Najbardziej inteligentny system bezpieczenstwa na swiecie. Nedap Security Management

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Najbardziej inteligentny system bezpieczenstwa na swiecie. Nedap Security Management"

Transkrypt

1 Najbardziej inteligentny system bezpieczenstwa na swiecie. Nedap Security Management

2 Czas zburzyć mury. Zdarza się, że cała branża uznaje pewne długotrwałe problemy za nierozwiązywalne. Jednakże, aby całkowicie sprostać oczekiwaniom klientów, trzeba takie bariery pokonywać. Właśnie tego dokonaliśmy przy pomocy systemu AEOS będącego prawdziwą rewolucją w branży systemów bezpieczeństwa.

3 Nowa definicja bezpieczeństwa To wyjątkowo proste. Jedna w pełni zintegrowana aplikacja, odpowiadająca na wszystkie potrzeby związane z bezpieczeństwem i zaprojektowana z punktu widzenia użytkownika końcowego. System całkowicie odporny na wyzwania przyszłości. Jako, że jest to system w durzej mierze bazujący na oprogramowaniu, funkcjonalność AEOS można łatwo rozszerzać poprzez instalację komponentów funkcjonalnych. Jest to rozwiązanie najbardziej efektywne kosztowo. System AEOS natychmiast obniża koszty utrzymania, a także gwarantuje niższy całkowity koszt zakupu przy jeszcze większym poziomie bezpieczeństwa. W spełnianiu naszej obietnicy przedefiniowania koncepcji bezpieczeństwa zadowoli nas tylko perfekcja.

4 Bezpieczeństwo może być tak proste. Wiele systemów gwarantuje bezpieczeństwo ale tylko AEOS czyni to z zaskakującą prostotą i to na każdym poziomie. Tylko jedna aplikacja, a obsługuje całą funkcjonalność. Łatwo integruje się z dowolną istniejącą infrastrukturą, a dzięki bogatej bibliotece komponentów funkcjonalnych które są natychmiast dostępne i gotowe do instalacji na naszych swobodnie programowalnych kontrolerach mogą Państwo szybko odpowiedzieć na wszystkie przyszłe wyzwania. Radykalnie prosta struktura AEOS. Struktura jednoserwerowa Klient sieciowy Kontroler bezpieczeństwa Kamera Czujka antywłamaniowa Czytnik kart Interkom

5 Jedna aplikacja. Systemy konwencjonalne wymagają wielu aplikacji współpracujących ze sobą za pomocą dedykowanych interfejsów. AEOS, natomiast, to pojedyncza aplikacja niezależnie od tego, czy chcą Państwo zarządzać monitoringiem wideo IP, kontrolą dostępu, czy też sygnalizacją włamania i napadu wszystko płynnie pracuje razem. Oprogramowanie AEOS wykorzystuje otwarte standardy, dlatego jest kompatybilne z prawie każdym urządzeniem bezpieczeństwa oraz infrastrukturą teleinformatyczną. Jest w stanie obsługiwać nieograniczoną liczbę użytkowników, posiadaczy, pojazdów, identyfikatorów, czujek oraz zdarzeń zlokalizowanych na całym świecie. A także, dzięki podejściu wykorzystującemu przeglądarki internetowe, można nim zarządzać z dowolnego miejsca. Środowisko jednoserwerowe. Inne systemy bezpieczeństwa to z reguły systemy serwerowe z serwerami i kontrolerami dedykowanymi do każdej funkcji oddzielnie. AEOS używa znacznie prostszej, zdecentralizowanej architektury, w której jeden serwer współpracuje z kontrolerami sterowanymi oprogramowaniem oraz wieloma wydajnymi komponentami funkcjonalnymi. Dzięki takiemu podejściu a żaden inny system nie daje się tak łatwo rozbudowywać można bez żadnego wysiłku rozszerzyć system na większą liczbę lokalizacji. Przy czym system AEOS zapewnia w każdym punkcie najnowocześniejsze zabezpieczenia spełniające najwyższe standardy. Od serwera aż po najdalsze urządzenie końcowe, system AEOS jest bezpieczny na każdym poziomie. Jeden kontroler. Ponieważ funkcjonalność kontrolera zależy od użytego oprogramowania, będą Państwo przygotowani na wszelkie zmiany w przyszłości. Natomiast bogaty wybór dostępnych od ręki komponentów funkcjonalnych AEOS pozwala na precyzyjne dostosowanie systemu dokładnie do Państwa potrzeb. Mogą Państwo dodawać określone funkcje w locie bez żadnych przestojów, a ponieważ kontrolery komunikują się ze sobą na zasadzie peer-to-peer, jest to znacznie bardziej bezpośrednie i efektywne rozwiązanie.

6 Komponenty funkcjonalne AEOS Najpotężniejszy zestaw narzędzi na świecie. Będąc prostym, a zarazem niewiarygodnie potężnym systemem, AEOS bazuje na oprogramowaniu, przez co można go łatwo konfigurować, uaktualniać i rozszerzać za pomocą komponentów funkcjonalnych. A bogata biblioteka dostępnych komponentów sterujących umożliwia stworzenie doskonale dopasowanego rozwiązania bez żadnych dodatkowych nakładów. Koniec z drogimi interfejsami i przedłużającymi się przestojami wystarczy powiedzieć naszym kontrolerom, co mają robić i system jest gotowy do pracy.

7 1 2 3 Włamania Zarządzanie wideo Kontrola dostępu Kołowrót Śluza Standardowe drzwi Weryfikacja Drzwi rozszerzone Integracja Monitoring Wybieraj z bogatej oferty komponentów funkcjonalnych. Przeciągnij je i upuść do swojego działającego systemu. Aktywuj aktualizację jednym kliknięciem myszy. Maksymalna elastyczność, minimum wysiłku. Ponieważ funkcjonalność systemu określają komponenty funkcjonalne AEOS, dowolną funkcję - od antypassbacku po sygnalizację włamania - można włączyć i skonfigurować jednym kliknięciem myszy. Ta możliwość zdalnego wgrywania i łączenia komponentów funkcjonalnych systemu AEOS pozwala na stworzenie niezwykle elastycznego systemu, który będzie wykonywał dokładnie to, czego Państwo od niego oczekują. Oferujemy bogaty wybór komponentów funkcjonalnych pozwalających na ogromną ilość rozmaitych konfiguracji, od bardzo prostych po wysoce skomplikowane. Aktualizacja oprogramowania zamiast wymiany sprzętu. Mogą Państwo natychmiast reagować na zmieniające się wymagania. Gdy trzeba zainstalować nowy czytnik albo podłączyć nowe kamery, wystarczy aktywować nowy komponent funkcjonalny zamiast narażać się na przestoje związane z wymianą sprzętu. I, co najważniejsze, ciągle dodajemy nowe komponenty funkcjonalne do systemu AEOS - w ten sposób standaryzujemy najczęściej zamawiane funkcje i zapewniamy praktycznie nieograniczony czas życia produktu.

8 Interfejs użytkownika AEOS Z myślą o Tobie. System AEOS został zaprojektowany pod kątem zwykłego użytkownika. Posiada atrakcyjny, intuicyjny interfejs, którego opanowanie praktycznie nie wymaga żadnego szkolenia. Możliwość jednoczesnego wykonywania zadań prowadzi do zwiększonej wydajności i lepszej obsługi klienta. Dzięki widgetom można uzyskać szybki i efektywny dostęp do wszystkich funkcji. A w sytuacji, gdy którekolwiek zadanie wymaga wzmożonej uwagi, pozostałe zadania działają w tle. W ostatecznym rozrachunku, doskonałe wzornictwo systemu AEOS to niższe koszty i wyższe bezpieczeństwo. Wykonany specjalnie dla Ciebie. Interfejs użytkownika AEOS zdecydowanie przewyższa jakiekolwiek inne aplikacje z dziedziny bezpieczeństwa. Każdemu użytkownikowi można przypisać indywidualny profil pomijając nieużyteczne opcje, a zostawiając tylko to, co potrzebne. A ponieważ zarządzanie bezpieczeństwem staje się o tyle łatwiejsze, użytkownik - bez względu na to, czy jest to recepcjonistka, administrator, czy też strażnik - wreszcie może skupić się na swojej pracy. Nagradzane wzornictwo. Produkty AEOS mają nie tylko przyjemny wygląd, ale także przyjemnie się z nimi pracuje. Dlatego nasze starania o znakomite wzornictwo przyniosły nam nie tylko liczne nagrody, ale pomogły nam też podbić wiele serc.

9

10 AEOS dla konsultantów ds. bezpieczeństwa Nie konsultuj. Inspiruj. AEOS wywołał rewolucję a Państwo mogą się do niej przyłączyć. Wybierając AEOS, zostawiają Państwo za sobą cały stary świat komplikacji i niezgodności stawiając na przyszłość, która wyróżni Państwa oraz Państwa klientów. System AEOS łatwo skonfigurować, by dokładnie odpowiadał potrzebom Państwa klientów. Bazuje na już dokonanych inwestycjach i gwarantuje możliwość odpowiedzi na przyszłe wyzwania. Będą Państwo zawsze postrzegani jako fachowy partner.

11 Uwielbiam polecać system AEOS, ponieważ kiedy kończę prezentację, wszyscy zdają sobie sprawę, że jest on o wiele lepszy niż wszystko inne. Milton Davis, Konsultant ds. bezpieczeństwa Doradztwo przy pomocy inteligentniejszych rozwiązań. Dzięki AEOS, mogą Państwo wreszcie pomyśleć o przyszłości. Nie trzeba już martwić się problemami z integracją i odmiennymi standardami, można zatem skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne: na budowaniu najlepszych systemów dla klientów. Gdy tylko poznają oni to rewolucyjne podejście, szybko docenią jego niewiarygodny potencjał. Rekomendowanie systemu AEOS jest zawsze bezpieczne. Każdą funkcjonalność można dodać w dowolnym momencie w przyszłości czy to funkcje pominięte na początku ze względu na koszty, czy też nowe funkcje w odpowiedzi na nowe wyzwania w dziedzinie bezpieczeństwa. Wystarczy skonfigurować oprogramowanie naszych wielozadaniowych kontrolerów poprzez połączenie odpowiednich komponentów funkcjonalnych AEOS i to wszystko. Dzięki takiej szybkiej reakcji mogą Państwo ugruntować swoją pozycję jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera. Zacznij od rzeczy małych, myśl o wielkich. System AEOS można łatwo zainstalować w każdym środowisku i zintegrować z istniejącą infrastrukturą bezpieczeństwa. Przejście na system AEOS może odbywać się stopniowo. Niezależnie od tego, czy zaczynacie Państwo od dużego, czy małego systemu, będą Państwo w stanie zaspokoić potrzeby klienta zarówno teraz, jak i w przyszłości.

12 AEOS dla kierowników ds. bezpieczeństwa Więcej bezpieczeństwa, mniej inwestycji. Wybór systemu AEOS daje Państwu wyjątkowo niezawodny system zaspokajający wszystkie potrzeby w dziedzinie bezpieczeństwa. Łatwo integruje się z każdą infrastrukturą teleinformatyczną, szybko przystosowuje się do nowych wyzwań związanych z bezpieczeństwem i jest w stanie współpracować z praktycznie każdym urządzeniem zabezpieczającym dostępnym na rynku. A co najważniejsze, całkowity koszt zakupu i utrzymania jest o ok. 30% niższy niż w przypadku innych systemów.

13 Ponieważ AEOS bazuje na oprogramowaniu, pozwala mi to na szybką reakcję na zmiany. To świetne uczucie i dobra wiadomość dla naszego budżetu. Christian Klein, kierownik ds. bezpieczeństwa Bezpieczny wybór. Wybierając AEOS wybierają Państwo doskonałość. Jest to bowiem rewolucyjny, najnowocześniejszy system. A ponieważ bazuje na oprogramowaniu, można szybko adaptować go do nowych wymogów. Jeżeli na przykład zdecydują się Państwo na zwiększenie bezpieczeństwa identyfikatorów RFID, można natychmiast uaktualnić identyfikatory oraz czytniki w systemie bez żadnych przestojów. Doskonała inwestycja. Całkowity koszt zakupu systemu AEOS jest niższy nawet o 30%. Jest tak dlatego, że jego jednoserwerowa architektura sprawia, iż jest on bardziej atrakcyjny na trzech płaszczyznach: koszty początkowe, koszty utrzymania oraz koszty modernizacji. Mogą Państwo zamówić dokładnie to, czego potrzebują, a wszelkie dodatkowe funkcje można bez problemu aktywować później. Stąd płacą Państwo tylko za faktycznie wykorzystywaną funkcjonalność. Doskonała architektura. Ponieważ system AEOS zawsze dopasuje się do istniejącej infrastruktury teleinformatycznej, pozwala na oszczędności dzięki wykorzystaniu tego, co już Państwo posiadają. Właściwie jest to inwestycja w architekturę bezpieczeństwa, a nie w określony produkt. A dzięki wykorzystaniu otwartych standardów, architektura ta pozwala na podłączenie praktycznie każdego dostępnego urządzenia zabezpieczającego zarówno teraz, jak i w przyszłości.

14 AEOS dla administratorów Uwolnij możliwości, za pomocą myszki. Dzięki jednej aplikacji obsługującej cały system bezpieczeństwa, system AEOS daje niespotykane dotąd możliwości. Wystarczy wybrać komponent funkcjonalny z naszej bogatej biblioteki, aby natychmiast zmienić funkcjonalność wybranego wielozadaniowego kontrolera, bez potrzeby wymiany istniejącego sprzętu. A dzięki potędze systemu AEOS, jakiekolwiek wyzwanie wymagające zmiany z bolesnego staje się ekscytującym, bo rzeczywiście praca z systemem bezpieczeństwa, który bazuje na oprogramowaniu jest przyjemnością.

15 Skup się na rozwiązywaniu kwestii bezpieczeństwa zamiast martwić się problemami z integracją. Zamiast opóźnień, przekroczonego budżetu i zmieniających się poleceń kierownictwa, uproszczona architektura AEOS pozwala na swobodę wykraczania myślą poza wymogi własnej organizacji. Podłączenia można dokonać jednym kliknięciem myszy i bez żadnych przestojów a zatem na wszelkie nowe wymogi można reagować szybciej niż dotychczas. Zamiast beznadziejnej walki ze zmieniającymi się wymogami bezpieczeństwa, mogę w końcu pracować nad poprawą naszego bezpieczeństwa na co dzień. Peter Van Buyten, Specjalista ds. aplikacji Wielozadaniowe kontrolery zwiększają elastyczność i możliwości rozbudowy. Dzięki wielozadaniowym kontrolerom bazującym na oprogramowaniu system AEOS jest niewiarygodnie elastyczny. Gdyby dwa działy w Państwa firmie postanowiły zamienić się miejscami, wówczas znalezienie odpowiedniego rozwiązania pod kątem bezpieczeństwa mogłoby stać się koszmarem. Z systemem AEOS wystarczy zaledwie kilka kliknięć myszą. Tak samo, gdy chcą Państwo dodać nową funkcjonalność: wystarczy wybrać odpowiednie komponenty funkcjonalne z naszej bogatej oferty, ściągnąć je i aktywować. Uciesz użytkowników spersonalizowanym interfejsem. Czy kiedykolwiek udało się Państwu uradować współpracowników pokazując im po prostu jakiś program? W przypadku AEOS na pewno się to stanie. Jasne i świeże wzornictwo interfejsu użytkownika AEOS to zdecydowane odejście od innych, mało inspirujących i skomplikowanych rozwiązań. Ekran użytkownika można spersonalizować tak, by pokazywał dokładnie to, co jest potrzebne. A dostępne są także łatwe w użyciu panele i widgety dla najważniejszych ról takich jak pracownicy recepcji czy strażnicy.

16 AEOS dla pracowników recepcji Nareszcie można uśmiechać się naprawdę. Dzięki systemowi AEOS, zadania pracowników recepcji są tak proste, że nareszcie można poświęcić czas ludziom. Panel jest całkowicie spersonalizowany pod konkretne zadania pracownika. Mogą Państwo uzyskać szybki dostęp do często wykonywanych zadań za pomocą interfejsu tak prostego, że jego opanowanie nawet nie wymaga szkolenia. A wielozadaniowość nie tylko zwiększa wydajność, ale także podnosi jakość obsługi.

17 Skup się na tym, co istotne. Każdemu pracownikowi recepcji można przypisać specjalny profil pomijając wszelkie niepotrzebne funkcje, a zostawiając tylko to, co rzeczywiście potrzebne. W ten sposób obsługa systemu staje się o wiele sprawniejsza. Znakomicie poprawia to wizerunek firmy, jako przyjaznej, ponieważ wreszcie mają Państwo czas, by skupić się na tym, co istotne: ludźmi, z którymi się Państwo komunikują. Dla większości ludzi, to ja jestem twarzą naszej firmy. Dzięki systemowi AEOS, jest to rzeczywiście twarz dużo bardziej uśmiechnięta. Ella Lindström, kierownik recepcji Narzędzie, z którym przyjemnie się pracuje. Wiemy, że będą Państwo pracować z naszą aplikacją dzień w dzień. Dlatego tak zoptymalizowaliśmy wygląd i projekt interfejsu, by stał się on faktycznie przyjemny w obsłudze. Ponadto, aby ułatwić Państwu radzenie sobie z ciągle zmieniającymi się zadaniami na recepcji, system AEOS oferuje wielozadaniowy panel, na którym zapisywane są ustawienia i dane wejściowe podczas przełączania między zadaniami.

18 AEOS dla strażników i kontrolerów Stanowisko kontrolne zawsze tam, gdzie Ty. Jako strażnicy czy kontrolerzy wiedzą Państwo, jak ważne jest, by zawsze mieć wszystko pod kontrolą. System AEOS umożliwia Państwu bezpośredni podgląd wszystkich czujników. Tak więc, ilekroć zostanie aktywowany alarm, można być pewnym, że jest on prawdziwy, a ponieważ AEOS jest oparty na technologiach sieciowych, działa na praktycznie wszystkich urządzeniach mobilnych. Dzięki temu mogą Państwo natychmiast zareagować na daną sytuację nawet w trakcie obchodu budynku.

19 Reakcja w locie. System AEOS działa na każdym urządzeniu posiadającym przeglądarkę internetową. Dlatego można mieć do niego dostęp z laptopa, tableta, a nawet smartphona. Dzięki temu są Państwo niezależni od stałego albo odległego pomieszczenia kontrolnego i mogą Państwo efektywnie reagować z jakiegokolwiek miejsca, w którym się Państwo znajdują. A ponieważ mają Państwo bezpośredni podgląd wszystkich czujników (czujek PIR, kamer, kontaktronów itp.), mogą Państwo uzyskać dostęp do sytuacji krytycznej jeszcze zanim się tam Państwo faktycznie znajdą i zareagować szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Zaufaj systemowi jak nigdy wcześniej. Dzięki czytelnej architekturze systemu AEOS, sygnały z czujników docierają do Państwa szybciej niż w jakimkolwiek innym systemie. Wszystkie funkcje obsługiwane są za pomocą jednej aplikacji, brak tutaj zbędnych kontrolerów czy serwerów. Dlatego można naprawdę zaufać systemowi AEOS. Liczba fałszywych alarmów spada do minimum - i mają Państwo więcej czasu, by zająć się prawdziwymi. Chcę, by ludzie czuli się bezpiecznie w naszym zakładzie. Z systemem AEOS mogę zagwarantować, że rzeczywiście są bezpieczni. Barry Marsalis, dyrektor ds. bezpieczeństwa Panel dla strażników i kontrolerów. Ponieważ wykorzystujący widgety panel wyświetla tylko to, co potrzebne, nie przeoczą Państwo nigdy żadnego ważnego zdarzenia. A dzięki programowi do graficznej obsługi alarmów otrzymują Państwo potężne narzędzie umożliwiające właściwą reakcję na każdy alarm.

20 Zarządzanie tożsamościami i uprawnieniami Nieważne, jak duża jest Państwa firma, system AEOS zna w niej każdego. W systemie AEOS wystarczy jedna aplikacja do obsługi wszelkich kwestii związanych z zarządzaniem tożsamościami, od rejestracji po przygotowanie identyfikatorów. Może on automatycznie przydzielać prawa dostępu w oparciu o mocny silnik reguł i jest w pełni przygotowany do obsługi organizacji międzynarodowych. System AEOS bez trudu radzi sobie z tożsamościami z różnych krajów i stref czasowych, a równocześnie zapewnia zgodność z polityką bezpieczeństwa Państwa firmy. Jest to niesamowicie inteligentny system pozwalający zaoszczędzić czas oraz zredukować liczbę błędów zarządzanie tożsamościami nigdy nie było tak wydajne.

21 Wiele tożsamości, jedna aplikacja. System AEOS pozwala na zarządzanie wszystkimi aspektami zarządzania tożsamościami i uprawnieniami za pomocą jednej aplikacji. Umożliwia to sprawną a zarazem bezpieczną rejestrację odwiedzających, pracowników i kontrahentów, przy wsparciu praktycznie wszystkich metod identyfikacji i weryfikacji, w tym biometrycznych. Posiada nawet własną funkcję zarządzania wytwarzaniem identyfikatorów wspierającą wiele technologii wytwarzania kart oraz drukowanie paragonów. System AEOS daje możliwość importowania i eksportowania danych z i do katalogów firmowych, dzięki czemu można szybko wprowadzić każdą tożsamość do systemu bez konieczności ręcznego wprowadzania wszystkich nazwisk. Zarządza on nie tylko uprawnieniami do kontroli dostępu, ale także do sygnalizacji włamań i napadu oraz do telewizji dozorowej IP określając np., kto może przeglądać zapisy z kamer wideo. Autoryzacja taka, jaka powinna być. W systemie AEOS uprawnienia przyznawane są nie identyfikatorom, a ich posiadaczom (osobom Najważniejsze zalety i pojazdom). Takie rozwiązanie jest bardziej elastyczne, mniej czasochłonne i znacznie mniej podatne na błędy. Prawa dostępu przyznawane są automatycznie przez zaawansowany, dowolnie konfigurowalny silnik reguł. Przyspiesza to i upraszcza proces zarządzania uprawnieniami. Nigdy dotąd nie można było tak łatwo i szybko powiązać uprawnień dostępu dla poszczególnych osób albo całych grup z różnymi atrybutami, takimi jak wiek, dział, czy budynek. Weźmy dla przykładu pracowników, którzy zmieniają biuro: ich prawa dostępu mogą też być automatycznie zmienione. Wszystkie tożsamości i uprawnienia można przydzielić do poszczególnych lokalizacji Państwa firmy na całym świecie. Są one niezależne od stref czasowych, co oznacza, że system sam odpowiednio dostosowuje czas. Wbudowana zgodność z procedurami. System AEOS automatycznie zapewnia przestrzeganie przepisów wewnętrznych i zewnętrznych. Osoby dokonujące określonych naruszeń mogą być automatycznie wciągane na czarną listę. Można też wprowadzić zasadę, że osoby znajdujące się poza budynkiem nie będą mogły logować się do sieci. W przypadku systemu AEOS, zgodność z procedurami wbudowana jest już w system. Zarządzanie tożsamościami i uprawnieniami z poziomu jednej aplikacji. Zarządzanie uprawnieniami niezależne od stref czasowych oraz integracja z katalogami firmowymi. Automatyczne przydzielanie praw dostępu (kontrola dostępu w oparciu o reguły). Zgodność z procedurami.

22 Kontrola dostępu Uzyskaj dostęp do nieograniczonych możliwości. Kontrola dostępu w systemie AEOS daje niezrównaną swobodę w łączeniu dowolnych metod identyfikacji i weryfikacji, od identyfikatorów po biometrię, przy nieograniczonej liczbie posiadaczy, czy to pracowników, kontrahentów, gości czy nawet pojazdów. Można im praktycznie umożliwić dostęp do wszystkiego, co tylko potrzeba: drzwi, bramek obrotowych, wind czy szafek. Wystarczy jeszcze dodać warunkowe reguły dostępu i mają Państwo dosłownie nieograniczone możliwości.

23 Swoboda w identyfikacji. Mogą Państwo zastosować dowolne połączenie metod identyfikacji i weryfikacji do kontroli dostępu, takich jak karty, kody PIN, biometria, tablice rejestracyjne albo waga. Dzięki temu, że system AEOS wykorzystuje otwarte standardy, mogą Państwo podłączyć praktycznie każdy czytnik. Korzyści, jakie przynosi system AEOS, to łatwo dająca się modernizować technologia czytników oraz klucze szyfrujące do kart, jak również niezrównany poziom bezpieczeństwa w każdym punkcie systemu. Reguły odpowiednie do każdej sytuacji. Można łatwo aktywować warunkowe reguły dostępu, takie jak globalny antypassback, menadżer zliczania czy zasada dwóch par oczu. Są to bardzo ważne narzędzia służące dokładnemu dopasowaniu systemu kontroli dostępu do Państwa konkretnych wymagań. W systemie AEOS reguły dostępu funkcjonują na poziomie kontrolera - tak więc cały czas są Państwo bezpieczni, nawet w przypadku awarii serwera. Dostęp do wszystkiego. AEOS wykorzystuje podejście holistyczne. Może sterować dostępem do wszystkiego, do czego Państwo sobie zażyczą: drzwi, śluzy powietrzne, bramki obrotowe, windy, depozytariusze kluczy czy kopiarki. Można łatwo dodawać nowe urządzenia i funkcje. Na przykład, chcieliby Państwo wprowadzić zarządzanie szafkami, drukarkami albo parkingiem? Nie ma problemu dzięki systemowi AEOS, który będzie rósł wraz z rozwojem rozmiarów i wymagań Państwa firmy. Najważniejsze zalety Możliwość połączenia dowolnych metod identyfikacji lub weryfikacji. Pewne zabezpieczenie identyfikatorów za pomocą łatwej do modernizacji technologii oraz kluczy szyfrowania. Dostęp do praktycznie każdej strefy zabezpieczonej czy urządzenia fizycznego od drzwi po koparki. Warunkowe reguły dostępu.

24 Telewizja dozorowa IP Najbardziej reaktywny system wideo. Zarządzanie wideo IP w systemie AEOS wykorzystuje otwarte standardy i dlatego oferuje całkowitą swobodę wyboru najlepszych dostępnych na rynku kamer IP oraz urządzeń do przechowywania danych. Wszystkie zdarzenia i obrazy można monitorować za pomocą jednej aplikacji, dzięki czemu można zauważyć i zareagować na zdarzenia szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej. Natomiast, ponieważ wszystkie dane z kamer przesyłane są bezpośrednio w systemie AEOS, nie potrzeba ani dodatkowych urządzeń do przechowywania danych, ani zewnętrznego oprogramowania.

25 Wyjątkowo prosta platforma bezpieczeństwa. Bezkonkurencyjnie wydajny system zarządzania bezpieczeństwem AEOS firmy Nedap łączy telewizje dozorową z kontrolą dostępu oraz sygnalizacją włamań i napadu - to wszystko przy pomocy pojedynczego kontrolera i w środowisku jednoserwerowym. Wystarczy dodać komponenty funkcjonalne sterujące zarządzaniem wideo w systemie AEOS i gotowe. Koniec z technologicznymi kompromisami. Telewizja dozorowa IP w systemie AEOS obsługuje wszystkie kamery zgodne z formatami MJPEG oraz H.264, oferując maksymalna swobodę wyboru nowego albo dotychczasowego sprzętu. Spełnia ono również wymagania ONVIF dotyczące telewizji dozorowej, tak więc nie potrzeba specjalnych sterowników. W przeciwieństwie do innych dostawców, których systemy bezpieczeństwa obsługują wyłącznie kamery tej samej firmy, system AEOS jest rozwiązaniem niezależnym tak więc użytkownicy mają do dyspozycji system odporny na zmiany w przyszłości, do którego zawsze można będzie podłączyć najnowsze kamery. Wykorzystaj to, co już posiadasz. W przypadku telewizji dozorowej IP w systemie AEOS administratorzy sami decydują, gdzie przechowywane będą zapisy z kamer. Mogą one być zapisywane centralnie na serwerze, lokalnie na dysku zewnętrznym USB podłączonym do kontrolera albo na innym sieciowym urządzeniu do przechowywania danych (NAS/SAN). Dlatego AEOS kończy z wymogiem zakupu drogich dedykowanych urządzeń do przechowywania danych, takich jak cyfrowe rejestratory wideo (DVR) czy sieciowe rejestratory wideo (NVR) tej samej firmy. Wykorzystuje także istniejącą infrastrukturę sieciową IP. Natychmiastowy podgląd na wszystko. Wszystkimi procesami związanymi z telewizją dozorową można zarządzać z poziomu sieciowej przeglądarki wideo graficznego interfejsu użytkownika. Można mieć podgląd na żywo, a także przeglądać zapisane materiały ze wszystkich kamer w sieci. Okna w przeglądarce wideo są dowolnie konfigurowalne. Wystarczy wybrać nagrania według konkretnego zdarzenia albo pory dnia. Najważniejsze zalety Swoboda wyboru kamer (MJPEG, H.264) bez konieczności stosowania sterowników. Zgodność ze specyfikacją ONVIF. Wykorzystanie standardowych metod przechowywania danych nie potrzeba urządzeń typu DVR czy NVR konkretnej firmy. Wszystkie dane dotyczące alarmów, zdarzeń oraz obrazów wideo dostępne w jednym interfejsie użytkownika. Nieograniczone możliwości rozbudowy przez dodawanie kamer, urządzeń przechowywania danych oraz użytkowników. Dostęp do kamer i zapisów z dowolnego stanowiska dysponującego przeglądarką internetową.

26 Sygnalizacja włamania i napadu Zawsze uzbrojony. Nawet jeśli się go rozbroi. Dylemat związany z posiadaniem dwóch oddzielnych systemów polega na tym, że o ile kontrola dostępu musi zapewnić wybiórczą przepuszczalność, o tyle sygnalizacja włamania i napadu musi zabezpieczyć całą firmę przed nieupoważnionymi osobami. System AEOS zintegrował te dwa systemu oferując ciekawe połączenia funkcjonalne. Prowadzi to do zmniejszenia liczby fałszywych alarmów drzwi pozostają zamknięte w kluczowym momencie uzbrajania albo rozbrajania systemu. System sygnalizacji włamań i napadu w AEOS jest najbardziej skalowalną opcją spośród dostępnych na rynku z nieograniczonymi możliwościami dodawania użytkowników, stref i obszarów.

27 Jeden system do wszystkich zadań. Funkcjonalność sygnalizacji włamania i napadu korzysta z tego samego kontrolera, co kontrola dostępu i telewizja dozorowa w systemie AEOS. Umożliwia to inteligentne lokalne połączenia funkcjonalne i obniża całkowity koszt zakupu i utrzymania. Uprawnienia użytkowników oraz kody PIN przechowywane są i przydzielane centralnie. Pozwala to zaoszczędzić czas i sprawia, że system jest zawsze aktualny, co z kolei obniża ryzyko. W gotowości, a nie w stresie. Koniec z fałszywymi alarmami, a także mniej negatywnych konsekwencji związanych z rozproszeniem uwagi podczas uzbrajania albo rozbrajania systemu wykrywania włamania i napadu. W trakcie tego procesu wszystkie drzwi zostają zablokowane, tak więc nikt nieupoważniony nie może dostać się na teren i aktywować systemu. Ponadto, dane dotyczące wszystkich zdarzeń i użytkowników przechowywane są w jednym systemie. Tak więc mają Państwo pod ręką wiarygodne informacje o tym, co faktycznie zaszło i każde zdarzenie można szybko i właściwie zinterpretować. Naprawdę inteligentne alarmy. Obsługa alarmów jest szybsza i pełniejsza dzięki całkowicie sieciowemu graficznemu menadżerowi alarmów AEOS wbudowanemu w system. W momencie blokady identyfikatora, system AEOS może natychmiast zablokować uprawnienia danej osoby do obsługi systemu. Może także wysłać mail-a albo sms-a w sytuacji, gdy alarm nie został uzbrojony do konkretnej godziny, albo gdy został on rozbrojony o nietypowej godzinie. I, co być może najważniejsze, może on natychmiast wyświetlić odpowiedni obraz wideo w momencie wywołania alarmu. Najważniejsze zalety Prawdziwie globalne rozwiązanie, które można stosować równolegle w różnych budynkach, krajach i kontynentach. Strefy zabezpieczone przed włamaniami są podłączone bezpośrednio do systemu AEOS. Dostępna wersja z certyfikacją EN , stopień 3. Nieograniczone możliwości dodawania stref, obszarów i użytkowników. Centralne zarządzanie użytkownikami, kodami PIN i identyfikacją biometryczną.

28 Monitorowanie i raporty Stałe połączenie na żywo z rzeczywistością. Korzystając z systemu AEOS, zawsze wiedzą Państwo, co dzieje się w dowolnym momencie. Przyjazny użytkownikowi graficzny program do obsługi alarmów umożliwia bezpośredni podgląd każdej czujki i kamery, dając natychmiastowy wgląd w rzeczywisty status budynków oraz całego terenu. AEOS automatycznie zarządza przepływem osób, stale zapewniając zgodność z procedurami dotyczącymi bezpieczeństwa. Ponadto wydajne narzędzia do sporządzania raportów pomogą także ulepszyć procesy biznesowe i zaoszczędzić pieniądze.

29 Monitoring i kontrola w czasie rzeczywistym. AEOS przynosi spokój ducha. Podczas gdy inne systemy posiadają liczne warstwy, interfejsy pośrednie i dodatkowe serwery, AEOS zapewnia bezpośrednie połączenie z wszystkimi czujnikami. Mają Państwo pewność, że to, co widać na monitorze dzieje się dokładnie w tej samej chwili. Podgląd na wszystkie czujki i kontrolery dostępny jest nawet przy wyłączonym serwerze. Graficzny program do obsługi alarmów pomoże operatorom z pomieszczenia kontrolnego w podjęciu właściwych działań. Gdy jest taka potrzeba, działania automatycznie rozszerzane są na inne lokalizacje albo osoby. Co więcej, wyjątkowa architektura systemu AEOS umożliwia podgląd zmian systemowych oraz rozszerzeń w graficznym programie do obsługi alarmów z niezrównaną szybkością i poziomem kosztów. Zabezpieczenie przepływu i monitoring polityki bezpieczeństwa. System AEOS jest w stanie liczyć i śledzić przemieszczanie się gości, pracowników, kontrahentów, strażników a nawet pojazdów na terenie zakładu. Dzięki temu zapewnia odwiedzającym możliwość znalezienia miejsca do parkowania optymalizując wykorzystanie parkingów. Najważniejsze zalety AEOS zarządza także liczbą strażników w zależności od ilości osób znajdujących się na danym obszarze tak, aby zachować zgodność z miejscowymi przepisami dotyczącymi nagłych wypadków. Strażnicy prowadzeni są przez aplikację Kontrola obchodu AEOS, a równocześnie są przez nią monitorowani w trakcie obchodu. Dzięki temu można być pewnym, że postępują oni zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Ponadto, system AEOS monitoruje procedury i politykę bezpieczeństwa Państwa organizacji, a w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości, informuje Państwa wysyłając raport, sms-a albo mail-a. Zmieniając informację dotyczącą bezpieczeństwa w narzędzie wspomagające podejmowanie decyzji biznesowych. Dzięki jednej, centralnej bazie danych i zaawansowanym opcjom wyszukiwania, każde działanie użytkownika, zdarzenie, alarm oraz zapis wideo można łatwo wyszukać w systemie AEOS. Wbudowane potężne narzędzie do tworzenia raportów umożliwia odkrycie niewidocznych powiązań dostarczając cennych informacji umożliwiających usprawnienie procesów biznesowych. W ten sposób system bezpieczeństwa staje się czymś o wiele więcej, niż tylko niewidoczną pozycją kosztową w rzeczywistości może on przynieść Państwu oszczędności. Bezpośredni podgląd czujek i kamer bez pośrednictwa serwera. Niezawodny sieciowy graficzny program do obsługi alarmów, który działa nawet w przypadku awarii serwera. Natychmiastowa dostępność zmian i rozszerzeń systemowych w graficznym programie do obsługi alarmów. Zawsze pod kontrolą automatyczna sygnalizacja ustawionych alarmów i zdarzeń. Wszystkie informacje znajdują się w jednej, niezawodnej i niezwykle wydajnej bazie danych. Inteligentna optymalizacja przepływu osób i pojazdów.

Włącz autopilota w zabezpieczeniach IT

Włącz autopilota w zabezpieczeniach IT Włącz autopilota w zabezpieczeniach IT POLICY MANAGER Scentralizowanie zarządzania zabezpieczeniami jest dużo łatwiejsze F-Fecure Policy Manager zapewnia narzędzia umożliwiające zautomatyzowanie większości

Bardziej szczegółowo

Kontrola dostępu, System zarządzania

Kontrola dostępu, System zarządzania Kontrola dostępu, System zarządzania Falcon to obszerny system zarządzania i kontroli dostępu. Pozwala na kontrolowanie pracowników, gości, ochrony w małych i średnich firmach. Jedną z głównych zalet systemu

Bardziej szczegółowo

InPro SIEMENS AX wsparcie dla Systemów Telewizji Przemysłowej

InPro SIEMENS AX wsparcie dla Systemów Telewizji Przemysłowej InPro SIEMENS AX wsparcie dla Systemów Telewizji Przemysłowej Produkt InPro BMS Produkt InPro BMS jest w sprzedaży od 2000 roku. W ostatnich kilku latach staliśmy się liderem wśród dostawców informatycznych

Bardziej szczegółowo

ZALETY KORZYSTANIA Z TRAKA TOUCH

ZALETY KORZYSTANIA Z TRAKA TOUCH ZALETY KORZYSTANIA Z TRAKA TOUCH SERVER Klucze dostępne 24/7, ale tylko dla autoryzowanych użytkowników Rozwiązanie standalone oparte o oprogramowanie Windows CE Pełny audyt pobrań i zwrotów kluczy, a

Bardziej szczegółowo

Centrala sygnalizacji pożaru serii 1200 firmy Bosch Ochrona tego, co najcenniejsze

Centrala sygnalizacji pożaru serii 1200 firmy Bosch Ochrona tego, co najcenniejsze Centrala sygnalizacji pożaru serii 1200 firmy Bosch Ochrona tego, co najcenniejsze 2 Centrala sygnalizacji pożaru serii 1200 Instalacja dająca poczucie bezpieczeństwa Pełna ochrona na miarę potrzeb Centrala

Bardziej szczegółowo

GE Security. Alliance. zaawansowany system zarządzania bezpieczeństwem

GE Security. Alliance. zaawansowany system zarządzania bezpieczeństwem GE Security Alliance zaawansowany system zarządzania bezpieczeństwem Podstawowe cechy systemu Alliance: Aplikacja wielostanowiskowa maksymalnie 1 serwer + 9 stacji klienckich Umożliwia jednoczesną pracę

Bardziej szczegółowo

Access Professional Edition Elastyczny system kontroli dostępu, który rośnie wraz z potrzebami Twojej firmy

Access Professional Edition Elastyczny system kontroli dostępu, który rośnie wraz z potrzebami Twojej firmy Access Professional Edition Elastyczny system kontroli dostępu, który rośnie wraz z potrzebami Twojej firmy 2 Access Professional Edition: doskonałe rozwiązanie przeznaczone do kontroli dostępu dla małych

Bardziej szczegółowo

SIŁA PROSTOTY. Business Suite

SIŁA PROSTOTY. Business Suite SIŁA PROSTOTY Business Suite REALNE ZAGROŻENIE Internetowe zagrożenia czyhają na wszystkie firmy bez względu na to, czym się zajmują. Jeśli masz dane lub pieniądze, możesz stać się celem ataku. Incydenty

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania SCM i Portal dla handlu i przemysłu

Rozwiązania SCM i Portal dla handlu i przemysłu POŁĄCZ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PROCESU Jedna platforma IT wszystko pod kontrolą Rozwiązania SCM i Portal dla handlu i przemysłu Jedna platforma IT wszystko pod kontrolą Rozwiązania SCM i Portal Świat kręci

Bardziej szczegółowo

Wiążące oferty. Natychmiastowa rezerwacja. Zerowy czas oczekiwania.

Wiążące oferty. Natychmiastowa rezerwacja. Zerowy czas oczekiwania. Wiążące oferty. Natychmiastowa rezerwacja. Zerowy czas oczekiwania. Zlecanie transportu lotniczego szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej. Nadchodzi zmiana KN FreightNet usprawni i uprości procesy transportu

Bardziej szczegółowo

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl .firma Dostarczamy profesjonalne usługi oparte o nowoczesne technologie internetowe Na wstępie Wszystko dla naszych Klientów Jesteśmy świadomi, że strona internetowa to niezastąpione źródło informacji,

Bardziej szczegółowo

2016 Proget MDM jest częścią PROGET Sp. z o.o.

2016 Proget MDM jest częścią PROGET Sp. z o.o. Proget MDM to rozwiązanie umożliwiające administrację urządzeniami mobilnymi w firmie takimi jak tablet czy telefon. Nasza platforma to także bezpieczeństwo danych firmowych i prywatnych: poczty email,

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZNY OBIEKT Zabezpiecz Kontroluj Zarządzaj Oszczędzaj

BEZPIECZNY OBIEKT Zabezpiecz Kontroluj Zarządzaj Oszczędzaj BEZPIECZNY OBIEKT Zabezpiecz Kontroluj Zarządzaj Oszczędzaj PRO BEZPIECZNY OBIEKT Większe zyski Twojej firmy to nie tylko rosnąca sprzedaż i powiekszanie grupy odbiorców. Ich wzrost osiągniesz również

Bardziej szczegółowo

TWÓJ BIZNES. Nasze rozwiązanie

TWÓJ BIZNES. Nasze rozwiązanie Innowacyjny System Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Spraw opracowany przez firmę WASKO S.A., na podstawie wieloletnich doświadczeń zdobytych na rynku systemów teleinformatycznych. TWÓJ BIZNES Nasze

Bardziej szczegółowo

produkować, promować i sprzedawać produkty, zarządzać i rozliczać przedsięwzięcia, oraz komunikować się wewnątrz organizacji.

produkować, promować i sprzedawać produkty, zarządzać i rozliczać przedsięwzięcia, oraz komunikować się wewnątrz organizacji. Wspieramy w doborze, wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów informatycznych. Od wielu lat dostarczamy technologie Microsoft wspierające funkcjonowanie działów IT, jak i całych przedsiębiorstw. Nasze oprogramowanie

Bardziej szczegółowo

Access Professional Edition Elastyczny system kontroli dostępu, który rośnie wraz z potrzebami Twojej firmy

Access Professional Edition Elastyczny system kontroli dostępu, który rośnie wraz z potrzebami Twojej firmy Access Professional Edition Elastyczny system kontroli dostępu, który rośnie wraz z potrzebami Twojej firmy 2 Access Professional Edition: doskonałe rozwiązanie przeznaczone do kontroli dostępu dla małych

Bardziej szczegółowo

Łatwe, scentralizowane zarządzanie drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi

Łatwe, scentralizowane zarządzanie drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi Systemy zarządzania urządzeniami sterowanie l sprawność I wsparcie Łatwe, scentralizowane zarządzanie drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi Łatwy sposób zarządzania przepływem zadań Fakt: Utrzymanie

Bardziej szczegółowo

TWÓJ BIZNES. Nasz Obieg Dokumentów

TWÓJ BIZNES. Nasz Obieg Dokumentów 1 Innowacyjny System Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Spraw opracowany przez firmę WASKO S.A., na podstawie wieloletnich doświadczeń zdobytych na rynku systemów teleinformatycznych. TWÓJ BIZNES Nasz

Bardziej szczegółowo

Oferta na program komputerowy System SPA

Oferta na program komputerowy System SPA Oferta na program komputerowy System SPA Wstęp Szanowni Państwo, System SPA jest programem komputerowym zaprojektowanym z myślą o uproszczeniu obsługi salonów piękności, salonów kosmetycznych, SPA, solariów,

Bardziej szczegółowo

Symantec Backup Exec System Recovery 7.0 Server Edition. Odtwarzanie systemu Windows w ciągu najwyżej kilkudziesięciu minut nie godzin czy dni

Symantec Backup Exec System Recovery 7.0 Server Edition. Odtwarzanie systemu Windows w ciągu najwyżej kilkudziesięciu minut nie godzin czy dni GŁÓWNE ZALETY Odtwarzanie systemu Windows w ciągu najwyżej kilkudziesięciu minut nie godzin czy dni Firma Symantec wielokrotnie publicznie udowadniała, że dzięki oprogramowaniu Backup Exec System Recovery

Bardziej szczegółowo

Luxriot VMS. Dawid Adamczyk

Luxriot VMS. Dawid Adamczyk Luxriot VMS Dawid Adamczyk Wprowadzenie LuxRiot to oprogramowanie NVR dla komputerów PC z Windows mogące równieŝ współpracować z kartami przechwytującymi z wejściami BNC Główne funkcje LuxRiot to: 1. Podgląd

Bardziej szczegółowo

TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE MAJĄTKIEM

TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE MAJĄTKIEM TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE MAJĄTKIEM PODSTAWA PRAWNA Każda instytucja publiczna oraz przedsiębiorstwa zobowiązane są do prowadzenia ewidencji majątku oraz jego okresowej inwentaryzacji.

Bardziej szczegółowo

Oferta na program komputerowy System SPA

Oferta na program komputerowy System SPA Oferta na program komputerowy System SPA Wstęp Szanowni Państwo, System SPA jest programem komputerowym zaprojektowanym z myślą o uproszczeniu obsługi salonów piękności, salonów kosmetycznych, SPA, solariów,

Bardziej szczegółowo

usługi informatyczne dla firm

usługi informatyczne dla firm usługi informatyczne dla firm 1 opieka informatyczna wsparcie techniczne, bezpieczeństwo danych, sprzęt komputerowy, integracja systemów kompetencje diagnozowania i napraw dokonują wyłącznie wykwalifikowani

Bardziej szczegółowo

PROTEL SMART inteligentne oprogramowanie dla małych i średniej wielkości hoteli

PROTEL SMART inteligentne oprogramowanie dla małych i średniej wielkości hoteli PROTEL SMART inteligentne oprogramowanie dla małych i średniej wielkości hoteli protel smart to specjalna uproszczona funkcjonalnie edycja naszego renomowanego i sprawdzonego na arenie międzynarodowej

Bardziej szczegółowo

Cyfrowy system nagłośnieniowy i dźwiękowy system ostrzegawczy Praesideo Skuteczny przekaz komunikatów, niezależnie od sytuacji

Cyfrowy system nagłośnieniowy i dźwiękowy system ostrzegawczy Praesideo Skuteczny przekaz komunikatów, niezależnie od sytuacji Cyfrowy system nagłośnieniowy i dźwiękowy system ostrzegawczy Praesideo Skuteczny przekaz komunikatów, niezależnie od sytuacji 2 System nagłośnieniowy i dźwiękowy system ostrzegawczy Praesideo firmy Bosch

Bardziej szczegółowo

Case Study. aplikacji Microsoft Dynamics CRM 4.0. Wdrożenie w firmie Finder S.A.

Case Study. aplikacji Microsoft Dynamics CRM 4.0. Wdrożenie w firmie Finder S.A. Case Study aplikacji Microsoft Dynamics CRM 4.0 Wdrożenie w firmie Finder S.A. PRZEDSTAWIENIE FIRMY Finder jest operatorem systemu lokalizacji i monitoringu, wspomagającego zarządzanie pracownikami w terenie

Bardziej szczegółowo

System CMMS Profesal Maintenance wspiera prace UR w firmie MC Bauchemie

System CMMS Profesal Maintenance wspiera prace UR w firmie MC Bauchemie System CMMS Profesal Maintenance wspiera prace UR w firmie MC Bauchemie Firma MC Bauchemie Firma MC Bauchemie w Środzie Wielkopolskiej to wyspecjalizowany zakład produkcyjny dodatków do betonu, produktów

Bardziej szczegółowo

AAT Holding sp. z o.o.

AAT Holding sp. z o.o. AAT Holding sp. z o.o. Zobrazowanie strumieni wideo Dwa niezależne okna wideo Jednoczesne wyświetlanie do 72 strumieni (2 x 36 strumieni) w rozdzielczości od VGA do 2MPX Włączanie/wyłączanie, zagnieżdżanie,

Bardziej szczegółowo

InPro BMS InPro BMS SIEMENS

InPro BMS InPro BMS SIEMENS InPro Siemens OPC InPro BMS Produkt InPro BMS jest w sprzedaży od 2000 roku. W ostatnich kilku latach staliśmy się liderem wśród dostawców informatycznych rozwiązań dla systemów bezpieczeństwa. Oferowane

Bardziej szczegółowo

Bezpieczeństwo dla wszystkich środowisk wirtualnych

Bezpieczeństwo dla wszystkich środowisk wirtualnych Bezpieczeństwo dla wszystkich środowisk wirtualnych SECURITY FOR VIRTUAL AND CLOUD ENVIRONMENTS Ochrona czy wydajność? Liczba maszyn wirtualnych wyprzedziła fizyczne już 2009 roku. Dzisiaj ponad połowa

Bardziej szczegółowo

Historia naszego klienta. Rozwiązanie FAMOC MDM zwiększa bezpieczeństwo mobilne w Credit Agricole Bank Polska

Historia naszego klienta. Rozwiązanie FAMOC MDM zwiększa bezpieczeństwo mobilne w Credit Agricole Bank Polska Historia naszego klienta Rozwiązanie FAMOC MDM zwiększa bezpieczeństwo mobilne w Credit Agricole Bank Polska Nasz klient CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA Credit Agricole Bank Polska to bank uniwersalny, koncentrujący

Bardziej szczegółowo

Bosch Video Management System Bezpieczna przyszłość dzięki technologii sieciowej

Bosch Video Management System Bezpieczna przyszłość dzięki technologii sieciowej Bosch Video Management System Bezpieczna przyszłość dzięki technologii sieciowej Sieciowy dozór wizyjny Pełna integracja Bosch Video Management System (VMS) zarządza wszystkimi Twoimi urządzeniami sieciowymi

Bardziej szczegółowo

Zastosowania aplikacji B2B dostępnych na rynku zalety aplikacji online

Zastosowania aplikacji B2B dostępnych na rynku zalety aplikacji online 2012 Zastosowania aplikacji B2B dostępnych na rynku zalety aplikacji online Sławomir Frąckowiak Wdrożenie systemu B2B Lublin, 25 października 2012 Aplikacje B2B do czego? Realizacja najważniejszych procesów

Bardziej szczegółowo

Czasami potrzeba czegoś więcej niż woda. - potrzeba inteligentnego systemu Ecoflex

Czasami potrzeba czegoś więcej niż woda. - potrzeba inteligentnego systemu Ecoflex Czasami potrzeba czegoś więcej niż woda - potrzeba inteligentnego systemu Ecoflex EKO oznacza czysto Każde wyzwanie dotyczące sprzątania jest inne. Na szczęście znaleźliśmy elastyczny sposób. System Nilfisk

Bardziej szczegółowo

DynaDo łączy i organizuje komunikację, zadania i dokumenty wokół klientów i projektów. Usprawnia pracę, zwiększa produktywność i ułatwia nadzór.

DynaDo łączy i organizuje komunikację, zadania i dokumenty wokół klientów i projektów. Usprawnia pracę, zwiększa produktywność i ułatwia nadzór. Connecting the Dots DynaDo łączy i organizuje komunikację, zadania i dokumenty wokół klientów i projektów. Usprawnia pracę, zwiększa produktywność i ułatwia nadzór. Obniża koszty, eliminuje frustracje

Bardziej szczegółowo

HP Service Anywhere Uproszczenie zarządzania usługami IT

HP Service Anywhere Uproszczenie zarządzania usługami IT HP Service Anywhere Uproszczenie zarządzania usługami IT Robert Nowak Architekt rozwiązań HP Software Dlaczego Software as a Service? Najważniejsze powody za SaaS UZUPEŁNIENIE IT 2 Brak zasobów IT Ograniczone

Bardziej szczegółowo

System Kancelaris. Zdalny dostęp do danych

System Kancelaris. Zdalny dostęp do danych Kancelaris krok po kroku System Kancelaris Zdalny dostęp do danych Data modyfikacji: 2008-07-10 Z czego składaj adają się systemy informatyczne? System Kancelaris składa się z dwóch części: danych oprogramowania,

Bardziej szczegółowo

DHL24. Główny Użytkownik. i Przesyłka Serwisowa. Dokumentacja użytkownika końcowego

DHL24. Główny Użytkownik. i Przesyłka Serwisowa. Dokumentacja użytkownika końcowego DHL24 Główny Użytkownik i Przesyłka Serwisowa Dokumentacja użytkownika końcowego Opis: Niniejszy dokument opisuje funkcjonalność Głównego Użytkownika i Przesyłki Serwisowej w aplikacji DHL24 w ujęciu użytkownika

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania SCM i Portal dla operatorów logistycznych i przewoźników

Rozwiązania SCM i Portal dla operatorów logistycznych i przewoźników ZADOWOLENI KLIENCI Jedna platforma IT wiele możliwości Rozwiązania SCM i Portal dla operatorów logistycznych i przewoźników Jedna platforma IT wiele możliwości Rozwiązania SCM i Portal Rozwiązanie IT dla

Bardziej szczegółowo

System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie zarządzania dokumentacją, procesami i budżetem w jst Kuba Lewicki

System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie zarządzania dokumentacją, procesami i budżetem w jst Kuba Lewicki System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie zarządzania dokumentacją, procesami i budżetem w jst Kuba Lewicki System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie

Bardziej szczegółowo

firmy produkty intranet handel B2B projekty raporty notatki

firmy produkty intranet handel B2B projekty raporty notatki firmy mail intranet produkty DOKUMENTY handel raporty B2B projekty notatki serwis zadania Dlaczego warto wybrać Pakiet ITCube? Najczęściej wybierany polski CRM Pakiet ITCube jest wykorzystywany przez ponad

Bardziej szczegółowo

Serwer komunikacyjny SIP dla firm

Serwer komunikacyjny SIP dla firm Serwer komunikacyjny SIP dla firm KX-NS1000 Panasonic {tab=wstęp} 1 / 7 Panasonic KX-NS1000 to oparty na protokole SIP serwer do obsługi ujednoliconej komunikacji i współpracy, który ma na celu zwiększenie

Bardziej szczegółowo

Dystrybutor w Polsce: VigilancePro. All Rights Reserved, Copyright 2005 Hitachi Europe Ltd.

Dystrybutor w Polsce: VigilancePro. All Rights Reserved, Copyright 2005 Hitachi Europe Ltd. Dystrybutor w Polsce: VigilancePro All Rights Reserved, Copyright 2005 Hitachi Europe Ltd. Wstęp Vigilance Pro Analiza sieciowa w czasie rzeczywistym Oprogramowanie Vigilance Pro jest unikalnym rozwiązaniem

Bardziej szczegółowo

Niniejszy dokument jest własnością European Security Tranding SAS i nie może być kopiowany w całości lub częściowo bez jej zgody.

Niniejszy dokument jest własnością European Security Tranding SAS i nie może być kopiowany w całości lub częściowo bez jej zgody. Niniejszy dokument jest własnością European Security Tranding SAS i nie może być kopiowany w całości lub częściowo bez jej zgody. Prezentacja - 2013 1. Historia European Security Trading powstało w 1999

Bardziej szczegółowo

REUSPro SYSTEM MONITORUJĄCY ZUŻYTE MEDIA. REUS Polska Sp. z o.o. Naszą misją jest poprawianie. efektywności użytkowania energii

REUSPro SYSTEM MONITORUJĄCY ZUŻYTE MEDIA. REUS Polska Sp. z o.o. Naszą misją jest poprawianie. efektywności użytkowania energii REUSPro SYSTEM MONITORUJĄCY ZUŻYTE MEDIA REUS Polska Sp. z o.o. Naszą misją jest poprawianie efektywności użytkowania energii w obiektach naszych klientów poprzez zastosowanie ekonomicznie dochodowych

Bardziej szczegółowo

System zarządzania zleceniami

System zarządzania zleceniami Verlogic Systemy Komputerowe 2013 Wstęp Jednym z ważniejszych procesów występujących w większości przedsiębiorstw jest sprawna obsługa zamówień klientów. Na wspomniany kontekst składa się: przyjęcie zlecenia,

Bardziej szczegółowo

Katalog handlowy e-production

Katalog handlowy e-production 1 / 12 Potęga e-innowacji Katalog handlowy e-production 2 / 12 e-production to zaawansowany system informatyczny przeznaczony do opomiarowania pracy maszyn produkcyjnych w czasie rzeczywistym. Istotą systemu

Bardziej szczegółowo

OFERTA GPS GANNET GUARD SYSTEMS

OFERTA GPS GANNET GUARD SYSTEMS OFERTA GPS GANNET GUARD SYSTEMS 1 Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie rozwiązaniem jakie oferuje Gannet Guard Systems w postaci urządzeń oraz aplikacji Gan Fleet, które umożliwiają bieżące

Bardziej szczegółowo

Autorytatywne serwery DNS w technologii Anycast + IPv6 DNS NOVA. Dlaczego DNS jest tak ważny?

Autorytatywne serwery DNS w technologii Anycast + IPv6 DNS NOVA. Dlaczego DNS jest tak ważny? Autorytatywne serwery DNS w technologii Anycast + IPv6 DNS NOVA Dlaczego DNS jest tak ważny? DNS - System Nazw Domenowych to globalnie rozmieszczona usługa Internetowa. Zapewnia tłumaczenie nazw domen

Bardziej szczegółowo

SiPass - nowoczesny system kontroli dostępu

SiPass - nowoczesny system kontroli dostępu SiPass - nowoczesny system kontroli dostępu SiPass jest rozwiązaniem w pełni skalowanym, dzięki czemu może być dopasowany do obiektów różnej wielkości. SiPass jest oparty na architekturze Windows 2000/XP

Bardziej szczegółowo

Praca w sieci równorzędnej

Praca w sieci równorzędnej Praca w sieci równorzędnej 1. Architektura sieci równorzędnej i klient-serwer Serwer - komputer, który udostępnia zasoby lub usługi. Klient komputer lub urządzenie korzystające z udostępnionych przez serwer

Bardziej szczegółowo

Kim jesteśmy ReWistA Wms GLOBAL

Kim jesteśmy ReWistA Wms GLOBAL Kim jesteśmy REWISTA WMS GLOBAL Zmienia się technologia, zmieniają się potrzeby. Nasza misja wciąż pozostaje ta sama. Usprawnić życie firmy, ułatwić pracę człowieka, udoskonalić proces. Od blisko 15 lat

Bardziej szczegółowo

VIBcare ZDALNE MONITOROWANIE STANU MASZYN. www.ec-systems.pl

VIBcare ZDALNE MONITOROWANIE STANU MASZYN. www.ec-systems.pl VIBcare ZDALNE MONITOROWANIE STANU MASZYN www.ecsystems.pl ZDALNY NADZÓR DIAGNOSTYCZNY EC SYSTEMS WIEDZA I DOŚWIADCZENIE, KTÓRYM MOŻESZ ZAUFAĆ N owe technologie służące monitorowaniu i diagnostyce urządzeń

Bardziej szczegółowo

Systemy zdalnego zarządzania i monitoringu: Carel platforma PRO. Tomasz Andracki, Bydgoszcz 2010-11-06

Systemy zdalnego zarządzania i monitoringu: Carel platforma PRO. Tomasz Andracki, Bydgoszcz 2010-11-06 Systemy zdalnego zarządzania i monitoringu: Carel platforma PRO Tomasz Andracki, Bydgoszcz 2010-11-06 PlantVisorPRO PlantWatchPRO Kompletny system nadzoru, monitoringu oraz zdalnego zarządzania nad instalacjami

Bardziej szczegółowo

MobileMerchant firmy Elavon Najczęstsze pytania

MobileMerchant firmy Elavon Najczęstsze pytania MobileMerchant firmy Elavon Najczęstsze pytania 1. Jakie firmy mogą odnieść największe korzyści korzystając z MobileMerchant firmy Elavon? MobileMerchant opracowano z myślą o firmach różnej wielkości,

Bardziej szczegółowo

Kamery wysokiej rozdzielczości firmy Bosch korzyści

Kamery wysokiej rozdzielczości firmy Bosch korzyści Kamery wysokiej rozdzielczości firmy Bosch korzyści Zaleta Czyste, wyraźne obrazy Powiększenie obrazu bez utraty szczegółów Możliwość śledzenia zdarzeń w kilku różnych obszarach Możliwość poruszania się

Bardziej szczegółowo

Slican RecordMAN2 profesjonalne zarządzanie nagrywaniem.

Slican RecordMAN2 profesjonalne zarządzanie nagrywaniem. Slican RecordMAN2 profesjonalne zarządzanie nagrywaniem. Rozmowa telefoniczna, to najczęściej pierwsza forma kontaktu klienta z firmą. Wiele przedsiębiorców i instytucji nagrywa rozmowy telefoniczne w

Bardziej szczegółowo

Serwer druku w Windows Server

Serwer druku w Windows Server Serwer druku w Windows Server Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszą się drukarki sieciowe. Często w domach użytkownicy posiadają więcej niż jedno urządzenie podłączone do sieci, z którego

Bardziej szczegółowo

Nasz cel: zapewnienie całodobowego dostępu zdalnego i sterowania kamerami. Dynamic Transcoding

Nasz cel: zapewnienie całodobowego dostępu zdalnego i sterowania kamerami. Dynamic Transcoding Nasz cel: zapewnienie całodobowego dostępu zdalnego i sterowania kamerami Dynamic Transcoding 2 Dynamic Transcoding Całodobowy dostęp zdalny i zdalne sterowanie w dowolnym miejscu i czasie Do tej pory

Bardziej szczegółowo

Twój partner. w gastronomii! www.mmgastro.pl

Twój partner. w gastronomii! www.mmgastro.pl Twój partner w gastronomii! www.mmgastro.pl FIRMA M&M Gastro to lider sprzedaży profesjonalnego sprzętu dla gastronomii, firma gwarantująca każdemu klientowi profesjonalną i kompleksową obsługę od projektu

Bardziej szczegółowo

SANSEC Poland S.A. dla III Konwent Informatyków Warmii i Mazur Bezpieczna administracja w mobilnym świecie

SANSEC Poland S.A. dla III Konwent Informatyków Warmii i Mazur Bezpieczna administracja w mobilnym świecie SANSEC Poland S.A. dla III Konwent Informatyków Warmii i Mazur Bezpieczna administracja w mobilnym świecie Agnieszka Skorupka Key Account Manager Piotr Szewczuk Starszy Konsultant Misja Ludzie Oferta Poprzez

Bardziej szczegółowo

Praca w sieci z serwerem

Praca w sieci z serwerem 11 Praca w sieci z serwerem Systemy Windows zostały zaprojektowane do pracy zarówno w sieci równoprawnej, jak i w sieci z serwerem. Sieć klient-serwer oznacza podłączenie pojedynczego użytkownika z pojedynczej

Bardziej szczegółowo

Prezentacja programu. Parentis Sp. z o.o. Dział Informatyki. Kartoszyno, ul. Przemysłowa 5, 84-110 Krokowa

Prezentacja programu. Parentis Sp. z o.o. Dział Informatyki. Kartoszyno, ul. Przemysłowa 5, 84-110 Krokowa Prezentacja programu Parentis Sp. z o.o. Dział Informatyki Kartoszyno, ul. Przemysłowa 5, 84-110 Krokowa OPIS PROGRAMU I ZASADY UŻYTKOWANIA System CRM współpracuje z programami do obsługi magazynowej,

Bardziej szczegółowo

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników systemu Belisama4CRM

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników systemu Belisama4CRM Dołącz do grona zadowolonych użytkowników systemu Belisama4CRM www.belisama4crm.pl Belisama4CRM Zarządzanie jest proste! Masz za dużo narzędzi do zarządzania? Korzystasz z wielu programów osobno: do fakturowania,

Bardziej szczegółowo

Słowniczek ikon oprogramowania

Słowniczek ikon oprogramowania Słowniczek ikon oprogramowania Słowniczek ikon oprogramowania Aliro to pełna lista wszystkich ikon używanych w oprogramowaniu. Stworzono go po to, aby użytkownik mógł łatwo zidentyfikować ikony i zorientować

Bardziej szczegółowo

Dostępne nowości Sieć wirtualna. Xesar 2.0. Wszechstronny system bezpieczeństwa z nową, ulepszoną wersją oprogramowania.

Dostępne nowości Sieć wirtualna. Xesar 2.0. Wszechstronny system bezpieczeństwa z nową, ulepszoną wersją oprogramowania. Dostępne nowości Sieć wirtualna Xesar 2.0 Wszechstronny system bezpieczeństwa z nową, ulepszoną wersją oprogramowania. Nowa wersja Liczne innowacje w skrócie NOWOŚĆ Sieć wirtualna Xesar Znajdujące się

Bardziej szczegółowo

Alcatel-Lucent OmniVista 8770

Alcatel-Lucent OmniVista 8770 Alcatel-Lucent OmniVista 8770 Network Management System ZINTEGROWANY interfejs zarządzania systemami i urządzeniami ZINTEGROWANY PAKIET OPROGRAMOWANIA Dzisiejsze przedsiębiorstwa stawiają czoła wyzwaniom

Bardziej szczegółowo

Walter Networkline ekonomiczny sposób wydawania narzędzi do produkcji

Walter Networkline ekonomiczny sposób wydawania narzędzi do produkcji Rozwiązania logistyczne _SYSTEM WYDAWANIA NARZĘDZI Systemy wydawania narzędzi Walter Multipy Walter Networkline ekonomiczny sposób wydawania narzędzi do produkcji _NETWORKLINE Oto nowoczesny sposób zarządzania

Bardziej szczegółowo

Ćwiczenie. Temat: TeamViewer - zarządzanie komputerami na odległość.

Ćwiczenie. Temat: TeamViewer - zarządzanie komputerami na odległość. Ćwiczenie Temat: TeamViewer - zarządzanie komputerami na odległość. Zastosowanie: Śledzenie ustawień energetycznych, elektrycznych w programie i sterowanie nimi na odległość Wytłumaczenie ćwiczenia Ćwiczenie

Bardziej szczegółowo

YOU. Łączymy Ciebie z Twoimi pacjentami w Europie Środkowo-Wschodniej CEE BRIDGE YOUR PATIENTS

YOU. Łączymy Ciebie z Twoimi pacjentami w Europie Środkowo-Wschodniej CEE BRIDGE YOUR PATIENTS YOU Łączymy Ciebie z Twoimi pacjentami w Europie Środkowo-Wschodniej CEE BRIDGE YOUR PATIENTS Odkryj WIĘCEJ możliwości pomiędzy Tobą a Twoimi pacjentami Jako dostawca zintegrowanych usług w sektorze ochrony

Bardziej szczegółowo

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych

Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Innowacyjny na skalę światową system kart rabatowych Każdy ma prawo do rabatu Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie rolami jakie może pełnić serwer System prosi o wybór roli jaklą ma spełniać serwer.

Zarządzanie rolami jakie może pełnić serwer System prosi o wybór roli jaklą ma spełniać serwer. Zarządzanie rolami jakie może pełnić serwer System prosi o wybór roli jaklą ma spełniać serwer. Możemy dodawać lub usuwać poszczególne role. Można to zrobić później uruchamiając START Zarządzanie tym serwerem

Bardziej szczegółowo

Konwencjonalna centrala sygnalizacji pożaru serii 500 Proste jak ABC

Konwencjonalna centrala sygnalizacji pożaru serii 500 Proste jak ABC Konwencjonalna centrala sygnalizacji pożaru serii 500 Proste jak ABC 2 Centrala sygnalizacji pożaru charakteryzująca się łatwością montażu, konfiguracji, konserwacji i użytkowania. Wyświetlacz LCD wskazujący

Bardziej szczegółowo

RFP. Wymagania dla projektu. sklepu internetowego B2C dla firmy Oplot

RFP. Wymagania dla projektu. sklepu internetowego B2C dla firmy Oplot RFP Wymagania dla projektu sklepu internetowego B2C dla firmy Oplot CEL DOKUMENTU Celem niniejszego dokumentu jest przedstawienie wymagań technicznych i funkcjonalnych wobec realizacji projektu budowy

Bardziej szczegółowo

Skalowalność to najlepsze rozwiązanie. Nowy system Social Alarm Management 7 Professional.

Skalowalność to najlepsze rozwiązanie. Nowy system Social Alarm Management 7 Professional. Skalowalność to najlepsze rozwiązanie. Nowy system Social Alarm Management 7 Professional. 2 Skuteczność dzięki dopasowaniu idealne rozwiązania gwarancją sukcesu W celu umożliwienia natychmiastowej reakcji

Bardziej szczegółowo

ActiveXperts SMS Messaging Server

ActiveXperts SMS Messaging Server ActiveXperts SMS Messaging Server ActiveXperts SMS Messaging Server to oprogramowanie typu framework dedykowane wysyłaniu, odbieraniu oraz przetwarzaniu wiadomości SMS i e-mail, a także tworzeniu własnych

Bardziej szczegółowo

Inteligentna Platforma CCTV IP

Inteligentna Platforma CCTV IP Inteligentna Platforma CCTV IP Oprogramowanie do zarządzania obrazem Digital Video Intelligent Architecture ( DIVA ) to rozwiązanie do zarządzania obrazem dedykowane dla urządzeń IP. Oferuje wbudowaną

Bardziej szczegółowo

o Center SAUTER Vision Center wszystko jak na dłoni.

o Center SAUTER Vision Center wszystko jak na dłoni. SAUTER AUT AU UTE E ER Visio Vision sio io o Center SAUTER Vision Center wszystko jak na dłoni. Nowoczesna automatyka budynkowa staje się coraz bardziej skomplikowana, ale dzięki SAUTER Vision Center,

Bardziej szczegółowo

PTV MAP&GUIDE INTERNET V2 ŁATWE PRZESTAWIENIE SIĘ

PTV MAP&GUIDE INTERNET V2 ŁATWE PRZESTAWIENIE SIĘ PTV MAP&GUIDE INTERNET V2 ŁATWE PRZESTAWIENIE SIĘ Spis treści Spis treści 1 PTV Map&Guide internet V2 co jest nowe?... 3 1.1 Zmiana modelu licencji... 3 1.1.1 Starzy klienci 3 1.1.2 Nowi klienci 3 1.2

Bardziej szczegółowo

Oprogramowanie. DMS Lite. Podstawowa instrukcja obsługi

Oprogramowanie. DMS Lite. Podstawowa instrukcja obsługi Oprogramowanie DMS Lite Podstawowa instrukcja obsługi 1 Spis treści 1. Informacje wstępne 3 2. Wymagania sprzętowe/systemowe 4 3. Instalacja 5 4. Uruchomienie 6 5. Podstawowa konfiguracja 7 6. Wyświetlanie

Bardziej szczegółowo

TELEMEETING ZAMAWIANY BLISKI KONTAKT NA ODLEGŁOŚĆ PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE TELEKONFERENCYJNE

TELEMEETING ZAMAWIANY BLISKI KONTAKT NA ODLEGŁOŚĆ PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE TELEKONFERENCYJNE TELEMEETING ZAMAWIANY BLISKI KONTAKT NA ODLEGŁOŚĆ PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE TELEKONFERENCYJNE CZYM JEST TELEMEETING? Telemeeting to innowacyjna usługa telekonferencyjna, która umożliwia prostą, szybką

Bardziej szczegółowo

FastReporter 2 OPROGRAMOWANIE DO KOŃCOWEGO PRZETWARZANIA DANYCH

FastReporter 2 OPROGRAMOWANIE DO KOŃCOWEGO PRZETWARZANIA DANYCH OPROGRAMOWANIE DO KOŃCOWEGO PRZETWARZANIA DANYCH Narzędzie do skonsolidowanego zarządzania oraz końcowego przetwarzania danych, zaprojektowane po to, aby zwiększyć wydajność raportowania inspekcji zakończeń

Bardziej szczegółowo

Pilz E-Shop więcej niż zwykłe zakupy w internecie

Pilz E-Shop więcej niż zwykłe zakupy w internecie Pilz E-Shop więcej niż zwykłe zakupy w internecie Pilz E-Shop W sferze Business-to-Business dzisiejsze sklepy internetowe muszą oferować dużo więcej niż tylko dostępny przez całą dobę portal zakupowy ich

Bardziej szczegółowo

DESIGNER APPLICATION. powered by

DESIGNER APPLICATION. powered by DESIGNER APPLICATION powered by O FIRMIE HiddenData specjalizuje się w technologii dystrybucji treści video w Internecie oraz w budowie złożonych, funkcjonalnych aplikacji internetowych i mobilnych. Budujemy

Bardziej szczegółowo

PROJEKT. Domeny.tv jest największym projektem prowadzonym wewnątrz MSERWIS. Serwis istnieje od 2003 roku i jest rozwijany praktycznie codziennie.

PROJEKT. Domeny.tv jest największym projektem prowadzonym wewnątrz MSERWIS. Serwis istnieje od 2003 roku i jest rozwijany praktycznie codziennie. C A S E STUDY PROJEKT Domeny.tv jest największym projektem prowadzonym wewnątrz MSERWIS. Serwis istnieje od 2003 roku i jest rozwijany praktycznie codziennie. Ogrom wyzwań, jaki nas spotyka w ramach pracy

Bardziej szczegółowo

AUREA BPM HP Software. TECNA Sp. z o.o. Strona 1 z 7

AUREA BPM HP Software. TECNA Sp. z o.o. Strona 1 z 7 AUREA BPM HP Software TECNA Sp. z o.o. Strona 1 z 7 HP APPLICATION LIFECYCLE MANAGEMENT Oprogramowanie Application Lifecycle Management (ALM, Zarządzanie Cyklem życia aplikacji) wspomaga utrzymanie kontroli

Bardziej szczegółowo

Commit Polska. Retail Management CENTRALNE ZARZĄDZANIE SIECIĄ SPRZEDAŻY

Commit Polska. Retail Management CENTRALNE ZARZĄDZANIE SIECIĄ SPRZEDAŻY Commit Polska Retail Management CENTRALNE ZARZĄDZANIE SIECIĄ SPRZEDAŻY Sprawdź nas! www.commit.pl +48 17 850 74 00 Retail Management NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI KIEROWANIA DZIAŁANIAMI CAŁEJ SIECI SPRZEDAŻY

Bardziej szczegółowo

Firma Informatyczna ASDER. Prezentacja. Serwer danych lokalnych. Przemysław Kroczak ASDER 2012-08-06

Firma Informatyczna ASDER. Prezentacja. Serwer danych lokalnych. Przemysław Kroczak ASDER 2012-08-06 2012 Firma Informatyczna ASDER Prezentacja Serwer danych lokalnych Przemysław Kroczak ASDER 2012-08-06 Szanowni Państwo, W dzisiejszej coraz częściej trzeba współdzielić pliki między pracownikami/działami

Bardziej szczegółowo

Harmony jest nowatorskim systemem umożliwiającym zarządzanie i kontrolę nad wszystkimi działaniami pracownika w organizacji.

Harmony jest nowatorskim systemem umożliwiającym zarządzanie i kontrolę nad wszystkimi działaniami pracownika w organizacji. Harmony jest nowatorskim systemem umożliwiającym zarządzanie i kontrolę nad wszystkimi działaniami pracownika w organizacji. Harmony zwiększa efektywność pracy poprzez zastosowanie wspólnej bazy danych

Bardziej szczegółowo

Hiab XS 044 Moment udźwigu 3,7-4,0 Tm

Hiab XS 044 Moment udźwigu 3,7-4,0 Tm Hiab XS 044 Moment udźwigu 3,7-4,0 Tm Broszura produktu Zapewnia doskonały wysięg Hiab XS 044 jest prawdziwie wszechstronnym żurawiem Firma Hiab od zawsze kojarzy się z wysoką jakością i ciągłym udoskonalaniem

Bardziej szczegółowo

D&B Data Manager. Proces zarządzania Twoimi danymi na jednej platformie internetowej

D&B Data Manager. Proces zarządzania Twoimi danymi na jednej platformie internetowej D&B Data Manager Proces zarządzania Twoimi danymi na jednej platformie internetowej Czym jest D&B Data Manager : D&B Data Manager jest zabezpieczoną platformą online, która zapewnia naszym klientom możliwość

Bardziej szczegółowo

hurtowniakamer.com.pl

hurtowniakamer.com.pl Rejestrator K2 XVR-04D1+(X2) Cena : 298,00 zł (netto) 366,54 zł (brutto) Producent : K2-Tech Dostępność : Dostępny Stan magazynowy : brak w magazynie Średnia ocena : brak recenzji Utworzono 25-12-2016

Bardziej szczegółowo

Poznaj nowy Windows. Piękny. Szybki. Wydajny.

Poznaj nowy Windows. Piękny. Szybki. Wydajny. Poznaj nowy Windows. Piękny. Szybki. Wydajny. Dostępne Najważniejsze wersje elementy, Windows: o których 1. trzeba Windows wiedzieć 8 i je pokazać : 2. 1. Windows Ekran startowy 8 Pro i żywe kafelki

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania dla społeczności Seria Easy Series dla domów i bloków mieszkalnych

Rozwiązania dla społeczności Seria Easy Series dla domów i bloków mieszkalnych Rozwiązania dla społeczności Seria Easy Series dla domów i bloków mieszkalnych 2 Centrala alarmowa Easy Series Prosta i niezawodna ochrona Podnieś wartość swojej nieruchomości Luksusowe apartamentowce,

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania HP Pull Print

Rozwiązania HP Pull Print Rozwiązania HP Pull Print Jakie rozwiązanie Pull Print jest odpowiednie dla Twojej firmy? HP rozumie, że Twoja firma jest wyjątkowa. Dlatego oferujemy szereg rozwiązań, aby wdrożyć Pull Print. Odpowiedz

Bardziej szczegółowo

Najwyższa jakość ochrony na każdym poziomie.

Najwyższa jakość ochrony na każdym poziomie. Najwyższa jakość ochrony na każdym poziomie. Wielokrotnie nagradzane oprogramowanie, które dostarcza najlepszej jakości usługi Twoim klientom, a Tobie przynosi same korzyści... Czego tu nie lubić? AVG

Bardziej szczegółowo

IFTER EQU. sygnalizacji pożaru (SSP), kontroli dostępu (SKD), sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), telewizji

IFTER EQU. sygnalizacji pożaru (SSP), kontroli dostępu (SKD), sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), telewizji IFTER EQU Firma IFTER jest uznanym oprogramowania zarządzającego budynkowymi, których do producentem systemami zaliczamy: systemy sygnalizacji pożaru (SSP), kontroli dostępu (SKD), sygnalizacji włamania

Bardziej szczegółowo

1. Zalety stosowania zintegrowanych systemów zarządzania inteligentnym budynkiem. 2. Podsumowanie - BMS w IB

1. Zalety stosowania zintegrowanych systemów zarządzania inteligentnym budynkiem. 2. Podsumowanie - BMS w IB Inteligentne budynki (5) Politechnika Poznańska Plan 1. Zalety stosowania zintegrowanych systemów zarządzania inteligentnym budynkiem. 2. Podsumowanie - BMS w IB Politechnika Poznańska 2 1 Zalety stosowania

Bardziej szczegółowo

Advisor Master wsparcie dla systemów Konstroli Dostępu oraz Sygnalizacji Włamania i Napadu

Advisor Master wsparcie dla systemów Konstroli Dostępu oraz Sygnalizacji Włamania i Napadu Advisor Master wsparcie dla systemów Konstroli Dostępu oraz Sygnalizacji Włamania i Napadu Produkt In Pro BMS Produkt InPro jest w sprzedaży od 2000 roku. W ostatnich kilku latach staliśmy się liderem

Bardziej szczegółowo