Brzeg Bydgoszcz Główna Częstochowa Gdańsk Główny Gdynia Główna Gniezno Iława Główna Inowrocław Jelenia Góra Katowice 04:15 17:15 12:165) 19:0110) 19:517) 18:16 02:1611) 04:15 06:4512) 15:15 17:15 19:52 22:5919) 13:15 13:567) 20:015) 14:14 07:4012) 07:49 13:15 07:044) 07:57 14:328) 14:519) 15:327) 15:15 11:0413) 16:20 05:41 08:336) 13:3912) 14:14 15:2416) 15:3917) 15:4712) 16:20 17:4512) 18:0813) 18:16 20:43 16:407) 08:4512) 11:2114) 16:407) 14:45 16:4912) 18:3914) 18:4512) 22:06 22:19 22:4518) Strona 1 z 5
Kędzierzyn-Koźle Kielce Kołobrzeg Koszalin Kraków Główny Laskowice Pomorskie Leszno Lębork Lublin Olsztyn Główny Opole Główne Ostrów Wielkopolski Piła Główna Poznań Główny 10:145) 12:165) 13:567) 15:327) 16:1720) 17:185) 07:49 05:5120) 07:044) 07:165) 14:1620) 14:328) 14:519) 15:165) 19:517) 20:015) 15:2421) 15:3922) 18:0813) 18:3914) 02:1611) 07:044) 16:345) 07:295) 13:567) 07:57 05:185) 08:3420) 05:5120) 06:2020) 10:345) 14:245) 14:328) 14:519) 15:327) 15:4020) 17:3520) 19:0110) 19:345) 19:517) 20:015) Strona 2 z 5
Przemyśl Główny Radom Rzeszów Główny Słupsk Sopot Sosnowiec Główny Stargard Szczeciński Szczecin Główny Szczecinek Szklarska Poręba Górna Świnoujście Tarnów Tczew Toruń Główny Wałbrzych Główny Centralna 02:1623) 04:15 13:15 13:3912) 14:14 14:4512) 15:15 15:3922) 15:4712) 16:20 16:407) 17:15 18:16 15:2421) Strona 3 z 5
Wschodnia Zachodnia Wrocław Główny Zawiercie Zielona Góra 19:0110) 19:517) 02:1611) 04:15 07:044) 07:57 13:567) 14:328) 14:519) 15:327) 20:015) 13:15 13:3912) 14:14 14:4512) 15:15 15:3922) 15:4712) 16:20 16:407) 17:15 18:16 14:328) 1) kursuje 15 XII-7 II / 18-19 XII; 16 II-2 III; 2) kursuje 18-19 XII; 3) kursuje 8-15 II; 3-14 III; 4) kursuje 15-20 XII; 22-31 XII 1-3; 7 I-14 III 1-6; 5) kursuje 1-7 / 25 XII; 6) kursuje 1-6 / 25-26 XII, 1 I, 3 I, 7) kursuje 1-7 / 25-26 XII; 8) kursuje 1-7 / 7-16 I; 9) kursuje 7-16 I; 10) kursuje 1-57 + 20 XII / 25 XII, 31 XII, 2 I, 4-5 I; 14:519) 11) kursuje 15 XII-14 III; 12) kursuje 1-5 / 25-26 XII, 1-2 I, 13) kursuje 1 I-14 III; 14) kursuje 14-31 XII; 15) kursuje 1-57 / 24-25 XII, 31 XII, 2 I, 4-5 I; 16) kursuje 7-15 I; 17) kursuje 14 XII-6 I; 16 I-14 III; 18) kursuje 22-31 XII 1-3 + 19 XII; 7 I-13 III 1-5; 19) kursuje 15-18 XII; 20) kursuje 1-5 / 24-26 XII, 1-2 I, 15:2421) 21) kursuje 7-15 I 1-57; 22) kursuje 14-23 XII 1-57; 26 XII; 28-30 XII; 1 I; 6 I; 16 I; 18 I; 19 I-13 III 1-57; 23) kursuje 15 XII-7 II; 16 II-2 III; / oprócz + oraz 1 w poniedziałki 3 w środy 5 w piątki 6 w soboty 7 w niedziele Strona 4 z 5
IC: "PKP Intercity" S.A. - EIC: Express InterCity IC: "PKP Intercity" S.A. - IC: InterCity IC: "PKP Intercity" S.A. - TLK: Twoje Linie Kolejowe PR: "Przewozy Regionalne" sp. z o.o. - IR: interregio PR: "Przewozy Regionalne" sp. z o.o. - R: REGIO KS: Koleje Śląskie sp. z o.o. - Os: osobowy peron - indeks górny godziny Sprzedaż biletów krajowych w każdym pociągu, na zasadach określonych przez danego przewoźnika. Za dane handlowe pociągów odpowiada przewoźnik. Numery telefonicznej informacji poszczególnych przewoźników: IC - 19 757, (22) 39 19 757 (24 h) PR - 703 20 20 20 (24 h) KS - (32) 428 88 88 (24 h) www.intercity.pl www.przewozyregionalne.pl www.kolejeslaskie.com Strona 5 z 5