INFOBRAND POLSKA. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "INFOBRAND POLSKA. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami."

Transkrypt

1 Firma dająca rozwiązania dla małych i średnich firm w zakresie skutecznego wykorzystywania potencjału biznesowego przedsiębiorstwa na polskim rynku. INFOBRAND POLSKA jest pierwszym i jedynym twórcą programu ochrony transakcji sprzedażowych dla biznesu fairdeal. Obecnie zakres naszych działań obejmuje województwo dolnośląskie, śląskie i mazowieckie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami.

2 WSTĘP Firma INFOBRAND powstała z myślą o poprawie polskich standardów prowadzenia biznesu. Doradzamy, egzekwujemy, kreujemy, inicjujemy. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie Twoja firma potrzebuje pomocy. Sprawdź, na czym opierają się usługi INFOBRAND: System współpracy INFOBRAND Działanie dzielimy na trzy filary: wizerunek firmy strona www branding wsparcie działań PR wsparcie IT doradztwo konsulting windykacyjny doradca biznesowy na życzenie sprawdzanie kontrahentów fairdeal ochrona przed niekorzystnymi umowami renegocjacja warunków podpisanych już umów reprezentacja w procedurach reklamacyjnych Nasza firma jako pierwsza w Polsce wdraża politykę wysokiej jakości sprzedaży i obsługi Klienta w ramach programu fairdeal. Zachęcamy do zapoznania się z wymogami programu, które spełnia nasza firma w zakładce zasady działania fairdeal Pełen zakres systemu współpracy INFOBRAND zawiera każdy pakiet SMART. Więcej o programie na ostatnich stronach oferty.

3 Wizerunek firmy Strony WWW Gdy jesteś klientem INFOBRAND jak najszybciej wdrażamy Twoją firmę online. Musisz być oryginalny, rozponawalny wśród swojej konkurencji. Twoja firma zasługuje na przejrzystą, profesjonalnie wykonaną stronę WWW, którą dowolnie będziesz mógł rozwijać. Postawiliśmy na współpracę z firmą webwave, która jest liderem rozwiązań webdesingu w Polsce. Dzięki temu strony dla naszych Klientów mają ujednolicony, wysoki standard wykonania, a także umożliwiają łatwe wprowadzanie zmian przez Klienta bez znajomości języka kodowania. System zarządzania treścią CMS pozwoli Ci uzyskać dostęp do strony zmieniając jej treść, jak każdy inny dokument biurowy w Twojej firmie. Dodatkowo masz gwarancję, że zespół INFOBRAND samodzielnie tworzy szablony graficzne na Twojej stronie, co wraz z identyfikacją wizualną w ramach brandingu nada stronie Twojej firmy niepowtarzalny charakter i zapobiegnie plagiatom. Nie musisz wiązać się umową, by mieć stronę WWW w INFOBRAND strony www eco 299 netto hosting + domena.net.pl, 1 adres firmowy standard 399 netto hosting + domena.pl, 5 adresów firmowych, wstępny branding premium 799 netto hosting + domena.pl, nielimitowana ilość adresów,branding, optymilizacja SEO Podstawowe pakiety stron WWW z wstępnym brandingiem to najbardziej konkurencyjne stawki na rynku Klienci INFOBRAND otrzymują bezpłatną stronę WWW premium w ramach dowolnego pakietu SMART

4 Wizerunek firmy Branding Identyfikacja wizualna Twojej firmy to podstawa oryginalności. Znając realia rynkowe wiemy i rozumiemy, że stworzenie indywidualnej marki Twojej firmy jest sporym kosztem. Wychodzimy Ci naprzeciw i proponujemy rozwiązania INFOBRAND, gdzie relacja kosztów do jakości jest dla nas priorytetem. Działanie INFOBRAND -> Na wysłanej do Ciebie ankiecie definiujesz swoje potrzeby, oczekiwania i wymagania. -> Przypisany Tobie doradca realizuje zlecenie w ciągu kolejnych 48 godzin. -> Oceniasz wyniki pracy i wspólnie z doradcą wprowadzacie poprawki -> Otrzymujesz gotowy logotyp, wzór papeterii firmowej i stopek mailowych, wizytówek, oraz przygotowanego w zleconej konwencji profilu na portalach społecznościowych. -> w przypadku realizowanej przez nas strony internetowej, powyższe elementy zostają niezwłocznie wdrożone do szablonu WWW. Wsparcie IT Ciężko jest prowadzić firmę online gdy ciągle zawodzi nas sprzęt, prawda? INFOBRAND posiada HELPDESK IT dla naszych Klientów działający 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W obrębie województwa dolnośląskiego i śląskiego posiadamy również swoich techników, którzy w razie awarii będą dostępni na Twoje życzenie. Wsparcie IT uzupełnia zakres naszej współpracy udowadniając, że INFOBRAND to prawdziwy partner w biznesie. usługa dostępna dla Klientów ramach umowy PAKIET SMART PREMIUM usługa jest dostępna jedynie dla Klientów województwa dolnośląskiego i śląskiego wsparcie IT dotyczy jedynie środowiska systemowego MICROSOFT WINDOWS

5 `Doradztwo Konsulting windykacyjny To usługa wdrożona przez INFOBRAND na polski rynek w tym roku. W dobie dużej konkurencyjności pomiędzy firmami windykacyjnymi najważniejszy jest Klient. Problem w tym, że nie zawsze Klient zdaje sobie sprawę, jak dużą rolę odgrywa jego podejście do nawiązania transakcji z windykacją. Najczęściej straty leżą po stronie Klienta, który płaci wygórowane stawki prowizyjne związane z pilną potrzebą odzyskania zaległych pieniędzy. Zespół naszej firmy jest w tym momencie pośrednikiem pomiędzy firmą windykacją, a Klientem. Negocjuje umowę z firmą windykacyjną w taki sposób, aby zobligować ich do jak najskuteczniejszego działania. Dodatkowo dajemy Klientowi komfort wyboru jakiej firmie windykacyjnej powierzyć sprawę egzekucji długu. : przeterminowanie powyżej 90dni przeterminowanie poniżej 90 dni w ciągu 24 godzin doradca przygotuje kilkanaście wynegocjowanych ofert windykacyjnych i sposobów na ściągnięcie długu INFOBRAND samodzielnie podejmuje próby odzyskania długu na rzecz Klienta klient podejmuje decyzję, a INFOBRAND pośredniczy w zawarciu umowy i pilnuje, by przebiegała zgodnie z ustaleniami w przypadku braku powodzenia, INFOBRAND w ciągu 24 godzin przygotowuje Klientowi wachlarz rozwiązań windykacyjnych 1. INFOBRAND nie jest firmą windykacyjną, a pośrednikiem, który dba o przygotowanie najkorzystniejszych ofert windykacji na rynku. 2. Finalnie Klient podpisuje umowę o współpracy z wybraną firmą windykacyjną. Zespół INFOBRAND sprawdza treść umowy i jej poprawność prawną. Następnie monitoruje postęp prac firmy windykacyjnej, aby wywiązała się z deklaracji handlowych. 3. Zlecenie odzyskania długu nie musi wiązać się z przekazaniem sprawy do windykacji. Zespół INFOBRAND zweryfikuje szansę odzyskania pieniędzy od danego dłużnika i w zależności od wyniku weryfikacji doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie spośród wszystkich form odzyskiwania należności w Polsce. 4. Klienci w ramach pakietu SMART Standard i SMART Premium mają możliwość nielimitowanego przekazywania spraw do konsultingu windykacyjnego.

6 Doradztwo Doradca biznesowy na życzenie Klienci w ramach dowolnego pakietu SMART mogą liczyć na nasze wsparcie w zakresie doradztwa biznesowego. Posiadamy doświadczenie w zakresie marketingu, PR, weryfikacji gospodarczej i windykacji. W szczególności pomożemy, gdy: Chcesz być pewnym płynności finansowej Twojego kontrahenta, Odczuwasz problem zatorów finansowych w Twojej firmie, Zastanawiasz się nad sposobami wykreowania marki własnego biznesu, dotarcia do szerszego grona Klientów, Nie jesteś pewny, czy oferowana Ci współpraca przyniesie korzyści INFOBRAND posiada podpisane umowy partnerskie z największymi firmami w Polsce zajmującymi się weryfikacją gospodarczą. Dzięki temu nasza ocena nigdy nie jest subiektywna, a poparta faktami. Szczegółowe informacje na temat dowolnego pakietu SMART otrzymasz na kolejnych stronach.

7 fairdeal Rewolucja na polskim rynku dla ochrony transakcji biznesowych. Powstanie fairdeal to lata obserwacji tendencji na polskim rynku usług B2B. Zauważyliśmy, że coraz częściej dochodzi do nieprawidłowości w zakresie jakości sprzedaży i obsługi Klienta. Przedsiębiorcy pozyskiwani przez przedstawicieli handlowych często są świadomie wprowadzani w błąd, a dalsze procedury reklamacyjne nie służą pozytywnemu wyjaśnieniu sprawy na korzyść Klienta. Skutkiem tego są niepotrzebne koszty dla małych i średnich firm, będące konsekwencją nierzetelnych działań ze strony firmy sprzedającej usługę. Sytuacji nie poprawia współczesne prawo polskie, które różnicuje prawa i obowiązki przedsiębiorców, a konsumentów naszym zdaniem całkowicie niesprawiedliwie. fairdeal chroni uczestników programu przed działaniami mającymi na celu uzyskanie korzyści materialnej pod wpływem błędu w relacji B2B (firma-firma). Zespół fairdeal konsekwentnie rozlicza Twoich partnerów biznesowych z danych Ci obietnic poprawiając tym samym jakość sprzedaży i obsługi w Polsce. W najbliższym czasie fairdeal ma ambicję zdobyć uznanie medialne w kraju, co bezpośrednio przełoży się na większe starania ze strony form pozyskiwania Klienta w zakresie etyki sprzedaży i obsługi przez czołowych polskich usługodawców. Warto wspomnieć, że nasza inicjatywa jest pierwszą tego typu w Polsce, a potencjał jej dalszego rozwoju zależy tylko i wyłącznie od zaangażowania uczestników. Stoimy na straży transparentności biznesowej w Polsce, dlatego udział w programie fairdeal jest całkowicie bezpłatny, a Państwo mogą liczyć na wyczerpujące wyjaśnienia w zakresie zasad działania oraz warunków przystąpienia do programu. Wystarczy napisać maila do rzecznika fairdeal pod adresem:

8 fairdeal Zasady działań Opiekun fairdeal Reprezentacja Klienta w procedurach reklamacyjnych, sporach transakcyjnych Sporządzanie pism reklamacyjnych, kontakt z firmami, które są stroną sporu Sprawdzanie wiarygodności umów handlowych podpisywanych przez uczestnikach programu Monitoring realizacji ustaleń B2B i ich zgodności z pierwotnym przedstawieniem oferty sprawdzenie dla uczestnika programu opinii i renomy marki firmy, z którą zamierza współpracować Uczestnik programu akceptacja kodeksu dobrych praktyk uczestnika fairdeal promowanie zasadom rzetelności w biznesie i szacunku dla partnera biznesowego propagowanie dalej idei fairdeal jako rozwiązania wdrożenia nowej jakości sprzedaży i obsługi Klienta biznesowego w Polsce. możliwość uzyskania prestiżowego certyfikatu ambasadora fairdeal promującego najwyższą jakość sprzedaży i obsługi Klienta w firmie uczestnika Warunki przystąpienia do programu fairdeal Zaświadczenie o niezaleganiu składek wobec US i ZUS w ostatnich 3 miesiącach; Pozytywna weryfikacja w KRD BIG S.A; Aktywna strona WWW; Aktywna działalność (dowolna forma prowadzenia DG); Aktywny adres i numer telefonu do kontaktu; Mile widziana współpraca w dowolnym zakresie z firmą INFOBRAND (nieobowiązkowe) Akceptacja kodeksu dobrych praktyk uczestnika fairdeal Akceptacja regulaminu uczestnictwa w programie fairdeal Uczestnictwo w programie fairdeal wiąże się z wymogiem podpisania bezpłatnej umowy zawartej na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Wzór umowy przesyłany jest do Klienta po wstępnej akceptacji spełnienia warunków przystąpienia.

9 Pakiet SMART Kompleksowe wsparcie dla Twojej firmy Pakiet SMART w INFOBRAND łączy wszystkie korzyści wynikające ze współpracy z naszą firmą. Klient ma komfort NIELIMITOWANEGO korzystania z naszych narzędzi.

10 Pakiet SMART Cennik i zakres działania pakiety SMART eco 99 netto/mc strona WWW, logo, stopki w mailu, papeteria firmowa, optymilizacja SEO (wstępne pozycjonowanie), doradztwo biznesowe, 1 szczegółowa weryfikacja kontrahenta w miesiącu, doradca na życzenie, program fairdeal standard 199 netto/mc wszystko co w ECO + 5 szczegółowych weryfikacji kontrahenta w miesiącu, nielimitowany konsulting windykacyjny, opiekun Klienta, hosting i domena na rok bez reklam, certyfikat ambasadora fairdeal premium 399 netto/mc wszystko, co w standard + 10 szczegółowych weryfikacji kontrahenta w miesiącu, hosting i domena bez reklam na stałe, usługi detektywa gospodarczego, doradztwo gospodarcze i prawne, indywidualny opiekun Klienta, wsparcie IT 24/7 W każdym pakiecie pobierana jest opłata aktywacyjna w wysokości 149zł netto. Termin płatności opłaty aktywacyjnej to 5 dni roboczych od podpisania umowy i zarejestrowania jej w systemie INFOBRAND. Wszelkiego rodzaju opłaty w INFOBRAND są kwotami netto, należy do nich doliczyć 23% podatku VAT Usługi detektywa gospodarczego są obecnie wdrażane z tego tytułu Klient ma prawo wynegocjować niższą stawkę pakietu PREMIUM Wszystkie umowy zawierane są na okres 12 miesięcy. INFOBRAND sprawdza wiarygodność finansową swoich Klientów negatywna weryfikacja może być przyczyną odmowy współpracy ze strony naszej firmy. Certyfikat ambasadora fairdeal przyznawany jest po spełnieniu warunków uczestnictwa Klienta w programie.

11 Kontakt kontakt z INFOBRAND: kontakt w sprawie fairdeal : telefon komórkowy: skype: infobrandpl strona internetowa: profil na Facebook u: Biuro sprzedaży i obsługi Klienta czynne jest: Poniedziałek piątek: 9:00 do 17:00 Sobota: 10:00 do 14:00 Wsparcie IT: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu Rzecznik fairdeal Poniedziałek piątek: 10:00 do 14:00

PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ Justyna Ratajczak AKADEMICKIE INKUBATORY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI JAKO ALTERNATYWA DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zostały utworzone w 2004r. jako kontynuacja

Bardziej szczegółowo

Co z fakturami przesyłanymi e-mailem?

Co z fakturami przesyłanymi e-mailem? Co z fakturami przesyłanymi e-mailem? Faktury sporządzane i wysyłane elektronicznie oraz drukowane przez strony transakcji przyspieszają obrót gospodarczy i dają spore oszczędności. Ich legalność jest

Bardziej szczegółowo

LUDZIE KONCEPCJE PRAKTYKA. ABC Faktoringu. czyli jak mieć gotówkę zaraz po wystawieniu faktury. Partner merytoryczny

LUDZIE KONCEPCJE PRAKTYKA. ABC Faktoringu. czyli jak mieć gotówkę zaraz po wystawieniu faktury. Partner merytoryczny KONCEPCJE PRAKTYKA ABC Faktoringu czyli jak mieć gotówkę zaraz po wystawieniu faktury Partner merytoryczny Sposób na płynność Niepewna sytuacja gospodarcza na europejskich i światowych rynkach, powracające

Bardziej szczegółowo

Jak wybrać dobrą agencję PR?

Jak wybrać dobrą agencję PR? Jak wybrać dobrą agencję PR? opracowanie przygotowane przez Związek Firm Public Relations Warszawa 2013 Spis treści Słowo wstępu 3 Typologia przetargów 4 Przed przetargiem 7 Zarządzanie przetargiem 13

Bardziej szczegółowo

Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie

Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie 2012 Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie SPIS TREŚCI 1. Założenie e-sklepu... 3 1.1. Co jest potrzebne do rozpoczęcia e-działalności gospodarczej w Internecie?... 3 1.2. Rejestracja działalności gospodarczej...

Bardziej szczegółowo

AKADEMICKA Jak zakładać działalność typu spin off lub spin out

AKADEMICKA Jak zakładać działalność typu spin off lub spin out PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ AKADEMICKA Jak zakładać działalność typu spin off lub spin out Maciej Brodowicz Publikacja została opracowana i wydana w ramach projektu Wiedza i przedsiębiorczość zrealizowanego na terenie

Bardziej szczegółowo

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE 2012 - Krzysztof Morawski 1 Do swobodnego kopiowania i rozpowszechniania! Zezwala się na: łączenie tej publikacji z innymi

Bardziej szczegółowo

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach RAPORT Z PILOTAŻOWEGO WDROŻENIA PRAKTYK ZAWODOWYCH JAKO FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODÓW HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy

Bardziej szczegółowo

Kondycja finansowa Polaków

Kondycja finansowa Polaków 31 Kondycja finansowa Polaków Temat zadłużenia Polaków co jakiś czas powraca na tapetę. Jak wynika z badań BIG InfoMonitor, w pierwszym kwartale tego roku pobiliśmy niechlubny rekord zadłużenia. Kwota

Bardziej szczegółowo

cash MAnAGeMenT SpoSóB na optymalizację kosztów

cash MAnAGeMenT SpoSóB na optymalizację kosztów NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z RZECZPOSPOLITĄ Finansowanie Potrzeby, możliwości, instrumenty Kontrola należności Ochrona przepływów gotówkowych Analiza płynności Zbadaj kondycję Twojej

Bardziej szczegółowo

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PORADNIK wg ISO 9001 i uniknąć najczęstszych błędów Olgierd Głodkowski,

Bardziej szczegółowo

Raport telekomunikacyjny ochrona praw konsumentów na rynku telefonii komórkowej

Raport telekomunikacyjny ochrona praw konsumentów na rynku telefonii komórkowej Raport telekomunikacyjny ochrona praw konsumentów na rynku telefonii komórkowej Warszawa, sierpień 2007 Spis treści: 1. Wprowadzenie... 3 1.1. Uwagi wstępne... 3 1.2. Zakres kontroli... 3 1.3. Wnioski...

Bardziej szczegółowo

PRZEJRZYSTY BIZNES SZANSĄ NA SUKCES

PRZEJRZYSTY BIZNES SZANSĄ NA SUKCES PRZEJRZYSTY BIZNES SZANSĄ NA SUKCES KONSUMENCIE znaj swoje prawa PRZEDSIĘBIORCO działaj legalnie nie daj się oszukać szanuj klienta www.skarzysko.powiat.pl/bezpieczny-biznes PARTNERZY PATRONI MEDIALNI

Bardziej szczegółowo

SEM W BANKACH ZADOWOLENIE.pl Optymalizacja stron DOCELOWYCH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH

SEM W BANKACH ZADOWOLENIE.pl Optymalizacja stron DOCELOWYCH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH www.semspecialist.pl Numer 2 styczeń 2011 ISSN 2082-3894 SEM W BANKACH ZADOWOLENIE.pl Optymalizacja stron DOCELOWYCH PATRONAT WYDAWCA Duarte Leszek Wolany ul. Studzienna

Bardziej szczegółowo

Toruń 2013 CISTOR SPS

Toruń 2013 CISTOR SPS POŻYCZKI Z PORĘCZENIEM DLA EKONOMII SPOŁECZNEJ PORADNIK DLA UDZIELAJĄCYCH I UBIEGAJĄCYCH SIĘ O POŻYCZKI Toruń 2013 CISTOR SPS WPROWADZENIE WPROWADZENIE Spis treści WPROWADZENIE 2 Słowo wstępne 2 O projekcie

Bardziej szczegółowo

e-biznes 5KroKÓW NIE BÓJMY SIĘ INTERNETU nr 1/Marzec 2010

e-biznes 5KroKÓW NIE BÓJMY SIĘ INTERNETU nr 1/Marzec 2010 NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z DZIENNIKIEM GAZETą prawną nr 1/Marzec 2010 e-biznes 5KroKÓW do UdANeGo e-biznesu E-sklep Dla przedsiębiorcy to duża maszyneria logistyczna E-usługi Gospodarki

Bardziej szczegółowo

BIZNES PLAN. Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki

BIZNES PLAN. Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki BIZNES PLAN dla Wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki

Bardziej szczegółowo

PORADNIK AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY

PORADNIK AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY PORADNIK AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY Białystok, marzec 2008 r. Copyright by RCS Sp. z o.o. WSTĘP Celem niniejszego opracowania jest przekazanie Państwu praktycznych wskazówek dotyczących poruszania się

Bardziej szczegółowo

I Ty możesz zostać inwestorem

I Ty możesz zostać inwestorem I Ty możesz zostać inwestorem WSTĘP Coraz częściej w życiu codziennym spotykamy się z pojęciami, które do niedawna dla większości z nas nie miały większego znaczenia. Duża część tych terminów ma związek

Bardziej szczegółowo

Dokument Informacyjny

Dokument Informacyjny Dokument Informacyjny GUARDIER SPÓŁKA AKCYJNA SPORZĄDZONY NA POTRZEBY WPROWADZENIA AKCJI SERII A, B DO OBROTU NA RYNKU NEWCONNECT PROWADZONYM JAKO ALTERNATYWNY SYSTEM OBROTU PRZEZ GIEŁDĘ PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH

Bardziej szczegółowo

Sieci franczyzowe w branży turystycznej w Polsce

Sieci franczyzowe w branży turystycznej w Polsce Małgorzata Stępień Adam Janiszewski Sieci franczyzowe w branży turystycznej w Polsce Wstęp Za główne podmioty rynku franczyzowego uznaje się systemy franczyzowe. Prowadzą one działalność poprzez jednostki

Bardziej szczegółowo

Katalog firm i usług. www.ecommercepolska.pl

Katalog firm i usług. www.ecommercepolska.pl Katalog firm i usług www.ecommercepolska.pl Wstęp Izba Gospodarki Elektronicznej jest podmiotem reprezentującym branżę e-commerce. Naszym celem jest rozwój polskiego rynku usług świadczonych drogą elektroniczną,

Bardziej szczegółowo

Dynamiczny rozwój MSP dzięki faktoringowi. 5 11 grudnia 2014 r. FAKTORING DLA MSP

Dynamiczny rozwój MSP dzięki faktoringowi. 5 11 grudnia 2014 r. FAKTORING DLA MSP 34 FAKTORING DLA MSP Dynamiczny rozwój MSP dzięki faktoringowi Płynność finansowa, czyli zdolność przedsiębiorstwa do dokonywania zakupów niezbędnych dla jego funkcjonowania towarów i usług oraz do płacenia

Bardziej szczegółowo

RAPORT ROCZNY za rok obrotowy obejmujący okres od 01.07.2009 r. do 30.06.2010 r.

RAPORT ROCZNY za rok obrotowy obejmujący okres od 01.07.2009 r. do 30.06.2010 r. RAPORT ROCZNY za rok obrotowy obejmujący okres od 01.07.2009 r. do 30.06.2010 r. INFOSYSTEMS S.A. INFOSYSTEMS S.A. Spis treści 1. List Prezesa Zarządu INFOSYSTEMS S.A. do Akcjonariuszy... 3 2. Osiągnięte

Bardziej szczegółowo

Vademecum. Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Lublinie

Vademecum. Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Lublinie Vademecum Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Lublinie Lublin 2011 SPIS TREŚCI Nasze Biura:... 3 1. Idea Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości... 4 1.1 Wymagania formalne... 4 1.2 Zakres

Bardziej szczegółowo

Analiza dotycząca Eksportu usług oraz produktów ICT. Analiza dotycząca eksportu usług oraz produktów ICT raport Informatyka polską specjalnością

Analiza dotycząca Eksportu usług oraz produktów ICT. Analiza dotycząca eksportu usług oraz produktów ICT raport Informatyka polską specjalnością Analiza dotycząca eksportu usług oraz produktów ICT raport Informatyka polską specjalnością 1 Departament Gospodarki Elektronicznej Ministerstwo Gospodarki Publikacja została przygotowana przez Zespół

Bardziej szczegółowo

USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie

USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE obsługa stron WWW, e-sklepów oraz aukcji sprzedażowych Wybierz swój pakiet lub usługę... E-COMMERCE

Bardziej szczegółowo

Wszystko o działalnos ci gospodarczej

Wszystko o działalnos ci gospodarczej Wszystko o działalnos ci gospodarczej Przewodnik dla przedsiębiorców Wrocław, 2013 r. Spis treści 1. Pierwsze kroki na drodze do własnej firmy... 6 1.1 Dobry pomysł połową sukcesu... 6 1.2 Formy działalności

Bardziej szczegółowo

KSIĘGA JAKOŚCI KSIĘGA JAKOŚCI WYDANIE 1

KSIĘGA JAKOŚCI KSIĘGA JAKOŚCI WYDANIE 1 Strona 1 z 21 KSIĘGA JAKOŚCI WYDANIE 1 Egzemplarz nr 1 Zatwierdzamy niniejszą Księgę Jakości opisującą System Zarządzania Jakością oparty na wymaganiach normy ISO 9001:2008 Financial Expert Sp. z o.o.

Bardziej szczegółowo

KAPITAŁ DLA FIRM 2010

KAPITAŁ DLA FIRM 2010 Autor Raportu RAPORT KAPITAŁ Rozwój na pełnych żaglach PARTNER GŁÓWNY PATRONI HONOROWI PATRONI MEDIALNI Nasze usługi pasują idealnie Krawczyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa Biurowiec Focus al. Armii Ludowej

Bardziej szczegółowo