- Kazimierz Olejnik
1 Nr zlecenia: 22/07/09/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/09/07 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY Zadanie: Ocena stanu technicznego oraz określenie wartości rynkowej DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Dane: [O] IX-2017 Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy VIN: W F 0 W X X G B B W 4 B Marka: FORD Nr rejestracyjny: SBI83H6 Model pojazdu: Mondeo 2.0 TDCi MR`04 Nr Info-Ekspert: Wersja: Ghia Rok produkcji: 2004 Wskazanie drogomierza Data pierwszej rejestracji Data ważności badania technicznego km 2004/03/25, (w Polsce: 2008/09/04) 2018/05/23 Rodzaj nadwozia Dop. masa całk. kombi (uniwersalne) 5 drzwiowe 2040 kg Rodzaj silnika Pojemność / Moc silnika Doładowanie Liczba cylindrów / Układ cylindrów / Liczba zaworów Rodzaj skrzyni biegów Rodzaj napędu z zapłonem samoczynnym 1998 ccm / 85kW (116KM) Turbosp. z chłodn. powietrza 4 / rzędowy / 16 automatyczna przedni (4x2) Kolor powłoki lakierowej, (rodzaj lakieru) Czarny 2-warstwowy z efektem metalicznym Strona 1
2 WYPOSAŻENIE STANDARDOWE L.p. Nazwa elementu wyposażenia 1 ABS + EBD - system dystrybucji siły hamowania 2 Fotel kierowcy z regulacją odcinka lędźwiowego 3 Fotel kierowcy z regulacją wysokości elektr. 4 Fotel pasażera z regulacją odcinka lędźwiowego 5 Immobilizer 6 Kierownica pokryta skórą 7 Klimatyzacja automatyczna 8 Kolumna kierownicy regulowana 9 Lusterka zewnętrzne podgrzewane i regul. elektr. 10 Lusterko wewnętrzne ściemniane automatycznie 11 Oparcie siedzeń tylnych dzielone asymetrycznie 12 Podłokietnik centralny przedni 13 Podłokietnik siedzeń tylnych L.p. Nazwa elementu wyposażenia 14 Poduszki powietrzne boczne przednie 15 Poduszki powietrzne kierowcy i pasażera Radio ICE 6000 CD Relingi dachowe Roleta do bagażnika Szyba przednia + spryskiwacze podgrzewane Szyby przednie i tylne regulowane elektr. Światła p/mgielne przednie Tablica rozdzielcza z regulacją oświetlenia 23 Wspomaganie układu kierowniczego 24 Wycieraczki z czujnikiem deszczu 25 Zamek centralny zdalnie sterowany WYPOSAŻENIE DODATKOWE L.p. Nazwa elementu wyposażenia 1 Dach regulowany elektrycznie 2 +Hak holowniczy 3 +Kierownica pokryta drewnem (dopłata) 4 +Kierownica wielofunkcyjna 5 Lakier metalizowany 6 +Lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie (dopłata) 7 Relingi dachowe aluminiowe (dopłata) 8 Skrzynia biegów automatyczna ze sterowaniem sekwencyjnym 9 Tempomat OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA Koło Marka, typ Przednie lewe: HANKOOK 205/55 R16 91H K 115 VENTUS PRIME 2 TL UHP Przednie prawe: HANKOOK 205/55 R16 91H K 115 VENTUS PRIME 2 TL UHP Tylne lewe: HANKOOK 205/55 R16 91H K 115 VENTUS PRIME 2 TL UHP Tylne prawe: BRIDGESTONE 205/55 R16 91H TURANZA ER 300 TL Bieżnik [mm] 4,3 3,8 4,4 2,3 KOREKTY WARTOŚCI POJAZDU KOREKTA ZA PIERWSZĄ REJESTRACJĘ (-) KOREKTA ZA WYPOSAŻENIE (+) KOREKTY RÓŻNE: Zadana szacunkowa korekta z tytułu wcześniejszych napraw (-) Regionalna sytuacja rynkowa (-) Konieczne naprawy pojazdu (-) Indywidualny zakup za granicą (z UE) (-) Stan utrzymania i dbałość o pojazd (-) KOREKTY RÓŻNE RAZEM (-) KOREKTA ZA OGUMIENIE (-) Strona 2
3 OPIS STANU TECHNICZNEGO ZESPOŁÓW POJAZDU NADWOZIE - Szkielet i poszycia zewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P 1 Błotnik przedni 2 Pokrywa przednia Ogniska korozji ze spęcherzeniami powłoki lakierowej 3 Pokrywa przednia Uszkodzony zamek, ubytki materiału, zarysowania powłoki materiałowej 4 Drzwi boczne przednie L Zarysowania powłoki lakierowej, obtarcia 5 Drzwi boczne przednie P Zarysowania powłoki lakierowej 6 Drzwi boczne tylne L Wgniecione z zarysowaniami powłoki lakierowej 7 Drzwi boczne tylne P Starcia, odpryski powłoki lakierowej 8 Słupek środkowy L Zarysowania powłoki lakierowej 9 Próg P Starcia, zarysowania powłoki lakierowej, korozja 10 Dach Zarysowania powłoki lakierowej, ubytki materiału, korozja 11 Dach Spęcherzenia powłoki lakierowej 12 Reling dachowy L Starcia powłoki lakierowej 13 Reling dachowy P Starcia powłoki lakierowej 14 Błotnik tylny L Starcia powłoki lakierowej, ogniska korozji 15 Błotnik tylny L Widoczne ślady nieprofesjonalnej naprawy blacharsko-lakierniczej 16 Błotnik tylny P Widoczne ślady nieprofesjonalnej naprawy blacharsko-lakierniczej 17 Błotnik tylny P Starcia powłoki lakierowej, ogniska korozji 18 Drzwi tyłu nadwozia P Rodzaj uszkodzenia Opis Fot. nr Oderwany płat lakieru, korozja Wgniecione z zarysowaniami powłoki lakierowej, ogniska korozji Strona 3
4 NADWOZIE Opis powłoki lakierowej Pokrywa przednia: Błotnik przedni lewy: Dach: Błotnik przedni prawy: Drzwi przednie lewe: Drzwi przednie prawe : Drzwi tylne lewe: Drzwi tylne prawe: Błotnik tylny lewy: Błotnik tylny prawy: Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia: L.p. Nazwa elementu L / P Grubość powłoki [µm] 1 Pokrywa przednia Dach Błotnik przedni L Drzwi przednie L Drzwi tylne L Błotnik tylny L Błotnik przedni P Drzwi przednie P Drzwi tylne P Błotnik tylny P Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia Opis NADWOZIE Wyposażenie zewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Zderzak przedni Starcia, zarysowania powłoki lakierowej, wybrakowany,wgnieciony 2 Zderzak przedni Nie trzyma się mocowania 3 Atrapa górna zderzaka Brak Opis Fot. nr Strona 4
5 przedniego 4 Obudowa lusterka bocznego 5 Antena radia Ułamana 6 Zderzak tylny Starcia powłoki lakierowej, ubytki materiału, pęknięty 7 Hak holowniczy Korozja 8 Lampa zespolona tylna 9 Szyba przednia 10 L P Starcia powłoki lakierowej, ubytek materiału Pęknięty klosz Pęcherze powietrza pomiędzy szybą i uszczelką Klamka zewnętrzna drzwi bocznych przednich L Starcia powłoki lakierowej Pojazd nosi ponadnormatywne dla jego okresu eksploatacji uszkodzenia powłoki lakierowej ( zarysowania, odpryski, ogniska korozji, wgniecenia itp.). NADWOZIE Wyposażenie wewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Fotel przedni kpl. L Zabrudzony 2 Fotel przedni kpl. P Zabrudzony 3 Kanapa tylna Poplamiona 4 Podłokietnik środkowy przedni Popękana skóra 5 Podłokietnik środkowy tylny Niepasujący kolor tapicerki 6 Tunel środkowy Otwory pomontażowe 7 Lusterko wsteczne Brak 8 Wykładzina dachu (podsufitka) Ubytek materiału 9 Poszycie słupka przedniego L Zabrudzone 10 Poszycie tapicerskie drzwi bocznych przednich P Zarysowania, zabrudzenia 11 Poszycie tapicerskie drzwi tyłu nadwozia Opis Fot. nr Poplamione Pojazd nosi ponadnormatywne dla jego okresu eksploatacji ślady użytkowania. SILNIK z osprzętem, układem paliwowym i wydechowym L.p. Nazwa elementu Rodzaj uszkodzenia 1 Wygłuszenie pokrywy przedniej Rozerwane 2 Wygłuszenie ściany tylnej silnika Rozerwane 3 Blok silnika Brak wtryskiwaczy Opis Fot. nr PODWOZIE ZAWIESZENIE I KOŁA L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Tarcza koła przedniego stalowa P Korozja 2 Tarcza koła tylnego stalowa P Korozja Opis Fot. nr Strona 5
6 UKŁAD KIEROWNICZY L.p. 1 Nazwa elementu L/P Koło kierownicy Rodzaj uszkodzenia Opis Fot. nr Ubytek materiału, wytarcie JAZDA KONTROLNA Bra możliwości odbycia jazdy kontrolnej - niekompletny silnik. DOKUMENTY I KOMPLETACJA POJAZDU 1 Kluczyki (ilość sztuk) 1 2 Dowód rejestracyjny Tymczasowy dowód rejestracyjny. Zastrzeżenia ograniczające opinię. ü Nie weryfikowano odczytanego stanu drogomierza z zapisami w urządzeniach elektronicznych pojazdu. ü Niniejsza ekspertyza służy wyłącznie do oszacowania wartości rynkowej przedmiotu wyceny i nie może być wykorzystywana do żadnego innego celu, niż wymieniony powyżej. W szczególności wycena nie może stanowić podstawy do oceny cech i stanu wycenianego obiektu przy jego zakupie. ü Rzeczoznawca nie bierze na siebie odpowiedzialności za wady ukryte (prawne i fizyczne) oraz ewentualne skutki wynikające z dalszego użytkowania przedmiotu wyceny, a także za skutki wykorzystania samej wyceny. ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana, w szczególności nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. ü Wycenę przeprowadzono w oparciu o dostarczoną dokumentację oraz badanie organoleptyczne wycenianego obiektu. Nie prowadzono badań diagnostycznych oraz weryfikacji warsztatowej przedmiotu wyceny. ü Niniejsza wycena została sporządzona na podstawie oględzin wycenianego przedmiotu w warunkach występujących w miejscu jego udostępnienia. ü Pomiar powłoki lakierowej został wykonany urządzeniem będącym w posiadaniu rzeczoznawcy. Pomiar wykonany innym przyrządem może się różnić. ü Rzeczoznawca podczas oględzin poza warsztatem nie jest w stanie stwierdzić wypadkowej przeszłości pojazdu. W przypadku podwyższonych wartości pomiarów powłoki lakierowej, konieczna jest ekspertyza w warunkach warsztatowych. ü Rok produkcji pojazdu - nie weryfikowano. Przyjęto w oparciu o dane przekazane przez Zleceniodawcę. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. Zakaz publikacji nie dotyczy posługiwania się wyceną w umowach cywilno-prawnych zawieranych przez zleceniodawcę i dotyczących przedmiotu ü Przed odbiorem pojazdu, kupujący zobowiązany jest do konfrontacji rzeczywistego stanu z informacjami zawartymi w wycenie. Podpisanie protokołu odbioru jest równoznaczne ze zrzeczeniem się wszelkich roszczeń co do stanu technicznego. ü Nie badano poprawności i/lub budowy numerów identyfikacyjnych/seryjnych obiektu oraz nie weryfikowano prawdziwości danych obiektu. ü Niniejsza wycena nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. ü Wyposażenie standardowe wg. Info - Ekspert. Rzeczoznawca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy programu. Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 6
42 Fot. nr 71 Fot. nr 72 Strona 42
43 Fot. nr 73 Fot. nr 74 Strona 43
44 Fot. nr 75 Fot. nr 76 Strona 44
45 Fot. nr 77 Fot. nr 78 Strona 45
46 Fot. nr 79 Fot. nr 80 Strona 46
47 Fot. nr 81 Fot. nr 82 Strona 47
48 Fot. nr 83 Fot. nr 84 Strona 48
49 Fot. nr 85 Fot. nr 86 Strona 49
50 Fot. nr 87 Fot. nr 88 Strona 50
51 Fot. nr 89 Fot. nr 90 Strona 51
52 Fot. nr 91 Fot. nr 92 Strona 52
53 Fot. nr 93 Fot. nr 94 Strona 53
54 Fot. nr 95 Fot. nr 96 Strona 54
55 Fot. nr 97 Fot. nr 98 Strona 55
56 Fot. nr 99 Fot. nr 100 Strona 56
57 Fot. nr 101 Fot. nr 102 Strona 57
58 Fot. nr 103 Fot. nr 104 Strona 58
59 Fot. nr 105 Fot. nr 106 Strona 59
60 Fot. nr 107 Fot. nr 108 Strona 60
61 Fot. nr 109 Fot. nr 110 Strona 61
62 Fot. nr 111 Fot. nr 112 Strona 62
63 Fot. nr 113 Fot. nr 114 Strona 63
64 Fot. nr 115 Fot. nr 116 Strona 64
65 Fot. nr 117 Fot. nr 118 Strona 65
66 Fot. nr 119 Fot. nr 120 Strona 66
67 Fot. nr 121 Fot. nr 122 Strona 67
68 Fot. nr 123 Fot. nr 124 Strona 68
69 Fot. nr 125 Fot. nr 126 Strona 69
70 Fot. nr 127 Fot. nr 128 Strona 70
71 Fot. nr 129 Fot. nr 130 Strona 71
72 Fot. nr 131 Fot. nr 132 Strona 72
73 Fot. nr 133 Fot. nr 134 Strona 73
74 Fot. nr 135 Fot. nr 136 Strona 74
75 Fot. nr 137 Fot. nr 138 Strona 75
76 Fot. nr 139 Fot. nr 140 Strona 76
77 Fot. nr 141 Fot. nr 142 Strona 77
78 Fot. nr 143 Fot. nr 144 Strona 78
79 Fot. nr 145 Fot. nr 146 Strona 79
80 Fot. nr 147 Fot. nr 148 Strona 80
81 Fot. nr 149 Fot. nr 150 Strona 81
82 Fot. nr 151 Fot. nr 152 Strona 82
83 Fot. nr 153 Fot. nr 154 Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 83
Bardziej szczegółowoWYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Zleceniodawca: STRABAG Sp. z o.o. Parzniewska Pruszków
Nr zlecenia: 11/27/10/2017/STRABAG z dnia: 2017/10/27 Zleceniodawca: STRABAG Sp. z o.o. Parzniewska 10 05-800 Pruszków Rzeczoznawca: Przemysław Tomczak/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY
Nr zlecenia: 58/20/10/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/10/20 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mariusz Netzel/ zatw. pion weryfikujący
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:63/13/07/2017/car-port STANDARD
Bardziej szczegółowoOPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA KOREKTY WARTOŚCI POJAZDU. Nr zlecenia:55/13/06/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:55/13/06/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/06/13 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jerzy Kamecki/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia: 24/28/09/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/09/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Tomasz Samorajski/ zatw. pion weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoWYPOSAŻENIE DODATKOWE OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania
Nr zlecenia:27/17/01/2017/car-port z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Bartosz Zaborski/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawc RAPORT
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: Idea Bank S.A. Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS Zadanie: Wycena wartości pojazdu
Nr zlecenia:9.0.0 z dnia: 0/0/9 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS8/ RS00 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE OJAZDU Dane:
Nr zlecenia:18/24/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.grzegorz Stosio/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia: z dnia: 2017/06/20 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości
Nr zlecenia: z dnia: 07/0/8 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 0-08 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58//5RS0044 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:78/15/12/2016/car-port STANDARD
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: CARPORT Sp.z o.o. ul. Budowlanych Baranowo. Rzeczoznawca: inż. Michał Bogucki. Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu
Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: CARPORT Sp.z o.o. ul. Budowlanych 7 62-081 Baranowo Rzeczoznawca: inż. Michał Bogucki OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE
Bardziej szczegółowoWykonawca wyceny : AUTOPOL ZESPÓŁ RZECZOZNAWCÓW. ul. ŻWIRKI I WIGURY 1 00-906 WARSZAWA. Marka: NISSAN Model pojazdu: Terrano II 2.
Wycena numer: NISSAN TERRANO WI7445A Wykonawca wyceny : AUTOPOL ZESPÓŁ RZECZOZNAWCÓW. Właściciel: Adres: P.P. PORTY LOTNICZE ul. ŻWIRKI I WIGURY 1 00-906 WARSZAWA DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU (*) Dane:
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:96/16/12/2016/car-port STANDARD
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:38/08/12/2016/car-port STANDARD
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:37/19/07/2017/car-port STANDARD
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: PWIK W PIASECZNIE ŻEROMSKIEGO PIASECZNO. Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy
Nr zlecenia:40/13/02/2017/prywatne z dnia: 2017/02/13 Zleceniodawca: PWIK W PIASECZNIE ŻEROMSKIEGO 39 05-500 PIASECZNO Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY
Nr zlecenia:20/16/02/2017/car-port z dnia: 2017/02/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: Idea Bank S.A. Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443. Zadanie: Wycena wartości pojazdu
Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: Idea Bank S.A. Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS8/ RS00 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE OJAZDU Dane: [T] VI-0
Nr zlecenia: 96/27/10/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/10/27 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/zatw. Pion Weryfikacyjny
Nr zlecenia: 97/27/10/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/10/27 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny
Nr zlecenia: 72/27/10/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/10/27 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny
Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: CARPORT Sp.z o.o. ul. Budowlanych 7 62-081 Baranowo Rzeczoznawca: mgr inż. Piotr Szuleta OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE
Nr zlecenia:16/28/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy