ul. Roosevelta 15, Łódź, tel. (042) , fax. (042)

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "ul. Roosevelta 15, 90 056 Łódź, tel. (042) 230 15 50, fax. (042) 230 15 51 email: cop@cop.lodzkie.pl, www.cop.lodzkie.pl"

Transkrypt

1 Nr sprawy ZP/3/COP/2010 Załącznik nr 2 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Nazwa Ilość / szt. Parametry wymagane Parametry oferowane 1. Kalendarz książkowy ekoskóra 200 szt. Kalendarz terminarz książkowy, okładka wykonana z ekoskóry w kolorze szarym, o wymiarach: od 143 do 148 mm x od 203 do 210 mm, na przedniej okładce wytłoczony 2011 rok. Papier biały min. 80 g/m2, druk wewnątrz dwukolorowy (szaro lub czarno - czerwony). Przód i tył okładki tłoczenie logotypów - trzech z przodu (Program Regionalny, Województwo Łódzkie, Unia Europejska) i jednego z tyłu (Centrum Obsługi Przedsiębiorcy). Kalendarz posiada układ tygodniowy na dwóch stronach, z adresownikiem. Na początku kalendarza 2 kartki wkładki na temat działalności Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, przygotowane przez Zamawiającego, papier kreda błysk min. 135 g/m2. Umieszczenie na końcu kalendarza wkładki z częścią informacyjną (skrócony kalendarz , mapa Polski, inne mapy, jednostki miar itp.). Kalendarz z tasiemką ułatwiającą zaznaczenie konkretnej strony, z nadrukiem strony internetowej w wersji monochromatycznej. Rozmieszczenie logotypów według wskazówek Zamawiającego. 2. Kalendarz książkowy skóra 80 szt. Kalendarz terminarz książkowy, okładka wykonana ze skóry w kolorze ciemnobrązowym, o wymiarach: od 165 do 176 mm x od 221 do 250 mm. Na przedniej okładce wytłoczony 2011 rok. Papier biały lub ecru min. 80g/m2, druk wewnątrz dwukolorowy (czarno lub szaro czerwony). Przód i tył okładki tłoczenie logotypów - trzech z przodu (Program Regionalny, Województwo Łódzkie, Unia Europejska) i jednego z tyłu (Centrum Obsługi Przedsiębiorcy). Kalendarz posiada dzienny układ stron (jeden dzień na jednej stronie) ze skróconym kalendarium całorocznym na dole dwóch stron, z registrami, adresownikiem. Na początku kalendarza 2 kartki wkładki na temat działalności Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, przygotowane przez Zamawiającego, papier kreda błysk min. 135 g/m2. Umieszczenie na końcu kalendarza wkładki z częścią informacyjną (skrócony kalendarz , mapa Polski, inne mapy, jednostki miar itp.). Kalendarz z tasiemką ułatwiającą zaznaczenie konkretnej strony,

2 z nadrukiem strony internetowej w wersji monochromatycznej. Rozmieszczenie logotypów według wskazówek Zamawiającego. ul. Roosevelta 15, Łódź, Pamięć USB - pojemność 4 GB, część główna z wejściem USB z tworzywa w kolorze czarnym, integralnie połączona z metalową nakładką za pomocą dwóch bolców, nakładka nachodzi na cześć główną i jednocześnie ją zabezpiecza, przy jednym z bolców haczyk do smyczy w postaci metalowego kółka. Grawer lub nadruk logotypów z obu stron pendrive a w wersji monochromatycznej z przodu, na części metalowej jednego logotypu (Centrum Obsługi Przedsiębiorcy), z tyłu, na całej powierzchni dwóch logotypów (Program Regionalny i Unia Europejska). Rozmieszczenie logotypów według wskazówek Zamawiającego. 3. Pamięć USB 4 GB 200 szt.

3 4. Zestaw pióro wieczne i długopis 80 szt. Stylowy zestaw pióro wieczne i długopis w sztywnym, ozdobnym, wyściełanym materiałem pudełku. Pióro wieczne - metalowe, w kolorze ciemnobrązowym, skuwka, klips, przystosowane do nabojów atramentowych, grawer lub nadruk logotypów z obu stron pióra (trzech logotypów: Program Regionalny, Województwo Łódzkie, Unia Europejska z jednej i jednego logotypu Centrum Obsługi Przedsiębiorcy z drugiej strony pióra), wymiary: dł. min. 13 cm, obwód max. 3,7 cm. Długopis metalowy, w kolorze ciemnobrązowym, skuwka, klips, grawer lub nadruk logotypów z obu stron długopisu (trzech logotypów: Program Regionalny, Województwo Łódzkie, Unia Europejska z jednej i jednego logotypu Centrum Obsługi Przedsiębiorcy z drugiej strony długopisu), wymiary: dł. min. 13 cm, obwód max. 3,7 cm. Rozmieszczenie logotypów na zestawie według wskazówek Zamawiającego. Uwaga: dopuszcza się zamieszczenie na zestawie trzech logotypów (Program Regionalny, Unia Europejska i Centrum Obsługi Przedsiębiorcy) w przypadku zbyt małej powierzchni na grawer lub nadruk. Ozdobne, sztywne pudełko w kolorze ciemnobrązowym, o wymiarach: 19,7 cm x 6,7 cm x 3 cm, dopuszcza się odstępstwo od wskazanych wymiarów +/- 0,3 cm. Uwaga: dopuszcza się w przypadku braku technicznych możliwości zamieszczenie logotypów na pudełku. ul. Roosevelta 15, Łódź,

4 5. Zestaw pióro kulkowe i długopis 150 szt. Zestaw pióro kulkowe i długopis w sztywnym pudełku. Pióro kulkowe metalowe, gumowane, w kolorze czarnym, klips, grawer lub nadruk logotypów z obu stron pióra (trzech logotypów: Program Regionalny, Województwo Łódzkie, Unia Europejska z jednej i jednego logotypu Centrum Obsługi Przedsiębiorcy z drugiej strony pióra), wymiary: dł. min. 13 cm, obwód max. 3,7 cm. Długopis metalowy, gumowany, w kolorze czarnym, klips, grawer lub nadruk logotypów z obu stron długopisu (trzech logotypów: Program Regionalny, Województwo Łódzkie, Unia Europejska z jednej i jednego logotypu Centrum Obsługi Przedsiębiorcy z drugiej strony długopisu), wymiary: dł. min. 13 cm, obwód max. 3,7 cm. Rozmieszczenie logotypów na zestawie według wskazówek Zamawiającego. Uwaga: dopuszcza się zamieszczenie na zestawie trzech logotypów (Program Regionalny, Unia Europejska i Centrum Obsługi Przedsiębiorcy) w przypadku zbyt małej powierzchni na grawer lub nadruk. Pudełko w kolorze czarnym, zamykane na magnes. Uwaga: dopuszcza się w przypadku braku technicznych możliwości zamieszczenie logotypów na pudełku.

5 Portfel wykonany ze skóry w kolorze ciemnobrązowym, szyty nitką w kolorze ciemnobrązowym, o wymiarach: 12,5 cm x 10 cm, dopuszcza się odstępstwo od wskazanych wymiarów +/- 1 cm, posiadający zapinaną na napę kieszonkę na monety, przegródki na karty kredytowe i dokumenty oraz kieszeń na banknoty. Portfel zapakowany w eleganckie pudełko. Tłoczenie 4 logotypów (Program Regionalny, Województwo Łódzkie, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy i Unia Europejska). Rozmieszczenie logotypów według wskazówek Zamawiającego. 6. Portfel 80 szt.

6 7. Etui na okulary 100 szt. Etui na okulary twarde, zamykane, wykonane z imitacji skóry - skaj w kolorze ciemnobrązowym, wymiary: min. 16,4 cm x 6,2 cm x 4 cm, dopuszcza się odstępstwo od wskazanych wymiarów + 0,5 cm, etui wewnątrz wyściełane miękkim materiałem. Nadruk, tłoczenie lub grawer 4 logotypów (Program Regionalny, Województwo Łódzkie, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy i Unia Europejska) w wersji monochromatycznej. Rozmieszczenie logotypów według wskazówek Zamawiającego. 8. Ściereczki do czyszczenia okularów 9. Mata samoprzylepna do samochodu 100 szt. 200 szt. Ściereczka do czyszczenia okularów - wykonana z mikrofibry w kolorze czerwonym lub szarym, wymiary min. 9 x 4 cm. Nadruk 4 logotypów na ściereczce (Program Regionalny, Województwo Łódzkie, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy i Unia Europejska) w wersji monochromatycznej. Rozmieszczenie logotypów według wskazówek Zamawiającego. Uwaga: dopuszcza się zamieszczenie dwóch logotypów (Program Regionalny i Unia Europejska) w przypadku zbyt małej powierzchni na nadruk. Silikonowa mata samoprzylepna do samochodu w kolorze czarnym. Wymiary maty: min. 14,5 x 8,5 cm. Nadruk 4 logotypów (Program Regionalny, Województwo Łódzkie, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy i Unia Europejska) w wersji monochromatycznej, w kolorze jasnoszarym na gładkiej powierzchni. Rozmieszczenie logotypów według wskazówek Zamawiającego.

7 Parasol elegancki, stylowy, srebrny od spodu, w kolorze czarnym 100 szt., czerwonym 100 szt., z filtrem UV, nieskładany, z miękką, gumowaną rączką, stelaż wykonany z wytrzymałego metalu, odporny na wiatr, 8 paneli. Średnica części rozkładanej 108 cm, wys. 84 cm, dopuszcza się odstępstwo od wskazanych wymiarów +/- 1 cm. Nadruk logotypów w kolorze srebrnym: logotypu Centrum Obsługi Przedsiębiorcy na jednym panelu oraz trzech pozostałych logotypów (Program Regionalny, Województwo Łódzkie, Unia Europejska) na jednym, przeciwległym panelu. 10. Parasol nieskładany 200 szt.

8 11. Piłka antystresowa 200 szt. Gumowa piłka antystresowa w kolorze srebrnym 100 szt. i czerwonym 100 szt., średnica 6,5 cm, dopuszcza się odstępstwo od wskazanego wymiaru +/- 0,5 cm. Nadruk 4 logotypów w wersji monochromatycznej, w kolorze ciemnoszarym (Program Regionalny, Województwo Łódzkie, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy i Unia Europejska). Rozmieszczenie logotypów według wskazówek Zamawiającego. Uwaga: dopuszcza się zamieszczenie 3 logotypów (Program Regionalny, Unia Europejska i Centrum Obsługi Przedsiębiorcy) w przypadku zbyt małej powierzchni na nadruk. 12. Opaska odblaskowa 200 szt. Samozaciskowa opaska odblaskowa w kolorze szarym 100 szt. i czerwonym szt., wymiary: 34 cm x 3 cm, dopuszcza się odstępstwo od wskazanych wymiarów +/- 0,5 cm. Nadruk 4 logotypów (Program Regionalny, Województwo Łódzkie, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy i Unia Europejska) w wersji monochromatycznej, w kolorze ciemnoszarym. Rozmieszczenie logotypów według wskazówek Zamawiającego.

9 13. Drewniane klocki dla dzieci 100 szt. Drewniane klocki dla dzieci w różnych kształtach, zapakowane w drewniane pudełko o wymiarach: 17,7 cm x 8,9 cm x 3,1 cm, dopuszcza się odstępstwo od wskazanych wymiarów +/- 0,5 cm, pudełko otwierane za pomocą wysuwanego wieczka, na którym zostaną nadrukowane 4 logotypy (Program Regionalny, Województwo Łódzkie, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy i Unia Europejska) w wersji kolorowej. Rozmieszczenie logotypów według wskazówek Zamawiającego.

10 14. Cukierki krówki 50 kg Krówki o smaku mlecznym, pakowane pojedynczo w papierki, papier błysk, korpus papierka w kolorze czerwonym i końcówki w kolorze szarym, nadruk dwóch logotypów w wersji monochromatycznej w kolorze szarym (Program Regionalny i Unia Europejska). Rozmieszczenie logotypów według wskazówek Zamawiającego.

Podkładki korkowe 6 sztuk. Nadruk: zdjęcie, logo Lubuskie - warte zachodu, opis zdjęcia. Projekty przesłane przez zamawiającego.

Podkładki korkowe 6 sztuk. Nadruk: zdjęcie, logo Lubuskie - warte zachodu, opis zdjęcia. Projekty przesłane przez zamawiającego. Część V Artykuły różne załącznik nr 1e do SIWZ Lp. 1. Nazwa asortymentu Magnes na lodówkę - elastyczne Ilość 8000 szt. Wymiar (+/-3%) wymiar 9,7 cm x 9,7 cm Szczegółowy opis asortymentu Magnes na lodówkę

Bardziej szczegółowo

KOLEKCJE BMW SPORT 14/15

KOLEKCJE BMW SPORT 14/15 BMW Lifestyle 2014/2015 Radość z jazdy KOLEKCJE BMW SPORT 14/15 KOLEKCJA BMW ATHLETICS: NADZWYCZAJNA FUNKCJONALNOŚĆ. KOLEKCJA BMW MOTORSPORT: WYJĄTKOWA WSZECHSTRONNOŚĆ. KOLEKCJA BMW YACHTSPORT: MAKSYMALNA

Bardziej szczegółowo

do przetargu nieograniczonego pn.

do przetargu nieograniczonego pn. Załącznik nr 1 do SIWZ (Załącznik nr 1 do umowy) SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA do przetargu nieograniczonego pn. Przygotowanie, nadruk i dostarczenie w opakowaniach zbiorczych do Zamawiającego

Bardziej szczegółowo

Akcesoria czyszczące. Myjka wysokociśnieniowa. Myjka wysokociśnieniowa. Myjka wysokociśnieniowa. Myjka wysokociśnieniowa

Akcesoria czyszczące. Myjka wysokociśnieniowa. Myjka wysokociśnieniowa. Myjka wysokociśnieniowa. Myjka wysokociśnieniowa Historia firmy Variant sięga 1991 roku. Początkowo przedmiotem naszej działalności był import i dystrybucja obejm zaciskowych największego niemieckiego producenta systemów połączeń - firmy Norma Rasmussen

Bardziej szczegółowo

UMOWA DOSTAWY 1 OŚWIADCZENIA STRON

UMOWA DOSTAWY 1 OŚWIADCZENIA STRON Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego: projekt umowy UMOWA DOSTAWY zawarta w dniu.. w pomiędzy Kujawsko-Pomorskim Funduszem Pożyczkowym spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Toruniu ul.

Bardziej szczegółowo

Dostawa i montaż mebli biurowych i mebli do mieszkania chronionego

Dostawa i montaż mebli biurowych i mebli do mieszkania chronionego Zadanie nr 1 Załącznik 1.1. Dostawa i montaż mebli biurowych i mebli do mieszkania chronionego 1. szafka gospodarcza (komoda), dwudrzwiowa, zamykana o wymiarach 0,90 m x 0,90 m x 0,40 m (wys. x szer. x

Bardziej szczegółowo

Zakup, dostawa oraz montaż wyposażenia niemedycznego dla nowego obiektu Ars Medical Sp. z o.o. w Pile OPIS TECHNICZNY PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

Zakup, dostawa oraz montaż wyposażenia niemedycznego dla nowego obiektu Ars Medical Sp. z o.o. w Pile OPIS TECHNICZNY PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 9 Zakup, dostawa oraz montaż wyposażenia niemedycznego dla nowego obiektu Ars Medical Sp. z o.o. w Pile OPIS TECHNICZNY PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Wykonawcy mogą zaproponować oferty równoważne.

Bardziej szczegółowo

Poznań: Badawcze stanowiska komputerowe Numer ogłoszenia: 478230-2013; data zamieszczenia: 21.11.2013 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy

Poznań: Badawcze stanowiska komputerowe Numer ogłoszenia: 478230-2013; data zamieszczenia: 21.11.2013 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy Poznań: Badawcze stanowiska komputerowe Numer ogłoszenia: 478230-2013; data zamieszczenia: 21.11.2013 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe. Ogłoszenie dotyczy: zamówienia

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 6. Lider projektu: PTE Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. Ul. Szewska 4/7 20-086 Lublin www.pte.lublin.

Załącznik Nr 6. Lider projektu: PTE Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. Ul. Szewska 4/7 20-086 Lublin www.pte.lublin. Załącznik Nr 6 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMOWIENIA na dostawę sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, ubezpieczeniem sprzętu komputerowego w ramach projektu: " ZAWODOWEGO Program staży u pracodawców

Bardziej szczegółowo

Opis Przedmiotu Zamówienia. Konferencja podsumowująca wdrażanie POKL w województwie warmińsko-mazurskim w roku 2012

Opis Przedmiotu Zamówienia. Konferencja podsumowująca wdrażanie POKL w województwie warmińsko-mazurskim w roku 2012 Opis Przedmiotu Zamówienia Konferencja podsumowująca wdrażanie POKL w województwie warmińsko-mazurskim w roku 2012 Przedmiotem zamówienia jest organizacja i obsługa konferencji podsumowującej wdrażanie

Bardziej szczegółowo

S P E C Y F I K A C J A

S P E C Y F I K A C J A S P E C Y F I K A C J A ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (SIWZ) DO POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NR: ZP. 240-16/13 Zamawiający: UNIWERSYTET PAPIESKI

Bardziej szczegółowo

Iława, dnia 17.03.2011r. Do wszystkich zainteresowanych wykonawców. Znak sprawy ZP.341-1/2011. Pismo znak ZP.341-1/1/2011

Iława, dnia 17.03.2011r. Do wszystkich zainteresowanych wykonawców. Znak sprawy ZP.341-1/2011. Pismo znak ZP.341-1/1/2011 Iława, dnia 17.03.2011r Do wszystkich zainteresowanych wykonawców Znak sprawy ZP.341-1/2011 Pismo znak ZP.341-1/1/2011 Dotyczy: postępowania znak ZP.341-1/2011 o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE PARAMETRÓW WYMAGANYCH DLA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

ZESTAWIENIE PARAMETRÓW WYMAGANYCH DLA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 9 ZAKRES I ZESTAWIENIE PARAMETRÓW CH DLA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Sala operacyjna hybrydowa 1. Kolumna chirurgiczna Producent: Typ: Lp. PARAMETR/ WARUNEK WARUNEK WARTOŚCI OFEROWANE 1. Sufitowa

Bardziej szczegółowo

TU I OPROGRAMOWANIA OPISANEGO WE WSZYSTKICH CZ

TU I OPROGRAMOWANIA OPISANEGO WE WSZYSTKICH CZ Realizacja umowy o dofinansowanie projektu Poprawa jakości kształcenia szczecińskich szkół ponadgimnazjalnych poprzez zakup wyposaŝenia i środków dydaktycznych oraz modernizację pracowni zgodnie z potrzebami

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 do specyfikacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Stacja komputerowa szt. 32 Nazwa komponentu

Załącznik nr 1 do specyfikacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Stacja komputerowa szt. 32 Nazwa komponentu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Stacja komputerowa szt. 32 Nazwa komponentu Typ Procesor Chipset Załącznik nr 1 do specyfikacji Wymagane minimalne parametry techniczne stacji komputerowej Komputer

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 4 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych, sieciowych, projekcyjnych oraz oprogramowania w 2012 r. wg trzech części

Bardziej szczegółowo

1.Komputer dla ucznia - 22 szt.

1.Komputer dla ucznia - 22 szt. Załącznik nr 3 do SIWZ.. ( pieczęć adresowa wykonawcy) CHARAKTERYSTYKA PROPONOWANEGO SPRZĘTU OFERTA WYKONAWCY 1.Komputer dla ucznia - 22 szt. Lp. Nazwa komponentu Wymagane minimalne parametry techniczne

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA 1. Zamawiający: Gmina Mikołów Rynek 16, 43-190 Mikołów telefon: 032/3248500, fax: 032/3248400, strona internetowa: www.mikolow.eu PN-44/2013 2. Tryb udzielenia

Bardziej szczegółowo

OFERTA CENOWA WYNAJMU DEKORACJI I TEKSTYLIÓW

OFERTA CENOWA WYNAJMU DEKORACJI I TEKSTYLIÓW OFERTA CENOWA WYNAJMU DEKORACJI I TEKSTYLIÓW 1. Pokrowiec z grubej satyny na krzesło, z jedną zakładką z przodu, uniwersalny, biały. Ładnie układają się również na krzesłach mniejszych. - biały - satyna

Bardziej szczegółowo

Sprzęt musi być zgodny, równoważny lub o wyższych parametrach technicznych z wymaganiami określonymi poniżej:

Sprzęt musi być zgodny, równoważny lub o wyższych parametrach technicznych z wymaganiami określonymi poniżej: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Sprzęt musi być zgodny, równoważny lub o wyższych parametrach technicznych z wymaganiami określonymi poniżej: Lp. Nazwa sprzętu Ilość Opis elektronicznego (sztuki)

Bardziej szczegółowo

KATALOG PRODUKTÓW BIUROWYCH

KATALOG PRODUKTÓW BIUROWYCH KATALOG PRODUKTÓW BIUROWYCH FLIPCHARTY GABLOTY TABLICE KOPIUJÑCE TABLICE I PLANERY Bi-Silque to znany producent systemów prezentacji wizualnej. Firma jest obecna na rynku od 1979 roku, w ponad 40 krajach

Bardziej szczegółowo

CYFROWA SZKOŁA - Rządowy program rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno komunikacyjnej

CYFROWA SZKOŁA - Rządowy program rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno komunikacyjnej OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do siwz 1. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy: komputera przenośnego uczniowskiego szt., komputera przenośnego nauczycielskiego 10 szt., szafki do przechowywania,

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. PAKIET 1 1. Tablet (21 sztuk) o parametrach nie gorszych niż:

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. PAKIET 1 1. Tablet (21 sztuk) o parametrach nie gorszych niż: SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DZIAŁ II PAKIET 1 1. Tablet (21 sztuk) o parametrach nie gorszych niż: Wyświetlacz TFT Głębia koloru 16 mln Rozmiar 8 Rozdzielczość Co najmniej 1280 x 800 Procesor

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA Istotnych Warunków Zamówienia

SPECYFIKACJA Istotnych Warunków Zamówienia Instytut Ogrodnictwa 96-100 Skierniewice, ul. Konstytucji 3 Maja 1/3 tel. 46 833 20 21, fax 46 833 32 28 www.inhort.pl Nr postępowania: 86/ZP/2011 SPECYFIKACJA Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) dla

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 1. Zestawy komputerowe dla jednostek podległych 45 szt. a. Jednostka centralna

Załącznik nr 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 1. Zestawy komputerowe dla jednostek podległych 45 szt. a. Jednostka centralna Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Szczegółowy opis

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia GCI.400-15/2014 ZAŁĄCZNIK NR 7 DO SIWZ I. Informacje ogólne Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia 1.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania i wykonania kampanii informacyjno-promocyjnej festiwalu

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 6 do SIWZ Ilość ogółem

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 6 do SIWZ Ilość ogółem Nazwa Opis Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 6 do SIWZ Ilość ogółem Plansza edukacyjna ekologiczna taśma czasowa biodegradacji pospolitych odpadów Plansza edukacyjna Parki narodowe

Bardziej szczegółowo

Synejko, Joanna Synejko Sp. J, ul. Microsystems Group, Andrzej. Górczewska 69/73, 01-401. oferent. Warszawa

Synejko, Joanna Synejko Sp. J, ul. Microsystems Group, Andrzej. Górczewska 69/73, 01-401. oferent. Warszawa załącznik nr 1 do protokołu Streszczenia oceny i porównania złożonych ofert nr sprawy: 4/2012/WIP-WIP nr. oferty 1 2 oferent Microsystems Group, Andrzej Synejko, Joanna Synejko Sp. J, ul. Górczewska 69/73,

Bardziej szczegółowo

a. UmoŜliwia tworzenie profilów na potrzeby często wykonywanych typowych zadań i skanowanie materiałów bezpośrednio do róŝnych miejsc docelowych i

a. UmoŜliwia tworzenie profilów na potrzeby często wykonywanych typowych zadań i skanowanie materiałów bezpośrednio do róŝnych miejsc docelowych i Część 1 Akcesoria komputerowe, audiowizualne i biurowe A. Skaner 2 sztuki B. Ultramobilny projektor 1 sztuka C. Niszczarka dokumentów 1 sztuka D. Projektor multimedialny 2 sztuki E. Ekran projekcyjny 1

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia LAPTOP

Załącznik nr 5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia LAPTOP Załącznik nr 5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Część 1 sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem oraz urządzenia peryferyjne, 1. 9 Komputerów typu Laptop Miejsce dostawy komputerów typu Laptop:

Bardziej szczegółowo