SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO Z ZAWODÓW PIŁKI NOŻNEJ

SPRAWOZDANIE Z ZAWODÓW

SPRAWOZDANIE S DZIEGO

Problematyka wypełniania sprawozdań

SPRAWOZDANIE SÊDZIEGO

SĘDZIA. Stosowanie i interpretacja Przepisów Gry / kontrola nad zawodami, podejście taktyczne i zarządzanie podczas meczu z

Miejsce zawodów: Data: Godzina: Krótki opis sytuacji, w której sędzia / sędzia asystent / sędzia techniczny popełnił poważny błąd: *

Kategorie wiekowe, skrócone przepisy gry, warunki udziału w zawodach, rodzaje rozgrywek

ANEKS do Regulaminu Rozgrywek Młodzieżowych Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2015/2016

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej ul. Ściegiennego 8, Kielce tel.: , SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO

ZAŁĄCZNIK NR 8 DO REGULAMINU ROZGRYWEK MISTRZOWSKICH WMZPN W SEZONIE 2019/ ZGŁOSZENIE DO ROZGRYWEK - Pełna nazwa klubu

Podokręg Piłki Nożnej Gorlice

Sprawy przepisowo-regulaminowe. Marcin Kret

ZAŁĄCZNIK DO RAMOWEGO REGULAMINU ROZGRYWEK W PIŁCE NOŻNEJ CZ. OZPN OBOWIĄZUJĄCY W SEZONIE

REGULAMIN ZAWODÓW NA SEZON 2013/2014. Organizatorem rozgrywek jest Zachodniopomorski Okręgowy Związek Koszykówki w Szczecinie.

a) b) c) d)

TABELA OPŁAT. Kluby uczestniczące w rozgrywkach wpłacają przed rozpoczęciem rozgrywek opłatę za uczestnictwo za każdy sezon rozgrywkowy w wysokości:

Bramki wymiar 5 x 2 m. wymiar 3 x 1,55 m.

Uchwała nr 40/2017 Zarządu Lubuskiego ZPN z dnia 2 czerwca 2017 roku

Warszawa, czerwiec 2014 r. POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ KOMISJA DS. PIŁKARSTWA KOBIECEGO

Terminarz rozgrywek sportowych HALA 2019

Sulmierzycka Liga Halowej Piłki Nożnej. III edycja 2015/2016. o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach

REGULAMIN ROZGRYWEK LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR POLSKI ROZGRYWKI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA SEZON 2014/2015

Terminarz rozgrywek sportowych HALA 2017

RACHUNEK BANKOWY w ING BANK ŚLASKI numer: KOMUNIKAT NR 26/2016 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny

Gdańsk, r. Zarząd Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku Gdańsk, Al. Zwycięstwa 51

Terminarz rozgrywek sportowych HALA 2016

REGULAMIN ROZGRYWEK O PUCHAR POLSKI PODKARPACKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

Zapisy w protokole meczowym wybrane zagadnienia

REGULAMIN ZAWODÓW NA SEZON 2015/2016

MINI LIGA MISTRZÓW 2013 KARTA ZGŁOSZENIA DRUŻYNY DO TURNIEJU W MINI PIŁKĘ NOŻNĄ

I. SKŁADKA CZŁONKOWSKA

1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Trampkarzy mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2002/2003/2004 oraz 2005 posiadający zgodę rodziców i

$ 1 Celem rozgrywek jest wyłonienie mistrza Krakowa orlików i żaków oraz przedłużenie szkolenia najmłodszych piłkarzy na okres zimowy.

Regulamin I. ORGANIZATOR. Urząd Gminy Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie Gminne Centrum Kultury w Mszanowie Lokalna Grupa Działania Ziemia Lubawska

PROTOKÓŁ ZAWODÓW NR 1 PGNiG SUPERLIGA FINAŁ SENIORZY Miejsce rozgrywania zawodów (adres): I LIGA GRUPA PÓŁFINAŁ JUNIORZY

REGULAMIN ROZGRYWEK SEZONU 2010/2011 RACIĄśKIEJ GMINNEJ LIGI PIŁKI NOśNEJ ORLIKI - 16

REGULAMIN MISTRZOSTW W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ SŁUŻBY LITURGICZNEJ DIECEZJI TORUŃSKIEJ

REGULAMIN TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA GŁOGOWA MAŁOPLSKIEGO

III LIGA RAPORT DELEGATA MECZOWEGO ŚZPN/MZPN

ZASADY PROTOKOŁOWANIA MECZÓW SZCZEBLA CENTRALNEGO

Regulamin Ligi Powiatowej Amatorska Liga Piłki Nożnej Powiatu Sępoleńskiego

REGULAMIN. Rozgrywek piłkarskich w kategorii oldbojów

Uchwała nr 68/2017 Zarządu Opolskiego Związku Piłki Nożnej z dnia r. w sprawie wysokości opłat dyscyplinarnych

STAROSTA BIŁGORAJSKI BURMISTRZ FRAMPOLA OSP KSRG FRAMPOL ====================================================

B1 (Junior Młodszy) ) 2) 3) 4) 7.

REGULAMIN ROZGRYWEK O KLUBOWE MISTRZOSTWO POLSKI JUNIOREK W PIŁCE NOŻNEJ W SEZONIE 2015/2016

R E G U L A M I N VI Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej o Mistrzostwo Jaworzna

MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Terminarz rozgrywek sportowych HALA 2018

Instrukcja prawidłowego wypełniania protokołu meczowego. Punkty 1-14 wypełnia gospodarz zawodów, według następujących zasad:

REGULAMIN ROZGRYWEK PIŁKARSKICH Liga Orlików Podokręg Piłki Nożnej Wadowice Sezon 2017 / 2018

REGULAMIN ROZGRYWEK O KLUBOWE MISTRZOSTWO POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH W PIŁCE NOŻNEJ W SEZONIE 2013/2014

W N I O S E K o przyznanie licencji dla klubu.... (pełna nazwa klubu)

WYGRAJ SWOJE WAKACJE

B1 (Junior Młodszy) C1 (Trampkarz)

Regulamin turnieju dla młodzieży szkół gimnazjalnych SKAWINA CUP 2011

REGULAMIN ROZGRYWEK O PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU MAŁOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ NA SEZON 2014/2015

ROZGRYWKI PUCHARU POLSKI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA SEZON 2014/2015 REGULAMIN ROZGRYWEK DLA DRUŻYN LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

REGULAMIN RADOSZYCKIEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2016 O PUCHAR WÓJTA GMINY RADOSZYCE.

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKICH ROZGRYWEK MŁODZICZEK - IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W SEZONIE 2013/2014 (zawodniczki do lat 13)

Warszawa, lipiec 2013 r. POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ KOMISJA DS. PIŁKARSTWA KOBIECEGO

Na podstawie art pkt 9) Statutu PZPN postanawia się, co następuje:

CZŁONEK POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ REGULAMIN. Zima 2018 o Halowy Puchar Prezesa ds. Podokręgu Sandomierz ks. Marka Walczaka

ANEKS. do Regulaminu Rozgrywek Młodzieżowych Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2017/2018

REGULAMIN ROZGRYWEK MISTRZOSTW POLSKI KADR WOJEWÓDZKICH U-16 W PIŁCE NOŻNEJ KOBIET im. IRENY PÓŁTORAK W SEZONIE 2015/2016

Wskazówki jak wypełniać protokół z zawodów piłki ręcznej.

TABELA OPŁAT związanych z uczestnictwem klubów w rozgrywkach piłki nożnej obowiązująca w Śląskim Związku Piłki Nożnej od r.

I Liga Okręgowa JM 2 grupy po 7 drużyn II Liga Okręgowa JM liczba grup w zależności od liczby zgłoszeń po 7-14 drużyn

A1 juniorzy 1998 / B1 juniorzy młodsi 2000 / 2001

Strona z POMORSKI ZWIĄZEK PIŁKI OŻ EJ 0- Gdańsk, Al. Zwycięstwa tel.: 0 0 0 lub 0 0, fax: 0 0 e-mail: pomorski@zpn.pl SPRAWOZDA IE SĘDZIEGO Puchar Polski III liga IV liga Klasa Okręgowa Klasa A Klasa B Juniorzy. Inne Zawody pomiędzy zespołami: Stroje (kolor): gospodarze goście Miejsce zawodów: Data zawodów o godz. Sędzia Sędzia Asystent Sędzia Asystent Sędzia - Techniczny Obserwator Wynik Wynik do przerwy Wynik po dogrywce Wynik rzutów z punktu karnego Spr. uprawnienie zawodników do gry (WGiE) Wykorzystanie przez Wydział Dyscypliny Zweryfikowano wynik.. pkt dla. Opieka medyczna: (pieczęć) () Adnotacje sędziego: Dobre Normalne Złe a) przygotowanie i organizacja zawodów b) zachowanie zespołu gospodarzy c) zachowanie zespołu gości d) zachowanie publiczności e) zachowanie służb ochrony f) czy sprawdzono karty zgłoszeń (zaznaczyć) Tak Nie g) czy sprawdzono karty zdrowia (zaznaczyć) Tak Nie h) czy sprawdzono buty i stroje (zaznaczyć) Tak Nie i) doliczony czas gry I poł. -. min. II poł. -. min. Podpis sędziego.. Sprawozdanie należy przesłać listem poleconym lub dostarczyć osobiście w ciągu h do właściwego Związku lub Podokręgu prowadzącego rozgrywki

Strona z Uwaga: wypełniony protokół należy zwrócić sędziemu najpóźniej na 0 minut przed rozpoczęciem zawodów. Gospodarze: Data Zawodów (nazwa zespołu) 0 Kapitan: numer Podpis czytelny Wykaz osób uprawnionych do przebywania na ławce dla zawodników rezerwowych L.p. azwisko i imię (wpisywać drukowanymi literami) Funkcja r licencji TRE ER Kierownik drużyny: czytelny Zmiany zawodników (wypełnia sędzia po zakończeniu zawodów) Nr zaw. azwisko i imię (wpisywać drukowanymi literami)

Strona z Uwaga: wypełniony protokół należy zwrócić sędziemu najpóźniej na 0 minut przed rozpoczęciem zawodów. Gospodarze: Goście Data Zawodów (nazwa zespołu) 0 Kapitan: numer Podpis czytelny Wykaz osób uprawnionych do przebywania na ławce dla zawodników rezerwowych L.p. azwisko i imię (wpisywać drukowanymi literami) Funkcja r licencji TRE ER Kierownik drużyny: czytelny Zmiany zawodników (wypełnia sędzia po zakończeniu zawodów) Nr zaw. azwisko i imię (wpisywać drukowanymi literami)

ZAŁĄCZ IK Strona z z zawodów piłki nożnej o mistrzostwo pomiędzy drużynami Gospodarze Goście Oznaczenia czasu: ( połowa pomiędzy 0- min) ( połowa,. minuta) dogrywka ( połowa,. minuta) (I połowa) 0 ( połowa pomiędzy -0 min. + (doliczony czas w połowie - min.) 0 + (doliczony czas w połowie - min.) APOM IE IA (ŻÓŁTE KARTKI) L.p 0 Numer zawodnika Imię i nazwisko Drużyna Krótki i precyzyjny opis przewinienia L.p WYKLUCZE IA Z GRY (CZERWONE KARTKI) Numer zawodnika Imię i nazwisko Drużyna Precyzyjny i szczegółowy opis przewinienia Udzielone zawodnikom kary indywidualne przez sędziego przyjąłem do wiadomości i stwierdzam własnoręcznym em... Kierownik drużyny gospodarzy Data i sędziego głównego Kierownik drużyny gości

W przypadku braku miejsca w sprawozdaniu dołączyć niniejszy arkusz: Strona z Arkusz dodatkowy w razie potrzeby zaznaczyć na diagramie Podpisy kierowników obu drużyn po zakończeniu wpisu przez sędziego. Data: Podpis sędziego