Amar. wcześniej firma SMOKI odznaczona gwiazdą Spichlerza Górnego Śląska (certyfikat w załączniku) O nas: Oferta:

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Amar. wcześniej firma SMOKI odznaczona gwiazdą Spichlerza Górnego Śląska (certyfikat w załączniku) O nas: Oferta:"

Transkrypt

1 Amar wcześniej firma SMOKI odznaczona gwiazdą Spichlerza Górnego Śląska (certyfikat w załączniku) O nas: Jesteśmy na rynku od kilku lat. W ciągu tego czasu uczestniczyliśmy w wielu imprezach i nabraliśmy doświadczenia. Ale ciągle również się uczymy i jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i sugestie ze strony naszych Klientów. Oferta: Zajmujemy się obsługą różnego rodzaju imprez plenerowych, pikników, festynów rodzinnych, imprez szkolnych i przedszkolnych a także targów, dni miast i wsi, itp. Chętnie zajmujemy się także oprawą spotkao pracowniczych lub akcji promocyjnych. Wszystkie nasze urządzenia są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są całkowicie bezpieczne. Posiadają Orzeczenia Techniczne (atesty bezpieczeostwa), wydane przez Stowarzyszenie Rzeczoznawców Technicznych Urządzeo Rozrywkowych, a także ubezpieczenie OC Warta Miś Dlatego jeśli zależy paostwu nie tylko na szalonej i ciekawej, ale również bezpiecznej imprezie prosimy do nas dzwonid lub napisad a. W ofercie posiadamy również stoisko z zabawkami i balonami. wymiary sprzętu: zjeżdżalnia: wys. 9 m dł. 12,5 m szer: 8m; zamek: szer:5 dl: 5 wys: 3,5; suchy basen: szer:5 dl: 5 wys: 4,5; quady: 2 sztuki; trampolina: sr: 4,9m; kule wodne: 3 szt. sr: 2m + basen dl:8m szer: 8m; eurobungee: czterostanowiskowe, wys.: 8 DODATKOWO ŚCIŚLE WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMĄ WYNAJMUJĄCĄ HALE NAMIOTOWE ORAZ FIRMĄ NAGŁOŚNIENIOWĄ!! - ZORGANIZUJ Z NAMI IMPREZE MARZEO!!

2 Oferta na sezon zimowy: PROMOCJA -75% W okresie zimowym zorganizowanie imprezy (mikołajek, gwiazdki, ''aktywnych ferii'' itp.) nie stanowi dla nas żadnego problemu. Warunkiem jest jedynie posiadanie hali sportowej lub pomieszczenia o wysokości 4m oraz zezwolenie gminy, dyrektora szkoły lub innej osoby kompetentnej, na wykorzystanie tego pomieszczenia do tych celów. Nasza firma gwarantuje, że podłoże w najmniejszym stopniu nie zostanie uszkodzone. Projekt "aktywne Ferie" polega na odciągnięciu dzieci od papierosów, narkotyków, alkoholu i innych używek poprzez zorganizowanie im wolnego czasu, bo to właśnie w wakacje i ferie wzrasta spożycie alkoholu przez dzieci i młodzież. Do picia przyznaje się ponad 90 proc. nieletnich, znaczna częśd z nich rozpoczyna już w wieku 12 lat. Te straszliwe prognozy skłoniły naszą firmę do przygotowania "Oferty zimowej", na którą stad każdą szkołę czy gminę. Oferta jest również skierowana do wszystkich przedszkoli szkół i gmin, które chcą by ich najmłodsi, szczególnie ci najbiedniejsi, mieli coś z świąt, mikołaja czy ferii.

3 Cennik: Zestaw 1: trampolina duża, suchy basen - 600zł netto za 6h wynajmu wraz z obsługą. Zestaw 2: trampolina duża, zamek dmuchany - 500zł netto za 6h wynajmu wraz z obsługą. Zestaw 3: Zamek dmuchany, suchy basen - 700zł netto za 6h wynajmu wraz z obsługą. Zestaw 4: trampolina duża, suchy basen, zamek dmuchany - 900zł netto za 6h wynajmu wraz z obsługą. Zestaw 5: trampolina duża, suchy basen, zamek dmuchany, zjeżdżalnia zł netto za 6h wynajmu wraz z obsługą. Istnieje możliwośd wynajmu urządzeo np.: na 5 dni, wówczas cena ulega znacznej redukcji np.: Całkowity koszt wynajęcia zestawu nr 5 na 5 dni wynosi nie 6500zł netto ale 4500zł netto (oszczędzasz 2000zł) Dodatkowo możliwośd wykupienia porcji popcornu i waty cukrowej.

4 Zachęcamy do współpracy szkół, przedszkoli, gmin. Razem łatwiej zebrad potrzebne fundusze. Jak pozyskad pieniądze? - przez zbiórkę w szkole - z zakładów pracy - z gminy - z fundacji - współpracując miedzy sobą Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z paostwa strony. Zachęcamy do współpracy, nie dajmy nudzid sie dzieciom w ferie. Z urządzeo mogą korzystad dzieci i młodzież od 3-16 lat. Kontakt: Marek Brzenska Tel ZE SKAŁADANIEM OFERTY PROSZE NIE CZEKAD DO OSTATNIEJ CHWILI, PONIEWAŻ WSZYSTKIE TERMINY MOGĄ JUŻ BYC ZAJĘTE!!!!!!!!! Zdjęcia urządzeo poniżej.

5

6

7