1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Trampkarzy mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2002/2003/2004 oraz 2005 posiadający zgodę rodziców i

a) b) c) d)

A1 juniorzy 1998 / B1 juniorzy młodsi 2000 / 2001

A1 juniorzy 1999 / B1 juniorzy młodsi 2001 / 2002

A1 juniorzy 2000 / B1 juniorzy młodsi 2002 / 2003

A1 juniorzy 2001 / B1 juniorzy młodsi 2003 / 2004

B1 (Junior Młodszy) ) 2) 3) 4) Kara 2 minut za używanie słów wulgarnych lub powszechnie uznanych za obraźliwe

B1 (Junior Młodszy) ) 2) 3) 4) 7.

B1 (Junior Młodszy) C1 (Trampkarz)

Załącznik nr 2 do Uchwały nr 40/19/Z. Zarządu Śl. ZPN z dnia r.

SZCZEGÓŁOWE ZASADY ROZGRYWEK DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH SPADKI I AWANSE

ETAPY SZKOLENIA: NAZWA UEFA WIEK NAZWA POLSKA ETAP SZKOLNY GRA

PROJEKT UNIFIKACJI SYSTEMU WSPÓŁZAWODNICTWA MŁODZIEŻOWEGO W POLSCE

REGULAMIN ROZGRYWEK TURNIEJÓW ORLIKÓW I ŻAKÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2013/2014

Kategorie wiekowe, skrócone przepisy gry, warunki udziału w zawodach, rodzaje rozgrywek

Regulamin halowych rozgrywek szkoleniowych Skrzatów, Żaków i Orlików. Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w sezonie 2017/2018 ORGANIZATOR

Bramki wymiar 5 x 2 m. wymiar 3 x 1,55 m.

REGULAMIN ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO PODHALAŃSKIEGO PODOKREGU PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW na sezon rozgrywkowy 2015/2016

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej LUBLIN 2014

REGULAMIN ROZGRYWEK PIŁKARSKICH Liga Orlików Podokręg Piłki Nożnej Wadowice Sezon 2017 / 2018

Regulamin Turnieju GRYFIK CUP o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

LATO 2014 W TORUNIU WAKACJE Z ORLIKIEM na obiektach MOSiR TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN TORUŃ 2014 W PIŁCE NOŻNEJ

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ PN. ULICÓWKA ROZDANIE SZÓSTE

TURNIEJ MINI MISTRZOSTWA 2012

REGULAMIN ROZGRYWEK ORLIKÓW, ŻAKÓW, SKRZATÓW W SEZONIE 2017/2018. Wraz z wytycznymi unifikacji PZPN

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ MŁODZIKÓW - WOLA CHORZELOWSKA

Piłkarskie turnieje halowe dla roczników REGULAMIN

TURNIEJ. Mini Mistrzostwa Świata Jelenia Góra 2018

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Lublin 2012

URZĄD MIEJSKI W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ. FOOTBALL ACADEMY DĄBROWA TARNOWSKA

ORGANIZATOR 2 CEL ROZGRYWEK

Regulamin IRZYK CUP. Roczniki Organizatorzy: UKS Bemowska Szkoła Sportu IRZYK, Kamil Marczak, Sebastian Groszek 2. Terminy turniejów:

REGULAMIN TURNIEJÓW MIKOŁAJKOWYCH ORLIKÓW, ŻAKÓW i SKRZATÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2017/2018

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

ZZPNSZCZECIN REGULAMIN SKRZAT ŻAK ORLIK. ZZPN SZCZECIN ZZPNpl ZZPNSZCZECIN

ANEKS DO REGULAMINU ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH W SEZONIE 2019/20. JUNIOR A1 (ur.2001 i młodsi) 9 drużyn 1 grupa

REGULAMIN ROZGRYWEK ORLIKÓW, ŻAKÓW, SKRZATÓW PODOKRĘGU PIŁKI NOŻNEJ W OŚWIĘCIMIU W SEZONIE 2018/2019 Wraz z wytycznymi Narodowego Modelu Gry

REGULAMIN TURNIEJU 1

ANEKS DO REGULAMINU ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH W SEZONIE 2017/18. JUNIOR A1 (ur.1999 i młodsi)

REGULAMIN ROZGRYWEK "BAWI NAS PIŁKA" TURNIEJÓW ORLIKÓW I ŻAKÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2016/2017

LUBUSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ w ZIELONEJ GÓRZE WYDZIAŁ GIER

1 ORGANIZATOR 2 CEL TURNIEJU

Organizatorem turnieju jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Baruchowie i GKS BARUCHOWO

REGULAMIN ROZGRYWEK "BAWI NAS PIŁKA" TURNIEJÓW ORLIKÓW, ŻAKÓW i SKRZATÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2017/2018 I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ DLA KLAS 4-6

GRZEŚKOWIAK OAZA CUP U11

Regulamin AMATORSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA. na sezon 2012/2013 roku.

Turnieje halowe piłki nożnej dla roczników REGULAMIN

Załącznik nr 1 do Uchwały Zarządu Mazowieckiego ZPN nr z dnia 5 marca 2019 roku ws. aneksu do Regulaminu Rozgrywek na sezon 2018/2019

PROGRAM TURNIEJU W PIŁCE NOŻNEJ o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych. Poznań Patroni:

Sulmierzycka Liga Halowej Piłki Nożnej. III edycja 2015/2016. o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach

REGULAMIN ROZGRYWEK I PODKARPACKIEJ LIGI MŁODZICZEK PODKARPACKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

REGULAMIN Organizatorem Płockiej Ligi Orlik U-10 jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. II. CEL

UKS SIATECZKA ZALAS UKS 6 TENCZYNEK r. godz. 8:00 13:00. Zespół Szkół w Tenczynku

Liga Halowa Orlików rocznik 2007 i mł. sezon 2017/18 I kolejka r. ( sobota) Hala w Pietrowicach Wielkich!!

TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA FRAMPOLA

REGULAMIN Turnieju Piłki Nożnej Baltic Football Cup 2015 o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka

Okręgowy Związek Piłki Nożnej Legnica ul. Żeglarska 5 Tel , fax

PŁOCKA LIGA ŻAK U-9 REGULAMIN. I. Organizatorem Płockiej Ligi Żak U-9 jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. II. CEL.

Regulamin turnieju dla młodzieży szkół gimnazjalnych SKAWINA CUP 2011

REGULAMIN X HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH W PIŁCE NOŻNEJ rok 2012

NOWY STAW 2011

STAROSTA BIŁGORAJSKI BURMISTRZ FRAMPOLA OSP KSRG FRAMPOL ====================================================

P R Z E P I S Y G R Y. w G r a b o w s k i e j L i d z e O r l i k a

REGULAMIN ROZGRYWEK BAWI NAS PIŁKA" TURNIEJÓW ORLIKÓW, ŻAKÓW i SKRZATÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2019/2020 I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Turnieju Piłkarskiego Euro Cup Brynica 2012 ORGANIZATOR

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

ZAŁĄCZNIK DO REGULAMINU ROZGRYWEK PIŁKARSKICH O MISTRZOSTWO IV LIGI I NIŻSZYCH KLAS ROZGRYWKOWYCH LUBUSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ na sezon 2019/2020

Dia r w siedzibie Podokręgu odbył się podział na grupy rozgrywkowe o Mistrzostwo Podokręgu Sosnowiec Młodzik Młodszy D2-2005r

Halowy Mikołajkowy Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku. Turek

Akademia Sandecja Velucci cup 2017

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SKRZATÓW/ZAKÓW ROCZNIK 2004/2005 ORAZ 2006 I MŁODSI MIKOŁAJEK 2012

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TĘCZA PRZY GIMNAZJUM PUBLICZNYM IM. JANA PAWŁA II W ŁOBŻENICY ZAPRASZA NA O PUCHAR BURMISTRZA ŁOBŻENICY

REGULAMIN TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA GŁOGOWA MAŁOPLSKIEGO

REGULAMIN ROZGRYWEK WIŚNIOWSKA LIGA MISTRZÓW W FUTSALU KAT. SKRZAT, ŻAK, ORLIK, MŁODZIK SEZON 2017/2018

Regulamin i terminarz. Pamięci Radosława Druciaka. 6-7 styczeń 2018 Nowa Ruda-Słupiec ul. Kłodzka 16

ROCZNIK 2008 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE i Wyniki na żywo na stronie:

REGULAMIN SZCZEGÓŁOWY rozgrywek w piłce nożnej Podokręg Racibórz w sezonie 2018/2019

UKS LECHIA DZIERŻONIÓW. oraz ZAPRASZA. 28 lutego na turniej piłki nożnej dziewcząt z rocznika 2004 i młodszych

Załącznik do Regulamin Ramowego rozgrywek w piłce nożnej zgodnie z Unifikacją Organizacji Szkolenia i Systemu współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży Piłkarskiej w Polsce z 2013 r. na sezon 2016/2017 1 C1 1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Trampkarzy mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2002/2003/2004 oraz 2005 posiadający zgodę rodziców i zaświadczenie lekarskie zezwalające na grę w tej grupie trampkarzy. Dopuszcza się grę w drużynie dziewcząt z rocznika 2000 i młodszych. 3. Czas trwania zawodów wynosi 2 x 40 minut z obowiązkową 15-minutową 4. Mecze rozgrywane są piłkami nr 5. sztucznej o zalecanych wymiarach 90-105 m x 55-68 m. 6. Wymiary bramek wynoszą: 7,32 m x 2,44 m. 7. Drużyny grają w 11 osobowych składach. W czasie spotkania każda drużyna może wymienić dowolną ilość zawodników zmiany powrotne. Minimalna liczba zawodników mogących brać udział w zawodach to 8. Obuwie miękkie tzw. lanki (zakaz gry we wkrętach i mixach). 9. Obowiązuje przepis o spalonym. 10. Kary: 3, 5, 10 minut oraz wykluczenie (czerwona kartka) do końca meczu. 11. Obsady sędziowskiej dokonuje Kolegium Sędziów Podokręgu, na terenie którego odbywają się zawody. Mecze ligi Trampkarzy sędziuje 1 sędzia. C2 1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Trampkarzy mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2003/2004/2005 oraz 2006 posiadający zgodę rodziców i zaświadczenie lekarskie zezwalające na grę w tej grupie trampkarzy. Dopuszcza się grę w drużynie dziewcząt z rocznika 2001 i młodszych 3. Czas trwania zawodów wynosi 2 x 35 minut z obowiązkową 15-minutową 4. Mecze rozgrywane są piłkami nr 5. sztucznej o zalecanych wymiarach 90-105 m x 55-68 m. 6. Wymiary bramek wynoszą: 7,32 m x 2,44 m. 7. Drużyny grają w 11 osobowych składach. W czasie spotkania każda drużyna

może wymienić dowolną ilość zawodników zmiany powrotne. Minimalna liczba zawodników mogących brać udział w zawodach to 8. Obuwie miękkie tzw. lanki (zakaz gry we wkrętach i mixach). 9. Obowiązuje przepis o spalonym. 10. Kary: 3, 5, 10 minut oraz wykluczenie (czerwona kartka) do końca meczu. 11. Obsady sędziowskiej dokonuje Kolegium Sędziów Podokręgu, na terenie którego odbywają się zawody. Mecze ligi Trampkarzy Młodszych sędziuje 1 sędzia. 2 D1 1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Młodzików mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2004/2005/2006 oraz 2007 posiadający zgodę rodziców i zaświadczenie lekarskie zezwalające na grę w tej grupie młodzików. Dopuszcza się grę w drużynie dziewcząt z rocznika 2002 i młodszych. 3. Czas trwania zawodów wynosi 2 x 30 minut z obowiązkową 10-minutową 4. Mecze rozgrywane są piłkami nr 4. sztucznej o zalecanych wymiarach 70-75 m x 55-68 m. 7. Pole karne wyznacza się w odległości 9 m od linii bramkowej i po 9 m na zewnątrz od słupków bramkowych (prostokąt 23 m x 9 m). 8. Rzut karny wykonuje się z odległości 9 m. 9. Rzut rożny krótki. 10. Zawody będą przeprowadzone w dziewięcioosobowych składach (8 + 1 bramkarz) na boisku z zaznaczeniem w sprawozdaniu znakiem X zawodników 11. Obowiązuje przepis o spalonym. 12. Obuwie miękkie tzw. lanki (zakaz gry we wkrętach i mixach). 13. Kary: 3, 5, 10 minut oraz wykluczenie (czerwona kartka) do końca meczu. 14. Obsady sędziowskiej dokonuje Kolegium Sędziów Podokręgu, na terenie którego D2 1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Młodzików Młodszych mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2005/2006/2007 oraz 2008 posiadający zgodę rodziców i zaświadczenie lekarskie zezwalające na grę w tej grupie młodzików. Dopuszcza się grę w drużynie dziewcząt z rocznika 2003 i młodszych.

3. Czas trwania zawodów wynosi 2 x 30 minut z obowiązkową 10-minutową 4. Mecze rozgrywane są piłkami nr 4. sztucznej o zalecanych wymiarach 70-75 m x 55-68 m. 7. Pole karne wyznacza się w odległości 9 m od linii bramkowej i po 9 m na zewnątrz od słupków bramkowych (prostokąt 23 m x 9 m). 8. Rzut karny wykonuje się z odległości 9 m. 9. Rzut rożny krótki. 10. Zawody będą przeprowadzone w dziewięcioosobowych składach (8 + 1 bramkarz) na boisku z zaznaczeniem w sprawozdaniu znakiem X zawodników 11. Obowiązuje przepis o spalonym. 12. Obuwie miękkie tzw. lanki (zakaz gry we wkrętach i mixach). 13. Kary: 3, 5, 10 minut oraz wykluczenie (czerwona kartka) do końca meczu. 14. Obsady sędziowskiej dokonuje Kolegium Sędziów Podokręgu, na terenie którego 3 E1 1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Orlików mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2006/2007/2008 oraz 2009 posiadający zgodę rodziców i zaświadczenie lekarskie zezwalające na grę w tej grupie orlików. 3. Czas gry: 2 x 30 minut, przerwa 10 minut. 4. Wymiary boiska: jedna czwarta boiska pełnowymiarowego o nawierzchni trawiastej lub sztucznej lub boisko typu Orlik. 5. Zalecane wymiary boiska to: 50-60 m x 26-40 m. 7. Piłka: nr 4. 8. Pole karne: wyznacza się w odległości 9 m od linii bramkowej i po 5 m na zewnątrz od słupków bramkowych (prostokąt 15 m x 9 m). 9. Rzut karny: 9 metrów. 10. Rzut wolny: bramkę bezpośrednio można zdobyć tylko z połowy przeciwnika. Odległość muru 5 m. 11. Rzut od bramki: bramkarz wprowadza piłkę nogą tylko do połowy. 12. Auty: zawodnik samodzielnie wprowadza piłkę nogą nie może wcześniej wykonać poddania. Odległość przeciwnika 3 m.

13. Gra bez przepisu o spalonym. 14. Obuwie: zawodnicy występują w obuwiu o spodach miękkich (zakaz gry we wkrętach i mixach). 15. Ochraniacze: wskazane jest posiadanie ochraniaczy przez zawodników. 16. Zawody będą przeprowadzone w siedmioosobowych składach (6 + 1 bramkarz) na boisku z zaznaczeniem w sprawozdaniu znakiem X zawodników 17. Kary: 2, 3, 5 minut oraz wykluczenie (czerwona kartka) do końca meczu. 18. Obsady sędziowskiej dokonuje Kolegium Sędziów Podokręgu, na terenie którego 4 E2 1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Orlików Młodszych mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2007/2008/2009. Dopuszcza się grę w drużynie dziewcząt z rocznika 2005 i młodszych. 3. Czas gry: 2 x 30 minut, przerwa 10 minut. 4. Wymiary boiska: jedna czwarta boiska pełnowymiarowego o nawierzchni trawiastej lub sztucznej lub boisko typu Orlik. 5. Zalecane wymiary boiska to: 50-60 m x 26-40 m. 7. Piłka: nr 4. 8. Pole karne: wyznacza się w odległości 9 m od linii bramkowej i po 5 m na zewnątrz od słupków bramkowych (prostokąt 15 m x 9 m). 9. Rzut karny: 9 metrów. 10. Rzut wolny: bramkę bezpośrednio można zdobyć tylko z połowy przeciwnika. Odległość muru 5 m. 11. Rzut od bramki: bramkarz wprowadza piłkę nogą tylko do połowy. 12. Auty: zawodnik samodzielnie wprowadza piłkę nogą nie może wcześniej wykonać poddania. Odległość przeciwnika 3 m. 13. Gra bez przepisu o spalonym. 14. Obuwie: zawodnicy występują w obuwiu o spodach miękkich (zakaz gry we wkrętach i mixach). 15. Ochraniacze: wskazane jest posiadanie ochraniaczy przez zawodników. 16. Zawody będą przeprowadzone w siedmioosobowych składach (6 + 1 bramkarz) na boisku z zaznaczeniem w sprawozdaniu znakiem X zawodników

17. Kary: 2, 3,5 minut oraz wykluczenie (czerwona kartka) do końca meczu. 18. Obsady sędziowskiej dokonuje Kolegium Sędziów Podokręgu, na terenie którego F1 / F2 W ligach F rozgrywane są turnieje. 1. Wydział Gier ustala ramowy harmonogram turniejów. 2. Każdy gospodarz turnieju ma obowiązek powiadomić Wydział Gier, o ewentualnej innym terminie lub godzinie jeżeli jest inna niż wyznaczona przez Wydział Gier na 14 dni przed terminem. 3. Rocznik 2007 oznaczany jest symbolem F1, rocznik 2008 symbolem F2. 4. W turniejach mogą brać udział zawodnicy z roczników 2007/2008/2009. Dopuszcza się grę w drużynie dziewcząt z rocznika 2005 i młodszych. 5. Drużyny grają w składach 1+6, zmiany powrotne, długość czasu gry zależna od ilości drużyn: 2 x 8-15 minut. 6. Mecze rozgrywane są piłką nr 4. 7. Bramki 5 m x 2 m, zawodnicy występują w obuwiu o miękkich spodach (zakaz gry we wkrętach i mixach), wskazane jest posiadanie ochraniaczy. 8. Boisko do gry: jedna czwarta boiska pełnowymiarowego o nawierzchni trawiastej lub sztucznej lub boisko typu Orlik. 9. Zalecane wymiary boiska to: 50-56 m x 26-30 m. 10. Pole karne: wyznacza się w odległości 9 m od linii bramkowej i po 3 m na zewnątrz od słupków bramkowych (prostokąt 11m x 6 m). 11. Rzut z autu: zawodnik wprowadza piłkę nogą, jednak nie może wcześniej wykonać podania, przeciwnik musi być oddalony o 3 m. 12. Rzut karny: 6 metrów. 13. Rzut wolny: bramkę bezpośrednio można zdobyć tylko z połowy przeciwnika, odległość muru 5 m. 14. Rzut od bramki: bramkarz wprowadza piłkę tylko nogą tylko do połowy boiska. 15. Kary: trenerzy, asystenci 2, 3 minuty, wykluczenie do końca meczu. 16. Kary: zawodnicy 2, 3 minuty, wykluczenie do końca meczu. 17. Gra bez przepisu o spalonym. 18. Obsady sędziowskiej dokonuje Kolegium Sędziów Podokręgu, na terenie którego odbywają się zawody. Mecze sędziuje 1 sędzia lub dwóch o ile są przygotowane 2 boiska. 5