FAQ Najczęściej zadawane pytania

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "FAQ Najczęściej zadawane pytania"

Transkrypt

1 FAQ Najczęściej zadawane pytania Spis Treści I. PYTANIA OGÓLNE... 2 II. KARNETY... 4 III. BILETY... 6 IV. KARTA KIK... 9

2 I. PYTANIA OGÓLNE Gdzie i jak mogę kupić karnet / bilet? Karnety i bilety można nabywać w kasach klubu oraz za pośrednictwem serwisu internetowego Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2009/2010 planowana jest na luty Mam niespełna roczne dziecko. Czy muszę kupić dla niego bilet, by wejść z nim na mecz? Zgodnie z regulaminem biorąc udział w meczu należy mieć bilet, niezależnie od wieku. Dzieciom do 5-ego roku życia przysługuje bilet ulgowy ze zniżką 60%. Co się bardziej opłaca: bilet czy karnet? Zdecydowanie karnet. Cena jednego meczu w karnecie jest znacznie mniejsza niż w przypadku biletów sprzedawanych na poszczególne mecze. Ceny pojedynczych meczów w karnecie są również niższe od tych, które są oferowane w przedsprzedaży. Zdecydowanie warto kupić karnet jeżeli planujemy obejrzeć na żywo większość spotkań rozgrywanych na naszym stadionie. Przykładowe zestawienie pokazuje różnicę w cenie karnetu na sezon i wartości wszystkich biletów w sezonie: Trybuna Cena Karnetu Sezonowego Cena biletów na wszystkie mecze w sezonie Zyskujesz: C 388 zł 700 zł 312 zł D 310 zł 555 zł 245 zł B 233 zł 424 zł 191 zł A (kryta) 775 zł 1389 zł 614 zł A (6-11) 388 zł 700 zł 312 zł Z kim mogę się skontaktować, by uzyskać więcej informacji na temat biletów i karnetów? Zapraszamy do kontaktu pod adresem - W ciągu 24 godzin będziemy również odpowiadać wysłane zapytania. Czy przedstawione promocje będą stałe? Klub dąży do opracowania stałej polityki sprzedaży o jasnych i klarownych zasadach. Jednocześnie klub nie zamyka się na wprowadzanie zmian w ramach promocji w kolejnych sezonach.

3 Czy mogę uczestniczyć w meczu, będąc osobą niepełnoletnią? Tak. Jednakże, aby dokonać zakupu karty KIK, biletu lub karnetu i uczestniczyć w meczach niezbędne jest dostarczenie do Klubu oświadczenia wypełnionego przez rodzica (prawnego opiekuna), w którym wyraża zgodę na uczestnictwo osoby niepełnoletniej w meczach organizowanych przez KS Widzew Łódź S.A. Wzór oświadczenia dostępny jest w kasach Klubu oraz na stronie internetowej Oświadczenie powinno być złożone przez rodzica (prawnego opiekuna) w kasie Klubu za okazaniem dowodu osobistego. Możliwe jest również dostarczenie wypełnionego przez rodzica (prawnego opiekuna) oświadczenia przez osobę niepełnoletnią pod warunkiem dołączenia do oświadczenia kserokopii dowodu osobistego rodzica (prawnego opiekuna), który wypełnił oświadczenie. Jeżeli chcę iść na mecz z małym dzieckiem, którą trybunę powinienem wybrać? Każda z trybun na Widzewie ma swoją specyfikę. W przypadku uczestnictwa w meczu z małym dzieckiem zdecydowanie sugerujemy trybunę A6-A11 lub A-krytą. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem opisującym specyfikę trybun na stadionie Widzewa po linkiem

4 KARNETY Czy mogę zapłacić kartą kredytową za karnet? Możliwość płatności za karnet kartą kredytową istnieje w przypadku zakupu poprzez stronę internetową Pośrednikiem płatności online jest system Przelewy24. Za jego pomocą istnieje możliwość dokonywanie zapłaty bezpośrednio z konta bankowego, o ile bank z którego usług korzystamy ma podpisaną umowę o współpracy z operatorem przelewy 24.pl. Jest również możliwość wnoszenia opłat kartą kredytową / płatniczą w kasie. Czy mogę kupić karnet przez internet? Tak. Do zakupu karnetów przez internet zachęcamy szczególnie te osoby, które mieszkają poza Łodzią. Ta forma zakupu jest zdecydowanie łatwiejsza i wygodniejsza. W przypadku zakupu karnetu przez internet obowiązują te same zniżki i promocje, jak w przypadku zakupu tradycyjnego. Jak odebrać karnet zamówiony przez internet? Karnet zamówiony przez Internet można odebrać w specjalne do tego przygotowanej kasie Klubu. Zakupiony karnet czeka na odebranie już na drugi dzień po dokonaniu zamówienia. Nie wiem z jakiej promocji mogę skorzystać, skąd mogę zaczerpnąć informacji na ten temat? Aby uzyskać informacji na temat aktualnych promocji i zniżek zapraszamy do zapoznania się z regulaminem promocji (załącznik do regulaminu sprzedaży). Dodatkowo wszelkie niezbędne informacje otrzymać można pisząc na adres Czy jeśli kupię karnet po pierwszym meczu to będzie karnet tańszy? Nie przewidujemy modyfikacji cen karnetów w związku z późniejszym ich nabyciem. Dlatego najbardziej opłacalny jest zakup karnetu przed pierwszym meczem. Jednak, gdy spojrzymy na ceny karnetów to można zauważyć, że nawet po pierwszym rozegranym spotkaniu opłaca się nabyć abonament na wszystkie mecze. Cena jednostkowa zawarta w karnecie w dalszym ciągu będzie niższa niż w przypadku biletów kupowanych w dniu meczu.

5 Jak mam rozumieć promocję Jest nas coraz więcej? Promocja ta zakłada znaczne zniżki dla osób, które do tej pory korzystały z karnetu i zachęcą do zakupu karnetu inne osoby, które w ostatniej rundzie rozgrywkowej z karnetu nie korzystały. W ten sposób można zyskać zniżkę od 20% do niemal 100%. Z promocji można skorzystać kupując karnet zarówno drogą internetową, jak i osobiście kupując karnet w kasie klubu. W przypadku chęci skorzystania z promocji w kasie klubu wszystkie osoby zainteresowane powinny pojawić się z osobą organizującą i zgłosić sprzedawcy chęć skorzystania z promocji podając przy tym swoje numery kart KIK. W przypadku zakupu przez Internet zniżka zostaje naliczona automatycznie w momencie wprowadzenia danych (KIK i PESEL) wszystkich osób. Z jakich promocji mogę skorzystać kupując karnet na rundę? W przypadku zakupu karnetu na rundę obowiązuje te same promocje co w przypadku zakupu karnetu na cały sezon, m.in.: Promocja Jest nas coraz więcej. Promocje dla seniorów, kobiet i dzieci do lat 14. Promocja za kontynuację. Dodatkowe atrakcje, udział w konkursach i imprezach organizowanych przez Klub.

6 II. BILETY Od kiedy można kupować bilety? Bilety na mecze ligowe na rundę wiosenną 2010 będą dostępne w sprzedaży od 11 marca Gdzie można kupić bilety? Bilety można nabyć: w punkcie sprzedaży w Sali VIP (wejście nr 10 od ul. Piłsudskiego) do 18 marca 2010 w godz , w soboty po 18 marca w kasie klubu w dni powszednie, w godz oraz w soboty w dniu meczu od godz. 10:00 do końca pierwszej połowy spotkania również w pozostałych kasach. Istnieje również możliwość zamówienia biletu za pomocą strony internetowej Elementem niezbędnym przy zakupie biletów jest posiadanie Karty Identyfikacji Kibica. Czy mogę zapłacić kartą kredytową za bilet? Możliwość płatności za bilet kartą kredytową istnieje w przypadku zakupu poprzez stronę internetową Pośrednikiem płatności online jest system Przelewy24. Za jego pomocą istnieje możliwość dokonywania zapłaty bezpośrednio z konta bankowego, o ile bank z którego usług korzystamy ma podpisaną umowę o współpracy z operatorem systemu Przelewy24.pl. Ponadto jest również możliwość wniesienia opłat kartą kredytową / płatniczą w kasie. Jak można uzyskać zniżki kupując bilet przez internet? W przypadku zakupu biletu przez internet obowiązują te same zniżki i promocje, jak w przypadku zakupu gotówkowego w kasie. Zachęcamy jednak do korzystania z internetu, zwłaszcza osoby spoza Łodzi, gdyż jest to wygodniejsza i szybsza forma zakupu. Jak odebrać bilety zamówione przez internet? Do dnia poprzedzającego dzień meczu bilety można odbierać w kasie nr 5. Z kolei w dniu meczu bilety można odebrać w każdej kasie.

7 Pomimo, że bilety można odebrać w dniu meczu, ze względu na Waszą wygodę, gorąco zachęcamy do przybycia i odebrania biletów wcześniej, unikając w ten sposób kolejek. Nie mam internetu i nie mogę zakupić biletu w przedsprzedaży, a chciał(a)bym. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Czy muszę kupować bilet w dniu meczu po tak wysokiej cenie? Biorąc pod uwagę powszechność dostępu do internetu (poprzez telefon komórkowy, stacjonarny, kafejki internetowe) opcja takiego zakupu wydaje nam się najwygodniejsza. Jeżeli jednak kibic nie ma możliwości skorzystania z internetu, a chciałby kupić bilet bądź karnet w przedsprzedaży zapraszamy do odwiedzenia kasy Klubu. Co mogę zrobić, jeżeli nie mogę być na meczu a mam kupiony bilet w przedsprzedaży? Klub wprowadził możliwość przebukowania biletu. Bilet może być przebukowany na inny mecz. Koszt przebukowania biletu to 5 zł brutto. Proszę o wyjaśnienie komu przysługuje bilet ulgowy. Bilet ulgowy przysługuje każdej kobiecie (niezależnie od wieku) oraz osobom do 14-go roku życia. Większa ulga przysługuje natomiast dzieciom poniżej 5-ciu lat i seniorom powyżej 65 lat. Wiek jest liczony rocznikowo, a weryfikacja odbywa się na podstawie karty KIK. Jak ma sobie poradzić z wysokimi cenami biletu (w dniu meczu) osoba, która przyjeżdża do Łodzi na mecze z daleka? Te promocje są nie dla nich! Klub daje możliwość zakupu biletów poprzez internet. Kupując bilet choćby jeden dzień wcześniej można zarezerwować sobie bilet w niższej cenie, który w dniu meczu można odebrać kasach klubu. Jak najtaniej można kupić bilet? Najlepiej w przedsprzedaży. Jeżeli kupimy bilet 7 lub więcej dni przed meczem zapłacimy za niego zdecydowanie mniejszą kwotę niż w dniu meczu. Bilety w przedsprzedaży można zakupić w kasie klubu lub przez internet za pośrednictwem strony Oprócz tego istnieją zniżki dla kobiet, seniorów i dzieci do lat 5 i do lat 14 oraz dla osób, które po raz pierwszy uczestniczą w meczu Widzewa. Czy mogę kupić bilet w imieniu swojego kolegi lub członka rodziny? Regulamin sprzedaży KS Widzew Łódź S.A. daje możliwość zakupienia biletu dla znajomego lub członka rodziny pod warunkiem, że przy dokonywaniu zakupu zostanie podany numer KIK osób dla których chcemy kupić bilet.

8 Czy kupując bilet na jedną z trybun, mam możliwość wejścia na inną trybunę? Zgodnie z regulaminem stadionu każda osoba znajdująca się na meczu ma przypisane miejsce, sektor i trybunę zgodne z wydrukiem na bilecie. W związku z powyższym nie istnieje możliwość zmiany trybuny podczas meczu. Dodatkowo regulamin jasno określa, iż w przypadku zmiany nie tylko trybuny, ale również sektora i miejsca przydzielonego na bilecie istnieje możliwość wprowadzenia dla kibica zakazu stadionowego. Na ile dni przed meczem zamykana jest sprzedaż internetowa? Sprzedaż internetowa jest zamykana na dzień przed meczem. Natomiast bilet zakupiony tą drogą jest dostępny do odbioru aż do dnia meczu w kasie klubu.

9 III. KARTA KIK Gdzie i jak można kupić kartę KIK.? Kartę KIK można kupić w kasach klubu lub w internecie za pośrednictwem strony Koszt zakupu karty KIK to 9,99 zł. Czy możliwe jest kupienie więcej niż jednego biletu na jedna kartę KIK? Na jedną kartę KIK można kupić tylko jeden bilet. Ile się czeka na wyrobienie karty KIK? Karta KIK w kasie Klubu jest wyrabiana od ręki. Kartę KIK można również wyrobić poprzez stronę Czy osoba niepełnoletnia musi posiadać kartę KIK? Każda osoba przed dokonaniem zakupu biletu/karnetu musi posiadać kartę KIK. Zgubiłem kartę KIK. Co powinienem zrobić? W przypadku zgubienia karty KIK należy zgłosić się do kasy klubu. Zagubiona karta zostanie zablokowana, a w jej miejsce na wniosek Klienta przygotowana zostanie nowa w standardowej cenie.

REGULAMIN BILETERII RTS Widzew Łódź S.A.

REGULAMIN BILETERII RTS Widzew Łódź S.A. REGULAMIN BILETERII RTS Widzew Łódź S.A. v.2013/13 Obowiązuje od dn. 10.06.2013r. do odwołania I. Definicje a. "Klub" oznacza RTS Widzew Łódź S.A.; b. "Mecz" oznacza spotkanie piłkarskie rozgrywane na

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PLANETARIUM NIEBO KOPERNIKA

REGULAMIN PLANETARIUM NIEBO KOPERNIKA REGULAMIN PLANETARIUM NIEBO KOPERNIKA 1 Planetarium Niebo Kopernika Jedną z atrakcji Centrum Nauki Kopernik udostępnionych publiczności jest Planetarium Niebo Kopernika (zwane dalej Planetarium). Centrum

Bardziej szczegółowo

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ul. Mokotowska 43 00-551 Warszawa

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ul. Mokotowska 43 00-551 Warszawa ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE ROZLICZENIA FINANSOWEGO DZIAŁAŃ W RAMACH PROJEKTU ZAGRANICZNA MOBILNOŚĆ SZKOLNEJ KADRY EDUKACYJNEJ W RAMACH PROJEKTÓW INDYWIDUALNYCH (opracowane przez

Bardziej szczegółowo

16.06.2010. Szanowni Państwo,

16.06.2010. Szanowni Państwo, 16.06.2010 Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że dbając o Państwa wygodę korzystania z Karty Programu Lojalnościowego DOM, z dniem 16 lipca 2010 r. wprowadzamy następujące udogodnienia: Bezpłatne

Bardziej szczegółowo

Nie czekaj! Zacznij rok szkolny z kartą PEKA

Nie czekaj! Zacznij rok szkolny z kartą PEKA Nie czekaj! Zacznij rok szkolny z kartą PEKA Odebrałem właśnie kartę PEKA Junior i teraz rządzę w autobusach i tramwajach Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN INTERNETOWEJ SPRZEDAŻY BILETÓW PRZEZ PKL SPÓŁKA AKCYJNA. zwany dalej regulaminem

REGULAMIN INTERNETOWEJ SPRZEDAŻY BILETÓW PRZEZ PKL SPÓŁKA AKCYJNA. zwany dalej regulaminem REGULAMIN INTERNETOWEJ SPRZEDAŻY BILETÓW PRZEZ PKL SPÓŁKA AKCYJNA zwany dalej regulaminem 1. Każdy Użytkownik przyjmuje zobowiązanie do zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu przed rezerwacją

Bardziej szczegółowo

Istnieje możliwość dokonania przelewu bankowego bezpośrednio na nasze konto: Janeba Time Sp. z o.o.

Istnieje możliwość dokonania przelewu bankowego bezpośrednio na nasze konto: Janeba Time Sp. z o.o. Regulamin- ZEGARKI.PL- od 07.12.2012 Strona 1 z 10 REGULAMIN SKLEPU ZEGARKI.PL Ważny od 07.12.2012 PROMOCJA DOSTAWA GRATIS!!! Dowolny produkt zapłacony kartą lub przelewem powyżej 100,00 zł dostarczymy

Bardziej szczegółowo

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika Spis treści Wstęp... 3 Przygotowanie do korzystania z Systemu Internetowego Banku BPH... 4 Zasady bezpieczeństwa przy korzystaniu z Systemu Internetowego

Bardziej szczegółowo

Usługi telekomunikacyjne to warto wiedzieć!

Usługi telekomunikacyjne to warto wiedzieć! Konsumenckie Centrum E-Porad ARTYKUŁ NR 2 Usługi telekomunikacyjne to warto wiedzieć! Usługa telekomunikacyjna polega na przekazywaniu sygnałów w sieci telekomunikacyjnej 1. Oznacza to, że umowami o świadczenie

Bardziej szczegółowo

ZAKUPY W SIECI PYTANIA I ODPOWIEDZI

ZAKUPY W SIECI PYTANIA I ODPOWIEDZI ZAKUPY W SIECI PYTANIA I ODPOWIEDZI Warszawa, listopad 2013 Spis treści Obowiązki informacyjne i regulaminy... 7 1. O czym konsument powinien zostać poinformowany przed dokonaniem zakupu przez Internet?..

Bardziej szczegółowo

( OBSZAR TICKETING )

( OBSZAR TICKETING ) ZAPYTANIE OFERTOWE nr 3 /2011 / CRM Załącznik nr 1 SPRZEDAŻ KART WSTĘPU, IDENTYFIKACJA KIBICA, ELEKTRONICZNA KONTROLA DOSTĘPU ( OBSZAR TICKETING ) POUFNE Łódź, 30.07.2011 SPIS TREŚCI INFORMACJE OGÓLNE...

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI PRZEPISY KONSUMENCKIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW KRZYSZTOF LEHMANN

SPIS TREŚCI PRZEPISY KONSUMENCKIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW KRZYSZTOF LEHMANN PRZEPISY KONSUMENCKIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW KRZYSZTOF LEHMANN Warszawa, październik 2014 3 Wstęp Niniejszy poradnik stanowi podstawowe kompendium wiedzy na temat najważniejszych obowiązków przedsiębiorców

Bardziej szczegółowo

Warszawa, dnia 13 grudnia 2013 r. Poz. 1011. Uchwała Zarządu Narodowego Banku Polskiego. z dnia 5 grudnia 2013 r.

Warszawa, dnia 13 grudnia 2013 r. Poz. 1011. Uchwała Zarządu Narodowego Banku Polskiego. z dnia 5 grudnia 2013 r. MONITOR POLSKI DZIENNIK URZĘDOWY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Warszawa, dnia 13 grudnia 2013 r. Poz. 1011 Uchwała Zarządu Narodowego Banku Polskiego z dnia 5 grudnia 2013 r. w sprawie warunków i zasad sprzedaży

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Biuro Podróży TravelNeo

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Biuro Podróży TravelNeo Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Biuro Podróży TravelNeo 1. Postanowienia ogólne 1.1 Właścicielem serwisu www.travelneo.pl jest Biuro Podróży TravelNeo z siedzibą w Łazanach 259, 32-020

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROGRAMU RODZINKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW OBOWIĄZUJĄCY OD 01.09.2014

REGULAMIN PROGRAMU RODZINKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW OBOWIĄZUJĄCY OD 01.09.2014 REGULAMIN PROGRAMU RODZINKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW OBOWIĄZUJĄCY OD 01.09.2014 I. SŁOWNICZEK UŻYTYCH POJĘĆ. Terminy użyte w Regulaminie, o ile z kontekstu nie wynika inaczej, otrzymują następujące znaczenie:

Bardziej szczegółowo

PORADNIK DLA UŻYTKOWNIKÓW PUBLICZNIE DOSTĘPNYCH USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH

PORADNIK DLA UŻYTKOWNIKÓW PUBLICZNIE DOSTĘPNYCH USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH PORADNIK DLA UŻYTKOWNIKÓW PUBLICZNIE DOSTĘPNYCH USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH Warszawa, 11 czerwca 2010 r. Wprowadzenie... 4 1. Umowa, Regulamin i Cennik świadczenia publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych...

Bardziej szczegółowo

Ogólne warunki rezerwacji

Ogólne warunki rezerwacji Ogólne warunki rezerwacji Warunki rezerwacji BudgetAir.com Zapoznaj się dokładnie z niniejszymi warunkami przed skorzystaniem z usług i witryny BudgetAir.com (część firmy Travix Nederland B.V.). Uznaje

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN Zakupu, rezerwacji, zwrotu i reklamacji biletów poprzez stronę internetową www.ckis.konin.pl

REGULAMIN Zakupu, rezerwacji, zwrotu i reklamacji biletów poprzez stronę internetową www.ckis.konin.pl REGULAMIN Zakupu, rezerwacji, zwrotu i reklamacji biletów poprzez stronę internetową www.ckis.konin.pl POSTANOWIENIA OGÓLNE Niniejszy regulamin określa zasady zakupu i rezerwacji biletu za pośrednictwem

Bardziej szczegółowo

OGÓLNE WARUNKI PRZEWOZU PASAŻERÓW I BAGAŻU

OGÓLNE WARUNKI PRZEWOZU PASAŻERÓW I BAGAŻU OGÓLNE WARUNKI PRZEWOZU PASAŻERÓW I BAGAŻU wydane przez Eurolot S.A. na podstawie art. 205 ust. 3 Ustawy z dnia 3 lipca 2002 r. Prawo Lotnicze (tj. Dz. U. 2006 r. Nr 100 poz. 696 z późn. zm.). Wersja z

Bardziej szczegółowo

Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie

Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie 2012 Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie SPIS TREŚCI 1. Założenie e-sklepu... 3 1.1. Co jest potrzebne do rozpoczęcia e-działalności gospodarczej w Internecie?... 3 1.2. Rejestracja działalności gospodarczej...

Bardziej szczegółowo

Regulamin Sklepu Internetowego

Regulamin Sklepu Internetowego Regulamin Sklepu Internetowego Postanowienia ogólne 1 1. Regulamin Sklepu Internetowego Plus określa zakres i warunki zamawiania usług i towarów w Polkomtel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu

Bardziej szczegółowo

Vademecum Przedsiębiorczego Jaworznianina. Jak założyć działalność gospodarczą w Jaworznie?

Vademecum Przedsiębiorczego Jaworznianina. Jak założyć działalność gospodarczą w Jaworznie? Vademecum Przedsiębiorczego Jaworznianina Jak założyć działalność gospodarczą w Jaworznie? Vademecum Przedsiębiorczego Jaworznianina Opracowanie: Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych w Jaworznie

Bardziej szczegółowo

Regulamin funkcjonowania kart kredytowych MasterCard Business dla klientów instytucjonalnych w Bankach Spółdzielczym w Czarnkowie

Regulamin funkcjonowania kart kredytowych MasterCard Business dla klientów instytucjonalnych w Bankach Spółdzielczym w Czarnkowie Regulamin funkcjonowania kart kredytowych MasterCard Business dla klientów instytucjonalnych w Bankach Spółdzielczym w Czarnkowie Czarnków, październik 2012 r. SPIS TREŚCI Rozdział 1 Postanowienia ogólne...

Bardziej szczegółowo

300699947. sklep internetowy działający pod adresem: http://www.globalsanit.com, sprzedający towary za pośrednictwem Internetu;

300699947. sklep internetowy działający pod adresem: http://www.globalsanit.com, sprzedający towary za pośrednictwem Internetu; REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Niniejszy Regulamin ustanawia się na podstawie art. 8 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz.

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI VADEMECUM KONSUMENTA KRZYSZTOF LEHMANN

SPIS TREŚCI VADEMECUM KONSUMENTA KRZYSZTOF LEHMANN VADEMECUM KONSUMENTA KRZYSZTOF LEHMANN Warszawa, październik 2014 3 Wstęp Kupując warzywa na bazarze lub bilet w kiosku czy zamawiając usługi telekomunikacyjne, każdorazowo zawierasz umowę z przedsiębiorcą.

Bardziej szczegółowo

Promocja trwa od dnia 16.11.2011 r. do dnia 31.12.2011 lub do wyczerpania zapasów magazynowych produktów Lotus Style.

Promocja trwa od dnia 16.11.2011 r. do dnia 31.12.2011 lub do wyczerpania zapasów magazynowych produktów Lotus Style. Regulamin- ZEGARKI.PL- od 07.12.2012 Strona 1 z 9 Regulamin promocji " Rozdajemy biżuterię za 1 zł!" Promocja trwa od dnia 16.11.2011 r. do dnia 31.12.2011 lub do wyczerpania zapasów magazynowych produktów

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY ON-LINE BILETÓW WSTĘPU NA WYSTAWĘ BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO. 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN SPRZEDAŻY ON-LINE BILETÓW WSTĘPU NA WYSTAWĘ BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO. 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY ON-LINE BILETÓW WSTĘPU NA WYSTAWĘ BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy regulamin określa zasady sprzedaży jednorazowych elektronicznych biletów wstępu na teren

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN. Konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A. I. Postanowienia ogólne

REGULAMIN. Konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A. I. Postanowienia ogólne REGULAMIN Konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A. I. Postanowienia ogólne 1 1. Niniejszy Regulamin Konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A., zwany dalej Regulaminem, określa warunki otwierania,

Bardziej szczegółowo

Regulamin serwisu internetowego www.fitwro.pl i Umowa o korzystanie z Karty fitwro

Regulamin serwisu internetowego www.fitwro.pl i Umowa o korzystanie z Karty fitwro Regulamin serwisu internetowego www.fitwro.pl i Umowa o korzystanie z Karty fitwro Niniejszy Regulamin, zaakceptowany przez Klienta w procesie zakupu Karty fitwro, stanowi jednocześnie treść Umowy zawartej

Bardziej szczegółowo

Publikacja została wydana w ramach projektu Nowoczesne finanse przyjazne seniorom dofinansowanego ze środków Narodowego Banku Polskiego.

Publikacja została wydana w ramach projektu Nowoczesne finanse przyjazne seniorom dofinansowanego ze środków Narodowego Banku Polskiego. BEZPIECZNE FINANSE SENIORA Andrzej Baranowski Publikacja została wydana w ramach projektu Nowoczesne finanse przyjazne seniorom dofinansowanego ze środków Narodowego Banku Polskiego. Andrzej Baranowski

Bardziej szczegółowo