Oferta O nas: KSGRAN EVENTS LTD. LTD jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Oferta 2014. O nas: KSGRAN EVENTS LTD. LTD jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w"

Transkrypt

1 Oferta 2014 O nas: Firma z Karpacza organizacją imprez plenerowych zajmuje się od 14 lat. Na początku były to głównie zawody sportowe, pokazy i szkolenia narciarskie. Od ponad ośmiu lat zajmujemy się również organizacją imprez integracyjnych i pikników firmowych. Jako jedna z niewielu firm zajmujących się organizacją imprez działamy w 98 % na własnym sprzęcie oraz na własnym ponad 20 hektarowym terenie przystosowanym do tego typu zadań. Wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów, elastyczność, dostosowanie się do potrzeb klienta, sprzęt najwyższej jakości, prywatny teren, niezależność oraz profesjonalizm to nasze główne atuty. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo wiele ciekawych zdjęć z imprez, zobaczycie, z jakimi firmami współpracowaliśmy do tej pory. Oraz na nasz profil na Facebooku, gdzie znajdują się najświeższe informacje i relacje z przeprowadzonych imprez. LTD jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w swojej branży. Wedle wielu jesteśmy najlepsi i oto walczymy. Sprawdź Nas. Od nas nie usłyszycie Państwo Tego nie można zrobić. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony.

2 Oferujemy kompleksową obsług ugę i organizację: Imprez i wyjazdów integracyjno - szkoleniowych. Pikników. Mini Integracji Nowość. Zawodów Sportowo Rekreacyjnych Nowość. Adventure Race i Adventure Race City. Studium Przygody. Biesiad. Imprez survivalowych. Zawodów i szkoleń narciarskich. Promocji, prezentacji i pokazów. Konferencji. Zapewniamy: Kompleksową obsługę wyjazdu, Opracowanie indywidualnego scenariusza imprezy wyjazdu, dostosowanego to Państwa potrzeb i możliwości, Ubezpieczenie i transport uczestników, Dobór i rezerwacje miejsc noclegowych Programy Rabatowe w wielu hotelach, Pomoc przy planowaniu wyjazdu i fachowe doradztwo w oparciu o wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów, Pomoc przy wyprodukowaniu gadżetów reklamowych, Dokumentację wyjazdu (foto video), Bogatą ofertę atrakcji wieczornych.

3 Mini Integracje osób. Teren Hotelu 2-3 godzin. NOWOŚĆ w ofercie Małe imprezy integracyjne, idealne w połączeniu z mocno rozbudowanym programem szkoleniowym. Czas trwania imprezy nie przekracza 2-3 godzin i dzięki temu łatwo ją wkomponować w napięty plan dnia. Atrakcje przygotowane dla uczestników dostarczą niezapomnianych wrażeń jak również pozwolą odpocząć po wielogodzinnych konferencjach. Istnieje możliwość organizacji zabaw na terenie hotelu, przez co nie dochodzą koszta transportu grupy i zyskujemy znaczną oszczędność czasu.

4 Zawody Sportowo Rekreacyjne osób. dowolna 3-8 godzin. Jeżeli chcą Państwo wśród swoich pracowników wprowadzić element zdrowej rywalizacji, ta opcja jest dla Państwa. Zajęcia prowadzone są w kilku dyscyplinach, z zróżnicowanym poziomem zaawansowania: NOWOŚĆ w ofercie Zawody na saneczkowej rynnie Kolorowa zabawa z wykorzystaniem profesjonalnego pomiaru czasu, niezapomniane chwile podczas walki z czasem. Na zakończenie zawodów - dekoracja zwycięzców. Najczęściej zawody rozgrywane są o Puchar Prezesa. Zawody mogą odbywać się w godzinach wieczorno nocnych. Zawody na Rolko Sankach na prawdziwym, profesjonalnym betonowym torze w Karpaczu rozgrywamy zawody w saneczkarstwie rolkowym. Zapewniamy szkolenie w wykonaniu czynnych zawodników. Wykorzystujemy profesjonalny pomiar czasu. Zawody mogą odbywać się w godzinach wieczorno nocnych. Rywalizacja w sportach motorowych Extreme Go-Kart, Destruction Derby, Tory przeprawowe Off Road i Quady. Imprezy przyprowadzane na zabezpieczonym terenie, z wykorzystaniem profesjonalnego pomiaru czasu, obsługi sędziowskiej oraz speakera. Zawody w marszobiegach od prostych tras do rozbudowanych zawodów typu Extreme Run, gdzie przed uczestnikami staną takie zadania jak pokonanie brodu, bagna i wielu sztucznych przeszkód przygotowanych na trasie zabawa tylko dla twardzieli.

5 Destruction Derby osób. Mega Park. 4-8 godzin. Destruction Derby nowość na rynku imprez integracyjnych zabawa dla prawdziwych twardzieli. Wyścigi wraków to nie tylko ściganie się po torze ale przede wszystkim budowanie zespołu, planowanie i strategia. Na sukces ekipy składają się te wszystkie czynniki. Zawody odbywają się na zamkniętym terenie, na wcześniej przygotowanej trasie pokonywanej na czas Tag Heuer profesjonalny pomiar czasu. Zadaniem grupy jest przygotowanie pojazdu, opracowanie strategii oraz odpowiednie obsadzenie stanowisk w zespole rajdowym.

6 Extreme Go-Kart osób. Mega Park. 4-8 godzin. Na ponad 400 metrowym szutrowym torze rozgrywamy zawody gokartowe przy użyciu profesjonalnego pomiaru czasu. Imprezę możemy przeprowadzić w różnych wariantach od prostego ścigania po przez rozbudowane scenariusze imitujące zachowanie ekip znane z torów F1, takie jak pit stop, zmiana kierowców, wykonywanie prostych zadań serwisowych. Ten rodzaj integracji uzupełniony o wyścigi wraków i ponad 20 maszynową stajnię quadów może być prawdziwą ucztą dla smakoszy motoryzacji. NOWOŚĆ w ofercie

7 Adventure Race osób. Dowolna. 4-8 godzin. Adventure Race to nowe i cieszące się wielkim uznaniem wśród uczestników imprez rozwiązanie na zacieśnianie więzi w zespole. Zabawa polega na pokonaniu wytyczonej trasy polegając jedynie na wskazaniach nawigacji GPS oraz prawidłowym odczytaniu mapy. Na sukces grupy wpływa bezpośrednio współpraca i zaufanie do członków drużyny, co jest podstawą w tworzeniu więzi wśród pracowników. Zespół zostaje wyposażony w plecak przetrwania, w którym znajdują się niezbędne rzeczy do pokonania trasy Adventure Race, takie jak: Nawigacja GPS, mapa, opis trasy, podział na poszczególne funkcje w drużynie. Ten rodzaj zabaw Team Buldingowych, oprócz podstawowych zadań budowa zespołu, daje wiele satysfakcji i możliwości. Zabawę możemy rozpocząć z np. holu hotelowego i trasę poprowadzić w sposób dowolny korzystając z ciekawych miejsc takich jak muzea, punkty widokowe, ale również wykorzystywać podczas zabawy atrakcje typu: Quady, Techniki linowe, Paintball, Itp. Trasę Adventure Race drużyna może pokonywać na wiele sposobów: Pieszo, Busami, Quadami, Pontonem, Samochodami terenowymi.

8 Adventure Race Imprezy typu Adventure Race podzielone zostały na dwie kategorie: Adventure Race impreza stacjonarna z elementami nawigacji. Adventure Race VIP typowo terenowa zabawa, ze startem i metą usytuowanym w różnych miejscach (np. hotel Mega Park). W tym wariancje na trasie budujemy specjalnie pod grupę kolejki tyrolskie, zjazdy na linach, mosty nad rzekami oraz punkty cateringowe. Istnieje również możliwość zamawiania ciepłych potraw przez drużynę podczas trwania zabawy w każde miejsce trasy Adventure Race. W skład każdej organizowanej imprezy przez wchodzi: Przystosowanie terenu i przygotowanie wyraźnych stanowisk siatki, namioty, namioty pneumatyczne. Obsługa sędziowska - na każdym stanowisku znajduje się sędzia, który służy pomocą oraz ocenia wykonanie konkurencji. Obsługa speakera oraz muzyka nagłośnienie zabawy, cała impreza prowadzona jest przez speakera. Obsługa medyczna. Przygotowanie i adaptacja terenu zabezpieczenie konkurencji strzeleckich, każde stanowisko posiada swój boks, oświetlenie terenu. Obsługa fotograficzna po zakończeniu zabawy dostajecie Państwo płytę ze zdjęciami z zabawy. Ustawienie artykułów reklamowych banery, balony.

9 Imprezy Integracyjne osób. Dowolna. 2-6 godzin. Team building poza niezapomnianymi wrażeniami to doskonały sposób na integrację zespołu. W obecnej chwili wymaga się od pracowników wysokich kwalifikacji zawodowych, kreatywności i silnej osobowości. Największym problemem pracodawcy może być scalenie tych indywidualności tak, aby potrafiły współpracować w grupie nie narażając ich na problem wypalenia. W takich wypadkach zajęcia integracyjne czy motywacyjne prowadzone pod okiem psychologa są doskonałym narzędziem pogłębienia więzi i podniesienia wzajemnego zaufania współpracowników. Poniżej przedstawiamy Państwu pięć wariantów organizacji imprez integracyjnych: Small Małe imprezy integracyjne, idealne w połączeniu z mocno rozbudowanym programem szkoleniowym. Czas trwania imprezy nie przekracza 2 godzin i dzięki temu łatwo ją wkomponować w napięty plan dnia. Atrakcje przygotowane dla uczestników dostarczą niezapomnianych wrażeń jak również pozwolą odpocząć po wielogodzinnych konferencjach. Standard Impreza Integracyjna pełnowymiarowa zajmująca centralny punkt dnia. Na imprezie w tym wariancie nie zabraknie takich atrakcji jak: mini wycieczki cross country, mini wojny Paintballowe.

10 Imprezy Integracyjne Standard Plus Impreza Integracyjna trwająca ok. 3-4 godzin. Na uczestników czekają niezapomniane wrażenia zdobyte na takich konkurencjach jak m.in.: Zajęcia na Quadach. Skutery śnieżne. Konkurencje z wykorzystaniem sprzętu wspinaczkowego. Konkurencje z wykorzystaniem sprzętu pneumatycznego. VIP Oferta skierowana do Firm, które zabawy integracyjne stawiają sobie na pierwszym miejscu podczas planowania wyjazdu. Impreza trwająca 3 4 godziny, na której nie zabraknie najbardziej popularnych i lubianych konkursów z np. wykorzystaniem urządzeń pneumatycznych. VIP Plus Kolejna propozycja skierowana dla Firm kładących duży nacisk na zabawy w terenie. Wariant przygotowany głównie z myślą o małych i średnich grupach (do ok. 150 osób). Zabawa toczy się najczęściej w kilku miejscach gdzie na uczestników czekają takie atrakcje jak: Samochody terenowe. Paint Ball wszystkie możliwe odmiany. Wycieczki cross country na quadach, samochodach terenowych lub skuterach śnieżnych. Rozbudowane techniki linowe.

11 Studium Przygody 4 80 osób. Dowolna. 2-8 godzin. Studium Przygody to kolejna propozycja przygotowana przez KSGRAN EVENTS dla wymagających klientów. Na tą propozycję składają się przede wszystkim atrakcje o mocno podniesionym poziomie ekstremalności atrakcje z dużą dawką adrenaliny. W tej propozycji opieramy się najczęściej o jedną lub dwie atrakcje, zabawa trwa kilka godzin i jest maksymalnie rozbudowana. W skład Studium Przygody wchodzą: Ekstremalne wyprawy Quadami lub samochodami terenowymi, trwające nawet do 4 5 godzin. Tu liczy się tylko i wyłącznie współpraca ekipy, uczestnicy mają do pokonania bagna, rzeki, pionowe podjazdy, które pokonać można jedynie przy użyciu wyciągarek. Zajęcia wysokościowe. Rozbudowane techniki linowe, połączone ze szkoleniem z zakresu asekuracji i autoasekuracji. Zabawę możemy przeprowadzać praktycznie w każdym miejscu. Wycieczki reżyserowane pełne niespodzianek, trudnych i ekstremalnych zadań. Eskapady w trudne i niedostępne dla zwykłych śmiertelników, zakątki Karkonoszy połączone z noclegiem. Szybowce. Eksploracja jaskiń - zjazdy i wychodzenie po linie, trawersy, przejścia wąskich, krętych korytarzy, zwiedzanie większych komór uczestnicy zostają wyposażeni w niezbędny sprzęt i pod opieką wykwalifikowanych instruktorów odbywają podziemny spacer.

12 Studium Przygody Paintball: Wojny: Standard rozegranie wojny Paintballowej w kilku scenariuszach (np. zdobycie flagi itp.) bez ingerencji w teren. Ilość kul na osobę. Czas trwania około minut. Standard Plus rozegranie wojny na terenie wyposażonym w przeszkody pneumatyczne (znane z rozgrywek SpeedBall) w zależność od ilości uczestników i wielkości terenu do 30 przeszkód. Minimum 200 kul na osobę, czas trwania około 2 godzin. VIP zabawa z wykorzystaniem świec dymnych, min i granatów paintballowych. Dodatkowo podczas zabawy możemy wykorzystać sprzęt ciężki czyli quady i pojazdy Rhino oraz w zależności od terenu nawigację GPS. Ilość kul na osobę 400. Czas trwania zabawy około 3-4 godzin. Speedball:

13 Pikniki Firmowe osób. Dowolna. 5-8 godzin. Pikniki Firmowe są coraz częściej wybierane jako sposób komunikacji z dużą ilością osób, np. pracownikami firmy, klientami lub mieszkańcami danej gminy, miasta. Na piknikach przedstawiane są nowe produkty firmy, spotkania takie sprzyjają podsumowaniu roku, nagradzaniu i wyróżnieniu grupy pracowników lub klientów, łączą się z ważnymi datami w kalendarzach gmin, firm. Posiadamy bogatą ofertę atrakcji rekreacyjno integracyjnych specjalnie przygotowanych pod duże grupy (od 100 do 5000 osób). Jako organizator do przedsięwzięcia podchodzimy kompleksowo. Na rozmowie wstępnej przedstawiamy zarys pikniku, oparty o normy prawne i techniczne takie jak: ilość ochroniarzy, zabezpieczenie medyczne, możliwości terenu. Po naszej stronie pozostaje dopilnowanie wszystkich formalności związanych ze zgłoszeniem pikniku na Policję, do Straży Pożarnej, Straży Miejskiej oraz Zaiksu. Po stronie zamawiającego pozostaje określenie terminu, ilości uczestników i określenie budżetu. Zapewniamy: Kompleksową obsługę pikniku, Opracowanie indywidualnego scenariusza pikniku, dostosowanego to Państwa potrzeb i możliwości, Ubezpieczenie uczestników, Pomoc przy planowaniu pikniku i fachowe doradztwo w oparciu o wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów, Pomoc przy wyprodukowaniu gadżetów takich jak: zaproszenia, smyczki, identyfikatory, Dokumentację (foto video).

14 Pikniki Firmowe Oferujemy kompleksową organizację i obsługę pikników firmowych w skład której wchodzą: Adaptacja terenu, Ogrodzenie i oświetlenie miejsca pikniku, Organizacja gier, konkursów dla dorosłych i dzieci, Oprawa artystyczna scena, nagłośnienie, występy zespołów, pokazy ogni sztucznych, Transport, Zabezpieczenie Medyczne, Ochrona, Zabezpieczenie sanitariatów i służb sprzątających, Zespoły i kabarety wielkoformatowe.

15 Podsumowanie. Otrzymujecie Państwo od nas jeden rachunek zawierającą wszystkie przeprowadzone przez naszą firmę atrakcje. Imprezy integracyjne mogą być zorganizowane na terenie hotelu jak również w wielu ciekawych miejscach Karpacza i okolic, takich jak: Mega Park (prywatny teren firmy), Krucze Skały, Lotnisko Aeroklubu Jeleniogórskiego, Western City, Zapora, szczyt Grabowca, i wiele innych. Na Państwa życzenie grupa zostanie dowieziona na miejsce zabaw. współpracuje z wieloma stokami narciarskimi na terenie miasta, na których możemy zorganizować np. zawody narciarskie. Oferta obejmuje: obsługę i zabezpieczenie wszystkich zadań i konkurencji przez doświadczonych instruktorów, specjalistów i ratowników, przygotowanie terenu i dostosowanie go do charakteru imprezy, zabezpieczenie i ochronę, catering (bogaty wybór menu), organizację transportu (dowolna ilość osób), opiekę medyczną, przeprowadzenie imprezy i oprawę artystyczną, dokumentację foto lub video, przygotowanie materiałów promocyjnych (np. zaproszenia, banery). Istnieje również możliwość organizacji imprezy kilkudniowej. Nasza firma jest firmą mobilną, co oznacza, że jesteśmy wstanie zorganizować imprezę na terenie całego kraju. Działamy na własnym sprzęcie co sprawia, ze jesteśmy firmą niezależną, a sukces zleconego nam przedsięwzięcia zależy tylko od nas. Wedle wielu jesteśmy najlepsi i oto walczymy. Sprawdź Nas. Mamy nadzieję, że oferta zaspokoi Państwa oczekiwania i doprowadzi do współpracy. Z wyrazami szacunku, Mariusz Pleśniarski Właściciel Firmy tel tel skype: m.plesniarski

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Uczenie się jest procesem, z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez

Bardziej szczegółowo

n r 3 3 / g r u d z i e ń 2 0 0 9

n r 3 3 / g r u d z i e ń 2 0 0 9 e g z e m p l a r z b e z p ł a t n y n r 3 3 / g r u d z i e ń 2 0 0 9 ContiTech Rubber and plastics technology Power Transmission Group Części zamienne - gwarantowana jakość producenta oryginału CONTI

Bardziej szczegółowo

Dla pewności: Systemy zawieszenia pneumatycznego w oryginalnej jakości ContiTech

Dla pewności: Systemy zawieszenia pneumatycznego w oryginalnej jakości ContiTech www.contitech.de/airspring-aftermarket Dla pewności: Systemy zawieszenia pneumatycznego w oryginalnej jakości ContiTech q Bezkompromisowa jakość pierwszego montażu odpowiedni produkt do każdego zastosowania

Bardziej szczegółowo

Katalog. Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki

Katalog. Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki Katalog Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz ul. Nowogrodzka 49 00-695 Warszawa + 48 22 522 84 32 szkolenia@akn.pl

Bardziej szczegółowo

Giełda: dołącz do biznesowej elity. Raport. Wywiad Michał Lisiecki: młody magnat mediów. Kasa Dotacje dla firm: ruszają działania

Giełda: dołącz do biznesowej elity. Raport. Wywiad Michał Lisiecki: młody magnat mediów. Kasa Dotacje dla firm: ruszają działania Nr 5 ISSN 1898-732X czerwiec 2008 MAGAZYN POLSKI PRZEDSIĘBIORCZEJ Wywiad Michał Lisiecki: młody magnat mediów Kasa Dotacje dla firm: ruszają działania Mixer Zarządzaj sobą w czasie Raport Giełda: dołącz

Bardziej szczegółowo

WYDARZENIA, OPINIE, INFORMACJE Z ŻYCIA MIASTA

WYDARZENIA, OPINIE, INFORMACJE Z ŻYCIA MIASTA BEZPŁATNY INFORMATOR MIEJSKI 82-200.pl AKTUALNOŚCI, WYDARZENIA, OPINIE, INFORMACJE Z ŻYCIA MIASTA czerwiec 2012 w numerze: Imprezowe lato Lato to okres wakacji, odpoczynku i dobrej zabawy, czyli licznych

Bardziej szczegółowo

Turystyka biznesowa w Polsce

Turystyka biznesowa w Polsce Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Turystyka biznesowa w Polsce Opracowała: Karolina Kłębek 1 SPIS TREŚCI Wstęp... 3 I. Uwarunkowania rozwoju turystyki biznesowej w Polsce... 4 1. Najważniejsze

Bardziej szczegółowo

GŁOS BIZNESU GB. JUBILEUSZ DEKOROWANIA Roland Auer, Schattdecor

GŁOS BIZNESU GB. JUBILEUSZ DEKOROWANIA Roland Auer, Schattdecor GŁOS BIZNESU GB MAGAZYN GOSPODARCZY #4 (24) 2013 GŁOS BIZNESU DYSTRYBUOWANY BEZPOŚREDNIO DO WIELKOPOLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW JUBILEUSZ DEKOROWANIA Roland Auer, Schattdecor Kluczowym hasłem, które wyznacza

Bardziej szczegółowo

Indywidualne pakiety turystyczne w turystyce kulturowej

Indywidualne pakiety turystyczne w turystyce kulturowej Artykuły Oleksiy Artyshuk Indywidualne pakiety turystyczne w turystyce kulturowej Streszczenie: Opracowanie odnosi się do specyficznego typu produktów oferowanych w turystyce, popularnych między innymi

Bardziej szczegółowo

Spis treści. 72 Robótki ręczne. 74 Wigilia Izbowa 2010 76 Izbowy squash 77 Wieczór Brydżowy 79 Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PIG

Spis treści. 72 Robótki ręczne. 74 Wigilia Izbowa 2010 76 Izbowy squash 77 Wieczór Brydżowy 79 Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PIG Spis treści 3 Od redakcji 12 Strona dla sztuki 13 Na początek Temat z okładki 14 Nowy gracz w Marszałkowskim Raport PIG 18 Zachodniopomorskie firmami stoi Gospodarka 22 Nie będzie exodusu polskich pracowników

Bardziej szczegółowo

Spędź czas ekstremalnie!!!

Spędź czas ekstremalnie!!! Spędź czas ekstremalnie!!! Przedstawiamy Paostwu niebanalny sposób spędzenia czasu, który nie tylko zintegruje grupę ale obudzi w każdym dusze wojownika i podniesie adrenalinę!!! OLIMPIADA - możliwośd

Bardziej szczegółowo

Office Manager ZARZĄDZANIE INSPIRACJE TRENDY WIEDZA PROFESJONALIZM SIERPIEŃ - WRZESIEŃ 2013 I Nr 8-9 (87-88) I Cena 18,50 zł (w tym 8% VAT)

Office Manager ZARZĄDZANIE INSPIRACJE TRENDY WIEDZA PROFESJONALIZM SIERPIEŃ - WRZESIEŃ 2013 I Nr 8-9 (87-88) I Cena 18,50 zł (w tym 8% VAT) Office Manager ZARZĄDZANIE INSPIRACJE TRENDY WIEDZA PROFESJONALIZM SIERPIEŃ - WRZESIEŃ 2013 I Nr 8-9 (87-88) I Cena 18,50 zł (w tym 8% VAT) ISSN 1895-9261 Projektowanie emocjonalne Nowe oblicze HR Work-life

Bardziej szczegółowo

Jak efektywnie szkolić pracowników

Jak efektywnie szkolić pracowników Jak efektywnie szkolić pracowników Wydanie I Wydawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa www.parp.gov.pl Copyright by Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,

Bardziej szczegółowo

Warunki dla rozwoju przedsiębiorczości w powiecie kościerskim

Warunki dla rozwoju przedsiębiorczości w powiecie kościerskim Warunki dla rozwoju przedsiębiorczości w powiecie kościerskim Badanie realizowane na zlecenie: Badanie realizowane w partnerstwie z: Ul. Arkońska 6, 80-387 Gdańsk Tel.: +48 58 32 33 100 Faks: +48 58 30

Bardziej szczegółowo

Rzeczpospolita Polska Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Rzeczpospolita Polska Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczpospolita Polska Ministerstwo Spraw Zagranicznych Redakcja: Joanna Mieszkowicz Autorzy: Joanna Mieszkowicz, Zofia Karpińska, Elżbieta Majewska, Magdalena Pastuszak, Marta Waldon Konsultacje: Jarosław

Bardziej szczegółowo

Firmy z certyfikatem SEO 2012

Firmy z certyfikatem SEO 2012 Firmy z certyfikatem SEO 2012 1. Andahaft Anda jest toruńską firmą działającą na rynku już od kilku lat. Swoją działalność skupia przede wszystkim na hafcie komputerowym. Haft wykonywany jest na różnych

Bardziej szczegółowo

Event w chmurach str. 8

Event w chmurach str. 8 Inspiracja dla event managera nr 2 LIPIEC 2013 Okiem marketingowca Wirtualne wydarzenia str. 6 Okiem TECHNIKA Event w chmurach str. 8 Okiem REDAKCJI Zobacz, dotknij, polub mnie! str. 12 Spotkania łowców,

Bardziej szczegółowo

JAK ZROBIĆ DOBRY KURS PRZEWODNIKOWSKI?

JAK ZROBIĆ DOBRY KURS PRZEWODNIKOWSKI? JAK ZROBIĆ DOBRY KURS PRZEWODNIKOWSKI? Poradnik dla kadry kształcącej Poradnik dla kadry kształcącej Jak zrobić dobry Kurs Przewodnikowski? pod redakcją hm. Lucyny Czechowskiej Centralna Szkołą Instruktorska

Bardziej szczegółowo

Ochrona przeciwpożarowa

Ochrona przeciwpożarowa PATROL Magazyn Securitas w Polsce Nr 4/2009 Ochrona przeciwpożarowa Ekspansja Securitas w Europie Środkowo-Wschodniej Badanie Opinii Pracowników Współpraca z firmą POLOmarket Na ścieżkach kariery w Securitas

Bardziej szczegółowo

978-83-63091-71-2 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

978-83-63091-71-2 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 978-83-63091-71-2 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 MEETING PLANNER GUIDE WSTĘP 01 Z ogromną przyjemnością prezentujemy

Bardziej szczegółowo

Wstęp... 4. 1. Konteksty planowania strategii promocji miasta Kielce... 6

Wstęp... 4. 1. Konteksty planowania strategii promocji miasta Kielce... 6 Strategia promocji miasta KIELCE na lata 2006 2010 przygotowana n a zlecenie Urzędu M i asta Kielce Poznań 2005 SPIS TREŚCI: Wstęp... 4 1. Konteksty planowania strategii promocji miasta Kielce... 6 1.1.

Bardziej szczegółowo

MAŁE DZIECKO W SZKOLE SPECJALNEJ

MAŁE DZIECKO W SZKOLE SPECJALNEJ MAŁE DZIECKO W SZKOLE SPECJALNEJ Inspiruj, edukuj, motywuj i dziel się dobrymi praktykami Poradnik metodyczny Praca zbiorowa pod redakcją Małgorzaty Kulka, Elżbiety Wolniewicz Autorzy: Katarzyna Bochenek,

Bardziej szczegółowo

PORADNIK AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY

PORADNIK AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY PORADNIK AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY Białystok, marzec 2008 r. Copyright by RCS Sp. z o.o. WSTĘP Celem niniejszego opracowania jest przekazanie Państwu praktycznych wskazówek dotyczących poruszania się

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Twój Bank Magazyn Banku Spółdzielczego w Toruniu. Oszczędzanie na emeryturę. Najlepszy sposób na reklamę to zadowolony Klient

Spis treści. Twój Bank Magazyn Banku Spółdzielczego w Toruniu. Oszczędzanie na emeryturę. Najlepszy sposób na reklamę to zadowolony Klient Drogi Czytelniku, w poprzednim numerze prezentowaliśmy nową odsłonę Oddziału w Złejwsi Wielkiej przebudowanego w funkcjonalną i piękną placówkę. Dziś z przyjemnością chcemy zaprosić Cię w podróż do Łubianki.

Bardziej szczegółowo

Program praktyki. nauczycieli branży hotelarskiej

Program praktyki. nauczycieli branży hotelarskiej Program praktyki nauczycieli branży hotelarskiej w ramach projektu: Praktyki nauczycielskie w przedsiębiorstwach powiatu żarskiego receptą na podniesienie jakości kształcenia zawodowego Autorzy: Anna Kielech

Bardziej szczegółowo

Czas na Profe al. Jak zarządzać projektem inżynieryjnym? _8. Współpraca systemu Profesal z centralami telefonicznymi _15

Czas na Profe al. Jak zarządzać projektem inżynieryjnym? _8. Współpraca systemu Profesal z centralami telefonicznymi _15 Czas na Profe al MAGAZYN EFEKTYWNYCH FIRM NR 4 2/2012 wydawca: Profesal Sp. z o.o. Jak zarządzać projektem inżynieryjnym? _8 Współpraca systemu Profesal z centralami telefonicznymi _15 Zarządzanie Zasobami

Bardziej szczegółowo

Jak się wyszkolić, by szkolić innych

Jak się wyszkolić, by szkolić innych Jak się wyszkolić, by szkolić innych Wprowadzenie w problematykę zawodu trenera Wydanie I Wydawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa www.parp.gov.pl Copyright by

Bardziej szczegółowo

dla rozwoju Mazowsza REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO 2007-2013 DLA NAJLEPSZYCH DOSTĘPNYCH TECHNIK DZIAŁANIE 1.

dla rozwoju Mazowsza REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO 2007-2013 DLA NAJLEPSZYCH DOSTĘPNYCH TECHNIK DZIAŁANIE 1. REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO 2007 2013 dla rozwoju Mazowsza REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO 2007-2013 DLA NAJLEPSZYCH DOSTĘPNYCH TECHNIK DZIAŁANIE 1.8

Bardziej szczegółowo

Integracja i elastyczność

Integracja i elastyczność nr 34 III/2010 Integracja i elastyczność Rozmowa z Mariuszem Bielawą, Dyrektorem ds. IT i Łańcucha Dostaw w AD Polska Rynek motoryzacyjny wg GiPA Tadeusz Kuncy Gadżety samochodowe Co nowego? Spis treści

Bardziej szczegółowo

nasz region ROZWIJA SIĘ Z EUROPĄ Biuletyn Informacyjny Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

nasz region ROZWIJA SIĘ Z EUROPĄ Biuletyn Informacyjny Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 nasz region ROZWIJA SIĘ Z EUROPĄ Biuletyn Informacyjny Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 Nr 1 /2013 ISSN 1733-6473 EGZEMPLARZ BEZPŁATNY Kampania szyta na miarę Zamiast

Bardziej szczegółowo