a. Pl. Solny Wrocław o f w. e. oferta ogólna firmy

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "a. Pl. Solny 15 50-062 Wrocław o. +48 71 733 63 29 f. +48 71 733 60 39 w. www.inquest.pl e. inquest@inquest.pl oferta ogólna firmy"

Transkrypt

1 oferta ogólna firmy

2 Przedstawienie firmy Wierzymy, że w relacjach biznesowych, tak jak prywatnych najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i prostota rozwiązań. Dlatego naszych klientów i partnerów biznesowych otaczamy pełną opieką, tworząc usługi adekwatne do potrzeb gramy przewidywalnie i lekko a sprawy stawiamy zawsze uczciwie. Perfekcyjnie planujemy podejmowane działania, mądrze gospodarujemy powierzonymi nam zasobami, koncentrujemy się na esencji i prostych pomysłach oraz nigdy nie zwalniamy siebie z uważności na nowe trendy i potencjalnie lepsze rozwiązania. Firma inquest powstała w 2009 roku z inicjatywy Marka Guzowskiego, Pawła Słuji oraz Łukasza Srokowskiego. Przez wiele lat, jako trenerzy, specjaliści, managerowie i konsultanci, zrealizowaliśmy całą gamę działań doradczych, szkoleń, badań, audytów. Dziś łączymy wszystkie te doświadczenia. Przekraczamy dawne klasyfikacje usług, łącząc działania edukacyjne, marketingowe i doradcze w rozwiązania, które będą naprawdę skuteczne. Szkoliliśmy prezesów zarządów i pracowników operacyjnych w Polsce i za granicą. Prowadziliśmy wyprawy coachingowe w górach Maroka. Tworzyliśmy strategie i rozwiązania systemowe z obszarów HR, biznesu, marketingu oraz edukacji. Nadzorowaliśmy programy szkoleń dla tysięcy osób. Wdrażaliśmy kompleksowe systemy HRM w dużych spółkach akcyjnych. Audytowaliśmy komunikację w firmach produkcyjnych i handlowych i mających dziesiątki oddziałów Prowadziliśmy projekty PR i marketingowe na skalę ogólnopolską, współpracując z najważniejszymi markami. Wymyślaliśmy i organizowaliśmy prestiżowe eventy dla firm oraz administracji publicznej, w tym także imprezy zgodne z protokołem dyplomatycznym. Obszary działań szkolenia doradztwo badanie organizacji Nasi konsultanci współpracowali z: w. e. eventy PR i marketing

3 Szkolenia Wierzymy, że w relacji z firmą szkoleniową najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, dotyczące przebiegu szkolenia, jakości wiedzy i prostoty przekazu oraz osiągnięcia zamierzonych efektów. Przez ostatnie 10 lat rozwinęliśmy ponad pracowników polskich i zagranicznych firm i organizacji pozarządowych. poprzez prowadzenie skutecznych szkoleń. Nasze programy dostosowujemy do potrzeb Klientów tak, aby faktycznie podnosiły efektywność ich organizacji. Znamy się na przekazywaniu wiedzy i na biznesie. Wiemy co działa, co się sprawdzi i kiedy nie potrzeba nas zatrudniać. Wiemy co robić, żeby nie marnować cennego czasu uczestników. Prowadzimy: Szkolenia na sali szkoleniowej Komunikacja, zarządzanie, przywództwo, praca z zespołem, motywowanie, projekty, konflikty, negocjacje, coaching, wystąpienia publiczne i wiele innych, przeznaczonych dla kadry managerskiej i pracowników operacyjnych. Wszystkie szkolenia prowadzimy metodami aktywnymi. E-szkolenia (e-learning) Procedury dla nowo przyjętych, nowe produkty dla handlowców, narzędzia dla managerów oraz najlepsze praktyki zarządzania przekładamy na skuteczny i ciekawy e-learning, tj. szkolenia przez internet lub intranet. Video szkolenia Omawiamy praktyczne, konkretne i łatwe do zastosowania narzędzia managerskie oraz dobre praktyki w formie krótkich i dynamicznych filmów instruktarzowych, opcjonalnie wspartych interaktywnymi szkoleniami, prowadzonymi na sali oraz e-szkoleniami, prowadzonymi przez internet. Opracowanie e-szkolenia dla managerów projektu Szkolenie przez internet na temat harmonogramowania. Szkolenie zawierające studia przypadków, dylematy decyzyjne, praktyczne rozwiązania opracowane w ciekawej, multimedialnej, angażującej formie. Firma może wykorzystać e-szkolenie do rozwoju kompetencji nieograniczonej ilości swoich pracowników, w dowolnym, określonym przez nią czasie. Szkolenie dla zespołu kierowników Cykl trzech szkoleń managerskich dla grupy do 15 osób. Tematy szkoleń: skuteczna komunikacja, motywowanie podwładnych, negocjacje z podwykonawcami. Dodatkowo uczestnicy między szkoleniami mają kontakt z trenerami i pod ich okiem rozwiązują zadania wdrożeniowe.

4 Doradztwo Wierzymy, że w relacji z firmą doradczą najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, dotyczące efektywności i prostoty proponowanych rozwiązań. Eksperci inquest od blisko 10 lat opiekują się firmami, doradzając im w osiąganiu konkretnych rezultatów biznesowych. Precyzyjnie badamy sytuację wyjściową, w oparciu o posiadane know-how, doświadczenie i kreatywność przygotowujemy bezpieczne, mądre i łatwe do wdrożenia rozwiązania. Mamy niezbędne doświadczenie, zdobyte w różnorodnych kulturach organizacyjnych. Współpracujemy z firmami m.in. w następujących obszarach: Zarządzanie organizacją Optymalizacja procesów biznesowych w oparciu o filozofię Kaizen, wdrażanie systemów zarządzania przez cele oraz komunikacji wewnętrznej, budowanie i kształtowanie kultury organizacji, tworzenie i wdrażanie misji i wartości organizacji, opisy stanowisk, wdrażanie systemu ocen okresowych. Rozwój organizacji Rozwój i certyfikacja trenerów wewnętrznych organizacji, wdrażanie systemów zarządzania wiedzą, wdrażanie systemów edukacji e-learningowej. Sprzedaż i obsługa klienta Optymalizacja procesów w oparciu o filozofię Kaizen, opracowanie i wdrażanie standardu obsługi klienta. Usprawnienie komunikacji i współpracy poprzez wykorzystanie mocnych stron osobowościowych poszczególnych osób. Przebadanie wszystkich członków zespołu za pomocą metodologii Success Insights pozwoli precyzyjnie określić typy temperamentów oraz mocne i słabe strony. Każdy członek zespołu otrzyma indywidualny, wieloaspektowy raport, a także odbędzie sesję informacji zwrotnej z naszym konsultantem. Najważniejszym etapem procesu będzie przygotowanie planów działań rozwojowych podczas spotkań indywidualnych i zespołowych Wypracowanie i wdrożenie w firmie misji, wizji i wartości. Badania naukowe pokazują, że organizacje z silną kulturą osiągają lepsze wyniki finansowe. Jej częścią jest podzielana przez całą firmę misja, wizja i wartości. Pomożemy je wypracować i wdrożyć poprzez: (1) Opracowanie lub aktualizację przyjętych wartości wraz z przełożeniem ich na działania operacyjne, podejmowane przez poszczególne szczeble pracowników, (2) opracowanie strategii komunikacji oraz wdrożenia wartości w codzienne działania pracowników firmy. (3) Opracowanie i wdrożenie systemu monitorowania i utrzymania efektów podjętych w ramach projektu działań.

5 Badania organizacji Wierzymy, że w relacji z firmą badawczą najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa Zamawiającego dotyczące rzetelności przeprowadzonych analiz oraz praktycznego wykorzystania wyników. Mamy doświadczenie managerskie i podejście naukowe. Rozumiemy jak działają organizacje. Stosujemy szerokie spektrum metod badawczych i zawsze wykorzystujemy diagnozę do kreowania bezpiecznych i prostych rozwiązań. Prowadzimy między innymi: Badania komunikacji i kultury organizacyjnej Określamy kanały komunikacyjne, przepływy informacji, centra komunikacyjne, ich skuteczność, proponujemy konkretne usprawnienia na poziomie systemowym i doraźnym. Badamy kulturę organizacji w oparciu o autorską metodologię inquest, a także określamy poziom spójności kultury organizacji ze strategią biznesową. Analiza kompetencji pracowników Testy kompetencji metodą 360, testy osobowości metodą Insights Success, development i assessment center, obserwacje on-the-job, mystery client. Badania satysfakcji pracowników i klientów Sprawdzimy, z czego są zadowoleni pracownicy i klienci, a czego jeszcze potrzebują, doprecyzujemy oczekiwania a wyniki przedstawimy w sposób czytelny i przejrzysty. Badanie zadowolenia klientów metodologią CSI, narzędzia informatyczne wspierające handlowców. Audyt komunikacyjny Audyt komunikacyjny dla firmy, liczącej 500 pracowników. Wykorzystanie czterech, niezależnych od siebie metod analitycznych: ankiet, wywiadów indywidualnych i grupowych i analizę treści materiałów firmowych. W efekcie stworzony zostaje szczegółowy raport badawczy, zawierający kilkadziesiąt pomysłów na usprawnienia. Badanie potrzeb szkoleniowych managerów Wspólnie z działem HR zaprojektujemy badanie potrzeb szkoleniowych dla członków kadry kierowniczej, a następnie przeprowadzimy je i przedstawimy wyniki w przejrzystym raporcie. Dobierzemy adekwatne metody spośród takich jak, badania ankietowe 360, development center i wywiady indywidualne oraz grupowe z managerami i ich zespołami.

6 Eventy Wierzymy, że w relacji z firmą eventową najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem a problemy zostaną rozwiązane w sposób niezauważalny. Ponieważ siła dobrego eventu polega na perfekcyjnym przygotowaniu każdego detalu, dokładnie analizujemy i precyzyjnie planujemy całą imprezę. Proponujemy tylko proste mechanizmy i kreatywne rozwiązania. Zajmiemy się wszystkim: od stworzenia pomysłu i zaproszenie gości, po posprzątanie po imprezie. Wszystko po to, żeby Klient mógł w pełni skupić się na swoich gościach. Organizujemy: Eventy integracyjne Inteligent incentive, projekty outdoor, autorskie gry scenariuszowe, spotkania firmowe, jednorazowe i długofalowe projekty CSR, wydarzenia sportowe. Eventy biznesowe Konferencje, sympozja i kongresy branżowe, spotkania okresowe, wyjazdy studyjne, nietuzinkowe spotkanie wzmacniające więzi z klientami, spotkania zgodne z protokołem dyplomatycznym. Eventy premium i motywacyjne Unikatowe wyjazdy zagraniczne połączone z coachingiem, wyprawy incentive, wyjazdy tematyczne, wyjazdy VIP na mecze piłkarskie, rejsy pełnomorskie. Wyjazd motywacyjny do Maroka dla handlowców Wyjazd najlepszych pracowników działu sprzedaży do północnej Afryki na tydzień czasu będzie dla nich niezapomnianym doświadczeniem. Grupa weźmie udział w szeregu zadań związanych z poznawaniem lokalnej kultury, wejdzie na szczyt Dżebel Tubkal najwyższej góry Atlasu Wysokiego - i zmierzy się w sztuce negocjacji ze sprzedawcami na targowisku w Marakeszu. Oprócz świetnej zabawy, wyjazd da też szanse na inspirację i rozwój, dzięki obecności podczas całej wyprawy doświadczonego coacha, wspierającego uczestników w refleksji. Mini turniej piłkarski w firmie Jednodniowy turniej dla grupy do 100 osób pozwoli na świetną zabawę, pozytywne naładowanie emocji i integrację pracowników. Wszystko to w sportowej atmosferze, na kompletnie wyposażonym boisku halowym, pod opieką zawodowego sędziego. Pomożemy w przygotowaniu oprawy kibicowskiej. Po zakończeniu turnieju na uczestników czekają nagrody i pokaz krótkiego filmu, zmontowanego z profesjonalnych zdjęć zrobionych w ciągu dnia.

7 Marketing i public relations Wierzymy, że w relacji z agencją public relations i marketingową najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, dotyczące terminowości, jakości opracowywanych materiałów i proaktywnej postawy. Ponieważ siłą marketingu jest stosowanie prostych rozwiązań, szukamy działań dających maksimum efektów przy minimum kosztów dla naszych Klientów, Mamy doświadczenie w pracy dla polskich i zagranicznych marek komercyjnych, kulturalnych i administracji publicznej. Współpracujemy z gronem sprawdzonych grafików, drukarniami i producentami. Wszystko po to, żeby wypromować skutecznie i mądrze markę Klienta. Realizujemy: Opracowania strategii marki i wizerunkowe Analiza dotychczasowego wizerunku, projekty start-up, wytyczenie grup docelowych, opracowanie kluczowych komunikatów, wyznaczenie USP, opracowanie harmonogramu działań PR, ATL i BTL, ambientowych i eventowych, opracowanie CI, przeprowadzenie sesji strategicznych. Działania PR i media relations Opracowanie strategii PR zgodnej ze strategią marki, opracowanie baz dedykowanych mediów, aktywne media relations, tworzenie informacji prasowych, inicjowanie wywiadów wraz z asystą oraz artykułów celowanych, monitoring mediów, komunikacja kryzysowa, prowadzenie stron www i social media. Działania marketingowe Outsourcing działu marketingu dla firm, opracowywanie projektów graficznych na bazie CI oraz produkcja druków firmowych, materiałów promocyjnych, folderów i katalogów, realizacja działań sponsoringowych. Opracowanie strategii działań marketingowych Projekt promocji ogólnopolskiego festiwalu muzyki klasycznej. Strategia zawiera dokładną analizę wizerunku festiwalu oraz jego historii na tle innych wydarzeń oraz konkretnie i szczegółowo opisane propozycje działań: projekt zmodernizowanego logo i CI, opracowanie nowego folderu, modernizację strony WWW, zmianę procesu przygotowywania zaproszeń oraz harmonogram działań promocyjnych. Marketing i PR dla firmy budowlanej Projekt dla działającej ogólnopolsko firmy budowlanej, którą tworzy 10 samodzielnych oddziałów. W ramach stałej miesięcznej obsługi realizujemy: stałe monitorowanie mediów lokalnych, promowanie bieżących informacji na temat prowadzonych działań, aktywny PR, administrowanie stroną WWW i tłumaczenia. W ramach stałej obsługi, tworzymy także projekty kalendarzy, zaproszeń, druków, wizytówek oraz brandingu.

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska. Sprzedaż i Marketing. Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska. Sprzedaż i Marketing. Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska Sprzedaż i Marketing Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl 3 SPIS TREŚCI Wstęp...5 O Michael Page...6 Metodyka...7 1. DOBRA KONSUMENCKIE

Bardziej szczegółowo

Strategie w czasach kryzysu

Strategie w czasach kryzysu Strategie w czasach kryzysu Jak podnieść efektywność? BĄDŹ SKUTECZNY Dobrze zarządzać sobą i czasem BO CZAS TO PIENIĄDZ! Zarządzanie wiedzą od WIESZ do UMIESZ Zarządzanie zmianą NOWE NIESTRASZNE Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1 Spis treści Wprowadzenie... 3 I. Charakterystyka projektu... 4 1. Główne założenia... 6 2. Analiza trendów w obszarze rozwoju technologii... 7 3. Analiza szans i zagrożeń... 7 4. Cele...10 Cel strategiczny...10

Bardziej szczegółowo

dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk

dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk Sylwetki trenerów dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk Menedżer, trener, mentorka, konsultantka zarządzania z wieloletnim doświadczeniem. Doktor nauk ekonomicznych, o specjalności kompetencje menedżera w kierowaniu

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2013/2014

studia podyplomowe 2013/2014 studia podyplomowe 2013/2014 www.wsb.pl 51 ATRAKCYJNYCH KIERUNKÓW STUDIÓW Z DZIEDZIN TAKICH JAK: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO FINANSE HR IT JĘZYKI OBCE LOGISTYKA MARKETING I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI PEDAGOGIKA

Bardziej szczegółowo

Butik Szkoleniowy Platformy 360

Butik Szkoleniowy Platformy 360 Butik Szkoleniowy Platformy 360 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ogólnymi obszarami szkoleń, które możemy dla Państwa zrealizować w formie tradycyjnej lub e-learning. Wejdź Kategorie szkoleń Obszar

Bardziej szczegółowo

KLASTRY I INICJATYWY KLASTROWE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM. Klaster ICT Pomorze Zachodnie

KLASTRY I INICJATYWY KLASTROWE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM. Klaster ICT Pomorze Zachodnie KLASTRY I INICJATYWY KLASTROWE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM Klaster ICT Pomorze Zachodnie Redakcja: Jaek Drożdżal Paweł Mieczan Patrycja Mikuła Joanna Niemcewicz Opracowanie i korekta: Jaek Drożdżal

Bardziej szczegółowo

Jak efektywnie szkolić pracowników

Jak efektywnie szkolić pracowników Jak efektywnie szkolić pracowników Wydanie I Wydawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa www.parp.gov.pl Copyright by Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,

Bardziej szczegółowo

dialog dialog z interesariuszami interesariuszami dialog dialog dialog interesariuszami interesariuszami interesariuszami

dialog dialog z interesariuszami interesariuszami dialog dialog dialog interesariuszami interesariuszami interesariuszami dialog z interesariuszami Jak rozmawiać, czyli jak usłyszeć i jak zostać wysłuchanym? dialog z dialog interesariuszami dialog z dialog z interesariuszami interesariuszami z interesariuszami Poradnik dla

Bardziej szczegółowo

Strony WWW. Software. Kreacja. Strategia i doradztwo

Strony WWW. Software. Kreacja. Strategia i doradztwo Strony WWW Software Kreacja Strategia i doradztwo Klienci O nas Szanowni Państwo, pracujemy dla Państwa od 1996 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy przeszło 1000 projektów, w tym prawie 800 serwisów i

Bardziej szczegółowo

Katalog. Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki

Katalog. Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki Katalog Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz ul. Nowogrodzka 49 00-695 Warszawa + 48 22 522 84 32 szkolenia@akn.pl

Bardziej szczegółowo

Wyniki dzięki szkoleniom. Wiedza zapewniająca wzrost.

Wyniki dzięki szkoleniom. Wiedza zapewniająca wzrost. Wyniki dzięki szkoleniom. Wiedza zapewniająca wzrost. Katalog szkoleń 2014 Spis Treści JAKOŚĆ...6 Audytor wewnętrzny ISO 9001:2008...7 Audytor wiodący systemu zarządzania jakością wg ISO 9001:2008 (rejestrowane

Bardziej szczegółowo

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości Pomyśl o studiach podyplomowych Studia podyplomowe 2012/2013 Studia podyplomowe w WSE Dlaczego my? Na pierwszym miejscu stawiamy jakość dydaktyki oraz

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2013/2014

studia podyplomowe 2013/2014 studia podyplomowe 2013/2014 www.wsb.pl 22 KIERUNKI I AŻ 14 NOWOŚCI GRY BIZNESOWE, CASE STUDIES, WARSZTATY DOBRA ORGANIZACJA PROCESU KSZTAŁCENIA A o uczelni Kształcimy kadrę dla regionu...1 W biznesie

Bardziej szczegółowo

Harvard Business Review Polska poleca

Harvard Business Review Polska poleca Harvard Business Review Polska poleca General Management Program Uwaga: Tylko 175 miejsc. Start od września 2012 r. Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów!

Bardziej szczegółowo

Biuletyn. HR Business Partnera 2014. www.tangerine.biz.pl

Biuletyn. HR Business Partnera 2014. www.tangerine.biz.pl Biuletyn HR Business Partnera 2014 www.tangerine.biz.pl Rola, zadania oraz pozycja HR Business Partnera w organizacji HR Biznes Partner określenie, które zaczyna brzmieć coraz bardziej znajomo, choć to

Bardziej szczegółowo

Katalog usług promocyjnych dla miast

Katalog usług promocyjnych dla miast REKLAMA Media INTERNET eventy strategia Katalog usług promocyjnych dla miast outdoor i regionów 2011/2012 public relations KATALOG.indd 1 11-11-16 13:20 Czy wiesz jak wyglądać będzie gmina, miasto, region,

Bardziej szczegółowo

PROGRAM MERYTORYCZNY SEMINARIUM OD KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW DO EFEKTYWNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA

PROGRAM MERYTORYCZNY SEMINARIUM OD KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW DO EFEKTYWNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA PROGRAM MERYTORYCZNY SEMINARIUM OD KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW DO EFEKTYWNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA WROCŁAW 23 KWIETNIA 2014 SPIS TREŚCI 1. Ramowy harmonogram seminarium... 3 2. Elementy networkingu podczas seminarium...

Bardziej szczegółowo

REALIZACJA: Opracowanie: Łukasz Makuch Warszawa, luty 2015 r.

REALIZACJA: Opracowanie: Łukasz Makuch Warszawa, luty 2015 r. RAPORT SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ICP GROUP SA Opracowany w ramach projektu: ICP Group SA jako firma odpowiedzialna społecznie opracowanie i wdrożenie strategii CSR, planów działania i ekoproduktu w

Bardziej szczegółowo

Szkolenia wewnętrzne. Jeśli nie masz przewagi konkurencyjnej, nie konkuruj. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Szkolenia wewnętrzne. Jeśli nie masz przewagi konkurencyjnej, nie konkuruj. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Szkolenia wewnętrzne Naszą ofertę kierujemy do Firm zarządzanych w sposób przemyślany - które budując swoją pozycję na rynku, dostrzegają siłę kapitału ludzkiego. Dostarczamy skuteczne narzędzia do realizacji

Bardziej szczegółowo

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach RAPORT Z PILOTAŻOWEGO WDROŻENIA PRAKTYK ZAWODOWYCH JAKO FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODÓW HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy

Bardziej szczegółowo

DORADZTWO. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

DORADZTWO. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. DORADZTWO 1 2 GAPR sp. z o.o. 3 GAPR sp. z o.o. Górnośląska Agencja

Bardziej szczegółowo

demos Szkolenia Finanse, Rachunkowość, Prawo Szkolenia IT Szkolenia dla Administracji Strategia i Kierowanie Przedsiębiorstwem

demos Szkolenia Finanse, Rachunkowość, Prawo Szkolenia IT Szkolenia dla Administracji Strategia i Kierowanie Przedsiębiorstwem demos 2013 Strategia i Kierowanie Przedsiębiorstwem Zarządzanie Zespołem i Przywództwo Sprzedaż i Marketing Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Szkolenia Rozwój Osobisty i Efektywność Umiejętności Komunikacyjne

Bardziej szczegółowo

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Uczenie się jest procesem, z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez

Bardziej szczegółowo

Wyprzedz konkurencje!

Wyprzedz konkurencje! Wyprzedz konkurencje! Audyt Innowacji efekty prac Parku Naukowo-Technologicznego Technopark Gliwice i Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM publikacja podsumowująca Publikacja przygotowana

Bardziej szczegółowo

Jak się wyszkolić, by szkolić innych

Jak się wyszkolić, by szkolić innych Jak się wyszkolić, by szkolić innych Wprowadzenie w problematykę zawodu trenera Wydanie I Wydawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa www.parp.gov.pl Copyright by

Bardziej szczegółowo

Analiza dotycząca Eksportu usług oraz produktów ICT. Analiza dotycząca eksportu usług oraz produktów ICT raport Informatyka polską specjalnością

Analiza dotycząca Eksportu usług oraz produktów ICT. Analiza dotycząca eksportu usług oraz produktów ICT raport Informatyka polską specjalnością Analiza dotycząca eksportu usług oraz produktów ICT raport Informatyka polską specjalnością 1 Departament Gospodarki Elektronicznej Ministerstwo Gospodarki Publikacja została przygotowana przez Zespół

Bardziej szczegółowo

Strategia marki dla sieci firm w sektorze budownictwa w południowo-zachodniej Wielkopolsce

Strategia marki dla sieci firm w sektorze budownictwa w południowo-zachodniej Wielkopolsce Strategia marki dla sieci firm w sektorze budownictwa w południowo-zachodniej Wielkopolsce Poznań, 1 czerwca 2011 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Bardziej szczegółowo

Warto mieć standardy. czyli Kodeks odpowiedzialnego Biznesu oraz podręcznik do jego wdrażania

Warto mieć standardy. czyli Kodeks odpowiedzialnego Biznesu oraz podręcznik do jego wdrażania Warto mieć standardy czyli Kodeks odpowiedzialnego Biznesu oraz podręcznik do jego wdrażania czyli Kodeks Odpowiedzialnego Biznesu oraz podręcznik do jego wdrażania Spis Treści 005 Wprowadzenie do Kodeksu

Bardziej szczegółowo

Skuteczny marketing B2B = WZROST SPRZEDAŻY

Skuteczny marketing B2B = WZROST SPRZEDAŻY HARVARD BUSINESS REVIEW POLSKA REKOMENDUJE: Praktyczny i zorientowany na wyniki program dla działów marketingu B2B ICAN TOTAL MARKETING B2B Skuteczny marketing B2B = WZROST SPRZEDAŻY Zintegrowane podejście

Bardziej szczegółowo