- Helena Kruk
1 Nr zlecenia:02/05/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/02 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Dariusz Krajewski/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Dane: [D] V-2016 Rodzaj pojazdu: Samochód ciężarowy do 3.5t VIN: WDF Marka: MERCEDES-BENZ Nr rejestracyjny: WB1530A Model pojazdu: 109 Vito CDI E4 2.9t Nr INFO-EKSPERT Wersja: CDI Rok produkcji: 2008 Wskazanie drogomierza km Data pierwszej rejestracji 2008/09/29 Data ważności badania technicznego 2016/10/07 Rodzaj nadwozia furgon wydłużony 4 drzwiowy 2+2 osobowy Dop. masa całk. / Ładowność 2940 kg* / 830 kg Liczba osi / Rodzaj napędu / Skrzynia biegów 2 / tylny (4x2) / manualna Rozstaw osi 3430 mm Rodzaj silnika z zapłonem samoczynnym Pojemność / Moc silnika 2148 ccm / 70kW (95KM) Doładowanie Turbosp. z chłodn. powietrza Liczba cylindrów / Układ cylindrów 4 / rzędowy Norma spalin E4 Kolor powłoki lakierowej, (rodzaj lakieru) Biały 2-warstwowy typu uni Strona 1
2 WYPOSAŻENIE STANDARDOWE L.p Nazwa elementu wyposażenia ABS + EBV - korektor siły hamowania elektr. Antena radiowa w szybie przedniej Drzwi boczne prawe przesuwne Filtr cząsteczek stałych L.p Filtr p/pyłkowy Filtr paliwa z separatorem wody Fotel kierowcy regulowany Immobilizer Kolumna kierownicy regulowana Koło zapasowe pełnowymiarowe Opony 195/65 R16 Poduszka powietrzna kierowcy Nazwa elementu wyposażenia Stabilizator osi przedniej System elektronicznej kontroli toru jazdy ESP System hamowania awaryjnego BAS System p/poślizgowy przy przyspieszaniu ASR Szyby przednie regulowane elektr. Ścianka działowa wysoka bez okna Światła z regulacją kąta pochylenia Tarcze kół stalowe 16" Wspomaganie układu kierowniczego Wykładzina gumowa w przestrzeni pasażerskiej Zamek centralny zdalnie sterowany Zbiornik paliwa 75l WYPOSAŻENIE DODATKOWE L.p. Nazwa elementu wyposażenia 1 +Drugi rząd siedzeń 2 Drzwi tylne dwuskrzydłowe otwierane o 180 stopni 3 Klimatyzacja 4 +Zabudowa do przewozu wartości - Bankowóz OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA Koło Przednie lewe: Przednie prawe: Tylne lewe: Tylne prawe: Marka, typ *Barum Snovanis 205/65R16C *Barum Snovanis 205/65R16C *Barum Snovanis 205/65R16C *Barum Snovanis 205/65R16C Bieżnik [mm] 5,0 5,0 4,0 4,0 KOREKTY WARTOŚCI POJAZDU KOREKTA ZA PIERWSZĄ REJESTRACJĘ (+) KOREKTA ZA WYPOSAŻENIE (+) KOREKTA ZA PRZEBIEG (-) KOREKTY RÓŻNE: Zadana szacunkowa korekta z tytułu wcześniejszych napraw (-) Szczególny charakter eksploatacji (-) Regionalna sytuacja rynkowa (-) Konieczne naprawy pojazdu (-) Stan utrzymania i dbałość o pojazd (-) KOREKTY RÓŻNE RAZEM (-) KOREKTA ZA OGUMIENIE (-) OPIS STANU TECHNICZNEGO ZESPOŁÓW POJAZDU NADWOZIE - Szkielet i poszycia zewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Błotnik przedni L Odpryski powłoki lakierowej 2 Błotnik przedni P Odpryski powłoki lakierowej 3 Pokrywa przednia Opis Fot. nr odpryski i rysy, uszkodzone Strona 2
3 wygłuszenie pokrywy 4 Drzwi boczne przednie L odpryski na ranckie, rysy i przetarcia 5 Drzwi boczne przednie P rysy i przetarcia. punktowe wgniecenia 6 Drzwi boczne tylne L Starcia powłoki lakierowej 7 Drzwi boczne tylne P porysowane, brak listwy, punktowe wgniecenia 8 Słupek przedni P liczne odpryski i ogniska korozji 9 Próg L Starcia powłoki lakierowej 10 Próg P Starcia powłoki lakierowej 11 Ściana boczna nadwozia L Starcia powłoki lakierowej 12 Ściana boczna nadwozia P Starcia powłoki lakierowej, brak listwy 13 Drzwi tyłu nadwozia porysowane, tylne prawe mocno wgięte NADWOZIE Opis powłoki lakierowej Błotnik przedni lewy: TWORZYWO Pokrywa przednia: Błotnik przedni prawy: TWORZYWO Drzwi przednie lewe: Drzwi przednie prawe : Słupek środkowy lewy: Drzwi tylne prawe: Błotnik tylny lewy: Błotnik tylny prawy: Dach: Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia: L.p. Nazwa elementu L / P Grubość powłoki [µm] 1 Pokrywa przednia Dach Błotnik przedni L TWORZYWO 4 Drzwi przednie L Opis Strona 3
4 5 Słupek środkowy L Błotnik tylny L Błotnik przedni P TWORZYWO 8 Drzwi przednie P Drzwi tylne P Błotnik tylny P Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia WYPOSAŻENIE ZEWNĘTRZNE L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Zderzak przedni połamany z prawej strony, pękniety z lewej strony 2 Krata wlotu powietrza brak znaku firmowego 3 Reflektor L zmatowiony odblask, porysowane osłona 4 Reflektor P zmatowiony odblask, porysowane osłona 5 Obudowa lusterka bocznego L połamane, zawinięte taśmą 6 Ramiona i pióra wycieraczek szyby przedniej ramiona skorodowane, brak pióra lewego 7 Szyba przednia mocno porysowana, odpryski Opis Fot. nr Opis Fot. nr NADWOZIE Wyposażenie wewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Fotel przedni L przetarty, zabrudzony i rozdarty 2 Fotel przedni P rozdarty, siedzisko zniekształcone i uszkodzone, oparcie uszkodzone 3 Fotel tylny zabrudzone i porozrywane 4 Poszycie tablicy rozdzielczej zabrudzone i porysowane 5 Zestaw wskaźników zabrudzony i porysowany 6 Wykładzina dachu (podsufitka) mocno zabrudzona i poplamiona 7 Wykładzina boku przednia L Poplamiona 8 Wykładzina boku tylna L mocno zabrudzona 9 Wykładzina boku przednia P mocno zabrudzona 10 Wykładzina boku tylna P mocno zabrudzona 11 Poszycie tapicerskie drzwi bocznych przednich L porysowane i zabrudzone 12 Poszycie tapicerskie drzwi bocznych przednich P zabrudzone i porysowane 13 Wykładzina podłogi Zabrudzona SILNIK z osprzętem, układem paliwowym i wydechowym L.p. 1 Nazwa elementu Blok silnika Rodzaj uszkodzenia Opis Fot. nr zaolejony w części górnej Strona 4
5 UKŁAD KIEROWNICZY L.p. 1 Nazwa elementu L/P Koło kierownicy Rodzaj uszkodzenia Opis Fot. nr przetarta JAZDA KONTROLNA 1 Głośność pracy silnika podwyższona, stuki podczas pracy 2 Przyspieszenia pojazdu osłabione, adekwatne do przebiegu 3 Praca układu kierowniczego Lekkie luzy w ukladzie kierowniczym 4 Głośność (stuki) zawieszenia podwyższona 5 Głośność skrzyni biegów / bloku napędowego w warunkach parkingowych w normie 6 Skuteczność hamulca zasadniczego bez uwag 7 Skuteczność hamulca pomocniczego bez uwag 8 Działanie ABS nie sprawdzano 9 Działanie drogom. i szybkościomierza nie sprawdzano 10 Wskaźnik temperatury silnika nie sprawdzano 11 Skuteczność ogrzewania i przewietrzania nie sprawdzano Próba ruchowa przeprowadzona na niewielkim dystansie, w warunkach parkingowych, z prędkością do 15 km/h. DOKUMENTY i KOMPLETACJA POJAZDU 1 Książka serwisowa NIE 2 Kluczyki (ilość sztuk) 1 3 Dowód rejestracyjny TAK 4 Zestaw narzędzi fabrycznych NIE 5 Podnośnik samochodowy NIE 6 Instrukcja obsługi NIE 7 Gaśnica NIE 8 Trójkąt ostrzegawczy NIE 9 Apteczka NIE Zabezpieczenia przeciw kradzieżowe TAK immobilizer 10 POZOSTAŁE INFORMACJE 1 Pochodzenie pojazdu Nie weryfikowano 2 Badanie poprawności numerów identyfikacyjnych Nie weryfikowano 3 Weryfikacja prawdziwości danych obiektu Nie weryfikowano 4 Weryfikacja odczytanego stanu drogomierza Nie weryfikowano Zastrzeżenia ograniczające opinię. ü Nie weryfikowano odczytanego stanu drogomierza z zapisami w urządzeniach elektronicznych pojazdu. ü Niniejsza ekspertyza służy wyłącznie do oszacowania wartości rynkowej przedmiotu wyceny i nie może być wykorzystywana do Strona 5
6 żadnego innego celu, niż wymieniony powyżej. W szczególności wycena nie może stanowić podstawy do oceny cech i stanu wycenianego obiektu przy jego zakupie. ü Rzeczoznawca nie bierze na siebie odpowiedzialności za wady ukryte (prawne i fizyczne) oraz ewentualne skutki wynikające z dalszego użytkowania przedmiotu wyceny, a także za skutki wykorzystania samej wyceny. ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana, w szczególności nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. ü Wycenę przeprowadzono w oparciu o dostarczoną dokumentację oraz badanie organoleptyczne wycenianego obiektu. Nie prowadzono badań diagnostycznych oraz weryfikacji warsztatowej przedmiotu wyceny. ü Niniejsza wycena została sporządzona na podstawie oględzin wycenianego przedmiotu w warunkach występujących w miejscu jego udostępnienia. ü Rok produkcji pojazdu - nie weryfikowano. Przyjęto w oparciu o dane przekazane przez ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana. Zleceniodawcę. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. Zakaz publikacji nie dotyczy posługiwania się wyceną w umowach cywilno-prawnych zawieranych przez zleceniodawcę i dotyczących przedmiotu ü Nie badano poprawności i/lub budowy numerów identyfikacyjnych/seryjnych obiektu oraz nie weryfikowano prawdziwości danych obiektu. ü Niniejsza wycena nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 6
42 Fot. nr 71 Fot. nr 72 Strona 42
43 Fot. nr 73 Fot. nr 74 Strona 43
44 Fot. nr 75 Fot. nr 76 Strona 44
45 Fot. nr 77 Fot. nr 78 Strona 45
46 Fot. nr 79 Fot. nr 80 Strona 46
47 Fot. nr 81 Fot. nr 82 Strona 47
48 Fot. nr 83 Fot. nr 84 Strona 48
49 Fot. nr 85 Fot. nr 86 Strona 49
50 Fot. nr 87 Fot. nr 88 Strona 50
51 Fot. nr 89 Fot. nr 90 Strona 51
52 Fot. nr 91 Fot. nr 92 Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 52
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:50/16/12/2016/car-port STANDARD
Nr zlecenia:50/16/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jacek Michalski/zatw. pion weryfikacyjny
Nr zlecenia: FG21984 z dnia: 2017/10/20 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Piotr Pałasz RS 000308 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:68/20/06/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:68/20/06/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/06/20 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Marcin Perzyna/ zatw. pion weryfikujący
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: mgr inż. Paweł Monkiewicz/zatw. pion erzeczoznawców
Nr zlecenia: 27/13/11/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/11/13 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż. Paweł Monkiewicz/zatw. pion erzeczoznawców
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa Warszawa. Rzeczoznawca: PCR MS Automobile
Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa 6 02-68 Warszawa Rzeczoznawca: PCR MS Automobile OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości
Nr zlecenia:83/28/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr. inż. Kamil Staszak/zatw. Pion Weryf. erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: Maciej Wujec/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:07/04/12/2015/car-port z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Maciej Wujec/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY
Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Rzeczoznawca: PCR MS Automobile OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości
Bardziej szczegółowoUWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.
Nr zlecenia DEKRA: C-PORT/BAR/15153/16/03/17 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 17-03-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Logistyka CARPORT Aukcje Samochodowe
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:pzf7464. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania
Nr zlecenia:pzf7464 z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS 000402 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:63/13/07/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:15/20/12/2016/hitachi z dnia: Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY
Nr zlecenia:16/28/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia: 80/27/10/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/10/27 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Gracjan Czerniak / zatw. pion weryfikujący
Nr zlecenia:72/28/02/2017/carport z dnia: 2017/03/01 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Budowlanych 7 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.wiesław Kędzierski/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoRzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK RS
OCENA TECHNICZNA nr: z dnia: Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK RS 001232 Zleceniodawca: Getin Leasing SA Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu PODSTAWA OPINII - zlecenie jw - oględziny pojazdu
Nr zlecenia DEKRA: C-PORT/BAR/15927/16/03/22 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 22-03-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Logistyka CARPORT Aukcje Samochodowe
Bardziej szczegółowoz dnia: Opinia numer: 08/08/02/2019 Wykonawca opinii : mgr inż. Marcin Żaak, mgr inż. Aleksander Bucki
Opinia numer: Wykonawca opinii : mgr inż. Marcin Żaak, mgr inż. Aleksander Bucki Zleceniodawca: Idea Getin Leasing S.A. Adres: Strzegomska 42b, 53-611 Wrocław Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu
Nr zlecenia: z dnia: 207/05/5 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 0-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58/2/5RS00443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu
Nr zlecenia: z dnia: 07/0/8 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 0-08 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58//5RS0044 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:105/06/12/2016/car-port STANDARD
Bardziej szczegółowoPODSTAWA OPINII METODOLOGIA WYCENY
Nr zlecenia:pad83/400/1 z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS 000402 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie
Nr zlecenia: z dnia: 207/07/2 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 0-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58/2/5RS00443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu
Nr zlecenia: z dnia: 2018/07/09 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości
Nr zlecenia: 58/20/10/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/10/20 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mariusz Netzel/ zatw. pion weryfikujący
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:78/15/12/2016/car-port STANDARD
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:62/20/01/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:62/20/01/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/01/20 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jacek Michalski/zatw. Pion Weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:96/16/12/2016/car-port STANDARD