Nie wszystkie produkty są dostępne w każdym kraju, więc możliwość zakupu należy sprawdzić u lokalnego dystrybutora.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Nie wszystkie produkty są dostępne w każdym kraju, więc możliwość zakupu należy sprawdzić u lokalnego dystrybutora."

Transkrypt

1

2 Skrócony katalog produktów Excel Przedstawiamy Excel Excel oferuje kompleksowe wysokowydajne rozwiązania infrastrukturalne światowej klasy projektowane, wytwarzane, dostarczane i objęte wsparciem - bez żadnych kompromisów. Impet do rozwoju nadaje Excel zespół specjalistów pracujących w Wielkiej Brytanii, którzy gwarantują wdrażanie najnowszych innowacji i rozwiązań produkcyjnych, dzięki czemu produkty Excel z nawiązką spełniają normy branżowe dotyczące jakości, parametrów eksploatacyjnych, zgodności technicznej oraz łatwości instalacji i eksploatacji. Katalog ten opisuje zarówno najczęściej wybierane dotychczasowe produkty Excel jak i nowe pozycje. Oferta Excel zawiera wiele innych produktów w szerokim spektrum odmian - aby poznać cały asortyment Excel, zapraszamy do przeglądania Katalogu Produktów Excel lub do odwiedzenia strony z kompletnym katalogiem online, zawierającym szczegółowe dane i odnośniki do kart technicznych oraz, w stosownych przypadkach, do certyfikatów Delta. Nie wszystkie produkty są dostępne w każdym kraju, więc możliwość zakupu należy sprawdzić u lokalnego dystrybutora. Kompleksowa oferta Okablowanie telefoniczne Okablowanie miedziane Szafy rack i stelaże otwarte Okablowanie światłowodowe Listwy zasilające Excel oferuje rozwiązania całościowe l Kat. 5e U/UTP i F/UTP l Kat. 6 U/UTP i F/UTP l Kat. 6A F/FTP, U/FTP i U/UTP l Kat. 7A S/FTP l Instalacje miedziane i światłowodowe zakończone fabrycznie l Systemy światłowodowe jedno- i wielomodowe l Systemy światłowodowe MTP wysokiej gęstości l System światłowodów wdmuchiwanych l Okablowanie telefoniczne i akcesoria l Szafy naścienne i podłogowe Environ l Stelaże dwusłupkowe Environ l Szafy serwerowe Environ SR l Inteligentne i standardowe listwy zasilające Excel l Listwy zasilające (PDU)

3 bez kompromisów Weryfikacja od firm trzecich Excel inwestuje w programy testów i weryfikacji już od ponad 10 lat, ściśle współpracując z takimi niezależnymi podmiotami jak duńskie laboratoria Delta. Weryfikacja przez firmy trzecie to dodatkowy atut, gwarantujący, że produkt lub zestaw spełnia normy. Systemy Excel kat. 6 i 6 A są jednymi z nielicznych rozwiązań na rynku z certyfikacją w zakresie kanałów i komponentów. Nie wszyscy dostawcy oferują tę skalę gwarancji ani nie wszyscy co roku odnawiają status weryfikacji - wystarczy porównać atuty Excel w tym zakresie z innym graczami rynkowymi. Aby pobrać certyfikaty wystawione dla nas przez instytucje trzecie, należy odwiedzić Gwarancja systemowa Excel na 25 lat W razie zainstalowania systemu okablowania Excel przez partnera Excel, system obejmie 25-letnia gwarancja na aplikację. Dożywotnia gwarancja na produkt jako standard dla wszystkich instalacji Obejmuje okablowanie miedziane, światłowodowe oraz szafy podłogowe Environ pod warunkiem zainstalowania w ramach całościowego Rozwiązania Excel Zarejestrowane lokalizacje instalacji objęte są 25-letnią gwarancją na aplikację Gwarancja na łącze to standard, na kanał - po złożeniu wniosku.l Gwarancje wystawiane zgodnie z normami ISO, EN i TIA Gwarancje mogą być udzielane na systemy okablowania miedzianego, światłowodowego oraz telefonicznego Gwarancja na szerokość pasma Gwarancja kategorii 6 A dotyczy też obsługi Ethernetu 10 Gigabit Program Partnerski Excel Produkty Excel sprzedawane są poprzez wybranych dystrybutorów w regionie EMEA dane o najbliższym dystrybutorze podane są na tylnej stronie okładki; można też je uzyskać pisząc na adres Uzyskanie statusu partnera Excel wiąże się z szeregiem korzyści: Gwarancja systemowa na 25 lat Spersonalizowane produkty Spersonalizowana literatura w formacie PDF Szkolenia sprzedażowe i techniczne Wsparcie cenowe projektów Bezpłatne wsparcie techniczne Aby otrzymać dalsze informacje i formularz wniosku, napisz do 1

4 Skrócony katalog produktów Excel Spis treści Systemy okablowanie miedzianego strukturalnego 3 Systemy okablowania światłowodowego 14 Szafy sieciowe Environ i 24 stelaże otwarte Listwy zasilające 31 Zapraszamy na witrynę gdzie można przeglądać kompletny katalog online, pobrać literaturę produktową i materiały edukacyjne, takie jak Encyklopedia Excel i dokumenty techniczne Excel. Choć dołożono wszelkich starań, aby przedstawić dokładne zdjęcia produktów oferowanych w niniejszym katalogu, prosimy mieć na uwadze, że niektóre fotografie mają jedynie charakter poglądowy. 2

5 bez kompromisów Panele modularne Excel - Dobór produktu Panele modularne Excel są kompatybilne z asortymentem gniazd keystone Panele krosowe Korpus panelu krosowego Excel, niezaładowany, 16-portowy, gniazda keystone - czarny Korpus panelu krosowego Excel, niezaładowany, 24-portowy, gniazda keystone - czarny Korpus panelu krosowego Excel, niezaładowany, 16-portowy, gniazda keystone - chromowy Korpus panelu krosowego Excel, niezaładowany, 24-portowy, gniazda keystone - chromowy Excel Korpus panelu krosowego kątowego Excel, niezaładowany, 24-portowy, gniazda keystone - czarny Excel 24-portowy Korpus panelu krosowego kątowego Excel, niezaładowany, gniazda keystone - chromowy Excel Korpus panelu krosowego skośnego, 24-portowy, gniazda keystone, czarny Excel Korpus panelu krosowego na gniazda keystone, 24-portowy, 0,5U Moduły Gniazdo keystone Excel kątowe motylkowe - beznarzędziowe P/N Chromowe - ekranowane - kat. 6 A ü ü czarne - nieekranowane - kat. 6 ü ü Chromowe - ekranowane - kat. 6 ü ü Gniazdo keystone Excel motylkowe - beznarzędziowe Chromowe - ekranowane - kat. 6 A ü ü ü ü ü Chromowe, niskoprofilowe, ekranowane ü ü ü ü ü ü - kat. 6 A WT białe, niskoprofilowe, nieekranowane ü ü ü ü ü ü - kat. 6 A BK czarne, niskoprofilowe, nieekranowane ü ü ü ü ü ü - kat. 6 A Chromowe - ekranowane - kat. 6 ü ü ü ü ü WT białe, niskoprofilowe, nieekranowane - kat BK czarne, niskoprofilowe, nieekranowane - kat Chromowe - ü ü ü ü ü ü ü ü ü ü ü ü ekranowane - kat. 5e ü ü ü ü ü ü ü ü ü ü ü WT białe, niskoprofilowe, nieekranowane - kat. 5e BK czarne, niskoprofilowe, nieekranowane - kat. 5e Nieekranowane gniazdo keystone IDC ü ü ü ü ü ü białe - nieekranowane - kat. 6 A ü ü ü ü ü BK czarne - nieekranowane - kat. 6 A ü ü ü ü ü białe - nieekranowane - kat. 6 ü ü ü ü ü ü BK czarne - nieekranowane - kat. 6 ü ü ü ü ü ü białe - nieekranowane - kat. 5e ü ü ü ü ü ü BK czarne - nieekranowane - kat. 5e ü ü ü ü ü ü Aby uzyskać dostęp do kart technicznych oraz ewentualnych certyfikatów Delta, odwiedź sekcję,,do pobrania na 3

6 Skrócony katalog produktów Excel Elementy montażowe Excel - Dobór produktu Oferta Excel obejmuje gamę gniazd keystone i kompatybilne pokrywy zaokrąglone i płaskie oraz płytki czołowe w ramach opcji montażowych Pokrywa 45mm x 45mm 50mm x 50mm 45mm x 45mm Zaokrąglone pokrywy na gniazda keystone Płytka czołowa Excel kątowa na gniazda keystone, 2 porty Adapter płaski Excel keystone i i i Gniazda keystone Gniazdo keystone Excel kat. 6 A ekranowane, beznarzędziowe ü ü ü Chromowe Gniazdo keystone kat. 6 A niskoprofilowe, ekranowane, beznarzędziowe ü ü ü Chromowe Gniazdo keystone Excel kat. 6 A niskoprofilowe, nieekranowane beznarzędziowe WT - białe ü ü ü BK - czarne Gniazdo keystone Excel kat. 6 A nieekranowane, beznarzędziowe białe BK - czarne ü ü ü Gniazdo Excel keystone kat. 6, ekranowane, beznarzędziowe ü ü ü Chromowe Gniazdo Excel keystone kat. 6, nieekranowane białe BK - czarne Gniazdo Excel keystone kat. 6, niskoprofilowe, nieekranowane, beznarzędziowe WT - białe ü ü ü ü ü ü BK - czarne Gniazdo keystone Excel kat. 5e ekranowane, beznarzędziowe ü ü ü Chromowe Gniazdo Excel keystone kat. 5e, niskoprofilowe, nieekranowane, beznarzędziowe WT - białe ü ü ü BK - czarne Gniazdo keystone Excel kat. 5e nieekranowane białe ü ü ü BK - czarne 4 Aby uzyskać dostęp do kart technicznych oraz ewentualnych certyfikatów Delta, odwiedź sekcję,,do pobrania na

7 bez kompromisów Kabel Excel ekranowany kat. 7 A (S/FTP) MHz, żółty Kabel ekranowany S/FTP kat. 7 A żółty, LSOH MHz Kabel ekranowany S/FTP podwójny, kat. 7 A żółty, LSOH MHz Kabel Excel ekranowany (S/FTP), kat. 7 A Plus MHz Kabel ekranowany S/FTP kat. 7 A +, żółty, LSOH MHz Kabel ekranowany S/FTP podwójny, kat. 7 A +, żółty, LSOH MHz Kabel Excel kat. 6 A nieekranowany, skrętka (U/UTP) LSOH Kabel kat. 6 A U/UTP, niebieski lodowy, LSOH, bęben 500 m Kabel Excel kat. 6 A ekranowany (U/FTP), konfiguracja folii,,s - LSOH Kabel kat. 6 A U/FTP,,S" foliowany, LSOH, 500 m, niebieski lodowy Kabel kat. 6 A U/FTP,,S" foliowany, LSOH, 305 m, niebieski lodowy - w pudle M Kabel kat. 6 A U/FTP,,S" foliowany, LSOH, biały Kabel kat. 6 A U/FTP,,S" foliowany, podwójny, LSOH, 500 m, niebieski lodowy DOSTĘPNE W PUDLE, 305M Zdjęcia mają jedynie charakter poglądowy Kabel Excel kat. 6 A ekranowany U/FTP - zewnętrzny Kabel kat. 6 A U/FTP,,S foliowany, zewnętrzny, bęben 500 m

8 Skrócony katalog produktów Excel Kabel Excel kat. 6 A ekranowany (F/FTP) konfiguracja folii,,s - LSOH Kabel kat. 6 A F/FTP "S" foliowany, LSOH, 500 m, niebieski lodowy Kabel kat. 6 A F/FTP "S" foliowany, podwójny, LSOH, 500 m, niebieski lodowy Kable krosowe Excel kat. 6 A nieekranowane, skrętka (U/UTP) LSOH Długość (m) Szary Niebieski Czerwony Żółty Zielony Wersje o innej długości i kolorze są dostępne z magazynu - w przypadku niektórych wyrobów obowiązują minimalne ilości zamówienia i określone czasy realizacji zamówienia. Kable krosowe Excel kat. 6 A ekranowane, skrętka (F/FTP) LSOH Długość (m) Szary Niebieski Czerwony Żółty Zielony 0, Wersje o innej długości i kolorze są dostępne z magazynu - w przypadku niektórych wyrobów obowiązują minimalne ilości zamówienia i określone czasy realizacji zamówienia. Kable kat. 6 A jedno-drutowe (U/FTP), ekran. do łączy wiązkowych/switch Kat. 6 A jedno-drut. (U/FTP), ekran. do łączy wiązk./switch, LSOH - 5m Kat. 6 A jedno-drut. (U/FTP), ekran. do łączy wiązk./switch, LSOH - 10 m Kat. 6 A jedno-drut. (U/FTP), ekran. do łączy wiązk./switch, LSOH - 20 m Kat. 6 A jedno-drut. (U/FTP), ekran. do łączy wiązk./switch, LSOH - 30 m

9 bez kompromisów Kat. 6 A jedno-drut. (U/FTP), ekran. do łączy wiązk./switch Kat. 6 A jedno-drut. (U/FTP), ekran. do łączy wiązk./switch, LSOH - 5 m Kat. 6 A jedno-drut. (U/FTP), ekran. do łączy wiązk./switch, LSOH - 10 m Kat. 6 A jedno-drut. (U/FTP), ekran. do łączy wiązk./switch, LSOH - 15 m Kat. 6 A jedno-drut. (U/FTP), ekran. do łączy wiązk./switch, LSOH - 20 m Kat. 6 A jedno-drut. (U/FTP), ekran. do łączy wiązk./switch, LSOH - 30 m Kabel Excel kat. 6 nieekranowany skrętka (U/UTP) - LSOH Kabel kat. 6 LSOH fioletowy Kabel kat. 6 LSOH fioletowy - bęben 500 m M Kabel kat. 6 LSOH biały Kabel kat. 6 LSOH pomarańczowy Kabel Excel kat. 6 nieekranowany skrętka (U/UTP), LSOH - zmniejszona średnica Kabel kat. 6, nieekranowany (U/UTP) LSOH, zmniejszona średnica - biały - 305m WT Kabel Excel kat. 6 nieekranowany skrętka (U/UTP) - 23 AWG - PVC Kabel kat. 6 U/UTP, szary PVC, 305, w pudle, system szybkiego rozwijania Kabel Excel podwójny kat. 6 nieekranowany skrętka (U/UTP) Kabel podwójny kat. 6 LSOH biały m Sprawdź dostępność produktu w lokalnym biurze sprzedaży Excel lub u dystrybutora 7

10 Skrócony katalog produktów Excel Kabel Excel kat. 6 nieekranowany skrętka (U/UTP) - zewnętrzny (PE) Kabel kat. 6, zewnętrzny czarny Kabel Excel kat. 6 ekranowany skrętka (F/UTP) Zdjęcia mają jedynie charakter poglądowy Kabel kat. 6 LSOH fioletowy m Kabel kat. 6 LSOH jasnozielony m /LTGN-500 Kabel Excel kat. 6 ekranowany skrętka (F/UTP) - PVC Kabel kat. 6 F/UTP szary PVC, bęben 305 m Kabel Excel podwójny kat. 6 ekranowany skrętka (F/UTP) Kabel kat. 6 podwójny LSOH, bęben 500 m /LTGN Zdjęcia mają jedynie charakter poglądowy CAT3 Kabel Excel kat. 3 nieekranowany skrętka (F/UTP) Kabel kat parowy PVC UTP Kabel kat parowy PVC UTP Kabel kat parowy PVC UTP Kabel kat. 3 UTP 50-parowy PE zewnętrzny Kabel kat. 3 UTP 100-parowy PE zewnętrzny OFERTA PRODUKTÓW ZAKOŃCZONYCH FABRYCZNIE Lp. 1 Osłona przeciwpyłowa LC 2 Złącze LC MM, beżowe 3 Osłonka LC 0.9, biała linka do wyciągnięcia izolacji 4 Rurka termokurczliwa, czarna 5 Rozgałęźnik (PG16) czarny MM 50/125 OM3 LSZH 24 włókna, kabel dystrybucyjny, czarny 7 Przeźrocz. koszulka ochr. (PVC, ID32mmxL0.7m) 8 Kółko do wyciągania kabla 8

11 bez kompromisów Kabel Excel kat. 6 nieekranowany skrętka (U/UTP) - kable krosowe z osłonką - LSOH Długość (m) Szary Czerwony Niebieski Czarny Zielony Żółty Biały Fioletowy Pomarańczowy Różane 0, , , Kabel Excel kat. 6 nieekranowany skrętka (U/UTP) - kable krosowe z żyłą jednodrutową, z osłonką - LSOH Kabel krosowy kat. 6, z żyłą jednodrutową, LSOH 10 m - fioletowy Kabel krosowy kat. 6, z żyłą jednodrutową, LSOH 15 m - fioletowy Kabel krosowy kat. 6, z żyłą jednodrutową, LSOH 20 m - fioletowy Kabel krosowy kat. 6, z żyłą jednodrutową, LSOH 30 m - fioletowy Kabel Excel kat. 6 ekranowany skrętka (F/UTP) - kable krosowe z osłonką Długość (m) Szary Czerwony Zielony Niebieski Żółty 0, NB. W przypadku kolorowych kabli krosowych obowiązują określone czasy realizacji zamówienia. Dalsze informacje można uzyskać w naszym dziale sprzedaży. DOSTĘPNA JEST PEŁNA GAMA KABLI KAT. 5e Sprawdź dostępność produktu w lokalnym biurze sprzedaży Excel lub u dystrybutora 9

12 Skrócony katalog produktów Excel Panel krosowy Excel na gniazda keystone, modularny, niezaładowany Niezaład. czarny korpus panelu kros., 16 portów - panel czołowy z tworz. sztucz Niezaład. czarny korpus panelu kros., 24 porty - panel czołowy z tworz. sztucz Niezaład. korpus panelu kros., 16 portów, chromowy Niezaład. korpus panelu kros., 24 porty, chromowy Korpusy paneli kątowych krosowych Excel na gniazda keystone - niezaładowane Niezaład. korpus panelu kątowego na gniazda keystone, czarny, 24 porty Niezaład. korpus panelu kątowego na gniazda keystone, chromowy, 24 porty Korpus panelu kros. skośnego Excel na gniazda keystone Korpus panelu kros. skośnego Excel, 24-portowy, na keystone, czarny Panel krosowy Excel na keystone, modularny, niezaład., 0,5U Korpus panelu krosowego na gniazda keystone, 24 porty, 0,5U Korpusy paneli krosowych Excel do zastosowań mieszanych Panel krosowy Excel mieszanego zastosowania 1U - 4-modułowy - niezaładowany Panel krosowy Excel mieszanego zastosowania 1U - 8-modułowy - niezaładowany Moduł nieekranowany Excel 6-portowy, kat Moduł ekranowany Excel 6-portowy, kat Moduł ekranowany Excel 6-portowy, kat. 6 A Informacje o dostępnych modułach światłowodowych zaprezentowano na stronie 19. PEŁNA GAMA STANDARDOWYCH PANELI KROSOWYCH 10

13 bez kompromisów Gniazdo keystone Excel kat. 6 A nieekranowane Gniazdo keystone kat. 6 A, nieekran. białe Gniazdo keystone kat. 6 A, nieekran. czarne BK Gniazdo Excel kat. 6 A keystone, LowProfile, ekran. - beznarz. Gniazdo kat. 6 A ekran., motylkowe, beznarz., LowProfile Gniazdo keystone Excel kat. 6 A ekran. - beznarz. Gniazdo kat. 6 A ekranowane, motylkowe, beznarzędziowe, standardowe Gniazdo keystone Excel kat. 6 A LowProfile, nieekranowane - beznarzędziowe Gniazdo kat. 6 A nieekran., motylkowe, beznarzę., LowProfile - białe Gniazdo kat. 6 A nieekran., motylkowe, beznarz, LowProfile - czarne WT BK Gniazdo keystone Excel kat. 6 A kątowe ekranowane - beznarz. Gniazdo kat. 6 A, ekranowane, motylkowe, beznarzędziowe, kątowe - chromowe PEŁNA GAMA MODUŁÓW STANDARDOWYCH/ZACISKOWYCH 11

14 Skrócony katalog produktów Excel Moduły gniazda Excel keystone kat. 6, nieekranowane Gniazdo keystone kat. 6 RJ45 białe Gniazdo keystone kat. 6 RJ45 czarne BK Gniazdo keystone kat. 6 RJ45 czerwony RD Gniazdo keystone kat. 6 RJ45 zielony GN Gniazdo keystone kat. 6 RJ45 niebieski BU Gniazdo keystone kat. 6 RJ45 żółty YW Gniazdo Excel keystone kat. 6, LowProfile, nieekranowane - beznarzędziowe Gniazdo kat. 6 nieekranowane, motylkowe, beznarzędziowe, LowProfile - białe WT Gniazdo kat. 6 nieekranowane, motylkowe, beznarzędziowe, LowProfile - czarne BK Gniazdo Excel keystone kat. 6, nieekranowane kątowe - beznarzędziowe Gniazdo kat. 6, nieekranowane, motylkowe, beznarzędziowe, kątowe - czarne Gniazdo Excel keystone kat. 6, ekranowane - beznarzędziowe Gniazdo keystone kat. 6, ekranowane, motylkowe, beznarzędziowe Gniazdo Excel keystone kat. 6, ekranowane kątowe - beznarzędziowe Gniazdo kat. 6, ekranowane, motylkowe, beznarzędziowe, kątowe - chromowe

15 bez kompromisów Adapter Excel kątowy 45x45mm do modułów keystone Adapter kątowy 45x45mm do modułów keystone Excel - 1 port Adapter kątowy 45x45mm do modułów keystone Excel - 2 porty Płytka czołowa do kątowego gniazda keystone, 2 porty 50 x 50 mm Płytka czoł. do gn. keystone kątowych, 2 prt, 50x50 mm, RAL9010 (biel alpejska) Płytka czoł. do gn. kątowych keystone, 2 prt, 50x50 mm, RAL1013 (biel perłowa) Kołnierz Excel 2-portowy 6c i ramka montażowa Kołnierz Excel 2-portowy 6c i ramka montażowa Adapter płaski Excel keystone 45 x 45 mm Adapter płaski Excel keystone, 45 x 45 mm - 1 port Adapter płaski Excel, keystone, 45 x 45 mm - 2 porty Puszka montażowa natynkowa Excel do gniazd keystone, 1 i 2 porty Puszka montażowa natynkowa Excel do gniazd keystone, 1 i 2 porty Puszki montażowe natynkowe Excel kat. 5e Gniazda keystone nie są tu częścią oferty Puszka montażowa natynkowa Excel kat. 5e, biała, 1 port Puszka montażowa natynkowa Excel kat. 5e, biała, 2 porty Puszka montażowa natynkowa Excel kat. 5e, 4 porty, biała SO SO SO PEŁNA GAMA AKCESORIÓW MONTAŻOWYCH/DETALI PLASTIKOWYCH 13

16 Skrócony katalog produktów Excel Kabel światłowodowy Excel wewnętrzny/zewnętrzny OM1/OM2/OM3/OM4/OS2 Luźna tuba Powłoka zewnętrzna czarna Liczba rdzeni OM1 OM2 OM3 OM4 OS Ścisła tuba Powłoka zewnętrzna czarna Liczba rdzeni OM1 OM2 OM3 OM4 OS INNY KOLOR? W sprawie innych kolorów, min. ilości zamówienia i czasu realizacji skontaktuj się z działem sprzedaży BEZPŁATNIE Przycinamy na długość WSZYSTKIE kable Kabel światłowodowy Excel wewnętrzny/zewnętrzny CST OM1/OM2/OM3/OM4/OS2 Kabel z luźną tubą z pojedynczą powłoką zewnętrzną, zabezpieczony przed gryzoniami, zbrojony falistą taśmą stalową Powłoka zewnętrzna niebieska Liczba rdzeni OM1 OM2 OM3 OM4 OS WIĘCEJ RDZENI? W sprawie ceny i kabli z inną liczbą rdzeni skontaktuj się biurem sprzedaży 14 Jednomodowy - prosimy pamiętać, że wszystkie modele kabli jednomodowych Excel z luźną tubą są wysyłane jako zgodne z kategorią OS2 i są kompatybilne wstecznie ze specyfikacją i komponentami OS1.

17 bez kompromisów Kabel światłowodowy Excel wewnętrzny/zewnętrzny, wzmocniony drutem stalowym, OM1/OM2/OS2 Kabel z luźną tubą z pojed. powł. zewn., zabezp. przed gryz., wzm. drutem stal. Powłoka zewnętrzna czarna Liczba rdzeni OM1 OM2 OS DOSTĘPNE OD RĘKI Kabel Excel zipcord duplex OM1/OM2/OM3/OS2 62.5/125 OM1 Kabel zipcord niebieski Kabel zipcord pomarańczowy Kabel zipcord szary /125 OM2 Kabel zipcord czarny Kabel zipcord pomarańczowy /125 OM3 Kabel zipcord pomarańczowy /125 OS2 Kabel zipcord żółty Specyfikacje kabli światłowodowych Excel Parametry optyczne Typ kabla Tłumienność typowa/maks. (db/km) 850nm nm OM1 62.5/ / / Minimalna szerokość pasma (MHz.km) 850nm nm OM2 50/ / / OM3 50/ / / Typ kabla Tłumienność typowa/maks. (db/km) 1310nm nm Współczynnik dyspersji ps.nm-1.km nm nm OS2 9/ / /

18 Skrócony katalog produktów Excel Kable światłowodowe krosowe wielomod. 62.5/125µm OM1 szare Długość (m) ST-ST SC-SC ST-SC LC-LC LC-SC LC-ST 0, Kable światłowodowe krosowe wielomod. 50/125µm OM2 pomarańczowe Długość (m) ST-ST SC-SC ST-SC LC-LC LC-SC LC-ST 0, A MOŻE COŚ INNEGO? W sprawie kabli nieujętych w katalogu prosimy o kontakt. Szybko wykonujemy kable o różnych kolorach, złączach i długościach 16

19 bez kompromisów Kable światłowodowe krosowe wielomod. 50/125µm OM2 aqua Długość (m) SC-SC ST-SC LC-LC LC-SC LC-ST Kable światłowodowe krosowe Excel wielomod. 50/125µm OM4 aqua Długość (m) SC-SC LC-LC LC-SC A MOŻE COŚ INNEGO? W sprawie kabli nieujętych w katalogu prosimy o kontakt. Szybko wykonujemy kable o różnych kolorach, złączach i długościach Sprawdź dostępność produktu w lokalnym biurze sprzedaży Excel lub u dystrybutora 17

20 Skrócony katalog produktów Excel Kable światłowodowe krosowe Excel jednomodowe 9/125µm OS2 Długość (m) SC/UPC-SC/UPC ST/UPC-SC/UPC LC/UPC-LC/UPC 0, LC/UPC-SC/UPC Długość (m) LC/UPC-ST/UPC FC/UPC-FC/UPC FC/UPC-ST/UPC 0, FC/UPC-SC/UPC Długość (m) SC/APC - SC/APC SC/APC - SC/UPC SC/APC - LC/UPC LC/APC - LC/APC 18

21 bez kompromisów Światłowodowe panele krosowe Excel Panele krosowe światłowodowe z wysuwaną szufladą - wyposażone Liczba włókien ST-MM ST-SM SC-MM SC-MM* SC-SM SC-SM* LC-MM LC-SM Panel SC 24-włóknowy. Kable pigtail dostarczane są osobno * Wersje Simplex MM = wielomodowy SM = jednomodowy Panel światłowodowy 24-portowy jednomodowy - 24 LC Quad (96-włóknowy) Panel światłowodowy 24-portowy wielomodowy - 24 LC Quad (96-włóknowy) Panele krosowe światłowodowe z wysuwaną szufladą Panel światłowodowy 24-portowy SC /LC Quad - pusty Panel światłowodowy 24-portowy SC Simplex/LC - pusty Panel światłowodowy 12-portowy SC /LC Quad - pusty Panel światłowodowy 24-portowy ST/FC Simplex - pusty Panel światłowodowy 24-portowy SC /LC Quad - pusty Panel światłowodowy 24-portowy SC Simplex/LC - pusty Panele krosowe światłowodowe z wysuwaną szufladą - wyposażone 24 porty OS2 LC: 48 niebieskich kabli pigtail i kaseta porty OS2 LC APC: 48 zielonych kabli pigtail i kaseta porty OM3 LC: 48 kabli pigtail aqua i kaseta porty OM4 LC: 48 różanych kabli pigtail i kaseta porty OS2 LC: niebieskie i kaseta porty OS2 LC/APC: zielone i kaseta porty OM3 LC: kolor aqua i kaseta porty OM4 LC: różane i kaseta Korpusy paneli krosowych Excel do zastosowań mieszanych Panel krosowy Excel mieszanego zastosowania 1U - 4-modułowy - niezaładowany Panel krosowy Excel mieszanego zastosowania 1U - 8-modułowy - niezaładowany Moduł Excel 6-portowy (12-włóknowy) OM3 LC Moduł Excel 6-portowy (12-włóknowy) OM4 LC Moduł Excel 6-portowy (12-włóknowy) OS2 LC Moduł Excel 6-portowy (12-włóknowy) OM3 LC - MTP Moduł Excel 6-portowy (12-włóknowy) OM4 LC - MTP Moduł Excel 6-portowy (12-włóknowy) OS2 LC - MTP

22 Skrócony katalog produktów Excel Kable Dystrybucyjne Kabel dystrybucyjny Excelerator OM3 8 rdzeni - kolor Aqua Kabel dystrybucyjny Excelerator OM3 12 rdzeni - kolor Aqua Kabel dystrybucyjny Excelerator OM3 16 rdzeni - kolor Aqua Kabel dystrybucyjny Excelerator OM3 24 rdzenie - kolor Aqua Kabel dystrybucyjny Excelerator OM3 48 rdzeni - kolor Aqua Kabel dystrybucyjny Excelerator OM3 72 rdzenie - kolor Aqua Kabel dystrybucyjny Excelerator OM4 8 rdzeni - kolor Aqua Kabel dystrybucyjny Excelerator OM4 12 rdzeni - kolor Aqua Kabel dystrybucyjny Excelerator OM4 16 rdzeni - kolor Aqua Kabel dystrybucyjny Excelerator OM4 24 rdzenie - kolor Aqua Kabel dystrybucyjny Excelerator OM4 48 rdzeni - kolor Aqua Kabel dystrybucyjny Excelerator OM4 72 rdzenie - kolor Aqua Kabel dystrybucyjny Excelerator OS2 8 rdzeni - żółty Kabel dystrybucyjny Excelerator OS2 12 rdzeni - żółty Kabel dystrybucyjny Excelerator OS2 16 rdzeni - żółty Kabel dystrybucyjny Excelerator OS2 24 rdzenie - żółty Kabel dystrybucyjny Excelerator OS2 48 rdzeni - żółty Kabel dystrybucyjny Excelerator OS2 72 rdzenie - żółty 209-D08-OM3-OYY-OZZ-XXX 209-D12-OM3-OYY-OZZ-XXX 209-D16-OM3-OYY-OZZ-XXX 209-D24-OM3-OYY-OZZ-XXX 209-D48-OM3-OYY-OZZ-XXX 209-D72-OM3-OYY-OZZ-XXX 209-D08-OM4-OYY-OZZ-XXX 209-D12-OM4-OYY-OZZ-XXX 209-D16-OM4-OYY-OZZ-XXX 209-D24-OM4-OYY-OZZ-XXX 209-D48-OM4-OYY-OZZ-XXX 209-D72-OM4-OYY-OZZ-XXX 209-D08-OS2-OYY-OZZ-XXX 209-D12-OS2-OYY-OZZ-XXX 209-D16-OS2-OYY-OZZ-XXX 209-D24-OS2-OYY-OZZ-XXX 209-D48-OS2-OYY-OZZ-XXX 209-D72-OS2-OYY-OZZ-XXX Legenda YY = typ złącza koniec A ZZ = typ złącza koniec B XXX = długość w metrach Kable,,Breakout Kabel Excelerator breakout OM3 8 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator breakout OM3 12 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator breakout OM3 16 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator breakout OM3 24 rdzenie - kolor Aqua Kabel Excelerator breakout OM3 48 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator breakout OM4 8 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator breakout OM4 12 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator breakout OM4 16 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator breakout OM4 24 rdzenie - kolor Aqua Kabel Excelerator breakout OM4 48 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator breakout OS2 8 rdzeni - żółty Kabel Excelerator breakout OS2 12 rdzeni - żółty Kabel Excelerator breakout OS2 16 rdzeni - żółty Kabel Excelerator breakout OS2 24 rdzenie - żółty Kabel Excelerator breakout OS2 48 rdzeni - żółty 209-B08-OM3-2YY-2ZZ-XXX 209-B12-OM3-2YY-2ZZ-XXX 209-B16-OM3-2YY-2ZZ-XXX 209-B24-OM3-2YY-2ZZ-XXX 209-B48-OM3-2YY-2ZZ-XXX 209-B08-OM4-2YY-2ZZ-XXX 209-B12-OM4-2YY-2ZZ-XXX 209-B16-OM4-2YY-2ZZ-XXX 209-B24-OM4-2YY-2ZZ-XXX 209-B48-OM4-2YY-2ZZ-XXX 209-B08-OS2-2YY-2ZZ-XXX 209-B12-OS2-2YY-2ZZ-XXX 209-B16-OS2-2YY-2ZZ-XXX 209-B24-OS2-2YY-2ZZ-XXX 209-B48-OS2-2YY-2ZZ-XXX Legenda YY = typ złącza koniec A ZZ = typ złącza koniec B XXX = długość w metrach 20

23 bez kompromisów Kable,,Mini Breakout Kabel Excelerator mini breakout OM3 8 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator mini breakout OM3 12 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator mini breakout OM3 16 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator mini breakout OM3 24 rdzenie - kolor Aqua Kabel Excelerator mini breakout OM3 48 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator mini breakout OM3 72 rdzenie - kolor Aqua Kabel Excelerator mini breakout OM4 8 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator mini breakout OM4 12 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator mini breakout OM4 16 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator mini breakout OM4 24 rdzenie - kolor Aqua Kabel Excelerator mini breakout OM4 48 rdzeni - kolor Aqua Kabel Excelerator mini breakout OM4 72 rdzenie - kolor Aqua Kabel Excelerator mini breakout OS2 8 rdzeni - żółty Kabel Excelerator mini breakout OS2 12 rdzeni - żółty Kabel Excelerator mini breakout OS2 16 rdzeni - żółty Kabel Excelerator mini breakout OS2 24 rdzenie - żółty Kabel Excelerator mini breakout OS2 48 rdzeni - żółty Kabel Excelerator mini breakout OS2 72 rdzenie - żółty 209-M08-OM3-OYY-OZZ-XXX 209-M12-OM3-OYY-OZZ-XXX 209-M16-OM3-OYY-OZZ-XXX 209-M24-OM3-OYY-OZZ-XXX 209-M48-OM3-OYY-OZZ-XXX 209-M72-OM3-OYY-OZZ-XXX 209-M08-OM4-OYY-OZZ-XXX 209-M12-OM4-OYY-OZZ-XXX 209-M16-OM4-OYY-OZZ-XXX 209-M24-OM4-OYY-OZZ-XXX 209-M48-OM4-OYY-OZZ-XXX 209-M72-OM4-OYY-OZZ-XXX 209-M08-OS2-OYY-OZZ-XXX 209-M12-OS2-OYY-OZZ-XXX 209-M16-OS2-OYY-OZZ-XXX 209-M24-OS2-OYY-OZZ-XXX 209-M48-OS2-OYY-OZZ-XXX 209-M72-OS2-OYY-OZZ-XXX Legenda YY = typ złącza koniec A ZZ = typ złącza koniec B XXX = długość w metrach PEŁNA GAMA KABLI PIGTAIL, ZŁĄCZY, TŁUMIKÓW I ADAPTORÓW 21

24 Skrócony katalog produktów Excel MTP Panel krosowy światłow. Excelerator, wys. gęstości, MTP, 5-kasetowy - niezaładowany Panel krosowy Excelerator MTP 1U, wysokiej gęstości, (niezaładowany) Prosimy sprawdzić arkusz specyfikacji paneli światłowodowych Excelerator wysokiej gęstości MTP, aby się upewnić, że zamówiony zostanie właściwy produkt, pozwalający na realizację żądanej konfiguracji kanałowej. Panel krosowy światłowodowy kątowy Excelerator, wysokiej gęstości, MTP, 4-kasetowy - niezaładowany Panel krosowy kątowy Excelerator, 1U, wysokiej gęstości, MTP (niezaładowany) Prosimy sprawdzić arkusz specyfikacji paneli światłowodowych Excelerator wysokiej gęstości MTP, aby się upewnić, że zamówiony zostanie właściwy produkt, pozwalający na realizację żądanej konfiguracji kanałowej. Panel Excelerator ze złączami przelotowymi MTP - niezaładowany Panel krosowy Excelerator 1U MTP złącz przelotowych - 12 portów - niezaładowany Adapter do MTP 5306 produkcji US Conec Kasety światłowodowe Excelerator MTP Kaseta światłow. Excelerator OM3 MTP wys. gęst., 6 (12-włókn.) Kaseta światłow. Excelerator OM3 MTP wys. gęst., 12 (24-włókn.) Kaseta światłowodowa Excelerator OM4 MTP wys. gęst., 6 (12-włókn.) Kaseta światłow. Excelerator OM4 MTP wys. gęst., 12 (24-włókn.) Kaseta światłowodowa Excelerator OS2 MTP wys. gęst., 6 LC (12-włókn.) Kaseta światłow. Excelerator OS2 MTP wys. gęst., 12 (24-włókn.) Kable światłowodowe magistralne Excelerator MTP Elite Prosty tryb składania zamówień Montaż instalacji MTP Elite rozpoczyna się od zamówienia potrzebnych wyrobów. Jest to bardzo prosta procedura. 22 Jaka jest długość wymaganego kabla magistralnego? Długość należy zaokrąglić do najbliższego metra Nie należy zapominać o odcinkach pionowych Prawidłowo ułożona pętla nadmiarowa nie wpływa ujemnie na własności eksploatacyjne kabla

25 bez kompromisów Klasa światłowodu Dostępne są klasy OM3, OM4 i OS2 Liczba rdzeni Dostępne są wersje z 12, 24, 36, 48, 72, 96 i 144 rdzeniami To odpowiada następującej liczbie złączy MTP Elite na każdym końcu: 1, 2, 3, 4, 6, 8 lub 12 Kabel magistralny Excelerator OM3 yy rdzeni(e) MTP xxx m Kabel magistralny Excelerator OM4 yy rdzeni(e) MTP xxx m Kabel magistralny Excelerator OS2 yy rdzeni(e) MTP xxx m 208-OM3-yyC-MTP-xxx 208-OM4-yyC-MTP-xxx 208-OS2-yyC-MTP-xxx yy = liczba rdzeni (12, 24, 36, 48, 72, 96 lub 144) xxx = długość w metrach (do najbl. metra) np. 208-OM3-48C-MTP-150 kable magistralny Excelerator OM3 48 rdzeni MTP 150 m Kable rozgałęziające od MTP do LC Kabel rozgałęziający Excelerator OM3 MTP - LC 12 rdzeni xxx m Kabel rozgałęziający Excelerator OM3 MTP - LC 24 rdzenie xxx m Kabel rozgałęziający Excelerator OM3 MTP - LC 72 rdzenie xxx m Kabel rozgałęziający Excelerator OM3 MTP - LC 96 rdzeni xxx m Kabel rozgałęziający Excelerator OM3 MTP - LC 144 rdzenie xxx m Kabel rozgałęziający Excelerator OM4 MTP - LC 12 rdzeni xxx m Kabel rozgałęziający Excelerator OM4 MTP - LC 24 rdzenie xxx m Kabel rozgałęziający Excelerator OM4 MTP - LC 72 rdzenie xxx m Kabel rozgałęziający Excelerator OM4 MTP - LC 96 rdzeni xxx m Kabel rozgałęziający Excelerator OM4 MTP - LC 144 rdzenie xxx m Kabel rozgałęziający Excelerator OS2 MTP - LC 12 rdzeni xxx m Kabel rozgałęziający Excelerator OS2 MTP - LC 24 rdzenie xxx m Kabel rozgałęziający Excelerator OS2 MTP - LC 72 rdzenie xxx m Kabel rozgałęziający Excelerator OS2 MTP - LC 96 rdzeni xxx m Kabel rozgałęziający Excelerator OS2 MTP - LC 144 rdzenie xxx m 208-OM3-12C-FAN-xxx 208-OM3-24C-FAN-xxx 208-OM3-72C-FAN-xxx 208-OM3-96C-FAN-xxx 208-OM3-144C-FAN-xxx 208-OM4-12C-FAN-xxx 208-OM4-24C-FAN-xxx 208-OM4-72C-FAN-xxx 208-OM4-96C-FAN-xxx 208-OM4-144C-FAN-xxx 208-OS2-12C-FAN-xxx 208-OS2-24C-FAN-xxx 208-OS2-72C-FAN-xxx 208-OS2-96C-FAN-xxx 208-OS2-144C-FAN-xxx xxx = długość w metrach (do najbl. metra) Kable krosowe Excelerator MTP Kabel krosowy Excelerator OM3, złącze żeńskie MTP po obu stronach - 1 M Kabel krosowy Excelerator OM3, złącze żeńskie MTP po obu stronach - 2 M Kabel krosowy Excelerator OM3, złącze żeńskie MTP po obu stronach - 3 M Kabel krosowy Excelerator OM3, złącze żeńskie MTP po obu stronach - 4 M Kabel krosowy Excelerator OM3, złącze żeńskie MTP po obu stronach - 5 M Kabel krosowy Excelerator OM4, złącze żeńskie MTP po obu stronach - 1 M Kabel krosowy Excelerator OM4, złącze żeńskie MTP po obu stronach - 2 M Kabel krosowy Excelerator OM4, złącze żeńskie MTP po obu stronach - 3 M Kabel krosowy Excelerator OM4, złącze żeńskie MTP po obu stronach - 4 M Kabel krosowy Excelerator OM4, złącze żeńskie MTP po obu stronach - 5 M Kabel krosowy Excelerator OS2, złącze żeńskie MTP po obu stronach - 1 M Kabel krosowy Excelerator OS2, złącze żeńskie MTP po obu stronach - 2 M Kabel krosowy Excelerator OS2, złącze żeńskie MTP po obu stronach - 3 M Kabel krosowy Excelerator OS2, złącze żeńskie MTP po obu stronach - 4 M Kabel krosowy Excelerator OS2, złącze żeńskie MTP po obu stronach - 5 M

26 Skrócony katalog produktów Excel Environ - Rozwiązanie na każdą potrzebę Gama szaf Excel to szerokie spektrum produktów, stanowiące, naszym zdaniem, wysokojakościowe rozwiązanie spełniające dowolne warunki instalacyjne. Poniższy spis własności i atutów naszych szaf umożliwi dobór właściwego produktu do konkretnych wymagań: Główne własności Roz. U Dostępne szerokości Dostępne głębokości Obciążalność Kolor Szafa teleinformatyczna 15U 20U 24U 29U 33U 42U 47U 600 mm 800 mm 600 mm 800 mm 1000 mm Szafa sprzętowa 29U 42U 47U 600 mm 800 mm 600 mm 800 mm 1000 mm Szafa serwerowa 29U 42U 47U 600 mm 800 mm 1000 mm 1200 mm Stelaż rack otwarty 42U 48U 52U Szafka rack naścienna 6U 9U 12U 15U 18U 21U 600 mm 600 mm 75 mm 400 mm 600 kg 600 kg 1300 kg 1500 kg Szaro-biały Czarny Szaro-biały Czarny Szaro-biały Czarny Czarny 390 mm 500 mm 600 mm 63 kg kg kg Szaro-biały Czarny Profile 19 Przód i tył Przód i tył Przód i tył Przód Przód i tył Oznaczenia wysokości co 1U ü ü ü ü Profile 19 - reg. położenie ü ü ü ü Szybko zdejmowalne drzwi ü ü Bezpieczne drzwi wyjmowane Klamka odchylana na drzwiach przednich ü ü ü Zamki wielopunktowe Drzwi przednie Drzwi tylne CR ER SR OR WR Szklane Pojedyncze stalowe Faliste wentylowane pełna szerokość Podwójne wentylowane ü Faliste wentylowane pełna szerokość Podwójne wentylowane Zdejmowalne panele boczne ü ü ü ü ü Szklane 24 Korytko kablowe 150 mm Tylko szer. 800 mm Pion. org. kabl. wys. gęst. Tylko szer. 800 mm Tylko szer. 800 mm Tylko szer. 800 mm Akcesoria opcjonalne Nóżki regulowane i kółka samonastawne jako standard ü ü ü Możliwość dostawy flat pack ü ü ü ü ü Dostępne z magazynu ü ü ü ü ü

27 bez kompromisów Seria Environ OR Environ SR600 szafa serwerowa, szer. 600mm SR Szafy o głęb mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 29U 600 mm 1000 mm 1422 mm WDBN-GW WDBN-BK 42U 600 mm 1000 mm 2000 mm WDBN-GW WDBN-BK 47U 600 mm 1000 mm 2223 mm WDBN-GW WDBN-BK Szafy o głęb mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 29U 600 mm 1200 mm 1422 mm WDBN-GW WDBN-BK 42U 600 mm 1200 mm 2000 mm WDBN-GW WDBN-BK 47U 600 mm 1200 mm 2223 mm WDBN-GW WDBN-BK Environ SR800 szafa serwerowa, szer. 800mm Szafy o głęb mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 29U 800 mm 1000 mm 1422 mm WDBR-GW WDBR-BK 42U 800 mm 1000 mm 2000 mm WDBR-GW WDBR-BK 47U 800 mm 1000 mm 2223 mm WDBR-GW WDBR-BK Szafy o głęb mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 29U 800 mm 1200 mm 1422 mm WDBR-GW WDBR-BK 42U 800 mm 1200 mm 2000 mm WDBR-GW WDBR-BK 47U 800 mm 1200 mm 2223 mm WDBR-GW WDBR-BK W/w szafy dostarczane są w stanie całkowicie zmontowanym; w razie preferowania dostawy w opak. płaskim flat pack, trzeba dodać FP na końcu każdego kodu. Szafy Environ wysyłane są w wytrzymałym opakowaniu aby zagwarantować dotarcie do odbiorcy w idealnym stanie. 25

28 Skrócony katalog produktów Excel Seria Environ OR Environ ER600 - szafa sprzętowa, szer. 600 mm ER Szafy o głęb. 600 mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 29U 600 mm 600 mm 1490 mm WDBN-GW WDBN-BK 42U 600 mm 600 mm 2070 mm WDBN-GW WDBN-BK 47U 600 mm 600 mm 2207 mm WDBN-GW WDBN-BK Szafy o głęb. 800 mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 29U 600 mm 800 mm 1490 mm WDBN-GW WDBN-BK 42U 600 mm 800 mm 2070 mm WDBN-GW WDBN-BK 47U 600 mm 800 mm 2207 mm WDBN-GW WDBN-BK Szafy o głęb mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 29U 600 mm 1000 mm 1490 mm WDBN-GW WDBN-BK 42U 600 mm 1000 mm 2070 mm WDBN-GW WDBN-BK 47U 600 mm 1000 mm 2207 mm WDBN-GW WDBN-BK Environ ER600 - szafa sprzętowa, szer. 800 mm Szafy o głęb. 600 mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 29U 800 mm 600 mm 1490 mm WDBF-GW WDBF-BK 42U 800 mm 600 mm 2070 mm WDBF-GW WDBF-BK 47U 800 mm 600 mm 2207 mm WDBF-GW WDBF-BK Szafy o głęb. 800 mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 29U 800 mm 800 mm 1490 mm WDBF-GW WDBF-BK 42U 800 mm 800 mm 2070 mm WDBF-GW WDBF-BK 47U 800 mm 800 mm 2207 mm WDBF-GW WDBF-BK Szafy o głęb mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 29U 800 mm 1000 mm 1490 mm WDBF-GW WDBF-BK 42U 800 mm 1000 mm 2070 mm WDBF-GW WDBF-BK 47U 800 mm 1000 mm 2207 mm WDBF-GW WDBF-BK W/w szafy dostarczane są w stanie całkowicie zmontowanym; w razie preferowania dostawy w opakowaniu płaskim flat pack, prosimy dopisać,,-fp na końcu każdego kodu. Numery części szaf bez paneli bocznych dostępne są w odpowiednim arkuszu specyfikacji bądź w katalogu online. 26

29 bez kompromisów Seria Environ CR Environ CR600 szafa teleinformatyczna o szer. 600 mm CR Szafy o głęb. 600 mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 15U 600 mm 600 mm 870 mm GSBN-GW GSBN-BK 20U 600 mm 600 mm 1090 mm GSBN-GW GSBN-BK 24U 600 mm 600 mm 1270 mm GSBN-GW GSBN-BK 29U 600 mm 600 mm 1490 mm GSBN-GW GSBN-BK 33U 600 mm 600 mm 1670 mm GSBN-GW GSBN-BK 42U 600 mm 600 mm 2070 mm GSBN-GW GSBN-BK 47U 600 mm 600 mm 2207 mm GSBN-GW GSBN-BK Szafy o głęb. 800 mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 24U 600 mm 800 mm 1270 mm GSBN-GW GSBN-BK 29U 600 mm 800 mm 1490 mm GSBN-GW GSBN-BK 33U 600 mm 800 mm 1670 mm GSBN-GW GSBN-BK 42U 600 mm 800 mm 2070 mm GSBN-GW GSBN-BK 47U 600 mm 800 mm 2207 mm GSBN-GW GSBN-BK Szafy o głęb mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 29U 600 mm 1000 mm 1490 mm GSBN-GW GSBN-BK 33U 600 mm 1000 mm 1670 mm GSBN-GW GSBN-BK 42U 600 mm 1000 mm 2070 mm GSBN-GW GSBN-BK 47U 600 mm 1000 mm 2207 mm GSBN-GW GSBN-BK Environ CR800 szafa teleinformatyczna o szer. 800 mm Szafy o głęb. 600 mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 24U 800 mm 600 mm 1270 mm GSBF-GW GSBF-BK 29U 800 mm 600 mm 1490 mm GSBF-GW GSBF-BK 33U 800 mm 600 mm 1670 mm GSBF-GW GSBF-BK 42U 800 mm 600 mm 2070 mm GSBF-GW GSBF-BK 47U 800 mm 600 mm 2207 mm GSBF-GW GSBF-BK Szafy o głęb. 800 mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 24U 800 mm 800 mm 1270 mm GSBF-GW GSBF-BK 29U 800 mm 800 mm 1490 mm GSBF-GW GSBF-BK 33U 800 mm 800 mm 1670 mm GSBF-GW GSBF-BK 42U 800 mm 800 mm 2070 mm GSBF-GW GSBF-BK 47U 800 mm 800 mm 2207 mm GSBF-GW GSBF-BK Szafy o głęb mm Roz. U Szerokość Głębokość Wysokość ogółem Szaro-biały Czarny 29U 800 mm 1000 mm 1490 mm GSBF-GW GSBF-BK 33U 800 mm 1000 mm 1670 mm GSBF-GW GSBF-BK 42U 800 mm 1000 mm 2070 mm GSBF-GW GSBF-BK 47U 800 mm 1000 mm 2207 mm GSBF-GW GSBF-BK W/w szafy dostarczane są w stanie całkowicie zmontowanym; w razie preferowania dostawy w opakowaniu płaskim flat pack, prosimy dopisać,,-fp na końcu każdego kodu. Numery części szaf bez paneli bocznych dostępne są w odpowiednim arkuszu specyfikacji bądź w katalogu online. 27

30 Skrócony katalog produktów Excel Seria Environ OR Stelaż rack otwarty 2-słupkowy serii Environ OR OR Roz. U Na stanie 42U Stelaż 2-słup., głęb. 75mm - od prof. do prof. ü U Stelaż 2-słup., głęb. 75mm - od prof. do prof. ü U Stelaż 2-słup., głęb. 75mm - od prof. do prof. Zadzwoń Nakrętki klatkowe, opakowanie 50 sztuk M6CNU Seria Environ OR - organizator kablowy wysokiej gęstości Pion. organ. kabl. wys. gęst. Roz. U Wysokość ogółem Przód lub przód i tył Szerokość (cal) Szerokość (mm) Głębokość (cal) Głębokość (mm) Na stanie Nr części Przód Zadzwoń Przód i tył Zadzwoń Przód Zadzwoń Przód i tył Zadzwoń Przód ü Przód i tył ü Przód ü Przód i tył ü Przód ü Przód i tył Zadzwoń Przód Zadzwoń Przód i tył Zadzwoń Przód ü Przód i tył ü Przód ü Przód i tył ü Przód Zadzwoń Przód i tył Zadzwoń Przód Zadzwoń Przód i tył Zadzwoń Przód Zadzwoń Przód i tył ü Przód Zadzwoń Przód i tył ü Uwaga - wszystkie kody części odnoszą się do pojedynczych pionowych organizatorów kablowych. 28

31 bez kompromisów Pionowy organizator kablowy wysokiej gęstości Roz. U Przód lub przód i tył Szerokość (cal) Szerokość (mm) Głębokość (cal) Głębokość (mm) Na stanie 2 Przód ü Przód i tył ü Przód ü Przód i tył ü Przód Zadzwoń Przód i tył Zadzwoń Uwaga - wszystkie kody części odnoszą się do pojedynczych pionowych organizatorów kablowych. Szafki naścienne Environ Seria WR390 głęb. 390 mm WR Roz. U Szerokość (mm) Wysokość Głębokość ogółem (mm) (mm) Szary Szary, flat pack Czarny Czarny, flat pack 6U WB6.390SG WBFP6.390SG WB6.390SG-BK WBFP6.390SGB 9U WB9.390SG WBFP9.390SG WB9.390SG-BK WBFP9.390SGB 12U WB12.390SG WBFP12.390SG WB12.390SG-BK WBFP12.390SGB 15U WB15.390SG WBFP15.390SG WB15.390SG-BK WBFP15.390SGB 18U WB18.390SG WBFP18.390SG WB18.390SG-BK WBFP18.390SGB 21U WB21.390SG WBFP21.390SG WB21.390SG-BK WBFP21.390SGB Seria WR500 głęb. 500 mm Roz. U Szerokość (mm) Wysokość Głębokość ogółem (mm) (mm) Szary Szary, flat pack Czarny Czarny, flat pack 6U WB6.5SG WBFP6.5SG WB6.5SGB WBFP6.5SGB 9U WB9.5SG WBFP9.5SG WB9.5SGB WBFP9.5SGB 12U WB12.5SG WBFP12.5SG WB12.5SGB WBFP12.5SGB 15U WB15.5SG WBFP15.5SG WB15.5SGB WBFP15.5SGB 18U WB18.5SG WBFP18.5SG WB18.5SGB WBFP18.5SGB 21U WB21.5SG WBFP21.5SG WB21.5SGB WBFP21.5SGB Seria WR600 głęb. 600 mm Roz. U Szerokość (mm) Wysokość Głębokość ogółem (mm) (mm) Szary Szary, flat pack Czarny Czarny, flat pack 6U WB6.6SG WBFP6.6SG WB6.6SGB WBFP6.6SGB 9U WB9.6SG WBFP9.6SG WB9.6SGB WBFP9.6SGB 12U WB12.6SG WBFP12.6SG WB12.6SGB WBFP12.6SGB 15U WB15.6SG WBFP15.6SG WB15.6SGB WBFP15.6SGB 18U WB18.6SG WBFP18.6SG WB18.6SGB WBFP18.6SGB 21U WB21.6SG WBFP21.6SG WB21.6SGB WBFP21.6SGB FLAT PACK Do szybkiego montażu na miejscu 29

32 Skrócony katalog produktów Excel Tace wentylatorowe Environ Szafy CR, ER i SR CR ER SR Szaro-biały Czarny 4-wiatrak. górna taca (dostawa z przew. zasil. UK i Schuko) GE BK 3-wiatrakowa taca wentylatorowa, 1U, montaż wewn. (brytyjska) IVU3 IVU3-BK 6-wiatrakowa taca wentylatorowa, 1U, montaż wewn. (brytyjska) IVU6 IVU6-BK WR Szafy WR Szaro-biały Czarny 2-wiatrakowa górna taca wentylatorowa (brytyjska) BK 2-wiatrakowa górna taca wentylatorowa (Schuko) SCHUKO BK-SCHUKO PEŁNA GAMA DOSTĘPNYCH AKCESORIÓW Sprawdź dostępność produktu w lokalnym biurze sprzedaży Excel lub u dystrybutora Encyklopedia Excel Pobierz Encyklopedię Excel z - pełną użytecznej wiedzy technicznej oraz informacji o rozwiązaniach sieciowych Excel. 30

PANELE KROSOWE (Patch Panele)

PANELE KROSOWE (Patch Panele) DO PONIŻSZYCH CEN STOSOWANA JEST AKTYWNA POLITYKA RABATOWA - ZAPYTAJ DYSTRYBUTORA cena detaliczna SYMBOL NAZWA OSPRZĘTU netto PANELE KROSOWE (Patch Panele) pk010 Panel krosowy STP/FTP 24 porty kat. 6 1U

Bardziej szczegółowo

PRODUKTY SIECIOWE DLA INSTALATORÓW

PRODUKTY SIECIOWE DLA INSTALATORÓW PRODUKTY SIECIOWE DLA INSTALATORÓW ASSMANN Network Technology, globalny producent z ponad -letnim doświadczeniem, jest profesjonalnym dostawcą w zakresie strukturalnych sieci kablowych. Pod marką DIGITUS

Bardziej szczegółowo

Szafa Rackowa Sprzętowa Environ ER800 szerokość 800 mm

Szafa Rackowa Sprzętowa Environ ER800 szerokość 800 mm Szafa Rackowa Sprzętowa Environ ER800 szerokość 800 mm Dostępne w wysokości 29U, 42U oraz 47U Głębokość 600, 800 lub 1000 mm Kolor Szaro-biały lub Czarny Nośność 600 kg Duże wcięcia w podstawie dla kabli

Bardziej szczegółowo

CENTRA DANYCH W OPARCIU O TECHNOLOGIE EXCEL

CENTRA DANYCH W OPARCIU O TECHNOLOGIE EXCEL CENTRA DANYCH W OPARCIU O TECHNOLOGIE EXCEL MAKSYMALIZACJA EFEKTYWNOŚCI PODNIESIENIE WYDAJNOŚCI ZWIĘKSZENIE RENTOWNOŚCI INWESTYCJI BEZ KOMPROMISÓW Excel oferuje kompleksowe wysokowydajne rozwiązania infrastrukturalne

Bardziej szczegółowo

Szafa Rackowa Teleinformatyczna Environ CR600 Szerokość 600 mm

Szafa Rackowa Teleinformatyczna Environ CR600 Szerokość 600 mm Szafa Rackowa Teleinformatyczna Environ CR600 Szerokość 600 mm Wysokość 24U 15U do 47U Głębokość 600, 800 lub 1000 mm Kolor Szaro-biały lub Czarny Nośność 600 kg Duże wcięcia w podstawie dla kabli Przepusty

Bardziej szczegółowo

Szafa Rackowa Teleinformatyczna Environ CR800 Szerokość 800 mm

Szafa Rackowa Teleinformatyczna Environ CR800 Szerokość 800 mm Szafa Rackowa Teleinformatyczna Environ CR800 Szerokość 800 mm Wysokość 24U do 47U Głębokość 600, 800 lub 1000 mm Kolor Szaro-biały lub Czarny Nośność 600 kg Duże wcięcia w podstawie dla kabli Przepusty

Bardziej szczegółowo

KABLE ŚWIATŁOWODOWE PANELE ŚWIATŁOWODOWE

KABLE ŚWIATŁOWODOWE PANELE ŚWIATŁOWODOWE KABLE ŚWIATŁOWODOWE UNIWERSALNY KABEL ŚWIATŁOWODOWY MM 4X50 OM3, LSOH, ANTYGRYZOŃ UNIWERSALNY KABEL ŚWIATŁOWODOWY MM 4X50 OM2, LSOH, ANTYGRYZOŃ UNIWERSALNY KABEL ŚWIATŁOWODOWY MM 4X62,5 OM1, LSOH, ANTYGRYZOŃ

Bardziej szczegółowo

ROZWIĄZANIA EXCEL DLA SIECI DOMOWYCH/SOHO

ROZWIĄZANIA EXCEL DLA SIECI DOMOWYCH/SOHO ROZWIĄZANIA EXCEL DLA SIECI DOMOWYCH/SOHO Domy podłączone do sieci Okablowanie strukturalne budynków mieszkalnych staje się coraz ważniejszą usługą w sektorze budowlanym i remontowym w związku z rosnącą

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (wykaz/cennik asortymentowo ilościowy) - OPZ. 60 szt.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (wykaz/cennik asortymentowo ilościowy) - OPZ. 60 szt. ... pieczątka firmowa ZADANIE Nr 3 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (wykaz/cennik asortymentowo ilościowy) - OPZ LP Opis przedmiotu zamówienia Ilość Wykonawca wypełnia kolumnę określając rodzaj (nazwę producenta)

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR. ZP/ATI/ WIMiM/05/2010. Załącznik nr 6d

PRZEDMIAR. ZP/ATI/ WIMiM/05/2010. Załącznik nr 6d ZP/ATI/ WIMiM/05/2010 Załącznik nr 6d PRZEDMIAR NAZWA INWESTYCJI : Przebudowa laboratoriów naukowych w budynku Hali Technologicznej ADRES INWESTYCJI : Szczecin al. Piastów 19A INWESTOR : Zachodniopomorski

Bardziej szczegółowo

Karta katalogowa. Oznaczenia: Kod: EM/TSMN-2Z EM/TSMN-3Z. Opis i charakterystyka techniczna produktu:

Karta katalogowa. Oznaczenia: Kod: EM/TSMN-2Z EM/TSMN-3Z. Opis i charakterystyka techniczna produktu: Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa natynkowa EmiterNet typ II z zamkiem Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa natynkowa EmiterNet typ III z zamkiem Oznaczenia: Kod: EM/TSMN-2Z EM/TSMN-3Z Opis i

Bardziej szczegółowo

DOSKONAŁE PARAMETRY OD SERWEROWNI DO STACJI ROBOCZEJ

DOSKONAŁE PARAMETRY OD SERWEROWNI DO STACJI ROBOCZEJ LEGRAND CABLING SYSTEM 2 DOSKONAŁE PARAMETRY OD SERWEROWNI DO STACJI ROBOCZEJ LCS 2 : OD SERWEROWNI DO STACJI ROBOCZEJ Kompletny system okablowania strukturalnego Nowości w ofercie: Szafy typu Rack 19

Bardziej szczegółowo

Połączeni przez jedno rozwiązanie

Połączeni przez jedno rozwiązanie Połączeni przez 1 Połączeni przez jedno rozwiązanie Wybór odpowiedniej infrastruktury okablowania ma kluczowe znaczenie dla Twojego przedsiębiorstwa. Nie tylko zapewnia ona łączność dla Twojego systemu

Bardziej szczegółowo

System Okablowania Strukturalnego

System Okablowania Strukturalnego System Okablowania Strukturalnego Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (przygotowana dla komponentów kat.5e U/UTP) Dane oferenta:............ Osoba kontaktowa:......... GenerikBT 2007 Strona 1 z 9 1. Spis

Bardziej szczegółowo

Panel terminujący 1U do szafy RACK (100 par przewodów), kod: R9120345. Patch Panel 24 porty BNC (podwójne gniazdo), kod: R9120310

Panel terminujący 1U do szafy RACK (100 par przewodów), kod: R9120345. Patch Panel 24 porty BNC (podwójne gniazdo), kod: R9120310 Patch Panele FTP 24 porty, kat. 5e RJ-45, kod: R912031 24 porty kat. 5e RJ-45, uchwyt na kable, kod: R9120311 24 porty kat. 5e RJ-45 (kąt 45O), kod: R9120315, 24 porty kat.5e RJ-45, kod: R9120316 48 portów

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia dla części A

Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia dla części A Załącznik nr 1 Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia dla części A A) Wykonanie instalacji dla sieci bezprzewodowej 32 punktów dostępowych Wi-Fi w budynku pałacu Rozmieszczenie punktów dostępowych

Bardziej szczegółowo

Z AKCESORIAMI. Patch Panele. Inne akcesoria

Z AKCESORIAMI. Patch Panele. Inne akcesoria Patch Panele FTP 24 porty, kat. 5e RJ-45, kod: R912031 24 porty kat. 5e RJ-45, uchwyt na kable, kod: R9120311 24 porty kat. 5e RJ-45 (kąt 45O), kod: R9120315, 24 porty kat.5e RJ-45, kod: R9120316 48 portów

Bardziej szczegółowo

Karta katalogowa. Emiter Sp. z o. o., ul. Porcelanowa 27, 40-241 Katowice, POLSKA, tel. +48 32 730 34 00. emiter@emiter.net.pl

Karta katalogowa. Emiter Sp. z o. o., ul. Porcelanowa 27, 40-241 Katowice, POLSKA, tel. +48 32 730 34 00. emiter@emiter.net.pl Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowe EmiterNet typ I Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowe EmiterNet typ II Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowe EmiterNet typ III Oznaczenia: Telekomunikacyjna

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja produktu Patchcordy

Specyfikacja produktu Patchcordy BKT ELEKTRONIK ma ponad 10 lat doświadczenia w produkcji produktów światłowodowych przy użyciu maszyn polerskich i nowoczesnych urządzeń pomiarowych. Seria produktów QuickFiber została zaprojektowana by

Bardziej szczegółowo

Kable kategorii 5E/ 6/ 6A/ 7/ 7A

Kable kategorii 5E/ 6/ 6A/ 7/ 7A VEMCO Sp. z o.o. - Cennik okablowania strukturalnego LEONI-KERPEN 2 Kable kategorii 5E/ 6/ 6A/ 7/ 7A Kable instalacyjne kat. 5E UTP Draka Comteq J-2YY Typ: U/UTP, 125 MHz, PVC Wymiary: 4x2xAWG 24/1 CD2743731

Bardziej szczegółowo

Montaż gniazd abonenckich podtynkowych - demontaż na parterze i II piętrze urządzeń nie nadających się do ponownego montażu - Gniazdo 2xRJ45

Montaż gniazd abonenckich podtynkowych - demontaż na parterze i II piętrze urządzeń nie nadających się do ponownego montażu - Gniazdo 2xRJ45 Przediar okablowania WFOSiGW Lp. Podstawa Opis i wyliczenia j.. Poszcz. Raze Dokuentacja kosztorysowa infrastruktury sieci okablowania strukturalnego parteru i II piętra w Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska

Bardziej szczegółowo

OKABLOWANIE ŚWIATŁOWODOWE

OKABLOWANIE ŚWIATŁOWODOWE OKABLOANIE ŚIATŁOODOE UNIERSALNY KABEL ZENĘTRZNO-ENĘTRZNY Z NIEMETALICZNĄ OCHRONĄ PRZED GRYZONIAMI Kabel uniwersalny, zewnętrzno-wewnętrzny z niemetaliczną ochroną przed gryzoniami i czarnym płaszczem

Bardziej szczegółowo

Patch Panel 1U, 24 porty kat.5e RJ-45, kod: R Panel terminujący 1U do szafy RACK (100 par przewodów), kod: R

Patch Panel 1U, 24 porty kat.5e RJ-45, kod: R Panel terminujący 1U do szafy RACK (100 par przewodów), kod: R Patch Panele FTP 24 porty, kat. 5e RJ-45, kod: R912031 24 porty kat. 5e RJ-45, uchwyt na kable, kod: R9120311 24 porty kat. 5e RJ-45 (kąt 45O), kod: R9120315, 24 porty kat.5e RJ-45, kod: R9120316 KATALOG

Bardziej szczegółowo

SPORZĄDZIŁ KALKULACJE : T. Klimek DATA OPRACOWANIA : 05-2011. Ogółem wartość kosztorysowa robót : Słownie: WYKONAWCA : INWESTOR :

SPORZĄDZIŁ KALKULACJE : T. Klimek DATA OPRACOWANIA : 05-2011. Ogółem wartość kosztorysowa robót : Słownie: WYKONAWCA : INWESTOR : NAZWA INWESTYCJI : Instalacja strukturalna - rozbudowa istniejącego systeu w CK Zaek ADRES INWESTYCJI : Poznań, ul. Św. Marcin80/82 INWESTOR : Centru Kultury "Zaek" w Poznaniu ADRES INWESTORA : Poznań,

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT 21-030 MOTYCZ, STASIN 1, tel. 883 788 680, e-mail:wojtek_switek@op.pl SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT 45314320-0 Instalowanie okablowania komputerowego Inwestor : Ośrodek Leczenia Uzależnień

Bardziej szczegółowo

Światłowodowe przewody krosowe ze złączami różnych typów w wersji jednomodowej i wielomodowej

Światłowodowe przewody krosowe ze złączami różnych typów w wersji jednomodowej i wielomodowej Światłowodowe przewody krosowe ze złączami różnych typów w wersji jednomodowej i wielomodowej Optical Duplex patch cords with various types of connectors (ST, LC, SC) available in single-mode or multi-mode

Bardziej szczegółowo

OKABLOWANIE ŚWIATŁOWODOWE

OKABLOWANIE ŚWIATŁOWODOWE Nowe produkty 2016 Zajrzyj do środka, aby poznać nowe produkty Excel. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat cen i dostępności, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem handlowym lub odwiedź

Bardziej szczegółowo

Wg rozdzielnika: do wszystkich zainteresowanych i uczestników postępowania o zamówienie publiczne.

Wg rozdzielnika: do wszystkich zainteresowanych i uczestników postępowania o zamówienie publiczne. Poznań, dnia 22.07.2013 EZ/350/83/2013/911 Wg rozdzielnika: do wszystkich zainteresowanych i uczestników postępowania o zamówienie publiczne. dotyczy: przetargu nieograniczonego nr EZ/350/83/2013 serwis

Bardziej szczegółowo

Spis treści

Spis treści Pasywna infrastruktura sieciowa, teleinformatyczna i telekomunikacyjna, ze względu na wszechstronność zastosowań jest jednym z kluczowych elementów każdego projektu budowlanego. Dokonując wyboru technologii

Bardziej szczegółowo

Program partnerski Excel - Międzynarodowy

Program partnerski Excel - Międzynarodowy Program partnerski Excel - Międzynarodowy Excel oferuje kompleksowe i wysokowydajne rozwiązania infrastrukturalne światowej klasy - projektowane, wytwarzane, objęte wsparciem i dostarczane - bez żadnych

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH

SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH BUDOWA BUDYNKU SOCJALNEGO PRZY UL. DWORCOWEJ W USTRONIU SST E5 ROBOTY ELEKTRYCZNE OKABLOWANIE STRUKTURALNE GRUPA: Roboty instalacyjne

Bardziej szczegółowo

Sieć komputerowa - kod CPV: 45314310-7

Sieć komputerowa - kod CPV: 45314310-7 P R Z E D M I A R R O B Ó T Sieć komputerowa - kod CPV: 45314310-7 Data: 2007-03-05 Budowa: Przystosowanie pomieszczeń piwnicy na serwerownię, modernizacja okablowania strukturalnego. Kody CPV: 45314310

Bardziej szczegółowo

SYSTEM OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO

SYSTEM OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO SYSTEM OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO www.emiter.net.pl 1 Okablowanie strukturalne Charakterystyka systemu System okablowania strukturalnego Emiter Net obejmuje elementy kategorii 5e, 6 i 6A oraz kable kategorii

Bardziej szczegółowo

Szafy teleinformatyczne i akcesoria

Szafy teleinformatyczne i akcesoria VEMCO Sp. z o.o. - Cennik szaf teleinformatycznych TECNOSTEEL 2 Szafy wolnostojące 19" TECNO 600-800 - Szafy stojące z czterema 19" belkami nośnymi z możliwością regulacji głębokości, drzwi z uchwytem

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III Załącznik nr 3 do SIWZ ZP.342-7/PW/14 Kody CPV: SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III Dostawa sprzętu serwerowego i akcesoriów sieciowych 32520000-4 Sprzęt i kable telekomunikacyjne 30230000-0

Bardziej szczegółowo

Projekt wykonawczy. Rozbudowa sieci światłowodowej w budynku. Urząd Miasta Szczecin. pl. Armii Krajowej 1, Szczecin. Budynek Urzędu Miasta Szczecin

Projekt wykonawczy. Rozbudowa sieci światłowodowej w budynku. Urząd Miasta Szczecin. pl. Armii Krajowej 1, Szczecin. Budynek Urzędu Miasta Szczecin Projekt wykonawczy Rozbudowa sieci światłowodowej w budynku Urzędu Miasta Szczecin Nr projektu: 05-2008 Inwestor: Obiekt: Adres: Branża: Projektował: Certyfikat: Urząd Miasta Szczecin pl. Armii Krajowej

Bardziej szczegółowo

OKABLOWANIE EMITERNET DLA BUDYNKÓW WG NOWYCH PRZEPISÓW

OKABLOWANIE EMITERNET DLA BUDYNKÓW WG NOWYCH PRZEPISÓW OKABLOWANIE EMITERNET DLA BUDYNKÓW WG NOWYCH PRZEPISÓW W listopadzie 2012 roku ukazało się Rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej dotyczące zmiany warunków technicznych,

Bardziej szczegółowo

SYSTEM OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO

SYSTEM OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO SYSTEM OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO 1 Okablowanie strukturalne Charakterystyka systemu System okablowania strukturalnego Emiter Net obejmuje elementy kategorii 5e, 6 i 6A oraz kable kategorii 7. Linie produktów

Bardziej szczegółowo

w Schrack Info OPIS DOSTĘPNOŚĆ STORE NR KAT. Tester kabli RJ45 (UTP+STP)/RJ11/koncentrycznych, z torbą Tester okablowania BNC/RJ45, z torbą

w Schrack Info OPIS DOSTĘPNOŚĆ STORE NR KAT. Tester kabli RJ45 (UTP+STP)/RJ11/koncentrycznych, z torbą Tester okablowania BNC/RJ45, z torbą w Testery okablowania Tester okablowania umożliwia łatwe i szybkie zdiagnozowanie sieci pod kątem otwartych lub zwartych par na okablowaniu strukturalnym ze złączami RJ45/RJ11 oraz koncentrycznym z wtykami

Bardziej szczegółowo

System Okablowania Strukturalnego

System Okablowania Strukturalnego System Okablowania Strukturalnego Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (przygotowana dla komponentów kat.6 U/FTP) Dane oferenta:............ Osoba kontaktowa:......... GenerikBT 2007 Strona 1 z 8 1. Spis

Bardziej szczegółowo

Szafy sieciowe i serwerowe DIGITUS Seria DYNAMIC BASIC

Szafy sieciowe i serwerowe DIGITUS Seria DYNAMIC BASIC Szafy sieciowe i serwerowe DIGITUS Seria DYNAMIC BASIC Korzyści - seria szaf Dynamic Basic Wejścia kablowe wstępnie wycięte umieszczone w dolnej części szafy Modułowa konstrukcja ramy aluminiowej Drzwi

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ II. spawana

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ II. spawana Załącznik nr 2 do zapytania z dnia 10.12.2014 r. Kody CPV: SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ II Dostawa sprzętu serwerowego i akcesoriów sieciowych 32520000-4 Sprzęt i kable telekomunikacyjne

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA MATERIAŁÓW E415/4-00. Specyfikacja zawiera 7 ponumerowanych stron

SPECYFIKACJA MATERIAŁÓW E415/4-00. Specyfikacja zawiera 7 ponumerowanych stron Specyfikacja zawiera ponumerowanych stron Demontaże 1 Demontaż istniejącej instalacji elektrycznej w pomieszczeniach poddasza oraz w salach 223 do 226 przed ostatecznym demontażem uzgodnić szczegóły i

Bardziej szczegółowo

2. PRODUKTY EKRANOWANE KATEGORII 6A i 7

2. PRODUKTY EKRANOWANE KATEGORII 6A i 7 BEZNARZĘDZIOWE EKRANOWANE GNIAZDA MODULARNE RJ5 TYPU KEYSTONE STP KAT. 6A Beznarzędziowe, ekranowane gniazda transmisyjne A-LAN służą do budowy zarówno punktów abonenckich jak i pól krosowych w instalacjach

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie dodatkowe do szafki wiszącej ecovari 10

Wyposażenie dodatkowe do szafki wiszącej ecovari 10 SZAFKI WISZĄCE Szafka wisząca ecovari 10 Szafka wisząca ecovari 10 Szafki wiszące typu ecovari 10 przeznaczone są dla małych instalacji sieciowych. Urządzenia wewnątrz szafki można mocować do 10 profili,

Bardziej szczegółowo

LABORATORIUM TECHNIK INFORMATYK

LABORATORIUM TECHNIK INFORMATYK LABORATORIUM TECHNIK INFORMATYK 1. Tor logiczny z miedzi: Kabel U/UTP 200mHz kat.5+, 4 pary 24AWG100 Ohm producent AMP Moduł gniazda RJ45 nieekranowany kat. 5+ SL, T568A/B producent AMP 2. Tor logiczny

Bardziej szczegółowo

Okablowanie strukturalne. Komponenty okablowania strukturalnego

Okablowanie strukturalne. Komponenty okablowania strukturalnego Okablowanie strukturalne Komponenty okablowania strukturalnego Panele krosowe z gniazdami RJ45 kat. 5e i 6 Wersje ekranowane i nieekranowane System paneli krosowych, modułowych do montażu różnych typów

Bardziej szczegółowo

modułów kasetowych Seria PMK-19-3U-12 charakterystyka: montaż do belek montażowych o rozstawie 19"

modułów kasetowych Seria PMK-19-3U-12 charakterystyka: montaż do belek montażowych o rozstawie 19 Półka modułów kasetowych Seria reduktory RED-21-3U do montażu w stojaku o rozstawie belek 21" Półka modułów kasetowych możliwość montażu w stojakach o rozstawie belek 21" umożliwia montaż do 12 szt. kompaktowych

Bardziej szczegółowo

Instrukcja. Instrukcja montażu wyposażenia:

Instrukcja. Instrukcja montażu wyposażenia: Instrukcja montażu wyposażenia: Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowe EmiterNet typ I Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowe EmiterNet typ II Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowe EmiterNet typ III

Bardziej szczegółowo

Przedmiar robót. Rozbudowa sieci strukturalnej

Przedmiar robót. Rozbudowa sieci strukturalnej Przedmiar robót Rozbudowa sieci strukturalnej Obiekt: Budynek Sądu Okręgowego w Katowicach ul. Andrzeja 16/18, 40-957 Katowice Zamawiający: Sąd Okręgowy w Katowicach ul. Francuska 38, 40-028 Katowice Jednostka

Bardziej szczegółowo

Stojaki LiSA. charakterystyka:

Stojaki LiSA. charakterystyka: Stojaki LiSA Stojaki systemu LiSA charakterystyka: elastyczne systemy modułowe dla dużych węzłów sieci szkieletowych, dystrybucyjnych oraz węzłów kolokacyjnych idealne dla dużych punktów dystrybucyjnych

Bardziej szczegółowo

PAMIĘTAJ: Do zainstalowania modułu na kablu niezbędne jest złącze kabla VarioKeystone!

PAMIĘTAJ: Do zainstalowania modułu na kablu niezbędne jest złącze kabla VarioKeystone! LEONI Kerpen 6 FTP RJ45 VarioKeystone firmy LEONI Kerpen, 1 port RJ45 kat. 6 (ISO/IEC) de-embedded, kompatybilny z 10GBase-T 500 MHz, ekranowany, mocowanie typu VarioKeystone, sekwencja EIA/TIA 568 A.

Bardziej szczegółowo

Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet typ PW1Z Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet typ PW2Z

Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet typ PW1Z Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet typ PW2Z Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet typ PW1Z Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet typ PW2Z Oznaczenia: Kod: EM/TSM-PW1Z EM/TSM-PW2Z Opis i charakterystyka techniczna produktu:

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja patchcordów światłowodowych

Specyfikacja patchcordów światłowodowych Specyfikacja patchcordów światłowodowych A. DEFINICJE W niniejszej specyfikacji zastosowano słownictwo w oparciu o normy zakładowe TP S.A., a w szczególności: ZN-96/TPSA-002. Linie optotelekomunikacyjne.

Bardziej szczegółowo

Znak sprawy: GIS/2919/2014/mb Drawno, dnia 17.07.2014

Znak sprawy: GIS/2919/2014/mb Drawno, dnia 17.07.2014 Znak sprawy: GIS/2919/2014/mb Drawno, dnia 17.07.2014 Drawieński Park Narodowy ul. Leśników 2 73-220 Drawno ZAPROSZENIE do złożenia propozycji cenowej na zadanie pn.: Modernizacja sieci informatycznej

Bardziej szczegółowo

Temat 6.7. Projektowanie, montaż i konfiguracja sieci komputerowej

Temat 6.7. Projektowanie, montaż i konfiguracja sieci komputerowej Temat 6.7. Projektowanie, montaż i konfiguracja sieci komputerowej Normy okablowania strukturalnego PN-EN 50173-1:2004 Technika informatyczna. Systemy okablowania strukturalnego. Część 1: Wymagania ogólne

Bardziej szczegółowo

www.dipol.com.pl KATALOG ROZWIĄZAŃ ŚWIATŁOWODOWYCH www.dipol.com.pl Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na NASZEJ STRONIE

www.dipol.com.pl KATALOG ROZWIĄZAŃ ŚWIATŁOWODOWYCH www.dipol.com.pl Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na NASZEJ STRONIE KATALOG ROZWIĄZAŃ ŚWIATŁOWODOWYCH W ofercie posiadamy, między innymi: ź media konwertery, ź wideo konwertery, ź moduły SFP, ź switche i routery z portami FO, ź kable światłowodowe: wewnętrzne, uniwersalne,

Bardziej szczegółowo

Katalog Nakładów Rzeczowych KNR EM-01 Okablowanie strukturalne EmiterNet

Katalog Nakładów Rzeczowych KNR EM-01 Okablowanie strukturalne EmiterNet Katalog Nakładów Rzeczowych KNR EM-01 Okablowanie strukturalne EmiterNet Katalog Nakładów Rzeczowych KNR EM-01 został opracowany przez: EMITER Spółka z o.o. 40-241 Katowice, ul. Porcelanowa 27, tel. 32

Bardziej szczegółowo

simon Basic moduł k45

simon Basic moduł k45 Simon BASIC moduł K 45 Seria Basic Moduł K 45 to innowacyjna linia osprzętu elektroinstalacyjnego, która umożliwia rozbudowę instalacji teletechnicznej o dodatkowe rozwiązania. Wykorzystywane dotąd wyłącznie

Bardziej szczegółowo

Katalog on-line: http://universe.rdm.com

Katalog on-line: http://universe.rdm.com 2014 Katalog produktów R&M Systemy miedziane i światłowodowe 3 Przedstawiamy skróconą wersję katalogu produktów R&M. Kompletne portfolio produktów wraz z dokumentacją znajduje się w katalogu on-line dostępnym

Bardziej szczegółowo

PN sprzedażo wy. cena SRP OPIS TECHNICZNY. zdjęcie

PN sprzedażo wy. cena SRP OPIS TECHNICZNY. zdjęcie LP zdjęcie PN sprzedażo wy cena SRP OPIS TECHNICZNY netto AFB - Puszka podłogowa do podłogi podwieszanej, na 4 moduły w standardzie 45x45 mm Wymiary zewnętrzne:169x141,5 mm. Wymiary montażowe: 161x133

Bardziej szczegółowo

4. PRODUKTY NIEEKRANOWANE KATEGORII 6

4. PRODUKTY NIEEKRANOWANE KATEGORII 6 PATCH PANEL NIEEKRANOWANY UTP 2 KAT. 6 Podstawowy element systemu kategorii 6 zaprojektowany do wykonywania głównych i pośrednich punktów dystrybucyjnych w szybkich sieciach teleinformatycznych nienarażonych

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR. Wymiana sieci LAN oraz sieci teletechnicznej IP

PRZEDMIAR. Wymiana sieci LAN oraz sieci teletechnicznej IP KORI Ptak Krzysztof 05-200 Wołoin, ul. 1 Maja 11/24 Wyiana sieci LAN oraz sieci teletechnicznej IP Klasyfikacja robót wg. Wspólnego Słownika Zaówień 45300000-0 Roboty instalacyjne w budynkach 45310000-3

Bardziej szczegółowo

PROJEKT WYKONANIA OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO. W BUDYNKACH A i B

PROJEKT WYKONANIA OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO. W BUDYNKACH A i B Załącznik nr 2 PROJEKT WYKONANIA OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO W BUDYNKACH A i B STAROSTWA POWIATOWEGO W NOWYM TOMYŚLU UL. POZNAŃSKA 33 INWESTOR: STAROSTWO POWIATOWE w Nowym Tomyślu OBIEKT: BUDYNEK STAROSTWA

Bardziej szczegółowo

Simon BASIC moduł K45

Simon BASIC moduł K45 Simon BASIC moduł K 45 Seria Basic Moduł K 45 to innowacyjna linia osprzętu elektroinstalacyjnego, która umożliwia rozbudowę instalacji teletechnicznej o dodatkowe rozwiązania. Wykorzystywane dotąd wyłącznie

Bardziej szczegółowo

CONI Zintegrowana funkcjonalność

CONI Zintegrowana funkcjonalność CONI Zintegrowana funkcjonalność 17 FACILITY SYSTEM CONI / Listwy zasilające CONI Listwy zasilające, krótkie i długie wersje Ramki do zabudowy CONI dostępne są w wersji krótkiej oraz długiej. Głębokość

Bardziej szczegółowo

SZAFY RACK 19" I AKCESORIA

SZAFY RACK 19 I AKCESORIA SZAFY RACK 19" I AKCESORIA PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA KATALOG PRODUKTÓW WWW.RACKSYSTEMS.PL SZAFY RACK 19" WISZĄCE Wymiar y opakowania szaf y złożonej Wymiar y opakowania szaf y rozłożonej Objętość [m³]

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR ROBÓT. 42-506 Będzin ul. Kijowska 16. MARIUSZ ZEMŁA Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane

PRZEDMIAR ROBÓT. 42-506 Będzin ul. Kijowska 16. MARIUSZ ZEMŁA Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane MARIUSZ ZEMŁA Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane "R E N M A R" 42-506 Będzin ul. Kijowska 16 PRZEDMIAR ROBÓT Klasyfikacja robót wg. Wspólnego Słownika Zamówień 45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu skrzynki i wyposażenia:

Instrukcja montażu skrzynki i wyposażenia: Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet typ PW1Z Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet typ PW2Z Oznaczenia: Kod: EM/TSM-PW1Z EM/TSM-PW2Z Uwaga: poniżej przedstawiono sposób montażu

Bardziej szczegółowo

WSPÓŁPRACA, ROZWIĄZANIA

WSPÓŁPRACA, ROZWIĄZANIA WSPÓŁPRACA, ROZWIĄZANIA Firma A-LAN oferuje dwie możliwości zakupu swoich produktów na rynku polskim: - całego kompletnego systemu okablowania strukturalnego objętego 25 letnią gwarancją. - pojedynczych

Bardziej szczegółowo

Systemy rozprowadzania energii

Systemy rozprowadzania energii Systemy rozprowadzania energii W budynkach biurowych Nasze rozwiązania pozwalają na budowę elastycznych i zaawansowanych technicznie instalacji w budynkach ensto.pl 2 Idealne rozwiązanie dla nowoczesnego

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja patchcordów światłowodowych

Specyfikacja patchcordów światłowodowych Specyfikacja patchcordów światłowodowych A. DEFINICJE W niniejszej specyfikacji zastosowano słownictwo w oparciu o normy zakładowe TP S.A., a w szczególności: ZN-96/TPSA-002. Linie optotelekomunikacyjne.

Bardziej szczegółowo

Karta katalogowa. Emiter Sp. z o. o., ul. Porcelanowa 27, Katowice, POLSKA, tel

Karta katalogowa. Emiter Sp. z o. o., ul. Porcelanowa 27, Katowice, POLSKA, tel Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowe EmiterNet typ I Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowe EmiterNet typ II Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowe EmiterNet typ III Oznaczenia: Telekomunikacyjna

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu przełącznicy

Instrukcja montażu przełącznicy Instrukcja montażu przełącznicy Global 19 6U Wrzesień 2013 ver.13.09.01.ph - 1 - 1. Przełącznica Global 4-6 U do szaf 19 lub 21 Przełącznica Global jest przystosowana do montażu w stojakach lub szafach

Bardziej szczegółowo

SYSTEM OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO

SYSTEM OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO SYSTEM OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO 1 2 SYSTEM OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO Okablowanie strukturalne Charakterystyka systemu System okablowania strukturalnego Emiter Net obejmuje elementy kategorii 5e, 6 i

Bardziej szczegółowo

KKMtech. broszura informacyjna

KKMtech. broszura informacyjna Wymagania dzisiejszego biznesu powodują, że coraz bardziej istotny jest natychmiastowy przekaz i dostępność informacji zarówno od współpracowników, jak i z zewnątrz. Informacja może wyglądać na wiele różnych

Bardziej szczegółowo

Zatwierdzam: PRZEDMIAR ROBÓT

Zatwierdzam: PRZEDMIAR ROBÓT Wartość kosztorysowa Słownie: Zatwierdzam: PRZEDMIAR ROBÓT Obiekt Izba Celna w Nowym Targu - Przebudowa istniejącej instalacji teleinformatycznej oraz sieci zasilania gwarantowanego - INSTALACJA OKABLOWANIA

Bardziej szczegółowo

ROZWIĄZANIA BASIC MODUŁ W STANDARDZIE K 45

ROZWIĄZANIA BASIC MODUŁ W STANDARDZIE K 45 ROZWIĄZANIA BASIC MODUŁ W STANDARDZIE K 45 Adapter K 45 to innowacyjny produkt, który umożliwia rozbudowę instalacji teletechnicznej o dodatkowe rozwiązania. Wykorzystywane dotąd wyłącznie w serii Simon

Bardziej szczegółowo

Telekomunikacyjne skrzynki mieszkaniowe

Telekomunikacyjne skrzynki mieszkaniowe Telekomunikacyjne skrzynki mieszkaniowe Schrack 4 Home Nowa oferta telekomunikacyjnych skrzynek mieszkaniowych Schrack 4 Home to trzy serie o różnych gabarytach i kubaturze. W TSM serii PPBKI W TSM serii

Bardziej szczegółowo

Wyprzedaż produktów magazynowych

Wyprzedaż produktów magazynowych Wyprzedaż produktów magazynowych Osoba kontaktowa w ZPAS : specjalne ceny - ograniczone ilości Oferta obowiązuje od 12 czerwca 2009 r. do wyczerpania zapasów. Szafy teleinformatyczne i energetyczne Lp.

Bardziej szczegółowo

OFERTA: Teleinformatyczne SZAFY WISZĄCE 10 i , 6, 9, 12, 15, 18, 21 U

OFERTA: Teleinformatyczne SZAFY WISZĄCE 10 i , 6, 9, 12, 15, 18, 21 U PEKRA s.c. 91-342 Łódź ul. Zbąszyńska 5 OFERTA: Teleinformatyczne SZAFY WISZĄCE 10 i 19 4.5, 6, 9, 12, 15, 18, 21 U WWW.PEKRA.PL Szafka BECATUS 19 Szafka wisząca BECATUS 19 Szafka wisząca BECATUS 19 6U

Bardziej szczegółowo

SZAFA SERWEROWA OBUDOWA ZAPEWNIAJĄCA OCHRONĘ SPRZĘTU ZAINSTALOWANEGO W SERWEROWNIACH KOMPONENTY I ROZWIĄZANIA TELEINFORMATYCZNE DANE TECHNICZNE

SZAFA SERWEROWA OBUDOWA ZAPEWNIAJĄCA OCHRONĘ SPRZĘTU ZAINSTALOWANEGO W SERWEROWNIACH KOMPONENTY I ROZWIĄZANIA TELEINFORMATYCZNE DANE TECHNICZNE SZB SE 19" SZAFA SERWEROWA OBUDOWA ZAPEWNIAJĄCA OCHRONĘ SPRZĘTU ZAINSTALOWANEGO W SERWEROWNIACH Oferowana w 2 wykonaniach gabarytowych, w tym wykonań w stałej sprzedaży z magazynu ZPAS S.A. Rozbudowany

Bardziej szczegółowo

PROJEKT BUDOWLANY - WYKONAWCZY

PROJEKT BUDOWLANY - WYKONAWCZY PROJEKT BUDOWLANY - WYKONAWCZY Rozbudowa i przebudowa istniejącego obiektu przedszkola w Konstancinie-Jeziornie Inwestor: Miejs realizacji: Zarząd Gminny w Konstancinie-Jeziorna ul. Jaworskiego 3 Dz.Nr.10/28

Bardziej szczegółowo

S-Cabling. broszura informacyjna

S-Cabling. broszura informacyjna Wymagania dzisiejszego biznesu powodują, że coraz bardziej istotny jest natychmiastowy przekaz i dostępność informacji zarówno od współpracowników, jak i z zewnątrz. Informacja może wyglądać na wiele różnych

Bardziej szczegółowo

WYKONAWCY W POSTĘPOWANIU IM-ZP.271.3.8.2015

WYKONAWCY W POSTĘPOWANIU IM-ZP.271.3.8.2015 Opole, 14 kwietnia 2015 r. IM-ZP.271.3.8.2015 WYKONAWCY W POSTĘPOWANIU IM-ZP.271.3.8.2015 Dot. Przebudowa sieci teleinformatycznej i dedykowanej sieci elektrycznej wraz z przebudową serwerowni - Ratusz,

Bardziej szczegółowo

NPA-.. Przeznaczenie:

NPA-.. Przeznaczenie: Strona 1 z 6 Nazwa DUALNE PRZYŁĄCZE ABONENCKIE Symbol NPA-.. Przeznaczenie: Dualne przyłącza abonenckie serii NPA znajdują zastosowanie tam, gdzie istnieje potrzeba podłączenia urządzeń odbiorczych abonenta

Bardziej szczegółowo

KARTA KATALOGOWA: SZAFA STOJĄCA IP 30 DSS. Dane techniczne

KARTA KATALOGOWA: SZAFA STOJĄCA IP 30 DSS. Dane techniczne KARTA KATALOGOWA: SZAFA STOJĄCA IP 30 DSS Dane techniczne Rama spawana z blachy stalowej o grubości 2 mm, malowana proszkowo Dostępne wysokości: 42 i 45U Szerokości: 600 i 800 mm Głębokości: 800 i 1000

Bardziej szczegółowo

Zatwierdzam: PRZEDMIAR ROBÓT

Zatwierdzam: PRZEDMIAR ROBÓT Wartość kosztorysowa Słownie: Zatwierdzam: PRZEDMIAR ROBÓT Obiekt Izba Celna w Nowym Targu - Przebudowa istniejącej instalacji teleinformatycznej oraz sieci zasilania gwarantowanego - INSTALACJA OKABLOWANIA

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR ROBÓT. Klasyfikacja robót wg. Wspólnego Słownika Zamówień Roboty instalacyjne elektryczne

PRZEDMIAR ROBÓT. Klasyfikacja robót wg. Wspólnego Słownika Zamówień Roboty instalacyjne elektryczne PRZEDMIAR ROBÓT Klasyfikacja robót wg. Wspólnego Słownika Zamówień 45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne NAZWA INWESTYCJI : Adaptacji pomieszczeń na 5 piętrze w obiekcie przy ul. Francuskiej 70 w

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania. i osprzęt instalacyjny innych producentów

Rozwiązania. i osprzęt instalacyjny innych producentów Rozwiązania i osprzęt instalacyjny innych producentów Spis treści...2 MONTAŻ MODUŁÓW G-CONNECT KEYSTONE W OSPRZĘCIE KONTAKT Z SERII MEGA CLASSIC... 3 MONTAŻ MODUŁÓW G-CONNECT KEYSTONE W OSPRZĘCIE LEGRAND

Bardziej szczegółowo

Szafy teleinformatyczne i okablowanie strukturalne

Szafy teleinformatyczne i okablowanie strukturalne www.eaton.com www.moeller.pl Szafy teleinformatyczne i okablowanie strukturalne PODSTAWY TEORETYCZNE Najpopularniejsza topologia sieci: Podstawy Teoretyczne Najważniejsze normy: - EIA/TIA 568A (EIA/TIA

Bardziej szczegółowo

Nowość! Obudowy multimedialne ECT/ECM MEDIA

Nowość! Obudowy multimedialne ECT/ECM MEDIA Nowość! Obudowy multimedialne ECT/ECM MEDIA 27.07.2017 Jean Mueller Polska Sp. z o.o. 02-29 Warszawa ul. Krótka tel.: 22/751 79 01/02 e-mail: info@jeanmueller.pl ECT/ECM MEDIA Charakterystyka: obudowa

Bardziej szczegółowo

ELWOJ. Instalacje Elektryczne i Projekty ul. Woronicza 36 lok.13; 02-640 W-wa tel. 226467083; 0-602658123 elwoj@wp.pl www.elwoj.

ELWOJ. Instalacje Elektryczne i Projekty ul. Woronicza 36 lok.13; 02-640 W-wa tel. 226467083; 0-602658123 elwoj@wp.pl www.elwoj. egz.. nr dok.268/2014 ELWOJ Instalacje Elektryczne i Projekty ul. Woronicza 36 lok.13; 02-640 W-wa tel. 226467083; 0-602658123 elwoj@wp.pl INWESTOR OBIEKT INWESTYCJA STADIUM BRANŻA 00-626 Warszawa, ul.

Bardziej szczegółowo

Ilość i wielkość dławików, max STP-S x PG29/PG21/ PG16 przelotowo lub STP-S12/6 12 6x SC,FC,ST

Ilość i wielkość dławików, max STP-S x PG29/PG21/ PG16 przelotowo lub STP-S12/6 12 6x SC,FC,ST Katalog FTTX 0 Mufy i przełącznice ATEX MUFY I PRZEŁĄCZNICE ATEX MUFY STP-S Mufy światłowodowe typu STP-S są przeznaczone do łączenia kabli światłowodowych zawierających do włókien lub do zakończenia włókien

Bardziej szczegółowo

OFERTA BIURKA DLA NAUCZYCIELI

OFERTA BIURKA DLA NAUCZYCIELI OFERTA BIURKA DLA NAUCZYCIELI SPIS TREŚCI: STRONA 2 - BIURKA DLA NAUCZYCIELI STRONA 7 - KONTENERKI Staramy się aby sprzedawane przez nas produkty były w atrakcyjnych cenach. Jeżeli znajdziesz produkt o

Bardziej szczegółowo

K3 System Sp. z o.o. ul.patriotów 303; 04-767 Warszawa. SPORZĄDZIŁ PRZEDMIAR : Krzysztof Kostrzewa DATA OPRACOWANIA : 07.09.2015

K3 System Sp. z o.o. ul.patriotów 303; 04-767 Warszawa. SPORZĄDZIŁ PRZEDMIAR : Krzysztof Kostrzewa DATA OPRACOWANIA : 07.09.2015 K3 Syste Sp. z o.o. ul.patriotów 303; 04-767 Warszawa PRZEDMIAR NAZWA INWESTYCJI : Modernizacja okablowania strukturalnego w budynku biurowy i hali produkcyjno-ontażowej ADRES INWESTYCJI : ul. Gen.S. Kaliskiego

Bardziej szczegółowo

DCCS2 (Data Center Compact Solution Edition 2)

DCCS2 (Data Center Compact Solution Edition 2) Kompaktowe rozwiązania dla serwerowni DCCS2 (Data Center Compact Solution Edition 2) Skuteczne i trwałe rozwiązania okablowania w miedzi (RJ45 Cat.6 A )i światłowodach w dużej gęstości upakowania dla Państwa

Bardziej szczegółowo

PODSTAWA OPRACOWANIA...

PODSTAWA OPRACOWANIA... SPIS TREŚCI 1. INFORMACJE OGÓLNE... 2 2. PODSTAWA OPRACOWANIA... 2 3. PRZEDMIOT OPRACOWANIA... 2 4. INFRASTRUKTURA SIECIOWA PASYWNA I AKTYWNA... 2 5. GŁÓWNY PUNKT DYSTRYBUCYJNY - GPD A... 2 6. LOKALNY

Bardziej szczegółowo

Wiązki kablowe OptiKab

Wiązki kablowe OptiKab Seria OptiKab A Seria OptiKab F Wiązka kablowa OptiKab A wyprowadzenia na tubie 0,9 mm ułatwiające instalację w przełącznicach od strony liniowej instalacja w korytach lub duktach zakończenia kabla powinny

Bardziej szczegółowo

KA-2/005/2015 KRAKÓW dnia: L.Dz. KA-2/069/2015

KA-2/005/2015 KRAKÓW dnia: L.Dz. KA-2/069/2015 Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Dział Zamówień Publicznych ul. Warszawska 24 W-9/110, 31-155 KRAKÓW KA-2/005/2015 KRAKÓW dnia: 2015-01-23 L.Dz. KA-2/069/2015 O D P O W I E D Ź na zapytania

Bardziej szczegółowo