lp godzina nazwa drużyny nazwa drużyny wynik

Podobne dokumenty
NIEDŹWIADEK I NIEDŹWIADEK DZ

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

HALOWE MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

Organizatorem turnieju jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Baruchowie i GKS BARUCHOWO

BOISKO - PRZEPISY GRY :

ZASADY UCZESTNICTWA W TURNIEJU PRZEPISY I ZASADY GRY

Regulamin. I Warszawski Turniej Halowy PilkaNaHali.pl

Szczegółowe przepisy gry w piłkę nożną :

Regulamin AMATORSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA. na sezon 2012/2013 roku.

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

I Turniej w Halowej Piłce Nożnej Stalówka Cup Hala widowiskowo-sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie, ul. Generała Andersa 37

REGULAMIN HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ W DREZDENKU

HALOWA PIŁKARSKA LIGA BIZNESU HALA PIŁKARSKA CUP PRZEPISY GRY

REGULAMIN HALOWYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA SĘDZIÓW O PUCHAR PREZESA LZPN W ZIELONEJ GÓRZE ROK 2014 DREZDENKO

Regulamin Turnieju o puchar Wójta Gminy Świdnica Piłki Nożnej halowej.

MAŁOPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ W KRAKOWIE KOMISJA DS. PIŁKARSTWA KOBIECEGO

Kategorie wiekowe, skrócone przepisy gry, warunki udziału w zawodach, rodzaje rozgrywek

REGULAMIN KLUBOWEGO TURNIEJU SENIORÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA POZPN PŁOCK 2018

REGULAMIN HALOWYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA SĘDZIÓW O PUCHAR PREZESA LZPN W ZIELONEJ GÓRZE ROK ŚWIDNICA

Regulamin Halowej Ligi Juniorów, Juniorów Młodszych, Trampkarzy i Młodzików TOZPN w sezonie rozgrywkowym 2016/2017

Liga Halowa Orlików rocznik 2007 i mł. sezon 2017/18 I kolejka r. ( sobota) Hala w Pietrowicach Wielkich!!

Przepisy gry IV Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Żelechowa

REGULAMIN GMINNO-MIEJSKIEJ HALOWEJ PILKI NOŻNEJ OPEN O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA SUSZ SUSZ HALA SPORTOWO-WIDOWISKOWA

REGULAMIN RADOSZYCKIEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2016 O PUCHAR WÓJTA GMINY RADOSZYCE.

Dia r w siedzibie Podokręgu odbył się podział na grupy rozgrywkowe o Mistrzostwo Podokręgu Sosnowiec Młodzik Młodszy D2-2005r

REGULAMIN XXIII EDYCJI PLHFD 2018/2019 W PIGUŁCE

Bramki wymiar 5 x 2 m. wymiar 3 x 1,55 m.

ROJEWSKA HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ VII EDYCJA REGULAMIN NA SEZON 2017/2018

HALOWA PIŁKA NOŻNA. 2. Piłka Zawody rozgrywane będą specjalnymi piłkami do gry na hali Nr 4(nisko kozłujące)

REGULAMIN ROZGRYWEK SEZON 2012 / 2013

KONFRONTACJA VOL. 5 REGULAMIN TURNIEJU

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ZDUŃSKA WOLA I PRODUCENTA MEBLI SIMEX PATRONAT HONOROWY:

VII HALOWY TURNIEJ SENIORÓW piłki nożnej o Puchar WÓJTA GMINY ZDUŃSKA WOLA

VI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORZEŁ CUP (rocznik 2003 i młodsi) Zduńska Wola r.

REGULAMIN NGK HLPZ 2018

TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA FRAMPOLA

Regulamin Ligi Miejskiej Halowej Piłki Nożnej w Kędzierzynie-Koźlu w sezonie 2010/2011

Regulamin Halowych Mistrzostw Krakowa Trampkarzy i Młodzików sezon 2014/2015

LP Drużyna Z R P BZ BS RB PKT 1. III F II Y IIF/IA I F III T

REGULAMIN HALOWA LIGA PODOKRĘGU ZABRZE 2017

STAROSTA BIŁGORAJSKI BURMISTRZ FRAMPOLA OSP KSRG FRAMPOL ====================================================

Regulamin Halowych Mistrzostw PPN Kraków Juniorów i Juniorów Młodszych - sezon 2017/2018

MISTRZOSTWA SUWAŁK W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH CHŁOPCÓW REGULAMIN

REGULAMIN Świąteczny Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku - 9 kwietnia 2017r.

LATO 2014 W TORUNIU WAKACJE Z ORLIKIEM na obiektach MOSiR TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN TORUŃ 2014 W PIŁCE NOŻNEJ

Rozgrywki Sportowe o Puchar Wójta w piłce nożnej i zawodach zręcznościowych w ramach projektu pn. Biesiada w Brodach 2016

3. Czas trwania gry a) Czas trwania gry wynosi w 2 x 20 minut b) Drużyna ma prawo do 1-minutowej przerwy podczas trwania każdej połowy

Halowy Mikołajkowy Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku. Turek

REGULAMIN ROZGRYWEK VII HALOWA LIGA FUTSALU LIGA ŻAKÓW, ORLIKÓW I MŁODZIKÓW SEZON 2016/2017

REGULAMIN WYDZIAŁOWYCH DNI SPORTUWYDZIAŁU ELEKTRYCZNEGO W GRACH ZESPOŁOWYCH 2013r.-Piłka Nożna

P R Z E P I S Y G R Y. w G r a b o w s k i e j L i d z e O r l i k a

ZGŁOSZENIE DRUŻYNY DO IV TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY OGRODZIENIEC NAZWA DRUŻYNY...

REGULAMIN HALOWA LIGA PODOKRĘGU ZABRZE 2018

III Pomorski Turniej Piłkarski o Puchar Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. REGULAMIN

Regulamin Halowych Mistrzostw Krakowa Juniorów Starszych i Młodszych - sezon 2013/2014

Test nr 1. 4) Strefa zmian dla zawodników z pola gry ma długość i szerokość: a) 15 m x 3 m, 1 b) 12 m x 1.5 m, c) 27 m x 2 m, d) 21 m x 3 m.

VII GMINNY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓW O PUCHAR BURMISTRZA ZBĄSZYNIA

REGULAMIN NOWOROCZNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ 2017 O PUCHAR WÓJTA GMINY RADOSZYCE.

IV HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ POD PATRONATEM STAROSTY POWIATU PABIANICKIEGO ORZEŁ CUP (rocznik 2003 i młodsi) Pabianice r.

III y Ii w II Y III tf Ii f

REGULAMIN. Amatorskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. o PUCHAR WÓJTA GMINY KRZEMIENIEWO

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY WĄSEWO

REGULAMIN TECHNICZNY PUCHAR POLSKI NIESŁYSZĄCYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ MĘŻCZYZN

REGULAMIN TURNIEJU 1

REGULAMIN III TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ o Puchar Wójta Gminy Głusk

Regulamin IX Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej w Piłce Halowej o Puchar KnC Lublin 1-2 maja 2014r.

REGULAMIN HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ POSTANOWIENIA OGÓLNE 1 Organizatorem Halowej Ligi Piłki Nożnej jest Adam Szulc. 1.1 Zarząd Ligi reprezentują:

REGULAMIN X HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH W PIŁCE NOŻNEJ rok 2012

III MEMORIAŁ IM. MIECZYSŁAWA WASZAKA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

T E R M I N A R Z I Halowego Turnieju Piłki Nożnej Ferie z Kamienną 2015

O Puchar Wójta Gminy Łabunie. Gramy dla Mamy!

REGULAMIN ROZGRYWEK LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ KĘTY 2014/2015

GRUPA I. MKS Przasnysz. KS CK Troszyn I. Narew Ostrołęka. ULKS Ołdaki. Rzekunianka Rzekuń II. GRUPA Mecze PKT Bramki Miejsce

1. Organizator : Powiatowe Zrzeszenie LZS w Biłgoraju KS Księżpol. 2. Cel turnieju:

Postanowienia ogólne. 2 Zasady uczestnictwa w turnieju

Regulamin EcoWipes Nowodworskiej Ligi Futbolu

III y Ii w II Y III tf Ii f III y x 0:4 3:1 1:6 0:5 Ii w 4:0 x 2:0 4:0 3:1 II Y 1:3 0:2 x 2:4 0:3 III tf 6:1 0:4 4:2 X 5:3 Ii f 5:0 1:3 3:0 3:5 x

XVIII HALOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SĘDZIÓW PIŁKI NOŻNEJ

IX GMINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓW O PUCHAR BURMISTRZA ZBĄSZYNIA

Załącznik nr 1. Przepisy gry

REGULAMIN AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA PARKU WODNEGO Relax

ZGŁOSZENIE. DO TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH O PUCHAR BURMISTRZA MiG OGRODZIENIEC NAZWA DRUŻYNY... IMIĘ I NAZWISKO.

REGULAMIN ROZGRYWEK WIŚNIOWSKA LIGA MISTRZÓW W FUTSALU KAT. SKRZAT, ŻAK, ORLIK, MŁODZIK SEZON 2017/2018

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ SENIOREK

REGULAMN ZBĄSZYŃSKICH ROZGRYWEK PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ KUVERT LIGA SEZON 2016/2017

Sulmierzycka Liga Halowej Piłki Nożnej. III edycja 2015/2016. o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach

ZST A ZSB CKZiU A CKZiU B

Regulamin halowych rozgrywek szkoleniowych Skrzatów, Żaków i Orlików. Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w sezonie 2017/2018 ORGANIZATOR

GRZEŚKOWIAK OAZA CUP U11

REGULAMIN. Częstochowa CEL ZAWODÓW. -popularyzacja gry w halową piłkę nożną. -podnoszenie sprawności fizycznej policjantów

I Amatorski Nocny Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji Obchodów 100 Lecia Odzyskania Niepodległości

ZMIANY W PRZEPISACH GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ 2016/17 zagadnienia kluczowe Artykuł 12

PROPOZYCJE FORM I ORGANIZACJI MAŁYCH GIER W RÓŻNYCH KRAJACH NA ŚWIECIE

REGULAMIN TECHNICZNY

Transkrypt:

lp godzina nazwa drużyny nazwa drużyny wynik 1 9.00 ORZEŁ Srebrzyszcze PŁAWANICE Kamień 2 9.16 ASTRA Leśniowice ZNICZ Siennica Róż. 3 9.32 UNIA Białopole OGNIWO Wierzbica 4 9.48 VITRUM Wola Uhr. BUG Hanna 5 10.04 ORZEŁ Srebrzyszcze ASTRA Leśniowice 6 10.20 ZNICZ Siennica Róż. UNIA Białopole 7 10.36 PŁAWANICE Kamień BUG Hanna 8 10.52 OGNIWO Wierzbica VITRUM Wola Uhr. 9 11.08 UNIA Białopole ORZEŁ Srebrzyszcze 10 11.24 ASTRA Leśniowice PŁAWANICE Kamień 11 11.40 VITRUM Wola Uhr. ZNICZ Siennica Róż. 12 11.56 BUG Hanna OGNIWO Wierzbica 13 12.12 UNIA Białopole ASTRA Leśniowice 14 12.28 ORZEŁ Srebrzyszcze VITRUM Wola Uhr. 15 12.44 PŁAWANICE Kamień OGNIWO Wierzbica 16 13.00 ZNICZ Siennica Róż. BUG Hanna 17 13.16 VITRUM Wola Uhr ASTRA Leśniowice 18 13.32 UNIA Białopole PŁAWANICE Kamień 19 13.48 BUG Hanna ORZEŁ Srebrzyszcze 20 14.04 OGNIWO Wierzbica ZNICZ Siennica Róż. 21 14.20 VITRUM Wola Uhr UNIA Białopole 22 14.36 ASTRA Leśniowice BUG Hanna 23 14.52 ZNICZ Siennica Róż PŁAWANICE Kamień 24 15.08 ORZEŁ Srebrzyszcze OGNIWO Wierzbica 25 15.24 PŁAWANICE Kamień VITRUM Wola Uhr 26 15.40 BUG Hanna UNIA Białopole 27 15.56 OGNIWO Wierzbica ASTRA Leśniowice 28 16.10 ZNICZ Siennica Róż ORZEŁ Srebrzyszcze

ORZEŁ PŁAWANICE OGNIWO ZNICZ ASTRA VITRUM BUG UNIA Punkty Bramki Miejsce TABELA PO I RUNDZIE TABELA ORZEŁ PŁAWANICE OGNIWO ZNICZ ASTRA VITRUM BUG UNIA

ORZEŁ PŁAWANICE OGNIWO ZNICZ ASTRA VITRUM BUG UNIA Punkty Bramki Miejsce TABELA PO II RUNDZIE TABELA ORZEŁ PŁAWANICE OGNIWO ZNICZ ASTRA VITRUM BUG UNIA

REGULAMIN ROZGRYWEK HALOWYCH MISTRZOSTW SENIORÓW 1/ Miejsce rozgrywania zawodów - Hala Miejska przy ul. Granicznej w Chełmie, 2/ Data zawodów: 03.02.2018(SOBOTA) oraz 11.02.2018(NIEDZIELA) 3/ Drużyny: W mistrzostwach uczestniczy 10 drużyn. Drużyny grają system każdy z każdym mecz i rewanż ( 03.02 pierwsze mecze, 11.02 rewanże) 4/ Wymiary bramek - 5 m x 2 m 5/ Pole karne - 6 metrów (linia ciągła) 6/ Punkt karny - 9 metr (na linii przerywanej na wprost środka bramki) 7/ Rzut od bramki - wykonywany ręką przez bramkarza z dowolnego miejsca pola karnego. Piłka jest w grze, kiedy opuści pole karne wykonawcy rzutu w granicach pola gry. 8/ Rzut z rogu - wykonywany jest z punktu łączącego linię bramkową z linią boczną boiska (tolerancja do 0,5 metra w głąb pola gry). 9/ Rzut z autu - wykonywany nogą z linii bocznej lub z za boiska (tolerancja do 0,5 metra od linii bocznej). Jeśli piłka prawidłowo wprowadzona do gry przez wykonawcę rzutu z autu nie zostanie zagrana lub dotknięta przez innego zawodnika, po czym bezpośrednio z tego rzutu wpadnie do bramki drużyny przeciwnej tak zdobyta bramka nie zostanie uznana. Sędzia zarządzi wznowienie gry rzutem od bramki przez drużynę broniącą. 10/ Uderzenie piłki w sufit nad polem gry -sędzia zarządzi rzut z autu na wysokości uderzenia piłki w sufit przeciwko drużynie, której zawodnik jako ostatni zagrał (dotknął) piłkę. 11/ Czas gry 14 minut (netto), bez zmiany stron. 12/ Liczba zawodników biorących udział w grze - 5 + bramkarz 13/ Minimalna liczba zawodników drużyny na polu gry - 3 + bramkarz 14/ Odległość przeciwników od piłki przy rzutach wolnych, z autu i z rogu - co najmniej 4 metry 15/ Odległość zawodników od piłki podczas wykonywania rzutu karnego-poza linią przerywaną w obrębie boiska, umożliwiając przy tym swobodny dostęp do piłki wykonawcy rzutu karnego.

17/ Lotne zmiany zawodników przeprowadzane są podczas trwania gry z zachowaniem zasady : a/ zawodnik schodzący opuszcza pole gry, b/ następnie zawodnik rezerwowy wchodzi na boisko przez linię boczną w strefie zmian. *zmiana bramkarza na bramkarza rezerwowego może być dokonana tylko i wyłącznie podczas przerwy w grze, po uprzednim poinformowaniu o tym fakcie sędziego kontrolującego stronę boiska przy strefach zmian. * w przypadku doznania kontuzji przez zawodnika z dala od strefy zmian, może on opuścić pole gry przez dowolną linię boiska, po czym po uzyskaniu zgody sędziego może on być zastąpiony przez zawodnika rezerwowego. Ewentualny powrót na boisko kontuzjowanego zawodnika może nastąpić tylko i wyłącznie w obrębie strefy zmian swojej drużyny. * ilość zmian zawodników podczas trwania zawodów jest nieograniczona. Zawodnik, który został wymieniony może powrócić na boisko jako rezerwowy zmieniający innego zawodnika. * zawodnicy rezerwowi oraz trenerzy (opiekunowie drużyn) zajmujący miejsce w strefie zmian swojej drużyny podlegają jurysdykcji sędziowskiej zgodnie z Przepisami gry w piłkę nożną. * W/w zobowiązani są do zajmowania miejsc siedzących na krzesełkach dla zawodników rezerwowych. 18/ Pomiarem czasu gry zajmuje się osoba obsługująca tablicę elektroniczną, która włącza i zatrzymuje zegar na sygnał gwizdkiem oraz wyraźne wskazanie sędziego boiskowego. W przypadku awarii zegara odmierzającego czas gry obowiązek pomiaru czasu zostaje scedowany na sędziego boiskowego. Doliczenie w takiej sytuacji straconego czasu gry wskutek nienormalnych przerw w grze leży w gestii sędziego boiskowego, który zobowiązany jest w sposób widoczny zasygnalizować zawodnikom i publiczności ten fakt przed upływem regulaminowego czasu gry danej połowy zawodów poprzez pokazanie palcami dłoni ilości doliczonych minut. 19/ W przypadku, gdy piłka zmierza do bramki, a w tym czasie czas gry danej połowy zawodów zakończył się i rozległ się sygnał dźwiękowy zegara czasowego ewentualna bramka nie zostanie uznana. Bramka jest uznana za zdobytą wtedy, gdy piłka całym swoim obwodem przekroczy linię bramkową pomiędzy słupkami bramkowymi i pod poprzeczka przed sygnałem dźwiękowym zegara czasowego. 20/ Czas trwania gry każdej połowy zawodów winien być przedłużony, aby umożliwić wykonanie ewentualnego rzutu karnego zarządzonego przez sędziego podczas trwania gry. Rzut ten musi być wykonany w sposób bezpośredni. 21/ Obowiązuje bezwzględny zakaz wślizgów na piłkę w zasięgu gry, za wyjątkiem bramkarza w obrębie własnego pola karnego pod rygorem przyznania rzutu wolnego pośredniego dla drużyny przeciwnej.

22/ Jeśli piłka wyrzucona ręką (rękami) przez bramkarza po uprzednim przechwyceniu jej z akcji lub z rzutu od bramki nie dotknięta (zagrana) przez innego zawodnika wpadnie bezpośrednio do bramki drużyny przeciwnej to tak zdobyta bramka nie zostanie uznana. Sędzia nakaże wznowienie gry rzutem od bramki przez drużynę broniącą. 23/ Jeśli zawodnik wykona rzut z autu z boiska sędzia zarządzi wykonanie rzutu z autu przez zawodnika drużyny przeciwnej. 24/ Jeśli zawodnik wykona rzut z rogu spoza boiska sędzia zarządzi rzut wolny pośredni z tego samego narożnika boiska dla drużyny przeciwnej. 25/ Bramkarz po przechwyceniu piłki z akcji musi ją zwolnić z rąk w czasie nie przekraczającym 4 sekund. 26/ Jeśli zawodnik rezerwowy włączy się czynnie do gry przed opuszczeniem boiska przez wymienianego współpartnera zostanie ukarany karą indywidualną, a w przypadku przerwania z tego powodu gry przez sędziego zostanie ona wznowiona rzutem wolnym pośrednim przez drużynę przeciwną z miejsca, gdzie zawodnik rezerwowy wkroczył na pole gry. 27/ Jeśli zawodnik wymieniany rozmyślnie opuści pole gry z dala od własnej strefy zmian (za wyjątkiem doznania kontuzji), a w jego miejsce wejdzie na pole gry zawodnik rezerwowy zawodnik opuszczający boisko zostanie ukarany karą indywidualną, a w przypadku przerwania z tego powodu gry przez sędziego zostanie ona wznowiona rzutem wolnym pośrednim przez drużynę przeciwną z miejsca, gdzie zawodnik wymieniany opuścił pole gry. 28/ Zawodnik rozpoczynający (wznawiający) grę z punktu środkowego boiska może zagrać piłkę w dowolnym kierunku bezposrednio bramka z tego rzutu nie może zostać uznana. 29/ W mistrzostwach halowych udział biorą zawodnicy zgłoszeni i potwierdzeni do poszczególnych klubów na sezon rozgrywkowy 2017/2018r. 30/ Zawodnik potwierdzony do klubu na sezon 2017/18, może brać udział w mistrzostwach halowych w innym klubie, pod warunkiem uzyskania pisemnej zgody macierzystego klubu. 31/ Zawodnik może reprezentować podczas mistrzostw halowych tylko jeden klub. 32/ Kluby wystawiające więcej niż jeden zespół w rozgrywkach w danej kategorii wiekowej, muszą złożyć przed rozpoczęciem mistrzostw listy z nazwiskami zawodników, którzy będą występowali w poszczególnych drużynach. 33/ Bramkarz może występować w dowolnej ilości zespołów swojego klubu ( w wyższej kategorii wiekowej) na pozycji bramkarza, przy zachowaniu zasady : - młodzik może grać co najwyżej w trampkarzach; - trampkarz w juniorach; - junior w seniorach.

KARY NA ZAWODNIKÓW. 1/ za popełnione przewinienia podczas zawodów zawodnicy będą karani wykluczeniem czasowym :1 min, 2 minut lub 4 minut. Gdy drużyna grająca w osłabieniu ( dot. kar minutowych) traci bramkę, uzupełnia swój skład do pełnego, przed upływem kary czasowej. 2/ w sytuacjach popełnienia cięższego przewinienia (brutalna gra, wysoce niesportowe zachowanie itp.), zawodnicy będą karani wykluczeniem (czerwona kartka). 3/ zawodnik wykluczony z gry (czerwona kartka) nie może uczestniczyć w meczu w którym został wykluczony. Zawodnik musi opuścić ławkę rezerwowych i udać się na trybuny. Drużyna ukaranego zawodnika przez 4 min. gra w osłabieniu, po tym czasie drużynę uzupełnia zawodnik z ławki rezerwowej (inny niż zawodnik wykluczony) UWAGA: DRUŻYNY UBEZPIECZAJĄ SIĘ NA WŁASNY KOSZT. KEIROWNICTWO EKIP PONOSI PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚC ZA SWOICH ZAWODNIKÓW I OSOBY TOWARZYSZĄCE. W pozostałych przypadkach nie ujętych w niniejszych Przepisach gry ma zastosowanie interpretacja wynikająca z obowiązującego wydania Przepisów gry w piłkę nożną oraz innych Uchwał PZPN i LZPN dotyczących organizacji rozgrywek piłkarskich w Polsce.

lokata I nazwa drużyny II III IV V VI VII VIII Król strzelców Halowych Mistrzostw Seniorów ChOZPN