REGULAMIN POLONIJNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

REGULAMIN Turnieju Piłki Nożnej Baltic Football Cup 2015 o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka

Turniej Piłkarski dla rocznika 2003 Poznań, 14 stycznia 2012

REGULAMIN TURNIEJU 1

REGULAMIN TURNIEJU TRZECH BOISK W PIŁCE NOŻNEJ

Regulamin IRZYK CUP. Roczniki Organizatorzy: UKS Bemowska Szkoła Sportu IRZYK, Kamil Marczak, Sebastian Groszek 2. Terminy turniejów:

TURNIEJ MINI MISTRZOSTWA 2012

PROGRAM X TURNIEJU STK REDECO CUP 2014 W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ. Rocznik 2004 U Wrocław; 1-2 LUTY 2014r.

2 Organizator : - Kolegium Sędziów Śl.ZPN Podokręgu Racibórz, - Śląski Związek Piłki Nożnej Podokręg Racibórz.

2 Organizator : - Kolegium Sędziów Śl. Z P N, - Śląski Związek Piłki Nożnej Podokręg Żywiec.

Turniej odbędzie się 22 marca 2014, na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. Impreza zacznie się o godzinie 9.00, a zakończy o godzinie

DNI BOLESŁAWCA NA SPORTOWO R E G U L A M I N

Regulamin AMATORSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA. na sezon 2012/2013 roku.

REGULAMIN TURNIEJU LIDER WINTER KIDS CUP 2016

REGULAMIN ROZGRYWEK TURNIEJÓW ORLIKÓW I ŻAKÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2013/2014

1 ORGANIZATOR 2 CEL TURNIEJU

Na podstawie art. 36 par. 1 pkt 9) Statutu PZPN postanawia się, co następuje:

Halowy Mikołajkowy Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku. Turek

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są w terminie do 1 czerwca 2014 roku pod adresem mailowym:

REGULAMIN ORLIKOWEJ LIGI MISTRZÓW ŁÓDZKIE 2011

Warunki i Zasady Uczestnictwa

LATO 2014 W TORUNIU WAKACJE Z ORLIKIEM na obiektach MOSiR TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN TORUŃ 2014 W PIŁCE NOŻNEJ

REGULAMIN ROZGRYWEK O KLUBOWE MISTRZOSTWO POLSKI JUNIOREK W PIŁCE NOŻNEJ W SEZONIE 2015/2016

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ PN. ULICÓWKA ROZDANIE SZÓSTE

PROGRAM XI TURNIEJU STK REDECO CUP 2015 W HALOWEJ PIŁCE NOśNEJ. Rocznik 2005 U Wrocław, r.

K.S. GÓRNIK JAWORZNO ul. Wojska Polskiego 1, Jaworzno NIP , tel.:, fax. (032) Bank Spółdzielczy :

REGULAMIN ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W FUTSALU U-14 NA SEZON 2012/2013

HARMONOGRAM - HALA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W SOKOŁOWIE MŁP.

Śląska Liga Młodzików

ROCZNIK 2007 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE i Wyniki na żywo na stronie:

REGULAMIN ROZGRYWEK O KLUBOWE MISTRZOSTWO POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH W PIŁCE NOŻNEJ W SEZONIE 2013/2014

GRUPA I. MKS Przasnysz. KS CK Troszyn I. Narew Ostrołęka. ULKS Ołdaki. Rzekunianka Rzekuń II. GRUPA Mecze PKT Bramki Miejsce

Sulmierzycka Liga Halowej Piłki Nożnej. III edycja 2015/2016. o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach

REGULAMIN WAKACYJNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ r. ROCZNIK 2008

REGULAMIN ROZGRYWEK O WOJEWÓDZKI PUCHAR POLSKI W SEZONIE 2018/ ORGANIZATOR

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ Poznań CUP INFORMACJE OGÓLNE-ORGANIZACYJNE

REGULAMIN Turniej Piłki Nożnej DROGA DO EURO U-21 o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa 2017 ZASADY OGÓLNE

ROJEWSKA HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ VII EDYCJA REGULAMIN NA SEZON 2017/2018

VIII RODZINNY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ I SIATKOWEJ O PUCHAR OJCA PRZEORA KLASZTORU OO. PASJONISTÓW W RAWIE MAZOWIECKIEJ

Turnieju Piłkarskiego Euro Cup Brynica 2012 ORGANIZATOR

ROCZNIK 2009 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE II.2017 Wyniki na żywo na stronie:

I.Przyjmuje się Regulamin Rozgrywek o Klubowe Mistrzostwo Polski Juniorek w Piłce Nożnej na sezon 2018/2019 i następne w następującym brzmieniu:

Rozgrywki będą prowadzone na podstawie niniejszego regulaminu i terminarza rozgrywek w oparciu o:

ROCZNIK 2008 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE III.2017 Wyniki na żywo na stronie:

Regulamin I. ORGANIZATOR. Urząd Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Gminne Centrum Kultury w Mszanowie Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska

Uczniowski Klub Sportowy Wisełka 1 przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Puławach

LICELIAIADA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

Warszawa, lipiec 2013 r. POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ KOMISJA DS. PIŁKARSTWA KOBIECEGO

III y Ii w II Y III tf Ii f

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ FIRM I ZAKŁADÓW PRACY

III Pomorski Turniej Piłkarski o Puchar Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. REGULAMIN

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ GRYF CUP 2012/13 SZCZECIN

REGULAMIN TURNIEJ SIATKARSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO POD PATRONATEM STAROSTY WOŁOMIŃSKIEGO

Regulamin Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny,,Orlik r.

Regulamin IV Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych Euroregion Karpaty 2013

HARMONOGRAM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ROZWÓJ CUP Z OKAZJI DNIA DZIECKA r. GRUPA 1 GRUPA 2

XI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR KRAKÓW

System rozgrywek LIGI MIĘDZYWYDZIAŁOWEJ AGH 2019

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

REGULAMIN IV TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O PUCHAR TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ ZĄBEK. 1 Organizatorzy. 2 Zgłoszenie do rozgrywek

Na podstawie art. 36 par. 1 pkt 9) i 23) Statutu PZPN postanawia się, co następuje:

Warszawa, luty 2013 REGULAMIN ROZGRYWEK

UKS SIATECZKA ZALAS UKS 6 TENCZYNEK r. godz. 8:00 13:00. Zespół Szkół w Tenczynku

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI III MEMORIAŁU IM. TADEUSZA SZYBIŃSKIEGO POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY NIEPOŁOMICE

Regulamin. I Warszawski Turniej Halowy PilkaNaHali.pl

I. Przyjmuje się Regulamin rozgrywek o Halowy Puchar Polski na sezon 2014/2015 i następne w następującym brzmieniu:

REGULAMIN. I. Organizatorem Płockiej Ligi Młodzik U-12 jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

REGULAMIN POLONIJNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ORGANIZATOR: TERMIN: MIEJSCE: CEL: S.C. WISŁA CHICAGO 22 23 LIPIEC 2017 ROKU OŚRODEK WYPOCZYNKOWO-SPORTOWY PNA W YORKVILLE 10701 RIVER RD. PLANO, IL. 60545 POPULARYZACJA POLONIJNEJ PIŁKI NOŻNEJ

PKT. 1. UCZESTNICTWO 1. W turnieju mogą uczestniczyć tylko polonijne kluby zarejestrowane w United States Soccer Federation poprzez federacje stanowe. 2. Kluby uczestniczące w turnieju muszą się podporządkować regulaminowi. 3. Rozgrywki odbywają się w kategoriach: Open, Over 30, Over 40, Over 50 4. Każdy zawodnik musi posiadać aktualną kartę zawodnika (PASS) i dowód tożsamosci (prawo jazdy, paszport, ID). 5. Zgłoszenie do turnieju w formie aplikacji zgłoszeniowej powinno wpłynąć do organizatora w terminie do 29 Czerwca 2017 roku. Do zgłoszenia powinna być dołączona opłata w wysokości $550. 6. Opłata za uczestnictwo w turnieju wynosi $550 w kategoriach: Open, Over 30, Over 40 i $200 w kategorii Over 50. Opłata powinna być dokonana w terminie poprzedzającym Odprawę Techniczną, która odbędzie się 29 Czerwca 2017 roku (termin po konsultacji z zespołami może ulec zmianie). 7. Każdy zespół ma prawo zgłoszenia do turnieju 18 zawodników, plus trener i manager. Do każdego meczu można wystawić tylko 18 zawodników. 8. Listy zgłoszeniowe zawodników plus kierownictwa zespołu muszą wpłynąć do organizatora przed terminem odprawy technicznej. Lineup meczu i ID (PASS) każdego zawodnika musi być doręczony do sędziego przed rozpoczęciem pierwszego meczu każdej drużyny. Karty zawodników (PASSY) bedą przechowane przez cały okres turnieju u kierownictwa turnieju (assignor) i nie mogą być zmienione. Każda drużyna przed każdym meczem jest zobowiązana do doręczenia nowego lineup. Każda drużyna ma prawo do sprawdzenia zawodnika i jego PESSA w przerwie lub po meczu. 9. W trakcie turnieju zawodnik może występować tylko w jednym zespole, w jednej kategorii wiekowej. 10. Każdy klub może zgłosić do 3-ech zespołów w danej kategori. 11. Każda drużyna jest zobowiązana do rejestracji minimum 50% zawodników Polskich lub Polskiego pochodzenia. PKT. 2. ORGANIZATOR 1. Organizator zapewnia pamiątkowe puchary oraz nagrody dla zespolów w poszczególnych kategoriach: Open : I miejsce 1500$ II miejsce 1000$ III miejsce - 500$ Over 30 : I miejsce 1000$ II miejsce 500$ Over 40 : I miejsce 500$ Over 50 : puchary

2. Organizator rownierz zapewnia nagrody dla najlepszych zawodników w każdej kategorii (strzelec, bramkarz, zawodnik). 3. Organizator bierze odpowiedzialność za zabezpieczenie pełnej obsady sędziowskiej. 4. Organizator zabezpiecza sedziów technicznych na każde boisko, których zadaniem będzie sprawdzanie passów i wykonywanie innych czynności związanych z prowadzeniem turnieju zgodnie z regulaminem. 5. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności prawnej za stan zdrowia uczestników i udział w rozgrywkach osób chorych. Osoby biorące udział w rozgrywkach powinny poddać się wcześniej we własnym zakresie badaniom lekarskim stwierdzającym ich dobry stan zdrowia, umożliwiający udział w turnieju. 6. W ramach opłaty wpisowej organizator zapewnia jeden gorący posiłek podczas każdego dnia turnieju. PKT. 3. ODPRAWA TECHNICZNA 1. Odprawa Techniczna odbędzie się 29 czerwca 2017 roku (termin po konsultacji z zespołami może ulec zmianie) 2. Na odprawie technicznej każdy zespól powinien mieć przedstawiciela, jego brak nie wyklucza zespołu z rozgrywek. 3. Na odprawie technicznej zostanie powołana 5 osobowa komisja regulaminowa: 2 organizatorów, 3 przedstawicieli uczestników wybranych w drodze losowania. 4. Przewodniczącego komisji wyznacza organizator. 5. Komisja rozwiązuje wynikłe w trakcie trwania turnieju problemy np. Sprawy protestów. 6. Na odprawie technicznej zostanie dokonane losowanie grup eliminacyjnych i ustalona struktura rozgrywek. PKT. 4. ZASADY ROZGRYWEK 1. Mecze rozgrywane są według przepisów FIFA z modyfikacją o spalonych, czasie trwania spotkań, możliwości zmian zawodników. 2. Przepis o spalonych nie obowiązuje w spotkaniach eliminacyjnych W turnieju open spalone obowiązują od gier ćwierćfinałowych W turnieju over 30, over 40 spalone obowiązują od połfinalów 3. W trakcie meczów można dokonywać dowolnej ilosci zmian w tym zmiany powrotne. 4. Mecze w grupach eliminacyjnych odbywają sie systemem każdy z każdym. 5. O kolejności w grupie decydują: Zdobyte punkty Bezpośredni wynik miedzy zainteresowanymi drużynami Różnica bramek Ilość bramek strzelonych Losowanie

6. Począwszy od ćwierćfinałów mecze odbywają się systemem pucharowym, to znaczy przegrany zespół odpada z rozgrywek. 7. Za zwycięstwo w meczu eliminacyjnym zespół otrzmuje 3 punkty, za remis zespoły otrzymują po 1 punkcie, za przegrany mecz 0 punktow. 8. Za zwycięstwo walkowerem, drużyna zwycięska otrzymuje 3 punkty i stosunek bramek 1:0 9. Czas rozgrywania meczy eliminacyjnych w grupach to 2 x 25 minut z 5-cio minutową przerwą. 10. Czas rozgrywania meczy: Ćwierćfinały: 2 x 30 minut z 10-cio minutową przerwą. Półfinały: 2 x 30 minut z 10-cio minutową przerwą. Finały: open- 2 x 45 minut z 10-cio minutową przerwą, over 30, over 40-2 x 40 minut z 10-cio minutową przerwą. 11. W przypadku remisu dogrywka 2 x 5 minut. Jeżeli to nie wyłoni zwycięzcy nastepują rzuty karne. Jeżeli seria po pięciu zawodnikow nie wyłoni zwycięzcy kontynujemy strzelanie rzutów karnych do pierwszej niestrzelonej bramki przy zastrzeżeniu że przeciwnik zdobędzie gola. 12. Żółta kartka w meczu oznacza ostrzeżenie. Czerwona kartka oznacza wykluczenie zawodnika z gry w danym meczu. Organizator ma prawo do dalszego ukarania zawodnika z wykluczeniem do końca turnieju włącznie. 13. 5-cio minutowe spóznienie zespołu na wyznaczoną godzinę meczu jest równoznaczne z walkowerem. 14. Schemat rozgrywania meczy Kategoria Open 4 grupy po 4 drużyny - 4 drużyny podstawowe: Wisła Chicago A Wisła Chicago B Wisła Chicago C Eagles Chicago Drabinka meczy grupowych - 1:2-3:4-1:3-2:4-1:4-2:3 Cwiercfinały - Zwycięzca grupy 1 z druga drużyna grupy 2 - Zwycięzca grupy 2 z druga drużyna grupy 1 - Zwycięzca grupy 3 z druga drużyna grupy 4 - Zwycięzca grupy 4 z druga drużyna grupy 3 Półfinały - Zwycięzca meczu nr 1 ze zwycięzcą meczu nr 3 - Zwycięzca meczu nr 2 ze zwycięzcą meczu nr 4 Organizator ma prawo sobie zastrzec że w razie zgłoszenia się dodatkowej drużyny automatycznie zostanie ona dołączona do grup.

PKT. 5. SĘDZIOWIE 1. Sedziowie muszą posiadać licencje swoich federacji stanowych 2. Obsada sędziowska: W rozgrywkach eliminacyjnych po jednym sedzi głównym: sedziów bocznych wyznaczają drużyny grające W ¼ finałów organizator zapewnia 2 sedziów w każdym meczu W turnieju Open, Over 30 i Over 40 pełna obsada sędziowska obowiązuje od ½ finału W meczu Over 50 organizator zapewnia jednego sędziego głównego. PKT. 6. PROTESTY 1. Protesty rozstrzyga komisja regulaminowa. 2. Czas składania ewentualnych protestow dotyczących rozgrywanych meczów wynosi 30 minut od chwili zakończenia danego spotkania. 3. Protest musi być rozpatrzony przez komisje przed następnym spotkaniem zainteresowanych drużyn. 4. W rozpatrywaniu protestu bez prawa głosu uczestniczą sędzia prowadzący spotkanie oraz przedstawiciele zainteresowanych drużyn. PKT. 7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE 1. Prawo interpretacji niniejszego regulaminu przysługuje jedynie organizatorowi. 2. Niedopuszczalne sa jakiekolwiek zmiany w regulaminie w trakcie rozgrywek np. Dotyczace system awansu z grup eliminacyjnych, 3. Organizator będzie pobierał przy wjeździe jednorazową opłate parkingową w wysokości $20 od samochodu która obowiązuje przez cały czas trwania turnieju. Komitet Organizacyjny Polonijnego Turnieju Piłki Nożnej Chicago, 6/29/2017 r.