- Bogdan Żurek
- 5 lat temu
1 Nr zlecenia: 117/29/10/2018/Car-Port STANDARD z dnia: 2018/10/29 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jarosław Sapak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy Poglądowy raport stanu technicznego Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Dane: [C] X-2018 Rodzaj pojazdu: Ciągnik samochodowy VIN: XLRTE47MS0E Marka: DAF Nr rejestracyjny: PO4W570 Model pojazdu: XF E5 18.0t Nr Info-Ekspert: Wersja: FT Space Cab Rok produkcji: 2011 Wskazanie drogomierza Data pierwszej rejestracji Data ważności badania technicznego km 2011/10/19, (w Polsce: 2016/12/21) 2019/07/06 Rodzaj zabudowy Rodzaj kabiny Dop. masa całk. ciągnik siodłowy z kabiną długą sypialna kg* Liczba osi / Rodzaj napędu / Skrzynia biegów Zawieszenie osi przedniej / tylnej / Rozstaw osi 2 / 4x2 / manualna resory / poduszki / 3800 mm Rodzaj silnika Pojemność / Moc silnika Liczba cylindrów / Układ cylindrów Norma spalin z zapłonem samoczynnym ccm / 300kW (408KM) 6 / rzędowy E5 Kolor powłoki lakierowej kabiny Niebieski 2-warstwowy z efektem metalicznym Strona 1
2 WYPOSAŻENIE STANDARDOWE L.p. Nazwa elementu wyposażenia 1 ABS - system zapobiegający blokowaniu kół 2 Drzwi prawe otwierane przyciskiem na desce rozdzielczej 3 Fotel kierowcy zawieszony pneumatycznie 4 Immobilizer 5 Kabina zawieszona mechanicznie 6 Klimatyzacja 7 Leżanka dolna 8 Leżanka górna 9 Lusterka zewnętrzne podgrzewane i regul. elektr. 10 Ogrzewanie niezalezne L.p. Nazwa elementu wyposażenia 11 Przygotowanie do montażu radia 12 Spoiler dachowy i boczne kabiny Szyba pasażera regulowana elektrycznie Szyby przyciemniane Tachograf elektroniczny Tempomat Wspomaganie układu kierowniczego Wyświetlacz wielofunkcyjny Zderzak stalowy WYPOSAŻENIE DODATKOWE L.p. Nazwa elementu wyposażenia 1 +Radioodtwarzacz CD OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA Koło Przednie lewe: Przednie prawe: Tylne LZ: Tylne LW: Tylne PZ: Tylne PW: Marka, typ CONTINENTAL 315/60 R /148L CONTINENTAL 315/60 R /148L *Hankook 315/60R22.5 DH31 *Hankook 315/60R22.5 DH31 *Hankook 315/60R22.5 DH31 *Hankook 315/60R22.5 DH31 Bieżnik [mm] 7,5 8,9 16,3 16,3 14,4 14,4 HSL 2 TL (PRZÓD) HSL 2 TL (PRZÓD) KOREKTY WARTOŚCI POJAZDU KOREKTA ZA PIERWSZĄ REJESTRACJĘ (+) KOREKTA ZA WYPOSAŻENIE (+) KOREKTA ZA PRZEBIEG (+) KOREKTY RÓŻNE: Stan utrzymania i dbałość o pojazd (-) Indywidualny zakup za granicą (z UE) (-) KOREKTY RÓŻNE RAZEM (-) KOREKTA ZA OGUMIENIE (+) UWAGI RZECZOZNAWCY DOTYCZĄCE WYCENY W dowodzie rejestracyjnym w polu G masa własna wpisana błędna wartość 40000kg prawidłowa wartość nieznana Pomiar powłoki lakierowej zawiera się w przedziale µm OPIS STANU TECHNICZNEGO ZESPOŁÓW POJAZDU KABINA KIEROWCY - Szkielet i poszycia zewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Drzwi boczne L Zarysowania powłoki lakierowej, ubytek materiału 2 Drzwi boczne P Odpryski powłoki lakierowej 3 Ściana boczna tylna P Odpryski powłoki lakierowej Opis Fot. nr Strona 2
3 Pojazd nosi typowe dla jego okresu eksploatacji uszkodzenia powłoki lakierowej (niewielkie zarysowania, odpryski itp.). WYPOSAŻENIE ZEWNĘTRZNE L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Zderzak przedni Odpryski powłoki lakierowej, ubytki materiału 2 Krata wlotu powietrza Odpryski powłoki lakierowej 3 Obudowa lusterka bocznego L Zarysowana 4 Obudowa lusterka bocznego P Rozerwana 5 Stopień kabiny L Rozerwany, ubytek materiału 6 Stopień kabiny P Zarysowany, ubytek materiału 7 Błotnik tylny P Rozerwany Opis Fot. nr Opis Fot. nr KABINA KIEROWCY Wyposażenie wewnętrzne L.p. 1 Nazwa elementu Koło kierownicy L/P Rodzaj uszkodzenia Ubytek materiału Wnętrze pojazdu nosi typowe dla jego okresu eksploatacji zabrudzenia oraz zużycie wszystkich elementów. JAZDA KONTROLNA 1 Głośność pracy silnika BEZ UWAG 2 Działanie drogom. i szybkościomierza BEZ UWAG 3 Wskaźnik temperatury silnika BEZ UWAG 4 Skuteczność ogrzewania i przewietrzania BEZ UWAG Ze względu na ograniczoną przestrzeń brak możliwości odbycia jazdy próbnej. DOKUMENTY I KOMPLETACJA POJAZDU 1 Kluczyki (ilość sztuk) 1 2 Dowód rejestracyjny TAK Strona 3
4 Zastrzeżenia ograniczające opinię. ü Przedmiotowy Raport sporządzony został jedynie na potrzeby i czas trwania aukcji oraz wyłącznie dla firmy Car-Port.Użycie Raportu w innym celu, w innym czasie, przez inny podmiot jest niedopuszczalne i zabronione. ü Niniejsza wycena służy wyłącznie do oszacowania wartości rynkowej przedmiotu wyceny i nie może być wykorzystywana do żadnego innego celu, niż wymieniony powyżej. W szczególności wycena nie może stanowić podstawy do oceny cech i stanu wycenianego obiektu przy jego zakupie. ü Rzeczoznawca nie bierze na siebie odpowiedzialności za wady ukryte (prawne i fizyczne) oraz ewentualne skutki wynikające z dalszego użytkowania przedmiotu wyceny, a także za skutki wykorzystania samej wyceny. ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana, w szczególności nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. ü Wycenę przeprowadzono w oparciu o dostarczoną dokumentację oraz badanie organoleptyczne wycenianego obiektu. Nie prowadzono badań diagnostycznych oraz weryfikacji warsztatowej przedmiotu wyceny. ü Niniejsza wycena została sporządzona na podstawie oględzin wycenianego przedmiotu w warunkach występujących w miejscu jego udostępnienia. ü Pomiar powłoki lakierowej został wykonany urządzeniem będącym w posiadaniu rzeczoznawcy. Pomiar wykonany innym przyrządem może się różnić. ü Rzeczoznawca podczas oględzin poza warsztatem nie jest w stanie stwierdzić wypadkowej przeszłości pojazdu. W przypadku podwyższonych wartości pomiarów powłoki lakierowej, konieczna jest ekspertyza w warunkach warsztatowych. ü Rok produkcji pojazdu - nie weryfikowano. Przyjęto w oparciu o dane przekazane przez Zleceniodawcę. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. Zakaz publikacji nie dotyczy posługiwania się wyceną w umowach cywilno-prawnych zawieranych przez zleceniodawcę i dotyczących przedmiotu ü Przed odbiorem pojazdu, kupujący zobowiązany jest do konfrontacji rzeczywistego stanu z informacjami zawartymi w wycenie. Odbiór przedmiotu jest równoznaczny ze zrzeczeniem się wszelkich roszczeń, co do stanu technicznego. ü Nie badano poprawności i/lub budowy numerów identyfikacyjnych/seryjnych obiektu oraz nie weryfikowano prawdziwości danych obiektu. ü Niniejsza wycena nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. ü ü ü ü W przypadku ujawnienia dodatkowych informacji dotyczących przedmiotowego pojazdu, niedostępnych w czasie wykonywania niniejszej opinii, zaprezentowane stanowisko może ulec zmianie. W opinii założono, że nie wykryto żadnych faktów, które mogłyby istotnie wpływać na wartość wycenionego pojazdu, jeśli w opisie pojazdu nie widnieje inaczej. Rzeczoznawca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy wynikające z przedstawionych informacji otrzymanych od użytkownika/sprzedawcy/zamawiającego wycenę, jeśli brak podstaw do kwestionowania ich zgodności ze stanem rzeczywistym lub też ustalenie stanu rzeczywistego przez rzeczoznawcę było niemożliwe lub znacznie utrudnione. Wyposażenie standardowe wg. Info - Ekspert. Rzeczoznawca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy programu. ü Opis stanu technicznego pojazdu jest ważny na dzień oględzin. Rzeczoznawca nie bierze odpowiedzialności za zmiany stanu pojazdu wynikające z dalszej eksploatacji lub postoju (np. uszkodzenie akumulatora, powiększenie lub powstanie ognisk korozji, uszkodzenie układu hamulcowego, itp.) ü Jeżeli elementy jednostki napędowej, układu przeniesienia napędu itp., są rozmontowane, rzeczoznawca nie weryfikuje kompletności poszczególnych układów. Możliwość wystąpienia braków w kompletacji (np. ze względu na wykorzystanie unieruchomionego pojazdu jako dawcy części. ü Nie weryfikowano odczytanego stanu drogomierza z zapisami w urządzeniach elektronicznych pojazdu. Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 4
5 DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA Fot. nr 1 Fot. nr 2 Strona 5
6 Fot. nr 3 Fot. nr 4 Strona 6
7 Fot. nr 5 Fot. nr 6 Strona 7
8 Fot. nr 7 Fot. nr 8 Strona 8
9 Fot. nr 9 Fot. nr 10 Strona 9
10 Fot. nr 11 Fot. nr 12 Strona 10
11 Fot. nr 13 Fot. nr 14 Strona 11
12 Fot. nr 15 Fot. nr 16 Strona 12
13 Fot. nr 17 Fot. nr 18 Strona 13
14 Fot. nr 19 Fot. nr 20 Strona 14
15 Fot. nr 21 Fot. nr 22 Strona 15
16 Fot. nr 23 Fot. nr 24 Strona 16
17 Fot. nr 25 Fot. nr 26 Strona 17
18 Fot. nr 27 Fot. nr 28 Strona 18
19 Fot. nr 29 Fot. nr 30 Strona 19
20 Fot. nr 31 Fot. nr 32 Strona 20
21 Fot. nr 33 Fot. nr 34 Strona 21
22 Fot. nr 35 Fot. nr 36 Strona 22
23 Fot. nr 37 Fot. nr 38 Strona 23
24 Fot. nr 39 Fot. nr 40 Strona 24
25 Fot. nr 41 Fot. nr 42 Strona 25
26 Fot. nr 43 Fot. nr 44 Strona 26
27 Fot. nr 45 Fot. nr 46 Strona 27
28 Fot. nr 47 Fot. nr 48 Strona 28
29 Fot. nr 49 Fot. nr 50 Strona 29
30 Fot. nr 51 Fot. nr 52 Strona 30
31 Fot. nr 53 Fot. nr 54 Strona 31
32 Fot. nr 55 Fot. nr 56 Strona 32
33 Fot. nr 57 Fot. nr 58 Strona 33
34 Fot. nr 59 Fot. nr 60 Strona 34
35 Fot. nr 61 Fot. nr 62 Strona 35
36 Fot. nr 63 Fot. nr 64 Strona 36
37 Fot. nr 65 Fot. nr 66 Strona 37
38 Fot. nr 67 Fot. nr 68 Strona 38
39 Fot. nr 69 Fot. nr 70 Strona 39
40 Fot. nr 71 Fot. nr 72 Strona 40
41 Fot. nr 73 Fot. nr 74 Strona 41
42 Fot. nr 75 Fot. nr 76 Strona 42
43 Fot. nr 77 Fot. nr 78 Strona 43
44 Fot. nr 79 Fot. nr 80 Strona 44
45 Fot. nr 81 Fot. nr 82 Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 45
Zadanie: Ocena stanu technicznego pojazdu po szkodzie i określenie zakresu powstałych uszkodzeń
Nr zlecenia: z dnia: 207/05/5 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 0-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58/2/5RS00443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu
Nr zlecenia: z dnia: 07/0/8 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 0-08 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58//5RS0044 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE
Bardziej szczegółowoWYPOSAŻENIE DODATKOWE OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania
Nr zlecenia:27/17/01/2017/car-port z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Bartosz Zaborski/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawc RAPORT
Bardziej szczegółowoStrzegomska 42b, Wrocław Określenie wartości rynkowej pojazdu Dane: [C] II-2019
z dnia: Opinia numer: Wykonawca opinii : mgr inż. Marcin Żaak, mgr inż. Aleksander Bucki Zleceniodawca: Idea Getin Leasing S.A. Adres: Strzegomska 42b, 53-611 Wrocław Zadanie: Określenie wartości rynkowej
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS Data ważności badania technicznego. ciągnik siodłowy z kabiną długą
Nr zlecenia: z dnia: 07/0/ Zleceniodawca: Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58//5RS0044 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE OJAZDU Dane: [C] XI-07 Rodzaj
Nr zlecenia: z dnia: 2018-04-25 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości
Nr zlecenia: 0/06/08/IBW z dnia: 08/06/0 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 0-08 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58//5RS00 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości
Nr zlecenia: 101/09/10/2018/Car-Port STANDARD z dnia: 2018/10/09 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jakub Jasiński/zatw. Pion Weryfikacyjny
Nr zlecenia: 24/28/09/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/09/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Tomasz Samorajski/ zatw. pion weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoOPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA KOREKTY WARTOŚCI POJAZDU. Nr zlecenia:55/13/06/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:55/13/06/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/06/13 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jerzy Kamecki/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:44/29/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/29 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoOPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania
Nr zlecenia: 109/29/11/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/11/29 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż. Ireneusz Ramiączek/zatw. pion
Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy R A P O R T T E C H N I C Z N Y Zadanie: Określenie
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa Warszawa. Rzeczoznawca: PCR MS Automobile
Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Rzeczoznawca: PCR MS Automobile OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości
Nr zlecenia: 102/22/10/2018/Car-Port STANDARD z dnia: 2018/10/22 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jarosław Sapak/zatw. Pion Weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:70/28/02/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:70/28/02/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/02/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:pzf7464. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania
Nr zlecenia:pzf7464 z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS 000402 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie
Nr zlecenia: z dnia: 207/07/2 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 0-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58/2/5RS00443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu
Bardziej szczegółowoStrzegomska 42b, Wrocław Określenie wartości rynkowej pojazdu Dane: [C] V-2019
Nr zlecenia: z dnia: 206//22 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 0-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58/2/5RS00443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu
Nr zlecenia: 58/20/10/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/10/20 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mariusz Netzel/ zatw. pion weryfikujący
Nr zlecenia: 04/05/08/IBW z dnia: 08/05/09 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 0-08 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58//5RS0044 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:44/23/05/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:44/23/05/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/05/23 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia: 46/24/08/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/08/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Stanisław Jaźwiński/ zatw. pion weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoWartość pojazdu netto (zadana)
z dnia: 2018/10/17 Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU (*) Dane: [P] X-2018
Nr zlecenia: 62/07/12/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/12/07 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Michał Boduszek/zatw. pion weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoOkreślenie wartości rynkowej pojazdu Dane: [C] I-2019
z dnia: Opinia numer: Wykonawca opinii : mgr inż. Marcin Żaak, mgr inż. Aleksander Bucki Zleceniodawca: Idea Getin Leasing S.A. Adres: Strzegomska 42b, 53-611 Wrocław Właściciel: Idea Getin Leasing S.A.
Nr zlecenia: 63/07/12/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/12/07 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Michał Boduszek/zatw. pion weryfikacyjny
Nr zlecenia:90/08/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/08 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa 6 02-68 Warszawa Rzeczoznawca: PCR MS Automobile OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości
Bardziej szczegółowoStrzegomska 42b, Wrocław Określenie wartości rynkowej pojazdu Dane: [C] XII-2018
Bardziej szczegółowoWykonawca wyceny : mgr Marek Bagiński RS OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA. Data pierwszej rejestracji Data ważności badania technicznego
OCENA TECHNICZNA nr: z dnia: Wykonawca wyceny : mgr Marek Bagiński RS001335 DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Marka: VOLVO Wersja: FH 500 Rodzaj pojazdu: Ciągnik samochodowy Model pojazdu: Nr rejestracyjny:
Nr zlecenia: z dnia: 2016/02/0 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS00144 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu
Nr zlecenia: 82/12/10/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/10/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoWykonawca wyceny : inż. Tomasz Żogło RS Rodzaj pojazdu: Ciągnik samochodowy OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA
OCENA TECHNICZNA nr: z dnia: Wykonawca wyceny : inż. Tomasz Żogło RS001471 DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Marka: MERCEDES-BENZ Wersja: 1842 LS Rodzaj pojazdu: Ciągnik samochodowy Model pojazdu: Nr rejestracyjny:
Nr zlecenia: z dnia: 2017/01/25 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Domaniewska 39 02-672 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości
Bardziej szczegółowoWYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Zleceniodawca: PUH "CHEMIROL" SP.Z.O.O. Przemysłowa Mogilno
Nr zlecenia:03/29/04/2016/chemirol z dnia: 2016/04/29 Zleceniodawca: PUH "CHEMIROL" SP.Z.O.O. Przemysłowa 3 88-300 Mogilno Rzeczoznawca: Stanisław Mikołajczyk/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT
Nr zlecenia: z dnia: 06/0/0 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 0-08 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58//5RS00 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE
Nr zlecenia:10/03/2016/ib z dnia: 2016/03/18 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 O P I N I A T E C H N I C
Bardziej szczegółowoKOREKTY WARTOŚCI POJAZDU UWAGI RZECZOZNAWCY DOTYCZĄCE WYCENY. Nr zlecenia:96/07/06/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:96/07/06/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/06/07 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoOkreślenie wartości rynkowej pojazdu Dane: [C] XII-2018
z dnia: 21.12.2018 Opinia numer: 05/21/12/2018 Wykonawca opinii : mgr inż. Marcin Żaak, mgr inż. Aleksander Bucki Zleceniodawca: Idea Getin Leasing S.A. Adres: Strzegomska 42b, 53-611 Wrocław Właściciel:
Nr zlecenia:72/28/02/2017/carport z dnia: 2017/03/01 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Budowlanych 7 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.wiesław Kędzierski/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoStrzegomska 42b, Wrocław Określenie wartości rynkowej pojazdu Dane: [C] III-2019
Bardziej szczegółowoKOREKTY WARTOŚCI POJAZDU. UWAGI RZECZOZNAWCY DOTYCZĄCE WYCENY Dane przedmiotu wyceny:
Nr zlecenia:45/08/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/08 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Dariusz Krajewski/zatw. pion weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:105/06/12/2016/car-port STANDARD
Bardziej szczegółowoOCENA TECHNICZNA nr: /02/PM/2019 z dnia: 2019/02/06 Rzeczoznawca : mgr inż. Piotr Nekrasz RS001316
OCENA TECHNICZNA nr: z dnia: Rzeczoznawca : mgr inż. Piotr Nekrasz RS001316 Zleceniodawca: Idea Getin Leasing S.A. Adres: ul. Strzegomska 42b, 53-611 Wroclaw Zlec. pismo, znak: 102/ND Zadanie: Oszacowanie
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: mgr inż. Paweł Monkiewicz/zatw. pion erzeczoznawców
Nr zlecenia: 27/13/11/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/11/13 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż. Paweł Monkiewicz/zatw. pion erzeczoznawców
Bardziej szczegółowoWykonawca opinii : mgr inż. Bartłomiej Kosma
Opinia numer: z dnia: Wykonawca opinii : mgr inż. Bartłomiej Kosma Zleceniodawca: SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Adres: ul. Marszałkowska 111, 02-102 Warszawa Właściciel: SG Equipment Leasing Polska
Nr zlecenia: 5/0/08/IBW z dnia: 08/0/0 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. rzyokopowa 0-08 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58//5RS00 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu
Nr zlecenia: z dnia: 206/0/2 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Domaniewska 39 02-672 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58/2/5RS00443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu
Bardziej szczegółowoOCENA TECHNICZNA nr: /03/PM/2019 z dnia: 2019/03/17 Rzeczoznawca : mgr inż. Piotr Nekrasz RS001316
OCENA TECHNICZNA nr: z dnia: Rzeczoznawca : mgr inż. Piotr Nekrasz RS001316 Zleceniodawca: Idea Getin Leasing S.A. Adres: ul. Strzegomska 42b, 53-611 Wroclaw Zlec. pismo, znak: 866/TBL Zadanie: Oszacowanie
Bardziej szczegółowoWYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Nr zlecenia:55/06/02/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:55/06/02/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/02/06 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:63/13/07/2017/car-port STANDARD
Bardziej szczegółowoOpinia numer: AP DAF XF TOS3E33 Rzeczoznawca : SŁAWOMIR KUCZORRA
Opinia numer: z dnia: Rzeczoznawca : SŁAWOMIR KUCZORRA Zleceniodawca: AUTO PRZETARG Adres: UL.ZATORZE 1, 02-852 WARSZAWA Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE
Bardziej szczegółowoStrzegomska 42b, Wrocław Określenie wartości rynkowej pojazdu Dane: [C] IV-2019