WYCIECZKI FIRMOWE WYJAZDY INTEGRACYJNE EVENTY RYCERSKIE

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "WYCIECZKI FIRMOWE WYJAZDY INTEGRACYJNE EVENTY RYCERSKIE"

Transkrypt

1 WYCIECZKI FIRMOWE WYJAZDY INTEGRACYJNE EVENTY RYCERSKIE

2 ORGANIZUJEMY Wycieczki Firmowe - Zwiedzamy najpiękniejsze miasta Europy; - Poznajemy najbardziej atrakcyjne regiony; - Gwarantujemy urozmaicone programy; - Dostosujemy program do Państwa wymagań; - Wyjazdy Integracyjne - Prowadzimy zajęcia Team Building; - Zapewniamy niezapomniane atrakcje podnoszące poziom adrenaliny; - Urozmaicamy wyjazdy o ciekawe wydarzenia; Eventy Rycerskie - Zajęcia integracyjne w bractwie rycerskim; - Pikniki firmowe w klimacie staropolskim; - Konferencje/szkolenia na Zamku Królewskim; - kuligi firmowe w Puszczy Niepołomickiej. PODRÓŻUJĄ Z NAMI

3 WYCIECZKI FIRMOWE Paryż I Budapeszt I Wiedeń I Amsterdam I Szwecja I Barcelona I Saksonia I Lwów I Słowacja I Praga I Berlin I Litwa

4 Wycieczki Firmowe PARYŻ Niezapomniane chwile nad Sekwaną BUDAPESZT Miasto winem płynące WIEDEŃ Z wizytą u Mozarta Zwiedzanie centrum Paryża, Rejs po Sekwanie z degustacją wina, Kolacja na Wieży Eiffla, Kabaret Moulin Rouge, Wieczór francuski z muzyką na żywo i tradycyjną kuchnią, Muzeum figur woskowych, Piknik pod Wieżą Eiffla, Zwiedzanie muzeum Luwr i Wersal, Wycieczka do zamków nad Loarą, Wieczorny spacer po Montmartre. Zwiedzanie centrum Budy i Pesztu, Muzeum marcepanu w Szentendre, Wizyta w łaźniach termalnych, Panorama miasta z Wzgórza Gellerta, Nocny rejs z regionalną kolacją, Warsztaty kulinarne, Wieczór węgierski z muzyka cygańską i pokazem tańców narodowych, Wycieczka po Zakolu Dunaju, Zintegrowana gra terenowa, Odwiedziny w puszcie węgierskiej. Dekorowanie tortów w cesarskiej cukierni wraz z degustacją t. Sacher, Wizyta w manufakturze szampana, Zwiedzanie centrum Wiednia, Nauka walca wiedeńskiego i koncert muzyki klasycznej, Biesiada w dzielnicy Granzig, Zabawa w wesołym miasteczku Prater, Obiad na wieży Donauturm, Zwiedzanie Pałacu Schönbrunn, Wizyta w piwniczce winnej Schlumberger. Powyżej przedstawiamy przykładowe wycieczki. Na życzenie, dostosujemy wyjazd do Państwa potrzeb i możliwości.

5 Wycieczki Firmowe AMSTERDAM Miasto sera, diamentów i tysiąca rowerów SZWECJA Moc atrakcji w trakcie rejsu po Bałtyku BARCELONA W cieniu dzieł Antonio Gaudiego Rejs kanałami Amsterdamu, Warsztaty z produkcji sera na farmie, Zwiedzanie szlifierni diamentów, Spacer po dzielnicy czerwonych latarni, Przejazd rowerami do skansenu z tradycyjnymi wiatrakami, Wizyta w fabryce Heinekena, Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, Podziwianie wielkich ogrodów tulipanów, Muzeum Wódki Bols, Wycieczka do Rotterdamu i Hagi. Rejs nocny do Szwecji z regionalną kolacją, kasynem i dyskoteką, Zwiedzanie Karlskrony, Wizyta na farmie Łosi, Kursy wędkowania dla amatorów, Relaks w szwedzkich łaźniach, Zwiedzanie Szwecji szlakiem Wikingów, Imprezy tematyczne na promie, Biesiada szwedzka w hucie szkła, Rejs kajakami wokół Karlskrony, Gra terenowa poszukiwanie skarbów. Rejs wzdłuż wybrzeża Barcelony, Wizyty w oceanarium, Wieczór hiszpański z pokazem Flamenco, Zwiedzanie szlakiem Antonio Gaudiego, Wizyta na stadionie Camp Nou, Mecz FC Barcelony, Zwiedzanie największych atrakcji miasta, Całodniowy rejs katamaranem wraz z obiadem, Panorama z wzgórza Montjuic, Wycieczka do Klasztoru Montserrat. Powyżej przedstawiamy przykładowe wycieczki. Na życzenie, dostosujemy wyjazd do Państwa potrzeb i możliwości.

6 Wycieczki Firmowe SAKSONIA Piękne miejsce tuż za naszą granicą LWÓW Czar wspomnień SŁOWACJA Ogrom ekstremalnych atrakcji Zwiedzanie zabytkowego Drezna, Rejs statkiem po Saskiej Szwajcarii, Manufaktura Volkswagena, Regionalna kolacja na starym mieście, Wizyta w winnicach Radebauel, Spacer po moście w punkcie widokowym Bastei, Fenomenalna Twierdza Koenigstein, Manufaktura porcelany, Zwiedzanie Miśnii, Budziszyna, Pałacu Moritzburg i Zamku Stolpen. Spacer po klimatycznym Lwowie, Regionalna kolacja wraz z przedstawieniem lwowskiego kabaretu, Wizyta w Muzeum Browarnictwa, Degustacja win z Krymu, Wizyta w Muzeum Słoniny, Wycieczka na Podole: Kamieniec Podolski, Chocim, Okopy św. Trójcy, Wycieczka Korony Wołynia : Zamek Olesko, Ławra Poczajowska, Krzemieniec. Wyjazd kolejką na imponujący szczyt Tatrzańska Łomnica, Podziwianie lodowych jaskiń, Zabawa w parku rozrywki Tatralandia, Zjazd na hulajnodze z Hrebenioka, Spacer po Słowackim Raju Zwiedzanie Bratysławy, Bardejowa, Koszyc, Zamku Spiskiego, Latanie w tunelu aerodynamicznym; Regionalna biesiada w Kolibie; Relaks w basenach termalnych. Powyżej przedstawiamy przykładowe wycieczki. Na życzenie, dostosujemy wyjazd do Państwa potrzeb i możliwości.

7 Wycieczki Firmowe PRAGA Zachwycająca królowa miast BERLIN Miasto z niezwykłą historią LITWA Na szlaku bursztynowym Podziwianie uroków starego miasta oraz Zamku Praskiego, Wieczorny rejs po Wełtawie z tradycyjną kolacją oraz muzyką na żywo, Nocny spacer po Pradze, Spektakl tańczących fontann, Biesiada w słynnej piwiarni u Fleku, Zwiedzanie Zamku Karlstein, Wycieczka do Uzdrowiska Karlowe Wary, wizyta w pijalni wód, Wizyta w Muzeum Samochodów Skoda. Zwiedzanie Berlina i Poczdamu, Kolacja na wieży telewizyjnej, Panorama miasta z kopuły Reichstagu, Biesiada w bawarskiej restauracji, Zwiedzanie miasta trabantami, Wizyta w muzeum figur woskowych, Rejs po kanałach Spreewaldu, Pobyt w Tropikalnej Wyspie, Wizyta w oceanarium, Gra miejska na ulicach Berlina, Rejs po Sprewie wraz z poczęstunkiem. Zwiedzanie Wilna i Kowna, Typowa litewska kolacja, Zwiedzanie gotyckiego zamku w Trokach i degustacja kibinów, Relaks w Uzdrowisku Druskienniki, Spływ kajakowy po Czarnej Hańczy, Zwiedzanie Suwalszczyzny, Wizyta na Górze Krzyży, Relaks w Kłajpedzie i zwiedzanie Mierzei Kurońskiej, Wycieczka na Łotwę. Powyżej przedstawiamy przykładowe wycieczki. Na życzenie, dostosujemy wyjazd do Państwa potrzeb i możliwości.

8 WYJAZDY INTEGRACYJNE Warsztaty Winiarskie I Rumunia 4x4 I La Tomatina I Oktoberfest I Eko Grecja I F1 I Ekstremalna Słowacja I Rejsy

9 Wyjazdy Integracyjne WARSZTATY WINIARSKIE Eger i Tokaj RUMUNIA 4x4 Z wizytą u Hrabiego Drakuli LA TOMATINA Bezkrwawa bitwa na pomidory Prelekcja o winoroślach i zwyczajach zbierania winogron, Uczestnictwo w zbiorze winogron, W trakcie zbiorów prowadzone są zabawy integracyjne, mielenie świeżo zebranych winogron, następnie udeptywanie, Zwiedzanie Tokaju i Egeru, Degustacja win w piwniczce, Kolacja regionalna w czardzie, Relaks w basenach termalnych. Zwiedzanie Bukaresztu, Przejazd samochodem 4x4 po bezdrożach gór rumuńskich, Biwaki w górach, Wizyta w takich miastach jak: Braszów, Sybin, Sighisoara, Biesiada Rumuńska w średniowiecznej twierdzy, Trekking na najwyższy szczyt Fogaraszów, Przejazd droga Transfogaraską. Całodniowy pobyt w miasteczku Buñol w dniu bitwy na pomidory, Zwiedzanie Walencji, Wieczór hiszpański z muzyką na żywo, Wizyta w Parku Narodowym Albufera, Przeprawa promowa na Ibizę- jedną z najbardziej imprezowych wysp Hiszpanii, Relaks na plażach Costa Blanca, Całodniowy rejs z fish-piknikiem; Kurs nurkowania, Wycieczka do Alicante. Powyżej przedstawiamy przykładowe wycieczki. Na życzenie, dostosujemy wyjazd do Państwa potrzeb i możliwości.

10 Wyjazdy Integracyjne PIENINY Górska zabawa z przytupem BIESZCZADY Integracja w niezwykłym klimacie SUDETY Góry pełne możłiwości Spływ raftingowy po Dunajcu, Góralska biesiada z flisacką kapelą, Wyjście na Trzy Korony lub Sokolicę połączone z napadem janosikowych zbójników, Walka o Trzy Korony, czyli paintball, Snowrafting, Pienińskie ściganie na skuterach śnieżnych, Pieniny z lotu ptaka, czyli lot paralotnią lub balonem. Bieszczady Trophy : quady, off-road, Rejsy jachtem po Jeziorze Solińskim, Bieszczady aktywnie: paintball, zorbing, parasailing, lot balonem, Spływ kajakami rzeką San, Zimowa jazda na skuterach śnieżnych, Przejście szlakiem po Połoninach, Napad na Bieszczadzką Ciuchcię, Warsztaty piwowarskie w mini browarze, Wyprawy w góry na rakietach śnieżnych, Całodniowa wycieczka do Lwowa. Karkonosze od środka speleologia, Wizyta w starych sztolniach, Poszukiwanie złota w dawnej kopalni, Wycieczki podziemną trasą szlakiem starych fortyfikacji, Jednodniowa wycieczka do Pragi, Wycieczka górska na Śnieżkę, Zwiedzanie Wrocławia, Wizyta w Harrahovie, biesiada w czeskim browarze. Przejazd samochodami 4x4. Powyżej przedstawiamy przykładowe wycieczki. Na życzenie, dostosujemy wyjazd do Państwa potrzeb i możliwości.

11 Wyjazdy Integracyjne GRAND PRIX WĘGIER Ekstremalna prędkość GRECJA Eko przygoda MAZURY Cud natury Obecność na dwóch wyścigach (kwalifikacje oraz przejazd finałowy), Krótkie zwiedzanie Budapesztu, Biesiada Węgierska w czardzie, Zwiedzanie uliczki boksowej i spacer po torze Hungaroring, Relaks w termach, Rejs po Dunaju, Niezbędne świadczenia turystyczne. Wizyta na plantacji oliwek, zbieranie oliwek i tłoczenie oliwy, Warsztaty kulinarne wraz z degustacją w typowych tawernach, Zapoznanie się z procesem produkcji wina w lokalnych winnicach, Wizyta w kafenionie, Zwiedzanie Aten, Wycieczka do klasztorów Meteory, Całodniowe rejsy z fish-piknikiem, Toga party. Całodniowe regaty po Mazurskich Jeziorach, Wieczorna kolacja w tawernie z szantami na żywo, Zwiedzanie Wilczego Szańca, Zwiedzanie Twierdzy Boyen, Spływ kajakowy rzeką Krutynia, Nocna gra terenowa, Przejazd samochodami 4x4, Kurs kitesurfingu, Flyboard. Powyżej przedstawiamy przykładowe wycieczki. Na życzenie, dostosujemy wyjazd do Państwa potrzeb i możliwości.

12 Wyjazdy Integracyjne OKTOBERFEST Bawarska uczta TROPIKALNA PRZYGODA Tropikalny raj na wyciągnięcie ręki ZJAZD NA BYLE CZYM Ekstremalna jazda na Słowacji Pobyt w wielkim salonie BMW, Spacer po hali produkcyjnej samochodów BMW, Wizyta na Stadionie Olimpijskim, Biesiada Bawarska ze znakomitym niemieckim piwem, Zwiedzanie Monachium, Wycieczka do bajkowego Zamku Neuschwanstein, Wyjazd koleją na najwyższy szczyt Niemiec- Zugspitze (2962 m n.p.m.). Zwiedzanie Garmisch-Partenkirchen. Pobyt w największej tropikalnej krainie wypoczynku, Spacer po tropikalnym lesie, Pobyt w wiosce stworzonej z indonezyjskich domków, Wypoczynek nad Morzem Południowym i Laguną Bali, Wieczorne tropikalne show, Kolacja z egzotycznymi potrawami, Nocleg w namiotach na plaży, Zjazd zjeżdżalnią z prędkością 70 km/h Wizyta w Fun Parku Szczyrbskie Plesko, Zawody w bungee running, Snowtubing, snow rafting, snow ball, Airboarding, skutery śnieżne, Rzeźbienie w lodzie, Śnieżny bar, Wspinaczka w Tatrach Wysokich, Szkolenia lawinowe i pierwsza pomoc, Igrzyska firmowe, Nocna jazda ratrakiem. Biesiada góralska w Słowackiej Karczmie. Śnieżny golf. Powyżej przedstawiamy przykładowe wycieczki. Na życzenie, dostosujemy wyjazd do Państwa potrzeb i możliwości.

13 EVENTY RYCERSKIE Konferencje I Szkolenia I Gry terenowe I Pikniki rycerskie I Kuligi firmowe I Biesiady Staropolskie I Konkurencje Rycerskie

14 Eventy rycerskie w Niepołomicach KONFERENCJE U KRÓLA KULIGI STAROPOLSKIE PIKNIKI RYCERSKIE Zapewniamy: Kompleksową organizację konferencji i szkoleń, Aranżowanie spotkań biznesowych w zabytkowych salach zamku, Wspaniałe polskie potrawy w trakcie firmowego wydarzenia, Zakwaterowanie w hotelu zamkowym, Pokazy walk rycerskich, Wycieczki do Krakowa i Kopalni Soli w Wieliczce, Zajęcia integrujące zespół. Zapewniamy: Ponad dwugodzinny przejazd saniami po Puszczy Niepołomickiej, Ciepły posiłek w trakcie trwania kuligu, Biesiadę myśliwską w drewnianej chacie na skraju lasu, Doskonałe potrawy kuchni polskiej, Pokaz walki rycerskiej, Pokaz teatru ognia, Nocleg w Zamku Królewskim po kuligu, Zabawę przy muzyce na żywo. Zapewniamy: Całodniowy program integrujący zespół pracowników, Liczne pokazy i przedstawienia, Biesiada w drewnianym kompleksie, Wykwintna kolacja w zamkowych piwnicach, Znakomite polskie jedzenie, Śniadanie w formie pikniku na łonie natury, Gry terenowe w Puszczy. Konkurencje rycerskie Powyżej przedstawiamy przykładowe wycieczki. Na życzenie, dostosujemy wyjazd do Państwa potrzeb i możliwości.

15 Z BISON TOURS DOSTAJESZ WIĘCEJ Prezenty dla Uczestników Uczestnicy organizowanej przez nas wycieczki otrzymają gadżet podróżny np. poduszkę na szyję, kubek termiczny czy notatnik. 5% Rabat u Fotorelacje z wycieczki/eventu Na koniec wyjazdu, pilot wyświetla zdjęcia, które wcześniej robił Uczestnikom w czasie wycieczki. Każdy ma możliwość otrzymania nagrania ze zdjęciami. 5 % rabatu na start Otrzymają Państwo od nas 5% rabatu na dobre rozpoczęcie współpracy. Mini przewodniki dla każdego Każdy z Uczestników otrzyma mini przewodnik z informacjami praktycznymi i krajoznawczymi o odwiedzanym miejscu oraz z programem wyjazdu. Bardzo szczegółowy program wyjazdu Jako ofertę, otrzymują Państwo bardzo dokładny program z wyznaczonymi godzinami poszczególnych etapów wyjazdu. Przedstawiamy zdjęcia hoteli i autokarów.

16 KONTAKT BIURO PODRÓŻY BISON TOURS ul. Kościuszki Niepołomice Tel: , Strona internetowa: PAŃSTWA DORADCA Piotr Heliasz Tel Jestem do Państwa dyspozycji. Któraś propozycja wzbudziła zainteresowanie? Proszę o kontakt. Chętnie pomogę w dopasowaniu oferty do Państwa wymagań. DOJAZD DO KLIENTA Mając na uwadze Państwa czas, z przyjemnością przyjedziemy do Państwa do biura na rozmowę odnośnie danego wyjazdu.

17

WYCIECZKI DLA NAUCZYCIELI I ZAKŁADÓW PRACY CZŁONEK WIELKOPOLSKIEJ IZBY TURYSTYCZNEJ - KONCESJA WOJEWODY WIELKOPOLSKIEGO NR 0148K STYCZEŃ LUTY MARZEC

WYCIECZKI DLA NAUCZYCIELI I ZAKŁADÓW PRACY CZŁONEK WIELKOPOLSKIEJ IZBY TURYSTYCZNEJ - KONCESJA WOJEWODY WIELKOPOLSKIEGO NR 0148K STYCZEŃ LUTY MARZEC WYCIECZKI DLA NAUCZYCIELI I ZAKŁADÓW PRACY STYCZEŃ LUTY 6 0 7 4 5 7 8 0 4 5 6 7 8 4 5 6 8 0 0 7 4 MARZEC 4 5 6 7 8 4 5 6 8 0 5 6 7 8 KWIECIEŃ MAJ 7 8 4 5 8 6 0 4 5 6 0 7 8 0 4 5 6 7 5 6 6 0 7 7 4 8 8 5

Bardziej szczegółowo

SYLWESTER ZIMA 2014/15. Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie BIURO PODRÓŻY. sylwester w kraju i zagranicą, obozy zimowe, wczasy narciarskie

SYLWESTER ZIMA 2014/15. Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie BIURO PODRÓŻY. sylwester w kraju i zagranicą, obozy zimowe, wczasy narciarskie 20 lat pracujemy dla Was! Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie 2014/15 SYLWESTER ZIMA sylwester w kraju i zagranicą, obozy zimowe, wczasy narciarskie Praga Wiedeń Budapeszt Berlin Paryż Wilno Lwów Rzym

Bardziej szczegółowo

Warszawa Warszawa 2dni Centrum nauki Kopernika + zwiedzanie. Warszawa 2 dni Szlakiem Marii Curie Skłodowskiej.

Warszawa Warszawa 2dni Centrum nauki Kopernika + zwiedzanie. Warszawa 2 dni Szlakiem Marii Curie Skłodowskiej. Spis treści: Kraków Kraków 1 dzień Muzeum Armii Krajowej, Rynek i inne. Kraków 1 dzień Zamek Królewski, Rynek i inne. Kraków 1 dzień - czasów wojny 1939-1945. Kraków 1 dzień Śladami Jana Matejki. Kraków

Bardziej szczegółowo

Informator Turystyczny

Informator Turystyczny Noclegi Informator Turystyczny T rzygwiazdkowy hotel Cesarskie Ogrody to zabytkowy 100 letni budynek, położony w dzielnicy uzdrowiskowej w Świnoujściu, otoczony własnym parkiem, w odległości około 600

Bardziej szczegółowo

TERMIN: 30.12.2013-2.01.2014

TERMIN: 30.12.2013-2.01.2014 CZECHY Praga Hotel *** CZECHY ZŁOTA PRAGA PRAGA stolica Czech. Nazwa została pochodzi od słowa czeskiego práh oznaczające próg domu (związane jest z legendą o Libuszy) ale także próg na rzece. Położona

Bardziej szczegółowo

A&O SALES GUIDE ZAWSZE W SERCU MIASTA. booking@aohostels.com +49 (0)30-80 947-51 10 AKWIZGRAN FRANKFURT DÜSSELDORF BERLIN DORTMUND

A&O SALES GUIDE ZAWSZE W SERCU MIASTA. booking@aohostels.com +49 (0)30-80 947-51 10 AKWIZGRAN FRANKFURT DÜSSELDORF BERLIN DORTMUND A&O SALES GUIDE AKWIZGRAN FRANKFURT DÜSSELDORF BERLIN DORTMUND GRAZ KARLSRUHE KOLONIA HAMBURG DREZNO ZAWSZE W SERCU MIASTA LIPSK MONACHIUM WIEDEŃ NORYMBERGA booking@aohostels.com +49 (0)30-80 947-51 10

Bardziej szczegółowo

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Spełniamy marzenia! LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Już dziś zaplanuj z nami swoje wakacje LATO 2014 Dziecko już od 690 PLN* Polska ANIMACJA

Bardziej szczegółowo

Katalog Produktów Turystycznych Północno-Wschodniej Polski Inwestycja w kadry turystyki Podlasia i Mazur szansą dla rozwoju produktów turystycznych

Katalog Produktów Turystycznych Północno-Wschodniej Polski Inwestycja w kadry turystyki Podlasia i Mazur szansą dla rozwoju produktów turystycznych Katalog Produktów Turystycznych Północno-Wschodniej Polski Inwestycja w kadry turystyki Podlasia i Mazur szansą dla rozwoju produktów turystycznych Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach

Bardziej szczegółowo

WYBIERAJ W PRZYWILEJACH

WYBIERAJ W PRZYWILEJACH WYBIERAJ W PRZYWILEJACH SPIS TREŚCI WSTĘP............................................................................................ 3 WYPOCZYNEK I ROZRYWKA........................................................................

Bardziej szczegółowo

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM PODNOSZENIA JAKOŚCI OBSŁUGI GOŚCI. www.zlotystandard.info

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM PODNOSZENIA JAKOŚCI OBSŁUGI GOŚCI. www.zlotystandard.info OGÓLNOPOLSKI PROGRAM PODNOSZENIA JAKOŚCI OBSŁUGI GOŚCI w Obsłudze Klienta 95 16 94 04 09 02 11 07 10 92 08 91 01 03 05 06 13 14 15 12 63 56 90 93 55 60 66 62 64 58 65 61 59 Patroni honorowi: Patron merytoryczni:

Bardziej szczegółowo

Podróże wrocław. Tu wszystko ma swój czas i miejsce. Podróże ze smakiem Na jeden kęs przekąski z całego świata

Podróże wrocław. Tu wszystko ma swój czas i miejsce. Podróże ze smakiem Na jeden kęs przekąski z całego świata Czerwiec 2015 www.wpodrozy.eu Jesteśmy tam, gdzie są podróżni Podróże wrocław Tu wszystko ma swój czas i miejsce Podróże ze smakiem Na jeden kęs przekąski z całego świata issn: 1897-970x Styl życia Strój

Bardziej szczegółowo

Lucerna Jezioro Czterech Kantonów.

Lucerna Jezioro Czterech Kantonów. Lucerna Jezioro Czterech Kantonów. Lucerna Jezioro Czterech Kantonów. Lucerne Tourism Tel. +41 (0)41 227 17 17 www.luzern.com luzern@luzern.com Region w sercu trasy Grand Tour of Switzerland, przyroda

Bardziej szczegółowo

USA i Kanada WYCIECZKI I WYPOCZYNEK ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN.

USA i Kanada WYCIECZKI I WYPOCZYNEK ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN. WYCIECZKI I WYPOCZYNEK 15 16 USA i Kanada ISSN 1429-3145 ZAPLANUJ Z NAMI ZWIEDZANIE AMERYKI PŁN. Accredited Agent www.konsorcjum.com.pl www.rezerwujwakacje.com.pl 2015 Trade & Travel Company www.rezerwujwakacje.com.pl

Bardziej szczegółowo

Jeden dzień to za mało!

Jeden dzień to za mało! Jeden dzień to za mało! Informator Turystyczny Spis treści 4 Jak do nas dojedziesz? 5 Blask przeszłości 7 Zamek 9 Przewodnicy po zamku i mieście 10 Murowane oczarowanie 14 Serce miasta 16 Pomnik Króla

Bardziej szczegółowo

œniadanie, msza œw. w sanktuarium Maryjnym w Sejnach, powrót do Katowic

œniadanie, msza œw. w sanktuarium Maryjnym w Sejnach, powrót do Katowic zbiórka przy AVE w Katowicach, przejazd do Czêstochowy na Jasn¹ Górê, modlitwa w sanktuarium Matki Bo ej Królowej Polski, przejazd do Wilna, zakwaterowanie, kolacja i œniadanie, zwiedzanie Ostrej Bramy

Bardziej szczegółowo

Indywidualne pakiety turystyczne w turystyce kulturowej

Indywidualne pakiety turystyczne w turystyce kulturowej Artykuły Oleksiy Artyshuk Indywidualne pakiety turystyczne w turystyce kulturowej Streszczenie: Opracowanie odnosi się do specyficznego typu produktów oferowanych w turystyce, popularnych między innymi

Bardziej szczegółowo

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael www.sunfun.pl Lato 2012 lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael Szanowni Państwo, przed nami kolejne wakacje. Zazwyczaj na krótko przed rozpoczęciem urlopu dociera do

Bardziej szczegółowo

USA ALASKA KANADA HAWAJE 2012/2013 ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM ISSN 1429-3145. 42 639 80 47; fax 42 639 80 48

USA ALASKA KANADA HAWAJE 2012/2013 ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM ISSN 1429-3145. 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 KANADA USA ALASKA HAWAJE 2012/2013 ISSN 1429-3145 NAJWIĘKSZA OFERTA NA ORYNKU POLSKIM ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 AMERYKA PÓŁNOCNA SPIS TREŚCI

Bardziej szczegółowo

Nowa Droga do rio. www.businesstraveller.pl 9,60 zł (w tym 8% VAT) NR 9/2013 (43) wrzesień 2013. ISSN 2080-7228 indeks 256765

Nowa Droga do rio. www.businesstraveller.pl 9,60 zł (w tym 8% VAT) NR 9/2013 (43) wrzesień 2013. ISSN 2080-7228 indeks 256765 AlzacjA TurcjA SłoweniA delhi KopenhagA Sewilla nr 9/2013 (43) wrzesień 2013 www.businesstraveller.pl 9,60 zł (w tym 8% VAT) NR 9/2013 (43) wrzesień 2013 Nowa Droga do rio ISSN 2080-7228 indeks 256765

Bardziej szczegółowo

GRECJA INNA NIŻ WSZYSTKIE WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE

GRECJA INNA NIŻ WSZYSTKIE WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE GRECJA INNA NIŻ WSZYSTKIE WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE Wycieczka dla młodzieży szkolnej W Polsce jesteśmy w domu, w Grecji u siebie. Tutaj właśnie na tym niezwykłym krańcu Europy, dysponującym ponad 16.000

Bardziej szczegółowo

BIULETYNINFORMACYJNY

BIULETYNINFORMACYJNY NR 4/2012 BIULETYNINFORMACYJNY P O D L A S K I E J R E G I O N A L N E J O R G A N I Z A C J I T U R Y S T Y C Z N E J W NUMERZE: Trasy rowerowe Polski Wschodniej str. 2 Meczety i mizary uznane za pomniki

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Dzwoniąc z zagranicy, wszystkie telefony należy poprzedzić prefiksem +48. Jak dojechać do Warszawy? 2. zielona warszawa 45

Spis treści. Dzwoniąc z zagranicy, wszystkie telefony należy poprzedzić prefiksem +48. Jak dojechać do Warszawy? 2. zielona warszawa 45 Warszawa w skrócie Spis treści fot. PZ Studio Jak dojechać do Warszawy? 2 Jak poruszać się po Warszawie? 3 Informacja turystyczna 7 Informacje praktyczne 8 Noclegi 12 Atrakcje turystyczne 15 SALE KONCERTOWE,

Bardziej szczegółowo

www.wasilewski-felska.pl

www.wasilewski-felska.pl 2015 wszystkie www.wasilewski-felska.pl wasilewski-felska * TURYSTYKA DZIECIĘCA Spis treści Jastrzębia Góra dom wczasowy vis www.visjastrzebia.pl 28.06-08.07.15 r. 10 STR. WAKACJE Z GWIAZDAMI 11 STR. Wakacje

Bardziej szczegółowo

Wszystkie oblicza Krakowa

Wszystkie oblicza Krakowa Wszystkie oblicza Krakowa (5 dni, program maj-październik, dla grup znajomych, ludzi pozytywnie zakręconych ) Kraków studencki, Kraków podziemny, Kraków kulinarny, Kraków królewski, Kraków komunistyczny,

Bardziej szczegółowo

CYPR 1181 PLN. Katalog Grecja i Cypr. Aktualne ceny i informacje na www.neckermann.pl

CYPR 1181 PLN. Katalog Grecja i Cypr. Aktualne ceny i informacje na www.neckermann.pl 178 CYPR CYPR MORZE ŚRÓDZIEMNE Skała Afrodyty Polis Latchi Klasztor Neophytos Coral Bay Paphos Limassol Petra tou Zamek Romion Kolossi G ó r y CYPR T r o o d o s Larnaca Alaminos Protaras Ayia Napa Stała

Bardziej szczegółowo

Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001

Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001 POLSKA ISSN 1429-3145 Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001 POLSKA Z A P R A S Z A Kim jesteśmy? Jesteśmy jednym z wiodących, Polskich touroperatorów, którzy spełniają najbardziej egzotyczne marzenia Klientów.

Bardziej szczegółowo

Biało-Czerwoni na weekend wpadną do Warki

Biało-Czerwoni na weekend wpadną do Warki tygodnik BEZPŁATNy NR 18 (425) 16 maja 2013 Biało-Czerwoni na weekend wpadną do Warki warka Reprezentacja Polski przygotuje się do starć z Liechtensteinem i Mołdawią w hotelu Sielanka nad Pilicą. Piłkarze

Bardziej szczegółowo

spis treści 1 warszawska Starówka 3 warszawska syrenka 4 legendy 6 pomniki 7 punkty widokowe 8 fontanny 9 zoo 10 parki, ogrody 13 wybrane place zabaw

spis treści 1 warszawska Starówka 3 warszawska syrenka 4 legendy 6 pomniki 7 punkty widokowe 8 fontanny 9 zoo 10 parki, ogrody 13 wybrane place zabaw Warszawa dla dzieci spis treści 1 warszawska Starówka 3 warszawska syrenka 4 legendy 6 pomniki 7 punkty widokowe 8 fontanny 9 zoo 10 parki, ogrody 13 wybrane place zabaw 14 Centrum Nauki Kopernik 15 kultura

Bardziej szczegółowo

PRODUKT TURYSTYCZNY W GOSPODARCE DOŚWIADCZEŃ

PRODUKT TURYSTYCZNY W GOSPODARCE DOŚWIADCZEŃ Turyzm 2013, 23/1 Andrzej Stasiak Uniwersytet Łódzki Instytut Geografii Miast i Turyzmu andrzej.stasiak@geo.uni.lodz.pl PRODUKT TURYSTYCZNY W GOSPODARCE DOŚWIADCZEŃ Zarys treści: Przełom XX i XXI w. to

Bardziej szczegółowo