06:00 HRUBIESZÓW Parking przy Markecie Stokrotka 07:00 ZAMOŚĆ Dw. PKS st. 0 16:15 TOMASZÓW LUB. Dw. PKS 15:45 LUBACZÓW Parking Dw. PKS, przystanek Wagabunda 14:45 09:00 --(A)--PRZEMYŚL ul. Czarneckiego przystanek Wagabunda 14:25 09:45 JAROSŁAW Dw. PKP przystanek Wagabunda 13:50 10:00 PRZEWORSK Dw. PKS ŁAŃCUT Stacja Orlen przy drodze nr 4 13:15 11:00 RZESZÓW Dw. PKP przystanek Wagabunda 13:00 ROPCZYCE Dw. Autobusowy, stan. B.P. Batory 12:00 DĘBICA Dw. PKP 12:15 12:15 PILZNO Parking przy barze Taurus 12:00 12:45 TARNÓW Dw. PKP przystanek Wagabunda BRZESKO Dw. PKS 11:00 13:45 BOCHNIA Dw. PKP, ul. Poniatowskiego 10:45 14:30 KRAKÓW Dw. MDA, ul. Bosacka 18 - górna płyta st. 14-17 10:00 15:00 CHRZANÓW Stacja paliw Shell, ul. Trzebińska 72 09:15 CHORZÓW Stacja paliw, DTŚ 55, pomiędzy salonami Ford i Toyota GLIWICE Dw. PKS ul. Pionierów 8 MILANO Terminal Bus Milano Lampugnano
06:30 KRASNYSTAW Parking po przeciwnej stronie Dw. PKP 07:00 CHEŁM Dw. PKS 16:30 LUBLIN Dw. PKS st.0 15:15 09:30 PUŁAWY Dw. PKS st.8 14:15 10:45 RADOM Dw. PKS, st. 19 13:15 SKARŻYSKO KAM. Przystanek międzynarodowy nr 6 obok Dw. PKP 12:15 KIELCE Dw. Autobusowy, Plac przy Dworcu PKP st.9 12:00 12:45 JĘDRZEJÓW Przystanek kom. miejskiej przy rondzie 11:15 CHORZÓW Stacja paliw, DTŚ 55, pomiędzy salonami Ford i Toyota GLIWICE Dw. PKS ul. Pionierów 8 MILANO Terminal Bus Milano Lampugnano
05:00 BIAŁYSTOK Dw. Biacomex ul. Boh. Monte Casino 06:10 ŁOMŻA Dw. PKS, st. 16 17:15 06:50 OSTROŁĘKA Dw. PKS 16:30 07:50 PUŁTUSK Dw. PKS 15:30 09:30 WARSZAWA Dw. PKS "Zachodni" Al. Jerozolimskie 144 (st. 10 lub 11) 14:30 11:40 ŁÓDŹ Łódź Kaliska Dw. PKP, ul. Karolewska 55 (przed wejściem gł.) 12:15 12:50 PIOTRKÓW TRYB. Dw. PKS 11:15 RADOMSKO Dw. PKS 14:15 CZĘSTOCHOWA Dw.PKP od ul. Piłsudskiego 09:45 15:00 SOSNOWIEC Parking przed Realem, ul. Baczyńskiego 2 09:00 CHORZÓW Stacja paliw, DTŚ 55, pomiędzy salonami Ford i Toyota GLIWICE Dw. PKS ul. Pionierów 8 MILANO Terminal Bus Milano Lampugnano
KRAŚNIK Dw. PKS 15:00 09:10 JANÓW LUB. Dw. PKS 14:30 09:40 NISKO Plac Wolności 14:00 10:00 STALOWA WOLA Dw. PKS 13:40 10:40 TARNOBRZEG Dw. PKS 13:10 10:50 BARANÓW SANDOMIERSKI przyst. Autob. ul. Fabryczka/ ul. Krakowska 12:50 11:20 MIELEC Dw. PKS przystanek Wagabunda CHORZÓW Stacja paliw, DTŚ 55, pomiędzy salonami Ford i Toyota GLIWICE Dw. PKS ul. Pionierów 8 MILANO Terminal Bus Milano Lampugnano
KRAŚNIK Dw. PKS 15:00 09:00 ANNOPOL Dw. PKS 14:30 09:15 OŻARÓW Dw. PKS 14:15 10:15 OSTROWIEC ŚW. Parking za Hotelem 'Accademia' 11:00 STARACHOWICE Dw. PKS zachodni 13:00 CHORZÓW Stacja paliw, DTŚ 55, pomiędzy salonami Ford i Toyota GLIWICE Dw. PKS ul. Pionierów 8 MILANO Terminal Bus Milano Lampugnano
13:15 ŻYWIEC Nowy Dworzec Autobusowy, ul Dworcowa 11:00 14:00 BIELSKO BIAŁA Dw. PKS, dolna płyta 10:15 14:20 CZECHOWICE DZIEDZICE Dworzec PKS, ul. Niepodległości 09:55 14:40 PSZCZYNA Baza BP "Globus" ul. Nałkowskiej 17 09:35 15:00 TYCHY Hotel Tychy, zatoka MPK ul. Jana Pawła II 09:15 CHORZÓW Stacja paliw, DTŚ 55, pomiędzy salonami Ford i Toyota GLIWICE Dw. PKS ul. Pionierów 8 MILANO Terminal Bus Milano Lampugnano
9:00 SANOK Dw. PKP, ul. Dworcowa 4 14:45 9:30 RYMANÓW Stacja BP 14:20 10:00 KROSNO Dw. PKS, ul. Naftowa st. Międzynarodowe 13:50 10:05 KROSNO Przystanek "WAGABUNDA", Dw. PKP 13:45 10:45 JASŁO Dw. PKP ul Metzgera 106 13:15 11:10 BIECZ Przystanek MZK / PKS Rynek 13:00 GORLICE Dawny Dw. Kolejowy, ul. Bardiowska 4 12:45 11:50 GRYBÓW Przystanek PKS ul. Topolowa 12:15 NOWY SĄCZ Dw. PKS, st. 3 lub 4 11:45 13:00 LIMANOWA Dw. Autobusowy st. Nr 1 BT LimaTur 11:15 MSZANA DOLNA Dw. PKS 10:45 14:00 MYŚLENICE Dw. PKS 10:15 CHORZÓW Stacja paliw, DTŚ 55, pomiędzy salonami Ford i Toyota GLIWICE Dw. PKS ul. Pionierów 8 19:45 WROCŁAW Tymczasowy Dworzec Autobusowy przy ul. Joannitów 13 MILANO Terminal Bus Milano Lampugnano