Get out there. Anywhere.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Get out there. Anywhere."

Transkrypt

1 Get out there. Anywhere. 2012

2

3 My wiemy jak. Kiedy i dokąd? To zależy od Ciebie. Gotowy na wyjazd? My także. Nawet jeśli nie znasz jeszcze celu, bądź pewien, że nasze systemy transportowe pomogą Ci do niego dotrzeć. Tam, gdzie kończy się droga, a zaczyna się Twoja prawdziwa podróż. Dotarcie do strzelistych gór, palących słońcem sawann, rwących rzek i wzburzonych mórz powinno być tak łatwe, bezpieczne i stylowe, jak tylko to możliwe. I z myślą o tym powstał każdy uchwyt, box dachowy i bagażnik prezentowany w tym katalogu. Wszystko zaczyna się na etapie aktywnego opracowywania produktów tak aktywnego, jak Twoje życie.

4 Racks 6 Bike 38 Water 58

5 Racks 6 Konstrukcja i cechy użytkowe... 9 Belki Stopy bagażnika Cargo 16 Cargo 16 Konstrukcja i cechy użytkowe Boxy dachowe Składane boxy dachowe Kosze bagażowe System bagażników mocowanych na haku holowniczym Rozwiązania wewnętrzne Thule Professional Dane techniczne Bike 38 Konstrukcja i cechy użytkowe Uchwyty montowane na dachu auta Bagażniki montowane na haku holowniczym.. 46 Bagażniki montowane na tylnych drzwiach Uchwyty montowane wewnątrz Dane techniczne Water 58 Konstrukcja i cechy użytkowe Uchwyty do przewożenia sprzętu wodnego Dane techniczne Winter 66 Konstrukcja i cechy użytkowe Uchwyty do przewożenia sprzętu zimowego Łańcuchy śniegowe Dane techniczne Więcej informacji o produktach znajdziesz na stronie Winter 66

6 Testy tak trudne, jak trudna bywa droga Nie wiemy, jakie przygody czekają Twój sprzęt po drodze. Dlatego zaprojektowaliśmy nasze produkty tak, aby sprostały każdej pogodzie i temperaturze oraz zachowały pełną sprawność w każdym terenie na całym świecie. To jedyny sposób. Wyobraź sobie teraz, jak wygląda nasze centrum testowe. Każdy nowy produkt testowany jest w temperaturach odpowiadających warunkom mroźnej północy i piekącemu żarowi pustyni, wystawiany jest na długotrwałe działanie promieni UV i sprawdzany w komorze solnej pod kątem odporności na korozję. Przechodzi liczne testy wytrzymałościowe, a na koniec specjalna maszyna dokonuje prób wstrząsowych, symulując w ciągu kilku dni dwie podróże dookoła świata. Tak testy są brutalne, ale taki jest też świat. A ponieważ przyznajemy znak jakości tylko tym produktom, które wyszły z nich bez szwanku, nie dziwi fakt, że jesteśmy światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa i wytrzymałości, wyraźnie wyprzedzając branżowe standardy.

7

8 Racks

9 Racks W miarę upływu czasu wraz z powiększającą się rodziną rośnie apetyt na aktywne formy wypoczynku - a miejsca w samochodzie nie przybywa. Więcej miejsca na potrzebny sprzęt znaleźć można, ładując go na dach auta. Najpierw wybierz odpowiedni bagażnik bazowy. Będzie solidną podstawą do transportu każdego ładunku oraz bazą do łatwego montażu uchwytów specjalistycznych. Nasze bagażniki bazowe są niezwykle solidne. Pracujemy nad tym od dziesięcioleci wytrwale projektując je, testując i udoskonalając. I choć nasza oferta jest dziś najszersza na świecie koncepcja procesu tworzenia każdego rozwiązania pozostaje niezmienna: idealne dopasowanie, niezawodność, bezpieczeństwo i łatwość montażu. Wiemy, że z utęsknieniem czekasz na kolejną przygodę. Z bagażnikiem Thule wystarczy kilka prostych czynności, aby spokojnie wyruszyć w drogę.

10 8 Racks

11 Konstrukcja i cechy użytkowe 9 Konstrukcja i cechy użytkowe Wysuwanie na obie strony Innowacyjna, wysuwana belka Thule SlideBar ułatwia ładowanie ciężkich przedmiotów. Wysuwana poza obrys samochodu chroni go przed uszkodzeniem, a Ciebie przed zabrudzeniem. Adapter do rowka T Elegancka alternatywa mocowania akcesoriów względem mocowania wokół belki dla właścicieli bagażników bazowych z rowkiem T. Korzystając z belek Thule SlideBar, można wykorzystać całą jej szerokość. Zabezpieczenie zamkiem Wszystkie nasze bagażniki bazowe można zabezpieczyć na dachu zamkiem z opcją jednego kluczyka dla wszystkich produktów Thule. Zintegrowane narzędzia montażowe W większości systemów bagażników Thule wszystkie narzędzia montażowe są zintegrowane, dlatego nie ma ryzyka pozostawienia ich w domu. SmartSlide Listwa wsuwana w dolny rowek montażowy belki z podziałką ułatwiającą szybki montaż stopy. Wskaźniki momentu obrotowego Pokazują, kiedy bagażnik jest odpowiednio i bezpiecznie przymocowany do pojazdu.

12 10 Belki Pierwsze kroki Nowy, łatwy i zrozumiały przewodnik Thule Fit Guide na lub Fit Guide w formie drukowanej dostępny w sklepach pomoże Ci dobrać najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb. 1 Wybierz belkę odpowiednią do Twoich potrzeb. Thule WingBar Jeżeli planujesz często korzystać z bagażnika bazowego i zostawiać go na dachu auta na dłużej, idealnym rozwiązaniem jest lekka, aluminiowa belka Thule WingBar. Niezwykle cicha, wyposażona w rowek T ułatwiający montaż akcesoriów i pozwalający na wykorzystanie całej długości belki. Dzięki aerodynamicznemu kształtowi jest najbardziej stylową belką w naszej ofercie. Thule SlideBar Jeśli chcesz przewieźć sprzęt sportowy taki, jak kajak czy rowery, inny duży ładunek lub Twój samochód jest wysoki, zwróć uwagę na innowacyjną belkę Thule SlideBar. Wysuwa się ona na obie strony poza obrys samochodu, ułatwiając ładowanie i zdejmowanie ładunku. Thule SquareBar Jeśli korzystasz z belek sporadycznie, standardowa belka prostokątna Thule SquareBar wykonana z wytrzymałej stali i pokryta czarnym tworzywem spełni Twoje oczekiwania. Thule Professional Bar Rzemieślnicy mają specjalne potrzeby, a my mamy specjalną belkę wytrzymałą Thule Professional Bar. Zastosowano w niej unikatowy system trzech rowków, umożliwiający instalację wielu akcesoriów. Więcej informacjo o produktach serii Thule Professional znajdziesz na stronie

13 Belki 11 2 Znajdź odpowiednią stopę. Najważniejszy jest wybór stóp odpowiednich do Twojego samochodu. A wybór zależy od dachu. Niezależnie od tego, czy Twoje auto ma fabryczne punkty montażowe, relingi dachowe, zintegrowane relingi dachowe czy też standardowy dach mamy w ofercie odpowiednie stopy. W drukowanym przewodniku Thule Fit Guide lub na znajdziesz stopy odpowiednie do Twojego modelu auta. Stopa bagażnika Thule 3 Znajdź zestaw dopasowujący odpowiedni do Twojego auta. Jeżeli Twój samochód nie ma relingów ani rynienek dachowych do stóp będziesz potrzebował odpowiedniego zestawu dopasowującego dokładnie dobranego do modelu samochodu. W naszej ofercie znajdziesz całą gamę zestawów dopasowujących do niemal wszystkich modeli aut. W drukowanym przewodniku Thule Fit Guide lub na znajdziesz stopy odpowiednie do Twojego modelu auta. Zestaw dopasowujący Thule Przykłady opcji montażu stóp bagażników bazowych Stopa bagażnika bazowego dla samochodów z fabrycznymi punktami montażowymi. Stopa bagażnika bazowego dla samochodów z relingami dachowymi. Stopa bagażnika bazowego dla samochodów z relingami zintegrowanymi. Stopa bagażnika bazowego dla samochodów z normalnymi dachami.

14 12 Belki Thule WingBar Cicha i wytrzymała. Nowa belka Thule WingBar, inspirowana konstrukcją skrzydła samolotu, jest bezpieczna, stylowa, aerodynamiczna i niezwykle cicha. W porównaniu z poprzednim modelem poziom natężenia dźwięku został zmniejszony o 90 %, a siła unosząca o 55 %. Thule WingBar Lekkie aluminium. Rowek T umożliwiający szybki montaż uchwytów. Listwa WindDiffuser optymalizująca opływ powietrza. Zaślepka WingPlug umożliwiająca szybki dostęp do rowka T. Listwa SmartSlide: innowacyjna pokrywa rowka z podziałką do montażu stóp (chroniona patentem). Łagodnie wygięty profil aerodynamiczny. Technologia TrailEdge zmniejszająca opór powietrza. Atest City Crash.

15 Belki 13 Mała siła unosząca W porównaniu z Thule AeroBar siłę unoszącą zmniejszono o 55 %. Niski poziom hałasu Gdy umieściliśmy belkę Thule WingBar w tunelu aerodynamicznym, okazało się, że generuje o 13 db mniej hałasu niż Thule AeroBar. Innymi słowy jest praktycznie niesłyszalna. WindDiffuser Łatwa w montażu gumowa listwa kryjąca rowek T z charakterystyczną fakturą, która zmniejsza hałas wywołany przepływem powietrza i poprawia ekonomikę zużycia paliwa. SmartSlide Wsuwana osłona rowka belki z podziałką umożliwia szybki montaż stopy. Rowek T umożliwiający szybki montaż Uchwyty i akcesoria ładunkowe łatwo wsunąć w rowek T. Belka dostępna na całej długości pozwala zamocować więcej akcesoriów i maksymalnie wykorzystać jej ładowność. Atest City Crash W połączeniu ze wszystkimi typami stóp bagażników Thule Rapid System spełnia wymagania testu City Crash przy obciążeniu 100 kg. WingPlug Końcówka zaślepki łatwo się obraca, umożliwiając dostęp do rowka T. Zaślepkę WingPlug łatwo zamontować i zdjąć. TrailEdge Ostre narożniki, zainspirowane samochodami zużywającymi mało paliwa, pomagają zredukować siły aerodynamiczne.

16 14 Belki Więcej informacji w Twoim smarfonie. Thule SlideBar Innowacyjna, wysuwana belka Thule SlideBar ułatwia ładowanie ciężkich przedmiotów. Wysuwana się poza obrys auta chroni go przed uszkodzeniem, a Ciebie przed zabrudzeniem. Thule SlideBar Wysuwana na obie strony. Bezpieczny automatyczny zamek zatrzaskowy. Wysuwanie do 600 mm umożliwia dostęp do belki bagażnika na całej długości. Cylinder blokujący z obu stron, umożliwiający użytkownikowi zablokowanie systemu przed nieupoważnionym użyciem. Barwne oznaczenie pozycji otwartej i zamkniętej. Gumowane panele uchwytów, zapewniające bezpieczny chwyt podczas wysuwania. Mechanizm wysuwania chroniony patentem. Atest City Crash. Maksymalna ładowność wynosi 90 kg, także w pozycji wysuniętej. Ucho Thule Eye Bolt 320 W przypadku niektórych uchwytów zamontowanych na belce Thule SlideBar - aby móc korzystać z funkcji wysuwania - konieczne będzie zamontowanie w rowku T ucha Thule Eye Bolt 320, które wykorzystuje się do mocowania taśm. Rowek T umożliwiający szybki montaż Uchwyty i akcesoria ładunkowe łatwo wsunąć w rowek T. Belka dostępna na całej długości pozwala zamocować więcej akcesoriów i maksymalnie wykorzystać jej ładowność.

17 Stopy bagażnika Stopy bagażnika 15 Thule Rapid System 751 Zmyślna, uniwersalna stopa bagażnika bazowego do aut z fabrycznymi punktami montażowymi. Thule Rapid System 753 Elegancka, obniżona uniwersalna stopa bagażnika bazowego do aut z fabrycznymi punktami montażowymi lub relingami zintegrowanymi Thule Rapid System 754 Najbezpieczniejsze i najbardziej ekskluzywne stopy bagażnika bazowego do aut bez relingów dachowych i bez fabrycznych punktów montażowych. Thule Rapid System 757 Najpopularniejsze stopy bagażnika do aut z relingami dachowymi o standardowych średnicach. Thule Rapid System 775 Uniwersalne, eleganckie stopy bagażnika do pasujące do większości relingów, także tych o największych średnicach. Thule Smart Rack 784/785 Uniwersalny, łatwy w użyciu, kompletny bagażnik do mocowania na relingach. Thule 951 Klasyczne stopy bagażnika do aut z rynienkami dachowymi. Belki bazowe 108 cm 120 cm 127 cm 135 cm 144 cm 150 cm 162 cm 175 cm 200 cm 220 cm WingBar SlideBar AeroBar SquareBar Professional bar Stopy bagażnika Typ dachu Dach normalny Dach z fabrycznymi punktami montażowymi Dach z relingami zintegrowanymi Dach z relingami dachowymi Dach z rynienkami Nazwa Thule Rapid System Thule Rapid System Thule Rapid System Thule Rapid System Thule Rapid System Thule Rapid System Thule SmartRack Thule / /951-2 Ładowność (kg)¹ Wysokość stopy (cm)² Zamek Pasuje do belek WingBar, SlideBar i AeroBar Pasuje do belek SquareBar Potrzebny zestaw dopasowujący One-Key System 544 Zamki Thule 527 (951-2) (951) Atest TÜV Spełnia wymagania norm City Crash Informacje dodatkowe Pasuje do relingów o średnicach od mm. Pasuje do relingów o średnicach od mm. Pasuje do relingów o średnicach od mm. Zamykany za pomocą specjalnego narzędzia. Dostępny również dla samochodów z podwyższonym dachem, zestawy stóp 952/952-2 i 953/953-1 ¹ Ładowność określa maksymalne dopuszczalne obciążenie dla każdego typu bagażnika. Sprawdź w instrukcji obsługi auta i instrukcji montażu Thule maksymalną ładowność dachu samochodu. ² Wysokość stopy to odległość od jej podstawy do powierzchni kontaktu z belką. Stopy bagażnika bazowego są dostępne w kompletach po 4 sztuki, a belki bazowe w kompletach po 2 sztuki. Uwaga: Aby określić odległość do górnej powierzchni belki, dodaj 22 mm w przypadku belek Thule SquareBar, 27 mm w przypadku belek Thule AeroBar, 27 mm w przypadku belek Thule WingBar, a 48 mm w przypadku bele Thule SlideBar. Przy pomiarze wysokości nie uwzględnia się specyficznego dla samochodu zestawu dopasowującego.

18 Cargo

19 Cargo Systemy bagażowe Thule są projektowane, by trwać i poddawane są testom daleko wykraczającym poza międzynarodowe wymagania. Innymi słowy: box nie ruszy się nigdzie bez samochodu. W czasie pracy nad naszymi rozwiązaniami bagażowymi z uwagą śledzimy branżę samochodową, zwłaszcza najnowsze trendy projektowe. Chcemy, żeby nasze boxy zawsze pasowały do Twojego auta i to w najlepszym stylu. Ale oczywiście Twoje potrzeby zawsze pozostają osią wszystkich naszych projektów. Boxy dachowe, składane boxy dachowe i inne bagażniki, które przedstawiamy na kolejnych stronach, są niezwykle łatwe w obsłudze i bardzo pojemne.

20 18 Cargo

21 Konstrukcja i cechy użytkowe 19 Konstrukcja i cechy użytkowe Power-Click Opatentowany, wstępnie zamontowany system szybkiego montażu ze zintegrowanym wskaźnikiem momentu obrotowego. Standard w boxach Thule Excellence, Thule Dynamic i Thule Motion. Dual-Side Umożliwia otwieranie boxu z obu stron, co ułatwia montaż, pakowanie i rozładunek. Standard w boxach Thule Excellence, Thule Dynamic, Thule Motion i Thule Pacifi c. Centralny zamek Opatentowany, bezpieczny zamek centralny: klucz może być wyjęty jedynie wtedy, gdy wszystkie rygle są zamknięte. Standard we wszystkich boxach Thule otwieranych z boku. Dyfuzory Zintegrowany projekt dla optymalizacji parametrów aerodynamicznych i obniżenia położenia boxu na samochodzie. Standard w boxach Thule Excellence i Thule Dynamic. Całkowite otwarcie tylnych drzwi auta Przesunięta do przodu pozycja boxu pozwala na całkowite otwarcie tylnych drzwi. Antypoślizgowa mata podłogowa Zintegrowana mata podłogowa z powierzchnią antypoślizgową zapewniają dodatkowe zabezpieczenie ładunku. Standard w boxach Thule Excellence i Thule Dynamic. Kombinacja 2 kolorów Ekskluzywny design z unikalną kombinacją 2 kolorów. Standard w boxach Thule Excellence. Możliwość składania Składanie ułatwia transport i pozwala zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania. Standard w boxach Thule Ranger. Dodatkowa przestrzeń ładunkowa Regulowane belki bazowe umożliwiające umieszczenie dodatkowego ładunku u góry kosza bagażowego. Standard w koszu Thule Xperience.

22 Boxy dachowe

23 Boxy dachowe 21 Więcej informacji w Twoim smartfonie. Thule Excellence Wymiary i kolor Najbardziej ekskluzywny box dachowy na świecie.» Ekskluzywny design z unikalnym, dwubarwnym wiekiem.» Opatentowany system szybkiego montażu Power-Click, do szybkiego i bezpiecznego montażu jedną ręką.» Dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek.» Bezpieczny zamek centralny zamykany kluczem z wygodnym uchwytem.» Zaawansowana aerodynamika z kanałami w podłodze i spojlerami.» Maksymalny dostęp do tylnych drzwi samochodu dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu.» Pokrowiec na wieko chroniący box przed kurzem i zadrapaniami podczas przechowywania.» Wewnętrzne i zewnętrzne uchwyty ułatwiające wygodne otwieranie i zamykanie wieka.» Antypoślizgowa mata podłogowa dla dodatkowego zabezpieczenia ładunku. Unikalna kombinacja dwóch kolorów. Wymiary: 218x94x40 cm. Power-Click Dual-Side Centralny zamek Dyfuzory Całkowite otwarcie tylnych drzwi auta Pokrowiec na wieko Antypoślizgowa mata podłogowa

24 22 Boxy dachowe Thule Dynamic Wymiary Sportowy, aerodynamiczny i lśniący box dachowy.» Nowa, bliższa dachu, opływowa sylwetka boxu wspaniale zharmonizowana z liniami współczesnych aut.» Opatentowany system szybkiego montażu Power-Click, do szybkiego i bezpiecznego montażu jedną ręką.» Dwustronne otwieranie ułatwiające montaż, załadunek i rozładunek.» Bezpieczny zamek centralny zamykany kluczem z wygodnym uchwytem.» Zaawansowana aerodynamika z kanałami w podłodze i spojlerami.» Maksymalny dostęp do tylnych drzwi samochodu dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu.» Uchwyty zewnętrzne ułatwiające otwieranie i zamykanie.» Antypoślizgowa mata podłogowa dla dodatkowego zabezpieczenia ładunku. Thule Dynamic 900. Wymiary: 235x94x35 cm. Thule Dynamic 800. Wymiary: 206x84x34 cm. Kolory Czarny z połyskiem. Thule Dynamic 800 i 900. Tytanowy z połyskiem. Thule Dynamic 800 i 900. Power-Click Dual-Side Centralny zamek Dyfuzory Całkowite otwarcie tylnych drzwi auta Antypoślizgowa mata podłogowa

25 Boxy dachowe 23 Thule Motion Wymiary Przedstawiamy nową linię pojemnych boxów dachowych.» Przestronne i zoptymalizowane aerodynamicznie, oferują lepszą organizację większej przestrzeni ładunkowej.» Opatentowany system szybkiego montażu Power-Click, do szybkiego i bezpiecznego montażu jedną ręką.» Dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek.» Bezpieczny zamek centralny zamykany kluczem z wygodnym uchwytem.» Maksymalny dostęp do tylnych drzwi samochodu dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu.» Uchwyty zewnętrzne ułatwiające otwieranie i zamykanie. Thule Motion 900. Wymiary: 235x94x47 cm. Thule Motion 800. Wymiary: 205x84x45 cm. Thule Motion 600. Wymiary: 190x67x42 cm. Thule Motion 200. Wymiary: 175x86x46 cm. Kolory Srebrny z połyskiem. Power-Click Dual-Side Centralny zamek Całkowite otwarcie tylnych drzwi auta Czarny z połyskiem.

26 24 Boxy dachowe Thule Pacific Wymiary Funkcjonalny box na każdą okazję.» Aeroskin nowa faktura materiału pokrywy nadaje jej ekstrawagancki wygląd.» Opatentowany system szybkiego montażu Fast-Grip w całości obsługiwany wewnątrz boxu.» Dwustronne otwieranie ułatwia montaż, załadunek i rozładunek.» Bezpieczny zamek centralny zamykany kluczem z wygodnym uchwytem. Thule Pacifi c 780. Wymiary: 196x78x45 cm. Thule Pacifi c 700. Wymiary: 232x70x40 cm. Thule Pacifi c 600. Wymiary: 190x63x39 cm. Thule Pacifi c 500. Wymiary: 226x55x37 cm. Thule Pacifi c 200. Wymiary: 175x82x45 cm. Thule Pacifi c 100. Wymiary: 139x90x39 cm. Kolory Srebrno-szary. Thule Pacifi c 100, 200, 500, 600, 700 i 780. Fast-Grip Dual-Side Centralny zamek Antracytowy. Thule Pacifi c 200, 600, 700 i 780.

27 Boxy dachowe 25 Dodatki do boxu dachowego Zestaw Thule Go Pack 8006 Poczwórny zestaw zawierający trzy torby Thule Go Packs 8002 i jedną Thule Go Pack Nose Perfekcyjnie pasuje do Twojego boxu dachowego Thule. Wyciąg Thule Boxlift 571 Wyciąg Thule Boxlift pozwala łatwo zdejmować box z dachu auta i przechowywać go pod sufi tem garażu. Doskonały także do kajaków czy desek windsurfi ngowych. Adapter do rowka T Elegancka alternatywa mocowania akcesoriów względem mocowania wokół belki dla właścicieli bagażników bazowych z rowkiem T. Pozwala wykorzystać całą długość belki. Wsporniki narciarskie do boxów Thule Chcesz przewozić narty bezpiecznie i z klasą? Polecamy zamontowanie wewnątrz boxu wsporników narciarskich Thule Box Ski Carrier. Zestaw wsporników odpowiedni do modelu Twojego boxu znajdziesz na stronach Thule One-Key System Pozbądź się pęku kluczy: wykorzystaj Thule One Key System i używaj jednego klucza do wszystkich produktów Thule.

28 Składane boxy dachowe

29 Składane boxy dachowe 27 Thule Ranger Składany box do łatwego przechowywania.» Składany box ułatwia przechowywanie i transport zwinięty w rulon łatwo mieści się w bagażniku auta.» System szybkiego montażu Easy-Snap umożliwia mocowanie boxu bez użycia narzędzi.» Wodoodporny materiał, uszczelnione szwy i zamek błyskawiczny ze zintegrowaną kłódką.» W komplecie specjalna torba do przechowywania zrolowanego boxu (Thule Ranger 90).» Ładowność 50 kg.» Możliwość powiększenia pojemności przez rozsunięcie zamków błyskawicznych umieszczonych w pokrywie (Thule Ranger 500).» W komplecie wsporniki narciarskie (Thule Ranger 500).» Kolory: czarny lub srebrno-szary. Wymiary Easy Snap Opatentowany system szybkiego montażu ułatwiający instalację boxu. Specjalna torba Do przechowywania złożonego boxu (Thule Ranger 90). Thule Ranger 90. Wymiary: 110x80x40 cm. Thule Ranger 500. Wymiary: 190x50x30 cm. Powiększanie pojemności Rozsuń zamki błyskawiczne i zwiększ pojemność (Thule Ranger 500). Wsporniki narciarskie Bezpieczne pakowanie nart za pomocą dołączonych wsporników narciarskich (Thule Ranger 500). Łatwy w przechowaniu Thule Ranger wymaga niewiele miejsca do przechowywania mieści się nawet w szafi e. Zawsze pod ręką Specjalnie zaprojektowana torba pozwala zabrać box dosłownie wszędzie. Wystarczy rozwinąć Po prostu połóż go na bagażniku bazowym, rozwiń, przymocuj i zacznij pakować!

30 Kosze bagażowe

31 Kosze bagażowe 29 Thule Xpedition» Nowoczesna, aerodynamiczna konstrukcja z wytrzymałego aluminium.» Duża ładowność, szerokie listwy podłogowe.» Sześć przesuwanych oczek ułatwia mocowanie taśmami czy siatką bagażową.» Dostępny w dwóch rozmiarach.» Możliwość zamknięcia. Thule Xplorer» Solidna, aluminiowa konstrukcja» Dostępny w trzech rozmiarach.» Siatka bagażowa i torby Thule Go dostępne jako akcesoria. Thule Xperience» Wytrzymała, solidna konstrukcja z lekkich rur stalowych.» Przesuwane belki bazowe umożliwiające montaż na koszu uchwytu rowerowego, narciarskiego czy kajakowego.» Zintegrowana owiewka dla poprawy parametrów aerodynamicznych.» Gładkie, czarne wykończenie.» Siatka bagażowa i torby Thule Go dostępne jako akcesoria. Belki bazowe Przesuwane belki ładunkowe do montażu dodatkowych uchwytów. Owiewka Zintegrowana, przednia owiewka dla poprawy aerodynamiki. Dodatki do kosza bagażowego Siatka bagażowa Thule Elastyczna, z dziesięcioma przesuwnymi zaczepami. Doskonały dodatek do koszy bagażowych Thule. Dostępna w dwóch rozmiarach: Thule 595, 80x80 cm. Thule 595-1, 130x90 cm. Thule Nomad 834 Pojemna torba z miękkiego, wodoodpornego materiału, z taśmami do montażu na koszu bagażowym. Nieużywaną łatwo składa się i przechowuje w specjalnej torbie. Wymiary: 104x86x44 cm.

32 System bagażników mocowanych na haku holowniczym

33 System bagażników mocowanych na haku holowniczym 31 Thule EasyBase Elastyczne rozwiązanie transportowe cztery-w-jednym.» Solidna platforma z mocnych profi li stalowych.» Opatentowane mocowanie do wszystkich typów haków niewymagające regulacji.» Składana poręcz ułatwia przechowywanie.» Dostępne różne akcesoria Thule EasyBase.» Ładowność: 45 kg. Zacznij od Thule EasyBase i dostosuj go do swoich potrzeb. Thule EasyBike 948-1/948-2» Łatwy montaż bezpośrednio na platformie Thule EasyBase bez użycia narzędzi.» Do przewozu maksymalnie trzech rowerów dowolnego typu.» Łatwy załadunek i mocowanie rowerów.» Thule 948-1, jeden rower.» Thule 948-2, dwa rowery. Thule BackUp 900» Łatwy montaż bezpośrednio na platformie Thule EasyBase bez użycia narzędzi.» Krzepki kufer bagażowy zwiększający przestrzeń ładunkową auta o 420 litrów.» Doskonały, gdy dach auta zajmuje inny bagaż lub gdy przewozisz pękaty ładunek wymagający ochrony.» Pasuje także do bagażników Thule EuroClassic Pro 902/903 i Thule BackPac 973. Thule EasyBag 948-4» Łatwy montaż bezpośrednio na platformie Thule EasyBase przy użyciu wytrzymałych pasów, bez użycia innych narzędzi.» Wymiary 110x55x53 cm, doskonały do przewozu ubrań, sprzętu sportowego itp.» Wodoodporny materiał, uszczelnione szwy i zamek błyskawiczny ze zintegrowaną kłódką.» W komplecie torba do przechowywania. Thule EasyBasket 948-3» Łatwy montaż bezpośrednio na platformie Thule EasyBase bez użycia narzędzi.» Dzięki pokaźnym rozmiarom zmieści prawie wszystko: od kosiarki do worka pełnego jesiennych liści.» Doskonały do pękatych, mokrych czy też brudnych ładunków.

34 Rozwiązania organizacyjne do wnętrza auta

35 Rozwiązania organizacyjne do wnętrza 33 Torba Thule 8023 Przygotuj się na następną wspaniałą przygodę! Organizuj, przechowuj i transportuj swój sprzęt w poręcznej torbie. Wodoodporne materiały oraz wytrzymała podstawa poliuretanowa. Boczne uchwyty oraz boczny suwak umożliwia łatwy dostęp podczas przechowywania torby w boxie dachowym Thule. Dostęp do dużego suwaka u góry organizera umożliwia łatwe przechowywanie butów, kasków, sprzętu wspinaczkowego i innych dużych przedmiotów. Organizer do bagażnika auta Thule 8020 Pozwala utrzymać ładunek w porządku. Składa się, gdy nie jest używany. Stelaż z drutu sprawia, że organizer pozostaje otwarty podczas ładowania i rozładunku. Uchwyt ułatwiający przenoszenie. Kieszeń samochodowa na dokumenty 8015 Mieści się między fotelem a centralną konsolą. Dzięki innowacyjnej formie klina nie przesuwa się. Mieści format 8,5 x 11 cali; ma także małe kieszonki na dokumenty, długopisy itp. Torba na śmieci Thule 8014 Dzięki regulowanemu paskowi można ją powiesić na oparciu fotela lub w innym dogodnym miejscu. Samozamykająca sie klapa skrywa wszystkie śmieci, dzięki czemu wnętrze auta wygląda schludnie. Wyściółka, którą można czyścić, nie przepuszcza płynów. Thule catch-all 8010 Innowacyjny mechanizm montażu na wylocie dmuchawy. Do przechowywania drobnego sprzętu elektronicznego i innych drobiazgów.

36 34 Rozwiązania organizacyjne do wnętrza Zestaw Thule Go Pack Poczwórny zestaw zawierający trzy torby Thule Go Packs 8002 i jedną Thule Go Pack Nose Perfekcyjnie pasuje do Twojego boxu dachowego Thule. Kufer Thule BikeCase 836» Do przewozu jednego roweru szosowego lub górskiego.» W komplecie: 2 wkładki piankowe, 1 plastikowa przekładka ochronna, 1 worek na akcesoria, 1 torba na narzędzia, 1 pokrowiec na łańcuch.» Wymiary wewnętrzne: 114x74x24 cm.» Wymiary zewnętrzne: 119x77x26 cm. Thule Go Box 8005» Dwie oddzielne komory ułatwiają optymalne wykorzystanie torby w aucie lub w domu do każdego ładunku.» Składana, gdy nie jest potrzebna zajmuje mało miejsca.» Można złożyć ją tak, aby wykorzystać tylko jedną komorę.» Po złożeniu ma zaledwie 30 mm grubości.» Wymiary: 61x34x31 cm. Thule Go Pack 8002» Gumowe ochraniacze w narożnikach.» Pasy naramienne i wygodne uchwyty ułatwiające przenoszenie.» Wymiary: 61x33x31 cm. Thule Go Pack Nose 8001» Specjalny kształt pasujący do zwężającej się przedniej części boxu dachowego.» Gumowe ochraniacze w narożnikach.» Pasy naramienne i wygodne uchwyty ułatwiają przenoszenie.» Wymiary: 61x42x28 cm.

37 Thule Professional 35 Thule Professional Oto kilka z naszych profesjonalnych rozwiązań. Są wytrzymałe i można dzięki nim oszczędzić czas. Pełna oferta dostępna jest na stronie Ogranicznik ładunku Thule 314» Mocne ograniczniki ładunku opracowane przy współpracy wykwalifi kowanych rzemieślników.» Ograniczniki ładunku można łatwo przesuwać i dostosowywać do gabarytów ładunku. Kołowrotek z taśmą Thule 552» Kołowrotek i ogranicznik ładunku w jednym.» W komplecie dwa kołowrotki i dwie taśmy, po 190 cm każda. Uchwyt do drabiny Thule 330» Wygodny i łatwy w użyciu uchwyt ładunkowy.» Mieści maksymalnie 3 drabiny. Odkryj produkty serii Thule Professional na stronie Rolka Thule 815» Rolka ułatwia wsunięcie na dach auta długich ładunków.» Doskonała do długich ładunków, takich jak drabiny, belki itp.» Gumowa powłoka rolki zabezpiecza ładunek przed uszkodzeniem.» Do wykorzystania także przy ładowaniu kajaka czy deski windsurfi ngowej. Bagażniki do ładunków specjalnych Nazwa Kołowrotek z taśmą Thule Uchwyt do drabiny Thule Uchwyt do drabiny Thule Ogranicznik ładunku Thule Rolka Thule / Wysokość (cm) 9 25/9 15 Długość taśmy (cm) 2x190 1x275 Zamek Linka z zamkiem Thule 538 Linka z zamkiem Thule 538 Linka z zamkiem Thule 538 Pasuje do belek WingBar, SlideBar i AeroBar¹ Pasuje do belek SquareBar Belka Thule Professional Atest TÜV Informacje dodatkowe Kołowrotek i ogranicznik w jednym. Dostępne w komplecie po 2 sztuki. Mieści maks. 3 drabiny. W komplecie 3 ograniczniki. Mieści maks. 3 drabiny (50 kg) Zawiera 4 ograniczniki ładunku i mechanizm mocujący drabiny. 4 ruchome ograniczniki ładunku. 2 ruchome ograniczniki ładunku. Szerokość: 65 cm. Profil aluminiowy pokryty miękkim tworzywem (TPE). ¹ Współpracuje z oryginalnym bagażnikiem Thule. Przed montażem na bagażniku innej marki skonsultuj się z lokalnym przedstawicielem Thule.

38 36 Dane techniczne Boxy dachowe Nazwa Thule Excellence Thule Dynamic Thule Motion Wymiary (cm) 218x94x40 206x84x34 235x94x35 175x86x46 190x67x42 205x84x45 235x94x47 Pojemność (l)¹ Ładowność (kg) Maks. liczba par nart/snowboardów System montażu Power-Click Power-Click Power-Click Sposób otwierania Z obu stron Z obu stron Z obu stron Dual-Force Wsporniki narciarskie Wsporniki Thule Wsporniki Thule Wsporniki Thule Wsporniki Thule Wsporniki Thule Wsporniki Thule Wsporniki Thule Taśmy Centralny zamek Pasuje do belek WingBar, AeroBar i SquareBar² Pasuje do belek SlideBar Adapter Thule Adapter Thule Adapter Thule Adapter Thule Adapter Thule Adapter Thule Adapter Thule Atest TÜV/GS Spełnia wymagania norm City Crash Maks. długość nart (cm) Kolor Ekskluzywny dwubarwny Czarny z połyskiem/ tytanowy metalizowany: 6119 Tytanowy z połyskiem: 6128T Czarny z połyskiem: 6128B Tytanowy z połyskiem: 6129T Czarny z połyskiem: 6129B Srebrny z połyskiem: 6202S Czarny z połyskiem: 6202B Srebrny z połyskie: 6206S Czarny z połyskiem: 6206B Srebrny z połyskiem: 6208S Czarny z połyskiem: 6208B Srebrny z połyskiem: 6208S Czarny z połyskiem: 6208B ¹ Wewnętrzne wymiary produktu, na podstawie cyfrowych rysunków projektowych 3D. ² Współpracuje z oryginalnym bagażnikiem Thule. Przed montażem na bagażniku innej marki skonsultuj się z lokalnym przedstawicielem Thule. System bagażników mocowanych na haku holowniczym Nazwa Thule EasyBase Thule EasyBike Thule BackUp Thule EasyBasket Thule EasyBag Wymiary (cm) 120x60x78 147x57x70 126x56x11 110x55x53 Maks. liczba rowerów 1 2 Ładowność (kg) x Masa (kg) Atest TÜV/EuroBE Spełnia wymagania norm City Crash Informacje dodatkowe Oświetlenie tylne. Możliwość zamknięcia na haku zamkiem Thule 957. Instalując jednocześnie akcesoria i 948-2, można przewozić 3 rowery. Mieści ramy o wymiarach mm. Mieści wszystkie rozmiary kół. Możliwość zamknięcia roweru za pomocą zamków Thule 526. Pojemność: 420 l. Otwierany z tyłu. System montażu Obejma U o szerokości 80 mm. Kolor szary. Pojemność: 315 l. W komplecie taśmy. Wzmocnione szwy i uszczelniony zamek błyskawiczny ze zintegrowaną kłódką.

Zabierz ze sobą wszystko

Zabierz ze sobą wszystko 2011 Zabierz ze sobą wszystko Ciepliwość jest cnotą Przerwa na kawę, wypad na lunch, leniwe popołudnie przed telewizorem. Wszyscy na coś czekamy. Łyk świeżego powietrza, zastrzyk adrenaliny czy cisza,

Bardziej szczegółowo

Thule Sweden AB Enjoy the ride

Thule Sweden AB Enjoy the ride Enjoy the ride 2013 Racks 6 Konstrukcja i cechy użytkowe 8 Belki 10 Stopy bagażnika 15 Thule Professional 16 Cargo 18 Konstrukcja i cechy użytkowe 20 Boxy dachowe 22 Składane boxy dachowe 30 Kosze bagażowe

Bardziej szczegółowo

Nowoczesne bagażniki dachowe do każdego zadania.

Nowoczesne bagażniki dachowe do każdego zadania. Nowoczesne bagażniki dachowe do każdego zadania. Anodowane wykończenie jest odporne na korozję i sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Aerodynamiczna konstrukcja zmniejsza zużycie paliwa oraz zmniejsza

Bardziej szczegółowo

Asortyment: Bagażniki samochodowe TAURUS, THULE, AURILIS, CAM. Firma: TAURUS

Asortyment: Bagażniki samochodowe TAURUS, THULE, AURILIS, CAM. Firma: TAURUS Asortyment: Firma: Numer katalogowy FAP 60799082 Bagażniki samochodowe TAURUS,, AURILIS, CAM TAURUS Opis produktu Opis produktu Zdjęcia produktu Box dachowy Pacific 600 Zastosowanie: bagażniki i AURILIS

Bardziej szczegółowo

Taurus CarryOn nowa jakość w transporcie rowerów

Taurus CarryOn nowa jakość w transporcie rowerów Informacja prasowa Taurus CarryOn nowa jakość w transporcie rowerów Polska firma Taurus wprowadziła na rynek nową serię montowanych na haku holowniczym składanych bagażników CarryOn, dzięki którym można

Bardziej szczegółowo

Idealnie dopasuj bagażnik do swojego samochodu.

Idealnie dopasuj bagażnik do swojego samochodu. Idealnie dopasuj bagażnik do swojego samochodu www.bagaznik.pl BAGAŻNIKI BAZOWE Bagażnik EasyUp to solidna baza, do której łatwo dopasujesz pozostałe akcesoria do transportu Uniwersalny, kompletny bagażnik

Bardziej szczegółowo

System bagażników, które powiększą Twój samochód. Katalog 2008. Discover our world

System bagażników, które powiększą Twój samochód. Katalog 2008. Discover our world System bagażników, które powiększą Twój samochód. Katalog 2008. Discover our world Jeżeli Ty możesz o tym pomyśleć - my możemy to przewieźć. Twój rower. Twój kajak. Twoje narty. Twoją łódkę. Twój namiot.

Bardziej szczegółowo

JEEP GRAND CHEROKEE EUROPA, BLISKI WSCHÓD I AFRYKA

JEEP GRAND CHEROKEE EUROPA, BLISKI WSCHÓD I AFRYKA JEEP GRAND CHEROKEE EUROPA, BLISKI WSCHÓD I AFRYKA O R Y G I N A L N E A K C E S O R I A 2 FELGA ALUMINIOWA 20 Chromowana, kapsel piasty z logo Jeep. Do wszystkich modeli z wyjątkiem SRT. Nr kat. K82212334

Bardziej szczegółowo

Unikalny i ergonomiczny bagażnik do transportu drabin.

Unikalny i ergonomiczny bagażnik do transportu drabin. Unikalny i ergonomiczny bagażnik do transportu drabin. ErgoRack jest zawsze obsługiwany z ziemi. To zmiejsza o 2/3 obciążenie dolnej części kręgosłupa i barków oraz eliminuje konieczność podnoszenia ciężkich

Bardziej szczegółowo

JEEP CHEROKEE EUROPA, BLISKI WSCHÓD I AFRYKA

JEEP CHEROKEE EUROPA, BLISKI WSCHÓD I AFRYKA JEEP CHEROKEE EUROPA, BLISKI WSCHÓD I AFRYKA O R Y G I N A L N E A K C E S O R I A 2 3 PERSONALIZACJA Dzięki całej kolekcji oryginalnych akcesoriów Jeep Cherokee stanie się jeszcze bardziej Twój. Możesz

Bardziej szczegółowo

DANE TECHNICZNE. Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej

DANE TECHNICZNE. Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej DANE TECHNICZNE Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej Maks. waga użytkownika: 125 kg // 140 kg Nachylenie oparcia: -31 do + 15 ê Koła Proton lub adapter osi roweru z napędem ręcznym: 100 kg Środek

Bardziej szczegółowo

Torba podróżna Maxpedition PT1100B Unterduffel Bag Black

Torba podróżna Maxpedition PT1100B Unterduffel Bag Black Torba podróżna Maxpedition PT1100B Unterduffel Bag Black Praktyczna torba transportowa zaprojektowana przez firmę Maxpedition tak, aby zmieścić się pod większością foteli w samolocie. Posiada wymiar bagażu

Bardziej szczegółowo

Unikalny i ergonomiczny bagażnik do transportu drabin do każdego zastosowania

Unikalny i ergonomiczny bagażnik do transportu drabin do każdego zastosowania Unikalny i ergonomiczny bagażnik do transportu drabin do każdego zastosowania 2 1 2 3 4 Nasi specjaliści z Prime Design Europe udzielą wszelkich informacji na temat naszych produktów. Belgia, Luksemburg

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1. ZAKRES 1: ROWERY I SPRZĘT ROWEROWY Przedmiot zamówienia. Ilość w szt. Wartość brutto w zł. Cena jednostkowa netto w zł

Załącznik nr 1. ZAKRES 1: ROWERY I SPRZĘT ROWEROWY Przedmiot zamówienia. Ilość w szt. Wartość brutto w zł. Cena jednostkowa netto w zł Załącznik nr Lp. ZAKRES : ROWERY I SPRZĘT ROWEROWY Przedmiot Przykładowa wizualizacja zamówienia. Rower tandem trekking Minimalne parametry techniczne /opis przedmiotu zamówienia min. parametry techniczne:

Bardziej szczegółowo

SEZONOWA PROMOCJA AKCESORIA OPEL.

SEZONOWA PROMOCJA AKCESORIA OPEL. SEZONOWA PROMOCJA AKCESORIA OPEL. www.opel.pl CORSA D Thule Pacific 200 y boczne tylne 17 32 541 17 32 144 17 32 127 1129 zł 17 32 820 17 32 822 229 zł Posiadają system mocowania T-track Maksymalny udźwig

Bardziej szczegółowo

Seria 7000 - CARGO - przyczepy Brenderup są idealnym partnerem w biznesie. Wybierz przyczepę dla siebie...

Seria 7000 - CARGO - przyczepy Brenderup są idealnym partnerem w biznesie. Wybierz przyczepę dla siebie... Seria 7000 - CARGO - przyczepy Brenderup są idealnym partnerem w biznesie. Wybierz przyczepę dla siebie... 8 uzasadnionych powodów - będących gwarancją na trwałość i wysoką użyteczność 6 3 2 4 5 7 1 8

Bardziej szczegółowo

WEWNĘTRZNE SYSTEMY BANEROWE ZWIJANE 2015-05-06

WEWNĘTRZNE SYSTEMY BANEROWE ZWIJANE 2015-05-06 WEWNĘTRZNE SYSTEMY BANEROWE ZWIJANE 2015-05-06 1 WASP rollup ekonomiczny Wymiar widocznej grafiki (około) : 85 (szer.) x 200 (wys.) cm 100 (szer.) x 200 (wys.) cm wydruk : 134 zł wydruk : 160 zł wydruk

Bardziej szczegółowo

NOWOŚĆ C39/7 C39T C39/6 C39/8 WÓZKI NARZĘDZIOWE. Skrzynia narzędziowa z czterema szufladami. Wózki narzędziowe z 7 szufladami

NOWOŚĆ C39/7 C39T C39/6 C39/8 WÓZKI NARZĘDZIOWE. Skrzynia narzędziowa z czterema szufladami. Wózki narzędziowe z 7 szufladami C39/7 7x 1200 WÓZKI NARZĘDZIOWE Wózki narzędziowe z 7 szufladami Główne cechy charakterystyczne: 7 szuflad (588x367 mm) 5 szuflad o wysokości 70 mm 1 szuflada o wysokości 140 mm 1 szuflada o wysokości

Bardziej szczegółowo

ZESTAW POKROWCÓW OCHRONNYCH

ZESTAW POKROWCÓW OCHRONNYCH ZESTAW POKROWCÓW OCHRONNYCH Zestaw pokrowców ochronnych 5 w 1 Wszystkie niezbędne pokrowce znajdują się w jednym listku. Proste w dystrybucji - tylko jeden artykuł. Oszczędność miejsca w trakcie magazynowania

Bardziej szczegółowo

L11 L13 ZESTAWY POJEDYNCZE STOJAK NA STÓŁ ZESTAWY NAŚCIENNE ZESTAWY STOJĄCE STOJAKI OBROTOWE SZAFY Z ZESTAWAMI PIONOWYMI. str. str. str. str. str.

L11 L13 ZESTAWY POJEDYNCZE STOJAK NA STÓŁ ZESTAWY NAŚCIENNE ZESTAWY STOJĄCE STOJAKI OBROTOWE SZAFY Z ZESTAWAMI PIONOWYMI. str. str. str. str. str. ZESTAWY POJEDYNCZE str. L5 str. L5 STOJAK NA STÓŁ ZESTAWY NAŚCIENNE str. L6 str. L9 ZESTAWY STOJĄCE STOJAKI OBROTOWE str. L11 str. L13 SZAFY Z ZESTAWAMI PIONOWYMI L1 Pojemniki uchylne z serii Practibox

Bardziej szczegółowo

Nowoczesny bagażnik dachowy do każdego zadania

Nowoczesny bagażnik dachowy do każdego zadania Nowoczesny bagażnik dachowy do każdego zadania 2 www.primedesigneurope.eu Nasi specjaliści z Prime Design Europe udzielą wszelkich informacji na temat naszych produktów. Nagradzane rozwiązania 1 2 3 4

Bardziej szczegółowo

CENNIK PRZYCZEP 2012

CENNIK PRZYCZEP 2012 CENNIK PRZYCZEP 2012 Edycja Pierwsza 09.01.2012 Spis treści Strona Alugance 205 4 Alugance 260 5 Seria 1000 model - 1150 S 6 Seria 1000 model - 1205 S 7 Seria 2000 model - 2205 S 8 Seria 2000 model - 2260

Bardziej szczegółowo

Nadwozia plandekowe typ CURT-trail STANDARD

Nadwozia plandekowe typ CURT-trail STANDARD Nadwozia plandekowe typ CURT-trail STANDARD CURT-Trail STANDARD to uniwersalny typ zabudowy łączący wytrzymałość, funkcjonalność oraz rozsądną cenę. Charakterystycznymi elementami są: odsuwana ściana boczna

Bardziej szczegółowo

Z AKCESORIAMI. Patch Panele. Inne akcesoria

Z AKCESORIAMI. Patch Panele. Inne akcesoria Patch Panele FTP 24 porty, kat. 5e RJ-45, kod: R912031 24 porty kat. 5e RJ-45, uchwyt na kable, kod: R9120311 24 porty kat. 5e RJ-45 (kąt 45O), kod: R9120315, 24 porty kat.5e RJ-45, kod: R9120316 48 portów

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO HSW EASY Safe. Bezpieczny ze szkłem hartowanym i laminowanym dzięki sprawdzonej technologii Clamp & Glue. ŚCIANA PRZESUWNA ŚCIANA

Bardziej szczegółowo

DMTrade.pl ELEKTRONIKA MULTIMEDIA - TELETECHNIKA ŚWIATOWA MARKA W TWOIM SKLEPIE TORBY DO LAPTOPA

DMTrade.pl ELEKTRONIKA MULTIMEDIA - TELETECHNIKA ŚWIATOWA MARKA W TWOIM SKLEPIE TORBY DO LAPTOPA ŚWIATOWA MARKA W TWOIM SKLEPIE Everki to amerykańska marka z siedzibą w Kaliforni. Produkty klasy premium, wysokiej jakości, stylowe i innowacyjne, doskonale sprawdzające się w codziennym użytkowaniu.

Bardziej szczegółowo

Panel terminujący 1U do szafy RACK (100 par przewodów), kod: R9120345. Patch Panel 24 porty BNC (podwójne gniazdo), kod: R9120310

Panel terminujący 1U do szafy RACK (100 par przewodów), kod: R9120345. Patch Panel 24 porty BNC (podwójne gniazdo), kod: R9120310 Patch Panele FTP 24 porty, kat. 5e RJ-45, kod: R912031 24 porty kat. 5e RJ-45, uchwyt na kable, kod: R9120311 24 porty kat. 5e RJ-45 (kąt 45O), kod: R9120315, 24 porty kat.5e RJ-45, kod: R9120316 48 portów

Bardziej szczegółowo

BOBIKE PO PROSTU BEZPIECZNIE. Ach te magiczne chwile! Świat stoi przed Wami otworem. Nic nie może Wam przeszkodzić. Możecie go. odkrywać.

BOBIKE PO PROSTU BEZPIECZNIE. Ach te magiczne chwile! Świat stoi przed Wami otworem. Nic nie może Wam przeszkodzić. Możecie go. odkrywać. BOBIKE PO PROSTU BEZPIECZNIE Ach te magiczne chwile! Świat stoi przed Wami otworem. Nic nie może Wam przeszkodzić. Możecie go odkrywać. Pokaż swoim dzieciom to, co w nim najlepsze. Aby pomóc im rozwijać

Bardziej szczegółowo

Breezy 250. Mocny i wytrzymały... Nowy wygląd... Duży wybór opcji... Niezawodna obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna...

Breezy 250. Mocny i wytrzymały... Nowy wygląd... Duży wybór opcji... Niezawodna obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna... Breezy 250 Breezy 250 Mocny i wytrzymały... Nowy wygląd... Duży wybór opcji... Niezawodna obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna... Breezy 250 pokazany z niestandardowymi opcjami Mocny i wytrzymały Nowa konstrukcja

Bardziej szczegółowo

systemy przechowywania

systemy przechowywania systemy przechowywania www.pollo-system.pl Modułowy system półek i regałów System półek i regałów fińskiej firmy Sovella jest alternatywą dla standardowego wyposażenia szafy czy garderoby, jak również

Bardziej szczegółowo

TB Print i Wittchen Katalog świąteczny Programu TB Partner

TB Print i Wittchen Katalog świąteczny Programu TB Partner TB Print i Wittchen Katalog świąteczny Programu TB Partner Etui na telefon i dokumenty 170 pkt. Etui na telefon komórkowy i dokumenty, bardzo starannie i estetycznie, ręcznie wykonane z wytrzymałej skóry

Bardziej szczegółowo

VIKING Seria 4. Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem. Ergonomiczny, miękki uchwyt. Obustronne, stabilne elementy obsługi

VIKING Seria 4. Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem. Ergonomiczny, miękki uchwyt. Obustronne, stabilne elementy obsługi NOWOŚCI 2013 VIKING Seria 4 VIKING Seria 4 Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem Obustronne, stabilne elementy obsługi Ergonomiczny, miękki uchwyt Uchwyt linki rozrusznika dla ergonomicznego startu Zatrzask

Bardziej szczegółowo

Life T i Life RT PASUJE DO AKTYWNEGO ŻYCIA NASTOLATKÓW

Life T i Life RT PASUJE DO AKTYWNEGO ŻYCIA NASTOLATKÓW DANE TECHNICZNE LIFE T LIFE RT Max. waga użytkownika: 100 kg 100 kg Szerokość siedziska: 28 50 cm 28 48 cm Głębokość siedziska: 32 46 cm 32 46 cm Wysokość przednia siedziska: 40 53 cm 36 50 cm Wysokość

Bardziej szczegółowo

SKRZYNIE TSTAK. Modułowy system przechowywania. stanleyworks.pl

SKRZYNIE TSTAK. Modułowy system przechowywania. stanleyworks.pl SKRZYNIE TSTAK Modułowy system przechowywania stanleyworks.pl STWORZONY DO PRACY STANLEY FATMAX TSTAK Zaprojektowany dla Ciebie nowy system modułowych skrzyń TSTAK, oferuje prawdziwą uniwersalność - bez

Bardziej szczegółowo

REGAŁY I SZAFY PRZEMYSŁOWE

REGAŁY I SZAFY PRZEMYSŁOWE REGAŁY I SZAFY PRZEMYSŁOWE Półki i szafy są niezbędne do utrzymania porządku w miejscu pracy. Oferujemy szeroką gamę produktów i grup produktowych niezbędnych do stworzenie funkcjonalnego systemu składowania.

Bardziej szczegółowo

Mocowanie ładunku. Pasy do opasywania. Pasy mocujące. 3.0 Pasy i siatki. Perfekcyjne zabezpieczenie we wszystkich typach pojazdów

Mocowanie ładunku. Pasy do opasywania. Pasy mocujące. 3.0 Pasy i siatki. Perfekcyjne zabezpieczenie we wszystkich typach pojazdów 3.0 Pasy i siatki Mocowanie ładunku Pasy mocujące Perfekcyjne zabezpieczenie we wszystkich typach pojazdów Strona 56-63 Pasy do opasywania Uniwersalne i wytrzymałe Strona 64-69 52 Pasy skrojone na miarę

Bardziej szczegółowo

ANEX CLASSIC UROK PONADCZASOWEJ KLASYKI. SZWAJCARSKI DESIGN WÓZEK UNIWERSALNY 2 W 1 WÓZEK UNIWERSALNY 3 W 1

ANEX CLASSIC UROK PONADCZASOWEJ KLASYKI. SZWAJCARSKI DESIGN WÓZEK UNIWERSALNY 2 W 1 WÓZEK UNIWERSALNY 3 W 1 2015 2016 1 / 1 WÓZEK UNIWERSALNY 2 W 1 WÓZEK UNIWERSALNY 3 W 1 ANEX CLASSIC UROK PONADCZASOWEJ KLASYKI. SZWAJCARSKI DESIGN Modele wózków ANEX opracowywane są przez doświadczonych szwajcarskich ekspertów

Bardziej szczegółowo

SYNTESIS LINE drzwi rozwierane

SYNTESIS LINE drzwi rozwierane drzwi rozwierane SYNTESIS LINE drzwi rozwierane Syntesis Line drzwi rozwierane to rozwiązanie, które umożliwia zainstalowanie drzwi z ukrytymi zawiasami w aluminiowej ościeżnicy. W zależności od upodobań,

Bardziej szczegółowo

TORBY SAMOCHODOWE NA MIARĘ BAGAŻNIKA

TORBY SAMOCHODOWE NA MIARĘ BAGAŻNIKA TORBY SAMOCHODOWE NA MIARĘ BAGAŻNIKA JESZCZE TYLKO ZAPAKOWAĆ BAGAŻNIK I W DROGĘ! BEZPIECZEŃSTWO PODRÓŻY: Miej porządek w bagażniku oraz łatwy dostęp do rzeczy, których będziesz potrzebował podczas podróży.

Bardziej szczegółowo

Voyager. www.lancia.com. Miejsce na pieczątkę Dealera

Voyager. www.lancia.com. Miejsce na pieczątkę Dealera www.lancia.com Voyager Miejsce na pieczątkę Dealera Informacje i zdjęcia zawarte w tym katalogu są jedynie orientacyjnie. Producent zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w każdej chwili i bez uprzedniego

Bardziej szczegółowo

HARDTOPY I AKCESORIA NISSAN NAVARA

HARDTOPY I AKCESORIA NISSAN NAVARA HARDTOPY I AKCESORIA NISSAN NAVARA RH2 DC RH3 DC STANDARD STANDARD 1 1 Wyposażenie opcjonalne do nadbudów 2Spezial Spezial 2 HGV9828B HGV9827B profi profi 3 3 WYPOSAŻENIE Wersje RH2 DC & RH3 DC Wersje

Bardziej szczegółowo

Zippie Voyage. spacerem przez życie

Zippie Voyage. spacerem przez życie Zippie Voyage spacerem przez życie Zippie NOWOCZESNY. PROSTY W UŻYCIU NAJLEPSZY DLA DZIECKA. Uniwersalny Zippie Voyage jest wyrobem medycznym łączącym funkcjonalność wózka spacerowego Baby Jogger z wyjątkowo

Bardziej szczegółowo

Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla. Stoły Wieszaki na kitle. Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81

Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla. Stoły Wieszaki na kitle. Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81 Stelaże jezdne Wózki z wanienką na pranie Stojaki do magla 78 Stoły Wieszaki na kitle 79 Kontenery transportowe ALUMINIUM 80-81 Kontenery transportowe zamknięte 82 Kontenery transportowe z siatki Combicar

Bardziej szczegółowo

Dzieci. Młodzież. Dorośli. Opcje. Aqua - Safari Happy - Sporty. Freedom. Lagoon Vintage E-version

Dzieci. Młodzież. Dorośli. Opcje. Aqua - Safari Happy - Sporty. Freedom. Lagoon Vintage E-version Rowery trójkołowe Dzieci Aqua - Safari Happy - Sporty Młodzież Freedom Dorośli Lagoon Vintage E-version Opcje 6 6 10 14 14 16 16 18 20 22 3 Jak wybrać swój rower? Aby dobrać rower do użytkownika należy

Bardziej szczegółowo

ORyginalne Akcesoria ThulE. Informacje dla dystrybutorów, grudzień 2011. www.opel.pl

ORyginalne Akcesoria ThulE. Informacje dla dystrybutorów, grudzień 2011. www.opel.pl ORyginalne Akcesoria ThulE Informacje dla dystrybutorów, grudzień 2011 www.opel.pl Systemy transportu bagażu Doskonała okazja na zwiększenie sprzedaży Twoi Klienci poszukują funkcjonalnych rozwiązań to

Bardziej szczegółowo

kolekcja 2013 Dystrybutor PHU Angre ul. Ożarowska 42, 61-332 Poznań tel.: +48 601 966 797 e-mail: angre@angre.com.pl www.bobike.com.

kolekcja 2013 Dystrybutor PHU Angre ul. Ożarowska 42, 61-332 Poznań tel.: +48 601 966 797 e-mail: angre@angre.com.pl www.bobike.com. kolekcja 2013 Świat leży u twych stóp! Pragniesz wolności... Swobodnie odkrywać... Beztrosko przeżywać... Pokazujesz świat od najlepszej strony, o ono buduje swój własny świat, swoją własną historię. Odkrywanie

Bardziej szczegółowo

PAKIETY AKCESORIÓW OPLA.

PAKIETY AKCESORIÓW OPLA. PAKIETY AKCESORIÓW OPLA. Oferta 2/2011 Niniejsza ulotka nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Prezentowane ceny są cenami brutto. General Motors zastrzega sobie prawo do zmian w

Bardziej szczegółowo

Kontakt: Centrala: 067/2532 235. THULE TRAILERS Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 3 64-730 Wieleń. Dział Sprzedaży:

Kontakt: Centrala: 067/2532 235. THULE TRAILERS Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 3 64-730 Wieleń. Dział Sprzedaży: . THULE TRAILERS Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 3 64-730 Wieleń Kontakt: Centrala: 067/2532 235 Dział Sprzedaży: Anna Gapska-Stefanek tel.: 067/253 21 92 Łukasz Tomiak tel.: 067/253 21 97 Page 2 Spis treści

Bardziej szczegółowo

NOWOŚĆ. Wybór: Szeroki. Ciśnienie: Wysokie. Wynik: Doskonały. MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWE STIHL RE 88, RE 98, RE 109, RE 119, RE 129 PLUS

NOWOŚĆ. Wybór: Szeroki. Ciśnienie: Wysokie. Wynik: Doskonały. MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWE STIHL RE 88, RE 98, RE 109, RE 119, RE 129 PLUS 0461 655 5123. M15. K4.S0914. F&W. Wydrukowano w Niemczech ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2014. Ekologiczny papier bielony bez użycia chloru. Wybór: Szeroki. Ciśnienie: Wysokie. Wynik: Doskonały. MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWE

Bardziej szczegółowo

2012/13 Katalog kosmetyczek

2012/13 Katalog kosmetyczek 2012/13 Katalog kosmetyczek Exclusive Kolekcja skierowana do kobiet, które wybierają na codzień szyk i elegancję. Klasyczna kosmetyczka E001 Bogato wyposażona, pojemna kosmetyczka z dużą główną komorą

Bardziej szczegółowo

Thema. www.lancia.com. Pieczątka Dealera

Thema. www.lancia.com. Pieczątka Dealera www.lancia.com Thema Pieczątka Dealera Zdjęcia oraz opisy zamieszczone w tym katalogu mają charakter orientacyjny. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w dowolnym momencie i bez wcześniejszego

Bardziej szczegółowo

Szafy sieciowe i serwerowe DIGITUS Seria DYNAMIC BASIC

Szafy sieciowe i serwerowe DIGITUS Seria DYNAMIC BASIC Szafy sieciowe i serwerowe DIGITUS Seria DYNAMIC BASIC Korzyści - seria szaf Dynamic Basic Wejścia kablowe wstępnie wycięte umieszczone w dolnej części szafy Modułowa konstrukcja ramy aluminiowej Drzwi

Bardziej szczegółowo

Podrywki, podbieraki PODRYWKI

Podrywki, podbieraki PODRYWKI Podrywki, podbieraki W naszej nowej ofercie znajdują się podbieraki, siatki i podrywki do różnych metod połowu. Do wyczynowego spławika profesjonalne podbieraki rzeczne i kanałowe oraz siatki do przechowywania

Bardziej szczegółowo

systemy bagażników 282 Więcej szczegółowych informacji na www.pol-sport.com

systemy bagażników 282 Więcej szczegółowych informacji na www.pol-sport.com systemy bagażników 282 Więcej szczegółowych informacji na www.pol-sport.com R acktime jest niemieck ą firmą, która projektuje i produkuje bagażnik i rowerowe do uż ytku miejsk iego i tur ystycznego. Nasza

Bardziej szczegółowo

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu Doskonałość w każdym calu Przegląd Naturalnie pierwszy wybór Wycieraczki DENSO, charakteryzujące się unikatowym projektem, wykonane z materiałów doskonałej jakości zgodnie z najbardziej wymagającymi normami

Bardziej szczegółowo

SKŁADOWANIE KRĘGÓW ROLLBLOCK ROLLCRADLE COILTRAY COILMAT STORAGEBEAMS

SKŁADOWANIE KRĘGÓW ROLLBLOCK ROLLCRADLE COILTRAY COILMAT STORAGEBEAMS SKŁADOWANIE KRĘGÓW ROLLBLOCK ROLLCRADLE COILTRAY COILMAT STORAGEBEAMS ROLLBLOCK System Rollblock umożliwia maksymalne zagospodarowanie miejsca w magazynie kręgów, zapewniając zabezpieczenie przed uszkodzeniem

Bardziej szczegółowo

Opis produktu Opis produktu Zdjęcia produktu

Opis produktu Opis produktu Zdjęcia produktu Asortyment: Bagażniki samochodowe TAURUS,, AURILIS, CAM Firma: Numer katalogowy FAP TAURUS Opis produktu Opis produktu Zdjęcia produktu 60799753 Zastosowanie: FIORINO i QUBO bez relingów Thule Rapid Fixpoint

Bardziej szczegółowo

Evostar 1. Stylowy system podróżny, który rośnie wraz z rodziną. Ok. 6 miesięcy 4 lata 9 25 kg

Evostar 1. Stylowy system podróżny, który rośnie wraz z rodziną. Ok. 6 miesięcy 4 lata 9 25 kg Evostar 1 Stylowy system podróżny, który rośnie wraz z rodziną. Ok. 6 miesięcy 4 lata 9 25 kg Model Evostar 1 został zaprojektowany specjalnie dla zaspokojenia różnorodnych potrzeb nowoczesnych rodzin

Bardziej szczegółowo

SAMOCHODY DOSTAWCZE AKCESORIA

SAMOCHODY DOSTAWCZE AKCESORIA SAMOCHODY DOSTAWCZE AKCESORIA OKŁADZINY DREWNIANE DO STANDARDOWEJ EKSPLOATACJI Podłoga drewniana Model KANGOO II ph2 L0 bez drzwi 77 11 423 650 440 Model KANGOO II ph2 L1 bez drzwi 77 11 424 421 440 Model

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie i akcesoria

Wyposażenie i akcesoria 9.1 9.1 Wyposażenie i akcesoria Wyposażenie i akcesoria Wszystkie części składowe bram segmentowych NASSAU wykonane są z materiałów o najwyższej jakości, które spełniają wysokie wymagania dotyczące ich

Bardziej szczegółowo

Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu)

Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu) AKCESORIA MEBLOWE AKCESORIA MEBLOWE Zawiasy Soft Close (ze spowalniaczem) systemu Clip-on (szybkiego montażu) Do frontów meblowych z płyt wiórowych, MDF, o szerokim profilu aluminiowym zawiasy ze standardowym

Bardziej szczegółowo

16 ZACISKI I AKCESORIA

16 ZACISKI I AKCESORIA 16 ZACISKI I AKCESORIA 558 siegmund 16 Zaciski 560 Strona Professional Zacisk śrubowy 562 Zacisk śrubowy Professional45 /90 564 Szybkościsk Professional 566 Zacisk śrubowy z prętem okrągłym 568 Zacisk

Bardziej szczegółowo

Wózki szafowe 87-89. Wózki szafowe ALUMINIUM 90-91. Wózki szafowe ALUMINIUM STAL NIERDZEWNA 92-93. Wózki szafowe. lakierowane proszkowo 94-96

Wózki szafowe 87-89. Wózki szafowe ALUMINIUM 90-91. Wózki szafowe ALUMINIUM STAL NIERDZEWNA 92-93. Wózki szafowe. lakierowane proszkowo 94-96 ALUMINIUM 87-89 ALUMINIUM STAL NIERDZEWNA lakierowane proszkowo 90-91 92-93 STAL NIERDZEWNA 94-96 do transportu potraw STAL NIERDZEWNA 97 86 Hammerlit GmbH Combi ALUMINIUM anodyzowane CBA CBA 3000 - wózek

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna: Średnica felgi 12 30 Max. szerokość felgi 13

Specyfikacja techniczna: Średnica felgi 12 30 Max. szerokość felgi 13 MONTY 8600 Monty 8600 to wysokiej jakości montażownica do kół samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań jak automatyczne narzędzie montażowe, dwa dyski odbijające do odparzania

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA Nr sprawy: RZP-II-WI/22/DZP-1/2014 Załącznik Nr 6 do SIWZ Z SPECYFIKACJA TECHNICZNA Oferowany samochód ciężarowy: - marka: - model:. OPIS/Minimalny wymagany parametr Parametr techniczny oferowany przez

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KM 105/110 R Bp

Z fotelem dla operatora KM 105/110 R Bp Z fotelem dla operatora KM 105/110 R Bp Nowa linia samojezdnych zamiatarek z fotelem dla operatora wyposażonych w opatentowany system automatycznego oczyszczania filtra Tact (dotychczas stosowanego w odkurzaczach

Bardziej szczegółowo

KM 90/60 R Bp Adv. Tact: W pełni automatyczny system oczyszczania filtra. Kompaktowy design

KM 90/60 R Bp Adv. Tact: W pełni automatyczny system oczyszczania filtra. Kompaktowy design KM 90/60 R Bp Adv Stanowi wygodną alternatywę w stosunku do zamiatarek prowadzonych ręcznie. Urządzenie najlepiej sprawdza się na powierzchniach średnich i dużych. Zasilana bateryjnie. 1 2 3 4 1 2 Kompaktowy

Bardziej szczegółowo

POKAZANIA SWOJEJ DUSZY JEST PRZYWILEJEM TEGO, KTO POTRAFI PIELĘGNOWAĆ SWOJE WEWNĘTRZNE PIĘKNO LINIA SPORTOWA

POKAZANIA SWOJEJ DUSZY JEST PRZYWILEJEM TEGO, KTO POTRAFI PIELĘGNOWAĆ SWOJE WEWNĘTRZNE PIĘKNO LINIA SPORTOWA A K C E S O R I A MOŻŻLIWOŚĆ POKAZANIA SWOJEJ DUSZY JEST PRZYWILEJEM TEGO, KTO POTRAFI PIELĘGNOWAĆ SWOJE WEWNĘTRZNE PIĘKNO LINIA SPORTOWA 16 LINIA SPORTOWA Spojler tylny 50901595 Obniżenia progów 50901594

Bardziej szczegółowo

Renault KADJAR. Cennik akcesoriów Ważny od 06.11.2015

Renault KADJAR. Cennik akcesoriów Ważny od 06.11.2015 Renault KADJAR Cennik akcesoriów Ważny od 06.11.2015 DESIGN Wygląd zewnętrzny Zestaw dodatkowych bocznych stopni prawy i lewy 7711780204 2050 Dodatkowy boczny stopień - prawy 8201558665 1025 Dodatkowy

Bardziej szczegółowo

MOSKITIERY OFERTA HANDLOWA NA WYMIAR STOP. tel.: 74 846 34 34, 887 488 002, e-mail supermoskitiery@gmail.com. www.supermoskitiery.

MOSKITIERY OFERTA HANDLOWA NA WYMIAR STOP. tel.: 74 846 34 34, 887 488 002, e-mail supermoskitiery@gmail.com. www.supermoskitiery. MOSKITIERY NA WYMIAR OFERTA HANDLOWA BMR Sp. z o.o., ul. Wysockiego 27, 58-300 Wałbrzych tel.: 74 846 34 34, 887 488 002, e-mail supermoskitiery@gmail.com www.supermoskitiery.com Moskitiery ramkowe okienne

Bardziej szczegółowo

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 1/7 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:182085-2011:text:pl:html PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Bardziej szczegółowo

DRABINY, RUSZTOWANIA I PODESTY BEZPIECZNE

DRABINY, RUSZTOWANIA I PODESTY BEZPIECZNE DRABINY, RUSZTOWANIA I PODESTY BEZPIECZNE D.L. 81 D.L. 81 BEZPIECZNA PLATFORMA PLS PLS to bezpieczna platforma teleskopowa o regulowanej wysokości, zabezpieczająca pracownika w trakcie pracy z każdej strony.

Bardziej szczegółowo

PROFILE. Profil do zabezpieczenia krawędzi skrzyń, aluminiowy, szerokość mm, grubość 1.5 mm, waga: kg/m

PROFILE. Profil do zabezpieczenia krawędzi skrzyń, aluminiowy, szerokość mm, grubość 1.5 mm, waga: kg/m PROFILE 0100 Profil do zabezpieczenia krawędzi skrzyń, aluminiowy, szerokość 30 30 mm, grubość 1.5 mm, waga: 0.220 kg/m 0425 Profil do wieka skrzyń, aluminiowy, szerokość 30 43,5 mm, grubość 1.5 mm, waga:

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie produkcyjne

Wyposażenie produkcyjne Pojemniki wielozadaniowe do składowania i transportu, możliwość zastosowania także jako kontener na odpady z wytrzymałego tworzywa sztucznego (PE) odporne na temperaturę w zakresie od -29 C do +60 C z

Bardziej szczegółowo

W Y P O S A Ż E N I E G A R D E R O B Y

W Y P O S A Ż E N I E G A R D E R O B Y 76 W Y P O S A Ż E N I E GA R D E R O BY S E R I A H O GA R P L U S............................................................................................. 7 8 W I E S Z A K I I P Ó Ł K I N A O B

Bardziej szczegółowo

Nowa Dacia Logan oraz Logan MCV Cennik akcesoriów Ważny od 26/01/2016

Nowa Dacia Logan oraz Logan MCV Cennik akcesoriów Ważny od 26/01/2016 Nowa Dacia Logan oraz Logan MCV Cennik akcesoriów Ważny od 26/01/2016 WYGLĄD WNĘTRZA I NA ZEWNĄTRZ PERSONALIZACJA KOŁA I FELGI WYGLĄD WNĘTRZA Ozdobna obudowa świateł przeciwmgłowych 82 01 289 771 191 Naklejki

Bardziej szczegółowo

Nadbudowa Full DC PROFI Z odnoszonymi klapami bocznymi. Dostępna również dla wersji EC

Nadbudowa Full DC PROFI Z odnoszonymi klapami bocznymi. Dostępna również dla wersji EC KATALOG AKCESORIÓW Podane ceny są zalecanymi cenami detalicznymi. Powyższe ceny mogą ulec zmianom bez uprzedzenia w zależności od zmiany cen wprowadzonych przez producenta, jak również zmian w podatkach,

Bardziej szczegółowo

ZARGES Drabiny i rusztowania

ZARGES Drabiny i rusztowania www.zarges.pl ZARGES Drabiny i rusztowania Drabiny wielofunkcyjne Drabina wielofunkcyjna, 3 elementowa Możliwość korzystania z drabiny w 6 różnych konfiguracjach. Możliwość ustawiania na schodach! Wytrzymałe

Bardziej szczegółowo

2 6 7 8 9 10 12 112 13 14 17 18 19 20 4 5 8 9 21 4 1 3 5 6 7 2 24 25 26 27 28 29 30 31 Zewnętrzne elementy pojazdu Trend Elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy Elementy stylistyczne Ford Transit

Bardziej szczegółowo

AUTOMATYCZNE MONTAŻOWNICE DO KÓŁ

AUTOMATYCZNE MONTAŻOWNICE DO KÓŁ od 1958 roku (0) 32-352-40-33, fax (0) 32-254-86-63 (0) 501-567-447, (0) 509-815-919 biuro@autotechnika.net www.autotechnika.net ul. 1-go Maja 79 41-706 Ruda Śląska AUTOMATYCZNE MONTAŻOWNICE DO KÓŁ G 870E

Bardziej szczegółowo

Lp. Nazwa Wymiary i ilość Opis:

Lp. Nazwa Wymiary i ilość Opis: Lp Nazwa Wymiary i ilość Opis: 1 Kubik wym w cm : 2 Gablota muzealna z kopułą - prosta 60x60x60 6szt 60x60x100 6szt 60x60x120 4 szt szer x głęb x wys x wys kopuły 120x60x90x20 3 sz Kubik wykonany ze sklejki

Bardziej szczegółowo

GRUPA TOWARÓW: 7 AKCESORIA ZEWNĘTRZNE

GRUPA TOWARÓW: 7 AKCESORIA ZEWNĘTRZNE GRUPA TOWARÓW: 7 ANTENA SAMOCHODOWA 2 CIŚNIENIOMIERZ 3 Pokrowiec na samochód 4 Pokrowiec na motor 5 Osłona przeciwsłoneczna 6 PomPa nożna 6 ŚCIĄGACZE NA BAGAŻNIK 7 WYCIERACZKI 8 ANTENA SAMOCHODOWA DŁUGA

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA MONTAŻU ZESTAWU EBIKE

INSTRUKCJA MONTAŻU ZESTAWU EBIKE INSTRUKCJA MONTAŻU ZESTAWU EBIKE Instrukcja zawiera informację dotyczące montażu napędu elektrycznego do roweru oraz jakie wymagania musi spełnić rower. Do zamontowania potrzebna jest podstawowa wiedza

Bardziej szczegółowo

AKCESORIA INFINITI. Autentyczny wybór. FX EX G G Cabrio G Coupé Infiniti M

AKCESORIA INFINITI. Autentyczny wybór. FX EX G G Cabrio G Coupé Infiniti M AKCESORIA INFINITI Autentyczny wybór Cabrio 2 3 AKCESORIA Pozwól, że przedstawimy Ci naszego nowego eksperta w dziedzinie stylistyki - Ciebie! Najważniejszym aspektem w dziedzinie projektowania Twojego

Bardziej szczegółowo

Mocny, cichy i mobilny nowy FEIN Dustex 25 L i Dustex 35 L.

Mocny, cichy i mobilny nowy FEIN Dustex 25 L i Dustex 35 L. PRACE WYKOŃCZENIOWE Mocny, cichy i mobilny nowy FEIN Dustex 25 L i Dustex 35 L. Dwa kompaktowe odkurzacze o bardzo wysokiej sile ssania. Wszędzie z Tobą zawsze wszystko pod ręką. Dopracowane do najmniejszych

Bardziej szczegółowo

WÓZKI PRZEMYSŁOWE. Wózki do ładunków lekkich.

WÓZKI PRZEMYSŁOWE. Wózki do ładunków lekkich. WÓZKI PRZEMYSŁOWE Wózki przemysłowe, znajdują zastosowane w zakładach produkcyjnych, serwisach, warsztatach oraz wszędzie tam gdzie różnorodność zadań wymaga dedykowanych narzędzi oraz istnieje potrzeba

Bardziej szczegółowo

WEWNĘTRZNE SYSTEMY BANEROWE ZWIJANE

WEWNĘTRZNE SYSTEMY BANEROWE ZWIJANE WEWNĘTRZNE SYSTEMY BANEROWE ZWIJANE 1 WASP rollup ekonomiczny Wymiar widocznej grafiki (około) : 85 (szer.) x 200 (wys.) cm 100 (szer.) x 200 (wys.) cm wydruk blockout PET : 133 zł wydruk blockout PET

Bardziej szczegółowo

GUSTOWNY I ROZSĄDNY WYBÓR

GUSTOWNY I ROZSĄDNY WYBÓR SERIA[P] 2 Seria[P] SERIA[P] Skandynawskie wzornictwo jest ponadczasowe inspirowane miłością do światła i przyrody. Czyste linie, funkcjonalność i jasna, naturalna kolorystyka Serii[P] wpisują się w tę

Bardziej szczegółowo

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM Warszawa 2012 r. Auto-Pol-Serwis Autoryzowany Dealer Samochodów OPEL OFERTA HANDLOWA dla FIRM Ofertę przygotował: Michał Misaczek + 48 600 454 431 Opel Vivaro, Van L2H1 2.9t (L2 H1, 2900) 2.0 CDTI, 84

Bardziej szczegółowo

Zippie RS OPATENTOWANA TECHNOLOGIA ROTACYJNEGO PRZECHYŁU

Zippie RS OPATENTOWANA TECHNOLOGIA ROTACYJNEGO PRZECHYŁU DANE TECHNICZNE Maksymalna waga użytkownika: Szerokość siedziska: Głębokość siedziska: Wysokość siedziska 125 kg 30 40 cm 37,5 45 cm 43 52 cm Kąt oparcia: 0 do +30 lub -5 do +25 Przechylenie: -5 do +40

Bardziej szczegółowo

Kabiny półokrągłe MOSIĘŻNE CHROMOWANE UCHWYTY ZAWIAS CHROMOWANY

Kabiny półokrągłe MOSIĘŻNE CHROMOWANE UCHWYTY ZAWIAS CHROMOWANY KABINY PRYSZNICOWE COLMAR Minimalistyczny design podkreślają chromowane uchwyty i zawiasy z mechanizmem podnoszenia. Dopracowany profil mocujący umożliwia dokładną regulację i dostosowanie kabiny do nierówności

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2. Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2. Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt. Lp. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2 Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt. 4) 1. Rok produkcji 2015 2. Homologacja, karta pojazdu 3. Nadwozie

Bardziej szczegółowo

Pomost dodatkowy. Nr katalogowy

Pomost dodatkowy. Nr katalogowy Pomost podstawowy. Podłoga z kraty stalowej z dwiema konsolami. Poręcze po stronie wzdłużnej i czołowej. Pomost dodatkowy. Podłoga z kratki stalowej z dwiema konsolami. Poręcz po stronie wzdłużnej. Pomosty

Bardziej szczegółowo

Szafki ARCA NOWOŚĆ. Wytrzymałe szafki poliwęglanowe. Najlepsza ochrona w trudnych warunkach

Szafki ARCA NOWOŚĆ. Wytrzymałe szafki poliwęglanowe. Najlepsza ochrona w trudnych warunkach Szafki ARCA NOWOŚĆ Wytrzymałe szafki poliwęglanowe Najlepsza ochrona w trudnych warunkach Nowość! Fibox ARCA Fibox ARCA - Szafki poliwęglanowe do stosowania w trudnych warunkach Poliwęglan Szafki wykonane

Bardziej szczegółowo

T24 odporny na uderzenia system montażu sufitu podwieszanego o widocznej konstrukcji kl. 2A i 3A

T24 odporny na uderzenia system montażu sufitu podwieszanego o widocznej konstrukcji kl. 2A i 3A T24 odporny na uderzenia system montażu sufitu podwieszanego o widocznej konstrukcji kl. 2A i 3A System montażu T24 odporny na uderzenia system montażu sufitu podwieszanego o widocznej konstrukcji 1 6

Bardziej szczegółowo

2.0 KERL KERL. jako uchwyt. jako punkt mocujący. zawsze we właściwym miejscu. dopełnienie każdego systemu. Strona Strona 46

2.0 KERL KERL. jako uchwyt. jako punkt mocujący. zawsze we właściwym miejscu. dopełnienie każdego systemu. Strona Strona 46 2.0 jako punkt mocujący zawsze we właściwym miejscu Strona 44-45 jako uchwyt dopełnienie każdego systemu Strona 46 40 Zaczepy w technologii modułowej jako zaczep dokręcany szybki i bezpieczny w instalacji

Bardziej szczegółowo

MAGAZYNOWANIE TWORZYWA SZTUCZNEGO

MAGAZYNOWANIE TWORZYWA SZTUCZNEGO MAGAZYNOWANIE TWORZYWA SZTUCZNEGO Systemy magazynowania tworzywa 02 Dane techniczne oraz więcej informacji na www.dopak.pl SYSTEMY MAGAZYNOWANIA TWORZYWA MAGAZYNOWANIE TWORZYWA Szeroka gama profesjonalnych

Bardziej szczegółowo

Oryginalne Akcesoria OPEL COMBO VAN. Luty

Oryginalne Akcesoria OPEL COMBO VAN. Luty Oryginalne Oryginalne Akcesoria Akcesoria Opel Opel OPEL COMBO VAN Luty Luty 2014 2014 www.opel.pl Chlapacze tylne Apteczka pierwszej pomocy Bezpieczeństwo Doskonały wygląd w bezpiecznym otoczeniu. Fartuchy

Bardziej szczegółowo

Nowa Dacia Logan oraz Logan MCV Cennik akcesoriów Ważny od 25/06/2014

Nowa Dacia Logan oraz Logan MCV Cennik akcesoriów Ważny od 25/06/2014 Nowa Dacia Logan oraz Logan MCV Cennik akcesoriów Ważny od 25/06/2014 WYGLĄD WNĘTRZA I NA ZEWNĄTRZ PERSONALIZACJA KOŁA I FELGI WYGLĄD WNĘTRZA Ozdobna obudowa świateł przeciwmgłowych 82 01 289 771 191 Naklejki

Bardziej szczegółowo

pierwszym miejscu! SANO stawia Elektryczny schodołaz

pierwszym miejscu! SANO stawia Elektryczny schodołaz ludzi na pierwszym miejscu! SANO stawia Elektryczny schodołaz LIFTKAR PT BEZPIECZEŃSTWO NA SCHODACH. ŁATWOŚĆ OBSŁUGI. JAKOŚĆ ŻYCIA TO KORZYSTANIE Z NIEGO W PEŁNI. Istnieje wiele powodów, przez które osoba,

Bardziej szczegółowo