III Memoriał Mariana Krasowskiego Komprachcice, 03.10.2015

III Memoriał Mariana Krasowskiego Komprachcice,

Wojewódzki Turniej Dzieci i Żaków Głubczyce,

Międzynarodowy Turniej Mini Silesia Cup Dzieci i Żaków (U-9, U-11) - Głubczyce, sobota 14 lis 2015 Nr meczu Gra Runda

Wojewódzki Turniej Dzieci i Żaków (U-9, U-11) - Głubczyce, Matches of sobota

Międzynarodowy Turniej Mini Silesia Cup Dzieci i Żaków (U-9, U-11) Głubczyce,

Opolski Okręgowy Związek Badmintona Punktowa lista klasyfikacyjna #1 sezon Dzieci U-9 Gra pojedyncza dziewcząt

Wojewódzki Turniej Dzieci i śakków IV Memoriał Mariana Krasowskiego 2016

Regulamin listy klasyfikacyjnej dzieci i żaków OOZBad w sezonie 2014/2015

Mistrzostwa Województwa Dzieci i Żaków w Badmintonie i Parabadmintonie Głubczyce Parabadminton-Qualification Badminton Tournament Planner

Mikołajkowy Turniej Dzieci i Żaków (U9, U11, parabadminton) Głubczyce Parabadminton Badminton Tournament Planner -

Opolski Turniej Dzieci i Żaków (U-9, U-11) oraz Parabadmintona Głubczyce Parabadminton Badminton Tournament Planner -

KS Set Mazańcowice Piotr WIERCIGROCH #8: Standings Pts Pl. Games Points. Adam BOGACZ Artur GWIAZDOWSKI

Mistrzostwa Wojództwa Opolskiego Dz, Ż i MM w Badmintonie i Parabadmintonie Głubczyce

Opolski Okręgowy Związek Badmintona Punktowa lista klasyfikacyjna #6 sezon Dzieci U9 Gra pojedyncza dziewcząt

Gra poj. chł. U9-Qualification Badminton Tournament Planner -

Opolski Okręgowy Związek Badmintona Punktowa lista klasyfikacyjna #1 Sezon Dzieci U9 Gra pojedyncza dziewcząt

Opolski Turniej Dzieci i Żaków Głubczyce Gra poj. chł. U9-Qualification Badminton Tournament Planner -

Turniej Badmintona UKS FENIKS G&M STYLE. Turniej Badmintona UKS FENIKS G&M STYLE Kędzierzyn-Koźle

II Otwarty Turniej Dzieci i Żaków "KŁODNICA OPEN" Kędzierzyn-Koźle

lp. imię żeńskie liczba wystapień lp. imię męskie liczba wystapień JULIA JAKUB WIKTORIA MATEUSZ 10.

Opolski Okręgowy Związek Badmintona Punktowa lista klasyfikacyjna #5 Sezon 2017/ Dzieci U9 Gra pojedyncza dziewcząt

Wojewódzkie Mistrzostwa Dzieci Głubczyce,

Międzynarodowy Turniej Badmintona Dzieci i Żaków (U-9, U-11) Mini Silesia Cup Głubczyce,

U-9 dziewczęta. Strona 1

Głubczyce Międzynarodowy Turniej Mini Silesia Cup (U9, U11, U13, Parabadminton) Parabadminton WH 1-2 Badminton Tournament Planner -

Gra pojedyncza chłopców-qualification Badminton Tournament Planner - Member ID Club St. Round 1 Finals Qualifiers

Nr rezerwacji Imię AUTOKAR NR Monika 362 Jakub 362 Katarzyna 362 Krzysztof 363 Robert 363 Anna 363 Wojciech 363 Joanna 522 Andrzej 522

Międzynarodwy Turniej SILESIA CUP Głubczyce, Młodzicy Młodsi

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików, Młodzików Młodszych Bieruń,

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych Głubczyce,

Międzynarodowy Turniej "Silesia Cup" Młodzicy Młodsi Głubczyce,

Imiona nadawane dzieciom urodzonym w 2014 roku w podziale na województwo urodzenia i płeć

Krajowy Turniej Juniorów Głubczyce,

Zwykły Turniej Seniorów i Młodzików Ślęza, Gra pojedyncza dziewcząt

Krajowy Turniej Młodzików Młodszych i Elity KS Matchpoint Ślęza Ślęza Lista zgłoszeń. Kategoria - Elita

Najczęściej nadawane imiona w podziale na rok urodzenia i płeć

Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych "Bursztynowa Rakieta" 5 Bytów, r.

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych Strzelce Opolskie,

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Głubczyce,

Lista zwycięzców za okres r.

Lista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile

Konkurencja: 25 m dowolny dziewcząt 8 lat i i młodsi. Konkurencja: 25 m dowolny chłopców 8 lat i i młodsi

III OTWARTE MISTRZOSTWA KĘPNA Kępno

WYNIKI LIII REGAT KAJAKOWYCH

Anna K. Marek K. Karolina K. Barbara K. Katarzyna K. Kamil K. Małgorzata J. Renata F. Andrzej C. Anna N. Anna M. Katarzyna M. Iwona Ł. Agnieszka T.

WYNIKI MARATON NA RATY

Wyniki pierwszego kolokwium Podstawy Programowania / INF

LISTA LAUREATÓW Anna K. Marek K. Karolina K. Barbara K. Katarzyna K. Kamil K. Małgorzata J. Renata F. Andrzej C. Anna N. Anna M. Katarzyna M.

POLSKI ZWIĄZEK BADMINTONA PROTOKÓŁ MECZU DRUŻYNOWEGO Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Białystok grudnia 2014

WYNIKI II WTK ŻAKÓW, MŁODZIKÓW, KADETÓW,JUNIORÓW, SENIORÓW Lidzbark Warmiński 4 listopada 2012

Protokół zakończenia zawodów z dnia:

Wyniki Chłopcy 3-4 lata ( ) Miejscowość zamieszkania lub Team

Poz. Nr. Nazwisko i Imię Klub Rok Czas Strata

Wyniki. Kategoria skrzat - dziewczęta. 1.Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica. 2.Adamczewska Aleksandra - UKS Remik Stary Folwark

XII FESTYN JESIENNY - WOLSZTYN 2016

IX Mistrzostwa Polski w Pływaniu "Family Cup" 2015 Międzyrzecz Pływanie Ranking zawodów

V BIEG KRÓLA ERYKA Darłowo - 11 maja m - Bieg dziewczynek rocznik 2012 i młodsze

Wyniki Ranking Oddział Imię i nazwisko Miejsce Opis J. angielski - kl. 2

II Bieg Tkaczy Zgierz r. Dzieci r.

Biathlon dla Każdego Jaczków

Kat. 4-5 K M. 25 m Dowolnym. Seria Franciszek Karassek Franciszek Gromowski Zofia Gruchała

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW Strefy E ŁĄCZANY 2017

WYNIKI PUCHARU LATA BIELAWA - AQUARIUS r.

ZAWODY PŁYWACKIE z okazji Dnia Dziecka

PIERWSZY KROK Z KRÓLOWĄ SPORTU NEKLA

Klasa I D Biłka Hubert 25 Nieoczym Jan 41 Kruczek Leon 1+E Ostrowska Martyna 2 Sokołowski Wojciech 13

ZAKOŃCZENIE SPORTOWYCH WAKACJI 2018 WYNIKI. Wyścig nr. 1 K-polo 300 m chłopcy 06-07

ZWYCIĘZCY KONKURSU "APETYT NA MUNDIAL"

KLUBOWE MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W PŁYWANIU 12 MAJ 2013

Yamabushi Bydgoszcz. Fighter Swarzędz

KONKURENCJA 2 / STYL DOWOLNY / 50 M CHŁOPCÓW

Lysecka Piątka Biegi dla dzieci i młodzieży D1-200 m (2013 i młodsi) 28 września 2019r. Lyski

WYNIKI. Złotów, 7/12/2017

SŁAWNO PROMUJE HASŁO BEACTIVE

Grupa. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Sebastian PINKOWICZ - UKS Unia Bieruń 2-2 Tymon ANTOS - UKS Kłodnica Kędzierzyn-Koźle - 2- - Piotr GAZDA - Szkoła Podstawowa Olszanka III Memoriał Mariana Krasowskiego Komprachcice, 0.0.205 Gra pojedyncza chłopców - Dzieci U-9 Bartek KORNAS - BENINCA UKS Feniks K-K 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Tomasz HARZ - BENINCA UKS Feniks K-K 2-2 Artur JEŻ - KB Vol-Trick Kępno Oliwier RICHTER - Szkoła Podstawowa nr 2 Głubczyce Grupa. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Jakub GAŁĄZKA - Szkoła Podstawowa nr Głubczyce 2-2 Wojciech MARKOWSKI - MKS Strzelce Opolskie Tymoteusz CYBULSKI - UKS Kłodnica Kędzierzyn-Koźle Grupa. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Wojciech BUDNY - BENINCA UKS Feniks K-K 2-2 Dominik LENARTOWICZ - Szkoła Podstawowa nr Głubczyce Bartosz BLACHUCIK - LUKS Victoria Domecko 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Mikołaj MORAWSKI - KS Match Point Ślęza 2-2 Kornel ŚNIATOWSKI - Szkoła Podstawowa nr 2 Głubczyce Paweł JUREK - UKS Kłodnica Kędzierzyn-Koźle 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Brajan PŁOSZCZYCA - UKS Unia Bieruń 2-2 Kacper STANISŁAWSKI - BENINCA UKS Feniks K-K Maciej ZMARZ - UKS Kłodnica Kędzierzyn-Koźle 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Rafał MIELNIK - Szkoła Podstawowa nr Głubczyce 2-2 Igor MUSIELAK - BENINCA UKS Feniks K-K - 2- - Jakub DRÓBKA - Szkoła Podstawowa Olszanka Jacek MATULA - MMKS Kędzierzyn-Koźle

Komprachcice, 0.0.205 Grupa. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Maja JANKO - Szkoła Podstawowa nr Głubczyce 2-2 Amelia KRZĄKAŁA - BENINCA UKS Feniks K-K - 2- - Anna GAŁASZKIEWICZ - Szkoła Podstawowa nr 2 Głubczyce Gra pojedyncza dziewcząt - Dzieci U-9 Anna KONIECZKO - MKS Strzelce Opolskie 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Julia ZIELIŃSKA - Szkoła Podstawowa nr Głubczyce 2-2 Wioleta GAJDA - BENINCA UKS Feniks K-K Martyna MATUSZ - Szkoła Podstawowa nr Głubczyce Grupa. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Kinga ROMANOWSKA - UKS Unia Bieruń 2-2 Olimpia MAŚLANKA - BENINCA UKS Feniks K-K Maja NAUMCZYK - Szkoła Podstawowa nr Głubczyce Grupa. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Oliwia ZIELIŃSKA - Szkoła Podstawowa nr Głubczyce 2-2 Agata SUPEL - BENINCA UKS Feniks K-K - 2- - Julia KRAWIEC - Szkoła Podstawowa nr Głubczyce Hanna BANASZAK - MMKS Kędzierzyn-Koźle Grupa. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Jan WILCZAK - ABRM Warszawa 2-2 Damian ZIMNOL - UKS Plesbad Pszczyna - 2- - Damian BRATEK - UKS Unia Bieruń Gra pojedyncza chłopców - Żacy U- Marcel MIERZWIŃSKI - UKS Kłodnica Kędzierzyn-Koźle 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Leon JANKOWSKI - BENINCA UKS Feniks K-K 2-2 Stanisław STANKOWIAK - KB Vol-Trick Kępno Bartek NIEDZIELSKI - LUKS Victoria Domecko

Komprachcice, 0.0.205 Grupa. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Štěpán KOZELSKÝ - TJ Sokol Klimkovice 2-2 Nikodem MĄCZKA - UKS Plesbad Pszczyna Miłosz MIKOŁAJCZYK - MMKS Kędzierzyn-Koźle Grupa. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Maciej KITA - MKS Strzelce Opolskie 2-2 Mateusz GOLAS - Szkoła Podstawowa nr Głubczyce Jakub KNIHINICKI - BENINCA UKS Feniks K-K 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Maciej ZIMOCH - KB Vol-Trick Kępno 2-2 Filip ZIOŁA - UKS Unia Bieruń Karol KINDERMAN - LUKS Victoria Domecko 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Igor JASEK - MMKS Kędzierzyn-Koźle 2-2 Tomasz CIEŻ - BENINCA UKS Feniks K-K Adam NAGEL - SP nr 8 w ZSOMS Racibórz 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Tycjan KUCZ - UKS Unia Bieruń 2-2 Artur MOLAK - UKS Plesbad Pszczyna Michal OSWALD - TJ Sokol Klimkovice Grupa 8. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Szymon MACIOŁEK - MKS Strzelce Opolskie 2-2 Filip WOŁOWSKI - BENINCA UKS Feniks K-K Marcin KOWALSKI - LUKS Victoria Domecko Grupa 9. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Ondřej PETRUŠKA - TJ Sokol Klimkovice 2-2 Wiktor CIERPISZ - UKS Unia Bieruń Igor KOPANIECKI - UKS Kłodnica Kędzierzyn-Koźle Grupa 0. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Miłosz ZIMOCH - KB Vol-Trick Kępno 2-2 Wiktor MUSIELAK - BENINCA UKS Feniks K-K Tomasz MARKOWSKI - MKS Strzelce Opolskie

Komprachcice, 0.0.205 Grupa. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Zuzanna ZIMOCH - KB Vol-Trick Kępno 2-2 Roksana GOLA - UKS Kłodnica Kędzierzyn-Koźle Gra pojedyncza dziewcząt - Żacy U- Elżbieta ŚLIWA - Szkoła Podstawowa Olszanka 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Martyna STANO - BENINCA UKS Feniks K-K 2-2 Veronika HYVNAROVA - TJ Sokol Klimkovice Kinga STOKFISZ - UKS Unia Bieruń Grupa. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Emilia MSTOWSKA - Szkoła Podstawowa nr 2 Głubczyce 2-2 Michalina ZALEWSKA - Szkoła Podstawowa Olszanka Magdalena WOJDYŁA - MKS Strzelce Opolskie Grupa. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Laura NIPPE - MMKS Kędzierzyn-Koźle 2-2 Emilia JOCHACY - UKS Unia Bieruń Kaja NAUMCZYK - Szkoła Podstawowa nr Głubczyce 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Valérie ŽURKOVÁ - SK p.e.m.a. Opava 2-2 Julia WÓJCIK - BENINCA UKS Feniks K-K Julia FRANKOWSKA - MKS Strzelce Opolskie 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Amelia KONRAD - Szkoła Podstawowa nr 2 Głubczyce 2-2 Nadia ROGOWSKA - KB Vol-Trick Kępno Veronika KUNATOVA - TJ Sokol Klimkovice 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Maja ŚWIERCZEWSKA - LUKS Victoria Domecko 2-2 Hanna GŁOWISZYN - Szkoła Podstawowa nr Głubczyce Oliwia PIETRAS - UKS Kłodnica Kędzierzyn-Koźle

Komprachcice, 0.0.205 Grupa 8. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Laura PŁOSZCZYCA - UKS Unia Bieruń 2-2 Patrycja ŁUSZCZYŃSKA - BENINCA UKS Feniks K-K Lena SABINA - Szkoła Podstawowa nr Głubczyce Grupa 9. 2 Punkty Sety Mecze Miejsce Nicola MAZUR - Szkoła Podstawowa nr 2 Głubczyce 2-2 Agata KASPRZYCKA - Szkoła Podstawowa Olszanka Dominika TOMAŃSKA - MMKS Kędzierzyn-Koźle