C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E?

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E?"

Transkrypt

1 10 12 /2015

2 C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E? 07 października W siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie odbyło się Spotkanie Biznesowe PKO BP. W trakcie spotkania Przedstawiciele października 2015 W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbył się V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, którego organizatorem była Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. PKO BP podzielili się z uczestnikami doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz zaproponowali kilka ciekawych rozwiązań finansowych przydatnych w skutecznym prowadzeniu działalności gospodarczej. 13 października W siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie odbyło się spotkanie przeznaczone dla mikroprzedsiębiorców prowadzących punkty handlowo-usługowe z przedstawicielami Banku Pe- KaO S.A. Tematem spotkania była myśl Jak zwiększyć ilość klientów 08 października W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego odbyło się Posiedzenie Rady w Twoim sklepie? nowoczesne płatności za towary i usługi. Gospodarczej Województwa Łódzkiego, w którym uczestniczył Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie Pan Wiesław Antoniak.

3 C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E? 13 października W Hotelu Rondo odbyło się Śniadanie Biznesowe Sukcesja Biznes i Rodzina, którego organizatorem był Zespół Projektu Kody Wartości, Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. oraz Hotel i Restauracja Rondo. 16 października W Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej odbyło się IV Posiedzenie Komitetu Monitorującego Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata października W siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie odbyło się Posiedzenie Rady RIG. Porządek spotkania: Jubileusz XX-lecia Sprawy różne 01 listopada Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie Pan Wiesław Antoniak brał udział w XIII Kweście na rzecz renowacji zabytków cmentarnych, której organizatorami byli Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej oraz Społeczny Komitet Opieki nad Starymi Grobami na Cmentarzu Parafialnym. Kwesta odbyła się na Cmentarzu Parafialnym w Kutnie. 03 listopada W siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie odbyło się Posiedzenie Rady z udziałem zaproszonych gości. Porządek spotkania: Wręczenie Medali oraz Listów Gratulacyjnych Sprawy Różne 26 października W siedzibie Departamentu polityki Regionalnej w Łodzi odbyło się spotkanie z Panem Dominikiem Patorą, Dyrektorem Departamentu Polityki Regionalnej i Panem Marcinem Pawlakiem, p.o. zastępcy Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej UM WŁ. W spotkaniu tym uczestniczył Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie Pan Wiesław Antoniak.

4 C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E? 04 listopada W siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie odbyło się szkolenie z zakresu Prawa Pracy pt: Zmiany w prawie pracy Umowy terminowe, e-zwolnienia i uprawnienia rodzicielskie, które poprowadził Pan Marcin Grzelak. 06 listopada W Muzeum Miasta Łodzi odbyła się Uroczysta Gala 25-lecia Łódzkiej Izby Przemysłowo- Handlowej, w której uczestniczył Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie Pan Wiesław Antoniak oraz V-ce Prezes Pan Krzysztof Mikołajczyk. 11 listopada Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie uczestniczył w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości. 17 listopada W Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kutno odbyła się XVII Sesja Rady Miasta Kutno, w której uczestniczył Wiesław Antoniak Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie. 26 listopada Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie Pan Wiesław Antoniak brał udział w spotkaniu informacyjnym poświęconym głównym założeniom Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata oraz kwestiom ewaluacji Programu. 27 listopada W Warszawie odbyła się Wielka Gala Przedsiębiorstwo Fair Play połączona z zakończeniem obchodów jubileuszu 25- lecia Krajowej Izby Gospodarczej oraz Balem Andrzejkowym, w której brał udział Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie Pan Wiesław Antoniak. Podczas Gali Statuetkę "Przedsiębiorstwo Fair Play" otrzymała Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. natomiast Certyfikat otrzymało PPU CZA-TA Niciak Spółka Jawna, Piotrków Trybunalski. 30 listopada Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie uczestniczył w XVI Sesji Rady Powiatu, która odbyła się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego. 01 grudnia W Urzędzie Miasta Kutno odbyła się dyskusja o udziale przedsiębiorców, podmiotów ES oraz samorządu w procesach rewitalizacji. Organizatorami spotkania byli Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS, Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne Ja Ty My, Miasto Kutno oraz Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. w spotkaniu uczestniczył Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie.

5 02 grudnia W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kutnie odbyło się spotkanie z zakresu psychologii zarządzania z Panem Jerzym Gutem. W spotkaniu tym brał udział Pan Wiesław Antoniak Prezes Regionalnej Izby Kutnie. C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E? Gospodarczej w 03 grudnia W Kompleksie biurowym Forum 76 Bussines Centre odbyło się V Posiedzenie Komitetu Monitorującego Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata , w którym uczestniczył Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej Pan Wiesław Antoniak. 02 grudnia W siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie odbyło się Posiedzenie Rady RIG. Porządek spotkania: Sprawy statutowe Podsumowanie Jubileuszu 20-lecia Sprawy różne. 03 grudnia W Restauracji San Remo w Zgierzu odbył się Uroczysty Wieczór Wigilijny, którego organizatorami był Zarząd Zgierskiego Oddziału Łódzkiej Izby Przemysłowo- Handlowej oraz Mundurowego Klubu Motorowego RP Region w Zgierzu. W spotkaniu tym uczestniczył Pan Adam Wasiak. 04 grudnia W siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi odbyła się konferencja Łódzkie Logistyczne inaugurująca powstanie Lodzistics- Logistyczna sieć biznesowa Polski Centralnej. 08 grudnia W siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie odbyło się Otwarte Spotkanie Gospodarcze, którego tematem były Zadania inwestycyjne i projekty budżetów samorządów na rok 2016, z uwzględnieniem: bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców miasta i powiatu oraz budżetu obywatelskiego. W spotkaniu udział wzięli Zbigniew Burzyński Prezydent Miasta Kutno, Krzysztof Debich Starosta Kutnowski oraz Piotr Łaszewski Skarbnik Starostwa. Przedsiębiorcy wnieśli następujące propozycje: 1. Budowa hali widowiskowo-sportowej,

6 C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E? 2. Modernizacja i synchronizacja świateł na skrzyżowaniu ulic Kościuszki, Staszica, Oporowskiej, 3. Miejsca parkingowe przy ulicy Krzywej dostęp do Parku Wiosny Ludów, 4. Remont ulicy 3-go Maja do rejonów dworca PKP, 5. Poprawa relacji urzędnik-petent: tworzenie przyjaznej obsługi podczas wizyty w urzędach podległych samorządowi terytorialnemu, 6. Budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Grunwaldzka, Żwirki i Wigury, 7. Remont ulicy Kołłątaja, 9. Remont Kutnowskiego Szpitala Samorządowego. 10. Dostosowanie szkolnictwa zawodowego do potrzeb regionalnego rynku pracy, głownie do potrzeb firm w kutnowskiej strefie ekonomicznej. 8. Kontynuacja tworzenia warunków do rekreacji, wypoczynku i zabawy dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych poprzez atrakcyjne place zabaw, miejsca wypoczynku, ożywienia centrum miasta i oferty kulturalne. 11. Budowa hali sportowej przy II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kasprowicza w Kutnie, 12. Zapewnienia przez Kutnowski Szpital Samorządowy bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców Miasta i Powiatu na odpowiednim poziomie.

7 C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E? 08 grudnia Regionalna Izba Gospodarcza w Kutnie uczestniczyła w akcji Ubieramy choinkę w Inkubatorze Przedsiębiorczości oraz XV edycji Szlachetnej Paczki, której organizatorami była Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. oraz Szlachetna Paczka. 15 grudnia W Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kutno odbyła się XVIII Sesja Rady Miasta 15 Kutno. grudnia W siedzibie Regionalnej izby Gospodarczej w Kutnie odbyło się szkolenie pt.: Zmiany CIT i PIT na 2016 r. oraz wybrane ważne zagadnienia problemowe rozliczenia podatku dochodowego za 2015 r., które poprowadził Pan Paweł Rybaczyk. 16 grudnia W siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie odbyło się Wigilijne Posiedzenie Rady. W pierwszej części spotkania omawiano sprawy statutowe oraz sprawy różne. W kolejnej części odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne z udziałem zaproszonych gości: 1. Prezydenta Miasta Kutno Pana 2. Zbigniewa Burzyńskiego 3. V-ce Prezesa ŁIP-H oddz. w Zgierzu Pana Ryszarda Glińskiego 4. Przewodniczącego Klubu Biznesu w Kutnie - Pana Marka Rutowicza 5. Honorowego Członka RIG w Kutnie ( I Prezesa RIG w Kutnie) - Pana Piotra Pajmela 18 grudnia W Hotelu Awis w Kutnie odbyła się Klubowa Wieczerza Wigilijna, w której uczestniczył członek Rady Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie Pan Witold Kamiński. Organizatorem spotkania był Klub Biznesu. 18 grudnia Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie brał udział w statutowym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym Zarządu Koła Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Kutnie, które odbyło się w Bibliotece Miejskiej w Kutnie. Informujemy, że w I kwartale 2016 roku w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Kutnie odbędą się szkolenia z zakresu Prawa podatkowego (VAT) oraz Zamówień Publicznych ( ).

8 JUBILEUSZ 20-LECIA REGIONALNEJ IZBY GOSPODARCZEJ W KUTNIE W dniu 22 października 2015 roku w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie o godz odbył się Jubileusz 20-lecia Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie. Obchody zostały podzielone na dwie części: oficjalną i artystyczną. Zdjęcia źródło:

9 W oficjalnej części Jubileuszu nastąpiło wręczenie odznaczeń oraz Listów gratulacyjnych dla poszczególnych osób i firm. List Gratulacyjny V-ce Premiera i Prezesa KIG 1. Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A 2. INTRO-DRUK S.C. Zakład Poligraficzno-Introligatorski 3. P.P.U. MAGBUD 4. P.B.I. MAVEX Marek Michalski 5. RSM PIONIER 6. PKS Kutno 7. PWiK Sp. z o.o. 8. ASS ZACHORSCY Sp. j. 9. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HYDROBUD 10. KONGSKILDE POLSKA Sp. z o.o. 11. Kutnowskie Zakłady Drobiarskie EXDROB S.A. 12. MODELARZ Sp. z o.o. 13. PKO BP S.A. Oddział I w Kutnie 14. SCHOMBURG POLSKA Sp. z o.o. 15. BANK PeKao S.A. I O/Kutno 16. FIRMA WIŚNIEWSKI Bogusław Wiśniewski 17. Kutnowski Dom Kultury 18. NETSTAR S.C. J. Malinowski 19. Rejonowa Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska 20. Firma cukiernicza WASIAKOWIE S.C. 21. Zakład Piekarniczo- Cukierniczy T., D., J. OZDOWSCY Medal 25-lecia KIG 1. Marek Michalski (MAVEX) 2. Ireneusz Groblewski (URBUD) 3. Zbigniew Burzyński (Prezydent Miasta Kutno) 4. Krzysztof Debich (Starostwo Powiatowe) 5. Witold Kamiński (PWiK) 6. Irena Knajsiak (MAVEX) Złota Honorowa Odznaka KIG 1. Martyna Pajmel (Państwowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Kutnie) 2. Lidia Tomaszewska (RSM PIONIER) 3. Wiesław Antoniak (RIG Kutno)

10 Odznaka Honorowa za zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP 1. Kutnowskie Zakłady Drobiarskie EXDROB S.A. 2. AMZ Kutno Sp. z o.o. 3. KONGSKILDE POLSKA Sp. z o.o. 4. MIFLEX MASZ Sp. z o.o. List gratulacyjny dla firm od Rady RIG w Kutnie 1. AMZ Kutno Sp. z o.o. 2. Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta TÖNSMEIER 3. HURT-PAP Eksport-Import P. Lewandowski Sp. j. 4. Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. 5. MIFLEX MASZ Sp. z o.o. 6. RADIO VICTORIA Między Łodzią a Warszawą 7. TBS Sp. z o.o. 8. ZARZĄD INWESTYCJI 9. KRAJ Sp. z o.o. 10. TOYA Sp. z o.o. 11. MULTIMEDIA POLSKA 12. ECO KUTNO Sp. z o.o. w Kutnie 13. PPU CZA-TA Oddział Kutno 14. KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Ryszard Kowalczyk 15. IDEAL EUROPE 16. PPH HETMAN 17. Hotel RONDO Brauer Sp.j. 18. Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o. 19. Liga Obrony Kraju w Kutnie Honorowe Członkostwo Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie 1. Zbigniew Burzyński (Prezydent Miasta Kutna) 2. Ireneusz Groblewski 3. Piotr Pajmel

11 Zdjęcia źródło:

12 Część artystyczną przygotowały dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury pod opieką Pani Katarzyny Karolak-Rojewskiej. Wystąpili: Zespół CZARY-MARY Anna Kowalewska Natalia Sobczyk Julia Maciejewska Zespół ABRAKADABRA Po oficjalnej i artystycznej części goście udali się do Hotelu Rondo na poczęstunek. Zdjęcia źródło:

13 P O D Z I Ę K O W A N I A W imieniu Rady Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie składam serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom Jubileuszu 20-lecia Izby. Dziękujemy za okazaną sympatię i przychylność oraz przekazane gratulacje i życzenia. Mamy nadzieję na dalszą współpracę z Państwem, a także wspólne świętowanie kolejnych jubileuszy w przyszłości. Szczególne podziękowania kierujemy do firm, które zaangażowały się w obsługę Jubileuszu Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie. Są nimi: Kutnowski Dom Kultury Firma Cukiernicza Wasiakowie S.C. Hotel RONDO Brauer Sp. j. Zakład Piekarniczo-Cukierniczy T., D., J. Ozdowscy Sp. j. EXDROB S.A. Prezes Rady RIG Wiesław Antoniak

14 Z A W O D Y P Ł Y W A C K I E W dniu 25 listopada 2015 roku w Aquaparku Kutno odbyły się III ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR PREZESA RIG ORAZ PRZEWODNICZĄCEGO KLU- BU BIZNESU. Zawodnicy walczyli o puchar drużynowy a także o nagrody indywidualne. Lista laureatów przedstawia się następująco: Kategoria drużynowa: Puchar Prezesa RIG oraz Przewodniczącego Klubu Biznesu Liga Obrony Kraju Kategorie indywidualne: Kobiety do 50 roku życia: 1. Edyta Stankiewicz (45,93) 2. Małgorzata Gliczyńska (55,90) 3. Marta Gryglewska (1,05,93)

15 Kobiety po 50 roku życia : 1. Jadwiga Góreczna (1,15,08) Mężczyźni do 50 roku życia: 1. Paweł Tadej (28,42) 2. Paweł Szczepanik (40,67) 3. Janusz Piaszczyński (42,17) Mężczyźni po 50 roku życia: 1. Wiesław Antoniak (40,92) 2. Zygmunt Poświatowski (42,40) 3. Dariusz Dyszkiewicz (52,26) Po zakończeniu zawodów uczestnicy udali się na kręgielnie. Informujemy, że w I kwartale 2016 roku odbędą się III Zawody w Kręgle o Puchar Prezesa RIG Kutno, Przewodniczącego Klubu Biznesu w Kutnie i Dyrektora MOSiR w Kutnie.

16 WIELKA GALA PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY W dniu 27 listopada 2015 roku w EXPO XXI w Warszawie odbyła się Wielka Gala Przedsiębiorstwo Fair Play. Jest to ogólnopolski program mający na celu przede wszystkim promowanie etyki w działalności gospodarczej. Podczas uroczystości zostały nagrodzone dwie firmy będące członkami Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie : Statuetkę Przedsiębiorstwo Fair Play 2015 otrzymała Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. z siedzibą w Straszkowie, natomiast Certyfikat otrzymało PPU CZA-TA Niciak Sp. J., Piotrków Trybunalski. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Źródło zdjęcia:

17 Informator Kulturalny Zapraszamy do Kutnowskiego Domu Kultury Repertuar Kina KDK ( Styczeń 2016 ) sobota, niedziela godz GWIEZDNE WOJNY PRZEBU- DZENIE MOCY 3D dub. (fantastyka czas 136 min.) godz GWIEZDNE WOJNY PRZEBU- DZENIE MOCY 2D nap. godz GWIEZDNE WOJNY PRZEBU- DZENIE MOCY 3D nap od poniedziałku do środy godz GWIEZDNE WOJNY PRZEBU- DZENIE MOCY 3D dub. godz GWIEZDNE WOJNY PRZEBU- DZENIE MOCY 2D dub. godz GWIEZDNE WOJNY PRZEBU- DZENIE MOCY 3D nap. KARNAWAŁ POLSKICH FILMÓW: *SŁABA PŁEĆ? *MOJE CÓRKI KROWY *CÓRKI DANCINGU *EXCENTRYCY, CZYLI PO SŁONECZNEJ STRONIE ULICY *OBCE NIEBO *CZERWONY PAJĄK piątek godz SŁABA PŁEĆ? 2D (komedia, czas 99 min.) sobota godz BELLA I SEBASTIAN 2 2D dub. (familijny, czas 98 min.) godz SŁABA PŁEĆ? godz SŁABA PŁEĆ? od niedzieli do środy godz BELLA I SEBASTIAN 2 godz SŁABA PŁEĆ? godz MOST SZPIEGÓW (thriller, czas 141min.) od piątku do środy godz MOJE CÓRKI KROWY 2D (komediodramat, czas 90 min.) godz SŁABA PŁEĆ? godz POINT BREAK - NA FALI 3D (akcja czas 113 min.) od piątku do środy godz CÓRKI DANCINGU 2D (musical, czas 92 min.) godz EXCENTRYCY, czyli po słonecznej stronie ulicy (komedia, czas 112 min.) godz MOJE CÓRKI KROWY od piątku do niedzieli godz OBCE NIEBO 2D (dramat, czas 107 min.) godz EXCENTRYCY, czyli po słonecznej stronie ulicy (komedia, czas 112 min.) godz CZERWONY PAJĄK thriller, czas 95 min. uwaga: Kino zastrzega możliwość zmian w repertuarze

18 Informator Kulturalny Zapraszamy do Kutnowskiego Domu Kultury godz. 18:00 Dużo kobiet bo aż trzy program muzyczno satyryczny godz. 18:00 Między czernią a bielą wystawa gipsorytów Sebastiana Grochockiego i Marcina Wydrzyńskiego r. godz. 18:00 BACKSPACE koncert muzyki elektronicznej połączonej z warsztatami r. godz. 14:00 ZEMSTA spektakl w wykonaniu Kutnowskiego Teatru Amatorskiego im. A. Fredry r. godz. 19:00 KOBRANOCKA koncert r. godz. 18:00 Wieczór żydowski ZPIT Ziemi Kutnowskiej zaprasza na Suitę żydowską i spektakl Zimą w wykonaniu ZS nr godz. 18:00 Koncert Stanisławy Celińskiej pt. Atramentowa r. godz. 18:00 Koncert Mieczysław Szcześniaka & Krzysztof Herdzin Trio r. godz. 18:00 koncert MARCIN WYROSTEK projekt music & dance show

19 Informator Kulturalny Wydarzenia w Centrum Teatru Muzyki i Tańca (Styczeń 2016 r.) r. godz. 11:00 Poranek Teatralny dla dzieci Tańcowały dwa Michały Teatru Puszek z KDK r. godz. 18:00 I żyli długo i szczęśliwie? spektakl Grupy Teatralnej od jutra r. godz. 17:00 spektakl Grupa Musicalowa z Warszawy pt. Weź się zachowuj r. godz. 18:00 pokaz filmów krótkometrażowych COMEDY SHORTS r. godz. 19:00 Karnawałowa Gala Operowo Operetkowa r. godz. 15:00 bal karnawałowy dla dzieci Bal wśród morskich fal r. LWOWSKIE TRIO FORTEPIANOWE Koncert r. Księżycowe gody spektakl flamenco r. Medytacje wiejskiego listonosza jazzowego koncert Wojciech Gogolewski Trio czyli Skaldowie na jazzowo r. Podwieczorek z Małgorzata Walewska r. godz. 15:00 bal karnawałowy dla dzieci Bal wśród morskich fal Kutnowski Dom Kultury ul. Żółkiewskiego Kutno tel. (24) Centrum Teatru Muzyki i Tańca Filia Kutnowskiego Domu Kultury ul. Teatralna Kutno tel. (24) Rezerwacja/sekretariat/kasa: Kino KDK tel. (24) Kasa wew. 101 Sekretariat wew

20 ŻYCZENIA NOWOROCZNE Z okazji Nowego Roku pragniemy złożyć Państwu życzenia wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Niech nadchodzący 2016 rok będzie pełen miłości i wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Biuro RIG

21 KĄCIK PRASOWY Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z w Biurze Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie z publikacjami: Organizacje przedsiębiorstw w procesie zarządzania Miesięcznik MANAGER restrukturyzacją przedsiębiorstw włókienniczych i odzieżowych Wydawnictwo: Business Magazine Kazimierz Kubiak Manager Wytwórnia Unijnych Pomysłów Biuletyn Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi Miesięcznik MANAGER Wydawnictwo: Business Magazine Manager

22 KĄCIK PRASOWY Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z w Biurze Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie z publikacjami: Krajowa Polityka Miejska Wydawca: Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju Departament Polityki Przestrzennej Miesięcznik MANAGER Wydawnictwo: Business Magazine Manager Poznański Magazyn Targowy Miesięcznik MANAGER Wydawnictwo: Business Magazine Manager

23 Szanowni Państwo Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Portalu Gospodarczego - Kutno Redakcja: Biuro Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie ul. Wyszyńskiego 11, Kutno, tel ; fax: , Wiesław Antoniak, Małgorzata Martofel i Klaudia Wierzbicka - redagowanie Informatora Członkowskiego

24

C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E?

C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E? 10-12/2014 1 C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E? 01 październik 2014 r. W Regionalnej Izbie Gospodarczej w Kutnie odbyło się szkolenie nt.: Podatek PIT i składki ZUS od świadczeń na rzecz pracowników i zleceniobiorców

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Rady Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie z działalności za rok 2015

Sprawozdanie Rady Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie z działalności za rok 2015 Sprawozdanie Rady Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie z działalności za rok 2015 1 SPIS TREŚCI: I. REALIZACJA WNIOSKÓW Z POPRZEDNIEGO WALNEGO ZGROMADZENIA CZŁONKÓW II. POSIEDZENIA RADY REGIONALNEJ IZBY

Bardziej szczegółowo

odbyło się szkolenie poprowadzone przez przedstawicieli firmy JAKRO. kwiecień W sali konferencyjnej Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie

odbyło się szkolenie poprowadzone przez przedstawicieli firmy JAKRO. kwiecień W sali konferencyjnej Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie 04 06 /2016 CO SŁYCHAĆ W IZBIE? 11 kwiecień 2016 - Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Kutnie Pan Wiesław Antoniak brał udział w spotkaniu zorganizowanym w ramach cyklu Biblioteka dla biznesu, którego

Bardziej szczegółowo

C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E?

C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E? 07-09/2015 03 lipiec 2015 - Regionalna Izba Gospodarcza w Kutnie została zaproszona na Galę Jubileuszową z okazji 15-lecia Regionalnego Związku Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan. C O S Ł Y

Bardziej szczegółowo

Jubileusz 95-lecia. Oddziału Radomskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich im. prof. Włodzimierza Krukowskiego. Patronat Honorowy

Jubileusz 95-lecia. Oddziału Radomskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich im. prof. Włodzimierza Krukowskiego. Patronat Honorowy Jubileusz 95-lecia Oddziału Radomskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich im. prof. Włodzimierza Krukowskiego Patronat Honorowy Marszałek Województwa Mazowieckiego Prezydent Miasta Radomia Starosta Powiatu

Bardziej szczegółowo

1 marca 2016 Podejmowanie kluczowych decyzji w ramach konsultacji ze ścisłym gronem kierowniczym 08:30

1 marca 2016 Podejmowanie kluczowych decyzji w ramach konsultacji ze ścisłym gronem kierowniczym 08:30 My Calendar Widok: Tabela Miesiąc Tydzień Dzień Miesiąc: Marzec Rok: 2016 Idź Poprzedni Następny Events in Marzec 2016 1 marca 2016 Podejmowanie kluczowych decyzji w ramach konsultacji ze ścisłym gronem

Bardziej szczegółowo

XVI Gala Budownictwa

XVI Gala Budownictwa XVI Gala Budownictwa - 2013 III edycja Konkursu Śląskie Budowanie 2013 Leaderzy profesjonalizmu, kreatywności i przedsiębiorczości Wieczór, 16 listopada, zgromadził w sali Opery Śląskiej w Bytomiu nader

Bardziej szczegółowo

Miejski Ośrodek Kultury w Zgierzu plan pracy na rok 2017

Miejski Ośrodek Kultury w Zgierzu plan pracy na rok 2017 Miejski Ośrodek Kultury w Zgierzu plan pracy na rok 2017 Podobnie jak w latach ubiegłych, podstawowym zadaniem, jakie będzie realizował Miejski Ośrodek Kultury, będzie edukacja kulturalna odbiorców dzieci,

Bardziej szczegółowo

Program IV Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2011 Środa, 9 listopada 2011r. andel s Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17

Program IV Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2011 Środa, 9 listopada 2011r. andel s Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17 PROGRAM Program IV Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2011 Środa, 9 listopada 2011r. andel s Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17 09:00-10:00 Rejestracja gości 10:15-10:30 Sala Satin Uroczyste otwarcie Witold

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE z PRAC ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO od 21 stycznia do 17 lutego 2017 r.

SPRAWOZDANIE z PRAC ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO od 21 stycznia do 17 lutego 2017 r. URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO BIURO PRASOWE tel./faks 58 32 68 536, e-mail: prasa@pomorskie.eu www.urzad.pomorskie.eu DRUK nr 459 SPRAWOZDANIE z PRAC ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO od 21

Bardziej szczegółowo

Kalendarium wydarzeń z udziałem Zarządu Województwa Wielkopolskiego w dniach stycznia 2011 roku

Kalendarium wydarzeń z udziałem Zarządu Województwa Wielkopolskiego w dniach stycznia 2011 roku Kalendarium wydarzeń z udziałem Zarządu Województwa Wielkopolskiego w dniach 14 28 stycznia 2011 roku DATA GODZ. MIEJSCE WYDARZENIE ORGANIZATOR UDZIAŁ 14 stycznia 10.00 Poznań Uroczystości pogrzebowe prof.

Bardziej szczegółowo

czyli nasze rady na odpady

czyli nasze rady na odpady Konferencja Krajowa Izba Gospodarcza, Warszawa, 30 października 2013 Polska po rewolucji śmieciowej, czyli nasze rady na odpady oraz Rozstrzygnięcie XII edycji konkursu GMINA FAIR PLAY - Certyfikowana

Bardziej szczegółowo

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia Nagrody i wyróżnienia 2013 Dyplom uznania za zdobycie Wyróżnienia Specjalnego w Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną Cała Polska czyta dzieciom w roku szkolnym 2011/2012. 31 stycznia

Bardziej szczegółowo

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Obchody Dnia Edukacji Narodowej Obchody Dnia Edukacji Narodowej W dniach 13 i 14 października 2014 r. odbyły się uroczystości Dnia Edukacji Narodowej zorganizowane przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty - Panią Beatę Pawłowicz. 13 października

Bardziej szczegółowo

B I U T E T Y N N T I E

B I U T E T Y N N T I E B I U T E T Y N N T I E Nr 4(22) Rok VII Wrocław listopad 2002 1. Posiedzenie Zarządu NTIE W dniu 22 września, w przededniu konferencji dydaktycznej NTIE Dydaktyka Informatyki Ekonomicznej Kształcenie

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE RADY RIG Z DZIAŁALNOŚCI ZA ROK 2013

SPRAWOZDANIE RADY RIG Z DZIAŁALNOŚCI ZA ROK 2013 SPRAWOZDANIE RADY RIG Z DZIAŁALNOŚCI ZA ROK 2013 1 SPIS TREŚCI: I. REALIZACJA WNIOSKÓW Z POPRZEDNIEGO WALNEGO ZGROMADZENIA CZŁONKÓW II. POSIEDZENIA RADY REGIONALNEJ IZBY GOSPODARCZEJ W KUTNIE III. SPOTKANIA

Bardziej szczegółowo

Styczeń 2016 r. Giełda pracy PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE ŁUKASZ OŚLISLOK

Styczeń 2016 r. Giełda pracy PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE ŁUKASZ OŚLISLOK Styczeń 2016 r. 7 Giełda pracy PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE ŁUKASZ OŚLISLOK Spotkanie przedstawicieli: Powiatowego Urzędu Pracy w Rybniku, Izby Przemysłowo- Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego,

Bardziej szczegółowo

R E G U L A M I N XVI REGIONALNYCH ZAWODÓW RADNYCH, WÓJTÓW, BURMISTRZÓW, PREZYDENTÓW I STAROSTÓW W TENISIE STOŁOWYM

R E G U L A M I N XVI REGIONALNYCH ZAWODÓW RADNYCH, WÓJTÓW, BURMISTRZÓW, PREZYDENTÓW I STAROSTÓW W TENISIE STOŁOWYM R E G U L A M I N XVI REGIONALNYCH ZAWODÓW RADNYCH, WÓJTÓW, BURMISTRZÓW, PREZYDENTÓW I STAROSTÓW W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO MARKA WOŹNIAKA WITKOWO, 7 LUTY 2015 ROK

Bardziej szczegółowo

VIII OGÓLNOPOLSKIE FORUM PRZEWODNIKÓW TURYSTYCZNYCH FILM W PRACY PRZEWODNIKA ŁÓDŹ 2018

VIII OGÓLNOPOLSKIE FORUM PRZEWODNIKÓW TURYSTYCZNYCH FILM W PRACY PRZEWODNIKA ŁÓDŹ 2018 PTTK Oddział Łódzki im. Jana Czeraszkiewicza Krajowy Samorząd Przewodników Turystycznych PTTK Komisja Przewodnicka ZG PTTK Wojewódzki Samorząd Przewodników Turystycznych Województwa Łódzkiego Klub Koło

Bardziej szczegółowo

EDYCJA II ZAPROSZENIE

EDYCJA II ZAPROSZENIE 7 8 września 2013 r. EDYCJA II ZAPROSZENIE Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska serdecznie zaprasza na międzynarodowe targi pn. Alpejsko Karpackie Forum Współpracy które odbędą się w Rzeszowie w dniach

Bardziej szczegółowo

Inspiracje Muzyczne 2017

Inspiracje Muzyczne 2017 Inspiracje Muzyczne 2017 W sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. 12 czerwca odbył się finał VII edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego Inspiracje Muzyczne. Inspiracje Muzyczne to forma

Bardziej szczegółowo

KRAŚNICKA IZBA GOSPODARCZA REGULAMIN V EDYCJI KONKURSU DOBRE, BO KRAŚNICKIE 2017

KRAŚNICKA IZBA GOSPODARCZA REGULAMIN V EDYCJI KONKURSU DOBRE, BO KRAŚNICKIE 2017 REGULAMIN V EDYCJI KONKURSU DOBRE, BO KRAŚNICKIE 2017 1 Zasady organizacji Konkursu 1. Organizatorem Konkursu jest Kraśnicka Izba Gospodarcza we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku. 2. Dopuszcza

Bardziej szczegółowo

C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E?

C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E? 06-09/2014 1 cz. I C O S Ł Y C H A Ć W I Z B I E? 14 lipiec 2014 r. W Regionalnej Izbie Gospodarczej zakończyły się zajęcia pierwszej grupy projektu Nowy początek dla kobiet 50+, realizowanego przez Fundację

Bardziej szczegółowo

KOMENDA STOŁECZNA POLICJI CENTRALNE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI. Strona znajduje się w archiwum.

KOMENDA STOŁECZNA POLICJI CENTRALNE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI. Strona znajduje się w archiwum. KOMENDA STOŁECZNA POLICJI Źródło: http://www.policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/30397,centralne-obchody-swieta-policji.html Wygenerowano: Środa, 6 września 2017, 12:26 Strona znajduje się

Bardziej szczegółowo

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów X Samorządowe Forum Kapitału i Finansów 10 11 października 2012 roku Warszawa, Hotel Sofitel Victoria ul. Królewska 11 zaprasza X Samorządowe Forum Kapitału i Finansów Szanowni Państwo Przed nami jubileuszowa,

Bardziej szczegółowo

Rozdział I Postanowienia ogólne

Rozdział I Postanowienia ogólne POWIAT LIMANOWSKI Patronat Honorowy: Wicepremier Minister Gospodarki Janusz Piechociński Senator RP Stanisław Hodorowicz Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego Regulamin konkursu w ramach Gali

Bardziej szczegółowo

KONKURENCYJNOŚĆ FIRM REGIONU ŁÓDZKIEGO NA RYNKACH MIĘDZYNARODOWYCH.

KONKURENCYJNOŚĆ FIRM REGIONU ŁÓDZKIEGO NA RYNKACH MIĘDZYNARODOWYCH. Konferencja naukowa Oddziału Łódzkiego PTE Franciszek Sitkiewicz KONKURENCYJNOŚĆ FIRM REGIONU ŁÓDZKIEGO NA RYNKACH MIĘDZYNARODOWYCH. W dniach 9 i 10 czerwca 2006r. w hotelu MOŚCICKI w Spale odbyła się

Bardziej szczegółowo

Dzień Edukacji Narodowej w Legnicy i Bolesławcu. 16 i 17 października 2014 roku były kolejnymi dniami obchodów Dnia Edukacji Narodowej,

Dzień Edukacji Narodowej w Legnicy i Bolesławcu. 16 i 17 października 2014 roku były kolejnymi dniami obchodów Dnia Edukacji Narodowej, Dzień Edukacji Narodowej w Legnicy i Bolesławcu. 16 i 17 października 2014 roku były kolejnymi dniami obchodów Dnia Edukacji Narodowej, organizowanymi przez Dolnośląską Kurator Oświaty. 16 października

Bardziej szczegółowo

C E N T R U M D O R A D Z T W A R O L N I C Z E G O z siedzibą w Brwinowie R E G U L A M I N XV EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU SPOSÓB NA SUKCES

C E N T R U M D O R A D Z T W A R O L N I C Z E G O z siedzibą w Brwinowie R E G U L A M I N XV EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU SPOSÓB NA SUKCES C E N T R U M D O R A D Z T W A R O L N I C Z E G O z siedzibą w Brwinowie R E G U L A M I N XV EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU SPOSÓB NA SUKCES na najlepsze działania przedsiębiorcze i społeczne na obszarach

Bardziej szczegółowo

Gala Izby Przemysłowo-Handlowej i wręczenie Odznak Honorowych Województwa Podlaskiego

Gala Izby Przemysłowo-Handlowej i wręczenie Odznak Honorowych Województwa Podlaskiego Gala Izby Przemysłowo-Handlowej i wręczenie Odznak Honorowych Województwa Podlaskiego Na dorocznym koncercie Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku wręczono odznaczenia, nagrodzono najlepszych przedsiębiorców

Bardziej szczegółowo

Programu Promocji Polskich Samorządów Przyjazna Polska 2015 r.

Programu Promocji Polskich Samorządów Przyjazna Polska 2015 r. Informacja o działaniach promocyjnych prowadzonych na rzecz Uczestników i Laureatów Programu Promocji Polskich Samorządów Przyjazna Polska 2015 r. Każda gmina może pochwalić się czymś wyjątkowym i atrakcyjnym

Bardziej szczegółowo

Najważniejsze imprezy miejskie i wydarzenia kulturalne 2016 roku w Kutnie

Najważniejsze imprezy miejskie i wydarzenia kulturalne 2016 roku w Kutnie Stan na: marzec 2016 roku Najważniejsze imprezy miejskie i wydarzenia kulturalne 2016 roku w L.p. Termin Nazwa przedsięwzięcia Organizator 1. 1-2 maja Kutnowska Majówka impreza plenerowa V Majówka z Bareją

Bardziej szczegółowo

Plan obchodów rocznic, dziedzictwa, tradycji i pamięci narodowej na rok 2012 na terenie miasta Katowice

Plan obchodów rocznic, dziedzictwa, tradycji i pamięci narodowej na rok 2012 na terenie miasta Katowice Plan obchodów rocznic, dziedzictwa, tradycji i pamięci narodowej na rok 2012 na terenie miasta Katowice Data Miejsce obchodów Forma obchodów 4 kwietnia Szkoła Policji Posadzenie Dębów Pamięci i odsłonięcie

Bardziej szczegółowo

PIELGRZYMKA. Szanowni Państwo,

PIELGRZYMKA. Szanowni Państwo, PIELGRZYMKA Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów zaprasza na Krajową Pielgrzymkę Sołtysów i Środowisk Wiejskich do Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu oraz na debatę środowisk wiejskich pn. Wiejska Polska pod

Bardziej szczegółowo

Weźmie w nim udział ponad 200 samorządowców, prezydentów, burmistrzów, przewodniczących RM z miast członkowskich ZMP.

Weźmie w nim udział ponad 200 samorządowców, prezydentów, burmistrzów, przewodniczących RM z miast członkowskich ZMP. Weźmie w nim udział ponad 200 samorządowców, prezydentów, burmistrzów, przewodniczących RM z miast członkowskich ZMP. XXXII Zgromadzenie Ogólne Związku Miast Polskich Poznań, 3-4 marca 2011 Ponad 200 samorządowców,

Bardziej szczegółowo

PROGRAM XXII KRAJOWEJ WYSTAWY ROLNICZEJ XIV DNI EUROPEJSKIEJ KULTURY LUDOWEJ PODCZAS OGÓLNOPOLSKICH DOŻYNEK JASNOGÓRSKICH CZĘSTOCHOWA 2013

PROGRAM XXII KRAJOWEJ WYSTAWY ROLNICZEJ XIV DNI EUROPEJSKIEJ KULTURY LUDOWEJ PODCZAS OGÓLNOPOLSKICH DOŻYNEK JASNOGÓRSKICH CZĘSTOCHOWA 2013 PROGRAM XXII KRAJOWEJ WYSTAWY ROLNICZEJ XIV DNI EUROPEJSKIEJ KULTURY LUDOWEJ PODCZAS OGÓLNOPOLSKICH DOŻYNEK JASNOGÓRSKICH CZĘSTOCHOWA 2013 I. ORGANIZATOR: Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie

Bardziej szczegółowo

ZAPROSZENIE. lat 1924-2014. 9-10 kwietnia 2014. Od 1924 roku wspieramy rozwój społeczno-gospodarczy Polski

ZAPROSZENIE. lat 1924-2014. 9-10 kwietnia 2014. Od 1924 roku wspieramy rozwój społeczno-gospodarczy Polski lat ZAPROSZENIE Od 1924 roku wspieramy rozwój społeczno-gospodarczy Polski 1997 9-10 kwietnia 2014 lat Dariusz Kacprzyk Prezes Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego ma zaszczyt zaprosić na X Ogólnopolską

Bardziej szczegółowo

Złote Kompasy sukces Bielawy

Złote Kompasy sukces Bielawy Złote Kompasy 2013 - sukces Bielawy, 24/03/2014 11:32, autor: Rzecznik - Łukasz Masyk Bielawa zdobyła dwie statuetki w drugiej edycji Plebiscytu Samorządowy Lider Roku Kompasy 2013. Nasze miasto zostało

Bardziej szczegółowo

WOJEWÓDZKIE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI W GARNIZONIE ŁÓDZKIM

WOJEWÓDZKIE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI W GARNIZONIE ŁÓDZKIM POLICJA.PL Źródło: http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/145901,wojewodzkie-obchody-swieta-policji-w-garnizonie-lodzkim.html Wygenerowano: Środa, 27 września 2017, 01:11 Strona znajduje się w archiwum.

Bardziej szczegółowo

październik grudzień

październik grudzień październik grudzień Z dużą przyjemnością oddajemy w Państwa ręce kolejny kalendarz imprez kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych, które odbędą się w Szczecinku w IV kwartale br. Ma on być swoistym przewodnikiem

Bardziej szczegółowo

Piętnaście lat minęło..

Piętnaście lat minęło.. Piętnaście lat minęło.. Edyta Czopp-Jankowska, 21.05.2014 Parafrazując motyw muzyczny z ulubionego serialu Polaków Czterdziestolatek - można by zanucić...piętnaście lat minęło, jak jeden dzień. Wydawać

Bardziej szczegółowo

KALENDARZ IMPREZ 2013r

KALENDARZ IMPREZ 2013r KALENDARZ IMPREZ 2013r Data Wydarzenie Organizator Miejsce 6 styczeń Uroczystość opłatkowa styczeń Związek Emerytów i Rencistów 7 styczeń Spotkanie Noworoczne 13 styczeń 14 styczeń 25 styczeń 16 styczeń

Bardziej szczegółowo

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Źródło: http://www.nadodrzanski.strazgraniczna.pl/nad/aktualnosci/fotogaleria/z-zycia-oddzialu/8642,obchody-swieta-str azy-granicznej.html Wygenerowano: Niedziela,

Bardziej szczegółowo

Ferie zimowe 2016, zachęcamy do skorzystania z oferty

Ferie zimowe 2016, zachęcamy do skorzystania z oferty Ferie zimowe 2016, zachęcamy do skorzystania z oferty Trwają ferie zimowe. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych odpoczywają po pierwszym półroczu nauki. Jednostki kultury i sportu

Bardziej szczegółowo

TARGI BUDOWNICTWA PROGRAM TARGÓW

TARGI BUDOWNICTWA PROGRAM TARGÓW TARGI BUDOWNICTWA Łódź, 21 24 lutego 2008 r. PROGRAM TARGÓW CZWARTEK, 21.02.2008 r. 11.00 Uroczyste otwarcie targów Pawilon B, kuluar od al. Politechniki 11.00-14.00 SPOTKANIE PRODUCENTÓW OKIEN I DRZWI

Bardziej szczegółowo

Oczekiwania przedsiębiorców wobec władz lokalnych. Tadeusz Donocik Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Katowice, 12 listopada 2007r.

Oczekiwania przedsiębiorców wobec władz lokalnych. Tadeusz Donocik Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Katowice, 12 listopada 2007r. Oczekiwania przedsiębiorców wobec władz lokalnych Tadeusz Donocik Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Katowice, 12 listopada 2007r. Współpraca władz lokalnych z przedsiębiorcami poprzez instytucje

Bardziej szczegółowo

Młodzież w wyjątkowy sposób przywitała insp. Grzegorza Jacha oraz swoje rodziny i przyjaciół. Nie zabrakło również wielkopolskich SymPaTyków.

Młodzież w wyjątkowy sposób przywitała insp. Grzegorza Jacha oraz swoje rodziny i przyjaciół. Nie zabrakło również wielkopolskich SymPaTyków. Urodziny w Poznaniu Poznańska Grupa PaT w piątek 13 listopada świętowała swój roczek! Poznań długo czekał na własną młodzieżową grupę PaT. Po kilku latach działalności studenckiej grupy PaT na Uniwersytecie

Bardziej szczegółowo

L. p. Data Miejsce Uczestnicy Temat Rola Izby 1. 01.01.2011 31.07.2011. Biurowiec ZNTK ul. Pierwszej Brygady 35 W Stargardzie

L. p. Data Miejsce Uczestnicy Temat Rola Izby 1. 01.01.2011 31.07.2011. Biurowiec ZNTK ul. Pierwszej Brygady 35 W Stargardzie Spotkania lub wydarzenia zorganizowane przez Stargardzką Izbę Gospodarczą lub przeprowadzone przy jej udziale w okresie: od 01.01.2011 r. 31.12.2011 r. L. p. Data Miejsce Uczestnicy Temat Rola Izby 1.

Bardziej szczegółowo

X Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej

X Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej X Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej W dniu 28 kwietnia 2016 r. w Klubie 4.Regionalnej Bazy Logistycznej odbyła się Gala Finałowa X Dolnośląskiego Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej,

Bardziej szczegółowo

Uroczysta Gala Balkonowa 2014 r. w Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Uroczysta Gala Balkonowa 2014 r. w Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Uroczysta Gala Balkonowa 2014 r. w Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej W Domu Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. K. Wallenroda 4a, w jesienne popołudnie 13 listopada 2014 r. zrobiło

Bardziej szczegółowo

FORUM INWESTYCYJNE POWIATU WROCŁAWSKIEGO informacje organizacyjne

FORUM INWESTYCYJNE POWIATU WROCŁAWSKIEGO informacje organizacyjne informacje organizacyjne ORGANIZATOR: Powiat Wrocławski DATA: 5 czerwca 2014 r. BIEŻĄCY PRZEKAZ INFORMACJI MIEJSCE: Zamek Topacz ZASIĘG: regionalny, ponadlokalny ilość spotkań z podmiotami prezentującymi

Bardziej szczegółowo

Protokół. z VI posiedzenia Wrocławskiej Rady Seniorów. dnia 10.04.2015 r. we Wrocławiu

Protokół. z VI posiedzenia Wrocławskiej Rady Seniorów. dnia 10.04.2015 r. we Wrocławiu Protokół z VI posiedzenia Wrocławskiej Rady Seniorów dnia 10.04.2015 r. we Wrocławiu W dniu 10.04.2015 roku we Wrocławskim Centrum Seniora odbyło się VI posiedzenie Obrady otworzyła Przewodnicząca Wrocławskiej

Bardziej szczegółowo

Dolny Śląsk na Astana EXPO 2017

Dolny Śląsk na Astana EXPO 2017 1 / 7 Dolny Śląsk na Astana EXPO 2017 GOSPODARCZA MISJA WYJAZDOWA 4-9 września 2017 r. Szanowni Państwo, Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o. o. oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Bardziej szczegółowo

IV EUROPEJSKI KONGRES MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW

IV EUROPEJSKI KONGRES MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW IV EUROPEJSKI KONGRES MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW KATOWICE, 22-25 WRZEŚNIA 2014 www.kongresmsp.eu Zapraszamy do udziału w największym w Europie wydarzeniu poświęconemu sektorowi MŚP! Strona 1 IV

Bardziej szczegółowo

Kalendarium wydarzeń z udziałem Zarządu Województwa Wielkopolskiego w dniach od 20 października do 1 listopada 2017 roku

Kalendarium wydarzeń z udziałem Zarządu Województwa Wielkopolskiego w dniach od 20 października do 1 listopada 2017 roku Kalendarium wydarzeń z udziałem Zarządu w dniach od 2 do 1 listopada 7 roku DATA PIĄTEK 2 2 2 2 SOBOTA GOD Z. 1. 12. 12.3 1. 17. 17. 17. MIEJSCE WYDARZENIE ORGANIZATOR UDZIAŁ, Sala Posiedzeń II Kalisz

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem działań promocyjnych zrealizowanych na rzecz uczestników i laureatów konkursu w 2015 r.

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem działań promocyjnych zrealizowanych na rzecz uczestników i laureatów konkursu w 2015 r. Informacja o działaniach promocyjnych prowadzonych na rzecz Uczestników i Laureatów konkursu Gmina Fair Play Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji 2015 r. Rola i postawa gmin przez 14 lat trwania programu

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Burmistrza z pracy między sesjami Sesja Rady Miejskiej w dniu 27 marca 2013r.

Sprawozdanie Burmistrza z pracy między sesjami Sesja Rady Miejskiej w dniu 27 marca 2013r. Sprawozdanie Burmistrza z pracy między sesjami Sesja Rady Miejskiej w dniu 27 marca 2013r. 28.02.2013r. 1. Uczestniczyłem w posiedzeniu Kapituły Nagrody Łęczyński Odyniec Kultury. 2. Przedłużono zezwolenie

Bardziej szczegółowo

Rozdział I Postanowienia ogólne

Rozdział I Postanowienia ogólne POWIAT LIMANOWSKI Patronat Honorowy: Minister Skarbu Państwa Andrzej Czerwiński Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego Regulamin XI edycji konkursu w ramach Limanowskiej Gali Przedsiębiorczości

Bardziej szczegółowo

Nadwiślański Oddział Straży Granicznej

Nadwiślański Oddział Straży Granicznej Nadwiślański Oddział Straży Granicznej Źródło: http://www.nadwislanski.strazgraniczna.pl/wis/aktualnosci/17446,nadwislanski-oddzial-sg-uczcil-25-lecie-powola nia-sg.html Wygenerowano: Wtorek, 24 stycznia

Bardziej szczegółowo

Protokół z posiedzenia Zarządu Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych w dniu 9.02.2005 r.

Protokół z posiedzenia Zarządu Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych w dniu 9.02.2005 r. Protokół z posiedzenia Zarządu Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych w dniu 9.02.2005 r. W dniu 9.02.2005 r. w siedzibie Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych w

Bardziej szczegółowo

Protokół Nr XVII/2015

Protokół Nr XVII/2015 Protokół Nr XVII/2015 z XVII sesji Rady Powiatu Średzkiego V kadencji zwołanej w trybie nadzwyczajnym, która odbyła się w dniu 2 listopada 2015 roku o godz. 10.30 w sali 107 Starostwa Powiatowego w Środzie

Bardziej szczegółowo

Informator Wojewody Opolskiego Co? Gdzie? Kiedy? NR grudnia - 02 stycznia 2005r.

Informator Wojewody Opolskiego Co? Gdzie? Kiedy? NR grudnia - 02 stycznia 2005r. Informator Wojewody Opolskiego Co? Gdzie? Kiedy? NR 52 27 grudnia - 02 stycznia 2005r. 27.12., poniedziałek godz.09.00 Wicewojewoda Opolski Franciszek Stankala poprowadzi cotygodniową naradę z Kadrą Kierowniczą

Bardziej szczegółowo

Suwalska Rada Seniorów

Suwalska Rada Seniorów Historia Spotkanie seniorów z p. Premier Ewą Kopacz Trzyosobowa reprezentacja Suwalskiej Rady Seniorów 8 czerwca 2015 r. wzięła udział w spotkaniu z Premier RP Ewy Kopacz z seniorami z całej Polski w Kancelarii

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN IV EDYCJI KONKURSU DOBRE, BO KRAŚNICKIE 2016

REGULAMIN IV EDYCJI KONKURSU DOBRE, BO KRAŚNICKIE 2016 REGULAMIN IV EDYCJI KONKURSU DOBRE, BO KRAŚNICKIE 2016 1 Zasady organizacji Konkursu 1. Organizatorem Konkursu jest Kraśnicka Izba Gospodarcza we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku. 2. Dopuszcza

Bardziej szczegółowo

Laboratoryjna Diagnostyka Hematologiczna

Laboratoryjna Diagnostyka Hematologiczna Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych, Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz BONO SERVIAMUS Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Szpitala

Bardziej szczegółowo

Hanka Kasperska-Stróżyk kierownik PBP w Słupcy, Tadeusz Raczkowski dyrektor LO w Słupcy Foto. Szymon Nowicki

Hanka Kasperska-Stróżyk kierownik PBP w Słupcy, Tadeusz Raczkowski dyrektor LO w Słupcy Foto. Szymon Nowicki ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szkolnego Przeczytaj moją ulubioną książkę Lekcja czytania z Tygodnikiem Powszechnym 22 kwietnia 2015 r. w Liceum Ogólnokształcącym

Bardziej szczegółowo

PROGRAM PROJEKTU. "Nauka i biznes - budowanie pomostu młodych Polonia - Polska" wtorek - 25 czerwca 2013

PROGRAM PROJEKTU. Nauka i biznes - budowanie pomostu młodych Polonia - Polska wtorek - 25 czerwca 2013 PROGRAM PROJEKTU "Nauka i biznes - budowanie pomostu młodych Polonia - Polska" 18:00 18:00 22:00 wtorek - 25 czerwca 2013 Warszawa - Hotel Gromada "Dom Chłopa" - Plac Powstańców Warszawy 2 Zakwaterowanie

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie merytoryczne z działalności Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji w roku 2015

Sprawozdanie merytoryczne z działalności Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji w roku 2015 Sprawozdanie merytoryczne z działalności Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji w roku 2015 1. Skład władz Stowarzyszenia W roku 2015 skład władz Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji

Bardziej szczegółowo

POLICJA.PL KONKURS FILMOWY. Strona znajduje się w archiwum.

POLICJA.PL KONKURS FILMOWY. Strona znajduje się w archiwum. POLICJA.PL Źródło: http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/149200,konkurs-filmowy.html Wygenerowano: Sobota, 4 listopada 2017, 03:34 Strona znajduje się w archiwum. KONKURS FILMOWY 29 września 2017 roku

Bardziej szczegółowo

P r o t o k ó ł II/2014 z II sesji Rady Miejskiej Gminy Kłecko odbytej w dniu 8 grudnia 2014 r. w Domu kultury w Kłecku

P r o t o k ó ł II/2014 z II sesji Rady Miejskiej Gminy Kłecko odbytej w dniu 8 grudnia 2014 r. w Domu kultury w Kłecku P r o t o k ó ł II/2014 z II sesji Rady Miejskiej Gminy Kłecko odbytej w dniu 8 grudnia 2014 r. w Domu kultury w Kłecku Obrady rozpoczęto się o godzinie od 18 00 Na 15-to osobowy skład Rady w sesji brało

Bardziej szczegółowo

KALENDARZ WYDZIAŁU KULTURY, SPORTU I WSPÓŁPRACY Z SEKTOREM POZARZĄDOWYM ROK 2015

KALENDARZ WYDZIAŁU KULTURY, SPORTU I WSPÓŁPRACY Z SEKTOREM POZARZĄDOWYM ROK 2015 KALENDARZ WYDZIAŁU KULTURY, SPORTU I WSPÓŁPRACY Z SEKTOREM POZARZĄDOWYM ROK 2015 STYCZEŃ 6 styczeń 11 styczeń 16 styczeń Orszak Trzech Króli. WOŚP. Akcja Krwiodawstwa PCK. LUTY 2,16 luty 3 luty 10 luty

Bardziej szczegółowo

Nagrody Wójta Gminy Mielec Wyjątkowy uczeń rozdane :00:32

Nagrody Wójta Gminy Mielec Wyjątkowy uczeń rozdane :00:32 Nagrody Wójta Gminy Mielec Wyjątkowy uczeń rozdane 2016-06-17 08:00:32 15 czerwca w Sali widowiskowej Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej odbyła się Gala Nagrody Wójta Gminy Mielec Wyjątkowy uczeń.

Bardziej szczegółowo

Dzień Edukacji Narodowej Gminy Gozdowo

Dzień Edukacji Narodowej Gminy Gozdowo Dzień Edukacji Narodowej Gminy Gozdowo 14 października 2016 odbyły się Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście, których powitał Wójt Gminy Dariusz Kalkowski:

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie z działalności organizacyjnej i finansowej Oddziału PTS w Lublinie

Sprawozdanie z działalności organizacyjnej i finansowej Oddziału PTS w Lublinie Polskie Towarzystwo Statystyczne Sprawozdanie z działalności organizacyjnej i finansowej Oddziału PTS w Lublinie 2009-2014 17 czerwca 2014 r. W kadencji 2010 2014 Rada Oddziału i Komisja Rewizyjna działały

Bardziej szczegółowo

Nagrody i wyróżnienia dla UGZ

Nagrody i wyróżnienia dla UGZ Nagrody i wyróżnienia dla UGZ Gmina Zabierzów otrzymuje wiele nagród i wyróżnień, które są dla nas powodem do dumy, zachętą do starań w zakresie realizacji zadań oraz mobilizują nas do pracy nad dalszym

Bardziej szczegółowo

Kalendarz imprez, wydarzeń w lutym 2016

Kalendarz imprez, wydarzeń w lutym 2016 Kalendarz imprez, wydarzeń w lutym 206 data godzina wydarzenie miejsce organizator poniedziałki środ y i piątki w godzinach Zajęcia artystyczne codziennie od poniedziałku do niedzieli 0.00 2.00, w dwóch

Bardziej szczegółowo

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości we Włodawie. Włodawa, październik 2017 r.

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości we Włodawie. Włodawa, październik 2017 r. Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości we Włodawie Włodawa, październik 2017 r. Nasza siedziba, Kościelna 16 Sztandar Cechu W 2013 roku obchodziliśmy uroczyście Jubileusz 90-lecia naszego Cechu Prezes Zarządu

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA PRZEWODNICZĄCEGO SEJMIKU O PODEJMOWANYCH DZIAŁANIACH MIĘDZY SESJAMI ORAZ O KORESPONDENCJI WPŁYWAJĄCEJ DO KANCELARII SEJMIKU

INFORMACJA PRZEWODNICZĄCEGO SEJMIKU O PODEJMOWANYCH DZIAŁANIACH MIĘDZY SESJAMI ORAZ O KORESPONDENCJI WPŁYWAJĄCEJ DO KANCELARII SEJMIKU SEJMIK WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO tel./fax (058) 3261740, e-mail: przewodniczacy@woj-pomorskie.pl www.woj-pomorskie.pl l Druk nr 629 INFORMACJA PRZEWODNICZĄCEGO SEJMIKU O PODEJMOWANYCH DZIAŁANIACH MIĘDZY

Bardziej szczegółowo

VI FORUM REGIONÓW POLSKI I CHORWACJI Października 2017, TORUŃ

VI FORUM REGIONÓW POLSKI I CHORWACJI Października 2017, TORUŃ VI FORUM REGIONÓW POLSKI I CHORWACJI 11 14 Października 2017, TORUŃ Proponowany program VI Forum Regionów Polski i Chorwacji 11-14 października 2017 r. Toruń Pod patronatem honorowym: Ministerstwa Spraw

Bardziej szczegółowo

UROCZYSTA GALA FIRMA ROKU 2013

UROCZYSTA GALA FIRMA ROKU 2013 25.10.2013 UROCZYSTA GALA FIRMA ROKU 2013 Szanowni państwo. Przypadł mi wielki zaszczyt jako gospodarzowi dzisiejszej uroczystości otworzyć Galę Firmy Roku 2013. W imieniu władz samorządowych Powiatu Żywieckiego

Bardziej szczegółowo

LISTA CZŁONKÓW I ZASTĘPCÓW CZŁONKÓW KOMITETU MONITORUJĄCEGO PROGRAM OPERACYJNY INFRASTRUKTURA I ŚRODOWISKO 2014-2020

LISTA CZŁONKÓW I ZASTĘPCÓW CZŁONKÓW KOMITETU MONITORUJĄCEGO PROGRAM OPERACYJNY INFRASTRUKTURA I ŚRODOWISKO 2014-2020 lp. Instytucja Imię i nazwisko Strona rządowa 1 Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju Waldemar Sługocki 2 Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju Małgorzata Wierzbicka Gabriela Popowicz 3 Ministerstwo Infrastruktury

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Prezydenta Miasta Zgierza z działalności w okresie od 14 kwietnia 2014 roku do 18 maja 2014 roku.

Sprawozdanie Prezydenta Miasta Zgierza z działalności w okresie od 14 kwietnia 2014 roku do 18 maja 2014 roku. Sprawozdanie Prezydenta Miasta Zgierza z działalności w okresie od 14 kwietnia 2014 roku do 18 maja 2014 roku. W omawianym okresie, jako Prezydent Miasta Zgierza, wydałam zarządzenia od nr 93/VI/2014 z

Bardziej szczegółowo

Obchody 90-lecia OSP Wierzchy

Obchody 90-lecia OSP Wierzchy Obchody 90-lecia OSP Wierzchy 11 czerwca Ochotnicza Straż Pożarna w Wierzchach obchodziła jubileusz 90-lecia powstania. Uroczystość połączono z miejsko-gminnymi obchodami Dnia Strażaka. Świętowanie rozpoczęła

Bardziej szczegółowo

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Obchody Narodowego Święta Niepodległości Obchody Narodowego Święta Niepodległości Napisano dnia: 2016-11-11 15:18:03 11 listopada 1918 roku po 123 latach niewoli pod zaborami Rosji, Prus i Austrii Polska odzyskała niepodległość. Dziś w całym

Bardziej szczegółowo

Darboven Idee Grant 2012

Darboven Idee Grant 2012 Darboven Idee Grant 2012 Ponieważ innowacja jest kobietą. Konkurs dla przedsiębiorczych Polek na innowacyjny pomysł na biznes. O konkursie Pomysłodawcom oraz fundatorem nagrody głównej w konkursie jest

Bardziej szczegółowo

Rozdział I Postanowienia ogólne

Rozdział I Postanowienia ogólne POWIAT LIMANOWSKI Regulamin konkursu organizowanego przez Powiat Limanowski wraz z Regionalnym Stowarzyszeniem Przedsiębiorców z siedzibą w Limanowej Powiat Limanowski oraz Regionalne Stowarzyszenie Przedsiębiorców

Bardziej szczegółowo

Mazowieckie obchody Dnia Edukacji Narodowej

Mazowieckie obchody Dnia Edukacji Narodowej Źródło: http://www.kuratorium.waw.pl/pl/informacje/aktualnosci/11980,mazowieckie-obchody-dnia-edukacji-narodo wej.html Wygenerowano: Wtorek, 12 grudnia 2017, 08:50 Mazowieckie obchody Dnia Edukacji Narodowej

Bardziej szczegółowo

Harmonogram imprez kulturalnych, sportowych i innych uroczystości organizowanych w Gminie Poddębice w 2008 roku

Harmonogram imprez kulturalnych, sportowych i innych uroczystości organizowanych w Gminie Poddębice w 2008 roku Harmonogram imprez kulturalnych, sportowych i innych uroczystości organizowanych w Gminie Poddębice w 2008 roku Lp. Nazwa zadania Miejsce zadania Organizatorzy Termin 1. Opłatek Klub Przyjaciół Spotkanie

Bardziej szczegółowo

Rola i zadania niepaństwowych szkół wyższych w kształceniu kadr dla gospodarki turystycznej w Polsce

Rola i zadania niepaństwowych szkół wyższych w kształceniu kadr dla gospodarki turystycznej w Polsce Wyższa Szkoła Społeczno Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie e-mail: wtiwf@wssp.edu.pl Stowarzyszenie Ekspertów Turystyki w Warszawie e-mail: biuro@stowarzyszenieset.pl Z A P R O S Z E N I E na

Bardziej szczegółowo

P R O T O K Ó Ł NR 144/2013 z posiedzenia Zarządu Powiatu Rawskiego odbytego w dniu 16 października 2013 roku.

P R O T O K Ó Ł NR 144/2013 z posiedzenia Zarządu Powiatu Rawskiego odbytego w dniu 16 października 2013 roku. P R O T O K Ó Ł NR 144/2013 z posiedzenia Zarządu Powiatu Rawskiego odbytego w dniu 16 października 2013 roku. W posiedzeniu uczestniczyli członkowie Zarządu, zgodnie z załączoną listą obecności, która

Bardziej szczegółowo

Gmina Fair Play Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji realizowanych w 2014 r.

Gmina Fair Play Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji realizowanych w 2014 r. Informacja o działaniach promocyjnych na rzecz Uczestników i Laureatów konkursu Gmina Fair Play Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji realizowanych w 2014 r. Gminy jako podstawowe jednostki w systemie samorządowym

Bardziej szczegółowo

kalendarz imprez kulturalnych

kalendarz imprez kulturalnych www.nysa.pl I kwartał 2014 kalendarz imprez kulturalnych KULTURA 1 Marca XVII GALA TRYTONA NYSKIEGO Uroczysta gala wręczenia statuetki dla wybitnych i nieprzeciętnych nysan - Trytona Nyskiego. W programie

Bardziej szczegółowo

Poniedziałek, r. 10:00 13:00 Udział w posiedzeniu Kapituły Blog Roku; miejsce Warszawa Robert Biedroń Prezydent Miasta Słupska

Poniedziałek, r. 10:00 13:00 Udział w posiedzeniu Kapituły Blog Roku; miejsce Warszawa Robert Biedroń Prezydent Miasta Słupska Poniedziałek, 14.03.2016 r. 10:00 13:00 Udział w posiedzeniu Kapituły Blog Roku; miejsce Warszawa 12:00 13:00 Konferencja prasowa. 13:00 14:30 Spotkanie z Panią Premier Beatą Szydło dotyczące uruchomienia

Bardziej szczegółowo

Aktualności - Urząd Miasta Częstochowy Oficjalny portal miejski

Aktualności - Urząd Miasta Częstochowy Oficjalny portal miejski 3 września 2011 XX KRAJOWA WYSTAWA ROLNICZA, XII DNI EUROPEJSKIEJ KULTURY LUDOWEJ, DOŻYNKI JASNOGÓRSKIE W sobotę przed południem otwarta została w Częstochowie jubileuszowa XX Krajowa Wystawa Rolnicza

Bardziej szczegółowo

SALA KOLUMNOWA W LUBELSKIM URZĘDZIE WOJEWÓDZKIM 10:30 DEBATA PUBLICZNA W RAMACH TZW. REGIONALNEGO FORUM DYSKUSYJNEGO PE NA TEMAT PRZYSZŁOŚĆ FUNDUSZY

SALA KOLUMNOWA W LUBELSKIM URZĘDZIE WOJEWÓDZKIM 10:30 DEBATA PUBLICZNA W RAMACH TZW. REGIONALNEGO FORUM DYSKUSYJNEGO PE NA TEMAT PRZYSZŁOŚĆ FUNDUSZY DATA GODZINA PLAN DNIA MIEJSCE 27.11.2015 07:30 POSIEDZENIE ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO SALA POSIEDZEŃ ZARZĄDU, UMWL 08:30 WYWIAD Z TV POLSAT GABINET MARSZAŁKA 09:00 KOMISJA INFRASTRUKTURY, INWESTYCJI

Bardziej szczegółowo

PROTOKÓŁ Nr 2/2015 z posiedzenia Komisji Edukacji i Kultury Rady Miasta Opola odbytego w dniu 22 stycznia 2015 r.

PROTOKÓŁ Nr 2/2015 z posiedzenia Komisji Edukacji i Kultury Rady Miasta Opola odbytego w dniu 22 stycznia 2015 r. PROTOKÓŁ Nr 2/2015 z posiedzenia Komisji Edukacji i Kultury Rady Miasta odbytego w dniu 22 stycznia Posiedzenie Komisji Edukacji Rady Miasta odbyło się w sali nr 203 opolskiego Ratusza. W chwili stwierdzenia

Bardziej szczegółowo

Jak budować dialog między administracją a pracodawcami?

Jak budować dialog między administracją a pracodawcami? Jak budować dialog między administracją a pracodawcami? Marcin Kowalski Wiceprezes Zarządu, Sudecki Związek Pracodawców Wałbrzych, dn. 18 grudnia 2013 r. ul. Szczawieńska 2 58-310 Szczawno Zdrój biuro@dolnoslascy-pracodawcy.pl

Bardziej szczegółowo

Samorząd Równych Szans

Samorząd Równych Szans Samorząd Równych Szans Samorząd Równych Szans Samorząd Równych Szans jest organizowany rokrocznie od 2009 r. Dotychczas zrealizowano: -7 edycji ogólnopolskich konkursu, -5 regionalnych edycji małopolskich,

Bardziej szczegółowo

Co ciekawego wydarzyło się w Niepublicznym Przedszkolu Przy Lesie w Chotomowie w roku przedszkolnym 2015/2016

Co ciekawego wydarzyło się w Niepublicznym Przedszkolu Przy Lesie w Chotomowie w roku przedszkolnym 2015/2016 Niepubliczne Przedszkole Przy Lesie 05-123 Chotomów, ul. Partyzantów 118 www.przedszkole.info.pl, tel. 661-333-173 Co ciekawego wydarzyło się w Niepublicznym Przedszkolu Przy Lesie w Chotomowie w roku

Bardziej szczegółowo