Spis treści. Basic Podłogi 9 10 Płytki ścienne i podłogowe Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura 16 Drzwi i klamki 17

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Spis treści. Basic Podłogi 9 10 Płytki ścienne i podłogowe Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura 16 Drzwi i klamki 17"

Transkrypt

1

2 Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Spis treści Dotychczasowe doświadczenie oraz zdobyte zaufanie naszych zadowolonych klientów pozwala nam twierdzić, iż zajmujemy jedno z czołowych miejsc pośród firm świadczących usługi w zakresie aranżacji i wykończenia wnętrz na terenie całego kraju. Cechujący nas profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły wykończenia gwarantują naszym klientom stworzenie w ich mieszkaniach unikalnych i niepowtarzalnych rozwiązań aranżacyjnych. Basic Podłogi 9 10 Płytki ścienne i podłogowe Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura 16 Drzwi i klamki 17 Silver Podłogi Płytki ścienne i podłogowe Ceramika 29 Wanny, kabiny prysznicowe i brodziki 30 Armatura 31 Drzwi 32 Klamki 33 Gold Podłogi Płytki ścienne i podłogowe Ceramika Wanny 49 Kabiny prysznicowe i brodziki 50 Armatura Drzwi Klamki 55 Platinum Podłogi Płytki ścienne i podłogowe Ceramika Wanny 81 Kabiny prysznicowe i brodziki 82 Armatura Drzwi Klamki 87 Na rynku polskim zadebiutowaliśmy w 2006 roku. Od początku swojej działalności zrealizowaliśmy już kilka tysięcy koncepcji wykończeniowych, zarówno dla klientów indywidualnych, funduszy inwestycyjnych, jak i dużej grupy deweloperów. Projektujemy wnętrza prywatne tj. mieszkania i domy jak i powierzchnie użytkowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w największych miastach Polski: Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Łodzi i Kielcach. Dzięki wykwalifikowanej kadrze zarządzającej, architektom i projektantom, kosztorysantom i koordynatorom uzyskacie Państwo profesjonalną obsługę oraz kompleksowe podejście do zagadnień z zakresu wykończenia wnętrz - nowoczesnych możliwości aranżacyjnych i doboru najbardziej odpowiednich materiałów wykończeniowych. Nasza oferta jest jedną z najbardziej kompleksowych ofert wykończeniowych na rynku polskim.

3 I ETAP PROJEKTOWY II ETAP PODPISANIE UMOWY III ETAP REALIZACJA IV ETAP GOTOWE MIESZKANIE 24 MIESIĘCZNA GWARANCJA na wykonane usługi SPRAWDZONE EKIPY Współpraca tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi ekipami spełniającymi standardy naszej firmy. NADZÓR TECHNICZNY nad prowadzonymi pracami, aż do momentu bezusterkowego oddania wykończonego mieszkania. NAJLEPSI PRODUCENCI MATERIAŁÓW Współpraca z najlepszymi producentami materiałów wykończeniowych, co daje gwarancję wysokiej jakości i terminowości dostaw. PRACA PROJEKTOWA pod nadzorem projektantów wnętrz. NIŻSZY PODATEK VAT (8%) na materiały wykończeniowe w atrakcyjnych cenach wraz z usługą wykończeniową. OSZCZĘDNOŚĆ CZASU Dzięki możliwości wybrania materiałów wykończeniowych w jednym miejscu nie tracicie Państwo czasu na oglądnie katalogów, wyjazdy do sklepów budowlanych, czy wyszukiwanie w Internecie i czasopismach pomysłów na aranżację swojego mieszkania. Przygotowanie przez projektanta koncepcji aranżacyjnej w postaci oferty wykończeniowej z rozrysowanymi rzutami podłóg, informacją o wybranych materiałach oraz ich umiejscowieniu. Dla naszych Klientów przygotowane zostają również wizualizacje 3d łazienek znajdujących się w mieszkaniu. W międzyczasie przeprowadzana jest wizja lokalna mieszkania oraz wykonane zostają pomiary. Po akceptacji całości projektu przygotowywany jest kosztorys dla wybranego lokalu, który przedstawiany jest Klientowi do wglądu. Kosztorys można skorygować po jego przedstawieniu, odejmując lub dodając poszczególne elementy wykończenia. Poza wykończeniem, zabudowami meblowymi kuchni, AGD, szafami i oświetleniem w zakres prac projektowych mogą również wejść dowolne materiały typu: tapety, fototapety i inne okładziny ścian, meble wolnostojące i wszelkiego rodzaju dodatki. Podpisanie umowy następuje po zaakceptowaniu projektu oraz kosztorysu prac wykończeniowych, który od tego momentu pozostaje niezmienny (istnieje jednak możliwość jego aneksowania za porozumieniem stron). Na wykonane prace obowiązuje 24 miesięczna gwarancja i rękojmia plus gwarancja producentów na użyte materiały. Prace wykończeniowe realizowane są z zachowaniem zasad sztuki budowlanej i bezpieczeństwa. Nad pracami ekip wykończeniowych czuwają koordynatorzy z uprawnieniami budowlanymi. Budowa jest zawsze dostępna dla klienta, który może śledzić postępy prac w swoim M. Po upływie ustalonego terminu realizacji prac umawiany jest odbiór mieszkania. W przypadku ujawnienia podczas odbioru jakichkolwiek elementów wymagających poprawy, spisywany jest odpowiedni protokół oraz ustalany termin usunięcia wad. Zakończeniem współpracy jest podpisanie bezusterkowego protokołu odbioru prac. Etapy pracy

4 Założenia do programów Basic Silver Gold Platinum OGÓLNE ZAŁOŻENIA DOTYCZĄCE ROZPOCZĘCIA PRAC W LOKALU: Wykonane są gruntowane tynki gipsowe (w przypadku tynków cementowo wapiennych naliczona zostanie dopłata za szpachlowanie ścian i sufitów). Wykonane są jastrychy cementowe. Zamontowane są kratki wentylacyjne (ewentualnie wentylatory). Instalacje wodno kanalizacyjne są rozprowadzone podtynkowo w miejsca docelowego montażu urządzeń. Wykonana jest instalacja C.O.: odebrana pod ciśnieniem, zamontowane grzejniki naścienne. Instalacja elektrotechniczna wykonana jest bez opraw oświetleniowych (zamontowane liczniki energii i osprzęt elektryczny). Wykonana jest instalacja teletechniczna wraz z osprzętem elektrycznym. Oferta standardowa nie dotyczy powierzchni loggia, balkon, taras. Zamontowane są parapety wewnętrzne, w przypadku ich braku naliczona zostanie opłata za ich montaż. Oferta dotyczy podstawowego rzutu budowlanego mieszkania. Basic to program stworzony nie tylko z myślą o młodych ludziach urządzających swoje pierwsze mieszkania, ale również tych wszystkich którzy chcą wykończyć swoje mieszkania dobrej jakości materiałami, ale w ramach umiarkowanego budżetu. Program zawiera materiały wykończeniowe znanych producentów i pozwala na stworzenie w wykańczanych wnętrzach różnorodnych, spersonalizowanych rozwiązań. Ty wybierasz materiały a my zajmujemy się resztą! Zapraszamy do zapoznania się z materiałami wykończeniowymi programu Start Dla Młodych, zakresem prac znajdujących się w standardzie. Program Silver przygotowany został z myślą o osobach, które chcą wykończyć swoje mieszkanie w krótkim terminie i za rozsądną cenę. Pakiet ten polecamy również osobom zainteresowanym wykończeniem wnętrza pod późniejszy wynajem. Materiały stosowane w tym pakiecie są wysokiej jakości, a profesjonalne wykonawstwo oszczędzi Państwu konieczności angażowania się w nadzór nad pracami wykończeniowymi. Pakiet Gold umożliwia realizację nowoczesnych i różnorodnych rozwiązań z zakresu wykończenia wnętrz. Oryginalne wzornictwo i wysoka jakość materiałów pozwalają stworzyć nowoczesne i ciekawie zaaranżowane wnętrza. Nasze doświadczenie przyniosło innowacyjne projekty w zakresie wymagających rozwiązań przestrzennych, jak również koncepcji aranżacyjnych. Pakiet powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach. To propozycja dla osób, które oczekują najwyższej jakości materiałów wykończeniowych w nowatorskich i indywidualnie projektowanych aranżacjach. Jest to standard, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów o wyszukanych gustach. Nasi specjaliści i projektanci będą służyć Państwu fachową radą w trakcie całego procesu aranżacyjnego, aż do uzyskania w pełni satysfakcjonującego efektu.

5 Przykładowe realizacje wnętrz Oferta obejmuje ZABUDOWY GK POZIOMÓW W POMIESZCZENIACH ŁAZIENKA, WC. WYKOŃCZENIE ŚCIAN: Malowanie sufitów i ścian farbą akrylową na biało (Kabe/Imparat). Brak gładzenia ścian i sufitów gotową masą szpachlową np. typu akrylputz (wyrównania bruzd, uzupełnienia nieszczelności, ujednolicenia płaszczyzn). Płytki ścienne do wysokości 1,2 m w pomieszczeniach łazienka, WC powyżej ściana malowana na biało. Oferta nie obejmuje pasa płytek między szafkami kuchennymi. Naroża zewnętrzne płytek szlifowane pod katem 45, bez listew narożnikowych. WYKOŃCZENIE PODŁÓG: Podłogi z listwą przyścienną systemową PCV: pokój główny, sypialnie, przedpokój, korytarz. Płytki podłogowe: kuchnia (cokół z płytki), łazienka, WC. Izolacja przeciwwilgociowa z folii płynnej w pomieszczeniach łazienka, WC. STOLARKA OWA: Dopasowanie otworów drzwiowych do montażu drzwi przylgowych. Wstawienie drzwi przylgowych z ościeżnicą regulowaną, drzwi łazienkowe z tulejami wentylacyjnymi, klamka WC z blokadą łazienkową. Rodzaje oklein/pokryć: Porta Minimax Pełne skrzydło przylgowe pełne lakier standard (biały) lub okleina Portadekor Minimax (buk bawaria, wiśnia), ościeżnica Porta System w okleinie Portadecor Porta Londyn Pełne skrzydło przylgowe pełne lakier standard (biały), ościeżnica Porta System w okleinie Portadecor Porta Fokus 1.B skrzydło przylgowe Portadecor lub Portasynchro, ościeżnica Porta System w okleinie Portadecor lub Portasynchro Dre Standard 10 skrzydło przylgowe 10, okleina T CELL lub T3D, ościeżnica w okleinie T CELL lub T3D Dre Lack okleina P-Finish, w drzwiach przeszklonych szyba kora biała lub chinchilla WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI W URZĄDZENIA: Armatura sanitarna oraz umywalka z półpostumentem, WC kompakt. Kabina prysznicowa z brodzikiem z panelem/obudową zintegrowaną.* Wanna z panelem.* *Wybór urządzenia uzależniony od istniejących instalacji. *W cenie programu zawarte jest wykończenie jednego pomieszczenia sanitarnego. W przypadku większej ilości pomieszczeń sanitarnych naliczona zostanie dopłata. *Wszelkie odstępstwa od standardowych założeń wymagać będą dopłaty na podstawie dodatkowo sporządzonej wyceny. *Rezygnacja z poszczególnych elementów wykończenia objętych programem wykończeniowym (pakiet) nie stanowi podstawy do pomniejszenia odpłatności zakupionego pakietu lub pomniejszenia dopłaty za elementy wykraczające poza program wykończeniowy.

6 8 BASIC PANELE PODŁOGOWE KRONOPOL ALFA PANELE PODŁOGOWE GRES RIVA BASIC PANELE PODŁOGOWE 9 DĄB BACHUS DĄB ZORBA JESION AMBROZJA JESION HELLEŃSKI ORZECH METAXA BEŻ 33X33 BRĄZ 33X33 KREM 33X33 KRONOPOL DELTA PANELE PODŁOGOWE GRES ROXY DĄB ERAZM DĄB KORYNCKI DĄB OLIMPIA DĄB PATRAS DĄB SALONIKI DĄB SPARTA DĄB TRIPOLI BEŻ 33X33 BRĄZ 33X33 KREM 33X33

7 10 PŁYTKI CERAMICZNE BASIC DOMINO BERBERIS DOMINO BERBERIS DOMINO AMARENA DOMINO AMARENA BASIC PŁYTKI CERAMICZNE 11 BEŻ 25X36 BRĄZ 25X36 DEKOR ŚCIENNY 36X52* MOZAIKA ŚCIENNA 30X30* BEŻ BRĄZ KREM 25X36 GRAFIT 25X36 DEKOR FLOWER 25X36* DEKOR GEO 25X36* KREM GRAFIT DOMINO INDIGO DOMINO INDIGO DOMINO GRIS DOMINO GRIS SZARY 25X36 ZIELONY 25X36 FIOLET 25X36 TURKUS 25X36 BIAŁY 25X36 SZARY BIAŁY FIOLET SZARY 25X36 GRAFIT 25X36 DEKOR FLOWER TURKUS 25X36* MOZAIKA 30X30* SZARY GRAFIT DOMINO MARGOT DOMINO MARGOT DOMINO OPIUM DOMINO OPIUM BIAŁY 25X36 CZARNY 25X36 DEKOR SCIENNY 2-ELEMENTOWY 50X36* BIAŁY CZARNY KREM 25X36 SZARY 25X36 GRAFIT 25X36 KREM DEKOR 25X36* GRAFIT DEKOR 25X36* KREM SZARY GRAFIT

8 12 PŁYTKI CERAMICZNE BASIC DOMINO BALI DOMINO BALI OPOCZNO INWENCJA BASIC PŁYTKI CERAMICZNE 13 KREM 25X36 25X36 DEKOR BRĄZ 25X36* LISTWA BRĄZ 7,4X36* LISTWA GLOSS 7,3X25* KREM BRĄZ SAPHIRE 20X20* WHITE GLOSSY 20X20 GRAPHITE 20X20 BEIGE 20X20 MAGNOLIA 20X20 TUBĄDZIN PASTEL MOZAIKA KREM 29,8X29,8* MOZAIKA GLOSS 29,8X29,8* PROFIL 1X36* SZARY JASNY 20X20 KOŚĆ SŁONIOWA 20X20 CZEKOLADA 20X20 CZARNY 20X20 NIEBIESKI MAT 20X20 SELEDYNOWY 20X20 ŻÓŁTY 20X20 KWADRO DOPPIA KWADRO DOPPIO TURKUSOWY MAT 20X20 POMARAŃCZOWY 20X20 BEIGE BEIGE INSERTO A * BEIGE INSERTO B * BEIGE

9 BASIC I WANNY 14 ROCA ZOOM MADALENA CERSANIT WANNY KOŁO KABINY PRYSZNICOWE cm AQUAFORM KABINA PRYSZNICOWA cm BASIC KABINY PRYSZNICOWE 15 NIKE AKRYLOWA Z PANELEM cm WC KOMPAKT UMYWALKA **OFERTA DOTYCZY PRODUKTU Z PÓŁPOSTUMENTEM * WC PODWIESZANE CERSANIT MITO RED REKORD KABINA PÓŁOKRĄGŁA (SZKŁO PRZEZROCZYSTE) REKORD KABINA KWADRATOWA (SZKŁO PRZEZROCZYSTE) NIGRA KABINA NAROŻNA (SZKŁO PRZEZROCZYSTE) MITO AKRYLOWA Z PANELEM cm KOŁO BRODZIKI cm AQUAFORM BRODZIKI cm WC KOMPAKT UMYWALKA **OFERTA DOTYCZY PRODUKTU Z PÓŁPOSTUMENTEM * WC PODWIESZANE NAO AKRYLOWA Z PANELEM cm STANDARD PLUS PÓŁOKRĄGŁY STANDARD PLUS KWADRATOWY DELTA KWADRATOWY

10 16 BASIC KRAKÓW RODON PORTA FOCUS PORTA MINIMAX PORTA LONDYN DRE STANDARD BASIC I KLAMKI 17 UMYWALKOWA WANNOWA ZESTAW PRYSZNICOWY PRYSZNICOWA 1.E 1.B 1.C 1.B 1.B PEŁNE STANDARD 10 GROHE BAUEDGE DRE LACK UMYWALKOWA WANNOWA ZESTAW PRYSZNICOWY PRYSZNICOWA S 30S 40S 50S INFINITY LINE LENA KLAMKI INFINITY LINE ALICJA KLAMKI PATYNA SATYNA PATYNA SATYNA MAT

11 Przykładowe realizacje wnętrz Oferta obejmuje ZABUDOWY GK POZIOMÓW I ZESTAWÓW PODTYNKOWYCH MISKI USTĘPOWEJ ORAZ PRZEDŁUŻENIE WANNY W POMIESZCZENIACH ŁAZIENKA, WC. WYKOŃCZENIE ŚCIAN: Malowanie sufitów i ścian farbą akrylową w odcieniach 7, 8 wg. wzornika Imparat (farba Kabe/ Imparat). Brak gładzenia ścian i sufitów gotową masą szpachlową np. typu akrylputz (wyrównania bruzd, uzupełnienia nieszczelności, ujednolicenia płaszczyzn). Płytki ścienne do wysokości 2 m w pomieszczeniach łazienka, WC powyżej ściana malowana na biało. Oferta nie obejmuje pasa płytek między szafkami kuchennymi. Naroża zewnętrzne płytek szlifowane pod katem 45, bez listew narożnikowych. WYKOŃCZENIE PODŁÓG: Podłogi z listwą przyścienną systemową PCV: pokój główny, sypialnie. Płytki podłogowe: kuchnia, przedpokój, korytarz cokół z płytki, łazienka, WC. Izolacja przeciwwilgociowa z folii płynnej w pomieszczeniach łazienka, WC. STOLARKA OWA Dopasowanie otworów drzwiowych do montażu drzwi przylgowych. Wstawienie drzwi przylgowych z ościeżnicą regulowaną, drzwi łazienkowe z tulejami wentylacyjnymi, klamka WC z blokadą łazienkową. Rodzaje oklein/pokryć: Porta Royal Pełne, mała ramka, duża ramka skrzydło przylgowe pełne lakier standard (biały), ościeżnica Porta System w okleinie Portadecor, w drzwiach przeszklonych chinchilla Porta Fit C3, A6, I1 - okleiny Porta Dekor lub Porta Synchro 3D, szyba matowa hartowana lub chinchilla, ościeżnica regulowana Porta System do drzwi przylgowych, okleiny Porta Decor lub Porta Synchro 3D Porta Line - okleiny Porta Decor lub Porta Synchro 3D, ościeżniaca regulowana Porta System do drzwi przylgowych okleiny Porta Decor lub Porta Synchro 3D DRE Somo 10, 20, 30 - Sinco okleina P-CELL, szyba Decormat, ościeżnica regulowana do drzwi przylgowych okleina P-CEll DRE Sinco A0, A2, A5, A7 - Sinco okleina R-FINISH, szyba Decormat, ościeżnica regulowana do drzwi przylgowych okleina R-FINISH DRE Plus Top 20, 40, 70, 80 - Plus Top okleina T-CELL lub T-3D, szyba chinchilla lub żaluzja, szyba Decormat, ościeżnica regulowana do drzwi przylgowych okleina T-CELL lub T-3D WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI W URZĄDZENIA: Armatura sanitarna oraz umywalka z półpostumentem, WC podwieszane (stelaż Koło). Kabina prysznicowa z brodzikiem obudowanym płytką.* Wanna obudowana płytkami.* *Wybór urządzenia uzależniony od istniejących instalacji *W cenie programu zawarte jest wykończenie jednego pomieszczenia sanitarnego. W przypadku większej ilości pomieszczeń sanitarnych naliczona zostanie dopłata. *Wszelkie odstępstwa od standardowych założeń wymagać będą dopłaty na podstawie dodatkowo sporządzonej wyceny. *Rezygnacja z poszczególnych elementów wykończenia objętych programem wykończeniowym (pakiet) nie stanowi podstawy do pomniejszenia odpłatności zakupionego pakietu lub pomniejszenia dopłaty za elementy wykraczające poza program wykończeniowy.

12 SILVER PANELE PODŁOGOWE 20 KRONOPOL OMEGA PANELE PODŁOGOWE GRES PINO SILVER PANELE PODŁOGOWE 21 DĄB MYKONOS DĄB RODOS DĄB SANTORINI DĄB ZAKINTOS PINIA KEFALOŃSKA WIĄZ KORFU BEŻ BRĄZ ORANGE SZARY VENGE KRONOPOL KAPPA PANELE PODŁOGOWE GRES INDUS ASTORIA IKAR DĄB ACHILLES DĄB DEDAL DĄB DIOGENES DĄB HEKTOR BEŻ 33X33 BRĄZ 33X33 GRAFIT 33X33 KREM 33X33 SZARY 33X33

13 SILVER 22 GRES ASTRO GRES CALDO CERSANIT OPTICA CERSANIT OPTICA SILVER PŁYTKI CERAMICZNE 23 BEŻ BRĄZ KREM BEŻ BRĄZ KREM 25X35 25X35 RED 25X35 INSERTO KOŁA 25X35* INSERTO MODERN 25X35* B GRES DOMUS GRES CORN PAMIR INSERTO KOŁA 25X35* INSERTO MODERN 25X35* RED INSERTO KOŁA 25X35* RED INSERTO MODERN 25X35* RED LISTWA MODERN 5X35* BEŻ BRĄZ GRAFIT 33X33 SZARY 33X33 SZARY GRES KALCYT LISTWA KOŁA 5X35* LISTWA MODERN 5X35* LISTWA KOŁA 5X35* LISTWA MODERN 5X35* RED LISTWA KOŁA 5X35* BEŻ GRAFIT KREM SZARY

14 PŁYTKI CERAMICZNE 24 SILVER CERSANIT ELFI CERSANIT ELFI CERSANIT VENEZIA CERSANIT VENEZIA SILVER PŁYTKI CERAMICZNE 25 WHITE WHITE STRUCTURE RED STRUCTURE VIOLET STRUCTURE LORIS INSERTO FLOWERS 40X50* WHITE GLOSSY 25X35 25X35 GRYS 25X35 VERDE 25X35 VERDE GRYS AZURO I NSERTO WAVES * RED INSERTO WAVES * GLASS HEATHER BORDER 1,5X40* GLASS YELLOW BORDER 1,5X40* INSERO 25X35* INSERO GRYS 25X35* INSERTO VERDE 25X35* LISTWA SZKLANA GRYS 2X35* LISTWA SZKLANA VERDE 2X35* CERSANIT MOSA CERSANIT MOSA DOMINO ENNA DOMINO ENNA CREAM LIGHT CREAM INSERTO GEO CUBES * CREAM INSERTO SQUARES * MIX MOSAIC * MIX MOSAIC 25X25* CREAM LIGHT KREM 44,8X22,3 WOOD 44,8X22,3 KREM STR 44,8X22,3* DEKOR ENNA WOOD 44,8X22,3* LISTWA ENNA WOOD 44,8X7,1* KREM 45X45

15 PŁYTKI CERAMICZNE 26 SILVER CERSANIT DIANTUS CERSANIT DIANTUS KWADRO ADAGGIO KWADRO ADAGO SILVER PŁYTKI CERAMICZNE 27 WHITE BURGUND YELLOW ORANGE FLOWER ORANGE * INSERTO BURGUND * WHITE BEIGE INSERTO STRUKTURA BEIGE KWADRO TEMBRE KWADRO TOMB KWADRO ANDANTE KWADRO ANDEE BEIGE OCHRA STRUKTURA * BEIGE INSERTO * BEIGE GRYS INSERTO A * INSERTO B * GRYS KWADRO STACATTO KWADRO STACCO CERSANIT NEGRA CERSANIT BEIGE 25X33,3 25X33,3 INSERTO KORONKA 25X33,3* INSERTOKWIAT 25X33,3* BEIGE WHITE CZARNA WHITE INSERO FLOWER * WHITE INSERTO WAVES * GLASS AZURE BORDER 1,5X40* GLASS BLACK BORDER 1,5X40* WHITE GLOSSY

16 PŁYTKI CERAMICZNE 28 SILVER KWADRO MELBY KWADRO ELBO KOŁO REKORD ROCA VICTORIA SILVER 29 STRUCTURA GRYS GRYS STRUCTURA GRYS WC KOMPAKT UMYWALKA WC PODWIESZANE WC KOMPAKT UMYWALKA **DOTYCZY PRODUKTU Z PÓŁPOSTUMENTEM CERSANIT FACILE NERO * NERO STRUCTURA INSERTO * LISTWA 4,8X40* WC KOMPAKT UMYWALKA **DOTYCZY PRODUKTU Z PÓŁPOSTUMENTEM WC PODWIESZANE WC PODWIESZANE KWADRO ORNELIA KWADRO TOMB IDEAL STANDARD EUROVIT KOŁO ECLIPSE PRZYCISK WC MOZAIKA * GRAFIT GRAFIT WC KOMPAKT UMYWALKA **DOTYCZY PRODUKTU Z PÓŁPOSTUMENTEM WC PODWIESZANE ECLIPSE

17 SILVER WANNY I KABINY PRYSZNICOWE 30 KOŁO WANNY AQUAFORM KABINY cm KOŁO KABINY cm GROHE EUROSMART SILVER 31 OPAL PLUS cm UMYWALKOWA WANNOWA PRYSZNICOWA LAZURO FIRST FIRST GROHE EUROSMART COSMOPOLITAN REKORD cm AQUAFORM BRODZIK cm KOŁO BRODZIK cm CERSANIT WANNY UMYWALKOWA WANNOWA PRYSZNICOWA **MYDELNICZKA ZA DOPŁATĄ GROHE DELTA STANDARD PLUS PÓŁOKRĄGŁY STANDARD PLUS KWADRATOWY OCTAWIA cm ZESTAW PRYSZNICOWY

18 32 SILVER PORTA FIT INFINITY LINE DALIA KLAMKI SATYNA / CHROM SILVER KLAMKI 33 H1 E3 H4 ROZETA KWADRAT ROZETA OKRĄGŁY SZYLD ŁĄCZNY PORTA LINE INFINITY LINE LAURA KLAMKI PATYNA / SATYNA / CHROM-SATYNA A3 B1 C1 D1 E1 F1 G1 ROZETA CHROM-SATYNA SZYLD ŁĄCZNY CHROM-SATYNA ROZETA PATYNA SZYLD ŁĄCZNY PATYNA DRE SINCO DRE PLUS INFINITY LINE BRUNO KLAMKI CHROM-SATYNA INFINITY LINE JULIA KLAMKI PATYNA A0 A2 A5 A ROZETA CHROM-SATYNA SZYLD ŁĄCZNY CHROM-SATYNA ROZETA PATYNA SZYLD ŁĄCZNY PATYNA

19 Przykładowe realizacje wnętrz Oferta obejmuje ZABUDOWY GK POZIOMÓW I ZESTAWÓW PODTYNKOWYCH MISKI USTĘPOWEJ ORAZ PRZEDŁUŻENIE WANNY W POMIESZCZENIACH ŁAZIENKA, WC. WYKOŃCZENIE ŚCIAN: Gładzenie ścian i sufitów gotową masą szpachlową np. typu akrylputz (wyrównanie bruzd, uzupełnienie nieszczelności, ujednolicenie płaszczyzn. Malowanie sufitów i ścian farbą akrylową w odcieniach 5 8 wg. wzornika Imparat (farby Kabe/ Imparat). Płytki ścienne do wysokości 2 m w pomieszczeniach łazienka, WC powyżej ściana malowana farbą Imparat na biało wymiar płytki max. 60x60 cm. Oferta nie obejmuje pasa płytek między szafkami kuchennymi. Naroża zewnętrzne płytek szlifowane pod katem 45, bez listew narożnikowych. WYKOŃCZENIE PODŁÓG: Podłogi z listwą przyścienną systemową: pokój główny, sypialnie, garderoba. Listwa Quickstep 58 mm. Płytki podłogowe: kuchnia, przedpokój, korytarz, łazienka, WC wymiar płytki max. 60x60 cm. Izolacja przeciwwilgociowa z folii płynnej w pomieszczeniach łazienka, WC. STOLARKA OWA: Dopasowanie otworów drzwiowych do montażu drzwi przylgowych. Wstawienie drzwi przylgowych z ościeżnicą regulowaną, drzwi łazienkowe z podcięciem wentylacyjnym, klamka WC z blokadą łazienkową. Rodzaje oklein/pokryć: Porta Line skrzydło przylgowe okleina CPL HQ 0,2 lub okleina Porta Perfect 3D, ościeżnica regulowana Porta System do drzwi przylgowych Porta Focus okleiny Porta Decor lub Porta Synchro 3D, ościeżnica regulowana Porta System do drzwi przylgowych DRE Carla Top 10, 20, 30, 40 okleiny T-CELL lub T-3D, szyba matowa, ościeżnica regulowana do drzwi przylgowych DRE Rivia Top 10, 40, 60, 80 okleiny T-CELL lub T-3D, szyba matowa, ościeżnica regulowana do drzwi przylgowych DRE Piano 0, 3, 4, 5 okleiny R-CELL lub R-3D, szyba Decormat, ościeżnica regulowana do drzwi przylgowych DRE Auri 0, 1, 4, 5 okleiny R-CELL lub R-3D, ościeżnica regulowana do drzwi przylgowych WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI W URZĄDZENIA: Armatura sanitarna oraz umywalka z półpostumentem/ syfonem ozdobnym (butelkowym) Viega, WC podwieszane (stelaż Viega/ Koło). Kabina prysznicowa z brodzikiem obudowanym płytkami *. Wanna obudowana płytkami *. *Wybór urządzenia uzależniony od istniejących instalacji *W cenie programu zawarte jest wykończenie jednego pomieszczenia sanitarnego. W przypadku większej ilości pomieszczeń sanitarnych naliczona zostanie dopłata. *Wszelkie odstępstwa od standardowych założeń wymagać będą dopłaty na podstawie dodatkowo sporządzonej wyceny. *Rezygnacja z poszczególnych elementów wykończenia objętych programem wykończeniowym (pakiet) nie stanowi podstawy do pomniejszenia odpłatności zakupionego pakietu lub pomniejszenia dopłaty za elementy wykraczające poza program wykończeniowy.

20 GOLD PANELE PODLOGOWE 36 QUICK-STEP CLASSIC PANELE PODŁOGOWE GRES ARTWOOD GOLD 37 TEAK BIAŁY BIELONY CIEMNY DĄB NOCNY DĄB HAVANA NATURALNY DĄB STARY JASNOSZARY DĄB SZARY STARY DĄB BIAŁY BIELONY DĄB MOONLIGHT JASNY DĄB MOONLIGHT NATURALNY BEŻ 15X60 BEŻ 30X60 BEŻ MOZAIKA KOSTKA 30X30* BEŻ MOZAIKA PA- SKI30X30* BRĄZ 15X60 BRĄZ 30X60 BRĄZ MOZAIKA KOSTKA 30X30* BRĄZ MOZAIKA PASKI 30X30* DĄB WINDSOR DĄB NATURALNY NOCNY DĄB CIEMNY STARY JESION BIAŁY ORANGE 15X60 ORANGE 30X60 ORANGE MOZAIKA KOSTKA 30X30* ORANGE MOZAIKA PASKI 30X30* KREM 15X60 KREM 30X60 KREM MOZAIKA KOSTKA 30X30* KREM MOZAIKA PASKI 30X30* QUICK-STEP CREO PANELE PODŁOGOWE SZARA 15X60 SZARA 30X60 SZARA MOZAIKA KOSTKA 30X30* SZARA MOZAIKA PASKI 30X30* DĄB NATURALNY LOUISIANA DĄB BRĄZOWY VIRGINIA DĄB NATURALNY VIRGINIA DĄB SZARY TENNESSE

21 38 GOLD GRES GALEON CERSANIT LIVI CERSANIT LIVI GOLD 39 BEŻ 60X60 SZARY 60X60 BEŻ 20X60 SZARY 20X60 BEIGE 20X50 CREAM 20X50 NUT 20X50 WHITE SATIN 20X50 CREAM WHITE SATIN GRES OAKLAND CERSANIT SYRIO CERSANIT SYRIO BEŻ 20X60 BRĄZ 20X60 GRAFIT 20X60 KREM 20X60 SZARY 20X60 29,7X59,8 BEIGE 29,7X59,8 NERO 29,7X59,8 29,7X59,8 INSERTO 29,7X59,8* NERO INSERTO 29,7X59,8* NERO 32,6X32,6 CERSANIT AMBIO CERSANIT AMBIO BEŻ 60X60 BRĄZ 60X60 GRAFIT 60X60 KREM 60X60 SZARY 60X60 CREAM MOSAIC 20X40* MIX MOSAIC * CREAM

22 PŁYTKI CERAMICZNE 40 GOLD CERSANIT NATURE CERSANIT NATURE CERSANIT ESTATE CERSANIT ESTATE GOLD PŁYTKI CERAMICZNE 41 WOOD SATIN 29,7X60 WHITE GLOSSY 29,7X60 WHITE STRUCTURE GLOSSY 29,7X60 SATIN STRUCTURE 29,7X60* WHITE GLOSSY WOOD SATIN D RED STRUCTURE 29,7X60 VIOLET STRUCTURE 29,7X60 WHITE 29,7X60 WHITE STRUCTURE 29,7X60 RED BORDER 4,8X60* VIOLET STRUCTURE 4,8X60* WHITE SATIN 42X42 CERSANIT MUZI CERSANIT MUZI NATURE INSERTO LEAF 29,7X60* NATURE INSERTO VELVET A 29,7X60* NATURE INSERTO VELVET B 29,7X60* GREY GLOSSY 29,7X60 INSERTO STRIPES 29,7X60* WHITE GLOSSY 29,7X60 MUZI WHITE INSERTO STRIPES 29,7X60* MULTICOLOUR INSERTO BIRDS 29,7X60* WHITE GLOSSY GREY GLOSSY CERSANIT NORMANDIE / PODŁOGOWE BEIGE 29,7X59,8 GRAPHITE 29,7X59,8 GREY DARK 29,7X59,8 GREY LIGHT 29,7X59,8

23 PŁYTKI CERAMICZNE 42 GOLD OPOCZNO ALLWOOD PARADYŻ TAMOE / NERO, GRAFIT,, LILA GOLD PŁYTKI CERAMICZNE 43 NUT 29,7X59,8 OAK 29,7X59,8 PINE 29,7X59,8 TEAK 29,7X59,8 ONDULATO GRAFIT 19,8X19,8 ONDULATO GRAFIT 9,8X19,8 ONDULATO LILA 19,8X19,8 ONDULATO LILA 9,8X19,8 KAFEL GRAFIT 19,8X19,8 KAFEL GRAFIT 9,8X19,8 KAFEL LILA 19,8X19,8 KAFEL LILA 9,8X19,8 PARADYŻ VIVIDA TUBĄDZIN ILMA TUBĄDZIN ILMA 30X60 BLUE 30X60 GIALLO 30X60 VERDE 30X60 VIOLA 30X60 NERO 30X60 ROSA 30X60 BEIGE STR 44,8X22,3 44,8X22,3 MOZAIKA 29,8X29,8* ORNAMENT 44,8*22,3* BEIGE 45X45 45X45 PARADYŻ VIVIDO TUBĄDZIN TRAVIATA TUBĄDZIN TRAVIATA BEIGE 30,8X60,8 30,8X60,8 MOZAIKA BEIGE 30,3X30,8* MOZAIKA 30,3X30,8* BEIGE 45X45 45X45

24 PŁYTKI CERAMICZNE 44 GOLD TUBĄDZIN MAXIMA TUBĄDZIN MAXIMA OPOCZNO BASIC PALETTE GOLD PŁYTKI CERAMICZNE 45 WHITE STRUKTURA 44,8X22,3 GREY 44,8X22,3 BLACK STRUKTURA 44,8X22,3 WHITE 44,8X22,3 VIOLET STRUKTURA 44,8X22,3 AZURE 45X45 WHITE 45X45 45X45 WHITE SATIN 29,7X60 WHITE GLOSSY 29,7X60 BEIGE SATIN 29,7X60 VIOLET SATIN 29,7X60 MOCCA SATIN 29,7X60 BEIGE SATIN BRAID 29,7X60 BEIGE GLOSSY WAVE 29,7X60 PURPLE STRUKTURA 44,8X22,3 NAVY STRUKTURA 44,8X22,3 SAPPHIRE STRUKTURA 44,8X22,3 BLACK 1 DEKOR 44,8X22,3* BLUE 1 DEKOR 44,8X22,3* GLASS RED BORDER 4,8*60* GLASS BLUE BORDER 25X33,3* GLASS YELOW BORDER 4,8X25* TUBĄDZIN BILOBA TUBĄDZIN BILOBA OPOCZNO BLACK&WHITE OPOCZNO BLACK&WHITE CREME 60,8X30,8 60,8X30,8 BEIGE 60,8X30,8 GREY 60,8X30,8 MOZAIKA CREME 32,4X32,4* MOZAIKA GREY 32,4X32,4* 45X45 GREY 45X45 BLACK SATIN 20X50 INSERTO PATTERN A 20X50 INSERTO PATTERN B 20X50 INSERTO PATTERN D 20X50 INSERTO PATTERN E 20X50 BLACK SATIN WHITE SATIN

25 PŁYTKI CERAMICZNE 46 GOLD PARADYŻ ANTICO PARADYŻ ARKE CERSANIT IRYDA GOLD 47 20X60 ORNAMENT 20X60 BLUE INSERTO A 20X60* RED INSERTO B 20X60* A 45X45 B 45X45 C 45X45 WC KOMPAKT UMYWALKA MEBLOWA **DOTYCZY PRODUKTU Z PÓŁPOSTUMENTEM WC PODWIESZANE BIDET PODWIESZANY* PARADYŻ BRIOSA PARADYŻ PURIO KOŁO STYLE 20X60 INSERTO STRIPES 20X60* VIOLA 20X60 VIOLA MOZAIKA CIĘTA 29,8X29,8* WC KOMPAKT UMYWALKA WC PODWIESZANE BIDET PODWIESZANY* PARADYŻ LUCIOLA PARADYŻ LUCI ECRU POŁYSK 30X60 FIORI ECRU INSERTO POŁYSK 30X60* DAMASCO MOCCA INSERTO POŁYSK 30X60* MOCCA POŁYSK 30X60 MOSAICO MOCCA INSERTO POŁYSK 30X60* VIOLA POŁYSK 30X60 VIOLA MOZAIKA CIĘTA MIX 29,8X29,8* ECRU

26 48 GOLD DURAVIT D-CODE IDEAL STANDARD WANNY GOLD WANNY 49 WC KOMPAKT UMYWALKA **DOTYCZY PRODUKTU Z PÓŁPOSTUMENTEM WC PODWIESZANE BIDET PODWIESZANY* CONNECT ASYMETRYCZNA 170X90 CONNECT WANNA PROSTOKĄTNA cm ROCA GAP CERSANIT WANNY POOLSPA WANNY KOŁO WANNY WC KOMPAKT UMYWALKA WC PODWIESZANE BIDET PODWIESZANY* FLAVIA cm KLIO cm MODO cm IDEAL STANDARD TEMPO WC KOMPAKT UMYWALKA WC PODWIESZANE BIDET STOJĄCY*

27 50 GOLD KABINY KOŁO KABINY cm HANSGROHE FOCUS HANSGROHE GOLD 51 UMYWALKOWA WANNOWA PRYSZNICOWA BIDETOWA* ZESTAW PRYSZNICOWY GEO6 PÓŁOKRĄGŁA GEO6 NAROŻNA GEO6 EASY PÓŁOKRĄGŁA GEO6 EASY NAROŻNA VADO PHOTON VADO KOŁO PACYFIK BRODZIKI cm UMYWALKOWA WANNOWA BIDETOWA* ZESTAW PRYSZNICOWY PÓŁOKRĄGŁA KWADRATOWY

28 52 GOLD GROHE EUROSTYLE GROHE PORTA FOCUS GOLD 53 UMYWALKOWA WANNOWA PRYSZNICOWA ZESTAW PRYSZNICOWY 2.0 MAT 4.A 2.0 DRABINKA PORTA LINE UMYWALKOWA* WANNOWA* PRYSZNICOWA* B.1 E.1 A.1 C.1 E.1 G.1 H.1 HANSA VIVA ZESTAWY PRYSZNICOWE H ZESTAW PRYSZNICOWY DO BATERII WANNOWYCH 900 mm DŁUGOŚĆ SKRACANA H ZESTAW PRYSZNICOWY DO BATERII WANNOWYCH 900 mm DŁUGOŚĆ REGULOWANA

29 54 GOLD DRE PIANO DRE AURI INFINITY LINE MAXIM KLAMKI PATYNA / SATYNA / SATYNA MAT INFINITY LINE APOLLO KLAMKI CHROM / TYTAN / SATYNA GOLD KLAMKI 55 PIANO 0 PIANO 3 PIANO 4 PIANO 5 AURI AURI 1 AURI 4 AURI 5 ROZETA PATYNA KWADRAT ROZETA SATYNA KWADRAT ROZETA SATYNA MAT KWADRAT ROZETA CHROM KWADRAT ROZETA TYTAN KWADRAT ROZETA SATYNA KWADRAT DRE CARLA DRE RIVIA INFINITY LINE WENUS KLAMKI CHROM-SATYNA / CHROM / SATYNA INFINITY LINE PLATON KLAMKI PATYNA / SATYNA / TYTAN ROZETA CHROM-SATYNA OKRĄGŁY ROZETA CHROM KWADRAT ROZETA SATYNA KWADRAT ROZETA PATYNA KWADRAT ROZETA SATYNA KWADRAT ROZETA TYTAN KWADRAT

30 Przykładowe realizacje wnętrz Oferta obejmuje ZABUDOWY GK POZIOMÓW I ZESTAWÓW PODTYNKOWYCH MISKI USTĘPOWEJ ORAZ PRZEDŁUŻENIE WANNY W POMIESZCZENIACH ŁAZIENKA, WC. WYKOŃCZENIE ŚCIAN: Gładzenie ścian i sufitów gotową masą szpachlową np. typu akrylputz (wyrównanie bruzd, uzupełnienie nieszczelności, ujednolicenie płaszczyzn. Malowanie sufitów i ścian farbą lateksową w odcieniach 5 8 lub farbą akrylową (wg. wzorników Imparat/farba Kabe lub Imparat). Płytki ścienne do wysokości 2 m w pomieszczeniach łazienka, WC powyżej ściana licowana płytą gk. i malowana farbą lateksową na kolor biały (farba Imparat/Kabe) wymiar płytki max. 60x60 cm. Oferta nie obejmuje pasa płytek między szafkami kuchennymi. Naroża zewnętrzne płytek szlifowane pod katem 45, bez listew narożnikowych. WYKOŃCZENIE PODŁÓG: Warstwa wyrównująca/niwelująca różnice grubości warstw wykończeniowych. Podłogi z listwą przyścienną systemową MDF: pokój główny, sypialnie. Płytki podłogowe: kuchnia, przedpokój, korytarz (COKÓŁ Z PŁYTKI W TYCH POMIESZCZENIACH), łazienka, WC wymiar płytki do 60x60 cm. Izolacja przeciwwilgociowa z folii płynnej w pomieszczeniach łazienka, WC. STOLARKA OWA: Dopasowanie otworów drzwiowych do montażu drzwi bez przylgowych (*Modele PORTA: jeżeli ściana ma grubość mniejszą niż 9,5 cm należy zastosować drzwi przylgowe; nie dotyczy modelu Desire, który nie występuje w wersji przylgowej: w tym przypadku należy zamówić drzwi przylgowe z innej kolekcji lub za dopłatą obłożyć ściany płytą karton gipsową. **Modele INTERDOOR: jeżeli mur ma grubość mniejszą niż 8 cm należy zamówić drzwi przylgowe). Wstawienie drzwi przylgowych z ościeżnicą regulowaną, drzwi łazienkowe z podcięciem wentylacyjnymi, klamka WC z blokadą łazienkową Rodzaje oklein/pokryć: Porta Grande farba akrylowa UV (kolory standardowe), ościeżnice w zależności od grubości muru Porta System lub Porta System Elegance

31 DESKA BARLINECKA DECOR LINE DESKA PODŁOGOWA PLATINUM PODŁOGI 59 Porta Desire farba akrylowa UV (kolory standardowe), ościeżnice w zależności od grubości muru Porta System lub Porta System Elegance Porta Koncept Natura okleina naturalna Select, ościeżnice w zależności od grubości muru Porta System lub Porta System Elegance Inter Door Alba okleina Natura i Dimoda, ościeżnice w zależności od grubości muru Antic lub Vera Inter Door Derby okleiny Natura, Dimoda i Glossa, ościeżnice w zależności od grubości muru Antic lub Vera Inter Door Lukka okleiny Natura, Dimoda i Glossa, ościeżnice w zależności od grubości muru Antic lub Vera Inter Door Płaskie Pełne: okleiny Natura, Dimoda i Glossa; Mała Ramka i Duża Ramka okleina Natura i Dimoda (tu Glossa nie występuje), ościeżnice w zależności od grubości muru Antic lub Vera WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI W URZĄDZENIA: Armatura sanitarna oraz umywalka z półpostumentem/syfonem ozdobnym (butelkowym) Viega, WC podwieszane (stelaż Grohe), bidet podwieszany*. Kabina prysznicowa z brodzikiem obudowanym płytkami lub brodzik murowany z odpływem punktowym*. Wanna obudowana płytkami*. *Wybór urządzenia uzależniony od istniejących instalacji *W cenie programu zawarte jest wykończenie jednego pomieszczenia sanitarnego. W przypadku większej ilości pomieszczeń sanitarnych naliczona zostanie dopłata. *Wszelkie odstępstwa od standardowych założeń wymagać będą dopłaty na podstawie dodatkowo sporządzonej wyceny. *Rezygnacja z poszczególnych elementów wykończenia objętych programem wykończeniowym (pakiet) nie stanowi podstawy do pomniejszenia odpłatności zakupionego pakietu lub pomniejszenia dopłaty za elementy wykraczające poza program wykończeniowy. JESION MILKSHAKE MOLTI JESION CLASSIC 1R DĄB MOLTI BALTIC WOOD MELODY DESKA PODŁOGOWA JESION PLATINUM MOLTI DĄB AMAZON MOLTI JESION GLOW MOLTI DĄB AZURE WINDOW MOLTI DESKA BARLINECKA LIFE LINE DESKA PODŁOGOWA DĄB ASKANIA MOLTI BUK MASURIA MOLTI DĄB HONEY MOLTI SAPELLA ULURU MOLTI JESION COFFEE MOLTI JATOBE TITICACA MOLTI DĄB AFOGATO MOLTI

32 PLATINUM PODŁOGI 60 QUICK-STEP PERSPECTIVE PANELE PODŁOGOWE NOWA GALA NEUTRO / PODŁOGOWE PLATINUM PŁYTKI CERAMICZNE 61 DĄB STARY MATOWY OLEJOWANY DĄB STARY NATURALNY SATYNOWY ORZECH OLEJOWANY JESION BIAŁY MERBAU WENGE WENGE PASSIONATA DĄB BIELONY 01 30X60, 60X X60, 60X X60, 60X X60, 60X X60, 60X60 QUICK-STEP LARGO PANELE PODŁOGOWE NOWA GALA PRESTIGE / PODŁOGOWE DĄB STARY BIAŁY DĄB STARY SZARY DĄB JASNY LONG ISLAND DĄB CIEMNY CAMBRIDGE 01 30X60, 60X X60, 60X X60, 60X X60, 60X X60, 60X60

33 PLATINUM PŁYTKI GRESOWE 62 NOWA GALA CONCEPT / PODŁOGOWE NOWA GALA DOLOMIA / PODŁOGOWE PLATINUM PŁYTKI GRESOWE 63 CN 99 NATURA I POLER 660X60, 30X60, 30X30 CN 01 NATURA I POLER 660X60, 30X60, 30X30 CN 02 NATURA I POLER 660X60, 30X60, 30X30 CN 03 NATURA I POLER 660X60, 30X60, 30X30 DM 01 NATURALNA 60X60 DM 03 NATURALNA 60X60 DM 07 NATURALNA 60X60 DM 07 NATURALNA 30X60 DM 12 NATURALNA 60X60 DM 13 NATURALNA 60X60 DM 13 NATURALNA 30X60 DM 14 NATURALNA 60X60 NOWA GALA STONEWOOD / PODŁOGOWE CN 13 NATURA I POLER 660X60, 30X60, 30X30 CN 14 NATURA I POLER 660X60, 30X60, 30X30 CN 12 NATURA I POLER 660X60, 30X60, 30X30 SW 01 NATURALNA 15X60, 30X60, SW 02 NATURALNA 15X60, 30X60, SW 03 NATURALNA 15X60, 30X60, SW 04 NATURALNA 15X60, 30X60, SW 06 NATURALNA 15X60, 30X60, SW 07 NATURALNA 15X60, 30X60, SW 12 NATURALNA 15X60, 30X60, SW 14 NATURALNA 15X60, 30X60, NOWA GALA TREND STONE / PODŁOGOWE TUBĄDZIN ALL IN WHITE TUBĄDZIN ALL IN WHITE TS 01 NATURALNA 60X60 60X30 30X30 TS 02 NATURALNA 60X60 60X30 30X30 TS 04 NATURALNA 60X60 60X30 30X30 TS 12 NATURALNA 60X60 60X30 30X30 TS 13 NATURALNA 60X60 60X30 30X30 M-C-TS04 DEKOR 29,7X29,7* M-K-TS04 DEKOR 29,7X29,7* WHITE 59,8X29,8 GREY 59,8X29,8 1STR 59,8X29,8 4STR 59,8X29,8 5STR 59,8X29,8 GREY MOZAIKA DEKOR 30,6X28,2* WHITE 59,8X59,8 GREY 59,8X59,8

34 PLATINUM PŁYTKI CERAMICZNE 64 TUBĄDZIN COLOUR GREEN TUBĄDZIN COLOUR GREEN TUBĄDZIN COLOUR WHITE&BLACK TUBĄDZIN COLOUR WHITE&BLACK PLATINUM PŁYTKI CERAMICZNE 65 R.1 ŚCIENNA 59,3X32,7 R.2 ŚCIENNA 59,3X32,7 R.1 PODŁOGOWA 44,8X44,8 WHITE R.1 59,3X32,7 WHITE R.2 59,3X32,7 DEKOR FLORAL WHITE 59,3X32,7* DEKOR SUNFLOWER BLACK 59,3X32,7* WHITE R.1 44,8X44,8 TUBĄDZIN COLOUR TUBĄDZIN COLOUR TUBĄDZIN COLOUR CARMINE VANILLA R.1. 59,3X32,7 MOCCA R.1. 59,3X32,7 R.1. 59,3X32,7 MOCCA R.3. 59,3X32,7 MOCCA R.1. 44,8X44,8 R.1. 44,8X44,8 CARMINE R4 59,3X32,7 HOOP CARMINE DEKOR ŚCIENNY 59,3X32,7* CARMINE R1 59,3X32,7 CARMINE R3 59,3X32,7 BLOOM CARMINE DEKOR ŚCIENNY 3-ELEMENTOWY 59,3X98,5* TUBĄDZIN COLOUR YELLOW TUBĄDZIN COLOUR YELLOW MOCCA R.4. 59,3X32,7 COLOUR GLASS 2 59,3X32,7* MINT LISTWA ŚCIENNA 59,3X4,5* YELLOW R1 ŚCIENNA 59,3X32,7 YELLOW R3 ŚCIENNA 59,3X32,7 HOOP YELLOW DEKOR ŚCIENNY 59,3X32,7* GRAY R.1 44,8X44,8

35 PLATINUM PŁYTKI CERAMICZNE 66 TUBĄDZIN ZIEŃ LONDON TUBĄDZIN TIMBRE TUBĄDZIN TIMBRE PLATINUM PŁYTKI CERAMICZNE 67 PICCADILLY SAND 1 59,8X29,8 PICCADILLY WHITE 1 59,8X29,8 PICCADILLY BLACK 1 59,8X29,8 PICCADILLY SAND 2 59,8X14,8 PICCADILLY WHITE 2 59,8X14,8 PICCADILLY BLACK 2 59,8X14,8 ARSENAL 3 DEKOR 59,8X14,8* TIMBRE CEMENT 59,8X29,8 TIMBRE WHITE 59,8X29,8 TIMBRE STR 59,8X29,8 TIMBRE WOOD 59,8X14,8* TIMBRE FLOWER 59,8X14,8 3 LISTWY* TIMBRE GREY 44,8X44,8 RUSTIC MAPLE WHITE 89,8X22,3 TUBĄDZIN ZIEŃ TOKYO TUBĄDZIN ZIEŃ TOKYO PICCADILLY SAND 4 29,8X14,8 PICCADILLY WHITE 4 29,8X14,8 PICCADILLY, BLACK 4 29,8X14,8 ARSENAL 2 DEKOR 29,8X14,8* PICCADILLY SAND 3 29,8X29,8 PICCADILLY WHITE 3 29,8X29,8 PICCADILLY BLACK 3 29,8X29,8 ARSENAL 1 DEKOR 14,8X14,8* WHITE A MOZAIKA 29,8X29,8 * BLACK A MOZAIKA 29,8X29,8 * BLACK B MOZAIKA 29,8X29,8* WHITE DEKOR MOZAIKA 30X30* BLACK DEKOR MOZAIKA 30X30* SANT MARTI 1A 44,8X44,8 SANT MARTI 6A 44,8X44,8 TUBĄDZIN ZIEŃ LONDON MOZAIKI PODŁOGOWE TUBĄDZIN ZIEŃ QUEENSWAY TUBĄDZIN ONIS / PODŁOGOWE TUBĄDZIN ONIS BOND STREET 1 MOZAIKA DEKOR 29,8X29,8* BOND STREET 2 MOZAIKA DEKOR 29,8X29,8* BOND STREET 3 MOZAIKA DEKOR 29,8X29,8* HYDE PARK 1 MOZAIKA DEKOR 29,8X29,8* HYDE PARK 2 MOZAIKA DEKOR 29,8X29,8* BLACK 59,8X29,8 WHITE 59,8X29,8 ONIS 59,8X29,8 ONIS STR 59,8X29,8 ONIS DEKOR 59,8X29,8* ONIS POL 89,8X44,8 ONIS POL 59,8X59,8

36 PLATINUM PŁYTKI CERAMICZNE 68 PARADYŻ RICOLETTA PARADYŻ RICOLETTO MY WAY PARADYŻ TRAVERTINO SILVER / PODŁOGOWE PLATINUM PŁYTKI CERAMICZNE 69 29,5X59,5 NERO 32,5X32,5 INSERTO SZKLANE BEIGE 29,5X59,5* BEIGE MOZAIKA UNIWERSALNA 29,5X59,5* NERO INSERTO KWIATY 29,5X59,5* NERO 32,5X32,5 32,5X2,5 SILVER 29,8X59,8 SILVER 44,8X89,8 MOZAIKA CIĘTA LAPPATO A 44,8X44,8* MOZAIKA CIĘTA LAPPATO B 44,8X44,8* SILVER 44,8X44,8 PARADYŻ PIUMETTA PARADYŻ PIUME PARADYŻ BELAT 29,5X59,5 NERO 29,5X59,5 VIOLA 29,5X59,5 GRYS 29,5X59,5 INSERTO B 29,5X59,5* GRYS INSERTO A 29,5X59,5* 32,5X32,5 GRYS 32,5X32,5 BEIGE 25X75 25X75 INSERTO MEDALION STRUKTURA 25X75* BEIGE INSERTO 25X75* MOZAIKA CIĘTA 44,8X44,8* STRUKTURA 25X75 PARADYŻ SABRO PARADYŻ SILON PARADYŻ BELATO BEIGE 29,5X59,5 29,5X59,5 29,5X59,5 BEIGE INSERTO KWIAT 29,5X59,5* BEIGE INSERTO GEOMETRYK 29,5X59,5* BEIGE INSERTO MURANO 29,5X59,5* 39,5X39,5 VERDE 39,5X39,5 BEIGE 44,8X44,8

37 PLATINUM PŁYTKI GRESOWE 70 MY WAY PARADYŻ SANTA CATERINA / PODŁOGOWE PARADYŻ SECRET PARADYŻ EDENO PLATINUM PŁYTKI CERAMICZNE 71 44,8X44,8 29,8X59,8 44,8X89,8 44,8X44,8 MOZAIKA CIĘTA A LAPPATO 44,8X44,8* MOZAIKA CIĘTA B LAPPATO 44,8X44,8* 29,5X59,5 NERO 29,5X59,5 INSERTO A 29,5X59,5* NERO INSERTO A 29,5X59,5* NERO INSERTO B 29,5X59,5* 39,5X39,5 MY WAY PARADYŻ CREMA MARFIL / PODŁOGOWE NERO MOZAIKA SZKLANA 29,8X29,8* MOZAIKA SZKLANA 29,8X29,8* 44,8X44,8 29,8X59,8 44,8X89,8 44,8X44,8 MOZAIKA CIĘTA A LAPPATO 44,8X44,8* MOZAIKA CIĘTA B LAPPATO 44,8X44,8* MY WAY PARADYŻ CALACATTA / PODŁOGOWE 44,8X44,8 29,8X59,8 44,8X89,8 44,8X44,8 MOZAIKA CIĘTA A LAPPATO 44,8X44,8* MOZAIKA CIĘTA B LAPPATO 44,8X44,8*

38 PLATINUM PŁYTKI CERAMICZNE 72 VIVES WORLD PARKS LAUFEN PALACE PLATINUM 73 CENTRAL 31,6X31,6 HYDE 31,6X31,6 RETIRO 31,6X31,6 TIERGARTEN 31,6X31,6 STANLEY 31,6X31,6 VONDEL 31,6X31,6 VIVES BARNET UMYWALKA BIDET PODWIESZANY WC PODWIESZANE WC KOMPAKT LAUFEN PRO DORSET MARRON 31,6X31,6 HALTON MARRON 31,6X31,6 HARROW GRAFITO 31,6X31,6 MERTON MARRON 31,6X31,6 VIVES VODEVIL UMYWALKA BIDET PODWIESZANY WC PODWIESZANE WC KOMPAKT FORNOS MULTICOLOR 20X20 PAIX SOMBRA 20X20 WILDER SOMBRA 20X20 OCTOGONO RITTER MULTICOLOR 20X20* OCTOGONO ZIMER MULTICOLOR 20X20* OCTOGONO MUSICHALLS MULTICOLOR 20X20* DURAVIT ME BY STARCK OCTOGONO VARIETTE SOMBRA 20X20* DEMEL MULTICOLOR 20X20 FLORE GRIS 20X20 UMYWALKA BIDET PODWIESZANY WC PODWIESZANE WC KOMPAKT

39 PLATINUM 74 DURAVIT HAPPY D.2 VILLEROY&BOCH SUBWAY 2.0 PLATINUM 75 UMYWALKA BIDET PODWIESZANY WC PODWIESZANE WC KOMPAKT UMYWALKA BIDET PODWIESZANY WC PODWIESZANE WC KOMPAKT KOŁO EGO VILLEROY&BOCH ARCHITECTURA UMYWALKA ASYMETRYCZNA UMYWALKA WC PODWIESZANE BIDET PODWIESZANY WC KOMPAKT UMYWALKA BIDET PODWIESZANY WC PODWIESZANE WC KOMPAKT ROCA HALL UMYWALKA BIDET PODWIESZANY WC PODWIESZANE WC KOMPAKT

40 PLATINUM 76 GROHE PRZYCISKI WC CERSANIT WANNY PLATINUM WANNY 77 SKATE COSMOPOLITANA PRZYCISK WC CHROM / BIAŁY NOVA COSMOPOLITAN PRZYCISK WC CHROM / BIAŁY ARENA COSMOPOLITAN PRZYCISK WC CHROM / BIAŁY SKATE AIR PRZYCISK WC CHROM / BIAŁY INTRO WANNA PROSTOKĄTNA cm KALIOPE WANNA ASYMETRYCZNA cm JOANNA cm RAVAK WANNY KOŁO WANNY ROSA I cm CLASSIC cm COMFORT PLUS cm RIHO WANNY ROCA WANNY LUSSO cm LIMA cm LINEA cm

41 PLATINUM KABINY 78 KOŁO KABINY TRES LOFT COLORS KOLORY: ZÓŁTY / POMARAŃCZOWY / CZERWONY / FUKSJA / RÓŻ / ZIELONY / CZARNY PLATINUM 79 UMYWALKOWA WANNOWA PRYSZNICOWA BIDETOWA ZESTAW PRYSZNICOWY NEXT KABINA KWADRATOWA 80x80, 90x90 NEXT KABINA PÓŁOKRĄGLA 80x80, 90x90 KOŁO BRODZIKI LUB BRODZIK MUROWANY Z ODPŁYWEM PUNKTOWYM NEXT SKRZYDŁOWE Z RELINGIEM **PRZY ZAŁOŻENIU, ŻE ISTNIEJE WNĘKA, W KTÓREJ MOGĄ ZOSTAĆ ZAMONTOWANE NEXT SKRZYDŁOWE Z UCHWYTEM **PRZY ZAŁOŻENIU, ŻE ISTNIEJE WNĘKA, W KTÓREJ MOGĄ ZOSTAĆ ZAMONTOWANE GROHE ESSENCE UMYWALKOWA WANNOWA PRYSZNICOWA BIDETOWA ZESTAW PRYSZNICOWY HANSGROHE TALIS S TERRA KWADRATOWY 90 cm TERRA PÓŁOKRĄGŁY cm UMYWALKOWA WANNOWA PRYSZNICOWA BIDETOWA ZESTAW PRYSZNICOWY ZESTAW PRYSZNICOWY

42 PLATINUM 80 HANSA FORM HANSA VIVA ZESTAWY PRYSZNICOWE DO BATERII HANSA PLATINUM 81 UMYWALKOWA WANNOWA PRYSZNICOWA BIDETOWA ZESTAW PRYSZNICOWY DO BATERII WANNOWYCH ZESTAW PRYSZNICOWY 900mm DŁUGOŚĆ SKRACANA ZESTAW PRYSZNICOWY DO BATERII WANNOWYCH HANSA TWIST UMYWALKOWA WANNOWA PRYSZNICOWA BIDETOWA HANSA VANTIS STYLE UMYWALKOWA WANNOWA PRYSZNICOWA BIDETOWA

43 PLATINUM 82 PORTA GRANDE INTER DOOR ALBA INTER DOOR PŁASKIE PLATINUM I KLAMKI 83 A0 B0 B2 E PATYNA OLD WHITE DI MODA BETON DI MODA SUPER MAT DI MODA DĄB SPRANY DI MODA JESION IBERIA PORTA DESIRE INTER DOOR DERBY 2M SYSTEM PIGRA KLAMKI BIAŁY / CZARNY / SZARY / NIKIEL MAT / KOLOR RAL* 2M SYSTEM TOSCA KLAMKI CHROM / CHROM MAT 2M SYSTEM TOTAL BI KLAMKI CHROM / CHROM MAT BIAŁY CZARNY SZARY CHROM CHROM MAT CHROM MAT MODEL 1 MODEL 2 MODEL 3 MODEL 4 DĄB BURLINGTON ORZECH SILVER RED GLOSSA WENGE AFRICA SZYBA ALBA 1 PORTA SPACE NATURA INTER DOOR LUKKA 2M SYSTEM FADO KLAMKI CHROM F0 G1 DĄB BURLINGTON DĄB RUSTICO TURKUS GLOSSA SZYBA CZARNY LAKOBEL MALOWANE BIAŁE

44 NOTATKI Gdańsk Poznań Warszawa Łódź Wrocław Katowice Kielce Kraków Zapraszamy do kontaktu z poszczególnymi oddziałami na stronie

45 Wykończenie mieszkania? Z NAMI TO ŁATWIEJSZE NIŻ MYŚLISZ rednet Dom Sp. z o.o. tel.: (48) tel.: (48)

Silver. Oferta obejmuje wykonanie: WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI W URZĄDZENIA: STOLARKA DRZWIOWA:

Silver. Oferta obejmuje wykonanie: WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI W URZĄDZENIA: STOLARKA DRZWIOWA: Silver Oferta obejmuje wykonanie: ZABUDOWĘ GK POZIOMÓW I ZESTAWÓW PODTYNKOWYCH MISKI USTĘPOWEJ ORAZ PRZEDŁUŻENIE WANNY W POMIESZCZENIACH ŁAZIENKA, WC. WYKOŃCZENIE ŚCIAN: Malowanie sufitów i ścian farbą

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura 15 Drzwi 16 Klamki 17

Spis treści. Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura 15 Drzwi 16 Klamki 17 Spis treści Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura 15 Drzwi 16 Klamki 17

Spis treści. Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura 15 Drzwi 16 Klamki 17 Spis treści Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura

Bardziej szczegółowo

Gold. Oferta obejmuje wykonanie: 31 * ZA DOPŁATĄ

Gold. Oferta obejmuje wykonanie: 31 * ZA DOPŁATĄ ZABUDOWĘ GK POZIOMÓW I ZESTAWÓW PODTYNKOWYCH MISKI USTĘPOWEJ ORAZ PRZEDŁUŻENIE WANNY W POMIESZCZENIACH ŁAZIENKA, WC. WYKOŃCZENIE ŚCIAN: Gładzenie ścian i sufitów gotową masą szpachlową np. typu akrylputz

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura 15 Drzwi 16 Klamki 17

Spis treści. Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura 15 Drzwi 16 Klamki 17 Spis treści Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura

Bardziej szczegółowo

Katalog materiałów wykończeniowych. Komfort

Katalog materiałów wykończeniowych. Komfort Katalog materiałów wykończeniowych Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Podłogi, płytki ceramiczne 12 Płytki ceramiczne 13 19 Ceramika i wanny

Bardziej szczegółowo

Platinium WYKOŃCZENIE PODŁÓG:

Platinium WYKOŃCZENIE PODŁÓG: Platinium Oferta obejmuje wykonanie: ZABUDOWĘ GK POZIOMÓW I ZESTAWÓW PODTYNKOWYCH MISKI USTĘPOWEJ ORAZ PRZEDŁUŻENIE WANNY W POMIESZCZENIACH ŁAZIENKA, WC. WYKOŃCZENIE ŚCIAN: Gładzenie ścian i sufitów gotową

Bardziej szczegółowo

Katalog materiałów wykończeniowych. Basic

Katalog materiałów wykończeniowych. Basic Katalog materiałów wykończeniowych Wstęp Liczy się wnętrze Na rynku polskim zadebiutowaliśmy w 2006 roku. Od początku swojej działalności zrealizowaliśmy już kilka tysięcy koncepcji wykończeniowych, zarówno

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura 15 Drzwi 16 Klamki 17

Spis treści. Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura 15 Drzwi 16 Klamki 17 Spis treści Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura

Bardziej szczegółowo

Katalog materiałów wykończeniowych. Komfort

Katalog materiałów wykończeniowych. Komfort Katalog materiałów wykończeniowych Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Podłogi, płytki ceramiczne 12 Płytki ceramiczne 13 19 Ceramika i wanny

Bardziej szczegółowo

GOLD. FOCUS ościeżnica regulowana Porta System, okleina Portadecor/Portasynchro 3D. model 4.A, okleina Portadecor/Portasynchro 3D

GOLD. FOCUS ościeżnica regulowana Porta System, okleina Portadecor/Portasynchro 3D. model 4.A, okleina Portadecor/Portasynchro 3D GOLD 1. Zabudowa GK stelaża podtynkowego miski ustępowej. 2. Wykończenie ścian: a) Gładzenie ścian i sufitów gotową masą szpachlową np. typu akrylputz (wyrównanie bruzd, uzupełnienie nieszczelności, ujednolicenie

Bardziej szczegółowo

Spis. treści. Silver Podłogi 8 10 Płytki ścienne i podłogowe Ceramika 17 Wanny, kabiny prysznicowe i brodziki 18 Armatura 19 Drzwi 20 Klamki 21

Spis. treści. Silver Podłogi 8 10 Płytki ścienne i podłogowe Ceramika 17 Wanny, kabiny prysznicowe i brodziki 18 Armatura 19 Drzwi 20 Klamki 21 Spis Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 treści Silver Podłogi 8 10 Płytki ścienne i podłogowe 11 16 Ceramika 17 Wanny, kabiny prysznicowe i brodziki 18 Armatura

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych na rok. Basic

Katalog programów wykończeniowych na rok. Basic Katalog programów wykończeniowych na rok Basic Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi, płytki ceramiczne 17 Płytki ceramiczne 18 23

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych na rok. Basic

Katalog programów wykończeniowych na rok. Basic Katalog programów wykończeniowych na rok Basic Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi, płytki ceramiczne 17 Płytki ceramiczne 18 23

Bardziej szczegółowo

Spis. treści. Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4

Spis. treści. Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Spis Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 treści Gold Podłogi 8 11 Płytki ścienne i podłogowe 12 18 Ceramika 19 20 Wanny 21 Kabiny prysznicowe i brodziki 22 Armatura

Bardziej szczegółowo

Spis. treści. Basic Podłogi 8 10 Płytki ścienne i podłogowe Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura 16 Drzwi i klamki 17

Spis. treści. Basic Podłogi 8 10 Płytki ścienne i podłogowe Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura 16 Drzwi i klamki 17 Spis Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 treści Basic Podłogi 8 10 Płytki ścienne i podłogowe 11 13 Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura

Bardziej szczegółowo

Katalog materiałów wykończeniowych. Gold

Katalog materiałów wykończeniowych. Gold Katalog materiałów wykończeniowych Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Podłogi, 17 Płytki ceramiczne 19 31 Ceramika 33 34 Wanny 35 Kabiny prysznicowe

Bardziej szczegółowo

Wycena 2746-AF- TOSCOM Osiedle Polaka CENNIK PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH

Wycena 2746-AF- TOSCOM Osiedle Polaka CENNIK PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH Wycena 2746-AF- TOSCOM Osiedle Polaka CENNIK PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH cena zł brutto/m2 Powierzchnia SILVER Procentowy udział wybranych grup mieszkań w ilości wszystkich mieszkaniach poddanych analizie

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych na rok. Gold

Katalog programów wykończeniowych na rok. Gold Katalog programów wykończeniowych na rok Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Podłogi, 17 Płytki ceramiczne 19 31 Ceramika 33 34 Wanny 35 Kabiny

Bardziej szczegółowo

Wycena 2746-AF- TOSCOM Osiedle Polaka CENNIK PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH

Wycena 2746-AF- TOSCOM Osiedle Polaka CENNIK PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH Wycena 2746-AF- TOSCOM Osiedle Polaka CENNIK PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH cena zł brutto/m2 Powierzchnia BASIC Procentowy udział wybranych grup mieszkań w ilości wszystkich mieszkaniach poddanych analizie

Bardziej szczegółowo

Wycena 2746-AF- TOSCOM Osiedle Polaka CENNIK PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH

Wycena 2746-AF- TOSCOM Osiedle Polaka CENNIK PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH Wycena 2746-AF- TOSCOM Osiedle Polaka CENNIK PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH cena zł brutto/m2 Powierzchnia GOLD Procentowy udział wybranych grup mieszkań w ilości wszystkich mieszkaniach poddanych analizie

Bardziej szczegółowo

Spis. treści. Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4

Spis. treści. Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Spis Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 treści Platinum Podłogi 9 12 Płytki ścienne i podłogowe 13 26 Ceramika 27 30 Wanny 31 Kabiny prysznicowe i brodziki 32

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych na rok. Silver

Katalog programów wykończeniowych na rok. Silver Katalog programów wykończeniowych na rok Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Podłogi, płytki ceramiczne 17 Płytki ceramiczne 19-29 Ceramika 31

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych na rok. Silver

Katalog programów wykończeniowych na rok. Silver Katalog programów wykończeniowych na rok Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Podłogi, płytki ceramiczne 17 Płytki ceramiczne 19-29 Ceramika 31

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych

Katalog programów wykończeniowych Katalog programów wykończeniowych Nexity Studio Zrealizuj z nami swoje mieszkanie! Misją Nexity jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości mieszkaniowych, a przede wszystkim budowanie

Bardziej szczegółowo

Wycena 4519-AF-Toscom Nyska, Armii Krajowej 46a V3

Wycena 4519-AF-Toscom Nyska, Armii Krajowej 46a V3 Wycena 4519-AF-Toscom Nyska, Armii Krajowej 46a V3 cena zł brutto/m2 Powierzchnia BASIC Procentowy udział wybranych grup mieszkań w ilości wszystkich mieszkaniach poddanych analizie od 25 m2 do 32,6 m2

Bardziej szczegółowo

Wycena 4519-AF-Toscom Nyska, Armii Krajowej 46a V3

Wycena 4519-AF-Toscom Nyska, Armii Krajowej 46a V3 Wycena 4519-AF-Toscom Nyska, Armii Krajowej 46a V3 cena zł brutto/m2 Powierzchnia SILVER Procentowy udział wybranych grup mieszkań w ilości wszystkich mieszkaniach poddanych analizie od 25 m2 do 32,6 m2

Bardziej szczegółowo

Wycena 4519-AF-Toscom Nyska, Armii Krajowej 46a V3

Wycena 4519-AF-Toscom Nyska, Armii Krajowej 46a V3 Wycena 4519-AF-Toscom Nyska, Armii Krajowej 46a V3 cena zł brutto/m2 Powierzchnia GOLD Procentowy udział wybranych grup mieszkań w ilości wszystkich mieszkaniach poddanych analizie od 25 m2 do 32,6 m2

Bardziej szczegółowo

Wycena 4514-AF-Toscom Polaka 10 CENNIK PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH

Wycena 4514-AF-Toscom Polaka 10 CENNIK PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH Wycena 4514-AF-Toscom Polaka 10 CENNIK PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH cena zł brutto/m2 Powierzchnia SILVER Procentowy udział wybranych grup mieszkań w ilości wszystkich mieszkaniach poddanych analizie od 44,5

Bardziej szczegółowo

PROGRAM BASIC. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC.

PROGRAM BASIC. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. PROGRAM BASIC OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. 2. Wykończenie ścian: malowanie sufitów i ścian farbą akrylową Imparat na biało do wysokości 1,2 m w pomieszczeniach

Bardziej szczegółowo

Spis. treści. Basic Podłogi 9 10 Płytki ścienne i podłogowe Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura 16 Drzwi i klamki 17

Spis. treści. Basic Podłogi 9 10 Płytki ścienne i podłogowe Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura 16 Drzwi i klamki 17 Spis Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi 9 10 Płytki ścienne i podłogowe 11 13 Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura 16 Drzwi

Bardziej szczegółowo

Spis. treści. Basic Podłogi 9 10 Płytki ścienne i podłogowe Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura 16 Drzwi i klamki 17

Spis. treści. Basic Podłogi 9 10 Płytki ścienne i podłogowe Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura 16 Drzwi i klamki 17 Spis Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi 9 10 Płytki ścienne i podłogowe 11 13 Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura 16 Drzwi

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych na rok. Gold

Katalog programów wykończeniowych na rok. Gold Katalog programów wykończeniowych na rok Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi, 17 Płytki ceramiczne 18 23 Ceramika i wanny 25 Kabiny

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura 15 Drzwi 16 Klamki 17

Spis treści. Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura 15 Drzwi 16 Klamki 17 Spis treści Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura

Bardziej szczegółowo

PASJĄ TREŚCI. Liczy się wnętrze SPIS NASZĄ SĄ WNĘTRZA. dla nas. silver. Basic. gold. platinum

PASJĄ TREŚCI. Liczy się wnętrze SPIS NASZĄ SĄ WNĘTRZA. dla nas. silver. Basic. gold. platinum SPIS TREŚCI Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi 8 10 Płytki ścienne i podłogowe 11 13 Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura

Bardziej szczegółowo

Wycena 4514-AF-Toscom Polaka 10 CENNIK PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH

Wycena 4514-AF-Toscom Polaka 10 CENNIK PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH Wycena 4514-AF-Toscom Polaka 10 CENNIK PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH cena zł brutto/m2 Powierzchnia GOLD Procentowy udział wybranych grup mieszkań w ilości wszystkich mieszkaniach poddanych analizie od 44,5

Bardziej szczegółowo

PASJĄ TREŚCI. Liczy się wnętrze SPIS NASZĄ SĄ WNĘTRZA. dla nas. silver. Basic. gold. platinum

PASJĄ TREŚCI. Liczy się wnętrze SPIS NASZĄ SĄ WNĘTRZA. dla nas. silver. Basic. gold. platinum SPIS TREŚCI Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi 8 10 Płytki ścienne i podłogowe 11 13 Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura

Bardziej szczegółowo

PASJĄ TREŚCI. Liczy się wnętrze SPIS NASZĄ SĄ WNĘTRZA. dla nas. Basic. silver. platinum. gold

PASJĄ TREŚCI. Liczy się wnętrze SPIS NASZĄ SĄ WNĘTRZA. dla nas. Basic. silver. platinum. gold SPIS TREŚCI Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi 8 10 Płytki ścienne i podłogowe 11 13 Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura

Bardziej szczegółowo

PROGRAM BASIC. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC.

PROGRAM BASIC. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. 2. Wykończenie ścian: malowanie sufitów i ścian farbą akrylową Imparat na biało płytki ścienne do wysokości 1,2 m w pomieszczeniach

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych na rok

Katalog programów wykończeniowych na rok Katalog programów wykończeniowych na rok Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Srebrny Platynowy Podłogi 57 Płytki ceramiczne 59 71 Ceramika 73

Bardziej szczegółowo

Spis. treści. Basic Podłogi 9 10 Płytki ścienne i podłogowe Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura 16 Drzwi i klamki 17

Spis. treści. Basic Podłogi 9 10 Płytki ścienne i podłogowe Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura 16 Drzwi i klamki 17 Spis Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi 9 10 Płytki ścienne i podłogowe 11 13 Ceramika i wanny 14 Kabiny prysznicowe i brodziki 15 Armatura 16 Drzwi

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura 15 Drzwi 16 Klamki 17

Spis treści. Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura 15 Drzwi 16 Klamki 17 Spis treści Nasza Pasja 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi 6 7 Płytki ścienne i podłogowe 8 11 Ceramika 12 Wanny 13 Kabiny prysznicowe i brodziki 14 Armatura

Bardziej szczegółowo

PROGRAM SILVER. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC.

PROGRAM SILVER. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. PROGRAM SILVER OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. 2. Wykończenie ścian: malowanie sufitów i ścian farbą akrylową Imparat w odcieniach 7,8 płytki ścienne do

Bardziej szczegółowo

PROGRAM SILVER. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC.

PROGRAM SILVER. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. 2. Wykończenie ścian: malowanie sufitów i ścian farbą akrylową Imparat w odcieniach 7,8 płytki ścienne do wysokości 2 m

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych na rok. Platinum

Katalog programów wykończeniowych na rok. Platinum Katalog programów wykończeniowych na rok Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Podłogi 17 18 Płytki ceramiczne 19 37 Ceramika 39 41 Wanny 43 Kabiny

Bardziej szczegółowo

PROGRAM GOLD. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC.

PROGRAM GOLD. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. 2. Wykończenie ścian: szpachlowanie ścian gipsowych gotową masą szpachlową typu Akryl Putz malowanie sufitów i ścian farbą

Bardziej szczegółowo

Basic. Panele i płytki podłogowe Płytki ceramiczne Ceramika 29 Wanny 31 Kabiny prysznicowe i brodziki 33 Armatura Drzwi 37 Klamki 39

Basic. Panele i płytki podłogowe Płytki ceramiczne Ceramika 29 Wanny 31 Kabiny prysznicowe i brodziki 33 Armatura Drzwi 37 Klamki 39 Spis treści Studio projektowe 4 Pracownia projektowa 5 Korzyści ze współpracy 7 Ogólne założenia 9 Etapy 11 opis 12 Silver opis 13 Gold opis 14 Platinum opis 15 Panele i płytki podłogowe 17 21 Płytki ceramiczne

Bardziej szczegółowo

PROGRAM GOLD. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC.

PROGRAM GOLD. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. PROGRAM GOLD OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. 2. Wykończenie ścian: szpachlowanie ścian gipsowych gotową masą szpachlową typu Akryl Putz malowanie sufitów

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych na rok. Platinum

Katalog programów wykończeniowych na rok. Platinum Katalog programów wykończeniowych na rok Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi, płytki ceramiczne 17 Płytki ceramiczne 18 23 Ceramika

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych na rok. Silver

Katalog programów wykończeniowych na rok. Silver Katalog programów wykończeniowych na rok Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Podłogi, 17 Płytki ceramiczne 27-37 Ceramika 39 Wanny 40 Kabiny

Bardziej szczegółowo

Oferowany przez nas budynek mieszkalny ma podwyższony standard klatek schodowych z windami oraz wielostanowiskowy garaż podziemny z komórkami

Oferowany przez nas budynek mieszkalny ma podwyższony standard klatek schodowych z windami oraz wielostanowiskowy garaż podziemny z komórkami Oferowany przez nas budynek mieszkalny ma podwyższony standard klatek schodowych z windami oraz wielostanowiskowy garaż podziemny z komórkami lokatorskimi. Na terenie osiedla zaprojektowano nowatorski

Bardziej szczegółowo

Farby. podłogi. komfort. program wykończeniowy

Farby. podłogi. komfort. program wykończeniowy komfort program wykończeniowy Współczesne tempo życia, mnogość możliwości, poszukiwanie doskonałości w każdej dziedzinie, często nie pozwalają nam na poświęcenie dostatecznej uwagi wszystkim interesującym

Bardziej szczegółowo

Specjalny program wykończenia. pod klucz INWESTOR: PARTNER:

Specjalny program wykończenia. pod klucz INWESTOR: PARTNER: INWESTOR: PARTNER: Firma rednet Dom oferuje jedną z najbardziej kompleksowych opcji wykończeniowych funkcjonujących na rynku Polskim, jako że zapewniamy nie tylko szeroki i zróżnicowany wybór doskonałej

Bardziej szczegółowo

Katalog. aranżacji wnętrz PAKIET. www.adammartens.pl

Katalog. aranżacji wnętrz PAKIET. www.adammartens.pl Katalog aranżacji wnętrz www.adammartens.pl PAKIET Silver 1 * wizualizacja przykładowa * wizualizacja przykładowa PAKIETSilver 4 Nasi partnerzy Szanowni Państwo, Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych na rok

Katalog programów wykończeniowych na rok Katalog programów wykończeniowych na rok Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi, 17 Płytki ceramiczne 18 23 Ceramika i wanny 25 Kabiny

Bardziej szczegółowo

Basic. Oferta obejmuje wykonanie: STOLARKA DRZWIOWA: ZABUDOWĘ GK POZIOMÓW W POMIESZCZENIACH ŁAZIENKA, WC. WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI W URZĄDZENIA:

Basic. Oferta obejmuje wykonanie: STOLARKA DRZWIOWA: ZABUDOWĘ GK POZIOMÓW W POMIESZCZENIACH ŁAZIENKA, WC. WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI W URZĄDZENIA: Basic Oferta obejmuje wykonanie: ZABUDOWĘ GK POZIOMÓW W POMIESZCZENIACH ŁAZIENKA, WC. WYKOŃCZENIE ŚCIAN: Malowanie sufitów i ścian farbą akrylową na biało (Kabe/Imparat). Brak gładzenia ścian i sufitów

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych na rok

Katalog programów wykończeniowych na rok Katalog programów wykończeniowych na rok Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi, 17 Płytki ceramiczne 18 23 Ceramika i wanny 25 Kabiny

Bardziej szczegółowo

Klucz do Twojego komfortu!

Klucz do Twojego komfortu! Klucz do Twojego komfortu! smartkomfort Lokum pod klucz to idealne rozwiązanie przygotowane specjalnie dla osób chcących odebrać gotowe mieszkanie dla siebie lub na wynajem! Wybór programu to gwarancja

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych na rok

Katalog programów wykończeniowych na rok Katalog programów wykończeniowych na rok Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi, 17 Płytki 18 23 Ceramika i wanny 25 Kabiny prysznicowe

Bardziej szczegółowo

PLATINUM / IMPERIALE Podłogi 38 Płytki ścienne i podłogowe 40 Armatura 55 Ceramika 57 Wanny 60 Kabiny prysznicowe 61 Drzwi 62 Klamki 63

PLATINUM / IMPERIALE Podłogi 38 Płytki ścienne i podłogowe 40 Armatura 55 Ceramika 57 Wanny 60 Kabiny prysznicowe 61 Drzwi 62 Klamki 63 Spis treści: SREBNY / SUPERIORE MINI Podłogi 4 Płytki ścienne i podłogowe 4 Armatura 13 Ceramika 14 Wanny 15 Drzwi 15 Klamki 15 PLATINUM / IMPERIALE Podłogi 38 Płytki ścienne i podłogowe 40 Armatura 55

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych na rok. Platinum

Katalog programów wykończeniowych na rok. Platinum Katalog programów wykończeniowych na rok Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Podłogi 17 23 Płytki ceramiczne 24 45 Ceramika 47 49 Wanny 51 Kabiny

Bardziej szczegółowo

PAKIET WYKOŃCZENIOWY ŚLICZNA 34

PAKIET WYKOŃCZENIOWY ŚLICZNA 34 ŚLICZNA 34 NA START Zakres prac wykończeniowych ujętych w ofercie: Oferta zawiera profesjonalny projekt łazienki oraz nadzór nad całością realizacji inwestycji. Łazienka o układanie płytek ściennych w

Bardziej szczegółowo

ZAŁĄCZNIK WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

ZAŁĄCZNIK WYKOŃCZENIE POD KLUCZ PROGRAM S t r o n a 1 ZAŁĄCZNIK WYKOŃCZENIE POD KLUCZ POMIESZCZENIE PRZEZNACZENIE SPECYFIKACJA MATERIAŁÓW HOL POKÓJ DZIENNY SYPIALNIE KUCHNIA, ANEKS KUCHENNY Wykończenie ścian, sufitów Podłogi, cokoły

Bardziej szczegółowo

Z myślą o komforcie naszych Klientów, wraz z firmą TM BUILDINGSYSTEM, stworzyliśmy specjalny program wykończenia wnętrz pod klucz.

Z myślą o komforcie naszych Klientów, wraz z firmą TM BUILDINGSYSTEM, stworzyliśmy specjalny program wykończenia wnętrz pod klucz. PAKIET INVEST Z myślą o komforcie naszych Klientów, wraz z firmą TM BUILDINGSYSTEM, stworzyliśmy specjalny program wykończenia wnętrz pod klucz. To kompleksowa usługa, która pozwoli zaoszczędzić czas i

Bardziej szczegółowo

PROGRAMY WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

PROGRAMY WYKOŃCZENIA WNĘTRZ PROGRAMY WYKOŃCZENIA WNĘTRZ Dostępne trzy standardy wykończenia: EASY SOFT COMFORT Wykończenie mieszkania to proces trwający co najmniej 3 miesiące. Czeka nas wybór materiałów, kolorów, ustalenie ilości,

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Korzyści z zakupu pakietu wykończenia wnętrz firmy GetHouse Developer:

Szanowni Państwo, Korzyści z zakupu pakietu wykończenia wnętrz firmy GetHouse Developer: NASI PARTNERZY Szanowni Państwo, Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Firma GetHouse Developer ma przyjemność zaprezentowania katalogu Programu Aranżacji Wnętrz, zawierającego pełną gamę dostępnych

Bardziej szczegółowo

1. Armatura. Parva. Colour. Baterie wannowe. Baterie umywalkowe. Baterie prysznicowe. Umywalki. Miski WC. Wanny

1. Armatura. Parva. Colour. Baterie wannowe. Baterie umywalkowe. Baterie prysznicowe. Umywalki. Miski WC. Wanny Standard wykończenia BLUE jest przeznaczony wyłącznie dla klientów firmy PBO DACH BUD Sp. z o.o. To standard wykończenia łączący w sobie solidne wykonanie, wysokiej jakości materiały w bardzo korzystnej

Bardziej szczegółowo

Wykończenie pod klucz - oszczędność czasu i pieniędzy

Wykończenie pod klucz - oszczędność czasu i pieniędzy Wykończenie pod klucz - oszczędność czasu i pieniędzy Oferta wykończenia wnętrza dla inwestycji Osiedle Krakowskie Przedmieście 43 Nokturn Sp. z o.o. SKA Firma JB Design ma przyjemność przedstawić Państwu

Bardziej szczegółowo

Z myślą o komforcie naszych Klientów, wraz z firmą TM BUILDINGSYSTEM, stworzyliśmy specjalny program wykończenia wnętrz pod klucz.

Z myślą o komforcie naszych Klientów, wraz z firmą TM BUILDINGSYSTEM, stworzyliśmy specjalny program wykończenia wnętrz pod klucz. PAKIET INVEST Z myślą o komforcie naszych Klientów, wraz z firmą TM BUILDINGSYSTEM, stworzyliśmy specjalny program wykończenia wnętrz pod klucz. To kompleksowa usługa, która pozwoli zaoszczędzić czas i

Bardziej szczegółowo

STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKANIA PAKIET : LUX. KARTA INFORMACYJNA OBOWIĄZUJE OD r.

STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKANIA PAKIET : LUX. KARTA INFORMACYJNA OBOWIĄZUJE OD r. STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKANIA PAKIET : LUX KARTA INFORMACYJNA OBOWIĄZUJE OD 5.04.2016 r. UWAGA 1 : Niniejszy katalog jest materiałem poglądowym. Ze względu na technikę druku rzeczywisty wyglad materiałów,

Bardziej szczegółowo

Klucz do Twojego komfortu!

Klucz do Twojego komfortu! Klucz do Twojego komfortu! smartkomfort Lokum pod klucz to idealne rozwiązanie przygotowane specjalnie dla osób chcących odebrać gotowe mieszkanie dla siebie lub na wynajem! Wybór programu to gwarancja

Bardziej szczegółowo

STANDARDY WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

STANDARDY WYKOŃCZENIA WNĘTRZ STANDARDY WYKOŃCZENIA WNĘTRZ Urządzanie mieszkań to nasza pasja i w taki sposób podchodzimy do każdego wnętrza. Projekty realizowane są przez naszych sprawdzonych wykonawców pod nadzorem architekta wnętrz.

Bardziej szczegółowo

Warszawa ul.berensona. komfort. Program wykończeniowy dla inwestycji Cztery Pory Roku. ogólnopolski deweloper mieszkaniowy

Warszawa ul.berensona. komfort. Program wykończeniowy dla inwestycji Cztery Pory Roku. ogólnopolski deweloper mieszkaniowy Warszawa ul.berensona komfort Program wykończeniowy dla inwestycji Cztery Pory Roku ogólnopolski deweloper mieszkaniowy Współczesne tempo życia, mnogość możliwości, poszukiwanie doskonałości w każdej dziedzinie,

Bardziej szczegółowo

PAKIET MINI K A T A L O G W Y K O Ń C Z E Ń. Starannie wyselekcjonowane produkty, dzięki którym każdy może stworzyć idealne wnętrze

PAKIET MINI K A T A L O G W Y K O Ń C Z E Ń. Starannie wyselekcjonowane produkty, dzięki którym każdy może stworzyć idealne wnętrze PAKIET MINI K A T A L O G W Y K O Ń C Z E Ń Starannie wyselekcjonowane produkty, dzięki którym każdy może stworzyć idealne wnętrze Zakres prac wykończeniowych w ramach pakietu Hall, Pokój dzienny, Sypialnie,

Bardziej szczegółowo

Standard BLACK. 1. Armatura. Elio. Mille. Baterie wannowe. Baterie umywalkowe. Baterie prysznicowe. Metropolitan. Urban Harmony. Umywalki.

Standard BLACK. 1. Armatura. Elio. Mille. Baterie wannowe. Baterie umywalkowe. Baterie prysznicowe. Metropolitan. Urban Harmony. Umywalki. Standard wykończenia BLACK to oferta skierowana do osób preferujących indywidualny i oryginalny styl, ceniących własny czas oraz stawiających na sprawdzone i solidne wykonania. Oferta obejmuje zarówno

Bardziej szczegółowo

OFERTA WYKOŃCZENIA POD KLUCZ

OFERTA WYKOŃCZENIA POD KLUCZ OFERTA WYKOŃCZENIA POD KLUCZ Oferta wykończenia Baltica Heaven Podane ceny wykończenia pod klucz za m.kw. danego lokalu są zróżnicowane w zależności od wielkości mieszkania oraz programu Numer mieszkania

Bardziej szczegółowo

Pakiet GREEN. 2. Drzwi wewnętrzne Pol-Skone. Pełne Łazienkowe Pokojowe ARCO INTER AMBER. Dostępne kolory INTER AMBER

Pakiet GREEN. 2. Drzwi wewnętrzne Pol-Skone. Pełne Łazienkowe Pokojowe ARCO INTER AMBER. Dostępne kolory INTER AMBER Standard wykończenia GREEN przeznaczony jest dla osób ceniących własnych czas, wysoką jakość produktów oraz sprawdzone i solidne wykonanie. Standard GREEN gwarantuje szerokie możliwości aranżacji wnętrza

Bardziej szczegółowo

PROGRAM PLATINUM. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC.

PROGRAM PLATINUM. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. 2. Wykończenie ścian: szpachlowanie ścian gipsowych gotową masą szpachlową typu Akryl Putz malowanie sufitów i ścian farbą

Bardziej szczegółowo

STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKANIA PAKIET : PREMIUM. KARTA INFORMACYJNA OBOWIĄZUJE OD r.

STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKANIA PAKIET : PREMIUM. KARTA INFORMACYJNA OBOWIĄZUJE OD r. STANDARD WYKOŃCZENIA MIESZKANIA PAKIET : PREMIUM KARTA INFORMACYJNA OBOWIĄZUJE OD 5.04.2016 r. UWAGA 1 : Niniejszy katalog jest materiałem poglądowym. Ze względu na technikę druku rzeczywisty wyglad materiałów,

Bardziej szczegółowo

PROGRAM WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ

PROGRAM WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ PROGRAM WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ STANDARDY WYKOŃCZEŃ: S M L 490 zł/m 2 550 zł/ m 2 dla mieszkań o powierzchni mniejszej niż 40 m 2 590 zł/m 2 650 zł/ m 2 dla mieszkań o powierzchni mniejszej niż 40 m 2 od

Bardziej szczegółowo

PROGRAMY WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

PROGRAMY WYKOŃCZENIA WNĘTRZ PROGRAMY WYKOŃCZENIA WNĘTRZ WYKOŃCZENIE MIESZKANIA to długotrwały i czasochłonny proces. Czeka nas wybór materiałów, kolorów, ustalenie ilości, zamówienie, wybranie ekipy. Na tym nie koniec, musimy nadzorować

Bardziej szczegółowo

Silver. Silver specyfikacja Projekt indywidualny 50

Silver. Silver specyfikacja Projekt indywidualny 50 Spis treści Studio projektowe 4 Pracownia projektowa 5 Korzyści ze współpracy 7 Ogólne założenia 9 Etapy 11 Basic opis 12 opis 13 Gold opis 14 Platinum opis 15 Farby lateksowe 17 Panele podłogowe 19-21

Bardziej szczegółowo

PROGRAM PLATINUM. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC.

PROGRAM PLATINUM. OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. PROGRAM PLATINUM OFERTA OBEJMUJE: 1. Zabudowę GK pionów i poziomów w pomieszczeniach łazienka, WC. 2. Wykończenie ścian: szpachlowanie ścian gipsowych gotową masą szpachlową typu Akryl Putz malowanie sufitów

Bardziej szczegółowo

Program wykończenia wnętrz PAKIET PRESTIŻ

Program wykończenia wnętrz PAKIET PRESTIŻ Program wykończenia wnętrz Wychodząc na przeciw potrzebom klientów ceniących swój czas i chcących w sposób szybki, kompleksowy i estetyczny wykończyć swój lokal proponujemy wykonanie kompleksowego wykończenia

Bardziej szczegółowo

OFERTA MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH VIP zł

OFERTA MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH VIP zł OFERTA MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH VIP +550 zł Atal Design Program wykończeń Program wykończeń Atal Design Atal Design to program wykończeń stworzony dla Klientów ATAL S.A. Misją naszej firmy jest budowanie

Bardziej szczegółowo

CENNIK SPRZEDAŻY KRAJOWEJ aktualizacja - 01.05.2015r.

CENNIK SPRZEDAŻY KRAJOWEJ aktualizacja - 01.05.2015r. CENNIK SPRZEDAŻY KRAJOWEJ aktualizacja - 01.05.2015r. SPIS TREŚCI 22,3x44,8 Ilma str 3 Lavish str 3 Modern Floral str 3 Maxima str 4 Modern Square str 5 Modern Wood str 5 Wave str 5 Zirconium str 6 25x36

Bardziej szczegółowo

Katalog. aranżacji wnętrz PAKIET.

Katalog. aranżacji wnętrz PAKIET. Katalog aranżacji wnętrz www.adammartens.pl PAKIET Gold 1 * wizualizacja przykładowa * wizualizacja przykładowa PAKIETGold 4 Nasi partnerzy Szanowni Państwo, Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów,

Bardziej szczegółowo

KATALOG PRODUKTÓW.

KATALOG PRODUKTÓW. KATALOG PRODUKTÓW www.domprojektowy.pl Oferujemy Państwu : Profesjonalne wykończenie mieszkania pod klucz z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. W ramach stałej współpracy z firmami związanymi

Bardziej szczegółowo

COMFORT. Standard wykończenia wnętrz

COMFORT. Standard wykończenia wnętrz COMFORT Standard wykończenia wnętrz Wykończenie mieszkania to proces trwający co najmniej 3 miesiące. Czeka nas wybór materiałów, kolorów, ustalenie ilości, zamówienie, zakup chemii, wybranie ekipy lub

Bardziej szczegółowo

Katalog programów wykończeniowych na rok

Katalog programów wykończeniowych na rok Katalog programów wykończeniowych na rok Spis treści Studio projektowe 1 Korzyści ze współpracy 2 Etapy pracy 3 Założenia do programów 4 Basic Podłogi, 17 Płytki ceramiczne 18 23 Ceramika i wanny 25 Kabiny

Bardziej szczegółowo

KATALOG PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH QUATTRO QUATTRO PLUS

KATALOG PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH QUATTRO QUATTRO PLUS KATALOG PROGRAMÓW WYKOŃCZENIOWYCH QUATTRO QUATTRO PLUS QUATTRO TOWERS Szanowni Państwo, Mając na względzie zmiany, które zaszły w branży wnętrzarskiej na przestrzeni ostatnich lat, oddajemy w Państwa ręce

Bardziej szczegółowo

OFERTA MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH VIP

OFERTA MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH VIP OFERTA MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH VIP kolekcje łazienkowe podłogi drzwi ATAL S.A. budujemy powyżej oczekiwań! Zaufaj doświadczonym specjalistom i skorzystaj z programu wykończeń mieszkań. Dzięki ATAL Design

Bardziej szczegółowo

Soft Standard wykończenia wnętrz

Soft Standard wykończenia wnętrz Soft Standard wykończenia wnętrz Wykończenie mieszkania to proces trwający co najmniej 3 miesiące. Czeka nas wybór materiałów, kolorów, ustalenie ilości, zamówienie, zakup chemii, wybranie ekipy lub ekip.

Bardziej szczegółowo

OFERTA MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH VIP. +550 zł

OFERTA MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH VIP. +550 zł OFERTA MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH VIP +550 zł Atal Design Program wykończeń Program wykończeń Atal Design Atal Design to program wykończeń stworzony dla Klientów ATAL S.A. Misją naszej firmy jest budowanie

Bardziej szczegółowo

Spis treści: OPCJE DODATKOWE 112. Basic Podłogi 4

Spis treści: OPCJE DODATKOWE 112. Basic Podłogi 4 Spis treści: Basic Podłogi 4 Płytki ścienne i podłogowe 4 Armatura 13 Ceramika 14 Wanny 15 Drzwi 15 Klamki 15 gold Podłogi 40 Płytki ścienne i podłogowe 42 Armatura 57 Ceramika 59 Wanny 62 Kabiny prysznicowe

Bardziej szczegółowo

RAZ. pakiet. Standard wykooczenia Pakiet RAZ. Zakres prac wchodzących w aranżację mieszkania:

RAZ. pakiet. Standard wykooczenia Pakiet RAZ. Zakres prac wchodzących w aranżację mieszkania: Standard wykooczenia Pakiet Zakres prac wchodzących w aranżację mieszkania: 1. Projekt architektoniczny aranżacji wnętrza lokalu mieszkalnego, w skład którego wchodzą: 1.1 Indywidualny projekt wnętrz lokalu

Bardziej szczegółowo

Sporządzenie dokumentacji projektowej w oparciu o indywidualne ustalenia z klientem oraz nadzór autorski architekta nad całą realizacją

Sporządzenie dokumentacji projektowej w oparciu o indywidualne ustalenia z klientem oraz nadzór autorski architekta nad całą realizacją Oferta obejmuje: - Sporządzenie dokumentacji projektowej w oparciu o indywidualne ustalenia z klientem oraz nadzór autorski architekta nad całą realizacją - Przygotowanie podłoża do ułożenia płytek - Ułożenie

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja materiałowa standard II. UMYWALKI DO ŁAZIENKI zdjęcie opis produktu wybór

Specyfikacja materiałowa standard II. UMYWALKI DO ŁAZIENKI zdjęcie opis produktu wybór Specyfikacja materiałowa standard II UMYWALKI DO ŁAZIENKI Koło Umywalka meblowa VARIUS 80 cm z otworem, z przelewem nr kat. K980 Koło Półpostument do umywalki nr kat. K8700 Roca Gap 0x7cm Duravit ME by

Bardziej szczegółowo

PODŁOGI PAKIET EKO PAKIET EKO PODŁOGI STRONA 1

PODŁOGI PAKIET EKO PAKIET EKO PODŁOGI STRONA 1 PAKIET EKO PAKIET EKO STRONA 1 DLA NAS LICZY SIĘ PIĘKNE WNĘTRZE SPRAWDŹ JAK WYGLĄDA PROCES Proces powstania Twojego wymarzonego wnętrza możemy podzielić na etapy. Prześledź, czym każda z tych części się

Bardziej szczegółowo