Regulamin Zawodów długodystansowych

Regulamin. Puchar Sekcji Strzeleckiej. Centralnego Wojskowego Klubu Sportowego. Legia Warszawa Sekcja Strzelecka

Regulamin Zawodów Otwartych Centralnego Wojskowego Klubu Sportowego Legia Warszawa Sekcja Strzelecka

REGULAMIN ZAWODÓW SEKCJI STRZELECKIEJ. Centralnego Wojskowego Klubu Sportowego Legia Warszawa Puchar 30

REGULAMIN ZAWODÓW Wielobój strzelecki- TAKTYCZNY REMBERTÓW

REGULAMIN ZAWODÓW STRZELECKICH KLUBU STRZELECKIEGO COVER Strzelnica otwarta Suchodół

Otwarte Zawody Strzeleckie O Puchar Prezesa SBS SALWA WOŁOMIN REMBERTÓW REGULAMIN ZAWODÓW OPEN

REGULAMIN ZAWODÓW STRZELECKI KLUBU STRZELECKIEGO COVER Merliniego 4 Warszawa

REGULAMIN. Otwartych Mistrzostw Powiśla i Pogezanii

TURNIEJ KARABINOWY PIĘĆ EDYCJI. SBS SALWA WOŁOMIN WESOŁA REMBERTÓW REGULAMIN ZAWODÓW OPEN EDYCJA I

REGULAMIN ZAWODÓW. Legionowskiego Towarzystwa Sportowego

Regulamin otwartych zawodów o Puchar Maja 2019

60-lecia KLUBU ŻOŁNIERZY REZERWY LIGI OBRONY KRAJU KOMUNALNI w KALISZU

OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE GRAND PRIX SBS SALWA REGULAMIN CYKLU ZAWODÓW

REGULAMIN. VII Turniej Strzelecki. O miano NAJLEPSZEGO STRZELCA z 7,65 mm pistoletu WALTHER PP / PPK. (Pcz 10d + Pcz 10)

WIGILIJNE ZAWODY STRZELECKIE SBS SALWA WOŁOMIN REMBERTÓW REGULAMIN ZAWODÓW OPEN

REGULAMIN. VIII Turniej Strzelecki. O miano NAJLEPSZEGO STRZELCA z 7,62 mm pistoletu TT wz.33 (Pcz 10d + Pcz 10) Nowolipsk, dnia 14 maja 2016 r.

REGULAMIN. XI Turniej Strzelecki. O miano NAJLEPSZEGO STRZELCA z 7,62 mm pistoletu TT wz.33 (Pcz 10d + Pcz 10) Nowolipsk, dnia 11 maja 2019 r.

Regulamin otwartych zawodów strzeleckich Najlepszy Strzelec Warszawy 2018

LIGA OBRONY KRAJU STOWARZYSZENIE Warmińsko Mazurska Organizacja Wojewódzka Olsztyn, ul. Westerplatte 1a Tel.

Regulamin otwartych zawodów strzeleckich Puchar Prezesa IGLICY 2019

Regulamin otwartych zawodów strzeleckich SS IGLICA

Zawody Strzeleckie z Broni Historycznej REZULTATY

Stanowisko sędziowskie Imię i nazwisko Numer licencji sędziowskiej Klasa sędziowska. Obserwator WMZSS Adam POGORZELSKI 4112/P Klasa państwowa

Regulamin zawodów r., godzina 10:00 - zapisy, rozpoczęcie zawodów 10:30 Strzelnica KSK PRETOR w Racławiu.

Regulamin zawodów pt. Powitanie Wiosny 2019

Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej Kalisz ul. Wrocławska tel

Regulamin Zawodów Strzeleckich Klubów Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju Województwa Mazowieckiego 2017

4 PROGRAM 1. Zawody karabinowe oparte o konstrukcję AK47 w cal.7,62x39.

Regulamin cyklu Podlaskich Zawodów Strzeleckich obowiązuje od

Regulamin otwartych zawodów strzeleckich Shotgun round 2019

REGULAMIN VII OTWARTYCH MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW JEDNOSTEK SZKOLENIOWYCH SŁUŻB MUNDUROWYCH W STRZELANIU

Wiosenny turniej o "Wazę Wazy" Wyszków TOWARZYSTWA STRZELCKIEGO BELLONA

REGULAMIN I ZAWODÓW W STRZELANIU DYNAMICZNYM

Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej Kalisz ul. Wrocławska tel. / / R E G U L A M I N IX ZAWODÓW STRZELECKICH

2. ORGANIZATORZY ZAWODÓW

Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej Kalisz ul. Wrocławska tel. / / R E G U L A M I N VII ZAWODÓW STRZELECKICH

karabin może być podparty w jednym miejscu, miedzy kabłąkiem języka spustowego a zakończeniem lufy, kolba może być podparta wyłącznie goła dłonią,

Zimowy turniej o "Wazę Wazy" Wyszków TOWARZYSTWA STRZELCKIEGO BELLONA

Jesienny Puchar Strzelca Bojowego KSB Paczółtowice, r.

Regulamin Styczniowe Zawody Strzeleckie Iwanówka

OTWARTE MISTRZOSTWA KOŁOBRZEGU W STRZELANIACH PNEUMATYCZNYCH. w ramach obchodów 74. ROCZNICY WALK O KOŁOBRZEG R E Z U L T A T Y

Zawody Klubowe REZULTATY

Regulamin otwartych zawodów strzeleckich

O KLAMKĘ PREZESA KSI wielobój strzelecki

Regulamin otwartych zawodów strzeleckich Kryształowy Pistolet IGLICY 2018

REGULAMIN. Zawodów Strzeleckich "Gwardia OPEN

Regulamin zawodów strzeleckich organizowanych przez Stowarzyszenie KABAR w 2018 roku.

Rezultaty z Otwartych Zawodów Strzeleckich z dnia

Stanowisko sędziowskie Imię i nazwisko Numer licencji sędziowskiej Klasa sędziowska

REGULAMIN. STRZELECKICH WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI POSŁUGIWANIA SIĘ BRONIĄ PALNĄ MIELEC r.

REGULAMIN VII EDYCJI SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ NA ROK 2012.

REGULAMIN Międzynarodowe 24-godzinne Zawody Łucznicze

V I C M A N Michał Dudzik

REGULAMIN Zawodów Strzeleckich "Gwardia OPEN 2019 Ver. 1.0 na dzień r.

Regulamin II Międzynarodowych Mistrzostw Strzeleckich Służb Mundurowych Uniform Shooting 2013

X edycja JW Silver Target Strzeleckie Zawody Długodystansowe , Skarżysko Kościelne

Regulaminy strzelań. Okręgu Śląskiego ZKBS RP. przyjęte na NZD OŚ r. w Tarnowskich Górach. Spis Treści:

REGULAMIN Walentynkowego Turnieju Strzeleckiego 2017

Regulamin Międzynarodowych Zawodów Strzeleckich Long Range Shooting Festival 2 Zielonka, r.

Z A P R O S Z E N I E

REGULAMIN Otwarte Wojewódzkie Mistrzostwa Śląska LOK W Strzelectwie Sportowym 2014 Eliminacje do Strzeleckich Mistrzostw Polski LOK w Tarnowie

R E G U L A M I N I Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Drużynowym Strzelectwie Sportowym

REGULAMIN FINAŁU PUCHARU POLSKI OPEN LONG RANGE SHOOTING 2019 ZIELONKA, WRZEŚNIA 2019 R.

Regulamin otwartych zawodów strzeleckich Kryształowy Pistolet IGLICY 2017

R E Z U L T A T Y MISTRZOSTWA KOŁOBRZEGU. w ramach obchodów: ZAWODY WSPÓŁFINANSOWANE Z BUDŻETU GMINY MIEJSKIEJ KOŁOBRZEZG KLUB STRZELECKI KOŁOBRZEG

z okazji 25-lecia działalności Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych oraz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów

I TURNIEJU WIEDZY I SPRAWNOŚCI OBRONNYCH

4. Program zawodów 4.1. Program zawodów jest dostępny pod adresem internetowym w sekcji PROGRAM.

Stanowisko sędziowskie Imię i nazwisko Numer licencji sędziowskiej Klasa sędziowska. Obserwator WMZSS Adam POGORZELSKI P-4112 Klasa państwowa

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

REGULAMIN. Mistrzostwa Policji w Strzelaniu. Katowice, 3 czerwca 2017 r.

KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY V EDYCJI DŁUGODYSTANSOWYCH ZAWODÓW STRZELECKICH JW SILVER TARGET

RADOMSKO 2018 ZAWARTOŚĆ REGULAMINU

3.TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW Strzelnica: STRZELMISTRZ/C4 GUNS, Łódź, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 141 REJESTRACJA 10.00/START 11.

Stanowisko sędziowskie Imię i nazwisko Numer licencji sędziowskiej Klasa sędziowska Sędzia główny zawodów Andrzej Sulich I-0822/04 I klasa

KRS ul. Kościuszki 23, Tułowice tel

REGULAMIN ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR PREZESA I.CEL ZAWODÓW:

Trójbój strzelecki z karabinu centralnego zapłonu REZULTATY

Zawody Wrześniowe KS Cel Strzelnica w Suchodole

Regulamin I Międzynarodowych Mistrzostw Strzeleckich MKMRP SHOOTING CHAMPIONSHIPS MKMRP 2015

ZAWODY KORESPONDENCYJNE TOWARZYSTWA STRZELCKIEGO BELLONA

Klub Żołnierzy Rezerwy WIARUS LOK w Płocku

Regulamin Zawodów długodystansowych 1. Organizator Centralny Wojskowy Klub Sportowy Legia Warszawa Sekcja Strzelecka. 2. Uczestnicy W zawodach Sekcji Strzeleckiej uczestniczyć mogą osoby uprawiające strzelectwo sportowe, zrzeszone w PZSS, posiadające aktualną Licencję Strzelecką PZSS. 3. Cele zawodów: - rozwijanie współzawodnictwa sportowego, - podnoszenie umiejętności strzeleckich, - popularyzacja strzelectwa sportowego, - rozwój strzelectwa sportowego w naszym regionie, - zdobywanie odznak strzeleckich, - czynny odpoczynek wśród przyjaciół, koleżanek i kolegów, 4. Miejsce zawodów Strzelnica Wojskowego Instytutu Techniki Uzbrojenia (WITU) w Zielonce 5. Termin i program zawodów - termin: 16.06.2018r. - sprzedaż metryczek od godz. 8.30 do godz. 15.00 - rozpoczęcie zawodów o godz. 9.00 - ogłoszenie wyników po zakończeniu konkurencji ok. godziny 17.30 - zakończenie ok. godz. 17.30 (zależnie od liczby uczestników) 6. Zasady organizacji zawodów Wszystkie zawody organizowane są na podstawie regulaminów PZSS oraz regulaminu klubowego.

7. Rozgrywane konkurencje SNAJPER SEMI-AUTO Odległość strzelania: 300m, 600m (+/- 2 m.) Liczba strzałów: 13 w tym 10 ocenianych (na jeden dystans) Liczba nabojów: 13 (na jeden dystans) - zajęcie i przygotowanie stanowiska 4minuty - strzały próbne na 600 m 3 minuty - seria oceniana na 600 m - 10 minut Broń długa samopowtarzalna w dowolnym kalibrze do 8,6mm. Przyrządy celownicze dowolne. Dopuszcza się zastosowanie podpórki: przedniej w formie dowolnego dwójnogu, tylnej w formie worka lub monopodu. Broń może być wyposażona w hamulec wylotowy. Zasady oceny trafień zgodne z przepisami ISSF.

SNAJPER Odległość strzelania: 300m, 600m, 800m (+/- 2 m.) Liczba strzałów: 13 w tym 10 ocenianych (na jeden dystans) Liczba nabojów: 13 (na jeden dystans) - zajęcie i przygotowanie stanowiska 4 minuty - strzały próbne na 600 m 3 minuty - seria oceniana na 600 m - 10 minut - strzały próbne na 800 m 3 minuty - seria oceniana na 800 m - 10 minut - strzały próbne na 1000 m 3 minuty - seria oceniana na 1000 m - 10 minut Broń długa w kalibrze 223 Rem. Lub 308Win. Przyrządy celownicze dowolne. Masa broni wraz z dwójnogiem max. 8,25kg.Dopuszcza się zastosowanie podpórki: przedniej w formie składanego

SNAJPER OPEN Odległość strzelania: 300m, 600m, 800m (+/- 2 m.) Liczba strzałów: 13 w tym 10 ocenianych (na jeden dystans) Liczba nabojów: 13 (na jeden dystans) - zajęcie i przygotowanie stanowiska 4 minuty - strzały próbne na 600 m 3 minuty - seria oceniana na 600 m - 10 minut - strzały próbne na 800 m 3 minuty - seria oceniana na 800 m - 10 minut - strzały próbne na 1000 m 3 minuty - seria oceniana na 1000 m - 10 minut Broń długa w dowolnym kalibrze do 8,6mm. Przyrządy celownicze dowolne. Masa broni wraz z dwójnogiem max. 12kg.Dopuszcza się zastosowanie podpórki: przedniej w formie dowolnego

SNAJPER OPEN Odległość strzelania: 1000m (+/- 2 m.) Liczba strzałów: 12 w tym 10 ocenianych Liczba nabojów: 12 - zajęcie i przygotowanie stanowiska 4minuty - strzały próbne 2minuty - seria oceniana 10minut. Broń długa w dowolnym kalibrze do 8,6mm. Przyrządy celownicze dowolne. Masa broni wraz z dwójnogiem max. 12kg.Dopuszcza się zastosowanie podpórki: przedniej w formie dowolnego SNAJPER Odległość strzelania: 1000m (+/- 2 m.) Liczba strzałów: 12 w tym 10 ocenianych Liczba nabojów: 12 - zajęcie i przygotowanie stanowiska 4 minuty Broń długa w kalibrze 223 Rem. Lub 308Win. Przyrządy celownicze dowolne. Masa broni wraz z dwójnogiem max. 8,25kg. Dopuszcza się zastosowanie podpórki: przedniej w formie składanego

8. Nagrody Dyplomy I-III w każdym dystansie Puchary I-III w trójboju 9. Klasyfikacja punktowa W przypadku uzyskania przez zawodników jednakowych liczb punktów o kolejności decyduje większa liczba dziesiątek centralnych, dziesiątek, dziewiątek, itd. Jeżeli kolejności nie da się ustalić w ten sposób, sędzia Główny zawodów zarządza dogrywkę. 10. Oświadczenie startującego Startujący oświadcza, że zapoznał się z regulaminem zawodów przez złożenie podpisu na metryczce. Startujący oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych(dz. U. nr 133 poz. 833 z 2000 r.z późn. zmianami) przez Centralny Wojskowy Klub Sportowy LEGIA Warszawa Sekcja Strzelecka oraz wykorzystanie jego wizerunku na wszystkich polach, co poświadcza podpisem na metryczce. 11. Protesty i reklamacje Protesty dotyczące oceny wartości przestrzelin lub innych decyzji sędziego stanowiskowego należy składać bezzwłocznie do Sędziego Głównego Zawodów. Protesty będą rozpatrywane przez Sędziego Głównego Zawodów w porozumieniu z Obserwatorem WMZSS. Reklamacje dotyczące błędów pisarskich uczestnik zawodów może składać w ciągu 7 dni od zamieszczenia na stronie Stowarzyszenia komunikatu z zawodów. 12. Postanowienia końcowe Zawody prowadzi komisja sędziowska powołana przez WMZSS. Do wszystkich kwestii nie omówionych w tym regulaminie mają zastosowanie przepisy Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Ze sportowym pozdrowieniem ORGANIZATOR