III Edycja Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

Rozgrywki III Edycji Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego - II Kolejka

IV Edycja Ligi w Halowej w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

Podsumowanie Rozgrywek II Edycji Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

1 Kolejka rozgrywek VI Edycji Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

Play-off y VI Edycji Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

VIII Edycja Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego - Finały

REGULAMIN ROZGRYWEK TURNIEJÓW ORLIKÓW I ŻAKÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2013/2014

DATA I MIEJSCE: o godz. 9:00 rozpoczęcie turnieju, hala sportowa im. A. Gołasia w Ostrołęce ul. Traugutta.

Finał XIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja Dziewcząt

I Turniej w Halowej Piłce Nożnej Stalówka Cup Hala widowiskowo-sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie, ul. Generała Andersa 37

Regulamin turnieju. 1 Postanowienia ogólne

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Pabianice ORZEŁ CUP grudnia /niedziela/ 2014r

ZAPROSZENIE. Zagłębie Cup 2012

PROGRAM X TURNIEJU STK REDECO CUP 2014 W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ. Rocznik 2004 U Wrocław; 1-2 LUTY 2014r.

KONFRONTACJA VOL. 5 REGULAMIN TURNIEJU

2 Organizator : - Kolegium Sędziów Śl. Z P N, - Śląski Związek Piłki Nożnej Podokręg Żywiec.

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN NIEZRZESZONYCH O PUCHAR BURMISTRZA STAREGO SĄCZA.

XIV Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Finansów REWAL GRYFICE MAJA 2015 PIŁKA NOŻNA

ZAPROSZENIE. Zagłębie Cup 2013

2 Organizator : - Kolegium Sędziów Śl.ZPN Podokręgu Racibórz, - Śląski Związek Piłki Nożnej Podokręg Racibórz.

REGULAMIN TURNIEJU LIDER WINTER KIDS CUP 2016

Regulamin IV Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych Euroregion Karpaty 2013

ROCZNIK 2009 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE II.2017 Wyniki na żywo na stronie:

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ Poznań CUP INFORMACJE OGÓLNE-ORGANIZACYJNE

ROCZNIK 2008 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE III.2017 Wyniki na żywo na stronie:

PROGRAM TURNIEJU W PIŁCE NOŻNEJ o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych. Poznań Patroni:

TĘCZA JBB ŁYSE REGULAMIN HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ. ROCZNIK 2005 i MŁODSI TĘCZA CUP ORGANIZATOR KS TĘCZA JBB ŁYSE MIEJSCE IMPREZY

ŚWIETNY WYSTĘP REPREZENTACJI KGP W PIŁCE NOŻNEJ W HOLANDII

REGULAMIN TURNIEJU 1

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROCZNIK 2009 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE i Wyniki na żywo na stronie:

LISTA ZAWODNIKÓW TURNIEJ ŁAF R.(SB)

FORZA CUP 2015 III MIEJSCE zawodników z GKS Bełchatów 2006.

REGULAMIN LIGI ZESPOŁU SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO 2018/1019

III Turniej Piłkarski dla Dzieci i Młodzieży. Wójt Gminy Włoszakowice

NEAPCO EUROPE CUP 2015

Halowy Mikołajkowy Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku. Turek

ROCZNIK 2007 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE II.2017 LAKIERNIA MEBLOWA "DOM-MAR" Wyniki na żywo na stronie:

VII Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w halowej piłce nożnej Częstochowa 2013

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

III Pomorski Turniej Piłkarski o Puchar Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. REGULAMIN

Stowarzyszenie Piłkarskie Nadzieje

adidas FOOTBALL CHALLENGE 2010 adidas FOOTBALL CHALLENGE 2010 to turniej inny ni wszystkie turnieje, w których do tej pory rywalizowałe

III Halowy Turniej Piłki Nożnej

LICELIAIADA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

PROGRAM XI TURNIEJU STK REDECO CUP 2015 W HALOWEJ PIŁCE NOśNEJ. Rocznik 2005 U Wrocław, r.

REGULAMIN,,MUNDIAL KIDS CHRZANÓW

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ GRYF CUP 2012/13 SZCZECIN

Turnieje Charytatywne #GRAMYDLADZIECI ORGANIZATOR

#GRAMYDLADZIECI zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydent Pani Hanny Zdanowskiej.

REGULAMIN TURNIEJÓW PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ LOTOS Griffin Cup

Widok Skierniewice WIDOK CUP. serdecznie zaprasza do udziału w turniej piłki nożnej

VI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORZEŁ CUP (rocznik 2003 i młodsi) Zduńska Wola r.

Regulamin I Europejskiego Turnieju Piłki Nożnej

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ FIRM I ZAKŁADÓW PRACY

III Mistrzostwa w piłce nożnej przedszkolaków o Puchar Burmistrza Wołomina 2011

Regulamin IRZYK CUP. Roczniki Organizatorzy: UKS Bemowska Szkoła Sportu IRZYK, Kamil Marczak, Sebastian Groszek 2. Terminy turniejów:

ZST A ZSB CKZiU A CKZiU B

REGULAMIN LIGI ZESPOŁU SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO 2015/2016

REGULAMIN TURNIEJÓW PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ LOTOS GRIFFIN CUP

REGULAMIN POLONIJNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

Turniej odbędzie się 22 marca 2014, na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. Impreza zacznie się o godzinie 9.00, a zakończy o godzinie

REGULAMIN LIGI ZESPOŁU SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO 2017/1018

NOWY STAW 2011

Regulamin. I Warszawski Turniej Halowy PilkaNaHali.pl

Mini Euro 2012 KIBICUJEMY RAZEM

ANEKS DO REGULAMINU ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH W SEZONIE 2019/20. JUNIOR A1 (ur.2001 i młodsi) 9 drużyn 1 grupa

KLUB SPORTOWY NADSTAL KRZAKI CZAPLINKOWSKIE Gmina Góra Kalwaria. o Puchar Dyrektora. OSiR Góra Kalwaria

XI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR KRAKÓW

Mistrzostwa w piłce nożnej przedszkolaków o Puchar Burmistrza Wołomina 2009

III Edycja Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego 2014.02.05 ĆWIERĆFINAŁY Niedziela 2 lutego była dniem meczów ćwierćfinałowych w Janowskiej Lidze Halowej. Zgodnie z przypuszczeniami cztery spotkania ćwierćfinałowe stały na wysokim poziomie i były bardzo wyrównane, a tylko w jednym z nich drużyna zdołała wygrać więcej niż jedną bramką, zaś w pozostałych trzech spotkaniach wynik nie był rozstrzygnięty do ostatniej sekundy. Tak więc po kolei, to co działo się w ćwierćfinałach. W pierwszym z nich spotkały się zespoły ŚNIEGOWCY ISKIERKA. Faworytem była ta pierwsza drużyna, która wygrała grupę A i w rywalizacji między obiema ekipami zwyciężyła w fazie grupowej 2:0. Jednak to po 4min gry prowadzenie objęła drużyna z Krzemienia po bramce z rzutu wolnego Adriana Moskala. Zespół ŚNIEGOWCY szybko otrząsnął się po stracie bramki i zabrał za jej odrabianie. Jeszcze w pierwszej połowie w minucie 11 po krótko rozegranym rzucie wolnym wyrównał Piotr Gąbka i do przerwy mieliśmy wynik 1:1. Druga połowa od początku przewaga faworyta, który w minucie 18 po bramce Mariusza Majdanika, a następnie w 21min po drugim w tym meczu golu Piotra Gąbki objął prowadzenie 3:1. W ostatnich minutach drużyna ŚNIEGOWCY kontrolowała przebieg meczu i nie pozwoliła sobie odebrać zwycięstwa zachowując bezpieczny wynik do końca meczu. Dużych emocji doczekaliśmy się w spotkaniu drugim między drużynami GUKS MODLIBORZYCE BRACIA DALTON. Obie ekipy spotkały się ze sobą w spotkaniu grupowych gdzie padł bezbramkowy remis. Taki też wynik mieliśmy po pierwszej połowie spotkania. W drugiej części nadal mogliśmy zobaczyć uważną grę obu drużyn w obronie i wydawało się że jeden gol rozstrzygnie losy tego spotkania. Bramkę udało się zdobyć drużynie GUKS MODLIBORZYCE w 25min meczu i to ona była bliższa awansu do półfinału. Jednak na 2 min przed końcem spotkania po szybko rozegranym rzucie wolnych zespół BRACIA DALTON wyrównał stan meczu po strzale Łukasza Mierzwy, a minutę później za sprawą Łukasza Piecyka zdobył drugą bramkę. Ostania minuta nie zmieniła już wyniku i po rzucie na taśmę do półfinału awansował zespół BRACIA DALTON. W trzecim meczu zmierzyły się ekipy CAPRI EXPRESS BARDZO NAM PRZYKRO. Kibicie mogli zobaczyć bardzo wyrównane i zacięte spotkanie, gdzie mimo kilku dogodnych sytuacji strzeleckich mieliśmy do przerwy wynik 0:0. Na początku drugiej połowy w 17min spotkania wynik otworzył Jacek Wojtan i wówczas wydawało się że to drużyna BARDZO NAM PRZYKRO awansuje do półfinału. Jednak w minucie 24 bramkę zdobyła ekipa CAPRI EXPRESS po strzale głową Sebastiana Brytana. Wynik ten mimo prób obu zespołów nie uległ już zmianie i kibicie byli świadkami rzutów karnych. Tutaj więcej zimnych nerwów pokazała drużyna CAPRI EXPRESS, która wykorzystała swoje rzuty karne, co przy dwóch niestrzelonych jedenastkach przez ekipę BARDZO NAM PRZYKRO oznaczało zwycięstwo i awans do półfinału. Ostatni ćwierćfinał między drużynami EMDE ZAKLIKÓW BHP SYSTEM był słusznie uznany za hit tej serii gier i stał na bardzo wysokim poziomie, można śmiało powiedzieć że obie drużyny wpadły na siebie za szybko. Obie ekipy zasługiwały co najmniej na grę w półfinale, a tylko jedna z nich mogła się w nim znaleźć. Całe spotkanie było obustronną wymianą ciosów. Już w pierwszej połowie w 4min bramkę dla drużyny z Zaklikowa zdobył Krzysztof Jabłoński, jednak po kolejnym 5min mieliśmy remis za sprawą gola Grzegorza Sobótki. Jak widać obaj najskuteczniejsi strzelcy Ligi nie próżnowali. W 12min kolejna akcja zespołu BHP SYSTEM zakończyła się bardzo dobrym indywidualnym zagraniem Grzegorza Sobótki, który znalazł się przed bramkarzem z Zaklikowa i płaskim strzałem dał prowadzenie swojej drużynie. Na prowadzenie to bardzo szybko odpowiedziała drużyna EMDE ZAKLIKÓW i w 14min mieliśmy wynik 2:2, a strzelcem gola był Bernard Zakościelny. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i oba zespoły po 3min wróciły ponownie na boisko. I tym razem tak samo jak w pierwszej połowie oglądaliśmy bardzo zacięte widowisko i akcja za akcję z obu stron. W 19min bramkę z rzutu wolnego dla drużyny z Zaklikowa zdobył Krzysztof Baran lecz odpowiedź padła po Strona 1 z 6

niespełna minucie i po 20min gry i strzale Roberta Widza mieliśmy wynik 3:3. W 26min po świetnej akcji zespołowej drużyna z Zaklikowa objęła prowadzenie, a strzelcem gola był Krzysztof Jabłoński. Na tą bramkę mimo ambitnej postawie i kilku sytuacjom bramkowym już drużynie BHP SYSTEM nie udało się odpowiedzieć i po końcowym gwizdku z awansu do półfinału cieszył się zespół EMDE ZAKLIKÓW. Uwagi organizatorów turnieju. Jednym z celów rozgrywek w Lidze Halowej jest przestrzeganie zasad fair play oraz szacunku wobec przeciwnika, tak więc prosimy o tym pamiętać zarówno na boisku jak i na trybunach. Wygrywać potrafi każdy, ale oprócz wygrywania należy też umieć przegrać, a ten turniej jest dobrą okazją aby się tego nauczyć, okazją zarówno dla zawodników jak i dla kibiców. Już 9 lutego rozegrane zostaną mecze półfinałowe w dwóch grupach, cztery zespoły będą walczyć o miejsca 1 4, zaś cztery kolejne o miejsca 5 8. W walce o finał w pierwszym z półfinałów spotkają się drużyny ŚNIEGOWCY BRACIA DALTON, zaś w drugim meczu ekipy CAPRI EXPRESS EMDE ZAKLIKÓW. Szczególnie to pierwsze spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco i jest powtórką z zeszłorocznego półfinału gdzie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla zespołu BRACIA DALTON. Obie drużyny w tej edycji dysponują jeszcze lepszą kadrą zawodników, co gwarantuje nam spore emocje i zapowiada niezwykle wyrównane i stojące na wysokim poziomie spotkanie. W drugim półfinale faworytem meczu będzie drużyna EMDE ZAKLIKÓW, chociaż nie można ekipy CAPRI EXPRESS skreślać przed meczem. Zespół ten już dwukrotnie wystawiał w fazie pucharowej swoich kibiców na ciężką próbę nerwów awansując dalej dwa razy po serii rzutów karnych. Serdecznie zapraszamy kibiców na trybuny Hali Sportowej od godziny 14:00. TERMINARZ FAZY PUCHAROWEJ ROZGRYWEK LIGI HALOWEJ PLAY- OFFS - 26.01.2014 12:00 SNIEGOWCY 10:0 KANO 12:40 BARDZO NAM PRZYKRO 6:2 SLOW 13:20 ISKIERKA 5:0 WALC 14:00 PZP - ZDR (3) 1:1 (4) CAPR 14:40 EMDE ZAKLIKÓW 11:3 SPRIN 15:20 GUKS MODLIBORZYCE 7:1 PKS JA 16:00 BHP SYSTEM 11:0 WYBR 16:40 BRACIA DALTON 4:1 PKS JA ĆWIERĆFINAŁY - 02.02.2014 14:00 SNIEGOWCY 3 : 1 ISKIER 14:45 GUKS MODLIBORZYCE 1 : 2 BRAC 15:30 CAPRI - EXPRESS ( 2 ) 1 : 1 ( 0 ) BARD 16:15 EMDE ZAKLIKÓW 4 : 3 BHP S Strona 2 z 6

PÓŁFINAŁY - 09.02.2014 14:00 MIEJSCA 1-4 SNIEGOWCY : BRAC 14:45 MIEJSCA 5-8 ISKIERKA : GUKS 15:30 MIEJSCA 1-4 CAPRI - EXPRESS : EMDE 16:15 MIEJSCA 5-8 BARDZO NAM PRZYKRO : BHP S FINAŁY - 16.02.2014 15:00... 7 MIEJSCE 15:45 5 MIEJSCE 16:30 3 MIEJSCE 17:15 FINAŁ TABELA GRUPY A Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty B 1 ŚNIEGOWCY 7 19 2 2 BARDZO NAM PRZYKRO 7 15 1 3 PZP - ZDR 7 13 2 4 ISKIERKA 7 9 1 5 WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ 7 8 1 6 PKS JAN CHRZCICIEL 7 7 1 7 PKS JADWIGA 7 5 5 8 SPRINT WIERZCHOWISKA 7 4 6 TABELA GRUPY B Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty B 1 EMDE ZAKLIKÓW 7 16 3 2 BRACIA DALTON 7 16 3 3 GUKS MODLIBORZYCE 7 16 2 4 BHP SYSTEM RYSZARD MAJKOWSKI 7 13 2 5 WALCZAKI 7 9 1 6 CAPRI - EXPRESS 7 7 1 Strona 3 z 6

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty B 7 SŁOWIANIE 7 3 6 8 KANONIERZY 7 1 6 NAJLEPSI STRZELCY GMINNEJ LIGI HALOWEJ W PIŁCE NOŻNEJ 1. Jabłoński Krzysztof - EMDE ZAKLIKÓW - 22 goli 2. Sobótka Grzegorz - BHP SYSTEM - 15 goli 3. Kosidło Paweł - WALCZAKI - 12goli TERMINARZ ROZGRYWEK III EDYCJI LIGI W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ 1 KOLEJKA - 08.12.2013 13:00 SNIEGOWCY 3 0 PKS JA 13:30 GUKS MODLIBORZYCE 2 0 SLOW 14:00 PZP - ZDR 5 0 JAN C 14:30 CAPRI - EXPRESS 1 8 BRAC 15:15 SPRINT WIERZCHOWISKA 1 3 WYBR 15:45 WALCZAKI 2 5 EMDE 16:15 ISKIERKA 0 1 BARD 16:45 BHP SYSTEM 4 1 KANO 2 KOLEJKA - 15.12.2013 13:00 SNIEGOWCY 2 2 JAN C 13:30 SŁOWIANIE 1 2 CAPR 14:00 WYBRZEZE KLATKI SCH. 2 4 ISKIER 14:30 EMDE ZAKLIKÓW 3 3 BHP S 15:15 PKS JADWIGA 1 0 PZP - 15:45 GUKS MODLIBORZYCE 0 0 BRAC 16:15 SPRINT WIERZCHOWISKA 0 4 BARD 16:45 WALCZAKI 4 2 KANO Strona 4 z 6

3 KOLEJKA - 22.12.2013 13:00 SNIEGOWCY 2 0 ISKIER 13:30 WALCZAKI 4 1 CAPR 14:00 WYBRZEZE KLATKI SCH. 3 0 JAN C 14:30 EMDE ZAKLIKOW 4 3 BRAC 15:15 PKS JADWIGA 1 3 BARD 15:45 GUKS MODLIBORZYCE 2 0 BHP S 16:15 SPRINT WIERZCHOWISKA 1 9 PZP - 16:45 SLOWIANIE 2-1 KANO 4 KOLEJKA - 29.12.2013 13:00 SNIEGOWCY 5 0 WYBR 13:30 CAPRI - EXPRESS 2 2 KANO 14:00 JAN CHRZCICIEL 2 6 ISKIER 14:30 BRACIA DALTON 3 1 BHP S 15:15 PKS JADWIGA 1 1 SPRIN 15:45 GUKS MODLIBORZYCE 1 2 EMDE 16:15 PZP - ZDR 2 1 BARD 16:45 SŁOWIANIE 0 3 WALC 5 KOLEJKA - 05.01.2014 13:00 SNIEGOWCY 1 0 PZP - 13:30 GUKS MODLIBORZYCE 2 1 CAPR 14:00 SPRINT WIERZCHOWISKA 2 0 ISKIER 14:30 SLOWIANIE 0 1 BRAC 15:15 WYBRZEZE KLATKI SCH. 1 2 BARD 15:45 WALCZAKI 2 4 BHP S 16:15 PKS JADWIGA 1 4 JAN C 16:45 EMDE ZAKLIKÓW 10 0 KANO 6 KOLEJKA - 12.01.2014 13:00 SNIEGOWCY 4 0 SPRIN 13:30 GUKS MODLIBORZYCE 3 1 WALC Strona 5 z 6

Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) 6 KOLEJKA - 12.01.2014 14:00 BARDZO NAM PRZYKRO 4 1 JAN C 14:30 SLOWIANIE 1 6 EMDE 15:15 WYBRZEZE KLATKI SCH. 1 1 PKS JA 15:45 CAPRI - EXPRESS 2 3 BHP S 16:15 PZP - ZDR 5 0 ISKIER 16:45 BRACIA DALTON 10-0 KANO 7 KOLEJKA - 19.01.2014 13:00 SNIEGOWCY 3 1 BARD 13:30 SLOWIANIE 2 8 BHP S 14:00 PKS JADWIGA 0 3 ISKIER 14:30 EMDE ZAKLIKOW 0 10 CAPR 15:15 SPRINT WIERZCHOWISKA 1-3 JAN C 15:45 WALCZAKI 0-10 BRAC 16:15 WYBRZEZE KLATKI SCH. 1-1 PZP - 16:45 GUKS MODLIBORZYCE 10-0 KANO Istnieje możliwość zmiany przesunięcia kolejności rozegrania spotkań na prośbę jednej z drużyn. Prośby takie należy kierować z tygodniowym wyprzedzeniem. W miarę możliwości postaramy się uwzględnić prośby i nanieść małe korekty w kolejności meczów. Godziny rozgrywania spotkań mogą ulec lekkim zmianom, dlatego też proszę zaglądać na stronę internetową. REGULAMIN [1] pilka_halowa.jpg [2] Linki: [1] http://www.janowlubelski.pl/node/826 [2] https://janowlubelski.pl/sites/default/files/news/images/pilka_halowa_4.jpg Strona 6 z 6