SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO Z ZAWODÓW PIŁKI NOŻNEJ

SPRAWOZDANIE Z ZAWODÓW

SPRAWOZDA IE SĘDZIEGO

PODLASKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

Problematyka wypełniania sprawozdań

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej ul. Ściegiennego 8, Kielce tel.: , SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO

SPRAWOZDANIE S DZIEGO

Podokręg Piłki Nożnej Gorlice

REGULAMIN ROZGRYWEK TURNIEJÓW ORLIKÓW I ŻAKÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2013/2014

Instrukcja prawidłowego wypełniania protokołu meczowego. Punkty 1-14 wypełnia gospodarz zawodów, według następujących zasad:

Sprawy przepisowo-regulaminowe. Marcin Kret

REGULAMIN. Rozgrywek piłkarskich w kategorii oldbojów

1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Trampkarzy mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2002/2003/2004 oraz 2005 posiadający zgodę rodziców i

Sprawy licencji klubowych i organizacji meczów

ANEKS do Regulaminu Rozgrywek Młodzieżowych Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2015/2016

a) b) c) d)

REGULAMIN ROZGRYWEK ORLIKÓW, ŻAKÓW, SKRZATÓW W SEZONIE 2017/2018. Wraz z wytycznymi unifikacji PZPN

Agat Deweloper Cup 2013

$ 1 Celem rozgrywek jest wyłonienie mistrza Krakowa orlików i żaków oraz przedłużenie szkolenia najmłodszych piłkarzy na okres zimowy.

Sulmierzycka Liga Halowej Piłki Nożnej. III edycja 2015/2016. o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach

SPRAWOZDANIE SÊDZIEGO

REGULAMIN TURNIEJU 1

REGULAMIN rozgrywek w piłce nożnej o mistrzostwo IV ligi na sezon 2014/2015

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

SĘDZIA. Stosowanie i interpretacja Przepisów Gry / kontrola nad zawodami, podejście taktyczne i zarządzanie podczas meczu z

HARMONOGRAM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ROZWÓJ CUP Z OKAZJI DNIA DZIECKA r. GRUPA 1 GRUPA 2

REGULAMIN ROZGRYWEK LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR POLSKI ROZGRYWKI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA SEZON 2014/2015

REGULAMIN rozgrywek w piłce nożnej o mistrzostwo Klasy Okręgowej na sezon 2014/2015

Turniej Piłkarski dla rocznika 2003 Poznań, 14 stycznia 2012

System rozgrywek LIGI MIĘDZYWYDZIAŁOWEJ AGH 2019

REGULAMIN Turnieju Piłki Nożnej Baltic Football Cup 2015 o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka

Regulamin II Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Widawa

ZASADY PROTOKOŁOWANIA MECZÓW SZCZEBLA CENTRALNEGO

MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

PROTOKÓŁ ZAWODÓW NR 1 PGNiG SUPERLIGA FINAŁ SENIORZY Miejsce rozgrywania zawodów (adres): I LIGA GRUPA PÓŁFINAŁ JUNIORZY

MAŁOPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ W KRAKOWIE KOMISJA DS. PIŁKARSTWA KOBIECEGO

A1 juniorzy 1998 / B1 juniorzy młodsi 2000 / 2001

REGULAMIN AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA PARKU WODNEGO Relax

Na podstawie art. 36 par. 1 pkt 9) Statutu PZPN postanawia się, co następuje:

REGULAMIN TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA GŁOGOWA MAŁOPLSKIEGO

R E G U L A M I N VI Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej o Mistrzostwo Jaworzna

REGULAMIN VI BRANŻOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ PIECZARKALIA CUP Organizator turnieju. WOKAS S.A Łosice, ul. Błonie 5A. 2.

REGULAMIN ROZGRYWEK SEZONU 2010/2011 RACIĄśKIEJ GMINNEJ LIGI PIŁKI NOśNEJ ORLIKI - 16

1. Organizator : Powiatowe Zrzeszenie LZS w Biłgoraju KS Księżpol. 2. Cel turnieju:

STAROSTA BIŁGORAJSKI BURMISTRZ FRAMPOLA OSP KSRG FRAMPOL ====================================================

REGULAMIN. I. Organizatorem Płockiej Ligi Młodzik U-12 jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

B1 (Junior Młodszy) ) 2) 3) 4) 7.

HALOWE MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

Kategorie wiekowe, skrócone przepisy gry, warunki udziału w zawodach, rodzaje rozgrywek

REGULAMIN ROZGRYWEK PIŁKARSKICH Liga Orlików Podokręg Piłki Nożnej Wadowice Sezon 2017 / 2018

PŁOCKA LIGA ŻAK U-9 REGULAMIN. I. Organizatorem Płockiej Ligi Żak U-9 jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. II. CEL.

TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA FRAMPOLA

LISTA ZAWODNIKÓW TURNIEJ ŁAF R.(SB)

DNI BOLESŁAWCA NA SPORTOWO R E G U L A M I N

Halowy Mikołajkowy Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku. Turek

ROZGRYWKI PUCHARU POLSKI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA SEZON 2014/2015 REGULAMIN ROZGRYWEK DLA DRUŻYN LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

REGULAMIN OTWARTYCH MISTRZOSTW TARNOWA W PIŁCE NOŻNEJ PLAŻOWEJ CEL I ORGANIZATOR ROZGRYWEK. Art. 1

Regulamin turnieju dla młodzieży szkół gimnazjalnych SKAWINA CUP 2011

ZMIANY W PRZEPISACH GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ

ANEKS. do Regulaminu Rozgrywek Młodzieżowych Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2017/2018

Turnieje Charytatywne #GRAMYDLADZIECI ORGANIZATOR

REGULAMIN. Turnieju Piłki Nożnej (5 osobowej) Artykuł I - Cel rozgrywek 1 Celem rozgrywek jest popularyzacja piłki nożnej w województwie śląskim.

CZĘSTOCHOWSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

A1 juniorzy 1999 / B1 juniorzy młodsi 2001 / 2002

Regulamin Halowej Ligi Juniorów, Juniorów Młodszych, Trampkarzy i Młodzików TOZPN w sezonie rozgrywkowym 2016/2017

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej LUBLIN 2014

IV Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej. o Puchar Burmistrza Gminy Rymanów.

GRZEŚKOWIAK OAZA CUP U11

Terminarz rozgrywek sportowych HALA 2019

Miejsce zawodów: Data: Godzina: Krótki opis sytuacji, w której sędzia / sędzia asystent / sędzia techniczny popełnił poważny błąd: *

WYGRAJ SWOJE WAKACJE

Regulamin Turnieju siatkówki plażowej o puchar Prezydenta Miasta Rybnik i Rady Dzielnicy Boguszowice Stare

Turnieje halowe piłki nożnej dla roczników REGULAMIN

REGULAMIN ZAWODÓW MINI KOSZYKÓWKI LUBUSKIEGO ZWIĄZKU KOSZYKÓWKI W ZIELONEJ GÓRZE SEZON 2013/2014

REGULAMIN ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO PODHALAŃSKIEGO PODOKREGU PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW na sezon rozgrywkowy 2015/2016

Uchwała nr 40/2017 Zarządu Lubuskiego ZPN z dnia 2 czerwca 2017 roku

TARNOWSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ -00 TARNÓW, UL. BOYA ŻELEŃSKIEGO A TEL./AX 7 8 SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO Z ZAWODÓW PIŁKI NOŻNEJ Zawody pomiędzy zespołami: - Miejsce zawodów: Data zawodów o godz. Sędzia z KS Komentarz [M]: Wpisujemy nazwy zespołów. Na pierwszym miejscu nazwa drużyny pełniącej rolę gospodarza Komentarz [M]: Planowana godzina rozpoczęcia zawodów Sędzia - asystent z KS Sędzia - asystent z KS Rezultat : dla zespołu Rezultat do przerwy : dla zespołu Rezultat po dogrywce : dla zespołu Rezultat rzutów z punktu karnego : dla zespołu Godzina rozpoczęcia zawodów Czas trwania przerwy Godzina zakończenia zawodów Doliczony czas gry: połowa połowa Sprawdzono uprawnienia zawodników do gry przez weryfikatora OZPN/PPN dnia... ) Adnotacje sędziego Zweryfikowano zawody przez Wydział Gier Wynik... do przerwy... Punkty dla... dnia... Rozpatrzono sprawozdanie przez Wydział Dyscypliny dnia... Komentarz [M]: Wynik po dogrywce. Jeśli nie było konieczności rozgrywania zakreskować. Komentarz [M]: Wynik po rzutach z punktu karnego. Jeśli nie było konieczności rozgrywania zakreskować. Komentarz [M]: Rzeczywista godzina rozpoczęcia zawodów. Komentarz [M]: Czas trwania przerwy pomiędzy częściami zawodów. W ch. Komentarz [M7]: Wypełnia WG i WD Komentarz [M8]: Wypełnia SĘDZIA a) przygotowanie i organizacja zawodów b) zachowanie zespołu gospodarzy c) zachowanie zespołu gości d) zachowanie publiczności dobre normalne Złe Komentarz [M9]: Zaznaczyć symbolem X w odpowiedniej kolumnie. e) zachowanie służb ochrony f) czy sprawdzono karty zgłoszeń (zaznaczyć) Tak Nie g) czy sprawdzono karty zdrowia (zaznaczyć) Tak Nie h) czy sprawdzono buty i stroje (zaznaczyć) Tak Nie i) czy dostarczono listę porządkowych przed zawodami Tak Nie Komentarz [M0]: Niepotrzebne skreślić Opieka medyczna: (imię i nazwisko dotyczy osoby przeszkolonej) (numer dowodu osobistego lub legitymacji) lub Pieczątka i Komentarz [M]: Wypełnia organizator zawodów. Dopuszczalne dwa rozwiązania: ) Dane osobowe + numer dowodu lub legitymacji ) Pieczątka i

Uwaga : wypełniony protokół należy zwrócić sędziemu najpóźniej na 0 min przed rozpoczęciem zawodów Gospodarze : kolor strojów : data zawodów : 0 Komentarz [M]: Wypełnia drużyna pełniąca rolę gospodarza. Dostarcza sędziemu co najmniej 0 min przed planowaną godziną rozpoczęcia zawodów! NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA ilość bramki minuty Komentarz [M]: Wypełnia SĘDZIA! Komentarz [M]: unkcja sprawowana w zespole: K kapitan BR bramkarz M - młodzieżowiec NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA REZERWOWEGO f funkcja : BR bramkarz ; M młodzieżowiec ; K kapitan kapitan: numer : Wykaz osób uprawnionych do przebywania na ławce dla zawodników rezerwowych NAZWISKO I IMIĘ NUMER LICENCJI TRENERA U N K C J A T R E N E R II T R E N E R M A S A Ż Y S T A L E K A R Z K I E R O W N I K funkcja : trener ; II trener drugi trener, kierownik kierownik drużyny, masażysta, lekarz obsługa medyczna, osoba funkcyjna Potwierdzam prawidłowość powyższych danych w / w zawodników zgłoszonych do rozgrywek oraz posiadanie przez nich ważnych badań lekarskich w dniu meczu. Protokół dostarczono sędziemu na minut przed rozpoczęciem zawodów. kierownik drużyny : ( w obecności sędziego) Komentarz [M]: Numer licencji trenera wypełnia kierownik drużyny Komentarz [M]: Wypełnia SĘDZIA w obecności zainteresowanego kierownika! Komentarz [M7]: Kierownik uje w obecności sędziego potwierdzając prawidłowość danych, ważność badań lekarskich oraz czas dostarczenia sprawozdania

Uwaga : wypełniony protokół należy zwrócić sędziemu najpóźniej na 0 min przed rozpoczęciem zawodów Goście : kolor strojów : data zawodów : 0 Komentarz [M8]: Wypełnia drużyna pełniąca rolę gości. Dostarcza sędziemu co najmniej 0 min przed planowaną godziną rozpoczęcia zawodów! NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA ilość bramki minuty Komentarz [M0]: Wypełnia SĘDZIA! Komentarz [M9]: unkcja sprawowana w zespole: K kapitan BR bramkarz M - młodzieżowiec NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA REZERWOWEGO f funkcja : BR bramkarz ; M młodzieżowiec ; K kapitan kapitan: numer : Wykaz osób uprawnionych do przebywania na ławce dla zawodników rezerwowych NAZWISKO I IMIĘ NUMER LICENCJI TRENERA U N K C J A T R E N E R II T R E N E R M A S A Ż Y S T A L E K A R Z K I E R O W N I K funkcja : trener ; II trener drugi trener, kierownik kierownik drużyny, masażysta, lekarz obsługa medyczna, osoba funkcyjna Potwierdzam prawidłowość powyższych danych w / w zawodników zgłoszonych do rozgrywek oraz posiadanie przez nich ważnych badań lekarskich w dniu meczu. Protokół dostarczono sędziemu na minut przed rozpoczęciem zawodów. kierownik drużyny : ( w obecności sędziego) Komentarz [M]: Numer licencji trenera wypełnia kierownik drużyny Komentarz [M]: Wypełnia SĘDZIA w obecności zainteresowanego kierownika! Komentarz [M]: Kierownik uje w obecności sędziego potwierdzając prawidłowość danych, ważność badań lekarskich oraz czas dostarczenia sprawozdania

) Kary indywidualne Czas Nazwisko i Imię Nr Zespół Rodzaj kartki Krótki i precyzyjny opis przewinienia Komentarz [M]: Wypełnia SĘDZIA. Organizator zawodów (kierownik drużyny gospodarzy) zapewnia egzemplarze tej strony sprawozdania oraz kalki. Komentarz [M]: Notacja czasu gry: pomiędzy 0- min gry + min doliczonego czasu gry druga połowa, pierwsza 90 + min doliczonego czasu gry 9 dogrywka, pierwsza połowa ) Opis ewentualnych zdarzeń (Kontuzje zawodników, zachowanie się osób towarzyszących drużynom i publiczności, zachowanie porządku przez organizatora zawodów, protesty drużyn, informacja o zakończeniu zawodów przed upływem regulaminowego czasu gry i inne okoliczności w związku z odbytymi zawodami. ) Komentarz [M]: Strona parafowana przez obu kierowników oraz sędziego. W zależności od potrzeb również przez kapitanów drużyn.

) Wymiany zawodników ZMIANY ZAWODNIKÓW GOSPODARZE (wypełnia sędzia po zakończeniu zawodów) Komentarz [M7]: Wypełnia SĘDZIA. Organizator zawodów (kierownik drużyny gospodarzy) zapewnia egzemplarze tej strony sprawozdania oraz kalki. 7 NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA Komentarz [M8]: Notacja czasu gry: pomiędzy 0- min gry + min doliczonego czasu gry druga połowa, pierwsza 90 + min doliczonego czasu gry 9 dogrywka, pierwsza połowa ZMIANY ZAWODNIKÓW GOŚCIE (wypełnia sędzia po zakończeniu zawodów) 7 NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA Komentarz [M9]: Notacja czasu gry: pomiędzy 0- min gry + min doliczonego czasu gry druga połowa, pierwsza 90 + min doliczonego czasu gry 9 dogrywka, pierwsza połowa Przyjąłem do wiadomości: kierownik drużyny gospodarzy Przyjąłem do wiadomości: kierownik drużyny gości data 0 r. sędziego