1. AUKCJA POLSKIEJ GRAFIKI CYFROWEJ

Download "1. AUKCJA POLSKIEJ GRAFIKI CYFROWEJ"

1 1. AUKCJA POLSKIEJ GRAFIKI CYFROWEJ WARSZAWA SOPOCKI DOM AUKCYJNY NOWY ŚWIAT 54/56 WERNISAŻ 9 MAJA 2014 GODZ. 19 NOC MUZEÓW 17 MAJA OD GODZ. 19 AUKCJA 30 MAJA GODZ. 19 cena: 10 zł (w tym 5 % VAT) ISBN Sopocki Dom Aukcyjny J. Kucharski i wspólnicy s. j. ul. Bohaterów Monte Cassino Sopot sda.pl

2 CENY WYWOŁAWCZE 500 ZŁ 1. AUKCJA POLSKIEJ GRAFIKI CYFROWEJ WARSZAWA SOPOCKI DOM AUKCYJNY NOWY ŚWIAT 54/56 WERNISAŻ 9 MAJA 2014 GODZ. 19 NOC MUZEÓW 17 MAJA OD GODZ. 19 AUKCJA 30 MAJA GODZ. 19 SDA.PL TEL POLSKAGRAFIKACYFROWA.PL patron medialny

3 1 PROJEKT POLSKA GRAFIKA CYFROWA Grafika cyfrowa otacza nas niemal na każdym kroku. Widzimy ją w filmie, w grach komputerowych, na reklamach, ulotkach i opakowaniach produktów. Ta wszechobecność sprawia, że przestajemy ją dostrzegać. Nie zastanawiamy się nad nazwiskiem autora, kunsztem i pracą włożoną w jej wykonanie. Projekt Polska Grafika Cyfrowa ma na celu przedstawienie Państwu najlepszych polskich twórców tego nurtu sztuki. Naszym zamiarem jest przedstawienie prac ludzi, których nazwiska nie pojawiają się na stronach katalogów aukcyjnych, a ich dzieł nie można zobaczyć w muzeach. Dokonaliśmy pewnego subiektywnego wyboru, aby przybliżyć Państwu ten niezwykle interesujący świat. Aby nadać rangę prezentowanym obiektom, poprosiliśmy artystów o wybór najlepszych dzieł ze swojego dorobku lub stworzenie nowych prac na potrzeby Projektu Polska Grafika Cyfrowa. Prace graficzne zostaną wydrukowane w limitowanych edycjach na wysokiej jakości płótnach do druku cyfrowego. Każda z nich zostanie opatrzona numerem, sygnaturą autora oraz hologramem. Zapraszamy do zapoznania się z tymi pracami, poznania trendów, stylów i szerokiego wyboru tematów poruszanych przez mistrzów polskiej grafiki cyfrowej. PIOTR ARENDZIKOWSKI Husaria 2013 Adobe Photoshop giclée, płótno 60 x 120 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur r. Niezależny ilustrator i artysta koncepcyjny mieszkający w Warszawie. Tworzy od 6 lat, kiedy to po trzech miesiącach studiów informatycznych na Politechnice Warszawskiej porzucił je i rozpoczął naukę malarstwa i rysunku u Ventziego Piriankova. Specjalizuje się w projektach postaci i ilustracjach na potrzeby książek, filmów i gier. W swoich pracach często nawiązuje do historii, fantastyki i science fiction. Jednym z jego ulubionych motywów jest husaria, będąca symbolem historycznej potęgi Polski. W ramach odskoczni od komercyjnych projektów realizuje także wiele własnych, a inspiracji nieprzerwanie poszukuje w obrazach mistrzów: Jacka Malczewskiego, Rembrandta, Luciena Freuda, Johna Singera Sargenta, Howarda Pyle a, N.C. Wyeth a i wielu innych. W ciągu ostatnich kilku lat współpracował z takimi firmami jak: Platige Image, Sony Online Entertainment, ORKA Studio, Fantasy Flight Games, Paizo, CI Games. Wśród tytułów, nad którymi pracował, można wymienić: Wiedźmin 3, Lords of the Fallen, Star Wars LCG, Shadowrun, Pathfinder czy Sniper 2. Mikołaj Konopacki, Artur Paprocki 2 3

4 3 SZYMON BIERNACKI Przesłuchania nagroda Image Master Award w konkursie B-Movie Challange na portalu CGSociety 2010 Corel Painter, Adobe Photoshop giclée, płótno 50 x 130 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1985 r. w Warszawie. Studiował na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, uzyskując dyplom inżyniera. Jest niezależnym rysownikiem i artystą koncepcyjnym. Od 2008 r. tworzy na potrzeby reklamy, ilustracji i animacji. Obecnie związany jest głównie z branżą animacji CG, która go fascynuje, i z którą wiąże swoją przyszłość. Pracował przy produkcjach: Animowana Historia Polski w reżyserii Tomasza Bagińskiego, cinematik do gry Age of Empires Online, serial animowany towarzyszący grze Halo 4, czy pełnometrażowy film animowany Smallfoot (reż. Sergio Pablos). Współpracował ze studiami: Warner Bros (Warner Animation Group), The SPA Studios, Blur, Axis Animation, Platige Image i agencjami reklamowymi: Ogilvy Polska, czu Jung von Matt. Jego prace publikowane były w albumach Expose (Ballistic Publishing), PRIME: The Definitive Digital Art Collection wydawnictwa 3DTotal, magazynie ImagineFX. Nagrody: 1. miejsce (Image Master Award) za pracę pt. Auditions B-Movie Challenge zorganizowany przez portal CGSociety; Best Landscape/Matte Painting Award Secret Agent Challenge na CGSociety. IGOR AQUALOOPA CHOŁDA Motorista 2014 Adobe Illustrator giclée, płótno 100 x 100 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1978 r. Ilustrator, projektant, animator, artysta streetartowy i muzyk. Absolwent UW Wydziału Filozofi i i Łódzkiej Szkoły Filmowej. Znany jest głównie jako autor murali. Tworzy i współtworzy reklamy, teledyski i krótkie animacje. Autor wystawy indywidualnej wideo i malarstwa Infection w Galerii 3678 U Artystów (2011). Laureat pierwszej nagrody w konkursie na mural Levi s Go Forth (2011), pierwszej nagrody w konkursie na mural poświęcony Marii Curie-Skłodowskiej i zrealizowanego na dziedzińcu metro Centrum w Warszawie (2011), pierwszej nagrody na mural Integracja Uskrzydla w Środowiskowym Dom Samopomocy Pod Skrzydłami w Warszawie (2011) oraz w Energetycznym Centrum Kultury w ECK & Sosnowiec City w Sosnowcu (2011). Uczestnik festiwalu Street Art Doping

5 5 MARTA DAHLIG Ondine 2013 Adobe Photoshop giclée, płótno 70 x 50 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 PIOTR FORKASIEWICZ Nadchodzące zagrożenie 2014 Adobe Photoshop, Autodesk 3Ds Max, VRay giclée, płótno 70 x 100 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1985 r. Zaczęła jako samouk a grafiką cyfrową zajmuje się od przeszło 12 lat. Jest konsultantką i autorką kilkudziesięciu poradników i felietonów dotyczących grafiki komputerowej, publikowanych w kluczowych tytułach z branży m.in.: ImagineFX, Corel Painter, D Artiste, Digital Artist, Computer Arts. Pracuje jako niezależny ilustrator dla wielu zagranicznych wydawnictw, zajmując się także tworzeniem concept artów do gier komputerowych dla: Funcom, Paradox Interactive, Applibot, Deep Silver, High 5 Games. Grafiki Marty Dahlig najczęściej przestawiają abstrakcyjne postaci kobiece, chętnie tworzy cykle tematyczne. Ur. w 1978 r. w Opolu. Grafiką cyfrową zajmuje się od około 20 lat. Pierwsze obrazy i animacje tworzył w prostych aplikacjach 2D, z czasem zastępując pojedynczo składane piksele polygonami w zaawansowanych programach 3D. W ciągu kilkunastu lat uczestniczył w wielu różnorodnych projektach, począwszy od projektowania graficznego i przemysłowego po tworzenie cyfrowych modeli, tekstur, scenografii i animacji na potrzeby filmu oraz telewizji. Współpracował z uznanym na świecie studiem Platige Image przy kilku średniometrażowych animacjach, z Planetarium Centrum Nauki Kopernik przy tworzeniu pierwszego polskiego filmu 3D na ekran sferyczny Na Skrzydłach Marzeń nagrodzonego planetaryjnym Oskarem w niemieckiej Jenie. Jednak jego największą pasją stało się tworzenie cyfrowych obrazów o tematyce militarnej (głównie lotniczej i marynistycznej). W ślad za tradycyjnymi artystami zaczął tworzyć ilustracje na potrzeby książek, czasopism i dla kolekcjonerów. Jego prace znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach w Anglii, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i w Stanach Zjednoczonych. Mieszka w Częstochowie wraz z żoną i dwójką synów. 6 7

6 7 WOJCIECH FUS Powrót Królowej 2013 Adobe Photoshop, Modo, Zbrush giclée, płótno 100 x 80 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1992 r. Rysownik i artysta koncepcyjny. Obecnie pracuje jako freelancer przy grach i animacjach (Platgie Image, One Pixel Brush, Applibot). W wolnych chwilach maluje to, co sprawia mu największą przyjemność. Ostatnio są to portrety kobiet, oraz ilustracje i koncepty w stylistyce cyberpunk. Często łączy poetyckie, organiczne formy takie jak pióra i piękne kobiety z ultranowoczesnymi strojami i wyposażeniem high-tech. Stara się zachować duszę tradycyjnych mediów. W pracy wykorzystuje najnowsze techniki Photohop jednocześnie odwołując się do wiedzy zdobytej podczas studiów w Watts Atelier. Lubi eksperymentować z nowymi narzędziami graficznymi i znajdować nowe rozwiązania wizualne. ADAM GRANIA Kasjopejanie 2010 Adobe Photoshop, VRay giclée, płótno 30 x 50 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1984 r. w Bydgoszczy. Grafiką zajmuje się od 13 lat, specjalizując się w grafice 3D. W jego dorobku artystycznym znajdują się wizualizacje obiektów architektonicznych, modele produktów i obiektów game art oraz ilustracje często o tematyce science fiction. 8 9

7 9 M A RIUS Z K A ROL H A R ASY MÓW Małgorzata 2014 Adobe Photoshop giclée, płótno 120 x 70 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 MARCIN JAKUBOWSKI Pościg 2011 Adobe Photoshop giclée, płótno 100 x 70 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1993 r. w Wodzisławiu Śląskim, student grafiki na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Malarstwem cyfrowym interesuje się od 6 lat. Oprócz sztuki cyfrowej zajmuje się także rysunkiem, grafiką artystyczną oraz malarstwem. W swojej pracy specjalizuje się głównie w sztuce figuratywnej. Ur. w 1979 r. Niezależny ilustrator i twórca concept art. Mieszka w Gdańsku. Współtworzył wiele projektów, w szczególności związanych z animacją CG, programami telewizyjnymi i reklamą. Jako samouk, pierwsze kroki w grafice cyfrowej stawiał przy pomocy Commodore 64. Swoją przyszłość wiąże z filmem i przemysłem gier. Za pomocą wyobraźni tworzy kolejne światy w wielu stylach i gatunkach, ale najważniejszy dla niego jest ich nastrój. Nagrody: NVArt: Surreal in the style of Jacek Yerka at CGSociety.org drugie miejsce CG Challenge: Steampunk: Myths and Legends at CGSociety.org Texture Award 2d battle: Beauty and the beast at max3d.pl Grand Prix Reprodukowany w Expose 10 Ballistic Publishing, 2012 Digital Art Master (tom 6 3dTotal), 2011 Spectrum 17 Underwood Books, 2010 Expose 8 Ballistic Publishing, 2010 Digital Art Master: volume 5 3dTotal, 2010 Art squared digital painters 2 Rage Publishing, 2010 Exotique 5 Ballistic Publishing, 2009 Expose 7 Ballistic Publishing, 2009 Big Book of Contemporary Illustration, Martin Dawber Batsford,

8 0 11 MICHAŁ KONWICKI Dok 2011 Adobe Photoshop, Autodesk 3DS Max, VRay giclée, płótno 40 x 70 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 PRZEMEK KOTYŃSKI Dopóki śmierć nas nie rozłączy 2012 Adobe Photoshop giclée, płótno 45 x 70 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1978 r. Grafik 3D. Tworzył ilustracje, animacje, reklamy, efekty do filmów, wizualizacje architektoniczne i filmy animowane. Przez wiele lat realizował wizualizacje architektoniczne dla największych studiów polskich i zagranicznych. Na potrzeby branży reklamowej realizuje filmy animowane i efekty do nich. Poza pracą zawodową tworzy grafiki 3D publikowane między innymi w albumach Expose 8 i 9, w magazynach 3dcreative, 3D World, wyróżniane na stronach CGSociety, 3DTotal, CGArena, The Gnomon Workshop i innych. Obecnie związany jest ze Studiem Produkcyjnym Orka jako lead działu animacji. Ur. w 1981 r. Artysta koncepcyjny i ilustrator tworzący obecnie głównie na potrzeby filmu i reklamy w warszawskim studiu produkcyjnym Orka. Pracował przy postprodukcji m.in. Obławy Marcina Krzyształowicza, 80 milionów Waldemara Krzystka, Dziewczyny z szafy Bodo Koxa, Ixjany braci Skolimowskich, czy AmbaSSady Juliusza Machulskiego. Tworzył dla marek takich jak: Mazda, Orange, Biedronka, Oshee, Bwin, Bakoma, Garnier, Koral, Play, Peugeot, Samsung, Ferrero. Pracował również dla branży gier komputerowych, m.in. przy Anomaly: Warzone Earth, grze warszawskiego studia 11bit Studios, która zdobyła Apple Design Award i szereg innych wyróżnień. Na liście klientów ma takie studia jak Platige Image, Vivid Games, Yakumama czy CI Games. Jego prace doczekały się publikacji m.in. w EXO- TIQUE 6 i EXPOSE 10 wydawnictwa Ballistic Publishing, czy BOOK OF CRE- ATION 2012, Oracom. Pochodzi z Żyrardowa, uzyskał tytuł mgr inż. Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej na kierunku CAD/CAM. Ostatnio pochłonięty jest pracą nad krótkim filmem animowanym w klimacie noir Ta cholerna niedziela. Jest to jego debiut reżyserski finansowany m.in. przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Film powstaje w ścisłej współpracy z Bartoszem Kędzierskim, szerzej znanym z Włatców móch

9 2 13 MACIEJ KUCIARA Przyjacielska pogawędka 2011 Adobe Photoshop giclée, płótno 60 x 120 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 MICHAŁ KUS India Future Adobe Photoshop giclée, płótno 60 x 110 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1984 r. Jest artystą koncepcyjnym i ilustratorem. Od 10 lat tworzy dla filmu i branży gier wideo. Jego kariera rozpoczęła się od tworzenia wizualizacji i projektowania postaci do gier komputerowych. Imponująca lista klientów takich jak: Platige Image, Marvel, Fox, Universal Pictures, Warner Bros czy CD Project RED zaświadcza o jego wysokim profesjonalizmie i o zaufaniu do jego zdolności. Obecnie pracuje w studiu gier komputerowych Noughty Dog w Kalifornii. Ostatni projekt studia, to gra The last of us, która sprzedała się w 2013 r. w nakładzie 3,4 mln kopii. Ur. w 1987 r. w Holandii. Od dziecka zafascynowany rysowaniem. W 2006 r. dostał pierwszą pracę jako freelancer concept artist dla małej gry, a w 2012 r. rozpoczął pracę na pełen etat w firmie ISOTX, która specjalizowała się w tworzeniu gier strategicznych. Po roku zrezygnował z pracy i obecnie jako freelancer realizuje projekty dla firm takich jak: Jellyfish pictures i EA games

10 4 15 MICHAŁ LISOWSKI Reeding alien 2014 Adobe Photoshop giclée, płótno 60 x 100 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 TOMASZ ADAM ŁUKASZCZYK Cyber..x 2013 Adobe Photoshop giclée, płótno 70 x 100 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1982 r. Artysta koncepcyjny i ilustrator. Od kilku lat współtworzy projekty reklamowe, filmy fabularne, animacje i gry wideo. Wśród długiej listy klientów znajdują się m.in. Platige Image, Ars Thanea, Axis Animation, La Chose, McCann Eriksson, Orka Film, Chimney Pot, Studio Filmowe Kadr, 3D Total, Privateer Press. Wśród najciekawszych projektów przy jakich pracował znajduje się seria animacji dla gry Halo 4, liczne ilustracje dla Ubisoft, Disney, Discovery Channel oraz prace koncepcyjne i kolorskrypty dla MTV, Warner Bros i rodzime produkcje filmowe Sala Samobójców Jana Komasy czy Kołysanka Juliusza Machulskiego. Posiada na swym koncie wiele publikacji w serii książek Ballistic Publising oraz 3D Total. Osiągnięcia konkursowe: zwycięstwo w kategorii Best Digital Painting w konkursie portalu CGSociety Secret Agent oraz Grand Prix w XVI serii bitwy 2D portalu Max3d.pl Kryzys. Mimo dużego zaangażowania w projekty komercyjne stara się tworzyć niezależne projekty i ilustracje będące przeciwwagą artystyczną dla prac komercyjnych. Ur. w 1975 r. w Kielcach. Ukończył studia na Wydziale Malarstwa, Grafiki i Rzeźby w poznańskiej ASP w 2000 r. uzyskując dyplom z rzeźby w pracowni prof. Macieja Szańkowskiego. Mieszka i pracuje w Kielcach. Tworzy w różnych technikach: rzeźby, malarstwa, malarstwa elektronicznego i rysunku. Otrzymał specjalne wyróżnienia od Unii Europejskiej na XIV Międzynarodowym Biennale Małej Formy Rzeźbiarskiej w Rawennie 2003 r. i pierwszą nagrodę (ex eaquo) w Konkursie dla Młodych Rzeźbiarzy Orońsko 2003 r. Muzeum Historii Kielc pokazało w 2010 r. jego indywidualną wystawę rzeźb

11 6 17 MAREK MADEJ Ostatnie dni lata 2012 Adobe Photoshop giclée, płótno 70 x 50 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 TOMASZ MAJEWSKI Dude 2013 część pracy dyplomowej obronionej w 2013 r. na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie Adobe Photoshop giclée, płótno 100 x 70 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1987 r. Jest artystą koncepcyjnym, pracującym aktualnie w Warszawie dla CD Projekt RED nad jedną z najbardziej oczekiwanych w 2014 r. gier Wiedźmin 3: Dziki Gon. W branży tej pracuje od ponad 6 lat, realizując między innymi Melancholię Larsa Fon Triera i The lost town of Świteź Kamila Polaka. Na swoim koncie ma zarówno niszowe i niezależne projekty, jak i ilustracje do gier planszowych, gier RPG, okładki płyt jak i okładki książek dla wydawnictwa Ars Machina oraz w pełni komercyjne projekty reklamowe. Na liście klientów znajdują się między innymi: Platige Image, Privateer Press, Human Ark, Metropolis Software oraz agencje reklamowe PZL, Red8 i Riposta. Ur. w 1989 r. Absolwent Wydziału Artystycznego UMCS wszechstronny projektant, ilustrator i grafik. Jego ulubioną dziedziną artystyczną jest ilustracja, zarówno wykonywana cyfrowo, jak i tradycyjnie. Jego prace można znaleźć na międzynarodowych portalach internetowych, takich jak behance.net, geekart.com, dailyinspiration.com, designyoutrust.com i innych. Jego projekty zostały wyróżnione przez Behance (Featured), Digital Art Served oraz zakwalifikowane do Top 50 illustrations of 2013 (From Up North)

12 8 19 SŁAWOMIR MANIAK Stormbringer Dragon 2013 wykonana dla Wizards of the Coast LLC Adobe Photoshop giclée, płótno 70 x 100 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 TOMEK MICHALSKI Udrapowane zwierzaki 2013 Marvelous Designer, Autodesk 3DS Max, VRay giclée, płótno 80 x 120 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1979 r. w Gdańsku zawodowo wolny strzelec i miłośnik sportów siłowych i gier wszelkiego rodzaju. Jak mówi, do rysowania skłoniła go wakacyjna nuda i miłość do dark fantasy. Jest autorem ilustracji do wielu popularnych gier takich jak Magic: the Gathering, World of Warcraft, Warhammer i Star Wars. Od czasu do czasu pracuje również jako artysta koncepcyjny. Brał udział w produkcji m.in. Wiedźmin 2, Crisis 2, Hearthstone. Obecnie tworzy dla takich firm jak: Games Workshop, Wizards of the Coast, Blizzard, CD Project, MTV. Ur. w 1991 r. w Koszalinie. Artysta, projektant i grafik 3D student Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej i od 6 lat zafascynowany techniką 3D. Na co dzień tworzy fotorealistyczne wizualizacje, a w wolnych chwilach skupia się nad własnymi projektami z pogranicza designu, wnętrz i grafiki 3D

13 0 21 LESZEK MIELCZARSKI Smok 2014 Autodesk Softimage, Zbrush VisiJet PXL wys. 25 cm sygnowana MICHAŁ MIGACZ Stacja Kosmiczna 2014 Adobe Photoshop giclée, płótno 100 x 70 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1980 r. w Bytomiu, jego główne zainteresowania to 3D sculpting motion graphics, rysunek i rzeźba. Pierwszy raz zainteresował się grafiką komputerową w wieku 13 lat, a jego pierwszym programem był 3D Studio. Ukończył szkołę plastyczną w Katowicach uzyskując dyplom z rzeźby w drewnie. Na początku swojej przygody z grafiką współtworzył efekty specjalne do filmow fabularnych oraz tworzył gry komputerowe. W tym czasie współpracował z agencjami reklamowymi. Od 2007 r. pracował dla polskiej stacji TVN jako projektant oprawy. Od 2013 r. jest freelancerem. Ur. w 1976 r. Jest digital painterem zajmującym się tworzeniem projektów graficznych i ilustracji dla przemysłu reklamowego, filmowego, produkcji gier komputerowych i rynku wydawniczego. Debiutował publikując ilustracje w nieistniejącym już dzisiaj magazynie gier fabularnych Magia i Miecz. Pierwsze prace powstawały w technikach tradycyjnych, zgodnie z wykształceniem jakie odebrał w Liceum Plastycznym i na Katedrze Rysunku na Wydziale Architektury w Warszawie. Zainteresowanie digital paintigiem zaczęło się wraz z przyjęciem pierwszych zleceń na storyboardy dla jednej z warszawskich agencji. Od tej pory większość zawodowych zleceń wykonuje w technikach cyfrowych. W 2009 r. zatrudnił się w Metropolis Software, zajmującym się produkcją gier komputerowych. Od tamtej pory intensywnie rozwija warsztat i umiejętności artystyczne, co otworzyło szansę na współpracę z takimi firmami postprodukcyjnymi jak Platige Image czy Orka Studio i wydawcą gier komputerowych CD Projekt. Pracuje jako concept artist w warszawskim studiu post-produkcyjnym Badi Badi FX Studio, gdzie odpowiada za design postaci i projekty lokacji do reklam telewizyjnych i nowo powstającego serialu dla dzieci Agi Bagi

14 2 23 MAREK OKOŃ Ruda 2014 Adobe Photoshop giclée, płótno 50 x 100 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 KATARZYNA OLESKA Syrena 2013 Corel Painter giclée, płótno 100 x 70 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1981 r. Ilustrator i grafik koncepcyjny, działający w branży od 8 lat. Karierę w grafice cyfrowej zaczynał od projektowania okładek książek i ilustrowania albumów. Obecnie pracuje dla najlepszych producentów gier video (m.in. wielokrotnie nagradzane studio Naughty Dog należące do Sony czy Massive Entertiment będące częścią Ubisoft) jak i różnych studiów filmowych (Legendary Pictures, Thunder Road Pictures, Warner Bross, Marvel) tworząc projekty lokacji, przedmiotów i postaci oraz materiały promocyjne, okładki i plakaty. Realistyczny styl stara się pogodzić z tradycyjną malarskością, by tworzona ilustracja przemawiała do widza pod względem estetycznym i projektowym. Ur. w 1981 r. Od wielu lat zajmuje się tworzeniem ilustracji do książek i audioobooków zarówno dla wydawnictw polskich jak i zagranicznych. Ilustrowała m.in. serię książek autorstwa Terry- ego Pratchetta przeznaczoną na rynek niemieckojęzyczny. Tworzy zarówno grafiki cyfrowe jak i tradycyjne, a jej prace można odnaleźć na wielu portalach poświęconych grafice cyfrowej, ale były też wystawiane m.in. w Pałacu Poznańskich w Łodzi i Łódzkim Muzeum Kinematografii. Na co dzień zajmuje się architekturą, ale tematyka jej obrazów oscyluje w kierunku zbliżonym do fantasy. Specjalizuje się również w portretach

15 4 25 MATEUSZ OŹMIŃSKI Gameboy 2014 Adobe Photoshop giclée, płótno 70 x 100 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 MIKOŁAJ CYBE PISZCZAKO Profil 2012 Adobe Photoshop giclée, płótno 50 x 100 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1987 r. w Poznaniu. Absolwent studiów magisterskich na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej. Od 2008 r. pracuje jako niezależny ilustrator i koncept artysta. Swoją pasję odkrył mając 16 lat, rysując liczne portrety. Niedługo później do swojego rynsztunku dołączył Photoshop i do dziś jest wierny tym dwóm narzędziom. Doceniany w międzynarodowych konkursach. Laureat m.in. ImagineFX Rising Stars 2011, jak również konkursu Zainspirowani Japonią zorganizowanego przez PSD Photoshop. Jego grafiki publikowane są w czasopismach i książkach np.: Digital Art Masters vol. 6 wydawnictwa Focal Press czy Prime The Definitive Digital Art Collection wydanego przez 3DTotal Publishing. Zdobył wyróżnienie Ballistic Publishing z tytułem Excellence Award w Expose 9. Na co dzień podejmuje różnorodną tematykę dla klientów z branży rozrywkowej, takich jak Volta, Legendary Pictures, Mattel, Ubisoft, Games Workshop, Sony Online Entertainment, Fantasy Flight Games, Applibot czy DeNA. Miłośnik żeglarstwa i sportów barowych. Ur. w 1977 r. Jego przygoda z ilustracją i grafiką zaczęła się już w liceum. Jest jednym z pionierów polskiej sceny graffiti. Przez około 7 lat pracował jako freelancer storyboardzista z czołowymi agencjami reklamowymi takimi jak: Leo Burnett, DDB, Euro RSCG, Brain, Satchi- &Satchi. Przez półtora roku, jako senior concept artist w firmie Techland w oddziale warszawskim, pracował nad tytułem Dead Island RIPTIDE. Obecnie jest zatrudniony w agencji Ars Thanea jako senior concept artist, robiąc projekty dla Adobe, Nike, Wacom, GE czy British Airways

16 6 27 MACIEK RASAŁA Lustro 2014 Zbrush PA220, poliuretan wys. 24 cm sygnowana na spodzie, nr / 1/5 JAKUB RÓŻALSKI Słoń 2014 Adobe Photoshop giclée, płótno 100 x 70 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1985 r. w Gdyni, wychowywany w Sopocie. Od 17 roku życia jest zafascynowany grafiką komputerową. Po ukończeniu technikum budownictwa okrętowego, pracą w stoczni gdyńskiej zarabiał na pierwszy własny komputer. Z determinacją stworzył swoje pierwsze portfolio, dzięki któremu dostał pracę w Warszawie i opuścił Sopot. W 2007 r. rozpoczął pracę najpierw w TVN24, a potem w Faktach TVN, gdzie był projektantem i wykonawcą grafiki. Pracując tam, rozwijał się i każdą wolną chwilę przeznaczał na samodoskonalenie. W wieku 25 lat zdecydował się opuścić TV i spróbować swoich sił jako freelancer. Jako 3d generalist i compositor nawiązał współpracę z Varia Media, Orka Film, Mozzaika, etc. Tworzył projekty m.in. dla Ministerstwa Finansów, Mostostalu, postprodukcji polskich filmów, reklam, a także grafikę do gier komputerowych. Od 2012 r. współpracuje ze studiem produkcyjnym Niebo Kopernika, gdzie z niewielkim zespołem tworzy filmy w technologii Fulldome przeznaczonej na kopuły planetaryjne. Pierwszym filmem, który wyszedł ze studia jest Dream to Fly (Na skrzydłach marzeń), dostępny dla widzów od końca 2013 r. Produkcja ta zdobyła szereg nagród m.in. Janusa na festiwalu w Jenie. To najbardziej prestiżowa nagroda planetaryjna (odpowiednik Oscara dla technologii Fulldome). Obecnie z zespołem pracuje nad kolejną produkcją filmową, a także pochłonięty jest własnymi projektami związanymi z rzeźbą cyfrową i tworzeniem postaci. Ur. w 1981 r. Absolwent Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu artysta koncepcyjny i ilustrator. Zawodowo grafiką zajmuje się od 10 lat. Od najmłodszych lat interesował się rysunkiem, malarstwem, fantastyką, filmem i grami. Od 2005 r. pracował jako główny projektant w firmie Apart, oraz niezależny ilustrator i artysta koncepcyjny. Rok temu postanowił poświęcić się całkowicie temu co kocha, czyli grafice koncepcyjnej do gier oraz ilustracji. Pracował dla wielu klientów z Polski i zagranicy. Obecnie tworzy, pracuje i mieszka w Hamburgu. Miłośnik polskich gór, dzikiej przyrody oraz malarstwa

17 8 29 GRZEGORZ RUTKOWSKI Krasnolud 2013 Adobe Photoshop giclée, płótno 70 x 50 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 KRZYSZTOF RYBCZYŃSKI Pokój z widokiem na morze 2011 Autodesk 3DS Max, Adobe Photoshop, Corel Painter giclée, płótno 100 x 70 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1988 r. Ilustrator, koncept artysta, grafik. Uczestnik wielu miedzynarodowych projektow artystycznych. Zajmuje sie tworzeniem ilustracji i konceptow do gier komputerowych jak i dla wydawnictw (Ubisoft, Bigpoint, Applibot, DeAgostini, Mondadori, Fantasy Flight Games). Ur. w 1968 r. w Kielcach. Ukończył ASP w Krakowie. Od końca lat 80. para się grafiką i animacją komputerową. Zdobywca Grand Prix magazynu Fantastyka, Grand Prix magazynu Digital oraz kilku innych nagród. Obecnie zajmuje się komercyjnie i artystycznie grafiką oraz reklamą. Współpracuje z PJWSTK w Warszawie na wydziale Nowe Media gdzie prowadzi zajęcia z zakresu animacji 2D i grafiki 3D

18 0 31 ARTUR SADŁOS Ukwakheka Kwamatye (formacja skalna) 2014 Adobe Photoshop giclée, płótno 60 x 120 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 SEBASTIAN SKROBOL Eleonore 2013 Adobe Photoshop giclée, płótno 100 x 70 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1983 r. w Starachowicach. Do wieku pełnoletniego nie dotykał ołówka ani farb. Dziwnym przypadkiem, może koniunkcją planet, obudził się w nim zew artystyczny. Zaraz po skończeniu liceum wywędrował na studia artystyczne w Kielcach. Oprócz studenckich spraw zarabiał na piwo i bułkę, rysując przez lata dla miesięcznika PSX Extreme. Po 6 latach owocnego życia w stolicy zimnych wiatrów zawitał do Wrocławia, gdzie przez 3 lata pracował w firmie Techland przy tytułach takich jak Call Of Juarez: Bound In Blood, Call Of Juarez: The Cartel, Dead Island i Naild. Obdarzył też okładką parę książek dla Fabryki Słów, Runy czy Zysku. Kolejny checkpoint postawił w Sopocie, gdzie mieszkał prawie rok, chłonąc trójmiejski klimat z obowiązkowym szkicownikiem w torbie. Z plaży grawitacja firmy Platige Image ściągnęła go do stolicy, gdzie pracuje obecnie nad filmami, reklamami i grami jako senior concept artist. W międzyczasie oddaje się tworzeniem autorskich projektów. Czasem to kręcenie klipów dla zaprzyjaźnionych zespołów a innym razem rysowanie komiksów późnymi wieczorami. Ur. w 1987 r. Wrocławski twórca komiksowy, wielokrotnie wyróżniany w festiwalowych konkursach za krótkie formy komiksowe. Jego prace publikowane były w różnych katalogach, albumach zbiorczych i antologiach. Zawodowo pracuje jako ilustrator i grafik głównie na potrzeby gier. Obecnie pracuje nad swoim pierwszym pełnometrażowym autorskim komiksem Quiet little Melody

19 2 33 RAFAŁ WOJTUNIK Lampidło 2006 Corel Painter, Adobe Photoshop giclée, płótno 70 x 50 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 DAREK ZABROCKI Czarny pegaz 2014 Adobe Photoshop giclée, płótno 60 x 100 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1980 r. Zależny (od nastroju i dostaw cukru) koncept artysta, ilustrator, art director i okazyjnie reżyser. Absolwent niczego, współtworzył za dużo reklam w Platige Image, znany chyba głównie z prac stworzonych do krótkiego metrażu Sztuka Spadania. Ur. w 1991 r. Niezależny koncept artysta, ilustrator mieszkający w Gdańsku. Rysować zaczął w wieku 3 lat i z początku było to jego hobby. Zawsze chciał rozwijać swoją pasję, a gdy już tworzył kolejne prace, świata poza tym nie widział. W 2007 r. przerzucił się z technik tradycyjnych na cyfrową technikę Digital Paintingu i zaczął zajmować się tym profesjonalnie. Uwielbia stawiać czoła nowym wyzwaniom i próbować sił na nieznanych dla siebie dotąd gruntach. Uważa, że próbowanie nowych rzeczy rozwija go i dodaje dodatkowej energii do dalszego działania. Lubi eksperymentować i odkrywać nowe techniki. Pracował nad projektami: Alien (NDA), Lord of The Rings, Hobbit oraz planszówką Game of Thrones, March of War (PC). Był także głównym artystą odpowiedzialnym za zilustrowanie re-edycji projektu Mutant Chronicles: Warzone Ressurection. Teraz spełnia się jako matte painter przy produkcjach filmowych. Największe osiągnięcia: liczne nagrody w konkursach organizowanych na terenie całej Polski, oraz za granicą m.in: 3 miejsce w konkursie dnia z okazji Strażaka w Gdańsku w 2000 r. Jedzie, jedzie straż ogniowa... organizowanego przez Miasto Gdańsk i Prezydenta Miasta Gdańsk Pawła Adamowicza; wyróżnienie w 2001 r. na wystawie Impressionen zum Thema Bremen und Danzig w Bremie; 1 miejsce w konkursie Orlean 2001 w 2001 r. po powrocie z warsztatów w Orleanie, Francji; 3 miejsce w konkursie organizowanym przez TVP Dolina Kreatywna 2007; 3 miejsce w konkursie Science fiction & Fantasy organizowanym przez serwis artystyczny DeviantArt w 2010 r.; 1 miejsce w prestiżowym, międzynarodowym konkursie artystycznym Infected by Art w kategorii głosowania internautów na najlepszą pracę Fantasy & Science Fiction oraz 2 miejsce w kategorii Ilustracja (2013)

20 MATHIAS ZAMĘCKI Olbrzym 2014 Adobe Photoshop giclée, płótno 60 x 110 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Goblin 2013 Zbrush VisiJet PXL wys. 25 cm sygnowana na spodzie, nr / 1/5 Ur. w 1991 r. Koncept artysta, ilustrator, mattepainter. Ukończył II edycję Drimagine w Nowym Sączu. Rozdarty pomiędzy grafiką 2D i 3D, stara się łączyć te dwa światy w swoich koncepcyjnych projektach. Zajmuje się tworzeniem concept artów do gier komputerowych oraz reklam (klienci to m.in.: Platige Image, Juice, Paizo, Infinite Dreams, Madman Theory Games). IZABELA SELENA ZELMAŃSKA Obcy 2014 Zbrush, Autodesk 3Ds Max, Marii, VRay, Adobe Photoshop giclée, płótno 100 x 70 cm sygnowana na licu i opisana na odwrocie, numer 1/5 Ur. w 1984 r. Zajmuje się projektowaniem oraz modelowaniem postaci do gier, animacji i filmów. Rysowała od najmłodszych lat, od komiksów, następnie próbowała sił w malarstwie. Zawodowo grafiką 2D zajmuje sie od przeszło 11 lat, natomiast 3D od około 6 lat. Po godzinach rzeźbi w glinie, modeluje w programach graficznych a także zgłębią zagadnienia fotogrametrii na potrzeby skanowania postaci. Pasjonuje się kinem grozy, kryminologią i kryminalistyką. Brała udział w tworzeniu gier: Dead Island Riptide Techlandu, The Vanishing of Ethan Carter The Astronauts, a także stworzyła postać lying creature do fanowskiego filmu Silent Hill: Anniversary w reżyserii Jay a Nessa. Na liście jej klientów znajdują się m.in. Ubisoft, Platige Image, Juice. Obecnie pracuje w branży gier komputerowych oraz stara się tworzyć niezależne projekty

CONCEPT ARTYSTY PRZY GRACH WIDEO

CONCEPT ARTYSTY PRZY GRACH WIDEO POTĘGA OBRAZU KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO PRACY CONCEPT ARTYSTY PRZY GRACH WIDEO Chcesz projektować postaci, potwory i ciekawe krainy? Marzysz o pracy przy grach komputerowych? Nasz kurs jest właśnie dla Ciebie!

PORTFOLIO. www.anomalia.pl COMMERCIAL. culture. underground

PORTFOLIO. www.anomalia.pl COMMERCIAL. culture. underground PORTFOLIO COMMERCIAL culture underground www.anomalia.pl O FIRMIE Studio projektowe AnoMalia założyliśmy w 2006 roku. Bezpośrednim impulsem dla powstania studia było nasze przekonanie o potrzebie tworzenia

REGULAMIN KONKURSÓW 5. SE-MA-FOR FILM FESTIVAL

REGULAMIN KONKURSÓW 5. SE-MA-FOR FILM FESTIVAL REGULAMIN KONKURSÓW 5. SE-MA-FOR FILM FESTIVAL Se-ma-for Film Festival (międzynarodowy festiwal animowanych filmów lalkowych technik przestrzennych) jest drugim na świecie i pierwszym w Europie festiwalem

FESTIWAL KOMIKSU HISTORYCZNEGO

FESTIWAL KOMIKSU HISTORYCZNEGO FESTIWAL KOMIKSU HISTORYCZNEGO Organizatorzy i patronaty medialne: II edycja Centrum Edukacyjne IPN Przystanek Historia 2 czerwca 2012 r,. Warszawa 1 WYSTAWY: Sala wystawowa/sala konferencyjna Sala edukacyjna

REGULAMIN VIII KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO WAKACJE Z APARATEM -

REGULAMIN VIII KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO WAKACJE Z APARATEM - REGULAMIN VIII KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO WAKACJE Z APARATEM - KOLORY LATA Pod Patronatem Starosty Tczewskiego Tadeusza Dzwonkowskiego ORGANIZATOR FABRYKA SZTUK 83-110 TCZEW, UL. 30 STYCZNIA 4 MIEJSCE ORGANIZACJI

Portfolio // 2011. Konrad Stępień

Portfolio // 2011. Konrad Stępień Portfolio // 2011 Konrad Stępień ///////////Kim jestem? ///Jak się zaczęło? /Czym się zajmuję? Nazywam się Konrad Stępień, pochodzę z niewielkiego miasta Płońsk na Mazowszu. Jestem absolwentem Uniwersytetu

WOJEWÓDZKI KONKURS ILUSTRATORSKI DO DZIEŁ LITERATURY POLSKIEJ KLASYCZNEJ I WSPÓŁCZESNEJ

WOJEWÓDZKI KONKURS ILUSTRATORSKI DO DZIEŁ LITERATURY POLSKIEJ KLASYCZNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WOJEWÓDZKI KONKURS ILUSTRATORSKI Wspaniała literatura polska, szczególnie współczesna, obfituje w dzieła, które pozbawione są rycin. Chcemy aby poprzez ten konkurs młodzi ludzie rozbudzali swoją wyobraźnię,

Kim jesteśmy i co możemy dla Państwa zrobić

Kim jesteśmy i co możemy dla Państwa zrobić Oferta Kim jesteśmy i co możemy dla Państwa zrobić SKRAWKI DOCFILM to zespół młodych, ambitnych ludzi, których połączyła pasja do tworzenia filmów. Zajmujemy się realizacją spotów reklamowych, teledysków,

Portfolio///Książki. Wybrane książki, które powstały do 2014 roku.

REGULAMIN VII KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO WAKACJE Z APARATEM -

REGULAMIN VII KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO WAKACJE Z APARATEM - REGULAMIN VII KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO WAKACJE Z APARATEM - DZIECKO NA WAKACJACH Pod Patronatem Starosty Tczewskiego ORGANIZATOR FABRYKA SZTUK 83-110 TCZEW, UL. 30 STYCZNIA 4 MIEJSCE ORGANIZACJI KONKURSU

Zał. nr 2 do Ogłoszenia o konkursie III Piotrkowskie Biennale Sztuki - Regulamin konkursu

Zał. nr 2 do Ogłoszenia o konkursie III Piotrkowskie Biennale Sztuki - Regulamin konkursu Zał. nr 2 do Ogłoszenia o konkursie III Piotrkowskie Biennale Sztuki - Regulamin konkursu REGULAMIN Niniejszy regulamin określa zasady uczestnictwa w ogólnopolskim konkursie plastycznym III Piotrkowskie

PIERWSZY POLAK NA MARSIE

PIERWSZY POLAK NA MARSIE Film dokumentalny PIERWSZY POLAK NA MARSIE reżyseria.: Agnieszka Elbanowska zdjęcia: Paweł Chorzępa producent: square film studio sp. z o.o. Magdalena Borowiec Tatiana Wasilewska Daria Zienowicz To będzie

FESTIWAL KOMIKSU HISTORYCZNEGO FESTIWAL KOMIKSU HISTORYCZNEGO II edycja Centrum Edukacyjne IPN Przystanek Historia 2 czerwca 2012 r,. Warszawa Organizatorzy i patronaty medialne: Centrum Edukacyjne IPN Przystanek Historia, IPN, Muzeum

REGULAMIN KONKURSU ETIUD I FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH FESTIWAL AKTORSTWA FILMOWEGO

REGULAMIN KONKURSU ETIUD I FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH FESTIWAL AKTORSTWA FILMOWEGO REGULAMIN KONKURSU ETIUD I FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH FESTIWAL AKTORSTWA FILMOWEGO I POSTANOWIENIA OGÓLNE Konkurs Etiud i Filmów Krótkometrażowych odbywa się w ramach pierwszego Festiwalu Aktorstwa Filmowego

CV list motywacyjny portfolio strony www

CV list motywacyjny portfolio strony www CV list motywacyjny portfolio strony www Szanowni Państwo! Na Państwa ogłoszenie dotyczące grafika trafiłam podczas spaceru w oknie galerii Miejsce. Ponieważ mam wielką słabość do pocztówek Pana Tylkowskiego

REGULAMIN KONKURSU CZARNY KOŃ ANIMACJI ARS INDEPENDENT FESTIVAL 2015, KATOWICE

REGULAMIN KONKURSU CZARNY KOŃ ANIMACJI ARS INDEPENDENT FESTIVAL 2015, KATOWICE REGULAMIN KONKURSU CZARNY KOŃ ANIMACJI ARS INDEPENDENT FESTIVAL 2015, KATOWICE POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Organizatorem Ars Independent Festival 2015 (zwanego dalej Festiwalem) jest Instytucja Kultury Katowice

Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz oraz Dyrektor Pałacu Młodzieży w Gdańsku Maria Pawłowska zapraszają do udziału w Projekcie:

Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz oraz Dyrektor Pałacu Młodzieży w Gdańsku Maria Pawłowska zapraszają do udziału w Projekcie: Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz oraz Dyrektor Pałacu Młodzieży w Gdańsku Maria Pawłowska zapraszają do udziału w Projekcie: Przedsięwzięcie kierowane jest do uczniów gdańskich szkół podstawowych,

Specjalność Systemy Aplikacyjne Grafiki i Multimediów. Wydział Informatyki, Politechnika Białostocka

Specjalność Systemy Aplikacyjne Grafiki i Multimediów. Wydział Informatyki, Politechnika Białostocka Specjalność Systemy Aplikacyjne Grafiki i Multimediów Wydział Informatyki, Politechnika Białostocka 1 2/4/2013 Agenda Sylwetka absolwenta Siatka zajęć Wykorzystanie grafiki komputerowej Znaczenie gospodarcze

Najlepszy start do świata fotografii. www.szkola-fotograficzna.pl

Najlepszy start do świata fotografii. www.szkola-fotograficzna.pl Najlepszy start do świata fotografii 5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ TORUŃSKĄ SZKOŁĘ FOTOGRAFII Toruńska Szkoła Fotografii jest marką, której możesz zaufać. Wybierając nas, korzystasz z naszego wieloletniego

Pogranicze w obiektywie - konkurs fotograficzny

Pogranicze w obiektywie - konkurs fotograficzny Pogranicze w obiektywie - konkurs fotograficzny ~ R E G U L A M I N ~ REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO POGRANICZE W OBIEKTYWIE I. Przepisy ogólne 1.1. Organizatorem Konkursu Fotograficznego Pogranicze

III. GRUPY PRZEDMIOTÓW I MINIMALNE OBCIĄŻENIA GODZINOWE

510158196 +48 510158196

FESTIWAL KOMIKSU HISTORYCZNEGO Organizator: FESTIWAL KOMIKSU HISTORYCZNEGO III edycja Centrum Edukacyjne IPN Przystanek Historia 7 czerwca 2013 r, Warszawa Instytucja współpracujące: Patronaty medialne: Burmistrz Dzielnicy Śródmieście

FORMULARZ OFERTOWY. Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie. Nazwa i adres wykonawcy:... tel...,fax:..., e-mail:... Projekt PI Opracowanie i upowszechnienie innowacyjnego narzędzia świadczenia kompleksowych usług doradczych jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego /Załącznik

I WILANOWSKI FESTIWAL PIOSENKI FILMOWEJ DLA MŁODZIEŻY FILMOSENKI 2016

I WILANOWSKI FESTIWAL PIOSENKI FILMOWEJ DLA MŁODZIEŻY FILMOSENKI 2016 I WILANOWSKI FESTIWAL PIOSENKI FILMOWEJ DLA MŁODZIEŻY FILMOSENKI 2016 Piosenka filmowa to wartościowy, odrębny i bardzo popularny gatunek muzyczny, funkcjonujący często poza filmem, nierzadko przewyższając

Beata Hyży - Czołpińska: scenariusz filmu "Zaginiona Ikona"

Beata Hyży - Czołpińska: scenariusz filmu Zaginiona Ikona Beata Hyży - Czołpińska: scenariusz filmu "Zaginiona Ikona" Otrzymała półroczne stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego na rok 2010 w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony

V EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ GRAJ I POMAGAJ

V EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ GRAJ I POMAGAJ V EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ GRAJ I POMAGAJ w Dąbrowie Górniczej Zespół Szkół nr 1 im. Związku Orła Białego w Dąbrowie Górniczej ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. T. KANTORA ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. M.

1. Organizator Konkursu powołuje Jury Konkursu, w którego skład wchodzą:

1. Organizator Konkursu powołuje Jury Konkursu, w którego skład wchodzą: REGULAMIN KONKURSU Dyplomy ASP: Architektura i Wzornictwo 2015. I. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Konkursu jest Miasto Gdynia, w imieniu którego działa Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Dark Star to studio komunikacji wizualnej. Tworzymy spójne systemy identyfikacji oraz kompleksowe kampanie reklamowe dla firm, marek i wydarzeń.

Dark Star to studio komunikacji wizualnej. Tworzymy spójne systemy identyfikacji oraz kompleksowe kampanie reklamowe dla firm, marek i wydarzeń. PORTFOLIO Nasze specjalizacje O Dark Star Dark Star to studio komunikacji wizualnej. Tworzymy spójne systemy identyfikacji oraz kompleksowe kampanie reklamowe dla firm, marek i wydarzeń. Identyfikacja

REGULAMIN KONKURSU NA PROJEKT LOGO Stowarzyszenie inicjatyw społecznych JARMARK KULTUR

REGULAMIN KONKURSU NA PROJEKT LOGO Stowarzyszenie inicjatyw społecznych JARMARK KULTUR REGULAMIN KONKURSU NA PROJEKT LOGO Stowarzyszenie inicjatyw społecznych JARMARK KULTUR 1 Informacje ogólne. 1. Organizatorem konkursu jest powstające Stowarzyszenie inicjatyw społecznych JARMARK KULTUR

View Agencja Kreatywna Sławomir Huczak. Lidzbark Warmiński / Olsztyn / Gdańsk / Warszawa

View Agencja Kreatywna Sławomir Huczak. Lidzbark Warmiński / Olsztyn / Gdańsk / Warszawa Sławomir Huczak. Lidzbark Warmiński / Olsztyn / Gdańsk / Warszawa 1 AGENCJA KREATYWNA VIEW SKUTECZNA REKLAMA I MARKETING View to agencja kreatywna zajmująca się tworzeniem stron internetowych, projektowaniem

Regulamin Konkursu Plastycznego dla Dzieci Moja wymarzona naklejka. 1 Postanowienia Ogólne

Regulamin Konkursu Plastycznego dla Dzieci Moja wymarzona naklejka. 1 Postanowienia Ogólne Regulamin Konkursu Plastycznego dla Dzieci Moja wymarzona naklejka 1 Postanowienia Ogólne 1. Organizatorem konkursu plastycznego Moja wymarzona naklejka (dalej: Konkurs), jest Diagnostyka Sp. z o.o. z

Konferencja NECS 2015 - PROGRAM

Konferencja NECS 2015 - PROGRAM Konferencja NECS 2015 - PROGRAM Konferencja NECS 2015 jest największą w Europie i najbardziej prestiżową cykliczną konferencją poświęconą mediom i kulturze audiowizualnej. Wydarzenie gromadzi około 450

KURSY KOMPETENCJI I UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH 2016/2017

KURSY KOMPETENCJI I UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH 2016/2017 KURSY KOMPETENCJI I UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH 2016/2017 CKZiU w Oławie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie Oferta kursów dla dorosłych na rok szkolny 2016/2017 I. MECHANIKA Nazwa Rysunek

Maciej Włodarczyk / Kapitan Matzky Data urodzenia: 22.06.1984 Stan cywilny: matzky@op.pl www.wix.com/matzky/portfolio

Maciej Włodarczyk / Kapitan Matzky Data urodzenia: 22.06.1984 Stan cywilny: matzky@op.pl www.wix.com/matzky/portfolio Kapitan Matzky Imię i nazwisko: Maciej Włodarczyk / Kapitan Matzky Data urodzenia: 22.06.1984 Stan cywilny: kawaler Miejsce zamieszkania: ul. Bielska 34/26 09-400 Płock Telefon kontaktowy: 501 392 665

REGULAMIN PRAKTYK ODBYWANYCH PRZEZ STUDENTÓW WARSZAWSKIEJ SZKOŁY FILMOWEJ

REGULAMIN PRAKTYK ODBYWANYCH PRZEZ STUDENTÓW WARSZAWSKIEJ SZKOŁY FILMOWEJ REGULAMIN PRAKTYK ODBYWANYCH PRZEZ STUDENTÓW WARSZAWSKIEJ SZKOŁY FILMOWEJ 1. Obowiązkiem każdego studenta na studiach pierwszego stopnia w Warszawskiej Szkole Filmowej jest odbycie w trakcie studiów praktyk

O Dark Star. Identyfikacja wizualna logotypy, znaki, infografiki akcydensy oznakowanie strony internetowe

O Dark Star. Identyfikacja wizualna logotypy, znaki, infografiki akcydensy oznakowanie strony internetowe PORTFOLIO O Dark Star Dark Star to studio komunikacji wizualnej z Gdyni. W naszej pracy łączymy wiedzę i wieloletnie doświadczenie z zakresu projektowania graficznego na potrzeby działań reklamowych i

ogólnopolski konkurs na plakat toruń 2016 W RAMACH FESTIWALU PLAKATU I TYPOGRAFII PLASTER

ogólnopolski konkurs na plakat toruń 2016 W RAMACH FESTIWALU PLAKATU I TYPOGRAFII PLASTER ogólnopolski konkurs na plakat W RAMACH FESTIWALU PLAKATU I TYPOGRAFII regulamin konkursu ogólnopolski konkurs na plakat regulamin konkursu 1. Organizatorzy konkursu Znaki Czasu 2. Partnerzy konkursu 3.

XI SPOTKANIE Z PIOSENKĄ WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ Konkurs Plastyczny - Komiks o Warszawie i jej mieszkańcach

XI SPOTKANIE Z PIOSENKĄ WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ Konkurs Plastyczny - Komiks o Warszawie i jej mieszkańcach XI SPOTKANIE Z PIOSENKĄ WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ Konkurs Plastyczny - Komiks o Warszawie i jej mieszkańcach Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do opowiedzenia za pomocą obrazków krótkiej historii o Warszawie

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO. pod hasłem Ja i moja pasja

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO. pod hasłem Ja i moja pasja REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pod hasłem Ja i moja pasja Cel i tematyka konkursu 1 1. w Szczecinie (dalej: WUP w Szczecinie ) ogłasza konkurs fotograficzny pt.: "Ja i moja pasja" (dalej: "Konkurs").

REGULAMIN KONKURSU STUDENCKIEGO NA PROJEKT KONCEPCYJNY DOBUDOWY WINDY DO WIEŻY LATARNI MORSKIEJ ROZEWIE 2.

REGULAMIN KONKURSU STUDENCKIEGO NA PROJEKT KONCEPCYJNY DOBUDOWY WINDY DO WIEŻY LATARNI MORSKIEJ ROZEWIE 2. REGULAMIN KONKURSU STUDENCKIEGO NA PROJEKT KONCEPCYJNY DOBUDOWY WINDY DO WIEŻY LATARNI MORSKIEJ ROZEWIE 2. I. Postanowienia ogólne 1. Przedmiotem konkursu jest projekt koncepcyjny dobudowy windy dla osób

Regulamin konkursu plastycznego Mój sposób na odpady dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych

Regulamin konkursu plastycznego Mój sposób na odpady dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych Regulamin konkursu plastycznego Mój sposób na odpady dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych 1) Organizator Organizatorem konkursu jest z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wspólnej 19/3. Konkurs stanowi część

Regulamin konkursu plastycznego Światło czarodziejem magii organizowanego w ramach XV Festiwalu Nauki w Krakowie. Organizator.

Regulamin konkursu plastycznego Światło czarodziejem magii organizowanego w ramach XV Festiwalu Nauki w Krakowie. Organizator. Regulamin konkursu plastycznego Światło czarodziejem magii organizowanego w ramach XV Festiwalu Nauki w Krakowie Organizator 1. Organizatorem konkursu plastycznego pt.: Światło czarodziejem magii (dalej

Patronat Honorowy: Portal Scrapujące Polki http://scrapujace-polki.ning.com/

Patronat Honorowy: Portal Scrapujące Polki http://scrapujace-polki.ning.com/ Artysta jest twórcą piękna. " I OGÓLNOPOLSKIE WYZWANIE ZAKOCHANI W CHEŁMNIE Gmina Miasto Chełmno ogłasza I Ogólnopolskie Wyzwanie pt. Zakochani w Chełmnie na stworzenie pracy metodą scrapbookingu tradycyjnego

Debiut na NewConnect 12 lipca 2010

Debiut na NewConnect 12 lipca 2010 Debiut na NewConnect 12 lipca 2010 Portal Filmowy STOPKLATKA marketing@stopklatka.pl 2010 1 Stopklatka.pl - wiodący portal filmowy najdłużej istniejący polski portal filmowy od sierpnia 1996 roku wysoka

Przegląd Piekarski oferta reklamowa ceny obowiązujące od 01.01.2011

Przegląd Piekarski oferta reklamowa ceny obowiązujące od 01.01.2011 Przegląd Piekarski oferta reklamowa ceny obowiązujące od 01.01.2011 Przegląd Piekarski www.przegladpiekarski.pl przeglad-piekarski@o2.pl miesięcznik ISSN 1733-778X, nakład 25 000 egz. Gazeta bezpłatna,

... /pieczęć Wykonawcy/ Formularz Ofertowy. Akademia Obrony Narodowej al. gen. A Chruściela 103 00-910 Warszawa

... /pieczęć Wykonawcy/ Formularz Ofertowy. Akademia Obrony Narodowej al. gen. A Chruściela 103 00-910 Warszawa DRUK ZP-13-AON/A4P8... /pieczęć Wykonawcy/ Nr sprawy 619/2015/A4P8PZP Formularz Ofertowy 1/2 Akademia Obrony Narodowej al. gen. A Chruściela 103 00-910 Warszawa My/Ja * niżej podpisani... reprezentując

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO Energia przyszłości

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO Energia przyszłości REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO Energia przyszłości organizowanego w ramach projektu Poznaję, wypoczywam, uczę się. Kampania edukacyjno-informacyjna EKO-Hewelianum ORGANIZATOR 1. Organizatorem Konkursu

REGULAMIN KONKURSU ETIUD I ANIMACJI 4. FESTIWAL KRYTYKÓW SZTUKI FILMOWEJ KAMERA AKCJA

REGULAMIN KONKURSU ETIUD I ANIMACJI 4. FESTIWAL KRYTYKÓW SZTUKI FILMOWEJ KAMERA AKCJA REGULAMIN KONKURSU ETIUD I ANIMACJI 4. FESTIWAL KRYTYKÓW SZTUKI FILMOWEJ KAMERA AKCJA POSTANOWIENIA OGÓLNE Konkurs Etiud i Animacji odbywa się w ramach 4. Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej KAMERA AKCJA

GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY CYBINKA W OBIEKTYWIE

GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY CYBINKA W OBIEKTYWIE GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY CYBINKA W OBIEKTYWIE GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY CYBINKA W OBIEKTYWIE I. Przepisy ogólne 1.1 Organizatorem Gminnego Konkursu Fotograficznego i fundatorem nagród jest Gmina

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO Żory w rysunku i grafice 2015

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO Żory w rysunku i grafice 2015 MUZEUM MIEJSKIE W ŻORACH ul. Muzealna 1/2, 44-240 Żory tel./fax 32 43 43 714 NIP 651-15-79-122 e-mail: muzeum@muzeum.zory.pl www.muzeum.zory.pl www.zcr.zory.pl REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO Żory w rysunku

Poznaj osiem kroków naszej współpracy:

Poznaj osiem kroków naszej współpracy: Oferta Poznaj osiem kroków naszej współpracy: 1 2 3 4 5 6 7 8 Spotykamy się z Tobą lub kontaktujemy telefonicznie/mailowo w celu zapoznania się z Twoimi potrzebami i przedstawienia Ci oferty. W zależności

Krajowy Konkurs Projektów Opakowań Student PakStar 2012 REGULAMIN ORGANIZATORZY:

Krajowy Konkurs Projektów Opakowań Student PakStar 2012 REGULAMIN ORGANIZATORZY: Krajowy Konkurs Projektów Opakowań Student PakStar 2012 REGULAMIN ORGANIZATORZY: I. Cel Konkursu Krajowy Konkurs Projektów Opakowań Student PakStar ma na celu pobudzanie inwencji twórczej studentów, w

REGULAMIN. 1. Informacje Ogólne

REGULAMIN. 1. Informacje Ogólne REGULAMIN 1. Informacje Ogólne 1. Właścicielem nick u Swiat-Florysty na poratlu internetowym Allegro jest firma Sky-Net Łukasz Przeździecki z siedzibą w Warszawie przy ulicy Szańcowa 28. 2. Nasza obecność

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego (Wydział Filologiczny, Kulturoznawstwo) i Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Katowicach.

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego (Wydział Filologiczny, Kulturoznawstwo) i Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Katowicach. Lucjan Dyląg 1 41-205 Sosnowiec, ul. Będzińska 4/5 tel. 32 291 62 32, tel. kom. 608 238 675 www.delucjan.republika.pl e-mail: delucjan@poczta.onet.pl, lucjan_dylag@yahoo.pl W latach 2001 2013 grafik gazety

REGULAMIN. Cel i tematyka konkursu 1

REGULAMIN. Cel i tematyka konkursu 1 REGULAMIN konkursu fotograficznego pt. Światła i cienie nauki dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych w ramach XV edycji Festiwalu Nauki w Krakowie Cel i tematyka

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO Z OKAZJI JUBILEUSZU 25-LECIA NARODOWEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO Z OKAZJI JUBILEUSZU 25-LECIA NARODOWEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO Z OKAZJI JUBILEUSZU 25-LECIA NARODOWEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ I Tematyka i cel konkursu 1. Konkurs pt.: Człowiek i Środowisko efekty 25 lat działalności

wizualizacje animacje reklama inwestycji PROMOCJA ARCHITEKTURY ZAUFANY PARTNER

wizualizacje animacje reklama inwestycji PROMOCJA ARCHITEKTURY ZAUFANY PARTNER PROMOCJA ARCHITEKTURY ZAUFANY PARTNER Styczeń 2008 3DLive PS jest pracownią oferującą usługi nowoczesnego projektowania w trójwymiarze. Proponowane przez nas 3D, filmy czy spacery wirtualne dają możliwość

Co to jest lmaginecup 2014?

Co to jest lmaginecup 2014? Co to jest lmaginecup 2014? Największy na świecie konkurs technologiczny dla studentów kierunków informatycznych i szansa dla projektantów interfejsu na prezentację swojego potencjału. Trzy główne kategorie

Curriculum Vitae DANE OSOBOWE. Maciek Kuczmarski 14.05.1977 Kasprowicza 32 lok.4, Warszawa 01-871 665 69 82 14 maciek@formawyrazu.

Curriculum Vitae DANE OSOBOWE. Maciek Kuczmarski 14.05.1977 Kasprowicza 32 lok.4, Warszawa 01-871 665 69 82 14 maciek@formawyrazu. Curriculum Vitae DANE OSOBOWE Imię i nazwisko: Data urodzin: Adres: Numer telefonu: E-mail: Maciek Kuczmarski 14.05.1977 Kasprowicza 32 lok.4, Warszawa 01-871 665 69 82 14 maciek@formawyrazu.pl DOŚWIADCZENIE

kultura moda uroda design

kultura moda uroda design kultura moda uroda design OFERTA REKLAMOWA O BE BE to ekskluzywny bezpłatny magazyn, poświęcony kulturze i stylowi życia. Opisujący trendy w modzie, urodzie i designie. Zainspirowany interesującymi ludźmi,

Regulaminu Konkursu Jak widzą dzieci segregację śmieci edycja II

Regulaminu Konkursu Jak widzą dzieci segregację śmieci edycja II Regulaminu Konkursu Jak widzą dzieci segregację śmieci edycja II Przedmiot Konkursu Przedmiotem Konkursu jest wykonanie przez dzieci plakatu w formacie A promującego selektywną zbiórkę odpadów komunalnych.

Regulamin. Sprzedaży książek i czasopism Wydawnictwa Uniwersytetu w Białymstoku

Regulamin. Sprzedaży książek i czasopism Wydawnictwa Uniwersytetu w Białymstoku Sprzedawcą jest: Regulamin Sprzedaży książek i czasopism Wydawnictwa Uniwersytetu w Białymstoku Uniwersytet w Białymstoku, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14, 15-097 Białystok; Numer NIP: 542-23-83-747, REGON

Projekty filmów i prezentacji multimedialnych oraz kampanie reklamowe.

Projekty filmów i prezentacji multimedialnych oraz kampanie reklamowe. Szanowni Paostwo Solveo Multimedia Systems jest firmą, która korzystając z najnowszych technologii, doświadczenia oraz pasji tworzenia dostarcza produkty najwyższej jakości, spełniające wymagania stawiane

DLACZEGO KOCHAM SKAWINE. Konkurs pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Adama Najdera

DLACZEGO KOCHAM SKAWINE. Konkurs pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Adama Najdera DLACZEGO KOCHAM SKAWINE Konkurs pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Adama Najdera REGULAMIN KONKURSU FILMOWEGO dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych 1 Organizatorami konkursu są:

Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego Plac Uniwersytecki 9/13 50-137 Wrocław

Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego Plac Uniwersytecki 9/13 50-137 Wrocław Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego Plac Uniwersytecki 9/13 50-137 Wrocław Regulamin Wewnętrznego Konkursu STUDENCI PROJEKTUJĄ Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa

ZAPROSZENIE. Pragniemy Pastwa serdecznie zaprosi do udziału OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE SZTUKI ZŁOTNICZEJ. pt.: WIER. organizowanym przez GALERI YES

ZAPROSZENIE. Pragniemy Pastwa serdecznie zaprosi do udziału OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE SZTUKI ZŁOTNICZEJ. pt.: WIER. organizowanym przez GALERI YES ZAPROSZENIE Poprzez biuteri, uywajc swojej wyobrani, projektant urzeczywistnia i przekazuje wartoci estetyczne. Odkrycie tych wartoci nie jest moliwe bez odbiorcy, z którym artysta podejmuje dialog, czynic

Światowy Polonista intensywny kurs języka i kultury polskiej dla zagranicznych studentów filologii polskiej

Światowy Polonista intensywny kurs języka i kultury polskiej dla zagranicznych studentów filologii polskiej INFORMACJE DOTYCZĄCE KURSU JĘZYKA POLSKIEGO DLA ZAGRANICZNYCH STUDENTÓW FILOLOGII POLSKIEJ - 120 H Szkoła Języka Polskiego i Języków Obcych e-mail: office@makilen.pl MAKILEN www.makilen.pl ul. Ariańska

Regulaminu Konkursu Jak widzą dzieci segregację śmieci

Regulaminu Konkursu Jak widzą dzieci segregację śmieci Regulaminu Konkursu Jak widzą dzieci segregację śmieci Przedmiot Konkursu Przedmiotem Konkursu jest wykonanie przez dzieci plakatu w formacie A promującego selektywną zbiórkę odpadów komunalnych. Organizator

Klub Fotograficzny START

Klub Fotograficzny START PTTK Oddział Beskid Śląski w Cieszynie Klub Fotograficzny PTTK Ul. Głęboka 56 43-400 Cieszyn tel./fax: 033/852-11-86 Regulamin VI ODDZIAŁOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO I. Postanowienia ogólne 1.Organizatorem

Warunki Dwudziestej Pierwszej Edycji Konkursu Architektura Roku Województwa Śląskiego rok 2015

Warunki Dwudziestej Pierwszej Edycji Konkursu Architektura Roku Województwa Śląskiego rok 2015 Warunki Dwudziestej Pierwszej Edycji Konkursu Architektura Roku Województwa Śląskiego rok 2015 1.Patronat konkursu: Marszałek Województwa Śląskiego, SARP, SLOIA RP 2. Organizator konkursu: Stowarzyszenie

REGULAMIN. przyznawania Nagrody Samorządu Województwa Małopolskiego dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych Amicus Hominum IX edycja, rok 2014

REGULAMIN. przyznawania Nagrody Samorządu Województwa Małopolskiego dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych Amicus Hominum IX edycja, rok 2014 REGULAMIN przyznawania Nagrody Samorządu Województwa Małopolskiego dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych Amicus Hominum IX edycja, rok 2014 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. 1. Nagrodę Amicus Hominum przyznaje

REGULAMIN KONKURSU LIDER NGO 2015

REGULAMIN KONKURSU LIDER NGO 2015 REGULAMIN KONKURSU LIDER NGO 2015 1 Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Konkursu jest Urząd Miejski w Koszalinie. 2. Realizacją konkursu w 2015r. zajmuje się Pracownia Pozarządowa (zwana dalej Realizatorem)

REGULAMIN KONKURSU Regulamin Konkursu Fotograficznego Park pomysłów Park obrazów

REGULAMIN KONKURSU Regulamin Konkursu Fotograficznego Park pomysłów Park obrazów REGULAMIN KONKURSU Regulamin Konkursu Fotograficznego Park pomysłów Park obrazów I. ORGANIZATOR Organizatorem Konkursu Fotograficznego Park pomysłów Park obrazów jest Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi na dzień 7.04.2015 r. 1. Informacje Ogólne 1. Właścicielem i operatorem Sklepu Internetowego belumi jest belumi Krzysztof Sosnowski z siedzibą: ul. Ostródzka 44, 03-289

1 9. Gliwicki Offowy Festiwal Filmowy GOFFR 2012 zwany dalej Festiwalem odbędzie się w dniach 23 24 listopada 2012 roku w Gliwicach.

1 9. Gliwicki Offowy Festiwal Filmowy GOFFR 2012 zwany dalej Festiwalem odbędzie się w dniach 23 24 listopada 2012 roku w Gliwicach. I. Termin i miejsce: 1 9. Gliwicki Offowy Festiwal Filmowy GOFFR 2012 zwany dalej Festiwalem odbędzie się w dniach 23 24 listopada 2012 roku w Gliwicach. II. Misja Festiwalu: 2 Celem Festiwalu jest: -

1. Sklep Lampadina, Marta Babik prowadzi sprzedaż towarów przez sieć internetową.

1. Sklep Lampadina, Marta Babik prowadzi sprzedaż towarów przez sieć internetową. Regulamin, cennik przesyłek 1. Sklep Lampadina, Marta Babik prowadzi sprzedaż towarów przez sieć internetową. Dane rejestrowe firmy: Lampadina, Marta Babik, ul. Gawota 11a/1, 02-830 Warszawa, NIP: 951-187-

Szanowni Państwo. I nagroda - 60 minutowy lot balonem. II nagroda - lot balonem "na uwięzi" III nagroda - kosz słodyczy

Szanowni Państwo. I nagroda - 60 minutowy lot balonem. II nagroda - lot balonem na uwięzi III nagroda - kosz słodyczy Szanowni Państwo. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym dla dzieci na najciekawszy balonik. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku do 12 lat. Nagrody I nagroda - 60 minutowy

Otwarty Szlak Architektury Drewnianej

Otwarty Szlak Architektury Drewnianej Regulamin konkursu fotograficznego Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce 1. Postanowienia ogólne. 1) Cele konkursu fotograficznego Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce : popularyzacja Szlaku

GRAFIKA 2D z elementami kreacji artystycznej

GRAFIKA 2D z elementami kreacji artystycznej GRAFIKA 2D z elementami kreacji artystycznej Ogólna prezentacja kierunku PJWSTK - Wydział Zamiejscowy Informatyki w Bytomiu - http://bytom.pjwstk.edu.pl 1 Kogo chcemy uczyć? Studia adresowane są do osób

REGULAMIN EDUKACYJNEJ GRY MIEJSKIEJ URODZINY NILA SOBOTA, 21 MARCA 2015 r.

REGULAMIN EDUKACYJNEJ GRY MIEJSKIEJ URODZINY NILA SOBOTA, 21 MARCA 2015 r. REGULAMIN EDUKACYJNEJ GRY MIEJSKIEJ URODZINY NILA SOBOTA, 21 MARCA 2015 r. 1. Organizatorzy 1. Organizatorem edukacyjnej gry miejskiej Urodziny Nila, poświęconej życiu generała A. E. Fieldorfa Nila w 120-tą

FILMY REKLAMOWE KOORDYNACJA KAMPANII REKLAMOWYCH Z WYKORZYSTANIEM MATERIAŁÓW AUDIO-WIZUALNYCH

FILMY REKLAMOWE KOORDYNACJA KAMPANII REKLAMOWYCH Z WYKORZYSTANIEM MATERIAŁÓW AUDIO-WIZUALNYCH FILMY REKLAMOWE KOORDYNACJA KAMPANII REKLAMOWYCH Z WYKORZYSTANIEM MATERIAŁÓW AUDIO-WIZUALNYCH Studio filmowe TEAM PROMOTION istnieje of 2007 roku. W swoim dorobku mamy filmy reklamowe, szkoleniowe, promocyjne,

6. SOLANIN FILM FESTIWAL 2014

6. SOLANIN FILM FESTIWAL 2014 6. SOLANIN FILM FESTIWAL 2014 OFFOWY FESTIWAL FILMOWY 15-20 LIPCA 2014, NOWA SÓL Organizator: Stowarzyszenie Solanizatorzy Współorganizator: Nowosolski Dom Kultury Miejska Biblioteka Publiczna REGULAMIN

REGULAMIN KONKURSU PROJEKT ANIMACJA

REGULAMIN KONKURSU PROJEKT ANIMACJA REGULAMIN KONKURSU PROJEKT ANIMACJA Założenia konkursowe: Konkurs PROJEKT ANIMACJA Klatka po klatce ma na celu propagowanie wśród młodzieży sztuki, jaką jest film animowany. Jest skierowany do amatorów

Zamówienia, zawarcie umowy;

Zamówienia, zawarcie umowy; Ogólne warunki sprzedaży i współpracy handlowej obowiązujące w spółce LUBRICANT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Czechowicach- Dziedzicach wpisanej do rejestru przedsiębiorców

Politechnika Świętokrzyska Dziekanat Wydziału... Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7 25-314 Kielce

Politechnika Świętokrzyska Dziekanat Wydziału... Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7 25-314 Kielce Załącznik nr 2 (pieczątka firmowa) Dziekanat Wydziału... Niniejszym informujemy, że Pan(i) jest zatrudniony(a) w naszej firmie. Firma nasza opłaciła koszty studiów w/w osoby za semestr.. roku akadem....