REGULAMIN ORLIKOWEJ LIGI MISTRZÓW ŁÓDZKIE 2011

VI. REGULAMINY POSZCZEGÓLNYCH DYSCYPLIN SPORTOWYCH GIMNAZJADA

REGULAMIN LIGI ZESPOŁU SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO 2018/1019

Turniej Piłkarski dla rocznika 2003 Poznań, 14 stycznia 2012

REGULAMIN Turnieju Piłki Nożnej Baltic Football Cup 2015 o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej LUBLIN 2014

REGULAMIN LIGI ZESPOŁU SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO 2017/1018

REGULAMIN TURNIEJ SIATKARSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO POD PATRONATEM STAROSTY WOŁOMIŃSKIEGO

REGULAMIN LIGI ZESPOŁU SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO 2015/2016

REGULAMIN Częstochowa Streetball CUP vol. 7. Maksymalna ilość zgłoszonych drużyn wynosi 36. Decyduje kolejność zgłoszeń!

IV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN Góra Kalwaria 2013

REGULAMIN Amatorskiej Gimnazjalnej Ligii Piłki Siatkowej Dziewcząt W SEZONIE 2013 / 2014

REGULAMIN ROZGRYWEK LIGI PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY STĘŻYCA na sezon 2010/2011 r.

LUBELSKA UNIWERSJADA 2016 Mistrzostwa Studentów I Roku Eliminacje Ogólnopolskich Igrzysk Studentów I Roku Katowice 2016

AKTUALIZACJA:

REGULAMIN TURNIEJU SIATKARSKIEGO

III. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW

Regulamin SLPP 2016/2017

Regulamin I. CEL IMPREZY

LUBELSKA UNIWERSJADA 2017 Mistrzostwa Studentów I Roku Eliminacje Ogólnopolskich Igrzysk Studentów I Roku Lublin 2017.

XXV OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SALEZJAŃSKIEJ. Kraków, dn r. Regulamin techniczny

REGULAMIN I. CEL IMPREZY

REGULAMIN Biskupicka Liga Tenisa Ziemnego

Turnieje Charytatywne #GRAMYDLADZIECI ORGANIZATOR

Reprezentacja szkoły składa się z min 10 i max 12 dziewcząt lub chłopców.

REGULAMIN ROZGRYWEK WIŚNIOWSKA LIGA MISTRZÓW W FUTSALU KAT. SKRZAT, ŻAK, ORLIK, MŁODZIK SEZON 2017/2018

Regulamin IRZYK CUP. Roczniki Organizatorzy: UKS Bemowska Szkoła Sportu IRZYK, Kamil Marczak, Sebastian Groszek 2. Terminy turniejów:

Częstochowa STREETBALL Cup Vol. 3

REGULAMIN TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA GŁOGOWA MAŁOPLSKIEGO

Regulamin Mistrzostw Polski Kadetów 7 U16 / OOM

Regulamin IV Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych Euroregion Karpaty 2013

Sulmierzycka Liga Halowej Piłki Nożnej. III edycja 2015/2016. o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach

Regulamin. I Olimpiada Energetyczna- Dobra Energia dla Polaków Zakopane 2019

Regulamin VIII Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Naruszewo

REGULAMIN AMATORSKIEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO SEZON 2018/2019

Liga Futbolowa ZSP Regulamin

8. Drużyna składa się maksymalnie z 10 zawodników.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

REGULAMIN V EDYCJI GMINNEJ LIGI SIATKÓWKI O PUCHAR BURMISTRZA BLACHOWNI 2013

R E G U L A M I N VI Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej o Mistrzostwo Jaworzna

REGULAMIN AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA PARKU WODNEGO Relax

Regulamin Kieleckiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej

Turniej odbędzie się 22 marca 2014, na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego. Impreza zacznie się o godzinie 9.00, a zakończy o godzinie

Organizatorem turnieju jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Baruchowie i GKS BARUCHOWO

Regulamin rozgrywek Młodzieżowej Ligi Kibica

MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Turniejem jest Klub Sportowy Siatkarz Ząbki, zwany dalej Organizatorem.

Regulamin AMATORSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA. na sezon 2012/2013 roku.

I EDYCJA KOPERNIK CUP w 545 rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika Turnieju Piłki Siatkowej Frombork 2018

Warunki i Zasady Uczestnictwa

Stowarzyszenie Piłkarskie Nadzieje

Turnieju Piłkarskiego Euro Cup Brynica 2012 ORGANIZATOR

LP Drużyna Z R P BZ BS RB PKT 1. III F II Y IIF/IA I F III T

REGULAMIN III TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ O TARCZĘ TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ ZĄBEK

#GRAMYDLADZIECI zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydent Pani Hanny Zdanowskiej.

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

REGULAMIN HALOWA LIGA PODOKRĘGU ZABRZE 2017

SKARB KIBICA GMINY NOWA WIEŚ LĘBORSKA

HARMONOGRAM - HALA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W SOKOŁOWIE MŁP.

REGULAMIN. Amatorskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. o PUCHAR WÓJTA GMINY KRZEMIENIEWO

Tytuł przelewu: 6878 Ewelina Grzybowska darowizna Odbiorca: Fundacja Siepomaga, ul. Za Bramką 1, Poznań

,,TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

REGULAMIN IV TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O PUCHAR TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ ZĄBEK. 1 Organizatorzy. 2 Zgłoszenie do rozgrywek

PROGRAM X TURNIEJU STK REDECO CUP 2014 W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ. Rocznik 2004 U Wrocław; 1-2 LUTY 2014r.

Regulamin rozgrywek II Dzikiej Ligi Orlika na ferie

REGULAMIN Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Gawłuszowice

R E G U L A M I N V Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Piłce Siatkowej Amatorów

FORT WŁOCHY CUP 2017

MAŁOPOLSKI SYSTEM WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZS

Kruszwicka Amatorska Liga Siatkówki Kobiet UKS SŁOWAK NKA KRUSZWICA. Regulamin KRUSZWICKIEJ AMATORSKIEJ LIGI SIATKÓWKI KOBIET.

REGULAMIN LIGI. Amatorska Liga Siatkówki Cięcina 2018/2019. Regulamin. 1 Organizacja i cel ligi

REGULAMIN TURNIEJU TRZECH BOISK W PIŁCE NOŻNEJ

REGULAMIN HALOWEGO TURNIEJU W PIŁKĘ NOŻNĄ O CZAPKĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. 1 Organizatorzy. 2 Zgłoszenie do rozgrywek

REGULAMIN SZCZEGÓŁOWY Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami Polskich Związków Sportowych i niniejszymi regulaminami.

2 Organizator : - Kolegium Sędziów Śl. Z P N, - Śląski Związek Piłki Nożnej Podokręg Żywiec.

REGULAMIN. Cieszyńskiej Ligi w Siatkówki 2013/2014

ZAPROSZENIE. Dyrektor Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy. zaprasza amatorskie drużyny do udziału

Wakacyjna oferta dla skarżyskich uczniów

REGULAMIN ROZGRYWEK DĄBROWSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI SIATKÓWKI

REGULAMIN GRAND PRIX ZESPOŁÓW MIESZANYCH W SIATKÓWCE Sezon 2018/2019

Terminarz rozgrywek sportowych HALA 2019

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O PUCHAR TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ ZĄBEK

System rozgrywek LIGI MIĘDZYWYDZIAŁOWEJ AGH 2019 1. Siatkówka kobiet i mężczyzn 1.1. Mecze rozgrywane są do 2 wygranych setów do 25 punktów. W przypadku remisu rozegrany zostanie 3 set do 15 punktów. 1.2. Kadra zespołu (lista zgłoszeniowa) może liczyć max. 16 zawodników. Minimalna liczba zawodników potrzebnych do rozpoczęcia meczu to 6, jednorazowo do protokołu może być wpisanych 12 graczy. Przed rozpoczęciem każdego meczu następuje weryfikacja zawodników, zgodnie z aktualną listą zgłoszeniową. 1.3. Niestawienie się zespołu gotowego do gry do 5 min. od wyznaczonej w Terminarzu godziny skutkuje przyznaniem walkowera dla Przeciwnika. 1.4. Mecze będą rozgrywane zgodnie z obowiązującymi przepisami PZPS 1.5. Za każde rozegrane spotkanie przyznaje się: 3 pkt za zwycięstwo w stosunku 2:0 lub zwycięstwo walkowerem 2 pkt za zwycięstwo w stosunku 2:1 1 pkt za przegraną w stosunku 1:2 0 pkt za przegraną w stosunku 0:2-1 pkt za przegraną walkowerem 1.6. Zespół w trakcie trwania seta może dwukrotnie poprosić o przerwę na odpoczynek (30 sekund) dla swojej drużyny. 1.7. Dopuszcza się wymianę zawodników w kadrze w trakcie trwania rozgrywek, jednak muszą być to zmiany na zasadzie jeden za jednego, tak aby kadra zespołu nie przekroczyła ilości o której mowa w pkt. 2. W przypadku wymiany, konieczne jest dostarczenie zaświadczenia o przynależności do konkretnego wydziału, o którym mowa w pkt. 3.1. 1.8. Niestawienie się zespołu gotowego do gry do 5 min. od wyznaczonej w Terminarzu godziny skutkuje przyznaniem walkowera dla Przeciwnika. Dwa walkowery skutkują wykluczeniem drużyny z dalszych rozgrywek. Wszystkie jej mecze rozegrane do momentu dyskwalifikacji zostają anulowane. 1

1.9. Na prośbę Kapitana, po konsultacji z drużyną przeciwną, mecz może zostać przełożony. Kapitan musi zgłosić chęć zmiany terminu nie później niż tydzień przed datą umieszczoną w terminarzu. 1.10. O kolejności zespołów w tabeli decydują kolejno: liczba zdobytych punktów gdy dwie drużyny uzyskają tę samą liczbę punktów: wynik w bezpośrednim pojedynku, gdy więcej niż dwie drużyny uzyskają tę samą liczbę punktów: stosunek setów, stosunek małych punktów. Jeśli według powyższych kryteriów zespoły pozostaną na tym samym miejscu zostanie rozegrane dodatkowe spotkanie zainteresowanych drużyn. 1.11. Terminarz oraz system rozgrywek zostanie podany po zamknięciu listy zespołów uczestniczących w rozgrywkach, jednak Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów meczów zobowiązując się do poinformowania o tym Kapitanów drużyn. 1.12. Wszelkie protesty winny być składane bezpośrednio po meczu do Sędziego 2. Koszykówka mężczyzn 2.1. Czas gry: 2 x 15 minut ciągłego czasu gry (ostatnie 2 minuty ostatniej części meczu zatrzymywane). Dogrywka trwa 5 minut, aż do wyłonienia zwycięzcy, 2 min przerwy pomiędzy połowami oraz ewentualną dogrywką, w każdej połowie, drużyna ma do dyspozycji jedną przerwę na żądanie (60 sekund). Dodatkowo przysługuje jedna na każdą dogrywkę. Czasy nie przechodzą na kolejne części gry. w meczu o 1 oraz 3 miejsce gramy 4 x 10 minut ciągłego czasu (ostatnie 2 minuty ostatniej części meczu zatrzymywane). 2

2.2. Kadra zespołu (lista zgłoszeniowa) może liczyć max. 16 zawodników. Minimalna liczba zawodników potrzebnych do rozpoczęcia meczu to 5, jednorazowo do protokołu może być wpisanych 12 graczy. Przed rozpoczęciem każdego meczu następuje weryfikacja zawodników, zgodnie z aktualną listą zgłoszeniową. 2.3. Mecze będą rozgrywane zgodnie z obowiązującymi przepisami PZKosz. 2.4. Za wygrane spotkanie (lub wygraną walkowerem) drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrane 1 punkt. 2.5. Dopuszcza się wymianę zawodników w kadrze w trakcie trwania rozgrywek, jednak muszą być to zmiany na zasadzie jeden za jednego, tak aby kadra zespołu nie przekroczyła ilości o której mowa w pkt. 2. 2.6. Niestawienie się zespołu gotowego do gry do 5 min. od wyznaczonej w Terminarzu godziny skutkuje przyznaniem walkowera dla Przeciwnika. Dwa walkowery skutkują wykluczeniem drużyny z dalszych rozgrywek. Wszystkie jej mecze rozegrane do momentu dyskwalifikacji zostają anulowane. 2.7. Na prośbę Kapitana, po konsultacji z drużyną przeciwną, mecz może zostać przełożony. Kapitan musi zgłosić do Organizatora chęć zmiany terminu nie później niż tydzień przed datą umieszczoną w terminarzu. 2.8. O kolejności zespołów w tabeli decydują kolejno: większa liczba zdobytych punktów jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów: większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami (bezpośredni mecz /-e), lepszy stosunek koszy zdobytych do straconych w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami, lepszy stosunek koszy zdobytych do straconych w całym turnieju, większa liczba zdobytych koszy w całym turnieju. 2.9. Terminarz oraz system rozgrywek zostanie podany po zamknięciu listy zespołów uczestniczących w rozgrywkach, jednak Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów meczów zobowiązując się do poinformowania o tym Kapitanów drużyn. 3

2.10. Wszelkie protesty winny być składane bezpośrednio po meczu do Sędziego 3. Tenis stołowy kobiet i mężczyzn 3.1. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w formie turnieju indywidualnego. Do klasyfikacji generalnej wliczane będę punkty za miejsca zdobyte przez dwóch najlepszych przedstawicieli danego wydziału wg punktacji z pkt. 5. Pozostali uczestnicy otrzymają po 2 punkty za udział w rozgrywkach. 3.2. Mecze będą rozgrywane do 3 wygranych setów. 3.3. Kadra zespołu (lista zgłoszeniowa) może liczyć max. 8 zawodników. Przed rozpoczęciem turnieju następuje weryfikacja zawodników, zgodnie z aktualną listą zgłoszeniową. 3.4. Mecze będą rozgrywane zgodnie z obowiązującymi przepisami PZTS. 3.5. Niestawienie się zawodników gotowych do gry 15 minut przed godziną rozpoczęcia turnieju w terminie wyznaczonym przez Organizatora skutkuje wykreśleniem z listy startowej. 3.6. Szczegółowy system rozgrywek zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszeniowej. Termin zostanie ustalony po konsultacji z Kapitanami, jednak ostateczna decyzja należy do Organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo do zamiany terminu rozgrywek zobowiązując się do poinformowania o tym Kapitanów drużyn. 3.7. Wszelkie protesty winny być składane bezpośrednio po meczu do Sędziego 3.8. 4. Piłka nożna mężczyzn 4.1. Czas gry wynosi 2 x 12 minut oraz 5 minut przerwy pomiędzy połowami. Mecze fazy pucharowej trwają 2 x 15 minut (plus ewentualne rzuty karne w przypadku remisu). 4

4.2. Kadra zespołu (lista zgłoszeniowa) może liczyć max. 16 zawodników. Minimalna liczba zawodników potrzebnych do rozpoczęcia meczu to 7 (6 zawodników w polu + 1 bramkarz), jednorazowo do protokołu może być wpisanych 14 graczy. Przed rozpoczęciem każdego meczu następuje weryfikacja zawodników, zgodnie z aktualną listą zgłoszeniową. 4.3. Mecze będą rozgrywane zgodnie z obowiązującymi przepisami PZPN z zastrzeżeniem, że nie obowiązuje przepis o pozycji spalonej zawodnika. 4.4. Za każde rozegrane spotkanie przyznaje się: 3 pkt za zwycięstwo lub zwycięstwo walkowerem 1 pkt za remis 0 za porażkę 4.5. Dopuszcza się wymianę zawodników w kadrze w trakcie trwania rozgrywek, jednak muszą być to zmiany na zasadzie jeden za jednego, tak aby kadra zespołu nie przekroczyła ilości o której mowa w pkt. 2. W przypadku wymiany, konieczne jest dostarczenie zaświadczenia o przynależność do konkretnego wydziału, o którym mowa w pkt. 3.1. 4.6. Niestawienie się zespołu gotowego do gry do 5 min. od wyznaczonej w Terminarzu godziny skutkuje przyznaniem walkowera dla Przeciwnika. Dwa walkowery skutkują wykluczeniem drużyny z dalszych rozgrywek. Wszystkie jej mecze rozegrane do momentu dyskwalifikacji zostają anulowane. 4.7. Na prośbę Kapitana, po konsultacji z drużyną przeciwną, mecz może zostać przełożony. Kapitan musi zgłosić chęć zmiany terminu nie później niż tydzień przed datą umieszczoną w terminarzu. 4.8. O kolejności zespołów w tabeli decydują kolejno: większa liczba zdobytych punktów jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów: większa liczba zdobytych bramek w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami (bezpośredni mecz /-e), lepszy stosunek bramek zdobytych do straconych w meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami, lepszy stosunek bramek zdobytych do straconych w całym turnieju, 5

większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju. 4.9. Terminarz oraz system rozgrywek zostanie podany po zamknięciu listy zespołów uczestniczących w rozgrywkach, jednak Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów meczów zobowiązując się do poinformowania o tym Kapitanów drużyn. 4.10. Wszelkie protesty winny być składane bezpośrednio po meczu do Sędziego 5. Klasyfikacja generalna 5.1. Do punktacji generalnej wliczone będą punkty za zdobyte przez przedstawicieli dyscyplin: siatkówka kobiet, siatkówka mężczyzn, tenis stołowy kobiet i mężczyzn, koszykówka mężczyzn, piłka nożna mężczyzn oraz uczestników Biegu AGH 2019. 5.2. W zależności od zajętego miejsca drużyny i zawodnicy dyscyplin indywidualnych otrzymują określoną liczbę punktów wg tabel: Dyscypliny drużynowe: Miejsce Punkty 1. 250 2. 210 3. 180 4. 160 5. 150 6. 140 7. 130 8. 120 9. 110 10. 100 11. 90 12. 80 13. 70 14. 60 6

15. 50 16. 40 Dyscypliny indywidualne: Miejsce Punkty 1. 62 2. 50 3. 40 4. 35 5. 30 6. 29 7. 28 8. 27 9. 26 10. 25 11. 24 12. 23 13. 22 14. 21 15. 20 16. 20. 19 21. - 25. 17 26. 30. 15 31. 35. 13 36. 40. 11 41. 45. 9 46. 50. 7 51. 55. 5 56. 60. 3 61. 64. 1 5.3. Po zsumowaniu wszystkich punktów przyznawany jest tytuł Najbardziej wysportowanego wydziału AGH. 7