Strona 2 z 8 Obszar Podlaskie.A Punktem wyjściowym sieci w obszarze inwestycyjnym Podlaskie.A jest węzeł szkieletowy Białystok. Przebieg sieci na tere

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Strona 2 z 8 Obszar Podlaskie.A Punktem wyjściowym sieci w obszarze inwestycyjnym Podlaskie.A jest węzeł szkieletowy Białystok. Przebieg sieci na tere"

Transkrypt

1 Załącznik nr 3 do Studium Wykonalności projektu Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej województwo podlaskie powiat moniecki Opis przebiegu Sieci Szerokopasmowej Polski Wschodniej znajdującej się na obszarach inwestycyjnych Podlaskie.A, Podlaskie.B.

2 Strona 2 z 8 Obszar Podlaskie.A Punktem wyjściowym sieci w obszarze inwestycyjnym Podlaskie.A jest węzeł szkieletowy Białystok. Przebieg sieci na terenie obszaru prezentuje się następująco. Gałąź północna biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 1,2km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 19 w kierunku północnym na odcinku 7,1km do węzła dystrybucyjnego Wasilków. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 19 w kierunku wschodnim na odcinku 0,1km. o Gałąź północna biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 19 na odcinku 4,1km. Gałąź północna biegnie wzdłuż drogi krajowej 19 na odcinku 4,4km do granicy obszaru inwestycyjnego Podlaskie.E. Gałąź wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 3,7km aż do węzła dystrybucyjnego Studzianki. o Gałąź wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Nowodworce na odcinku 4,7km do węzła dystrybucyjnego Karakule. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 676 w kierunku północno-wschodnim na odcinku 5,6km do węzła dystrybucyjnego Supraśl. Gałąź południowo-wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 1,6km. Dalej sieć biegnie drogą krajową nr 19 w kierunku południowo-wschodnim na odcinku 2,8km. o Gałąź południowo-wschodnia biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 19 na odcinku 2,7km. Następnie rozgałęzia się Gałąź północno-wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Kolonia Kuriany na odcinku 3,3km do węzła dystrybucyjnego Sobolewo. Gałąź południowo-wschodnia biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 19 na odcinku 11,2km do węzła dystrybucyjnego Zabłudów. o Gałąź wschodnia biegnie wzdłuż drogi krajowej 19 na odcinku 0,6km. Gałąź wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej przez Folwarki Tylwickie Topolany Hieronimowo Kazimierowo na odcinku 22,1km do węzła dystrybucyjnego Michałowo. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej w kierunku północno-wschodnim Pieńki na odcinku 1,8km. o Gałąź północna biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Pieńki na odcinku 7,1km do punktu dystrybucyjnego Gródek. o Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 2,0km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 686 w kierunku południowo-wschodnim na odcinku 21km do punktu dystrybucyjnego Szymki. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 686 w kierunku północno-wschodnim na odcinku 6,8km do węzła dystrybucyjnego Jałówka.

3 Strona 3 z 8 Gałąź południowa-wschodnia biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 685 na odcinku 0,4km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Gnieciuki Sieśki Żywkowo w kierunku południowo-wschodnim na odcinku 7,5km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 685 w kierunku południowym na odcinku 0,2km do granicy obszaru inwestycyjnego Podlaskie.C. o Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 19 Koźliki na odcinku 10,6km do węzła dystrybucyjnego Ryboły. o Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 1,3km do węzła dystrybucyjnego Dojlidy-Kolonia. Gałąź zachodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 1,6km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 676 w kierunku zachodnim na odcinku 0,9km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej w kierunku północno-wschodnim na odcinku 6,5km do węzła dystrybucyjnego Fasty. Następnie siec rozgałęzia się. o Gałąź północno-zachodnia biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 65 na odcinku 6,2km. Gałąź północna biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 65 na odcinku 2,3km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej w kierunku północno-wschodnim na odcinku 1,7km do punktu dystrybucyjnego Obrubniki. Gałąź zachodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Gniła na odcinku 5,1km. o Gałąź północno-wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 0,7km do punktu dystrybucyjnego Pogorzałki. o Gałąź północno-zachodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Borsukówka Nowosiółki na odcinku 6,3km. Następnie rozgałęzia się. Gałąź wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 0,4km do punktu dystrybucyjnego Ruda. Gałąź północna biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 0,2km. o Gałąź północno-wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 4,3km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 65 w kierunku południowym na odcinku 1km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej w kierunku wschodnim na odcinku 2km do punktu dystrybucyjnego Chraboły. o Gałąź zachodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 2.6km. Gałąź północna biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 671 Knyszyn-Zamek na odcinku 5,5km do punktu dystrybucyjnego Knyszyn. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 671 w kierunku północno-wschodnim na odcinku 7,3km. o Gałąź północno-wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 6,1km do punktu dystrybucyjnego Jasionówka. o Gałąź północno-zachodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 5,6km do punktu dystrybucyjnego Kalinówka Kościelna.

4 Strona 4 z 8 Gałąź południowo-zachodnia biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 671 na odcinku 0,5km. Dalej sieć biegnie drogą powiatową/gminną w kierunku zachodnim na odcinku 3,3km. o Gałąź północna biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 0,2kmm aż do punktu dystrybucyjnego Długołęka. o Gałąź północno-zachodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Bajki-Zalesie Stare Bajki na odcinku 13,8km do punktu dystrybucyjnego Trzcianne. o Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 2,1km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi krajowe nr 8 w kierunku zachodnim na odcinku 2,7km.Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej w kierunku południowym na odcinku 2,2km. Następnie rozgałęzia się. Gałąź północna biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 0,5km. o Gałąź północna biegnie powiatową/gminną na odcinku 2,2km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi krajowej w kierunku zachodnim na odcinku 1,8km. Dalej sieć biegnie drogą powiatową/gminną w kierunku północno-zachodnim na odcinku 1,2km do węzła dystrybucyjnego Złotoria. o Gałąź zachodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Rogówek Rogowo-Majątek Rogowo na odcinku 8,4km. Gałąź zachodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 0,4km do węzła dystrybucyjnego Pańki. Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Konowały na odcinku 6km do węzła dystrybucyjnego Izbiszcze. Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 0,1km do węzła dystrybucyjnego Choroszcz. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej w kierunku południowym na odcinku 8km do węzła dystrybucyjnego Niewodnica Kościelna. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Trypucie Baciuty-Kolonia w kierunku południowo-zachodnim na odcinku 6,4km do węzła dystrybucyjnego Baciuty. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej w kierunku południowym na odcinku 0, 9km. o Gałąź południowo-wschodnia biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 678 na odcinku 0,4km. Dalej sieć biegnie drogą powiatową/gminną Dobrowoda w kierunku południowo-wschodnim na odcinku 7km do punktu dystrybucyjnego Turośń Kościelna. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej w kierunku południowym na odcinku 0,2km. Następnie rozgałęzia się. Gałąź wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Szerenosy na odcinku 6,5km do punktu dystrybucyjnego Juchnowiec Górny.

5 Strona 5 z 8 Gałąź zachodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Borowskie Gziki Borowskie Michały Kowale na odcinku 9,7km do punktu dystrybucyjnego Suraż. o Gałąź zachodnia biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 678 na odcinku 9,7km. Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 0,2km do punktu dystrybucyjnego Stara Łupianka. Gałąź zachodnia biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 678 na odcinku 0,3km. Następnie sieć rozgałęzia się. o Gałąź północna biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 14,3km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 671 w kierunku północnym na odcinku 0,2km. Gałąź północna biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 671 na odcinku 8,8km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej w kierunku wschodnim na odcinku 0,2km do punktu dystrybucyjnego Tykocin. Gałąź zachodnia biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 64 na odcinku 0,4km do węzła dystrybucyjnego Stare Jeżewo. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 64 w kierunku zachodnim na odcinku 5km. Następnie sieć rozgałęzia się. o Gałąź północno-zachodnia biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 64 na odcinku 9,6km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej w kierunku północno-zachodnim na odcinku 4,7km do punktu dystrybucyjnego Brzeziny. o Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 0,4km do punktu dystrybucyjnego Zawady. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Cibory-Witki Cibory-Marki Cibory Gałeckie w kierunku południowo-zachodnim na odcinku 8,8km do granicy obszaru inwestycyjnego Podlaskie.G. o Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 681 na odcinku 9,2km do punktu dystrybucyjnego Łapy.

6 Strona 6 z 8 Obszar Podlaskie.B Punktem wyjściowym sieci w obszarze inwestycyjnym Podlaskie.B jest węzeł szkieletowy Grajewo. Przebieg sieci na terenie obszaru prezentuje się następująco. Gałąź północno-wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 0,3km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 64 w kierunku północnym na odcinku 1,4km do granicy obszaru inwestycyjnego Warmińso-Mazurskie.C Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 0,7km. o Gałąź północno-wschodnia biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 61 na odcinku 0,2km. Gałąź północno-wschodnia biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 61 na odcinku 8km do węzła dystrybucyjnego Miecze. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 61 w kierunku północno-wschodnim na odcinku 10,9km do węzła dystrybucyjnego Rajgród. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 61 w kierunku północno-wschodnim na odcinku 4,7km. o Gałąź północno-wschodnia biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 61 na odcinku 4,6km do węzła dystrybucyjnego Bargłów Kościelny. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 61 w kierunku północno-wschodnim na odcinku 0,8km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej w kierunku północnym na odcinku 7,9km do granicy obszaru inwestycyjnego Podlaskie.F o Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Barszcze na odcinku 3,2km do węzła dystrybucyjnego Dręstwo. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej kierunku południowym na odcinku 4,4km do węzła dystrybucyjnego Woźnawieś. Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 65 na odcinku 7,3km. o Gałąź wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 0,2km do węzła dystrybucyjnego Ruda. o Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 65 na odcinku 7,4km do węzła dystrybucyjnego Ciemnoszyje. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Brzozowa Wólka Białaszewo w kierunku południowo-zachodnim na odcinku 8km. Gałąź wschodnia biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 668 na odcinku 7,1 w kierunku wschodnim na odcinku 7,1km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 65 w kierunku południowo-wschodnim na odcinku 1,1km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej w kierunku północnym na odcinku 1,2km. o Gałąź północna biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 2km do węzła dystrybucyjnego Osowiec.

7 Strona 7 z 8 o Gałąź południowo-wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 1,4km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 65 w kierunku południowo-wschodnim na odcinku 5,1km. Gałąź północna biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 5,3km do węzła dystrybucyjnego Goniądz. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej w kierunku wschodnim na odcinku 1,5km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 670 w kierunku północno-wschodnim na odcinku 4,70km. o Gałąź północno-wschodnia biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 670 na odcinku 7,9km. Gałąź północno-wschodnia biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 670 na odcinku 3,6km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej w kierunku północnym na odcinku 1,9km do węzła dystrybucyjnego Zabiele. Gałąź południowo-wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Jadeszki na odcinku 8,1km do węzła dystrybucyjnego Jaświły. Gałąź północno-zachodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 1,4km do węzła dystrybucyjnego Stare Dolistowo. o Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 2km do węzła dystrybucyjnego Klewianka. Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 4,5km. Następnie rozgałęzia się. o Gałąź wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Podolszanka Oliszki na odcinku 9,3km. Gałąź kończy się węzłem dystrybucyjnym Mońki. o Gałąź zachodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 1km do węzła dystrybucyjnego Kulesze. Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 668 na odcinku 1,3km do węzła dystrybucyjnego Klimaszewnica. o Gałąź południowo-zachodnia biegnie wzdłuż drogi krajowej nr 61 na odcinku 15km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej kierunku południowym na odcinku 0,2km do węzła dystrybucyjnego Szczuczyn. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Gródź w kierunku południowym na odcinku 6,2km. Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Wiązownica na odcinku12,6km do węzła dystrybucyjnego Słucz.

8 Strona 8 z 8 o Gałąź południowa biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 3,7km. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 668 w kierunku wschodnim na odcinku 3,2km do punktu dystrybucyjnego Radziłów. o Gałąź wschodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 3,2km do granicy obszaru inwestycyjnego Podlaskie.H Gałąź południowo-zachodnia biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej na odcinku 0,3km do punktu dystrybucyjnego Wąsosz. Dalej sieć biegnie wzdłuż drogi powiatowej/gminnej Łempice Grądy-Możdżenie Pasichy na odcinku 8,3km do punktu dystrybucyjnego Surały.

Strona 2 z 9 Obszar Podlaskie.A Punktem wyjściowym sieci w obszarze inwestycyjnym Podlaskie.A jest węzeł szkieletowy Białystok. Przebieg sieci na tere

Strona 2 z 9 Obszar Podlaskie.A Punktem wyjściowym sieci w obszarze inwestycyjnym Podlaskie.A jest węzeł szkieletowy Białystok. Przebieg sieci na tere Załącznik nr 3 do Studium Wykonalności projektu Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej województwo podlaskie powiat białostocki z miastem Białystok Opis przebiegu Sieci Szerokopasmowej Polski Wschodniej

Bardziej szczegółowo

Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - województwo podlaskie

Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - województwo podlaskie Załącznik nr 3 do Studium Wykonalności projektu Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - województwo podlaskie Lista miejscowości, w których znajdują się węzły wraz z ich przypisaniem do obszarów ch. Studium

Bardziej szczegółowo

Strona 2 z 8 Obszar Podlaskie.C Punktem wyjściowym sieci w obszarze inwestycyjnym Podlaskie.C jest węzeł szkieletowy Hajnówka. Przebieg sieci na teren

Strona 2 z 8 Obszar Podlaskie.C Punktem wyjściowym sieci w obszarze inwestycyjnym Podlaskie.C jest węzeł szkieletowy Hajnówka. Przebieg sieci na teren Załącznik nr 3 do Studium Wykonalności projektu Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej województwo podlaskie powiat bielski Opis przebiegu Sieci Szerokopasmowej Polski Wschodniej znajdującej się na obszarach

Bardziej szczegółowo

PROGRAM "UMIEM PŁYWAĆ" W WOJEWWIE PODLASKIM DOFINANSOWANY PRZEZ MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI ORAZ URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

PROGRAM UMIEM PŁYWAĆ W WOJEWWIE PODLASKIM DOFINANSOWANY PRZEZ MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI ORAZ URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO PROGRAM "UMIEM PŁYWAĆ" W WOJEWWIE PODLASKIM DOFINANSOWANY PRZEZ MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI ORAZ URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO LISTA GRUP ZAKWALIFIKOWANYCH DO REALIZACJI PROGRAMU W 2018

Bardziej szczegółowo

POWIAT GIMNAZJUM WPISOWE

POWIAT GIMNAZJUM WPISOWE Gimnazja aktualizacja: 16.12.2016 POWIAT GIMNAZJUM WPISOWE augustowski PG 2 Augustów 1 augustowski PG 4 Augustów 1 augustowski PG Janówka 1 augustowski PG Nowinka 1 augustowski PG 1 Augustów 1 augustowski

Bardziej szczegółowo

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Choroszcz Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu miasta Hajnówka

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Choroszcz Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu miasta Hajnówka Wnioski zakwalifikowane do dofinanowania realizacji zadań polegających na usuwaniu wyrobów zawierających azbest z terenu województwa podlaskiego w 2018/2019 roku Lp 1 W180173 Gmina Choroszcz 2 W180174

Bardziej szczegółowo

Powierzchnia wyłączona z art. 26 (ha) Powierzchnia użytkowa obwodów 11652,43. Bakałarzewo 11850,23 197,80

Powierzchnia wyłączona z art. 26 (ha) Powierzchnia użytkowa obwodów 11652,43. Bakałarzewo 11850,23 197,80 Augustów 26667,31 714,95 Bakałarzewo 11850,23 197,80 25952,36 7888,01 11652,43 (ha) 13,72 161,11 0,44 2047,00 7682,68 990,37 205,33 17073,98 2480,86 457,37 47,85 3892,72 841,09 962,50 36,42 9812,42 1001,85

Bardziej szczegółowo

Województwo podlaskie - propozycja podziału dotacji w 2010 roku

Województwo podlaskie - propozycja podziału dotacji w 2010 roku Województwo podlaskie - propozycja podziału dotacji w 2010 roku Lp. Nazwa Instytucji Miejscowość Powiat Kwota dotacji 1 2 3 4 5 Książnica Podlaska 1 im.ł.górnickiego Białystok białostocki 31 306 2 Łomża

Bardziej szczegółowo

Ranking gmin województwa podlaskiego

Ranking gmin województwa podlaskiego INSTYTUT ANALIZ REGIONALNYCH w Kielcach Ranking gmin województwa podlaskiego wg wyników uzyskach przez uczniów ze sprawdzianu końcowego w szkołach podstawowych w roku 2008 Opracowanie powstało na podstawie

Bardziej szczegółowo

IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ aktualizacja: LP SZKOŁA SP/G MIEJSCOWOŚĆ ID IMS DATA

IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ aktualizacja: LP SZKOŁA SP/G MIEJSCOWOŚĆ ID IMS DATA IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ aktualizacja: 20.01.2018 LP SZKOŁA SP/G MIEJSCOWOŚĆ ID IMS DATA 1 G Augustowo G Augustowo 100 2102017 2 SP Augustowo SP Augustowo 100 2102017 3 PG 4 Augustów G Augustów

Bardziej szczegółowo

TERMINARZ POSIEDZEŃ POWIATOWYCH KOMISJI LEKARSKICH W RAMACH KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W 2014 R.

TERMINARZ POSIEDZEŃ POWIATOWYCH KOMISJI LEKARSKICH W RAMACH KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W 2014 R. TERMINARZ POSIEDZEŃ POWIATOWYCH KOMISJI LEKARSKICH W RAMACH KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W 2014 R. Powiatowa Komisja Lekarska Nr 1 w Augustowie z siedzibą w Osiedlowym Domu

Bardziej szczegółowo

TERMINARZ POSIEDZEŃ POWIATOWYCH KOMISJI LEKARSKICH W RAMACH KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W 2017 R.

TERMINARZ POSIEDZEŃ POWIATOWYCH KOMISJI LEKARSKICH W RAMACH KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W 2017 R. TERMINARZ POSIEDZEŃ POWIATOWYCH KOMISJI LEKARSKICH W RAMACH KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W 2017 R. Powiatowa Komisja Lekarska Nr 1 w Augustowie z siedzibą w Osiedlowym Domu

Bardziej szczegółowo

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO GIMNAZJÓW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2010/2011 O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY GIMNAZJA DUŻE miejsce GIMNAZJUM suma dziewczęta chłopcy punktów miejsce

Bardziej szczegółowo

Ranking gmin województwa podlaskiego

Ranking gmin województwa podlaskiego INSTYTUT ANALIZ REGIONALNYCH w Kielcach wg wyników uzyskach przez uczniów z egzaminu gimnazjalnego w roku 2008 Opracowanie powstało na podstawie danych z www.wynikiegzaminow.pl wg stanu na dzień 12 czerwca

Bardziej szczegółowo

Białystok, sierpień 2016 r. Załącznik nr 6 c. do Regulaminu konkursu

Białystok, sierpień 2016 r. Załącznik nr 6 c. do Regulaminu konkursu Załącznik nr 6 c. do Regulaminu konkursu Białystok, sierpień 2016 r. Zestawienie udziału powierzchni obszarów Natura 2000 (obszarów specjalnej ochrony ptaków i specjalnych obszarów ochrony siedlisk) w

Bardziej szczegółowo

Strona 1 z ,00. Gmina Choroszcz. Gmina Choroszcz Gmina Choroszcz Gmina Czarna Białostocka , , ,00

Strona 1 z ,00. Gmina Choroszcz. Gmina Choroszcz Gmina Choroszcz Gmina Czarna Białostocka , , ,00 INWESTYCJE DROGOWE W BUDŻECIE POWIATU NA 2018 R DOTACJAMI NA DROGI POWIATOWE TABELA 1 INWESTYCJE REALIZOWAN PRZEZ PZD W BIAŁYMSTOKU Z BUDŻETU POWIATU TABELA 2 DOTACJE NA DROGI POWIATOWE TABELA 1 lp Dotacje

Bardziej szczegółowo

TERMINARZ POSIEDZEŃ POWIATOWYCH KOMISJI LEKARSKICH W RAMACH KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W 2012 R.

TERMINARZ POSIEDZEŃ POWIATOWYCH KOMISJI LEKARSKICH W RAMACH KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W 2012 R. TERMINARZ POSIEDZEŃ POWIATOWYCH KOMISJI LEKARSKICH W RAMACH KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W 2012 R. Powiatowa Komisja Lekarska Nr 1 w Augustowie z siedzibą w Osiedlowym Domu

Bardziej szczegółowo

Białystok, dnia 30 grudnia 2016 r. Poz UCHWAŁA NR XXXVI/249/2016 RADY POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO. z dnia 28 grudnia 2016 r.

Białystok, dnia 30 grudnia 2016 r. Poz UCHWAŁA NR XXXVI/249/2016 RADY POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO. z dnia 28 grudnia 2016 r. DZIENNIK URZĘDOWY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO Białystok, dnia 30 grudnia 2016 r. Poz. 4956 UCHWAŁA NR XXXVI/249/2016 RADY POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO z dnia 28 grudnia 2016 r. w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych,

Bardziej szczegółowo

Gmina Rodzaj Udział procentowy powierzchni obszarów Natura 2000 w powierzchni całkowitej gminy*

Gmina Rodzaj Udział procentowy powierzchni obszarów Natura 2000 w powierzchni całkowitej gminy* Zestawienie atrakcyjności gmin i miast województwa podlaskiego oraz udziału powierzchni obszarów Natura 2000 obszarów specjalnej ochrony ptaków i specjalnych obszarów ochrony siedlisk w poszczególnych

Bardziej szczegółowo

Program "Umiem Pływać" w Województwie Podlaskim. Grupy zakwalifikowane do realizacji programu w 2017 roku

Program Umiem Pływać w Województwie Podlaskim. Grupy zakwalifikowane do realizacji programu w 2017 roku Program "Umiem Pływać" w Województwie Podlaskim Operator Wojewódzki: Podlaki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy Finansowanie: Ministerstwo Sportu i Turystyki; Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego;

Bardziej szczegółowo

Wykaz mostów w ciągach dróg powiatowych na teren

Wykaz mostów w ciągach dróg powiatowych na teren Wykaz mostów w ciągach dróg powiatowych na terenach zamiejskich Wykaz mostów w ciągach dróg powiatowych na teren Oznaczenie lokalizacji miejscowość, Parametry techniczne mostu L.p Gmina Nr. drogi nazwa

Bardziej szczegółowo

(87) 644 54 30 (87) 644 54 30 mops@urzad.augustow.pl www.mops-augustow.pbip.pl 16-300 Augustów

(87) 644 54 30 (87) 644 54 30 mops@urzad.augustow.pl www.mops-augustow.pbip.pl 16-300 Augustów OŚRODKI POMOCY SPOŁECZNEJ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO Lp. Nazwa Miasto Adres Telefon Fax E-mail www ul. Wojska Polskiego 1 1. MOPS Augustów (87) 644 54 30 (87) 644 54 30 mops@urzad.augustow.pl www.mops-augustow.pbip.pl

Bardziej szczegółowo

WOJEWÓDZKI PLAN KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ NA TERENIEWOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W 2012 ROKU

WOJEWÓDZKI PLAN KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ NA TERENIEWOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W 2012 ROKU ZATWIERDZAM (-) Maciej Żywno Białystok, dn. 12 stycznia 2012 r. WOJEWODA PODLASKI WOJEWÓDZKI PLAN KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ NA TERENIEWOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W 2012 ROKU TERMINARZ POSIEDZEŃ POWIATOWYCH KOMISJI

Bardziej szczegółowo

Strona 2 z 17 Załącznik nr 1 do Studium Wykonalności projektu Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej, województwo podlaskie, powiat białostocki Lista m

Strona 2 z 17 Załącznik nr 1 do Studium Wykonalności projektu Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej, województwo podlaskie, powiat białostocki Lista m Załącznik nr 1 do Studium Wykonalności projektu Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej województwo podlaskie powiat białostocki Lista miejscowości powiatu białostockiego sklasyfikowana pod względem przypisania

Bardziej szczegółowo

Konkurs. Nowatorska lekcja z WBTExpress

Konkurs. Nowatorska lekcja z WBTExpress Konkurs Nowatorska lekcja z WBTExpress 8 XII 2015r. Konferencja "Podlaska Adresaci: nauczyciele szkół i placówek województwa podlaskiego 8 XII 2015r. Konferencja "Podlaska Zasady konkursu: Konkurs polega

Bardziej szczegółowo

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016. SZKOŁY DUśE

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016. SZKOŁY DUśE WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 SZKOŁY DUśE suma dziewczeta chłopcy miejsce SZKOŁA (DUśA) punktów miejsce punkty miejsce punkty 1 SP 32 Białystok

Bardziej szczegółowo

Strona 2 z 6 Załącznik nr 2 do Studium Wykonalności projektu Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej, województwo podlaskie, powiat białostocki Lista mi

Strona 2 z 6 Załącznik nr 2 do Studium Wykonalności projektu Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej, województwo podlaskie, powiat białostocki Lista mi Załącznik nr 2 do Studium Wykonalności projektu Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej województwo podlaskie powiat białostocki Lista miejscowości powiatu białostockiego nieobjętych sześciokilometrowym

Bardziej szczegółowo

niedz. BIELSK PODLASKI 09:00 17:00 PRZY KAUFLANDZIE PIŁSUDSKIEGO niedz. HAJNÓWKA 09:00 17:00 PRZY URZĘDZIE MIASTA ZINA 1

niedz. BIELSK PODLASKI 09:00 17:00 PRZY KAUFLANDZIE PIŁSUDSKIEGO niedz. HAJNÓWKA 09:00 17:00 PRZY URZĘDZIE MIASTA ZINA 1 Data Dzień Godzina Godzina postoju - postoju - Adres miejsca postoju tygodnia Miejscowość od do Nazwa miejsca postoju postoju 2016-07-03 niedz. BIELSK PODLASKI 09:00 17:00 PRZY KAUFLANDZIE PIŁSUDSKIEGO

Bardziej szczegółowo

UCHWAŁA NR XV/107/16 RADY POWIATU W MOŃKACH. z dnia 24 maja 2016 r. w sprawie ustalenia przebiegu dróg powiatowych na terenie Powiatu Monieckiego

UCHWAŁA NR XV/107/16 RADY POWIATU W MOŃKACH. z dnia 24 maja 2016 r. w sprawie ustalenia przebiegu dróg powiatowych na terenie Powiatu Monieckiego UCHWAŁA NR XV/107/16 RADY POWIATU W MOŃKACH w sprawie ustalenia przebiegu dróg powiatowych na terenie Powiatu Monieckiego Na podstawie art. 12 pkt 11 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym

Bardziej szczegółowo

Tab. 1 Wojewódzkie imprezy sportowe przeprowadzone przez PW SZS w roku szkolnym 2015/2016

Tab. 1 Wojewódzkie imprezy sportowe przeprowadzone przez PW SZS w roku szkolnym 2015/2016 Tab. 1 Wojewódzkie imprezy sportowe przeprowadzone przez PW SZS w roku szkolnym 2015/2016 lp. dyscyplina etap edukacyjny liczba zespołów liczba zawodników dz chł dz chł liczba imprez SP 168 169 778 678

Bardziej szczegółowo

Zadania Wydziału Przedszkoli i Szkół Podstawowych (PSP) w roku szkolnym 2017/2018. Białystok, 24 sierpnia 2017r.

Zadania Wydziału Przedszkoli i Szkół Podstawowych (PSP) w roku szkolnym 2017/2018. Białystok, 24 sierpnia 2017r. Zadania Wydziału Przedszkoli i Szkół Podstawowych (PSP) w roku szkolnym 2017/2018 Białystok, 24 sierpnia 2017r. Skład osobowy Wydziału - dyrektor Wydziału Pani Elżbieta Kamińska - z-ca dyrektora Wydziału

Bardziej szczegółowo

Białystok, dnia 28 grudnia 2016 r. Poz UCHWAŁA NR XXXII/281/16 SEJMIKU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO. z dnia 19 grudnia 2016 r.

Białystok, dnia 28 grudnia 2016 r. Poz UCHWAŁA NR XXXII/281/16 SEJMIKU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO. z dnia 19 grudnia 2016 r. DZIENNIK URZĘDOWY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO iałystok, dnia 28 grudnia 2016 r. Poz. 4916 UCHWAŁA NR XXXII/281/16 SEJMIKU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO z dnia 19 grudnia 2016 r. w sprawie wykonania Planu Gospodarki

Bardziej szczegółowo

WOJ. PODLASKIE - ELIMINACJE

WOJ. PODLASKIE - ELIMINACJE WOJ. PODLASKIE - ELIMINACJE POWIAT SIEMIATYCKI / POWIAT BIELSKI 19.11.2014 (ŚRODA, 9:00) SIEMIATYCZE, hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Świętojańska 25A Rafał Burakowski tel. 502 159 708 UKS MIELNIK SP DROHICZYN

Bardziej szczegółowo

GIMNAZJA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO. A. GRUPA CENTRALNA MIASTO BIAŁYSTOK łącznie 30 gimnazjów

GIMNAZJA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO. A. GRUPA CENTRALNA MIASTO BIAŁYSTOK łącznie 30 gimnazjów GIMNAZJA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO UCZESTNICZĄCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM Z PODZIAŁEM NA GRUPY, POWIATY I GMINY ł ą c z n i e 1 9 0 g i m n a z j ó w A. GRUPA CENTRALNA MIASTO BIAŁYSTOK łącznie 30

Bardziej szczegółowo

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO GIMNAZJÓW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2012/2013 O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY Współzawodnictwo sportowe gimnazjów województwa podlaskiego prowadzone

Bardziej szczegółowo

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2015/2016 O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY Współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych województwa podlaskiego

Bardziej szczegółowo

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO GIMNAZJÓW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2013/2014 O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY Współzawodnictwo sportowe gimnazjów województwa podlaskiego prowadzone

Bardziej szczegółowo

Starostwo Powiatowe w Białymstoku. Ochotnicze Straże Pożarne na terenie Powiatu Białostockiego

Starostwo Powiatowe w Białymstoku. Ochotnicze Straże Pożarne na terenie Powiatu Białostockiego Starostwo Powiatowe w Białymstoku Ochotnicze Straże Pożarne na terenie Powiatu Białostockiego Lp. Gmina Ochotnicza Straż Pożarna 1. Choroszcz 1. Barszczewo Prezes Krzysztof Konicki 2. Choroszcz Prezes

Bardziej szczegółowo

Pobyty mammobusów w wojewódzwie podlaskim (II kwartał 2017 r.) Tel. do rejestracji: (58) lub

Pobyty mammobusów w wojewódzwie podlaskim (II kwartał 2017 r.) Tel. do rejestracji: (58) lub Pobyty mammobusów w wojewódzwie podlaskim (II kwartał 2017 r.) Tel. do rejestracji: (58) 666 24 44 lub 801 080 007 Data: Miejscowość: Ulica: Dokładna lokalizacja: 18-20 kwietnia AUGUSTÓW WOJSKA POLSKIEGO

Bardziej szczegółowo

POMOCNIK GEODETY. www.podgik.bialystok.pl

POMOCNIK GEODETY. www.podgik.bialystok.pl POMOCNIK GEODETY INFORMACJE DOTYCZĄCE FUNKCJONUJĄCYCH OPRACOWAŃ NUMERYCZNYCH NA OBSZARZE POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO stan na dzień 21 października 2013 roku www.podgik.bialystok.pl FUNKCJONUJĄCE OPRACOWANIA

Bardziej szczegółowo

Edukacja małego dziecka stan upowszechniania wychowania przedszkolnego w Polsce i województwie podlaskim

Edukacja małego dziecka stan upowszechniania wychowania przedszkolnego w Polsce i województwie podlaskim Edukacja małego dziecka stan upowszechniania wychowania przedszkolnego w Polsce i województwie podlaskim Trochę historii czyli wzrost zainteresowania edukacją małych dzieci Historyczne zmiany w systemach

Bardziej szczegółowo

DZIENNIK URZĘDOWY. Białystok, dnia 9 lipca 2012 r. Poz UCHWAŁA NR XX/234/12 SEJMIKU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO. z dnia 21 czerwca 2012 r.

DZIENNIK URZĘDOWY. Białystok, dnia 9 lipca 2012 r. Poz UCHWAŁA NR XX/234/12 SEJMIKU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO. z dnia 21 czerwca 2012 r. DZIENNIK URZĘDOWY WOJEWÓDZTW PODLSKIEGO iałystok, dnia 9 lipca 2012 r. Poz. 2017 UCHWŁ NR XX/234/12 SEJMIKU WOJEWÓDZTW PODLSKIEGO w sprawie wykonania Planu Gospodarki Odpadami Województwa Podlaskiego na

Bardziej szczegółowo

SPRAWDZIAN r.

SPRAWDZIAN r. 23.08.2010 r. SPRAWDZIAN 8.04.2010r. procent uczniów Ogólne wyniki sprawdzianu 5,0% w 4,5% 4,0% 3,5% 3,0% 2,5% 2,0% 1,5% 1,0% 0,5% 0,0% 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Bardziej szczegółowo

ZAPROSZENIE Wg Rozdzielnika

ZAPROSZENIE Wg Rozdzielnika Kraków, dnia 16.09.2011 r. Grzegorz Obara Naczelnik Wydziału Studiów W Krakowie ZAPROSZENIE Wg Rozdzielnika Zespół ds. Ścieżek (Dróg) Rowerowych Departamentu Studiów GDDKiA przy współudziale oddziału GDDKiA

Bardziej szczegółowo

2018/2019 ID SZKOŁY DUŻE

2018/2019 ID SZKOŁY DUŻE Końcowa klasyfikacja współzawodnictwa szkół Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Szkół Ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego w roku szkolnym 2018/2019 ID SZKOŁY DUŻE suma dziewczęta chłopcy

Bardziej szczegółowo

Szkoły Podstawowe aktualizacja: 4.11.2015 POWIAT SZKOŁA SZKOŁA MAŁA (v) WPISOWE (v) augustowski SP Bargłówka augustowski SP Bartniki augustowski SP

Szkoły Podstawowe aktualizacja: 4.11.2015 POWIAT SZKOŁA SZKOŁA MAŁA (v) WPISOWE (v) augustowski SP Bargłówka augustowski SP Bartniki augustowski SP Szkoły Podstawowe aktualizacja: 4.11.2015 POWIAT SZKOŁA SZKOŁA MAŁA (v) WPISOWE (v) augustowski SP Bargłówka augustowski SP Bartniki augustowski SP Jabłońskie augustowski SP Jaminy augustowski SP Jaziewo

Bardziej szczegółowo

Zakup wyposażenia. Glinnik 0,00 przeciwpożarowego dla jednostek. Lubieszcze 0,00 Popławy 0,00 Zakup wyposażenia ratowniczo -

Zakup wyposażenia. Glinnik 0,00 przeciwpożarowego dla jednostek. Lubieszcze 0,00 Popławy 0,00 Zakup wyposażenia ratowniczo - Wyniki naboru programu Florian wraz z przyznaną kwotą dofinansowania Niniejsza lista zostania przedstawiona do akceptacji na najbliższym posiedzeniu Rady Nadzorczej zaplanowanym na 15.06.2018 r. Lp Wnioskodawca

Bardziej szczegółowo

Rodzaj i adres zamierzenia budowlanego, jego kategoria, w przypadku budynku kubatura

Rodzaj i adres zamierzenia budowlanego, jego kategoria, w przypadku budynku kubatura 1. AR.6743.4.13.1.2018 02.01.2018r. Jarosiewicz Grzegorz budowa sieci energetycznej nn o napięciu 0,4 kv w miejscowości Nowodworce [0005] gm. Wasilków [200213_5] poza pasem drogowym drogi wojewódzkiej

Bardziej szczegółowo

Propozycja podziału dotacji na zakup nowości wydawniczych w 2014 roku

Propozycja podziału dotacji na zakup nowości wydawniczych w 2014 roku 1. Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku Białystok białostocki grodzki 2. Łomży Łomża łomżyński grodzki 3. 4. 5. 6. 7. Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki

Bardziej szczegółowo

Harmonogram realizacji szkoleń. miejsce np. urząd, świetlica, szkoła Etap I. Miejski Ośrodek Kultury Kleszczele

Harmonogram realizacji szkoleń. miejsce np. urząd, świetlica, szkoła Etap I. Miejski Ośrodek Kultury Kleszczele Etap I 1 2 7 9 augustowski augustowski grajewski grajewski hajnowski Bargłów Kościelny Choroszcz Michałowo Wyszki Bielsk Podlaski Szczuczyn Narew Tajno Stare Izbiszcze Pieńki Wyszki Bielsk Podlaski Szczuczyn

Bardziej szczegółowo

WOJ. PODLASKIE - ELIMINACJE

WOJ. PODLASKIE - ELIMINACJE WOJ. PODLASKIE - ELIMINACJE POWIAT SIEMIATYCKI / POWIAT BIELSKI 19.11.2014 (ŚRODA, 9:00) SIEMIATYCZE, hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Świętojańska 25A Rafał Burakowski tel. 502 159 708 UKS MIELNIK SP DROHICZYN

Bardziej szczegółowo

Wykaz przystanków autobusowych BOF Gmina Choroszcz

Wykaz przystanków autobusowych BOF Gmina Choroszcz Gmina Choroszcz 1 zarządca dr. nr drogi numer przyst. UWAGI 1 Złotoria Złotoria /pos.132d/ L 53,171048 22,941065 TAK powiat 1380B 1380B/1 2 Złotoria Złotoria /pos.157/ P 53,171048 22,941065 TAK TAK powiat

Bardziej szczegółowo

Rodzaj i adres zamierzenia budowlanego, jego kategoria, w przypadku budynku kubatura

Rodzaj i adres zamierzenia budowlanego, jego kategoria, w przypadku budynku kubatura 1. AR.6743.4.13.1.2018 02.01.2018r. Jarosiewicz Grzegorz budowa sieci energetycznej nn o napięciu 0,4 kv w miejscowości Nowodworce [0005] gm. Wasilków [200213_5] poza pasem drogowym drogi wojewódzkiej

Bardziej szczegółowo

TERMINARZ POSIEDZEŃ POWIATOWYCH KOMISJI LEKARSKICH W RAMACH KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W 2016 R.

TERMINARZ POSIEDZEŃ POWIATOWYCH KOMISJI LEKARSKICH W RAMACH KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W 2016 R. TERMINARZ POSIEDZEŃ POWIATOWYCH KOMISJI LEKARSKICH W RAMACH KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W 2016 R. Powiatowa Komisja Lekarska Nr 1 w Augustowie z siedzibą w Osiedlowym Domu

Bardziej szczegółowo

RPPD IZ /17

RPPD IZ /17 Lista projektów podlegających ocenie formalno-merytorycznej w konkursie nr RPPD.05.01.00-IZ.00-20-001/17 złożonych w terminie od 03.03.2017 r. do 14.04.2017 r. Oś priorytetowa V Gospodarka niskoemisyjna

Bardziej szczegółowo

AUGUSTÓW D.A. KORYCIN 19:00 5 7 V 14:00 E. 17:00 B b 06:00 E 07:40 E 10:45 b BIELSK PODLASKI D.A. ZABŁUDÓW UL.RYNEK

AUGUSTÓW D.A. KORYCIN 19:00 5 7 V 14:00 E. 17:00 B b 06:00 E 07:40 E 10:45 b BIELSK PODLASKI D.A. ZABŁUDÓW UL.RYNEK RELACJA PRZEZ GODZ. OZN. STAN. AUGUSTÓW D.A. KORYCIN 19:00 5 V 14:00 E AUGUSTÓW D.A. KORYCIN, SUCHOWOLA PL. KOŚCIUSZKI 14:00 6 1:00 B b 06:00 E 0:40 E :45 b BIELSK PODLASKI D.A. :55 b 1 14:55 b 1: E 18:5

Bardziej szczegółowo

WYKAZ OKRĘGÓW WYBORCZYCH, UTWORZONYCH DO PRZEPROWADZENIA WYBORÓW DO RAD POWIATOWYCH PODLASKIEJ IZBY ROLNICZEJ ZARZĄDZONYCHNA 2015 R.

WYKAZ OKRĘGÓW WYBORCZYCH, UTWORZONYCH DO PRZEPROWADZENIA WYBORÓW DO RAD POWIATOWYCH PODLASKIEJ IZBY ROLNICZEJ ZARZĄDZONYCHNA 2015 R. WYKAZ OKRĘGÓW WYBORCZYCH, UTWORZONYCH DO PRZEPROWADZENIA WYBORÓW DO RAD POWIATOWYCH PODLASKIEJ IZBY ROLNICZEJ ZARZĄDZONYCHNA 2015 R. 1. Wybory do Rad Powiatowych Podlaskiej Izby Rolniczej, zostaną przeprowadzone

Bardziej szczegółowo

1 podlaskie hajnowski Hajnówka. 2 podlaskie sokólski Szudziałowo. 3 podlaskie Białystok grodzki Białystok M. 4 podlaskie grajewski Grajewo

1 podlaskie hajnowski Hajnówka. 2 podlaskie sokólski Szudziałowo. 3 podlaskie Białystok grodzki Białystok M. 4 podlaskie grajewski Grajewo 1 podlaskie hajnowski Hajnówka Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zespole nr 2 z oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce Hajnówka 2 podlaskie sokólski Szudziałowo Babikach Babiki 3 podlaskie grodzki M. Szkoła Specjalna

Bardziej szczegółowo

Lista wniosków złożonych do WFOŚiGW w Białymstoku w ramach Programu FLORIAN 2018 wraz z otrzymaną punktacją

Lista wniosków złożonych do WFOŚiGW w Białymstoku w ramach Programu FLORIAN 2018 wraz z otrzymaną punktacją 1 W180095 Gmina Trzcianne 366 540,00 50 000,00 2 W180097 OSP Zabiele 850 000,00 50 000,00 3 W180099 Gmina Tykocin 250 000,00 50 000,00 Lista wniosków złożonych do WFOŚiGW w Białymstoku w ramach Programu

Bardziej szczegółowo

Rejestr decyzji pozwoleń na budowę 2013 Numer wpisu

Rejestr decyzji pozwoleń na budowę 2013 Numer wpisu Data Rodzaj i adres zamierzenia budowlanego złożenia 1. 02.01.2013r. wiata rekreacyjno wypoczynkowa w miejscowości Garbary, gm. Michałowo dz. 13/4, 13/10 GARBARY AR.6740.01.7.32.2012 02.11.2012r. 1 02.01.2013r.

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 10.1. Wykaz tabelaryczny wszystkich miejsc użyteczności publicznej na terenie powiatu numer (Lp.) zgodny z numerami miejsc użytecnzości

Załącznik nr 10.1. Wykaz tabelaryczny wszystkich miejsc użyteczności publicznej na terenie powiatu numer (Lp.) zgodny z numerami miejsc użytecnzości Załącznik nr 10.1. Wykaz tabelaryczny wszystkich miejsc użyteczności publicznej na terenie powiatu numer (Lp.) zgodny z numerami miejsc użytecnzości publicznej naniesionymi na poszczególne mapy miejsca

Bardziej szczegółowo

Harmonogram realizacji szkoleń. miejsce np. urząd, świetlica, szkoła Etap I. Miejski Ośrodek Kultury Kleszczele

Harmonogram realizacji szkoleń. miejsce np. urząd, świetlica, szkoła Etap I. Miejski Ośrodek Kultury Kleszczele Etap I 1 2 4 6 7 9 augustowski augustowski grajewski grajewski hajnowski Bargłów Kościelny Michałowo Choroszcz Wyszki Bielsk Podlaski Szczuczyn Narew Tajno Stare Pieńki Rogówek Wyszki Bielsk Podlaski Szczuczyn

Bardziej szczegółowo

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2013/2014 O PUCHAR PODLASKIEGO KURATORA OŚWIATY Współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych województwa podlaskiego

Bardziej szczegółowo

LP Województwo Powiat Gmina Nazwa szkoły Miejscowość. Gimnazjum w Zespole Szkół w Dubiczach Cerkiewnych Gimnazjum w Zespole Szkół w Filipowie

LP Województwo Powiat Gmina Nazwa szkoły Miejscowość. Gimnazjum w Zespole Szkół w Dubiczach Cerkiewnych Gimnazjum w Zespole Szkół w Filipowie 1 podlaskie hajnowski Dubicze Cerkiewne 2 podlaskie suwalski Filipów 3 podlaskie białostocki Choroszcz w Dubiczach Cerkiewnych w Filipowie Zespół Szkół w Choroszczy nr 1 w Suwałkach Dubicze Cerkiewne Filipów

Bardziej szczegółowo

Podział dotacji w roku 2019

Podział dotacji w roku 2019 Podział dotacji w roku 2019 Program Wieloletni "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych Województwo: PODLASKIE KOD jst % wsk jst do GRUPA

Bardziej szczegółowo

WOJEWÓDZTWO PODLASKIE. 1 UM Augustów Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Augustowie ul. Wojska Polskiego 1, Augustów

WOJEWÓDZTWO PODLASKIE. 1 UM Augustów Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Augustowie ul. Wojska Polskiego 1, Augustów WOJEWÓDZTWO PODLASKIE 1 UM Augustów Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Augustowie ul. Wojska Polskiego 1, 16-300 Augustów 2 UG Augustów Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Augustowie ul. Rynek Zygmunta

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWE DANE O PRZESTRZENNEJ DOSTĘPNOŚCI INSTYTUCJONALNEJ INFRASTRUKTURY KULTURY W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

PODSTAWOWE DANE O PRZESTRZENNEJ DOSTĘPNOŚCI INSTYTUCJONALNEJ INFRASTRUKTURY KULTURY W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM Dr Alicja Zawistowska-Sadowska Dr Ireneusz Sadowski Fundacja SocLab PODSTAWOWE DANE O PRZESTRZENNEJ DOSTĘPNOŚCI INSTYTUCJONALNEJ INFRASTRUKTURY KULTURY W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM I. NAZWA WSKAŹNIKA PRZESTRZENNA

Bardziej szczegółowo

1 z 4. Data zakończenia oceny formalnej. Dofinansowanie. Działani e/poddzi ałanie. Koszty kwalifikowalne (PLN) Ogólna wartość projektu (PLN)

1 z 4. Data zakończenia oceny formalnej. Dofinansowanie. Działani e/poddzi ałanie. Koszty kwalifikowalne (PLN) Ogólna wartość projektu (PLN) Lista projektów ocenionych pozytywnie po ocenie formalnej złożonych w terminie: 31.08.2012 r. - 31.10.2012r. (konkurs nr 5) Oś Priorytetowa V. Rozwój infrastruktury ochrony środowiska Działania 5.2 Rozwój

Bardziej szczegółowo

POWIADOMIENIE PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok Rejon Energetyczny Białystok Teren

POWIADOMIENIE PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok Rejon Energetyczny Białystok Teren POWIADOMIENIE PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok Rejon Energetyczny Białystok Teren Informujemy, że z powodu prac eksploatacyjno-remontowych na urządzeniach elektroenergetycznych planowana jest przerwa

Bardziej szczegółowo

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI 1

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI 1 Wprowadzenie "Programu bioasekuracji mającego na celu zapobieganie szerzeniu się afrykańskiego pomoru świń" na lata 2015-2018. Dz.U.2015.517 z dnia 2015.04.14 Status: Akt obowiązujący Wersja od: 15 lipca

Bardziej szczegółowo

Jednostki współpracujące z systemem

Jednostki współpracujące z systemem Jednostki współpracujące z systemem Jednostki PSP współpracujące z Systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne na dzień 31.12.11 r. 1 LP. Nazwa Siedziba Kod pocztowy Miejscowość Adres jednostki Ulica Numer

Bardziej szczegółowo

POWIADOMIENIE PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok Rejon Energetyczny Białystok Teren

POWIADOMIENIE PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok Rejon Energetyczny Białystok Teren POWIADOMIENIE PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok Rejon Energetyczny Białystok Teren Informujemy, że z powodu prac eksploatacyjno-remontowych na urządzeniach elektroenergetycznych planowana jest przerwa

Bardziej szczegółowo

WOJ. PODLASKIE - ELIMINACJE

WOJ. PODLASKIE - ELIMINACJE WOJ. PODLASKIE - ELIMINACJE POWIAT SIEMIATYCKI / POWIAT BIELSKI 19.11.2014 (ŚRODA, 9:00) SIEMIATYCZE, hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Świętojańska 25A Rafał Burakowski tel. 502 159 708 UKS MIELNIK SP DROHICZYN

Bardziej szczegółowo

szkoła w Zespole lp. nazwa miasto ulica telefon gmina

szkoła w Zespole lp. nazwa miasto ulica telefon  gmina lp. nazwa miasto ulica telefon e-mail oddz. gimnaz. GRUPA CENTRALNA 1 Szkoła Podstawowa nr 1 Białystok ul. Słowackiego 4 7416513 nie 2 Szkoła Podstawowa nr 2 Białystok Boh. Monte Cassino 25 7420304 nie

Bardziej szczegółowo

Robert Tymiński Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego Białowieża, r. WYKORZYSTANIE ZASOBÓW SSPW WP

Robert Tymiński Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego Białowieża, r. WYKORZYSTANIE ZASOBÓW SSPW WP Robert Tymiński Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego Białowieża, 26.11. 2015 r. WYKORZYSTANIE ZASOBÓW SSPW WP PODŁĄCZENIA DO WĘZŁÓW WOJEWODZKIEJ SIEC SZEROKOPASMOWEJ Współpraca Samorządu Województwa

Bardziej szczegółowo

Informacja Głównego Lekarza Weterynarii w sprawie wprowadzenia nowej edycji Programu bioasekuracji

Informacja Głównego Lekarza Weterynarii w sprawie wprowadzenia nowej edycji Programu bioasekuracji Informacja Głównego Lekarza Weterynarii w sprawie wprowadzenia nowej edycji Programu bioasekuracji Główny Lekarz Weterynarii informuje, że w dniu 15 lipca 2017 r. weszła w życie nowa edycja PROGRAMU BIOASEKURACJI,

Bardziej szczegółowo

Moc przyłączeniowa [kw] 1 osoba prawna Biała Piska elektrownia wiatrowa

Moc przyłączeniowa [kw] 1 osoba prawna Biała Piska elektrownia wiatrowa Informacja o podmiotach ubiegających się o przyłączenie źródeł do sieci o napięciu wyższym niż 1 kv na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok - stan na 30.09.2017 r. Lp. Podmiot Lokalizacja przyłączenia

Bardziej szczegółowo

Wykaz mostów w ciągach dróg powiatowych na terenach zamiejskich

Wykaz mostów w ciągach dróg powiatowych na terenach zamiejskich Wykaz mostów w ciągach dróg powiatowych na terenach zamiejskich L.p Gmina 1 Tykocin Oznaczenie lokalizacji miejscowość, Nr. drogi nazwa rzeki m. Piaski droga powiatowa skrajnia pionow. pod obiektem Parametry

Bardziej szczegółowo

Arkusz1. Wstępna/Ostateczna 1 lista rankingowa drogi gminne. Liczba punktów przyznanych przez członków Komisji 3. Rodzaj zadania 2

Arkusz1. Wstępna/Ostateczna 1 lista rankingowa drogi gminne. Liczba punktów przyznanych przez członków Komisji 3. Rodzaj zadania 2 Wstępna/Ostateczna 1 lista rankingowa drogi gminne L.p. Wnioskodawca Nazwa zadania Rodzaj zadania 2 Długość odcinka (w km) Liczba punktów przyznanych przez członków Komisji 3 Liczba punktów uzyskanych

Bardziej szczegółowo

WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM W 2017 ROKU

WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM W 2017 ROKU WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM W 2017 ROKU STRONA INTERNETOWA OKRĘGOWEJ KOMISJI EGZAMINACYJNEJ W ŁOMŻY Na stronie znajdują się informacje: Dostępne dla wszystkich: Podstawy prawne;

Bardziej szczegółowo

Okręg Nr 1. Lista nr 13 - KWW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO 1. BUDZISZ Bogdan, lat 40, zam. Supraśl

Okręg Nr 1. Lista nr 13 - KWW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO 1. BUDZISZ Bogdan, lat 40, zam. Supraśl OBWIESZCZENIE Powiatowej Komisji Wyborczej w Białymstoku z dnia 22 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Powiatu Białostockiego w wyborach do rad gmin, rad powiatów

Bardziej szczegółowo

Miejscowość Ulica Bankomat. Augustów 3 Maja 12 BGŻ. Augustów ul. Mostowa 12 BPS. Bakałarzewo Rynek 14 BPS. Bargłów Kościelny ul.

Miejscowość Ulica Bankomat. Augustów 3 Maja 12 BGŻ. Augustów ul. Mostowa 12 BPS. Bakałarzewo Rynek 14 BPS. Bargłów Kościelny ul. Miejscowość Ulica Bankomat Augustów 3 Maja 12 BGŻ Augustów ul. Mostowa 12 BPS Bakałarzewo Rynek 14 BPS Bargłów Kościelny ul. Tysiąlecia 6A BPS Białystok ul. Wiejska 71 lok 1 BPS Białystok ul. Wiewiórcza

Bardziej szczegółowo

Powiat Gmina Nazwa Siedziba ulica kod miejscowość telefon fax e-mail www. Rynek Zygmunta Augusta 27. Wojska Polskiego 1 16-300 Augustów

Powiat Gmina Nazwa Siedziba ulica kod miejscowość telefon fax e-mail www. Rynek Zygmunta Augusta 27. Wojska Polskiego 1 16-300 Augustów Dane teeadresowe Powiat Gmina Nazwa Siedziba uica kod miejscowość teefon fax e-mai www augustowski Augustów Lokany Zespół Interdyscyinarny Gminy Augustów w Augustowie Rynek Zygmunta Augusta 27 16-300 Augustów

Bardziej szczegółowo

"Informator o bibliotekach publicznych powiatu białostockiego 2019 rok "

Informator o bibliotekach publicznych powiatu białostockiego 2019 rok "Informator o bibliotekach publicznych powiatu białostockiego 2019 rok " W wykazie bibliotek publicznych powiatu białostockiego uwzględniono również Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego oraz jej

Bardziej szczegółowo

Klaster Dolina Ekologicznej Żywności - sposób na promocję i współpracę producentów żywności ekologicznej w Polsce Wschodniej

Klaster Dolina Ekologicznej Żywności - sposób na promocję i współpracę producentów żywności ekologicznej w Polsce Wschodniej Klaster Dolina Ekologicznej Żywności - sposób na promocję i współpracę producentów żywności ekologicznej w Polsce Wschodniej Dr Krzysztof Jończyk Projekt: Rozwój klastra Dolina Ekologicznej Żywności Beneficjent:

Bardziej szczegółowo

SZKOŁY PODSTAWOWE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO. A. GRUPA CENTRALNA MIASTO BIAŁYSTOK łącznie 40 szkół

SZKOŁY PODSTAWOWE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO. A. GRUPA CENTRALNA MIASTO BIAŁYSTOK łącznie 40 szkół SZKOŁY PODSTAWOWE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO UCZESTNICZĄCE WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM Z PODZIAŁEM NA GRUPY, POWIATY I GMINY ł ą c z n i e 3 6 1 s z k ó ł A. GRUPA CENTRALNA MIASTO BIAŁYSTOK łącznie 40

Bardziej szczegółowo

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Białymstoku

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Białymstoku Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Białymstoku 15-264 Białystok, ul. Ciołkowskiego 2/3 tel. 085 742-53-78 faks. 085 742-21-04 e-mail: sekretariat@wios.bialystok.pl WYNIKI BADAŃ PÓL ELEKTROMAGNETYCZNYCH

Bardziej szczegółowo

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZKIEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO IGRZYSK DZIECI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018. szkoły duże

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZKIEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO IGRZYSK DZIECI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018. szkoły duże KLASYFIKACJA WOJEWÓDZKIEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO IGRZYSK DZIECI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 szkoły duże suma dziewczęta chłopcy miejsce SZKOŁA (DUŻA) punktów miejsce punkty miejsce punkty 1 SP 11 Suwałki

Bardziej szczegółowo

POWIADOMIENIE PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok Rejon Energetyczny Białystok Teren

POWIADOMIENIE PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok Rejon Energetyczny Białystok Teren POWIADOMIENIE PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok Rejon Energetyczny Białystok Teren Informujemy, że z powodu prac eksploatacyjno-remontowych na urządzeniach elektroenergetycznych planowana jest przerwa

Bardziej szczegółowo

Plan prezentacji: Sieć transportowa w województwie podlaskim obecny stan i plany rozwoju

Plan prezentacji: Sieć transportowa w województwie podlaskim obecny stan i plany rozwoju Sieć transportowa w województwie podlaskim obecny stan i plany rozwoju Jerzy Doroszkiewicz Białowieża, 7 kwiecień 2011 r. Plan prezentacji: 1. Sieć dróg publicznych w woj. podlaskim. 2. Ruch jego natężenie

Bardziej szczegółowo

Lista laureatów Piłkarskiej Loterii Arhelanu Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Nagroda

Lista laureatów Piłkarskiej Loterii Arhelanu Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Nagroda Lista laureatów Piłkarskiej Loterii Arhelanu 2018 Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Nagroda 1 Paweł M. Białystok Samochód osobowy marki Kia Picanto 2 Joanna K. Olszanka Piłka 3 Piotr I. Janów Piłka 4 Anna

Bardziej szczegółowo

Wykaz Dyskusyjnych Klubów Książki działających w województwie podlaskim Augustów Białystok

Wykaz Dyskusyjnych Klubów Książki działających w województwie podlaskim Augustów Białystok Wykaz Dyskusyjnych Klubów Książki działających w województwie podlaskim lista alfabetyczna według nazwy miejscowości, w której działa klub, przygotowana na podstawie danych Książnicy Podlaskiej w Białymstoku

Bardziej szczegółowo

WOJ. PODLASKIE - ELIMINACJE

WOJ. PODLASKIE - ELIMINACJE WOJ. PODLASKIE - ELIMINACJE POWIAT SIEMIATYCKI 10.03.2014 (poniedziałek, 9:00) zbiórka: boisko SP 1 Siemiatycze, ul. Ogrodowa 2 SZERSZENIE SIEMIATYCZE UKS KANGUR SIEMIATYCZE SP 3 SIEMIATYCZE UKS SUKCES

Bardziej szczegółowo

Junior starszy. Centralna liga juniorów : 1.Jagiellonia Białystok SSA. Wojewódzka Liga Juniorów :

Junior starszy. Centralna liga juniorów : 1.Jagiellonia Białystok SSA. Wojewódzka Liga Juniorów : Junior starszy Centralna liga juniorów : 1.Jagiellonia Białystok SSA Wojewódzka Liga Juniorów : 1. Kolejarz Czeremcha 2. MOSP Białystok 3. Hetman Białystok 4. MŁKS Łomża 5. Petrus Łapy 6. Rospuda Filipów

Bardziej szczegółowo

r. doziemna i wewnętrzna instalacja gazowa w budynku mieszkalnym jednorodzinnym przy ul. Ułańskiej w Sowlanach, gm.

r. doziemna i wewnętrzna instalacja gazowa w budynku mieszkalnym jednorodzinnym przy ul. Ułańskiej w Sowlanach, gm. Data Rodzaj i adres zamierzenia budowlanego Numer i data złożenia wniosku o pozwolenie na 251. 06.03.2014r. mieszkalnym jednorodzinnym przy ul. Ułańskiej w Sowlanach, gm. Supraśl dz. 330/6 SOWLANY AR.6740.01.9.14.2014

Bardziej szczegółowo

Wykaz szkół, które otrzymały dofinansowanie do zakupu pomocy dydaktycznych do miejsc zabaw w szkołach w ramach programu rządowego "Radosna szkoła"

Wykaz szkół, które otrzymały dofinansowanie do zakupu pomocy dydaktycznych do miejsc zabaw w szkołach w ramach programu rządowego Radosna szkoła Wykaz szkół, które otrzymały dofinansowanie do zakupu pomocy dydaktycznych do miejsc zabaw w szkołach w ramach lp 1 Szkoła Podstawowa w Lachowie 2 Szkoła Podstawowa im. Kardynała St. Wyszyńskiego w Janowie

Bardziej szczegółowo

Zaopatrzenie w wodę przeznaczoną do spożycia na terenie powiatu białostockiego ziemskiego w 2010 r.

Zaopatrzenie w wodę przeznaczoną do spożycia na terenie powiatu białostockiego ziemskiego w 2010 r. W powiecie białostockim ziemskim mieszkały 139643 osoby. W 2010 r. nadzorowano 65 wodociągów, w tym 59 publicznych i 6 lokalnych o charakterze publicznym. Ponadto część mieszkańców omawianego powiatu otrzymywała

Bardziej szczegółowo

Gmina Łapy to gmina miejsko-wiejska. w powiecie białostockim.

Gmina Łapy to gmina miejsko-wiejska. w powiecie białostockim. ŁAPY 29.03.2019 r. Gmina Łapy to gmina miejsko-wiejska. w powiecie białostockim. powierzchnia gminy 127,7 km² co stanowi 4,3% powierzchni powiatu. liczba mieszkańców 22 072, czyli zamieszkuje ją 15,1%

Bardziej szczegółowo

NA TERENACH WIEJSKICH POPRZEZ

NA TERENACH WIEJSKICH POPRZEZ Bruksela, 02.05.2012 r. ROZWIĄZANIE GOSPODARKI ŚCIEKOWEJ NA TERENACH WIEJSKICH POPRZEZ BUDOWĘROŚLINNO-STAWOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW NA PRZYKŁADZIE GMINY SOKOŁY. dr inż. Józef Zajkowski Wójt Gminy Sokoły

Bardziej szczegółowo

B Krynki - Kruszyniany - Łużany - Bobrowniki B Trejgle - Białogorce - Ozierany Wielkie - Łosiniany

B Krynki - Kruszyniany - Łużany - Bobrowniki B Trejgle - Białogorce - Ozierany Wielkie - Łosiniany Wykaz dróg powiatowych. Wykaz dróg powiatow Lp. Numer drogi Nazwa dr 1 1282 B Krynki - Kruszyniany - Łużany - Bobrowniki 2 1287 B Trejgle - Białogorce - Ozierany Wielkie - Łosiniany 3 1307 B Janów - Przystawka

Bardziej szczegółowo