS Lider Swarzędz (Lider Swarzędz). Przygotowania do nowego sezonu zawodniczki rozpoczną już w

poniedziałek (19 sierpnia). Koszykarki będą miały dwa treningi dziennie. Kibice będą mogli zobaczyć płocczanki już 14 wrześnie, kiedy to rozpocznie się II Ogólnopolski Turniej Koszykówki Kobiet o Puchar Prezydenta Miasta Płocka. Miło nam również poinformować, że Frima Rynex Sp. z o.o. pozostanie głównym sponsorem koszykarek MON-POLu. Będzie to kontynuacja współpracy, która została rozpoczęta w sierpniu 2012 roku. Umowa została podpisana na cały sezon 2013/2014. W ramach umowy będzie można zobaczyć logo firmy, m.in na narzutkach rozgrzewkowych, a także strojach meczowych zespołu, na hali podczas rozgrywanych meczów na własnym parkiecie, materiałach drukowanych przez klub, a także stronie MON-POLu Płock i Polskiego Związku Koszykówki.