Lexmark Przewodnik po aplikacjach ESF III kwartał 2012

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Lexmark Przewodnik po aplikacjach ESF III kwartał 2012"

Transkrypt

1 Aplikacje Lexmarka Pomóż swoim klientom wydobyć pełen potencjał z jedno- i wielofunkcyjnych drukarek Lexmarka z zainstalowanymi rozwiązaniami. Aplikacje Lexmarka zostały opracowane po to, by firmy mogły oszczędzić czas i pieniądze mogąc rejestrować dokumenty, zarządzać nimi i mieć do nich lepszy dostęp. Aplikacje te stanowią też idealny sposób na wdrażanie przyjaznych środowisku praktyk drukowania. Jako partner Lexmarka w kategorii BSD, Expert lub Premium, będziesz teraz mógł zwiększyć zasięg swojego biznesu. Oferując szerszy zakres produktów i usług, pomożesz swoim klientom poprawić wydajność i produktywność, zwiększyć oszczędność papieru i energii oraz uzyskać korzyści z usprawnienia obiegu dokumentów. Co więcej, pomożesz im zwiększyć zwrot z inwestycji. Lexmark, logo Lexmark z symbolem rombu są znakami towarowymi firmy Lexmark International, Inc. zastrzeżonymi w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością odpowiednich właścicieli.

2 Lexmark Przewodnik po aplikacjach ESF III kwartał 2012 W tym przewodniku opisano aplikacje opracowane dla jedno- i wielofunkcyjnych drukarek Lexmarka przystosowanych do instalacji rozwiązań. Urządzenia te obsługują platformę Lexmark Embedded Solution Framework, która pozwala na pracę aplikacji bezpośrednio z poziomu urządzenia, eliminując problemy związane z zarządzaniem aplikacjami instalowanymi na serwerze. Aplikacje można pobrać z Wirtualnego Centrum Rozwiązań i można je łatwo zainstalować i skonfigurować. Partnerzy Lexmarka mogą następnie sprzedawać te aplikacje swoim klientom, stwarzając idealną okazję do zaoferowania usług o charakterze wartości dodanej, zyskując możliwość zdobywania nowych kontraktów. Aplikacje Lexmarka do zarządzania pomogą twojemu klientowi wydobyć pełen potencjał z posiadanych drukarek wielofunkcyjnych Lexmarka. Są bezpłatne i w łatwy sposób pomagają twoim klientom spersonalizować swoje drukarki wielofunkcyjne, drukować bardziej odpowiedzialnie, a także zaoszczędzić czas i pieniądze. Aplikacje Lexmarka do zarządzania to dla twoich klientów łatwy sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy dzięki lepszemu zarządzaniu i procesami biznesowymi. Płatne aplikacje Lexmarka oferują Twoim klientom bardziej zaawansowane funkcje i większe możliwości oszczędzania. Partnerzy Lexmarka kategorii BSD i Expert mogą kupić te rozwiązania w Wirtualnym Centrum Rozwiązań.

3 Aplikacja płatna UŁATWIENIA DOSTĘPU I UŻYTECZNOŚć Accesibility Speech Sprawia, że drukarki wielofunkcyjne są łatwe w użyciu dla pracowników niepełnosprawnych. Aplikacja Accessibility Speech (Ułatwienie dostępu mową) umożliwia użytkownikom słuchanie komunikatów dotyczących stanu urządzenia. Można załadować własne komunikaty zastępujące komunikaty domyślne, w pełni je dostosowując do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Accessibility Solution Sprawia, że drukarki wielofunkcyjne są łatwe w użyciu dla pracowników niepełnosprawnych. Aplikacja Accessibility Solution (Ułatwienie dostępu) umożliwia użytkownikom niepełnosprawnym konfigurowanie zadań kopiowania, faksowania, wysyłania i, przesyłania na FTP i skanowania wprost ze swoich komputerów, bez konieczności korzystania z ekranu dotykowego drukarki wielofunkcyjnej. Customer Support Umożliwia natychmiastowe wysłanie żądania materiałów eksploatacyjnych lub naprawy. Aplikacja Customer Support (Wsparcie klienta) daje użytkownikom końcowym łatwy sposób wysyłania informacji o swoim urządzeniu do dealera lub wewnętrznego helpdesku. QR Code Generator Upraszcza wykrywanie urządzenia przy drukowaniu mobilnym. QR Code Generator (Generator kodów QR) tworzy kod QR z adresem IP drukarki i instaluje dwuwymiarowy kod kreskowy na ekranie dotykowym e-task. przechwytywanie i przesyłanie Size Limiter Wysyłanie zeskanowanych dokumentów em szybciej i z mniejszą ilością błędów. Size Limiter (Ogranicznik rozmiaru a) ogranicza maksymalny rozmiar załącznika do a do danego odbiorcy, zdefiniowanie maksymalnie dziesięciu odbiorców, skanowanie obrazu drukowanego dokumentu, dzielenie dokumentu na pojedyncze strony, dołączanie wszystkich stron do jednego a lub po jednej stronie na . to Self Ochrona poufnych informacji. to Self (Wysyłanie a do siebie) zapobiega wysyłaniu przez użytkowników nieautoryzowanej informacji bezpośrednio z drukarki wielofunkcyjnej na jakikolwiek adres inny niż ich własny. Współpracuje z usługą Microsoft Active Directory, ułatwiając administratorom włączanie uwierzytelniania użytkowników na urządzeniu. Fax Forward Zmniejsza zużycie papieru, dzięki odbieraniu faksów elektronicznie. Fax Forward (Przekazywanie faksów) przechwytuje faksy analogowe z drukarki wielofunkcyjnej i przekazuje je do określonego pliku w sieci lub na adres . Scan to Network Błyskawicznie konwertuje wydruki na kopie elektroniczne. Scan to Network (Skanowanie do sieci) skanuje obraz drukowanego dokumentu i przesyła go do jednego z 30 zdefiniowanych sieciowych folderów publicznych lub prywatnych.

4 Lexmark Przewodnik po aplikacjach ESF III kwartał 2012 przechwytywanie i przesyłanie Scan to Network Premium skanowanymi i ich optymalizacja. Scan to Network Premium (Skanowanie do sieci premium) umożliwia podgląd, poprawianie i indeksowanie obrazów zeskanowanych dokumentów, a następnie przesyłanie ich do udostępnionego folderu w sieci. Bar Code Discovery Możliwość odczytania kodu kreskowego umieszczonego w dokumencie. Lexmark Bar Code Discovery (Rozpoznawanie kodów kreskowych) to aplikacja, która tworzy szablony umożliwiające odczytywanie kodów kreskowych w przez aplikację Scan to Network Premium. To rozwiązanie pozwala szybko zlokalizować kod kreskowy i przyspiesza proces jego odczytywania. Scan to DocuWare, zapisywanie i odzyskiwanie. Aplikacja Scan to DocuWare przechwytuje obraz dokumentu drukowanego i umieszcza go wraz z opcjonalnymi indeksami w oprogramowaniu do zarządzania DocuWare. Scan to Sharepoint Uproszczenie umieszczanie dokumentów. Aplikacja Lexmark Scan to Sharepoint umożliwia łatwe skanowanie dokumentów bezpośrednio z drukarki wielofunkcyjnej Lexmarka do oprogramowania zarządzającego treściami biznesowymi Microsoft SharePoint 2007 i Microsoft SharePoint USB Oszczędność czasu dzięki wysyłaniu i bez użycia komputera. Wysyłanie i lub zapisywanie danych na serwerze FTP bezpośrednio z pamięci USB. komunikowanie i personalizowanie Background and Idle Screen Personalizowanie drukarki wielofunkcyjnej oznaczeniami marki Background and Idle Screen (Tło i wygaszacz ekranu) umożliwia okresowe pojawianie się wygaszacza i niestandardowego tła na ekranie dotykowym drukarki wielofunkcyjnej. MyShortcut Szybkie odnajdywanie właściwej funkcji. Rozwiązanie MyShortcut (Mój skrót) umożliwia użytkownikowi końcowemu łatwe tworzenie spersonalizowanych skrótów do funkcji kopiowania, faksowania i wysyłania a bezpośrednio z ekranu dotykowego drukarki wielofunkcyjnej i uproszczenie typowych zadań do naciśnięcia jednego przycisku. Showroom Personalizowanie drukarki wielofunkcyjnej wyświetlając komunikaty i szkolenia firmowe. Aplikacja Showroom (Pokaz) umożliwia użytkownikom załadowanie własnych obrazów i wyświetlanie ich jako pokazu slajdów na kolorowym ekranie dotykowym drukarki wielofunkcyjnej Lexmark. Aplikacja płatna

5 Aplikacja płatna kopiowanie, drukowanie i faksowanie Remote Copy Pomaga zmniejszyć liczbę kolorowych drukarek wielofunkcyjnych w firmie. Aplikacja Remote Copy (Kopiowanie zdalne) umożliwia zeskanowanie dokumentu i wydrukowanie go na odległej drukarce, wyznaczonej przez administratora. Eco Copy Zmniejsz swój ślad węglowy. Aplikacja Eco-Copy (Kopiowanie Eco) pozwala korzystać ze wstępnie skonfigurowanych, modyfikowalnych profili kopiowania, mających na celu wzmocnienie inicjatyw ekologicznych. Card Copy Uproszcza skanowanie identyfikatorów i dowodów tożsamości. Aplikacja Card Copy (Kopiowanie kart) umożliwia użytkownikom zeskanowanie każdej strony identyfikatora lub dowodu tożsamości i albo wydrukowanie jego obu stron na jednej stronie arkusza papieru, albo wysłanie skanu na adres ., jeśli potrzebna jest opcja wielokartowa. Google Cloud Print Bezpieczny druk mobilny. Aplikacja Google Cloud Print pozwala drukować dokumenty z Gmaila lub z Google Docs za pomocą smartfonu lub tabletu. Dokumenty pozostają na Google Cloud, dopóki nie zalogujesz się do konta Google, korzystając z panelu dotykowego drukarki Lexmark. Forms and Favorites Wysyłanie zeskanowanych dokumentów em szybciej i z mniejszą ilością błędów. Forms and Favorites (Formularze i ulubione) pozwala tworzyć zakładki do formularzy graficznych, znajdujących się na serwerze, w dowolnym miejscu w Internecie i drukować je na żądanie w dowolnym momencie. zarządzanie i sterowanie Ustawienia Eco Zmniejsz swój ślad węglowy. Ta aplikacja umożliwia użytkownikowi łatwą zmianę ustawień domyślnych w urządzeniu, związanych z zużyciem energii, papieru i toneru. Manage Address Book Oszczędność czasu dzięki zarządzaniu skrótami i wewnętrznymi kontami na drukarce. Manage Address Book ( książką adresową) umożliwia łatwe i szybkie dodawanie wielu skrótów poczty i faksu do książki adresowej w drukarce. Ponadto aplikacja ta umożliwia importowanie wewnętrznych kont do drukarki aby ułatwić uwierzytelnianie i autoryzację. Lec 2.0 Module 3 Oszczędność pieniędzy dzięki skutecznemu zarządzaniu flotą. LeC 2.0 rezyduje w drukarce wielofunkcyjnej Lexmarka i zbiera dane o wykorzystaniu oraz dane z urządzeń w sieci. Dane te są następnie wysyłane em do wskazanego odbiorcy, który może ich użyć do rozliczenia i/lub potwierdzenia wykorzystania miesięcznego.

6 Aplikacja płatna zapisywanie i odzyskiwanie Downtime Reports Zapewnia ciągłość pracy firmy w czasie przestojów. Downtime Reports (Raporty w czasie przestojów) zapewnia całodobowy dostęp do ważnych dokumentów i raportów, nawet jeśli w twoim systemie informatycznym dojdzie do awarii lub przestanie działać sieć. Gdy dokonuje się w ciągu dnia aktualizacja dokumentów, są one przesyłane do drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego Lexmarka i zapisywane na bezpiecznym twardym dysku. Google Docs Przesyłanie, udostępnianie i drukowanie z Google Docs. Idealne rozwiązanie, jeśli przesyłasz dokumenty na swoje konto Google Docs lub foldery sieciowe, w celach wspólnego korzystania z nich w firmie. Możesz przeglądać swoje konto Google Docs i drukować udostępniane dokumenty na żądanie. Scan to Hard Disk Zapisywanie dokumentów i dostęp do nich w drukarce wielofunkcyjnej. Aplikacja Scan to Hard Disk (Skanowanie na dyski twardy) umożliwia zapisywanie dokumentów na zabezpieczonym dysku drukarki, pozwalając na drukowanie na żądanie. Umożliwia zapisywanie dokumentów w publicznych i prywatnych folderach, ich podgląd oraz przenoszenie, zmianę nazwy oraz usuwanie plików. narzędzia i struktura Solution Composer Uproszczenie tworzenia rozwiązań obiegu dokumentów w firmie. Aplikacja Solution Composer umożliwia tworzenie i modyfikację procesów obiegu dokumentów po to by odpowiadały specyficznym potrzebom twoich klientów. Intuicyjna metoda «przeciągnij i upuść» ułatwia tworzenie rozwiązania tak prostego jak skrót lub tak złożonego jak niestandardowy proces. Niektóre procesy wymagają użycia dysku twardego. monitorowanie i księgowość Device Quotas Monitorowanie i zarządzanie wykorzystaniem urządzenia. Aplikacja Device Quotas (Limity urządzenia) umożliwia administratorowi konfigurowanie przydziałów na drukowanie, skanowanie, kopiowanie i wysyłanie faksów na danej drukarce.

WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ W UNIKALNYM, OSZCZĘDZAJĄCYM MIEJSCE URZĄDZENIU. MX-C381/MX-C311 Cyfrowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne

WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ W UNIKALNYM, OSZCZĘDZAJĄCYM MIEJSCE URZĄDZENIU. MX-C381/MX-C311 Cyfrowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ W UNIKALNYM, OSZCZĘDZAJĄCYM MIEJSCE URZĄDZENIU MX-C381/MX-C311 Cyfrowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne 38 i 31 STRON/ MIN. PRZY DRUKU CZARNO-BIAŁYM I KOLOROWYM DUŻY DOTYKOWY

Bardziej szczegółowo

Idealna harmonia zaawansowanej technologii i prostoty.

Idealna harmonia zaawansowanej technologii i prostoty. ir 5570 ir 6570 Idealna harmonia zaawansowanej technologii i prostoty. ir 5570 / ir 6570 Inteligentne, szybkie, czarno-białe rozwiązanie sieciowe. Teraz możesz pobierać i tworzyć dokumenty oraz komunikować

Bardziej szczegółowo

MX-2310U Cyfrowy kolorowy system wielofunkcyjny

MX-2310U Cyfrowy kolorowy system wielofunkcyjny MX-2310U Cyfrowy kolorowy system wielofunkcyjny drukowanie l kopiowanie I skanowanie I faksowanie I przechowywanie Uniwersalność. Kompaktowa konstrukcja. Przystępna cena. Urządzenie wielofunkcyjne dla

Bardziej szczegółowo

Doskonały kolor, wysoki standard i możliwość druku dużej liczby dokumentów!

Doskonały kolor, wysoki standard i możliwość druku dużej liczby dokumentów! DRUKOWANIE DO 33 STR./MIN. W CZERNI KOPIOWANIE DO 33 STR./MIN. W KOLORZE Seria Lexmark X730 SKANOWANIE DRUK DWUSTRONNY FAKSOWANIE SIEĆ Lexmark X734de Lexmark X736de Lexmark de Lexmark dte Doskonały kolor,

Bardziej szczegółowo

MONOCHROMATYCZNE LASEROWE DRUKARKI I URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE BROTHER

MONOCHROMATYCZNE LASEROWE DRUKARKI I URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE BROTHER Brother Polska Sp. z o.o. ul. Garażowa 7, 02-61 Warszawa tel.: 22 607 76 60, fax: 22 607 76 63 www.brother.pl MONOCHROMATYCZNE LASEROWE DRUKARKI I URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE BROTHER Wszystkie dane techniczne

Bardziej szczegółowo

Synology NAS Przewodnik użytkownika

Synology NAS Przewodnik użytkownika ID dokumentu Syno_UsersGuide_NAS_20150506 Spis treści Rozdział 1: Wprowadzenie Rozdział 2: Synology DiskStation Manager pierwsze kroki Instalacja serwera Synology NAS i systemu DSM... 8 Logowanie do DSM...

Bardziej szczegółowo

DP-8060 / DP-8045 / DP-8035. Cyfrowe systemy przetwarzania obrazu. Duża szybkość cyfrowego kopiowania/drukowania do 60/45/35 str.

DP-8060 / DP-8045 / DP-8035. Cyfrowe systemy przetwarzania obrazu. Duża szybkość cyfrowego kopiowania/drukowania do 60/45/35 str. Cyfrowe systemy przetwarzania obrazu DP-8060 / DP-8045 / DP-8035 Duża szybkość cyfrowego kopiowania/drukowania do 60/45/35 str./min Sieciowa drukarka/skaner/skan do e-mail na wyposażeniu standardowym Oprogramowanie

Bardziej szczegółowo

PageScope Enterprise Suite. Pełne rozwiązanie administrowania drukiem. Applications PageScope Enterprise Suite

PageScope Enterprise Suite. Pełne rozwiązanie administrowania drukiem. Applications PageScope Enterprise Suite PageScope Enterprise Suite Pełne rozwiązanie administrowania drukiem Applications PageScope Enterprise Suite PageScope Enterprise Suite Centralne zarządzanie, sprawna i skuteczna administracja urządzeniami

Bardziej szczegółowo

Therefore. Inteligentny system obsługi dokumentów

Therefore. Inteligentny system obsługi dokumentów Therefore Inteligentny system obsługi dokumentów Dlaczego Therefore TM? W dzisiejszym wymagającym szybkich zmian środowisku biznesowym, efektywne zarządzanie informacją i dokumentami stanowi kluczową sprawę.

Bardziej szczegółowo

Synology NAS Przewodnik użytkownika

Synology NAS Przewodnik użytkownika Synology NAS Przewodnik użytkownika ID dokumentu Syno_UsersGuide_NAS_20130906 Spis treści Rozdział 1: Wprowadzenie Rozdział 2: Synology DiskStation Manager pierwsze kroki Instalacja serwera Synology NAS

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie systemem. Sterownik KX

Zarządzanie systemem. Sterownik KX OPROGRAMOWANIE systemem Sterownik KX Zaawansowany sterownik KX to własny sterownik Kyocera umożliwiający wykorzystanie wszystkich zaawansowanych funkcji urządzenia. Zawiera w sobie wszystkie języki opisu

Bardziej szczegółowo

Xerox ColorQube 9301 / 9302 / 9303 System wielofunkcyjny Precyzyjny kolor, duże oszczędności

Xerox ColorQube 9301 / 9302 / 9303 System wielofunkcyjny Precyzyjny kolor, duże oszczędności ColorQube 9301 / 9302 / 9303 A3 Kolorowy system wielofunkcyjny Xerox ColorQube 9301 / 9302 / 9303 System wielofunkcyjny Precyzyjny kolor, duże oszczędności Zmniejsz koszty i zwiększ atrakcyjność firmy.

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZNE I WYDAJNE SYSTEMY WIELOFUNKCYJNE

BEZPIECZNE I WYDAJNE SYSTEMY WIELOFUNKCYJNE MX-M450U/N MX-M350U/N Modele serii U: Cyfrowe kopiarki/drukarki laserowe Modele serii N: Cyfrowe systemy wielofunkcyjne BEZPIECZNE I WYDAJNE SYSTEMY WIELOFUNKCYJNE SHARP DOCUMENT SOLUTIONS DRUKUJ KOPIUJ

Bardziej szczegółowo

Acronis Backup & Recovery 11

Acronis Backup & Recovery 11 Acronis Backup & Recovery 11 Update 0 Podręcznik użytkownika Dotyczy następujących wersji: Advanced Server Virtual Edition Advanced Server SBS Edition Advanced Workstation Server for Linux Server for Windows

Bardziej szczegółowo

Synology DiskStation Przewodnik użytkownika

Synology DiskStation Przewodnik użytkownika Synology DiskStation Przewodnik użytkownika ID dokumentu Syno_UsersGuide_DS_20130130 Spis treści Rozdział 1: Wprowadzenie Rozdział 2: Synology DiskStation Manager pierwsze kroki Instalowanie serwera Synology

Bardziej szczegółowo

HP LaserJet M4345 MFP. Podręcznik użytkownika

HP LaserJet M4345 MFP. Podręcznik użytkownika HP LaserJet M4345 MFP Podręcznik użytkownika HP LaserJet M4345 Seria MFP Podręcznik użytkownika Prawa autorskie i licencja 2006 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Powielanie, adaptacja

Bardziej szczegółowo

Przewodnik administratora

Przewodnik administratora Przewodnik administratora NPD 4956-00 PL Spis treści Spis treści Prawa autorskie i znaki towarowe Informacje o instrukcji Oznaczenia i symbole... 5 Elementy graficzne...5 Informacje dotyczące systemu operacyjnego.......

Bardziej szczegółowo

Microsoft Windows Small Business Server 2003. Przegląd funkcjonalności

Microsoft Windows Small Business Server 2003. Przegląd funkcjonalności Microsoft Windows Small Business Server 2003 Przegląd funkcjonalności Informacje zawarte w niniejszym dokumencie stanowią odzwierciedlenie poglądu firmy Microsoft Corporation na omawiane zagadnienia z

Bardziej szczegółowo

INFORMACJE DODATKOWE I PRAWNE

INFORMACJE DODATKOWE I PRAWNE INFORMACJE DODATKOWE I PRAWNE W nowoczesnym społeczeństwie postęp technologiczny ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu każdej firmy i dla produktywności poszczególnych osób. Od wyboru technologii może zależeć,

Bardziej szczegółowo

Przewodnik administratora

Przewodnik administratora Przewodnik administratora BitDefender Management Server 3.5 Przewodnik administratora Publication date 2011.09.01 Copyright 2011 BitDefender Uwagi Prawne Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej książki

Bardziej szczegółowo

Najwyższa produktywność nigdy nie jest przypadkowa. /This is Why/ Właśnie dlatego ją zapewniamy.

Najwyższa produktywność nigdy nie jest przypadkowa. /This is Why/ Właśnie dlatego ją zapewniamy. MX-M354N / MX-M314N / MX-M264N Cyfrowy system wielofunkcyjny Kolorowe i czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne A3 z KOLOROWYM SKANEREM w standardzie Najwyższa produktywność nigdy nie jest przypadkowa.

Bardziej szczegółowo

bizhub 222/282/362 Sprawne przekazywanie informacji w czerni i bieli

bizhub 222/282/362 Sprawne przekazywanie informacji w czerni i bieli bizhub 222/282/362 Sprawne przekazywanie informacji w czerni i bieli System biurowy bizhub 222/282/362 System biurowy bizhub 222/282/362 Wszechstronna wymiana informacji za pomocą wydajnej drukarki i kopiarki

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika urządzenia 3600-4600 Series

Podręcznik użytkownika urządzenia 3600-4600 Series Podręcznik użytkownika urządzenia 3600-4600 Series 2008 www.lexmark.com Spis treści Przepisy bezpieczeństwa...9 Wprowadzenie...10 Znajdowanie informacji o drukarce...10 Konfigurowanie drukarki...14 Obchodzenie

Bardziej szczegółowo

MX-3640N / MX-3140N / MX-2640N. Cyfrowy kolorowy system wielofunkcyjny KOLOROWE URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE A3 Z ZAAWANSOWANĄ TECHNOLOGIĄ

MX-3640N / MX-3140N / MX-2640N. Cyfrowy kolorowy system wielofunkcyjny KOLOROWE URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE A3 Z ZAAWANSOWANĄ TECHNOLOGIĄ MX-3640N / MX-3140N / MX-2640N Cyfrowy kolorowy system wielofunkcyjny KOLOROWE URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE A3 Z ZAAWANSOWANĄ TECHNOLOGIĄ Twój zespół musi działać szybko i zdecydowanie /This is Why /Właśnie

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi aplikacji Sharpdesk Mobile - wersja 2.1 Na urządzeniach iphone

Instrukcja obsługi aplikacji Sharpdesk Mobile - wersja 2.1 Na urządzeniach iphone Instrukcja obsługi aplikacji Sharpdesk Mobile - wersja 2.1 Na urządzeniach iphone SHARP CORPORATION Copyright 2012-2015 SHARP CORPORATION Wszelkie prawa zastrzeżone. 1 Spis treści 1 Charakterystyka produktu...

Bardziej szczegółowo

danych! Acronis Backup & Recovery 11 Rzetelne dane podstawa funkcjonowania firmy

danych! Acronis Backup & Recovery 11 Rzetelne dane podstawa funkcjonowania firmy Nieprze Nieprzerwana Nieprzerwana Nieprzerwana ochrona wszystkich danych! Acronis Backup & Recovery 11 Rzetelne dane podstawa funkcjonowania firmy Firmowe dane to coś więcej niż zbiór zer i jedynek. Bez

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA TECHNICZNE I FUNKCJONALNE. Wszystkie pozycje z tabel oznaczone Tak/ Nie lub oferowany parametr muszą zostać wypełnione.

WYMAGANIA TECHNICZNE I FUNKCJONALNE. Wszystkie pozycje z tabel oznaczone Tak/ Nie lub oferowany parametr muszą zostać wypełnione. Załącznik Nr 8 do SIWZ RZP WYMAGANIA TECHNICZNE I FUNKCJONALNE Wszystkie pozycje z tabel oznaczone Tak/ Nie lub oferowany parametr muszą zostać wypełnione. Dla pozycji Tak/Nie : Tak w przypadku, kiedy

Bardziej szczegółowo

bizhub C650 Centralny dział reprodukcji System biurowy bizhub C650

bizhub C650 Centralny dział reprodukcji System biurowy bizhub C650 bizhub C650 Centralny dział reprodukcji System biurowy bizhub C650 System biurowy bizhub C650 Połączenie druku monochromatycznego, kolorowego, prędkości oraz jakości Nowe urządzenie wielofunkcyjne, bizhub

Bardziej szczegółowo

Przewodnik zabezpieczeń Windows Phone 8.1

Przewodnik zabezpieczeń Windows Phone 8.1 Przewodnik zabezpieczeń Windows Phone 8.1 Spis treści 1. Wstęp do przewodnika... 6 2. Cykl życia urządzeń mobilnych... 9 2.1 Rejestracja urządzenia... 9 2.2 Zarządzanie konfiguracją urządzenia... 9 2.2.1

Bardziej szczegółowo

BIZNES PLAN. Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki

BIZNES PLAN. Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki BIZNES PLAN dla Wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki

Bardziej szczegółowo