2002/2010. Milestones in innovative medical design Volume 3

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "2002/2010. Milestones in innovative medical design Volume 3"

Transkrypt

1 2002/2010 Milestones in innovative medical design Volume 3

2 Igor Gnot CEO Activeweb Medical Solutions Activeweb rozwija się dynamicznie dzięki sprawnemu rozpoznaniu rynku i zrozumieniu potrzeb Klienta. Budujemy młody zespół ekspertów, dzisiaj zatrudniając 40 osobowy team project managerów, grafi ków, programistów i realizatorów produkcji telewizji. Nie zapominamy o swoich korzeniach - dbałości o detale w projektach, lekarzu, który ma pracować z naszym oprogramowaniem oraz naszej misji. W ostatnich latach pracowaliśmy z rewelacyjnymi Product Managerami z firm farmaceutycznych rozwijając nowe koncepcje. Pozwoliło nam to zdobyć wspólnie uznanie także na międzynarodowej arenie. Nie mniejszą satysfakcję zdobyliśmy przy projektach z NFZ i Towarzystwami Medycznymi. Dziękuję za powierzone nam zaufanie i zapraszam do zapoznania się z naszym najnowszym portfolio. Igor Gnot CEO phone: mobile:

3 Przedsiębiorca roku 2008 W kategorii Nowy Biznes Ta nagroda, to nasz wielki sukces, a być docenionym w tak prestiżowym, niezależnym konkursie to powód do dumy, ale także dowód, że to co robimy ma sens i jest potrzebne. Nagroda należy się całemu zespołowi ludzi, z którymi mam szczęście pracować. Igor Gnot

4 Igor Gnot CEO phone: mobile:

5 Rozwiązania Kluczowe produkty i usługi edetailing Kompletne rozwiązanie od zaprojektowania prezentacji do zamieszczenia jej na stronie www lub wykorzystania na komputerze research & development Własny zespół Ruby on Rails,.net 4.0 WPF, Silverlight, Windows Phone, Adobe AIR, Actions Script, iphone/ipad najnowsze trendy technologiczne dla eventów Od Augmented Reality, imersji danych, nowych form sterowania prezentacją, laserów, RFID aż do granic naszej wyobraźni tv production Własny zespół produkcji telewizyjnych: konferencje, targi i inne eventy, publikacje DVD, post-produkcja clinical Intelligence Systemy Mobile, Desktop i Online. Aplikacje healthcare, rejestry medyczne, zarządzanie jakoscią, gromadzenie danych, systemy wsparcia decyzji terapeutycznej, komunikacja pomiędzy lekarzem a pacjentem webdesign Unikalny, wysokiej jakości, kompletny i dopasowany do prowadzonych kampanii od projektu, przez zarządzanie wdrożeniem aż po hostingu social Marketing Twitter, Facebook, Medpass i jeszcze więcej. Marketing społeczny przeprowadzony na wysokim poziomie dla zagwarantowania efektywnych i bezpiecznych kampanii. emarketing farmaceutyczny Ponad 8 lat doświadczenia w emarketingu dla branży farmaceutycznej, wśród naszych Klientów znalazło się 30 największych firm farmaceutycznych, ponad 300 projektów zakończonych sukcesem. Zapewniamy ekspertów na najwyższym poziomie.

6 Igor Gnot CEO phone: mobile: Realizacja własnej strony to zawsze jedno z największych wyzwań dla firmy. Pracowaliśmy prawie rok nad projektem, planem oraz dopowiednio dopasowanymi treściami. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo na niej szybko interesujące informacje.

7 Activeweb Sp. z o.o. Strona firmowa

8 Kamienie milowe Activeweb Sp. z o.o Openmedica.pl - Prowadzimy 9 specjalistycznych portali medycznych (kardiolog.pl; chirurg.pl; ginekolog.pl; lekarzonkolog.pl; genetyk.pl; radiolog.pl; ekonferencje.pl; poradnikmedyczny.pl; openmedica.pl) docierających do 0,5 mln czytelników (3,5 mln rocznie) z liczbą odsłon przekraczającą 2 mln miesięcznie mz.gov.pl - Wdrożyliśmy nową strategię komunikacji poprzez internet w Ministerstwie Zdrowia i prowadzimy ją poprzez kolejne zmiany kadr doceniani za profesjonalizm ptkardio. pl, kardiologiainwazyjna.pl, kardiochirurg.pl, ptoitr.pl i ptp. pl - Skutecznie realizujemy kolejne projekty dla renomowanych Towarzystw Medycznych w Polsce opiekamenopauzalna.pl - Tworzymy unikalny portal społeczności pacjentek i lekarzy ginekologów w zakresie tematyki hormonalnej terapii zastępczej z systemem Medpass Virtualcf - Wdrożenie dla centrali Solvay Gmbh Hanover innowacyjnej wielojęzykowej platformy komunikacji w środowisku osób chorych na mukowiscydozę, ich rodzin i lekarzy HPV - Tworzymy stronę internetową programu HPV.pl i koordynujemy działania prowadzone przez ten kanał MSD - Tworzymy portal korporacyjny MSD w oparciu o technologie Interwoven i system Medpas 2006 Openmedica TV - Uruchamiamy interaktywn kanał telewizyjny na żądanie w Internecie Novartis - Activeweb tworzy platformę wspomagającą prace kluczowych klinik okulistycznych.

9 2009 e-infekcje.pl Sanofi-Aventis wybiera Activeweb dla wdrożenia najnowszych portali specjalistycznych 2007 forumamd i Rescue budujemy architekturę i portal wsparcia decydji terapeutycznej i rejestr medyczny dla Novartis 2007 Profi Realizujemy największy projekt internetowo mobilny w Polsce dla firmy Sanofi-Aventis 2009 NFZ Ustanawiamy nowe standardy komunikacji w programach NFZ w projekcie Ewidencji RZS 2009 Schering-Plough, Solvay - wybiera Activeweb dla budowy portali korporacyjnych 2009 Medpass 2.5 Activeweb wychodzi poza ing z narzedziami społecznościowymi i komunikatorem dla lekarzy Boiron, Pfizer, Bioton - Activeweb wdraża portale korporacyjne firm farmacuetycznych i konsultuje strategię y s Rak-nerki.pl - Activeweb uruchamia portal specjalistyczny dla firmy Pfizer 2008 Openmedica budujemy społeczności lekarzy web Genteal - Startuje strona produktowa Genteal.pl dla Novartis. Openmedica 2.0 i Medpass API dla sieci medycznych portali społecznościowych i aplikacji Healthcare Clinical Intelligence dedykowane oprogramowanie dla służby zdrowia

10 Jarosław Kędra PMO phone: mobile: Activreweb zapewnia kompletne rozwiązanie edetailingowe od zaprojektowania skutecznych prezentacji do skonfigurowania łatwiej w użyciu aplikacji Presenter na tablety. Naszą dewizą jest Keep IT Simple stosowanie możliwie najprostszych rozwiązań. Nasze prezentacje Flash mogą być w prosty sposób opublikowane na stronie www lub zdalnie zamieszczone na komputerze stacjonarnym. Aplikacja Presenter jest najnowszym rozwiązaniem technologicznym Adobe AIR. Jest szybka. Jest optymalnym rozwiązaniem i może być zainstalowana na każdym komputerze z systemem Windows, Mac, Android czy Linux. Activeweb jest liderem w dziedzinie tworzenia prezentacji w Centralnej Europie przygotowując więcej niż 30 prezentacji edetailingowych tylko na przestrzeni ostatniego roku.

11 (e)detailing na tablety i strony www edetailing

12 Rafał Kowalczyk Sales Officer phone: mobile: Science Mobile to dedykowana aplikacja stworzona na urządzenia działające pod kontrolą systemu Windows Mobile. Aplikacja tworzona jest na podstawie problemu badawczego formularza CRF oraz innych wartości, jakie chcemy przekazać lekarzom. Aplikacja aktywnie wspiera lekarza w podejmowaniu decyzji terapeutycznej.

13 Rejestry medyczne i systemy wsparcia decyzji terapeutycznej for Windows Phone Science to unikalna technologia badań, rejestrów, ewidencji, systemów wsparcia decyzji terapeutycznych oraz marketingu bezpośredniego na podstawie silnika algorytmicznego. Aplikacja umożliwia budowanie dynamicznych, rozproszonych rozwiązań zbierania danych, oceny decyzji terapeutycznych, badań marketingowych. Aplikacje Science są dedykowane dla danego projektu badawczego lub marketingowego, zatem Klient otrzymuje unikalne i dopasowane do założeń projektu rozwiązanie technologiczne. Activeweb jest w stałej i bezpośredniej komunikacji z uczestnikami projektu, którymi zostają lekarze znani firmie z wcześniejszej współpracy. Pełne wdrożenie oraz zarządzanie projektem jest po stronie Activeweb. Głównymi zaletami Science Mobile są: operacje na danych z lub bez dostępu do sieci, niezawodna synchronizacja danych, automatyczne aktualizacje, monitoring sprzętu 24/7, zdalne wprowadzanie zmian, Science Mobile zapewnia raportowanie i monitoring badań 24/7. System raportuje dane zgodnie z wcześniej ustalonymi kryteriami w zależności od typu odbiorcy i jego potrzeb informacyjnych. To efektywne i niezwykle użyteczne narzędzie, pozwalające Twojej firmie na zyskanie potrzebnych informacji w drodze projektów badawczych.

14 Igor Gnot CEO phone: mobile: Apple ipad Najnowsza platforma edeiailingowa. Myśląc o docelowym odbiorcy skupiamy się i poszukujemy przede wszystkim funkcjonalności. Dzięki tym cechom Apple ipad, poza wszystkimi walorami estetycznymi, jest prosty i przejrzysty w nawigacji, co w efekcie przekłada się na jego popularność.

15 Praca z prezentacjami jeszcze nigdy nie była tak prosta. Odnajdywanie potrzebnych danych to żaden problem. Elastyczne reagowanie na potrzeby lekarzy. Przekazywanie informacji jest szybsze. Zbieraj informacje i obserwuj reakcje na Twoją prezentację w czasie rzeczywistym zarówno od lekarza jak i przełożonego. System Weryfikacji Medpass dla urządzeń ipad, stron www, Windows Phone i aplikacji desktop zapewnia unikalne zarządzanie wszystkimi zgromadzonymi podczas procesu sprzedaży informacjami. System na zadanie monitoruje, zbiera i przetwarza informacje 24/7. Dobrze zaprojektowana prezentacja jest kluczem do efektywnej sprzedaży. My to zapewniamy.

16 Augmented Reality Rzeczywistość Rozszerzona for unique selling position Jarosław Kędra PMO phone: mobile:

17

18 Maciej Krasnodębski Openmedica.tv Director phone: mobile:

19

20 Igor Gnot CEO phone: mobile:

21 Openmedica 2.0 Specjalistyczne portale medyczne

22 Maciej Krasnodębski Openmedica.tv Director phone: mobile:

23 Openmedica - relacje Relacje z konferencji

24 Maciej Krasnodębski Openmedica.tv Director phone: mobile:

25 Openmedica - relacje Kongres ECS 2008 Monachium

26 Rafał Kowalczyk Sales Officer phone: mobile:

27 Openmedica - relacje Relacje z konferencji

28 Maciej Krasnodębski Openmedica.tv Director phone: mobile:

29 Openmedica - lifestyle Podstrony tematyczne serwisu poradnikmedyczny.pl

30 Igor Gnot CEO phone: mobile:

31 Medpass 2.5 System logowania dla medycyny

32 Jarosław Kędra PMO phone: mobile: Tworząc ten projekt dla firmy Servier, przez wzgląd na grupę docelową skupiliśmy się przede wszystkich na funkcjonalności serwisu - dzięki temu, poza walorami estetycznymi, jest on czytelny i łatwy w nawigacji, co z kolei przekłada się na jego wysoka popularność.

33 Servier Cardio Club Strona informacyjna

34 Jarosław Kędra PMO phone: mobile: Czas realizacji projektu był bardzo napięty, mimo tego dzięki dobrej współpracy z Klientem prace projektowe przebiegały bardzo sprawnie. Tworząc stronę Lecz Nadciśnienie Skutecznie stawialiśmy nacisk przede wszystkim na estetykę wizualną strony i jej funkcjonalność.

35 Lecz Nadciśnienie Skutecznie Portal dedykowany ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej

36 Rafał Kowalczyk Sales Officer phone: mobile:

37 Pfizer Polska Sp. z o.o. Strona korporacyjna

38 Jarosław Kędra PMO phone: mobile: Kluczowymi aspektami, na których się skupiliśmy przy tworzeniu Pressromm dla firmy Solvay, były wyjątkowa szata graficzna oraz łatwość nawigacji. Projekt jest prototypowym rozwiązaniem, z uwagi na to, iż zawiera system zarządzania treścią umożliwiający proste wprowadzanie materiałów.

39 Pressroom Solvay. Prototypowy pressroom najnowszej generacji dla firmy Solvay

40 Jarosław Kędra PMO phone: mobile: Stworzenie interesującego i zachęcającego do interaktywności serwisu edukacyjnego to zawsze wyzwanie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologi i współpracy merytorycznej z Polskim Towarzystwem Medycyny Rodzinnej powstał multimedialny portal edukacyjny przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych lekarzy.

41 Astellas CME Nowoczesna platforma e-learningu dla lekarzy z możliwością uzyskania punków edukacyjnych

42 Jarosław Kędra PMO phone: mobile: Innowacyjność tego projektu polega na zastosowaniu komunikatora opartego o system Medpass, umożliwiającego informowanie uczestników kursów o dostępności nowych lekcji oraz ankiet. Największym wyzwaniem podczas projektowania był sposób dystrybucji informacji, w którym strona główna jest tylko wstępem do pełnych informacji.

43 Edukacja PROfil Nowoczesna aplikacja wspierająca edukację lekarzy wykorzystując elementy komunikacji bezpośredniej

44 Igor Gnot CEO phone: mobile:

45 Boiron Sp. z o.o. Strona korporacyjna

46 Igor Gnot CEO phone: mobile:

47 Boiron Sp. z o.o. Strona korporacyjna

48 Igor Gnot CEO phone: mobile:

49 Boiron Sp. z o.o. Strona korporacyjna

50 MSD Poland Strona korporacyjna Jarosław Kędra PMO phone: mobile: W projekcie dla MSD Polska musieliśmy od podstaw zbudować serwis korporacyjny zgodny z brandbookiem firmy oraz na systemie CMS zupełnie nieznanym w Polsce. Zadanie się udało - strona polskiego oddziału firmy MERCK dzięki drobnym smaczkom i systematyczności prezentacji materiałów, stała się wzorcowym przykładem wdrożenia oraz otrzymała miano najlepszej pod względem graficznym wśród stron grupy.

51

52 Jarosław Kędra PMO phone: mobile: Wyjątkowo napięty termin pozwolił nam tylko częściowo zastosować technologie jakie wymyśliliśmy. Dzieki temu jadnak udało nam się stworzyć wyjątkowo funkcjonalny projekt, łączący możliwości aplikacji Flash z prostotą języka opisu stron - html.

53 Renal Cell Carcinoma Strona internetowa poświęcona rakowi nerki

54 Jarosław Kędra PMO phone: mobile: To było jedno z ciekawszych zadań w mijającym roku. Redesign popularnego serwisu zawsze jest sporym wyzwaniem i to jest to co lubimy najbardziej.

55 HPV.pl Strona internetowa poświęcona rakowi szyjki macicy

56 Jarosław Kędra PMO phone: mobile: To już druga wersja serwisu zakrzepica.pl w wykonaniu Activeweb. Poprzednia uzyskała wiele wyróżnień za rozwiązania techniczne oraz za wyjątkowy wygląd. Myślę że i ta zyska uznanie w oczach specjalistów jaki i innych użytkowników.

57 Zakrzepica.pl Portal komunikacji z lekarzami stykającymi się z zakrzepicą

58 Igor Gnot CEO phone: mobile: Pomysł na stronę rodził się dość długo i u Klienta i w naszym zespole. Początkowa koncepcja przewidywała odniesienie się do PRL-owskiej rzczywistości. Jednak na końcu procesu koncepcyjnego powstał pomysł na bardzo nowoczesny serwis dla lekarzy zajmujących się leczeniem alergii.

59 Alergia-med.pl Nowoczesne leczenie alergii

60 Rafał Kowalczyk Sales Officer phone: mobile:

61 Gastropraktyka Portal lekarza praktyka

62 Rafał Kowalczyk Sales Officer phone: mobile: Zapomnijnarok.pl and Aclasta.pl are twin services for patients and physicians. In a very simple way we inducted distinction between them by using suitable graphics, but in the same time preserving their consistency.

63 Zapomnijnarok.pl & Aclasta.pl Strona dla lekarzy i pacjentów dotycząca osteoporozy

64 Rafał Kowalczyk Sales Officer phone: mobile:

65 Astma-ciezka.pl Strona informacyjna dla pacjentów oraz portal społecznościowy dla lekarzy

66 Igor Gnot CEO phone: mobile:

67 Ministry of Health Strona informacyjna dla pacjentów oraz portal społecznościowy dla lekarzy

68 Igor Gnot CEO phone: mobile:

69 Pulse of Medicine Strona informacyjna

70 Jarosław Kędra PMO phone: mobile: It s a typical highly specialized portal and, as always in that case, we focused on adjusting it to preferences of small target group. Interesting and unusual solution is placing on the site video documentary from patient s medical history.

71 Galvus Interaktywna platforma produktowa dla lekarzy

72 Igor Gnot CEO phone: mobile:

73 VirtualCF Europejski portal chorych na mukowiscydozę

74 Ministerstwo Zd Wybrani Klienci

75 Contact Zapraszamy do kontaktu z w celu uzyskania szerszej informacji o usługach Activeweb: Rafał Kowalczyk Project Manager phone: mobile: Jarosław Kędra Project Manager phone: mobile: Igor Gnot CEO phone: mobile: Activeweb Sp z o.o. ul. Bronikowskiego 3/ Warszawa, NIP: , REGON: , KRS: , Sąd Rejonowy dla m. ST Warszawy, XIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 50, 000 zł.

76

SUPERMEDIA Interactive

SUPERMEDIA Interactive 1 SUPERMEDIA Interactive Sp. z o.o. ul. Senatorska 13/15 00-075 Warszawa http://www.smi.pl e-mail: smi@smi.pl Infolinia 0 801 335 500 tel. +48 22 829 65 52 fax +48 22 829 65 42 2 O NAS KIM JESTEŚMY Jesteśmy

Bardziej szczegółowo

Strony WWW. Software. Kreacja. Strategia i doradztwo

Strony WWW. Software. Kreacja. Strategia i doradztwo Strony WWW Software Kreacja Strategia i doradztwo Klienci O nas Szanowni Państwo, pracujemy dla Państwa od 1996 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy przeszło 1000 projektów, w tym prawie 800 serwisów i

Bardziej szczegółowo

Event w chmurach str. 8

Event w chmurach str. 8 Inspiracja dla event managera nr 2 LIPIEC 2013 Okiem marketingowca Wirtualne wydarzenia str. 6 Okiem TECHNIKA Event w chmurach str. 8 Okiem REDAKCJI Zobacz, dotknij, polub mnie! str. 12 Spotkania łowców,

Bardziej szczegółowo

Co to jest mobile learning?

Co to jest mobile learning? A więc myślisz o mobile learning v.2 Co to jest mobile learning? Mobile learning ma miejsce wtedy, gdy ludzie korzystają ze swoich urządzeń przenośnych w celu uczenia się, a zatem nie ogranicza ich dana

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania dla Biur maklerskich. temat numeru

Rozwiązania dla Biur maklerskich. temat numeru www.comarch.pl MAGAZYN COMARCH nr 1/2011 (14) ISSN 1734-4212 temat numeru Rozwiązania dla Biur maklerskich Centralny System Maklerski Comarch Exchange Trading Profesjonalne doradztwo inwestycyjne Comarch

Bardziej szczegółowo

Witaj! kliknij. Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. To zupełnie nic nie kosztuje

Witaj! kliknij. Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. To zupełnie nic nie kosztuje Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best Witaj! Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy To zupełnie nic nie kosztuje kliknij O firmie Nasza Agencja Interaktywna jest już na rynku ponad

Bardziej szczegółowo

Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET

Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET 1. Prelegenci Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Andrzej Baruch, programista aplikacji internetowych w Fild.NET, w tym aplikacji pod platformę SharePoint w technologii MVC. Fild.NET zajmuje

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem Nasza kompetencja to SAP CRM Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci SI-Consulting doradzali

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem Nasza kompetencja to SAP Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP Spis treści my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci

Bardziej szczegółowo

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper Nowa generacja rozwiązań ERP Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper nowa generacja rozwiązań ERP Styczeń 2010 Wstęp Rozwój rozwiązań

Bardziej szczegółowo

BIZNES ERP, CRM, BI. Podatek VAT 2014. Systemy CRM. Dokumenty EDI. benchmark magazyn #5 / 01 / 2014 BIZNES. Rynek systemów ERP w Polsce - Raport s.

BIZNES ERP, CRM, BI. Podatek VAT 2014. Systemy CRM. Dokumenty EDI. benchmark magazyn #5 / 01 / 2014 BIZNES. Rynek systemów ERP w Polsce - Raport s. BIZNES benchmark magazyn #5 / 01 / 2014 Rynek systemów ERP w Polsce - Raport s. 20 Podatek VAT 2014 zmiany dla użytkowników systemów ERP s. 44 Systemy CRM dla sektora MŚP s. 28 Dokumenty EDI czyli jak

Bardziej szczegółowo

PORTALE INTRANETOWE ZARZĄDZANIE WIEDZĄ KAPITAŁ INTELEKTUALNY KORZYŚCI DLA PRACOWNIKÓW I DLA ORGANIZACJI. Jan Fazlagić Marcin Sikorski Aleksander Sala

PORTALE INTRANETOWE ZARZĄDZANIE WIEDZĄ KAPITAŁ INTELEKTUALNY KORZYŚCI DLA PRACOWNIKÓW I DLA ORGANIZACJI. Jan Fazlagić Marcin Sikorski Aleksander Sala Jan Fazlagić Marcin Sikorski Aleksander Sala PORTALE INTRANETOWE ISBN 978-83-62197-01-9 J. Fazlagić, M. Sikorski, A. Sala PORTALE INTRANETOWE ZARZĄDZANIE WIEDZĄ KAPITAŁ INTELEKTUALNY KORZYŚCI DLA PRACOWNIKÓW

Bardziej szczegółowo

Metodyka prowadzenia szkoleń. z wykorzystaniem urządzeń. mobilnych dla e-biznesu

Metodyka prowadzenia szkoleń. z wykorzystaniem urządzeń. mobilnych dla e-biznesu Metodyka prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem urządzeń mobilnych dla e-biznesu Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się przez całe życie Publikacja

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie relacjami z klientami

Zarządzanie relacjami z klientami www.comarch.pl Nr 1/2006 (05) MAGAZYN COMARCH ISSN 1734-4212 Zarządzanie relacjami z klientami :: CRM w bankowości korporacyjnej :: Wartościowe relacje z klientami :: Call Center R OZ W IĄ Z AN IA I WDROŻ

Bardziej szczegółowo

USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie

USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE obsługa stron WWW, e-sklepów oraz aukcji sprzedażowych Wybierz swój pakiet lub usługę... E-COMMERCE

Bardziej szczegółowo

1. Rosnące znaczenie Polski w globalnej branży IT/ICT. 2. Wzrost znaczenia branży IT/ICT w polskiej gospodarce

1. Rosnące znaczenie Polski w globalnej branży IT/ICT. 2. Wzrost znaczenia branży IT/ICT w polskiej gospodarce 1. Rosnące znaczenie Polski w globalnej branży IT/ICT strona 5 2. Wzrost znaczenia branży IT/ICT w polskiej gospodarce strona 6 3. Charakterystyka polskiego sektora IT/ICT strona 8 4. Firmy polskiego sektora

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP Comarch ALTUM to pierwsza inteligentna platforma ERP, dedykowana do kompleksowego wsparcia wszystkich kluczowych procesów biznesowych w średnich i dużych firmach handlowych, usługowych oraz sieciach handlowych.

Bardziej szczegółowo

Katalog firm i usług. www.ecommercepolska.pl

Katalog firm i usług. www.ecommercepolska.pl Katalog firm i usług www.ecommercepolska.pl Wstęp Izba Gospodarki Elektronicznej jest podmiotem reprezentującym branżę e-commerce. Naszym celem jest rozwój polskiego rynku usług świadczonych drogą elektroniczną,

Bardziej szczegółowo

Katalog firm i usług. www.ecommercepolska.pl

Katalog firm i usług. www.ecommercepolska.pl Katalog firm i usług www.ecommercepolska.pl Wstęp Izba Gospodarki Elektronicznej jest podmiotem reprezentującym branżę e-commerce. Naszym celem jest rozwój polskiego rynku usług świadczonych drogą elektroniczną,

Bardziej szczegółowo

PROGRAM AKADEMICKI SAS

PROGRAM AKADEMICKI SAS Dla przyszłych liderów analityki i big data PROGRAM AKADEMICKI SAS THE POWER TO KNOW INFORMACJE O SAS SAS na świecie SAS Institute jest liderem rynku analityki biznesowej oraz największym niezależnym dostawcą

Bardziej szczegółowo

Raport. Wpływ internetu na gospodarkę w POLSCE

Raport. Wpływ internetu na gospodarkę w POLSCE Raport Wpływ internetu na gospodarkę w POLSCE Przedmowa Internet. To słowo zadomowiło się w języku na dobre. Sieć stała się częścią naszego życia, naszej codzienności. Coraz częściej jako użytkownicy

Bardziej szczegółowo

Janmedia Interactive. Prezentacja agencji. Agencja Interaktywna Janmedia Interactive Sp. z o.o.

Janmedia Interactive. Prezentacja agencji. Agencja Interaktywna Janmedia Interactive Sp. z o.o. Prezentacja agencji Janmedia Interactive Agencja Interaktywna Janmedia Interactive Sp. z o.o. ul. Wybickiego 1 51-144 Wrocław tel.+48 (71) 320 79 41 fax +48 (71) 325 00 20 e-mail: polandinfo@janmedia.com

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Comarch kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Posiadanie w pełni zintegrowanego środowiska IT pozwala firmom z branży retail kompleksowo

Bardziej szczegółowo

Katalog usług promocyjnych dla miast

Katalog usług promocyjnych dla miast REKLAMA Media INTERNET eventy strategia Katalog usług promocyjnych dla miast outdoor i regionów 2011/2012 public relations KATALOG.indd 1 11-11-16 13:20 Czy wiesz jak wyglądać będzie gmina, miasto, region,

Bardziej szczegółowo

przewodnik technologii VXTEN

przewodnik technologii VXTEN Co w przewodniku... przewodnik technologii VXTEN Niniejszy przewodnik został przygotowany z myślą o partnerach i firmach współpracujących z TENVIRK Sp. z o.o. Przewodnik zawiera podstawowe informacje o

Bardziej szczegółowo

Innowacje technologiczne. Innowacje technologiczne

Innowacje technologiczne. Innowacje technologiczne dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 12 czerwiec 2013 Innowacje technologiczne Innowacje technologiczne Jak przygotować pracowników na wdrożenie innowacji? Audyt

Bardziej szczegółowo

Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w

Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w efekcie rynek funduszy w Polsce rozwijał się w sposób nie

Bardziej szczegółowo

Case studies 4 projektów: Wdrożenie e-commerce Optymalizacja działającego e-commerce E-marketing Kompleksowa obsługa

Case studies 4 projektów: Wdrożenie e-commerce Optymalizacja działającego e-commerce E-marketing Kompleksowa obsługa 1 Case studies 4 projektów: Wdrożenie e-commerce Optymalizacja działającego e-commerce E-marketing Kompleksowa obsługa kompleksowa realizacja e-commerce agencja interaktywna e-mail marketing system rekomendacji

Bardziej szczegółowo

X Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

X Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej - ELKA X Targi Pracy

Bardziej szczegółowo

Kategoria: Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną

Kategoria: Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną Kategoria: Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną Urząd Miejski w Andrychowie za stronę m.andrychow.eu. Realizator: www.ssmm.pl Mobilna witryna miasta Andrychów oparta o autorskie rozwiązania

Bardziej szczegółowo