lecznictwo i relaks usługi konferencyjne noclegi hotelowe

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "lecznictwo i relaks usługi konferencyjne noclegi hotelowe"

Transkrypt

1 lecznictwo i relaks usługi konferencyjne noclegi hotelowe

2 O uzdrowisku Teplice nad Bečvou Uzdrowisko Teplice nad Bečvou leży w przepięknym otoczeniu nad rzeką Bečva, w centrum Moraw w Republice Czeskiej. Początki lecznictwa sięgają roku 1553, ale już od dawnych czasów wykorzystywano tu do leczenia unikatowe naturalne źródło. Woda mineralna jest bogata w dwutlenek węgla. Stosujemy kąpiele węglanowe, dzięki którym nasze uzdrowisko stało się jednym z czołowych ośrodków oferujących swoim klientom bogaty wybór pobytów leczniczych i wypoczynkowych. Specjalizujemy się w najwyższej jakości rehabilitacji kardiologicznej z naciskiem na profilaktykę zawałów serca i udarów mózgu. Zajmujemy się też leczeniem chorób przemiany materii i gruczołów wydzielania wewnętrznego (cukrzyca), chorób aparatu ruchowego i chorób nerwowych. W naszym uzdrowisku leczymy też dzieci w wieku od 3 do 18 lat. W domach uzdrowiskowych Moravan i Janáček pod jednym dachem są świadczone wszystkie usługi. Na terenie uzdrowiska znajdą Państwo również centrum odnowy biologicznej, polarium Arktika, 2 baseny, 3 kawiarnie, jaskinię solną SALTIKA, aptekę, bowling, trasy do nordic walking, korty tenisowe, bilard, tenis stołowy i solarium. Serdecznie zapraszamy do uzdrowiska Teplice nad Bečvou.

3 Sanatorium Bečva Specjalistyczny zakład rehabilitacji kardiologicznej W sanatorium Bečva znajduje się ośrodek rehabilitacji kardiologicznej na najwyższym europejskim poziomie. Dysponuje on najnowocześniejszymi przyrządami i wykwalifikowanym personelem. W Specjalistycznym Zakładzie Rehabilitacji Kardiologicznej (OLÚ), który jest pierwszym i jedynym ośrodkiem tego typu w całej Republice Czeskiej, są świadczone usługi wczesnej rehabilitacji kardiologicznej. Swoją działalność ośrodek rozpoczął w 2009 r. i co roku leczy się u nas niemal 1000 pacjentów. Leczenie Pacjenci przyjeżdżają już 5 6 dni po operacjach kardiochirurgicznych, najczęściej po następujących zabiegach pomostowanie, operacje łączone (pomostowanie + operacje zastawek) i inne operacje serca. Struktura wiekowa pacjentów i obecność chorób towarzyszących u seniorów po operacjach kardiochirurgicznych wymaga opracowania specjalnych programów rehabilitacyjnych. Ważną rolę w działalności OLÚ odgrywa też opieka medyczna, która obejmuje codzienne wizyty, program rehabilitacyjny opracowany indywidualnie według aktualnego stanu zdrowia pacjenta. Celem pobytu w OLÚ jest jak najszybszy powrót pacjenta do normalnego życia. Badania lekarskie EKG, echokardiografia, spirometria, testy obciążeniowe spiroergometria, ergometria, polar, holter, badania laboratoryjne krwi i moczu.

4 Sanatorium Moravan Komfortowo wyposażony dom uzdrowiskowy Moravan pochodzący z lat dwudziestych ubiegłego wieku znajduje się w spokojnej części uzdrowiska i jest otoczony zielenią. Swoim klientom oferuje pełne usługi medyczne związane z leczeniem, a także usługi w zakresie relaksacji, odpoczynku i ogólnej profilaktyki. Leczenie i relaks Do dyspozycji klientów jest basen z przeciwprądem, sauna fińska i nowoczesne centrum odnowy biologicznej. Znajdą tu Państwo zabiegi lecznicze i relaksacyjne, takie jak kąpiele węglanowe, masaże klasyczne częściowe lub całego ciała, bogatą ofertę masaży relaksacyjnych, miejscowe okłady borowinowe i parafinowe, różne rodzaje elektroterapii, magnetoterapii, kąpieli wirowych całego ciała, masaże podwodne, tlenoterapię, EKG, biolampy, ergometrię treningową, inhalacje, ćwiczenia grupowe w sali gimnastycznej lub w basenie i wiele innych zabiegów leczniczych. Wellness & Beauty Infrasauna Sauna ziołowa Sauna solna Kąpiele Kneippa Lodowy wodospad Kubeł zimnej wody Kąpiele wirowe Podgrzewane leżanki Kąpiele w saunie oprócz oczyszczania i wzmacniania organizmu zapewniają również przyjemne doznania. Pobyt w wellness pomaga osiągnąć harmonię duszy i ciała. Gastronomia Oferujemy wyżywienie dietetyczne lub dietę indywidualną według życzenia klienta. Śniadania są podawane w formie bufetu, a obiady i kolacje są do wyboru z menu. Codziennie jest czynna klimatyzowana kawiarnia dla niepalących, która w cieplejszym okresie jest powiększana o zewnętrzny taras. Internet Wszystkie kategorie pokoi oferują bezpłatnie stałe łącze internetowe. W kawiarni i foyer jest do dyspozycji również bezpłatne łącze internetowe wifi. Usługi konferencyjne Sanatorium Moravan oferuje również pomieszczenia konferencyjne odpowiednie dla małych i dużych wydarzeń. Sala mieszcząca osób jest wyposażona w rzutnik, projektor, odtwarzacz DVD, wideo, flipchart i pełne udźwiękowienie. Wydarzenia na miarę korzystne ceny - konferencje - seminaria - szkolenia - imprezy firmowe - spotkania integracyjne Sanatorium Moravan oferuje również dodatkowe usługi kosmetyczne i pedicure. Zakwaterowanie Całkowita liczba miejsc: 121 łóżek POKOJE EXCLUSIVE 1 APARTAMENT 2 POKOJE JEDNOOSOBOWE 12 POKOI DWUOSOBOWYCH POKOJE STANDARD PLUS 1 APARTAMENT 17 POKOI JEDNOOSOBOWYCH 37 POKOI DWUOSOBOWYCH Do naszego sanatorium mogą Państwo ze sobą zabrać również swojego czworonożnego pupila. Pobyt zwierząt domowych w sanatorium określa regulamin sanatorium dla właścicieli psów.

5 Sanatorium Janáček Dominujący kompleks sanatoryjny świadczący wszystkie usługi pod jednym dachem. W 2012 roku budynek został zmodernizowany, a zabiegi odbywają się w nowo wyremontowanych pomieszczeniach zakładu balneoterapii. Leczenie i relaks W części leczniczej sanatorium świadczony jest cały szereg zabiegów z zakresu hydroterapii, elektroterapii, rehabilitacji, masażu, magnetoterapii. W budynku znajduje się też sala gimnastyczna, solarium, ośrodek fitness i Vacushape przyrząd do kontrolowanego spalania tłuszczu w problematycznych miejscach. Sanatorium jest wyposażone również w polarium ARKTIKA, nowoczesną kabinę, gdzie stosowana jest metoda rehabilitacji terapia całego ciała w temperaturach około -120 C. Jesienią 2012 roku oddano do użytku nowy basen rehabilitacyjny, w pomieszczeniach którego znajduje się sauna parowa. Dla urozmaicenia pobytu i rozrywki gości uzdrowiska wybudowano również dwa tory bowlingowe. Sanatorium oferuje dodatkowe usługi kosmetyczne, pedicure i fryzjerskie. Gastronomia Oferujemy wyżywienie dietetyczne lub dietę indywidualną według życzenia klienta. Śniadania są podawane w formie bufetu, a obiady i kolacje są do wyboru z menu. Codziennie jest czynna klimatyzowana kawiarnia dla niepalących z bogatą ofertą pizzy, steków i deserów. Internet W holu sanatorium można korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu. Połączenie z internetem jest bezpłatnie dostępne również w pokojach. Usługi konferencyjne Sanatorium Janáček oferuje również pomieszczenia konferencyjne dla mniejszych wydarzeń. Pomieszczenie konferencyjne dla 35 osób jest wyposażone w projektor z dźwiękiem, flipchart i łącze internetowe. Imprezy na miarę korzystne ceny - konferencje - seminaria - szkolenia - imprezy firmowe - spotkania integracyjne Zakwaterowanie Całkowita liczba miejsc: 240 łóżek 1 APARTAMENT POKOJE STANDARD PLUS 30 POKOI JEDNOOSOBOWYCH 8 POKOI DWUOSOBOWYCH Oferujemy zakwaterowanie również w pokojach niższej kategorii Standard, ceny na żądanie.

6 Oferta pobytów Pobyt leczniczy pobyt 7-dniowy z 3 zabiegami dziennie według zaleceń lekarza ZAKWATEROWANIE: sanatorium Moravan, sanatorium Janáček WYŻYWIENIE: wyżywienie całodzienne z możliwością wyboru Śniadanie w formie bufetu, obiad i kolacja wybór z 3 menu. POBYT OBEJMUJE: 1 x duże wstępne kontrolne i końcowe badania lekarskie, 3 zabiegi lecznicze dziennie zgodnie z zaleceniami lekarza (oprócz niedzieli), bezpłatny wstęp na basen, wypożyczenie szlafroka, opłata uzdrowiskowa. BONUS: bezpłatny parking CZAS TRWANIA POBYTU: minimalnie 7 dni RABAT: pobyt 14 dni za cenę 13 dni 1 dzień BEZPŁATNIE pobyt 21 dni za cenę 19 dni 2 dni BEZPŁATNIE pobyt 28 dni za cenę 25 dni 3 dni BEZPŁATNIE Zdrowe serce pobyt 7-dniowy z badaniami lekarskimi i 3 zabiegami dziennie ZAKWATEROWANIE: sanatorium Moravan, sanatorium Janáček WYŻYWIENIE: wyżywienie całodzienne z możliwością wyboru Śniadanie w formie bufetu, obiad i kolacja wybór z 3 menu. POBYT OBEJMUJE: 1 x duże wstępne kontrolne i końcowe badania lekarskie, badania EKG, EKG obciążeniowe (ergometria funkcyjna), badania biochemiczne krwi i moczu w celu wykrycia czynników ryzyka, 3 zabiegi lecznicze dziennie zgodnie z zaleceniami lekarza (oprócz niedzieli), bezpłatny wstęp na basen, wypożyczenie szlafroka, opłata uzdrowiskowa. BONUS: bezpłatny parking CZAS TRWANIA POBYTU: minimalnie 7 dni RABAT: pobyt 14 dni za cenę 13 dni 1 dzień BEZPŁATNIE pobyt 21 dni za cenę 19 dni 2 dni BEZPŁATNIE pobyt 28 dni za cenę 25 dni 3 dni BEZPŁATNIE Ceny w EUR za osobę na dzień Poza sezonem W sezonie Ceny w EUR za osobę na dzień Poza sezonem W sezonie MORAVAN 1/2 APP Exclusive 1/1 Exclusive 1/2 Exclusive 1/2 APP JANÁČEK 1/2 APP Standard plus MORAVAN 1/2 APP Exclusive 1/1 Exclusive 1/2 Exclusive 1/2 APP JANÁČEK 1/2 APP Standard plus 90,- 78,- 74,- 75,- 70,- 66,- 67,- 65,- 60,- 102,- 88,- 82,- 87,- 80,- 74,- 76,- 71,- 66,- 97,- 85,- 81,- 82,- 77,- 73,- 74,- 72,- 67,- 109,- 95,- 89,- 94,- 87,- 81,- 83,- 78,- 73,- Ceny obowiązują od , zastrzega się możliwość zmiany cen. Objaśnienia: Zabiegów nie świadczymy kobietom w ciąży i osobom w wieku poniżej 18 lat. Ceny obowiązują od , zastrzega się możliwość zmiany cen. Uwagi: Ceny dla dzieci: dziecko do 3 lat bezpłatnie, dzieciom w wieku do 12 lat przysługuje zniżka 50% na zakwaterowanie i wyżywienie.

7 Minimalna cena , : 48 EUR Maksymalna cena : 116 EUR Urlop w sanatorium pobyt 7-dniowy z 2 zabiegami dziennie i dwoma posiłkami dziennie ZAKWATEROWANIE: sanatorium Moravan, sanatorium Janáček WYŻYWIENIE: dwa posiłki dziennie z możliwością wyboru Śniadanie w formie bufetu, kolacja wybór z 3 menu. Możliwość dokupienia obiadu. POBYT OBEJMUJE: 1 x małe wstępne badania lekarskie, badania EKG, 2 zabiegi lecznicze dziennie zgodnie z zaleceniami lekarza (oprócz niedzieli), bezpłatny wstęp na basen, wypożyczenie szlafroka, opłata uzdrowiskowa. BONUS: bezpłatny parking CZAS TRWANIA POBYTU: minimalnie 7 dni RABAT: pobyt 14 dni za cenę 13 dni 1 dzień BEZPŁATNIE pobyt 21 dni za cenę 19 dni 2 dni BEZPŁATNIE pobyt 28 dni za cenę 25 dni 3 dni BEZPŁATNIE Dzień w sanatorium Moravan minimalnie jednodniowy pobyt z zabiegami sanatoryjnymi ZAKWATEROWANIE: sanatorium Moravan WYŻYWIENIE: wyżywienie całodzienne z możliwością wyboru Śniadanie w formie bufetu, obiad i kolacja wybór z 3 menu. POBYT OBEJMUJE: 1 x małe wstępne badanie lekarskie, 1 x kąpiel węglanowa, 1 x klasyczny masaż całego ciała, 1 x wstęp na basen na dwie godziny, wypożyczenie szlafroka, opłata uzdrowiskowa. Podany program leczniczy może zostać zmieniony przez lekarza na podstawie oceny stanu zdrowia podczas wstępnego badania lekarskiego. BONUS: 1 x wstęp na dwie godziny do centrum odnowy biologicznej Moravan, parking bezpłatny. CZAS TRWANIA POBYTU: 1 dzień Ceny w EUR za osobę na dzień Poza sezonem W sezonie Ceny w EUR za osobę na dzień Poza sezonem W sezonie MORAVAN 1/2 APP Exclusive 1/1 Exclusive 1/2 Exclusive 1/2 APP JANÁČEK 1/2 APP Standard plus MORAVAN 1/2 APP Exclusive 1/1 Exclusive 1/2 Exclusive 1/2 APP Ceny obowiązują od , zastrzega się możliwość zmiany cen. 78,- 66,- 62,- 63,- 58,- 54,- 55,- 53,- 48,- 90,- 76,- 70,- 75,- 68,- 62,- 64,- 59,- 54,- 104,- 92,- 88,- 89,- 84,- 80,- 116,- 102,- 96,- 101,- 94,- 88,- Ceny obowiązują od , zastrzega się możliwość zmiany cen. Objaśnienia: 1/1 - pokój jednoosobowy, 1/2 - pokój dwuosobowy, APP Exclusive (Apartament): pokój dzienny, sypialnia, prysznic, WC, TV, minibar, HIFI, sejf, suszarka do włosów, szybkie łącze internetowe, Exclusive: prysznic, WC, TV, minibar, suszarka do włosów, szybkie łącze internetowe APP Apartament: pokój dzienny, sypialnia, prysznic, wanna, WC, TV, minibar (w sanatorium Janáček tylko lodówka), Internet, Standard plus: prysznic, WC, TV, minibar (w sanatorium Janáček tylko lodówka), Internet

8 Zabiegi Podstawowym środkiem leczniczym są kąpiele w unikatowym źródle naturalnym wodzie mineralnej z wysoką zawartością dwutlenku węgla, który uzupełnia szeroki wachlarz zabiegów z zakresu masaży, okładów, elektroterapii i rehabilitacji. Powszechnie dostępna jest oferta odpłatnych zabiegów sanatoryjnych. Istnieje również możliwość wybrania niektórych z wyjątkowych zabiegów, jakimi są krioterapia w polarium Arktika, zabieg w Vacushape, masaż kamieniami lawowymi lub masaż czekoladowy. Kąpiele Kąpiel węglanowa + okład Węglanowa kąpiel w wannie przebiega w nierozcieńczonej węglanowej wodzie mineralnej, ogrzewanej bezpośrednio w wannie do temperatury C. Kąpiel trwa 15 minut, potem następuje suchy okład, w którym odpoczywa się przynajmniej 15 minut. Cena 9 EUR. Kąpiel wirowa całego ciała 3 Wanna, wypełniona do 4 wodą o temperaturze C wirowana wodną turbiną, oddziałuje na ciało poprzez temperaturę oraz delikatny masaż wirującą wodą trwający 20 minut. Na s tę p uj e ro z l u ź n i e n i e n a p i ę c i a m i ę ś n i i o g ó l n e o d p ręże n i e. Cena 9 EUR. Kąpiel wirowa nóg Klient przebywa minut w wannie z nogami zanurzonymi w wodzie o temperaturze około 34 C, z dysz płynie pod ciśnieniem woda, następuje masaż podwodny. Zabieg poprawia krążenie krwi i funkcjonowanie układu limfatycznego, zapobiega obrzękom, poprawia metabolizm. Cena 3,5 EUR. Masaże Masaże są świetnym sposobem na rozluźnienie napięcia mięśni, poprawę krążenia, dostarczenie składników odżywczych i tlenu do tkanek, szybsze spalanie szkodliwych substancji z tkanek, obniżenie stresu. masaż klasyczny częściowy, plecy i szyja... 7 EUR masaż klasyczny całego ciała EUR masaż aromatyczny całego ciała... 23,5 EUR masaż kamieniami lawowymi całego ciała... 25,5 EUR masaż miodowy częściowy EUR masaż czekoladowy całego ciała EUR masaż twarzy... 9 EUR masaż tajski całego ciała EUR Okłady Miejscowe okłady termiczne (parafina, parafango, torf) Okłady termiczne powodują łagodne przekrwienie, rozluźniają napięte mięśnie i ścięgna, zmniejszają ból. Cena 3 EUR. Okłady winne i okłady miodowo-mleczne Okłady luksusowe ze środków naturalnych. Okład winny EUR Okład miodowo-mleczny EUR Okład całego ciała z błota Morza Martwego Błoto mineralne Morza Martwego zawiera dużą ilość minerałów i soli. Odpręża i wzmacnia organizm. Cena 21 EUR.

9 Elektroterapia Zabiegi są wykonywane na zalecenie lekarza: VAS 07, prądy interferencyjne, diadynamika, biolampa, słońce górskie, solarium, magnetoterapia, ultradźwięki i inne. Polarium Arktika - nowoczesne leczenie całego ciała niskimi temperaturami W trakcie terapii niskimi temperaturami całego ciała organizm jest poddawany, w specjalnej kabinie, na działaniu temperatury około -120 C. Pobyt w kriokomorze trwa nie dłużej niż 2 3 minuty. W ciele, dzięki zimnu, następuje wyraźne zwiększenie przepływu krwi, przyspieszenie wypłukiwania szkodliwych produktów przemiany materii, przyspieszenie gojenia ran i usuwanie pozostałości infekcji. Leczenie całego ciała niskimi temperaturami można wykorzystać w leczeniu zapalnych chorób reumatycznych, zapalenia stawów, łuszczycy, cellulitu i nadwagi, problemów w okresie menopauzy lub przewlekłego bólu. W dziedzinie regeneracji i zapobiegania spowalnia procesy starzenia, zwiększa wydajność układu odpornościowego i wywołuje uczucie szczęścia. Cena za 1 wejście: 19 EUR. Vacushape Urządzenie do celowego spalania tkanki tłuszczowej i zmniejszania masy ciała w części bioder, pośladków i ud. Zabieg poprzedza rozgrzewka na stacjonarnym rowerze treningowym, 1 30 minut w Vacushape i 2 l płynów. Cena 8 EUR. Odchudzamy się z lekarzem Specjalny pakiet dla tych, którzy chcą pozbyć się nadmiaru kilogramów pod nadzorem lekarza. Zawiera: wstępną konsultację lekarską, konsultację z terapeutą żywieniowym, pomiary kontrolne po 10 kuracjach, 20x zabieg Vacushape, badanie kontrolne. Cena 94 EUR. Rzucanie palenia Dzięki poradni rzucania palenia i pomocy urządzenia BICOM 2000 można się pozbyć przykrego nałogu.. Jaskinia solna Saltika W inhalacyjnej jaskini solnej SALTIKA panuje swoisty mikroklimat soli z Morza Martwego, himalajskich kryształów solnych, jodobromowej soli z Polski i z wodospadów solankowych. Pobyt w jaskini solnej działa profilaktycznie na wiele problemów zdrowotnych. Cena 5,5 EUR. Bony upominkowe Oferujemy kupony upominkowe na pobyty uzdrowiskowe o wartości: 50 EUR, 100 EUR, 200 EUR, które można podarować członkom rodziny, przyjaciołom, kolegom, pracownikom i partnerom biznesowym. Aktualne informacje o ofercie usług uzdrowiskowych można znaleźć na Zastrzega się możliwość zmian cen.

10 Wskazania dla dorosłych Choroby układu krążenia Objawowa choroba wieńcowa. Stan po zawale mięśnia sercowego. Choroba nadciśnieniowa II do III stopnia. Choroby tętnic kończyn na bazie arteriosklerozy IIb lub zapalenia. Zaburzenia czynności naczyń obwodowych i stany pozakrzepowe, najwcześniej 3 miesiące po ustąpieniu ostrego stadium. Przewlekły obrzęk limfatyczny. Stany po zabiegach kardiochirurgicznych typu: - wymiana zastawki serca bioprotezą lub sztuczną zastawką, rekonstrukcja zastawek serca, - chirurgiczna rewaskularyzacja mięśnia sercowego CABG, zabiegi łączone, - rewaskularyzacja mięśnia sercowego i wymiana lub korekcja zastawki, wady przegrody międzyprzedsionkowej lub komorowej. - zabiegi kardiochirurgiczne z wyłączeniem zabiegów kardiologii inwazyjnej. Stany po operacjach wad serca. Stany po rewaskularyzacyjnych operacjach serca. Stany po przezskórnej transluminarnej koronarnej angioplastyce. Stany po rekonstrukcji i operacjach rewaskularyzacyjnych systemu naczyń krwionośnych poza sercem. Stany po przezskórnej transluminarnej angioplastyce. Stany po transplantacji serca. Choroby spowodowane zaburzeniami metabolizmu i endokrynologicznymi Cukrzyca. Choroby układu nerwowego Polineuropatia z objawami niedowładu. Zespoły korzeniowe z zespołem podrażnieniowo-ubytkowym. Stany po urazach i operacjach mózgu, rdzenia kręgowego i obwodowego układu nerwowego, z zaburzeniami ruchu, z oznakami regeneracji. Choroby nerwowo-mięśniowe pierwotne, wtórne, zwyrodnieniowe. Jamistość rdzenia z objawami niedowładu. Choroba Parkinsona (nie dotyczy zespołu Parkinsona i wtórnego pozapiramidowego zespołu w leczeniu lekami psychotropowmi). Choroby narządu ruchu Reumatoidalne zapalenie stawów od I do IV kategorii, łącznie z młodzieńczym idiopatycznym zapaleniem stawów, leczone systematycznie, w ramach opieki ambulatoryjnej. Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (choroba Bechterewa) leczone systematycznie w ramach opieki ambulatoryjnej. Inne seronegatywne zapalenie stawów, leczone systematycznie, w ramach opieki ambulatoryjnej (łuszczycowe zapalenie stawów, zespół Reitera, enteropatyczne zapalenie stawów, reaktywne parainfekcyjne ). Wtórne zapalenie stawów leczone systematycznie w ramach opieki ambulatoryjnej. Reumatyzm pozastawowy leczony systematycznie w ramach opieki ambulatoryjnej. Dyfuzyjne choroby tkanki łącznej leczone systematycznie w ramach opieki ambulatoryjnej (toczeń rumieniowaty układowy, twardziny, zapalenie wielomięśniowe, zapalenie skórno-mięśniowe, zespół Sjogrena i inne pokrywające się zespoły). Bolesne zespoły ścięgien, pochewek ścięgnistych, kaletek maziowych, mięśni szkieletowych lub stawów (w tym choroby spowodowane na skutek wibracji i długotrwałego, nadmiernego, jednostronnego przeciążania, jako choroby zawodowej, na podstawie innego przepisu prawnego). Zwyrodnienia stawu biodrowego, zwyrodnienie stawu kolanowego podlegajace systematycznej opiece ambulatoryjnej ortopedy i rehabilitanta. Zwyrodnienia innych stawów. Artropatia. Przewlekły zespół bólowy kręgosłupa pochodzenia cywilizacyjnego podlegający systematycznej opiece ambulatoryjno-rehabilitacyjnej. Stany po operacjach ortopedycznych z użyciem protezy stawów. Stany po urazach narządu ruchu i po operacjach ortopedycznych, w tym po operacjach krążków międzykręgowych i stenozie kanału kręgowego, jeżeli systematyczna opieka ambulatoryjna lub szpitalna rehabilitacyjna nie jest skuteczna. Stany po amputacji kończyn dolnych, stopień aktywności od 1 do 4, gdy pacjent ma protezę. W naszym uzdrowisku leczymy też dzieci w wieku od 3 do 18 lat.

11 Atrakcje w okolicy uzdrowiska Aragonitowe jaskinie Zbrašovské aragonitové jeskyně Najcieplejsze jaskinie w Republice Czeskiej ze stałą temperaturą około 14 C. Na terenie uzdrowiska znajduje się unikatowy w skali Europy system jaskiniowy, powstały w wyniku jednoczesnego działania wód atmosferycznych i ciepłych wód mineralnych. Wyjątkowym zdobieniem jaskiń jest aragonit minerał przypominający pączki. Przepaść Hranická propast Druga co do głębokości na świecie i najgłębsza w Republice Czeskiej. Jej sucha część, do której można zajrzeć, ma głębokość 69,5 metra, w zalanej części najnowsze pomiary w 2012 roku potwierdziły głębokość dalszych 373 m, dna do tej pory nie osiągnięto. Rožnov pod Radhoštěm Wołoskie muzeum architektury ludowej i rzemiosł skansen, tworzy Drewniane miasteczko, Wieś wołoska, Dolina młyńska. Można zobaczyć pracę w młynie, tartaku, foluszu i kuźni. Svatý Hostýn Svatý Hostýn ze swoją świątynią mariacką (Bazylika mniejsza) jest najliczniej odwiedzanym sanktuarium na Morawach. Dominantą całego Hostýna jest bazylika Wniebowzięcia Marii Panny (dobudowana w 1748 r.) z posągiem Panny Marii i Droga krzyżowa autorstwa Dušana Jurkoviča. Inne atrakcje w najbliższej okolicy: Zabytki w miejscowości Hranice, średniowieczny zamek Helfštýn, jeziorka Valšovická jezírka. Pomysły na wycieczkę: zabytki UNESCO Olomouc 46 km Miasto wojewódzkie Ołomuniec może się szczycić bogatym zabytkowym centrum. Słup Trójcy Przenajświętszej jest od 2000 roku zapisany na liście światowego dziedzictwa kultury i przyrody UNESCO. Jest to największe zgrupowanie barokowych posągów w ramach jednej rzeźby w Europie środkowej. Słup mierzy 32 metry, a w jego dolnej części znajduje się kaplica, która jest sezonowo dostępna do zwiedzania. Kroměříž - 52 km Miasto zabytków historii, szkół, sztuki i kultury jest nazywane Hanáckimi Atenami. Jest popularne wśród turystów zwłaszcza dzięki bogactwu zabytków. Kroměříž ogłoszono najpiękniejszym zabytkowym miastem Republiki Czeskiej w 1997 roku. Kompleks zabytkowych ogrodów i Pałacu Arcybiskupiego w grudniu 1998 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

12 Praktyczne informacje Teplice nad Bečvou GPS sanatorium Moravan Loc: N, E GPS sanatorium Janáček Loc: N, E Lázně Teplice nad Bečvou a.s Teplice nad Bečvou nr 63 Czech Republic Call centrum: Pobyty można zarezerwować: telefon: Praktyczne informacje POCZĄTEK DOBY HOTELOWEJ GODZ. 13:00 (POKÓJ PRZYGOTOWANY OD GODZ. 13:00) KONIEC DOBY HOTELOWEJ GODZ. 12:00 (PROSIMY OPUŚCIĆ POKÓJ DO GODZINY 12:00) bezpłatne miejsca do parkowania bezpośrednio obok sanatoriów, obok sanatorium Moravan miejsca do parkowania są strzeżone przez system kamer wszystkie pomieszczenia domów uzdrowiskowych są przeznaczone dla niepalących nie wolno zapomnieć zabrać ze sobą leków w ilości wystarczającej na cały okres Państwa pobytu u nas aktualne godziny otwarcia basenów, centrum odnowy biologicznej, sauny i solarium znajdą Państwo na naszych stronach internetowych zalecamy wykupienie ubezpieczenia na podróż Warunki płatności Akceptujemy następujące karty płatnicze: MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, Visa, Visa electron Nie akceptujemy kart płatniczych: American Expres i JCB Bank Płatności można realizować przelewem bankowym. Pobyt musi zostać opłacony najpóźniej 1 tydzień przed rozpoczęciem. Płatność można realizować gotówką w recepcji. Przyjmujemy płatności tylko w CZK, EUR, USD (według obowiązującego aktualnego kursu dnia). Nie przyjmujemy płatności czekiem. Warunki anulowania Klient ma prawo do stornowania zamówienia pobytu bez dodatkowych kosztów najpóźniej 29 dni przed rozpoczęciem pobytu. W razie stornowania w późniejszym terminie klient uiszcza następujące opłaty: Storno dni 30% ceny przed terminem pobytu... zamówionych usług Storno dni 40% ceny przed terminem pobytu... zamówionych usług Storno dni 80% ceny przed terminem pobytu... zamówionych usług Storno w dniu rozpoczęcia pobytu lub 100% ceny nieprzybycie klienta na pobyt... zamówionych usług PRZYJAZD I TRANSPORT Transport lotniczy Najbliższe lotnisko: Katowice km Kraków km Wrocław km Warszawa km Według życzenia i wymagań gości oferujemy przewóz z lotnisk do sanatoriów w uzdrowisku Teplice nad Bečvou. Przyjazd koleją, najbliższa stacja kolejowa: Hranice na Moravě Katowice Hranice n.m., Kraków Hranice n.m., Wrocław Hranice n.m., Warszawa Hranice n.m. Połączenia kolejowe można znaleźć na następujących stronach internetowych: Komunikacja autobusowa, najbliższa stacja: Hranice (okres Přerov) Regularne połączenia autobusowe z Krakowa do miasta Hranice (okres Přerov). Połączenia autobusowe można znaleźć na następujących stronach internetowych: Dojazd do uzdrowiska Hranice na Moravě Teplice nad Bečvou 4 km, bezpłatnie przejazd do sanatoriów w uzdrowisku według życzenia klienta. Spółka Lázně Teplice nad Bečvou a.s. współpracuje ze spółką Klinika LLC, chirurgia plastyczna i centrum leczenia laserowego.

Termin pobytu: 25.06-31.08.2016

Termin pobytu: 25.06-31.08.2016 SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNA 32-600 Oświęcim, ul. Solskiego 2 telefony: (0 48 33) 842-43-76, 842-27-19 tel/fax: (0 48 33) 842-59-94 e-mail: turysta@turysta.oswiecim.pl Internet: www.turysta.oswiecim.pl Portal

Bardziej szczegółowo

Jugowice Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA

Jugowice Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA Jugowice Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA Profile lecznicze: kobiety po mastektomii z alergią z chorobami narządów wydzielania wewnętrznego z chorobami neurologicznymi z chorobami reumatycznymi

Bardziej szczegółowo

Lądek Zdrój Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA

Lądek Zdrój Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA Lądek Zdrój Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA Profile lecznicze: kobiety po mastektomii z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich z upośledzeniem umysłowym

Bardziej szczegółowo

CIECHOCINEK ŁAZIENKI II

CIECHOCINEK ŁAZIENKI II tel.: (12) 411-08-01 tel. kom: 667-418-677 Email: biuro@turnusy-krakow.pl ul. Rondo Mogilskie 1, pokój 123b, 31-516 Kraków CIECHOCINEK ŁAZIENKI II Profile lecznicze dysfunkcja narządów ruchu, z wyłączeniem

Bardziej szczegółowo

Pobyt zdrowotny - zdrowy kręgosłup z terapią manualną

Pobyt zdrowotny - zdrowy kręgosłup z terapią manualną Pobyt zdrowotny - zdrowy kręgosłup z terapią manualną 8 dni Kraj: Polska Miejscowość: Brak danych Transport: Dojazd własny Data ważności: 2016-12-31 Nr katalogowy: Wczasy/2016 Termin i cena od 1115 zł

Bardziej szczegółowo

Ceny już od 269 zł / osobodzień!

Ceny już od 269 zł / osobodzień! OFERTA POBYTÓW LECZNICZO - REHABILITACYJNYCH REALIZOWANYCH W HOTELU PREZYDENT MEDICAL SPA & WELLNESS W KRYNICY-ZDROJU Serdecznie Państwa zapraszamy do korzystania z oferty pakietów leczniczo - rehabilitacyjnych

Bardziej szczegółowo

CENNIK POBYTÓW LECZNICZYCH 2018

CENNIK POBYTÓW LECZNICZYCH 2018 CENNIK POBYTÓW LECZNICZYCH 2018 POBYT LECZNICZY (3 ZABIEGI) DOM ZDROJOWY 09.01-30.04.2018 01.10-22.12.2018 01.05-30.09.2018 pok. 1-osobowy STREFA HOTELOWA 200 220 pok. 2-osobowy STREFA HOTELOWA (1 miejsce)

Bardziej szczegółowo

Jarnołtówek Ośrodek Wypoczynkowy ZIEMOWIT

Jarnołtówek Ośrodek Wypoczynkowy ZIEMOWIT Jarnołtówek Ośrodek Wypoczynkowy ZIEMOWIT Typy schorzeń: z chorobami neurologicznymi z chorobami układu pokarmowego z chorobą psychiczną z cukrzycą ze schorzeniami przemiany materii z dysfunkcją narządu

Bardziej szczegółowo

AQUAWORLD Resort (Ramada), Budapeszt, Węgry, Pobyt rekreacyjny, Promocja 4 = 3

AQUAWORLD Resort (Ramada), Budapeszt, Węgry, Pobyt rekreacyjny, Promocja 4 = 3 rekrea.pl http://www.rekrea.pl AQUAWORLD Resort (Ramada), Budapeszt, Węgry, Pobyt rekreacyjny, Promocja 4 = 3 Węgry, Budapeszt, baseny termalne, park wodny Aquaworld Ramada. Wczasy 2016 na Węgrzech. Terminn

Bardziej szczegółowo

Turystyka medyczna na przykładzie usług Hotelu Lubicz i Hotelu Grand Lubicz w Ustce

Turystyka medyczna na przykładzie usług Hotelu Lubicz i Hotelu Grand Lubicz w Ustce Turystyka medyczna na przykładzie usług Hotelu Lubicz i Hotelu Grand Lubicz w Ustce Czym jest turystyka medyczna? Turystyka medyczna jest to zjawisko przemieszczania się ludzi we własnym kraju, jak i za

Bardziej szczegółowo

Sanatorium uzdrowiskowe EDEN - turnusy rehabilitacyjne Ciechocinek

Sanatorium uzdrowiskowe EDEN - turnusy rehabilitacyjne Ciechocinek Symbol oferty: 5450445/111 Ciechocinek :: Kujawsko-Pomorski :: Polska Sanatorium uzdrowiskowe EDEN - turnusy rehabilitacyjne Ciechocinek Transport: Własny Rodzaj oferty: turnus rehabilitacyjny, całoroczna

Bardziej szczegółowo

Hotel Uzdrowskowy TERRA (Jańskie Łaźnie)

Hotel Uzdrowskowy TERRA (Jańskie Łaźnie) Hotel Uzdrowskowy TERRA (Jańskie Łaźnie) Symbol oferty: 682/1100 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Czechy Karkonosze - Czechy Janskie

Bardziej szczegółowo

Krynica Centrum Zdrowia i Urody GEOVITA

Krynica Centrum Zdrowia i Urody GEOVITA Krynica Centrum Zdrowia i Urody GEOVITA Profile lecznicze: kobiety po mastektomii z chorobami układu pokarmowego ze schorzeniami układu krążenia ze schorzeniami układu oddechowego z alergią ze schorzeniami

Bardziej szczegółowo

Lokalizacja Hotelu w Mrzeżynie, ok. 200 m od plaży, w pobliżu centrum handlowego, w pobliżu przystanku komunikacji publicznej.

Lokalizacja Hotelu w Mrzeżynie, ok. 200 m od plaży, w pobliżu centrum handlowego, w pobliżu przystanku komunikacji publicznej. GEOVITA w Mrzeżynie Położenie Ośrodek położony jest nieopodal plaży, pośród dorodnego sosnowego starodrzewu, stanowiąc idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Kompleks składa się z 4 połączonych ze sobą

Bardziej szczegółowo

Wisła Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA

Wisła Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA Wisła Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA Profile lecznicze: kobiety po mastektomii z dysfunkcją narządu ruchu ze schorzeniami laryngologicznymi ze schorzeniami układu krążenia ze schorzeniami układu

Bardziej szczegółowo

- 8 dni regenerującego wypoczynku (w tym 7 noclegów), zakwaterowanie w 2-3 osobowych pokojach z łazienkami,

- 8 dni regenerującego wypoczynku (w tym 7 noclegów), zakwaterowanie w 2-3 osobowych pokojach z łazienkami, Wczasy zdrowotne Zadbaj z nami o zdrowie w trakcie aktywnego wypoczynku bogatego w kuracje regenerujące organizm. Oferujemy niosące poprawę stanu zdrowia zabiegi oraz przyjemne formy relaksu. Turnus zdrowotny

Bardziej szczegółowo

Z rodziną po zdrowie. Pobyt sportowca. W cenie pakietu: Cena: W cenie pakietu: Cena:

Z rodziną po zdrowie. Pobyt sportowca. W cenie pakietu: Cena: W cenie pakietu: Cena: Pobyt sportowca 5 x nocleg 5 x śniadanie 5 x wejście na basen odkryty (100m od ośrodka) 2 x wejście na korty tenisowe (120m od ośrodka) Cena od osoby w pokoju dwuosobowym: 575,00 Z rodziną po zdrowie Pakiet

Bardziej szczegółowo

od 679 zł os. / 8 dni Sianożęty 2015 10 km od Kołobrzegu

od 679 zł os. / 8 dni Sianożęty 2015 10 km od Kołobrzegu od 679 zł os. / 8 dni Sianożęty 2015 10 km od Kołobrzegu Dla naszych Gości, ceniących relaks i komfort, przygotowaliśmy nowe 3-pokojowe apartamenty (43 m2) z łazienką i tarasem. W każdym znajduje się pokój

Bardziej szczegółowo

Gnojnik k/ Brzeska Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy EWA

Gnojnik k/ Brzeska Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy EWA Gnojnik k/ Brzeska Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy EWA Profile lecznicze: z dysfunkcją narządu ruchu (w tym dla osób na wózkach inwalidzkich) ze schorzeniami układu oddechowego, ze schorzeniami układu

Bardziej szczegółowo

Rabka Zdrój Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy SAN VITA

Rabka Zdrój Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy SAN VITA Rabka Zdrój Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy SAN VITA Profile lecznicze z dysfunkcją ruchu z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, z upośledzeniem umysłowym, dysfunkcją narządu

Bardziej szczegółowo

Cennik pobytów 3 tygodniowych CENNIK 2015 r.

Cennik pobytów 3 tygodniowych CENNIK 2015 r. SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNA 32-600 Oświęcim, ul. Solskiego 2 telefony: (0 48 33) 842-43-76, 842-27-19 tel/fax: (0 48 33) 842-59-94 e-mail: turysta@turysta.oswiecim.pl Internet: www.turysta.oswiecim.pl Portal

Bardziej szczegółowo

Wapienne Ośrodek Wczasowo Leczniczy

Wapienne Ośrodek Wczasowo Leczniczy Wapienne Ośrodek Wczasowo Leczniczy New Accordion Tab Profile lecznicze: kobiety po mastektomii z dysfunkcją narządu ruchu z alergią z chorobami narządów wydzielania wewnętrznego z chorobami neurologicznymi

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie Hotelu liczba pokoi: 100, restauracje: 1, bary: 1, kawiarnie, recepcja, parking, ogród, grill, centrum konferencyjne.

Wyposażenie Hotelu liczba pokoi: 100, restauracje: 1, bary: 1, kawiarnie, recepcja, parking, ogród, grill, centrum konferencyjne. GEOVITA w Dźwirzynie Położenie Komfortowy obiekt, otoczony sosnowym lasem, znajduje się w pasie nadmorskich wydm, w bliskiej odległości od szerokiej, piaszczystej plaży i 1500 metrów od jeziora Resko Przymorskie.

Bardziej szczegółowo

Uzdrowisko Kopalnia Soli BOCHNIA

Uzdrowisko Kopalnia Soli BOCHNIA Uzdrowisko Kopalnia Soli BOCHNIA TURNUS REHABILITACYJNY DRÓG ODDECHOWYCH (dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w tym z dofinansowaniem PFRON) Profile lecznicze: astma oskrzelowa, przewlekła

Bardziej szczegółowo

Austria / Zell am See - Kaprun / Kaprun / Toni (Kaprun) /

Austria / Zell am See - Kaprun / Kaprun / Toni (Kaprun) / OTIUM.pl narty w Alpach i Dolomitach FREE SKI Austria / Zell am See - Kaprun / Kaprun / Toni (Kaprun) / Kategoria **** Region Europa Sport Region/Ziema Salzburska/Austria Atuty strefa wellness z basenem,

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie Hotelu liczba pokoi: 100, restauracje: 1, bary: 1, kawiarnie, recepcja, parking, ogród, grill, centrum konferencyjne.

Wyposażenie Hotelu liczba pokoi: 100, restauracje: 1, bary: 1, kawiarnie, recepcja, parking, ogród, grill, centrum konferencyjne. GEOVITA w Dźwirzynie Położenie Komfortowy obiekt, otoczony sosnowym lasem, znajduje się w pasie nadmorskich wydm, w bliskiej odległości od szerokiej, piaszczystej plaży i 1500 metrów od jeziora Resko Przymorskie.

Bardziej szczegółowo

Termin pobytu: W cenie pakietu oferujemy: noclegi

Termin pobytu: W cenie pakietu oferujemy: noclegi SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNA 32-600 Oświęcim, ul. Solskiego 2 telefony: (0 48 33) 842-43-76, 842-27-19 tel/fax: (0 48 33) 842-59-94 e-mail: turysta@turysta.oswiecim.pl Internet: www.turysta.oswiecim.pl Portal

Bardziej szczegółowo

Akademickie Centrum Medyczne przy Wyższej Szkole Gospodarki ul. Adama Naruszewicza 11 85-230 Bydgoszcz

Akademickie Centrum Medyczne przy Wyższej Szkole Gospodarki ul. Adama Naruszewicza 11 85-230 Bydgoszcz Cennik usług dla osób nieuprawnionych do bezpłatnych świadczeń oraz za usługi nieobjęte umowami z Narodowym Funduszem Zdrowia obowiązuje od 01.04.2015 r. Akademickie Centrum Medyczne przy Wyższej Szkole

Bardziej szczegółowo

Z d r o w i e CENNIK 2013

Z d r o w i e CENNIK 2013 Z d r o w i e CENNIK 2013 INFORMACJE DLA KLIENTÓW PROGRAM LOJALNOŚCIOWY Każdy klient od drugiego przyjazdu za każdy przyjazd otrzymuje 1% zniżki aż do 20% tj. jest drugi raz: 1%, jest 15 raz: 14%. DZIECI

Bardziej szczegółowo

Centrum Usług Medycznych i Profilaktyki Zdrowotnej Przedwiośnie w Kowarach

Centrum Usług Medycznych i Profilaktyki Zdrowotnej Przedwiośnie w Kowarach POMYŚL O SWOIM ZDROWIU! ZAPRASZAMY DO NOWOCZESNEGO CENTRUM REHABILITACJI PRZEDWIOŚNIA W KOWARACH Centrum Usług Medycznych i Profilaktyki Zdrowotnej Przedwiośnie w Kowarach Nie zwlekaj pomyśl o swoim zdrowiu

Bardziej szczegółowo

Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów jednym z najnowocześniejszych ośrodków uzdrowiskowych w Polsce

Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów jednym z najnowocześniejszych ośrodków uzdrowiskowych w Polsce Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów jednym z najnowocześniejszych ośrodków uzdrowiskowych w Polsce Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów uzyskało wyróżnienie Prezesa Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej

Bardziej szczegółowo

Słowacja / Niskie Tatry - Chopok / Demanowska Dolina / Grand Jasna /

Słowacja / Niskie Tatry - Chopok / Demanowska Dolina / Grand Jasna / OTIUM.pl narty w Alpach i Dolomitach FREE SKI Słowacja / Niskie Tatry - Chopok / Demanowska Dolina / Grand Jasna / Kategoria **** Region Chopok/Tatry Niskie/Słowacja Atuty centrum wellness z basenem, bezpośrednio

Bardziej szczegółowo

Krynica Sanatorium Uzdrowiskowe ZGODA

Krynica Sanatorium Uzdrowiskowe ZGODA Krynica Sanatorium Uzdrowiskowe ZGODA Typy schorzeń z cukrzycą ze schorzeniami neurologicznymi ze schorzeniami psychicznymi ze schorzeniami układu krążenia z epilepsją z upośledzeniem umysłowym kobiety

Bardziej szczegółowo

Tematy prac dyplomowych seminaria 2012-2013 Promotor Dr hab. med. prof. nadzw. Zbigniew Deskur

Tematy prac dyplomowych seminaria 2012-2013 Promotor Dr hab. med. prof. nadzw. Zbigniew Deskur Promotor Dr hab. med. prof. nadzw. Zbigniew Deskur 1. Ocena wpływu fizjoterapii (kinezyterapii, fizykoterapii) na stan zdrowia osób z chorobami układu oddechowego (np. astmy). 2. Ocena wpływu fizjoterapii

Bardziej szczegółowo

Węgry - baseny termalne - Hotel Aqua-Sol**** Hajduszoboszlo

Węgry - baseny termalne - Hotel Aqua-Sol**** Hajduszoboszlo Węgry - baseny termalne - Hotel Aqua-Sol**** Hajduszoboszlo Symbol oferty: 407/370 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Węgry Węgry

Bardziej szczegółowo

Cennik usług lekarskich. Cennik usług rehabilitacyjnych

Cennik usług lekarskich. Cennik usług rehabilitacyjnych Cennik usług lekarskich KONSULTACJA LEKARSKA - neurolog - neurolog dziecięcy - ortopeda - specjalista rehabilitacji medycznej - psycholog terapeuta konsultacja/terapia (60 min) - neuropsycholog kliniczny,

Bardziej szczegółowo

TURNUSY 14 DNIOWE. SEZON TERMIN KATEGORIA CENA I Pokój 2 - osobowy. Pokój 1 - osobowy. Zestaw rodzinny (3 osobowy) Pokój 2 - osobowy

TURNUSY 14 DNIOWE. SEZON TERMIN KATEGORIA CENA I Pokój 2 - osobowy. Pokój 1 - osobowy. Zestaw rodzinny (3 osobowy) Pokój 2 - osobowy TURNUSY REHABLTACYJNE usprawniająco - rekreacyjne Wpis do rejestru ośrodków nr OD/32/0064/16 (ważny do 19.08.2019) Wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych nr OR/14/2/16 (ważny do 27.02.2019)

Bardziej szczegółowo

PROGRAMY REHABILITACJI LECZNICZEJ W SCHORZENIACH NARZĄDU RUCHU w systemie ambulatoryjnym

PROGRAMY REHABILITACJI LECZNICZEJ W SCHORZENIACH NARZĄDU RUCHU w systemie ambulatoryjnym Załącznik nr 1 do umowy nr zawartej z Zakładem ubezpieczeń Społecznych PROGRAMY REHABILITACJI LECZNICZEJ W SCHORZENIACH NARZĄDU RUCHU w systemie ambulatoryjnym 1. WYMAGANIA WSPÓLNE DLA ŚWIADCZENIODAWCÓW

Bardziej szczegółowo

Mielno Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy ANASTAZJA

Mielno Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy ANASTAZJA Mielno Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy ANASTAZJA Profile lecznicze: z dysfunkcją narządu ruchu, w tym osoby poruszające się na wózkach z upośledzeniem umysłowym z cukrzycą z chorobami neurologicznymi

Bardziej szczegółowo

Atrakcyjne pobyty leczniczych nad morzem

Atrakcyjne pobyty leczniczych nad morzem tel.: 71 339 71 37 e-mail: patrona@patrona.pl kom.: 735 988 955 Atrakcyjne pobyty leczniczych nad morzem Przygotowaliśmy dla Państwa propozycje tygodniowych pobytów z zabiegami nad morzem. Przy rezerwacjach

Bardziej szczegółowo

Cennik usług lekarskich. Cennik usług rehabilitacyjnych

Cennik usług lekarskich. Cennik usług rehabilitacyjnych Cennik usług lekarskich KONSULTACJA LEKARSKA - neurolog - neurolog dziecięcy - ortopeda - specjalista rehabilitacji medycznej - psycholog, - neuropsycholog kliniczny, terapeuta KONSULTACJA FIZJOTERAPEUTYCZNA

Bardziej szczegółowo

PROGRAMY REHABILITACJI LECZNICZEJ PO LECZENIU NOWOTWORU GRUCZOŁU PIERSIOWEGO w systemie stacjonarnym

PROGRAMY REHABILITACJI LECZNICZEJ PO LECZENIU NOWOTWORU GRUCZOŁU PIERSIOWEGO w systemie stacjonarnym Załącznik Nr 1 do umowy nr... zawartej z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych PROGRAMY REHABILITACJI LECZNICZEJ PO LECZENIU NOWOTWORU GRUCZOŁU PIERSIOWEGO w systemie stacjonarnym Lp. 1.1 lokalizacja ośrodka

Bardziej szczegółowo

GEOVITA w Lądku Zdroju

GEOVITA w Lądku Zdroju GEOVITA w Lądku Zdroju Położenie Ośrodek zlokalizowany jest na uboczu uzdrowiska Lądek Zdrój, w otoczeniu gór oraz lasów. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów oraz wyposażone

Bardziej szczegółowo

Podstaw y rehabilitacji dla studentów m edycyny

Podstaw y rehabilitacji dla studentów m edycyny Podstaw y rehabilitacji dla studentów m edycyny Redakcja naukowa prof. dr hab. n. k. f. Zdzisława Wrzosek dr n. med. Janusz Bolanowski Warszawa Wydawnictwo Lekarskie PZWL Spis treści Wstęp - Zdzisława

Bardziej szczegółowo

ARCUS. OFERTA DLA FIRM by. Ul. Wysłouchów 51/u2, 30-611 Kraków Telefon 012 654 89 87 Kom 601 95 65 25 www.arcus.strefa.pl

ARCUS. OFERTA DLA FIRM by. Ul. Wysłouchów 51/u2, 30-611 Kraków Telefon 012 654 89 87 Kom 601 95 65 25 www.arcus.strefa.pl OFERTA DLA FIRM by ARCUS 2011r Szanowni Państwo Cieszę się, że mogę zapoznać Państwa z działalnością usługową Firmy ARCUS. Jestem przekonany, że firma posiadając szerokie spektrum usług będzie odpowiednim

Bardziej szczegółowo

GEOVITA w Dąbkach. Lokalizacja Hotelu w Dąbkach, ok. 100 m od plaży, ok. 500 m od centrum.

GEOVITA w Dąbkach. Lokalizacja Hotelu w Dąbkach, ok. 100 m od plaży, ok. 500 m od centrum. GEOVITA w Dąbkach Położenie Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Dąbkach to całoroczny, nowoczesny ośrodek położony w otoczeniu sosnowo-brzozowego lasu na ogrodzonym terenie, w bliskiej odległości od

Bardziej szczegółowo

Słowacja / Park Snow Wysokie Tatry-Strbske Pleso / Strbske Pleso / Fis (Strbske Pleso) /

Słowacja / Park Snow Wysokie Tatry-Strbske Pleso / Strbske Pleso / Fis (Strbske Pleso) / OTIUM.pl narty w Alpach i Dolomitach FREE SKI Słowacja / Park Snow Wysokie Tatry-Strbske Pleso / Strbske Pleso / Fis (Strbske Pleso) / Kategoria *** Region Strbskie Pleso/Wysokie Tatry/Słowacja Atuty bezpośrednio

Bardziej szczegółowo

JUGOWICE - HOTEL GEOVITA

JUGOWICE - HOTEL GEOVITA JUGOWICE - HOTEL GEOVITA termin od 27.12 do 01.01.2015 PAKIET OBEJMUJE: 5 noclegów wyżywienie 2 posiłki dziennie (od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu) lampka wina na powitanie

Bardziej szczegółowo

ZGŁOSZENIE Adres korespondencyjny: Imię, nazwisko, tytuł:.. Ulica:. Kod pocztowy: Miasto:.. Telefon: e-mail:..

ZGŁOSZENIE Adres korespondencyjny: Imię, nazwisko, tytuł:.. Ulica:. Kod pocztowy: Miasto:.. Telefon: e-mail:.. SZKOŁA LETNIA Z DR MED. JOSEFEM JONÁŃEM w dniach 15.06. - 19.06.2011 Pallotyńskie Centrum Animacji Misyjnej Konstancin Jeziorna ul. Leśna 15-17 Szkoła letnia ZGŁOSZENIE Adres korespondencyjny: Imię, nazwisko,

Bardziej szczegółowo

Mrzeżyno Ośrodek Rehabilitacyjny MEDUZA

Mrzeżyno Ośrodek Rehabilitacyjny MEDUZA Mrzeżyno Ośrodek Rehabilitacyjny MEDUZA Profile lecznicze: z dysfunkcją narządu ruchu z epilepsją z upośledzeniem umysłowym ze schorzeniami układu krążenia ze schorzeniami układu oddechowego osoby po laryngektomii

Bardziej szczegółowo

TURNUSY Z DOFINANSOWANIEM PFRON

TURNUSY Z DOFINANSOWANIEM PFRON Centrum Rehabilitacji Rolników Sasanka w Świnoujściu położone jest w cichej i spokojnej części miasta Świnoujścia w dzielnicy uzdrowiskowej. Baza noclegowa, zabiegowa, basen oraz jadalnia usytuowane są

Bardziej szczegółowo

RASC FAMILY CAMP Razem, a jednak osobno Wilkasy, 23-30 sierpnia 2015

RASC FAMILY CAMP Razem, a jednak osobno Wilkasy, 23-30 sierpnia 2015 RASC FAMILY CAMP Razem, a jednak osobno Wilkasy, 23-30 sierpnia 2015 Profesjonalne szkolenie z tenisa ziemnego dla dzieci i rodziców (1,5 h dziennie) Zajęcia sportowe oraz animacje dla dzieci i rodziców

Bardziej szczegółowo

3 x dziennie (od obiadu do śniadania), śniadania w formie szwedzkiego stołu. Diety: lekkostrawna, bezglutenowa.

3 x dziennie (od obiadu do śniadania), śniadania w formie szwedzkiego stołu. Diety: lekkostrawna, bezglutenowa. Turnus rehabilitacyjny w Sopocie - Sanatorium KAMIENNY POTOK Symbol oferty: 11/18640 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Polska Pomorze Sopot Własny Pobyt leczniczy / zdrowotny, Nad morzem,

Bardziej szczegółowo

Słowacja / Park Snow Wysokie Tatry-Strbske Pleso / Strbske Pleso / Fis (Strbske Pleso) /

Słowacja / Park Snow Wysokie Tatry-Strbske Pleso / Strbske Pleso / Fis (Strbske Pleso) / OTIUM.pl narty w Alpach i Dolomitach FREE SKI Słowacja / Park Snow Wysokie Tatry-Strbske Pleso / Strbske Pleso / Fis (Strbske Pleso) / Kategoria *** Region Strbskie Plese/Tatry Wysokie/Słowacja Atuty bezpośrednio

Bardziej szczegółowo

Bukowina Centrum Wypoczynku i Rekreacji RYSY

Bukowina Centrum Wypoczynku i Rekreacji RYSY Bukowina Centrum Wypoczynku i Rekreacji RYSY Profile lecznicze: z dysfunkcją narządu ruchu w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich kobiety po mastektomii z chorobami neurologicznymi z chorobami

Bardziej szczegółowo

Niemcy / Garmisch - Partenkirchen / Garmisch-partenkirchen / Mercure (Garmisch- Partenkirchen) /

Niemcy / Garmisch - Partenkirchen / Garmisch-partenkirchen / Mercure (Garmisch- Partenkirchen) / OTIUM.pl narty w Alpach i Dolomitach FREE SKI Niemcy / Garmisch - Partenkirchen / Garmisch-partenkirchen / Mercure (Garmisch- Partenkirchen) / Kategoria **** Region Garmisch-Partenkirchen/Bawaria/Niemcy

Bardziej szczegółowo

Ciechocinek Dom Zdrowia LILA

Ciechocinek Dom Zdrowia LILA Ciechocinek Dom Zdrowia LILA Profile leczenia: schorzenia narządów ruchu schorzenia układu krążenia schorzenia przemiany materii schorzenia neurologiczne schorzenia reumatologiczne schorzenia dróg oddechowych

Bardziej szczegółowo

Tak jak w poprzednim roku będzie RASCowo odjazdowo!

Tak jak w poprzednim roku będzie RASCowo odjazdowo! Już po raz drugi oddajemy w Wasze ręce wakacyjną ofertę, która jest wyjątkowa pod wieloma względami. Wyróżnia Nas rodzinna atmosfera, dużo sportu i przede wszystkim super zabawa. Tak jak w poprzednim roku

Bardziej szczegółowo

- obrzęk po złamaniu kości oraz zwichnięciach i skręceniach stawów, - ostre zapalenie tkanek miękkich okołostawowych (ścięgien, torebki stawowej,

- obrzęk po złamaniu kości oraz zwichnięciach i skręceniach stawów, - ostre zapalenie tkanek miękkich okołostawowych (ścięgien, torebki stawowej, Fizykoterapia jest działem lecznictwa, w którym stosuje się występujące w przyrodzie naturalne czynniki fizyczne, jak czynniki termiczne, promieniowanie Słońca oraz czynniki fizyczne wytworzone przez różnego

Bardziej szczegółowo

Wysowa Sanatorium Uzdrowiskowe BIAWENA

Wysowa Sanatorium Uzdrowiskowe BIAWENA Wysowa Sanatorium Uzdrowiskowe BIAWENA Typy schorzeń kobiety po mastektomii z cukrzycą z dysfunkcją narządu ruchu w tym osoby na wózkach inwalidzkich z chorobami układu pokarmowego schorzenia układu moczowego

Bardziej szczegółowo

Apartamenty Pod Pilskiem położone są u podnóża góry Pilsko w miejscowości Korbielów. To nowy obiekt wybudowany w roku 2008.

Apartamenty Pod Pilskiem położone są u podnóża góry Pilsko w miejscowości Korbielów. To nowy obiekt wybudowany w roku 2008. SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNA 32-600 Oświęcim, ul. Solskiego 2 telefony: (0 48 33) 842-43-76, 842-27-19 tel/fax: (0 48 33) 842-59-94 e-mail: turysta@turysta.oswiecim.pl Internet: www.turysta.oswiecim.pl Portal

Bardziej szczegółowo

Narty i baseny termalne w jednym - Hotel Satel***

Narty i baseny termalne w jednym - Hotel Satel*** Narty i baseny termalne w jednym - Hotel Satel*** Symbol oferty: 4/370 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Słowacja Tatry Wysokie Poprad

Bardziej szczegółowo

DŁUGI WEEKEND DLA ZDROWIA

DŁUGI WEEKEND DLA ZDROWIA oraz zapraszają radców prawnych i ich rodziny na DŁUGI WEEKEND DLA ZDROWIA w Ciechocińskim Domu Zdrojowym pod patronatem Dziekana Rady OIRP w Łodzi Grzegorza Wyszogrodzkiego Serdecznie zapraszamy do skorzystania

Bardziej szczegółowo

Narty i baseny termalne w jednym - Hotel Satel***

Narty i baseny termalne w jednym - Hotel Satel*** Narty i baseny termalne w jednym - Hotel Satel*** Symbol oferty: 4/370 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Słowacja Tatry Wysokie Poprad

Bardziej szczegółowo

3-dniowy Pobyt nad morzem

3-dniowy Pobyt nad morzem 3-dniowy Pobyt nad morzem dla 2 osób Zaproszenia są imienne co wyklucza możliwość ich przekazywania osobom trzecim. Nie ma możliwości łączenia zaproszeń (pobytów) w jeden dłuższy. Termin pobytu: Dokładny

Bardziej szczegółowo

Wisła. Cennik turnusów rehabilitacyjnych 2014. * turnus 13 dniowy

Wisła. Cennik turnusów rehabilitacyjnych 2014. * turnus 13 dniowy SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNA 32-600 Oświęcim, ul. Solskiego 2 telefony: (0 48 33) 842-43-76, 842-27-19 tel/fax: (0 48 33) 842-59-94 e-mail: turysta@turysta.oswiecim.pl Internet: www.turysta.oswiecim.pl Portal

Bardziej szczegółowo

Lądek Zdrój Centrum Rehabilitacyjne ZŁOTY ŁAN

Lądek Zdrój Centrum Rehabilitacyjne ZŁOTY ŁAN Lądek Zdrój Centrum Rehabilitacyjne ZŁOTY ŁAN Profile lecznicze narząd ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, narząd słuchu, narząd wzroku, upośledzenie umysłowe, choroba

Bardziej szczegółowo

Turnus Rehabilitacyjny we Władysławowie - Ośrodek Rehabilitacyjno- Wczasowy BURSZTYN

Turnus Rehabilitacyjny we Władysławowie - Ośrodek Rehabilitacyjno- Wczasowy BURSZTYN Symbol oferty: 15/18640 Władysławowo :: Pomorze :: Polska Turnus Rehabilitacyjny we Władysławowie - Ośrodek Rehabilitacyjno- Wczasowy BURSZTYN CENA OD 1320 PLN Transport: Rodzaj oferty: Wyżywienie: Zakwaterowanie:

Bardziej szczegółowo

OFERTA KONFERENCYJNA

OFERTA KONFERENCYJNA OFERTA KONFERENCYJNA Oferta konferencyjna Hotel Morawa to nowoczesne, kameralne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji oraz innych spotkań biznesowych. Nasz obiekt idealnie nadaje się do podejmowania

Bardziej szczegółowo

Lokalizacja Hotelu w Mrzeżynie, ok. 200 m od plaży, w pobliżu centrum handlowego, w pobliżu przystanku komunikacji publicznej.

Lokalizacja Hotelu w Mrzeżynie, ok. 200 m od plaży, w pobliżu centrum handlowego, w pobliżu przystanku komunikacji publicznej. GEOVITA w Mrzeżynie Położenie Ośrodek położony jest nieopodal plaży, pośród dorodnego sosnowego starodrzewu, stanowiąc idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Kompleks składa się z 4 połączonych ze sobą

Bardziej szczegółowo

Rabka Sanatorium ŚWIT, RABCZANSKI ZDRÓJ, JAGIELLONKA

Rabka Sanatorium ŚWIT, RABCZANSKI ZDRÓJ, JAGIELLONKA Rabka Sanatorium ŚWIT, RABCZANSKI ZDRÓJ, JAGIELLONKA Profile lecznicze z dysfunkcją narządu ruchu w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich ze schorzeniami układu krążenia, z alergią, z chorobami

Bardziej szczegółowo

Austria / Zillertal / Hart Im Zillertal / Ferienhotel Hoppet /

Austria / Zillertal / Hart Im Zillertal / Ferienhotel Hoppet / OTIUM.pl narty w Alpach i Dolomitach FREE SKI Austria / Zillertal / Hart Im Zillertal / Ferienhotel Hoppet / Kategoria **** Region Zillertal/Tyrol/Austria Atuty All Inclusive, centrum wellness z basenem,

Bardziej szczegółowo

Kompleks mineralnych basenów w Solcu-Zdroju pierwszy w Polsce projekt hybrydowy już w fazie eksploatacji

Kompleks mineralnych basenów w Solcu-Zdroju pierwszy w Polsce projekt hybrydowy już w fazie eksploatacji Kompleks mineralnych basenów w Solcu-Zdroju pierwszy w Polsce projekt hybrydowy już w fazie eksploatacji Gmina Sole-Zdrój położona jest w południowej części woj. Świętokrzyskiego. - Powierzchnia 8500 ha

Bardziej szczegółowo

Wczasy Zdrowotne jest to sposób na odpoczynek. o każdej porze roku

Wczasy Zdrowotne jest to sposób na odpoczynek. o każdej porze roku Wczasy Zdrowotne jest to sposób na odpoczynek o każdej porze roku Wczasy Zdrowotne w Hotelu Krystyna stanowią niepowtarzalną okazję aby połączyć poznawanie uroków Krakowa i Małopolski z regeneracją organizmu

Bardziej szczegółowo

Austria / Zillertal / Zell Am Ziller / Tirolerhof (Zell am Ziller) /

Austria / Zillertal / Zell Am Ziller / Tirolerhof (Zell am Ziller) / OTIUM.pl narty w Alpach i Dolomitach FREE SKI Austria / Zillertal / Zell Am Ziller / Tirolerhof (Zell am Ziller) / Kategoria **** Region Zillertal/Tyrol/Austria Atuty Wi-Fi - gratis, centrum wellness,

Bardziej szczegółowo

{\b Cena nie zawiera: } transportu, ubezpieczenia, taksy klimatycznej 3 zł/os, parking 100zł/tydzień.

{\b Cena nie zawiera: } transportu, ubezpieczenia, taksy klimatycznej 3 zł/os, parking 100zł/tydzień. Park Hotel**** KUR & SPA BUCZYŃSKI (Świeradów Zdrój) Symbol oferty: 650/1100 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Polska Dolny Śląsk Świeradów-Zdrój Własny Pobyt

Bardziej szczegółowo

DOM ODNOWY CENTRUM REHABILITACJI. Centrum Rehabilitacji. Warchlino koło Szczecina

DOM ODNOWY CENTRUM REHABILITACJI. Centrum Rehabilitacji. Warchlino koło Szczecina koło Szczecina Oferta Rehabilitacja ogólnoustrojowa z naciskiem na kardiologiczną i neurologiczną Opieka krótko i długoterminowa, w tym dla osób starszych Rehabilitacja dla chorych po zawale serca, z niewydolnością

Bardziej szczegółowo

ROZDZIAŁ II OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest: A/ Zorganizowanie wyjazdu integracyjnego 3 dniowego w województwie wielkopolskim

ROZDZIAŁ II OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest: A/ Zorganizowanie wyjazdu integracyjnego 3 dniowego w województwie wielkopolskim ROZDZIAŁ II OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest: A/ Zorganizowanie wyjazdu integracyjnego 3 dniowego w województwie wielkopolskim 1. Liczba uczestników 85 osób: 63 BO niepełnosprawnych,

Bardziej szczegółowo

Oferty Specjalne Villa Park. www.villapark.pl

Oferty Specjalne Villa Park. www.villapark.pl Oferty Specjalne Villa Park ŚWIĘTA WIELKANOCNE 6-9.04.2012 Oferta Specjalna: noclegi 5-6.04.2012 i 9-10.04.2012 - rabat - 30% Zapraszamy do spędzenia Rodzinnych Świąt Wielkanocnych w Hotelu Villa Park

Bardziej szczegółowo

Kurumba Maldives. Link do hotelu na esky.pl. Udogodnienia. 801 420 303 lub +48 32 728 3000. Male, Malediwy. Wyposażenie hotelu

Kurumba Maldives. Link do hotelu na esky.pl. Udogodnienia. 801 420 303 lub +48 32 728 3000. Male, Malediwy. Wyposażenie hotelu Infolinia 801 420 303 lub +48 32 728 3000 Poniedziałek - Piątek: 8:00-22:00 Sobota: 8:00-20:00 Niedziela: 12:00-20:00 Kurumba Maldives Male, Malediwy North Male Atoll, Maldives Link do hotelu na esky.pl

Bardziej szczegółowo

RASC FAMILY CAMP sierpnia 2017 GÓRKI ZACHODNIE k. GDAŃSKA

RASC FAMILY CAMP sierpnia 2017 GÓRKI ZACHODNIE k. GDAŃSKA Już po raz trzeci oddajemy w Wasze ręce wakacyjną ofertę. Tym razem zapraszamy nad morze do Górek Zachodnich k. Gdańska. Jak zawsze będzie dużo rodzinnych atrakcji, sportowych emocji i mnóstwo niezapomnianej

Bardziej szczegółowo

CENNIK 2015 r. * turnus 13 dniowy

CENNIK 2015 r. * turnus 13 dniowy SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNA 32-600 Oświęcim, ul. Solskiego 2 telefony: (0 48 33) 842-43-76, 842-27-19 tel/fax: (0 48 33) 842-59-94 e-mail: turysta@turysta.oswiecim.pl Internet: www.turysta.oswiecim.pl Portal

Bardziej szczegółowo

Austria / Gosau - Daschstein West / Bad Goisern / Agathawirt /

Austria / Gosau - Daschstein West / Bad Goisern / Agathawirt / OTIUM.pl narty w Alpach i Dolomitach FREE SKI Austria / Gosau - Daschstein West / Bad Goisern / Agathawirt / Kategoria *** Region Dachstein West/Górna Austria/Austria Atuty centrum wellness, dzieci do

Bardziej szczegółowo

Spadają liście, spadają ceny... OFERTA SPECJALNA DLA PRACOWNIKÓW GK PGE

Spadają liście, spadają ceny... OFERTA SPECJALNA DLA PRACOWNIKÓW GK PGE Spadają liście, spadają ceny... OFERTA SPECJALNA DLA PRACOWNIKÓW GK PGE Termin: 01.09-20.12.2015 nocleg ze śniadaniem w komfortowym pokoju obiadokolację z akcentem menu międzynarodowego w hotelowej Restauracji

Bardziej szczegółowo

Włochy / Monte Bondone / Bondone / Le Blanc (Monte Bondone) /

Włochy / Monte Bondone / Bondone / Le Blanc (Monte Bondone) / OTIUM.pl narty w Alpach i Dolomitach FREE SKI Włochy / Monte Bondone / Bondone / Le Blanc (Monte Bondone) / Kategoria **** Region Monte Bondone/Trentino/Włochy Atuty terminy Free Ski, strefa wellness z

Bardziej szczegółowo

Krynica Sanatorium STARY DOM ZDROJOWY

Krynica Sanatorium STARY DOM ZDROJOWY Krynica Sanatorium STARY DOM ZDROJOWY Profile lecznicze z dysfunkcją narządu ruchu, w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich z dysfunkcją narządu słuchu, z chorobami neurologicznymi, z chorobami

Bardziej szczegółowo

Świnoujście Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy GRAAL

Świnoujście Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy GRAAL Świnoujście Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy GRAAL Profile lecznicze: z dysfunkcją narządu ruchu z dysfunkcją narządu słuchu kobiety po mastektomii ze schorzeniami układu krążenia z epilepsją z upośledzeniem

Bardziej szczegółowo

HomeClasse Sp. z o.o. Hotel Spa Posnania Łężeczki 1, 64-412 Chrzypsko Wielkie tel. 61 29 51 488, e-mail: recepcja.lezeczki@wp.pl

HomeClasse Sp. z o.o. Hotel Spa Posnania Łężeczki 1, 64-412 Chrzypsko Wielkie tel. 61 29 51 488, e-mail: recepcja.lezeczki@wp.pl HomeClasse Sp. z o.o. Hotel Spa Posnania Łężeczki 1, 64-412 Chrzypsko Wielkie tel. 61 29 51 488, e-mail: recepcja.lezeczki@wp.pl Baza noclegowa Do Państwa dyspozycji oddajemy 92 miejsca noclegowe w 35

Bardziej szczegółowo

Wisła Hostel KROKUS PROFILE LECZNICZE:

Wisła Hostel KROKUS PROFILE LECZNICZE: Wisła Hostel KROKUS PROFILE LECZNICZE: z dysfunkcją narządu ruchu z padaczką z upośledzeniem umysłowym ze schorzeniami układu krążenia ze schorzeniami układu oddechowego kobiety po mastektomii z chorobami

Bardziej szczegółowo

Dom wczasowy - duży i nowoczesny budynek o dobrym standardzie i doskonałej lokalizacji, przy promenadzie i w bezpośredniej bliskości morza.

Dom wczasowy - duży i nowoczesny budynek o dobrym standardzie i doskonałej lokalizacji, przy promenadzie i w bezpośredniej bliskości morza. Dom wczasowy - duży i nowoczesny budynek o dobrym standardzie i doskonałej lokalizacji, przy promenadzie i w bezpośredniej bliskości morza. Pokoje: 2, 3, 4 osobowe z łazienką, TV, radio. Wyżywienie: 2

Bardziej szczegółowo

TERMIN: 04-16 CZERWIEC 2012 CENA: 1.290,- Zniżki dla dzieci: 4-10 lat 960,- ; do 3 lat bez wyżywienia 380,-

TERMIN: 04-16 CZERWIEC 2012 CENA: 1.290,- Zniżki dla dzieci: 4-10 lat 960,- ; do 3 lat bez wyżywienia 380,- A U T O K A R Międzywodzie to niewielka, kameralna miejscowość w woj. zachodnio-pomorskim. Ośrodek Rzemieślnik jest oddalony o 30 metrów od morza, wyposażony jest w przychodnię rehabilitacyjną, boiska

Bardziej szczegółowo

Skierowanie przesyłane jest przez lekarza lub pacjenta do oddziału wojewódzkiego NFZ, na terenie którego pacjent aktualnie zamieszkuje.

Skierowanie przesyłane jest przez lekarza lub pacjenta do oddziału wojewódzkiego NFZ, na terenie którego pacjent aktualnie zamieszkuje. Leczenie uzdrowiskowe jest kontynuacją leczenia szpitalnego lub ambulatoryjnego pacjenta, którego celem jest rehabilitacja, leczenie chorób przewlekłych oraz profilaktyka, przy wykorzystaniu między innymi

Bardziej szczegółowo

STANDARDOWE PROCEDURY OPERACYJNE W REHABILITACJI KARDIOLOGICZNEJ

STANDARDOWE PROCEDURY OPERACYJNE W REHABILITACJI KARDIOLOGICZNEJ K.OLESZCZYK J.RYBICKI A.ZIELINSKA-MEUS I.MATYSIAKIEWICZ A.KUŚMIERCZYK-PIELOK K.BUGAJSKA-SYSIAK E.GROCHULSKA STANDARDOWE PROCEDURY OPERACYJNE W REHABILITACJI KARDIOLOGICZNEJ XVI Konferencja Jakość w Opiece

Bardziej szczegółowo

Inowrocław Sanatorium OAZA

Inowrocław Sanatorium OAZA Inowrocław Sanatorium OAZA Profile leczenia: schorzenia narządów ruchu w tym osoby na wózkach inwalidzkich schorzenia neurologiczne schorzenia reumatologiczne układu trawienia naczyń obwodowych PEŁNOPŁATNE

Bardziej szczegółowo

Cennik usług rehabilitacyjnych

Cennik usług rehabilitacyjnych Cennik usług lekarskich obowiazuje od 1 sierpnia 2015 r. KONSULTACJA LEKARSKA - neurolog - neurolog dziecięcy - ortopeda - specjalista rehabilitacji medycznej - psycholog, terapeuta konsultacja/terapia

Bardziej szczegółowo

PROGRAMY REHABILITACJI LECZNICZEJ W SYSTEMIE AMBULATORYJNYM

PROGRAMY REHABILITACJI LECZNICZEJ W SYSTEMIE AMBULATORYJNYM Załącznik Nr 2 PROGRAMY REHABILITACJI LECZNICZEJ W SYSTEMIE AMBULATORYJNYM PROGRAMY REHABILITACJI LECZNICZEJ W SCHORZENIACH NARZĄDU RUCHU w systemie ambulatoryjnym 1. WYMAGANIA WSPÓLNE DLA ŚWIADCZENIODAWCÓW

Bardziej szczegółowo

Słowacja / Niskie Tatry - Chopok / Demanowska Dolina / Tri Studnicky /

Słowacja / Niskie Tatry - Chopok / Demanowska Dolina / Tri Studnicky / OTIUM.pl narty w Alpach i Dolomitach FREE SKI Słowacja / Niskie Tatry - Chopok / Demanowska Dolina / Tri Studnicky / Kategoria **** Region Chopok/Tatry Niskie/Słowacja Atuty strefa wellness, Wi-Fi - gratis,

Bardziej szczegółowo

Słowacja / Niskie Tatry - Chopok / Chopok - Jasna / Marmot (ex. Jan Sverma) /

Słowacja / Niskie Tatry - Chopok / Chopok - Jasna / Marmot (ex. Jan Sverma) / OTIUM.pl narty w Alpach i Dolomitach FREE SKI Słowacja / Niskie Tatry - Chopok / Chopok - Jasna / Marmot (ex. Jan Sverma) / Kategoria ** Region Chopok/Tatry Niskie/Słowacja Atuty zniżki na wellness i baseny,

Bardziej szczegółowo

3-dniowy Pobyt nad morzem

3-dniowy Pobyt nad morzem 3-dniowy Pobyt nad morzem dla 2 osób Zaproszenia są imienne co wyklucza możliwość ich przekazywania osobom trzecim. Nie ma możliwości łączenia zaproszeń (pobytów) w jeden dłuższy. Termin pobytu: Dokładny

Bardziej szczegółowo

Zakład Zieleni Miejskiej w Katowicach. Pan Lech Marek

Zakład Zieleni Miejskiej w Katowicach. Pan Lech Marek Przygotowano dla: Osoba kontaktowa: Termin obowiązywania oferty: Zakład Zieleni Miejskiej w Katowicach Pani Magdalena Biela Pan Lech Marek 09-12.06.2015r. Pokój 1-osobowy ze śniadaniem Pokój 2-osobowy

Bardziej szczegółowo