2014 Social Media case StudieS

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "2014 Social Media case StudieS"

Transkrypt

1 2014 Social Media case studies

2 Spis treści Lubię to! - H&M rozdaje bilety na Boiler Room poprzez Snapchat iprospect - adidaspl promuje nowy model butów piłkarskich budując społeczność na Twiterze przed Mundialem w Brazylii Liquid, dział kreatywny MEC - profil i kampania Cini Minis na Facebooku Liquid, dział kreatywny MEC - działania dla Republiki Kaktusa Facebooku i YouTube Społeczności.pl - Śmieszne miny - 3 cytryny dla Zbyszko Społeczności.pl - Street Style Academy by Mango Grupa Kalicińcsy.com - Poszukiwany, Poszukiwana - kota Emilka via potęga social mediów Grupa Kalicińcsy.com - Przesuń granice z Castrol EDGE Biuro Podróży Reklamy - Riposta do AdBustera Biuro Podróży Reklamy - CHARYTATYWNI.ALLEGRO - podziel się tym, co masz najlepszego Socialyse - Marcelina. Life with LG G2 Mini - kampania wideo Socialyse - Watch_dogs - launch gry Socialyse - Prudential - Daję Słowo Fenomen - Wizz Air - sprzedaż biletów Mosqi.to - Kartkomat ING Życie They.pl - Carnaval Sztuk-Mistrzów w Lublinie IPG Mediabrands - Basia - Zaangażowanie, zaufanie, rozmowa

3 Wprowadzenie social media case studies Rok 2014 był bardzo obfity pod względem aktywności marek w kanałach social media. Po raz kolejny Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska oddaje w Wasze ręce najciekawsze kampanie i akcje przeprowadzone w przestrzeni social media. Niniejszy dokument jest swoistym przewodnikiem po efektywnych i nagradzanych kampaniach, który w jednym miejscu podsumowuje i prezentuje cele, efekty oraz wyjaśnia wykorzystane narzędzia i ich mechanikę. Oprócz wykorzystania niniejszego raportu jako kompendium wiedzy na temat działań branży, stanowi on również doskonałe źródło do inspiracji dla wszystkich tych, którzy w 2015 roku planują wykorzystać przestrzeń social media do swojej komunikacji.

4 Lubię to! h&m rozdaje bilety na boiler room poprzez snapchat

5 cele Wizerunkowa promocja marki H&M skierowana do wszystkich fanów współczesnej muzyki elektronicznej oraz marki. Zwrócenie uwagi grupy docelowej na markę H&M i podkreślenie roli partnera eventu. KPI w postaci zdobycia 300 obserwatorów konta HMxBR na Snapchat`e. efekty 943 obserwujących konto HMxBR w aplikacji Snapchat. Około 200 uczestników gry w sklepach H&M (24-25 maja). Zasięg online: UU. Skumulowana liczba livestreamingów z obu wydarzeń na stronie BoilerRoom.tv: opis ZAJAWKA: Od 7.05 komunikowane było, że BoilerRoom.tv wchodzi do Polski w partnerstwie z H&M na stronie wydarzenia oraz w postach na Facebooku. Jednocześnie zachęcaliśmy uczestników wydarzenia i fanów H&M, by obserwowali konto HMxBR na Snapchacie, ponieważ szykujemy tam dla nich niespodzianki. UJAWNIENIE NIESPODZIANKI: W piątek zakończyła się oficjalna rejestracja na wydarzenia Boiler Room i przyznawanie wejściówek. Wtedy ujawniliśmy naszą niespodziankę: istnieje 20 ostatnich, podwójnych wejściówek na Boiler Room, które są ukryte w sklepach H&M w Warszawie i Krakowie. Bilety będzie można odnaleźć w weekend, podążając za wskazówkami z profilu HMxBR na Snapchacie. Informację o akcji ujawniliśmy na Facebooku: na stronie eventu, fanpage u H&M i fanpage u

6 Boiler Room. Podały ją też internetowe serwisy muzyczne i lifestylowe. AKCJA: Już przed weekendem, ponad 600 osób dodało konto HMxBR do obserwowanych. Weekendowa gra trwała 48h i toczyła się w 5 sklepach H&M w 2 miastach. Wskazówki zdjęciowe publikowaliśmy po kolei w story profilu HMxBR na Snapchacie. Pierwsza wskazówka pokazywała zawsze witrynę sklepu H&M, do którego należało się udać. Po 15 minutach dodawaliśmy kolejne wskazówki - zdjęcia konkretnych miejsc w sklepie, gdzie były poukrywane bilety.

7 iprospect adidaspl promuje nowy model butów piłkarskich Samba f50 budując swoją społeczność na Twitterze przed Mundialem w Brazylii!

8 cele Wizerunkowa promocja marki adidas skierowana do wszystkich fanów piłki nożnej. Promocja nowego modelu butów adidas Samba f50 Zbudowanie zaangażowanej społeczności przed Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w Brazylii, skupionej wokół efekty 600% przyrost śledzących ponad nowych followersów 18 krotny wzrost zaangażowania fanów w treści publikowane przez 600% wzrost ilości odpowiedzi fanów na tweety z 800% wzrost ilości retweetów treści publikowanych z Skumulowana liczba livestreamingów z obu wydarzeń na stronie BoilerRoom.tv: Zasięg mediowy: UU opis Przesłanie kampanii oparte było o slogan reklamowy adidasa, który został przygotowany specjalnie na Mundial #allinornothing. Wykorzystaliśmy go w promowanych tweetach. przez cały okres trwania mistrzostw świata udostępnił bogaty media content w postaci fotografii oraz tweetów piłkarzy m.in. z profilu Leo Messiego udostępniliśmy: Join adidaspl in the way to the World Cup. Be #allin and collect awards. Użyliśmy tweety gwiazd futbolu oraz ambasadorów marki żeby przyciągnąć użytkowników do konwersacji na temat Mistrzostw Świata 2014.

9 Zastosowane w promowanych tweetach Hashtagi umożliwiły nam przyciągnięcie fanów piłki nożnej do naszego profilu Boiler Room. Podały ją też internetowe serwisy muzyczne i lifestylowe. Do oraz nowego modelu butów wykorzystaliśmy m.in. promowane konta Twitter podobnie jak Facebook na bazie zainteresowań użytkownika poleca mu konta warte obserwowacji. Wśród nich na wysokiej pozycji może znaleźć się konto reklamodawcy. Jednak tylko jeśli profil jego działalności jest zbieżny z zainteresowaniami użytkownika. Promowane tweety w aktualnościach, kierowaliśmy do obserwujących markę fanów oraz do użytkowników o podobnych zainteresowaniach. W tweetach poza bezpośrednimi odnośnikami do mistrzostw świata w postaci zdjęć piłkarzy, pojawiał się również content edukacyjny prezentujący zalety korków Samba f50, interesujący przede wszystkim marketerów i potencjalnych klientów. Call to action wykorzystane w promocji na Twitterze odwoływało się do głównego sloganu kampanii adidasa na Mistrzostwa Świata w Brazylii #allinornothing. Dzięki czemu udało się zaangażować do komunikacji z marką nie tylko entuzjastów piłki nożnej.

10

11 Liquid, dział kreatywny MEC profil i kampania cini minis na facebooku

12 cele Zbudowanie świadomości marki CINI MINIS na Facebooku wśród grupy Young Adults, definiowanej jako osoby w wieku lat Zaangażowanie fanów w komunikację opartą o brand heroes CINI MINIS. efekty Średni miesięczny zasięg profilu na poziomie 2,9 milionów UU. Co miesiąc marka docierała do 64% grupy docelowej na Facebooku. Uzyskanie 102,889 fanów w ciągu 9 miesięcy obecności na Facebooku. opis Na potrzeby działań stworzony został fanpage miłośników cynamonu i CINI MINIS, na którym prowadzona była komunikacja oparta o brand heroes marki. Bohaterowie marki CINI MINIS komentowali bieżące wydarzenia, odnosząc się do tematów ze świata m.in. filmu, muzyki, sztuki - zawsze posługując się charakterystycznym, cynamonowym poczuciem humoru. W odpowiedzi na rosnącą rolę contentu video przygotowane zostały również krótkie filmy dedykowane komunikacji marki na Facebooku, inspirowane popularnymi tematami dla odbiorców, które spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem.

13 Liquid, dział kreatywny MEC działania dla republiki kaktusa

14 cele Celem kampanii było zwiększenie sprzedaży oraz wzrost zaangażowania fanów marki, których Lody Kaktus zgromadziły na fanpage u Republika Kaktusa. efekty Wzrost rotacji versus rok ubiegły o 50% odsłon teledysku do utworu Dobra Aura na YouTube. Republika Kaktusa w okresie Marzec-Sierpień 2014 najbardziej angażującym fanpagem w kategorii Żywność/Słodycze wg. Sotrendera. Ponad głosów oddanych przez fanów marki w konkursie na projekt koszulki. W okresie trwania kampanii Republika Kaktusa zdobyła nowych fanów. opis REPUBLIKA KAKTUSA konsekwentnie buduje platformę komunikacyjną, która integruje działania promocyjne we wszystkich kanałach (display, SEM, spoty i autorskie programy w tv oraz sampling). Od czasu powstania, profil REPUBLIKI KAKTUSA na Facebooku stał się nie tylko kanałem komunikacyjnym z grupą docelową (Core TG: 13-17), ale społecznością, która dzieli się własnymi preferencjami i indywidualnym stylem. W 2014 roku, po sukcesie formatu kreatywnego wykorzystywanego w postach na fanpage u w roku ubiegłym postanowiliśmy dać szanse wykazać się fanom marki w sposób kreatywny. W maju Lody Kaktus swoim fanom udostępniły kreator Kaktusowych Demotywatorów.

15 Przeprowadzona została też druga edycja konkursu Patyki za Wyniki, w której marka nagradzała fanów aktywnych na fanpage u. Osią komunikacji na Facebooku była również współpraca z polską niezależną wytwórnią hip hopową i labelem odzieżowym PROSTO, która zaowocowała organizacją 8 koncertów trasy Rap Republika Kaktusa Tour, w której specjalny autobus-scena gościł polskich raperów (m.in. VNM, DIOX, PMM) i DJów. Trasa była na bieżąco relacjonowana na profilu Republiki Kaktusa. Lody Kaktus wspólnie z PROSTO stworzyły wideo z trasy a także wakacyjny utwór Dobra Aura, który w okresie trzech miesięcy zdobył odsłon na YouTube.

16 Społeczności.pl KAMPANIA ZBYSZKO ŚMIESZNE MINY -3 CYTRYNY

17 cele Prezentacja nowej butelki napojów Zbyszko z linii 3 Cytryny wprowadzonej w 20 rocznicę założenia firmy Zbyszko. Promocja brandu oraz przedstawienie napoju 3 Cytryny jako produktu dla każdego, na każdą okazję oraz bez sztucznych słodzików i konserwantów. efekty zgłoszonych prac w konkursie oddanych głosów w rankingu. Konkurs Nagrody Galeria Ranking Zbyszko 3 Cytryny Regulamin 20 mln odsłon formatów reklamowych, z którymi zetknęło się ponad 800 tys. użytkowników fotka.pl, a 200 tys. użytkowników odwiedziło sekcję konkursową! Skuteczność promocji na poziomie 28% CTR-u. opis Na potrzeby akcji na Fotka.pl stworzyliśmy sekcję specjalną na której zorganizowaliśmy konkurs Śmieszne miny 3 Cytryny. Zadaniem konkursowym było dodanie zdjęcia, tak zwanego selfie, przedstawiającego śmieszną minę. Tematyka konkursu była bardzo swobodna i rozrywkowa, a jednocześnie wzbudzająca zainteresowanie użytkowników, którzy chętnie dzielili się swoimi śmiesznymi zdjęciami. Spośród zgłoszeń z najwyższą liczbą punktów wyłoniono 3 zwycięzców. Konkurs został bardzo dobrze odebrany przez użytkowników Fotka.pl.

18 Społeczności.pl street style academy by mango

19 cele Promocja jesiennej kolekcji MANGO. Zaangażowanie do akcji popularnej blogerki Klaudii Adaszewskiej, wyróżnionej przez Vanity Fair jako Best Dressed w 2014 roku. efekty osób zaangażowało się w działania (głosowanie). Sekcję konkursową odwiedziło ponad osób generując ponad odsłon. Skuteczność formatów reklamowych na poziomie 5% CTR-u. opis Konkurs odbył się na specjalnie przygotowanej sekcji konkursowej na serwisie Miumag.pl i został podzielony na dwa tygodniowe flighty. Przed każdym z flightów redaktorki serwisu wyruszały na ulice Warszawy w poszukiwaniu najlepiej ubranych dziewczyn. Wybrano łącznie 56 śledzących trendy warszawianek! Zgłoszenie obejmowało krótką ankietę i zdjęcie. Zwyciężczyniami konkursu zostały 4 uczestniczki, które otrzymały najwięcej głosów (like). Piątą zwyciężczynię wybrała Klaudia Adaszewska, która wsparła kampanię przygotowując stylizacje bazujące na jesiennej kolekcji MANGO. Zakupy Klaudii wraz ze zdjęciami zostały zaprezentowane w artykule Inside Office na Miumag.pl. Akcja była szeroko promowana także z wykorzystaniem mechanizmów Facebook a. Za zakup mediów i współudział w tworzeniu koncepcji akcji odpowiadał dom mediowy Media Direction OMD.

20 Grupa Kalicińscy.com poszukiwany /poszukiwana Kota Emilka via potęga social mediów!

21 opis Wszystko zaczęło się od wzruszającego listu, który otrzymał dział PUBLIC RELATIONS IKEA od taty trzyletniego Kuby, któremu zaginął ukochany pluszak o imieniu Emilka, za którym chłopiec bardzo tęsknił i nie mógł bez niego zasnąć. Nieszczęście rodziców chłopca potęgował fakt, że poszukiwana maskotka została wycofana z asortymentu sklepów IKEA i nie była już dostępna w sprzedaży. Błyskawiczna reakcja IKEA we współpracy z agencją Kalicińscy.com, w połączeniu z potencjałem social mediów, który został natychmiast dostrzeżony i wykorzystany przez IKEA, zaowocował akcją Poszukiwany/Poszukiwana na profilu marki na Facebooku. 15 stycznia agencja Kalicińscy.com umieściła na profilu IKEA.pl post z prośbą o pomoc w odnalezieniu zaginionej maskotki ze zdjęciem pluszaka, które natychmiast zostało komentowane i share owane przez fanów marki. Osoba, która zgodziła się oddać chłopcu poszukiwanego kotka, znalazła się nadzwyczaj szybko, właściwie od razu. Jak Emilka wróciła do domu? Także sam powrót zaginionej kotki Emilki został wykorzystany jako content na profilu IKEA na Facebooku. Od taty trzyletniego Kuby Kalicińscy.com otrzymali fotorelację z powrotu Emilki z wakacji (bo taki był oficjalny powód nieobecności kotka w domu ), na które się wybrała, jak się później okazało... Pluszowy kot zapukał do drzwi małego Kuby i oficjalnie wrócił do domu. Szczęśliwy finał historii został sfotografowany przez domowników, a niesforna Emilka dostała nawet reprymendę od sześcioletniej siostry Kubusia, tłumacząc, że nie powinna sama, bez informowania wyjeżdżać z domu :). efekty ZASIĘG ORGANICZNY Liczba like ów: Liczba share ów: 529 Liczba komentarzy: 195 Zasięg: blisko 160k Budżet: 0, 00 zł na wsparcie posta

22 Jaki morał z tej bajki W pędzie za zasięgami, optymalizacją, konwersją nie możemy zapominać o pierwotnych potrzebach, jakie realizują social media. Ludzka twarz marki, którą pokazała IKEA i niesienie zwykłej pomocy, zaowocowały ponadprzeciętnym zaangażowaniem fanów IKEA. Poszukiwanie kotka Emilki można jak najbardziej zakwalifikować jako działanie real time marketingowe, ale w nietypowej formie. Autorsko możemy je nazwać samopomocą social mediową, która poruszyła 160 tysięcy osób. Bo kto z nas nie miał ulubionego pluszaka, bez którego trudno byłoby zasnąć...

23 Grupa Kalicińscy.com Przesuń granice z Castrol EDGE

24 opis Kampania promująca nową linię oleju Castrol EDGE Titanium FST w Polsce. W digital jej głównym elementem był 6-etapowy konkurs dla internautów pt. Przesuń granice z Castrol EDGE, za którego kreację i działania on-line odpowiadała agencja Kalicinscy.com. Finałem każdego etapu konkursu był co-drive zwycięzcy z zawodowym kierowcą sportowym, a w etapie finałowym - spotkanie i co-drive z gwiazdą YouTube - Kenem Blockiem. Konkurs prowadzony był na stronie a bohaterem każdego z 6 niezależnych etapów, był inny kierowca sportowy. W ramach przygotowań do kampanii agencje Kalicińscy.com i The FOG content agency wyprodukowały materiały filmowe i redakcyjne oraz zorganizowały profesjonalną sesję fotograficzną z udziałem zawodników startujących w barwach Castrol EDGE. W działaniach promocyjnych został wykorzystany wizerunek dziewięciu sportowców. Grzegorz Staszewski, rekordzista w wyścigach na 1/4mili. Paweł Trela, driftingowy Mistrz Polski. Jedyny drifter prowadzący stopą Bartosz Ostałowski. Maciej Oleksowicz, zawodnik rajdowy. Kierowca i showman Ken Block. Kierowcy wyścigowi Volkswagen Castrol Cup Gosia Rdest, Jan Kisiel i Jerzy Dudek. Autentyczne historie kierowców, jakich wspiera Castrol EDGE zostały wpisane w wartości marki takie jak przesuwanie granic czy wytrzymałość w ekstremalnych warunkach. Poszczególne etapy konkursu wspierane były zarówno przez działania kontentowe jak i poprzez tradycyjną reklamę. Największy nacisk położono na promocję konkursu w mediach społecznościowych. Dzięki wygranej w konkursie, fani motorsportu mogli przesunąć własne granice, usiąść w fotelu pasażera i przeżyć to, co na co dzień przeżywają zawodnicy Castrol EDGE. W ramach działań branded content wyprodukowano 4 filmy, w których zawodnicy Castrol EDGE wzywali internautów do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału w konkursie oraz 3 filmy dokumentalne, opowiadające o zawodnikach i ich pasji do motorsportu. Film opowiadający o wyjątkowym kierowcy driftingowym, który prowadzi samochód jedynie przy wykorzystaniu stóp pt. Bartosz Ostałowski. Na tych samych zasadach dzięki zaangażowaniu użytkowników i ich udostępnieniom uzyskał na Facebooku zasięgu organicznego i stał się viralem!

25 efekty Do konkursu wysłano w sumie ponad 5,2 tysięcy zgłoszeń. Na stronie konkursowej pojawiło się użytkowników. Wszystkie filmy konkursowe na Facebooku i YouTube zostały obejrzane razy. Kampania na Facebooku odnotowała w sumie: kliknięć lubię to!, komentarzy, udostępnień.

26 Biuro Podróży Reklamy RIPOSTA DO ADBUSTERA

27 cele Tekst Riposta do AdBustera stworzony został dla Dekoral Fashion w odpowiedzi na niekorzystne wizerunkowo video znanego vlogera AdBustera. Celem tekstu było odparcie negatywnej opinii, przy równoczesnym nieatakowaniu vlogera. efekty Ponad naturalnych wykopów na Wykop.pl! Ponad 600 naturalnych polubień na fan page marki. Naturalny Demotywator.pl. Wygenerowanie 19 publikacji epr. Post w sumie polubiło ponad osób, udostępniając go 117 razy. Co najważniejsze: zdecydowana większość komentarzy, czy to na Facebooku, Wykopie, czy pod publikacjami była jednoznacznie pozytywna dla Dekoral Fashion, bardzo często wręcz entuzjastyczna, pełna uznania dla marki. Marka odzyskała swój wizerunek i zapewnienie od konsumentów, że będą bardziej kierowali się przy decyzjach zakupowych tą odpowiedzią, niż video AdBustera. opis Podstawą strategii był miły, kulturalny, ale jednocześnie momentami ironiczny, wykorzystujący internetowy język i słownictwo ton, podparty merytorycznymi argumentami i wiedzą fachową. Odpowiadając w inteligentny sposób udało się poprawić wizerunek marki Dekoral Fashion i jego produktów, pozycjonując nadal markę jako eksperta od kolorów i farb. Akcja Riposta do AdBustera zdobyła Nagrodę Główną Pióro Roku 2014 w kategorii Publikacja dla klientów - Artykuły wspierające markę oraz Nagrodę Główną Webstar Creative 2014 w kategorii Tekst/Copywriting.

28 Biuro Podróży Reklamy CHARYTATYWNI. ALLEGRO - PODZIEL SIĘ TYM, CO MASZ NAJLEPSZEGO

29 cele Wprowadzenie na rynek platformy aukcyjnej charytatywni.allegro, dzięki której możliwe jest zbieranie funduszy na cele charytatywne oraz prowadzenie akcji CSR. Dotarcie z informacją o platformie do pięciuset PR Managerów oraz Rzeczników Prasowych największych polskich firm, agencji reklamowych, mediów i instytucji. Wywołanie naturalnego buzzu w social media. efekty Launch platformy charytatywni.allegro.pl odbił się szerokim echem w mediach oraz wśród grupy docelowej. O akcji dyskutowała branża reklamowa, pisały o niej media, firmy przekazywały sobie informację o starcie nowej platformy, a zaproszone do akcji firmy chętnie dzieliły się w swoich społecznościowych kanałach marketingowych informacją o wystawianych przez siebie aukcjach oraz dziękowały za wytypowanie. W akcję włączali się nawet celebryci napisała do nas m.in. Dorota Zawadzka, z prośbą o przysłanie kuriera. Na platformie pojawiło się setki aukcji charytatywnych. W prasie ukazało się 127 publikacji na temat startu platformy i kampanii. 420 osób zdecydowało się pomóc. opis Rozwiązaniem agencji była niestandardowa przesyłka składająca się z dwóch kopert: POMAGAM i NIE POMAGAM. Otwarcie koperty POMAGAM uruchomiało elektroniczny licznik odmierzający 72 godziny. Zegara nie dało się zatrzymać. Odbiorca miał 72 godziny, żeby pomóc uruchomić aukcję charytatywną. Dodatkowo aukcje i zaangażowanie firm było oceniane przez Macieja Budzicha i Natalię Hatalską. Ambasadorami projektu zostały topowe nazwiska sceny charytatywnej w Polsce - Anna Dymna, Ewa Błaszczyk oraz Jurek Owsiak. Kampania zdobyła wiele prestiżowych nagród Srebrna Epica 2014, Grand Prix oraz inne nagrody nagrody Kreatura 2014, Nagroda Główna Złoty Spinacz Nagrody główne na Webstar Festival.

30 Socialyse Marcelina. life with LG G2 mini kampania wideo

31 cele Wypromowanie nowego smartfona LG G2 mini ze średniej półki cenowej, będącego jednocześnie mniejszą wersją głównego flagowca marki. Kluczowym wskaźnikiem sukcesu było zbudowanie zasięgu wśród grupy docelowej oraz wpisanie marki oraz produktu w naturalny i wiarygodny dla grupy docelowej kontekst. Grupa docelowa Pokolenie Y zwane pokoleniem Millenialsów, zainteresowane najnowszymi technologiami, a szczególnie smartfonami, jednak wyjątkowo odporne na standardową komunikację reklamową z dość negatywnym stosunkiem do marki LG w internecie. Ok. 3,5 mln użytkowników z tej grupy, którzy są zainteresowani smartfonami jest obecna w serwisie Facebook. Zakładając, że większość Millenialsów ma tam konto był to nasz estymowany zasięg. opis strategii Aby dotrzeć do grupy docelowej musieliśmy obejść jej reklamowy radar wykorzystując skuteczność naturalnej rekomendacji oraz popularność treści wideo w internecie. Zdecydowaliśmy się zaprosić do współpracy celebrytkę, która jest przedstawicielką grupy docelowej, jednocześnie będąc na początku drogi do wielkiej kariery. Nasz wybór padł na Marcelinę. Jej utwór Karmelove osiągnął już ponad 2 mln wyświetleń w serwisie YouTube, a druga płyta Wschody Zachody, z której pochodzi, spotkała się z pozytywnym odbiorem w Sieci. Marcelina poza wrodzoną naturalnością jest również atrakcyjną kobietą, często wspierając młode marki modowe kierowane do Pokolenia Y, jak Pakamera, czy Yeah Bunny.

32 Decydując się na wykorzystanie treści wideo, które są idealnym nośnikiem emocji, jednocześnie pamiętając o tym, aby kampania była oparta na naturalnym, prawdziwym kontekście, który będzie budził zaufanie, postanowiliśmy wykorzystać prawdziwą historię naszej bohaterki i spełnić jedno z jej marzeń, komunikując jednocześnie dwa najważniejsze hasła w pozycjonowaniu marki LG Life s Good i Everything is possible. Marcelina od dawna chciała odwiedzić swojego brata, który mieszka na stałe na wyspie Reunion. Właśnie to marzenie postanowiliśmy spełnić organizując dwutygodniowy wyjazd na Reunion oraz sąsiedzką wyspę Mauritius. W trakcie wyjazdu Marcelina odwiedziła swojego brata oraz zbierała inspiracje do nowej, trzeciej płyty, która będzie miała premierę jeszcze w tym roku. rezultaty Głównym sukcesem kampanii było stworzenie platformy smartgeneration.pl, z wykorzystaniem której prowadzone są kolejne działania we współpracy z precyzyjnie wybranymi influencerami oraz odmłodzenie wizerunku marki i zwiększenie jej atrakcyjności dla grupy docelowej. Kampania spotkała się z wyjątkowo pozytywnym odbiorem w Internecie. Wszystkie filmy, które powstały w ramach kampanii obejrzano łącznie 663 tys. razy, CTR kampanii wideo (wideo+kreacja) wyniósł 24,2% (w porównaniu do średniej kategorii, która wynosi 2% wg danych ebuzzing), treści publikowane na fanpage u marki dotarły do ponad 2,5 mln profili (przy zakładanym KPI dotarcia wynoszącym 3 mln użytkowników z grupy docelowej obecnych na FB), osiągając zasięg wyświetleń na poziomie 34,5 mln. LG G2 mini osiągnął również sukces sprzedażowy. wykonanie W ramach kampanii zrealizowaliśmy dedykowaną sesję fotograficzną Marceliny, wyprodukowaliśmy 19 modnych stylistycznie wśród grupy docelowej filmów wideo, 10 krótkich filmów z wykorzystaniem kreatywnego montażu na Instagram oraz making off z całej podróży, które pokazywały przygodę Marceliny, w której towarzyszył telefon LG G2 mini. W trakcie pobytu na Mauritiusie zrealizowaliśmy również streaming live koncertu ponad 8 tys. km od Polski, nakręcony telefonem LG G2 mini, który był transmitowany również w zakładce na fanpage u marki oraz opublikowaliśmy osobny koncert w serwisie YouTube z pierwszą w Polsce, dynamiczną możliwością zmiany trzech

33 kamer z wykorzystaniem mechanizmu adnotacji w serwisie, która to opcja nie jest dostępna z poziomu zarządzania kontem YouTube. Wszystkie treści były regularnie publikowane we wszystkich kanałach owned Klienta, w tym przede wszystkim na fanpage u LG Polska, Instagramie oraz w dedykowanej akcji platformie skierowanej do Pokolenia Y smartgeneration.pl. Treści były też promowane z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi takich, jak - współpraca z firmą ebuzzing, globalną marką stojącą za promocją wielu znanych filmów wirusowych, czy precyzyjnie targetowane reklamy Facebook Ads, które zbudowały wyjątkowo duży zasięg akcji w naturalnym dla Millenialsów medium.

34 Socialyse Launch gry Watch_dogs

35 cele Celem kampanii był launch i wsparcie sprzedaży nowej gry produkcji studia Ubisoft - Watch_dogs. Stanęliśmy przed wyzwaniem stworzenia strategii komunikacji, która wyróżniłaby grę wśród innych tytułów na rynku i jednocześnie zapewniłaby sprzedaż gry na poziomie 50 tysięcy sztuk. opis Gra Watch_dogs była nową produkcją Ubisoftu. Otoczenie konkurencyjne w tej kategorii gier jest bardzo silne. Wiedzieliśmy, że będziemy musieli przekonać do siebie fanów takich produkcji jak GTA, Saints Row czy Sleeping Dogs. Biorąc pod uwagę sytuację gry na rynku postawiliśmy na ciągłą komunikację, która pozwoli zbudować i utrzymać świadomości produktu w grupie celowej. Głównym zadaniem, które przed nami stanęło, było dotarcie do graczy oraz osób intersującymi się nowymi technologiami. Grupę tę podzieliliśmy na graczy hard oraz casual. Gracze hard to osoby świadome nadchodzących premier i często kupujące gry w przedsprzedaży. Gracze casual natomiast interesują się nowymi trendami technologicznymi, grają raczej rzadko. Jeśli już, to w gry video, które polecą im znajomi bądź opiniotwórcze serwisy internetowe. Wiedzieliśmy, że gracze hard w ogromnej większości kupią nasz tytuł. Wyzwaniem było przekonanie do Watch_dogs graczy casual. Jest to grupa dużo liczniejsza niż gracze hard a co za tym idzie bardzo interesująca z punktu widzenia wolumenu sprzedaży. Wiedzieliśmy że aby do nich dotrzeć musi być o nas głośno a działania budujące świadomość marki nie mogą przejść bez echa i powinny być na tyle intersujące i nośne aby mogły roznieść się wirusowo. wykonanie Kampania przebiegła pod hasłem Hakowanie to nasza broń. Stworzyliśmy unikalną platformę komunikacji pod adresem 403.discordia.pl powstał fikcyjny blog Pawła Kruka - hakera, na co dzień eksperta ds. bezpieczeństwa sieci komputerowych.

36 W fazie teaserowej internauci byli o nim informowani selektywnie na: - blogach i kontekstowych strony internetowych, gdzie umieszczaliśmy treści na temat bezpieczeństwa w sieci - serwisach w społecznościowych, na których hakowaliśmy profile użytkowników. W momencie ogłoszenie daty premiery blog obrandowaliśmy motywami z gry Watch_dogs. Od tego momentu rozpoczęliśmy szeroką komunikację gry z wykorzystaniem formatów display na stronach o tematyce technologicznej, rozrywkowej oraz growej. W dniu premiery ruszyła akcja z blogerami. Ambasadorami kampanii w internecie zostali Michał Górecki oraz Paweł Opydo, których grupa odbiorców pokrywała się z Grupą Celową kampanii. Zwieńczeniem współpracy była gra miejska geocaching zorganizowana w Krakowie i Warszawie. Blogerzy opublikowali mapę z 6 punktami w swoich miastach. Zadaniem uczestników było odnalezienie ukrytych kodów do gry na PC. Aby móc zagrać, uczestnicy musieli zrobić sobie zdjęcie z kodem i umieścić je w komentarzu pod postem blogera. Popularność gry przerosła nasze oczekiwania. W ciągu dwóch godzin od opublikowania map wszystkie punkty i kody zostały zdobyte. W grze miejskiej pomógł też satyryczny magazyn internetowy Faktoid, który po raz pierwszy w historii opublikował sponsorowaną Łamiącą wiadomość. rezultaty Kampania Watch_dogs zakończyła się ogromnym sukcesem. Dzięki nieszablonowemu podejściu do komunikacji udało nam się wykreować u przedstawicieli Grupy Celowej chęć posiadania gry, w której będą mogli hakować otaczający ich świat. Pragnienie bycia hakerem przełożyło się sprzedaż pudełek gry, a więc 40% więcej niż zakładał cel biznesowy Ubisoftu. Blog Pawła Kruka w czasie trwania kampanii był odwiedzony ponad 200 tysięcy razy a fanpage gry w czasie trwania kampanii polubiło ponad 16 tysięcy użytkowników Facebooka.

37 Socialyse Daję słowo prudential

38 cele Założeniem było zaplanowanie angażującej kampanii wizerunkowej o potencjale społecznościowym, która będzie spójna z pozycjonowaniem marki, przenosząc historyczny kontekst jej działalności w czasy współczesne oraz będzie nawiązywała do ostatniej kampanii Prudential Historia przedwojennej polisy na życie. opis Kampania miała trafić szeroko, zarówno do osób młodych, jak i starszych, do mikroprzedsiębiorców, przedsiębiorców, artystów, rzemieślników, czy osób działających w instytucjach państwowych. Kampanię zdecydowaliśmy się oprzeć na kwestii dotrzymywania obietnic, tak ważnej dla całej kategorii ubezpieczeniowej, jednocześnie precyzyjnie wpisującej się w kontekst ostatniej kampanii Prudential. Opierając akcję na tak górnolotnej idei postanowiliśmy maksymalnie uprościć akcję, oferując mechanizm, który pozwoli internautom dać i zweryfikować dotrzymanie danego słowa. Mechanizm ten wzbogaciliśmy o elementy wirusowe aby pozwolić na rozprzestrzenianie się idei akcji w najważniejszych kanałach społecznościowych. Postawiliśmy również na produkcję serii materiałów wideo jako idealnego nośnika emocji w pierwszej i ostatniej fazie akcji. Główna część akcji miała miejsce w internecie na stronie internetowej dajeslowo.pl, która wciąż istnieje i zbiera kolejne obietnice. Wykorzystaliśmy również kanały społecznościowe Klienta fanpage Czas na przyszłość oraz kanał na YouTube tworząc dedykowane treści. Aby poszerzyć zasięg w pierwszej fazie akcji zdecydowaliśmy się wejść we współpracę z trójką największych vlogerów na polskim YouTube. W ostatniej fazie akcji wyruszyliśmy również w podróż po Polsce aby nagrodzić wybrane osoby, które dotrzymały danego słowa. rezultaty W trakcie trwania akcji dodano 589 słów, w tym 252 zostało potwierdzonych. Zasięg akcji na kanałach vlogerów wyniósł obejrzeń. Dedykowane filmy z osobami znanymi stworzone w ramach akcji obejrzano ponad 900 tys. razy. Strona dajeslowo.pl zebrała 80 tys. unikalnych użytkowników.

39 wykonanie Akcję Daję słowo podzieliliśmy na trzy etapy teaser, rozwinięcie i podsumowanie. Stworzyliśmy stronę dajeslowo. pl, która stała się centrum kampanii. Jej podstawowymi elementami były: definicja dawania słowa, którą stworzyła Paulina Mikuła z vloga Mówiąc inaczej, 5 zasad dawania słowa w intepretacji Prudential, aplikacja Daję słowo, która pozwalała na dodanie słowa danego prywatnie lub wielu osobom oraz weryfikację dotrzymanych słów i galeria dodanych oraz dotrzymanych słów.. W etapie teaserowym opublikowaliśmy 7 filmów, w których pokazaliśmy znane osoby, które na co dzień dotrzymują konkretnego słowa, w tym film ze znanym muzykiem Radzimirem Dębskim, dziennikarzem kulinarnym Pawłem Lorochem, czy Romanem Modzelewskim, właścicielem bistro Przekąski u Romana. Osoby te zostały ambasadorami akcji. W rozwinięciu akcji do udziału zaprosiliśmy również trójkę vlogerów, których zadaniem było danie i dotrzymanie danego słowa oraz zaproszenie do udziału w akcji swoich widzów. Celem współpracy z vlogerami było zbudowanie dużego zasięgu. Finałem akcji stały się wideorelacje z podróży po Polsce, w której odwiedziliśmy i nagrodziliśmy osoby, które dotrzymały danego słowa z wykorzystaniem aplikacji na stronie dajeslowo.pl. Zostały one nakręcone również z wykorzystaniem ukrytej kamery.

prezentuje działania na platformie

prezentuje działania na platformie prezentuje działania na platformie Obecność na - korzyści Obecność na YouTube - korzyści O co chodzi? Ile razy zastanawialiście się Państwo jak skutecznie komunikować się z odbiorcami? Ile razy narzekaliście

Bardziej szczegółowo

social relations agency

social relations agency social relations agency POBIJ REKORD ŚWIATA W SWOJEJ KUCHNI CASE STUDY Facebook Facebook to obecnie najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie. Posiada bardzo dobre możliwości targetowania komunikatów.

Bardziej szczegółowo

Video Content Marketing

Video Content Marketing Video Content Marketing Sposobem na skuteczną komunikację w biznesie. Case Study. Justyna Hernas Kierownik Działu Reklamy Internetowej Agenda 2 Video Marketing dlaczego warto Video Content Marketing wybrane

Bardziej szczegółowo

Oferta niestandardowa! 2013!

Oferta niestandardowa! 2013! Oferta niestandardowa! 2013! INNOVAWEB - KOBIETA! MIESIĘCZNIE ODWIEDZA NAS 2.5 MLN INTERNAUTÓW * GENERUJĄC W SUMIE 12 MLN ODSŁON* BAZA MAILINGOWA 300 000 adresów Źródło: * Google Analytics (styczeń 2013

Bardziej szczegółowo

Bileciki do kontroli CASE STUDY. Kampania nagrodzona w konkursie Mixx Awards 2010

Bileciki do kontroli CASE STUDY. Kampania nagrodzona w konkursie Mixx Awards 2010 Bileciki do kontroli CASE STUDY Kampania nagrodzona w konkursie Mixx Awards 2010 Akcja promocyjna dla klientów marki Cropp - połączenie kanałów on i offline STRATEGIA kampanii: Cele kampanii: Głównym celem

Bardziej szczegółowo

Prezentacja usług. Informacja Komunikacja Dystrybucja - Sprzedaż

Prezentacja usług. Informacja Komunikacja Dystrybucja - Sprzedaż Prezentacja usług Informacja Komunikacja Dystrybucja - Sprzedaż Twórcy firmy 7 lat doświadczenia w zakresie e-commerce Zarządzanie i tworzenie sukcesów największej polskiej apteki internetowej Domzdrowia.pl

Bardziej szczegółowo

SMO MEDIA I KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE. Bydgoszcz, dnia..2014 r. Usługodawca

SMO MEDIA I KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE. Bydgoszcz, dnia..2014 r. Usługodawca Bydgoszcz, dnia..2014 r. SMO MEDIA I KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE Usługodawca Talem Technologies Sp. z o.o. ul. Cieszkowskiego 22/1; 85-052 Bydgoszcz Tel. 52 366 70 73; Infolinia: 801 080 238 NIP: 967-12-41-356;

Bardziej szczegółowo

MOŻEMY DORADZIĆ. Jak nie przepłacać za powierzchnię reklamową? (np. kupować CPM za 2 zł na witrynach biznesowych)

MOŻEMY DORADZIĆ. Jak nie przepłacać za powierzchnię reklamową? (np. kupować CPM za 2 zł na witrynach biznesowych) MOŻEMY DORADZIĆ Jak nie przepłacać za powierzchnię reklamową? (np. kupować CPM za 2 zł na witrynach biznesowych) Jak precyzyjnie i tanio docierać do Twojej Grupy Docelowej? Jakie efektywne modele komunikacji

Bardziej szczegółowo

SPORTS_GOL Piłkarska Oferta Specjalna + EURO2012

SPORTS_GOL Piłkarska Oferta Specjalna + EURO2012 + EURO2012 Marketing Sportowy Sport był, jest i będzie najbardziej uniwersalną platformą sponsoringową, pozwala na masowe dotarcie do konsumentów. Marketing Sportowy w Internecie Internet to doskonałe

Bardziej szczegółowo

Podziel się tym, co masz najlepszego! Podsumowanie aukcji cz. 3 i rozwiązanie konkursu

Podziel się tym, co masz najlepszego! Podsumowanie aukcji cz. 3 i rozwiązanie konkursu Podziel się tym, co masz najlepszego! Podsumowanie aukcji cz. 3 i rozwiązanie konkursu Podsumowania aukcji dokonują Natalia Hatalska i Maciej mediafun Budzich https:/w.facebokmhtls/p10523849 W czasie,

Bardziej szczegółowo

Czy warto przygotować kampanię wyborczą w mediach społecznościowych i jak to zrobić?

Czy warto przygotować kampanię wyborczą w mediach społecznościowych i jak to zrobić? Czy warto przygotować kampanię wyborczą w mediach społecznościowych i jak to zrobić? Warsztat, Kongres Kobiet 9.05.2014 Czy social media są potrzebne w kampanii? Z internetu korzysta 61,4% Polaków (18,51

Bardziej szczegółowo

OFERTA REKLAMOWA 2011

OFERTA REKLAMOWA 2011 OFERTA REKLAMOWA 2011 INNOVAWEB KOBIETA MIESIĘCZNIE ODWIEDZA NAS 2.4 MLN INTERNAUTEK * GENERUJĄC W SUMIE 21 MLN ODSŁON* SPĘDZAJĄC ŚREDNIO 9 MIN PODCZAS WIZYTY** Źródło: * Google Analytics (lipiec 2011

Bardziej szczegółowo

SMYK buduje zasięg marki i zwiększa sprzedaż dzięki kampanii Display

SMYK buduje zasięg marki i zwiększa sprzedaż dzięki kampanii Display buduje zasięg marki i zwiększa sprzedaż dzięki kampanii Display O to międzynarodowa sieć sklepów specjalistycznych z artykułami dla dzieci. Zarówno sklepy stacjonarne, jak i sklep internetowy dostarczają

Bardziej szczegółowo

Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl

Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl Twoje miejsce elementem gry? Stań się częścią narodzin nowego na polskim rynki

Bardziej szczegółowo

Sieć reklamowa Google

Sieć reklamowa Google Sieć owa Google. Reklama display - bannerowa. www.marketing-it.pl Program. Dlaczego warto ować się online? jest sieć owa Goggle? Proces kupowania Jakie są zalety sieci owej Google? Wybieranie odpowiednich

Bardziej szczegółowo

To był rok! Czyli podsumowanie aktywności Serca i Rozumu na Facebooku

To był rok! Czyli podsumowanie aktywności Serca i Rozumu na Facebooku To był rok! Czyli podsumowanie aktywności Serca i Rozumu na Facebooku W 2011 roku Serce i Rozum zdobyło zaufanie konsumentów 2 2011 to był rok, kiedy weszliśmy do pierwszej ligi na Facebooku 2011 3 Zostaliśmy

Bardziej szczegółowo

netsprint Firma i produkty artur.banach@netsprint.eu 1

netsprint Firma i produkty artur.banach@netsprint.eu 1 netsprint Firma i produkty artur.banach@netsprint.eu 1 Oferta artur.banach@netsprint.eu 2 Sieć kontekstowo-behawioralna Adkontekst największa polska sieć reklamy kontekstowej umożliwiająca emisję reklam

Bardziej szczegółowo

48 Hour Film Project 2013

48 Hour Film Project 2013 48 Hour Film Project 2013 Propozycja sponsoringu Kiedy na zrobienie filmu masz 48 godzin, liczy się każda minuta. Film czym jest 48HFP? http://www.youtube.com/watch?v=idgn51kf9ve&feature=youtu.be 48HFP

Bardziej szczegółowo

Oferta Fenomem.pl w ramach działań marketingowych na Facebook.com. email: monika@fenomem.pl kom.: 664-007-876

Oferta Fenomem.pl w ramach działań marketingowych na Facebook.com. email: monika@fenomem.pl kom.: 664-007-876 Oferta Fenomem.pl w ramach działań marketingowych na Facebook.com OFERTA Czym jest Facebook.com? Facebook.com to darmowy serwis społecznościowy, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć

Bardziej szczegółowo

O nas Moderatio RisingDot

O nas Moderatio RisingDot O nas Rozpoczęliśmy działalność w 2008 roku pod nazwą Moderatio jako firma specjalizująca się w moderacji i animacji witryn internetowych, portali oraz serwisów społecznościowych (odpowiednik agencji social

Bardziej szczegółowo

Medium pierwszego wyboru dla kobiet w ciąży i młodych rodziców!

Medium pierwszego wyboru dla kobiet w ciąży i młodych rodziców! Medium pierwszego wyboru dla kobiet w ciąży i młodych rodziców! Od ponad 9 lat działamy w branży parentingowej Mamy w internecie nie mają przed nami tajemnic Miesięcznie jest z nami ponad 450 000 kobiet

Bardziej szczegółowo

Konkurs organizowany jest pod nazwą Employer Branding Stars.

Konkurs organizowany jest pod nazwą Employer Branding Stars. Regulamin konkursu Employer Branding Stars I. Nazwa konkursu Konkurs organizowany jest pod nazwą Employer Branding Stars. II. Organizator Organizatorem konkursu Employer Branding Stars jest firma HRstandard

Bardziej szczegółowo

Promocyjna oferta prowadzenia strony firmowej na na Facebooku

Promocyjna oferta prowadzenia strony firmowej na na Facebooku Promocyjna oferta prowadzenia strony firmowej na na Facebooku Oferta ważna od 01.04.2015 do 31.05.2015 Działania na Facebooku to komunikacja dynamiczna, regularna, zazwyczaj o charakterze lekkim, rozrywkowym,

Bardziej szczegółowo

Jak Sportowysklep.pl. wyprzedził konkurencję? Nominacje do nagród:

Jak Sportowysklep.pl. wyprzedził konkurencję? Nominacje do nagród: Jak wyprzedził konkurencję? Wyzwania: wyprzedaż asortymentowa - maksymalizacja wolumenu sprzedaży, poszerzenie zasięgu kampanii wśród nowych użytkowników, zmniejszenie kosztu konwersji o 10% w porównaniu

Bardziej szczegółowo

WITAMY W CONNECTION! www.connection.com.pl

WITAMY W CONNECTION! www.connection.com.pl WITAMY W CONNECTION! www.connection.com.pl ZAPRASZAMY! O NAS: Celem naszej działalności jest szeroko pojęty marketing narzędzie niezbędne w nowoczesnym biznesie, które odpowiednio wykorzystane przyczyni

Bardziej szczegółowo

Creative Media. Marketing szeptany i nie tylko. Centrum Usługowo-Handlowe Robert Kiljańczyk

Creative Media. Marketing szeptany i nie tylko. Centrum Usługowo-Handlowe Robert Kiljańczyk Centrum Usługowo-Handlowe Robert Kiljańczyk Creative Media Marketing szeptany i nie tylko 2016 0 05-6 5 0 S u ł k o w i c e, u l. L i p o w a 9 O nas Jesteśmy grupą najlepszych specjalistów w dziedzinie

Bardziej szczegółowo

WYNIKI badania Stan marketingu cyfrowego w centrach handlowych Benchmark - Social Media Index. PRCH Marketing Club 26 marca 2015

WYNIKI badania Stan marketingu cyfrowego w centrach handlowych Benchmark - Social Media Index. PRCH Marketing Club 26 marca 2015 WYNIKI badania Stan marketingu cyfrowego w centrach handlowych Benchmark - Social Media Index PRCH Marketing Club 26 marca 2015 AGENDA 1. Badanie ankietowe roli marketingu cyfrowego w działaniach marketingowych

Bardziej szczegółowo

Students.pl społecznośćstudentów

Students.pl społecznośćstudentów Students.pl społecznośćstudentów Przykładowe realizacje kampanii reklamowych Ostatnia aktualizacja: 18.04.2011 r. Unilever(marka Knorr) Cel: promocja prostych przepisów na szybkie dania dla studentów z

Bardziej szczegółowo

Goldbach Multichannel

Goldbach Multichannel Goldbach Multichannel >> Założenia oferty Trendy w konsumpcji mediów Fragmentacja kanałów komunikacji Postępująca digitalizacja punktów styku z grupą docelową w świecie rzeczywistym Zmiana sposobu konsumpcji

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa portalu internetowego Konstancina-Jeziorny

Oferta reklamowa portalu internetowego Konstancina-Jeziorny Oferta reklamowa portalu internetowego Konstancina-Jeziorny Prezentujemy Państwu ofertę reklamową portalu internetowego mieszkańców Konstancina- Jeziorny. Oferta na 2015 rok uwzględnia atrakcyjne i skuteczne

Bardziej szczegółowo

Media społecznościowe: wykorzystanie w PR

Media społecznościowe: wykorzystanie w PR : O badaniu Cel Deklarowany zakres wykorzystania mediów społecznościowych w komunikacji public relations i marketingowej Opinie pracowników branży PR & marketing na temat ich oczekiwań związanych z tego

Bardziej szczegółowo

MEDIAFLEX PREZENTACJA FIRMY. Mediaflex Sp. z o. o.. ul. Wodna 17, 30-556 Kraków www.mediaflex.pl

MEDIAFLEX PREZENTACJA FIRMY. Mediaflex Sp. z o. o.. ul. Wodna 17, 30-556 Kraków www.mediaflex.pl MEDIAFLEX PREZENTACJA FIRMY Mediaflex Sp. z o. o.. ul. Wodna 17, 30-556 Kraków www.mediaflex.pl Mediaflex oferta Oferujemy kompleksowe działania wspomagające działalność naszych Klientów w Internecie.

Bardziej szczegółowo

Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl

Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl Twoje miejsce elementem gry? Stań się częścią narodzin nowego na polskim rynki

Bardziej szczegółowo

Chcemy Wam opowiedzieć o.

Chcemy Wam opowiedzieć o. Chcemy Wam opowiedzieć o. Naszej agencji Naszych wybranych projektach Naszych Klientach Naszej ofercie Kontakcie do nas Nasza agencja Good One PR jest agencją Public Rela ons należącą do Good One Group.

Bardziej szczegółowo

Załącznik 3C do SIWZ Opis Przedmiotu Zamówienia utworzenie, prowadzenie i administrowanie kontem na Facebooku

Załącznik 3C do SIWZ Opis Przedmiotu Zamówienia utworzenie, prowadzenie i administrowanie kontem na Facebooku Załącznik 3C do SIWZ Opis Przedmiotu Zamówienia utworzenie, prowadzenie i administrowanie kontem na Facebooku Przedmiot zamówienia: utworzenie, prowadzenie i administrowanie kontem na Facebooku w 2016

Bardziej szczegółowo

Portal odkryjmalopolske.pl to funkcjonujący już od ponad roku serwis informacyjno turystyczny, ukazujący bogactwo kulturowe i przyrodnicze Małopolski.

Portal odkryjmalopolske.pl to funkcjonujący już od ponad roku serwis informacyjno turystyczny, ukazujący bogactwo kulturowe i przyrodnicze Małopolski. Portal odkryjmalopolske.pl to funkcjonujący już od ponad roku serwis informacyjno turystyczny, ukazujący bogactwo kulturowe i przyrodnicze Małopolski. Działalność portalu koncentruje się na: upowszechnianiu

Bardziej szczegółowo

Największe serwisy medyczne dla pacjentów

Największe serwisy medyczne dla pacjentów Największe serwisy medyczne dla pacjentów Warszawa 2013 Nr 1 w Zdrowiu i medycynie Najszybciej rozwijające się media medyczne w Internecie - I miejsce w kategorii Zdrowie i medycyna wg Megapanelu marzec

Bardziej szczegółowo

nieograniczona możliwość dodawania filmów z 1,5 miliona unikalnych użytkowników dlastudenta miesięcznie integracja profilu z

nieograniczona możliwość dodawania filmów z 1,5 miliona unikalnych użytkowników dlastudenta miesięcznie integracja profilu z nieograniczona możliwość dodawania filmów z 1,5 miliona unikalnych użytkowników dlastudenta miesięcznie integracja profilu z Informator Miejski to swoista interaktywna mapa drogowa. Pomaga odwiedzającym

Bardziej szczegółowo

maciaszczyk interaktywny wzbudzamy e-mocje

maciaszczyk interaktywny wzbudzamy e-mocje maciaszczyk interaktywny wzbudzamy e-mocje Nie chcemy, żeby ludzie Cię zobaczyli. Chcemy, żeby Cię zapamiętali. Jak zbudujemy Twój wizerunek w Internecie? Kompleksowa oferta działań interactive obejmuje

Bardziej szczegółowo

Eksperci Tesco na Facebooku

Eksperci Tesco na Facebooku ., a jeśli nagle jawi Ci się ponad 100 000 fanów na Facebooku to wiedz, że tam się coś bardzo mocno dzieje. Autorzy: Dr Jan Zając Marta Gołyś Eksperci Tesco na Facebooku 1 Henio, brand hero marki Tesco

Bardziej szczegółowo

Innow o a w cyj y na Reklama w grupie portali

Innow o a w cyj y na Reklama w grupie portali Innowacyjna Reklama w grupie portali Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. Priorytety Reklamy 1. Dostrzegamy potrzeby Klienta, jego indywidualność i cele. Każdą reklamę przygotowujemy wspólnie z Klientem,

Bardziej szczegółowo

e-marketingowa nieżka S.A. - Oficjalnego Sponsora Polskiej Kampania Streszczenie Sytuacja wyjściowa Zadanie i cele dla firmy

e-marketingowa nieżka S.A. - Oficjalnego Sponsora Polskiej Kampania Streszczenie Sytuacja wyjściowa Zadanie i cele dla firmy 1 Streszczenie Kraj/Region: Polska Branża: a: chemia budowlana Profil klienta Kampania e-marketingowa dla Śnie nieżka S.A. - Oficjalnego Sponsora Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej FFiL Śnieżka S.A.

Bardziej szczegółowo

Z czym to się je? O co w tym chodzi?

Z czym to się je? O co w tym chodzi? Z czym to się je? O co w tym chodzi? Czym jest e-marketing? E-marketing to narzędzie promocji i jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi marketingu. Głównym medium e- marketingu jest Internet oraz

Bardziej szczegółowo

I. Wykaz wszystkich informacji opublikowanych przez Emitenta w trybie raportu bieżącego w okresie objętym raportem

I. Wykaz wszystkich informacji opublikowanych przez Emitenta w trybie raportu bieżącego w okresie objętym raportem Raport miesięczny za kwiecień 2012 roku Zgodnie z punktem 16 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 795/2008 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 31 października 2008 roku "Dobre Praktyki

Bardziej szczegółowo

O Agencji Celem ImPress PR Kompleksowe podejście do budowania wizerunku marki/produktu Oferta szyta na miarę - Wiedza

O Agencji Celem ImPress PR Kompleksowe podejście do budowania wizerunku marki/produktu Oferta szyta na miarę - Wiedza OFERTA ImPress PR O Agencji Celem ImPress PR jest w pełni mierzalne kreowanie wizerunku Państwa firmy przy wykorzystaniu najlepszych praktyk PR i marketingu Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych strategii

Bardziej szczegółowo

InteractiveVision. agencja interaktywna. www.interactivevison.pl tel.: +48 510 069 9 9 3

InteractiveVision. agencja interaktywna. www.interactivevison.pl tel.: +48 510 069 9 9 3 InteractiveVision agencja interaktywna www.interactivevison.pl tel.: +48 510 069 9 9 3 WWW Agencja InteractiveVision zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz ich zarządzaniem dla klientów indywidualnych

Bardziej szczegółowo

Podziel się tym, co masz najlepszego! Podsumowanie aukcji cz. 2

Podziel się tym, co masz najlepszego! Podsumowanie aukcji cz. 2 Podziel się tym, co masz najlepszego! Podsumowanie aukcji cz. 2 Podsumowania aukcji dokonują Natalia Hatalska i Maciej mediafun Budzich Wreszcie ruszyło się coś w aukcjach charytatywnych zgłaszanych przez

Bardziej szczegółowo

niezależny subiektywne wybory

niezależny subiektywne wybory Citigram to portal miejsca, rzeczy i czasu. To pierwszy, niezależny przewodnik po europejskich miastach. Został stworzony z pasji do fotografii, podróży, odkrywania nowych, ciekawych miejsc i ludzi, którzy

Bardziej szczegółowo

Prowadzenie firmowej strony WWW i fanpage

Prowadzenie firmowej strony WWW i fanpage Prowadzenie firmowej strony WWW i fanpage artykuły tematyczne pozycjonowanie artykułów informacje prasowe obsługa redakcyjna copywriting Brak zaplecza redakcyjnego - Mamy na to radę? Redakcja Rankingu

Bardziej szczegółowo

JAK SKUTECZNIE WYPROMOWAĆ IMPREZĘ BIEGOWĄ NA

JAK SKUTECZNIE WYPROMOWAĆ IMPREZĘ BIEGOWĄ NA JAK SKUTECZNIE WYPROMOWAĆ IMPREZĘ BIEGOWĄ NA Agenda Slajdy 3-11: Do kogo mówimy? Profil polskiego biegacza Jak dotrzeć do biegaczy na Facebooku? Slajdy 23-63: Strona Slajdy 64-70: Wydarzenie Slajdy 71-83:

Bardziej szczegółowo

PORTAL TURYSTYCZNY. Zapraszamy do zapoznania się z profilem serwisu oraz naszą ofertą

PORTAL TURYSTYCZNY. Zapraszamy do zapoznania się z profilem serwisu oraz naszą ofertą PORTAL TURYSTYCZNY Zapraszamy do zapoznania się z profilem serwisu oraz naszą ofertą SPIS TREŚCI 1. Informacja o serwisie - str. 2 2. Statystyki - str. 3 3. Oferta reklamy - str. 4 4. Kontakt - str. 11

Bardziej szczegółowo

LoveKraków.pl. Kraków, 03.06.2014

LoveKraków.pl. Kraków, 03.06.2014 LoveKraków.pl Kraków, 03.06.2014 KIM JESTEŚMY? KRAKOWIANIE DOŚWIADCZENIE Kochamy Kraków! LoveKraków.pl to najszybciej rozwijający się portal informacyjny w Małopolsce. Codziennie bieżące informacje z życia

Bardziej szczegółowo

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI. Zapytanie ofertowe

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI. Zapytanie ofertowe KSENS Waldemar Kardasz ul. Urocza 11 15-240 Białystok tel. + 48 508 111 323 Waldek.kardasz@ksens.pl www.ksens.pl Białystok, 07.04.2014 Zapytanie ofertowe I. ZAMAWIAJĄCY KSENS Waldemar Kardasz ul. Urocza

Bardziej szczegółowo

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z DUŻE PODRÓŻE?

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z DUŻE PODRÓŻE? DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z DUŻE PODRÓŻE? Duże Podróże to blog podróżniczy na którym zamieszczam relacje ze swoich wypraw w formie dopracowanych pod każdym względem opowieści. Porusza również tematy

Bardziej szczegółowo

FANPAGE TRENDS POLSKA STYCZEŃ 2013 TELEKOMUNIKACJA

FANPAGE TRENDS POLSKA STYCZEŃ 2013 TELEKOMUNIKACJA FANPAGE TRENDS POLSKA STYCZEŃ 0 TELEKOMUNIKACJA Komentarz Marta Soja Brand Community Manager Lemon Sky Kategoria Telekomunikacja skupia największe fanpage brandowe polskiego Facebooka. W tej chwili już

Bardziej szczegółowo

PREZENTACJA HANDLOWA VIDEOREACH

PREZENTACJA HANDLOWA VIDEOREACH PREZENTACJA HANDLOWA VIDEOREACH I. RYNEK TRENDY REKLAMY WIDEO Źródło: IAB AdEx 2011 I. RYNEK - DLACZEGO REKLAMA VIDEO Trend światowy wskazuje na duży potencjał rozwoju reklamy wideo w Polsce (reklama wideo

Bardziej szczegółowo

feb Case Study dla marki Miss Trendy (Konkurs Nagrody za stylizacje)

feb Case Study dla marki Miss Trendy (Konkurs Nagrody za stylizacje) Case Study dla marki Miss Trendy (Konkurs Nagrody za stylizacje) Rzeszów 2011 Ogólnopolska sieć sklepów z odzieżą damską Miss Trendy (rys. 1). Klient organizuje konkurs dla fanów swojego profilu na platformie

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego nr ROYGARD/POIG/02/2015 z dnia 09.03.2015 r. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA STWORZENIE I OBSŁUGA KAMPANII INTERNETOWEJ DLA PLATFORMY HANDLOWEJ CABAS.pl w

Bardziej szczegółowo

Spider s Web to skuteczne narzędzie marketingowe oparte o opinie i analizy na temat technologii. Przemysław Pająk, właściciel SpidersWeb.

Spider s Web to skuteczne narzędzie marketingowe oparte o opinie i analizy na temat technologii. Przemysław Pająk, właściciel SpidersWeb. Spider s Web to skuteczne narzędzie marketingowe oparte o opinie i analizy na temat technologii Przemysław Pająk, właściciel SpidersWeb.pl Największy blog technologiczny w Polsce oraz prawdopodobnie największy

Bardziej szczegółowo

Platforma Content Marketingowa. Buduj oglądalność i pozyskuj wartościowe prospekty biznesowe. Dla szybszego rozwoju Twojego biznesu

Platforma Content Marketingowa. Buduj oglądalność i pozyskuj wartościowe prospekty biznesowe. Dla szybszego rozwoju Twojego biznesu Platforma Content Marketingowa Buduj oglądalność i pozyskuj wartościowe prospekty biznesowe Dla szybszego rozwoju Twojego biznesu Dlaczego Content Marketing? Główna różnica pomiędzy tradycyjnymi akcjami

Bardziej szczegółowo

Facebook Custom Audience, Audience Insights. Dzięki współpracy z:

Facebook Custom Audience, Audience Insights. Dzięki współpracy z: Facebook Custom Audience, Audience Insights Dzięki współpracy z: Custom Audience - wstęp Dzięki grupom niestandardowych odbiorców możesz dotrzeć do klientów, których już poznałeś(aś) poprzez reklamy na

Bardziej szczegółowo

profesjonalna obsługa programu partnerskiego

profesjonalna obsługa programu partnerskiego profesjonalna obsługa programu partnerskiego program partnerski w modelu Cost Per Sale na przykładzie sklepu sportowego liczba unikalnych użytkowników: 80 000 założenia reklama online rozliczana wyłącznie

Bardziej szczegółowo

Bluerank kompleksowo i skutecznie dla Inter Cars SA

Bluerank kompleksowo i skutecznie dla Inter Cars SA Bluerank kompleksowo i skutecznie dla Inter Cars SA Bluerank opracował i wdrożył kompleksową kampanię SEM dla marki Motointegrator, która wyraźnie poprawiła sprzedaż i wizerunek marki. Projekt zakładał

Bardziej szczegółowo

Wielkanoc 2014 Propozycja niestandardowej aktywności w ramach portalu WP.PL

Wielkanoc 2014 Propozycja niestandardowej aktywności w ramach portalu WP.PL Wielkanoc 2014 Propozycja niestandardowej aktywności w ramach portalu WP.PL Warszawa, 13.01.2014 1 Agenda W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi proponujemy partnerstwo w serwisie wielkanoc.wp.pl

Bardziej szczegółowo

OFERTA PERFORMANCE MARKETINGU. KERRIS performance - Efektywność ponad wszystko

OFERTA PERFORMANCE MARKETINGU. KERRIS performance - Efektywność ponad wszystko OFERTA PERFORMANCE MARKETINGU KERRIS performance - Efektywność ponad wszystko O nas 2 1 2 Efektywność ponad W skrócie: wszystko Nie uznajemy kompromisów i nie zadowalamy się średnimi wynikami. Naszym celem

Bardziej szczegółowo

to agencja specjalizująca się w kompleksowej obsłudze marek w mediach społecznościowych. Dzięki specjalistycznemu know-how, dopasowaniu oferty do

to agencja specjalizująca się w kompleksowej obsłudze marek w mediach społecznościowych. Dzięki specjalistycznemu know-how, dopasowaniu oferty do to agencja specjalizująca się w kompleksowej obsłudze marek w mediach społecznościowych. Dzięki specjalistycznemu know-how, dopasowaniu oferty do indywidualnych potrzeb oraz silnemu wsparciu technologicznemu,

Bardziej szczegółowo

EXTREME CARS RACING CASE STUDY GRA REKLAMOWA

EXTREME CARS RACING CASE STUDY GRA REKLAMOWA c EXTREME CARS RACING CASE STUDY GRA REKLAMOWA AGENDA I. Cele Klienta w ramach projektu promocyjnego II. Założenia projektu promocyjnego III. Opis gry reklamowej IV. Dystrybucja gry reklamowej V. Statystyki

Bardziej szczegółowo

CONNECTION MEDIA. CONNECTION public relations - agencja public relations, social media i marketing, artconnection music - wytwórnia fonograficzna

CONNECTION MEDIA. CONNECTION public relations - agencja public relations, social media i marketing, artconnection music - wytwórnia fonograficzna CONNECTION MEDIA CONNECTION public relations - agencja public relations, social media i marketing, artconnection music - wytwórnia fonograficzna Witamy w CONNECTION public relations NASZE RALIZACJE CONNECTION.com.pl

Bardziej szczegółowo

Przez ostatnie 3 lata agencja Hypermedia Isobar prowadziła ciągły proces rekrutacyjny drenując rynek ze specjalistów w swojej dziedzinie.

Przez ostatnie 3 lata agencja Hypermedia Isobar prowadziła ciągły proces rekrutacyjny drenując rynek ze specjalistów w swojej dziedzinie. Isobar Explorer Kontekst Przez ostatnie 3 lata agencja Hypermedia Isobar prowadziła ciągły proces rekrutacyjny drenując rynek ze specjalistów w swojej dziedzinie. Coraz trudniej było pozyskiwać nowych

Bardziej szczegółowo

F a c e b o o k - d l a F i r m

F a c e b o o k - d l a F i r m F a c e b o o k - d l a F i r m Oferta działań marketingowych dla firm związanych z tenisem ziemnym O nas: jesteśmy Agencją Marketingu Interaktywnego; świadczymy usługi w zakresie prezentacji oraz obecności

Bardziej szczegółowo

Jak działa Brandle? Narzędzie online do organizacji i sprawdzania efektów marketingu szeptanego w internecie

Jak działa Brandle? Narzędzie online do organizacji i sprawdzania efektów marketingu szeptanego w internecie Jak działa Brandle? Narzędzie online do organizacji i sprawdzania efektów marketingu szeptanego w internecie Brandle to narzędzie do organizacji, prowadzenia i sprawdzania efektów kampanii marketingu szeptanego

Bardziej szczegółowo

Internetowy system e-crm do obsługi biura podróży. Marek Bytnar, Paweł Kraiński

Internetowy system e-crm do obsługi biura podróży. Marek Bytnar, Paweł Kraiński Internetowy system e-crm do obsługi biura podróży Marek Bytnar, Paweł Kraiński Cele pracy utworzenie nowoczesnego systemu CRM dla biura podróży, które oferuje swoje usługi przez Internet zaproponowanie

Bardziej szczegółowo

Poniżej pozwolimy sobie przedstawić argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w reklamę w portalu budnet.pl

Poniżej pozwolimy sobie przedstawić argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w reklamę w portalu budnet.pl Szanowni Państwo, Poniżej pozwolimy sobie przedstawić argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w reklamę w portalu budnet.pl Portal budnet.pl jest tematycznym serwisem informacyjnym, skierowanym

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa portali internetowych: Mierzyna, Bezrzecza, Gumieniec i gminy Dobra

Oferta reklamowa portali internetowych: Mierzyna, Bezrzecza, Gumieniec i gminy Dobra Oferta reklamowa portali internetowych: Mierzyna, Bezrzecza, Gumieniec i gminy Dobra Prezentujemy Państwu ofertę reklamową portali internetowych mieszkańców: Mierzyna, Bezrzecza, Gumieniec i gminy Dobra.

Bardziej szczegółowo

#JakubRoskoszTravels 1

#JakubRoskoszTravels 1 #JakubRoskoszTravels 1 O mnie Nazywam się Jakub Roskosz. Na łamach bloga piszę o mojej pasji nieprzerwanie od ponad trzech lat. Posiadam dużą wiedzę i doświadczenie w tematyce mody męskiej, które zdobyłem

Bardziej szczegółowo

SMOBY. Akcja wspierająca sprzedaż kuchenek GOTUJ ZE SMOBY Lipiec grudzień 2014

SMOBY. Akcja wspierająca sprzedaż kuchenek GOTUJ ZE SMOBY Lipiec grudzień 2014 SMOBY Akcja wspierająca sprzedaż kuchenek GOTUJ ZE SMOBY Lipiec grudzień 2014 Cele akcji: Budowa świadomości marki SMOBY wśród osób, które jeszcze nie miały z nią styczności Percepcja wartości Uzasadnienie

Bardziej szczegółowo

jest wszędzie! Nr teamu 3

jest wszędzie! Nr teamu 3 jest wszędzie! Nr teamu 3 Co jest grane24 : sytuacja wyjściowa Portal, którego wcześniej nie było Inspiruje, lokalnie doradza co robić w wolnym czasie Użyteczny Zbiera wszystkie wydarzenia w 1 miejscu

Bardziej szczegółowo

Wydawca BIS Sport Sebastian Krystek ul. Chwiałkowskiego 22/6 61-571 Poznań. e-mail: biuro@bissport.pl

Wydawca BIS Sport Sebastian Krystek ul. Chwiałkowskiego 22/6 61-571 Poznań. e-mail: biuro@bissport.pl Wydawca BIS Sport Sebastian Krystek ul. Chwiałkowskiego 22/6 61-571 Poznań e-mail: biuro@bissport.pl Redaktor Naczelny Sebastian Krystek tel: 783-426-277 e-mail: sebastiankrystek@wp.pl reklama Biathlon.pl

Bardziej szczegółowo

Inbound Marketing w promocji miast czyli marketing trafiający wprost do odbiorcy.

Inbound Marketing w promocji miast czyli marketing trafiający wprost do odbiorcy. Wojciech Szymański Inbound Marketing w promocji miast czyli marketing trafiający wprost do odbiorcy. Idea Inbound Marketingu Możliwości efektywnej promocji miast Miasto Gdańsk jako lider promocji w sieci

Bardziej szczegółowo

15 Października 2014. Onet Audience. Nowa jakość dotarcia do konsumenta!

15 Października 2014. Onet Audience. Nowa jakość dotarcia do konsumenta! 15 Października 2014 Onet Audience Nowa jakość dotarcia do konsumenta! Targetowanie źródłem przewagi W Polsce i na świecie marketerzy szukają tego samego Marketerzy i przedstawiciele domów mediowych uważają

Bardziej szczegółowo

Agenda. BizRunner Content Marketing

Agenda. BizRunner Content Marketing Agenda BizRunner Content Marketing BizRunner // Efektywny Biznes w Internecie Klienci, projekty i nagrody: Castorama: content marketing, opisy, zdjęcia, baza danych oraz utrzymanie i moderacja intranetu

Bardziej szczegółowo

OFERTA REKLAMOWA! 2013!

OFERTA REKLAMOWA! 2013! OFERTA REKLAMOWA! 2013! CO ZYSKUJESZ? Zaufanie. Gwarantujemy Ci transfera zaufania z naszej marki, którą pokochali nasi użytkownicy na Twoją markę. Miłość. Reklama w wartościowych serwisach tematycznych

Bardziej szczegółowo

Marcin Rausch dyrektor działu reklamy Głos Dziennik Pomorza

Marcin Rausch dyrektor działu reklamy Głos Dziennik Pomorza Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić Państwu kompleksową ofertę związaną ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Oferta obejmuje wszystkie nośniki Głosu Dziennika Pomorza największej i najchętniej

Bardziej szczegółowo

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy. Marketing internetowy

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy. Marketing internetowy Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Marketing internetowy Dr Leszek Gracz Uniwersytet Szczeciński 25 marca 2015 r. EKONOMICZNY UNIWERSYTET DZIECIĘCY WWW.UNIWERSYTET-DZIECIECY.PL O czym dzisiaj będziemy mówić

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA SZKÓŁ POLICEALNYCH

OFERTA DLA SZKÓŁ POLICEALNYCH OFERTA DLA SZKÓŁ POLICEALNYCH Istniejemy nieprzerwanie już od 10 lat Portal dlamaturzysty.pl Blisko 2 000 000 użytkowników rocznie - pozwól im do siebie dotrzeć 2 Portal dlamaturzysty.pl jest informatorem

Bardziej szczegółowo

Appki.com.pl strona 1

Appki.com.pl strona 1 Appki.com.pl strona 1 Serwis Appki.com.pl powstała w marcu 2013 roku jako odpowiedź na zwiększone zainteresowanie światem mobilnym. Jest źródem informacji dla wszystkich użytkowników smartfonów, tabletów

Bardziej szczegółowo

SEO to nie wszystko. Jak promować content bez ryzyka? Łukasz Ciechanek ContentStream

SEO to nie wszystko. Jak promować content bez ryzyka? Łukasz Ciechanek ContentStream SEO to nie wszystko Jak promować content bez ryzyka? Łukasz Ciechanek ContentStream SEO i content marketing jeszcze nigdy nie były tak blisko SEOwcy mówią: Jak content marketing wspiera SEO Content marketing

Bardziej szczegółowo

Wyniki kampanii społecznej Łączy nas charakter (2012)

Wyniki kampanii społecznej Łączy nas charakter (2012) Załącznik 7 do Zapytania ofertowego nr 5/2013 Wyniki kampanii społecznej Łączy nas charakter (2012) Kampania Łączy nas charakter trwała od 24 września 2012 r. do 16 grudnia 2012 r. W jej ramach wydano

Bardziej szczegółowo

PLANOWANIE, REALIZACJA I OPTYMALIZACJA KOMUNIKACJI REKLAMOWEJ Z WYKORZYSTANIEM WIDEO I AUDIENCE E-MAILINGU

PLANOWANIE, REALIZACJA I OPTYMALIZACJA KOMUNIKACJI REKLAMOWEJ Z WYKORZYSTANIEM WIDEO I AUDIENCE E-MAILINGU PLANOWANIE, REALIZACJA I OPTYMALIZACJA KOMUNIKACJI REKLAMOWEJ Z WYKORZYSTANIEM WIDEO I AUDIENCE E-MAILINGU Grzegorz Trondowski Business Development Director Katarzyna Olender Head of Agency Team Anna Milewska

Bardziej szczegółowo

Kilka słów o Portalu

Kilka słów o Portalu Oferta współpracy RECENZJE INSTRUKCJE RANKINGI PORADY Kilka słów o Portalu Zasięg (UU): 320k Emisja (PV): 700k YouTube: 38.5k Facebook: 4.5k dane: Google Analytics październik 2014 Serwis VideoTesty.pljest

Bardziej szczegółowo

netsprint Oferta 360 stopni artur.banach@netsprint.eu 1

netsprint Oferta 360 stopni artur.banach@netsprint.eu 1 netsprint Oferta 360 stopni artur.banach@netsprint.eu 1 Gdzie jesteśmy Polska (Adkontekst.pl & 6 innych sieci) Ukraina (Adpower.com.ua) Dania (Openadex.com) Litwa, Łotwa (Textads) Norwegia (Adpower) Bułgaria,

Bardziej szczegółowo

Eventy w oczach przedsiębiorców

Eventy w oczach przedsiębiorców Eventy w oczach przedsiębiorców Justyna Piesiewicz 11 marca, 2009 All rights reserved Accreo Taxand 1 Czy eventy są ważne; Skuteczna komunikacja w event marketingu; Podsumowanie; Q&A. Agenda All rights

Bardziej szczegółowo

Dotarcie do atrakcyjnej grupy adresatów, posiadających realną siłę nabywczą. Oferta dedykowana i formaty dopasowane do potrzeb

Dotarcie do atrakcyjnej grupy adresatów, posiadających realną siłę nabywczą. Oferta dedykowana i formaty dopasowane do potrzeb Dotarcie do atrakcyjnej grupy adresatów, posiadających realną siłę nabywczą Oferta dedykowana i formaty dopasowane do potrzeb Efekt synergii nasze pozycjonowanie, m.in. obecność w Google News i serwisie

Bardziej szczegółowo

Skalnik.pl kompleksowa obsługa Performance Marketing case study

Skalnik.pl kompleksowa obsługa Performance Marketing case study Skalnik.pl kompleksowa obsługa Performance Marketing case study Wprowadzenie Skalnik to sieć sklepów górskich we Wrocławiu założona w 1993 roku. Od lat zaopatruje wszystkich, którzy przyjemnie i bezpiecznie

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Targetmarketing.pl to serwis, w którym w prosty i szybki sposób można kupić marketingową bazę danych, stworzyć własną kampanię e-mailingową oraz pozyskać

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA UCZELNI WYŻSZYCH

OFERTA DLA UCZELNI WYŻSZYCH OFERTA DLA UCZELNI WYŻSZYCH Istniejemy nieprzerwanie już od 10 lat Portal dlamaturzysty.pl Ponad 2 500 000 użytkowników rocznie - pozwól im do siebie dotrzeć 2 Portal dlamaturzysty.pl jest informatorem

Bardziej szczegółowo

OFERTA PEŁNEJ OBSŁUGI W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH + POZYCJONOWANIE

OFERTA PEŁNEJ OBSŁUGI W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH + POZYCJONOWANIE OFERTA PEŁNEJ OBSŁUGI W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH + POZYCJONOWANIE Szanowni Państwo. Szybkość rozwoju aktywności w internecie w ostatnich latach wielokrotnie przekracza wszelkie wyobrażenia. Portale, które

Bardziej szczegółowo

biuro prasowe interaktywnie.com regularnie informuj o Twojej Firmie naszych Czytelników

biuro prasowe interaktywnie.com regularnie informuj o Twojej Firmie naszych Czytelników biuro prasowe interaktywnie.com regularnie informuj o Twojej Firmie naszych Czytelników dlaczego interaktywnie.com dlaczego interaktywnie.com interaktywnie.com to specjalistyczny portal informacyjny skierowany

Bardziej szczegółowo