Seria Rho 1000 Najbardziej wydajna płaska drukarka UV

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Seria Rho 1000 Najbardziej wydajna płaska drukarka UV"

Transkrypt

1 PL Seria Rho 1000 Najbardziej wydajna płaska drukarka UV Seria Rho 1000 jest produktem flagowym firmy Durst zapewniającym druk szerokim zakresie na płaskich mediach. Seria ta oferuje wyjątkową kombinację wysokiej jakości druku i najwyższej szybkości drukowania na rynku zapewniając niezrównaną wszechstronność niedostępną dla innych maszyn. Seria Rho 1000 jest rozszerzona przez dodanie serii Rho 1300 do istniejącego wachlarzu modeli. Występują różne poziomy automatyzacji urządzenia w tym 3/4 i pełna automatyzacja druku. Dostępne są opcje z roli na rolę oraz z roli na arkusz. Każda maszyna może być ustawiona do formatu najbardziej odpowiadającemu wymaganiom klienta. Seria Rho 1300 Jako część ciągłego ulepszania produktów Durst, seria Rho 1300 zapewnia kilka zmian, włącznie ze zwiększeniem wydajności istniejących modeli; Rho 1330 do 1250m 2 /h, a Rho 1312 do 620 m2/h. Dodatkowo zapewniają one polepszoną jakość druku, możliwość uzyskania większego połysku wydruków, zwiększoną niezawodność podczas drukowania i jeszcze większą elastyczność w doborze mediów, w tym materiałów szczególnie trudnych i wrażliwych na temperaturę. Seria Rho 1300 zawiera również udoskonalenie dotyczące transportu mediów, dzięki zastosowaniu wyższego podciśnienia i poprawieniu rejestracji mediów. To prowadzi do większej niezawodności podczas drukowania i lepszej wydajności podczas pracy z trudnymi mediami np. tektura falista. Drukowanie mediów wrażliwych na ciepło jest skutecznie poprawione dzięki zastosowaniu końcowego suszenia UV poza maszyną. Postęp technologiczny zawarty w serii Rho 1300 jest spowodowany przez inną konfigurację drukowania nazwaną stopniowy przepływ drukowania. Technologia Stopniowego Przepływu Drukowania Tryb Gradual Flow Printing obejmuje szerszy pas transmisyjny i minimalny postęp mediów podczas drukowania. Media o maksymalnym rozmiarze 125 x 250 cm są transportowane na pas, a vacuum działa na pasie jeszcze zanim materiał znajdzie się wewnątrz maszyny. Opcja ta pozwala na stopniowe budowanie obrazu, który tworzony jest stopniowo, zapewniając gładsze przejścia tonalne na większych obszarach wydruku i wysoką jakość połysku, nawet przy największych szybkościach druku.

2 Durst. Specjalista druku przemysłowego Od roku 1936 Durst jest odpowiedzialny za bycie pionierem w lepszej i szybszej metodzie reprodukcji wielkoformatowej. Firma rozpoczęła swoją działalność od technologii fotografii analogowej, a następnie przeszła do cyfrowego druku laserowego. Była to jedna z pierwszych drukarek wielkoformatowych, początkowo dla rynku grafiki artystycznej, a ostatnio z powodzeniem rozszerzył technologię na różne zastosowania przemysłowe. Dzisiaj, uważamy siebie za specjalistów od druku przemysłowego. Nasze nowe laboratorium badawcze w Lienz, Austria jest dowodem zarówno naszego zaangażowania w świat nauki z zakresu druku atramentowego, jak i pogoni za nowymi zastosowaniami w tymże druku. Nasze drukarki są zdolne zmienić istniejący rynek i zapewnić naszym klientom nowe możliwości biznesowe. Uważamy za nasz obowiązek zapewnić zrównoważony rozwój tworząc maszyny, które są bezpieczniejsze dla środowiska i zużywają mniej tuszu i energii. Dbamy o minimalizowanie konieczności składowania i marnowania tuszy, przez zastosowanie możliwości drukowania na życzenie dla różnych zastosowań i gałęzi przemysłu. Przez optymalizację wydajności naszych drukarek, zarówno dzięki naukom fizycznym jak i chemicznym, z sukcesem dostarczamy naszym klientom konkurencyjne i rentowne narzędzie. Dlatego wierzymy, że Durst jest: specjalistą druku przemysłowego.

3 Technologia Durst Materiały użyte w fabryce Durst do produkcji wszystkich wielkoformatowych drukarek atramentowych są najwyższej jakości, co w rezultacie prowadzi do uzyskania urządzeń o najwyższej jakości i stabilności na rynku. Dzięki temu można produkować w systemie 24/7 przy minimalnym czasie przestoju. Quadro Array Technology Technologia głowic Durst Quadro Array Seria drukarek Rho 1000 wyposażona jest w najnowsze głowice Durst Quadro Array 12M dla Rho 1012 i 30M dla Rho 1030, które mają 1024 dysze w szeregu. Daje to ponad 65,000 dysz w karetce drukujacej dla wysokiej wydajności i bezkompromisowej jakości. Temperatura tuszu jest dokładnie kontrolowana przez system zasilania tuszem. Precyzja wyrzutu i nałożenia kropli, przy odchyleniu sięgającym jedynie 1.5μ, zapewnia najwyższą jakość wydruku. Zapewnia to ostrość tekstu nawet przy 4pkt wielkości czcionki i obraz wolny od bandingu, bez wygładzania uzyskiwanego przez nakładanie się na siebie kropli tuszu (pass overlap). Płyta dysz jest teraz zbudowana z tlenku krzemu (SiO2), przy zastosowaniu technologii produkcji MEMS i trawienia anizotropowego dla lepszej wytrzymałości i dokładności. CMYKW Atramenty Durst Rho Tusze Durst Rho zapewniają doskonałą przyczepność do najszerszego zakresu mediów. Ich wysoki poziom pigmentacji zapewnia idealne pokrycie i opłacalność dzięki mniejszemu zużyciu na metr kwadratowy. Wszystkie tusze Rho UV są wolne od VOC i bardzo nisko zapachowe. Tusze Durst Rho zostały odznaczone prestiżowym certyfikatem GREENGUARD. Magnetyczny napęd liniowy Transport karetki jest prowadzony dzięki magnetycznemu silnikowi liniowemu. To zapewnia dodatkową pewność dokładnego drukowania. Precyzja wykonania pomostu stosowana jest dla większej dokładności i niezawodności, dzięki czemu karetka porusza się po nim z dokładnością do 2μ. Technologia Stopniowego Przepływu Drukowania Seria Rho 1300 oferuje tryb stopniowego przepływu drukowania która umożliwia tworzenie obrazu na medium przy prawie statycznym drukowaniu. Skutkiem tego trybu jest zwiększenie wydajności i poprawienie jakości wydruku. Poprawiona jakość wydruku obejmuje lepszą jakość warstwy błyszczącej i gładsze przejścia tonalne na całej powierzchni, nawet przy największych szybkościach. Zewnętrzna suszarka UV Użycie delikatnego utwardzania UV warstwy tuszu podczas druku poprawia obraz i umożliwia dokonanie dodatkowego utwardzenia poza maszyną przy użyciu zewnętrznej suszarki UV. Rezultatem jest lepszy wydruk wrażliwych na ciepło mediów spowodowany przez minimalne poszerzenie mediów podczas drukowania. Suszarka może być zamontowana na stole odbiorczym dla utrzymania druku ciągłego.

4 Rho 1012 i Rho 1312 Najbardziej wydajne 12 pikolitrowe drukarki płaskie w swojej klasie. Obie drukarki wyznaczają granice jakości dla przemysłowego druku atramentowego. Jest to spowodowane najnowszą technologią głowic firmy Durst Quadro Array, która zapewnia bardzo małą wielkość kropli tylko 12 pikolitrów i ponad 80,000 dysz w karetce drukującej dla Rho Umożliwia to bardzo wysoką szybkość druku bez utraty jakości. Drukarki z tej serii zapewniają jakość offsetu, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności drukarek atramentowych. Od krótkich serii, nawet jednego wydruku do dużej produkcji przemysłowej Rho 1012 i 1312 stanowią ekonomiczne rozwiązanie. Zalety Rho 1012 i Rho 1312 Najnowsza technologia głowic Durst Quadro Array 12M dla wysokiej jakości i maksymalnej prędkości druku Proces ciągłego druku maksymalizuje wydajność Rejestracja lewej i prawej strony zapewnia drukowanie jednocześnie płyt obok siebie Mechaniczny 2 punktowy system rejestracji umożliwia idealne drukowanie na przedniej i tylnej stronie Opcje tuszu zapewniają możliwość dodania jasnych kolorów, kolorów specjalnych (PCA): pomarańczowego i zielonego lub pomarańczowego i fioletowego Możliwość dokonania upgrade u do różnych konfiguracji Najwyższa niezawodność na rynku (produkcja 24/7) Stół pozycjonujący Płyta jest umieszczona bezpośrednio na stole. Mechaniczny 2 punktowy system rejestracji zapewnia dokładne ułożenie i spozycjonowanie mediów w kierunkach X i Y. Rolka przenosi płytę do lewej lub prawej strony, tak że jest na równi z krawędzią. Dokładne pozycjonowanie mediów umożliwia jednoczesne drukowanie kilku płyt naraz. Odbiornik materiału Durst (stacker) Stacker umożliwia odbiór dwóch stosów materiału jednocześnie. Jest wyposażony w zintegrowany system wyrównywania stosów (w kierunku x i y), a zadrukowany materiał może być ładowany bezpośrednio na paletę.

5 Roller table Stół pozycjonujący Rho 1012 Stacker Optymalna konfiguracja systemu Drukarki Rho 1000 pozwalają na różne konfiguracje systemu, tak aby klienci mogli ustawić system drukowania najlepiej odpowiadający ich wymaganiom i przebiegowi pracy. Drukowanie z roli na rolę Seria Rho 1000 umożliwia szybką zmianę pomiędzy płaskimi i rolowymi mediami. Ciężkie rolki ładowane są na rolkę nośnikową, a rolki dociskowe (dancer rolls), zapewniają precyzyjne naprężenie medium. Rolka może być regulowana podczas drukowania. Z roli na arkusz Istnieje specjalna opcja w pełni zautomatyzowanego systemu druku z roli na arkusz, która używa systemu nakładania mediów z przodu drukarki. Medium zamiast być przesuwane przez drukarkę i zawijane na drugiej roli jest wprowadzane do przecinaka XY, zadrukowane media są przycinane i jednocześnie paletowane; gotowe do wysyłki. Integracja systemu Rho 1000 może być zintegrowane z przemysłową linią produkcyjną. Dzięki temu możliwe jest maksymalizowanie wydajności przy jednoczesnym zapewnieniu zdolności do produkcji w sam raz, która redukuje koszty składowania produktów zadrukowanych i zmniejsza czas przesyłki.

6 Rho 1030 i Rho 1330 Najszybsze w pełni zautomatyzowane płaskie drukarki UV Rho 1030 jest najszybszą drukarką do druku płaskiego na rynku, a Rho 1330 dodaje dodatkowe 25% do tej szybkości. Są idealne do w pełni zautomatyzowanej produkcji, jednocześnie oferując możliwość drukowania krótkich serii, różnych plików równoczenie i bardzo szybkiej zmiany mediów. Obie drukarki utrzymują wysoki poziom jakości firmy Durst, ale Rho 1330 oferuje jeszcze bardziej ulepszony obraz dzięki wysokiemu poziomowi połysku, gładszymi tonami i lepszą ostrością tekstu i linii. Zalety Rho 1030 i Rho 1330 Najnowsza technologia głowic Durst Quadro Array 30M w karetce dla znakomitej wydajności bez utraty jakości Pełna automatyzacja płyt od ich załadunku na paletę, przez wydruk, aż do dostawy na automatyczny odbiornik (stacker) i gotowość do wysyłki Opcje tuszu zapewniają dodanie kolorów specjalnych (PCA) dla rozszerzenia gamutu kolorystycznego, dodawanie jasnych kolorów Idealne do włączenia do przemysłowej linii produkcyjnej Lewe i prawe pozycjonowanie umożliwia jednoczesne drukowanie kilku płyt 2 punktowa rejestracja/pozycjonowanie/ umożliwia drukowanie z obu stron Najwyższa niezawodność na rynku (produkcja 24/7) Podajnik Mirus Najnowszymi osiągnięciami zautomatyzowanej obsługi arkuszy jest podajnik i układarka Mirus. Podajnik pozwala na ładowanie stosów o ciężarze do 1500kg na palecie, a 2 stosy mogą być układane jednocześnie (rejestracja lewa i prawa). Podajnik jest zdolny do obsługi mediów do 5mm grubości i wygięciu do 20mm. Stół pozycjonujący Płyta jest ładowana bezpośrednio na stół Mechaniczne 2-punktowe pozycjonowanie zapewnia dokładną rejestrację mediów w kierunkach x i y. Rolki przenoszą płytę do lewej lub prawej, tak że jest na równi z krawędzią. Dokładna rejestracja mediów daje możliwość jednoczesnego druku kilku płyt.

7 Podajnik Stół pozycjonujący Rho 1030 Stacker Integracja systemu Rho 1000 Różne konfiguracje systemu są dostępne z w pełni zautomatyzowanym wykorzystaniem niezwykłej szybkości drukowania Rho Opcja drukowania na tekturze falistej Ta opcja pozwala na bezpośrednie drukowanie tektury falistej. Posiada regulowane prowadnice wspierające i jest przeznaczona do obsługi wyżłobień B, E i F. Maksymalne wygięcie mediów falistych to 20mm. Odbiornik (stacker) Mirus Stacker może obsługiwać 2 równoległe stosy w tym samym czasie. Jest wyposażony w zintegrowany system wyrównywania stosów (w kierunku x i y), a stosy mogą być ładowane bezpośrednio na palety. Rho 1000 może być włączona w linie produkcyjną. System ciągłego transportu mediów kontroluje przejście mediów przez cały proces od ładowania płyty, przez drukowanie, powlekanie (w razie potrzeby), do układania na stos elementów gotowych do wysyłki. Zautomatyzowana linia produkcyjna maksymalizuje wydajność zapewniając zdolność do produkcji na czas. To zmniejsza koszt składowania wydruków, a przede wszystkim znacznie skraca czas dostarczenia. Zastosowanie kilku różnych wzorów bez zwiększenia kosztów jest możliwe nawet dla pojedynczych serii.

8 Rho 1000 Series workflow features Zmienne drukowanie danych (VDP) i optymalizacja przebiegu pracy Durst jest liderem optymalizacji przebiegu pracy. Rho 1000 obsługuje nowy format plików PDF/VT, oferując kombinację wysokiej klasy projektowania graficznego i funkcji VPD. Przyjęcie standardu ISO dla Caldera/ RIP umożliwia zoptymalizowanie przetwarzania wielostronicowych plików PDF i wyprowadzenie wielokrotnie zgranych plików, które są przenoszone do bufora Rho. To umożliwia również jednoczesne drukowanie kilku plików w razie potrzeby. Variable Data Text and/or Images Source Files High Resolution PDF High Resolution PDF High Resolution PDF High Resolution PDF Caldera RIP Caldera RIP Caldera RIP Caldera RIP Autospooling Queue Autospooling Queue Autospooling Queue Autospooling Queue Print Row Left Print Row Right Druk do zestawu Seria Rho 1000 dzięki swojej unikalnej elastyczności idealnie nadaje się do opcji druk do zestawu, która idzie dalej niż drukowanie zmiennych danych dla automatycznej obsługi procesu drukowania. Obejmuje ona również zmiany typów mediów, nawet ze sztywnych do rolowych oraz ich rozmiarów i grubości bez uszczerbku dla wydajności. Oznacza to, że możliwe jest zastosowanie pojedynczego nakładu, a więc pozwala na zrealizowanie złożonej pracy (różne media) dla pojedynczego klienta na jednej maszynie, co jest zarówno efektywne jak i wydajne. Największą korzyścią jest zdolność Rho 1000 do drukowania dużej ilości wydruków, oraz opłacalność drukowania w systemie 24/7, nawet podczas drukowania na różnych rozmiarach i zmian z mediów rolowych na płaskie. Jak było to wcześniej opisane, Rho 1000 jest zaprojektowane do włączenia w ciągłą produkcję i zapewnienia wysokiej wydajności druk wielkoformatowy. Zakład jest zdolny do obsługi skomplikowanych poleceń wydruku w jednej operacji. Zaawansowany system przebiegu pracy Caldera RIP używany w drukarkach wielkoformatowych Durst oferuje teraz pomost Caldery umożliwiający komunikację RIP z innymi etapami przebiegu drukowania, takimi jak MIS (System Zarządzania Informacjami - Management Information System), który może śledzić wydruk od kolejki aż do dostarczenia. Most w zasadzie umożliwia zdalną kontrolę Caldera RIP. Naturalnie musi być wybrany standard, który będzie opisywał co zrobić z plikami wejściowymi i tym standardem do opisu plików jest JDM. Powiązanie wiadomości między różnymi etapami jest głównym zadaniem JMF. Tropiciel pracy Nawet jeśli urządzenie LFP nie jest zgodne z JDM/JMF pomost Caldera jest w stanie zachować informacje pomiędzy różnymi etapami pracy drukarki i śledzić każdą część zadania do momentu jego zakończenia. Types of variability Workflow integration Print to kit Variability in content, sizes, thickness and types of media (material) Variability in content, sizes and thickness Variability in content and sizes Variability in content (text and images) Short run wide format printing Long run wide format printing Increasing levels of variability (by steps)

9 Rho 1000 Series ink options Tusz Rho POP Tusz Rho POP jest ekonomicznym rozwiązaniem idealnym do zastosowań POP. Jest zoptymalizowany do PVC, styrenu, poliestru i różnych powierzchni papieru. Zapewnia wysoką twardość powierzchni, błyszczące zakończenie, słaby zapach i 2-3 letnią odporność na działanie światła. Tusz Paper and Board System tuszy Paper & Board jest zaprojektowany jako ekonomiczne rozwiązanie dla materiałów, których warstwa wierzchnia (do druku) jest na bazie papieru (w tym tektura falista). Tusz zapewnia najwyższą wydajność zarówno na papierze powlekanym, jak i na mocno pochłaniającym papierze takim jak Kraft czy Test liner. Jest tuszem szybkoschnącym, aby zapobiegać migracji tuszu w głąb medium. Ponadto nie porusza się podczas układania w stos, czy przy manualnej obsłudze. Wszystkie tusze Rho 1000 są bezpieczne dla środowiska, nie zawierają szkodliwych VOC, są bezzapachowe i nietoksyczne. Additional process colours extend the colour gamut. Opcje koloru tuszu Rho Seria Rho 1000 zapewnia różne opcje tuszu, takie jak: Specjalne jasne kolory (Lm and Lc) dla uzyskania jeszcze lepszych przejść tonalnych i idealnych tonów skóry Kolory specjalne - Process Colour Addition (PCA). Zarówno pomarańczowy i fioletowy jak i pomarańczowy i zielony rozszerzają stopniowanie kolorów i zapewniają doskonałe odwzorowanie nawet trudnych kolorów zbiorowych. Zdolność do recyklingu tuszy Durst Rho Tusze są utrwalane promieniami UV, co zmniejsza ilość energii wymaganej do ich wysuszenia w porównaniu z suszarkami termicznymi, co jest korzystne dla środowiska. Dodatkowo w porównaniu do tuszy solwentowych i wielu rodzajów tuszy wodnych, które zawierają substancje organiczne, wysokiej jakości tusze utrwalane promieniami UV, takie jak tusze Rho 1000, nie wydzielają VOC podczas procesu suszenia. Recykling płyty zadrukowanej jest ważnym czynnikiem dla dzisiejszej świadomości ochrony środowiska. Utrwalanie tuszu promieniami UV powoduje znaczne poprawienie zdolności do recyklingu, ponieważ w procesie rozcierania, tusz, który po zadruku i utrwaleniu UV, tworzy niejako plastikową warstwę, oddziela się od włókien i jest łatwo usuwany. Inaczej dzieje się w niektórych tuszach wodnych, które permanentnie plamią włókna i pogarszają jakość włókien pochodzących z recyklingu. Zdrowie i bezpieczeństwo Padają pytania na temat aspektów zdrowia i bezpieczeństwa tuszy utrwalanych promieniami UV, ale w praktyce są one łatwo obsługiwane z rutynowymi zasadami BHP, a po wydrukowaniu i utrwaleniu nie przedstawiają żadnego zagrożenia dla zdrowia i bezpieczeństwa. Historycznie, niektóre tusze utrwalane promieniami UV miały charakterystyczny zapach, ale woń nowej generacji produktów jest bardzo słaba, a w przypadku tuszy Rho nie ma w ogóle resztkowego zapachu. Ponadto, tusze Rho są całkowicie wolne od VOC. Istnieje kilka specyficznych zastosowań, gdzie wymagane jest zachowanie ostrożności podczas stosowania farb utwardzanych UV. Na przykład nie będzie on zalecany do zastosowań, podczas których jest przewidywany bezpośredni kontakt tuszu z żywnością. Dzieje się tak z powodu możliwej migracji śladowych ilości tuszu. Chociaż jest tak niska, że nie stanowi zagrożenia (kilka części na miliard), to jednak nie jest to zalecane. Pomarańczowy i fioletowy Pomarańczowy i zielony

10 Using the Rho 1000 Series Firmy używające Rho 1000 zdążyły już docenić wiele unikalnych korzyści z tego płynących. Teraz z Rho 1012 i Rho 1312 mogą one również docenić jakość niedostępną wcześniej dla maszyn high end-owych. Drukowanie zmiennych danych/plików. Łączenie druku cyfrowego z analogowym Typowym przykładem możliwości Rho do drukowania zmiennych/różnych plików było zamówienie do francuskiego klienta z branży Automotive kilku tysięcy zewnętrznych ekspozycji. Klient chciał zmienić numer rejestracyjny samochodu, tak aby był zgodny z miastem, w którym ekspozycja miała być pokazywana. Obraz samochodu i tło były drukowane z pomocą sitodruku, a zmienne dane (tablica rejestracyjna), była dodawana w następnej kolejności na Durst Rho 1000 z automatyczną linią produkcyjną Rho 1000, włącznie z podajnikiem mediów i ładownicą które mogą być zintegrowane z istniejącą linią produkcyjną sitodruku. Użytkownicy Rho 1000 zdążyli docenić elastyczność i wydajność maszyny, i następujące informacje zostały dostarczone dzięki ich praktycznemu doświadczeniu ze szczególnym odniesieniem do druku zmiennych danych (VDP) i przygotowaniem do zestawu. Jednak argumenty za korzystaniem z VDP i przygotowywaniem do zestawu mają zastosowanie do dużej ilości druku wielkoformatowego. Potwierdza to fakt, że średnie użycie tuszy UV dramatycznie wzrosło w ostatnich dziesięciu latach. Konsumenci Durst dokonali własnych porównań między drukowaniem analogowym i Rho Odkryli, że w wielu przypadkach, Rho 1000 okazało się nie tylko produkować szybciej, ale również generować niższe koszty, np. przygotowania do druku. Ponadto Rho udowodniło, że drukowanie zmiennych danych/różnych plików w tym samym czasie i drukowanie do zestawu może być zastosowane przy wysokim poziomie wydajności. Drukowanie do zestawu Jedna z niemieckich drukarń uważa, że Rho 1000 jest jedynym urządzeniem na rynku, które naprawdę może wydrukować całą mieszaną pracę, w poszczególnych jednostkach z powodzeniem i ograniczeniem kosztów. Może to stanowić znaczącą przewagę, gdy wymaga się bardzo szybkiego reagowania na dostarczanie zestawów reklamowych poszczególnych gałęzi dużej sieci handlowej. Różne dane, rozmiary, grubości i wszystkie media mogą być obsługiwane w jednym procesie produkcyjnym Rho 1000.

11 Druk na żądanie i późny etap dostosowywania Rodzinna firma opakowaniowa teraz w trzeciej generacji pracowała na początku w branży opakowań kartonowych i z tektury falistej. Uważa, że Rho stanowi odpowiedź na wciąż rosnące wymogi stawiane jej w zakresie warunków dostawy i wielkości produkcji. Prezes firmy, powiedział: Nie musimy już dłużej utrzymywać dużego stosu zadrukowanego materiału, czekając na wykończenie i wysyłkę do przykładowo różnych sieci handlowych. Możemy odpowiedzieć znacznie szybciej drukując całą pracę bezpośrednio na tekturze falistej, z powodzeniem eliminując proces laminacji, a po tym arkusze tektury zostają wycinane cyfrowo. Nie tylko eliminuje to konieczność składowania znacznych ilości wydruków, ale również pozwala na personalizację i dostosowanie poszczególnych wydruków do potrzeb każdego klienta. Druk bez nadzoru i wysokie standardy ochrony środowiska Japońska firma założona około 30 lat temu i od tego czasu wykorzystująca technologię druku flexo i sztancowania do produkcji i cięcia tektury falistej. Głównym obszarem działalności jest dostarczanie wielkoformatowych opakowań transportowych. Przez większość czasu Rho jest używana bezobsługowo. Pozwala to operatorowi kontrolować proces wykończenia cyfrowego. Co więcej, wielu z klientów firmy przyjęło rygorystyczne normy środowiskowe dla swoich dostawców. Z tego powodu konieczne było, żeby tusze Paper&Board prod. Durst były całkowicie wolne od śladowej ilości metali ciężkich lub lotnych związków organicznych. Szybki zwrot Kolejna niemiecka firma, która działa na rynku kartonów i opakowań z tektury falistej od sześciu dekad, uważa, że wysokiej jakości druk cyfrowy i wydajność Rho pozwala im reagować znacznie szybciej i bardziej elastycznie. Rzecznik firmy powiedział: Dzisiaj, display-e muszą być produkowane znacznie szybciej, prototypy i krótkie serie muszą mieć tą samą jakość i wygląd jak offsetowe długie serie. 5 prototypów dziś, jutro 200 display w różnych wersjach językowych, nie byłoby możliwe z użyciem tradycyjnego druku i technologii konwersji. Wierzymy, że jest to sposób na ruch do przodu do pewnej sukcesu przyszłości.

12 Dane techniczne Ogólne dane techniczne Wymiary: Rho 1012/Rho 1030 Szerokość: 716 cm (282 in.). Długość ze stołem rolkowym: 510 cm (201 in.) Długość bez stołu rolkowego: 230 cm (91 in.) Wysokość: 258 cm (102 in.) Wymiary: Rho 1312/Rho 1330 Szerokość: 716 cm (282 in.). Długość ze stołem rolkowym: 630 cm (248 in.) Długość bez stołu rolkowego: 310 cm (122 in.) Wysokość: 258 cm (102 in.) Waga: Ok kg ( funtów) Normy bezpieczeństwa: Drukarka zgodna z aktualnie obowiązującymi wytycznymi Quadro Array Technology CMYKW System druku: Opatentowany system druku płaskiego z wykorzystaniem technologii Quardo Array dla najlepszej jakości i najwyższej szybkości Rozdzielczość: Rho 1012/Rho 1312: 1000 dpi Rho 1030/Rho 1330: 600 dpi Kolory: Standard: CMYK Opcjonalnie: jasny Cyan, jasna Magenta, Wybrane kolory dodatkowe (PCA): pomarańczowy i zielony lub pomarańczowy i fioletowy Atramenty: Tusze utrwalane promieniami UV dla zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych Dostarczanie tuszu: Zintegrowany zbiornik z atramentem o pojemności 10 litrów, umożliwiający napełnianie podczas procesu drukowania. Tusze do napełniania są pojemnikami 5-litrowymi, łatwymi do utylizacji, w stanie złożonym, dzięki czemu unika się zanieczyszczeń urządzenia i środowiska Oprogramowanie/RIP: Oprogramowanie Linux Durst Rho zaopatrzone w ekran dotykowy dla bardzo szybkiego przetwarzania z minimalnej pojemności na dysku twardym. Zewnętrzne oprogramowanie Caldera RIP Server z GrandRIP + Wydajność (dla pełnej szerokości przy ciągłej produkcji): Rho 1012 do 490 m 2 /h (5,300 sq. ft./h) Rho 1312 do 620 m 2 /h (6,600 sq. ft./h) Rho 1030 do 1000 m 2 /h (10,700 sq.ft./h) Rho 1330 do 1250 m 2 /h (13,400 sq.ft./h) Specyfikacje materiałów Typy mediów: Szeroki zakres niepowlekanych i powlekanych rodzajów mediów, takich jak arkusze twarde pianki, miękkie pianki, aluminium, szkło akrylowe, płyty poliwęglanowe, tektura, papier, itp. Maksymalna szerokość druku: 250 cm (8 ft.) Max. Długość druku: Rho 1012 i Rho 1030 ograniczona tylko przez długość materiału Rho 1312 i Rho 1330, z Gradual Printing Mode maksymalne wymiary drukowania to 125 x 250 cm Maksymalna grubość: Standard: 40 mm (1,58 in.) Wersja przemysłowa: 70mm (2,75 in.) Max. waga medium na pasie: Standard: do 50kg (110lb) Wersja przemysłowa: do 120kg (265 lb) Najmniejszy rozmiar arkusza: DIN-A3 29.7cm 42cm (12 17 in.) Ograniczenia materiału: Materiały są rejestrowane w prowadzonej krawędzi za pomocą czujników światłowodowych lub alternatywnie przez przednie mechaniczne odbijacze. Enkoder mierzy sekwencje komunikacyjne, zapewniając najwyższą precyzję dopasowania obrazu. Warunki otoczenia Wymagane miejsce: Min m (33 26 ft.) Max. wysokość nad poziomem morza instalacji: 2400 m n.p.m. (8000 stóp). Max. temperatura otoczenia: +15 C do + 30 C (+ 59 F do 86 F) Max. wilgotność: 25-80%, nie kondensująca Durst Phototechnik AG Large Format Printing Julius-Durst-Strasse Brixen/Bressanone, Italy P.: F.: Durst Phototechnik Digital Technology GmbH Julius-Durst-Strasse Lienz, Austria P.: F.: Durst Industrial Inkjet Application GmbH Julius-Durst-Straße Lienz, Austria P.: F.: Najnowsze rozwiązania techniczne są stale wcielane do produktów Durst. Ilustracje i opisy podlegają zatem zmianom. Wszystkie prawa do zdjęć i ilustracji są zastrzeżone. Durst is a Registered Trade Mark Copyright Durst Phototechnik AG PL - 01/2015

Jak wybrać. idealny. ploter tnący?

Jak wybrać. idealny. ploter tnący? Jak wybrać idealny ploter tnący? Producenci oznakowań, ekspozytorów, opakowań i wycinanych materiałów stoją w obliczu konieczności wykonywania coraz większej liczby zamówień o niewielkich nakładach. Ten

Bardziej szczegółowo

ValueJet 1638UH VJ-1638UH. > Specialty & Industrial. MUTOH Belgium nv - 15/5/ For Mutoh Authorised Resellers Only

ValueJet 1638UH VJ-1638UH. > Specialty & Industrial. MUTOH Belgium nv - 15/5/ For Mutoh Authorised Resellers Only 1 Koncept Ploter LED UV szerokości 1625 mm Druk z rolki i na płycie 6 kolorów : C, M, Y, K, biały i lakier albo 2 x CMYK 0% VOC brak ozonu, rtęci, ołowiu Wydruki gotowe natychmiast Niskie zużycie energii,

Bardziej szczegółowo

Stołowy ploter UV 3-generacji ARTEMIS UV-Y2512 / UV-Y3020

Stołowy ploter UV 3-generacji ARTEMIS UV-Y2512 / UV-Y3020 PLOTERY UV Stołowy ploter UV 3-generacji ARTEMIS UV-Y2512 / UV-Y3020 8 stref podsysu Szwajcarska technologia druku Kropla 6, 9, 14 pl 2880 dpi Wbudowany komputer Waga mediów 300 kg Przyciski - automatyczne

Bardziej szczegółowo

ValueJet 426UF VJ-426UF. > Specialty & Industrial. MUTOH Belgium nv - 15/5/ For Mutoh Authorised Resellers Only

ValueJet 426UF VJ-426UF. > Specialty & Industrial. MUTOH Belgium nv - 15/5/ For Mutoh Authorised Resellers Only 1 Opis produktu Kompaktowy ploter LED UV A3+ typu flatbed (stół z podsysem) 6 kolorów : C, M, Y, K, biały i lakier Bez ozonu, bez rtęci bez ołowiu Druk na różnorodnych materiałach - max. grubość 70mm Zimne

Bardziej szczegółowo

Cyfrowe Systemy Rolowe Do Druku Etykiet Na Wąskiej Wstędze

Cyfrowe Systemy Rolowe Do Druku Etykiet Na Wąskiej Wstędze Cyfrowe Systemy Rolowe Do Druku Etykiet Na Wąskiej Wstędze Zaawansowana Cyfrowa Technologia Do Druku Etykiet na Wąskiej Wstędze 1 2 3 4 5 6 TO NIE ZWYKŁA PRASA ALE PRAWDZIWE NARZĘDZIE BIZNESOWE 1-3 Etykiety

Bardziej szczegółowo

ValueJet 628 VJ-628. MUTOH Belgium nv - 15/5/ For Mutoh Authorised Resellers Only

ValueJet 628 VJ-628. MUTOH Belgium nv - 15/5/ For Mutoh Authorised Resellers Only 1 8-kanałowy ploter biurkowy 24,80 630 mm szerokości Do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych Odporne wydruki na materiałach powlekanych i niepowlekanych Szybkość druku od 3 do 12.5 m² na godzine 2 Szeroka

Bardziej szczegółowo

Precyzyjne drukowanie kolorów marek

Precyzyjne drukowanie kolorów marek Precyzyjne drukowanie kolorów marek Druk z rozszerzonym gamutem stanowi alternatywę dla druku kolorów dodatkowych bez niepotrzebnych nakładów produkcyjnych. przy użyciu stałego zestawu farb Wyzwanie biznesowe

Bardziej szczegółowo

Seria Uvistar FOLDER PRODUKTU. Szybka i ekonomiczna platforma druku cyfrowego UV dla wydruków wielkoformatowych

Seria Uvistar FOLDER PRODUKTU. Szybka i ekonomiczna platforma druku cyfrowego UV dla wydruków wielkoformatowych Seria Uvistar FOLDER PRODUKTU Szybka i ekonomiczna platforma druku cyfrowego UV dla wydruków wielkoformatowych Szybka, ekonomiczna i elastyczna platforma dla wydruków wielkoformatowych Stosowanie tuszu

Bardziej szczegółowo

zautomatyzować przepływ pracy w branży opakowań

zautomatyzować przepływ pracy w branży opakowań 3 powody, aby zautomatyzować przepływ pracy w branży opakowań 1. Najwyższa jakość każdego zlecenia 2. Wszystkie zadania wymagane do wykonania pracy 3. Połączenie z systemami do administracji zleceniami

Bardziej szczegółowo

Cyfrowa maszyna do druku etykiet SurePress L-6034VW SPÓJNE KOLORY. ZNAKOMITE WYKOŃCZENIE.

Cyfrowa maszyna do druku etykiet SurePress L-6034VW SPÓJNE KOLORY. ZNAKOMITE WYKOŃCZENIE. Cyfrowa maszyna do druku etykiet SurePress L-6034VW SPÓJNE KOLORY. ZNAKOMITE WYKOŃCZENIE. ŹRÓDŁO NOWYCH MOŻLIWOŚCI Cyfrowa maszyna do druku etykiet Epson SurePress L-6034 ułatwia realizację niskonakładowych

Bardziej szczegółowo

PARK MASZYNOWY UV. Copyright GLOBART Print 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.

PARK MASZYNOWY UV. Copyright GLOBART Print 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. PARK MASZYNOWY UV DURST RHO 512R wyznacza najwyższy standard w przemysłowym druku cyfrowym. Dzieje się tak dzięki najnowszej, opracowanej przez firmę Durst konstrukcji głowic drukujących, które dają możliwość

Bardziej szczegółowo

Svitlana Khadzhynova Stefan Jakucewicz Katarzyna Piłczyńska. Drukowanie natryskowe (ink-jet)

Svitlana Khadzhynova Stefan Jakucewicz Katarzyna Piłczyńska. Drukowanie natryskowe (ink-jet) Svitlana Khadzhynova Stefan Jakucewicz Katarzyna Piłczyńska Drukowanie natryskowe (ink-jet) Monografie Politechniki Łódzkiej Łódź 2017 Recenzenci: prof. dr hab. inż. Włodzimierz Gogołek prof. dr hab. inż.

Bardziej szczegółowo

Epson Stylus D120. Duża szybkość druku w trybie jakości biznesowej : 25 stron na minutę. Ekonomiczny druk dzięki oddzielnym nabojom z atramentem

Epson Stylus D120. Duża szybkość druku w trybie jakości biznesowej : 25 stron na minutę. Ekonomiczny druk dzięki oddzielnym nabojom z atramentem Epson Stylus D120 Osobista, biznesowa drukarka atramentowa o wysokiej wydajności Szybki i doskonały jakościowo druk w biurze i w domu Laserowa jakość tekstu, znakomita grafika kolorowa i zdjęcia Niskie

Bardziej szczegółowo

Drukarki atramentowe EPSON dla punktów sprzedaży

Drukarki atramentowe EPSON dla punktów sprzedaży Drukarki atramentowe EPSON dla punktów sprzedaży TM-J2000/2100 TM-J7000/7100 TM-J7500/7600 Rosnąca popularność drukarek atramentowych POS Podobnie jak jakiś czas temu w świecie drukarek domowo-biurowych,

Bardziej szczegółowo

E K O N O M I C Z N E R O Z W I Ą Z A N I E. W Y D A J N Y I N I E Z AW O D N Y.

E K O N O M I C Z N E R O Z W I Ą Z A N I E. W Y D A J N Y I N I E Z AW O D N Y. FALCON. E K O N O M I C Z N E R O Z W I Ą Z A N I E. W Y D A J N Y I N I E Z AW O D N Y. FALCON. Optymalny stosunek kosztów do korzyści gwarantujący sukces. FALCON może być używany do cięcia plazmowego,

Bardziej szczegółowo

Budowa. Podwójne głowice. System naciągu materiału. Wysokość głowicy do 6mm. Klapy : przez które czyścimy głowicę. Zintegrowana rynienka na atrament

Budowa. Podwójne głowice. System naciągu materiału. Wysokość głowicy do 6mm. Klapy : przez które czyścimy głowicę. Zintegrowana rynienka na atrament M U T O H V a l u e J e t 1 9 3 8 TX 1 Opis 191 cm szerokość Podwójne głowice DX 6 Idealny do druku tkanin: na próbki ; lokalne reklamy Ploter posiada zaawansowany system prowadzenia mediów Ploter drukuje

Bardziej szczegółowo

DuploFLEX CB. Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. Optymalna jakość druku

DuploFLEX CB. Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. Optymalna jakość druku DuploFLEX CB Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. Optymalna jakość druku Doskonałe rezultaty dzięki wysokiej jakości piance polimerowej Asortyment ukierunkowany

Bardziej szczegółowo

Pierwszorz dne drukowanie zdj ç czarno bia ych i kolorowych

Pierwszorz dne drukowanie zdj ç czarno bia ych i kolorowych Pierwszorz dne drukowanie zdj ç czarno bia ych i kolorowych Drukarka Epson Stylus Photo R2400 stanowi doskonałe idealne wprowadzenie do świata profesjonalnego druku zdjęć w rozmiarze do formatu A3+. Nasz

Bardziej szczegółowo

Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają indywidualnych rozwiązań.

Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają indywidualnych rozwiązań. Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają indywidualnych rozwiązań. Żądaj więcej niż tylko standardu. Lohmann odpowiedź na wzrastające wymagania w druku fleksograficznym. Zapotrzebowanie wciąż rosnącego

Bardziej szczegółowo

Innowacyjne rozwiązania!

Innowacyjne rozwiązania! R O Z W I Ą Z A N I A B R A N Ż O W E P r z e m y s ł s p o ż y w c z y i o p a k o w a ń Innowacyjne rozwiązania! Firma SCHUNK GmbH & Co. KG to lider w dziedzinie automatyki przemysłowej i systemów mocowań.

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE Klasa 17 cali Typ atramentu Reaktywny atrament barwnikowy i pigmentowy: BK, MBK x 2, C, M, Y Maksymalna rozdzielczość druku 2400 x 1200 dpi montaż Montaż przez użytkownika Szybkość

Bardziej szczegółowo

SPeDO. SPeDO. folie SPeDO wyróŝnij swoją elektronikę. 20 lat doświadczenia w personalizowaniu rozwiązań dla elektroniki. SPeDO

SPeDO. SPeDO. folie SPeDO wyróŝnij swoją elektronikę. 20 lat doświadczenia w personalizowaniu rozwiązań dla elektroniki. SPeDO folie wyróŝnij swoją elektronikę folie technologia oparta na: - cyfrowym druku offsetowym HP Indigo - wycinaniu laserowym umoŝliwia wykonanie najwyŝszej jakości folii opisowych w oparciu o oryginalne pliki

Bardziej szczegółowo

2. Do przeniesienia na dysk komputera i obróbki zdjęć z aparatu cyfrowego potrzebujesz:

2. Do przeniesienia na dysk komputera i obróbki zdjęć z aparatu cyfrowego potrzebujesz: 1. Do wydrukowania 400 kolorowych ulotek reklamowych należy zastosować maszynę: 2. Do przeniesienia na dysk komputera i obróbki zdjęć z aparatu cyfrowego potrzebujesz: 3. Na skutek powiększania wymiarów

Bardziej szczegółowo

Przypadek praktyczny: Grupo Familia Automatyczny magazyn samonośny dla Grupo Familia zrealizowany w Kolumbii przez Mecalux

Przypadek praktyczny: Grupo Familia Automatyczny magazyn samonośny dla Grupo Familia zrealizowany w Kolumbii przez Mecalux Przypadek praktyczny: Grupo Familia Automatyczny magazyn samonośny dla Grupo Familia zrealizowany w Kolumbii przez Mecalux Lokalizacja: Kolumbia Grupo Familia, firma specjalizująca się papierowych artykułach

Bardziej szczegółowo

SMG MASZYNY O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI DO OPASYWANIA TOWARÓW TAŚMĄ Z TWORZYWA SZTUCZNEGO SMG 10/15 SMG 20/25/20S/25S SMG 50/55 SMG 57 SMG 65/65S

SMG MASZYNY O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI DO OPASYWANIA TOWARÓW TAŚMĄ Z TWORZYWA SZTUCZNEGO SMG 10/15 SMG 20/25/20S/25S SMG 50/55 SMG 57 SMG 65/65S SMG MASZYNY O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI DO OPASYWANIA TOWARÓW TAŚMĄ Z TWORZYWA SZTUCZNEGO SMG 10/15 SMG 20/25/20S/25S SMG 50/55 SMG 57 SMG 65/65S SMG 65i/75i SMG 50i/55i NOWA GENERACJA SMG OD MASZYNY WOLNOSTOJĄCEJ

Bardziej szczegółowo

DRUK WIELKOFORMATOWY

DRUK WIELKOFORMATOWY DRUK WIELKOFORMATOWY Druk wielkoformatowy to inaczej solwentowy lub lateksowy druk cyfrowy, czyli nowoczesna technologia stosowana do produkcji form drukowanych na materiale banerowym, folii i papierze.

Bardziej szczegółowo

Drukarka 3D Zortrax M200

Drukarka 3D Zortrax M200 Informacje o produkcie Utworzono 01-07-2016 Drukarka 3D Zortrax M200 Nr katalogowy : 3D Zortrax M200 Dostępność : Dostępny Stan magazynowy : poniżej średniego Średnia ocena : brak recenzji Cena : 6.900,00

Bardziej szczegółowo

Opakowania z tektury falistej i wydruki ekspozycyjne. Rozwiązania do druku cyfrowego HP Scitex

Opakowania z tektury falistej i wydruki ekspozycyjne. Rozwiązania do druku cyfrowego HP Scitex Opakowania z tektury falistej i wydruki ekspozycyjne Rozwiązania do druku cyfrowego HP Scitex Możesz przyjąć niemal każde zlecenie i więcej zarobić Stwórz nowe możliwości rozwoju dla swojej firmy dzięki

Bardziej szczegółowo

Płyty kompozytowe DILITE, HYLITE i TKEbond

Płyty kompozytowe DILITE, HYLITE i TKEbond 1. Płyty kompozytowe DILITE, HYLITE i TKEbond Kompozytowe płyty o aluminiowych okładzinach z rdzeniem polietylenowym DILITE i polipropylenowym HYLITE. Plastyczny stop aluminium oraz perfekcyjne wykończenie

Bardziej szczegółowo

DOCAN M10 Konica Minolta 1024 MBH 14pl

DOCAN M10 Konica Minolta 1024 MBH 14pl M.Janicki, M.Mrugała Sp. j. ul. Cicha 4, 45-824 Opole tel. +48 (77) 441 70 71 fax. +48 (77) 457 78 76 e-mail: biuro@plotserwis.pl NIP: 754-27-28-463 www.plotserwis.pl DOCAN M10 Konica Minolta 1024 MBH

Bardziej szczegółowo

UP-D711MD. Czarno biała termiczna drukarka cyfrowa formatu A7. Omówienie

UP-D711MD. Czarno biała termiczna drukarka cyfrowa formatu A7. Omówienie UP-D711MD Czarno biała termiczna drukarka cyfrowa formatu A7 Omówienie Model UP-D711MD jest lekką, kompaktową i zapewniającą łatwą integrację drukarką monochromatyczną do cyfrowych obrazów graficznych,

Bardziej szczegółowo

DuploFLEX CB. Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print.

DuploFLEX CB. Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. DuploFLEX CB Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. Optymalna jakość druku również podczas drukowania z dużymi prędkościami Maksymalna wydajność dzięki wysokiej

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Lp. Wyszczególnienie Dane. 1. Przedmiot zamówienia Urządzeń komputerowych.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Lp. Wyszczególnienie Dane. 1. Przedmiot zamówienia Urządzeń komputerowych. Z 8a 2. REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA 04-470 Warszawa, ul. Marsa 110 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Lp. Wyszczególnienie Dane 1. Przedmiot zamówienia Urządzeń komputerowych. 2. Ilość ZADANIE Nr 1 4 szt. ZADANIE

Bardziej szczegółowo

DD4450. Cyfrowy powielacz DD4450 B/W

DD4450. Cyfrowy powielacz DD4450 B/W DD4450 Cyfrowy powielacz DD4450 130 B/W Powielacz cyfrowy najwyższej jakości Powielacz cyfrowy DD4450 A3 to czarno-biały powielacz cyfrowy oferujący doskonałą wydajność w przystępnej cenie. Drukuje z imponującą

Bardziej szczegółowo

Drukarki fotograficzne Citizen: Aby zatrzymać chwilę

Drukarki fotograficzne Citizen: Aby zatrzymać chwilę Drukarki fotograficzne Citizen: Drukarki fotograficzne Citizen: Jako profesjonalny fotograf jesteś tym, który zachowuje najważniejsze momenty w życiu swoich klientów. Twój kunszt, doświadczenie i inspiracja

Bardziej szczegółowo

Korrvu Select. Rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb

Korrvu Select. Rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb Korrvu Select Rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb Korrvu Select Wysoce elastyczne rozwiązanie w zakresie opakowań Od przeszło 50 lat, fi rma Sealed Air, jest liderem branży opakowań ochronnych. Nasz

Bardziej szczegółowo

EUROPEJSKA JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE OD 1910 ROKU POSTĘP W TECHNOLOGII POWŁOK. 1

EUROPEJSKA JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE OD 1910 ROKU POSTĘP W TECHNOLOGII POWŁOK.  1 EUROPEJSKA JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE OD 1910 ROKU POSTĘP W TECHNOLOGII POWŁOK www.de-beer.com 1 DEBEER REFINISH OD 1910 ROKU Przez ponad 100 lat, DeBeer Refinish jest synonimem jakości, niezawodności i postępu

Bardziej szczegółowo

FORMY DO BLOKÓW I PŁYT BETONOWYCH

FORMY DO BLOKÓW I PŁYT BETONOWYCH 3000 CUSTOMERS IN 3 5 C O U N T R IE S FORMY DO BLOKÓW I PŁYT BRAK ODPADÓW NIC SIĘ NIE MARNUJE Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak uzyskać większą wartość z pozostałego betonu? Jak zamienić ten materiał

Bardziej szczegółowo

Przegląd zastosowań Materiały kompozytowe

Przegląd zastosowań Materiały kompozytowe Przegląd zastosowań Materiały kompozytowe Twój najlepszy wybór w dziedzinie cięcia cyfrowego. Dynamiczny rozwój rynków wymaga elastycznych rozwiązań Rygorystyczne wymogi jakościowe przy zastosowaniu wymagających

Bardziej szczegółowo

niezawodność i PRECYZJA.

niezawodność i PRECYZJA. niezawodność i PRECYZJA. NIEZAWODNA. Drukarka 3D Zortrax M200 w krótkim czasie zdobyła serca tysięcy użytkowników. Nie ma się czemu dziwić - jej niezawodność, wydajność, precyzja oraz cena sprawiły, że

Bardziej szczegółowo

Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają indywidualnych rozwiązań.

Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają indywidualnych rozwiązań. Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają indywidualnych rozwiązań. Nie poprzestawaj na standardzie. Lohmann odpowiedź na rosnące wymagania wobec druku fleksograficznego. Zapotrzebowanie wciąż rosnącego

Bardziej szczegółowo

Obsługiwane rozmiary, typy i gramatury oraz pojemność papieru

Obsługiwane rozmiary, typy i gramatury oraz pojemność papieru Strona z 5 Nośniki Drukarka obsługuje rozmiary papieru i innych nośników specjalnych wymienione poniżej. Rozmiary niestandardowe można ustawiać w granicach określonych dla ustawienia uniwersalnego. Obsługiwane

Bardziej szczegółowo

Linia produkcyjna BOXMATIC 18 do produkcji pudeł kartonowych (możliwa również wersja Boxmatic 23 o szerokości 2300 mm)

Linia produkcyjna BOXMATIC 18 do produkcji pudeł kartonowych (możliwa również wersja Boxmatic 23 o szerokości 2300 mm) Linia produkcyjna BOXMATIC 18 do produkcji pudeł kartonowych (możliwa również wersja Boxmatic 23 o szerokości 2300 mm) Automatyczna maszyna do produkcji wycinanych pudeł z tektury falistej, z możliwością

Bardziej szczegółowo

copyspace WEB2PRINT PROJEKTOWANIE I EDYCJA PRZEZ INTERNET www.yemo.nl

copyspace WEB2PRINT PROJEKTOWANIE I EDYCJA PRZEZ INTERNET www.yemo.nl WEB2PRINT PROJEKTOWANIE I EDYCJA PRZEZ INTERNET SAMODZIELNE POZYSKUJ I UTRZYMUJ PROJEKTOSWOICH WANIE KLIENTÓW CECHY SYSTEMU Udostępnij swoim klientom narzędzie do samodzielnego projektowania produktu,

Bardziej szczegółowo

Zakup ploterów i maszyn introligatorskich dla Zakładu Aktywności Zawodowej w Woli Rafałowskiej.

Zakup ploterów i maszyn introligatorskich dla Zakładu Aktywności Zawodowej w Woli Rafałowskiej. Załącznik nr 3 Specyfikacja dostaw dotyczących zadania; Zakup ploterów i maszyn introligatorskich dla Zakładu Aktywności Zawodowej w Woli Rafałowskiej. Nazwa urządzenia Ilość Minimalne parametry techniczne

Bardziej szczegółowo

ESP-150. ZmEchaniZowany, wielogazowy SyStEm PlaZmowy.

ESP-150. ZmEchaniZowany, wielogazowy SyStEm PlaZmowy. ESP-150. Zmechanizowany, wielogazowy system plazmowy. Ekonomiczny i wysokowydajny. ESP-150. Różnorodne kombinacje gazów dla ekonomicznego, wysokowydajnego cięcia. System ESP-150 jest łatwy w obsłudze i

Bardziej szczegółowo

MUTOH SPITFIRE EXTREME 65

MUTOH SPITFIRE EXTREME 65 MUTOH SPITFIRE EXTREME 65 Ze względu na coraz większe wymagania w zakresie wydruków wielkoformatowych firma MUTOH wprowadza do sprzedaży nowy ploter MUTOH SPITFIRE 65 EXTREME. Ploter został wyposażony

Bardziej szczegółowo

PR242012 23 kwietnia 2012 Mechanika Strona 1 z 5. XTS (extended Transport System) Rozszerzony System Transportowy: nowatorska technologia napędów

PR242012 23 kwietnia 2012 Mechanika Strona 1 z 5. XTS (extended Transport System) Rozszerzony System Transportowy: nowatorska technologia napędów Mechanika Strona 1 z 5 XTS (extended Transport System) Rozszerzony System Transportowy: nowatorska technologia napędów Odwrócona zasada: liniowy silnik ruch obrotowy System napędowy XTS firmy Beckhoff

Bardziej szczegółowo

Skanery serii i5000. Informacje o kodach separujących. A-61801_pl

Skanery serii i5000. Informacje o kodach separujących. A-61801_pl Skanery serii i5000 Informacje o kodach separujących A-61801_pl Informacje o kodach separujących Spis treści Wzory kodów separujących... 4 Orientacja wzorów kodów separujących... 5 Kody kreskowe wzorów...

Bardziej szczegółowo

Drukarka atramentowa Acuity LED 1600 UV BROSZURA PRODUKTU

Drukarka atramentowa Acuity LED 1600 UV BROSZURA PRODUKTU Drukarka atramentowa Acuity LED 1600 UV ROSZURA PRODUKTU Wielkoformatowa drukarka hybrydowa napędzana technologią Fujifilm zaprojektowana z myślą o kreatywności. Wysokowydajnościowa drukarka Fujifilm LED

Bardziej szczegółowo

TECHNOLOGIA 3D - KLUCZ DO TWOJEGO SUKCESU

TECHNOLOGIA 3D - KLUCZ DO TWOJEGO SUKCESU WWW..PL TECHNOLOGIA 3D - KLUCZ DO TWOJEGO SUKCESU O firmie Działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku, a od 2013 roku specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji drukarek 3D, które charakteryzują się precyzją

Bardziej szczegółowo

SUSZARKI NOWA GENERACJA SUSZAREK DRYWELL

SUSZARKI NOWA GENERACJA SUSZAREK DRYWELL SUSZARKI NOWA GENERACJA SUSZAREK DRYWELL Suszenie tworzywa 02 Dane techniczne oraz więcej informacji na www.dopak.pl NOWA GENERACJA SUSZAREK DRYWELL SUSZARKI STANOWISKOWE NOWA GENERACJA SUSZAREK DRYWELL

Bardziej szczegółowo

DPS CLICK 5000. zintegrowany cyfrowy system obróbki i wydruku zdjęć dla klienta

DPS CLICK 5000. zintegrowany cyfrowy system obróbki i wydruku zdjęć dla klienta zintegrowany cyfrowy system obróbki i wydruku zdjęć dla klienta WSTĘP Click5000 jest urządzeniem dla personelu obsługi umożliwiającym profesjonalną obróbkę oraz natychmiastowe wykonywanie fotografii. Urządzenie

Bardziej szczegółowo

Pasek menu. Ustawienia drukowania

Pasek menu. Ustawienia drukowania Polecenie Ustawienia drukowania... z menu Plik pozwala określić urządzenie drukujące poprzez jego wybór z pola kombi. Urządzenie można skonfigurować poprzez przycisk właściwości. Otwiera się wówczas okno

Bardziej szczegółowo

Niezawodność i precyzja

Niezawodność i precyzja Niezawodność i precyzja Drukarka 3D doceniona przez tysiące użytkowników Niezawodna, solidna, a przy tym niezwykle precyzyjna drukarka Zortrax M200 podbiła serca tysięcy użytkowników. Przystępna cena w

Bardziej szczegółowo

:JETI 3020 TITAN. Najlepszy przemysłowy ploter inkjetowy druk w wysokiej rozdzielczości i wyjątkowe możliwości rozbudowy

:JETI 3020 TITAN. Najlepszy przemysłowy ploter inkjetowy druk w wysokiej rozdzielczości i wyjątkowe możliwości rozbudowy AGFA GRAPHICS :JETI 3020 TITAN Najlepszy przemysłowy ploter inkjetowy druk w wysokiej rozdzielczości i wyjątkowe możliwości rozbudowy Ploter :Jeti Titan dzięki takim cechom jak: znakomita jakość druku

Bardziej szczegółowo

FPi 4030 FPi 4030 Profesjonalny system do składania i kopertowania dokumentów

FPi 4030 FPi 4030 Profesjonalny system do składania i kopertowania dokumentów FPi 4030 Profesjonalny system do składania i kopertowania dokumentów FPi 4030 to wysokowydajny system nowej generacji do składania i kopertowania dokumentów. Kopertuje roŝne rodzaje dokumentów: jedna lub

Bardziej szczegółowo

W ofercie mamy ramki produkcji firmy UTAL, która nieustannie inwestuje w nowe technologie, stawiając sobie za cel oferowanie produktów najwyższej

W ofercie mamy ramki produkcji firmy UTAL, która nieustannie inwestuje w nowe technologie, stawiając sobie za cel oferowanie produktów najwyższej W ofercie mamy ramki produkcji firmy UTAL, która nieustannie inwestuje w nowe technologie, stawiając sobie za cel oferowanie produktów najwyższej jakości. UTAL-owe ramki cieszą się uznaniem wśród klientów

Bardziej szczegółowo

Produkcja Druku. Łączniki Przepływu pracy. Inteligentne Dane

Produkcja Druku. Łączniki Przepływu pracy. Inteligentne Dane Misja Onyx Graphics to coś więcej niż dostarczanie klientom wysokiej jakości wydruków. Rozwijające się rentowne firmy potrzebują rozwiązań łączących obszar biznesowy z produkcyjnym, które dostarczają właścicielom

Bardziej szczegółowo

OFERTA W ZAKRESIE PRZYGOTOWANIA PROOFÓW CYFROWYCH

OFERTA W ZAKRESIE PRZYGOTOWANIA PROOFÓW CYFROWYCH OFERTA W ZAKRESIE PRZYGOTOWANIA PROOFÓW CYFROWYCH DLACZEGO MY? NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYDRUKÓW WIERNA KOLORYSTYKA (WERYFIKACJA UGRA/FOGRA) DOSKONAŁE ODWZOROWANIE KOLORÓW PANTONE (DO 98% PALETY) FOTOREALISTYCZNA

Bardziej szczegółowo

Folie do prezentacji i kreacji

Folie do prezentacji i kreacji Folie do prezentacji i kreacji Folie od Avery Zweckform wykorzystasz do wszechstronnych zastosowań. Każda prezentacja przygotowana na naszych foliach do slajdów odniesie sukces. A używając samoprzylepnych

Bardziej szczegółowo

Seria MB. Year and Brochure Title. Ingeniously Practical. Zaawansowane funkcje. Precyzyjne wyniki.

Seria MB. Year and Brochure Title. Ingeniously Practical. Zaawansowane funkcje. Precyzyjne wyniki. Seria MB Year and Brochure Title High Performance Balances and Scales Prosta i skuteczna analiza wilgotności. Zaawansowane funkcje. Precyzyjne wyniki. Najlepszy wybór do analizy wilgotności od laboratorium

Bardziej szczegółowo

MHTM TM MicroDrive Szlabany dla najnowocześniejszych rozwiązań w kontroli ruchu pojazdów. Magnetic.Access

MHTM TM MicroDrive Szlabany dla najnowocześniejszych rozwiązań w kontroli ruchu pojazdów. Magnetic.Access MHTM TM MicroDrive Szlabany dla najnowocześniejszych rozwiązań w kontroli ruchu pojazdów Magnetic.Access Magnetic odkryj różnicę Każdy człowiek patrzy na świat z własnej indywidualnej perspektywy i im

Bardziej szczegółowo

Efektywne rozwiązania w produkcji opakowań

Efektywne rozwiązania w produkcji opakowań Efektywne rozwiązania w produkcji opakowań Doświadczenia Gruntowna wiedza know-how Nastawienie na praktykę Rozwój i produkcja specjalnych maszyn dla danej branży Sukces Ponad 10.000 maszyn do opakowań

Bardziej szczegółowo

tesa Automotive Design Masking - Precyzja najwyższego stopnia Zastosowanie taśm w branży motoryzacyjnej FOLDER ZASTOSOWAŃ

tesa Automotive Design Masking - Precyzja najwyższego stopnia Zastosowanie taśm w branży motoryzacyjnej FOLDER ZASTOSOWAŃ tesa Automotive Design Masking - Precyzja najwyższego stopnia Zastosowanie taśm w branży motoryzacyjnej FOLDER ZASTOSOWAŃ INFORMACJE OGÓLNE Maskowanie precyzyjne 1 2 3 4 Zderzaki Dwukolorowe obszary dachowe

Bardziej szczegółowo

QS2000/QS3200. Jakość Szybkość Zysk

QS2000/QS3200. Jakość Szybkość Zysk QS2000/QS3200 Jakość Szybkość Zysk QS Najwyższa jakość oraz szybkość Plotery UV VUTEk serii QS produkowane przez lidera rynku wielkoformatowego EFI wyznaczają nowe poziomy możliwości. Łączą cechy technologii

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA EGZAMINACYJNE Z PRZYKŁADAMI ZADAŃ

WYMAGANIA EGZAMINACYJNE Z PRZYKŁADAMI ZADAŃ WYMAGANIA EGZAMINACYJNE Z PRZYKŁADAMI ZADAŃ Kwalifikacja K1 A.54. Przygotowanie materiałów graficznych do procesu drukowania 1. Przykłady zadań do części pisemnej egzaminu dla wybranych umiejętności z

Bardziej szczegółowo

CAD - System komputerowego wspomagania produkcji

CAD - System komputerowego wspomagania produkcji CAD - System komputerowego wspomagania produkcji Numeracja katalogu zgodna z Białą Księgą Strima 2008 System komputerowego wspomagania produkcji Mamy coś dla wszystkich, którzy cierpią na brak czasu, szukają

Bardziej szczegółowo

Do kogo skierowana jest oferta?

Do kogo skierowana jest oferta? Zielone Biuro 4 Do kogo skierowana jest oferta? Prowadzenie biznesu w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju pozwala nie tylko zredukować negatywny wpływ na środowisko naturalne, ale również przyczynia

Bardziej szczegółowo

Folie IML. Barbara Kozielska 15.10.12, Zaścianki

Folie IML. Barbara Kozielska 15.10.12, Zaścianki Folie IML Barbara Kozielska 15.10.12, Zaścianki Folie IML Rodzaje folii IML Metody wytwarzania Właściwości zastosowanie Farby niskomigracyjne MGA Rodzaje folii polipropylenowych NIEORIENTOWANE (CPP) FOLIE

Bardziej szczegółowo

Trusted. Wasz zaufany partner ds. osprzętu i wyposażenia. Ramiona wyburzeniowe. Designed for Functionality, Engineered for Reliability 1

Trusted. Wasz zaufany partner ds. osprzętu i wyposażenia. Ramiona wyburzeniowe. Designed for Functionality, Engineered for Reliability 1 Trusted Wasz zaufany partner ds. osprzętu i wyposażenia Ramiona wyburzeniowe 1 Designed for Functionality, Engineered for Reliability 1 Certyfikaty ISO 9001:2008 ISO 14001:2004 Ramiona wyburzeniowe posiadają

Bardziej szczegółowo

Centrala sygnalizacji pożaru serii 1200 firmy Bosch Ochrona tego, co najcenniejsze

Centrala sygnalizacji pożaru serii 1200 firmy Bosch Ochrona tego, co najcenniejsze Centrala sygnalizacji pożaru serii 1200 firmy Bosch Ochrona tego, co najcenniejsze 2 Centrala sygnalizacji pożaru serii 1200 Instalacja dająca poczucie bezpieczeństwa Pełna ochrona na miarę potrzeb Centrala

Bardziej szczegółowo

Drukarka HBOT 3D F300 TO CREATE

Drukarka HBOT 3D F300 TO CREATE Drukarka HBOT 3D F300 TO CREATE PROSTOTA Nasi konstruktorzy zadbali o to, żeby obsługa HBOT 3D F300 była tak prosta, jak używanie klasycznej drukarki. Wystarczy, że wybierzesz jakość druku, rodzaj materiału

Bardziej szczegółowo

PALETMASTER automatyczne magazynki pustych palet

PALETMASTER automatyczne magazynki pustych palet PALETMASTER automatyczne magazynki pustych palet Bezpieczne i wygodne rozwiązanie dla problemu pustych palet Automatyczne magazynki pustych palet poprawiają organizację ich składowania, zwiększają efektywność

Bardziej szczegółowo

Warstwa z poduszkami powietrznymi dla łatwiejszego i perfekcyjnego druku.

Warstwa z poduszkami powietrznymi dla łatwiejszego i perfekcyjnego druku. Warstwa z poduszkami powietrznymi dla łatwiejszego i perfekcyjnego druku. Błyskawiczny powrót obciągu do pierwotnej grubości i lepsza amortyzacja uderzeń powodują, że S-PRIA BLUE wyznacza nowe standardy

Bardziej szczegółowo

SPRZĘT DLA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

SPRZĘT DLA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH Nr postępowania: Załącznik nr 1F do SIWZ RAP/15/2011 CZĘŚĆ 3 WYMAGANE PARAMETRY TECHNICZNE OFEROWANEGO SPRZETU DRUKARKI I SKANERY SPRZĘT DLA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH I. DRUKARKI Drukarka atramentowa typ

Bardziej szczegółowo

Karta charakterystyki online MVM-0M5-2MC-MKLB TTK70 ENKODERY LINIOWE

Karta charakterystyki online MVM-0M5-2MC-MKLB TTK70 ENKODERY LINIOWE Karta charakterystyki online MVM-0M5-2MC-MKLB TTK70 A B C D E F Rysunek może się różnić Informacje do zamówienia Typ więcej wersji urządzeń i akcesoriów Nr artykułu MVM-0M5-2MC-MKLB 6037415 www.sick.com/ttk70

Bardziej szczegółowo

EUROCUTTER. odmienny, ale lepszy. POL-PRAKTIC 30-010 Kraków, ul. Oboźna 29 B - tel/fax +48 12 423 35 20

EUROCUTTER. odmienny, ale lepszy. POL-PRAKTIC 30-010 Kraków, ul. Oboźna 29 B - tel/fax +48 12 423 35 20 1 2 Moc i precyzja na wiele lat Wzmocniony, odporny na wyboczenia korpus redukuje drgania i zwiększa precyzję cięcia do maksimum Klasyczna i obdarzona dużą mocą technologia napędu noża oparta na przekładni

Bardziej szczegółowo

Ogólne dane techniczne Ploter L3

Ogólne dane techniczne Ploter L3 Ogólne dane techniczne Ploter L3 Your first choice in digital cutting. L3 Ploter do rozkroju skóry Cechy które ekscytują Powierzchnia robocza. Powierzchnia cięcia wykonana jest z bardzo stabilnej, doskonale

Bardziej szczegółowo

Uwaga: Aby uniknąć przycięcia obrazu, upewnij się, że rozmiary oryginalnego dokumentu i kopii są identyczne.

Uwaga: Aby uniknąć przycięcia obrazu, upewnij się, że rozmiary oryginalnego dokumentu i kopii są identyczne. Strona 1 z 5 Kopiowanie Szybkie kopiowanie 1 Załaduj oryginał nadrukiem do góry, krótszą krawędzią do podajnika ADF lub nadrukiem w dół na szybę skanera. Uwagi: Do automatycznego podajnika dokumentów nie

Bardziej szczegółowo

Temat: Termotransfer i termosublimacja

Temat: Termotransfer i termosublimacja Temat: Termotransfer i termosublimacja 1. Termotransfer (termonadruk) - technika nadruku polegająca na termicznym wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego rysunku, naniesionego na specjalny papier

Bardziej szczegółowo

REKLAMOWE REKLAMOWE 165

REKLAMOWE REKLAMOWE 165 Dobrze wypromowany produkt, usługa i wizerunek firmy to pierwszy krok prowadzący do sukcesu. Wszechobecność reklam sprawiła, że rynek stale poszukuje nowych rozwiązań, dzięki którym siła przekazu uległaby

Bardziej szczegółowo

Ładowanie i korzystanie z podajnika uniwersalnego

Ładowanie i korzystanie z podajnika uniwersalnego Drukarka wyposażona jest w podajnik uniwersalny, do którego można ładować nośniki wydruku różnych rozmiarów i rodzajów. Podajnik umieszczony jest z przodu drukarki i może być zamknięty, gdy nie jest wykorzystywany.

Bardziej szczegółowo

Kamery wysokiej rozdzielczości firmy Bosch korzyści

Kamery wysokiej rozdzielczości firmy Bosch korzyści Kamery wysokiej rozdzielczości firmy Bosch korzyści Zaleta Czyste, wyraźne obrazy Powiększenie obrazu bez utraty szczegółów Możliwość śledzenia zdarzeń w kilku różnych obszarach Możliwość poruszania się

Bardziej szczegółowo

Pomiar grubości pokrycia :

Pomiar grubości pokrycia : Pomiar grubości pokrycia : Na folii, papierze a także na metalizowanych powierzchniach Potrzeba pomiaru w czasie rzeczywistym. Pomiar i kontrola grubości pokrycia na foli, papierze w produkcji różnego

Bardziej szczegółowo

Uniwersalna, sprawdzona waga kontrolna dynamiczna do lekkich produktów dla przemysłu spożywczego i opakowaniowego

Uniwersalna, sprawdzona waga kontrolna dynamiczna do lekkich produktów dla przemysłu spożywczego i opakowaniowego Waga kontrolna dynamiczna do lekkich produktów CW 3 1500L www.loma.com Uniwersalna, sprawdzona waga kontrolna dynamiczna do lekkich produktów dla przemysłu spożywczego i opakowaniowego Wszechstronna Sprawdza

Bardziej szczegółowo

Lachenmeier Foliarka kapturowa stretch T1. Niewielka, ale o dużych możliwościach

Lachenmeier Foliarka kapturowa stretch T1. Niewielka, ale o dużych możliwościach Lachenmeier Foliarka kapturowa stretch T1 Niewielka, ale o dużych możliwościach Foliarki kapturowe stretch firmy Lachenmeier Technologia nakładania kaptura stretchowego zapewnia wiele znaczących korzyści

Bardziej szczegółowo

SPRZĘT DLA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

SPRZĘT DLA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH Nr postępowania: RAP.272.110.2014 CZĘŚĆ III Załącznik nr 1F do SIWZ WYMAGANE PARAMETRY TECHNICZNE OFEROWANEGO SPRZETU DRUKARKI, URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE I SKANERY SPRZĘT DLA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

Bardziej szczegółowo

Newsletter 2/2016. Komponenty do podciśnienia. technika próżniowa.

Newsletter 2/2016. Komponenty do podciśnienia. technika próżniowa. Newsletter 2/2016 Komponenty do podciśnienia technika próżniowa PEŁNA OFERTA ELEMENTÓW PODCIŚNIENIOWYCH Firma PNEUMAX oferuje pełną gamę produktów w zakresie techniki próżniowej. Elementy próżniowe, wykonane

Bardziej szczegółowo

Skanery 3D firmy Z Corporation. 2009 Z Corporation

Skanery 3D firmy Z Corporation. 2009 Z Corporation 2009 Z Corporation Zasada działania Przylegające do powierzchni markery nakładane są w sposób losowy Kamery CCD śledzą punkty referencyjne i za pomocą triangulacji (rozłożenia powierzchni na zbiór trójkątów)

Bardziej szczegółowo

TECHNOLOGIA RECYKLINGU TECNOFER

TECHNOLOGIA RECYKLINGU TECNOFER TECHNOLOGIA RECYKLINGU TECNOFER ZAPRASZAMY DO ŚWIATA TECNOFER W obliczu wyzwań o ochronę środowiska - emisje zanieczyszczeń, zmiany klimatyczne, ograniczona dostępność wody, inne zasoby nieodnawialne i

Bardziej szczegółowo

TECHNOLOGIA RECYKLINGU TECNOFER

TECHNOLOGIA RECYKLINGU TECNOFER TECHNOLOGIA RECYKLINGU TECNOFER ZAPRASZAMY DO ŚWIATA TECNOFER Polityka naszej firmy odzwierciedla pewne wartości takie jak odwaga i intelektualna dociekliwość, które są inspiracją dla egzystencji oraz

Bardziej szczegółowo

Wyzwanie: Atuty oferty Videojet:

Wyzwanie: Atuty oferty Videojet: Ulotka Drukowanie i aplikowanie etykiet Poprawa wydajności: przejście z aplikatorów dociskowych lub nadmuchowych na etykiety Direct Apply TM Wyzwanie: W ciągu ostatnich 20 lat technologia drukowania i

Bardziej szczegółowo

Bystar L. laser cutting. efficiency in. Wielkoformatowe systemy do cięcia laserowego do blach, rur i profili

Bystar L. laser cutting. efficiency in. Wielkoformatowe systemy do cięcia laserowego do blach, rur i profili efficiency in laser cutting Bystar L Wielkoformatowe systemy do cięcia laserowego do blach, rur i profili 2 Bystar L wielki, precyzyjny i autonomiczny Pod względem długości obszaru roboczego, urządzenia

Bardziej szczegółowo

DRUKARKI - REX ROTARY

DRUKARKI - REX ROTARY Nasze drukarki dostarczą Ci natychmiastowych wydruków doskonałej jakości. Z łatwością dopasować je można do pracy w każdym, nawet najbardziej wymagającym środowisku. Oferujemy drukarki kolorowe oraz wysoko

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. Nazwa Wnioskodawcy: "ALLDOM" s.c. Dorota Albert Siegień Kalisz ul. Częstochowska 189 Nr wniosku: RPWP

ZAPYTANIE OFERTOWE. Nazwa Wnioskodawcy: ALLDOM s.c. Dorota Albert Siegień Kalisz ul. Częstochowska 189 Nr wniosku: RPWP Kalisz, dnia 18 lipca 2016r Nazwa Wnioskodawcy: "ALLDOM" sc Dorota Albert Siegień 62-800 Kalisz ul Częstochowska 189 Nr wniosku: RPWP010502-30-0149/15 ZAPYTANIE OFERTOWE W związku z planowaną realizacją

Bardziej szczegółowo

Szybkie i kompaktowe kolorowe drukarki laserowe

Szybkie i kompaktowe kolorowe drukarki laserowe Pobierz folder PDF» Prezentacja» Szybkie i kompaktowe kolorowe drukarki laserowe Drukarki Nashuatec SPC220N/221N/222DN oferują wszystko, czego oczekujesz od wydajnych i oszczędnych urządzeń drukujących.

Bardziej szczegółowo

Artemis 1601 HL 39 LITR PLOTERY EKO-SOLWENTOWE NOWY MODEL 2 ARTEMIS PRINTERS KATALOG 2014. Główne zalety: ARTEMIS 1601 HL Atrament

Artemis 1601 HL 39 LITR PLOTERY EKO-SOLWENTOWE NOWY MODEL 2 ARTEMIS PRINTERS KATALOG 2014. Główne zalety: ARTEMIS 1601 HL Atrament PLOTERY ARTEMIS 2014 PLOTERY EKO-SOLWENTOWE Artemis 1601 HL NOWY MODEL Podświetlenie diodami LED Głowica DX7 (1440 dpi) System stałego zasilania 20 m 2 /h ATRAMENT 39 LITR System suszący System rolowy

Bardziej szczegółowo

POWER KOMET Heavy Duty (Frakcja ciężka). Rozdrabniarka jednowałowa.

POWER KOMET Heavy Duty (Frakcja ciężka). Rozdrabniarka jednowałowa. POWER KOMET Heavy Duty (Frakcja ciężka). Rozdrabniarka jednowałowa. Nasza inteligencja należy do nas i do naszych klientów! Od ponad sześciu lat nasze rodzinne przedsiębiorstwo dostarcza towary klientom

Bardziej szczegółowo

dustrial Packaging Materiały opakowaniowe Systemy pakujące Rozwiązania opakowaniowe Usługi doradcze

dustrial Packaging Materiały opakowaniowe Systemy pakujące Rozwiązania opakowaniowe Usługi doradcze In dustrial Packaging Materiały opakowaniowe Systemy pakujące Rozwiązania opakowaniowe Usługi doradcze In ternational Europa u Twoich stóp Jesteśmy tam, gdzie Ty. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji

Bardziej szczegółowo