ul. M.J. Piłs uds kiego 30, 12-100 zczytno Inform acja autous owa 660-722-795 ROZKŁA OJAZÓW tanowisko 1 BIAŁYTOK.A. OTROŁĘKA.A. 05:10 Pan 18:05 Pdn GAŃK A/K OLZTYN.A. 10:00 P KOŁOBRZEG P.K.M. OLZTYN.A. 23:40 Pa LUBLIN.A. GŁÓWNY IELCE.A. 08:05 Ł ŁOMŻA.A. KOLNO 15:40 Pd ŁOICE OTRÓW MAZ. 12:30 6 1 MRĄGOWO.A. BIKUPIEC.K. 09:50 Pa 21:05 P OLZTYN.A. PAYM 08:15 Pd 11 : 15 Pa 13:05 Pdn 19:05 4,7 OTROŁĘKA.A. MYZYNIEC 13:25 d 16:10 V REKOWNICA WIELBARK 15:30 IEMIATYCZE.A. OTROŁĘKA.A. 14:15 5,1 TARGOWO JELENIOWO 15:20 WARZAWA.A. ZACH. JENOROŻEC 04:45 P 15:50 Pv WARZAWA.A. ZACH. OTROŁĘKA.A. 06:30 P WARZAWA.A. ZACH. PRZANYZ.A. 03:24 PL 05:00 P 06:45 P 09:00 P 10:55 P 12:35 P 14:20 Pa 16:45 Pa 17:45 Pa ZAMBRÓW.A. ŁOMŻA.A. 17:25 Pa OZNACZENIA KURÓW: a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII d - nie kursuje w dniu 1.I, I i II. dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII e - nie kursuje w okresie ferii letnich n - nie kursuje w Wielką ootę oraz w dniach 24 i 31.XII v - kursuje codziennie od 01.07.do 31.08 po tym okresie kursuje w piątki i niedziele E - kursuje od poniedziałku do sooty oprócz świąt L - kursuje w okresie ferii letnich Ł -kursuje na przemian z innym przewoźnikiem-ol/,radz.pod P - kurs pośpieszny - kursuje w dni nauki szkolnej 4 - kursuje w czwartki 5 - kursuje w piątki 6 - kursuje w sooty 7 - kursuje w niedziele
ul. M.J. Piłs uds siego 30, 12-100 zczytno ROZKŁA OJAZÓW tanowisko 2 BIAŁYTOK.A. OTROŁĘKA.A. 10:00 P 14:35 P GAŃK A/K OLZTYN.A. 14:30 P 5,7 GIŻYCKO MIKOŁAJKI 16:49 PL ŁOICE.A. 12:30 PL 6, 1 ŁÓŻ.A. CENTRALNY PŁOCK.A./.K. 14:15 PL MRĄGOWO.A. RYBNO 15:15 P MRĄGOWO.A. PIECKI 12:40 OLZTYN.A. PAYM 06:20 07:10 08:00 08:57 11:10 Pa 12:10 V 13:50 Pa 15:55 17:10 17:28 I 7 19:55 P 20:45 P PRZANYZ.A. CHORZELE 15:35 19:00 20:20 7 & e CHORZELE WIELBARK 19:00 OZNACZENIA KURÓW a d e n E L P V 1 - kursuje w poniedziałki 5 - kursuje w piątki 6 - kursuje w sooty - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII - nie kursuje w dniu 1.I, I i II. dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII - nie kursuje w okresie ferii letnich - nie kursuje w Wielką ootę oraz w dniach 24 i 31.XII - kursuje od poniedziałku do sooty oprócz świąt - kursuje w okresie ferii letnich - kurs pośpieszny - kursuje w dni nauki szkolnej - kurs przyspieszony 7 - kursuje w niedziele & -kursuje w dni świąteczne po ogłoszeniu
ul. M.J. Piłs uds kiego 30, 12-100 zczytno I ROZKŁA OJAZÓW tanowisko 3 Kierunek prz ez Godz iny odjazdu BIKUPIEC.K. ŹWIERZUTY 10:00 11:40 14:15 BIKUPIEC.K. KAŁĘCZYN KRZ. 06:20 GAŃK A/K OLZTYN 09:10 P MAŁZEWKO ŹWIERZUTY 15:20 PIAUTNO ŚWIĘTAJNO 08:40 POWAŁCZYN JERUTKI 15:30 ŹWIERZUTY 13:00 14:50 17:00 TARGOWKA WOLA ŹWIERZUTY 15:45 OZNACZENIA KURÓW E X1 - kursuje od poniedziałku do sooty oprócz świąt - kursuje w dni nauki szkolnej - na odcinku źwierzuty zczytno źwierzuty kursuje w sooty, oprócz świąt
ul. M.J. Piłs uds kiego 30, 12-100 zczytno ROZKŁA OJAZÓW tanowisko 4 Kierunek prz ez Godziny odjazdu JEWABNO NARTY 06:20 14:50 KĘTRZYN.A. BIKUPIEC.K. 08:00 KOCZEK ŚWIĘTAJNO 12:10 q 14:30 KIĘŻY LAEK LIPOWIEC 16:00 LIPOWIEC PŁOZY 09:30 18:20 ROZOGI LIPOWIEC 07:30 13:15 14:50 PYCHOWO OLZYNY 10:15 15:50 MARKEWO 06:30 18:15 WIELBARK 14:20 ZUĆ BURĄG 15:30 WIELBARK ZYMANY 07:30 07:55 11:30 14:50 OZNACZENIA KURÓW q - w okres ie ferii i wakacji zkolnych kurs uje do pychowa - kurs uje w dni nauki szkolnej
ul. M.J. Piłs uds kiego 30, 12-100 zczytno ROZKŁA OJAZÓW tanowisko 5 JERUTY OLZYNY 07:30 MYZYNIEC ROZOGI 15:25 PIAUTNO ŚWIĘTAJNO 13:15 PYCHOWO ŚWIĘTAJNO 07:25 09:40 11:30 14:00 16:20 18:20 UROWE LEINY WIELKIE 15:30 ŹWIERZUTY PUŻARY ZAPAKI KRZ. JEIONOWIEC 06:00 14:15 12:35 15:30 OZNACZENIA KURÓW X1 X2 - kurs uje w dni nauki szkolnej - na odcinku źwierzuty zczytno źwierzuty kursuje w sooty oprócz świąt - kursuje w sooty oprócz świąt