Oferta Programu Partnerskiego Biura Rachunkowego SERWISU IFIRMA.PL. Wrocław, czerwiec 2015 roku

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Oferta Programu Partnerskiego Biura Rachunkowego SERWISU IFIRMA.PL. Wrocław, czerwiec 2015 roku"

Transkrypt

1 Oferta Programu Partnerskiego Biura Rachunkowego SERWISU IFIRMA.PL Wrocław, czerwiec 2015 roku

2 Szanowni Państwo! Niniejszym chcielibyśmy przedstawić Państwu Program Partnerski Biura Rachunkowego ifirma.pl, by zachęcić Państwa do nawiązania współpracy z naszą Spółką. Oferta przybliży Państwu usługę Biura Rachunkowego ifirma.pl, założenia Programu Partnerskiego, nakreśli warunki współpracy z naszą Spółką oraz warunki finansowe wynikające z przystąpienia do Programu Partnerskiego. Mamy nadzieję, że oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i zachęci Państwa do nawiązania współpracy z firmą Power Media S.A. Power Media S.A. ul. Grabiszyńska 241B, Wrocław Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: NIP: REGON: Kapitał zakładowy: zł (w pełni opłacony) Z poważaniem, tel.: tel. kom.: e mail: tel.: tel. kom.: e mail: Aleksandra Bańkowska Paweł Nowicki

3 Spis treści: Przedmiot oferty 4 Program Partnerski Biura Rachunkowego ifirma.pl zasady działania 5 Jak sprzedawać usługi Biura Rachunkowego, czy jak dotrzeć z informacją do klientów? 6 Rozpoczęcie współpracy oraz formalności 8 Rozliczenia i wynagrodzenie 9 Dlaczego warto z nami współpracować? 10 Najczęściej zadawane pytania związane z Programem Partnerskim 11 Informacje o Power Media S.A. 14

4 Przedmiot oferty: Przedmiotem oferty jest Program Partnerski Biura Rachunkowego serwisu ifirma.pl, którego twórcą i dostawcą jest Power Media S.A., Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Serwis małej księgowości internetowej ifirma.pl powstał w 2001 roku i od tego czasu Power Media jest niewątpliwym liderem tego typu usług dla małych firm oraz mikroprzedsiębiorstw działających w Polsce. W 2012 roku Spółka wprowadziła na rynek nowa usługę Biuro Rachunkowe ifirma.pl. Usługa Biura Rachunkowego jest nowoczesną formą prowadzenia księgowości przez mikro przedsiębiorców, która łączy w sobie usługę tradycyjnego biura rachunkowego z jednoczesnym wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, jakim jest serwis ifirma.pl. Dzięki centralizacji usług możliwe jest zapewnienie standaryzacji i wysokiej jakości obsługi, co pozwala oferować usługi na konkurencyjnych warunkach. Dlatego cena kompleksowej obsługi księgowej, zaczyna się już od 80 zł i stanowi niewątpliwie najlepszą ofertę na rynku! Usługa Biura Rachunkowego ifirma.pl traktowana jest przez Power Media jako ta o największym potencjale wzrostu, dlatego Spółka skupia swe działania na promocji serwisu, na rozwoju funkcjonalności serwisu oraz na rozwoju usług komplementarnych dla przedsiębiorców. Power Media odnotowuje w tym obszarze systematyczny wzrost liczby klientów. Przychody serwisu ifirma.pl w roku 2014 w porównaniu do roku 2013 wzrosły o 23%. Dzięki tym działaniom serwis ifirma.pl jest największym Biurem Rachunkowym w Polsce dla mikro przedsiębiorców.

5 Program Partnerski Biura Rachunkowego ifirma.pl zasady działania Program Partnerski Biura Rachunkowego powstał z myślą o przedsiębiorstwach, które dzięki swojej działalność podstawowej, docierając do szerokiej rzeszy konsumentów i klientów z informacją o usługach Biura Rachunkowego ifirma.pl, mogą bez większego wysiłku osiągnąć dodatkowy przychód, a przy okazji obdarować swoich klientów rabatem na usługi Biura Rachunkowego. 150 zł płaci Organizator Programu 100zł Płatne Partnerowi za każdego pozyskanego klienta, który podpisze umowę z Biurem Rachunkowym ifirma.pl 50zł Rabat na usługi Biura Rachunkowego ifirma.pl dla każdego klienta pozyskanego przez Partnera Ideą Programu Partnerskiego jest dotarcie przez Partnera do jak największej liczby swoich klientów. Doświadczenia Power Media wskazują na to, że nie jest ważne, czy klient Partnera prowadzi działalność gospodarczą, czy też nie. Jasne warunki Programu: Partner wybiera formę komunikacji z klientem i decyduje, jaki kanał dotarcia z informacją o usłudze Biura Rachunkowego będzie dla niego najkorzystniejszy. Organizator Programu Partnerskiego (Power Media) dostarcza Partnerowi materiały reklamowe w postaci kodów lub zdrapek promocyjnych, którymi będzie się mógł posługiwać przy sprzedaży usług Biura Rachunkowego. Organizator udostępnia Partnerowi dostęp do panelu administracyjnego, w którym Partner na bieżąco może sprawdzać stan wykorzystanych kodów przez swoich klientów. Prowizja płatna jest już na początku następnego miesiąca po miesiącu, w którym klient podpisze umowę z Biurem Rachunkowym. Wypłacamy prowizję za każdego pozyskanego klienta, który skorzysta z usług Biura Rachunkowego.

6 Jak sprzedawać usługi Biura Rachunkowego, czyli jak dotrzeć z informacją do klientów? Program Partnerski Biura Rachunkowego ifirma.pl to idealne rozwiązanie zarówno przy sprzedaży tradycyjnej, jak i internetowej. Organizator dostarcza Partnerowi kody lub zdrapki promocyjne, które Partner rozdaje swoim Klientom. Takie rozwiązanie pozwoli Organizatorowi rozpoznać każdego klienta i przypisać go do Partnera, któremu należna będzie prowizja za tak pozyskanego klienta.

7 Poniżej przedstawiamy kilka możliwych wariantów sprzedaży usług Biura Rachunkowego: 1. Dołączenie kodów promocyjnych/zdrapek do każdego zamówienia, 2. Dołączenie kodów promocyjnych/zdrapek do każdej faktury lub rachunku, 3. Możliwość wysyłania kodów promocyjnych w newsletterach/mailach do klientów. Jesteśmy przekonani, że Partner najlepiej zna własne możliwości i wie, w jaki sposób najszybciej dotrzeć do jak największej liczby klientów. Dlatego wybór komunikacji z Klientami Partnerów pozostawiamy w gestii Partnera. Wychodzimy z założenia, że dostarczając Partnerowi najlepszą ofertę Biura Rachunkowego na rynku wraz z rabatem dla Państwa klientów a także dając potrzebne materiały promocyjne, wyposażamy Państwa w narzędzie, które w połączeniu z Państwa doświadczeniem w biznesie pozwoli osiągnąć wysoki wolumen sprzedaży, a co za tym idzie wysoką prowizję.

8 Rozpoczęcie współpracy oraz formalności Rozpoczęcie współpracy pomiędzy Organizatorem i Partnerem możliwe jest po podpisaniu umowy lub akceptacji Regulaminu Programu Partnerskiego przez Partnera. Na podstawie tych dokumentów Organizator zobowiązuje się udostępnić Partnerowi materiały promocyjne (kody promocyjne lub zdrapki), które umożliwią Partnerowi sprzedaż usług Biura Rachunkowego a Organizatorowi rozpoznanie Klientów Partnera, za których Partner otrzyma należną mu prowizję. Każdy Partner otrzymuje pulę indywidualnych kodów promocyjnych lub zdrapek, dzięki którym system Organizatora jest w stanie zidentyfikować klienta i przypisać go do odpowiedniego Partnera: Kod promocyjny zestaw indywidualnie przypisanych kodów w formacie pliku CSV przydzielanych Partnerowi. Zdrapka indywidualnie zadrukowany kod promocyjny pod warstwą ścieralną przydzielony Partnerowi.

9 Rozliczenia i wynagrodzenie Rozliczenie z Partnerem dokonywane jest na podstawie poniższego wzoru: xxx pozyskanych klientów * 100 zł netto jednorazowej prowizji = PROWIZJA należna Partnerowi. Tab. 1. Przykładowa kalkulacja prowizji Pozyskanych klientów Jednorazowa prowizja netto za pozyskanego klienta Należna prowizja ,00zł 6.500zł ,00zł zł ,00zł zł Partner otrzymuje dostęp do specjalnie dla niego utworzonego panelu administracyjnego w systemie ifirma.pl, w którym ma możliwość pobrania kodów promocyjnych, zamówienia kart zdrapek oraz sprawdzenia stanu wykorzystanych kodów przez swoich klientów. Dzięki tej funkcjonalności Partner będzie mógł zobaczyć, jak wysoką prowizję powinniśmy mu wypłacić. Partner zgodnie z postanowieniami umowy i regulaminu wystawi Organizatorowi fakturę do 10 dnia następnego miesiąca po miesiącu, w którym klient podpisze umowę z Biurem Rachunkowym. Organizator zgodnie z postanowieniami umowy i regulaminu zobowiązuje się do opłacenia faktury w terminie oraz na numer konta podanego na wystawionej przez Partnera fakturze. Wynagrodzenie zostanie powiększone o należny podatek od towarów i usług (VAT).

10 Dlaczego warto z nami współpracować? Usługa Biura Rachunkowego ifirma.pl to najlepsza oferta na rynku usług księgowych! Kompleksowa obsługa księgowa firmy kosztuje już od 80 zł miesięcznie! Naszym Partnerom łatwo będzie odnieść sukces w Programie Partnerskim. Polecony przez Partnera klient, który skorzysta z Biura Rachunkowego otrzymuje 50 zł rabatu na usługi Biura, co dodatkowo uatrakcyjnia ofertę Biura Rachunkowego, ale może być również narzędziem lojalnościowym. Każdy klient Partnera ma gwarancję profesjonalnej i kompleksowej obsługi księgowej własnej firmy. Przydzielamy mu indywidualną księgową, w wygodny dla siebie sposób dostarcza do Biura dokumenty i ma gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ Biuro Rachunkowe ponosi odpowiedzialność za prowadzoną dokumentację i reprezentuje klienta przed odpowiednimi urzędami. Biuro Rachunkowe ifirma.pl to wiarygodny dostawca usług księgowych i jednocześnie największy serwis księgowy w Polsce. Power Media to ponad 14 lat doświadczenia w świadczeniu usług dla mikro przedsiębiorców. Power Media S.A. to wiarygodny Partner w biznesie i Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

11 Najczęściej zadawane pytania związane z Programem Partnerskim Do kogo skierowany jest Program Partnerski Biura Rachunkowego ifirma.pl? Program Partnerski skierowany jest do firm, które zajmują się sprzedażą produktów i/lub usług w sposób bezpośredni lub przez Internet. Partnerem może zostać każdy, kto posiada firmę i kontakt z klientami. Jak dołączyć do Programu Partnerskiego Biura Rachunkowego ifirma.pl? Możliwe są dwa modele współpracy: Współpraca w obrębie serwisu ifirma.pl, poprzez założenie bezpłatnego konta w serwisie (usługa: Darmowy program do faktur ). Współpraca z dostępem do panelu administracyjnego. Jeśli Partner dysponuje dużą bazą klientów, otrzyma dostęp do panelu administracyjnego. Poniżej podajemy osoby kontaktowe, które doprecyzują warunki współpracy. Paweł Nowicki mail: telefon: telefon: Aleksandra Bańkowska mail: telefon: telefon: Czy Partner jest zobowiązany do podpisania umowy z Organizatorem? Nie, wystarczy akceptacja regulaminu Programu Partnerskiego. W przypadku dodatkowych ustaleń lub na życzenie, istnieje możliwość podpisania umowy, która obejmie wszelkie kwestie dotyczące współpracy. W jaki sposób Organizator identyfikuje klientów, tak by móc ich przypisać do odpowiedniego Partnera i wypłacić mu należną prowizję? Identyfikacja Klientów możliwa jest dzięki kodom i zdrapkom. Każdy Partner dostaje pulę kodów i zdrapek przypisanych do niego, co sprawia, że system ifirma.pl jest w stanie rozpoznać tych klientów i przypisać ich do odpowiedniego Partnera.

12 Czy Partner ma narzędzie, dzięki któremu będzie mógł sprawdzać, ilu klientów pozyskał? Tak. Rozliczenia dostępne będą na koncie Partnera w panelu administracyjnym lub na koncie w serwisie ifirma.pl. Czemu służy rozdawanie zdrapek lub kodów promocyjnych? System rozdawania zdrapek i kodów ułatwia Organizatorowi identyfikację klienta. Dzięki temu Organizator wie, że dany klient pochodzi od odpowiedniego Partnera i na tej podstawie wypłaca Partnerowi prowizję a klientowi udziela rabatu na usługi Biura Rachunkowego. Partnerowi będącemu jednocześnie Klientem Serwisu, system ifirma.pl będzie automatycznie dołączał Kody Promocyjne do e maili z fakturami wysyłanymi do Klientów Partnera. Opcja automatycznego wysyłania Kodów może zostać w każdej chwili wyłączona. Jak długo jest ważny kod promocyjny? Ważność kodów rabatowych i zdrapek jest nieograniczona czasowo. Ile czasu ma klient na wpisanie kodu promocyjnego od momentu dokonania rejestracji w systemie? Klient ma 5 dni na wpisanie kodu promocyjnego od momentu rejestracji w systemie. Czy Partner może wykorzystać informację o rabacie dla klienta w wysokości 50 zł na usługi Biura Rachunkowego do sprzedaży własnych usług i produktów? Tak. Partner może w ten sposób dążyć do zwiększenia sprzedaży własnych produktów i usług. Przykładowy komunikat: Zrób dziś zakupy w sklepie a otrzymasz rabat na usługi Biura Rachunkowego w wysokości 50 zł Czy Partner ma gwarancję, że otrzyma należną prowizję? Tak. Organizatorem jest spółka akcyjna, notowana na GPW w Warszawie, która działa na rynku usług księgowych od 14 lat. Klienci serwisu ifirma.pl darzą firmę ogromnym zaufaniem powierzając od wielu lat swoją księgowość. Zaufanie to przekłada się na wieloletnią współpracę. Akceptacja regulaminu i podpisanie umowy są bezpośrednią gwarancją wypłaty należnego wynagrodzenia.

13 Ile kosztuje uczestnictwo w Programie Partnerskim? Uczestnictwo w Programie Partnerskim jest w bezpłatne. Power Media S.A. nie ma zamiaru teraz, ani w przyszłości pobierać opłat za uczestnictwo w Programie Partnerskim. Czy Partner musi ponieść jakieś nakłady finansowe przystępując do programu? Nie, konto Partnera Programu w serwisie ifiirma.pl służące do rozliczeń prowizji jest bezpłatne, generowanie kodów również jest bezpłatne, a zdrapki dostarcza Power Media S.A na swój koszt. Co się stanie, gdy klient wpisze kod promocyjny, ale z usługi biura zacznie korzystać np. za 3 miesiące? Czy prowizja zostanie naliczona Partnerowi? Tak, Partnerowi zostanie naliczona prowizja. Klient zawsze będzie przypisany do Partnera, który go pozyskał, jednakże prowizja należna będzie dopiero w momencie, kiedy klient podpisze umowę z Biurem Rachunkowym ifirma.pl. Jaki jest minimalny próg prowizji, aby otrzymać wypłatę zarobionych prowizji? Nie ma takiego progu. Prowizje wypłacamy od 1 pozyskanego klienta. Jednakże ze względów technicznych z Partnerami rozliczamy się jedną fakturą na koniec miesiąca. Czy do Programu Partnerskiego może przystąpić podmiot, który nie posiada witryny internetowej? Tak. Udział w Programie Partnerskim nie jest związany z promocją usługi Biura Rachunkowego jedynie w Internecie.

14 Jesteśmy spółką informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 18 lat realizujemy projekty informatyczne dla klientów w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się w trzech obszarach, które stanowią filary naszego modelu biznesowego: serwisy internetowe: ifirma.pl, Biuro Rachunkowe serwisu ifirma.pl i pitroczny.pl, CEIDG, ipakiet.pl marketing efektywnościowy tworzenie oprogramowania, rekrutacja i outsourcing specjalistów z dziedziny IT. Zapraszamy Państwa do współpracy

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu ABC Biznesu Jak założyć sklep internetowy Spis treści 2 Pomysł na firmę / 3 1. W jakiej branży założyć sklep internetowy / 4 1.1. Kim są klienci sklepu internetowego? / 4 2. Cele i zasoby osobiste / 4

Bardziej szczegółowo

Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie

Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie 2012 Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie SPIS TREŚCI 1. Założenie e-sklepu... 3 1.1. Co jest potrzebne do rozpoczęcia e-działalności gospodarczej w Internecie?... 3 1.2. Rejestracja działalności gospodarczej...

Bardziej szczegółowo

Tytuł: RAPORT przedsiębiorstwa w Polsce Autor: Daniel Kubach. Wydawca:

Tytuł: RAPORT przedsiębiorstwa w Polsce Autor: Daniel Kubach. Wydawca: Tytuł: RAPORT przedsiębiorstwa w Polsce Autor: Daniel Kubach Copywriter: Edyta Prozorowska Projekt okładki: Aneta Wasilik Wydawca: 8&8 Sp. z o.o. ul. Leszczyńskiego 4/25, 50-078 Wrocław NIP: 8971782498

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej LiveChat Software w 2013 r. obr.

Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej LiveChat Software w 2013 r. obr. Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej LiveChat Software w 2013 r. obr. Wrocław, 18 czerwca 2014 r. Data zatwierdzenia: 16 czerwca 2014 r. Podsumowanie operacyjne Spis treści Podsumowanie

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, SPIS TREŚCI SŁOWO WSTĘPNE

Szanowni Państwo, SPIS TREŚCI SŁOWO WSTĘPNE SPIS TREŚCI SŁOWO WSTĘPNE SŁOWO WSTĘPNE prof. UAM dr hab. Jacek Guliński 1. PIERWSZE KROKI DO ZAŁOŻENIA WŁASNEJ FIRMY, CZYLI JAKĄ FORMĘ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ WYBRAĆ Marcin Błaszyk, Krzysztof Jarosiński

Bardziej szczegółowo

Co z fakturami przesyłanymi e-mailem?

Co z fakturami przesyłanymi e-mailem? Co z fakturami przesyłanymi e-mailem? Faktury sporządzane i wysyłane elektronicznie oraz drukowane przez strony transakcji przyspieszają obrót gospodarczy i dają spore oszczędności. Ich legalność jest

Bardziej szczegółowo

ABC Biznesu. Jak założyć warsztat. samochodowy

ABC Biznesu. Jak założyć warsztat. samochodowy ABC Biznesu Jak założyć warsztat samochodowy Spis treści 2 Pomysł na firmę / 3 1. Klienci warsztatu samochodowego / 4 2. Cele i zasoby osobiste / 4 3. Produkt/usługa / 5 3.1. Analiza potencjału firmy i

Bardziej szczegółowo

ABC giełdy OfertA publiczna AkCji pkp CArgO

ABC giełdy OfertA publiczna AkCji pkp CArgO ABC giełdy Oferta publiczna akcji PKP CARGO Niniejszy dokument (oraz informacje w nim zamieszczone) nie stanowi oferty sprzedaży ani zaproszenia do składania oferty zakupu papierów wartościowych na terytorium

Bardziej szczegółowo

e-usługi dla małej firmy przegląd rozwiązań

e-usługi dla małej firmy przegląd rozwiązań e-usługi dla małej firmy przegląd rozwiązań 1 2 Autor raportu Grzegorz Skiera (Silence!) Publikacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu

Bardziej szczegółowo

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE 2012 - Krzysztof Morawski 1 Do swobodnego kopiowania i rozpowszechniania! Zezwala się na: łączenie tej publikacji z innymi

Bardziej szczegółowo

OFERTA. I. Produkty i usługi II. Rozwiązania III. System IV. Cenniki

OFERTA. I. Produkty i usługi II. Rozwiązania III. System IV. Cenniki Biuro Obsługi Klienta Dotpay ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków tel.: +48 12 688-26-00 faks: +48 12 688-26-99 email: biuro@dotpay.pl OFERTA I. Produkty i usługi II. Rozwiązania III. System IV. Cenniki SPIS

Bardziej szczegółowo

Nowy Przewodnik po Panelu Klienta AZ.pl

Nowy Przewodnik po Panelu Klienta AZ.pl Nowy Przewodnik po Panelu Klienta AZ.pl 1 SPIS TREŚCI SPIS TREŚCI... 2 WPROWADZENIE... 4 KORZYSTANIE Z PRZEWODNIKA PO PANELU KLIENTA... 6 LOGOWANIE... 7 BUDOWA PANELU KLIENTA... 9 MOJE DOMENY... 13 ZMIANA

Bardziej szczegółowo

ABC Biznesu. Jak założyć sklep. spożywczy

ABC Biznesu. Jak założyć sklep. spożywczy ABC Biznesu Jak założyć sklep spożywczy Spis treści 2 Pomysł na firmę / 3 1. Klienci sklepu spożywczego / 4 2. Cele i zasoby osobiste / 4 2.1. Wykształcenie i doświadczenie / 4 2.2. Wiedza o własnym produkcie/usłudze

Bardziej szczegółowo

Poradnik e-commerce. Przygotowane przez grupę roboczą ds. e-commerce działającą w strukturach IAB Polska

Poradnik e-commerce. Przygotowane przez grupę roboczą ds. e-commerce działającą w strukturach IAB Polska Poradnik e-commerce Przygotowane przez grupę roboczą ds. e-commerce działającą w strukturach IAB Polska IAB Grupy robocze Poradnik e-commerce Spis treści 03 Wstęp. Michał Kraus 04 Obowiązki internetowego

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch ERP XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej spółki. Zarówno nasi

Bardziej szczegółowo

Jednolity Obszar Płatności w Euro- SEPA

Jednolity Obszar Płatności w Euro- SEPA Jednolity Obszar Płatności w Euro- SEPA Wpływ zmian na rynku płatności na podmioty prowadzące działalność gospodarczą Dr hab. Remigiusz W. Kaszubski- Koordynator Krajowy Programu SEPA w Polsce Dominika

Bardziej szczegółowo

Wszystko o działalnos ci gospodarczej

Wszystko o działalnos ci gospodarczej Wszystko o działalnos ci gospodarczej Przewodnik dla przedsiębiorców Wrocław, 2013 r. Spis treści 1. Pierwsze kroki na drodze do własnej firmy... 6 1.1 Dobry pomysł połową sukcesu... 6 1.2 Formy działalności

Bardziej szczegółowo

Jak założyć własną firmę w Warszawie

Jak założyć własną firmę w Warszawie Jak założyć własną firmę w Warszawie Publikacja współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego 1 Opracowanie publikacji: Miasto Stołeczne Warszawa Projekt graficzny

Bardziej szczegółowo

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą 2013 Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą poradnik dla nowo powstałych firm SPIS TREŚCI WPROWADZENIE 4 1. NA STARCIE 5 1.1. Ile jest wart pomysł na biznes 5 1.2. Czy firma ma szanse powodzenia na rynku

Bardziej szczegółowo

e-biznes 5KroKÓW NIE BÓJMY SIĘ INTERNETU nr 1/Marzec 2010

e-biznes 5KroKÓW NIE BÓJMY SIĘ INTERNETU nr 1/Marzec 2010 NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z DZIENNIKIEM GAZETą prawną nr 1/Marzec 2010 e-biznes 5KroKÓW do UdANeGo e-biznesu E-sklep Dla przedsiębiorcy to duża maszyneria logistyczna E-usługi Gospodarki

Bardziej szczegółowo

I. Definicje. Cennik/Cenniki- wykaz opłat i prowizji związanych z korzystaniem z Usługi Operatora.

I. Definicje. Cennik/Cenniki- wykaz opłat i prowizji związanych z korzystaniem z Usługi Operatora. Regulamin świadczenia usług przez Orange Polska za pośrednictwem serwisu www.chmura.orange.pl z dnia 26.05.2015 I. Definicje Pojęcia użyte w niniejszym regulaminie oznaczają: Operator Spółka pod firmą

Bardziej szczegółowo

Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET

Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET 1. Prelegenci Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Andrzej Baruch, programista aplikacji internetowych w Fild.NET, w tym aplikacji pod platformę SharePoint w technologii MVC. Fild.NET zajmuje

Bardziej szczegółowo

POLSKO-JAPOŃSKA WYŻSZA SZKOŁA TECHNIK KOMPUTEROWYCH. Krzysztof Dobosz. Handel elektroniczny. skrypt dla uczestników kursu

POLSKO-JAPOŃSKA WYŻSZA SZKOŁA TECHNIK KOMPUTEROWYCH. Krzysztof Dobosz. Handel elektroniczny. skrypt dla uczestników kursu POLSKO-JAPOŃSKA WYŻSZA SZKOŁA TECHNIK KOMPUTEROWYCH Krzysztof Dobosz Handel elektroniczny skrypt dla uczestników kursu Notka biograficzna Dr inż. Krzysztof Dobosz pracuje na stanowisku adiunkta na Wydziale

Bardziej szczegółowo

PORADNIK MARKETINGOWY

PORADNIK MARKETINGOWY PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing? Justyna Muszyńska 1 MARKETINGOWY KOCIOŁEK Marketing jest jak wrzący kocioł, do którego wrzucasz różne

Bardziej szczegółowo

Informacje o systemie Comarch ERP Altum. Wersja: 5.4

Informacje o systemie Comarch ERP Altum. Wersja: 5.4 Informacje o systemie Comarch ERP Altum Wersja: 5.4 Spis treści 1. Informacje ogólne... 6 2. Funkcjonalność Comarch ERP Altum w pigułce... 6 3. Elastyczność i otwartość systemu... 9 3.1. Ergonomia, interfejs

Bardziej szczegółowo

Microsoft Dynamics NAV. Przewodnik po systemie

Microsoft Dynamics NAV. Przewodnik po systemie Microsoft Dynamics NAV Przewodnik po systemie Spis treści MICROSOFT DYNAMICS NAV 6 W JAKI SPOSÓB KUPIĆ MICROSOFT DYNAMICS NAV? 10 FUNKCJONALNOŚĆ MICROSOFT DYNAMICS NAV 13 ZARZĄDZANIE FINANSAMI I KSIĘGOWOŚĆ

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KSIĘGARNIA INTERNETOWEJ WYDAWNICTWA SŁOWA I MYŚLI Obowiązujący do 24.12.2014 r.

REGULAMIN KSIĘGARNIA INTERNETOWEJ WYDAWNICTWA SŁOWA I MYŚLI Obowiązujący do 24.12.2014 r. POSTANOWIENIA OGÓLNE REGULAMIN KSIĘGARNIA INTERNETOWEJ WYDAWNICTWA SŁOWA I MYŚLI Obowiązujący do 24.12.2014 r. 1. Sklep Wydawnictwa Słowa i Myśli - www.sklep.slowaimysli.pl, zwana dalej witryną, jest prowadzony

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. 1. O systemie Płatności Online. 2. Oferowane formy płatności. 3. Schemat procesu płatności. 4. Opis procesu płatności

SPIS TREŚCI. 1. O systemie Płatności Online. 2. Oferowane formy płatności. 3. Schemat procesu płatności. 4. Opis procesu płatności SPIS TREŚCI 1. O systemie Płatności Online 2. Oferowane formy płatności 3. Schemat procesu płatności 4. Opis procesu płatności 5. Automatyzacja usług 6. Bezpieczeństwo 7. Tabele opłat i prowizji 2 1 O

Bardziej szczegółowo

Jednolity Obszar Płatności w Euro- SEPA

Jednolity Obszar Płatności w Euro- SEPA Jednolity Obszar Płatności w Euro- SEPA Wpływ zmian na rynku płatności na użytkowników usług płatniczych Dr hab. Remigiusz W. Kaszubski- Koordynator Krajowy Programu SEPA w Polsce Dominika Duziak- Z-ca

Bardziej szczegółowo