WYNIKI XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW XI MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W KAJAK POLO KANIÓW

Wyniki XV Mistrzostw Polski Juniorów i XII Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych kajak polo

W Y N I K I XVII Mistrzostwa Polski Juniorów i XIV Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w kajak polo Kaniów r.

WYNIKI XVI Mistrzostw Polski Juniorów i XIII Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych kajak polo Kaniów r. Wykaz zgłoszonych drużyn:

Wyniki XII Międzynarodowego Turnieju, II edycja Pucharu Polski, Panda Cup Kaniów r.

Wyniki zawodników UKS Tanew Księżpol w 2012 roku

Mistrzostwa Polski. Seniorów

XI Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajak Polo Leśna

Nr licencji klubowej: 02/DS/

Wyniki juniorzy. Drążek ilość. Lp Nazwisko i imię Klub Rocznik Test woda Bieg 3000m

Nr licencji klubowej: 02/DS/ TERPIŁOWSKA Nikola Kajak polo K 2 TUREK Gracjan Kajak polo M

KOMUNIKAT KOŃCOWY IV PUCHARU POLSKI W KAJAK POLO KOZIENICE r.

KOMUNIKAT KOŃCOWY Mistrzostw Polski Seniorów w Kajak Polo

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY i MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

XIV MISTRZOSTWA POLSKI KAJAK POLO

POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ KOMISJA PIŁKARSTWA AMATORSKIEGO I MŁODZIEŻOWEGO WYNIKI KOŃCOWE. Turniejów finałowych Polskiego Związku Piłki Nożnej

2 PUCHAR POLSKI ZAWODY KONSULTACYJNE SENIORÓW

Eliminacje do OOM w stylu wolnym i w stylu klasycznym nie mogą odbywać sie w tym samym terminie /dotyczy to zarówno I jak i II toru eliminacji/.

Dolnośląski O/W Kujawsko-Pomorski O/W Lubelski O/W. plan IV- XII 2003 r. Wykonanie

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kajak-polo Kaniów Wykaz zawodników biorących udział w zawodach :

Polski Związek Szermierczy

po 4 zawodniczki z eliminacji strefowych + miejsca 1-8 z ostatniego Pucharu Polski juniorek młodszych (8 zawodniczek)

Mistrzostwa Polski Kadetów - Bilcza,

ZEBRANIE ZARZĄDU WSS POZNAŃ r.

W jeździe indywidualnej na czas zawodnik startuje raz bez możliwości powtórnego startu.

KAJAKARSTWO KLASYCZNE

Po 4 zawodniczki z eliminacji strefowych + miejsca 1-8 z ostatniego przed OOM. Pucharu Polski juniorek młodszych (8 zawodniczek);

2. Termin zawodów Finały: czerwiec Eliminacje w 2 zawodach centralnych terminie nie później niż 5 tygodnie przed data finału.

KADRA NARODOWA POLSKIEGO ZWIĄZKU KAJAKOWEGO r. KAJAKARSTWO KLASYCZNE - JUNIORZY i JUNIORZY MŁODSI KADRA NARODOWA - KAJAKARKI JUNIORKI

Lista miejsc dla klubów na OOM, /Poznań, w puli 216 pobyt na koszt organizatora.

ZESTAWIENIE ZBIORCZYCH WYNIKÓW GŁOSOWANIA NA KANDYDATÓW NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ W DNIU 20 CZERWCA 2010 R.

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO WSPÓŁZAWODNICTWA DZIECI I MŁODZIEŻY ZA 2013 ROK

2. Termin zawodów Finały: maj, Olsztyn Kwalifikacje w regionach: w terminie - nie później niż 3 tygodnie przed datą finału OOM.

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI

(*2018) Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Akrobatyka Sportowa

Średnia wielkość powierzchni gruntów rolnych w gospodarstwie za rok 2006 (w hektarach) Jednostka podziału administracyjnego kraju

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

Wykaz rachunków bankowych urzędów skarbowych, których naczelnicy są właściwi wyłącznie w zakresie podatników określonych w art. 5 ust.

2. Termin zawodów Finały: lipiec Kwalifikacje w regionach: w terminie - nie później niż 3 tygodnie przed datą finału OOM.

INFORMACJE O POZIOMIE SPORTU MŁODZIEŻOWEGO W ROKU 2012 POWIAT CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI W SYSTEMIE SPORTU MŁODZIEŻOWEGO

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Krosno,

Podział liczbowy dla dziewcząt i chłopców w wymienionych wyżej konkurencjach kolarskich dokonuje PZKol.

MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM

KRAJOWY SYSTEM RYWALIZACJI SPORTOWEJ POLSKIEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO

KADRA NARODOWA POLSKIEGO ZWIĄZKU KAJAKOWEGO

/// Sekretarz Generalny,, Polskiego związku Szachewego. Waldemar Tabola (2018) Szachy

WYNIKI REGESA KAUNAS X 6 : 3 7 : 1 6 : 2 3 : 6 X 7 : 2 4 : 3 1 : 7 2 : 7 X 2 : 9 2 : 6 3 : 4 9 : 2 X UKS SET KANIÓW B MOSW CHOSZCZNO

(*2012) Żeglarstwo. 2. Termin zawodów Finały: - lipiec - sierpień Eliminacje: zgodnie z regulaminem PZŻ

Wielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe Wojewódzki Zespół Metodyczno Szkoleniowy. Kierownik Wyszkolenia Dawid Gluza

KALENDARZ IMPREZ PZKaj Opole / OZKaj Opole Regaty Otwarcia Sezonu Klasyka

KADRA NARODOWA POLSKIEGO ZWIĄZKU KAJAKOWEGO. i REZERWA KADRY NARODOWEJ r. KAJAKARSTWO KLASYCZNE - SENIORZY (w tym grupa młodzieżowa U23 / M)

Generalna klasyfikacja drużynowa

Wyniki. regat kajakowych Długodystansowe Mistrzostwa Śląska Katowice r

2. Termin zawodów Finały: lipiec Eliminacje w 2 zawodach centralnych terminie nie później niż 5 tygodnie przed data finału.

Poznań, r. Tematyka Zebrania r.:

Wyniki Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2016 rok w podnoszeniu ciężarów

Konkurencja, kat. wagowa, osada lub styl 1) Klasa Startowa 4) forma szkole nia KADRA NARODOWA - KOBIETY SENIORKI kajakarstwo klasyczne kajakarstwo

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Wrocław, r. PROTOKÓŁ nr 1. Karabin pneumatyczny 60 strzałów

cznie w kolarstwie szosowym startuje: szosa (jazda indywidualna, start wspólny) 120 zawodników i 40 zawodniczek MTB 40 zawodników i 20 zawodniczek.

Rządowy program Mieszkanie dla młodych dane wg stanu na r. Warszawa, 7 lipca 2014 r.

Rządowy program Mieszkanie dla młodych dane wg stanu na r.

Opracowanie: Podlaska Federacja Sportu Zestawienie klubów badmintonowych Polski w ramach współzawodnictwa młodzie

Część I Ilość zawodniczek w szkoleniu centralnym. Reprezentacja Polski U16. Pkt. Ilość zaw.

KAJAKARSTWO KLASYCZNE / SPRINT, DŁUGI DYSTANS, MARATON /

2018 Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów lat Lublin,

XIV Olimpiada Matematyczna Juniorów Statystyki dotyczące zawodów drugiego stopnia (2018/19)

Część I Ilość zawodniczek w szkoleniu centralnym Reprezentacja Polski U16. Pkt. 1 Mazowieckie 61,91% 22 27,85% 4. 2 Pomorskie 39,41% 14 17,72%

Rządowy program Mieszkanie dla młodych dane za III kwartały 2014 r. Warszawa, 6 października 2014 r.

3. GRAND PRIX POLSKI Weteranów, Białystok r.

gra pojedyncza męzczyzn - kategoria lat - lista startowa

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI POLSKIEGO ZWIĄZKU KAJAKOWEGO ZA 2015 ROK

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI POLSKIEGO ZWIĄZKU KAJAKOWEGO ZA ROK 2016

5.2. Przedstawienie rocznego sprawozdania merytorycznego z działalności Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sportowego za rok 2015: Część sportowa

Turniej Finałowy Szkół Podstawowych Zapasy sportem wszystkich dzieci Krotoszyn, r. OBSADA SĘDZIOWSKA. Lista startowa. Mecze ćwierćfinałowe

D KPM-MAZ-PDL-WM Ogółem w OOM startuje 200 zawodników w kaŝdym stylu.

WYNIKI XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW XI MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W KAJAK POLO KANIÓW 30.08.2014-31.08.2014 Zadanie współfinansowane ze środków budżetowych Województwa Śląskiego, Urzędu Gminy Bestwina, Polskiego Związku Kajakowego

Wykaz Zgłoszonych Druzyn Juniorzy Juniorki Juniorzy Młodsi Juniorki Młodsze 1.MOSW Choszczno 1. UKS 4 Katowice 1. MOSW Choszczno 1. MOSW Choszczno 2. KS Gwardia Opole 2. MKS MOS Wrocław 2. LUKS Kwisa Leśna 2. WTS Astoria Bydgoszcz 3. OTK Opole 3. UKS SET Kaniów 3. WTS Astoria Bydgoszcz 3. MKS MOS Wrocław 4. UKS SET Kaniów 4. OTK Opole 4. OTK Opole 5. KTW Kalisz 5. KS Gwardia Opole 6. UKS 4 Katowice 6. UKS 4 Katowice 7. UKS SET Kaniów 7. UKS SET Kaniów 8. WOPR Skierniewice 8. UKS Włókniarz Chełmża 9. CWZS Zawisza A Bydgoszcz 10. CWZS Zawisza B Bydgoszcz 11. Viking Małomice 12. LUKS Kwisa Leśna 13. UKS Olimpijczyk Kliniska 14. WOPR Skierniewice

Wyniki Juniorzy Grupa A MOSW Choszczno OTK Opole KS Gwardia Opole UKS SET Kaniów 12 A UKS SET Kaniów MOSW Choszczno 0 11 16 A KS Gwardia Opole OTK Opole 5 5 31 A UKS SET Kaniów KS Gwardia Opole 17 1 34 A MOSW Choszczno OTK Opole 16 0 39 A MOSW Choszczno KS Gwardia Opole 22 0 40 A UKS SET Kaniów OTK Opole 13 1 52 PÓŁFINAŁ MOSW Choszczno KS Gwardia Opole 16 1 53 PÓŁFINAŁ UKS SET Kaniów OTK Opole 16 2 70 FINAŁ O III KS Gwardia Opole OTK Opole 1 4 69 FINAŁ O I UKS SET Kaniów MOSW Choszczno 2 9 Król Strzelców; Ryba Bartłomiej UKS SET Kaniów - 27 Bramek

Wyniki Juniorek Grupa B MKS MOS Wrocław UKS 4 Katowice UKS SET Kaniów 11 B UKS 4 Katowice UKS SET Kaniów 2 13 16 B MKS MOS Wrocław UKS 4 Katowice 1 5 19 B UKS SET Kaniów MKS MOS Wrocław 13 2 Król Strzelców; Sachmerda Klaudia UKS SET Kaniów - 14 Bramek

Wyniki Juniorów Młodszych Grupa C MOSW Choszczno LUKS Kwisa Leśna WOPR Skierniewice KTW Kalisz 9 C LUKS Kwisa Leśna MOSW Choszczno 3 5 20 C WOPR Skierniewice KTW Kalisz 2 9 29 C LUKS Kwisa Leśna KTW Kalisz 6 1 32 C MOSW Choszczno WOPR Skierniewice 7 2 41 C MOSW Choszczno KTW Kalisz 5 2 43 C WOPR Skierniewice LUKS Kwisa Leśna 2 6 Grupa D UKS SET Kaniów UKS 4 Katowice WTS Astoria Bydgoszcz OTK Opole 10 D UKS SET Kaniów UKS 4 Katowice 5 6 21 D WTS Astoria Bydgoszcz OTK Opole 5 1 30 D OTK Opole UKS 4 Katowice 3 10 33 D UKS SET Kaniów WTS Astoria Bydgoszcz 10 1 42 D UKS SET Kaniów OTK Opole 18 0 45 D WTS Astoria Bydgoszcz UKS 4 Katowice 0 3 60 FINAŁ O V KTW Kalisz WTS Astoria Bydgoszcz 6 1 61 FINAŁ O VII OTK Opole WOPR Skierniewice 0 13 63 PÓŁFINAŁ MOSW Choszczno UKS SET Kaniów 10 2 64 PÓŁFINAŁ UKS 4 Katowice LUKS Kwisa Leśna 4 3 74 FINAŁ O III UKS SET Kaniów LUKS Kwisa Leśna 3 9 73 FINAŁ O I MOSW Choszczno UKS 4 Katowice 14 5 Król Strzelców; Wizner Dawid UKS SET Kaniów - 22 Bramek

Wyniki Juniorek Młodszych Grupa E UKS SET Kaniów KS Gwardia Opole WOPR Skierniewice UKS Olimpijczyk Kliniska 1 E UKS SET Kaniów KS Gwardia Opole 14 1 5 E WOPR Skierniewice UKS Olimpijczyk Kliniska 6 7 13 E KS Gwardia Opole UKS Olimpijczyk Kliniska 2 11 17 E UKS SET Kaniów WOPR Skierniewice 18 0 22 E UKS SET Kaniów UKS Olimpijczyk Kliniska 14 3 27 E WOPR Skierniewice KS Gwardia Opole 7 1 Grupa F LUKS Kwisa Leśna UKS Włókniarz Chełmża WTS Astoria Bydgoszcz CWZS Zawisza B Bydgoszcz 2 F LUKS Kwisa Leśna UKS Włókniarz Chełmża 14 1 6 F CWZS Zawisza B Bydgoszcz WTS Astoria Bydgoszcz 2 5 14 F CWZS Zawisza B Bydgoszcz UKS Włókniarz Chełmża 0 13 18 F WTS Astoria Bydgoszcz LUKS Kwisa Leśna 0 23 23 F CWZS Zawisza B Bydgoszcz LUKS Kwisa Leśna 0 16 28 F WTS Astoria Bydgoszcz UKS Włókniarz Chełmża 0 7 Grupa G UKS 4 Katowice CWZS Zawisza A Bydgoszcz OTK Opole 3 F UKS 4 Katowice CWZS Zawisza A Bydgoszcz 10 0 7 F OTK Opole CWZS Zawisza A Bydgoszcz 2 7 24 F UKS 4 Katowice OTK Opole 10 1

Grupa H Viking Małomice MKS MOS Wrocław MOSW Choszczno 4 H MKS MOS Wrocław Viking Małomice 0 10 8 H MKS MOS Wrocław MOSW Choszczno 0 13 26 H Viking Małomice MOSW Choszczno 0 15 Grupa I 3 miejsca w grupach OTK Opole KS Gwardia Opole MKS MOS Wrocław WTS Astoria Bydgoszcz 36 I OTK Opole MKS MOS Wrocław 0 3 47 I OTK Opole KS Gwardia Opole 2 4 49 I WTS Astoria Bydgoszcz MKS MOS Wrocław 3 1 54 I MKS MOS Wrocław KS Gwardia Opole 3 4 57 I OTK Opole WTS Astoria Bydgoszcz 4 3 62 I WTS Astoria Bydgoszcz KS Gwardia Opole 0 3 Grupa J 1E, 2F, 2G, 1H UKS SET Kaniów UKS Włókniarz Chełmża CWZS Zawisza A Bydgoszcz MOSW Choszczno 35 J UKS SET Kaniów UKS Włókniarz Chełmża 21 0 37 J CWZS Zawisza A Bydgoszcz MOSW Choszczno 0 14 46 J UKS SET Kaniów CWZS Zawisza A Bydgoszcz 19 0 50 J UKS Włókniarz Chełmża MOSW Choszczno 1 14 55 J UKS SET Kaniów MOSW Choszczno 4 4 58 J CWZS Zawisza A Bydgoszcz UKS Włókniarz Chełmża 6 3

Grupa K 2E, 1F, 1G, 2H WOPR Skierniewice LUKS Kwisa Leśna UKS 4 Katowice Viking Małomice 38 K UKS 4 Katowice Viking Małomice 14 1 44 K WOPR Skierniewice LUKS Kwisa Leśna 1 11 48 K WOPR Skierniewice UKS 4 Katowice 0 8 51 K LUKS Kwisa Leśna Viking Małomice 10 1 56 K WOPR Skierniewice Viking Małomice 2 2 59 K UKS 4 Katowice LUKS Kwisa Leśna 3 3 65 PÓŁFINAŁ UKS SET Kaniów LUKS Kwisa Leśna 5 2 66 PÓŁFINAŁ UKS 4 Katowice MOSW Choszczno 4 5 67 FINAŁ O V CWZS Zawisza A Bydgoszcz Viking Małomice 4 5 68 FINAŁ O VII UKS Włókniarz Chełmża WOPR Skierniewice 2 4 71 FINAŁ O I UKS SET Kaniów MOSW Choszczno 4 2 72 FINAŁ O III UKS 4 Katowice LUKS Kwisa Leśna 4 3 Król Strzelców; Pilarz Sandra UKS SET Kaniów - 34 Bramek

Juniorzy 1. MOSW Choszczno 2. UKS SET Kaniów 3.OTK Opole 4. KS Gwardia Opole Juniorki 1. UKS SET Kaniów 2. UKS 4 Katowice 3. MKS MOS Wrocław Wyniki Ostateczne Juniorzy Młodsi 1. MOSW Choszczno 30pkt. 2. UKS 4 Katowice 27pkt. 3. LUKS Kwisa Leśna 24pkt. 4. UKS SET Kaniów 21pkt. 5. KTW Kalisz 18pkt. 6. WTS Astoria Bydgoszcz 15pkt. 7. WOPR Skierniewice 12pkt. 8. OTK Opole 9pkt.

Juniorki Młodsze 1. UKS SET Kaniów 30pkt. 2. MOSW Choszczno 27pkt. 3. UKS 4 Katowice 24pkt. 4. LUKS Kwisa Leśna 21pkt. 5. Viking Małomice 18pkt. 6. CWZS Zawisza A Bydgoszcz 15pkt. 7. WOPR Skierniewice 12pkt. 8. Włókniarz Chełmża 9pkt. 9. Gwardia Opole 10. MKS MOS Wrocław 11. OTK Opole 12. WTS Astoria Bydgoszcz 13. CWZS Zawisza B Bydgoszcz 14. UKS Olimpijczyk Kliniska dyskwalifikacja

Punktacja Druzynowa W Kategorii Junior Młodszy 1. MOSW Choszczno 57pkt. ZPM 2. UKS SET Kaniów 51pkt. ŚL 3. UKS 4 Katowice 51pkt. ŚL 4. LUKS Kwisa Leśna 45pkt. DŚL 5. WOPR Skierniewice 24pkt. ŁDZ 6. Viking Małomice 18pkt. LBU 7. KTW Kalisz 18pkt. WLP 8. CWZS Zawisza Bydgoszcz 15pkt. KPM 8. WTS Astoria Bydgoszcz 15pkt. KPM 10. Włókniarz Chełmża 9pkt. KPM 11. OTK Opole 9pkt. OPO

Punktacja Województw 1. Śląskie 102pkt. 2. Zachodniopomorskie 57pkt. 3. Dolnośląskie 45pkt. 4. Kujawsko Pomorskie 39pkt. 5. Łódzkie 24pkt. 6. Wielkopolskie 18pkt 6. Lubuskie 18pkt. 8. Opolskie 9pkt. Sędzia Główny Leszek Dąbrowski