WSPÓŁPRACY KREACJE OPARTE NA WIELOLETNIEJ D +

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "WSPÓŁPRACY KREACJE OPARTE NA WIELOLETNIEJ D +"

Transkrypt

1 D + KREACJE OPARTE NA WIELOLETNIEJ WSPÓŁPRACY PUNKT WYJŚCIA Wieloletnie zaangażowanie agencji w pracę nad daną marką jest podstawą w budowaniu stabilnej i satysfakcjonującej relacji z Klientami. Doskonała znajomość brandu ze strony agencji pociąga za sobą prezentacje zgodne z przyjętą linią wizerunkową. Taka oparta na wzajemnym zrozumieniu kooperacja buduje zaufanie i pewność ze strony Klienta, że powstające projekty będą zgodne z przyjętą strategią biznesową. NASZE ROZWIĄZANIA W niektórych przypadkach pojedyncze projekty zaproponowane przez agencję DEPLUS STUDIO zaowocowały wieloletnią współpracą, która przerodziła się w kolejne, cieszące się europejskim uznaniem realizacje. Przygotowywanie udanych kompleksowych kampanii jest zasługą doświadczonego studia graficznego, które buduje zaufanie wymagających Klientów jako zewnętrzny ekspert w zakresie kreowania wizerunku.

2 CASE MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO Muzeum Powstania Warszawskiego uchodzi za jedno z najlepszych i najnowocześniejszych muzeów w Polsce. Muzeum, jako instytucja kulturalna, podejmuje próbę dokładnego i bezstronnego przedstawienia wydarzeń z 1944 roku oraz opisania warunków życia pod okupacją niemiecką, w latach Słynie z prezentowania historii w atrakcyjny i przystępny sposób nie tylko poprzez muzealne ekspozycje, ale również poprzez szereg inicjatyw kulturalnych, wydawanych albumów i książek. DATA OTWARCIA: 2004 r.

3 MÓWI WARSZAWA POWIEŚĆ NA 21 GŁOSÓW PUBLIKACJA CASE STUDY MPW* *MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO BRIEF WARSZAWA MÓWI to pisarski eksperyment, który powstał z inicjatywy Pana Marka Kochana. Zaprosił on do wspólnej powieści 21 pisarzy w różnym wieku i o różnych stylach literackich. Książka ta jest o tyle unikalna, że w opowiadaniach, które specjalnie do niej zostały napisane panowała całkowita dowolność. Nadrzędny był jedynie temat miasto Warszawa. Pełną wiedzę o kompendium powieści posiadał jedynie jej inicjator, wydawcy, redaktorzy, korektorzy i nasza Agencja którą zaproszono do opracowania szaty graficznej. Autorzy mieli szansę zaznajomienia się z publikacją, którą współtworzyli w tym samym momencie, co czytelnicy, czyli podczas premiery w Muzeum Powstania Warszawskiego, głównego współwydawcy i patrona. REALIZACJA KSIĄŻKA została podzielona na trzy główne rozdziały tematyczne. Każdy z nich ma odmienny charakter i porusza inne zagadnienia. Utrzymaliśmy tą trójdzielność również w grafice, tworząc z niej klucz projektu. Zróżnicowaliśmy kolorystycznie i wizualnie każdą z trzech część powieści poprzez indywidualne layouty i zastosowanie różnych technik ilustracyjnych. Ponadto opracowaliśmy literacki spacer po Warszawie. Nanosząc na zinterpretowaną przez nas mapę miasta miejsca w których rozgrywa się fabuła poszczególnych opowiadań. Dzięki tak przyjętym założeniom stworzyliśmy mocny i dynamiczny projekt odzwierciedlający graficzne idee głównego autora: cyt:. Jest to pierwsza wielogłosowa powieść o Warszawie... Panie Panowie poproszę o ciszę Mówi Warszawa!

4 PAMIĄTKOWY EGZEMPLARZ Z PODZIĘKOWANIAMI OD AUTORÓW

5 1 2 1_ MAPA - AUTORZY OPOWIADAŃ 2_ STRONA TYTUŁOWA

6 2 1 1_ MAPA - MIEJSCA WYDARZEŃ 2_ STRONA TYTUŁOWA

7 1_ ROZDZIAŁ 1 PRZYKŁADOWE STRONY

8 1_ ROZDZIAŁ 2 PRZYKŁADOWE STRONY

9 1_ ROZDZIAŁ 3 PRZYKŁADOWE STRONY

10 1_ KAMPANIA OUTDOOR OWA W METRZE

11 BROK ALBUM JAKIEGO NIE BYŁO PUBLIKACJA Za ten projekt zdobyliśmy dwie nagrody: Najlepsza Fotograficzna Publikacja Roku w kategorii album Bronze Award book layout (European Design Awards) BRIEF REALIZACJA CASE STUDY MPW* *MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO DEPLUS STUDIO zostało po raz kolejny zaangażowane w prestiżowy projekt sygnowany marką Muzeum Powstania Warszawskiego. Monograficzny album po rucznika Eugeniusza Lokajskiego o pseudonimie BROK, fotografa Powstania Warszawskiego. Album liczący 840 zdjęć miał za zadanie wyeksponować fotografie Eugeniusza Lokajskiego i uwspółcześnić ich przekaz i historię. ALBUM faktograficzny i fotograficzny album zaprojektowany w odważnej szacie graficznej. Historie przedstawione na zdjęciach zostały niejako przeniesione do współczesności, a dzięki wybranym zabiegom graficznym stają się bliższe młodszemu odbiorcy. Wykorzystano w nim rozwiązania polegające nanałożeniu kolorowej apli na biało-czarną grafikę, zdjęcia przedstawione w formie puzzli i te nawiązujące do internetowych buttonów, jako element nadający albumowi współczesnego charakteru. Album został podzielony na trzy części: Ludzie, Wydarzenia i Miejsca. We wstępie znalazła się biografia Lokajskiego zawierająca zdjęcia pochodzące sprzed wojny. Do opisów zdjęć wykorzystano urywki prasowe pochodzące z tamtych czasów oraz materiały z Archiwum Historii Mówionej Muzeum Powstania Warszawskiego. Wiele fragmentów to wspomnienia powstańców znajomych Eugeniusza Lokajskiego, uwiecznionych na zdjęciach. Uzupełniono je pracami przedwojennymi portretami ulubionej siostrzenicy oraz fotografiami sportowymi narciarzy w Zakopanem. WYSTAWA związana z promocją albumu Eugeniusza Lokajskiego BROK. Odmienne i nowoczesne ujęcie graficzne, zastosowane zarówno w albumie, jak i na wystawie miało na celu nadanie historycznym fotografiom współczesnego wymiaru. Odniesienie do współczesnych kodów kultur owych podkreślało niezwykle szczery i emocjonalny przekaz zgromadzonych na wystawie zdjęć.

12

13

14

15 1 1_ ALBUM ROZKŁADÓWKI

16 WYSTAWA zaproponowana, zorganizowana oraz zaprojektowana przez agencję DEPLUS STUDIO. AGENCJA znalazła dodatkowo sponsora eventu, który zgodził się sfinansować produkcję wszystkich materiałów. Przedsięwzięcie było następnie kontynuowane na ulicach Warszawy w formie realizacji outdoorowej.

17 NIEWINNI CZARODZIEJE NIEWINNA EKSPRESJA WARSZAWSKIEJ KULTURY BRIEF BTL CASE STUDY MPW* *MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO Festiwal co roku promuje wybrane postacie życia kulturalnego Warszawy i inspiruje młode pokolenia do większej aktywności na polu artystycznym i odkrywania nieznanej kultury i sztuki stolicy. Muzeum Powstania Warszawskiego, już po raz drugi, powierzyło agencji Baddog (DEPLUS STUDIO) oprawę graficzną Festiwalu Niewinni czarodzieje, tym razem nawiązującego do sylwetek Kabaretu Starszych Panów. REALIZACJA KEY VISUALE projekty stanowią rodzaj przenośni we wszystkich elementach layoutu. LOGO prosty współczesny znak jednoznacznie oddający charakter Festiwalu, 5 podkreśla cykliczność, a poprzez krój pisma nawiązuje do krojów pisma lat 50/60-tych, jej neonowy charakter przywołuje poprzednią identyfikację Niewinnych Czarodziei. CYLINDER, ŁAWECZKA atrybuty Starszych Panów, zostały celowo przedstawione dyskretnie, niemal poetycko. ODWRÓCENIE CYLINDRA stanowi bezpośrednie nawiązanie do tytułu Festiwalu. MAGIA jest dominantą projektu i została przedstawiona poprzez wizualizację muzyki i emocji jaką wywołuje artysta, któremu jest dedykowany plakat. W przypadku Agi Zaryan zastosowano monochromatyczność i jazz, jego rozwijającą się/narastającą i zmienną strukturę. W przypadku Biff jest to kolor, energia, dynamika oddająca charakter ich muzyki. Projekty mają bardzo plastyczny, niemalże malarski charakter i interpretują dwa odmienne koncerty, głównie przez pryzmat wykonawców, nie zapominając o wspólnych, łączących je elementach, czyli stałej i pełnej identyfikacji Festiwalu, czyli logo festiwalu, fonty czy zasady kompozycji. WSPÓŁCZESNOŚĆ tak jak w przypadku plakatów koncertowych, stanowiących interpretację muzyki wykonawców, tak we wszystkich materiałach związanych z programem layout został oparty na głównym odbiorcy Festiwalu jakim są młodzi ludzie, utożsamiający się z luźno i streetowo wystylizowanymi młodymi ludźmi z plakatów. Layout ma ekspresyjny, nowoczesny charakter, dobrze widoczny na tle ulicy. Celem Plakatu jest przyciągnąć i poinformować potencjalną grupę odbiorców, dlatego dominantą layoutu jest program Festiwalu.

18

19 2 1 1_ PLAKAT 2_ ZAPROSZENIE

20 PROGRAM FESTIWALU FESTIWAL WARSZAWSKI NIEWINNI CZARODZIEJE MAPA FESTIWALU FESTIWAL WARSZAWSKI NIEWINNI CZARODZIEJE _ PROGRAM

21 GAJCY JAK OPRAWIĆ POEZJĘ PUBLIKACJA BRIEF REALIZACJA CASE STUDY MPW* *MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO Baddog (DEPLUS STUDIO) było odpowiedzialne za projekt graficzny wyjątkowego wydawnictwa muzycznego o nazwie Gajcy. Na albumie znalazło się 18 utworów, skomponowanych przez najlepszych polskich muzyków rockowych takich jak m.in Kazik, Lech Janerka, Armia czy Agressivę 69 do wierszy Tadeusza Gajcego, jednego z najciekawszych poetów pokolenia wojennego. Celem albumu była prezentacja jego mało znanej, nieeksponowanej na codzień twórczości i dotarcie z jej przekazem do szerszego, niż tylko sympatycy poezji, grona odbiorców. ALBUM opracowanie graficzne wydawnictwa Gajcy albumu jak i plakatu koncertowego promującego album było analogiczne do stylu przyjętej wcześniej konwencji albumu Gajcy, Szyc, Pierończyk. Projekt był minimalistyczny pod kątem graficznym, merytorycznym jak i kolorystycznym. Za najważniejszy element layoutu posłużył znak graficzny logo projektu wzmocnione przez kontrast barwy. BOOKLET na załączonym do płyty booklecie znalazły się wszystkie wykonywane przez Borysa Szyca wiersze oraz komentarze dotyczące postaci Gajcego i jego twórczości. Projekt wykorzystuje trzy podstawowe kolory czerń, czerwień i biel i bazuje na visualach trzech głównych postaci projektu. Layout opierał się na interpretacji wierszy Gajcego wykorzystującej do tego celu packshoty wybranych przedmiotów metaforycznie nawiązujących do Powstania Warszawskiego. PLAKAT plakat typograficzny, ograniczający się wykorzystania logotypu projektu Gajcy oraz dominującego layoutu. Plakat promował koncert jednego z artystów występujących na płycie Lecha Janerki.

22

23

24 1 2 1_ PLAKAT 2_ ZAPROSZENIE

25

26 1 1_ ALBUM

27 GAJCY SZYC PIEROŃCZYK PROJEKT ARTYSTYCZNEJ TRÓJKI PUBLIKACJA BRIEF Muzeum Powstania Warszawskiego zwróciło się do studia graficznego DE- PLUS agencji Baddog o opracowanie nowoczesnej identyfikacji wizualnej projektu albumu Gajcy, Szyc, Pierończyk wydanego z okazji 65. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. To wyrafinowane przedsięwzięcie artystyczne opierało się na współczesnej interpretacji wierszy Tadeusza Gajcego w wykonaniu aktora młodego pokolenia Borysa Szyca, przy akompaniamencie wyjątkowych kompozycji muzycznych Adama Pierończyka. REALIZACJA ALBUM atutem całego wydawnictwa jest zaskakująca szata graficzna. Projekt graficzny albumu jest prosty, wręcz minimalistyczny zarówno pod kątem elementów graficznych, merytorycznych jak i przyjętej kolorystyki, dzięki czemu osiągnięto zakładany refleksyjno- -symboliczny charakter przedsięwzięcia Dominantą lay-outu jest prosty znak graficzny logo projektu wzmocnione przez kontrast barwy i uszlachetnienia digipacku w postaci tłoczeń. Projekt wykorzystuje trzy podstawowe kolory czerń, czerwień i biel. PLAKAT całość podporządkowana jest trzem kolorom podstawowym i eksponuje 3 główne postaci projektu Szyca, Pierończyka i Gajcego. Borys Szyc został przedstawiony jako ekspresyjna postać, saksofonistę Adama Pierończyka symbolizuje grafika oddająca przenikanie dźwięki i nostalgię jego kompozycji, a postać Tadeusza Gajcego wyraża mural. CASE STUDY MPW* *MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO BOOKLET na załączonym do płyty booklecie znalazły się wszystkie wykonywane przez Borysa Szyca wiersze oraz komentarze dotyczące postaci Gajcego i jego twórczości.

28 1_ PLAKAT PROMOCYJNY

29

30 13/BAJKA 1 1_ BOOKLET

31 ROZPOZNAJ WARSZAWĘ INNY WYMIAR RODZINNEJ FOTOGRAFII RODZINNA FOTOGRAFIA PUBLIKACJA CASE STUDY MPW* *MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO BRIEF W 2003 roku podczas publicznej zbiórki powstańczych pamiątek, na poczet Muzeum Powstania Warszawskiego, oprócz trzech tysięcy innych relikwii mieszkańcy Warszawy przekazali także tysiące fotografii. Zainspirowane ilością materiałów i w związku ze zbliżają się 65. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, Muzeum zdecydowało się wydać wyjątkowy album z niepublikowanymi fotografiami z okresu i w celu kreacji oryginalnego projektu graficznego zwróciło się do agencji Baddog (DEPLUS STUDIO). REALIZACJA ALBUM Ponad 200 do tej pory nieznanych zdjęć z okresu II wojny światowej, które znalazło się w albumie Rozpoznaj Warszawę, zostało wykonanych przez 43 fotoreporterów, z których najmłodszy miał 15, a najstarszy 52 lata. Album agencja podzieliła na trzy części ukazujące Warszawę przed Powstaniem, podczas Powstania i po Powstaniu. Każda z tych części posiada graficzną narrację w postaci koloru, układu podrozdziału, galerii fotografii oraz historii, sygnowanych stemplem z wizerunkiem Pasty. Wydanie jest typowo kolekcjonerskie, posiada wymiary 24,5 cm x 28,5 cm i twardą okładkę z obwolutą.

32

33

34 VI / VII Autor nieznany 1 1_ ALBUM FOTOGRAFICZNY

35 CASE BANK BPH Bank BPH oferuje swoje produkty i usługi klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz klientom korporacyjnym. Bogata oferta Banku zawiera m.in.: kredyty, w tym gotówkowe i hipoteczne, konta osobiste, rachunki oszczędnościowe i depozytowe oraz karty kredytowe. Bank BPH prowadzi również działalność w zakresie zintegrowanych usług maklerskich, bankowości skarbowej oraz zarządzania aktywami poprzez spółkę zależną BPH TFI. Klienci Banku mogą korzystać z sieci blisko 300 oddziałów własnych, a także placówek partnerskich i agencji uniwersalnych, jak również z nowoczesnej bankowości internetowej oraz telefonicznej. Bank BPH jest obecny na polskim rynku od ponad 20 lat. Jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Siedzibą prawną Banku BPH jest Kraków, biuro centrali znajduje się w Warszawie, a główne centra operacyjne w Gdańsku i Krakowie. Bank BPH wchodzi w skład grupy kapitałowej GE, jednej z największych korporacji na świecie.

36 BANK BPH BANK W ŚWIECIE RÓŻNORODNOŚCI 2008 RAPORT ROCZNY REALIZACJA Pierwszy zlecony działowi graficznemu agencji Baddog (DEPLUS STUDIO) projekt raportu rocznego Banku BPH zakładał wzmocnienie wizerunku Klienta w środowisku biznesowym. Strategia projektu opierała się na stworzeniu oprawy graficznej pod głównym hasłem, którym była Integracja. Pojęcie to zostało zinterpretowane przez pryzmat człowieka, jego wytworów i form aktywności podkreślających jego przynależność i bliskość wobec natury. Przekładkami w raporcie uczyniono więc visuale przedstawiają osoby pochodzące z różnych kultur, w różnym wieku, w różnych okolicznościach przyrody i wymiarach rzeczywistości. Każdemu visualowi przypisane są hasła klucze takie jak tradycja, taniec, kosmos, sztuka i na każdym z nich widać bliski związek człowieka z naturą i afirmację życia.

37

38 1 1_ RAPORT ROCZNY

39 1_ RAPORT ROCZNY

40 BANK BPH BANK KORPORACYJNIE I PRYWATNIE 2009 RAPORT ROCZNY REALIZACJA Projekt drugiego zleconego już agencji Baddog (DEPLUS STUDIO) raportu rocznego zakładał użycie pokazanie Klienta przez pryzmat jej pracowników przedstawionych w dwóch sytuacjach: w życiu zawodowym i prywatnym. Wybrane osoby dzięki różnorodności wizerunkowej oraz wiekowej prezentują przekrój grup docelowych Banku BPH. Pierwsza przekładka przedstawia pracownika banku w kontekście zawodowym, w odniesieniu do oferty i departamentu, w którym pracuje. Każda przekładka wzbogacona została dodatkowo o hasło, determinowane wizją firmy oraz odzwierciedlające charakter pracy w danym dziale. Drugi keyvisual, bezpośrednio sąsiadujący z początkiem rozdziału, uzupełnia obraz pracownika poprzez relacje z ludźmi w jego prywatnym otoczeniu odzwierciedlającym wybraną grupę społeczną. Visual ten jednoznacznie nawiązuje do hasła Inwestujemy w relacje. ZAUFANIE Makler. Młody, odważny mężczyzna profesjonalista, rozsądnie i bezpiecznie inwestujący, jest odzwierciedleniem tego, co daje swoim klientom Biuro Maklerskie Banku BPH. Ta sama osoba przedstawiona jest w sytuacji prywatnej, podczas uprawiania ekstremalnego sportu z grupą młodych, zdecydowanych ludzi lubiących ryzyko, ale przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. WYOBRAŹNIA Doradca inwestycyjny. Młoda i atrakcyjna kobieta będąca uosobieniem profesjonalizmu popartego merytorycznym i analitycznym przygotowaniem, pożądanym przez klientów Banku BPH. W kolejnym ujęciu ta sama osoba przedstawiona jest podczas gry w golfa, w otoczeniu znajomych, co obrazuje nie tylko ich zainteresowania, ale również niezbędne przy tej grze: wszechstronność i precyzję w działaniu. JAKOŚĆ Doradca klienta. Atrakcyjny i pewny siebie mężczyzna w średnim wieku kojarzący się z sukcesem możliwym do osiągnięcia dzięki jakości usług świadczonych przez Bank BPH. Ten sam mężczyzna przedstawiony na tle jachtu oraz otoczony grupą przyjaciół obrazuje spełnienie i zadowolenie z życia, jakie prowadzi. BEZPIECZEŃSTWO Dyrektor ds. Ryzyka. Starszy, stateczny mężczyzna, podejmujący strategiczne dla Banku BPH decyzje, daje poczucie spokoju i zaufania dla jego doświadczenia. Prywatnie ta sama osoba została zobrazowana jako emanująca ciepłem, rodzinnym szczęściem i wzajemnym zaufaniem. PROFESJONALIZM Specjalista ds. szkoleń. Zadbana, dystyngowana dojrzała kobieta, rzetelnie podchodząca do zakresu swoich obowiązków jest uosobieniem profesjonalizmu gwarantowanego przez Bank BPH. Ta sama osoba została zobrazowana w sytuacji prywatnej, podczas gry na fortepianie dającej wrażenie/odczucie umiejętności, tradycji i elegancji. WSPÓŁPRACA Główny księgowy. Starszy mężczyzna, sprawiający wrażenie skrupulatnego i uporządkowanego, budzącego sympatię ale też gwarancję wiarygodności Bank BPH. Ten sam mężczyzna przedstawiony został w trakcie gry w tenisa, zaangażowany w grę deblową wymagająca niezwykłej sprawności fizycznej i umiejętności współpracy z innymi. STABILNOŚĆ Doradca zarządu. Przedstawiona kobieta sprawia wrażenie skupionej, zdystansowanej, ale i budzącej zaufanie profesjonalistki w średnim wieku. Ta sama kobieta została pokazana w trakcie zabawy w ogrodzie z dziećmi i z mężem, w sytuacji obrazującej rodzinne ciepło i radość ze wspólnie spędzonego czasu.

41

42 TRUST 1 1_ RAPORT ROCZNY

43 1_ RAPORT ROCZNY

44 BANK BPH BANK W PRACY 2010 RAPORT ROCZNY BRIEF BANKU BPH Przygotowując raport roczny, agencja Baddog (DEPLUS STUDIO) miała spełnić dwa podstawowe założenia dotyczące wizualnej konstrukcji dokumentu. KROK 1 RESEARCH W celu przygotowania raportu Banku BPH w linii z nową strategią spółki, DE- PLUS STUDIO dokładnie zapoznało się z powstałą komunikacją banku oraz ze sposobem jej implementacji. Raport musiał odzwierciedlać nową strategię komunikacji Inwestujemy w relacje, natomiast całość dokumentu miała być podzielona na główne motywy wiodące: fuzja, zespół, struktura, przestrzeń, zarząd a ludzie, brand. Wynikiem dokładnego zrozumienia strategii spółki była pełna dokumentacja zdjęciowa oddziału BPH, która została wykorzystana na przetargu jako demo multimedialnej prezentacji Placówki, prezentowanej w formie reportażowej zgodnie z hasłem Inwestujemy w relacje.

45 SESJA POKu/RAPORT MULTIMEDIALNY została wykonana tak, aby po odpowiednim zmontowaniu uzyskać efekt wirtualnego spaceru

46 BANK BPH INWESTUJEMY W RELACJE RAPORT ROCZNY KROK 2 KONCEPCJA KROK 3 REALIZACJA D+ Projekt zaproponowany przez agencję DEPLUS STUDIO polegał na wyeksponowaniu głównego przekazu nowego brandu Banku BPH. Wykorzystano w nim nie tylko reklamowe visuale, ale rzeczywisty wizerunek Banku i ludzi z nim związanych. Prawdziwą wartością tej koncepcji stał się, zaprezentowany na przetargu, reportażowy cykl, który w odpowiedzi na założenia briefu obrazuje nowe motto Banku Inwestujemy w relacje. Hasło narzucało ogólnie przyjęty charakter wszystkich elementów składających się na całość projektu, zarówno w części merytorycznej jak i wizualnej. W każdym z wizerunkowych visuali hasło Banku stanowi motyw otwierający akapit tekstu tematycznie przypisanego do przedstawionych w briefie wiodących motywów raportu. FUZJA jako bazowy motyw przedstawiono layout o indywidualnym charakterze, eksponującym zjednoczenie i nową strukturę poprzez siatkę pokazującą zaledwie wycinek potęgi grupy GE. ZESPÓŁ, STRUKTURA, PRZESTRZEŃ interpretacja kultury organizacyjnej banku została przedstawiona w hasłach otwierających teksty zintegrowanych z kolei z przekładkami otwierającymi rozdziały. Hasła wpływają bezpośrednio na prezentację wewnętrznej struktury firmy poprzez cykl reportażu fotograficznego, odnotowujący codzienność oddziałów. ZARZĄD A LUDZIE podobne założenia przyjeto przy przedstawieniu Zarzadu Banku BPH. Celowo zniwelowano dystans i oficjalną formę tych zdjęć na rzecz reporterskiego ujęcia. Motywem przewodnim jest praca i sytuacja z nią związana, a nie stanowisko w hierarchii. BRAND w całym projekcie mocno eksponowane są wszystkie elementy nowej indentyfikacji zarówno poprzez rozbudowany motyw inkrustacji, kolorystykę określoną w Brand Manualu, graficzną przejrzystość layoutu oraz wiodące hasło.

47 List Przewodniczącego Rady Nadzorczej Banku BPH D+ Inwestujemy w relacje - BANK BPH Dzięki nowej strategii, zmianie struktury organizacyjnej oraz centralizacji systemów operacyjnych, Bank BPH powrócił na ścieżkę wzrostu, osiągając zysk netto począwszy od trzeciego kwartału 2010 roku.

48 1 Bank BPH i otoczenie Inwestujemy w relacje - Przestrzeń Obserwuje my wzrost zysków, poprawę efektywności operacyjnej i wyższy poziom bezpieczeństwa polskich banków, jednak koszty ryzyka oraz jakość portfela kredytowego wciąż pozostają wyzwaniem dla sektora. 2 SESJA POK ów obejmowała zdjęcia wykonane na terenie placówek, stanowiły one wyjściowe tło do montaży scen rodzajowych odzwierciedlających określone rozdziały raportu. D+ 1. Layout przykładowej strony tytułowej rozdziału z elementami layoutu i montażem 2. Zdjęcie wyjściowe

49 BANK BPH INWESTUJEMY W RELACJE RAPORT ROCZNY KROK 3 IMPLEMENTACJA Raport roczny znalazł się na różnych nośnikach: w prezentacji multimedialnej, broszu rze, obrandowanym USB z etui i booklecie. D+

50 1_ WERSJA MULTIMEDIALNA

51 1 1_ BROSZURA 2 2_ PUDEŁKO Z BOOKLET EM I USB W ETUI

52 1_ BROSZURA

53 1_ BROSZURA LAYOUT

54 1_ USB (W ETUI) Z WERSJĄ MULTIMEDIALNĄ

55 1_ PUDEŁKO Z BOOKLET EM I USB W ETUI

56 CASE GPW Zadaniem Giełdy Papierów wartościowych jest organizacja obrotu instrumentami finansowymi. Giełda zapewnia koncentrację w jednym miejscu i czasie ofert kupujących i sprzedających w celu wyznaczenia kursu i realizacji transakcji. Grupa GPW prowadzi obrót na następujących rynkach: Główny Rynek GPW (obrót akcjami, innymi instrumentami finansowymi o charakterze udziałowym oraz innymi instrumentami rynku kasowego, a także instrumentami pochodnymi), NewConnect (obrót akcjami i innymi instrumentami finansowymi o charakterze udziałowym małych i średnich spółek), Catalyst (obrót obligacjami korporacyjnymi, komunalnymi, spółdzielczymi, skarbowymi, listami zastawnymi prowadzony przez GPW i BondSpot), Treasury BondSpot Poland (obrót obligacjami skarbowymi prowadzony przez BondSpot), poee Rynek Energii GPW (obrót energią elektryczną)

57 GPW ZAUFANIE OPARTE NA WIELOLETNIEJ WSPÓŁPRACY MATERIAŁY INFORMACYJNE BRIEF Zadaniem agencji Baddog (DEPLUS) jest przygotowywanie rocznika giełdowego podsumowującego całoroczne obroty na wszystkich rynkach, na których GPW prowadzi obrót (GPW, New Connect, Catalyst, Tresury BondSpot i poee). REALIZACJA Spółka Giełda Papierów Wartościowych trzeci rok z rzędu powierzyła Agencji Baddog (DePlus) przygotowanie składu rocznika giełdowego. Przygotowanie rocznika wymaga składu dokumentu przy uwzględnieniu wszystkich danych finansowych z całego roku, z pięciu rynków GPW wraz z opisem w trzech wersjach językowych.

58 1 1_ ROCZNIK GIEŁDOWY

59 1_ ROCZNIK NA STRONIE WWW

60 CASE WARKA Warka, czyli Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego, z kilkudziesięcioletnią tradycją, założony w 1975 roku, wykorzystuje z sukcesem obecność w regionie największych koncentracji upraw sadowniczych w Polsce i Europie. Jest cenionym dostawcą najwyższej jakości środków ochrony roślin, nawozów, biostymulantów oraz maszyn do produkcji ogrodnicznej i rolniczej. Aktywny w branży, organizuje Międzynardowe Wystawy Maszyn, Artykułów oraz Technologii Sadowniczych FruitAkademia Show w Tarczynie.

61 WARKA MARKA OWOCOWEJ ŚWIEŻOŚCI MATERIAŁY INFORMACYJNE BRIEF Spółka działa w sektorze rolniczym, w którym świadomość kreowania wizerunku nie stoi jeszcze na wysokim poziomie. Jednak dynamiczny rozwój i mocna pozycja nie tylko w Polsce, ale i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej sprawił, że spółka zgłosiła się do agencji Baddog (DEPLUS STUDIO), w celu stworzenia nowoczesnego wizerunku i komunikacji z partnerami w celu budowy zaufania i umocnienia swojej pozycji na rynku. REALIZACJA Agencja Baddog (DEPLUS STUDIO) jest odpowiedzialna za kreację identyfikacji wizualnej ZZO Warka SA jako firmy z kilkudziesięcioletnią tradycją i jednocześnie kładącej nacisk na nowoczesny wizerunek. Idea kreatywną projektu było podkreślenie wysokiej jakości oferowanych produktów oraz budowanie wizerunku spółki działającej w branży sadowniczej poprzez nawiązania do martwych natur flamandzkiego malarstwa. Strona www - założeniem projektu było odzwierciedlenie jakości, tradycji i profilu działalności firmy poprzez banner flash nawiązujący do martwych natur flamandzkiego malarstwa. Flash ma charakter image owy i opiera się na zapętlonej panoramie przedstawiającej 4 pory roku. Animacja porusza się horyzontalnie, a w jej polu umiejscowione są interaktywne butony w postaci kwadratów z cyframi, linkujące z pięcioma głównymi zakładnikami menu 1. stopnia. Dzięki temu możliwa jest dodatkowa nawigacja między obydwoma menu. FOLDER czysty i przejrzysty projekt buduje wizerunek spółki jako profesjonalnej i kompetentnej w swojej branży oraz gwarantującej produkty najwyższej jakości.

62 NAJNOWSZE TECHNOLOGIE i DORADZT WO w dziedzinie sadowni ctwa NAJNOWSZE TECHNOLOGIE i DORADZT WO w dziedzinie sadownic twa NAJNOWSZE TECHNOLOGIE i DORADZT WO w dziedzinie sadowni ctwa NAJNOWSZE TECHNOLOGIE i DORADZT WO w dziedzinie sadownic twa NOWY PROGRAM w racy z sadownikami skuteczne zwalczanie str 2, 6 NOWY PROGRAM w racy z sadownikami skuteczne zwalczanie str 2, 6 SMARTFRESH równie dla Szampiona CI GNIKI do zbioru k M CZNIAK JAB ONI jak zapobiec epidemii str 12 WÓZKI WID OWE marki str 16 CZAS na Ventop str 5 nr SMARTFRESH równie dla Szampiona CI GNIKI do zbioru k M CZNIAK JAB ONI jak zapobiec epidemii str 12 WÓZKI WID OWE marki str 16 CZAS na Ventop str 5 projekt i sk ad: badog.pl projekt i sk ad: badog.pl AKTUALNA SYTUACJA w sadach AKTUALNA SYTUACJA w sadach 2011 NOWE METODY monitorowania parcha NAWO ENIE gatunków pestkowych NOWE METODY monitorowania parcha NAWO ENIE gatunków pestkowych WSZYSTKO o par TECHNOLOGIA Geapower NAWO ENIE gatunków pestkowych _ BIULETYN

63 1_ STRONA WWW

BRAND DESIGN. Blue Owl KONTAKT. Adres Telefon Online. tel office: tel PM:

BRAND DESIGN. Blue Owl KONTAKT. Adres Telefon Online. tel office: tel PM: Blue Owl BRAND DESIGN KONTAKT Adres Telefon Online Blue Owl Albańska 8/4 60-123 Poznań tel office: 602 575 939 tel PM: 690 900 344 Email office: hello@blueowl.pl Email PM: k.stola@blueowl.pl Strona: www.blueowl.pl

Bardziej szczegółowo

PATIO AVENIR. case study

PATIO AVENIR. case study PATIO AVENIR case study Klient: Buygues Immobilier Polska Nazwa projektu: Patio Avenir Typ projektu: Zintegrowana komunikacja wykorzystująca narzędzia: internet, ATL, BTL Zakres usług: analiza marki oraz

Bardziej szczegółowo

Śląskie. Manual systemu identyfikacji wizualnej. (beneficjenci)

Śląskie. Manual systemu identyfikacji wizualnej. (beneficjenci) Śląskie. Manual systemu identyfikacji wizualnej 2016 (beneficjenci) str. 2 1. 2. 3. wprowadzenie logo zasady pisowni str. 3 str. 9 str. 25 1 wprowadzenie podstawowe wartości str. 3 Pozytywna energia jest

Bardziej szczegółowo

Studio graficzne FORFIBER. Projekt logo koncepcje wstępne. metaforastudio.com

Studio graficzne FORFIBER. Projekt logo koncepcje wstępne. metaforastudio.com Studio graficzne FORFIBER Projekt logo koncepcje wstępne metaforastudio.com hello@metaforastudio.com +48 511 608 408 Wprowadzenie FORFIBER zajmuje się kompleksowym świadczeniem usług projektowych sieci

Bardziej szczegółowo

WITAMY W CONNECTION! www.connection.com.pl

WITAMY W CONNECTION! www.connection.com.pl WITAMY W CONNECTION! www.connection.com.pl ZAPRASZAMY! O NAS: Celem naszej działalności jest szeroko pojęty marketing narzędzie niezbędne w nowoczesnym biznesie, które odpowiednio wykorzystane przyczyni

Bardziej szczegółowo

Agencja Reklamowa CALAMUS MEDIA OFERTA

Agencja Reklamowa CALAMUS MEDIA OFERTA Agencja Reklamowa CALAMUS MEDIA OFERTA Agencja Reklamowa CALAMUS MEDIA specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z ogólnie pojętą promocją. Oferujemy obsługę w zakresie projektowania graficznego

Bardziej szczegółowo

Superdostępna opieka medyczna, czyli nowy wizerunek dla marki Polmed

Superdostępna opieka medyczna, czyli nowy wizerunek dla marki Polmed Superdostępna opieka medyczna, czyli nowy wizerunek dla marki Polmed Jak wszystko się zaczęło, czyli analiza sytuacji wyjściowej Sieć placówek Polmed działa od 1999 roku oferując usługi z zakresu podstawowej

Bardziej szczegółowo

Jak promować i informować o Funduszach Europejskich wskazówki. Kraków, listopad 2012

Jak promować i informować o Funduszach Europejskich wskazówki. Kraków, listopad 2012 Jak promować i informować o Funduszach Europejskich wskazówki Kraków, listopad 2012 JĘZYK FUNDUSZY EUROPEJSKICH dlaczego bywa niezrozumiały? SPECJALISTYCZNY Cechy charakterystyczne języka FE SKOMPLIKOWANY

Bardziej szczegółowo

Debiut na NewConnect. Promocja na rynku giełdowym

Debiut na NewConnect. Promocja na rynku giełdowym Debiut na NewConnect Promocja na rynku giełdowym 2 Debiut na NewConnect promocja na rynku giełdowym Debiut na NewConnect jest symbolicznym zwieńczeniem prac związanych z przygotowaniem oferty oraz uroczystym

Bardziej szczegółowo

Future Advert. Doświadczona agencja PR. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie wizualizacji marki oraz komunikacji.

Future Advert. Doświadczona agencja PR. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie wizualizacji marki oraz komunikacji. Future Advert Doświadczona agencja PR. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie wizualizacji marki oraz komunikacji. Nasza Agencja Profesjonalna obsługa Public Relations dla Twojej firmy. Posiadamy

Bardziej szczegółowo

PORTFOLIO WYBRANE. Club PR & Marketing s.c. ul. Orkana 10/1, 80-313 Gdańsk. www.clubpr.pl

PORTFOLIO WYBRANE. Club PR & Marketing s.c. ul. Orkana 10/1, 80-313 Gdańsk. www.clubpr.pl PORTFOLIO WYBRANE Club PR & Marketing s.c. ul. Orkana 10/1, 80-313 Gdańsk www.clubpr.pl CLUB PR & MARKETING Tworzymy zespół ludzi o zróżnicowanym doświadczeniu i zainteresowaniach. Dzięki temu połączeniu

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing ZARZĄDZANIE MARKĄ Doradztwo i outsourcing Pomagamy zwiększać wartość marek i maksymalizować zysk. Prowadzimy projekty w zakresie szeroko rozumianego doskonalenia organizacji i wzmacniania wartości marki:

Bardziej szczegółowo

Raporty Roczne. No Hau Studio

Raporty Roczne. No Hau Studio OFERTA Raporty Roczne 2013 No Hau Studio SPIS TREŚCI NO HAU STUDIO JAK PRACUJEMY 3 REALIZACJE W ROKU 2011 4 NO HAU STUDIO STARSZE PROJEKTY 9 2 NO HAU STUDIO JAK PRACUJEMY Biznes opiera się na faktach.

Bardziej szczegółowo

Kim jesteśmy i co możemy dla Państwa zrobić

Kim jesteśmy i co możemy dla Państwa zrobić Oferta Kim jesteśmy i co możemy dla Państwa zrobić SKRAWKI DOCFILM to zespół młodych, ambitnych ludzi, których połączyła pasja do tworzenia filmów. Zajmujemy się realizacją spotów reklamowych, teledysków,

Bardziej szczegółowo

Interdyscyplinarny projekt edukacyjny w PSM I st. w Prudniku - Rok Chopinowski

Interdyscyplinarny projekt edukacyjny w PSM I st. w Prudniku - Rok Chopinowski Interdyscyplinarny projekt edukacyjny w PSM I st. w Prudniku - Rok Chopinowski Nasza inicjatywa to przykład szerokiego myślenia o edukacji artystycznej i perspektywicznego myślenia o szkole, jako społeczności

Bardziej szczegółowo

kampaniach, zgrany zespół informatyczny.

kampaniach, zgrany zespół informatyczny. Współczesne podejście do kreacji komunikacji z klientem wymaga wykorzystania wielu różnorodnych narzędzi w sposób tak zbalansowany, by osiągnąć zamierzony efekt nie wywołując poczucia natręctwa i braku

Bardziej szczegółowo

branding. Budujemy dynamiczne skojarzenia z marką. Wiemy, że nowy image to nowe możliwości, a nowe możliwości to nowi klienci.

branding. Budujemy dynamiczne skojarzenia z marką. Wiemy, że nowy image to nowe możliwości, a nowe możliwości to nowi klienci. o nas. W I LIKE ART zajmujemy się budowaniem wizerunku marek i dostarczaniem skutecznych rozwiązań graficznych. Nasze prace obejmują szeroko rozumiane działania projektowe, od identyfikacji wizualnej po

Bardziej szczegółowo

Debiut na Catalyst. Promocja na rynku giełdowym

Debiut na Catalyst. Promocja na rynku giełdowym Debiut na Catalyst Promocja na rynku giełdowym Debiut na Catalyst Promocja na rynku giełdowym Debiut na Catalyst jest symbolicznym zwieoczeniem prac związanych z przygotowaniem oferty oraz uroczystym początkiem

Bardziej szczegółowo

Mam nadzieję, że nasza prezentacja spotka się z dużym zainteresowaniem. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: wwwi-see.com.

Mam nadzieję, że nasza prezentacja spotka się z dużym zainteresowaniem. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: wwwi-see.com. PORTFOLIO NASZA DEWIZA - WIEMY, WIDZIMY, ROZUMIEMY I-SEE DESIGN oferuje zintegrowane działania w zakresie kreowania wizerunku firmy i realizacji produktów takich jak: publikacje, katalogi produktowe, foldery

Bardziej szczegółowo

Dzień Inwestora Indywidualnego. Giełda Papierów Wartościowych 5 kwietnia 2006r.

Dzień Inwestora Indywidualnego. Giełda Papierów Wartościowych 5 kwietnia 2006r. Dzień Inwestora Indywidualnego Giełda Papierów Wartościowych 5 kwietnia 2006r. 1 Zastrzeżenie Niniejsza prezentacja została opracowana wyłącznie w celu informacyjnym na potrzeby klientów i akcjonariuszy

Bardziej szczegółowo

Strategia marki, komunikacja i wdrożenia

Strategia marki, komunikacja i wdrożenia 19 Hotel Nadmorski Zlecający Wykonanie Rodzaj projektu Rok HADEX S.A. / Hotel Nadmorski**** Whizbrand Consulting Whizbrand Agency Strategia marketingowa i identyfikacja wizualna 2012 Whizbrand Group został

Bardziej szczegółowo

Z NAMI BĘDZIESZ WIDOCZNY

Z NAMI BĘDZIESZ WIDOCZNY Z NAMI BĘDZIESZ WIDOCZNY NASZYM ATUTEM JEST DOŚWIADCZENIE I LUDZIE PM MEDIA istnieje od 2003 roku. W 2015 roku PM MEDIA oraz drukarnia GRUPA PM połączyły siły tworząc markę GRUPA PM MEDIA. Dzięki wieloletniemu

Bardziej szczegółowo

BANK BPH KONTYNUUJE DYNAMICZNY ROZWÓJ

BANK BPH KONTYNUUJE DYNAMICZNY ROZWÓJ Warszawa, 27 lipca 2005 r. Informacja prasowa BANK BPH KONTYNUUJE DYNAMICZNY ROZWÓJ Skonsolidowane wyniki finansowe Banku BPH po II kwartałach 2005 roku według MSSF osiągnięcie w I półroczu 578 mln zł

Bardziej szczegółowo

SZKOLENIA PR I KOMUNIKACJA BIZNESOWA. FUNDACJA ALL THAT ART! 26 i 27 października 2012 Wrocław

SZKOLENIA PR I KOMUNIKACJA BIZNESOWA. FUNDACJA ALL THAT ART! 26 i 27 października 2012 Wrocław 26 PAŹDZIERNIKA 2012 Od PR-owca do Konsultanta Komunikacji Biznesowej. Jak przekształcać PR w komunikację biznesową? HALINA FRAŃCZAK I TADEUSZ DULIAN DELOITTE Strategia komunikacji 1. Co to jest komunikacja

Bardziej szczegółowo

DEBIUT NA CATALYST

DEBIUT NA CATALYST Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej Grupa BPS DEBIUT NA CATALYST 28.02.2011 Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej Grupa BPS Historia W maju 1898 roku minister finansów Rosji wydaje zgodę na załoŝenie

Bardziej szczegółowo

XV Festiwal Gwiazd Sportu. Dziwnów, 21-23.07.2016

XV Festiwal Gwiazd Sportu. Dziwnów, 21-23.07.2016 XV Festiwal Gwiazd Sportu Dziwnów, 21-23.07.2016 FORMUŁA WYDARZENIA Medaliści Oimipijscy, Mistrzostw Świata, Europy, Polski Odsłoniętych replik medali: 95 Festiwal Gwiazd Sportu 2016: 15 edycja imprezy;

Bardziej szczegółowo

Agencja Interaktywna m2art ul. Piekarska 2 64 810 Kaczory tel. +48 784 867 591 skype: biuro_m2art biuro@m2art.pl www.m2art.pl

Agencja Interaktywna m2art ul. Piekarska 2 64 810 Kaczory tel. +48 784 867 591 skype: biuro_m2art biuro@m2art.pl www.m2art.pl m2art ul. Piekarska 2 64 810 Kaczory tel. +48 784 867 591 skype: biuro_m2art biuro@m2art.pl www.m2art.pl SPIS TREŚCI 1. O FRMIE... 2 2. USŁUGI... 2 2.1 Strony internetowe... 2 2.2 CMS ( Content Management

Bardziej szczegółowo

Strategia Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. na lata 2014-2020

Strategia Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. na lata 2014-2020 Strategia Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. na lata 2014-2020 [ Streszczenie ] Warszawa 16.01.2014 r. Niniejszy dokument został przygotowany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie

Bardziej szczegółowo

NOWY SYSTEM IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ KRAKOWA

NOWY SYSTEM IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ KRAKOWA Kraków się zmienia NOWY SYSTEM IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ KRAKOWA Urząd Miasta Krakowa Wydział Promocji i Turystyki Kraków, 31 sierpnia 2017 r. KRAKÓW SIĘ ZMIENIA DLACZEGO I DLA KOGO SIĘ ZMIENIAMY EWOLUCJA

Bardziej szczegółowo

Dobrze służy ludziom. Nowa odsłona Banku BGŻ. Warszawa, 13 marca, 2012 r.

Dobrze służy ludziom. Nowa odsłona Banku BGŻ. Warszawa, 13 marca, 2012 r. Dobrze służy ludziom Nowa odsłona Banku BGŻ Warszawa, 13 marca, 2012 r. Kim jesteśmy dziś Prawie 400 oddziałów w 90 proc. powiatów w Polsce Bank lokalnych społeczności, wspierający rozwój polskich przedsiębiorstw

Bardziej szczegółowo

Budujemy kompleksowe strategie wspierające sprzedaż i wizerunek marki.

Budujemy kompleksowe strategie wspierające sprzedaż i wizerunek marki. Budujemy kompleksowe strategie wspierające sprzedaż i wizerunek marki. Łączymy elementy z poszczególnych obszarów działań, tworząc zintegrowaną komunikację, podnoszącą sprzedaż i świadomość klienta. KLIENT

Bardziej szczegółowo

RAPORT KWARTALNY. Skonsolidowany i jednostkowy za IV kwartał 2012. NWAI Dom Maklerski SA

RAPORT KWARTALNY. Skonsolidowany i jednostkowy za IV kwartał 2012. NWAI Dom Maklerski SA RAPORT KWARTALNY Skonsolidowany i jednostkowy za IV kwartał 2012 NWAI Dom Maklerski SA Spis treści 1. Skład grupy kapitałowej... 2 2. Struktura akcjonariatu na dzień sporządzenia raportu... 2 3. Wybrane

Bardziej szczegółowo

Startuje kampania reklamowa - Warta - warta zaufania

Startuje kampania reklamowa - Warta - warta zaufania INFORMACJA PRASOWA Warszawa, 9 października 2012 r. Startuje kampania reklamowa - Warta - warta zaufania Zaprezentowany 9 października nowy wizerunek Warty będzie promowany największą w historii spółki

Bardziej szczegółowo

Strategia marki, komunikacja i wdrożenia. Enspirion zwrócił się do Whizbrand w celu uporządkowania i poprawienia błędów w identyfikacji wizualnej.

Strategia marki, komunikacja i wdrożenia. Enspirion zwrócił się do Whizbrand w celu uporządkowania i poprawienia błędów w identyfikacji wizualnej. 20 Enspirion Zlecający Wykonanie Rodzaj projektu Rok Enspirion Grupa ENERGA Whizbrand Consulting Whizbrand Agency Uporządkowanie księgi identyfikacji, projekt wybranych nośników identyfikacyjnych i wizerunkowych.

Bardziej szczegółowo

Oferta ważna od

Oferta ważna od Oferta ważna od 03.10.2016 FILM PROMOCYJNY Z aprezentuj swoją działalność w najbardziej efektowny sposób jakim jest produkcja profesjonalnego filmu reklamowego Twojej firmy. Przedstaw w filmowy sposób

Bardziej szczegółowo

Rola KDPW na polskim rynku kapitałowym. 28 sierpnia 2012

Rola KDPW na polskim rynku kapitałowym. 28 sierpnia 2012 Rola KDPW na polskim rynku kapitałowym 28 sierpnia 2012 KDPW - Centralny depozyt papierów wartościowych Główne zadania: Deponowanie i rejestracja instrumentów finansowych Rozliczenie i rozrachunek instrumentów

Bardziej szczegółowo

NIE POZWÓL AMATOROM BUDOWAĆ STRON INTERNETOWYCH... Copyright 2005-2009 Goodmedia Inc. All Rights Reserved. + KONTAKT+

NIE POZWÓL AMATOROM BUDOWAĆ STRON INTERNETOWYCH... Copyright 2005-2009 Goodmedia Inc. All Rights Reserved. + KONTAKT+ NIE POZWÓL AMATOROM BUDOWAĆ STRON INTERNETOWYCH... KIM JESTEŚMY? KIM JESTEŚMY? GOODMEDIA TO FIRMA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA I WDRAŻANIA SERWISÓW WWW, MULTIMEDIÓW ORAZ PROJEKTÓW

Bardziej szczegółowo

Brief do projektu serwisu www Krok po kroku

Brief do projektu serwisu www Krok po kroku Brief do projektu serwisu www Krok po kroku Wszystkie zebrane tutaj pytania pomogą nam lepiej zrozumieć twoje oczekiwania oraz charakter branży. Dzięki informacjom które nam przekażesz zaproponujemy ofertę

Bardziej szczegółowo

Interaktywne formy promocji & reklamy. Trzeba działać aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną

Interaktywne formy promocji & reklamy. Trzeba działać aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną Interaktywne formy promocji & reklamy Trzeba działać aby rzeczy się stawały, a nie czekać aż się staną 1 Agenda Kim jesteśmy O epromer Interaktywny epr Czym się zajmujemy Model współpracy Nasze doświadczenie

Bardziej szczegółowo

Dlaczego Plus jest z Polską Siatkówką?

Dlaczego Plus jest z Polską Siatkówką? Dlaczego Plus jest z Polską Siatkówką? Marketing to nie wszystko Marcin Zbrzyzny Biuro Komunikacji Korporacyjnej Polkomtel S.A. Warszawa, 16 lutego 2009 Siatkówka Mężczyzn Liga Światowa 2005 Sponsoring

Bardziej szczegółowo

Dejavu Zobaczysz, zapamiętasz. i publikowanych w mediach i organizację imprez. widoczny na rynku.

Dejavu Zobaczysz, zapamiętasz. i publikowanych w mediach i organizację imprez. widoczny na rynku. P O R T F O L I O Dejavu Zobaczysz, zapamiętasz Patrzymy w przyszłość. Nie mamy wątpliwości, że najlepsze efekty osiąga się dzięki pełnemu zaangażowaniu w tworzenie długofalowej, bazującej na wzajemnym

Bardziej szczegółowo

Nowa Huta na nowo: sposób na unikalną markę deweloperską w modnej dzielnicy. Zrozumienie grupy docelowej Świetne statystyki Wysoki ekwiwalent mediowy Launch nowoczesnej inwestycji, zlokalizowanej w krakowskiej

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. 1. Opis koncepcji kreatywnej 2. Logotyp

SPIS TREŚCI. 1. Opis koncepcji kreatywnej 2. Logotyp Brandbook 2010 SPIS TREŚCI 1. Opis koncepcji kreatywnej 2. Logotyp logotyp strefa ochronna wersje kolorystyczne kolorystyka użycie logotypu kolor tła minimalne rozmiary siatka modułowa nieprawidłowe użycie

Bardziej szczegółowo

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi Wydział artystyczny Kierunek: Grafika Adrian Czech Projekt systemu identyfikacji wizualnej Street Food Festival Nr albumu: 132312 Praca napisana pod kierunkiem

Bardziej szczegółowo

Budujemy kompleksowe strategie wspierające sprzedaż i wizerunek marki.

Budujemy kompleksowe strategie wspierające sprzedaż i wizerunek marki. Budujemy kompleksowe strategie wspierające sprzedaż i wizerunek marki. Łączymy elementy z poszczególnych obszarów działań, tworząc zintegrowaną komunikację, podnoszącą sprzedaż i świadomość klienta. OPRACOWANIE

Bardziej szczegółowo

MARKETING I REKLAMA KAMPANIE PPC ANALIZA RYNKU. SKLEPY E-COMMERCE FOTOGRAFIA REKLAMOWA GRAFIKA i KEY VISUALS STRONY WWW TECHNOLOGIE IT DESIGN THINKING

MARKETING I REKLAMA KAMPANIE PPC ANALIZA RYNKU. SKLEPY E-COMMERCE FOTOGRAFIA REKLAMOWA GRAFIKA i KEY VISUALS STRONY WWW TECHNOLOGIE IT DESIGN THINKING MARKETING I REKLAMA KAMPANIE PPC ANALIZA RYNKU Praca z nami daje możliwości korzystania z zespołu specjalistów zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz, bez zbędnych kosztów stałych. Odpowiednio realizowana

Bardziej szczegółowo

Najlepsze miejsce. do obrotu obligacjami w Polsce

Najlepsze miejsce. do obrotu obligacjami w Polsce Najlepsze miejsce do obrotu obligacjami w Polsce GRUPAKAPITAŁOWAGPW BondSpot S.A. doświadczenie i rozwój BondSpot S.A. jest drugą, obok Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., instytucją na polskim

Bardziej szczegółowo

Standaryzacja Logo i Brand Design

Standaryzacja Logo i Brand Design Standaryzacja Logo i Brand Design Spis treści 3 Zasady Logo 5 1. Semantyka 6 2. Wariant logo 8 3. Warianty kolorystyczne 11 3.1 Wersja podstawowa i rozszerzona 12 3.2 Wersja produktowa (History) 13 3.3

Bardziej szczegółowo

CASE STUDY Branża wnętrzarsko-budowlana

CASE STUDY Branża wnętrzarsko-budowlana Triple PR CASE STUDY Branża wnętrzarsko-budowlana Klient: VINDEREN Marki: CERAMSTIC MORGAN & MÖLLER CERAMSTIC O marce: Polska marka płytek ceramicznych, gresów oraz mozaik. Istnieje na rynku od ponad 10

Bardziej szczegółowo

Komisja Nadzoru Finansowego. Raport bieżący nr 10/2009

Komisja Nadzoru Finansowego. Raport bieżący nr 10/2009 NORDEA BANK POLSKA S.A. Komisja Nadzoru Finansowego Raport bieżący nr 10/2009 Data sporządzenia: 2009-04-07 Temat: Opinia Rady Nadzorczej na temat sytuacji spółki Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt. 2

Bardziej szczegółowo

Dlaczego No Hau Studio?

Dlaczego No Hau Studio? branding+design branding+design Dlaczego No Hau Studio? Już dziesięć lat doskonalimy swoje umiejętności. Branding i komunikacja są osią naszych działań. Obsługa sektora B2B to nasza specjalność. Mówimy

Bardziej szczegółowo

Artur Skiba, SAZ Przegląd sytuacji na rynku agencji zatrudnienia Overview of the market situation of employment situation

Artur Skiba, SAZ Przegląd sytuacji na rynku agencji zatrudnienia Overview of the market situation of employment situation Artur Skiba, SAZ Przegląd sytuacji na rynku agencji zatrudnienia Overview of the market situation of employment situation 3rd International Recruitment Congress 2015 Od początku istnienia celem SAZ jest

Bardziej szczegółowo

O Firmie. Spółka rozpoczęła działalność w dniu 28.03.1991 r. i do maja 2006 działała pod firmą BEL Leasing Sp. z o.o.

O Firmie. Spółka rozpoczęła działalność w dniu 28.03.1991 r. i do maja 2006 działała pod firmą BEL Leasing Sp. z o.o. Millennium Leasing O Firmie Spółka rozpoczęła działalność w dniu 28.03.1991 r. i do maja 2006 działała pod firmą BEL Leasing Sp. z o.o. Bank Millennium S.A. posiada 100% udziałów W Spółce pracuje ok. 237

Bardziej szczegółowo

RAPORT ZA I KWARTAŁ Od dnia 1 stycznia do dnia 31 marca 2011 roku. NWAI Dom Maklerski SA

RAPORT ZA I KWARTAŁ Od dnia 1 stycznia do dnia 31 marca 2011 roku. NWAI Dom Maklerski SA RAPORT ZA I KWARTAŁ 2011 Od dnia 1 stycznia do dnia 31 marca 2011 roku NWAI Dom Maklerski SA Spis treści 1. Komentarz Zarządu Emitenta na temat czynników i zdarzeń, które miały wpływ na osiągnięte wyniki

Bardziej szczegółowo

Portfel oszczędnościowy

Portfel oszczędnościowy POLITYKA INWESTYCYJNA Dokument określający odrębnie dla każdego Portfela modelowego podstawowe parametry inwestycyjne, w szczególności: profil Klienta, strukturę portfela, cechy strategii inwestycyjnej,

Bardziej szczegółowo

Studio reklamy Thot. wieczność i piękno nie. biorą sie znikąd... Studio reklamy Thot

Studio reklamy Thot. wieczność i piękno nie. biorą sie znikąd... Studio reklamy Thot wieczność i piękno nie biorą sie znikąd... KIM JESTEŚMY? jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w świadczeniu usług z zakresu marketingu i reklamy. Nasza oferta jest skierowana

Bardziej szczegółowo

18-letnie doświadczenie w działaniach na rynku kapitałowym

18-letnie doświadczenie w działaniach na rynku kapitałowym Noble Securities SA świadczy usług maklerskie na polskim rynku kapitałowym od 1994 roku. Spółka prowadzi działalność maklerską pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego i w oparciu o zezwolenie z dnia 27

Bardziej szczegółowo

ZWIERZĘTA. z różnych stron ŚWIATA

ZWIERZĘTA. z różnych stron ŚWIATA ZWIERZĘTA z różnych stron ŚWIATA PROJEKT Projekt Nie znikaj poświęcony jest zagadnieniu bioróżnorodności. Choć słowo bioróżnorodność jest stosunkowo młode, to robi obecnie prawdziwą karierę. Niestety przyczyna

Bardziej szczegółowo

Wyniki Banku BPH za II kw r.

Wyniki Banku BPH za II kw r. Wyniki Banku BPH za II kw. 2013 r. Rozwój zgodnie z oczekiwaniami 13 sierpnia 2013 r. 13 sierpnia 2013 r. Rozwój zgodnie z oczekiwaniami 1 Zastrzeżenie Niniejsza prezentacja nie jest częścią jakiejkolwiek

Bardziej szczegółowo

Niespokojne (bo spokój nie pobudza do działania) Waleczne (bo tylko walka daje możliwość wygranej) Spełnione (bo eventy to nasza pasja)

Niespokojne (bo spokój nie pobudza do działania) Waleczne (bo tylko walka daje możliwość wygranej) Spełnione (bo eventy to nasza pasja) wersja Polska Firma CENTRUM EDUKACJI I BIZNESU jest firmą zorientowaną na organizację szkoleń i eventów działajacą na rynku już 10 lat. Dział EVENTS przeżywa swój intensywny rozwój. Dzięki elastyczności

Bardziej szczegółowo

Strategia CSR. Grupy Kapitałowej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Sierpień 2015 r.

Strategia CSR. Grupy Kapitałowej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Sierpień 2015 r. Strategia CSR Grupy Kapitałowej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie Sierpień 2015 r. Strategia CSR GK GPW Założenia Dlaczego CSR jest ważny dla naszej Grupy Wymiar compliance: rozporządzenie Market

Bardziej szczegółowo

MIĘDZYSZKOLNE DNI KULTURY W ROKU CHOPINOWSKIM POEZJA DŹWIĘKÓW

MIĘDZYSZKOLNE DNI KULTURY W ROKU CHOPINOWSKIM POEZJA DŹWIĘKÓW MIĘDZYSZKOLNE DNI KULTURY W ROKU CHOPINOWSKIM POEZJA DŹWIĘKÓW XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. PŁK. L. LISA-KULI WARSZAWA, UL. OSZMIAŃSKA 23/25 23-25 lutego 2010 r. Nawiązując

Bardziej szczegółowo

Vademecum Inwestora. Dom maklerski w relacjach z inwestorami. Warszawa, 28 sierpnia 2012 r.

Vademecum Inwestora. Dom maklerski w relacjach z inwestorami. Warszawa, 28 sierpnia 2012 r. Vademecum Inwestora Dom maklerski w relacjach z inwestorami Warszawa, 28 sierpnia 2012 r. Firma inwestycyjna Funkcja i rola jest zdefiniowana w Ustawie o obrocie instrumentami finansowymi W myśl art. 3

Bardziej szczegółowo

Strategia CSR. Grupy Kapitałowej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Sierpień 2015 r.

Strategia CSR. Grupy Kapitałowej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Sierpień 2015 r. Strategia CSR Grupy Kapitałowej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie Sierpień 2015 r. Misja i wartości Grupy Kapitałowej GPW Misja Grupy Kapitałowej GPW Naszą misją jest rozwijanie efektywnych mechanizmów

Bardziej szczegółowo

Systemy Identyfikacji Wizualnej. No Hau Studio

Systemy Identyfikacji Wizualnej. No Hau Studio Oferta Systemy Identyfikacji Wizualnej 2013 No Hau Studio 2013 O nas Dobra identyfikacja wyróżnia firmę na tle konkurencji, współtworząc wyjątkowy charakter marki i spójny wizerunek firmy. Dobrze opracowany

Bardziej szczegółowo

Curriculum Vitae DANE OSOBOWE. Maciek Kuczmarski 14.05.1977 Kasprowicza 32 lok.4, Warszawa 01-871 665 69 82 14 maciek@formawyrazu.

Curriculum Vitae DANE OSOBOWE. Maciek Kuczmarski 14.05.1977 Kasprowicza 32 lok.4, Warszawa 01-871 665 69 82 14 maciek@formawyrazu. Curriculum Vitae DANE OSOBOWE Imię i nazwisko: Data urodzin: Adres: Numer telefonu: E-mail: Maciek Kuczmarski 14.05.1977 Kasprowicza 32 lok.4, Warszawa 01-871 665 69 82 14 maciek@formawyrazu.pl DOŚWIADCZENIE

Bardziej szczegółowo

ODPOWIEDZIALNI ZA SUKCESY NASZYCH KLIENTÓW. Prezentacja spółki IPO SA. www.iposa.pl

ODPOWIEDZIALNI ZA SUKCESY NASZYCH KLIENTÓW. Prezentacja spółki IPO SA. www.iposa.pl ODPOWIEDZIALNI ZA SUKCESY NASZYCH KLIENTÓW Prezentacja spółki IPO SA www.iposa.pl Kim jesteśmy? IPO SA od 2007 roku jest firmą consultingową, wyspecjalizowaną w rynku kapitałowym i finansowym. Od grudnia

Bardziej szczegółowo

FLBS, Warszawa Lokalne instytucje finansowe w procesie budowania wspólnot społecznych

FLBS, Warszawa Lokalne instytucje finansowe w procesie budowania wspólnot społecznych FLBS, Warszawa 14.09.2016 Lokalne instytucje finansowe w procesie budowania wspólnot społecznych Dr hab. Ewa Miklaszewska, prof. UEK 1. Wyniki badań ankietowych wśród banków spółdzielczych z 2013 i 2016

Bardziej szczegółowo

Wypromuj swoją markę. unlimited imagination

Wypromuj swoją markę. unlimited imagination Wypromuj swoją markę unlimited imagination Kompetencje DESIGN CREATIVE DIGITAL Analizujemy, tworzymy, odkrywamy kreatywne i efektywne rozwiązania. Specjalizujemy się w dziedzinach związanych z marketingiem

Bardziej szczegółowo

Modernizacja wizerunku PKO Banku Polskiego. Warszawa,

Modernizacja wizerunku PKO Banku Polskiego. Warszawa, Modernizacja wizerunku PKO Banku Polskiego Warszawa, 06.04.2011 Dlaczego PKO Bank Polski zmienia wizerunek? 2 Marka PKO Bank Polski - przed jakimi wyzwaniami stoimy przeszłość dziś przyszłość Poradzenie

Bardziej szczegółowo

Wszystkie drogi prowadzą do Rosji

Wszystkie drogi prowadzą do Rosji Wszystkie drogi prowadzą do Rosji Doświadczenia ze współpracy z inwestorem na rynku rosyjskim (case study) Marcin Dudarski Attorney-at-Law, Managing Partner Warszawa, 26.11.2009 Wspieranie osób podejmujących

Bardziej szczegółowo

Instytucje rynku kapitałowego

Instytucje rynku kapitałowego Instytucje rynku kapitałowego Współczesny, regulowany rynek kapitałowy nie mógłby istnieć bez instytucji, które zajmują się jego nadzorowaniem, zapewnieniem bezpieczeństwa obrotu, a także pośredniczeniem.

Bardziej szczegółowo

Konkurs dla e-sklepów!

Konkurs dla e-sklepów! Konkurs dla e-sklepów! www.ecommercepolska.pl www.ecp.awards.pl e-izba - IZBA GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ 2013 Izba Gospodarki Elektronicznej 1 E-COMMERCE POLSKA AWARDS 2014 Zapraszamy na drugą edycję konkursu

Bardziej szczegółowo

COPERNICUS ŁAMIEMY SCHEMATY USŁUG FINANSOWYCH

COPERNICUS ŁAMIEMY SCHEMATY USŁUG FINANSOWYCH Warszawa, Lipiec 2010 COPERNICUS ŁAMIEMY SCHEMATY USŁUG FINANSOWYCH PODSUMOWANIE O NAS Działamy na rynku kapitałowym od 1996 roku, a od grudnia 2005 jako akcjonariusze oraz Zarząd domu maklerskiego Suprema

Bardziej szczegółowo

View Agencja Kreatywna Sławomir Huczak. Lidzbark Warmiński / Olsztyn / Gdańsk / Warszawa

View Agencja Kreatywna Sławomir Huczak. Lidzbark Warmiński / Olsztyn / Gdańsk / Warszawa Sławomir Huczak. Lidzbark Warmiński / Olsztyn / Gdańsk / Warszawa 1 AGENCJA KREATYWNA VIEW SKUTECZNA REKLAMA I MARKETING View to agencja kreatywna zajmująca się tworzeniem stron internetowych, projektowaniem

Bardziej szczegółowo

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy. Młody inwestor na giełdzie Strategie inwestycyjne Grzegorz Kowerda EKONOMICZNY UNIWERSYTET DZIECIĘCY

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy. Młody inwestor na giełdzie Strategie inwestycyjne Grzegorz Kowerda EKONOMICZNY UNIWERSYTET DZIECIĘCY Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Młody inwestor na giełdzie Strategie inwestycyjne Grzegorz Kowerda Uniwersytet w Białymstoku 8 maja 2014 r. Początki giełdy przodek współczesnych giełd to rynek (jarmark,

Bardziej szczegółowo

IBI.pl i WYDAWNICTWO VEDA WYDAWNICTWO VEDA: IBI.pl:

IBI.pl i WYDAWNICTWO VEDA WYDAWNICTWO VEDA: IBI.pl: IBI.pl i WYDAWNICTWO VEDA WYDAWNICTWO VEDA: Działa na rynku od 1991 roku, specjalizuje się w wydawnictwach albumowych, publikacjach poświęconych Warszawie. Część pozycji z oferty powstała na zamówienie

Bardziej szczegółowo

POŁĄCZENIE PRAWNE ALIOR BANKU Z MERITUM BANKIEM

POŁĄCZENIE PRAWNE ALIOR BANKU Z MERITUM BANKIEM POŁĄCZENIE PRAWNE ALIOR BANKU Z MERITUM BANKIEM Lipiec 2015-0 - INFORMACJE DOTYCZĄCE FUZJI 30 czerwca 2015 r. nastąpiło prawne połączenie Meritum Banku z Alior Bankiem Połączony bank działa pod nazwą prawną

Bardziej szczegółowo

Oferta Giełdy Papierów Wartościowych - Główny Rynek GPW, NewConnect i Catalyst. Marzec 2012

Oferta Giełdy Papierów Wartościowych - Główny Rynek GPW, NewConnect i Catalyst. Marzec 2012 Oferta Giełdy Papierów Wartościowych - Główny Rynek GPW, NewConnect i Catalyst. Marzec 2012 GŁÓWNY RYNEK AKCJI GPW Kapitalizacja spółek na GPW (mld zł) Spółki krajowe (mld zł) Spółki zagraniczne (mld zł)

Bardziej szczegółowo

ROZWÓJ POTENCJAŁU GOSPODARCZEGO POWIATU ŚWIDNICKIEGO POPRZEZ UTWORZENIE INKUBATORA LOTNICZEGO

ROZWÓJ POTENCJAŁU GOSPODARCZEGO POWIATU ŚWIDNICKIEGO POPRZEZ UTWORZENIE INKUBATORA LOTNICZEGO ROZWÓJ POTENCJAŁU GOSPODARCZEGO POWIATU ŚWIDNICKIEGO POPRZEZ UTWORZENIE INKUBATORA LOTNICZEGO projekt realizowany przez Powiat Świdnicki w Świdniku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa

Bardziej szczegółowo

Giełda w liczbach. Warszawa, 28 sierpnia 2012 r.

Giełda w liczbach. Warszawa, 28 sierpnia 2012 r. Giełda w liczbach Warszawa, 28 sierpnia 2012 r. Plan prezentacji Giełda na przestrzeni 21 lat Giełda z perspektywy spółek notowanych na GPW Przedstawienie profilu statystycznego inwestora Porady inwestycyjne

Bardziej szczegółowo

Jak się promujemy? Jak się zareklamować? Oferujemy Klientom 2 Pakiety Reklamowe: PAKIET WIZERUNKOWY

Jak się promujemy? Jak się zareklamować? Oferujemy Klientom 2 Pakiety Reklamowe: PAKIET WIZERUNKOWY Czym jest portal e-biurowce? Portal e-biurowce oferuje między innymi reklamę firmom, których działalność związana jest z: budową, aranżacją i zarządzaniem inwestycjami biurowymi. Dzięki współpracy z nami,

Bardziej szczegółowo

Świadczymy usługi w zakresie:

Świadczymy usługi w zakresie: Studio DTP & Agencja Reklamowa tel. 606 35 35 90 office@hussars.pl www.hussars.pl Hussars Creation 06.2012 DTP KSIĄŻKI... 4 MAGAZYNY / CZASOPISMA... 4 KATALOGI / FOLDERY REKLAMOWE... 4 ULOTKI... 4 WIZYTÓWKI...

Bardziej szczegółowo

Jeden z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej, należący do Grupy UniCredit wiodącej międzynarodowej instytucji finansowej w Europie.

Jeden z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej, należący do Grupy UniCredit wiodącej międzynarodowej instytucji finansowej w Europie. Oferta dla rolników O BANKU Jeden z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej, należący do Grupy UniCredit wiodącej międzynarodowej instytucji finansowej w Europie. Działa w Polsce od ponad 80 lat

Bardziej szczegółowo

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl .firma Dostarczamy profesjonalne usługi oparte o nowoczesne technologie internetowe Na wstępie Wszystko dla naszych Klientów Jesteśmy świadomi, że strona internetowa to niezastąpione źródło informacji,

Bardziej szczegółowo

Strategia komunikacji dla projektu kampanii reklamowej

Strategia komunikacji dla projektu kampanii reklamowej Strategia komunikacji dla projektu kampanii reklamowej Klient: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Grupa projektowa KapiBrand: Natalia Duvanova Włodzimierz Mazur Ola Nawrocka Kasia Tomczyk Rafał Zbozień

Bardziej szczegółowo

Giryn - Katedra Ekonomii i Prawa Gospodarczego

Giryn - Katedra Ekonomii i Prawa Gospodarczego Dr Czesław Giryn Pracownik Katedry Ekonomii i Prawa Wydziału Zarządzania UTP Prowadzi zajęcia z przedmiotów: Rynek finansowy Usługi finansowe Dr Czesław Giryn posiada duże doświadczenie praktyczne z zakresu

Bardziej szczegółowo

Plan wynikowy z wymaganiami edukacyjnymi przedmiotu plastyka w zakresie klas 6 szkoły podstawowej

Plan wynikowy z wymaganiami edukacyjnymi przedmiotu plastyka w zakresie klas 6 szkoły podstawowej Plan wynikowy z wymaganiami edukacyjnymi przedmiotu plastyka w zakresie klas 6 szkoły podstawowej Temat Ocena dopuszczająca Ocena dostateczna Ocena dobra Ocena bardzo dobra Ocena celująca KLASA 6 71. Dowiadujemy

Bardziej szczegółowo

Poprowadzimy Twój fanpage na trzech portalach społecznościowych: Facebooku, Linkedin oraz Twitterze Dbamy zarówno o stronę wizualną, jak i

Poprowadzimy Twój fanpage na trzech portalach społecznościowych: Facebooku, Linkedin oraz Twitterze Dbamy zarówno o stronę wizualną, jak i Poprowadzimy Twój fanpage na trzech portalach społecznościowych: Facebooku, Linkedin oraz Twitterze Dbamy zarówno o stronę wizualną, jak i opracowanie tekstowe oraz merytorykę zamieszczanych wpisów. Weźmiemy

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA SZKÓŁ POLICEALNYCH

OFERTA DLA SZKÓŁ POLICEALNYCH OFERTA DLA SZKÓŁ POLICEALNYCH Istniejemy nieprzerwanie już od 10 lat Portal dlamaturzysty.pl Blisko 2 000 000 użytkowników rocznie - pozwól im do siebie dotrzeć 2 Portal dlamaturzysty.pl jest informatorem

Bardziej szczegółowo

KidZone Quality Magazine

KidZone Quality Magazine KidZone Quality Magazine KidZone Quality Magazine to ekskluzywny, ogólnopolski magazyn -kompendium wiedzy, przewodnik po rynku produktów i usług skierowany do najbardziej wymagających rodziców, zawierający

Bardziej szczegółowo

MISHOWA SEKCJA KULTURY

MISHOWA SEKCJA KULTURY Samorząd Studentów Kolegium MISH UW ul. Dobra 72, 00-312 Warszawa E-mail samomish@gmail.com Facebook https://www.facebook.com/mish.uw http://www.samorzad.mish.uw.edu.pl/ Kim jesteśmy? Sekcja Kultury powstała

Bardziej szczegółowo

Dobra strategia dla miasta na przykładzie Strategii Kultury dla Miasta Rzeszowa

Dobra strategia dla miasta na przykładzie Strategii Kultury dla Miasta Rzeszowa Dobra strategia dla miasta na przykładzie Strategii Kultury dla Miasta Rzeszowa dr hab. Dariusz Tworzydło Uniwersytet Warszawski, Exacto sp. z o.o. Badanie ilościowe pn. Diagnoza dla Strategii rozwoju

Bardziej szczegółowo

Sukces. Bądź odważny, nie bój się podejmować decyzji Strach jest i zawsze był największym wrogiem Ludzi

Sukces. Bądź odważny, nie bój się podejmować decyzji Strach jest i zawsze był największym wrogiem Ludzi Sukces Każdy z nas przychodzi na świat z sekretnym zadaniem. Jak myślisz, jakie jest Twoje? Czy jesteś gotowy wykorzystać w pełni swój potencjał? Do czego masz talent? Jakie zdolności, zainteresowania

Bardziej szczegółowo

STRATEGIA MARKI STADIONU NARODOWEGO W WARSZAWIE MIEJSCE MA ZNACZENIE

STRATEGIA MARKI STADIONU NARODOWEGO W WARSZAWIE MIEJSCE MA ZNACZENIE STRATEGIA MARKI STADIONU NARODOWEGO W WARSZAWIE MIEJSCE MA ZNACZENIE Strategia marki Stadionu Narodowego w Warszawie ( dalej jako Strategia ) jest jednym z kluczowych elementów dla krótko i długoterminowego

Bardziej szczegółowo

12- -20 prezentacja firmowa

12- -20 prezentacja firmowa 12- -20 .01 zakres działalności COPYWRITING PROJEKTOWANIE DTP BRANDING NAMING PROJEKTOWANIE I WDRAŻANIE ROZWIĄZAŃ MARKETINGOWYCH GRAFIKA REKLAMOWA PROJEKTOWANIE IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ STRONY INTERNETOWE

Bardziej szczegółowo

Wyniki Grupy Kapitałowej GETIN Holding

Wyniki Grupy Kapitałowej GETIN Holding Wyniki Grupy Kapitałowej GETIN Holding za rok prezentacja zaudytowanych wyników finansowych dla Inwestorów i Analityków Warszawa, 25 lutego 2011 r. Kontynuacja dynamicznego rozwoju Grupy Znacząca poprawa

Bardziej szczegółowo

Hędrzak Design System jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w świadczeniu usług z zakresu marketingu i reklamy.

Hędrzak Design System jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w świadczeniu usług z zakresu marketingu i reklamy. jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w świadczeniu usług z zakresu marketingu i reklamy. Oferta HDS skierowana jest nie tylko do dużych i małych firm, lecz także do indywidualnych

Bardziej szczegółowo

Instytucje rynku kapitałowego w Polsce

Instytucje rynku kapitałowego w Polsce Instytucje rynku kapitałowego w Polsce Slide 1 Instytucje rynku kapitałowego Slide 2 Instytucje rynku kapitałowego Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) Centralny organ administracji rządowej. Komisja Nadzoru

Bardziej szczegółowo

KURS ZAWODOWEGO STYLISTY

KURS ZAWODOWEGO STYLISTY KURS ZAWODOWEGO STYLISTY Kurs dla przyszłych oraz obecnych stylistów i personal shopperów, a także osób zainteresowanych szeroko pojętą tematyką modową. Przygotowaliśmy autorski program, w ramach którego

Bardziej szczegółowo