Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania"

Transkrypt

1 Nr zlecenia:06/16/03/2016/car-port z dnia: 2016/03/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.grzegorz Stosio/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Dane: [O] III-2016 Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy VIN: TMBDS41U Marka: SKODA Nr rejestracyjny: PO351MC Model pojazdu: Octavia 1.9 TDI MR`01 Nr INFO-EKSPERT Wersja: Tour Rok produkcji: 2007 Wskazanie drogomierza km Data pierwszej rejestracji 2007/03/01, (w Polsce: 2009/09/29) Data ważności badania technicznego 2017/02/23 Rodzaj nadwozia liftback 5 drzwiowy Dop. masa całk kg Oznaczenie silnika ATD Rodzaj silnika z zapłonem samoczynnym Pojemność / Moc silnika 1896 ccm / 74kW (101KM) Doładowanie Turbosp. z chłodn. powietrza Liczba cylindrów / Układ cylindrów / Liczba zaworów 4 / rzędowy / 8 Rodzaj skrzyni biegów manualna Rodzaj napędu przedni (4x2) Kolor powłoki lakierowej, (rodzaj lakieru) Czarny 2-warstwowy z efektem metalicznym Strona 1

2 WYPOSAŻENIE STANDARDOWE L.p Nazwa elementu wyposażenia ABS - system zapobiegający blokowaniu kół Antena radiowa Blokada mechanizmu różnicowego EDS L.p Filtr p/pyłkowy Fotel kierowcy z regulacją wysokości Głośniki 4 szt. Immobilizer Kolumna kierownicy regulowana Listwy boczne Napinacze przednich pasów bezp. pirotechniczne Pasy bezpieczeństwa przednie z regul. wysokości mocowania Pasy bezpieczeństwa tylne 3 szt. Poduszka powietrzna kierowcy Poduszka powietrzna pasażera z możliwością odłączenia Nazwa elementu wyposażenia Przygotowanie do montażu radia Siedzenia tylne dzielone asymetrycznie Sygnalizacja niezapiętego pasa bezpieczeństwa kierowcy Sygnalizacja otwartych drzwi Sygnalizacja pozostawienia włączonych świateł System p/poślizgowy MSR System p/poślizgowy przy przyspieszaniu ASR System pokolizyjny ACS System wspomagania nagłego hamowania Szyby przyciemniane 25 Światła z regulacją kąta pochylenia Tarcze kół stalowe 15" opony 195/65 Wspomaganie układu kierowniczego Zagłówki siedzeń tylnych 3 szt WYPOSAŻENIE DODATKOWE L.p Nazwa elementu wyposażenia Klimatyzacja automatyczna Lakier metalizowany Podłokietnik centralny przedni Radio Skoda Auto Symphony CD Wycieraczka szyby tylnej Zamek centralny zdalnie sterowany OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA Koło Przednie lewe: Przednie prawe: Tylne lewe: Tylne prawe: Marka, typ *NANKANG NK SNOW SV-2 195/65 R15 95T *NANKANG NK SNOW SV-2 195/65 R15 95T *NANKANG NK SNOW SV-2 195/65 R15 95T *NANKANG NK SNOW SV-2 195/65 R15 95T Bieżnik [mm] 7,6 7,2 6,1 6,6 KOREKTY WARTOŚCI POJAZDU KOREKTA ZA PIERWSZĄ REJESTRACJĘ (-) KOREKTA ZA WYPOSAŻENIE (+) KOREKTY RÓŻNE: Zadana szacunkowa korekta z tytułu wcześniejszych napraw (-) Konieczne naprawy pojazdu (-) Stan utrzymania i dbałość o pojazd (-) KOREKTY RÓŻNE RAZEM (-) KOREKTA ZA OGUMIENIE (+) UWAGI RZECZOZNAWCY DOTYCZĄCE WYCENY Dopszczalna masa calkowita według dowodu rejestracyjnego kg. Brak możliwości ustawiania tej wartości w programie eksperckim INFO-EKSPERT. Nieudokumentowany przebieg znacznie niższy od normatywnego, stan utrzymania nie odpowiadający Strona 2

3 odczytanamu przebiegowi-z tego powodu korekty za przebieg nie zadano. QL_Nag_Tyt OPIS STANU TECHNICZNEGO ZESPOŁÓW POJAZDU NADWOZIE - Szkielet i poszycia zewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia Opis 1 Błotnik przedni L Ogniska korozji ze spęcherzeniami powłoki lakierowej 2 Błotnik przedni P Ogniska korozji ze spęcherzeniami powłoki lakierowej 3 Pokrywa przednia 4 Drzwi boczne przednie L Wgniecione z zarysowaniami powłoki lakierowej 5 Drzwi boczne przednie P Zarysowania powłoki lakierowej 6 Drzwi boczne tylne L Zarysowania powłoki lakierowej 7 Drzwi boczne tylne P Zarysowania powłoki lakierowej 8 Słupek przedni P Odpryski powłoki lakierowej 9 Słupek środkowy L Zarysowania powłoki lakierowej 10 Próg L Ogniska korozji ze spęcherzeniami powłoki lakierowej 11 Próg P Ogniska korozji ze spęcherzeniami powłoki lakierowej 12 Dach 13 Błotnik tylny L Wgnieciony z zarysowaniami powłoki lakierowej PO NIEPROFESJONALNEJ NAPRAWIE 14 Błotnik tylny P Odpryski powłoki lakierowej PO NIEPROFESJONALNEJ NAPRAWIE 15 Drzwi tyłu nadwozia Wgniecione z zarysowaniami powłoki lakierowej 16 Wzmocnienie czołowe Odpryski powłoki lakierowej z miejscową korozją blachy 17 Podłoga bagażnika Starcia powłoki lakierowej Fot. nr Odpryski powłoki lakierowej z miejscową korozją blachy PO NIEPROFESJONALNEJ NAPRAWIE Wgnieciony z zarysowaniami powłoki lakierowej Strona 3

4 NADWOZIE Opis powłoki lakierowej Pokrywa przednia: Dach: Błotnik przedni prawy: Słupek przedni prawy: 140 Drzwi przednie prawe : Błotnik przedni lewy: Słupek przedni lewy: 180 Drzwi przednie lewe: Próg lewy: 205 Próg prawy: 85 Słupek środkowy lewy: 75 L.p. Słupek środkowy prawy: 70 Drzwi tylne lewe: Drzwi tylne prawe: Błotnik tylny lewy: Błotnik tylny prawy: Słupek tylny lewy: 105 Słupek tylny prawy: 160 Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia: Nazwa elementu L / P Grubość powłoki [µm] 1 Pokrywa przednia 2 Dach 3 Błotnik przedni L Próg L Słupek przedni L Drzwi przednie L Słupek środkowy L 75 8 Drzwi tylne L Błotnik tylny L Słupek tylny L Błotnik przedni P Próg P Słupek przedni P Drzwi przednie P Słupek środkowy P Drzwi tylne P Błotnik tylny P Słupek tylny P Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia Opis Strona 4

5 NADWOZIE Wyposażenie zewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Poszycie zderzaka przedniego Starcia powłoki lakierowej 2 Listwa zderzaka przedniego Zarysowana 3 Reflektor L Zmatowiała powierzchnia odblaskowa 4 Reflektor P Zmatowiała powierzchnia odblaskowa 5 Lampa kierunkowskazu przedniego L ZAPAROWANY 6 Obudowa lusterka bocznego L Starcia powłoki lakierowej 7 Obudowa lusterka bocznego P Starcia powłoki lakierowej 8 Poszycie zderzaka tylnego 9 Lampa zespolona tylna Starcia powłoki lakierowej P Opis Fot. nr PO NIEPROFESJONALNEJ NAPRAWIE Pęknięty klosz 10 Szyba przednia NIEORYGINALNA 11 Szyba drzwi bocznych przednich L Zarysowania 12 Szyba drzwi bocznych przednich P Zarysowania 13 Szyba drzwi bocznych (dodatkowych) tylnych L Zarysowania 14 Szyba drzwi bocznych (dodatkowych) tylnych P Zarysowania 15 Szyba tylna 16 Klamka zewnętrzna drzwi bocznych przednich P Zarysowana 17 Klamka zewnętrzna drzwi bocznych tylnych L Zarysowana 18 Klamka zewnętrzna drzwi tyłu nadwozia Zarysowana 19 USZCZELKI REFLEKTORÓW POROZRYWANE Zarysowania NADWOZIE Wyposażenie wewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Poszycie tablicy rozdzielczej NACIĘTY MATERIAŁ 2 Nagrzewnica wnętrza GŁOŚNA PRACA 3 Wykładzina dachu (podsufitka) Poplamiona 4 Poszycie tapicerskie drzwi bocznych przednich L ZŁUSZCZENIE MATERIAŁU 5 Poszycie tapicerskie drzwi bocznych przednich P TRWAŁE PRZETARCIA 6 USZCZELKA WNĘKI DRZWI TYLNYCH P ROZDARTA 7 DŹWIGNIA ZMIANY BIEGÓW Opis Fot. nr WYTARTA Strona 5

6 SILNIK z osprzętem, układem paliwowym i wydechowym L.p. Nazwa elementu Rodzaj uszkodzenia 1 Pokrywa zaworów Wyciek oleju 2 Sprzęgło Zużyte 3 CHŁODNICA KLIMATYZACJI POWGNIATANA Opis Fot. nr PODWOZIE ZAWIESZENIE I KOŁA L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Tarcza koła przedniego stalowa L Ogniska korozji 2 Tarcza koła przedniego stalowa P Ogniska korozji 3 Tarcza koła tylnego stalowa L Ogniska korozji 4 Tarcza koła tylnego stalowa P Ogniska korozji Opis Fot. nr Opis Fot. nr UKŁAD KIEROWNICZY L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Koło kierownicy WYTARTE 2 PODŁOKIETNIK WYTARTY MATERIAŁ 3 TAPICERKA PASA TYLNEGO TRWAŁE PRZETARCIA JAZDA KONTROLNA 1 Głośność pracy silnika ZNACZNIE PODWYŻSZONA GŁOŚNOŚĆ, NIERÓWNA PRACA (PRAWDOPODOBNIE AWARIA WTRYSKÓW), ZNACZNE SZARPANIE SILNIKA NA MOCOWANIACH 2 Przyspieszenia pojazdu OSŁABIONE 3 Praca układu kierowniczego Lekkie luzy w ukladzie kierowniczym 4 Stateczność ruchu pojazdu BEZ UWAG 5 Głośność (stuki) zawieszenia BEZ UWAG 6 Zmiana biegów, działanie sprzęgła Zużyte sprzęgło 7 Głośność skrzyni biegów / bloku napędowego BEZ UWAG 8 Skuteczność hamulca zasadniczego Hamulce osłabione w działaniu 9 Skuteczność hamulca pomocniczego NIESPRAWNY 10 Działanie ABS BEZ UWAG 11 Działanie drogom. i szybkościomierza BEZ UWAG 12 Wskaźnik temperatury silnika BEZ UWAG 13 Skuteczność ogrzewania i przewietrzania PODWYŻSZONA GŁOŚNOŚĆ DMUCHAWY Próba ruchowa przeprowadzona na niewielkim dystansie, w warunkach parkingowych, z predkoscią do 50 km/h. DOKUMENTY i KOMPLETACJA POJAZDU 1 Książka serwisowa NIE 2 Kluczyki (ilość sztuk) 1 3 Dowód rejestracyjny TAK Strona 6

7 4 Faktura (rachunek) zakupu NIE 5 Dowód odprawy celnej NIE 6 Umowa kupna-sprzedaży NIE 7 Zestaw narzędzi fabrycznych NIE 8 Podnośnik samochodowy TAK 9 Instrukcja obsługi NIE 10 Gaśnica NIE BRAK HOMOLOGACJI 11 Trójkąt ostrzegawczy TAK 12 Apteczka NIE 13 Zabezpieczenia przeciw kradzieżowe NIE Zastrzeżenia ograniczające opinię. ü Nie weryfikowano odczytanego stanu drogomierza z zapisami w urządzeniach elektronicznych pojazdu. ü Niniejsza ekspertyza służy wyłącznie do oszacowania wartości rynkowej przedmiotu wyceny i nie może być wykorzystywana do żadnego innego celu, niż wymieniony powyżej. W szczególności wycena nie może stanowić podstawy do oceny cech i stanu wycenianego obiektu przy jego zakupie. ü Rzeczoznawca nie bierze na siebie odpowiedzialności za wady ukryte (prawne i fizyczne) oraz ewentualne skutki wynikające z dalszego użytkowania przedmiotu wyceny, a także za skutki wykorzystania samej wyceny. ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana, w szczególności nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. ü Wycenę przeprowadzono w oparciu o dostarczoną dokumentację oraz badanie organoleptyczne wycenianego obiektu. Nie prowadzono badań diagnostycznych oraz weryfikacji warsztatowej przedmiotu wyceny. ü Niniejsza wycena została sporządzona na podstawie oględzin wycenianego przedmiotu w warunkach występujących w miejscu jego udostępnienia. ü Rok produkcji pojazdu - nie weryfikowano. Przyjęto w oparciu o dane przekazane przez ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana. Zleceniodawcę. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. Zakaz publikacji nie dotyczy posługiwania się wyceną w umowach cywilno-prawnych zawieranych przez zleceniodawcę i dotyczących przedmiotu ü Nie badano poprawności i/lub budowy numerów identyfikacyjnych/seryjnych obiektu oraz nie weryfikowano prawdziwości danych obiektu. ü Niniejsza wycena nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 7

8 DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA Fot. nr 1 Fot. nr 2 Strona 8

9 Fot. nr 3 Fot. nr 4 Strona 9

10 Fot. nr 5 Fot. nr 6 Strona 10

11 Fot. nr 7 Fot. nr 8 Strona 11

12 Fot. nr 9 Fot. nr 10 Strona 12

13 Fot. nr 11 Fot. nr 12 Strona 13

14 Fot. nr 13 Fot. nr 14 Strona 14

15 Fot. nr 15 Fot. nr 16 Strona 15

16 Fot. nr 17 Fot. nr 18 Strona 16

17 Fot. nr 19 Fot. nr 20 Strona 17

18 Fot. nr 21 Fot. nr 22 Strona 18

19 Fot. nr 23 Fot. nr 24 Strona 19

20 Fot. nr 25 Fot. nr 26 Strona 20

21 Fot. nr 27 Fot. nr 28 Strona 21

22 Fot. nr 29 Fot. nr 30 Strona 22

23 Fot. nr 31 Fot. nr 32 Strona 23

24 Fot. nr 33 Fot. nr 34 Strona 24

25 Fot. nr 35 Fot. nr 36 Strona 25

26 Fot. nr 37 Fot. nr 38 Strona 26

27 Fot. nr 39 Fot. nr 40 Strona 27

28 Fot. nr 41 Fot. nr 42 Strona 28

29 Fot. nr 43 Fot. nr 44 Strona 29

30 Fot. nr 45 Fot. nr 46 Strona 30

31 Fot. nr 47 Fot. nr 48 Strona 31

32 Fot. nr 49 Fot. nr 50 Strona 32

33 Fot. nr 51 Fot. nr 52 Strona 33

34 Fot. nr 53 Fot. nr 54 Strona 34

35 Fot. nr 55 Fot. nr 56 Strona 35

36 Fot. nr 57 Fot. nr 58 Strona 36

37 Fot. nr 59 Fot. nr 60 Strona 37

38 Fot. nr 61 Fot. nr 62 Strona 38

39 Fot. nr 63 Fot. nr 64 Strona 39

40 Fot. nr 65 Fot. nr 66 Strona 40

41 Fot. nr 67 Fot. nr 68 Strona 41

42 Fot. nr 69 Fot. nr 70 Strona 42

43 Fot. nr 71 Fot. nr 72 Strona 43

44 Fot. nr 73 Fot. nr 74 Strona 44

45 Fot. nr 75 Fot. nr 76 Strona 45

46 Fot. nr 77 Fot. nr 78 Strona 46

47 Fot. nr 79 Fot. nr 80 Strona 47

48 Fot. nr 81 Fot. nr 82 Strona 48

49 Fot. nr 83 Fot. nr 84 Strona 49

50 Fot. nr 85 Fot. nr 86 Strona 50

51 Fot. nr 87 Fot. nr 88 Strona 51

52 Fot. nr 89 Fot. nr 90 Strona 52

53 Fot. nr 91 Fot. nr 92 Strona 53

54 Fot. nr 93 Fot. nr 94 Strona 54

55 Fot. nr 95 Fot. nr 96 Strona 55

56 Fot. nr 97 Fot. nr 98 Strona 56

57 Fot. nr 99 Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 57

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Nr zlecenia:03/08/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/08 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Michał Boduszek/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: IDEA BANK S.A. ul. DOMANIEWSKA 39 02-672 WARSZAWA. Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443

Zleceniodawca: IDEA BANK S.A. ul. DOMANIEWSKA 39 02-672 WARSZAWA. Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Nr zlecenia: z dnia: 05--9 Zleceniodawca: IDEA BANK S.A. ul. DOMAWSKA 9 0-67 WARSZAWA Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS58/ RS00 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:01/14/04/2016/car-port

Nr zlecenia:01/14/04/2016/car-port Nr zlecenia:01/14/04/2016/car-port z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Nr zlecenia:01/16/06/2016/car-port z dnia: 2016-06-16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Wykonawca opinii : PCR JS AUTOMOBILE. ul. Zatorze 1 02-852 Warszawa Ocena stanu technicznego. Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy

Wykonawca opinii : PCR JS AUTOMOBILE. ul. Zatorze 1 02-852 Warszawa Ocena stanu technicznego. Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy Ekspertyza numer: z dnia: 2012/03/05 Wykonawca opinii : PCR JS AUTOMOBILE Zleceniodawca: Auto Przetarg Adres: ul. Zatorze 1 02-852 Warszawa Zadanie: Ocena stanu technicznego DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU

Bardziej szczegółowo

furgon z podwyższonym dachem, długi 4 drzwiowy 3 osobowy

furgon z podwyższonym dachem, długi 4 drzwiowy 3 osobowy OCENA TECHNICZNA nr: 2732/Renault Master/WE137GJ Rzeczoznawca : mgr inż Jerzy Gąska z dnia: 2015/10/16 Zleceniodawca: IDEA Leasing S.A. Adres: ul. Strzegomska 42B 53-611 Wrocław Zlec. pismo, znak: email

Bardziej szczegółowo

OCENA TECHNICZNA nr: CITROEN NEMO WY5661E Rzeczoznawca : Zespół Rzeczoznawców Autopol Określenie wartości rynkowej pojazdu Dane: [D] XI-2012

OCENA TECHNICZNA nr: CITROEN NEMO WY5661E Rzeczoznawca : Zespół Rzeczoznawców Autopol Określenie wartości rynkowej pojazdu Dane: [D] XI-2012 z dnia: 2012/11/13 OCENA TECHNICZNA nr: Rzeczoznawca : Zespół Rzeczoznawców Autopol Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu Dane: [D] XI-2012 DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Marka: CITROËN Model pojazdu:

Bardziej szczegółowo

Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c.

Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Ekspertyza numer: z dnia: 2016/04/22 Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Właściciel: FGA LEASING POLSKA SP. Z O.O. ul.

Bardziej szczegółowo

DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU

DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU OPINIA Nr: 132/DOA/05/13 Rzeczoznawca : inż. Wojciech Sowa, mgr inż. Wojciech Maruda Zleceniodawca: GETIN Noble Bank S.A. Adres: ul. Domaniewska 39 02-672 Warszawa Sygnatura akt: 320903 Zadanie: Ocena

Bardziej szczegółowo

Centa. Wartość obiektu brutto (sprzedaż)¹

Centa. Wartość obiektu brutto (sprzedaż)¹ Nr zlecenia DEKRA: BZLeasingC/CENTA/48418/14/08/27 Nr zlecenia/szkody: SA9/00022/2014 - Mateusz Przeplasko Data zlecenia: 27-08-2014 Zleceniodawca: Arkadiusz Cenkier Centa DEKRA Polska - Centrala tel.

Bardziej szczegółowo

Przedział grubości powłoki lakierowej [μm] Pokrywa komory silnika. Błotnik przedni prawy. Słupek przedni prawy. Słupek środkowy prawy

Przedział grubości powłoki lakierowej [μm] Pokrywa komory silnika. Błotnik przedni prawy. Słupek przedni prawy. Słupek środkowy prawy Raport z oględzin pojazdu Numer raportu Rzeczoznawcy 148168/5/16-9527 Data raportu inż. Andrzej Ciecieręga Data oględzin inż. Michał Dzik PCM(DZS)/GDA/24757/16/04/29 Miejsce oględzin Nr zlecenia 11-05-2016

Bardziej szczegółowo

Przedział grubości powłoki lakierowej [μm] Błotnik przedni prawy. Słupek przedni prawy. Słupek środkowy prawy. Drzwi przednie prawe

Przedział grubości powłoki lakierowej [μm] Błotnik przedni prawy. Słupek przedni prawy. Słupek środkowy prawy. Drzwi przednie prawe Raport z oględzin pojazdu Numer raportu Rzeczoznawcy 4872/5/6-959 Andrzej Pokrywa Andrzej Juszczak PGD/TYC/29003/6/05/20 Nr zlecenia Data raportu Data oględzin 23-05-206 23-05-206 Miejsce oględzin ul.

Bardziej szczegółowo

Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443

Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 WYCENA Nr: 49/12/2014/IL Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: Adres: Zadanie: IDEA LEASING S.A. ul. BOKSERSKA 66 02-690 WARSZAWA Wycena wartości rynkowej pojazdu

Bardziej szczegółowo

Raport techniczny / oszacowanie kosztu naprawy

Raport techniczny / oszacowanie kosztu naprawy Transpost S.A. ul. Błażeja Winklera 60-246 Poznań DEKRA Polska Sp. z o.o. ul. Rzymowskiego 28, 02-697 Warszawa tel. (22) 577 36 2 ekspertyzy@dekra.pl Raport techniczny / oszacowanie kosztu naprawy Nr zlecenia

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:08/28/07/2016/car-port z dnia: 2016/07/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Bartosz Zaborski/zatwierdził pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc. Nr zlecenia DEKRA: VBL(A)/WRO/32748/16/06/08 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 08-06-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: System IdeaLeasing Idea Leasing

Bardziej szczegółowo

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc. Nr zlecenia DEKRA: C-PORT/BAR/05920/16/02/02 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 02-02-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Logistyka CARPORT Aukcje Samochodowe

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:08/10/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/10 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: WŁODZIMIERZ ĆWIEK/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

2015/12/02. Ekspertyza numer: 1545/BK/12/2015 Wykonawca opinii : mgr inż. Bartłomiej Kosma

2015/12/02. Ekspertyza numer: 1545/BK/12/2015 Wykonawca opinii : mgr inż. Bartłomiej Kosma z dnia: 2015/12/04 Ekspertyza numer: Wykonawca opinii : mgr inż. Bartłomiej Kosma Zleceniodawca: SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Adres: ul. Marszałkowska 111 00-102 Warszawa Właściciel: SG Equipment

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:09/21/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/21 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Stanisław Mikołajczyk/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawców

Bardziej szczegółowo

L.p. Nazwa elementu wyposażenia Wartość [PLN] 1 Zabudowa chłodnia 2576 2 Agregat chłodniczy 3646

L.p. Nazwa elementu wyposażenia Wartość [PLN] 1 Zabudowa chłodnia 2576 2 Agregat chłodniczy 3646 WYCENA Nr: 41/05/2015/IL Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: Adres: Zadanie: IDEA LEASING SP. Z O.O. S.K.A. ul. BUDOWLANYCH 59 43-100 TYCHY Wycena wartości

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y

R A P O R T T E C H N I C Z N Y Nr zlecenia: 53/10/11/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/11/10 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: JACEK NEUMANN/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:09/06/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/06 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Marek Korzeniewski/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Centa. Corsa D Hatchback 10-15, Corsa 1.2 16V Enjoy. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹

Centa. Corsa D Hatchback 10-15, Corsa 1.2 16V Enjoy. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹ Nr zlecenia DEKRA: BZLeasingC/CENTA/14973/16/03/17 Nr zlecenia/szkody: Opel Corsa PO 863VR Data zlecenia: 17-03-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Arkadiusz

Bardziej szczegółowo

Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443

Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 WYCENA Nr: 71/10/2014/IL z dnia: 2014-10-27 Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: IDEA LEASING S.A. I ODDZIAŁ KRAKÓW Adres: ul. MOGILSKA 65 31-545 KRAKÓW Zadanie:

Bardziej szczegółowo

Rzeczoznawca : mgr inż.andrzej Walewski CCRS411/04/08/11 RS001044

Rzeczoznawca : mgr inż.andrzej Walewski CCRS411/04/08/11 RS001044 OPINIA Nr: z dnia: 2016/05/24 Rzeczoznawca : mgr inż.andrzej Walewski CCRS411/04/08/11 RS001044 Zleceniodawca: Kredyt Inkaso S.A. Adres: ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa Zadanie: Określenie wartości

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:cb4911n. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Nr zlecenia:cb4911n. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:cb49n z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-08 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS 000402 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie wartości

Bardziej szczegółowo

Przedział grubości powłoki lakierowej [μm] Pokrywa komory silnika. Błotnik przedni prawy. Słupek przedni prawy. Słupek środkowy prawy

Przedział grubości powłoki lakierowej [μm] Pokrywa komory silnika. Błotnik przedni prawy. Słupek przedni prawy. Słupek środkowy prawy Raport z oględzin pojazdu Numer raportu Rzeczoznawcy 139919/11/15-9527 Data raportu Kacper Lesiak Data oględzin inż. Michał Dzik PCM(DZS)/GDA/63207/15/11/02 Miejsce oględzin Nr zlecenia 10-11-2015 06-11-2015

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Nr zlecenia:01/18/05/2016/carport. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Nr zlecenia:01/18/05/2016/carport. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Nr zlecenia:01/18/05/2016/carport z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Nikolaos Theodosjadis/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc. DEKRA Polska o/suwałki Suwałki tel. 0/87 5650094, faks Rzeczoznawca: Bogdan Boguszewski UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia,

Bardziej szczegółowo

Wykonawca wyceny : Mariusz Komarnicki. ul. 17-GO STYCZNIA 45D, 02-145 WARSZAWA Określenie wartości rynkowej pojazdu. Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy

Wykonawca wyceny : Mariusz Komarnicki. ul. 17-GO STYCZNIA 45D, 02-145 WARSZAWA Określenie wartości rynkowej pojazdu. Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy WYCENA Nr: z dnia: 2016/06/13 Wykonawca wyceny : Mariusz Komarnicki Właściciel: EGIS POLSKA SP. Z O.O. Adres: ul. 17-GO STYCZNIA 45D, 02-145 WARSZAWA Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu DANE

Bardziej szczegółowo

EKSPERTYZA TECHNICZNA NR SM-4/2016_EL803U

EKSPERTYZA TECHNICZNA NR SM-4/2016_EL803U EKSPERTYZA TECHNICZNA NR SM-4/2016_EL803U Numer szkody / sprawy SM-4/2016_EL803U Nr kalkulacji 1825 DANE WYKONUJĄCEGO Użytkownik Walewski Andrzej Nr licencji 68236 DANE KLIENTA / WŁAŚCICIELA Imię i nazwisko:

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:07/03/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/03 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:76/15/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:76/15/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:76/15/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/15 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia: 58/24/08/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/08/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.tomasz Wiszowaty/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc. Nr zlecenia DEKRA: MIL(L)/WAR/36996/14/07/03 Nr zlecenia/szkody: 172080 Data zlecenia: 03-07-2014 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Beata Aleksandrowicz Millennium

Bardziej szczegółowo

Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443

Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 WYCENA Nr: 40/01/2015/IL z dnia: 2015/01/27 Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: PANORAMA FINANSÓW S.A. O/POZNAŃ Adres: ul. ABPA ANTONIEGO BARANIAKA 88B 61-131

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:03/12/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Łukasz Wróbel/zatwierdził pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:11/04/07/2016/car-port z dnia: 2016/07/04 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr Łukasz Gawryczuk/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y

R A P O R T T E C H N I C Z N Y Nr zlecenia:02/12/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Łukasz Wróbel/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Rzeczoznawca : mgr inż.andrzej Walewski CCRS411/04/08/11 RS001044

Rzeczoznawca : mgr inż.andrzej Walewski CCRS411/04/08/11 RS001044 OPINIA Nr: z dnia: 2015/12/10 Rzeczoznawca : mgr inż.andrzej Walewski CCRS411/04/08/11 RS001044 Zleceniodawca: KREDYT INKASO S.A. Adres: ul. Domaniewska 39A 02-672 Warszawa Zadanie: Określenie wartości

Bardziej szczegółowo

ŁÓDZKIE, 91-364 Łódź, Lawendowa, ul. Zgierska 250/252. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹

ŁÓDZKIE, 91-364 Łódź, Lawendowa, ul. Zgierska 250/252. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹ Nr zlecenia DEKRA: PKOL(W)/LODZ/28365/14/05/21 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 21-05-2014 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Sylwia Culicka PKO Leasing SA

Bardziej szczegółowo

Centa. Transit Custom 2.2 TDCi Euro 5 2198ccm - 155KM 2,7-3,3t 12-, Transit Custom 300 L2 Trend. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹

Centa. Transit Custom 2.2 TDCi Euro 5 2198ccm - 155KM 2,7-3,3t 12-, Transit Custom 300 L2 Trend. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹ Nr zlecenia DEKRA: BZLeasingC/CENTA/31949/15/06/09 Nr zlecenia/szkody: SJ4/00053/2014 - Adrianna Karpińska Data zlecenia: 09-06-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca:

Bardziej szczegółowo

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc. Nr zlecenia DEKRA: MIL(L)/WAR/05349/16/01/29 Nr zlecenia/szkody: 203536 Data zlecenia: 29-01-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Beata Aleksandrowicz Millennium

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:49/07/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/07 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Sprinter 519 CDI 3,5t Euro 5 2987ccm - 190KM 09-13 Sprinter 519 CDI 906.155. Wartość obiektu brutto (sprzedaż)¹

Sprinter 519 CDI 3,5t Euro 5 2987ccm - 190KM 09-13 Sprinter 519 CDI 906.155. Wartość obiektu brutto (sprzedaż)¹ Nr zlecenia DEKRA: PKOL(W)/LODZ/28160/14/05/20 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 20-05-2014 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Sylwia Culicka PKO Leasing SA

Bardziej szczegółowo

DAWRO BZ WBK. Transit Custom 2.2 TDCi Euro 5 2198ccm - 125KM 2,7-3,3t 12-, Transit Custom 300 L1 Trend

DAWRO BZ WBK. Transit Custom 2.2 TDCi Euro 5 2198ccm - 125KM 2,7-3,3t 12-, Transit Custom 300 L1 Trend Nr zlecenia DEKRA: BZWBL(DAWRO)/CEN/64446/15/11/06 Nr zlecenia/szkody: SW3/00092/2013 - Marcin Kufel Data zlecenia: 06-11-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca:

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y

R A P O R T T E C H N I C Z N Y Nr zlecenia:08/28/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Transit Custom 290 TDCi 2198ccm - 125KM 2.9t 12Transit 290L Trend. KUJAWSKO-POMORSKIE, 86-022 Dobrcz, Dobrcz, ul. Gdańska 4, Aleksandrowo

Transit Custom 290 TDCi 2198ccm - 125KM 2.9t 12Transit 290L Trend. KUJAWSKO-POMORSKIE, 86-022 Dobrcz, Dobrcz, ul. Gdańska 4, Aleksandrowo Nr zlecenia DEKRA: PKOL(W)/LODZ/29164/14/05/26 Nr zlecenia Biura: 8145 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 26-05-2014 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Sylwia

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:09/12/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.wiesław Kędzierski/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc. Nr zlecenia DEKRA: 1311/52458/15/09/11 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 08-09-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: CARPORT Sp.z o.o. Budowlanych 7 62-081

Bardziej szczegółowo

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc. DEKRA Polska o/suwałki Suwałki tel. 0/87 5650094, faks Rzeczoznawca: Bogdan Boguszewski UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia,

Bardziej szczegółowo

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc. Nr zlecenia DEKRA: 1311/36395/16/06/23 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 21-06-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: CARPORT Sp.z o.o. Budowlanych 7 62-081

Bardziej szczegółowo

Ocena stanu technicznego pojazdu

Ocena stanu technicznego pojazdu Nr zlecenia DEKRA: SCM(W)/WRO/39988//09/6 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 6-09-0 DEKRA Polska - Centrala 0-84 Warszawa, al. Krakowska A tel. (0) 577 36 3, faks (0) 577 36 36 Zleceniodawca: Jacek Jemioła

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:77/15/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:77/15/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:77/15/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/15 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y

R A P O R T T E C H N I C Z N Y Nr zlecenia:11/12/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:01/23/12/2015/car-port z dnia: 2015/12/23 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.grzegorz Stosio/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Transit Custom 2.2 TDCi Euro 5 2198ccm - 125KM 2,7-3,3t 12-, Transit Custom 310 L2 Trend. Wartość obiektu brutto (kupno)¹

Transit Custom 2.2 TDCi Euro 5 2198ccm - 125KM 2,7-3,3t 12-, Transit Custom 310 L2 Trend. Wartość obiektu brutto (kupno)¹ Nr zlecenia DEKRA: ING(W)/WAR/41236/15/07/20 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 20-07-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Grzegorz Sobczyński ING Lease

Bardziej szczegółowo

Wykonawca wyceny : Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS 581/12 RS001443. L.p. Nazwa elementu wyposażenia Wartość 1 +ŁYŻKA KOPARKOWA

Wykonawca wyceny : Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS 581/12 RS001443. L.p. Nazwa elementu wyposażenia Wartość 1 +ŁYŻKA KOPARKOWA WYCENA Nr: 22/12/2014/IL Wykonawca wyceny : Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS 581/12 RS001443 Właściciel: Zadanie: IDEA LEASING S.A. Wycena wartości maszyny DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU (*) z dnia: Marka:

Bardziej szczegółowo

OPINIA Nr: RTM-148/14 Rzeczoznawca : inż. Piotr Pałasz RS 000308. ul. Skwierzyńska 16 66-435 Krzeszyce

OPINIA Nr: RTM-148/14 Rzeczoznawca : inż. Piotr Pałasz RS 000308. ul. Skwierzyńska 16 66-435 Krzeszyce z dnia: 2014/07/03 OPINIA Nr: Rzeczoznawca : inż. Piotr Pałasz RS 000308 Zleceniodawca: Urząd Gminy Krzeszyce Adres: ul. Skwierzyńska 16 66-435 Krzeszyce Właściciel: Urząd Gminy Krzeszyce Adres: ul. Skwierzyńska

Bardziej szczegółowo

PKO Leasing SA. MAŁOPOLSKIE, 31-991 Kraków, Kreator Sp. z o.o., ul. Cementowa 1. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹

PKO Leasing SA. MAŁOPOLSKIE, 31-991 Kraków, Kreator Sp. z o.o., ul. Cementowa 1. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹ Nr zlecenia DEKRA: PKOL(W)/LODZ/57871/13/11/26 Nr zlecenia Biura: dw/1089/13 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 26-11-2013 Zleceniodawca: Sylwia Culicka PKO Leasing SA DEKRA Polska - Centrala tel. (22)

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y

R A P O R T T E C H N I C Z N Y Nr zlecenia:14/14/10/2015/pse z dnia: 2015/10/14 Zleceniodawca: Polskie Sieci Energetyczne Warszawska 165 05-520 Konstancin-Jeziorna Rzeczoznawca: Mariusz Królewicz/zatw. pion weryfikacyjny R A P O R T

Bardziej szczegółowo

Kategoria środka technicznego

Kategoria środka technicznego ZRSMiU (P) Automobilklub Nowy Świat Sp. z o.o. o/ Poznań 61-625 Poznań, ul. Naramowicka 68 tel. (061) 826 57 69, faks (061) 826 57 69 Rzeczoznawca: Zbigniew Rychter UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu

Bardziej szczegółowo

DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU

DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU WYCENA Nr: 65/01/2015/IL Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: Adres: Zadanie: IDEA LEASING S.A. ODDZIAŁ POZNAŃ ul. ABPA ANTONIEGO BARANIAKA 88B 61-131 POZNAŃ

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo ul. Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo ul. Baranowo k/poznania Nr zlecenia:32/28/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe 62-081 Przeźmierowo ul. Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Ryszard Cichocki/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Domaniewska Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Domaniewska Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 Nr zlecenia: z dnia: 2017/02/24 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Domaniewska 39 02-672 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM SPRZEDAŻ SŁUŻBOWEGO SAMOCHODU OSOBOWEGO

OGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM SPRZEDAŻ SŁUŻBOWEGO SAMOCHODU OSOBOWEGO Starostwo Powiatowe w Wieluniu Pl. Kazimierza Wielkiego 2, 98-300 Wieluń tel. +48 43 843 42 80, fax. +48 43 843 42 63 e-mail: starostwo@powiat.wielun.pl, www. bip.powiat.wielun.pl Wieluń, 03.06.2016r.

Bardziej szczegółowo

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc. Nr zlecenia DEKRA: BRE(W)/POU/35922/12/09/04 Nr zlecenia/szkody: 138937 Data zlecenia: 04-09-2012 DEKRA Polska - Centrala 02-284 Warszawa, al. Krakowska 2A tel. (022) 577 36 13, faks (022) 577 36 36 Zleceniodawca:

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:12/05/09/2016/carport z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Nr zlecenia:07/10/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/10 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: WŁODZIMIERZ ĆWIEK/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:16/23/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/23 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:02/02/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/02 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:18/05/09/2016/carport z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:40/08/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:40/08/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:40/08/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/08 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: Maciej Wujec/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: Maciej Wujec/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:07/04/12/2015/car-port z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Maciej Wujec/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY

Bardziej szczegółowo

Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443

Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 WYCENA Nr: 11/01/2015/IL z dnia: 2015/01/14 Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: IDEA LEASING S.A. Adres: ul. PLAC RODŁA 8 70-419 SZCZECIN Zadanie: Wycena wartości

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:29/13/01/2017/car-port STANDARD

Nr zlecenia:29/13/01/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:29/13/01/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/01/13 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:12/24/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:79/30/05/2017/car-port STANDARD

Nr zlecenia:79/30/05/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:79/30/05/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/05/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Paweł Monkiewicz/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Nr zlecenia:68/21/06/2017/car-port STANDARD

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Nr zlecenia:68/21/06/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:68/21/06/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/06/21 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż. Stanisław Łubiński/zatw. pion erzeczoznawców

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 Nr zlecenia: z dnia: 07/09/6 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. rzyokopowa 0-08 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58//5RS00 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:06/22/08/2016/hitachi z dnia: 2016/08/22 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS Nr zlecenia: ZS03399 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS 000402 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie wartości

Bardziej szczegółowo

O P I N I A T E C H N I C Z N A

O P I N I A T E C H N I C Z N A Nr zlecenia:02/04/2017/ibw z dnia: 2017-04-05 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 O P I N I A T E C H N I C

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:17/28/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 Nr zlecenia: z dnia: 2016/10/26 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:18/24/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.grzegorz Stosio/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Rzeczoznawca DEKRA: Korekty. Przebieg. strona 1. elementu elementu uszkodzenia. elementu elementu. elementu. Wykładziny tapicerskie wraz z osłonami

Rzeczoznawca DEKRA: Korekty. Przebieg. strona 1. elementu elementu uszkodzenia. elementu elementu. elementu. Wykładziny tapicerskie wraz z osłonami Nr zlecenia DEKRA: PEK(ZSP)/PEK(ZSP)/10400/15/02/27 Nr zlecenia/szkody: SK927AW(39/0725/12)7/12728/12 Data zlecenia: 27-02-2015 Zleceniodawca: Michał Kolasa Pekao Leasing Sp. z o.o. ul. Puławska 182 02-670

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Budowlanych Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Budowlanych Baranowo k/poznania Nr zlecenia:38/0911/2016/car-port z dnia: 2016/12/17 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Budowlanych 7 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.wiesław Kędzierski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:02/25/10/2016/hitachi z dnia: 2016/10/25 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:13/24/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:51/11/01/2017/car-port STANDARD

Nr zlecenia:51/11/01/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:51/11/01/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/01/11 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/ zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:50/16/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:50/16/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:50/16/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jacek Michalski/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:12/05/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:03/22/08/2016/hitachi z dnia: 2016/08/22 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Marka: DAF Model pojazdu: XF105.460 E5 18.0t. Rodzaj pojazdu: Ciągnik samochodowy WYPOSAŻENIE STANDARDOWE (2006.01-2013.12) WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Marka: DAF Model pojazdu: XF105.460 E5 18.0t. Rodzaj pojazdu: Ciągnik samochodowy WYPOSAŻENIE STANDARDOWE (2006.01-2013.12) WYPOSAŻENIE DODATKOWE WYCENA Nr: 29/04/2015/IL z dnia: 2015-04-12 Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: IDEA LEASING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ S.K.A. Adres: ul. BUDOWALNYCH

Bardziej szczegółowo

Centa. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹

Centa. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹ Nr zlecenia DEKRA: BZLeasingC/CENTA/61904/15/10/26 Nr zlecenia/szkody: SA5/00037/2014 Data zlecenia: 26-10-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Arkadiusz

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Michał Pielat ul. Wyścigowa Warszawa. Rzeczoznawca: PCR MS Automobile RS1378 Marek Drapała

Zleceniodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Michał Pielat ul. Wyścigowa Warszawa. Rzeczoznawca: PCR MS Automobile RS1378 Marek Drapała Nr zlecenia: email z dnia: 2017/08/18 Zleceniodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Michał Pielat ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Rzeczoznawca: PCR MS Automobile RS1378 Marek Drapała OPINIA TECHNICZNA Zadanie:

Bardziej szczegółowo

Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443. Marka: RENAULT Model pojazdu: Master FWD dci MR`14 E5 3.5t

Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443. Marka: RENAULT Model pojazdu: Master FWD dci MR`14 E5 3.5t WYCENA Nr: 83/04/2015/IL z dnia: 2015/04/30 Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: IDEA LEASING SP. Z O.O. S.K.A. I ODDZ. W WARSZAWIE Adres: ul. BOKSERSKA 66

Bardziej szczegółowo

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc. Nr zlecenia DEKRA: MIL(L)/WAR/69751/15/12/01 Nr zlecenia/szkody: 199327 Data zlecenia: 01-12-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Beata Aleksandrowicz Millennium

Bardziej szczegółowo