Get out there. Anywhere.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Get out there. Anywhere."

Transkrypt

1 Get out there. Anywhere. 2012

2

3 My wiemy jak. Kiedy i dokąd? To zależy od Ciebie. Gotowy na wyjazd? My także. Nawet jeśli nie znasz jeszcze celu, bądź pewien, że nasze systemy transportowe pomogą Ci do niego dotrzeć. Tam, gdzie kończy się droga, a zaczyna się Twoja prawdziwa podróż. Dotarcie do strzelistych gór, palących słońcem sawann, rwących rzek i wzburzonych mórz powinno być tak łatwe, bezpieczne i stylowe, jak tylko to możliwe. I z myślą o tym powstał każdy uchwyt, box dachowy i bagażnik prezentowany w tym katalogu. Wszystko zaczyna się na etapie aktywnego opracowywania produktów tak aktywnego, jak Twoje życie.

4 Racks 6 Bike 38 Water 58

5 Racks 6 Konstrukcja i cechy użytkowe... 9 Belki Stopy bagażnika Cargo 16 Cargo 16 Konstrukcja i cechy użytkowe Boxy dachowe Składane boxy dachowe Kosze bagażowe System bagażników mocowanych na haku holowniczym Rozwiązania wewnętrzne Thule Professional Dane techniczne Bike 38 Konstrukcja i cechy użytkowe Uchwyty montowane na dachu auta Bagażniki montowane na haku holowniczym.. 46 Bagażniki montowane na tylnych drzwiach Uchwyty montowane wewnątrz Dane techniczne Water 58 Konstrukcja i cechy użytkowe Uchwyty do przewożenia sprzętu wodnego Dane techniczne Winter 66 Konstrukcja i cechy użytkowe Uchwyty do przewożenia sprzętu zimowego Łańcuchy śniegowe Dane techniczne Więcej informacji o produktach znajdziesz na stronie Winter 66

6 Testy tak trudne, jak trudna bywa droga Nie wiemy, jakie przygody czekają Twój sprzęt po drodze. Dlatego zaprojektowaliśmy nasze produkty tak, aby sprostały każdej pogodzie i temperaturze oraz zachowały pełną sprawność w każdym terenie na całym świecie. To jedyny sposób. Wyobraź sobie teraz, jak wygląda nasze centrum testowe. Każdy nowy produkt testowany jest w temperaturach odpowiadających warunkom mroźnej północy i piekącemu żarowi pustyni, wystawiany jest na długotrwałe działanie promieni UV i sprawdzany w komorze solnej pod kątem odporności na korozję. Przechodzi liczne testy wytrzymałościowe, a na koniec specjalna maszyna dokonuje prób wstrząsowych, symulując w ciągu kilku dni dwie podróże dookoła świata. Tak testy są brutalne, ale taki jest też świat. A ponieważ przyznajemy znak jakości tylko tym produktom, które wyszły z nich bez szwanku, nie dziwi fakt, że jesteśmy światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa i wytrzymałości, wyraźnie wyprzedzając branżowe standardy.

7

8 Racks

9 Racks W miarę upływu czasu wraz z powiększającą się rodziną rośnie apetyt na aktywne formy wypoczynku - a miejsca w samochodzie nie przybywa. Więcej miejsca na potrzebny sprzęt znaleźć można, ładując go na dach auta. Najpierw wybierz odpowiedni bagażnik bazowy. Będzie solidną podstawą do transportu każdego ładunku oraz bazą do łatwego montażu uchwytów specjalistycznych. Nasze bagażniki bazowe są niezwykle solidne. Pracujemy nad tym od dziesięcioleci wytrwale projektując je, testując i udoskonalając. I choć nasza oferta jest dziś najszersza na świecie koncepcja procesu tworzenia każdego rozwiązania pozostaje niezmienna: idealne dopasowanie, niezawodność, bezpieczeństwo i łatwość montażu. Wiemy, że z utęsknieniem czekasz na kolejną przygodę. Z bagażnikiem Thule wystarczy kilka prostych czynności, aby spokojnie wyruszyć w drogę.

10 8 Racks

11 Konstrukcja i cechy użytkowe 9 Konstrukcja i cechy użytkowe Wysuwanie na obie strony Innowacyjna, wysuwana belka Thule SlideBar ułatwia ładowanie ciężkich przedmiotów. Wysuwana poza obrys samochodu chroni go przed uszkodzeniem, a Ciebie przed zabrudzeniem. Adapter do rowka T Elegancka alternatywa mocowania akcesoriów względem mocowania wokół belki dla właścicieli bagażników bazowych z rowkiem T. Korzystając z belek Thule SlideBar, można wykorzystać całą jej szerokość. Zabezpieczenie zamkiem Wszystkie nasze bagażniki bazowe można zabezpieczyć na dachu zamkiem z opcją jednego kluczyka dla wszystkich produktów Thule. Zintegrowane narzędzia montażowe W większości systemów bagażników Thule wszystkie narzędzia montażowe są zintegrowane, dlatego nie ma ryzyka pozostawienia ich w domu. SmartSlide Listwa wsuwana w dolny rowek montażowy belki z podziałką ułatwiającą szybki montaż stopy. Wskaźniki momentu obrotowego Pokazują, kiedy bagażnik jest odpowiednio i bezpiecznie przymocowany do pojazdu.

12 10 Belki Pierwsze kroki Nowy, łatwy i zrozumiały przewodnik Thule Fit Guide na lub Fit Guide w formie drukowanej dostępny w sklepach pomoże Ci dobrać najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb. 1 Wybierz belkę odpowiednią do Twoich potrzeb. Thule WingBar Jeżeli planujesz często korzystać z bagażnika bazowego i zostawiać go na dachu auta na dłużej, idealnym rozwiązaniem jest lekka, aluminiowa belka Thule WingBar. Niezwykle cicha, wyposażona w rowek T ułatwiający montaż akcesoriów i pozwalający na wykorzystanie całej długości belki. Dzięki aerodynamicznemu kształtowi jest najbardziej stylową belką w naszej ofercie. Thule SlideBar Jeśli chcesz przewieźć sprzęt sportowy taki, jak kajak czy rowery, inny duży ładunek lub Twój samochód jest wysoki, zwróć uwagę na innowacyjną belkę Thule SlideBar. Wysuwa się ona na obie strony poza obrys samochodu, ułatwiając ładowanie i zdejmowanie ładunku. Thule SquareBar Jeśli korzystasz z belek sporadycznie, standardowa belka prostokątna Thule SquareBar wykonana z wytrzymałej stali i pokryta czarnym tworzywem spełni Twoje oczekiwania. Thule Professional Bar Rzemieślnicy mają specjalne potrzeby, a my mamy specjalną belkę wytrzymałą Thule Professional Bar. Zastosowano w niej unikatowy system trzech rowków, umożliwiający instalację wielu akcesoriów. Więcej informacjo o produktach serii Thule Professional znajdziesz na stronie

13 Belki 11 2 Znajdź odpowiednią stopę. Najważniejszy jest wybór stóp odpowiednich do Twojego samochodu. A wybór zależy od dachu. Niezależnie od tego, czy Twoje auto ma fabryczne punkty montażowe, relingi dachowe, zintegrowane relingi dachowe czy też standardowy dach mamy w ofercie odpowiednie stopy. W drukowanym przewodniku Thule Fit Guide lub na znajdziesz stopy odpowiednie do Twojego modelu auta. Stopa bagażnika Thule 3 Znajdź zestaw dopasowujący odpowiedni do Twojego auta. Jeżeli Twój samochód nie ma relingów ani rynienek dachowych do stóp będziesz potrzebował odpowiedniego zestawu dopasowującego dokładnie dobranego do modelu samochodu. W naszej ofercie znajdziesz całą gamę zestawów dopasowujących do niemal wszystkich modeli aut. W drukowanym przewodniku Thule Fit Guide lub na znajdziesz stopy odpowiednie do Twojego modelu auta. Zestaw dopasowujący Thule Przykłady opcji montażu stóp bagażników bazowych Stopa bagażnika bazowego dla samochodów z fabrycznymi punktami montażowymi. Stopa bagażnika bazowego dla samochodów z relingami dachowymi. Stopa bagażnika bazowego dla samochodów z relingami zintegrowanymi. Stopa bagażnika bazowego dla samochodów z normalnymi dachami.

14 12 Belki Thule WingBar Cicha i wytrzymała. Nowa belka Thule WingBar, inspirowana konstrukcją skrzydła samolotu, jest bezpieczna, stylowa, aerodynamiczna i niezwykle cicha. W porównaniu z poprzednim modelem poziom natężenia dźwięku został zmniejszony o 90 %, a siła unosząca o 55 %. Thule WingBar Lekkie aluminium. Rowek T umożliwiający szybki montaż uchwytów. Listwa WindDiffuser optymalizująca opływ powietrza. Zaślepka WingPlug umożliwiająca szybki dostęp do rowka T. Listwa SmartSlide: innowacyjna pokrywa rowka z podziałką do montażu stóp (chroniona patentem). Łagodnie wygięty profil aerodynamiczny. Technologia TrailEdge zmniejszająca opór powietrza. Atest City Crash.

15 Belki 13 Mała siła unosząca W porównaniu z Thule AeroBar siłę unoszącą zmniejszono o 55 %. Niski poziom hałasu Gdy umieściliśmy belkę Thule WingBar w tunelu aerodynamicznym, okazało się, że generuje o 13 db mniej hałasu niż Thule AeroBar. Innymi słowy jest praktycznie niesłyszalna. WindDiffuser Łatwa w montażu gumowa listwa kryjąca rowek T z charakterystyczną fakturą, która zmniejsza hałas wywołany przepływem powietrza i poprawia ekonomikę zużycia paliwa. SmartSlide Wsuwana osłona rowka belki z podziałką umożliwia szybki montaż stopy. Rowek T umożliwiający szybki montaż Uchwyty i akcesoria ładunkowe łatwo wsunąć w rowek T. Belka dostępna na całej długości pozwala zamocować więcej akcesoriów i maksymalnie wykorzystać jej ładowność. Atest City Crash W połączeniu ze wszystkimi typami stóp bagażników Thule Rapid System spełnia wymagania testu City Crash przy obciążeniu 100 kg. WingPlug Końcówka zaślepki łatwo się obraca, umożliwiając dostęp do rowka T. Zaślepkę WingPlug łatwo zamontować i zdjąć. TrailEdge Ostre narożniki, zainspirowane samochodami zużywającymi mało paliwa, pomagają zredukować siły aerodynamiczne.

16 14 Belki Więcej informacji w Twoim smarfonie. Thule SlideBar Innowacyjna, wysuwana belka Thule SlideBar ułatwia ładowanie ciężkich przedmiotów. Wysuwana się poza obrys auta chroni go przed uszkodzeniem, a Ciebie przed zabrudzeniem. Thule SlideBar Wysuwana na obie strony. Bezpieczny automatyczny zamek zatrzaskowy. Wysuwanie do 600 mm umożliwia dostęp do belki bagażnika na całej długości. Cylinder blokujący z obu stron, umożliwiający użytkownikowi zablokowanie systemu przed nieupoważnionym użyciem. Barwne oznaczenie pozycji otwartej i zamkniętej. Gumowane panele uchwytów, zapewniające bezpieczny chwyt podczas wysuwania. Mechanizm wysuwania chroniony patentem. Atest City Crash. Maksymalna ładowność wynosi 90 kg, także w pozycji wysuniętej. Ucho Thule Eye Bolt 320 W przypadku niektórych uchwytów zamontowanych na belce Thule SlideBar - aby móc korzystać z funkcji wysuwania - konieczne będzie zamontowanie w rowku T ucha Thule Eye Bolt 320, które wykorzystuje się do mocowania taśm. Rowek T umożliwiający szybki montaż Uchwyty i akcesoria ładunkowe łatwo wsunąć w rowek T. Belka dostępna na całej długości pozwala zamocować więcej akcesoriów i maksymalnie wykorzystać jej ładowność.

17 Stopy bagażnika Stopy bagażnika 15 Thule Rapid System 751 Zmyślna, uniwersalna stopa bagażnika bazowego do aut z fabrycznymi punktami montażowymi. Thule Rapid System 753 Elegancka, obniżona uniwersalna stopa bagażnika bazowego do aut z fabrycznymi punktami montażowymi lub relingami zintegrowanymi Thule Rapid System 754 Najbezpieczniejsze i najbardziej ekskluzywne stopy bagażnika bazowego do aut bez relingów dachowych i bez fabrycznych punktów montażowych. Thule Rapid System 757 Najpopularniejsze stopy bagażnika do aut z relingami dachowymi o standardowych średnicach. Thule Rapid System 775 Uniwersalne, eleganckie stopy bagażnika do pasujące do większości relingów, także tych o największych średnicach. Thule Smart Rack 784/785 Uniwersalny, łatwy w użyciu, kompletny bagażnik do mocowania na relingach. Thule 951 Klasyczne stopy bagażnika do aut z rynienkami dachowymi. Belki bazowe 108 cm 120 cm 127 cm 135 cm 144 cm 150 cm 162 cm 175 cm 200 cm 220 cm WingBar SlideBar AeroBar SquareBar Professional bar Stopy bagażnika Typ dachu Dach normalny Dach z fabrycznymi punktami montażowymi Dach z relingami zintegrowanymi Dach z relingami dachowymi Dach z rynienkami Nazwa Thule Rapid System Thule Rapid System Thule Rapid System Thule Rapid System Thule Rapid System Thule Rapid System Thule SmartRack Thule / /951-2 Ładowność (kg)¹ Wysokość stopy (cm)² Zamek Pasuje do belek WingBar, SlideBar i AeroBar Pasuje do belek SquareBar Potrzebny zestaw dopasowujący One-Key System 544 Zamki Thule 527 (951-2) (951) Atest TÜV Spełnia wymagania norm City Crash Informacje dodatkowe Pasuje do relingów o średnicach od mm. Pasuje do relingów o średnicach od mm. Pasuje do relingów o średnicach od mm. Zamykany za pomocą specjalnego narzędzia. Dostępny również dla samochodów z podwyższonym dachem, zestawy stóp 952/952-2 i 953/953-1 ¹ Ładowność określa maksymalne dopuszczalne obciążenie dla każdego typu bagażnika. Sprawdź w instrukcji obsługi auta i instrukcji montażu Thule maksymalną ładowność dachu samochodu. ² Wysokość stopy to odległość od jej podstawy do powierzchni kontaktu z belką. Stopy bagażnika bazowego są dostępne w kompletach po 4 sztuki, a belki bazowe w kompletach po 2 sztuki. Uwaga: Aby określić odległość do górnej powierzchni belki, dodaj 22 mm w przypadku belek Thule SquareBar, 27 mm w przypadku belek Thule AeroBar, 27 mm w przypadku belek Thule WingBar, a 48 mm w przypadku bele Thule SlideBar. Przy pomiarze wysokości nie uwzględnia się specyficznego dla samochodu zestawu dopasowującego.

18 Cargo

19 Cargo Systemy bagażowe Thule są projektowane, by trwać i poddawane są testom daleko wykraczającym poza międzynarodowe wymagania. Innymi słowy: box nie ruszy się nigdzie bez samochodu. W czasie pracy nad naszymi rozwiązaniami bagażowymi z uwagą śledzimy branżę samochodową, zwłaszcza najnowsze trendy projektowe. Chcemy, żeby nasze boxy zawsze pasowały do Twojego auta i to w najlepszym stylu. Ale oczywiście Twoje potrzeby zawsze pozostają osią wszystkich naszych projektów. Boxy dachowe, składane boxy dachowe i inne bagażniki, które przedstawiamy na kolejnych stronach, są niezwykle łatwe w obsłudze i bardzo pojemne.

20 18 Cargo

21 Konstrukcja i cechy użytkowe 19 Konstrukcja i cechy użytkowe Power-Click Opatentowany, wstępnie zamontowany system szybkiego montażu ze zintegrowanym wskaźnikiem momentu obrotowego. Standard w boxach Thule Excellence, Thule Dynamic i Thule Motion. Dual-Side Umożliwia otwieranie boxu z obu stron, co ułatwia montaż, pakowanie i rozładunek. Standard w boxach Thule Excellence, Thule Dynamic, Thule Motion i Thule Pacifi c. Centralny zamek Opatentowany, bezpieczny zamek centralny: klucz może być wyjęty jedynie wtedy, gdy wszystkie rygle są zamknięte. Standard we wszystkich boxach Thule otwieranych z boku. Dyfuzory Zintegrowany projekt dla optymalizacji parametrów aerodynamicznych i obniżenia położenia boxu na samochodzie. Standard w boxach Thule Excellence i Thule Dynamic. Całkowite otwarcie tylnych drzwi auta Przesunięta do przodu pozycja boxu pozwala na całkowite otwarcie tylnych drzwi. Antypoślizgowa mata podłogowa Zintegrowana mata podłogowa z powierzchnią antypoślizgową zapewniają dodatkowe zabezpieczenie ładunku. Standard w boxach Thule Excellence i Thule Dynamic. Kombinacja 2 kolorów Ekskluzywny design z unikalną kombinacją 2 kolorów. Standard w boxach Thule Excellence. Możliwość składania Składanie ułatwia transport i pozwala zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania. Standard w boxach Thule Ranger. Dodatkowa przestrzeń ładunkowa Regulowane belki bazowe umożliwiające umieszczenie dodatkowego ładunku u góry kosza bagażowego. Standard w koszu Thule Xperience.

22 Boxy dachowe

23 Boxy dachowe 21 Więcej informacji w Twoim smartfonie. Thule Excellence Wymiary i kolor Najbardziej ekskluzywny box dachowy na świecie.» Ekskluzywny design z unikalnym, dwubarwnym wiekiem.» Opatentowany system szybkiego montażu Power-Click, do szybkiego i bezpiecznego montażu jedną ręką.» Dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek.» Bezpieczny zamek centralny zamykany kluczem z wygodnym uchwytem.» Zaawansowana aerodynamika z kanałami w podłodze i spojlerami.» Maksymalny dostęp do tylnych drzwi samochodu dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu.» Pokrowiec na wieko chroniący box przed kurzem i zadrapaniami podczas przechowywania.» Wewnętrzne i zewnętrzne uchwyty ułatwiające wygodne otwieranie i zamykanie wieka.» Antypoślizgowa mata podłogowa dla dodatkowego zabezpieczenia ładunku. Unikalna kombinacja dwóch kolorów. Wymiary: 218x94x40 cm. Power-Click Dual-Side Centralny zamek Dyfuzory Całkowite otwarcie tylnych drzwi auta Pokrowiec na wieko Antypoślizgowa mata podłogowa

24 22 Boxy dachowe Thule Dynamic Wymiary Sportowy, aerodynamiczny i lśniący box dachowy.» Nowa, bliższa dachu, opływowa sylwetka boxu wspaniale zharmonizowana z liniami współczesnych aut.» Opatentowany system szybkiego montażu Power-Click, do szybkiego i bezpiecznego montażu jedną ręką.» Dwustronne otwieranie ułatwiające montaż, załadunek i rozładunek.» Bezpieczny zamek centralny zamykany kluczem z wygodnym uchwytem.» Zaawansowana aerodynamika z kanałami w podłodze i spojlerami.» Maksymalny dostęp do tylnych drzwi samochodu dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu.» Uchwyty zewnętrzne ułatwiające otwieranie i zamykanie.» Antypoślizgowa mata podłogowa dla dodatkowego zabezpieczenia ładunku. Thule Dynamic 900. Wymiary: 235x94x35 cm. Thule Dynamic 800. Wymiary: 206x84x34 cm. Kolory Czarny z połyskiem. Thule Dynamic 800 i 900. Tytanowy z połyskiem. Thule Dynamic 800 i 900. Power-Click Dual-Side Centralny zamek Dyfuzory Całkowite otwarcie tylnych drzwi auta Antypoślizgowa mata podłogowa

25 Boxy dachowe 23 Thule Motion Wymiary Przedstawiamy nową linię pojemnych boxów dachowych.» Przestronne i zoptymalizowane aerodynamicznie, oferują lepszą organizację większej przestrzeni ładunkowej.» Opatentowany system szybkiego montażu Power-Click, do szybkiego i bezpiecznego montażu jedną ręką.» Dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek.» Bezpieczny zamek centralny zamykany kluczem z wygodnym uchwytem.» Maksymalny dostęp do tylnych drzwi samochodu dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu.» Uchwyty zewnętrzne ułatwiające otwieranie i zamykanie. Thule Motion 900. Wymiary: 235x94x47 cm. Thule Motion 800. Wymiary: 205x84x45 cm. Thule Motion 600. Wymiary: 190x67x42 cm. Thule Motion 200. Wymiary: 175x86x46 cm. Kolory Srebrny z połyskiem. Power-Click Dual-Side Centralny zamek Całkowite otwarcie tylnych drzwi auta Czarny z połyskiem.

26 24 Boxy dachowe Thule Pacific Wymiary Funkcjonalny box na każdą okazję.» Aeroskin nowa faktura materiału pokrywy nadaje jej ekstrawagancki wygląd.» Opatentowany system szybkiego montażu Fast-Grip w całości obsługiwany wewnątrz boxu.» Dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek.» Bezpieczny zamek centralny zamykany kluczem z wygodnym uchwytem. Thule Pacifi c 780. Wymiary: 196x78x45 cm. Thule Pacifi c 700. Wymiary: 232x70x40 cm. Thule Pacifi c 600. Wymiary: 190x63x39 cm. Thule Pacifi c 500. Wymiary: 226x55x37 cm. Thule Pacifi c 200. Wymiary: 175x82x45 cm. Thule Pacifi c 100. Wymiary: 139x90x39 cm. Kolory Srebrno-szary. Thule Pacifi c 100, 200, 500, 600, 700 i 780. Fast-Grip Dual-Side Centralny zamek Antracytowy. Thule Pacifi c 200, 600, 700 i 780.

27 Boxy dachowe 25 Dodatki do boxu dachowego Zestaw Thule Go Pack 8006 Poczwórny zestaw zawierający trzy torby Thule Go Packs 8002 i jedną Thule Go Pack Nose Perfekcyjnie pasuje do Twojego boxu dachowego Thule. Wyciąg Thule Boxlift 571 Wyciąg Thule Boxlift pozwala łatwo zdejmować box z dachu auta i przechowywać go pod sufi tem garażu. Doskonały także do kajaków czy desek windsurfi ngowych. Adapter do rowka T Elegancka alternatywa mocowania akcesoriów względem mocowania wokół belki dla właścicieli bagażników bazowych z rowkiem T. Pozwala wykorzystać całą długość belki. Wsporniki narciarskie do boxów Thule Chcesz przewozić narty bezpiecznie i z klasą? Polecamy zamontowanie wewnątrz boxu wsporników narciarskich Thule Box Ski Carrier. Zestaw wsporników odpowiedni do modelu Twojego boxu znajdziesz na stronach Thule One-Key System Pozbądź się pęku kluczy: wykorzystaj Thule One Key System i używaj jednego klucza do wszystkich produktów Thule.

28 Składane boxy dachowe

29 Składane boxy dachowe 27 Thule Ranger Składany box do łatwego przechowywania.» Składany box ułatwia przechowywanie i transport zwinięty w rulon łatwo mieści się w bagażniku auta.» System szybkiego montażu Easy-Snap umożliwia mocowanie boxu bez użycia narzędzi.» Wodoodporny materiał, uszczelnione szwy i zamek błyskawiczny ze zintegrowaną kłódką.» W komplecie specjalna torba do przechowywania zrolowanego boxu (Thule Ranger 90).» Ładowność 50 kg.» Możliwość powiększenia pojemności przez rozsunięcie zamków błyskawicznych umieszczonych w pokrywie (Thule Ranger 500).» W komplecie wsporniki narciarskie (Thule Ranger 500).» Kolory: czarny lub srebrno-szary. Wymiary Easy Snap Opatentowany system szybkiego montażu ułatwiający instalację boxu. Specjalna torba Do przechowywania złożonego boxu (Thule Ranger 90). Thule Ranger 90. Wymiary: 110x80x40 cm. Thule Ranger 500. Wymiary: 190x50x30 cm. Powiększanie pojemności Rozsuń zamki błyskawiczne i zwiększ pojemność (Thule Ranger 500). Wsporniki narciarskie Bezpieczne pakowanie nart za pomocą dołączonych wsporników narciarskich (Thule Ranger 500). Łatwy w przechowaniu Thule Ranger wymaga niewiele miejsca do przechowywania mieści się nawet w szafi e. Zawsze pod ręką Specjalnie zaprojektowana torba pozwala zabrać box dosłownie wszędzie. Wystarczy rozwinąć Po prostu połóż go na bagażniku bazowym, rozwiń, przymocuj i zacznij pakować!

30 Kosze bagażowe

31 Kosze bagażowe 29 Thule Xpedition» Nowoczesna, aerodynamiczna konstrukcja z wytrzymałego aluminium.» Duża ładowność, szerokie listwy podłogowe.» Sześć przesuwanych oczek ułatwia mocowanie taśmami czy siatką bagażową.» Dostępny w dwóch rozmiarach.» Możliwość zamknięcia. Thule Xplorer» Solidna, aluminiowa konstrukcja» Dostępny w trzech rozmiarach.» Siatka bagażowa i torby Thule Go dostępne jako akcesoria. Thule Xperience» Wytrzymała, solidna konstrukcja z lekkich rur stalowych.» Przesuwane belki bazowe umożliwiające montaż na koszu uchwytu rowerowego, narciarskiego czy kajakowego.» Zintegrowana owiewka dla poprawy parametrów aerodynamicznych.» Gładkie, czarne wykończenie.» Siatka bagażowa i torby Thule Go dostępne jako akcesoria. Belki bazowe Przesuwane belki ładunkowe do montażu dodatkowych uchwytów. Owiewka Zintegrowana, przednia owiewka dla poprawy aerodynamiki. Dodatki do kosza bagażowego Siatka bagażowa Thule Elastyczna, z dziesięcioma przesuwnymi zaczepami. Doskonały dodatek do koszy bagażowych Thule. Dostępna w dwóch rozmiarach: Thule 595, 80x80 cm. Thule 595-1, 130x90 cm. Thule Nomad 834 Pojemna torba z miękkiego, wodoodpornego materiału, z taśmami do montażu na koszu bagażowym. Nieużywaną łatwo składa się i przechowuje w specjalnej torbie. Wymiary: 104x86x44 cm.

32 System bagażników mocowanych na haku holowniczym

33 System bagażników mocowanych na haku holowniczym 31 Thule EasyBase Elastyczne rozwiązanie transportowe cztery-w-jednym.» Solidna platforma z mocnych profi li stalowych.» Opatentowane mocowanie do wszystkich typów haków niewymagające regulacji.» Składana poręcz ułatwia przechowywanie.» Dostępne różne akcesoria Thule EasyBase.» Ładowność: 45 kg. Zacznij od Thule EasyBase i dostosuj go do swoich potrzeb. Thule EasyBike 948-1/948-2» Łatwy montaż bezpośrednio na platformie Thule EasyBase bez użycia narzędzi.» Do przewozu maksymalnie trzech rowerów dowolnego typu.» Łatwy załadunek i mocowanie rowerów.» Thule 948-1, jeden rower.» Thule 948-2, dwa rowery. Thule BackUp 900» Łatwy montaż bezpośrednio na platformie Thule EasyBase bez użycia narzędzi.» Krzepki kufer bagażowy zwiększający przestrzeń ładunkową auta o 420 litrów.» Doskonały, gdy dach auta zajmuje inny bagaż lub gdy przewozisz pękaty ładunek wymagający ochrony.» Pasuje także do bagażników Thule EuroClassic Pro 902/903 i Thule BackPac 973. Thule EasyBag 948-4» Łatwy montaż bezpośrednio na platformie Thule EasyBase przy użyciu wytrzymałych pasów, bez użycia innych narzędzi.» Wymiary 110x55x53 cm, doskonały do przewozu ubrań, sprzętu sportowego itp.» Wodoodporny materiał, uszczelnione szwy i zamek błyskawiczny ze zintegrowaną kłódką.» W komplecie torba do przechowywania. Thule EasyBasket 948-3» Łatwy montaż bezpośrednio na platformie Thule EasyBase bez użycia narzędzi.» Dzięki pokaźnym rozmiarom zmieści prawie wszystko: od kosiarki do worka pełnego jesiennych liści.» Doskonały do pękatych, mokrych czy też brudnych ładunków.

34 Rozwiązania organizacyjne do wnętrza auta

35 Rozwiązania organizacyjne do wnętrza 33 Torba Thule 8023 Przygotuj się na następną wspaniałą przygodę! Organizuj, przechowuj i transportuj swój sprzęt w poręcznej torbie. Wodoodporne materiały oraz wytrzymała podstawa poliuretanowa. Boczne uchwyty oraz boczny suwak umożliwia łatwy dostęp podczas przechowywania torby w boxie dachowym Thule. Dostęp do dużego suwaka u góry organizera umożliwia łatwe przechowywanie butów, kasków, sprzętu wspinaczkowego i innych dużych przedmiotów. Organizer do bagażnika auta Thule 8020 Pozwala utrzymać ładunek w porządku. Składa się, gdy nie jest używany. Stelaż z drutu sprawia, że organizer pozostaje otwarty podczas ładowania i rozładunku. Uchwyt ułatwiający przenoszenie. Kieszeń samochodowa na dokumenty 8015 Mieści się między fotelem a centralną konsolą. Dzięki innowacyjnej formie klina nie przesuwa się. Mieści format 8,5 x 11 cali; ma także małe kieszonki na dokumenty, długopisy itp. Torba na śmieci Thule 8014 Dzięki regulowanemu paskowi można ją powiesić na oparciu fotela lub w innym dogodnym miejscu. Samozamykająca sie klapa skrywa wszystkie śmieci, dzięki czemu wnętrze auta wygląda schludnie. Wyściółka, którą można czyścić, nie przepuszcza płynów. Thule catch-all 8010 Innowacyjny mechanizm montażu na wylocie dmuchawy. Do przechowywania drobnego sprzętu elektronicznego i innych drobiazgów.

36 34 Rozwiązania organizacyjne do wnętrza Zestaw Thule Go Pack Poczwórny zestaw zawierający trzy torby Thule Go Packs 8002 i jedną Thule Go Pack Nose Perfekcyjnie pasuje do Twojego boxu dachowego Thule. Kufer Thule BikeCase 836» Do przewozu jednego roweru szosowego lub górskiego.» W komplecie: 2 wkładki piankowe, 1 plastikowa przekładka ochronna, 1 worek na akcesoria, 1 torba na narzędzia, 1 pokrowiec na łańcuch.» Wymiary wewnętrzne: 114x74x24 cm.» Wymiary zewnętrzne: 119x77x26 cm. Thule Go Box 8005» Dwie oddzielne komory ułatwiają optymalne wykorzystanie torby w aucie lub w domu do każdego ładunku.» Składana, gdy nie jest potrzebna zajmuje mało miejsca.» Można złożyć ją tak, aby wykorzystać tylko jedną komorę.» Po złożeniu ma zaledwie 30 mm grubości.» Wymiary: 61x34x31 cm. Thule Go Pack 8002» Gumowe ochraniacze w narożnikach.» Pasy naramienne i wygodne uchwyty ułatwiające przenoszenie.» Wymiary: 61x33x31 cm. Thule Go Pack Nose 8001» Specjalny kształt pasujący do zwężającej się przedniej części boxu dachowego.» Gumowe ochraniacze w narożnikach.» Pasy naramienne i wygodne uchwyty ułatwiają przenoszenie.» Wymiary: 61x42x28 cm.

37 Thule Professional 35 Thule Professional Oto kilka z naszych profesjonalnych rozwiązań. Są wytrzymałe i można dzięki nim oszczędzić czas. Pełna oferta dostępna jest na stronie Ogranicznik ładunku Thule 314» Mocne ograniczniki ładunku opracowane przy współpracy wykwalifi kowanych rzemieślników.» Ograniczniki ładunku można łatwo przesuwać i dostosowywać do gabarytów ładunku. Kołowrotek z taśmą Thule 552» Kołowrotek i ogranicznik ładunku w jednym.» W komplecie dwa kołowrotki i dwie taśmy, po 190 cm każda. Uchwyt do drabiny Thule 330» Wygodny i łatwy w użyciu uchwyt ładunkowy.» Mieści maksymalnie 3 drabiny. Odkryj produkty serii Thule Professional na stronie Rolka Thule 815» Rolka ułatwia wsunięcie na dach auta długich ładunków.» Doskonała do długich ładunków, takich jak drabiny, belki itp.» Gumowa powłoka rolki zabezpiecza ładunek przed uszkodzeniem.» Do wykorzystania także przy ładowaniu kajaka czy deski windsurfi ngowej. Bagażniki do ładunków specjalnych Nazwa Kołowrotek z taśmą Thule Uchwyt do drabiny Thule Uchwyt do drabiny Thule Ogranicznik ładunku Thule Rolka Thule / Wysokość (cm) 9 25/9 15 Długość taśmy (cm) 2x190 1x275 Zamek Linka z zamkiem Thule 538 Linka z zamkiem Thule 538 Linka z zamkiem Thule 538 Pasuje do belek WingBar, SlideBar i AeroBar¹ Pasuje do belek SquareBar Belka Thule Professional Atest TÜV Informacje dodatkowe Kołowrotek i ogranicznik w jednym. Dostępne w komplecie po 2 sztuki. Mieści maks. 3 drabiny. W komplecie 3 ograniczniki. Mieści maks. 3 drabiny (50 kg) Zawiera 4 ograniczniki ładunku i mechanizm mocujący drabiny. 4 ruchome ograniczniki ładunku. 2 ruchome ograniczniki ładunku. Szerokość: 65 cm. Profil aluminiowy pokryty miękkim tworzywem (TPE). ¹ Współpracuje z oryginalnym bagażnikiem Thule. Przed montażem na bagażniku innej marki skonsultuj się z lokalnym przedstawicielem Thule.

38 36 Dane techniczne Boxy dachowe Nazwa Thule Excellence Thule Dynamic Thule Motion Wymiary (cm) 218x94x40 206x84x34 235x94x35 175x86x46 190x67x42 205x84x45 235x94x47 Pojemność (l)¹ Ładowność (kg) Maks. liczba par nart/snowboardów System montażu Power-Click Power-Click Power-Click Sposób otwierania Z obu stron Z obu stron Z obu stron Dual-Force Wsporniki narciarskie Wsporniki Thule Wsporniki Thule Wsporniki Thule Wsporniki Thule Wsporniki Thule Wsporniki Thule Wsporniki Thule Taśmy Centralny zamek Pasuje do belek WingBar, AeroBar i SquareBar² Pasuje do belek SlideBar Adapter Thule Adapter Thule Adapter Thule Adapter Thule Adapter Thule Adapter Thule Adapter Thule Atest TÜV/GS Spełnia wymagania norm City Crash Maks. długość nart (cm) Kolor Ekskluzywny dwubarwny Czarny z połyskiem/ tytanowy metalizowany: 6119 Tytanowy z połyskiem: 6128T Czarny z połyskiem: 6128B Tytanowy z połyskiem: 6129T Czarny z połyskiem: 6129B Srebrny z połyskiem: 6202S Czarny z połyskiem: 6202B Srebrny z połyskie: 6206S Czarny z połyskiem: 6206B Srebrny z połyskiem: 6208S Czarny z połyskiem: 6208B Srebrny z połyskiem: 6208S Czarny z połyskiem: 6208B ¹ Wewnętrzne wymiary produktu, na podstawie cyfrowych rysunków projektowych 3D. ² Współpracuje z oryginalnym bagażnikiem Thule. Przed montażem na bagażniku innej marki skonsultuj się z lokalnym przedstawicielem Thule. System bagażników mocowanych na haku holowniczym Nazwa Thule EasyBase Thule EasyBike Thule BackUp Thule EasyBasket Thule EasyBag Wymiary (cm) 120x60x78 147x57x70 126x56x11 110x55x53 Maks. liczba rowerów 1 2 Ładowność (kg) x Masa (kg) Atest TÜV/EuroBE Spełnia wymagania norm City Crash Informacje dodatkowe Oświetlenie tylne. Możliwość zamknięcia na haku zamkiem Thule 957. Instalując jednocześnie akcesoria i 948-2, można przewozić 3 rowery. Mieści ramy o wymiarach mm. Mieści wszystkie rozmiary kół. Możliwość zamknięcia roweru za pomocą zamków Thule 526. Pojemność: 420 l. Otwierany z tyłu. System montażu Obejma U o szerokości 80 mm. Kolor szary. Pojemność: 315 l. W komplecie taśmy. Wzmocnione szwy i uszczelniony zamek błyskawiczny ze zintegrowaną kłódką.

Oryginalne akcesoria Passat, Passat Variant i Passat Alltrack

Oryginalne akcesoria Passat, Passat Variant i Passat Alltrack Oryginalne akcesoria Passat, Passat Variant i Passat Alltrack Spis treści 04 Felgi i koła 12 Komunikacja 18 Transport 28 Komfort i ochrona 38 Pielęgnacja i bezpieczeństwo 42 Lifestyle 50 Informacje 02

Bardziej szczegółowo

Oryginalne akcesoria Tiguan

Oryginalne akcesoria Tiguan Oryginalne akcesoria Tiguan SPIS TREŚCI 04 Sport i design 10 Felgi i koła 14 Komunikacja 20 Transport 30 Komfort i ochrona 40 Pielęgnacja i bezpieczeństwo 44 Lifestyle JAKOŚCI Najważniejsze jest dla nas

Bardziej szczegółowo

AKCESORIA VOLVO TRUCKS

AKCESORIA VOLVO TRUCKS Volvo Trucks. Driving Progress AKCESORIA VOLVO TRUCKS NOWA SERIA VOLVO FH I VOLVO FH16 Potraktuj to osobiście. 3 10 Dbałość o szczegóły 11 20 Elementy zewnętrzne Kabina Oświetlenie Koła Podwozie 21 30

Bardziej szczegółowo

Pakowanie, transport, składowanie. Systemy z aluminium. Jakość potwierdzona certyfikatem. z normą DIN EN ISO 9001 : 2000. www.zarges.com.

Pakowanie, transport, składowanie. Systemy z aluminium. Jakość potwierdzona certyfikatem. z normą DIN EN ISO 9001 : 2000. www.zarges.com. Jakość potwierdzona certyfikatem zgodnie z normą DIN EN ISO 9001 : 2000 w www.zarges.com.pl Pakowanie, transport, składowanie NOWOŚĆ! ZARGES Case Center Szereg nowości Systemy z aluminium Spis treści Rozwiązania

Bardziej szczegółowo

Medical.System - dystrybucja leków Nowoczesna logistyka szpitalna www.zargesmedical.pl

Medical.System - dystrybucja leków Nowoczesna logistyka szpitalna www.zargesmedical.pl Medical.System - dystrybucja leków Nowoczesna logistyka szpitalna www.zargesmedical.pl Dystrybucja lekarstw Taca do dystrybucji lekarstw Służba zdrowia poszukuje sposobów pozwalających na minimalizację

Bardziej szczegółowo

Katalog główny 2014 / 2015. Innowacyjne narzędzia Uniwersalny osprzęt

Katalog główny 2014 / 2015. Innowacyjne narzędzia Uniwersalny osprzęt Katalog główny 2014 / 2015 Innowacyjne narzędzia Uniwersalny osprzęt 3 09 K-Einleitung PL_2012 T 31.10.2012 13:54 Uhr Seite 1 wolfcraft - innowacyjne narzędzia dla ambitnych majsterkowiczów i wymagających

Bardziej szczegółowo

PEŁNA SWOBODA BOGATA OFERTA WYPOSAŻENIA KAMPERÓW I PRZYCZEP KEMPINGOWYCH NOWOŚĆ. Inspired by comfort. Mobilne lodówki. Mobilne klimatyzatory

PEŁNA SWOBODA BOGATA OFERTA WYPOSAŻENIA KAMPERÓW I PRZYCZEP KEMPINGOWYCH NOWOŚĆ. Inspired by comfort. Mobilne lodówki. Mobilne klimatyzatory Inspired by comfort PEŁNA SWOBODA 2013 NOWOŚĆ WAECO PerfectCharge & SinePower Ładowarki i Inwertery WAECO CoolFreeze CFX Przenośne lodówko zamrażarki kompresorowe Mobilne lodówki Mobilne klimatyzatory

Bardziej szczegółowo

Nowy Land Cruiser V8

Nowy Land Cruiser V8 Nowy Land Cruiser V8 Nowy, odświeżony Land Cruiser V8 posiada wiele udoskonaleń technologicznych i zmian w linii nadwozia, które nadają mu jeszcze bardziej zdecydowany charakter. Jedź tam, gdzie tylko

Bardziej szczegółowo

WIĘKSZA moc. MNIEJSZE spalanie.

WIĘKSZA moc. MNIEJSZE spalanie. Yaris Poznaj nowego Yarisa samochód miejski, który idealnie nadaje się na zatłoczone ulice. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Toyota Optimal Drive zapewnia maksymalne osiągi przy minimalnym zużyciu paliwa.

Bardziej szczegółowo

Novoferm Docking Solutions. Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów

Novoferm Docking Solutions. Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów Novoferm Docking Solutions Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów Inteligentne rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku towarów Nowe pomysły i sprawdzona

Bardziej szczegółowo

Toyota Auris: wybór, który da Ci pełną satysfakcję

Toyota Auris: wybór, który da Ci pełną satysfakcję Auris 2 Toyota Auris: wybór, który da Ci pełną satysfakcję Doświadcz nowoczesności, komfortu, przestrzeni i praktyczności. Odkryj możliwości systemu Toyota Optimal Drive, który zapewnia wspaniałą dynamikę

Bardziej szczegółowo

Skąd pochodzi siła charakteru? Wszystko zależy od pewności siebie, odwagi i prawidłowej oceny własnych możliwości. Wystarczy uświadomić sobie drogę,

Skąd pochodzi siła charakteru? Wszystko zależy od pewności siebie, odwagi i prawidłowej oceny własnych możliwości. Wystarczy uświadomić sobie drogę, Avensis Przewodnik Skąd pochodzi siła charakteru? Wszystko zależy od pewności siebie, odwagi i prawidłowej oceny własnych możliwości. Wystarczy uświadomić sobie drogę, jaką pokonałeś, i poznać cel, do

Bardziej szczegółowo

RENAULT TWORZY NA NOWO ESPACE A

RENAULT TWORZY NA NOWO ESPACE A KOMUNIKAT PRASOWY RENAULT TWORZY NA NOWO ESPACE A Renault Espace, jeden z flagowych modeli marki, powraca jako duży crossover o płynnej linii i masywnej, eleganckiej sylwetce. Ten innowacyjny crossover

Bardziej szczegółowo

Przemysł EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS. Przemysł

Przemysł EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS. Przemysł Przemysł Design with CONFIDENCE EQUIPMENT PROTECTION SOLUTIONS Przemysł Twój partner w aplikacjach i systemach przemysłowych Wiodące marki, doświadczenie, wsparcie Pentair Equipment Protection Pentair

Bardziej szczegółowo

N A R Z Ę D Z I A S P R Z Ę T A K C E S O R I A

N A R Z Ę D Z I A S P R Z Ę T A K C E S O R I A ISSN 1644-2555 INDEKS 334928 2009 WYDANIE SPECJALNE bezpłatny dodatek do kwartalnika WARSTWY DACHY i ŚCIANY 2/2009 N A R Z Ę D Z I A S P R Z Ę T A K C E S O R I A n i e z b ę d n i k d e k a r z a & c

Bardziej szczegółowo

Kontakt. Zmniejsz opłaty bankowe za pomocą płatności SEPA. Pomoc techniczna. Telefon serwisowy 24/h (+48) 91 885 26 77

Kontakt. Zmniejsz opłaty bankowe za pomocą płatności SEPA. Pomoc techniczna. Telefon serwisowy 24/h (+48) 91 885 26 77 Katalog 2013/2014 KONTAKT Kontakt Telefon serwisowy 24/h (+48) 91 885 26 77 Olgierd Jakubowski Regionalny przedstawiciel handlowy Tel. kom: (+48) 509 650 136 oj@hgpoland.pl Aleksandra Stefańska Asystent

Bardziej szczegółowo

KOLEKCJE BMW SPORT 14/15

KOLEKCJE BMW SPORT 14/15 BMW Lifestyle 2014/2015 Radość z jazdy KOLEKCJE BMW SPORT 14/15 KOLEKCJA BMW ATHLETICS: NADZWYCZAJNA FUNKCJONALNOŚĆ. KOLEKCJA BMW MOTORSPORT: WYJĄTKOWA WSZECHSTRONNOŚĆ. KOLEKCJA BMW YACHTSPORT: MAKSYMALNA

Bardziej szczegółowo

Widzieć więcej. Katalog produktów dla słabowidzących

Widzieć więcej. Katalog produktów dla słabowidzących Widzieć więcej Katalog produktów dla słabowidzących Ze względu na Państwa wygodę ofertę naszej firmy prezentujemy w sześciu odrębnych katalogach. Produkty podzieliliśmy ze względu na możliwości ich zastosowania.

Bardziej szczegółowo

bezpiecz e. Z nami drzwi są Program produktów KFV: niezawodny, komfortowy, uniwersalny.

bezpiecz e. Z nami drzwi są Program produktów KFV: niezawodny, komfortowy, uniwersalny. Z nami drzwi są bezpiecz e. Program produktów KFV: niezawodny, komfortowy, uniwersalny. OKUCIA OKIENNE OKUCIA DO DRZWI OKUCIA DO DRZWI PRZESUWNYCH TECHNIKA WIETRZENIA AUTOMATYKA OKUCIA DO DRZWI 2 W ten

Bardziej szczegółowo

Stworzony z pasją (nie przez teoretyków).

Stworzony z pasją (nie przez teoretyków). GT86 2 Stworzony z pasją (nie przez teoretyków). GT86 Model GT86 został stworzony przez zespół pasjonatów motoryzacji, którym przyświecał jeden cel: pozwolić kierowcy czerpać czystą radość z jazdy. Design

Bardziej szczegółowo

ŻYCIE MNIEJ ZWYCZAJNE. KOLEKCJA MINI 2012/2013.

ŻYCIE MNIEJ ZWYCZAJNE. KOLEKCJA MINI 2012/2013. ŻYCIE MNIEJ ZWYCZAJNE. KOLEKCJA MINI 2012/2013. KOLEKCJA SOUND OF MINI. STRONA 04 15 SKŁADANY ROWER. STRONA 16 21 MINI ORIGINALS. STRONA 22 29 JOHN COOPER WORKS. STRONA 30 35 BUTY. STRONA 36 39 OKULARY

Bardziej szczegółowo

Skoki. Garaże. Biegi. Rzuty SPRZĘT SPORTOWY. Infrastruktura stadionowa. Zestawy wyposażenia. Poradnik

Skoki. Garaże. Biegi. Rzuty SPRZĘT SPORTOWY. Infrastruktura stadionowa. Zestawy wyposażenia. Poradnik Skoki Garaże Biegi Rzuty SPRZĘT SPORTOWY Infrastruktura stadionowa Zestawy wyposażenia Poradnik Zawody międzynarodowe Jeux de la Francophonie - Beyrouth LIBAN - 2009 6th European Athletics Under 23 Championships

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Europejskie homologacje - Regulacja R55. Jakość. Informacje ogólne

Spis treści. Europejskie homologacje - Regulacja R55. Jakość. Informacje ogólne Spis treści Informacje ogólne Spis treści... I Informacje... II-III Uchwyty rowerowe Bosal... IV-V Informacja o produktach... VI-VII Bosal ORIS... VIII-IX Haki Kule... X Zaczepy kulowe... XI Akcesoria...XII-XIII

Bardziej szczegółowo

X-TYPE 6-11. Dostępne silniki 12-13. Wrażenia z jazdy 14-17.

X-TYPE 6-11. Dostępne silniki 12-13. Wrażenia z jazdy 14-17. X-TYPE X-TYPE 6-11. Dostępne silniki 12-13. Wrażenia z jazdy 14-17. Mistrzowskie wykończenie i wszechstronność 18-23. technologia 24-27. bezpieczeństwo 28-29. Opcjonalne wyposażenie i specyfikacje techniczne

Bardziej szczegółowo

836 ARTYKUŁY 849 PORADNIKI. Strona...604. Strony...604-605. Strona...605. Strona...609. Strona...608. Strona...606. Strony...606-607. Strona...

836 ARTYKUŁY 849 PORADNIKI. Strona...604. Strony...604-605. Strona...605. Strona...609. Strona...608. Strona...606. Strony...606-607. Strona... 800 PAKOWANIE, KARTONY 801 TECZKI I WALIZKI 801 ORGANIZERY 802 ZEGARY Strona......................604 Strony......604-605 Strona......................605 Strona......................606 803 AKCESORIA KOMPUTEROWE

Bardziej szczegółowo

CENNIK. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić! AVIP

CENNIK. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić! AVIP CENNIK 2014 Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić! AVIP 05-092 Łomianki, ul. 11 Listopada 100 biuro czynne: pon.-pt. 9-18 tel./fax 22 629 91 50 e-mail: avip@avip.com.pl; cennik - www.avip.com.pl SPIS TREŚCI

Bardziej szczegółowo

SPRZĘT SPORTOWY NAWIERZCHNIA SPORTOWA

SPRZĘT SPORTOWY NAWIERZCHNIA SPORTOWA SPRZĘT SPORTOWY NAWIERZCHNIA SPORTOWA 8 edycja 2 o firmie Nasza firma istnieje od 1983 roku. W roku 1990 uruchomiliśmy produkcję sprzętu sportowego. Trzy lata później nawiązaliśmy współpracę z firmą amerykańską

Bardziej szczegółowo

MEDYCYNA OIOM. DIAGNOSTYKA.. MEBLE MEDYCZNE. BLOK OPERACYJNY. Z myślą o Tobie... W trosce o Twoich Pacjentów...

MEDYCYNA OIOM. DIAGNOSTYKA.. MEBLE MEDYCZNE. BLOK OPERACYJNY. Z myślą o Tobie... W trosce o Twoich Pacjentów... MEDYCYNA BLOK OPERACYJNY. OIOM. DIAGNOSTYKA.. MEBLE MEDYCZNE. Z myślą o Tobie... W trosce o Twoich Pacjentów... Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, mamy przyjemność zaprezentować

Bardziej szczegółowo

CAŁKOWITY PAKIET OCHRONY RADIACYJNEJ 2:7 OSŁONY ANTYRADIACYJNE DLA GABINETÓW MEDYCZNYCH 8:15 SPECJALISTYCZNE APLIKACJE OSŁON ANTYRADIACYJNYCH 16:19

CAŁKOWITY PAKIET OCHRONY RADIACYJNEJ 2:7 OSŁONY ANTYRADIACYJNE DLA GABINETÓW MEDYCZNYCH 8:15 SPECJALISTYCZNE APLIKACJE OSŁON ANTYRADIACYJNYCH 16:19 SPIS TREŚCI Strony CAŁKOWITY PAKIET OCHRONY RADIACYJNEJ 2:7 OSŁONY ANTYRADIACYJNE DLA GABINETÓW MEDYCZNYCH 8:15 SPECJALISTYCZNE APLIKACJE OSŁON ANTYRADIACYJNYCH 16:19 EKRANOWANIE POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO

Bardziej szczegółowo

Specyfikacje. NC 8400 stalowa. wieża chłodnicza

Specyfikacje. NC 8400 stalowa. wieża chłodnicza Specyfikacje NC 8400 stalowa wieża chłodnicza NC Stalowa wieża chłodnicza Spis treści 2 / Podstawa / Dostępne opcje Podstawa 4 Wydajność termiczna 5 Gwarancja wydajności 5 Konstrukcja 5 obciążenia 6 Urządzenia

Bardziej szczegółowo