dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk"

Transkrypt

1 Sylwetki trenerów

2 dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk Menedżer, trener, mentorka, konsultantka zarządzania z wieloletnim doświadczeniem. Doktor nauk ekonomicznych, o specjalności kompetencje menedżera w kierowaniu zespołem wirtualnym i sieciowym. Posiada certyfikat coach ICF oraz Certyfikat Trenera Zarządzania Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK. Certyfikowana mentorka w programie Kuźnia Kadr IV koordynowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Od 5 lat zarządza własną firmą Centrum Innowacji ProLearning Autorka kilkunastu publikacji popularno-naukowych w zakresie zarządzania zespołem sieciowym i wirtualnym, kompetencji menedżerskich w pracy na odległość oraz coachingu. Współautorka książek Teatr organizacji pod red. prof. Kazimierza Perechudy oraz Kapitał ludzki w strukturach wirtualno-sieciowych pod red. prof. Zbigniewa Antczaka. Ekspert zarządzania i rozwoju organizacją i zespołem rozproszonym. Praktyk planowania i zarządzania holistycznego. Swoje doświadczenie skutecznie przekłada na prowadzone doradztwo, treningi, warsztaty i szkolenia. Tworzy i realizuje projekty związane z zarządzaniem ludźmi, zarządzaniem organizacją, rozwojem kompetencji menedżerskich oraz rozwojem osobistym. Aktywna uczestniczka Dolnośląskiego Forum HR. Będąc członkiem Zachodniej Izby Gospodarczej oraz Sekcji Doradczej powstałej przy Dolnośląskiej Izbie Gospodarczej, wspiera również rozwój lokalnych przedsiębiorstw w zakresie nowych koncepcji zarządzania. Współtwórczyni prestiżowej certyfikacji Investing in People, w której organizacje nagradzane są za rozwój kompetencji swoich pracowników. Doświadczenie zdobywała koordynując i realizując szkolenia informatyczne oraz usługi wdrożeniowe w Centrum Edukacyjnym Edusoft Sp. z o.o. oraz Computer Service Support SA. Nadzorowała przebieg prawidłowej realizacji szkoleń w ogólnopolskich projektach dofinansowanych przez EFS o łącznej wartości 40 mln zł Rozwój pracowników oraz nowoczesnych kadr menedżerskich w przedsiębiorstwie w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwoju Zasobów Ludzkich SPO RZL Dz.2.3 Sch. oraz Akademia Informatyki Rozwój i doskonalenie kwalifikacji kadr informatycznych przedsiębiorstw w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwoju Zasobów Ludzkich SPO RZL Dz.2.3 Sch.

3 Janusz Dziewit Pedagog pracy, absolwent Uniwersytetu Opolskiego. Od 19 lat związany ściśle z branżą HR, jako Dyrektor dolnośląskich oddziałów AG TEST HR, Konsultant HR oraz trener. W swojej karierze zawodowej zajmował się wieloma aspektami związanymi z zasobami ludzkimi, specjalizuje się m.in. w rekrutacjach kandydatów na stanowiska wyższego szczebla zarządzania metodą executive search, audytach personalnych z wykorzystaniem metody development center, projektowaniu i koordynowaniu realizacji kampanii rekrutacyjnych, badanie nastrojów pracowników, systemów ocen okresowych, projektowanie i realizacja szkoleń oraz projektów badawczych na rynku pracy. Projektował i kierował kampaniami rekrutacyjnymi dla dużych międzynarodowych firm inwestujących w Polsce. Autor jednej z pierwszych w Polsce kreatywnych kampanii rekrutacyjnych ( Autobus Volvo ). Jako trener prowadził szkolenia z zakresu umiejętności miękkich oraz specjalistycznych assessment centre, rekrutacji i selekcji, zarządzania czasem, komunikacji interpersonalnej, czy radzenia sobie ze stresem. W pracy konsultanckiej doradza firmom w zakresie strategii HR. Autor wielu publikacji w specjalistycznych czasopismach HR oraz prasie codziennej, wielokrotny prelegent na konferencjach branżowych. Wykładowca tematyki z obszaru diagnozy kompetencyjnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, Wyższej Szkole Oficerskiej we Wrocławiu i Wyższej Szkole Bankowej. Założyciel i moderator Dolnośląskiego Forum HR, którego celem jest wymiana doświadczeń i integracja środowiska osób pracujących w działach personalnych.

4 Piotr Ruta Wykładowca na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Studiował na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Jest absolwentem programu the Advanced Certificate in Marketing. Od 2004 roku jest członkiem The Chartered Institute of Marketing i Communication Managerem Komitetu CIM Poland zarządzającego tą organizacją na terenie Polski. Ukończył Akademię Junior Chamber Poland oraz specjalistyczne kursy Best Practices for Inwestor Relations Professionals. Członek Klubu MBA Wyższej Szkoły Zarządzania / The Polish Open University. Od 1994 roku doradza i szkoli jako trener miękkich umiejętności menedżerskich oraz niezależny konsultant ds. komunikacji marketingowej. Posiada również doświadczenie w projektach związanych z komunikacją wewnętrzną w firmie. Jako trener łączy wiedzę i praktykę z obszaru etykiety biznesowej, umiejętności menedżerskich, komunikacji, PR oraz HR. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu technik sprzedaży, negocjacji i obsługi klienta, zarządzania zespołami, procesów komunikacji, marketingu, public relations, social media, autoprezentacji i wystąpień publicznych oraz narzędzi wykorzystywanych w trakcie wymienionych działań. Certyfikowany konsultant narzędzi psychometrycznych m.in.: Extended DISC i Success Insights. szkolenie plus. Zajmuje się także problematyką innowacyjności oraz Leadership.

5 Piotr Ogonowski Doświadczony manager i wykładowca zarządzania, autor cyklu wykładów i szkoleń z zakresu zarządzania projektami, budowy organizacji projektowych i usługowych. Certyfikowany PMI PMP, PRINCE2 Practitioner, wykładowca RUP i Agile, trener ITIL, zarządzania i modelowania procesów biznesowych. Założyciel polskiego oddziału ITSMF, Doradca Zarządu Stowarzyszenia Praktyków Zarządzania Wiedzą, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Wykładowca Wojskowej Akademii Technicznej, studiów MBA w Akademii Leona Koźmińskiego i studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem. Absolwent studiów doktoranckich na ALK w zakresie Zarządzania Strategicznego. W 2010 wybrany przez PARP jako jeden z czterech ekspertów konsultujących planowane zmiany w zasadach dofinansowania projektów innowacyjnych z funduszy UE. Doświadczenie zdobywał m.in. pracując na stanowiskach kierowniczych - prezes, dyrektor zarządzający, konsultant biznesowy, trener i kierownik projektów w wielu firmach. Od 2006 do stycznia 2010 Prezes Zarządu i CEO coreteam sp. z o.o. którą przekształcił w spółkę coreservice Polska S.A. Pod zarządem Piotra Ogonowskiego Spółka została nagrodzona 4 miejscem w rankingu Kamerton Innowacji dla najbardziej innowacyjnych firm Polskich. W latach Prezes i Dyrektor Zarządzający spółek IT oraz pełnomocnik Zarządu d.s. Jakości i Doradca Zarządu. W latach Kierownik Wydziału Integracji w Telekomunikacji Polskiej S.A. Odpowiadał za budowę Wydziału Integracji oraz uczestniczył w projektach przebudowy infrastruktury informatycznej. W latach był pracownikiem PTK Centertel Sp. z o. o. gdzie m. in. poprowadził z sukcesem projekt Wewnętrznego Portalu Korporacyjnego i Ekstranetu. Pełnił rolę Szefa Sztabu Kryzysowego w projekcie budowy Multi Access Portal Przez szereg lat pełnił funkcję Kierownika Działu Usług Internetowych i Office Automation. Posiada certyfikaty: PMI Project Management Professional PRINCE2 Registered Practitioner ITIL Foundation Master Practitioner of NLP

6 Grzegorz Malcherek Trener biznesu z wieloletnią praktyką. Umiejętności trenerskie zdobywał w szkole trenerów biznesu Moderator Sławka Jarmuża i Tomasza Witkowskiego. Zanim został trenerem zdobywał praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu projektów HR owych, m.in. Assessment Center, rekrutacji pracowników oraz tworzeniu systemów ocen pracowniczych. Posiada praktyczną wiedzę z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji. Od kilku lat pracuje jako trener wewnętrzny w korporacjach finansowych. Był współtwórcą i szefem działu szkoleń w Santander Consumer Bank. Obecnie współpracuje z Credit Agricole jako trener ds. rozwoju kompetencji managerskich. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania zespołem, sprzedaży oraz windykacji. W centrum jego zainteresowań jest także coaching i jego praktyczne zastosowanie w rozwoju umiejętności i kompetencji. Jako trener jest zwolennikiem uważnej pracy z grupą. Mimo ustalonej struktury szkolenia, w drodze do wypracowywania konkretnych rozwiązań, zawsze korzysta z dynamiki grupy i procesów jakie w niej zachodzą. Wychodzi z założenia, że trener jest po to, by dawać uczestnikowi szanse zdobywania nowej wiedzy i rozwijania się zawodowo oraz prywatnie. Projektując szkolenia kieruje się mottem Konfucjusza: Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi a zapamiętam, zaangażuj mnie a zrozumiem.

7 Ewa Gadomska Specjalistka ds. public relations, copywriter, dziennikarka, trener. Absolwentka filologii polskiej. Zajmuje się szeroko pojętą komunikacją oraz PR. Kreowała wizerunek wielu firm, organizacji i osób prywatnych (polityków). Od 2007 roku prowadzi szkolenia z kompetencji miękkich, sprzedażowych, reklamy, marketingu, marketingu politycznego i public relations. Prowadzi szkolenia z tematyki: kreowanie wizerunku, autoprezentacji, perswazji i manipulacji, motywacji, savoir vivre, etykiety językowej, wystąpień publicznych, efektywnego radzenia sobie ze stresem, komunikacji (werbalnej, niewerbalnej) oraz innych kompetencji miękkich, a także szkoleń specjalistycznych, z zakresu: profesjonalnej obsługi klienta, obsługi sekretariatu, zarządzania sobą w czasie, sprzedaży, negocjacji, marketingu, marketingu politycznego, reklamy, public relations (budowanie strategii PR firmy, marki, produktu). Jej warsztaty to przede wszystkim zajęcia praktyczne, dzięki czemu uczestnicy mają okazję wykorzystać nowo nabytą wiedzę w praktyce. Prowadzi szkolenia zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Współpracowała m.in. z: Consultor Sp. z o.o., Mar-Med Polska Sp. z o.o., Glob Sp. z o.o., Avon Cosmetics Sp. z o.o., Kraft Sp. z o.o. czy Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o..

8 Łukasz Mikołajuk Psycholog, trener biznesu. Ukończył Szkołę Trenerów na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Prowadzi szkolenia od kliku lat. Specjalizuje się w doskonaleniu kompetencji miękkich zarówno w obszarze zarządzania jak i rozwoju osobistego. W swoim doświadczeniu zawodowym zajmował się badaniami rynku oraz opracowywaniem strategii i programów szkoleniowych dla firm z różnych branż. W swojej pracy skupia się na potrzebach rozwojowych oraz różnicach indywidualnych pracowników i dobraniu takich metod szkoleniowych by nie tylko wyposażyć uczestników szkolenia w wiedzę, ale dać im również wgląd w siebie, a tym samym kształtować zmianę ich postaw. Nie interesują jej rozwiązania idealne, ale skuteczne, kreujące realne zmiany postaw i zachowań.

9 Piotr Babiński Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach zarządzających w firmach zagranicznych i polskich. Był m.in. Dyrektorem Zarządzającym Browaru BELGIA i Prezesem Zarządu EDUSCHO Polska. Przez kilka lat prowadził własną firmę handlową, będącą przedstawicielem rosyjskiej huty szkła. Od siedmiu lat doradza firmom i szkoli menedżerów m.in. z zakresu sprzedaży, efektywnej komunikacji z klientem, skutecznych negocjacji, motywowania i rozwoju pracowników, zarządzania strategicznego oraz przywództwa i zarządzania zespołem. Jako trener biznesu i doradca przeprowadził ponad 2300 godzin szkoleń. Szkolenia z zakresu sprzedaży przeprowadził m.in. dla firm: Maspex, Kolporter, Ustronianka, Wiesheu, Haga Plus, Bardomed, Marmed.

10 Marcin Grzelak Posiada 13-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w największych sieciach handlowych. Piastował stanowisko menedżerskie w jednej z największych sieci spożywczych Albert (Ahold Polska) gdzie zarządzał grupą około 40 pracowników odpowiedzialnych za sprzedaż i obsługę klienta. Swoje doświadczenie jak i wiedzę połączył jako trener-praktyk w sieci Intermarche (SCA PR Polska). Koordynował otwarcia ponad 40 placówek handlowych, podczas których przygotowywał do pracy pracowników działów sprzedaży. W Intermarche przeszkolił rzesze sprzedawców odpowiedzialnych za obsługę klienta. Szkolił menedżerów oraz przyczynił się do rozwoju wiedzy i umiejętności przyszłych właścicieli spółek franchisingowych. Tworzył i wdrażał w sieci MediaExpert (TERG Sp. z o. o.) Standardy Obsługi Klienta, na którym pracuje ponad dwa tysiące sprzedawców. Jako trener wewnętrzny specjalizował się w szkoleniach z technik sprzedaży, obsługi klienta oraz reklamacji na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Opracował techniki sprzedaży produktów komplementarnych oraz sprzedaży usług (przedłużona gwarancja, kredyt). Dzięki zdobytemu doświadczeniu, obecnie jako trener freelancer, realizuje szkolenia zarówno dla początkujących jak i doświadczonych handlowców z branży budowlanej, odzieżowej, spożywczej. Dla sieci Drzwi i podłogi VOX stworzył i przeprowadził unikatowe warsztaty z zakresu wykorzystania wiedzy z zakresu aranżacji w procesie sprzedaży. Twórca wielu autorskich szkoleń i specjalista z zakresu sprzedaży (m.in. techniki sprzedaży, obsługi klienta, telemarketing, zarządzanie sprzedażą,) oraz rozwoju osobistego. Prowadził treningi handlowców w miejscu pracy dla sieci MediaExpert oraz lidera branży domowe AGD firmy ALTOM. Akredytowany trener metodologii Insights Discovery, na bazie której prowadzi autorskie programy szkoleniowo-rozwojowe dla zespołów i liderów. Autor wielu filmów szkoleniowych z zakresu sprzedaży dla największych sieci handlowych w Polsce. Posiada certyfikat Akademii Mistrzów Treningu na poziomie mistrzowskim oraz certyfikat Małopolskiej Szkoły Trenerów Organizacji ROZVIJAK na poziomie zaawansowanym. Ukończył studia podyplomowe na Akademii Trenerów Biznesu w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

11 Paweł Pieniążek Specjalista HR pracujący w międzynarodowej firmie z branży FMCG. Od kilkunastu lat rozwija siebie oraz pracowników w kraju i za granicą (prowadzi szkolenia w Europie i w Azji). Finalista konkursu Play TOP HR Manager w latach 2010 oraz Zdobywca tytułu II vice-mistrza Polski w Ogólnopolskim konkursie kadry menadżerskiej. Stworzył projekt rozwoju pracowników w swojej firmie, a następnie zdobył fundusze ze środków UE na wdrożenie projektu. Średnia ocen z prowadzonych szkoleń 4.72 (przy maksymalnej ocenie 5). Certyfikowany trener Brainbench. Prowadzi szkolenia z zakresu: budowanie zespołów, zarządzanie sobą w czasie, treningu dla trenerów, systemu ocen pracowniczych, modeli kompetencyjnych oraz szeroko rozumianej polityki personalnej.

12 Paweł Woźniak Psycholog zarządzania, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Trener od 2011 roku. Współpracował dotychczas z takimi firmami jak Fagormastercook, Sygnity SA oraz FM Group. Prowadzi szkolenia w języku polskim i angielskim z zakresu umiejętności liderskich (wzmacnianie więzi w zespole, budowanie zespołów uczących się, motywowanie, udzielanie informacji zwrotnej, budowanie adekwatnej postawy menedżera/lidera i jego wizerunku w zespole), umiejętności sprzedażowych (SPIN Selling, badanie potrzeb Klienta, psychologiczne uwarunkowania decyzji zakupowych, budowanie relacji z Klientem, telesprzedaż, perswazja w procesie sprzedaży), umiejętności społecznych (komunikacja, radzenie sobie ze stresem, asertywność, rozwijanie umiejętności samomotywowania) oraz zarządzania sobą w czasie/ zespołem w czasie.

13 Maciej Markowicz Od kilkunastu lat z powodzeniem realizuje projekty związane z restrukturyzacją i obniżką kosztów operacyjnych dla firm na terenie całego kraju. Pełni również funkcję Kierownika Projektu na potrzeby przedsięwzięć realizowanych przez klientów. Posiada doświadczenie w pracy w wielu obszarach: sprzedaży, zaopatrzeniu, logistyce, produkcji, windykacji należności, służbach utrzymania ruchu. Dodatkowo prowadzi szkolenia, m.in. z zakresu zarządzania projektami, zarządzania zmianą, wykorzystania MS Project w realizowanych projektach. Od 2004 świadczy usługi w zakresie zarządzania. W tym czasie zrealizował około godzin szkoleniowych oraz przeprowadził około godzin konsultacji i doradztwa. Wśród firm i organizacji, dla których świadczył usługi konsultingowe i szkoleniowe, znajdują się m.in.: KGHM Polska Miedź S.A., Gaz-System S.A., Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., Polskie LNG S.A., Poczta Polska S.A., IBM, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Przewozy Regionalne Sp. z o.o., Złomrex Metal S.A., GCB Centrostal Bydgoszcz S.A., Zakłady Farmaceutyczne Polfa-Łódź S.A., Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego Wola Sp. z o.o., Zakłady Przemysłu Cukierniczego Unitop-Optima S.A. Poświadczeniem wysokich kwalifikacji zawodowych są posiadane certyfikaty: Międzynarodowy Certyfikat TenStep Project Management (TSPM), oparty o metodykę TenStep Project Management Process, która jest w pełni zgodna ze standardem metodologicznym Project Management Body of Knowledge Guide (PMBoK ), ogłoszonym przez Project Management Institute (PMI); Certyfikat Prince2 Foundation, stanowiący poświadczenie wiedzy merytorycznej, jak i praktycznej, w zakresie stosowania metodyki Prince2; Dyplom ukończenia Szkoły Trenerów Zarządzania MATRIK, uzyskany w ramach projektu Profesjonalny Trener Zarządzania MATRIK ścieżki specjalizacji trenerów.

14 dr n. ekon. Partycja Łychmus W swojej karierze zawodowej współpracowała m.in. z Uniwersytetem Szczecińskim, Zachodnią Wyższą Szkołą Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Jana Pawła II w Zielonej Górze, Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii, Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości oraz Uniwersytetem Zielonogórskim. Trener z zakresu: kierowania zespołami ludzkimi, komunikowania się w biznesie, negocjacji gospodarczych, profesjonalnych technik doboru pracowników, socjologii organizacji kierowania i zarządzania, technik negocjacji, zachowań konsumenta na rynku, zachowań organizacyjnych oraz zarządzania kadrami i zasobami ludzkimi. Prowadzi również warsztaty i treningi w obszarach: asertywnych negocjacji, asertywność model 3A, profesjonalnych technik sprzedaży, strategii radzenia sobie z konfliktami w przedsiębiorstwie, motywowania pracowników, typowych taktyk manipulacyjnych w biznesie, komunikowania interpersonalnego, kreowania ról na rynku pracy, przedsiębiorczości, jej wymiarów i kształtowania oraz etyki w biznesie.

15 Dorota Flaczyńska Wieloletni praktyk, prezes zarządu Recovery Solutions. Prowadzi szkolenia w kilku blokach tematycznych: Kontakt z Klientem / aktywna sprzedaż: budowanie relacji z klientem, techniki sprzedaży, techniki wpływu społecznego i manipulacji, asertywność w kontaktach handlowych, skuteczna komunikacja w kontaktach z klientami, profesjonalna obsługa klienta, techniki negocjacyjne, psychologia obsługi klienta, telemarketing i aktywna sprzedaż przez telefon. Trening umiejętności menedżerskich: budowanie i skuteczne zarządzanie zespołem, skuteczne kierowanie pracownikami, efektywna komunikacja w kierowaniu, rozwiązywanie konfliktów, zarządzanie zmianą, sztuka delegowania zadań, skuteczne zarządzanie projektami, motywowanie i angażowanie pracowników, ocena i rozwój pracowników, organizacja pracy i zarządzanie sobą w czasie, trening umiejętności przywódczych, prowadzenie spotkań i zebrań, metodyka przeprowadzania szkoleń wewnętrznych, zarządzanie zasobami ludzkimi dla menedżerów liniowych, kluczowe umiejętności osobiste lidera zespołu. Rozwój kompetencji osobistych: kształtowanie postawy asertywnej, trening umiejętności interpersonalnych, zarządzanie emocjami, kreatywność i automotywacja, sztuka wywierania wpływu i perswazji, skuteczność osobista. Rozwój kompetencyjny HR: efektywna rekrutacja i selekcja pracowników, kształtowanie systemu ocen i motywacji pracowników, nowoczesne narzędzia rozwoju kadr, zarządzanie kompetencjami, zwolnienia monitorowane, HR dla menedżerów. Ulubione metody pracy szkoleniowca to: gry decyzyjne i symulacyjne, case studies, odgrywanie scenek sytuacyjnych, burza pytań, burza mózgów, ćwiczenia grupowe i indywidualne, dyskusja moderowana, wykład wsparty prezentacją multimedialną.

16 Aleksander Binsztok Autor ponad 70 publikacji naukowych, artykułów prasowych i książek na temat zarządzania, marketingu oraz psychologicznych technik wywierania wpływu społecznego. Laureat nagrody Ministra Edukacji i Szkolnictwa Wyższego za najlepszą książkę z zakresu zarządzania organizacjami. Jeden z nielicznych naukowców, którzy łączą i wykorzystują najnowsze odkrycia w dziedzinie ekonomii i psychologii do generowania zysków w biznesie. doradca i trener firm, które z powodzeniem stosują w praktyce umiejętność niezauważalnego oddziaływania na myśli, emocje i zachowania innych ludzi. Prowadzi szkolenia z zakresu: technik wpływu społecznego oparte na zasadach NLP, negocjacji biznesowych, technik sprzedaży, team buildingu, rozwiązywania konfliktów w organizacji oraz w relacjach z klientami, obsługi klienta, kształtowania polityki firmy w zakresie public relations, komunikacji z klientem i wewnątrz firmy, zarządzanie czasem, zarządzania w dobie kryzysu, coachingu menedżerskiego, asertywności w działaniu, heurystyki (technik twórczego rozwiązywania problemów), mediacji jako sposobu rozwiązywania konfliktów, nowoczesnych metod zarządzania, marketingu, telemarketingu i merchandisingu. Preferowana metodyka szkoleń i warsztatów: mini wykład teoretyczny, warsztaty praktyczne w systemie 'management coaching' z elementami mentoringu, dyskusje i prezentacje, studia przypadków, aktywne formy ruchowe - gry i zabawy, filmy video oraz ćwiczenia z kamerą, gry decyzyjne i symulacyjne, ćwiczenia zespołowe, techniki heurystyczne (aktywizujące twórcze myślenie), odgrywanie scenek.

17 Joanna Stoga Trener biznesu i coach z 10-cioletnim stażem. Ponad 1000 godzin szkoleniowych i tyle samo coachingowych na koncie. Prowadziła działania rozwojowe m.in. dla DHL Poland Sp. z o. o., Europejski Fundusz Leasingowy S. A., Glob Kredyt Bank S. A., KRKA Sp. z o. o., Polkomtel Business Development Sp. z o. o., Ministerstwo Obrony Narodowej, liczne Urzędy Miast oraz Urzędy Pracy. Szkoli w obszarach kompetencji menadżerskich, strategicznych i społecznych: sprzedaż (przez telefon B2B i B2C), negocjacje, zarządzanie, spotkania integracyjne, budowanie długofalowych relacji z klientem, obsługa klienta, planowanie i organizacja czasu pracy, zarządzania terytorium handlowym, coaching, mentoring. Współtworzyła liczne programy rozwoju umiejętności pracowników. Odpowiadała za wypracowanie i wdrożenie standardów pracy dla punktów sprzedaży Polkomtel oraz przygotowania i poprowadzenia szkoleń dla pracowników punktów dilerskich, w tym opracowanie i przygotowanie programu szkolenia z technik sprzedaży dla wszystkich pracowników punktów sprzedaży. Współpracowała przy tworzeniu i realizacji filmu szkoleniowego prezentującego techniki sprzedaży i standardy obsługi klienta, konsultowała tworzenie materiałów szkoleniowych z technik sprzedaży i standardów obsługi klienta dla pracowników.

18 dr inż. Paweł Gutt Asystent w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu, wykładowca, trener. Doświadczenie zawodowe w projektowaniu i organizowaniu przedsięwzięć zarządzania kryzysowego, mobilizacji oraz bezpieczeństwa wewnętrznego państwa. Jako pracownik naukowo dydaktyczny WSOWL Specjalizuje się w obszarze przygotowywania i realizacji programów wprowadzających nowych pracowników w przedsiębiorstwach. W pracy zawodowej jest inicjatorem i realizatorem programów wdrażania studentów do pracy zawodowej poprzez rozszerzanie relacji pomiędzy Uczelnią a pracodawcami. Prowadzi zajęcia z zakresu zarządzania projektami, przywództwa i zarządzania kadrami a także ewaluacji, kształtowania postaw i zachowań oraz koncepcji pracy, pracy projektowej menedżera, analizy i projektowania stanowisk pracy, komunikacji, zarządzania przez cele oraz motywowania. Autor artykułów z obszaru zarządzania. W swoim podejściu do pracy łączy elementy dowodzenia z zarządzaniem tworząc unikatowy produkt.

19 Sylwia Kłyczek Doświadczony trener biznesu, certyfikowany Coach ICF, konsultant HR a także manager z 15 letnim stażem w strukturach operacyjnych, sprzedażowych i HR-owych. Absolwentka Podyplomowego Studium Nowoczesne Zarządzanie Kadrami na UE we Wrocławiu oraz XVI edycji Szkoły Trenerów Biznesu Moderatora, akredytowany Coach ICF, uczestniczka warsztatów coachingu grupowego Grupy TROP. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. W swojej pracy trenera zrealizował ponad 1000 godzin szkoleniowych przygotowując i prowadząc autorskie programy szkoleniowe z obszaru zarządzania, sprzedaży biznesowej oraz obszaru HR. Od 2010 r. przeprowadziła ponad 750 godzin coachingu oraz zrealizowała kilkanaście projektów doradczych w obszarze HR. W swojej pracy korzysta z różnych metod pracy z grupą: od klasycznych treningów, poprzez coachingi grupowe, aż do indywidualnych sesji Follow-up i programów rozwojowych dostosowanych do potrzeb grupy. Specjalizuje się w warsztatach skierowanych do kluczowych kadr w biznesie, w tym kadry managerskiej w firmach produkcyjnych i handlowych na różnych poziomach zarządzania. W jej warsztatach i szkoleniach wzięli udział przedstawiciele m.in.: INCOM S.A, Dialog S.A Orsay Sp z o.o; Siemens Sp z o.o,paroch Polska, Sulzer Polska ; Donako S.A, Rawibox Sp z o.o, Voss Automotive Sp z o.o; GRA Sp z o.o., Sanpro PTS, GK Impel; Capitol Sp z o.o, EFL S.A, Cadolto Polska Sp z o.o; Polskie Radio Katowice, Artsezon Sp z o.o,dachsystem Sp z o.o ; Biochemia Sp. z o.o, Sanden Manufacturing Poland; Sitech Sp z o.o; Trelleborg Vibracoustic, Cargill Polska, ADB Global Sp z o.o Imperial Tabacoo; Dekra Certification, Forum Press, Jest wykładowcą na studiach podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Oświęcimiu.

Oferta na przeprowadzenie autorskiego szkolenia: Obsługa i komunikacja z trudnym pacjentem. dla. Ars-Medica

Oferta na przeprowadzenie autorskiego szkolenia: Obsługa i komunikacja z trudnym pacjentem. dla. Ars-Medica Oferta na przeprowadzenie autorskiego szkolenia: Obsługa i komunikacja z trudnym pacjentem dla Ars-Medica 1. Projekt: Obsługa i Komunikacja z Trudnym Pacjentem Projekt obejmuje: przeprowadzenie analizy

Bardziej szczegółowo

Oferta na przeprowadzenie autorskiego szkolenia: Sprzedaż i obsługa pacjenta w placówce medycznej. dla Ars-Medica

Oferta na przeprowadzenie autorskiego szkolenia: Sprzedaż i obsługa pacjenta w placówce medycznej. dla Ars-Medica Oferta na przeprowadzenie autorskiego szkolenia: Sprzedaż i obsługa pacjenta w placówce medycznej dla Ars-Medica 1. Projekt: Sprzedaż i obsługa pacjenta w placówce medycznej Projekt obejmuje: przeprowadzenie

Bardziej szczegółowo

EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI

EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI Propozycja dotycząca przeprowadzenia autorskiego projektu rozwojowego w zakresie: EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI dedykowana Grupie specjalistów Autorki: dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk, Agnieszka Biernacka 1.

Bardziej szczegółowo

MISTRZOWSKA REKRUTACJA - NARZĘDZIA 2014

MISTRZOWSKA REKRUTACJA - NARZĘDZIA 2014 MISTRZOWSKA REKRUTACJA NARZĘDZIA 2014 Holbern sp. z o.o. www.holbern.pl MISTRZOWSKA REKRUTACJA - NARZĘDZIA 2014 DLA KOGO JEST TRENING? Specjaliści działu personalnego/hr Menedżerowie działu personalnego/hr

Bardziej szczegółowo

Profesjonalne negocjacje zakupowe/ sprzedażowe i taktyki negocjacji

Profesjonalne negocjacje zakupowe/ sprzedażowe i taktyki negocjacji Propozycja przeprowadzenia autorskiego warsztatu: Profesjonalne negocjacje zakupowe/ sprzedażowe i taktyki negocjacji dedykowana Dla Pani Magdaleny Łagun Autorki: dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk, Agnieszka

Bardziej szczegółowo

Psychologia w zarządzaniu organizacjami - certyfikat Franklin University

Psychologia w zarządzaniu organizacjami - certyfikat Franklin University Psychologia w zarządzaniu organizacjami - certyfikat Franklin University WSB Szczecin - Studia podyplomowe Opis kierunku Psychologia w zarządzaniu organizacjami - certyfikat Franklin University - studia

Bardziej szczegółowo

Warsztat budowania wartości

Warsztat budowania wartości Propozycja na przeprowadzenie autorskiego projektu rozwojowego: Warsztat budowania wartości dedykowana dla Pani Katarzyny Razik HR Biznes Partner Autorki: dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk, Agnieszka Biernacka

Bardziej szczegółowo

A K A D E M I A M E N A DŻERA P R O D U K C J I

A K A D E M I A M E N A DŻERA P R O D U K C J I A K A D E M I A M E N A DŻERA P R O D U K C J I Do kogo skierowane jest szkolenie? Osoby zarządzające zespołem pracowników na produkcji kierownicy, mistrzowie, brygadziści Liderzy produkcji Osoby przygotowywane

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie Projektami

Zarządzanie Projektami Szkolenie przygotowujące do certyfikacji PMP (PMP Prep)* Zarządzanie Projektami zgodnie ze standardami PMI Zawartość oferty: I. WSTĘP II. EFEKTY SZKOLENIA III. METODY KSZTAŁCENIA IV. TRENERZY V. PROGRAM

Bardziej szczegółowo

Wzmocnienie technik sprzedaży z elementami obsługi klienta

Wzmocnienie technik sprzedaży z elementami obsługi klienta Propozycja przeprowadzenia autorskiego warsztatu: Wzmocnienie technik sprzedaży z elementami obsługi klienta dedykowana przygotowana w nawiązaniu do spotkania z Panią Eweliną Laskowską- Latoszek Autorki:

Bardziej szczegółowo

AKTYWNE FORMY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

AKTYWNE FORMY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH Podyplomowe Studia Psychologii w Biznesie Zajęcia w formie warsztatów i treningów umożliwiają słuchaczom kształtowanie umiejętności niezbędnych w pracy z ludźmi: zaangażowania, umiejętności prowadzenia

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI Cele kształcenia Celem kształcenia w ramach tej specjalności jest wyposażenie przyszłych absolwentów w wiedzę, umiejętności oraz kompetencje społeczne niezbędne do wykonywania

Bardziej szczegółowo

Warsztat GUIDE ME! 8 9 października 2010r. w Łodzi

Warsztat GUIDE ME! 8 9 października 2010r. w Łodzi Warsztat GUIDE ME! 8 9 października 2010r. w Łodzi TEMAT SZKOLENIA Rozpoznanie i analiza potrzeb szkoleniowych Perspektywa organizacji i rynku pracy (obszar 1) Polityka kadrowa i kompetencje trenerskie

Bardziej szczegółowo

ŻYCIORYS ZAWODOWY. WSB Studia Podyplomowe Coaching 2015. Master Business Trainer Level Complex

ŻYCIORYS ZAWODOWY. WSB Studia Podyplomowe Coaching 2015. Master Business Trainer Level Complex ŻYCIORYS ZAWODOWY 1. Nazwisko: Wardzała 2. Imię: Katarzyna 3. Wykształcenie: wyższe Instytucja Data: od (miesiąc / rok) do (miesiąc / rok) Wydział Finansów i Zarządzania w y, kierunek Zarządzanie 2015

Bardziej szczegółowo

teme tematycznie Proces zarządzania i przywództwa str. 2-3 Proces obsługi Klienta str. 4-6 Proces sprzedaży - zakupu str. 7-8 Marketing i PR str.

teme tematycznie Proces zarządzania i przywództwa str. 2-3 Proces obsługi Klienta str. 4-6 Proces sprzedaży - zakupu str. 7-8 Marketing i PR str. Strona1 teme tematycznie Proces zarządzania i przywództwa str. 2-3 Proces obsługi Klienta str. 4-6 Proces sprzedaży - zakupu str. 7-8 Marketing i PR str. 9-10 Zarządzanie jakością i logistyką str. 11-12

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie zasobami ludzkimi z certyfikatem Franklin University (studia modułowe)

Zarządzanie zasobami ludzkimi z certyfikatem Franklin University (studia modułowe) Zarządzanie zasobami ludzkimi z certyfikatem Franklin University (studia modułowe) WSB Gdańsk - Studia podyplomowe Opis kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi z certyfikatem Franklin University- studia

Bardziej szczegółowo

Szkoła Coachingu Menedżerskiego

Szkoła Coachingu Menedżerskiego MODERATOR Sp. z o.o., ul. Św. Józefa 1-3, 50-329 Wrocław tel.: (71) 733 65 51, kom 728 963 417 moderator@moderator.wroc.pl Szkoła Coachingu Menedżerskiego Informacje ogólne.... 3 Założenia... 4 Program

Bardziej szczegółowo

Profesjonalna obsługa Pacjenta zaktualizowanie wypracowanych standardów

Profesjonalna obsługa Pacjenta zaktualizowanie wypracowanych standardów Oferta na przeprowadzenie autorskiego warsztatu: Profesjonalna obsługa Pacjenta zaktualizowanie wypracowanych standardów dedykowana dla Pana Krzysztofa Kułagi Autorka: dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk,

Bardziej szczegółowo

SKUTECZNA S Z K O L E N I E Z W Y K O R Z Y S T A N I E M G R Y S Y M U L A C Y J N E J

SKUTECZNA S Z K O L E N I E Z W Y K O R Z Y S T A N I E M G R Y S Y M U L A C Y J N E J SKUTECZNA KOMUNIKACJA S Z K O L E N I E Z W Y K O R Z Y S T A N I E M G R Y S Y M U L A C Y J N E J Do kogo skierowane jest szkolenie? Osoby zarządzające w różnych obszarach m.in. Prezesi Zarządu, Dyrektorzy

Bardziej szczegółowo

SET DLA PROFESJONALISTÓW

SET DLA PROFESJONALISTÓW Jesteśmy członkiem: Pomagamy: SET DLA PROFESJONALISTÓW SZKOLENIA BEZPŁATNE Temat: BUDOWANIE I ROZWÓJ EFEKTYWNYCH STRUKTUR TRENERSKICH Informator dla Uczestnika " Stwarzamy możliwości do rozwoju kreując

Bardziej szczegółowo

Akademia Coachingu Petrichor

Akademia Coachingu Petrichor Akademia Coachingu Petrichor Informacje o usłudze Numer usługi 2016/02/29/7117/4938 Cena netto 6 200,00 zł Cena brutto 6 200,00 zł Cena netto za godzinę 0,00 zł Cena brutto za godzinę 0,00 Możliwe współfinansowanie

Bardziej szczegółowo

NOWOCZESNE KSZTAŁCENIE I ROZWÓJ

NOWOCZESNE KSZTAŁCENIE I ROZWÓJ Szkolenia Audyty Konsulting Nasza oferta to ponad 40 rodzajów praktycznych szkoleń, kursów i warsztatów To także audyty, przeglądy i konsulting funkcjonowania organizacji Nasi trenerzy to wyspecjalizowana

Bardziej szczegółowo

TEMAT SZKOLENIA Ewaluacja programów i projektów, Informacja zwrotna i (obszar 7) OPIS SZKOLENIA

TEMAT SZKOLENIA Ewaluacja programów i projektów, Informacja zwrotna i (obszar 7) OPIS SZKOLENIA TEMAT SZKOLENIA Ewaluacja programów i projektów, Informacja zwrotna i (obszar 7) OPIS SZKOLENIA GRUPA DOCELOWA Przedstawiciele Publicznych Służb Zatrudnienia/PSZ, instytucji edukacyjnych i szkoleniowych,

Bardziej szczegółowo

Organizacja i zarządzanie oświatą

Organizacja i zarządzanie oświatą Organizacja i zarządzanie oświatą Informacje o usłudze Numer usługi 2016/04/08/7405/7768 Cena netto 1 250,00 zł Cena brutto 1 250,00 zł Cena netto za godzinę 12,25 zł Cena brutto za godzinę 12,25 Możliwe

Bardziej szczegółowo

AKTYWNE FORMY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

AKTYWNE FORMY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi Dzięki skutecznemu zarządzaniu zasobami ludzkimi firma moŝe budować trwałą przewagę konkurencyjną. Dobrze zmotywowany, lojalny zespół efektywniej przyczynia

Bardziej szczegółowo

Obsługa i komunikacja z trudnym Pacjentem

Obsługa i komunikacja z trudnym Pacjentem Oferta na przeprowadzenie autorskiego szkolenia: Obsługa i komunikacja z trudnym Pacjentem dedykowana dla Pana Adama Szlęzaka Prezesa Zarządu Autorki: dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk, Agnieszka Biernacka

Bardziej szczegółowo

Szkolenie Jak sobie radzić z trudnym Klientem

Szkolenie Jak sobie radzić z trudnym Klientem PROGRAM DLA BASENÓW I OBIEKTÓW SPORTOWYCH Szkolenie Jak sobie radzić z trudnym Klientem dla kasjerów, działów obsługi Klienta, służby ratowniczej itp. Obiekty sportowe kierujące swoją ofertę do ogółu społeczności

Bardziej szczegółowo

Powitaj w gronie swoich pracowników wykwalifikowanego specjalistę ds. HR

Powitaj w gronie swoich pracowników wykwalifikowanego specjalistę ds. HR Powitaj w gronie swoich pracowników wykwalifikowanego specjalistę ds. HR BODiE, bo liczy się wiedza 2 S t r o n a Wszystkich pracowników banków spółdzielczych uczestniczących w projekcie SGB HR nowoczesne

Bardziej szczegółowo

Biografie konsultantów

Biografie konsultantów Biografie konsultantów Rada Programowa Mariusz Kunda +48 605 549 913 Absolwent prawa na UMK w Toruniu, MBA Carlson Business School University Minnessota/SGH w Warszawie; studia podyplomowe: Organizacja

Bardziej szczegółowo

Izabela Krzyszycha. Portfolio zawodowe. T: +48 664 020 064 Blog: krzyszychaonline.pl W: nowetrendy.com.pl @: izabela.krzyszycha@nowetrendy.com.

Izabela Krzyszycha. Portfolio zawodowe. T: +48 664 020 064 Blog: krzyszychaonline.pl W: nowetrendy.com.pl @: izabela.krzyszycha@nowetrendy.com. KREATYWNOŚĆ JAKOŚĆ HUMOR Izabela Krzyszycha Portfolio zawodowe T: +48 664 020 064 Blog: krzyszychaonline.pl W: nowetrendy.com.pl @: izabela.krzyszycha@nowetrendy.com.pl KWALIFIKACJE PROFESJONALIZM NIEZAWODNOŚĆ

Bardziej szczegółowo

1. Wybrane psychologiczne problemy organizacji i zarządzania (12 godz.) 2. Zachowania ludzi w organizacji (8 godz.)

1. Wybrane psychologiczne problemy organizacji i zarządzania (12 godz.) 2. Zachowania ludzi w organizacji (8 godz.) 1. Wybrane psychologiczne problemy organizacji i zarządzania (12 godz.) Kulturowe i społeczne uwarunkowania kierowania ludźmi Style kierowania Menedżer a przywódca Ewolucja koncepcji przywództwa Zachowania

Bardziej szczegółowo

tryb stacjonarny Zarządzanie procesami szkoleniowymi

tryb stacjonarny Zarządzanie procesami szkoleniowymi MODUŁ praktyczny do bloku zajęć specjalizacyjnych - opis tryb stacjonarny Nazwa modułu Warunki uczestnictwa Zarządzanie procesami szkoleniowymi Zgodnie z wymogami SWPS Moduł skierowany jest do wszystkich

Bardziej szczegółowo

Program. Coaching menedżerski Techniki i narzędzia w zarządzaniu Cel szkolenia:

Program. Coaching menedżerski Techniki i narzędzia w zarządzaniu Cel szkolenia: Program Coaching menedżerski Techniki i narzędzia w zarządzaniu. 14.12.2015 godz. 09:00 17.00 Sala konferencyjna AHK Polska ul. Miodowa 14, Warszawa Cel szkolenia: Szkolenie przybliża istotę, założenia

Bardziej szczegółowo

Profesjonalny HR Biznes Partner

Profesjonalny HR Biznes Partner Warszawa 26 27 czerwca SZKOLENIE PRZEZNACZONE DLA: Profesjonalny managerów HR ów konsultantów HR sp. ds. rekrutacji KLUCZOWE zagadnienia Rola a w zarządzaniu zmianą Cechy przywódcze niezbędne do pełnienia

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie zasobami ludzkimi - specjalizacja: specjalista ds. HR

Zarządzanie zasobami ludzkimi - specjalizacja: specjalista ds. HR Zarządzanie zasobami ludzkimi - specjalizacja: specjalista ds. HR Informacje o usłudze Numer usługi 2016/04/08/7405/7726 Cena netto 5 000,00 zł Cena brutto 5 000,00 zł Cena netto za godzinę 28,74 zł Cena

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Firmie

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Firmie Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Firmie OTREK Training and Consulting Sp. Z o.o. Ul. Fabryczna 10; Wrocław 09-10.05.2017 r. Termin szkolenia: 09-10 maja 2017 r. 1. Adresaci szkolenia: Szkolenie skierowane

Bardziej szczegółowo

Doradztwo zawodowe z elementami coachingu

Doradztwo zawodowe z elementami coachingu Doradztwo zawodowe z elementami coachingu WSB Gdynia - Studia podyplomowe Opis kierunku Doradztwo zawodowe z elementami coachingu - studia w WSB w Gdyni Profesja doradcy zawodowego to możliwość wykonywania

Bardziej szczegółowo

1. Kierowanie zespołem _ trening menadżerski _ 2890 / dzień szkoleniowy / grupę do 10 osób

1. Kierowanie zespołem _ trening menadżerski _ 2890 / dzień szkoleniowy / grupę do 10 osób Strona1 Proces zarządzania i przywództwa 1. Kierowanie zespołem _ trening menadżerski _ 2890 / dzień szkoleniowy / grupę do 10 2. Rekrutacja i selekcja pracowników call center / telemarketerów _ 2800 /

Bardziej szczegółowo

Profesjonalne bezpłatne szkolenia dla kobiet. Zarządzanie efektywnością personelu w firmie uwzględniające różnorodność wiekową

Profesjonalne bezpłatne szkolenia dla kobiet. Zarządzanie efektywnością personelu w firmie uwzględniające różnorodność wiekową Profesjonalne bezpłatne szkolenia dla kobiet Zarządzanie efektywnością personelu w firmie uwzględniające różnorodność wiekową Do kogo skierowane są szkolenia? Szkolenie skierowane jest do Ciebie jeśli:

Bardziej szczegółowo

Assessment & Development Center najskuteczniejsze metody selekcji i planowania rozwoju personelu. Poziom II - Rozwój kompetencji Asesora.

Assessment & Development Center najskuteczniejsze metody selekcji i planowania rozwoju personelu. Poziom II - Rozwój kompetencji Asesora. Assessment & Development Center najskuteczniejsze metody selekcji i planowania rozwoju personelu. Poziom II - Rozwój kompetencji Asesora. ADRESACI SZKOLENIA Szkolenie przeznaczone jest dla osób posiadających

Bardziej szczegółowo

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Do kogo skierowane jest szkolenie? A K A D E M I A H R Do kogo skierowane jest szkolenie? Osoby zarządzające w obszarze HR Osoby pracujące na stanowiskach specjalistycznych oraz HR Biznes Partnerzy Osoby przygotowywane do objęcia stanowiska

Bardziej szczegółowo

Menadżer jako szkoleniowiec kadry pracowniczej

Menadżer jako szkoleniowiec kadry pracowniczej Menadżer jako szkoleniowiec kadry pracowniczej Duża rotacja pracowników w gastronomi i hotelarstwie to przykry fakt, z którym większość polskich pracodawców zmaga się w pracy każdego dnia. Trudno wciąż

Bardziej szczegółowo

T W Ó J P A R T N E R W P R O F E S J O N A L N Y M R O Z W O J U

T W Ó J P A R T N E R W P R O F E S J O N A L N Y M R O Z W O J U T W Ó J P A R T N E R W P R O F E S J O N A L N Y M R O Z W O J U O KURSIE Kurs CERTYFIKOWANY COACH I MENTOR BIZNESU rozwija umiejętności i nadaje uprawnienia do prowadzenia coachingu i mentoringu w biznesie.

Bardziej szczegółowo

Motywowanie i ocena pracy pracowników

Motywowanie i ocena pracy pracowników Motywowanie i ocena pracy pracowników Informacje o usłudze Numer usługi 2016/01/18/5728/1536 Cena netto 1 490,00 zł Cena brutto 1 832,70 zł Cena netto za godzinę 93,13 zł Cena brutto za godzinę 114,54

Bardziej szczegółowo

AKADEMIA HANDLU I ZARZĄDZANIA PIGMIUR

AKADEMIA HANDLU I ZARZĄDZANIA PIGMIUR Niniejszym oddajemy do Państwa dyspozycji nowy projekt szkoleniowy przygotowany przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Projekt realizowany będzie pod nazwą: AKADEMIA HANDLU I ZARZĄDZANIA

Bardziej szczegółowo

PROGRAM KSZTAŁCENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH AKADEMIA TRENERÓW BIZNESU

PROGRAM KSZTAŁCENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH AKADEMIA TRENERÓW BIZNESU PROGRAM KSZTAŁCENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH AKADEMIA TRENERÓW BIZNESU 1. Nazwa studiów podyplomowych: Akademia trenerów biznesu 2. Zwięzły opis kierunku Studia podyplomowe Akademia trenerów biznesu prowadzone

Bardziej szczegółowo

BIZNES. osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą - mikroprzedsiębiorstwo NIP 6971137130 REGON 811694064

BIZNES. osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą - mikroprzedsiębiorstwo NIP 6971137130 REGON 811694064 TEICHERT & PARTNERS PSYCHOLOGIA I BIZNES HUBERT TEICHERT Dane identyfikacyjne Nazwa stosowana w obrocie gospodarczym Forma prawna TEICHERT & PARTNERS PSYCHOLOGIA I BIZNES osoby fizyczne prowadzące działalność

Bardziej szczegółowo

MISTRZ I UCZEŃ - model kształcenia praktycznego

MISTRZ I UCZEŃ - model kształcenia praktycznego Spotkanie branżowe dla studentów i pracodawców Kierunek: INFORMATYKA NOWOCZESNE PLATFORMY INFORMATYCZNE COLLEGIUM MAZOVIA Innowacyjna Szkoła Wyższa realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

Bardziej szczegółowo

SET DLA PROFESJONALISTÓW

SET DLA PROFESJONALISTÓW Jesteśmy członkiem: Pomagamy: SET DLA PROFESJONALISTÓW SZKOLENIA BEZPŁATNE Temat: COACHING W ORGANIZACJI Wdrażanie i zwiększanie efektywności coachingu w biznesie. Informator dla Uczestnika " Stwarzamy

Bardziej szczegółowo

Specjalizacja: Zarządzanie projektami (I)

Specjalizacja: Zarządzanie projektami (I) Specjalizacja: Zarządzanie projektami (I) Osoba koordynująca: dr inż. Tomasz Pieciukiewicz Tomasz.Pieciukiewicz1@pjwstk.edu.pl Czego uczymy. Umiejętności po ukończeniu specjalizacji. Celem specjalizacji

Bardziej szczegółowo

SET DLA PROFESJONALISTÓW

SET DLA PROFESJONALISTÓW Jesteśmy członkiem: Pomagamy: SET DLA PROFESJONALISTÓW SZKOLENIA BEZPŁATNE Temat: PROJEKTOWANIE EFEKTYWNYCH SZKOLEŃ I PROCESÓW ROZWOJOWYCH Informator dla Uczestnika " Stwarzamy możliwości do rozwoju kreując

Bardziej szczegółowo

tryb niestacjonarny Zarządzanie procesami szkoleniowymi

tryb niestacjonarny Zarządzanie procesami szkoleniowymi MODUŁ 2 Nazwa modułu Warunki uczestnictwa Zarządzanie procesami szkoleniowymi Zgodnie z wymogami SWPS Moduł skierowany jest do wszystkich Studentów, którzy pracują w działach HR, Szkoleń lub w przyszłości

Bardziej szczegółowo

WDRAŻANIE PROGRAMU MENTORINGU W ORGANIZACJI

WDRAŻANIE PROGRAMU MENTORINGU W ORGANIZACJI Szkolenie otwarte WDRAŻANIE PROGRAMU MENTORINGU W ORGANIZACJI 19 20 maja 2015 r. Grupa Doradcza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.k. ul. Grzyśki 16, 40-560 Katowice Tel. 32 253 67 14 15 fax 32

Bardziej szczegółowo

Agenda prezentacji: O firmie Marschall Polska Sp. z o.o. Oferta Marschall Polska Sp. z o.o. Świadomość Biznesowa. Doradztwo HR. Doradztwo Sprzedaż

Agenda prezentacji: O firmie Marschall Polska Sp. z o.o. Oferta Marschall Polska Sp. z o.o. Świadomość Biznesowa. Doradztwo HR. Doradztwo Sprzedaż PREZENTACJA FIRMY Agenda prezentacji: O firmie Marschall Polska Sp. z o.o. Oferta Marschall Polska Sp. z o.o. Świadomość Biznesowa Doradztwo HR Doradztwo Sprzedaż Szkolenia i Warsztaty Coaching ICC Referencje

Bardziej szczegółowo

Assessment & Development Center najskuteczniejsze metody selekcji i planowania rozwoju personelu. Poziom I - Administrator sesji.

Assessment & Development Center najskuteczniejsze metody selekcji i planowania rozwoju personelu. Poziom I - Administrator sesji. Assessment & Development Center najskuteczniejsze metody selekcji i planowania rozwoju personelu. Poziom I - Administrator sesji. ADRESACI SZKOLENIA Szkolenie przeznaczone jest dla osób realizujących w

Bardziej szczegółowo

Praktyki zarządzania talentami w Polsce. Badanie House of Skills, 2015

Praktyki zarządzania talentami w Polsce. Badanie House of Skills, 2015 Praktyki zarządzania talentami w Polsce Badanie House of Skills, 2015 Co badaliśmy? Jakie zmiany dokonały się w ramach zarządzania talentami na polskim rynku w ciągu ostatnich 10 lat? Jakie praktyki i

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie Studia stacjonarne Stopień studiów: Iº Rok studiów: II

Zarządzanie Studia stacjonarne Stopień studiów: Iº Rok studiów: II TEMATYKI SEMINARIÓW Zarządzanie Studia stacjonarne Stopień studiów: Iº Rok studiów: II Zapisy na seminarium: 18 lutego w godz. 13:15 Proponowane tematy (obszary) prac licencjackich: Prof. nadzw. dr hab.

Bardziej szczegółowo

Certyfikowany Kurs Kompetencji Coacha i Mentora dla menedżerów i coachów

Certyfikowany Kurs Kompetencji Coacha i Mentora dla menedżerów i coachów Certyfikowany Kurs Kompetencji Coacha i Mentora dla menedżerów i coachów Jedyny w Polsce certyfikowany przez Association for Coaching (AC) kurs Coachingu i Mentoringu Warszawa 2015 1 O coachingu i mentoringu

Bardziej szczegółowo

WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH. Studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne Kierunek Zarządzanie Specjalność KOMUNIKACJA MARKETINGOWA

WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH. Studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne Kierunek Zarządzanie Specjalność KOMUNIKACJA MARKETINGOWA Studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne Kierunek Zarządzanie Specjalność KOMUNIKACJA MARKETINGOWA Profil absolwenta Absolwenci specjalności są przygotowani do: pracy na stanowiskach menedżerów i

Bardziej szczegółowo

Windykacja należności handlowych

Windykacja należności handlowych Windykacja należności handlowych Informacje o usłudze Numer usługi 2016/03/11/7120/5877 Cena netto 300,00 zł Cena brutto 369,00 zł Cena netto za godzinę 75,00 zł Cena brutto za godzinę 92,25 Możliwe współfinansowanie

Bardziej szczegółowo

Psychologia sprzedaży

Psychologia sprzedaży Psychologia sprzedaży Informacje o usłudze Numer usługi 2016/05/04/5005/8977 Cena netto 300,00 zł Cena brutto 369,00 zł Cena netto za godzinę 50,00 zł Cena brutto za godzinę 61,50 Możliwe współfinansowanie

Bardziej szczegółowo

WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH. Studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne Kierunek Zarządzanie Specjalność KOMUNIKACJA MARKETINGOWA

WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH. Studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne Kierunek Zarządzanie Specjalność KOMUNIKACJA MARKETINGOWA Studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne Kierunek Zarządzanie Specjalność KOMUNIKACJA MARKETINGOWA Profil absolwenta MARKETING COMMUNICATION MANAGER menedżer/ekspert/doradca w zakresie komunikacji

Bardziej szczegółowo

Studia menedżerskie. Opis kierunku. WSB Opole - Studia podyplomowe. ,,Studia menedżerskie'' - studia podyplomowe w WSB w Opolu- edycja VI.

Studia menedżerskie. Opis kierunku. WSB Opole - Studia podyplomowe. ,,Studia menedżerskie'' - studia podyplomowe w WSB w Opolu- edycja VI. Studia menedżerskie WSB Opole - Studia podyplomowe Opis kierunku,,studia menedżerskie'' - studia podyplomowe w WSB w Opolu- edycja VI. Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga od menedżerów zdolności do osiągania

Bardziej szczegółowo

KONSULTANT DS. POZYSKIWANIA ŚRODKÓW UE NA ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTW W LATACH 2014 2020

KONSULTANT DS. POZYSKIWANIA ŚRODKÓW UE NA ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTW W LATACH 2014 2020 NOWE SZANSE DLA PRZEDSIĘBIORSTW KONSULTANT DS. POZYSKIWANIA ŚRODKÓW UE NA ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTW W LATACH 2014 2020 Termin i miejsce szkolenia: Edycja VIII: Wrocław: 15-16 czerwca 2015 r. i 22-23 czerwca

Bardziej szczegółowo

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE:

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE: Z ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE: WSPARCIE ROZWOJU PRACOWNIKÓW W FIRMIE RODZIN- NEJ: ABC DORADZTWA, MENTORINGU Zespół Projektu Firmy Rodzinne ma przyjemność zaprosić na szkolenie: Wsparcie rozwoju pracowników

Bardziej szczegółowo

Specjalność Menedżer Sportu i Rekreacji. Wychowanie Fizyczne - studia II stopnia

Specjalność Menedżer Sportu i Rekreacji. Wychowanie Fizyczne - studia II stopnia Specjalność Menedżer Sportu i Rekreacji Wychowanie Fizyczne - studia II stopnia Jaki jest idealny kandydat? Zainteresowany kształtowaniem nowoczesnego rynku sportu i rekreacji. Zainteresowany marketingiem

Bardziej szczegółowo

Oferta szkoleniowa. Stowarzyszenia Centrum Edukacji CEL

Oferta szkoleniowa. Stowarzyszenia Centrum Edukacji CEL Oferta szkoleniowa Stowarzyszenia Centrum Edukacji CEL W swojej ofercie posiadamy szkolenia z zakresu: 1. Zarządzania projektami Wprowadzenie do zarządzania projektami, Metody i narzędzia stosowane w zarządzaniu

Bardziej szczegółowo

Kurs HR Business Partner

Kurs HR Business Partner Kurs HR Business Partner Informacje o usłudze Numer usługi 2016/01/08/7543/887 Cena netto 4 900,00 zł Cena brutto 6 027,00 zł Cena netto za godzinę 87,50 zł Cena brutto za godzinę 107,63 Możliwe współfinansowanie

Bardziej szczegółowo

Doradztwo zawodowe i psychospołeczne z e-doradztwem (3 semestry)

Doradztwo zawodowe i psychospołeczne z e-doradztwem (3 semestry) Doradztwo zawodowe i psychospołeczne z e-doradztwem (3 semestry) WSB Szczecin - Studia podyplomowe Opis kierunku Doradztwo zawodowe i psychospołeczne z e-doradztwem studia podyplomowe w WSB w Szczecinie

Bardziej szczegółowo

Poziom 5 EQF Starszy trener

Poziom 5 EQF Starszy trener Poziom 5 EQF Starszy trener Opis Poziomu: Trener, który osiągnął ten poziom rozwoju kompetencji jest gotowy do wzięcia odpowiedzialności za przygotowanie i realizację pełnego cyklu szkoleniowego. Pracuje

Bardziej szczegółowo

Szkolenie - Zarządzanie zmianą i budowanie zaangażowania pracowników.

Szkolenie - Zarządzanie zmianą i budowanie zaangażowania pracowników. Szkolenie - Zarządzanie zmianą i budowanie zaangażowania pracowników. Informacje o usłudze Numer usługi 2016/05/29/5911/9896 Cena netto 990,00 zł Cena brutto 1 217,00 zł Cena netto za godzinę 61,88 zł

Bardziej szczegółowo

Akademia coachingu. Opis kierunku. WSB Gdańsk - Studia podyplomowe. Akademia coachingu - studia w WSB w Gdańsku.

Akademia coachingu. Opis kierunku. WSB Gdańsk - Studia podyplomowe. Akademia coachingu - studia w WSB w Gdańsku. Akademia coachingu WSB Gdańsk - Studia podyplomowe Opis kierunku Akademia coachingu - studia w WSB w Gdańsku. Osoby chcące osiągać wybitne rezultaty, np. w biznesie, sporcie, życiu osobistym coraz chętniej

Bardziej szczegółowo

DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KADR szkolenia tematyczne

DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KADR szkolenia tematyczne DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KADR szkolenia tematyczne Kim jesteśmy? recruit.pl to nowoczesna agencja doradztwa personalnego i szkoleń oraz dostawca rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą

Bardziej szczegółowo

Dr Marcin Gołembski sylwetka biznesowa

Dr Marcin Gołembski sylwetka biznesowa Dr Marcin Gołembski sylwetka biznesowa Prezentowane obszary 1. Notka biograficzna 2. Działalność szkoleniowa 3. Działalność biznesowa 4. Działalność naukowo dydaktyczna 5. Wybrani klienci Notka biograficzna

Bardziej szczegółowo

Lista szkoleń. Finansowane ze środków EFS. Lp. Nazwa szkolenia (kursu/warsztatu szkoleniowego) Kod ob. szk. Liczba godz.

Lista szkoleń. Finansowane ze środków EFS. Lp. Nazwa szkolenia (kursu/warsztatu szkoleniowego) Kod ob. szk. Liczba godz. Lista szkoleń Lp. Nazwa szkolenia (kursu/warsztatu szkoleniowego) Kod ob. szk. Liczba godz. Orientacyjna cena dla uczestnika Egzamin końcowy 1 ABC przedsiębiorczości 10 30 150,00 tak nie 2 ABC przedsiębiorczości

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami Zarządzanie projektami WSB Szczecin - Studia podyplomowe Opis kierunku Zarządzanie projektami - studia na WSB w Szczecinie Podczas nauki słuchacze nabędą umiejętności zastosowania najlepszych, najnowszych

Bardziej szczegółowo

PROWADZENIE ROZMÓW REKRUTACYJNYCH WARSZTATY PRAKTYCZNE DLA MENEDŻERÓW

PROWADZENIE ROZMÓW REKRUTACYJNYCH WARSZTATY PRAKTYCZNE DLA MENEDŻERÓW Warszawa OFERTA PDF Szanowni Państwo, Przedstawiamy ofertę szkolenia z zakresu prowadzenia rozmów rekrutacyjnych warsztaty Agnieszki Michalskiej - Rechowicz. Zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami

Bardziej szczegółowo

Strategie sprzedaży (studia tradycyjne)

Strategie sprzedaży (studia tradycyjne) Strategie sprzedaży (studia tradycyjne) WSB Poznań - Studia podyplomowe Opis kierunku Strategie sprzedaży - studia podyplomowe na WSB w Poznaniu Skuteczna i korzystna sprzedaż jest warunkiem sukcesu w

Bardziej szczegółowo

Skuteczna oferta handlowa

Skuteczna oferta handlowa Skuteczna oferta handlowa Informacje o usłudze Numer usługi 2016/03/17/7120/6365 Cena netto 300,00 zł Cena brutto 369,00 zł Cena netto za godzinę 75,00 zł Cena brutto za godzinę 92,25 Możliwe współfinansowanie

Bardziej szczegółowo

Analiza Transakcyjna dla coachów

Analiza Transakcyjna dla coachów Analiza Transakcyjna dla coachów Poznań Skontaktuj się z nami i zapisz: tel. 606 42 42 00 lub 61 657 09 77 mail: spotkanie@spotkanie.edu.pl Skuteczność przez zaangażowanie Analiza Transakcyjna to złożona

Bardziej szczegółowo

Krótka prezentacja firmy Carpenter Consulting IMSA Poland. usługa: direct search

Krótka prezentacja firmy Carpenter Consulting IMSA Poland. usługa: direct search Krótka prezentacja firmy Carpenter Consulting IMSA Poland usługa: direct search fakty na temat Carpenter Consulting 8 lat w branży doradztwa personalnego obecni w 22 krajach jako członek IMSA: Austria,

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing ZARZĄDZANIE MARKĄ Doradztwo i outsourcing Pomagamy zwiększać wartość marek i maksymalizować zysk. Prowadzimy projekty w zakresie szeroko rozumianego doskonalenia organizacji i wzmacniania wartości marki:

Bardziej szczegółowo

PROFESJONALNY REKRUTER. Naucz się szukać, oceniać i zdobywać najlepszych kandydatów do pracy w Twojej firmie

PROFESJONALNY REKRUTER. Naucz się szukać, oceniać i zdobywać najlepszych kandydatów do pracy w Twojej firmie PROFESJONALNY REKRUTER Naucz się szukać, oceniać i zdobywać najlepszych kandydatów do pracy w Twojej firmie Termin: 22 września 2017r. Miejsce szkolenia: Kraków, Best Western Efekt Express Kraków Hotel

Bardziej szczegółowo

Absolwenci specjalności Public Relations pracować w następujących obszarach:

Absolwenci specjalności Public Relations pracować w następujących obszarach: PLAN STUDIÓW NA KIERUNKU: Komunikacja wizerunkowa (reklama, public relations, branding) Studia niestacjonarne I stopnia (licencjackie) SPECJALNOŚĆ: public relations PROGRAM OBOWIĄZUJĄCY OD ROKU AKADEMICKIEGO

Bardziej szczegółowo

Sukces to dopiero początek. Prezentacja firmy PROFES

Sukces to dopiero początek. Prezentacja firmy PROFES Sukces to dopiero początek Prezentacja firmy PROFES Misja i wartości Misja Doskonalić biznes, otoczenie i siebie Fascynuje nas uwalnianie potencjału tkwiącego w ludziach i w organizacjach. Pomagamy ustanawiać

Bardziej szczegółowo

Szkolenie - Komunikacja w życiu osobistym,

Szkolenie - Komunikacja w życiu osobistym, Szkolenie - Komunikacja w życiu osobistym, Informacje o usłudze Numer usługi 2016/05/30/5911/9971 Cena netto 990,00 zł Cena brutto 1 217,00 zł Cena netto za godzinę 61,88 zł Cena brutto za godzinę 76,06

Bardziej szczegółowo

Biografie konsultantów

Biografie konsultantów Biografie konsultantów Mariusz Kunda +48 605 549 913 Absolwent prawa na UMK w Toruniu, MBA Carlson Business School University Minnessota/SGH w Warszawie; studia podyplomowe: Organizacja i Zarządzanie SGH

Bardziej szczegółowo

Menadżer jako szkoleniowiec kadry pracowniczej

Menadżer jako szkoleniowiec kadry pracowniczej Menadżer jako szkoleniowiec kadry pracowniczej Duża rotacja pracowników w gastronomi i hotelarstwie to przykry fakt, z którym większość polskich pracodawców zmaga się w pracy każdego dnia. Trudno wciąż

Bardziej szczegółowo

Warsztaty otwarte. Program styczeo czerwiec 2011. sprzedaż obsługa zarządzanie

Warsztaty otwarte. Program styczeo czerwiec 2011. sprzedaż obsługa zarządzanie Warsztaty otwarte Program styczeo czerwiec 2011 sprzedaż obsługa zarządzanie 1 Maciej Buś Dyrektor Programowy Akademii Telemarketingu, Prezes Instytutu Contact Center. Akademia Telemarketingu to kompleksowe

Bardziej szczegółowo

WARTOŚCIOWANIE I OPISY STANOWISK PRACY

WARTOŚCIOWANIE I OPISY STANOWISK PRACY I miejsce w rankingu firm szkoleniowych wg Gazety Finansowej 26-27 lutego, Warszawa Warszawa WARTOŚCIOWANIE I OPISY Klasyfikacja metod wartościowania pracy wskazanie na wady i zalety Konstrukcja opisu

Bardziej szczegółowo

PODYPLOMOWE STUDIA MENEDŻERSKIE

PODYPLOMOWE STUDIA MENEDŻERSKIE PODYPLOMOWE STUDIA MENEDŻERSKIE Jak zarządzać efektywnie - praktyczny, wieloaspektowy trening umiejętności menedżerskich TERMIN od: 21.10.2017 TERMIN do: 14.10.2018 CZAS TRWANIA:24 dni MIEJSCE: Gdańsk

Bardziej szczegółowo

HARMONOGRAM SZKOLEŃ OTWARTYCH 2015

HARMONOGRAM SZKOLEŃ OTWARTYCH 2015 HARMONOGRAM SZKOLEŃ OTWARTYCH 2015 FINANSE I CONTROLLING Analiza finansowa - jak podejmować właściwe decyzje finansowe Controlling dla zaawansowanych warsztaty Finanse dla niefinansistów - jak zrozumieć

Bardziej szczegółowo

Doradztwo zawodowe i coaching kariery

Doradztwo zawodowe i coaching kariery Doradztwo zawodowe i coaching kariery WSB Opole - Studia podyplomowe Opis kierunku Doradztwo zawodowe i coaching kariery - studia w WSB w Opolu edycja I. Studia nadają kwalifikacje do nauczania doradztwa

Bardziej szczegółowo

Beata Krawczyk-Bryłka

Beata Krawczyk-Bryłka Opis Książka jest poświęcona wybranym procesom zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie. Przygotowana została jako podręcznik dla osób, które odpowiadają za te procesy w organizacji, i tych, które

Bardziej szczegółowo

Oferta szkoleniowa. Trener na fali cykl warsztatów doskonalących. www.aer.arp.gda.pl. Gdańsk 2013

Oferta szkoleniowa. Trener na fali cykl warsztatów doskonalących. www.aer.arp.gda.pl. Gdańsk 2013 Oferta szkoleniowa Trener na fali cykl warsztatów doskonalących Gdańsk 2013 www.aer.arp.gda.pl AGENCJA ROZWOJU POMORZA S.A. Agencja Rozwoju Pomorza S.A. (ARP S.A.) powstała w 1992 r.. Jest instytucją wyznaczającą

Bardziej szczegółowo

OFERTA SZKOLENIOWA 2013/2014 MIARA SUKCESU SUKCES NA MIARĘ

OFERTA SZKOLENIOWA 2013/2014 MIARA SUKCESU SUKCES NA MIARĘ OFERTA SZKOLENIOWA 2013/2014 MIARA SUKCESU SUKCES NA MIARĘ MIARA SUKCESU SUKCES NA MIARĘ OFERTA MIARA SUKCESU SUKCES NA MIARĘ SZKOLENIOWA 2013/2014 Szanowni Państwo, KATEGORIE: HUMAN 2 RESOURCES ZARZĄDZANIE

Bardziej szczegółowo

Temat szkolenia: Termin Miejsce Cena netto

Temat szkolenia: Termin Miejsce Cena netto HARMONOGRAM SZKOLEŃ OTWARTYCH 2011r SZKOLENIA Z ZAKRESU FINANSÓW: ANALIZA FINANSOWA DLA NIEFINANSISTÓW 26-28 września ANALIZA FINANSOWA PRZEDSIĘBIORSTWA 28-29 listopada 5-7 grudnia Łódź- 1100 ANALIZA I

Bardziej szczegółowo

Szkolenia & coaching. Szanowni Paostwo,

Szkolenia & coaching. Szanowni Paostwo, Szanowni Paostwo, przedstawiamy harmonogram szkoleo otwartych oraz coachingu dla firm, administracji publicznej oraz osób prywatnych. Cechuje nas otwartośd, elastycznośd i indywidualne podejście do każdego

Bardziej szczegółowo

TRENER VCC: PROFESJONALNA SZKOŁA DLA TRENERÓW Z EGZAMINEM VCC CO NAS WYRÓŻNIA? KORZYŚCI PŁYNĄCE Z UDZIAŁU W

TRENER VCC: PROFESJONALNA SZKOŁA DLA TRENERÓW Z EGZAMINEM VCC CO NAS WYRÓŻNIA? KORZYŚCI PŁYNĄCE Z UDZIAŁU W TRENER VCC PROFESJONALNA SZKOŁA DLA TRENERÓW Z EGZAMINEM VCC Program adresujemy do wszystkich, którzy stanęli w swej karierze zawodowej przed wyzwaniem pracy z grupą. Zachęcamy do udziału przede wszystkim

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami Zarządzanie projektami WSB Bydgoszcz - Studia podyplomowe Opis kierunku Zarządzanie projektami - Studia w WSB w Bydgoszczy Zarządzanie projektami przestaje być domeną dużych korporacji. Również coraz wię

Bardziej szczegółowo