K ATALOG PRAC PRZEKAZANYCH NA AUKCJĘ Muschalik & Friends 23 MAJA 2019 GALERIA SZYB WILSON KATOWICE 1
Adam Romaniuk Drzewa grafika 24 20 cm 1
Adam Romaniuk Ptaki grafika 24 20 cm 2
Agata Stepień Agnieszka 03 sitodruk 100 70 cm 3
Alicja Habisiak-Matczak ferrotinta+ferroforta 50 70 cm 4
Alina Muschalik Dyptyk technika własna na płycie PCV 130 65 cm 5
Alina Muschalik Dyptyk technika własna na płycie PCV 130 65 cm 6
Andrzej Baturo fotografia 57 24 cm 7
Anna Janusz-Strzyż Wrocławskie opowieści akwaforta 70 60 cm 8
Anna Kodź Blind Spot serigrafia 77 57 cm 9
Artur Oleś litografia 100 70 cm 10
Beata Filipowicz Pole możliwości intaglio 74 50 cm 11
Beata Filipowicz Metaphisical Triangle intaglio, chine-collé 12
Beata Filipowicz Metaphisical Triangle intaglio, chine-collé 13
Bogdan Król Complex of Bald akwaforta 20 30 cm 14
Bogdan Król Gadu-Gadu akwaforta 20 30 cm 15
Bogdan Topor Study of Landscape MM II rysunek 50 70 cm 16
Bogna Otto-Wegrzyn druk cyfrowy 12 17 cm 17
Chistopher Nowicki Eleven Pins akwaforta 50 36 cm 18
Damian Pietrek Seria_Maski 2_Nr 1 19
Darek Gajewski Pixel RGB_1 druk pigmentowy 100 70 cm 20
Darek Gajewski Pixel RGB_1 druk pigmentowy 100 70 cm 21
Darek Gajewski Pixel 4_1 druk pigmentowy 100 70 cm 22
Darek Gajewski Ogród drzeworyt, intaglio 58 75 cm 23
Dorota Nowak Abstrakcja 2 fotopolimer 20 30 cm 24
Dorota Nowak Ciała szare intaglio 20 30 cm 25
Eugeniusz Delekta W cieniu wież druk cyfrowy 56 40 cm 26
Ewa Zawadzka z cyklu Ściany świata Kreta 2008 olej na płótnie w stalowych ramkach 30 30 cm 27
Grzegorz Hańderek Cooling Tower intaglio 60 90 cm 28
Hanna Rozpara linoryt 30 30 cm 29
Hanna Rozpara Amebowy kamuflaż linoryt, drzeworyt 74 105 cm 30
Inez Baturo fotografia 42 28 cm 31
Ireneusz Walczak Mury przeszłości 1980 olej płótno 100 170 cm 32
Iva Krupicova Grafika 11 5 8 cm 33
Izabela Łęska druk wypukły 50 50 cm 34
Izabela Łęska druk wypukły 50 50 cm 35
Jacek Szewczyk Brama do Xian City akwaforta 55 38 cm 36
Jakub Zdejszy Akt intaglio 13 19 cm 37
Jakub Zdejszy Akt intaglio 50 19 cm 38
Sylwia Jakubowska Dzielnica 02 litografia bezwodna 90 61 cm 39
Jan Szmatloch akwaforta 11 14 cm 40
Joanna Zdzienicka CUG 2013 kolaż 20 20 cm 41
Joanna Zdzienicka The Base 2012 olej i akryl na płótnie 20 20 cm 42
Jola Jastrząb Cisza 2003 rysunek, akryl, sepia 100 70 cm 43
Judyta Bernaś Jednia_03_alba druk cyfrowy 20 8 cm 44
Justyna Ciszek Lokalna architektura_1 litografia 79 53 cm 45
Karim Rashid druk cyfrowy 148 58 cm 46
Karina Krupkina fotografia 30 30 cm 47
Karol Gawroński Wir intaglio 104 75 cm 48
Katarzyna Fober / Bartłomiej Polak Kufa Design Rosty Bulterier Kufa odlew w gipsie polimerowym 24 16 14 cm 49
Katarzyna Gawrych-Olender Sępy nigdzie w Meksyku druk cyfrowy na płatkach mosiądzu 50 25 cm 50
Katarzyna Nowobilska litografia 50 70 cm 51
Krzysztof Wieczorek Wieża i przenikanie 1982 2000 akwaforta, akwarela, gwasz 52
Łukasz Koniuszy intaglio 20 14 cm 53
Łukasz Obałek obiekty rysunkowe 2013 3 obiekty 15 10 10 cm 54
Maciej Linttner rysunek 30 40 cm 55
Maggie Middleton Fake flowers for Phoenix litografia 100 70 cm 56
Małgorzata ET BER Warlikowska Entry For Dop sitodruk 47 70 cm 57
Marcel Koźlik Amur rzeźba w drewnie 79 27 5 cm 58
Marcin Hajewski litografia / dyptyk 100 140 cm 59
Marek Sibinsky serigrafia 100 70 cm 60
Marta Kubiak Czekamy_1 serigrafia 70 50 cm 61
Marta Kubiak Teraz jestem sam_1 serigrafia 50 70 cm 62
Maria Zwolińska O potrzebie własnego miejsca litografia 105 78 cm 63
Mariusz Gorzelak Patrzę na Ciebie akwaforta, druk wypukly 50 35 cm 64
Mariusz Kaca The Altar with Clouds 100 70 cm 65
Marlena Bartel grafika 105 140 cm 66
Marta Lech Bez tytułu litografia 50 65 cm 67
Marta Pogorzelec druk cyfrowy 100 70 cm 68
Marta Pogorzelec druk cyfrowy 100 70 cm 69
Michal Jędrzejowski i Tomasz Liboska Don t Mess with Texas fotografia 100 100 cm 70
Michal Jędrzejowski i Tomasz Liboska Don t Mess with Texas fotografia 180 181 cm 71
Michał Kliś Szepczący do ucha linoryt 50 40 cm 72
Michał Minor Manifest 1 tusz na papierze 56 383 cm 73
Michał Smandek More Photons szkic koncepcji 20 30 cm 74
Michalina Wawrzyczek-Klasik rysunek 20 40 cm 75
Monika Starowicz plakat 100 706 cm 76
Monika Starowicz plakat 100 70 cm 77
Monika Starowicz rysunek 20 30 cm 78
Paweł Frąckiewicz Szary byk druk cyfrowy 65 55 cm 79
Paweł Krzywda propozycja realizacji usługi projektowej przez studio IDEE 80
Paweł Kwiatkowski Staring at the Sun serigrafia 80 120 cm 81
Paweł Puzio Intermission druk cyfrowy 31 31 cm 82
Piotr Bąk Trzy gracje rysunek 83
Piotr Kossakowski Dekonstrukcja twarzy olej na płótnie 60 60 cm 84
Piotr Muschalik z cyklu Message fotografia żelatynowo-srebrowa + autorskie techniki tonowania obrazu 40 60 cm nakład 5 egzemplarzy 85
Piotr Muschalik Akt I serigrafia 100 70 cm 86
Przemysław Tyszkiewicz Kula w głowie akwaforta + akwatinta 86 60 cm 87
Roman Kalarus plakat 100 70 cm 88
Roman Kalarus plakat 100 70 cm 89
Roman Kalarus plakat 100 70 cm 90
Sebastian Łubiński Vicis Horizon intaglio 31 14 cm 91
Sebastian Łubiński Horyzont zdarzeń intaglio 36 16 cm 92
Sławomir Ćwiek Strefa zakazana serigrafia 80 120 cm 93
Tadeusz Matczak Zamieć litografia 78 54 cm 94
Tomasz Chudzik akwaforta 14 11 cm 95
Tomasz Chudzik akwaforta 14 11 cm 96
Tomasz Jędrzejko druk cyfrowy 100 70 cm 97
Tomasz Koclęga Tactum Aeternum odlew z brązu, szkło 24 17 22 cm 98
Tomasz Tobolewski suchoryt 100 70 cm 99
Waldemar Węgrzyn Stado grafika cyfrowa 37 60 cm 100
Waldemar Węgrzyn druk cyfrowy 40 23 cm 101
Wawrzyniec Strzemieczny Bez tytułu linoryt 102
Weronika Siupka Bunkier akwaforta 10 10 cm 103
Weronika Siupka Wieża II akwaforta 49 39 cm 104
Witold Jacyków fotografia 28 41 cm 105
Witold Skrzypek rysunek 11 11 cm 106
Witold Skrzypek rysunek 11 11 cm 107
Zbigniew Furgaliński Partytura Mahler druk cyfrowy 100 70 cm 108
Zuzanna Dyrda Mima serigrafia 100 70 cm 109
Marta Bełkot linoryt 110
Piotr Muschalik Grafika 90 60 cm 111
Piotr Muschalik Grafika 90 60 cm 112
Sebastian Kubica plakat 100 70 cm 113
Roman Kalarus Francuzka miłość z Karakalami colage 45 45 cm 114
Lena Achteli The Road Not Taken intaglio 18 18 cm 115
Filip Gajewski druk cyfrowy 100 170 cm 116
Agnieszka Bieszk Odbicie gór monotypia 50 70 cm 117
Agnieszka Bieszk Kalejdoskop kobiety w księżycu technika mieszana 100 70 cm 118
119