Białystok 04:05 przez: Ostrołęka 04:10 przez: Ostrołęka, Łomża 13:30 17:00 08:55 przez: Szczytno, Myszyniec, Kadzidło, Ostrołęka, Łomża Braniewo Brodnica 12:45 15:30 17:00 przez: Lubawa 10:25 Przyśpieszony b V A Nie kursuje w Elbląg 00:45 00:45 11:00 11:35 N3 n P1 Gdańsk 16:50 przez: Elbląg 00:45 00:45 11:00 11:35 N3 n P1 16:50 Gdynia Giżycko Golub-Dobrzyń przez: Elbląg, Gdańsk 00:45 00:45 przez: Mrągowo 14:00 17:40 17:40 przez: Lubawa 13:55 Przyśpieszony 17:00 D V Przyśpieszony B b V n d v v. Strona 1 z 7
Gołdap 15:40 18:30 KPON-SOBROB 7+ b4 WK sa Kandyty 08:30 12:30 13:30 15:30 Kolno Kołobrzeg Koszalin Lidzbark Warmiński 16:40 przez: Mrągowo, Pisz 19:30 przez: Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Koszalin 00:45 00:45 przez: Elbląg, Gdańsk, Gdynia 00:45 00:45 10:00 11:25 13:30 16:30 Lublin Łomża 19:12 20:10 21:15 15 Li dd ww przez: Ostrołęka, Siedlce, Radzyń Podlaski 07:20 przez: Ostrołęka 13:30 17:00 przez: Szczytno, Myszyniec 16:15 d7 n przez: Szczytno, Myszyniec, Nowogród 19:20 7 d w P przez: Mrągowo, Pisz, Kolno, Mały Płock 19:30 1-6 Li dd Strona 2 z 7
08:55 przez: Szczytno, Myszyniec, Kadzidło, Ostrołęka Maków Mazowiecki 16:45 P U przez: Szczytno, Chorzele 10:15 przez: Grom, Szczytno 05:10 15:45 P U n i P c Mława 12:05 14:00 przez: Olsztynek, Nidzica 09:20 Przyśpieszony b2 V8 5 7 $ b2 Mrągowo Nidzica Olecko 14:00 17:40 17:40 19:30 n d v v. przez: Olsztynek 09:20 Przyśpieszony b2 V8 przez: Mrągowo, Giżycko 14:00 Orneta 06:30 08:10 10:35 11:45 A N9 Nie kursuje w s A 12:45 14:30 15:30 17:00 18:00 19:00 19:05 20:10 Strona 3 z 7
21:50 21:50 N ww Nie kursuje w N m Nie kursuje w Ostrołęka 04:10 07:20 13:30 17:00 przez: Szczytno, Myszyniec, Kadzidło 08:55 Pisz Płock Pułtusk Radzyń Podlaski Siedlce Suwałki 14:45 18:20 N10 s G6 przez: Mrągowo 19:30 przez: Szczytno, Szeroki Bór Piski 13:45 D11 09:20 Przyśpieszony b2 V8 N10 s ll G6 przez: Olsztynek, Nidzica, Mława, Glinojeck, Raciąż przez: Szczytno, Chorzele, Maków Mazowiecki 10:15 przez: Ostrołęka, Siedlce 07:20 przez: Ostrołęka 07:20 przez: Mrągowo, Giżycko, Raczki 17:40 17:40 14:00 n d v v. przez: Mrągowo, Giżycko, Olecko, Bakałarzewo Szczytno 07:15 08:55 10:00 10:15 F12 ww 6 - d13 ww Strona 4 z 7
11:40 13:45 14:15 14:50 F12 ww D11 F12 ww 6 - d13 ww 16:15 17:40 19:20 d7 n 1-6 d13 ww przez: Grom 05:10 15:45 P U n i P c 7 d w P Szymany 00:20 14:25 14:25 15:30 2 R 4 6 R 1 3 5 R 1 3 5 R Toruń 17:20 18:00 2 4 6 R przez: Mława 14:00 5 7 $ b2 2 R Warszawa 06:10 06:10 09:00 14:00 N s Nie kursuje w N9 N9 N9 Zambrów 14:00 N m Nie kursuje w przez: Mława 12:05 przez: Maków Mazowiecki 16:45 P U przez: Grom, Szczytno, Maków Mazowiecki 05:10 15:45 P U n i 10:15 P c przez: Szczytno, Chorzele, Maków Mazowiecki, Pułtusk przez: Szczytno, Myszyniec, Łomża 16:15 d7 n Strona 5 z 7
Zgniłocha 15:15 FF U14 15 Li Oznaczenia $ kursuje w okresie roku akademickiego - nie kursuje w dni świąteczne 1 kursuje w poniedziałki 1-6 kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie 12- nie kursuje 12 listopada 2018 roku 15 nie kursuje 15 sierpnia 2 kursuje we wtorki 3 kursuje w środy 39145145 Kurs wykonywany naprzemiennie z Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S. 4 kursuje w czwartki 40331393 Kurs wykonywany naprzemiennie z P.K.S. w Elblągu Sp. z o.o. 5 kursuje w piątki 6 kursuje w soboty 7 kursuje w niedziele 7+ Kursuje w niedziele i święta za wyjątkiem 1 listopada A nie kursuje w niedziele i święta B kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele D kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt D11 kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt oraz 24 i 31.XII E kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt F kursuje w piątki i niedziele w okresie ferii letnich oraz w roku 2019: 19,23,30.04, F12 kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze FF kursuje od poniedziałku do piątku G6 nie kursuje 24.12, 31.12 oraz 06.01 i w KPON-SOBROB Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie Li Nie kursuję 1 XI pitek po "Wszystkich Świętych" oraz 11 XI N nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne N10 nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz Święta Wielkanocne N3 NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH N9 nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy Nie kursuje w Wielką Nie kursuje w
P KURS POSPIESZNY P1 kurs pośpieszny R obowiązkowy wcześniejszy zakup biletu, odjazd z Olsztyn D.A. ze stanowiska nr 8 U nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII U14 nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy V Kurs przyspieszony V8 kurs przyspieszony WK Nie kursuje 15 sierpnia ^ kurs wykonywany przemiennie z PKS Białystok S.A. b nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII b2 nie kursuje 1.I, 1 dzień Świąt Wielkanocnych i 25 grudnia b4 nie kursuje 25 i 26 grudnia nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII c nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i d nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w d13 nie kursuje w d7 nie kursuje w dniu 1.I, w 1 i 2 dzień Sw.Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII dd nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz dniach i nie kursuje 26.XII ll kursuje w piątki, soboty i niedziele m nie kursuje w Wigilię n NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ n5 nie kursuje w oraz w dniach 24 i 31.XII s nie kursuje 1 stycznia sa Nie kursuje w Nowy Rok i 1 Maja v nie kursuje w piątki i niedziele okresie ferii letnich oraz w roku 2019: 19,23,30.04, v. kursuje w 1-4, 6 w okresie ferii letnich w kursuje od 01.10 do 30.06 ww nie kursuje 24 i 31 grudnia