Kamery bezprzewodowe 3G Mobilny wideo-monitoring & rozrywka

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Kamery bezprzewodowe 3G Mobilny wideo-monitoring & rozrywka"

Transkrypt

1 Kamery bezprzewodowe 3G Mobilny wideo-monitoring & rozrywka Wyłączny dystrybutor

2 Kamery bezprzewodowe 3G Mobilny wideo-monitoring & rozrywka Modele ZASADA DZIAŁANIA System kamer MAGGIS umożliwia monitoring odległych pomieszczeń lub obszarów (nawet w ciemności) przy użyciu standardowej funkcji połączenia wideo, w jaką wyposażone są telefony komórkowe trzeciej generacji (3G). System obejmuje kamery (komunikacyjne), które mogą być umieszczane wewnątrz i na zewnątrz, tam gdzie nie występuje łączność DSL. Maggis nie jest kamerą IP i różni się także od kamer przemysłowych, gdyż nie wymaga przewodów ani kabli, z wyjątkiem podłączenia małej ładowarki do wewnętrznego akumulatora, który umożliwia pracę urządzenia przez 300 godzin. Kamerę MAGGIS szybko się instaluje, jest łatwa w obsłudze oraz wykorzystuje sieć UMTS (Uniwersalnego Systemu Telefonii Ruchomej) 3G. Nie jest więc konieczne pobieranie dodatkowego oprogramowania dla telefonu komórkowego. CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA System kamer Maggis wykorzystuje sieć telefonii komórkowej 3G w celu przesyłania obrazu wideo i sygnału audio w czasie rzeczywistym. Zwiększona szerokość pasma 3G w porównaniu ze standardową siecią GSM pozwala na wykorzystanie aplikacji wideo, takich jak tu przedstawione. Kamery Maggis łączą w sobie kamerę i mikrofon, czujniki obrazu nocnego w podczerwieni wraz ze zintegrowanym kompaktowym modemem 3G dla celów komunikacji. Niektóre modele wyposażone są w wejście połączenia alarmu dla czujników ruchu lub włącznik; przy uruchomieniu, kamera nawiązuje połączenie wideo i blokuje połączenie z numerem administratora. Inne modele posiadają bezpośrednie wyjście wideo dla połączenia z DVR. W zestawie znajduje się też zewnętrzna złączka/ładowarka 12V (prąd stały). Zewnętrzne czujniki są zasilane albo przez zewnętrzne złącza albo przez wewnętrzny akumulator. Bezpośrednia transmisja lub rejestracja obrazu poprzez serwer konwertujący sygnał wideo (video gateway). 3G IP Serwer konwertujący sygnał wideo SMS Zasilanie Kamera Czułość Kontakt wejścia alarmu Przechowywanie obrazów (alarmy) Wymiary Ciężar Zalecane zastosowanie Temperatura pracy Wiadomości Akumulator Prywatność Termorezystor Zgodność z protokołem 3G Pasma częstotliwości systemu UMTS Wymagana karta SIM/USIM MAGGIS Kamera zewnętrzna. Można się z nią łączyć z telefonu komórkowego wykorzystując funkcję połączenia wideo, kamera może też inicjować połączenie w sytuacji uruchomienia alarmu. Obejmuje widok w ciemnościach. Maggis 12 V prąd stały Cmos 100 Kpixel, 352x288 Tak, nie podłączony Wewnętrznie: nie 200 x 80 x 80 mm 300 gr Zewnętrzne/wewnętrzne -20º do +50ºC Odbiór wiadomości SMS dla ustawień kamery Zas. 12V prąd stały wewnętrzny włącznik termalny 3GPP rel.99 ver V zegar 3,25 MHz 3G

3 MAGGIS-VIDEO MAGGIS-DOMO DOMO-CALL MAGGIS-SHOT Posiada te same funkcje co model Maggis, plus podłączony sygnał wyjściowy wideo umożliwiający połączenie z nagrywaniem obrazu wideo. Kamera wewnętrzna. Można się z nią łączyć z telefonu komórkowego. Pokazuje widok nocny w podczerwieni. Bez kontaktu alarmowego. Kamera wewnętrzna do wykorzystania w samochodzie. Ma podobne funkcje co Maggis. Zasilana prądem stałym 12 V. Kamera wyposażona w wejściowe połączenie alarmowe i funkcję widoku nocnego w podczerwieni. Posiada te same funkcje co Maggis, plus wewnętrzną pamięć typu flash, która przechowuje obrazy po uruchomieniu alarmu. Pobieranie obrazów odbywa się za pomocą połączenia WiFi. Maggis-Video Maggis-Domo Domo-Call Maggis-Shot 12 V prąd stały 12 V prąd stały 12 V prąd stały 12 V prąd stały CCD xx Kpixel (wideo na zewnątrz) Cmos 100 Kpixel, 352x288 Cmos 100 Kpixel, 352x288 Cmos 100 Kpixel, 352x288 CCD xx Kpixel (wideo na zewnątrz) Cmos 100 Kpixel, 352x288 Tak, nie podłączony - Tak, nie podłączony Tak, nie podłączony Wewnętrznie: nie Wewnętrznie: nie Wewnętrznie: nie Wewnętrznie: tak (pobranie pamięci flash WiFi) 200 x 80 x 80 mm 80 x 93 x 120 mm 80 x 93 x 120 mm 200 x 80 x 80 mm 350 gr 250 gr 260 gr 300 g Zewnętrzne/wewnętrzne Wewnętrzne Wewnętrzne/pojazd Zewnętrzne/wewnętrzne -20º do +50ºC 0º do +50ºC 0º do +50ºC -20º do +50ºC Odbiór wiadomości SMS dla ustawień kamery Odbiór wiadomości SMS dla ustawień kamery Odbiór wiadomości SMS dla ustawień kamery Odbiór wiadomości SMS dla ustawień kamery Zas. 12V prąd stały wewnętrzny włącznik termalny - - Zas. 12Vprad stały wewnętrzny włącznik termalny 3GPP rel.99 ver GPP rel.99 ver GPP rel.99 ver GPP rel.99 ver V zegar 3,25 MHz 3V zegar 3,25 MHz 3V zegar 3,25 MHz 3V zegar 3,25 MHz Odwód kamery bezprzewodowej 3G jest dostępny w celu integracji systemowej OEM. Wykorzystanie do śledzenia, jako ukryta kamera, w celu zapobiegania niewyjaśnionym stratom.

4 Ochrona mienia Kamery Maggis i Domo pozwalają na wykorzystanie ich w różny sposób do monitorowania mienia ruchomego lub nieruchomego znajdującego się w odosobnionych obszarach, takiego jak stajnie lub przyczepy do przewozu koni, łodzie lub jachty na przystaniach czy samoloty w hangarach. Ich zastosowanie jest możliwe w każdym odległym miejscu, nie posiadającym tradycyjnej infrastruktury; umożliwiającej monitoring za pomocą standardowych kamer IP. Funkcja umożliwiająca wykonywanie połączenia alarmowego wideo w kamerach Maggis daje możliwość zapobiegania szkodom w wyniku kradzieży lub aktów wandalizmu powiadamiany jest bezpośrednio właściciel lub monitorujące centrum alarmowe. JEDNA KAMERA DO INDYWIDUALNEGO (LUB JEDNEGO) TELEFONU Ta konfiguracja jest prostym sposobem połączenia miejscowego monitoringu wideo z dowolnym telefonem komórkowym, wyposażonym w funkcję połączenia wideo. Wszystkie kamery mogą odbierać połączenia wideo (hasło) z dowolnego uprawnionego telefonu, dzięki czemu użytkownik ma podgląd na to co dzieje się w danym miejscu. Modele takie jak Maggis, Maggis-Video i Domo-Call mogą być podłączone do czujników ruchu lub urządzenia alarmowego, a w przypadku alarmu mogą łączyć się z telefonem komórkowym administratora. Przykłady wykorzystania kamer: zastosowanie w posiadłościach mieszkalnych z monitorowaniem mienia osobistego; monitorowanie dzieci, osób starszych; kontrola inwentarza żywego w obszarach wiejskich, itd. Zastosowanie w firmach: monitoring mienia firmowego, obrzeży terenu firmy.

5 Przemysł Kamery Maggis pozwalają na stawienie czoła wyzwaniom, które stoją przed firmami zarządzającymi rurociągami z ropą lub gazem, gdzie monitoring wideo w odległych obszarach jest konieczny. Przy takim zastosowaniu kilka kamer Maggis, każda z własnym numerem komórkowym, zostaje zainstalowanych w określonych miejscach. Kamery są także połączone z tym samym administratorem. Osoba zarządzająca ma dwie możliwości monitorowania rurociągów: przy sprawdzaniu, czy wszystko jest w porządku w danym miejscu, administrator nawiązuje połączenie z każdą z kamer Maggis po kolei i może obserwować, a także słyszeć odgłosy w danej strefie; lub, jeśli kamery wyposażone są w czujniki, połączenie z administratorem jest nawiązywane automatycznie przez kamerę w przypadku uruchomienia alarmu w jednej ze stref rurociągu. W efekcie administrator widzi i słyszy w czasie rzeczywistym, jaki problem wystąpił w danej strefie. KILKA KAMER DO JEDNEGO ODBIORCY Kiedy konieczne jest nagrywanie lub przechowywanie obrazu wideo, możliwe jest wykorzystanie rozwiązania Video Gateway 3G, standardowego urządzenia sieciowego, które umożliwia połączenie między kamerami Maggis 3G a sieciami obsługiwanymi przez protokół IP, takimi jak serwery czy komputery PC. Video gateway jest rozwiązaniem opłacalnym, o niewielkim ryzyku, odpowiednim do wykorzystania w centrach monitorujących, u dostawców usług lub operatorów, którzy myślą o sprzedaży i lokowaniu nowych zastosowań mobilnego wideo. Rozwiązanie Video gateway umożliwia dwukierunkowe przekazanie sygnału wideo i jednokierunkowe połączenie audio za pomocą mobilnej kamery Maggis 3G i terminali opartych o sieć ISDN ze sprzętem IP, takim jak system IVR, serwery strumieniowe i inne.

6 Bezpieczeństwo Wideokamery bezpieczeństwa są użytecznym narzędziem zwiększania bezpieczeństwa w obszarach publicznych/chronionych. System kamer monitorujących jest powszechnie używany w sklepach, bankach, pomieszczeniach mieszkalnych w celu monitorowania aktywności w danym obszarze. Kamera bezpieczeństwa pozwala na monitorowanie aktywności w celu identyfikacji lub ostrzeżenia w przypadku niepożądanej aktywności lub najścia, albo też w celu nagrania sygnału, który może służyć jako materiał porównawczy lub dowodowy. Zazwyczaj operator takiego systemu monitoringu znajduje się w centralnym położeniu, z którego kontroluje jedną lub więcej kamer rozmieszczonych w różnych punktach na dawnym obszarze. Maggis-Video posiada te same możliwości rejestracji obrazu wideo w połączeniu z DVR, ale możliwości 3G stanowią wartość dodaną poprzez nawiązanie alarmowego połączenia wideo do głównego operatora, kiedy tylko następuje najście. Możliwe jest wykorzystanie kamer 3G w połączeniu z rozwiązaniem Video gateway, które jest w stanie przechowywać i rejestrować połączenia alarmowe wideo na serwerze. Operator może zdecydować o podjęciu takich kroków jak wysłanie wiadomości ostrzegawczej SMS do klienta lub powiadomienie policji. Kamera Domo-Call oferuje nowe możliwości monitorowania pojazdów. Kamera zasilana prądem stałym 12 V mieści się w małej skrzynce domo i posiada funkcję nawiązywania połączenia z właścicielem w przypadku uruchomienia alarmu. Kamera ma zastosowanie w taksówkach i autobusach, gdzie zapewnia ochronę kierowcom w przypadku aktów wandalizmu (kierowca może uruchomić kamerę ukrytym przyciskiem lub za pomocą pilota), obraz wideo jest przesyłany do centrum monitoringu za pomocą konwertera sygnału video gateway 3G i może zostać nagrany jako materiał porównawczy lub dowodowy. KILKA KAMER DO JEDNEGO ODBIORCY Bezprzewodowa kamera bezpieczeństwa 3G pozwala na monitorowanie aktywności w celu identyfikacji lub ostrzeżenia w przypadku niepożądanej aktywności lub najścia i/lub w celu nagrania sygnału, który może służyć jako materiał porównawczy lub dowodowy. SERWER WIDEO

7 Rozrywka Kamery Maggis i Maggis-Domo oferują szeroki zakres zastosowań transmisji mobilnego sygnału wideo w rozrywce dla celów marketingowo-reklamowych. Jako pojedynczy produkt, każda kamera może zostać zaprogramowana w taki sposób, by odbierać przychodzące przekazy wideo z określonych numerów telefonów. W przypadku wydarzeń rozrywkowych, kamery mogą być fabrycznie zaprogramowane na tryb otwarty, a dostęp do nich byłby możliwy z dowolnego numeru komórkowego, wówczas numer jednej kamery mógłby być upubliczniony, aby mogła ona przesyłać obrazy dla jednego określonego celu. Jednym z przykładów może być zainstalowanie wielu kamer w jednym z kurortów narciarskich. Potencjalni turyści mogą wykonać połączenie wideo lub wysłać SMS na określony numer premium, aby obejrzeć na żywo jak wyglądają stoki, jaki jest ruch na wyciągach oraz jaka jest pogoda w danym momencie. KILKA KAMER DO KILKU TELEFONÓW Wykorzystanie kamer w połączeniu z konwertorami sygnału video gateway 3G umożliwia użytkownikowi korzystanie z szerokiej oferty usług multimedialnych oferowanych przez dostawców treści, którzy wykorzystują zarówno platformy i serwery oparte na protokole IP jak i platformy 3G lub oparte o ISDN w połączeniu z usługami pay-per-use. SERWER WIDEO

8 Politec dziś Politec dziś jest organizacją zaangażowaną w ciągłe poszukiwanie coraz wyższej jakości i innowacyjnych rozwiązań. Kompetencje i doświadczenie techniczne na tym polu osiągnęły najwyższy technologiczny poziom. Dziś oddajemy do dyspozycji użytkowników bogatą ofertę produktów, gwarantując pomoc i konsultację techniczną, by zaspokoić potrzeby klientów. Dziś istnieją nowe powody by wybrać Politec, wszystkie mające na celu korzyść odbiorcy. Wyłączny dystrybutor EUJOB Eujob Sp. z o.o., ul. 1 Brygady 26, Drezdenko, PL tel./fax: 0048 (0) , POLITEC s.r.l. Via Adda, 66/ Bellusco (MI) - Włochy tel r.a. fax

Katalog produktów i nowości zabezpieczeń technicznych

Katalog produktów i nowości zabezpieczeń technicznych SPIS TREŚCI Wewnętrzna kamera IP - ACTi KCM-3911 FISHEYE Zewnętrzna kamera IP - ACTi KCM-5211 E AirLive POE-501 0HD 5 Mpix kamera IP TRENDnet TV-IP51 2WN - Kamera IP WiFi TRENDnet TV-IP31 2WN - Kamera

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika

Instrukcja użytkownika Model: FI8918/FI8918W Bezprzewodowa/przewodowa kamera IP OBSŁUGUJE TRYB NOCNY, ZDALNĄ ZMIANĘ POŁOŻENIA ORAZ TRANSMISJĘ DŹWIĘKU W OBU KIERUNKACH Instrukcja użytkownika Kolor czarny Kolor biały Spis treści

Bardziej szczegółowo

Slican Komunikator CTI

Slican Komunikator CTI Unified Communication Slican Komunikator CTI Slican Komunikator CTI ma na celu integrację komunikacji głosowej z coraz częściej stosowaną w kontaktach biznesowych komunikacją online poprzez czat, sms i

Bardziej szczegółowo

TELETECHNIKA I INSTALACJE NISKOPRĄDOWE

TELETECHNIKA I INSTALACJE NISKOPRĄDOWE 2 TELETECHNIKA I INSTALACJE NISKOPRĄDOWE C.P.U. ZETO Sp. z o.o to przedsiębiorstwo branży informatycznej, posiadające również wieloletnie już doświadczenie w projektowaniu i realizacji usług teletechnicznych.

Bardziej szczegółowo

Analiza kierunków i możliwości rozwoju systemów komunikacji elektronicznej w jednostkach administracji samorządowej

Analiza kierunków i możliwości rozwoju systemów komunikacji elektronicznej w jednostkach administracji samorządowej Zakład Sieci (Z 2) Analiza kierunków i możliwości rozwoju systemów komunikacji elektronicznej w jednostkach administracji samorządowej Zadanie 2 Koncepcja zastosowania konwergentnej platformy komunikacyjnej

Bardziej szczegółowo

Bosch Video Management System. pl Instrukcja konfiguracji

Bosch Video Management System. pl Instrukcja konfiguracji Bosch Video Management System pl Instrukcja konfiguracji Bosch Video Management System Spis treści pl 3 Spis treści 1 Korzystanie z Pomocy 12 1.1 Wyszukiwanie informacji 12 1.2 Drukowanie Pomocy 13 2

Bardziej szczegółowo

LG-P990. Instrukcja obsługi WERSJA POLSKA E N G L I S H. www.lg.com P/N : MFL67121817 (1.0)

LG-P990. Instrukcja obsługi WERSJA POLSKA E N G L I S H. www.lg.com P/N : MFL67121817 (1.0) WERSJA POLSKA E N G L I S H Pytania ogólne Infolinia LG Electronics Polska 0801-54-54-54 022-4-54-54-54 (koszt połączenia wg cennika usług powszechnych operatora). Instrukcja obsługi LG-P990 P/N : MFL67121817

Bardziej szczegółowo

PANASONIC NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ

PANASONIC NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ PANASONIC NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY SIP DLA FIRM JAKOŚĆ HD W PEŁNI PRZEJRZYSTE FUNKCJE SIECIOWE ORAZMOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA POJEMNOŚCI NA ŻĄDANIE NS1000 KRÓTKI OPIS Serwer

Bardziej szczegółowo

WERSJA POLSKA ENGLISH. Instrukcja obsługi User Guide LG-D331. www.lg.com MFL68587618 (1.0)

WERSJA POLSKA ENGLISH. Instrukcja obsługi User Guide LG-D331. www.lg.com MFL68587618 (1.0) WERSJA POLSKA ENGLISH Instrukcja obsługi User Guide LG-D331 MFL68587618 (1.0) www.lg.com UWAGA! Pamiętaj, że telefon LG-D331 często wykorzystuje połączenia danych. Wykup u swojego Operatora stosowny pakiet

Bardziej szczegółowo

Smartphon CAT B15, android 4.1, 5 MPix, 2000 mah IP67, DualSIM

Smartphon CAT B15, android 4.1, 5 MPix, 2000 mah IP67, DualSIM INSTRUKCJA OBSŁUGI Smartphon CAT B15, android 4.1, 5 MPix, 2000 mah IP67, DualSIM Nr produktu 358600 Strona 1 z 44 Witamy w instrukcji obsługi Smartfona Cat B15 B15 jest wodoodporny IPX7, pyłoszczelny

Bardziej szczegółowo

IBM Sametime 8.5 przewodnik dla recenzentów

IBM Sametime 8.5 przewodnik dla recenzentów Oprogramowanie IBM IBM Collaboration Solutions IBM Sametime 8.5 przewodnik dla recenzentów Październik 2011 2 IBM Sametime 8.5 przewodnik dla recenzentów Spis treści 3 Przegląd 5 Oprogramowanie Sametime:

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi Nokia E52

Instrukcja obsługi Nokia E52 Instrukcja obsługi Nokia E52 Wydanie 7.0 2 Spis treści Spis treści Bezpieczeństwo 5 Kilka słów o urządzeniu 6 Usługi sieciowe 7 Informacje o technologii zarządzania prawami cyfrowymi (DRM) 7 Znajdowanie

Bardziej szczegółowo

WERSJA POLSKA ENGLISH USER GUIDE LG-H815. www.lg.com MFL69196101 (1.0)

WERSJA POLSKA ENGLISH USER GUIDE LG-H815. www.lg.com MFL69196101 (1.0) USER GUIDE WERSJA POLSKA ENGLISH LG-H815 MFL69196101 (1.0) www.lg.com UWAGA: Pamiętaj, że telefon LG-H815 często wykorzystuje połączenia danych. Wykup u swojego Operatora stosowny pakiet danych, by uniknąć

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi Nokia E52

Instrukcja obsługi Nokia E52 Instrukcja obsługi Nokia E52 Wydanie 6.0 2 Spis treści Spis treści Bezpieczeństwo 5 Kilka słów o urządzeniu 6 Usługi sieciowe 7 Znajdowanie pomocy 8 Pomoc techniczna 8 Aktualizowanie oprogramowania urządzenia

Bardziej szczegółowo

Przewodnik szybkiego startu i rozwiązywania problemów

Przewodnik szybkiego startu i rozwiązywania problemów Przewodnik szybkiego startu i rozwiązywania problemów SPIS TREŚ CI Ważne informacje 3 Informacje podstawowe 5 Bezpieczeństwo i wygoda... 5 Środki ostrożności... 5 Zalecenia zdrowotne... 5 Poznawanie komputera...

Bardziej szczegółowo

System kontroli i zarządzania sprzedażą. K2online

System kontroli i zarządzania sprzedażą. K2online System kontroli i zarządzania sprzedażą K2online Firma K2online.pl K2online.pl jest firmą, która dysponuje ponad 20-letnim doświadczeniem branżowym w obsłudze sieci handlowych, w zakresie dostarczania

Bardziej szczegółowo

Spis Treści BEZPIECZEŃSTWO I NORMY... 3 1: OPIS PRODUKTU... 7 2: WYMAGANIA SYSTEMOWE... 10

Spis Treści BEZPIECZEŃSTWO I NORMY... 3 1: OPIS PRODUKTU... 7 2: WYMAGANIA SYSTEMOWE... 10 Spis Treści BEZPIECZEŃSTWO I NORMY... 3 1: OPIS PRODUKTU... 7 1.1 KAMERY SIECIOWE... 7 1.3 PRZEGLĄD MODELI... 8 2: WYMAGANIA SYSTEMOWE... 10 2.1 WYMAGANIA SPRZĘTOWE... 10 2.2 SYSTEM OPERACYJNY I OBSŁUGIWANE

Bardziej szczegółowo

A Tyco International Company

A Tyco International Company A Tyco International Company INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA BEZPIECZEŃSTWA KATALOG PRODUKTÓW 2012 2013 Katalog CEM Spis treści Informacje o CEM Systems...2 Klienci CEM...3 Rozwiązania CEM...5 Systemy zarządzania

Bardziej szczegółowo

Abonent - jest to podmiot, który jest stroną zawartej umowy o świadczenie usług z dostawcą usług telekomunikacyjnych - nabywcą abonamentu.

Abonent - jest to podmiot, który jest stroną zawartej umowy o świadczenie usług z dostawcą usług telekomunikacyjnych - nabywcą abonamentu. SŁOWNICZEK: Abonament - ustalona wcześniej stała opłata za korzystanie z określonych usług (np. utrzymanie linii telefonicznej, stałego dostępu do Internetu lub telewizji kablowej). Najczęściej abonament

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi kamery internetowej (seria F)

Instrukcja obsługi kamery internetowej (seria F) Instrukcja obsługi kamery internetowej (seria F) Wprowadzenie Niniejsza kamera internetowa jest produktem nowej generacji, łączącym zalety kamery analogowej z internetową technologią wizyjną. Oprócz wszystkich

Bardziej szczegółowo

KATALOG BIZNESOWY. Produkty 2014/2015. Bezpieczeństwo Przełączniki NASy WiFi Rejestratory

KATALOG BIZNESOWY. Produkty 2014/2015. Bezpieczeństwo Przełączniki NASy WiFi Rejestratory KATALOG BIZNESOWY Produkty 2014/2015 Bezpieczeństwo Przełączniki NASy WiFi Rejestratory Przełączniki, sieci bezprzewodowe oraz rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo stworzone przez NETGEAR są podstawą

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu. Connect Better. Do More.

Rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu. Connect Better. Do More. Rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu Connect Better. Do More. LG-Ericsson jest południowokoreańskim producentem wysokiej klasy urządzeń telekomunikacyjnych i informatycznych dla Operatorów Telekomunikacyjnych

Bardziej szczegółowo

NIXXIS, Twój partner w efektywnym budowaniu relacji z klientem

NIXXIS, Twój partner w efektywnym budowaniu relacji z klientem NIXXIS, Twój partner w efektywnym budowaniu relacji z klientem Nixxis oferuje szeroki zakres usług, które pomogą osiągnąć Twoje cele biznesowe w najbardziej efektywny sposób. Nasze wypróbowane metody wdrażania

Bardziej szczegółowo

WERSJA POLSKA. Instrukcja obsługi User Guide LG-V490. www.lg.com MFL68624816 (1.0)

WERSJA POLSKA. Instrukcja obsługi User Guide LG-V490. www.lg.com MFL68624816 (1.0) WERSJA POLSKA E N G L I S H Instrukcja obsługi User Guide LG-V490 MFL68624816 (1.0) www.lg.com UWAGA! Pamiętaj, że tablet LG-V490 często wykorzystuje połączenia danych. Wykup u swojego Operatora stosowny

Bardziej szczegółowo

Competence in Video Security. Katalog 2 011

Competence in Video Security. Katalog 2 011 Competence in Video Security compe ence Katalog 2 011 GEUTEBRÜCK Katalog 2011 PRZYSZŁOŚĆ BUDOWANA JEST NA PRZESZŁOŚCI* Praktycznie codziennie rynek zalewany jest nowymi produktami. Nasz nowy katalog zawiera

Bardziej szczegółowo

Przewodnik zabezpieczeń Windows Phone 8.1

Przewodnik zabezpieczeń Windows Phone 8.1 Przewodnik zabezpieczeń Windows Phone 8.1 Spis treści 1. Wstęp do przewodnika... 6 2. Cykl życia urządzeń mobilnych... 9 2.1 Rejestracja urządzenia... 9 2.2 Zarządzanie konfiguracją urządzenia... 9 2.2.1

Bardziej szczegółowo

V-264, V-264-SD, V-264-W, V-264-WSD, V-264/IRD-5, VD-264/IRD-1, V-264-SPEED, V-264-PTZ, VD-264-SD/IRD-1, VD-264-WSD/IRD-1, VD-264-PWSD/IRD-1.

V-264, V-264-SD, V-264-W, V-264-WSD, V-264/IRD-5, VD-264/IRD-1, V-264-SPEED, V-264-PTZ, VD-264-SD/IRD-1, VD-264-WSD/IRD-1, VD-264-PWSD/IRD-1. Instrukcja obsługi Kamera IP 1 Instrukcja obsługi do kamer: V-264, V-264-SD, V-264-W, V-264-WSD, V-264/IRD-5, VD-264/IRD-1, V-264-SPEED, V-264-PTZ, VD-264-SD/IRD-1, VD-264-WSD/IRD-1, VD-264-PWSD/IRD-1.

Bardziej szczegółowo

Router to niewielkie. Do czego przydaje się router Zapewni internet. Dlaczego warto kupić router Wi-Fi. Bezprzewodowa wolność. Jak działa router?

Router to niewielkie. Do czego przydaje się router Zapewni internet. Dlaczego warto kupić router Wi-Fi. Bezprzewodowa wolność. Jak działa router? Do czego przydaje się router Do czego przydaje się router Zapewni internet 01 02 03 04 05 06 w całym domu Zastanawiasz się, jak udostępnić internet w całym domu bez użycia kabli, aby móc z każdego urządzenia

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZEŃSTWO I NORMY...3 1: OPIS PRODUKTU...7

BEZPIECZEŃSTWO I NORMY...3 1: OPIS PRODUKTU...7 Spis Treści BEZPIECZEŃSTWO I NORMY...3 1: OPIS PRODUKTU...7 1.1 KAMERY SIECIOWE...7 1.2 SIECIOWY SERWER VIDEO...8 1.3 PRZEGLĄD MODELI...8 2: WYMAGANIA SYSTEMOWE...10 2.1 WYMAGANIA SPRZĘTOWE...10 2.2 SYSTEM

Bardziej szczegółowo

Instrukcja konfiguracji kamery IP TruVision Covert

Instrukcja konfiguracji kamery IP TruVision Covert Instrukcja konfiguracji kamery IP TruVision Covert P/N 1072913A-PL REV 1.0 ISS 18DEC14 Copyright Znaki towarowe i patenty Producent Certyfikaty Informacje kontaktowe 2014 United Technologies Corporation.

Bardziej szczegółowo