DawidRZA PR & Marketing Starodworcowa Gdynia

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "DawidRZA PR & Marketing Starodworcowa 4 81-576 Gdynia"

Transkrypt

1 DawidRZA PR & Marketing Starodworcowa Gdynia Tel.:

2

3 Marketing to po prostu cywilizowana postać działań wojennych, w których większość bitew wygrywa się za pomocą słów, idei i logicznego myślenia. Albert W. Emery O nas DawidRZA nie jest agencją. Jest międzynarodowym zespołem profesjonalistów ludzi z pasją, dla których marketing jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim wyzwaniem. Zajmujemy się planowaniem i realizacją najodpowiedniejszych dla Państwa firmy działań marketingowych zakrojonych na szeroką skalę. Stale współpracujemy z ponad 350 marketingowcami, programistami, grafikami i specjalistami z całego świata. Pomimo tego, iż jedna z naszych siedzib mieści się w trójmieście, zespół DawidRZA to najlepsi specjaliści z Europy. Wielu z nich zdobywało swoje doświadczenie na innych kontynentach, co stanowi nasz dodatkowy atut. My posiadamy międzynarodowe doświadczenie.

4 Co nas wyróżnia? Co nas wyróżnia? Stawiamy na kreatywność. Nie boimy się oryginalnych pomysłów. Nie działamy schematycznie. Szanujemy Państwa czas i przede wszystkim nie oszukujemy. Nie proponujemy Państwu najniższej ceny na rynku, bo nie sprzedajemy Państwu kiczu. Proponujemy za to usługi, w które warto zainwestować mamy najlepszą ofertę za najlepszą cenę. Jesteśmy wyjątkową agencją marketingową, ponieważ nasz zespół tworzą nie tylko marketingowcy, ale i graficy, programiści, copywriterzy, a nawet psychologowie. Pracę nad każdym naszym projektem rozpoczynamy od precyzyjnej analizy i badań wokół firmy oraz branży naszego klienta. Marketingowcy z psychologami, na podstawie zebranych danych, tworzą profile oraz briefingi dla wszystkich działów, które pracują nad danym kontraktem. Z briefingów, jak i analiz wynikają takie informacje jak między innymi: ilu jest potencjalnych klientów dla danych produktów lub usług na rynku X? Ile jest konkurencyjnych firm, które oferują takie same lub podobne produkty i usługi na rynku X? Ile jest wart rynek X? Jak zachowuje się potencjalny klient? Czego oczekuje potencjalny klient? Jaki jest najodpowiedniejszy styl przekazu do konkretnej grupy docelowej? O jakiej porze i gdzie znajduje się potencjalny klient? Dopiero po wykonaniu tych wszystkich zadań rozpoczynamy pracę nad kampanią, doborem kanałów oraz form przekazu. Tylko tak przygotowana kampania marketingowa może być naprawdę skuteczna i efektywna. Różnica pomiędzy ludźmi sukcesu, a nieudacznikami polega na tym, że ci pierwsi niemal nałogowo robią rzeczy, których ci drudzy unikają jak diabeł święconej wody. Brian Tracy

5 Szukasz ekspertów? Właśnie znalazłeś! Gwarancja skuteczności Uczestniczymy w programie: Jesteśmy jedyną agencją marketingową, która jest w stanie udzielić swoim klientom gwarancji skuteczności na wykonywane usługi. Jesteśmy tak pewni efektywności naszych działań, że nie tylko obiecujemy, ale gwarantujemy w umowie osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

6 Kim jest dla nas klient? Kim jest dla nas klient? Klient jest dla nas osobą, która nam zaufała, a my rozumiemy, co to słowo znaczy. Cenimy i szanujemy Państwa wybór wiedząc, że oddanego nam zaufania, nie zawiedziemy przy żadnym zleceniu, oferując Państwu usługi na najwyższym poziomie. Klient jest dla nas także pracodawcą. Państwa zlecenia wykonujemy z najwyższą starannością dbając o Państwa indywidualnie, odpowiednio dobierając środki i najnowocześniejsze metody do każdego zadania. Ponadto umożliwiamy stały kontakt z naszymi specjalistami po to, aby mogli Państwo o każdej porze dzielić się z nami nowymi pomysłami, w razie wątpliwości zadawać nam pytania, a w przypadku rozpoczęcia współpracy być z nami w stałym kontakcie! Być może współpracowali już Państwo z innymi agencjami marketingowymi i czuli się Państwo rozczarowani. My wiemy, że niezadowolony klient w branży marketingowej to gwóźdź do trumny proszę być pewnym, że Państwa satysfakcja jest dla nas najwyższą wartością. Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej. Sam Walton 70% naszych decyzji zakupowych podejmujemy w oparciu o to, jak jesteśmy traktowani jako ludzie, a tylko 30% bazuje na właściwościach produktu. John McKean

7 Marketing jest silnie powiązany z emocjami. Jeżeli nie nawiążemy bliskiej relacji emocjonalnej z klientem to nie osiągniemy zamierzonego celu. Nasza agencja gwarantuje wzbudzenie u klienta emocji, które zachęcą go do oczekiwanych zachowań. Ludzie nie kupują już butów tylko po to, aby mieć sucho i ciepło w stopy. Kupują zaś to, co pozwala im czuć się męsko, kobieco, silnie, oryginalnie, młodo, czarująco. Kupowanie butów stało się emocjonalnym przeżyciem. Nasz biznes dzisiaj to sprzedawanie nie tyle samych butów, co emocji. Francis C. Rooney

8 Pakiety marketingowe Pakiety marketingowe, indywidualne podejście Aby zapewnić małym i średnim przedsiębiorstwom efektywne zaistnienie na rynku, agencja DawidRZA PR & Marketing stworzyła indywidualne pakiety marketingowe. Pakiety zostały przygotowane w oparciu o precyzyjne analizy rynku oraz przez wieloletnie obserwacje potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo pakiety skierowane na rynek e-commerce, pakiety dotyczące promocji, social mediów, brandingu oraz outsourcingu. W pakietach tych znajdują się zestawy, uszeregowane według zakresu działań i ceny. Niezależnie od tego czy klient decyduje się na zakup pakietów czy ma inne oczekiwania wobec naszej agencji, zawsze traktowany jest indywidualnie. Indywidualne podejście do klienta jest kluczem do obopólnego sukcesu Państwa i marketingowca. Dla każdego klienta poszukujemy najlepszych rozwiązań dostosowanych do jego potrzeb, które pozwolą na osiągnięcie wyznaczonych przez niego celów.

9 Outsourcing Najlepsi, wykształceni i doświadczeni marketingowcy są niezwykle drodzy. Zatrudnienie natomiast młodej osoby z małym doświadczeniem może nie tylko nie pomóc firmie, ale nawet zaszkodzić. W trosce o rozpoznawalność swojej marki, podniesienie wyników sprzedażowych, o budowanie odpowiedniego wizerunku, a także o maksymalizację pozytywnych rezultatów przy minimalizacji kosztów, zachęcamy do zapoznania się z pakietami outsourcingowymi oferowanymi przez firmę DawidRZA PR & Marketing, a uzyskacie Państwo: - zmniejszenie kosztów stałych, związanych z zatrudnieniem marketingowców, - dostęp do najlepszych specjalistów z dziedzin marketingu, pr-u, grafiki, psychologii, - szybką i sprawną obsługę marketingową, - ponad tysiącletnie doświadczenie po swojej stronie, - usprawnienie procesów biznesowych, - elastyczną współpracę polegającą na utrzymaniu stałego kontaktu oraz cyklicznych spotkaniach dotyczących postępów w realizowanych projektach marketingowych.

10 E-commerce E-commerce Polski rynek e-commerce jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków w Europie. Szacuje się, iż Polacy w 2012 roku wydadzą na internetowe zakupy 5,6 mld złotych. Część z tej kwoty może wpaść w ręce Państwa firmy wystarczy rozpocząć współpracę z nami. Dlaczego istnieją tak znaczące różnice w zarobkach sklepów internetowych, które tak naprawdę mają zbliżoną ofertę asortymentową? Ponieważ niektóre z nich tworzone są przez specjalistów, a inne natomiast przez amatorów, którzy opierają swoje działania na intuicji i przeczuciach, nie zaś na wiedzy, doświadczeniu i analizach rynku. Polski rynek e-commerce jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków w Europie. Już teraz 70 proc. internautów deklaruje, że robi zakupy w Sieci. Warto założyć własny sklep internetowy, fakty mówią same za siebie. Jak wynika z badań SMG/KRC już prawie 15 mln Polaków korzysta z Internetu, a ponad połowa (66%) deklaruje, że przynajmniej raz dokonała zakupu w sieci. Jest to bardzo optymistyczna prognoza, a przyszłość handlu elektronicznego wygląda tym bardziej obiecująco, kiedy przeanalizujemy wartość zakupów w sieci. Agencja DawidRZA PR & Marketing oferuje Państwu działania w zakresie e-commerce, których jakość i skuteczność będzie na światowym poziomie.

11 Kryzys? Boisz się o swoją firmę? Możesz wypaść z branży? Nie pozwól na to! Bez względu na sytuację na rynku, rynek zawsze będzie istniał. Wyobraźmy sobie, że rynek jest jak tort. Można go podzielić na porcje różnej wielkości. Jedni biorą więcej, inni mniej, a niektórzy nie dostają nic. Zdobycie porcji nie jest proste. Nie dla wszystkich wystarczy. Konkurencja nie śpi i ma apetyt na więcej. Rachunek jest prosty - nie robiąc nic, nic nie dostaniesz. Marketing jest tą dziedziną, która zna rynek i ma swoje sposoby, aby go zdobyć. Zadowolisz się samymi okruszkami z tortu?

12 Social media Nadal na świecie pozostało tyle osób, grup i społeczności, których głosy chcemy połączyć i uczynić słyszalne dla wszystkich, którzy będą chcieli ich wysłuchać. Mark Zuckerberg Social media Social media służą przekazywaniu informacji. Jest to ich podstawowe założenie, które rzutuje na wszystkie inne. Mogą one służyć przekazywaniu prywatnych informacji, jak i komunikacji z potencjalnym klientem. Najważniejsza jest odpowiednia komunikacja. Za pomocą social mediów można kreować wizerunek firmy, marki, usługi czy produktu. Można się wypromować i zareklamować, można nawet prowadzić całe kampanie marketingowe. Cel tych zabiegów jest jeden zwiększenie rozpoznawalności firmy. Aby działania przy wykorzystaniu social mediów odniosły sukces, muszą być zaplanowane i wykonane przez specjalistów w tej dziedzinie. W przeciwnym wypadku można nie tylko nie osiągnąć zamierzonego celu, ale i zepsuć opinię o firmie.

13 Oczywiście każdy problem można próbować rozwiązać samemu, ale czy warto? Czy nie lepiej zainwestować w doradztwo profesjonalistów, którzy korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, pomogą skonstruować skuteczny plan działania? Czy nie wydaje się sensowniejsze przed rozpoczęciem działań, skonsultowanie ich ze specjalistami? Zdecydować muszą Państwo sami, my możemy jedynie doradzić.

14 Współpraca Współpraca Współpraca Tysiącletnie doświadczenie w branży, zdobyte na całym globie wraz z naszymi partnerami, obsługa firm z całego świata sprawiły, iż rozumiemy, że aby osiągnąć cel trzeba ciężko pracować, traktując każdego Klienta indywidualnie. Proponujemy Państwu profesjonalne usługi marketingowe, wykonywane przez międzynarodowy zespół specjalistów, dla których marketing jest nie tylko pracą, ale i pasją. Zachęcamy do współpracy wszystkich zainteresowanych marketingiem, a w szczególności osoby, które tak jak i my dążą do ciągłego doskonalenia swoich usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: Zespół DawidRZA PR & Marketing

15 Opowieść Zabiły kościelne dzwony. Nastał dzień, w którym ruszyło go sumienie. Dawno go tu nie było. Nie bacząc na strach otworzył ciężkie drzwi, które zaskrzypiały, aż pusty kościół cały wypełnił się dźwiękiem. Kropla potu spłynęła po jego czole, otarł ją ręką i udał się prosto do konfesjonału. Uklęknął, przeżegnał się, wymamrotał regułkę i mówi: - Wybacz mi Ojcze bo zgrzeszyłem, dręczą mnie wyrzuty sumienia. Jestem marketingowcem i wielu ludziom wyrządziłem krzywdę. - Co takiego zrobiłeś synu? Jestem tu po to, aby uratować Twoją dusze. - Proszę księdza moja praca stała się moim życiem, moją pasja. Jestem ambitny i zawsze miałem masę pomysłów. Pomogłem wielu firmom, nie tylko tym dużym, ale przede wszystkim tym małym i średnim, dzięki mnie osiągnęli sukces, ale ostatnio zrozumiałem, że im pomogłem wyrządzając innym krzywdę. Rośli w potęgę, a ich konkurencja kurczyła się, aż w końcu zakończyła działalność. Czuję, że to moja wina.

16 Morał Ksiądz zmarszczył brwi i spojrzał na mężczyznę. - Synu cieszę się, że masz sumienie, że dobrze wykonujesz swoją pracę, to ważne cnoty. Nie powinieneś się zadręczać, jaką krzywdę mogłeś im wyrządzić? - Ależ proszę księdza wyrządziłem. Wpływam na życie ludzi. Nie sprzedaje reklam, ja je tworzę od podstaw ze specjalistami, którzy wchodzą do ludzkich umysłów. Dzięki czemu wiem czego potrzebują i im to daję. Bazuję na ich uczuciach, radości, smutku, gniewie Wpływam nie tylko na konkurencje moich klientów, ale i na wszystkich innych. - Synu czy Ty, aby nie przesadzasz rzekł ksiądz lekko poruszony tym wyznaniem - Czy nie zatruła Cię pycha? - Nie w żadnym wypadku! - oburzył się mężczyzna, przecież on tutaj wyznaje co leży mu na sumieniu, a zostaje oskarżony o pychę, uznał, że musi jeszcze coś wyznać, wyszeptał coś tak cicho, że dźwięk dotarł tylko do konfesjonału. Ksiądz znowu zmarszczył brwi, spojrzał tak, że ciało mężczyzny przeszył zimny dreszcz: - Skoro tak mówisz drogi synu. Ja Tobie wierzę. Mam dla Ciebie pokutę. Coraz mniej wiernych odwiedza mój kościół, może wpłyniesz na nich, żeby nawrócili się, uwierzyli i zawitali w dawno nieodwiedzane progi kościoła? Mężczyzna zdziwił się na taką pokutę, ale uznał czemu nie. W jego głowie już zrodził się pomysł... Marketingowiec spełnił swoją pokutę. Pomyślał w duchu może to jest to, co potrafię najlepiej, to dar od Boga i powinienem z niego korzystać? Spojrzał na uśmiechniętych ludzi i dzieci bawiące się przed kościołem, oraz na księdza, który witał wiernych wchodzących do kościoła. Ksiądz stał w sutannie dumny i szczęśliwy, że jego owieczki wróciły. Mężczyzna pomyślał, że odzyskał iskierkę pasji i zapału, którą przytłumił na chwilę głos sumienia.

Magazyny zintegrowane z e-sklepami. 5 11 grudnia 2014 r. RYNEK E-COMMERCE W POLSCE

Magazyny zintegrowane z e-sklepami. 5 11 grudnia 2014 r. RYNEK E-COMMERCE W POLSCE 22 RYNEK E-COMMERCE W POLSCE Magazyny zintegrowane z e-sklepami E-commerce to bardzo wymagający i konkurencyjny rynek, na którym z biznesowego punktu widzenia ważne są przede wszystkim dwa elementy: jak

Bardziej szczegółowo

Poradnik e-commerce. Przygotowane przez grupę roboczą ds. e-commerce działającą w strukturach IAB Polska

Poradnik e-commerce. Przygotowane przez grupę roboczą ds. e-commerce działającą w strukturach IAB Polska Poradnik e-commerce Przygotowane przez grupę roboczą ds. e-commerce działającą w strukturach IAB Polska IAB Grupy robocze Poradnik e-commerce Spis treści 03 Wstęp. Michał Kraus 04 Obowiązki internetowego

Bardziej szczegółowo

7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę WWW - v2.0

7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę WWW - v2.0 1 Spis treści Wstęp... 3 Dla kogo jest ten e- book?... 4 Komu polecam tego e- booka?... 4 Czego dowiesz się, czytając tego e- booka?... 4 Rozdział 1 - Co zyskujesz dzięki posiadaniu własnej strony WWW?...

Bardziej szczegółowo

e-profit Coworking Jak efektywnie wykorzystać siłę internetu?

e-profit Coworking Jak efektywnie wykorzystać siłę internetu? Czy Twój startup jest bezpieczny? Czy skutecznie chronisz swoje dane? strona 30 wszystko o e-biznesie Numer 07-08/2013 Coworking fun czy tylko takie ładne słowo Jak efektywnie wykorzystać siłę internetu?

Bardziej szczegółowo

Jesteś gotowy na sukces?

Jesteś gotowy na sukces? magazyn firmy nr 1[1]_2009 Poradnik o usługach internetowych dla przedsiębiorców ekspert Jesteś gotowy na sukces? Wykorzystaj potęgę Internetu w Twojej firmie Doradca numeru: w numerze również Estetyczna

Bardziej szczegółowo

Pomysł na biznes Kreatywny

Pomysł na biznes Kreatywny Pomysł na biznes Kreatywny przedsiębiorca Pomysł na biznes redakcja naukowa recenzenci dr Sławomir Jarka dr Andrzej Filipowicz dr Anna Marianowska prof. dr hab. Janina Sawicka Kreatywny przedsiębiorca

Bardziej szczegółowo

Wirtualni fani - realny zysk

Wirtualni fani - realny zysk magazyn firmy nr 2[3]_2010 Poradnik o usługach internetowych dla przedsiębiorców ekspert Wirtualni fani - realny zysk Doradca numeru: w numerze również Bezpieczne logowanie Oszczędności w Internecie Serwery

Bardziej szczegółowo

MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ

MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ MODUŁ VII OPERACJE/ZARZĄDZANIE RACHUNKOWOŚCIĄ AGORA EUROPE II - WSPÓLNY ZINTEGROWANY SYSTEM E- LEARNINGOWY W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA WSPOMAGAJĄCY ROZWÓJ ZAWODOWYCH UMIEJĘTNOŚCI KONKURENCYJNYCH W HANDLU MIEJSKIM

Bardziej szczegółowo

darmowy e-book Wyznaczanie

darmowy e-book Wyznaczanie darmowy e-book BRIAN TRACY INTERNATIONAL Brian tracy Wyznaczanie Celów Osobisty przewodnik Ludzie mający jasne, sprecyzowane i zapisane cele mogą w o wiele krótszym czasie osiągnąć więcej, niż ludzie bez

Bardziej szczegółowo

Tytuł: Jak prowadzić tani i skuteczny marketing Autor: Justyna Muszyńska Wydanie I

Tytuł: Jak prowadzić tani i skuteczny marketing Autor: Justyna Muszyńska Wydanie I Copyright by Wydawnictwo Złote Myśli & Justyna Muszyńska rok 2009 Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl Niniejsza publikacja może być kopiowana, oraz dowolnie rozprowadzana tylko i wyłącznie

Bardziej szczegółowo

Jak wybrać dobrą agencję PR?

Jak wybrać dobrą agencję PR? Jak wybrać dobrą agencję PR? opracowanie przygotowane przez Związek Firm Public Relations Warszawa 2013 Spis treści Słowo wstępu 3 Typologia przetargów 4 Przed przetargiem 7 Zarządzanie przetargiem 13

Bardziej szczegółowo

PARTNER GŁÓWNY PARTNER MERYTORYCZNY

PARTNER GŁÓWNY PARTNER MERYTORYCZNY PARTNER GŁÓWNY PARTNER MERYTORYCZNY BADANIA MARKI PRACODAWCY W INTERNECIE ANALIZA PROCESU REKRUTACYJNEGO BUDOWANIE EVP EDUKACYJNE WARSZTATY EMPLOYER BRANDING KOMPLEKSOWE DORADZTWO EMPLOYER BRANDING I REKRUTACJA

Bardziej szczegółowo

PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm

PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing w czasach kryzysu gospodarczego? Justyna Muszyńska Jak Prowadzić Tani i Skuteczny Marketing W Czasach

Bardziej szczegółowo

MARCIN GIERACZ OGARNĄĆ KOSMOS O MARKETINGU I STRATEGII [CZĘŚĆ 01]

MARCIN GIERACZ OGARNĄĆ KOSMOS O MARKETINGU I STRATEGII [CZĘŚĆ 01] MARCIN GIERACZ OGARNĄĆ KOSMOS O MARKETINGU I STRATEGII [CZĘŚĆ 01] SPIS TREŚCI WSTĘP 4 [ROZDZIAŁ 01] Teleskop w ruch! 6 Jak zbudować trwałą przewagę strategiczną firmy? 7 Siła strategii. Analiza otoczenia

Bardziej szczegółowo

INFORMACJE O MOŻLIWOŚCIACH REDYSTRYBUCJI TEGO OPRACOWANIA ZNAJDZIESZ NA www.receptanasukces.pl/a/book-reseller.html

INFORMACJE O MOŻLIWOŚCIACH REDYSTRYBUCJI TEGO OPRACOWANIA ZNAJDZIESZ NA www.receptanasukces.pl/a/book-reseller.html NOTA PRAWNA UWAGA! ZARÓWNO AUTOR NINIEJSZEJ PUBLIKACJI, ANI OSOBA DYSTRYBUUJĄCA NINIEJSZY PODRĘCZNIK (W SPOSÓB BEZPOŚREDNI, LUB POŚREDNI) NIE PONOSI ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA REZULTATY WYKORZYSTANIA

Bardziej szczegółowo

raport Przestrzeń innowacyjności: najlepszy ekosystem dla projektów high-tech

raport Przestrzeń innowacyjności: najlepszy ekosystem dla projektów high-tech raport wrzesień 2010 Przestrzeń innowacyjności: najlepszy ekosystem dla projektów high-tech Kreatywność w branży multimedialnej wymaga specjalnie zaprojektowanej przestrzeni. W jaki sposób tworzyć tam

Bardziej szczegółowo

GŁOS BIZNESU GB. JUBILEUSZ DEKOROWANIA Roland Auer, Schattdecor

GŁOS BIZNESU GB. JUBILEUSZ DEKOROWANIA Roland Auer, Schattdecor GŁOS BIZNESU GB MAGAZYN GOSPODARCZY #4 (24) 2013 GŁOS BIZNESU DYSTRYBUOWANY BEZPOŚREDNIO DO WIELKOPOLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW JUBILEUSZ DEKOROWANIA Roland Auer, Schattdecor Kluczowym hasłem, które wyznacza

Bardziej szczegółowo

Opis strony www.mediasolutionsgroup.pl

Opis strony www.mediasolutionsgroup.pl Opis strony www.mediasolutionsgroup.pl 1 O NAS Misją Media Solutions Group są kompleksowe, skuteczne i przejrzyste rozwiązania reklamowe. Nie jesteśmy agencją sieciową dlatego pozwala nam to głęboko zaangażować

Bardziej szczegółowo

Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników

Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników Agata Dragan Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników WSTĘP Kapitał ludzki jest zasobem każdego przedsiębiorstwa, który w znacznym stopniu wpływa na jego konkurencyjność, ale jednocześnie wymaga szczególnych

Bardziej szczegółowo

e-profit Starter prezentuje: 100palcow.com Czy na inwestycji w mobile można zarobić?

e-profit Starter prezentuje: 100palcow.com Czy na inwestycji w mobile można zarobić? Paweł Zaremba scenarzysta Counter Strike, opowiada o swej najnowszej misji Strona 27 wszystko o e-biznesie 5 sekund czyli jak zrobić dobre, pierwsze wrażenie Niewerbalna mowa ciała nad tym warto popracować!

Bardziej szczegółowo

Główne zasady bezpieczeństwa podczas zakupów w sieci

Główne zasady bezpieczeństwa podczas zakupów w sieci 15 28 sierpnia 2014 r. 25 E-COMMERCE fot: fotolia Główne zasady bezpieczeństwa podczas zakupów w sieci Płatności są nudne, po prostu mają się dziać. Ale pieniądze są ekscytujące i ciekawe większość z nas

Bardziej szczegółowo

INFORMACJE O USŁUDZE: Google AdWords

INFORMACJE O USŁUDZE: Google AdWords WSTĘP Jak wygląda reklama idealna? Jakie cechy są jej właściwe? Naszym zdaniem powinna być przede wszystkim skuteczna... O USŁUDZE Jak wygląda reklama idealna? Powinna być przede wszystkim skuteczna, czyli

Bardziej szczegółowo

e-profit Model To masa zapewnia zysk must have czy fanaberia? biznesowy wykorzystujący sprzężenia zwrotne ...od kuchni

e-profit Model To masa zapewnia zysk must have czy fanaberia? biznesowy wykorzystujący sprzężenia zwrotne ...od kuchni Sztuczna inteligencja w służbie e-commerce, czyli o myślących sklepach strona 20 e-profit wszystko o e-biznesie Numer 09/2013 10 największych grzechów przy pozyskiwaniu inwestora Aplikacja mobilna must

Bardziej szczegółowo

PORADNIK MARKETINGOWY

PORADNIK MARKETINGOWY PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing? Justyna Muszyńska 1 MARKETINGOWY KOCIOŁEK Marketing jest jak wrzący kocioł, do którego wrzucasz różne

Bardziej szczegółowo

KUŹNIA KADR IV. Dlaczego współpraca z praktyką gospodarczą jest tak istotna dla Uczelni. Satysfakcja z rozwoju

KUŹNIA KADR IV. Dlaczego współpraca z praktyką gospodarczą jest tak istotna dla Uczelni. Satysfakcja z rozwoju Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Numer projektu: POKL.04.01.01-00-311/10 FABER EST SUAE QUISQUE FORTUNAE Magazyn nr 2/2013 (6) KUŹNIA KADR IV Dlaczego

Bardziej szczegółowo

Programy lojalnościowe i motywacyjne

Programy lojalnościowe i motywacyjne Media & Marketing Polska DODATEK BIURA REKLAMY Programy lojalnościowe i motywacyjne Badanie potencjału rynku BtoB Nowe trendy okiem ekspertów Skuteczny program w biznesie Mechanizmy społecznościowe a lojalność

Bardziej szczegółowo

RAPORT ORGANIZACJA W OTOCZENIU MOBILNYM

RAPORT ORGANIZACJA W OTOCZENIU MOBILNYM RAPORT ORGANIZACJA W OTOCZENIU MOBILNYM Raport Organizacja w otoczeniu mobilnym to praca kierowana do menadżerów oraz właścicieli zarówno dużych, jak i małych przedsiębiorstw. Obecny rozwój technologiczny

Bardziej szczegółowo

Wysokiej jakości teksty w marketingu internetowym

Wysokiej jakości teksty w marketingu internetowym Liczy się każde słowo Liczy się każde słowo Wysokiej jakości teksty w marketingu internetowym www.textbroker.pl Odnieś sukces dzięki wyrazistym tekstom Twoich e-marketingowych kampanii Wysokiej jakości

Bardziej szczegółowo

HR Manager managerowi nierówny str. 40

HR Manager managerowi nierówny str. 40 nr /2 wrzesień 2012 Półroczny biuletyn branżowy HR Manager managerowi nierówny str. 40 Sales Buduj mosty zamiast murów str. 10 Pharmacy Skuteczna ocena managera str. 36 Lovemark Potrafi natchnąć i zainspirować.

Bardziej szczegółowo

dla biznesu DODATEK SPECJALNY MAGAZYNU

dla biznesu DODATEK SPECJALNY MAGAZYNU dla biznesu DODATEK SPECJALNY MAGAZYNU spis treści FACEBOOK DLA BIZNESU 4 6 Mobile first, mobile best Dlaczego Mark Zuckerberg wyprasza ze swojego pokoju zespoły projektowe? Jaki cel przyświeca Facebookowi

Bardziej szczegółowo