O FIRMIE. Zapraszamy do współpracy!

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "O FIRMIE. Zapraszamy do współpracy!"

Transkrypt

1 O FIRMIE Działamy na rynku eventowym od 2008 roku. W oparciu o własny sprzęt zorganizowaliśmy i przeprowadziliśmy setki imprez firmowych, pikników, zajęć teambuildingowych. Naszą pasją jest przyroda, dlatego specjalizujemy się w imprezach outdoorowych. Jednak nasz sprzęt elektroniczny wykorzystywany jest również podczas wieczorów tematycznych czy gier miejskich. Zapraszamy do współpracy! Oferta Event Marketingu została ulepszona dzięki zakupowi nowoczesnego sprzętu w ramach zakończonego Projektu pn. Wzrost konkurencyjności firmy Tomasz Kwoczak poprzez zakup nowoczesnego sprzętu ratowniczego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata , Działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości. Ulepszenie usługi polega na zastosowaniu nowoczesnego sprzętu zakupionego w ramach Projektu: amfibiom gąsienicowym, ciężarówkom terenowym, markerom świetlnym, flarom sygnalizacyjnym, linom świecącym, helikopterowi bezzałogowemu, namiotowi pneumatycznemu, balonom oświetleniowym. OFERTA AKTYWNOŚCI Założenia: Grupy: od 5 do 150 osób Terminy: programy całodzienne, wieczorne i nocne Zalety programów: nowość dla Klienta niezależność od pogody i pory roku: zadaszone, ogrzewane, całoroczne pojazdy, możliwość umieszczenia stacji w ogrzewanych namiotach pneumatycznych możliwość zabawy z użyciem nowoczesnej technologii sprawdzenie możliwości realizacji i ew. dostosowanie scenariuszy do terenu HIGHTECH imprezy OUTDOOR po stronie HighTech OutDoor Ul. Nowogrodzka integracja uczestników 31, podczas Warszawa wspólnych ; zadań 000 ; możliwość realizacji programu facebook.com/htod.eu po południu i wieczorem, również imprez nocnych

2 Amfibie Grupa zostaje podzielona na mniejsze zespoły, każdy z uczestników zostaje przeszkolony z obsługi amfibii, jej możliwości. Grupa pokonuje wyznaczony tor wraz z instruktorami, każdy uczy się prowadzić pojazd. Dbamy aby każdy miał możliwość prowadzenia amfibii. Zadanie polega na pokonaniu toru, nauczeniu się obsługi. Posiadamy sześć pojazdów możliwość jednoczesnej jazdy i pływania dla 36 osób.

3 Ciężarówki terenowe Zupełna nowość! Każdy z uczestników będzie miał możliwość kierowania ciężarówką terenową z napędem 6x6. W kabinie brygadowej mieści się jednocześnie 5 osób + instruktor. Posiadamy dwa pojazdy. W każdym z nich można również wykorzystać przestrzeń paki ładunkowej do przewozu osób w stylu militarnym po terenie zabawy. Główną atrakcją jest sama możliwość kierowania wielką ciężarówką. W przypadku ograniczonego terenu (np. parking przy hotelu) proponujemy naukę jazdy, czyli jazdę precyzyjną i parkowanie, oczywiście wszystko na wesoło i w atmosferze rywalizacji. Możemy też zorganizować przejazdy na czas lub zgodnie ze wskazówkami GPS. Czas przejazdu zależy od lokalizacji i scenariusza imprezy od 15 do 60 minut. Możemy też zorganizować dłuższe przejazdy terenowe.

4 Wyścig świecących robotów W zaciemnionej sali, namiocie lub na równym terenie ustawiamy tor wyścigowy dla świecących kulek. Uczestnicy dzielą się na zespoły, każdy zespól otrzymuje zdalnie sterowaną kulkę i sprzęt do nawigacji (ippode touch). Wygrywa ten zespół, który szybciej i sprawniej pokona tor, zaznaczony powerflarami.

5 Wykrywacze metalu Na obszarze zabawy zakopane są skrzynie. Przy użyciu wykrywaczy metali i saperek odnajdujemy i wykopujemy skrzynie. Skrzynie zawierają fragmenty zaszyfrowanej wiadomości i krótkofalówki. Po odszyfrowaniu wiadomości grupa musi przekazać ją instruktorom używając krótkofalówek.

6 Lasery W zaciemnionej, zadymionej sali lub namiocie ukryta jest tajemnicza skrzynia, w której znajdują się zaszyfrowane części hasła. Zadaniem grupy jest przejście przez promienie lasera i wydostanie skrzyni. Po przejściu całej grupy wystarczy już tylko odszyfrować hasło. Liczy się czas i precyzja przejścia przez wiązki laserów oraz odszyfrowanie hasła.

7 Roboty szpiegowskie W sali hotelu lub w namiocie ukryte są fragmenty wiadomości dla grupy. Każda grupa otrzymuje urządzenie sterujące robotem szpiegowskim. Nie wchodząc do sali, jedynie z pomocą robota grupa musi namierzyć i odczytać hasło. Uczestnicy mogą też rozegrać mecz robotów. Wygrywa oczywiście drużyna, która strzeli więcej bramek w określonym czasie.

8 Nocne podchody Na starcie grupa dostaje instrukcję wprowadzającą z opisem założeń zabawy i kolejnych stacji, kompas i mapę na kartce A4. Na papierze nic nie widać - mapa namalowana jest sympatycznym tuszem - można ją odczytać tylko oświetlając kartkę latarką UV. Na mapie zaznaczone są stacje, do których trzeba dotrzeć. Oprócz latarek UV grupa zostaje wyposażona w jedną zwykłą latarkę czołową i linę. Jedynym sposobem dostania się do następnej stacji jest wybór kapitana, który poprowadzi uczestników przypiętych dla bezpieczeństwa do liny. Na trasie podchodów uczestnicy otrzymują wskazówki i zadania do wykonania, napisane proszkiem lub pastą UV, widoczne jedynie w świetle latarek UV. Podchody można urozmaicić poprzez dodanie do nich stacji z wykrywaczami metalu i elektroniką. Trasa jest oznaczona markerami i linami świetlnymi.

9 Nocne podchody w ciemności Grupa wyrusza do lasu, wyposażona w mapę, GPSy i noktowizory. Część trasy oznaczona jest różnokolorowymi markerami świetlnymi, flarami sygnalizacyjnymi, linami świecącymi. Jednak w pewnym momencie oznaczenia świetlne urywają się. Dzięki noktowizorom uczestnicy zobaczą dalszą część trasy, oznaczoną przez markery świecące światłem IR, niewidocznym gołym okiem. Zadanie grupy to pokonanie całej trasy i zebranie wszystkich markerów świetlnych. Na kolejnych stacjach czekają też na uczestników instruktorzy, którzy przekażą grupie zadania do wykonania. Podchody można urozmaicić poprzez dodanie do nich stacji z wykrywaczami metalu i elektroniką.

10 PROGRAM KONWÓJ FABUŁA: W trakcie zabawy uczestnicy wcielają się w różne role i wspólnie przechodzą przez trzy zadania. W trudnym terenie oddział agentów wywiadu otrzymuje zadanie obrony konwoju przewożącego skarb. Zadanie przebiega sprawnie do czasu, gdy konwój zostaje zaatakowany przez grupę zamaskowanych komandosów... Logistyka: Grupę dzielimy na trzy zespoły. Podział może być losowy, lub ustalony wcześniej (aby określone osoby znalazły się razem w grupach). Wszyscy uczestnicy przechodzą wszystkie trzy stacje punkty programu. Całe szkolenie jest utrzymane w bardzo realistycznej konwencji, aczkolwiek z programu precyzyjnie wykluczone są elementy, których służbom specjalnym nie wolno przekazać osobom postronnym ze względów bezpieczeństwa. Desant Konwój Działania w zagrożeniu

11 Zadania: Pierwsze: Jednostka zmotoryzowana. Na tej stacji uczymy podstaw taktyki pododdziału zmotoryzowanego. Uczestnicy uczą się jazdy amfibiami, poruszania się w kolumnie, tworzenia formacji obronnej. Uczymy także posługiwania się bronią ASG. Po szkoleniu trwającym około godziny grupa pod nadzorem szkoleniowców wyrusza konwojem ustaloną trasą. Ich zadaniem jest przewieźć i obronić specjalny ładunek. W trakcie przeprawy konwój zostaje napadnięty, a zespół ma w tej sytuacji wykorzystać nowe umiejętności. W skład konwoju wchodzą amfibie i ciężarówki terenowe 6x6. Drugie: Desant Szkoleniowcy uczą podstaw zielonej taktyki działania pododdziału destanu. Grupa uczy się obsługi broni, współdziałania, organizowania zasadzek, maskowania. Po godzinnym szkoleniu grupa pod nadzorem szkoleniowców realizuje zasadzkę na mający nadjechać konwój. Jej zadaniem jest zdobycie specjalnego ładunku.

12 Trzecie: Działanie w sytuacji zagrożenia Celem tego zadania jest uzyskanie praktycznej wiedzy oraz wpojenie paru nawyków przydatnych zarówno w realizacji zabawy, lecz także w sytuacjach, które może nieść ze sobą życie (wypadek samochodowy, atak terrorystyczny, napad). Szkoleniowcy nauczą w sposób prosty i naturalny opanować strach wywołany brutalnością napadu, podpowiedzą jak się zachować w pierwszym momencie trudnej sytuacji, jak się zabezpieczyć, na co zwrócić uwagę, jakie partie ciała chronić najbardziej, jak współdziałać z innymi aby wyjść z opresji, jak neutralizować zagrożenie. Program jest dostosowany dla osób o różnym poziomie sprawności fizycznej. W ciągu 2h przeplatany jest wykład i ćwiczenia praktyczne. Ćwiczenie prowadzone jest przez szkoleniowców przygotowujących jednostki specjalne do pracy w warunkach bezpośredniego zagrożenia, posiadających uprawnienia państwowe i międzynarodowe.

13 OŚWIETLENIE Imprezy wieczorne lub nocne wymagają odpowiedniego oświetlenia. Posiadane przez nas lampy typu inflatable lighte towers oświetlają teren do 200m2. Zaopatrywane są w energię z przenośnych agregatów. W ten sposób można stworzyć oświetloną przestrzeń (np. miejsce zbiórek grup po lub w trakcie zadań) w każdym miejscu na terenie zabawy. Posiadamy cztery tego typu lampy oraz agregaty.

14 NAMIOTY PNEUMATYCZNE W przypadku niepewnej pogody lub imprez w okresie jesienno zimowym proponujemy lokalizację stacji w ogrzewanych, oświetlonych namiotach pneumatycznych. Posiadamy dwa namioty, każdy o powierzchni 26m2. Namioty można złączyć w jedno pomieszczenie o wymiarach 52m2.

15 HELIKOPTER BEZZAŁOGOWY Draganfyer to zdalnie sterowany, bezzałogowy helikopter, umożliwiający bezprzewodowy przesył obrazu. Systemy pokładowe statku umożliwiają zajęcie stałej pozycji i utrzymanie jej poprzez autopilota umożliwiające zrobienia ujęcia panoramicznego z jednego punktu w powietrzu. W ramach zestawu posiadamy mobilną stację video, wyświetlającą obraz z helikoptera. Helikopter zabiera na pokład kamerę HD, termowizyjną, noktowizyjną lub aparat fotograficzny. Jest napędzany sześcioma elektrycznymi silnikami. Zestaw baterii pozwala na utrzymanie helikoptera w powietrzu przez parę godzin, z krótkimi przerwami na wymianę baterii. Dragonflyer może latać również w pomieszczeniach, gdyż nie emituje spalin. Daje nam to możliwość sfilmowania wnętrz w połączeniu z panoramą ośrodka. Helikopter przesyła obraz w czasie rzeczywistym w technologii PAL, który może być udostępniony na dowolny monitor/projektor/telebim. Po zakończeniu lotów otrzymują Państwo materiał w jakości HD z całego czasu pracy helikoptera w postaci surówki do dalszego montażu.

16 Wymagania techniczne: - wyjście obrazu ze stacji bazowej na złącze kompozytowe - złącze prądowe (230V), możemy również pracować na własnym agregacie prądowym Kilka kadrów z kamer naszego helikoptera: (poniższe zdjęcia sformatowane są do rozmiarów dla plików tekstowych, na życzenie doślemy w pierwotnej rozdzielczości)

17 Oferta Event Marketingu została ulepszona dzięki zakupowi nowoczesnego sprzętu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata , Działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości.

Jak organizować i prowadzić gimnazjalne projekty edukacyjne

Jak organizować i prowadzić gimnazjalne projekty edukacyjne Jak organizować i prowadzić gimnazjalne projekty edukacyjne Strona1 Strona2 Spis treści: 1. PROJEKT EDUKACYJNY W GIMNAZJUM...5 2. DLACZEGO PROJEKT EDUKACYJNY W GIMNAZJUM...7 2.1. Nowa podstawa programowa...7

Bardziej szczegółowo

Jak efektywnie szkolić pracowników

Jak efektywnie szkolić pracowników Jak efektywnie szkolić pracowników Wydanie I Wydawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa www.parp.gov.pl Copyright by Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,

Bardziej szczegółowo

Co to jest mobile learning?

Co to jest mobile learning? A więc myślisz o mobile learning v.2 Co to jest mobile learning? Mobile learning ma miejsce wtedy, gdy ludzie korzystają ze swoich urządzeń przenośnych w celu uczenia się, a zatem nie ogranicza ich dana

Bardziej szczegółowo

Nie taki komputer straszny jak go malują

Nie taki komputer straszny jak go malują Nie taki komputer straszny jak go malują PODSTAWY OBSŁUGI KOMPUTERA SZKOLENIE DLA TRENERA Niniejsze opracowanie powstało w ramach projektu innowacyjnego Fifty-Fifty model sieci franczyzy społecznej metodą

Bardziej szczegółowo

Certyfikat Bezpieczeństwa Związku Powiatów Polskich

Certyfikat Bezpieczeństwa Związku Powiatów Polskich Certyfikat Bezpieczeństwa Związku Powiatów Polskich Strona O NAS 3 AUDIT CERTYFIKUJĄCY 6 AUDIT WERYFIKACYJNY 10 ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM INFORMAJI 11 POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI 12 INSTRUKCJA

Bardziej szczegółowo

Współpraca biura podróży z zakładami usług transportowych 341[05].Z3.04

Współpraca biura podróży z zakładami usług transportowych 341[05].Z3.04 MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ Agnieszka Buczkowska Współpraca biura podróży z zakładami usług transportowych 341[05].Z3.04 Poradnik dla ucznia Wydawca Instytut Technologii Eksploatacji Państwowy Instytut

Bardziej szczegółowo

Szkolenie dzieci w piłce nożnej w wieku 4-12 lat formy i treści zajęć treningowych PZPN POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ & DFB DEUTSCHER FUSSBALL-BUND

Szkolenie dzieci w piłce nożnej w wieku 4-12 lat formy i treści zajęć treningowych PZPN POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ & DFB DEUTSCHER FUSSBALL-BUND Szkolenie dzieci w piłce nożnej w wieku 4-12 lat formy i treści zajęć treningowych PZPN POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ & DFB DEUTSCHER FUSSBALL-BUND Słowo wstępne: PATRONAT GRZEGORZ LATO PREZES PZPN ANTONI

Bardziej szczegółowo

NOwE TEChNOlOgiE W BraNŻy logistyczno-spedycyjnej

NOwE TEChNOlOgiE W BraNŻy logistyczno-spedycyjnej NOwE TEChNOlOgiE W BraNŻy logistyczno-spedycyjnej OpraCOwał: Dr PawEł ROMaNOw WY ŻsZa SzkOła logistyki W POzNaNiu WARsZAWA 2013 ABstraKt Wopracowaniu zaprezentowano systematyzację kluczowych technologii

Bardziej szczegółowo

Metodyka Webinarów. wersja 1.0. Video conference use for adult learning. konsorcjum projektu:

Metodyka Webinarów. wersja 1.0. Video conference use for adult learning. konsorcjum projektu: Metodyka Webinarów wersja 1.0 Video conference use for adult learning konsorcjum projektu: Niniejszy dokument Metodyka Webinarów wer. 1.0 został przygotowany w ramach projektu Webinar 2 Learn video conference

Bardziej szczegółowo

Innowacje technologiczne. Innowacje technologiczne

Innowacje technologiczne. Innowacje technologiczne dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 12 czerwiec 2013 Innowacje technologiczne Innowacje technologiczne Jak przygotować pracowników na wdrożenie innowacji? Audyt

Bardziej szczegółowo

Jak prawidłowo zorganizować wyjazd na wycieczkę i imprezę turystyczną dla dzieci i młodzieży. Poradnik dla organizatorów, rodziców, uczestników

Jak prawidłowo zorganizować wyjazd na wycieczkę i imprezę turystyczną dla dzieci i młodzieży. Poradnik dla organizatorów, rodziców, uczestników Jak prawidłowo zorganizować wyjazd na wycieczkę i imprezę turystyczną dla dzieci i młodzieży Poradnik dla organizatorów, rodziców, uczestników Spis treści Wstęp 1. Wskazówki dla dyrektorów szkół, organizatorów

Bardziej szczegółowo

ŚWIATŁO TO TECHNOLOGIA WIEDZA DLA PROFESJONALNYCH WARSZTATÓW

ŚWIATŁO TO TECHNOLOGIA WIEDZA DLA PROFESJONALNYCH WARSZTATÓW ŚWIATŁO TO TECHNOLOGIA WIEDZA DLA PROFESJONALNYCH WARSZTATÓW WSZYSTKO O TECHNICE OŚWIETLENIOWEJ Od ponad 100 lat HELLA służy swoim partnerom i klientom kompetencją i doświadczeniem. Z tych bogatych doświadczeń

Bardziej szczegółowo

Office Manager ZARZĄDZANIE INSPIRACJE TRENDY WIEDZA PROFESJONALIZM SIERPIEŃ - WRZESIEŃ 2013 I Nr 8-9 (87-88) I Cena 18,50 zł (w tym 8% VAT)

Office Manager ZARZĄDZANIE INSPIRACJE TRENDY WIEDZA PROFESJONALIZM SIERPIEŃ - WRZESIEŃ 2013 I Nr 8-9 (87-88) I Cena 18,50 zł (w tym 8% VAT) Office Manager ZARZĄDZANIE INSPIRACJE TRENDY WIEDZA PROFESJONALIZM SIERPIEŃ - WRZESIEŃ 2013 I Nr 8-9 (87-88) I Cena 18,50 zł (w tym 8% VAT) ISSN 1895-9261 Projektowanie emocjonalne Nowe oblicze HR Work-life

Bardziej szczegółowo

4STRona. 13 STRona. 6STRona. atutem. e-commerce. Nowy wymiar logistyki produktów. Ludzie. Co nakręca. spożywczych. są naszym największym

4STRona. 13 STRona. 6STRona. atutem. e-commerce. Nowy wymiar logistyki produktów. Ludzie. Co nakręca. spożywczych. są naszym największym www.raben-group.com www.freshlogistics.com.pl Czasopismo dla Klientów Raben Group Grudzień 2013 4STRona Ludzie są naszym największym atutem 6STRona Nowy wymiar logistyki produktów spożywczych 13 STRona

Bardziej szczegółowo

Katalog. Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki

Katalog. Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki Katalog Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz ul. Nowogrodzka 49 00-695 Warszawa + 48 22 522 84 32 szkolenia@akn.pl

Bardziej szczegółowo

MX-X Nowa odsłona. Uroczyste otwarcie Oddziału Gdańsk. Pomarańczowa rewolucja E-samochody pod okiem STILL. RX 50 produktem roku 2011!

MX-X Nowa odsłona. Uroczyste otwarcie Oddziału Gdańsk. Pomarańczowa rewolucja E-samochody pod okiem STILL. RX 50 produktem roku 2011! Biuletyn informacyjny 2/2012 Uroczyste otwarcie Oddziału Gdańsk Pomarańczowa rewolucja E-samochody pod okiem STILL RX 50 produktem roku 2011! MX-X Nowa odsłona OD REDAKCJI 3 SPIS TREŚCI biuletyn informacyjny

Bardziej szczegółowo

dzisiaj Europejska walka z tlenkami azotu 14

dzisiaj Europejska walka z tlenkami azotu 14 dzisiaj 2 14 Magazyn dla klientów ABB w Polsce Europejska walka z tlenkami azotu 14 Angela Merkel gościem na stoisku targowym ABB 12 Obudowa na miarę patentu 20 Złote Tarasy, F-16, kurza ferma i o wiele

Bardziej szczegółowo

i jej wnuczki Babcia w polsce Oczekiwane debiuty Żadnych barier Scania Test Tour 2011 Flota Drewpolu to niemal wyłącznie auta Scania

i jej wnuczki Babcia w polsce Oczekiwane debiuty Żadnych barier Scania Test Tour 2011 Flota Drewpolu to niemal wyłącznie auta Scania biznes ludzie pojazdy NR 2/2011 WWW.SCANIA.pl Żadnych barier Scania Test Tour 2011 w polsce Oczekiwane debiuty Scania Irizar i6 i Scania Touring Flota Drewpolu to niemal wyłącznie auta Scania Babcia i

Bardziej szczegółowo

Kategoria: Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną

Kategoria: Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną Kategoria: Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną Urząd Miejski w Andrychowie za stronę m.andrychow.eu. Realizator: www.ssmm.pl Mobilna witryna miasta Andrychów oparta o autorskie rozwiązania

Bardziej szczegółowo

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach RAPORT Z PILOTAŻOWEGO WDROŻENIA PRAKTYK ZAWODOWYCH JAKO FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODÓW HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy

Bardziej szczegółowo

Podręcznik trenera webinariów. Wer. 1.0

Podręcznik trenera webinariów. Wer. 1.0 Podręcznik trenera webinariów. Wer. 1.0 1 Podręcznik Trenera wer. 1 został przygotowany w ramach projektu Webinar Expert video conference use for learning współfinansowanego w ramach program Leonardo da

Bardziej szczegółowo

Ochrona przeciwpożarowa

Ochrona przeciwpożarowa PATROL Magazyn Securitas w Polsce Nr 4/2009 Ochrona przeciwpożarowa Ekspansja Securitas w Europie Środkowo-Wschodniej Badanie Opinii Pracowników Współpraca z firmą POLOmarket Na ścieżkach kariery w Securitas

Bardziej szczegółowo

Rzeczpospolita Polska Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Rzeczpospolita Polska Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczpospolita Polska Ministerstwo Spraw Zagranicznych Redakcja: Joanna Mieszkowicz Autorzy: Joanna Mieszkowicz, Zofia Karpińska, Elżbieta Majewska, Magdalena Pastuszak, Marta Waldon Konsultacje: Jarosław

Bardziej szczegółowo

PACSystems RSTi I/O 69 (3/2011) 72 (2/2012) ISSN 1507-3890. Nowy układ wejść/wyjść do aplikacji scentralizowanych i rozproszonych

PACSystems RSTi I/O 69 (3/2011) 72 (2/2012) ISSN 1507-3890. Nowy układ wejść/wyjść do aplikacji scentralizowanych i rozproszonych 69 (3/2011) 72 (2/2012) ISSN 1507-3890 PACSystems RSTi I/O Nowy układ wejść/wyjść do aplikacji scentralizowanych i rozproszonych XXMobilny dostęp do informacji XXAkademia Kawasaki K-Roset XXProdukty roku

Bardziej szczegółowo

Przygotowywanie ofert usług telekomunikacyjnych 311[37].Z6.01

Przygotowywanie ofert usług telekomunikacyjnych 311[37].Z6.01 MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ Beata Juzala Przygotowywanie ofert usług telekomunikacyjnych 311[37].Z6.01 Poradnik dla ucznia Wydawca Instytut Technologii Eksploatacji Państwowy Instytut Badawczy Radom

Bardziej szczegółowo

SKRYPT DLA UCZNIÓW DO LABORATORIUM MAGAZYNOWEGO

SKRYPT DLA UCZNIÓW DO LABORATORIUM MAGAZYNOWEGO SKRYPT DLA UCZNIÓW DO LABORATORIUM MAGAZYNOWEGO Opracowanie, wydruk oraz wysyłka publikacji współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Przekazujemy Państwu skrypt

Bardziej szczegółowo

RAPORT Z REALIZACJI ZADAŃ POWIERZONYCH FIRMIE heapmail Internet Solutions sp. z o. o. Z SIEDZIBĄ W WAŁBRZYCHU

RAPORT Z REALIZACJI ZADAŃ POWIERZONYCH FIRMIE heapmail Internet Solutions sp. z o. o. Z SIEDZIBĄ W WAŁBRZYCHU RAPORT Z REALIZACJI ZADAŃ POWIERZONYCH FIRMIE heapmail Internet Solutions sp. z o. o. Z SIEDZIBĄ W WAŁBRZYCHU W RAMACH PROJEKTU WAMP - WSPARCIE ADAPTACYJNOŚCI MAŁYCH PRZEDSIĘBIORSTW MODEL WSPARCIA MAŁYCH

Bardziej szczegółowo

PREZENTACJE SPÓŁEK WCHODZĄCYCH W SKŁAD EC GRUPY: PREZENTACJE SPÓŁEK WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z EC GRUPĄ:

PREZENTACJE SPÓŁEK WCHODZĄCYCH W SKŁAD EC GRUPY: PREZENTACJE SPÓŁEK WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z EC GRUPĄ: PREZENTACJE SPÓŁEK WCHODZĄCYCH W SKŁAD EC GRUPY: 6 12 16 18 20 24 26 28 PREZENTACJE SPÓŁEK WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z EC GRUPĄ: 30 32 34 36 szeroką, interdyscyplinarną wiedzę, umiejętność pracy w zespole, umie-

Bardziej szczegółowo

Metodyka prowadzenia szkoleń. z wykorzystaniem urządzeń. mobilnych dla e-biznesu

Metodyka prowadzenia szkoleń. z wykorzystaniem urządzeń. mobilnych dla e-biznesu Metodyka prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem urządzeń mobilnych dla e-biznesu Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się przez całe życie Publikacja

Bardziej szczegółowo

Raport z przebiegu projektu Dialog Społeczny Polskiego LNG

Raport z przebiegu projektu Dialog Społeczny Polskiego LNG Raport z przebiegu projektu Dialog Społeczny Polskiego LNG Grudzień 2013 roku Raport z przebiegu projektu Dialog Społeczny Polskiego LNG Spis treści Strona 3 Strona 6 Strona 9 Strona 12 Strona 13 DIALOG

Bardziej szczegółowo