REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

Regulamin Kieleckiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej

O Puchar Wójta Gminy Łabunie. Gramy dla Mamy!

Organizatorem turnieju jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Baruchowie i GKS BARUCHOWO

Szczegółowe przepisy gry w piłkę nożną :

REGULAMIN III TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ o Puchar Wójta Gminy Głusk

Regulamin I Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Prezesa Fundacji TWÓJ EVEREST

Regulamin I Halowego Turnieju Piłkarskiego Absolwentów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Sianowie im. Bohaterów 8 Drezdeńskiej Dywizji Piechoty

BOISKO - PRZEPISY GRY :

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej LUBLIN 2014

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA AMATORÓW KU PAMIĘCI MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO r.

UCZESTNICTWO W rozgrywkach mogą brać udział zespoły, które spełniają wymogi niniejszego regulaminu.

REGULAMIN TURNIEJU TRZECH BOISK W PIŁCE NOŻNEJ

KONFRONTACJA VOL. 5 REGULAMIN TURNIEJU

ZASADY UCZESTNICTWA W TURNIEJU PRZEPISY I ZASADY GRY

REGULAMIN IT CUP PIŁKARSKICH MISTRZOSTW POLSKI BRANŻY IT, KRAKÓW r.

I Amatorski Nocny Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji Obchodów 100 Lecia Odzyskania Niepodległości

REGULAMIN TURNIEJU 1

Turniej Piłkarski dla rocznika 2003 Poznań, 14 stycznia 2012

OSOWA FOOTBALL CUP 17 CZERWCA

IV Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej. o Puchar Burmistrza Gminy Rymanów.

REGULAMIN ROZGRYWEK WIŚNIOWSKA LIGA MISTRZÓW W FUTSALU KAT. SKRZAT, ŻAK, ORLIK, MŁODZIK SEZON 2017/2018

REGULAMIN ROZGRYWEK PIŁKI NOŻNEJ NA BOISKU OBOWIĄZUJĄCY PODCZAS TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA GMINY

OTWARTE MISTRZOSTWA DĄBROWY TARNOWSKIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOZNEJ REGULAMIN

REGULAMIN AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA PARKU WODNEGO Relax

REGULAMIN ROZGRYWEK PIŁKI NOŻNEJ W WITKOWIE OBOWIĄZUJĄCY PODCZAS II TURNIEJU O PUCHAR DYREKTORA CENTRUM KULTURY

REGULAMIN ROZGRYWEK LIGI GMINNEJ GMINY NOWY KORCZYN LIPIEC SIERPIEŃ 2017 R

REGULAMIN ROZGRYWEK TURNIEJÓW ORLIKÓW I ŻAKÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2013/2014

GRZEŚKOWIAK OAZA CUP U11

Regulamin AMATORSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA. na sezon 2012/2013 roku.

HALOWE MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

LP Drużyna Z R P BZ BS RB PKT 1. III F II Y IIF/IA I F III T

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Regulamin. I Warszawski Turniej Halowy PilkaNaHali.pl

REGULAMIN ROZGRYWEK PIŁKI NOŻNEJ NA BOISKU ORLIK ul.polna 14a

Sulmierzycka Liga Halowej Piłki Nożnej. III edycja 2015/2016. o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach

R E G U L A M I N Orlikowej Ligi Piłki Nożnej

REGULAMIN TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA GŁOGOWA MAŁOPLSKIEGO

REGULAMIN ROZGRYWEK LIGI GMINNEJ GMINY NOWY KORCZYN LIPIEC-SIERPIEŃ 2013 R

REGULAMIN X HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH W PIŁCE NOŻNEJ rok 2012

FORT WŁOCHY CUP 2017

HARMONOGRAM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ROZWÓJ CUP Z OKAZJI DNIA DZIECKA r. GRUPA 1 GRUPA 2

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ PN. ULICÓWKA ROZDANIE SZÓSTE

REGULAMIN RADOSZYCKIEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2016 O PUCHAR WÓJTA GMINY RADOSZYCE.

REGULAMIN. Częstochowa CEL ZAWODÓW. -popularyzacja gry w halową piłkę nożną. -podnoszenie sprawności fizycznej policjantów

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W WARLUBIU. 21 czerwca 2014 r. godz Boisko ORLIK przy Zespole Szkół w Warlubiu REGULAMIN ROZGRYWEK

DATA I MIEJSCE: o godz. 9:00 rozpoczęcie turnieju, hala sportowa im. A. Gołasia w Ostrołęce ul. Traugutta.

Rozgrywki Sportowe o Puchar Wójta w piłce nożnej i zawodach zręcznościowych w ramach projektu pn. Biesiada w Brodach 2016

Regulamin SLPP 2016/2017

REGULAMIN NOWOROCZNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ 2017 O PUCHAR WÓJTA GMINY RADOSZYCE.

REGULAMIN KLUBOWEGO TURNIEJU SENIORÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA POZPN PŁOCK 2018

ROCZNIK 2008 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE i Wyniki na żywo na stronie:

LICELIAIADA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

ROCZNIK 2008 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE III.2017 Wyniki na żywo na stronie:

REGULAMIN XII TURNIEJU PIŁKARSKIEGO BR TVP S.A.

VII GMINNY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓW O PUCHAR BURMISTRZA ZBĄSZYNIA

ROCZNIK 2009 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE II.2017 Wyniki na żywo na stronie:

REGULAMIN Świąteczny Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku - 9 kwietnia 2017r.

8. Drużyna składa się maksymalnie z 10 zawodników.

STAROSTA BIŁGORAJSKI BURMISTRZ FRAMPOLA OSP KSRG FRAMPOL ====================================================

P R Z E P I S Y G R Y. w G r a b o w s k i e j L i d z e O r l i k a

LATO 2014 W TORUNIU WAKACJE Z ORLIKIEM na obiektach MOSiR TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN TORUŃ 2014 W PIŁCE NOŻNEJ

III y Ii w II Y III tf Ii f

REGULAMIN HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ W DREZDENKU

Halowy Mikołajkowy Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku. Turek

URZĄD MIEJSKI W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ. FOOTBALL ACADEMY DĄBROWA TARNOWSKA

Regulamin Ligi Miejskiej Halowej Piłki Nożnej w Kędzierzynie-Koźlu w sezonie 2010/2011

PROGRAM TURNIEJU W PIŁCE NOŻNEJ o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych. Poznań Patroni:

REGULAMIN HALOWYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA SĘDZIÓW O PUCHAR PREZESA LZPN W ZIELONEJ GÓRZE ROK 2014 DREZDENKO

GRUPY ELIMINACYJNE ROCZNIK 2001 TERMINARZ GIER

Liga Halowa Orlików rocznik 2007 i mł. sezon 2017/18 I kolejka r. ( sobota) Hala w Pietrowicach Wielkich!!

REGULAMIN ROZGRYWEK PGNiG Liga Mistrzów Orlika W PIŁCE NOŻNEJ NA SEZON 2015.

ROCZNIK 2007 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE II.2017 LAKIERNIA MEBLOWA "DOM-MAR" Wyniki na żywo na stronie:

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI III MEMORIAŁU IM. TADEUSZA SZYBIŃSKIEGO POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY NIEPOŁOMICE

Regulamin. ArcheoCup 2009

REGULAMIN TURNIEJU. Warszawa Białołęka, czerwca Organizatorzy: Sponsorzy: Partnerzy: Projekt współfinansuje m.st.

REGULAMIN TURNIEJU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ WOŚP W ZAKLICZYNIE

III Pomorski Turniej Piłkarski o Puchar Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. REGULAMIN

REGULAMIN. Amatorskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. o PUCHAR WÓJTA GMINY KRZEMIENIEWO

PROGRAM X TURNIEJU STK REDECO CUP 2014 W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ. Rocznik 2004 U Wrocław; 1-2 LUTY 2014r.

ZAPROSZENIE. Zagłębie Cup 2012

III y Ii w II Y III tf Ii f III y x 0:4 3:1 1:6 0:5 Ii w 4:0 x 2:0 4:0 3:1 II Y 1:3 0:2 x 2:4 0:3 III tf 6:1 0:4 4:2 X 5:3 Ii f 5:0 1:3 3:0 3:5 x

SYBERIA r.

OSOWA BASKET CUP 2013

A1 juniorzy 2001 / B1 juniorzy młodsi 2003 / 2004

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ 1. W Turnieju mogą wziąć udział drużyny, które zostały zgłoszone do dnia 15 sierpnia 2013 r. Zgłoszenia drużyn po tym terminie nie będą przyjmowane. 2. Zgłoszenia drużyny dokonuje kapitan drużyny, przedstawiając: listę zgłaszanych zawodników w drużynie, miasto oraz województwo, które drużyna reprezentuje. Drużyna może liczyć maksymalnie 15 osób (w tym ewentualnie trener). 3. Podczas odprawy w dniu 11 września 2013 r. wymagana jest obecność kapitanów drużyn zgłoszonych zgodnie z postanowieniami pkt. 1 i 2 niniejszego regulaminu pod rygorem uznania, że drużyna odstąpiła od rywalizacji sportowej. W trakcie rejestracji uczestnicy zostaną poinformowani o godzinie i miejscu odprawy. 4. Podczas odprawy organizatorzy przeprowadzą losowanie w celu podziału zgłoszonych drużyn do grup eliminacyjnych. W fazie eliminacyjnej rozstawione zostaną 4 najlepsze drużyny z ubiegłorocznej Spartakiady Prawników Olsztyn 2012. 5. Mecze eliminacyjne rozgrywane są w 4 grupach A, B, C, D. Liczba drużyn w poszczególnych grupach uzależniona będzie od liczby drużyn zgłoszonych do turnieju. 6. Mecze eliminacyjne rozgrywane są w systemie każdy z każdym. O końcowej kolejności w grupie decyduje: a. liczba zdobytych punktów, b. wynik bezpośredniego meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami (w przypadku zdobycia równej liczby punktów przez trzy lub więcej drużyn sporządza się dodatkową tabelę uwzględniającą mecze jedynie pomiędzy zainteresowanymi drużynami), c. stosunek bramek zdobytych do straconych, d. większa liczba zdobytych bramek. 7. Do dalszych rozgrywek awansują po dwie drużyny, które zajmą dwa pierwsze miejsca w swojej grupie eliminacyjnej. 8. Drużyny, które zajęły w grupie eliminacyjnej pierwsze miejsca rozgrywają mecz ćwierćfinałowy z drużynami, które w swoich grupach eliminacyjnych zajęły drugie miejsca według systemu: - A1 C2 (1 drużyna z grupy A z 2 drużyną z grupy C), - A2 C1 (2 drużyna z grupy A z 1 drużyną z grupy C), - B1 D2 (1 drużyna z grupy B z 2 drużyną z grupy D), - B2 D1 (2 drużyna z grupy B z 1 drużyną z grupy D). 9. Turniej odbywa się na boisku o naturalnej trawiastej nawierzchni. 1

10. Turniej odbywa się bez względu na warunki atmosferyczne. W przypadku gwałtownego załamania pogody sędzia zawodów w porozumieniu z kierownikiem konkurencji może podjąć decyzję o przerwaniu turnieju na czas określony. 11. Zespoły występują w siedmioosobowych składach (bramkarz + sześciu zawodników w polu). 12. Gra może być rozpoczęta w sytuacji gdy drużyna liczy co najmniej pięciu zawodników. 13. Jeżeli w wyniku wykluczeń z boiska w zespole pozostanie mniej niż trzech zawodników, zawody zostaną zakończone, a wynik zweryfikowany jako walkower dla drużyny przeciwnej. Mecz zostanie zweryfikowany jako walkower dla drużyny przeciwnej jeśli w drużynie wystąpi zawodnik nieuprawniony do gry. 14. Ilość zmian zawodników jest nieograniczona, zmiany nie wymagają przerwy w grze. Wyjątkiem jest zmiana bramkarza, która może być dokonana tylko w przypadku kiedy piłka nie jest w grze, a sędzia wyrazi zgodę na jej przeprowadzenie. 15. Prawidłowa zmiana ma miejsce wtedy, gdy spełnione są następujące warunki: a. zawodnik opuszcza boisko wyłącznie w miejscu zwanym strefą zmian, b. zawodnik rezerwowy wchodzi na boisko również w obrębie strefy zmian, ale nie wcześniej, aż zawodnik opuszczający boisko przekroczy całkowicie linię boczną. 16. Nieprawidłowa zmiana może być ukarana przez sędziego żółtą kartką dla zawodnika wchodzącego na boisko. 17. Czas gry (faza eliminacyjna) 2 x 15 minut z maksymalnie 3- minutową przerwą (organizatorzy zastrzegają możliwość dokonania zmiany w zakresie czasu gry w zależności od liczby drużyn zgłoszonych do turnieju). 18. Zawodnicy muszą występować w jednolitych strojach sportowych, w obuwiu piłkarskim z wyjątkiem butów z wkręcanymi kołkami. Sędzia ma prawo nie dopuścić do gry zawodnika różniącego się znacznie strojem od pozostałych członków drużyny lub występującego w nieprawidłowym obuwiu. 19. Zawodnik nie może nosić na sobie czegokolwiek, co mogłoby zagrozić bezpieczeństwu jego oraz innych graczy. 20. W czasie zawodów obowiązują przepisy gry w piłkę nożną PZPN, ze zmianami przewidzianymi w niniejszym regulaminie. 2

21. W Turnieju nie obowiązuje przepis o spalonym. 22. Auty wybijane są nogą z linii bocznej boiska. Z rzutu z autu nie można zdobyć bezpośrednio bramki. Rzut z autu musi zostać wykonany w czasie nie dłuższym niż 5 sekund od momentu wejścia w posiadanie piłki przez drużynę wykonującą rzut z autu. 23. W turnieju stosuje się następujące kary: a. wykluczenie jednominutowe może zostać nałożone za uniemożliwianie wznowienia piłki do gry, b. żółta kartka - wykluczenie dwuminutowe, c. czerwona kartka - wykluczenie pięciominutowe. 24. Poza przypadkami wskazanymi w przepisach gry w piłkę nożną zawodnik zostanie ukarany żółtą kartką, gdy będąc rezerwowym, podczas dokonywania zmiany, wejdzie na boisko zanim zawodnik, którego zmienia opuści je lub wejdzie na boisko w niewłaściwym miejscu. 25. W przypadku straty gola przez drużynę grającą w osłabieniu, zawodnik, który był ukarany karą jedno- lub dwuminutową powraca na boisko. 26. Konsekwencją otrzymania drugiej żółtej kartki w meczu jest wykluczenie z gry (czerwona kartka). 27. Konsekwencją otrzymania żółtej kartki przez zawodnika znajdującego się na ławce rezerwowych jest kara dwuminutowego wykluczenia z gry jednego gracza z pola tej drużyny. 28. Konsekwencją otrzymania czerwonej kartki przez zawodnika znajdującego się na ławce rezerwowych, jest kara pięciominutowego wykluczenia z gry jednego gracza z pola tej drużyny. 29. Zawodnik ukarany czerwoną kartką nie może uczestniczyć w grze do zakończenia meczu. Skład drużyny może być uzupełniony po upływie pięciu minut, niezależnie od ilości goli straconych przez drużynę osłabioną. W przypadku, w którym zawodnik zostanie ukarany czerwoną kartką za wybitnie niesportowe zachowanie lub za zagranie brutalne, narażające zdrowie przeciwnika, sędzia zawodów w porozumieniu z kierownikiem konkurencji może zadecydować o nałożeniu na zawodnika ukaranego czerwoną kartką kary od 1 do 3 meczów zawieszenia. 30. Rzut karny wykonywany jest z odległości 9 metrów. 31. Bramkarz wznawia grę rzutem ręką od własnej bramki w czasie nie dłuższym niż 5 sekund od momentu wejścia w posiadanie piłki. Bramkarz nie może zdobyć gola wznawiając grę ręką. 3

32. Przy wykonywaniu stałego fragmentu gry, sędzia odsunie zawodnika (zawodników ) drużyny przeciwnej na przepisową odległość 5 metrów, tylko na prośbę zawodnika wykonującego stały fragment gry. W w/w przypadku gra musi zostać rozpoczęta na sygnał gwizdkiem. 33. Mecze ćwierćfinałowe trwają 2 x 20 minut z maksymalnie 3-minutową przerwą (organizatorzy zastrzegają możliwość dokonania zmiany 34. Mecze półfinałowe trwają 2 x 25 minut z maksymalnie 3-minutową przerwą (organizatorzy zastrzegają możliwość dokonania zmiany 35. Mecz o 3 miejsce oraz finał trwają 2 x 25 minut z maksymalnie 3- minutową przerwą (organizatorzy zastrzegają możliwość dokonania zmiany 4

36. Wszystkie kwestie nieujęte w niniejszym regulaminie są regulowane postanowieniami przepisów, o których mowa w pkt. 20 niniejszego regulaminu i będą rozstrzygane przez Organizatora w sposób ostateczny. 37. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu oraz wiążącej wykładni regulaminu. W czasie meczu wiążącej wykładni regulaminu może dokonać sędzia. 5