REGULAMIN Charytatywnego turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZSP Zagórów

REGULAMIN Świąteczny Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku - 9 kwietnia 2017r.

GRUPA I. MKS Przasnysz. KS CK Troszyn I. Narew Ostrołęka. ULKS Ołdaki. Rzekunianka Rzekuń II. GRUPA Mecze PKT Bramki Miejsce

REGULAMIN Przemyskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej w sezonie 2018/2019

LP Drużyna Z R P BZ BS RB PKT 1. III F II Y IIF/IA I F III T

III y Ii w II Y III tf Ii f

III y Ii w II Y III tf Ii f III y x 0:4 3:1 1:6 0:5 Ii w 4:0 x 2:0 4:0 3:1 II Y 1:3 0:2 x 2:4 0:3 III tf 6:1 0:4 4:2 X 5:3 Ii f 5:0 1:3 3:0 3:5 x

Regulamin II Międzynarodowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej POSTANOWIENIA OGÓLNE

Sulmierzycka Liga Halowej Piłki Nożnej. III edycja 2015/2016. o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach

Regulamin Kieleckiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej

VI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORZEŁ CUP (rocznik 2003 i młodsi) Zduńska Wola r.

REGULAMIN Lesznowolskiej Ligi Halowej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola

ROJEWSKA HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ VII EDYCJA REGULAMIN NA SEZON 2017/2018

IV HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ POD PATRONATEM STAROSTY POWIATU PABIANICKIEGO ORZEŁ CUP (rocznik 2003 i młodsi) Pabianice r.

ZASADY UCZESTNICTWA W TURNIEJU PRZEPISY I ZASADY GRY

Regulamin AMATORSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA. na sezon 2012/2013 roku.

REGULAMIN AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA PARKU WODNEGO Relax

Regulamin. I Warszawski Turniej Halowy PilkaNaHali.pl

REGULAMIN. Amatorskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. o PUCHAR WÓJTA GMINY KRZEMIENIEWO

REGULAMIN ROZGRYWEK HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ. Przeworno, sezon 2015/2016. Organizatorem rozgrywek i sponsorem nagród jest Wójt Gminy Przeworno.

STAROSTA BIŁGORAJSKI BURMISTRZ FRAMPOLA OSP KSRG FRAMPOL ====================================================

HALOWE MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

REGULAMIN I Turnieju Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Dębno O Puchar Wójta Gminy Dębno.

VII HALOWY TURNIEJ SENIORÓW piłki nożnej o Puchar WÓJTA GMINY ZDUŃSKA WOLA

REGULAMIN ROZGRYWEK WIŚNIOWSKA LIGA MISTRZÓW W FUTSALU KAT. SKRZAT, ŻAK, ORLIK, MŁODZIK SEZON 2017/2018

REGULAMIN TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA GŁOGOWA MAŁOPLSKIEGO

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TĘCZA PRZY GIMNAZJUM PUBLICZNYM IM. JANA PAWŁA II W ŁOBŻENICY ZAPRASZA NA O PUCHAR BURMISTRZA ŁOBŻENICY

ZGŁOSZENIE DRUŻYNY DO IV TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY OGRODZIENIEC NAZWA DRUŻYNY...

TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA FRAMPOLA

NOWY STAW 2011

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ PN. ULICÓWKA ROZDANIE SZÓSTE

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

Organizatorem turnieju jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Baruchowie i GKS BARUCHOWO

ZGŁOSZENIE. DO TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH O PUCHAR BURMISTRZA MiG OGRODZIENIEC NAZWA DRUŻYNY... IMIĘ I NAZWISKO.

REGULAMIN TURNIEJU 1

ZAPRASZAMY WASZE SOŁECTWO DO UDZIAŁU W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ NOWY STAW Ze sportowym pozdrowieniem. Dyrektor OSiR Marek Gałczyński

KONFRONTACJA VOL. 5 REGULAMIN TURNIEJU

REGULAMIN OSIŃSKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ Osina 2019 r.

8. Drużyna składa się maksymalnie z 10 zawodników.

LATO 2014 W TORUNIU WAKACJE Z ORLIKIEM na obiektach MOSiR TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN TORUŃ 2014 W PIŁCE NOŻNEJ

REGULAMIN GMINNO-MIEJSKIEJ HALOWEJ PILKI NOŻNEJ OPEN O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA SUSZ SUSZ HALA SPORTOWO-WIDOWISKOWA

Liga Halowa Orlików rocznik 2007 i mł. sezon 2017/18 I kolejka r. ( sobota) Hala w Pietrowicach Wielkich!!

REGULAMIN RADOSZYCKIEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2016 O PUCHAR WÓJTA GMINY RADOSZYCE.

Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o PUCHAR PREZESA ZARZĄDU GŁÓWNEGO ZWIĄZKU OSP RP

I Turniej w Halowej Piłce Nożnej Stalówka Cup Hala widowiskowo-sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie, ul. Generała Andersa 37

MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY WĄSEWO

REGULAMIN HALOWYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA SĘDZIÓW O PUCHAR PREZESA LZPN W ZIELONEJ GÓRZE ROK 2014 DREZDENKO

Halowy Turniej piłki nożnej z okazji 96 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

REGULAMIN ROZGRYWEK LIGI PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY STĘŻYCA na sezon 2010/2011 r.

III Pomorski Turniej Piłkarski o Puchar Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. REGULAMIN

IX GMINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓW O PUCHAR BURMISTRZA ZBĄSZYNIA

Turnieje Charytatywne #GRAMYDLADZIECI ORGANIZATOR

REGULAMIN KLUBOWEGO TURNIEJU SENIORÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA POZPN PŁOCK 2018

VII GMINNY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓW O PUCHAR BURMISTRZA ZBĄSZYNIA

IV Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej. o Puchar Burmistrza Gminy Rymanów.

OTWARTE MISTRZOSTWA DĄBROWY TARNOWSKIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOZNEJ REGULAMIN

Regulamin IRZYK CUP. Roczniki Organizatorzy: UKS Bemowska Szkoła Sportu IRZYK, Kamil Marczak, Sebastian Groszek 2. Terminy turniejów:

HARMONOGRAM - HALA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W SOKOŁOWIE MŁP.

Regulamin Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Ostrówek

PROGRAM TURNIEJU W PIŁCE NOŻNEJ o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych. Poznań Patroni:

Regulamin I Turniej Mikołajkowy w FUTSALU o Puchar Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki Pana Marcin Jakubowskiego

R E G U L A M I N Orlikowej Ligi Piłki Nożnej

I HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA GIEKSA CUP (rocznik 2003 i młodsi) Bełchatów r.

REGULAMIN NOWOROCZNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ 2017 O PUCHAR WÓJTA GMINY RADOSZYCE.

REGULAMIN HALOWYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA SĘDZIÓW O PUCHAR PREZESA LZPN W ZIELONEJ GÓRZE ROK ŚWIDNICA

KLUB SPORTOWY NADSTAL KRZAKI CZAPLINKOWSKIE Gmina Góra Kalwaria. o Puchar Dyrektora. OSiR Góra Kalwaria

REGULAMIN TURNIEJU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ WOŚP W ZAKLICZYNIE

R E G U L A M I N XVIII MISTRZOSTW GMINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ REPREZENTACJI WSI NOWOTOMYSKICH O PUCHAR DYREKTORA OŚRODKA OŚWIATY I SPORTU

Turniej Piłkarski dla rocznika 2003 Poznań, 14 stycznia 2012

Regulamin II Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Widawa

REGULAMIN HALOWA LIGA PODOKRĘGU ZABRZE 2017

REGULAMIN III HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ 17 LUTY 2016 r. Kategoria dzieci szkoła podstawowa 26 LUTY 2016 r.

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Pabianice ORZEŁ CUP grudnia /niedziela/ 2014r

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W WARLUBIU. 21 czerwca 2014 r. godz Boisko ORLIK przy Zespole Szkół w Warlubiu REGULAMIN ROZGRYWEK

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ZDUŃSKA WOLA I PRODUCENTA MEBLI SIMEX PATRONAT HONOROWY:

REGULAMIN VI BRANŻOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ PIECZARKALIA CUP Organizator turnieju. WOKAS S.A Łosice, ul. Błonie 5A. 2.

III MEMORIAŁ IM. MIECZYSŁAWA WASZAKA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

HARMONOGRAM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ROZWÓJ CUP Z OKAZJI DNIA DZIECKA r. GRUPA 1 GRUPA 2

REGULAMIN NGK HLPZ 2018

Regulamin rozgrywek Młodzieżowej Ligi Kibica

Regulamin Ligi Miejskiej Halowej Piłki Nożnej w Kędzierzynie-Koźlu w sezonie 2010/2011

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Stowarzyszenie Piłkarskie Nadzieje

REGULAMIN ROZGRYWEK SUSKIEJ LIGI FUTSALU. w Suszu na sezon 2016/2017 r. I. CEL ROZGRYWEK

REGULAMIN GRAMY RAZEM

Regulamin Turnieju siatkówki plażowej o puchar Prezydenta Miasta Rybnik i Rady Dzielnicy Boguszowice Stare

REGULAMIN MISTRZOSTW W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ SŁUŻBY LITURGICZNEJ DIECEZJI TORUŃSKIEJ

REGULAMIN. I. Organizatorem Płockiej Ligi Młodzik U-12 jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

REGULAMIN IV Turnieju Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Dębno o Puchar Wójta Gminy Dębno. 1. CELE 2. ORGANIZATORZY

Halowy Mikołajkowy Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku. Turek

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA AMATORÓW KU PAMIĘCI MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO r.

NIEDŹWIADEK I NIEDŹWIADEK DZ

ZST A ZSB CKZiU A CKZiU B

Sprawy organizacyjne. 1. Organizatorami turnieju są: Radny Gminy Gorzyce Piotr Wawrzyczny oraz GOTSiR Nautica.

III Turniej Piłkarski dla Dzieci i Młodzieży. Wójt Gminy Włoszakowice

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓW SKRZYSZÓW

REGULAMIN Charytatywnego turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZSP Zagórów 1. Organizator turnieju: Komitet Społeczny "Dar Serca" przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie, ul. Pyzderska 75, 62-410 Zagórów. 2. Termin i miejsce: Turniej rozgrywany jest w hali sportowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich w Zagórowie, ul. Pyzderska 75, 62-410 Zagórów. Termin: 26 maja 2018r. 3. Uczestnictwo: 1. Kwotę wpisowego wynosi 150 zł. Drużyna, która nie wpłaci wpisowego w wyznaczonym terminie nie przystąpi do turnieju. Wpisowego dokonuje się przed rozpoczęciem turnieju w dniu 26 maja do godziny 8:30. 2. Całkowity koszt wpisowego zostanie przekazany na cele charytatywne (zakup protez dla Stanisława Leszczyńskiego oraz Michała Szczepaniaka). 3. W turnieju uczestniczą drużyny, które prześlą zgłoszenia do 24 maja do godziny 20:00 (ostateczny dzień zgłoszenia). Zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: skw@zspzagorow.eu Po wyznaczonym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane. 4. W turnieju mogą uczestniczyć osoby, które najpóźniej w ostatecznym dniu zgłoszenia ukończyły 18 rok życia lub osoby niepełnoletnie tylko i wyłącznie za zgodą rodzica / opiekuna prawnego. 4. Zasady gry i przepisy obowiązujące w turnieju: 1. Mecze rozgrywane będą na boisku do piłki nożnej. 2. Mecze prowadzą sędziowie wytypowani przez Organizatora rozgrywek, którzy odpowiadają za obiektywne prowadzenie zawodów. Uprawnienia sędziego i posługiwanie się prawem nadanym mu przez Przepisy gry, rozpoczynają się z chwilą wejścia na obiekt gdzie rozgrywane będą zawody. Rozstrzygnięciom sędziowskim podlegają również przewinienia dokonywane podczas chwilowej przerwy w grze oraz gdy piłka jest poza grą. Zawodnik rezerwowy również podlega władzy i jurysdykcji sędziego. Ta sama sytuacja dotyczy wszystkich zawodników po zakończeniu spotkania, aż do momentu opuszczenia przez sędziego obiektu, na którym znajduje się boisko. 3. W czasie trwania meczu prawo zwrócenia się do sędziego ma tylko i wyłącznie kapitan drużyny w sposób kulturalny i taktowny, niedotyczący podjętej przez niego decyzji. 4. Obowiązują kary: a. - żółta karka (2 minuty), b. - czerwona kartka otrzymana po 2 żółtych kartkach, c. - czerwona kartka otrzymana bezpośrednio (5 minut), 5. Jeżeli w trakcie trwania meczu, w tym również w przerwie między dwiema częściami meczu zawodnik rezerwowy lub osoba towarzysząca zespołowi i przebywająca w rejonie ławki rezerwowych zachowa się w sposób niesportowy sędzia ma prawo nałożyć karę czasowego wykluczenia 2 lub 5 minut na innego zawodnika aktualnie przebywającego na polu gry lub zawodnika, który rozpocząłby grę w II połowie, jeżeli przewinienie ma

miejsce w przerwie między połowami meczu. O tym, który zawodnik zostaje usunięty z boiska decyduje kapitan danego zespołu. Żółta lub czerwona kartka zostaje zapisana na konto zawodnika przewiniającego. 6. Czas trwania meczu ustala się na 2 x 15 minut z 5 cio minutową przerwą po czym następuje zmiana stron. Każda drużyna może wziąć jeden 1 minutowy czas w trakcie trwania całego spotkania, z zastrzeżeniem, że w tym czasie musi być w posiadaniu piłki. 7. W ostatnich 2 minutach czasu gry, jeżeli następuje przerwa w grze, czas jest zatrzymywany automatycznie przez stolik sędziowski. Wznowienie czasu następuję w momencie wprowadzenia piłki do gry. 8. Drużyny występują w 5 osobowych składach, w tym także bramkarz. Każda drużyna może dokonać zmiany w trakcie trwania meczu w dowolnej ilości. Zmiany lotne (hokejowe), przy czym zmiana musi być dokonana w wyznaczonej strefie zmian, zarówno zejście i wejście zawodnika (nie dotyczy przypadku ewidentnej kontuzji zawodnika, który może opuścić boisko w dowolnym miejscu). 9. W momencie rozpoczęcia meczu na boisku musi być 5 zawodników. 10. Źle dokonana zmiana w trakcie trwania gry, np. większa ilość zawodników na boisku niż dopuszczalna, opuszczenie boiska w sposób niezgodny z regulaminem - żółta kartka. Wznowienie gry rzutem wolnym pośrednim z miejsca gdzie była piłka w momencie przerwania gry. 11. Za niesportowe zachowanie np. wulgaryzmy lub nierozważną grę żółta kartka. W przypadku wybitnie niesportowego zachowania, gry brutalnej lub agresywnego, gwałtownego zachowania - wykluczenie z gry (czerwona kartka). 12. Bezpośrednio otrzymana czerwona kartka przez zawodnika skutkuje absencją w minimum kolejnych 2 meczach i przymusowym opuszczeniem pola gry z możliwością wprowadzenia rezerwowego zawodnika po 5 minutach (bez możliwości uzupełnienia składu po stracie bramki). O wysokości kary decyduje Organizator. 13. Zawodnik, który otrzyma żółtą kartkę odbywa karę 2 minut przy stoliku sędziowskim, a za pomiar czasu kary, jak również możliwość powrotu na boisko po odbyciu kary odpowiada sędzia stolikowy w przypadku straty bramki zespół może uzupełnić skład. 14. W przypadku ukarania tego samego zawodnika żółtą kartką drugi raz w tym samym meczu kara wykluczenia - czerwona kartka dla tego zawodnika. Po upływie 2 minut zespół uzupełnia skład innym zawodnikiem brak możliwości uzupełnienia składu po stracie bramki. Zawodnik ukarany w taki sposób czerwoną kartką nie może grać do końca tego meczu. 15. Bramkarz odbywa również karę w przypadku jej otrzymania (niedopuszczalne jest, aby za bramkarza odbywał karę zawodnik z pola). 16. Rzuty karne wykonywane są z linii 7 metrów. 17. Po opuszczeniu przez piłkę boiska przez linię bramkową bramkarz rozpoczyna grę rzucając piłkę ręką z własnego pola bramkowego (czas rozpoczęcia 5 s) do innego zawodnika, w przeciwnym wypadku jest wykonywany rzut wolny pośredni z linii pola bramkowego z miejsca najbliższego przewinienia bramkarza. 18. Bramki zdobytej poprzez bezpośredni rzut ręką przez bramkarza drużyny przeciwnej nie uznaje się.

19. Przedłużony rzut karny począwszy od siódmego zarejestrowanego rzutu wolnego bezpośredniego (faul, zagranie piłki ręką - nie licząc rzutów karnych) przeciwko jednej z drużyn w każdej połowie meczu, drużyna przeciwna wykonuje przedłużony rzut karny z linii 9 m. Piłkę uderza się bezpośrednio na bramkę. Zawodnik wykonujący rzut musi być właściwie zidentyfikowany. Pomiędzy piłką, a bramką nie może znajdować się żaden zawodnik, z wyjątkiem bramkarza drużyny broniącej. 20. W przypadku przyznania rzutu karnego i rzutu karnego przedłużonego czas jest zatrzymywany na gwizdek sędziego, a wznawiany podczas kontaktu zawodnik z piłką. 21. Niedozwolone jest: a. Wejście wślizgiem w zasięgu gry (przy przeciwniku) oraz wejście wślizgiem bramkarza poza polem karnym/bramkowym (przy przeciwniku). Gdy wślizg został wykonany w sposób zagrażający bezpieczeństwu przeciwnika lub w celu przerwania korzystnej akcji drużyny przeciwnej żółta kartka (w przypadku przerwania gry przez sędziego z powodu wślizgu zawodnika drużyna przeciwna wznawia grę rzutem wolnym pośrednim z miejsca przewinienia lub z linii pola bramkowego gdy wślizg został wykonany w polu bramkowym). b. Dotknięcie ręką piłki przez bramkarza poza polem karnym, w przypadku przerwania korzystnej akcji drużyny przeciwnej żółta kartka, w przypadku przerwania sytuacji dogodnej do zdobycia bramki czerwona kartka. 22. Rzut z autu należy wykonać nogą z linii boiska lub spoza boiska (czas 5 sekund od momentu uzyskania gotowości do wznowienia gry). Bramki zdobyte bezpośrednio z rzutu z autu nie zostają uznane. Niewłaściwie wykonany rzut z autu przyznanie rzutu dla drużyny przeciwnej. 23. Przepis o spalonym nie obowiązuje. 24. Przy wykonywaniu wszystkich rzutów wolnych oraz rzutu z rogu i rzutu z autu, zawodnicy drużyny przeciwnej muszą być w odległości 4 metrów przebywanie w mniejszej odległości i uniemożliwienie przeciwnikowi szybkie wprowadzenie piłki do gry albo nie odsunięcie się na żądanie sędziego żółta kartka. 25. W przypadku 5 cio minutowego spóźnienia się jednej z drużyn sędzia odgwizduje walkower, a drużyna która nie stawiła się na mecz zostaje ukarana odjęciem 1 punktu i stratą 3 bramek. Drużyna której walkower został przyznany otrzymuje 3 pkt i 3 bramki. 26. W przypadku odbicia się piłki od sufitu lub konstrukcji hali w obrębie pola gry gra jest kontynuowana. 27. Czas gry jest zatrzymany i ponownie uruchamiany przez sędziego stolikowego tylko na żądanie sędziego zawodów z zachowaniem zapisów pkt 4 ppkt 7 i 20). 28. Jeśli wykluczenia zawodników skutkują tym, iż na boisku znalazłoby się mniej niż 3 zawodników w jednej drużynie, wykluczenie danego zawodnika zostaje odłożone. 29. Jeżeli w wyniku kar czasowych oba zespoły grają w jednakowym osłabieniu, wówczas w przypadku zdobycia bramki przepis o uzupełnieniu składu przez zespół tracący bramkę nie obowiązuje. 30. Po otrzymaniu czerwonej kartki zawodnik nie bierze udziału w dalszej grze oraz nie może przebywać na ławce rezerwowych.

31. Druga bezpośrednia czerwona kartka w sezonie tego samego zawodnika oznacza wykluczenie do końca sezonu. 32. W zakresie nie określonym niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie, najnowsze postanowienia Przepisów Gry w Piłkę Nożną. 33. Decyzje sędziów prowadzących mecze są niepodważalne. 5. Postanowienia końcowe: 1. Każdy zawodnik powinien posiadać dowód tożsamości, by można było rozstrzygnąć spory wynikłe w czasie meczu, dotyczące tożsamości zawodnika. 2. Protesty powinny być zgłaszane do zakończenia meczu. 3. Drużyny podczas turnieju będą podzielone na kategorie wiekowe. W przypadku braku zgłoszeń lub zbyt małej ilości zgłoszeń mecze w danej kategorii mogą się nie odbyć lub być połączone z inną. Osoby od 18 roku życia automatycznie zakwalifikowane będą do kategorii senior open. 4. Zawodnik nie posiadający przy sobie dowodu tożsamości zostanie dopuszczony do gry za zgodą organizatora, natomiast dowód musi być dostarczony przed rozegraniem następnego meczu danej drużyny, w innym przypadku mecz poprzedni zostanie zweryfikowany jako walkower. 5. Obowiązuje obuwie piłkarskie przystosowane na powierzchnie halową. 6. Organizator zapewnia wyłącznie doraźną pomoc przy urazach powstałych w czasie gry (opatrzenie otarć, dezynfekcja ran, zabezpieczenie ran- plaster, bandaż), natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki oraz skutki wypadków w czasie gry każdego z zawodników. 7. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za straty materialne uczestników poniesione podczas trwania ligi. 8. Wszelkie spory wynikłe w trakcie trwania turnieju rozstrzygane będą przez Organizatora. 9. W przypadku zgłoszenia się małej ilości drużyn zwycięzcą turnieju zostaje drużyna, która zdobyła największą liczbę punktów w przeciwnym wypadku tj. dużej ilości zgłoszeń będzie obowiązywał system turniejowy drabinka. 10. W przypadku, gdy dwie drużyny zdobędą taką samą liczbę punktów o kolejności decydować będą: bezpośrednie pojedynki rozegrane między zainteresowanymi drużynami, a przy remisie różnica zdobytych i straconych bramek. 11. Punktacja: zwycięstwo 3 punkty, remis 1 punkt. 12. Każdy zawodnik biorący udział w rozgrywkach gra na własną odpowiedzialność ubezpieczając się przez Zakład Pracy lub indywidualnie organizator nie odpowiada za kontuzje powstałe podczas zawodów. 13. W przypadku wystawienia drużyn przez Kluby Sportowe to klub macierzysty ubezpiecza swoich zawodników (zawodnicy mogą być również ubezpieczeni we własnym zakresie) organizator nie odpowiada za kontuzje powstałe podczas zawodów. 14. Podczas trwania rozgrywek na całym obiekcie (boisko, szatnia, trybuny) obowiązuje całkowity zakaz palenia i spożywania napojów alkoholowych oraz używania środków odurzających. 15. Osoby pod wpływem alkoholu lub środków odurzających nie mogą przebywać na obiekcie sportowym. 16. Za bójki wywołane przez zawodników i kibiców w czasie meczu, przed nim jak i po nim odpowiada cała drużyna.

17. Drużyny zobowiązane są do utrzymania porządku w szatniach oraz na terenie obiektu sportowego. 18. Obiekt, na którym rozgrywany jest turniej jest monitorowany. 19. Osoby uczestniczące w rozgrywkach wyrażają zgodę na udostępnianie danych osobowych na potrzeby organizacji rozgrywek oraz umieszczanie danych na stronie internetowej w celu informacyjnym. 20. Organizator nie zapewnia wyżywienia. 21. Organizator nie odpowiada za rzeczy zagubione podczas turnieju. 22. Przystąpienie do rozgrywek jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu rozgrywek. 23. Prawo interpretacji tego regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorom. 24. W sprawach spornych rozstrzyga Organizator. 25. Nagrody: a. Miejsce 1 : Puchar, medale, dyplomy. b. Miejsca 2 i 3 : medale, dyplomy. c. Król strzelców : dyplom. d. Najlepszy bramkarz : dyplom.

KARTA ZGŁOSZENIOWA DRUŻYNY CHARYTATYWNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA ZSP ZAGÓRÓW Nazwa drużyny:..... Kategoria:.. Osoba kontaktowa:... Telefon kontaktowy:..... Lista zawodników: Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Numer zawodnika 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dane opiekuna drużyny: Imię:... Tel. kontaktowy:.. Nazwisko:... PESEL:.... Adres zamieszkania:.. Jako osoba odpowiedzialna za drużynę oświadczam, że zgłoszeni na liście zawodnicy: Posiadają zgodę rodziców na udział w Turnieju Piłki Nożnej oraz podpisali oświadczenia udziału w turnieju, Zawodnicy pełnoletni podpisali oświadczenia udziału w turnieju, Nie mają przeciwwskazań lekarskich do udziału w Turnieju Piłki Nożnej, Zrzekają się roszczeń ubezpieczeniowych z tytułu ewentualnych uszkodzeń ciała powstałych podczas Turnieju Piłki Nożnej, Posiadają aktualne ubezpieczenie w zakładzie pracy, szkole lub indywidualne. Niniejszym oświadczam, że: Informacje podane w karcie zgłoszeniowej są prawdziwe, Zapoznałem się z regulaminem Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej O Puchar Dyrektora ZSP Zagórów, Biorę odpowiedzialność za swoich zawodników w czasie trwania turnieju. Poniosę koszty związane z ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez w/w zawodników. podpis opiekuna grupy Miejsce, data

ZGODA NA UDZIAŁ W ZAWODACH OSOBA NIEPEŁNOLETNIA imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego Nazwa klubu macierzystego Adres zamieszkania Adres klubu tel. kontaktowy tel. kontaktowy PESEL dziecka imię i nazwisko trenera Oświadczenie Wyrażam zgodę na udział syna/córki... w zawodach Charytatywnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej O Puchar Dyrektora ZSP Zagórów, w dniu 26 maja 2018 r., w Zagórowie. Jednocześnie oświadczam, że dziecko nie ma przeciwwskazań zdrowotnych na udział w zawodach oraz posiada aktualne właściwe/sportowe badania lekarskie umożliwiające na start w turnieju. Wyrażam również zgodę na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych zabiegów lub operacji w stanach zagrażających życiu lub zdrowiu mojego dziecka. W razie decyzji lekarskiej o hospitalizacji, zobowiązuję się do odbioru dziecka ze szpitala. Oświadczam również że dziecko jest ubezpieczone oraz regulamin zawodów jest mi znany. W przypadku jakichkolwiek urazów, kontuzji powstałych podczas zawodów nie będę wnosił / wnosiła roszczeń o odszkodowanie od organizatora. Za wszystkie uszkodzenia powstałe przez graczy podczas turnieju oraz związane z tym koszty naprawy odpowiadają uczestnicy lub opiekunowie prawni, nie organizatorzy czytelny podpis rodzica/opiekuna prawnego oraz data -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wyrażam zgodę na udział w zawodach sportowych oraz reprezentowanie klubu przez wyżej wymienionego zawodnika w Charytatywnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej O Puchar Dyrektora ZSP Zagórów, w dniu 26 maja 2018 r., w Zagórowie. miejsce na pieczątkę klubową czytelny podpis prezesa/sekretarza/trenera klubowego

ZGODA NA UDZIAŁ W ZAWODACH OSOBA PEŁNOLETNIA imię i nazwisko Nazwa klubu macierzystego Adres zamieszkania Adres klubu tel. kontaktowy tel. kontaktowy PESEL imię i nazwisko trenera Oświadczenie Oświadczam, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych na udział w zawodach oraz posiadam aktualne właściwe/sportowe badania lekarskie umożliwiające na start w turnieju. Wyrażam również zgodę na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych zabiegów lub operacji w stanach zagrażających życiu lub mojemu zdrowiu. W razie decyzji lekarskiej o hospitalizacji, zobowiązuję się do zapewnienia odbioru we własnym zakresie. Oświadczam również że jestem ubezpieczony oraz regulamin zawodów jest mi znany. W przypadku jakichkolwiek urazów, kontuzji powstałych podczas zawodów nie będę wnosił / wnosiła roszczeń o odszkodowanie od organizatora. Za wszystkie uszkodzenia powstałe przez graczy podczas turnieju oraz związane z tym koszty naprawy odpowiadają uczestnicy, nie organizatorzy. czytelny podpis oraz data -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wyrażam zgodę na udział w zawodach sportowych oraz reprezentowanie klubu przez wyżej wymienionego zawodnika w Charytatywnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej O Puchar Dyrektora ZSP Zagórów, w dniu 26 maja 2018 r., w Zagórowie. miejsce na pieczątkę klubową czytelny podpis prezesa/sekretarza/trenera klubowego