Czwartek, piątek i sobota, każdy czeka na ten czas. Cały tydzień za plecami, już niedziela woła nas.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Czwartek, piątek i sobota, każdy czeka na ten czas. Cały tydzień za plecami, już niedziela woła nas."

Transkrypt

1 Bóg kocha mnie Takiego jakim jestem Raduje sie kazdym moim gestem ALLELUJA!! Boza radosc mnie rozpiera OOOO Jestem rybakiem Pana więc zarzucam sieci swe. lecz gdy troski mnie przygniatają chlup ja topię się ja topię się A-A-A A-A-A-A-A cziru riru cziru riru riru cziru riru riru cziru riru riru riru ua! 2x Jezus mym przyjacielem on ratuje życie me wyciąga do mnie rękę ja mocno trzymam się ja trzymam się A-A-A A-A-A A-A-A-A-A cziru riru cziru riru riru cziru riru riru cziru riru riru riru ua! 2x Poniedziałek, wtorek, środa. Bardzo wolno płynie czas. Tydzień się dopiero zaczął - już niedzela woła nas. Czwartek, piątek i sobota, każdy czeka na ten czas. Cały tydzień za plecami, już niedziela woła nas. Kto jest w niebie, ten już wie! Że niedziela nie kończy się! Szumią w lesie drzewa Ptak nad głową śpiewa. Kwiat rośnie wysoko, Słońcu puszcza oko. A ja, od samego rana śpiewam dla mojego Pana Jestem mały jak palec, jestem mały jak mrówka, ale proszę Cię Panie, wejdź do mego serduszka. Jesteś w moim serduszku Wszechmogący mój Panie. Wspieraj mego tatusia, pobłogosław też mamie. Jesteś życiem mym, więc każdy ruch robię w Tobie, Jezu, Ty pozwalasz wciąż oddychać mi. Jesteś drogą mą, więc każdy krok robię w Tobie, Jezu, Ty pozwalasz wciąż oddychać mi. Fale Twojej łaski, Panie, gdzie nie spojrzę, tam wciąż widzę Cię. Twa miłość mnie uwiodła, Jezu, jakże to możliwe jest.

2 Jezu ufam Tobie, Jezu kocham Cię! W miłosierdziu swoim nie opuścisz mnie! Jezu ufam Tobie, Jezu kocham Cię! Do swojego serca mocno przytul mnie! 1.Tak jak jasne słońce, patrzysz na mnie z góry. Nie zasłonią Ciebie, nawet ciemne chmury./2x Jezu ufam Tobie, Jezu kocham Cię! W miłosierdziu swoim nie opuścisz mnie! Jezu ufam Tobie, Jezu kocham Cię! Do swojego serca mocno przytul mnie! 2.Przyjaźń Twa serdeczna, zawieść mnie nie może. rzechy me wybaczasz, miłosierny Boże! /2x Jezu ufam Tobie, Jezu kocham Cię! W miłosierdziu swoim nie opuścisz mnie! Jezu ufam Tobie, Jezu kocham Cię! Do swojego serca mocno przytul mnie! Tak mnie skrusz, tak mnie złam, tak mnie wypal Panie. Byś został tylko Ty, byś został tylko Ty, jedynie Ty. Klaszczmy w dłonie. (4x) Tak, tak, tak, tak ja potrzebuję ciebie. Tak, tak, tak, tak będziemy tańczyć w niebie. Prawa nóżka, lewa nóżka prosto z serca, buźka. (2x) Klaszczmy w dłonie. (4x) Tak, tak, tak, tak ja potrzebuję ciebie. Tak, tak, tak, tak będziemy śpiewać w niebie. Prawa nóżka, lewa nóżka prosto z serca, buźka. (2x) Wielbić imię Pana dziś chcę (3x) to mój Bóg. (bis) Imię Pana jest twierdzą, warowną twierdzą, skałą zbawienia, schronieniem mym. (2x) Tyś jak skała, Tyś jak wzgórze, Panie nasz, Boże nasz. Tyś jak wiatr w swej naturze, Tyś jest Stwórcą wszystkich nas. Światłem swym rozświetlasz drogę, która prosto wiedzie nas tam gdzie źródło Twej miłości, gdzie radośnie płynie czas. 1. Jeśli masz chwile smutne w swym życiu, powierz się Matce, kiedy rozpacz rozdziera Twe serce, ofiaruj się Jej. Matce, która pod krzyżem stała, Matce, która się z Synem żegnała, która uczyć cię będzie pokory, cierpienie znieść ci pomoże. Ona Matka, która pod krzyżem stała, Matka która się z Synem żegnała, która uczyć cię będzie pokory, cierpienie znieść ci pomoże. 2. Kiedy ruszysz w daleką wędrówkę, powierz się Matce gdy na szlaku zaskoczy cię burza, ofiaruj się Jej. Matce, która pod krzyżem 3. Jeśli zgubisz swą drogę do Boga, powierz się Matce, gdy w twym sercu znów gości trwoga, ofiaruj się Jej.

3 1. Jezus daje nam zbawienie, Jezus daje pokój nam, Jemu składam dziękczynienie, chwałę z serca mego dam. Jezus siłą mą, Jezus pieśnią mego życia, Królem wiecznym On, niepojęty w mocy swej. W Nim znalazłem to, czego szukałem do dzisiaj Sam mi podał dłoń, bym zwyciężał w każdy dzień. 2. W Jego ranach uzdrowienie, w Jego śmierci życia dar, Jego Krew to oczyszczenie, Jego życie chwałą nam. Jezus siłą mą, Jezus Jesteś Królem, jesteś Królem, Królem jest Bóg. (2x) Podnieśmy wszyscy nasze serca, podnieśmy wszyscy nasze dłonie, stawajmy przed obliczem Pana, wielbiąc Go. (2x) Idzie mój Pan, idzie mój Pan On teraz biegnie, by spotkać mnie. (2x). Mija góry, łąki, lasy, by komunii stał się cud. On chce chlebem nas nakarmić, by nasycić życia głód. Bóg jest tu, Bóg jest tam, Bóg jest w każdym z nas i w sercu Go mam. Światłem jest, w ciemną noc i w modlitwie mej słyszę Jego głos, Bóg jest tu, dobry jest w każdy czas. Alleluja, wznoś pod niebo głos, Pan dał chleba moc, Alleluja. (2x) Jezus Pan komunią dla nas co dzień staje się, On rozrywa grzechu pęta złe. Cóż uczyni mi człowiek, kiedy ze mną Pan, Bóg podnosi, podtrzymuje mnie. 1. Kiedy ci smutno i nic nie wychodzi, mów: Amen jak Maryja, Amen jak Maryja, Amen, widocznie Bóg tak chce. Tak jak Maryja, wypełniaj wolę Boga i zanieś tam swój uśmiech, gdzie często płyną łzy. (2x) 2. Gdy z ciebie szydzą i kiedy się śmieją, mów: Amen jak Maryja, Amen jak Maryja, Amen widocznie Bóg tak chce. Tak jak Maryja, wypełniaj wolę Boga i zanieś tam swój uśmiech, gdzie często płyną łzy. (2x) 3. Kiedy w twym sercu, nic więcej prócz bólu, mów: Amen jak Maryja, Amen jak Maryja, Amen, widocznie Bóg tak chce. Tak jak Maryja, wypełniaj wolę Boga i zanieś tam swój uśmiech, gdzie często płyną łzy. (2x) Armia Pana Słyszę już armii Pana głos, słyszę już armii Pana głos. Słyszę armii głos, słyszę Pana głos, to idzie armia Pana, to idzie armia Pana, to idzie armia Pana, uwielbiając Go.

4 1. Boża radość jak rzeka, Boża radość jak rzeka, Boża radość wypełnia duszę mą. Boża radość jak rzeka, Boża radość jak rzeka, Boża radość wypełnia duszę mą. 2. Boża miłość jak rzeka, Boża miłość jak rzeka, Boża miłość wypełnia duszę mą. Boża miłość jak rzeka, Boża miłość jak rzeka, Boża miłość wypełnia duszę mą. 3. Boży pokój jak rzeka, Boży pokój jak rzeka, Boży pokój wypełnia duszę mą. Boży pokój jak rzeka, Boży pokój jak rzeka, Boży pokój wypełnia duszę mą. 4. Boża radość jak rzeka, Boża miłość jak rzeka, Boży pokój wypełnia duszę mą. Boża radość jak rzeka, Boża miłość jak rzeka, Boży pokój wypełnia duszę mą. 1. Czy wy wiecie, że jesteście świątynią (3x), świątynią, w której mieszka Święty Duch. 2. Pełni mocy, wdzięczności i chwały (3x), świątynią, w której mieszka Święty Duch. 3. Tak my wiemy, że jesteśmy świątynią (3x), świątynią, w której mieszka Święty Duch. 4. Pełni mocy, wdzięczności i chwały (3x), świątynią, w której mieszka Święty Duch. Dotknął mnie dziś Pan i radość ogromną w sercu mam. Z tej radości chcę śpiewać i klaskać w dłonie swe. Więc wszyscy razem chwalmy Go, za to, że trzyma nas ręką swą. 1. Gdy Boży Duch wypełnia mnie jak Dawid śpiewać chcę. (2x) Jak Dawid, jak Dawid, jak Dawid śpiewać chcę. (2x) 2. Gdy Boży Duch wypełnia mnie jak Dawid klaskać chcę. (2x) Jak Dawid, jak Dawid, jak Dawid klaskać chcę. (2x) 3. Gdy Boży Duch wypełnia mnie jak Dawid wielbić chcę. (2x) Jak Dawid, jak Dawid, jak Dawid wielbić chcę. (2x) 4. Gdy Boży Duch wypełnia mnie jak Dawid skakać chcę. (2x) Jak Dawid, jak Dawid, jak Dawid skakać chcę. (2x)

5 1. Gdy kiedyś Pan powróci znów. (2x) kiedyś Pan powróci znów. 2. Gdy święci swój opuszczą grób. (2x) święci swój opuszczą grób. 3. Gdy Boga tron otoczą w krąg. (2x) Boga tron otoczą w krąg. 4. Gdy księgę swą otworzy Bóg. (2x) księgę swą otworzy Bóg. 5. Gdy po imieniu wezwie Pan (2x). po imieniu wezwie Pan. 6. Gdy ucztę nam zgotuje Bóg (2x). ucztę nam zgotuje Bóg. 7. Gdy zabrzmi pieśń: Alleluja (2x). zabrzmi pieśń: Alleluja. 8. Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja. zabrzmi pieśń: Alleluja. Gdy na morzu wielka burza Jezus ze mną w łodzi jest. Gdy na morzu wielka burza Jezus ze mną w łodzi jest. Ręką mocną trzyma mnie, łódka nie kołysze się. Gdy na morzu wielka burza Jezus ze mną w łodzi jest Jak odnaleźć mam Chrystusa, gdzie Go szukać mam? Pomóż mi, bym Go odnalazł i już nie był sam. 1. W modlitwie, w modlitwie mój Chrystus jest. W modlitwie, w modlitwie On czeka cię. Jak odnaleźć mam Chrystusa, gdzie Go szukać mam? Pomóż mi, bym Go odnalazł i już nie był sam. 2. W Kościele, w Kościele mój Chrystus jest. W Kościele, w Kościele On czeka cię. Jak odnaleźć mam Chrystusa, gdzie Go szukać mam? Pomóż mi, bym Go odnalazł i już nie był sam. 3. W rodzinie, w rodzinie mój Chrystus jest. W rodzinie, w rodzinie On czeka cię. Jak odnaleźć mam Chrystusa, gdzie Go szukać mam? Pomóż mi, bym Go odnalazł i już nie był sam. 4. W uśmiechu, w uśmiechu mój Chrystus jest. W uśmiechu, w uśmiechu On czeka cię. Jak odnaleźć mam Chrystusa, gdzie Go szukać mam? Pomóż mi, bym Go odnalazł i już nie był sam. 5. W piosence, w piosence mój Chrystus jest. W piosence, w piosence On czeka cię. Jak odnaleźć mam Chrystusa, gdzie Go szukać mam? Pomóż mi, bym Go odnalazł i już nie był sam. 6. Wśród ludzi, wśród ludzi, mój Chrystus jest. Wśród ludzi, wśród ludzi, On czeka cię.

6 1. Jesteś radością mojego życia, o, o, o Panie mój. (2x) Ty jesteś moim Panem (3x) na zawsze jesteś Panem mym. (bis) 2. Jesteś miłością mojego życia, o, o, o Panie mój. (2x) Ty jesteś moim Panem (3x) na zawsze jesteś Panem mym. (bis) 3. Jesteś pokojem mojego życia, o, o, o Panie mój. (2x) Ty jesteś moim Panem (3x) na zawsze jesteś Panem mym. (bis) 4. Jesteś nadzieją mojego życia, o, o, o Panie mój. (2x) Ty jesteś moim Panem (3x) na zawsze jesteś Panem mym. (bis) 5. Jesteś... mojego życia, o, o, o Panie mój. (2x) Ty jesteś moim Panem 1. Miłość Bożą w sercu swym dzisiaj mam, tą miłością coraz bardziej kocham Cię. W Tobie widzę też wspaniałość Króla chwał, bo miłość Bożą w sercu swym dzisiaj mam. 2. Wielką wiarę w sercu swym dzisiaj mam, sercem swoim tak gorąco służę Ci. Bratu, siostrze chcę dziś prawdę Twoją dać, bo wielką wiarę w sercu swym dziś mam. 3. Dziecka radość w sercu swym dzisiaj mam i jak dziecko bardzo pragnę cieszyć się. Swego Ducha moc dziś Jezus daje nam, dziecka radość w sercu swym dzisiaj mam. 1. Nie mam srebra, nie mam złota nawet gdybym miał, to cóż mogę tylko ofiarować moje serce Tobie tu. Bo w moim sercu wypisane jest ile radości kryje każdy dzień, ile kłopotów, zmartwień, trosk, ile łez, to wszystko Panie daję Ci proszę weź. 2. Hostia biała na ołtarzu za chwileczkę zmieni się, bo ten chleb nam z nieba dany, moje serce czeka też. Bo w moim sercu wypisane jest ile radości kryje każdy dzień, ile kłopotów, zmartwień, trosk, ile łez, to wszystko Panie daję Ci proszę weź. Memu Bogu, Królowi będę śpiewał tę pieśń, teraz, zawsze, na wieki, amen. (2x) Alleluja, alleluja, alleluja, amen. (2x) Mój Zbawiciel, On bardzo kocha mnie, Ja nie wiem czemu miłością darzy mnie. On mi nowe życie dzisiaj ofiarować chce, będę, będę mieszkał razem z Panem mym, będę, będę mieszkał razem z Panem mym.

7 1. Nie mam srebra, nie mam złota nawet gdybym miał, to cóż mogę tylko ofiarować moje serce Tobie tu. Bo w moim sercu wypisane jest ile radości kryje każdy dzień, ile kłopotów, zmartwień, trosk, ile łez, to wszystko Panie daję Ci proszę weź. 2. Hostia biała na ołtarzu za chwileczkę zmieni się, bo ten chleb nam z nieba dany, moje serce czeka też. Bo w moim sercu wypisane jest ile radości kryje każdy dzień, ile kłopotów, zmartwień, trosk, ile łez, to wszystko Panie daję Ci proszę weź. Niebo to najwspanialsze z miejsc, łaska, chwała czeka tam cię. Boga twarz zobaczysz też, niebo najwspanialsze z miejsc. Niebo najwspanialsze z miejsc, łaska, chwała tam jest, Boga twarz zobaczysz też, niebo najwspanialsze z miejsc. 1. Ofiaruję Tobie, Panie mój, całe życie me, cały jestem Twój aż na wieki. Oto moje serce, przecież wiesz, Tyś miłością mą jedyną jest. 2. Tyś w ofierze swojej Panie mój, cały dajesz się, cały jesteś mój, aż na wieki. Oto moje serce, przecież wiesz, miłość Twoja niech uwolni mnie. 3. Przed ołtarzem świętym niosę Ci, całą duszę mą Ty zamieniasz je w Krew i Ciało swe. Oto moje serce, przecież wiesz, Tyś miłością mą, jedyną jest. 4. Ofiaruję Tobie, Panie mój, wszystkie myśli me Tobie ufam, wiesz bardzo mocno. Bo to moje serce przecież wiesz, Tyś miłością mą, jedyną jest. Oto jest dzień, (2x) który dał nam Pan. (2x) Weselmy się (2x) i radujmy się nim. (2x) Oto jest dzień, który dał nam Pan, weselmy się i radujmy się nim. Oto jest dzień, oto jest dzień, który dał nam Pan. Otwórz me oczy, chcę widzieć Jezusa i być bliżej Niego, i kochać goręcej. Otwórz me uszy i naucz mnie słuchać, otwórz me oczy, chcę widzieć Jezusa. Pan jest Pasterzem moim, niczego mi nie braknie, na niwach zielonych pasie mnie, nad wody spokojne prowadzi mnie, na niwach zielonych pasie mnie, nad wody spokojne prowadzi mnie.

8 Pan mnie strzeże, Pan mnie strzeże, czuwa nade mną Bóg, On jest moim cieniem. (2x) Czuwa nade mną Bóg (3x) mój Bóg. (bis) 1.Panie Jezu zabierzemy Cię do domu, Panie Jezu nie oddamy Cię nikomu. Dniem i nocą Panie Jezu będziesz z nami, bo gorąco, Panie Jezu, Cię kochamy. 2. Razem z Tobą będzie u nas Twoja Mama, żeby nasza nigdy już nie była sama. Święty Józef tatusiowi dopomoże i grzeczniejsze będą dzieci z Tobą, Boże. 1. Prawda jedyna, słowa Jezusa z Nazaretu, że swego Syna posłał z nieba Bóg na świat, aby niewinnie cierpiąc zmarł za nasze grzechy i w pohańbieniu przyjął winy wszystkich nas. Dzięki Ci, Boże mój za ten krzyż, który Jezus cierpiał za mnie, Jezus cierpiał za mnie. Dzięki Ci, Boże mój za ten krzyż, który Jezus cierpiał za mnie, Jezus cierpiał za mnie. 2. Uwierz w Jezusa, przecież on za Ciebie umarł i z miłości do nas przyszedł z nieba na ten świat. Błogosławiony ten, kto wierzy, choć nie widział, zaufaj dziś Bogu, a na wieki będziesz żyć. Dzięki Ci, Boże mój za ten krzyż, który Jezus cierpiał za mnie, Jezus cierpiał za mnie. Dzięki Ci, Boże mój za ten krzyż, który Jezus cierpiał za mnie, Jezus cierpiał za mnie. Przyjdź z pokłonem ludu Boży, przyjdź ze śpiewem ludu święty, sław Jezusa, Twego Zbawcę, wspaniałego Króla chwały. 1. Jest jedno Imię drogie mi, najdroższe w świecie tym, muzyką słodką to Imię brzmi wpisane w sercu mym. Sercem kocham Jezusa, sercem kocham Jezusa, zawsze będę Go kochał, On pierwszy ukochał mnie. 2. Miłością dzieje głosi mi, miłością aż po krzyż, osładza wszystkie moje dni, do nieba wiedzie wzwyż. Sercem kocham Jezusa, sercem kocham Jezusa, zawsze będę Go kochał, On pierwszy ukochał mnie. 3. To Jezus mój Zbawiciel, Pan, to o Nim śpiewać chcę, On nam zbawienie wszystkim dał, miłuje także cię. Sercem kocham Jezusa, sercem kocham Jezusa, zawsze będę Go kochał, On pierwszy ukochał mnie.

9 1. Dzisiaj zasieję ziarno nadzieję, pora już ruszać na cały świat. Niejedno padnie na żyzną ziemię, trzeba już wstać i pora je siać. Sieje je sieje je sieje je, sieje je sieje je. (2x) 2. Niektóre ziarna padną na skały, niektóre jeszcze wydziobie ptak. Na nowo ziarna miłości i wiary, trzeba już wstać i pora je siać. Sieje je sieje je sieje je, sieje je sieje je. (2x) A eja eja o ziarno wyda plon trzydzieści, sześćdziesiąt, a jeszcze inne sto. (2x) Sieje je sieje je sieje je, sieje je sieje je. (2x) 1. Skałą i zbawieniem jest mój Jezus, nade mną Jego miłość lśni. (3x) Syn Boży, Zbawiciel, mój Pan. 2. Jedna tylko droga do pokoju przez Zbawcy Krew i Krzyża moc. (3x) On chroni, prowadzi mnie sam. 3. Kocham Go więcej z każdym dniem, chcę w Jego słowie zawsze trwać. (3x) On tobie swą miłość chce dać. 1. Spójrz, Ojcze nasz, dziś przyszliśmy tu, by spotkać Cię, powiedzieć parę słów, by przyjąć Cię do serc i do domów, byś z nami był po wszystkie dni. (2x) 2. Dziś, Ojcze nasz, przynieśliśmy Ci gorące serca wiernych dzieci Twych. Rozpalaj je wciąż ogniem Twej miłości, niech będą Twe po wszystkie dni. (2x) 3. Dziś, Ojcze nasz, dziękujemy Ci, że jesteś w nas, żeś zechciał z nami być. Pozostań tu, nie odchodź od swych dzieci, my chcemy z Tobą być po wszystkie dni. (2x) 4. Spójrz, Ojcze nasz, dziś przyszliśmy, by spotkać Cię, powiedzieć parę słów, by zabrać Cię do rodzin i do domów, byś z nami żył po wszystkie dni. (2x) Srebra i złota mi brak, lecz to, co mam, daję ci. W imię Pana Jezusa mego daj rękę, powstań i chodź. I chodząc i skacząc wciąż Pana chwal, i chodząc i skacząc wciąż Pana chwal, Jezus Chrystus zbawić cię chce, daj rękę, powstań i chodź.

10 Tak mnie skrusz, tak mnie złam, tak mnie wypal Panie. Byś został tylko Ty, byś został tylko Ty, jedynie Ty. Tobie chór aniołów śpiewa nową pieśń: Chwała Barankowi. (2x) Alleluja, alleluja, alleluja, chwała i cześć. (2x) 1. Tyle dobrego zawdzięczam Tobie, Panie, wszystko, co mam, od Ciebie przecież jest. I to, że jestem, że życie wciąż poznaję, dziś tymi słowy wyrazić wszystko chcę: Za każdy dzień, za nocy mrok, za radość mą, szczęśliwy rok, nawet za chmurne, deszczowe dni, za wszystko, Panie, dziękuję Ci. (2x) 2. Gdy mnie uczono, że jesteś, Boże w niebie, gdy poznawałem co dobre jest, co złe. W dziecinnych słowach mówiłem: "kocham Ciebie", i powtarzałem modlitwy słowa te: Za każdy dzień, 3. Więc przyjm o Boże mych modłów dziękczynienie, bo jakże często wdzięczności w modłach brak. Mądrością życia jest widzieć sens cierpienia, dlatego Boże, śpiewamy Tobie tak: Za każdy dzień, za nocy Tyś jak skała, Tyś jak wzgórze, Panie nasz, Boże nasz. Tyś jak wiatr w swej naturze, Tyś jest Stwórcą wszystkich nas. Światłem swym rozświetlasz drogę, która prosto wiedzie nas tam gdzie źródło Twej miłości, gdzie radośnie płynie czas. Wielbić imię Pana dziś chcę (3x) to mój Bóg. (bis) Imię Pana jest twierdzą, warowną twierdzą, skałą zbawienia, schronieniem mym. (2x) Wspaniały Dawco miłości, składamy na Twoim stole wszystko, co mamy, wszystko, co mamy, choć i tak to od wieków jest Twoje. Wspaniały Dawco miłości, składamy na Twoim stole radość i szczęście, trudy i znoje, choć i tak to od wieków jest Twoje.

11 1. Dzięki Jezu, dzięki Jezu, dzięki Ci, że kochasz mnie. Dzięki Jezu, dzięki Jezu, dzięki Ci, o dzięki Ci, że kochasz mnie. 2. Dzięki Ojcze, dzięki Ojcze, dzięki Ci, że kochasz mnie. Dzięki Ojcze, dzięki Ojcze, dzięki Ci, o dzięki Ci, że kochasz mnie. 3. Tam na Golgocie umarłeś za mnie dzięki Ci, że kochasz mnie. Tam na Golgocie umarłeś za mnie dzięki Ci, o dzięki Ci, że kochasz mnie. 4. Zmartwychwstałeś, żyjesz we mnie dzięki Ci, że kochasz mnie. Zmartwychwstałeś, żyjesz we mnie dzięki Ci, o dzięki Ci, że kochasz mnie. 5. Wkrótce przyjdziesz stąd mnie weźmiesz dzięki Ci, że kochasz mnie. Wkrótce przyjdziesz, stąd mnie weźmiesz dzięki Ci o dzięki Ci, że kochasz mnie. Słyszę już armii Pana głos, słyszę już armii Pana głos. Słyszę armii głos, słyszę Pana głos, o idzie armia Pana, (3x) uwielbiając Go. Cudowną łaskę Pan okazał nam Przez swoją śmierć darował życie nam a więc proszę bracie mój nie odrzucaj łaski tej z Jezusem w życiu jest o wiele lżej A więc skacz /x3/, Jezusowi oddaj cześć. Klaszcz, klaszcz, klaszcz, i wychwalaj Imię te. I mów, mów, mów, o tym co przeżyłeś z Nim, a On będzie błogosławił w życiu twym. Bóg nie umarł! Jezus żyje! (3x) Daj Mu ręce swe! Daj Mu nogi swe! Daj Mu serce swe! Daj Mu duszę swą! On moim Panem jest. Idzie Jezus, spójrz jak kroczy On po wodzie, podnosi cię i pomaga ci stać. Idzie Jezus, On jest Panem tych spienionych fal. Idzie Jezus On prowadzi mnie. Idzie Jezus, spójrz jak kroczy On po wodzie, podnosi cię i pomaga ci stać. Idzie Jezus, On jest Panem tych spienionych fal. Idzie Jezus, On kocha mnie. Idzie Jezus, spójrz jak kroczy On po wodzie, podnosi cię i pomaga ci stać. Idzie Jezus, On jest Panem tych spienionych fal. Idzie Jezus, On kieruje mną.

12 Krzyż, krzyż, krzyż Twój, Panie, niebo nam otwiera, z Tobą żyć pragniemy, Panie, i umierać! Prowadź nas ku prawdzie, prowadź ku wolności Naucz zło zwyciężać dobrem i miłością. Młodzi i pokój idą razem (idą razem) Młodzi i pokój idą razem (przez świat szeroki) Młodzi i pokój idą razem (idą razem) bo Ty, Panie, prowadzisz nas! Chcę przestąpić Jego próg z dziękczynieniem w sercu mym i w przedsionki Pana wejść, chwaląc Go. Bo kolejny nadszedł dzień, który dał nam Pan, chcę śpiewać Mu, bo Pan radością mą. Pan radością mą, Pan radością mą, chcę śpiewać Mu, bo Pan radością moją jest Pan radością mą, Pan radością mą, chcę śpiewać Mu, bo Pan radością mą. 1. Zobaczcie, jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec. Śpiewajmy dobremu Bogu: Alleluja. (2x) 2. On nazwał nas swymi dziećmi i rzeczywiście nimi jesteśmy. Śpiewajmy dobremu Bogu: Alleluja. (2x) 3. Wiemy, że gdy się objawi będziemy do Niego podobni. Śpiewajmy dobremu Bogu: Alleluja. (2x) 4. Będziemy widzieć Pana takiego, jakim jest. Śpiewajmy dobremu Bogu: Alleluja. (2x) 5. Każdy kto ma w Nim nadzieję, podobnie, jak On, jest święty. Śpiewajmy dobremu Bogu: Alleluja. (2x) 1. Jezus, Jezus, Jezus o poranku, Jezus i w południe, Jezus, Jezus, Jezus, gdy zapada zmrok. 2. Kochaj Go, kochaj Go o poranku Wielbij Go, wielbij Go o poranku Śpiewaj Mu, śpiewaj Mu o poranku Wędruj z Nim, wędruj z Nim o poranku...

NIE MA INNEGO JAK JEZUS NIE MA INNEGO JAK ON ZAGLĄDAM WSZĘDZIE - NIE MA, NIE MA SZUKAM, SZUKAM, ALE NIE MA, NIE MA KRĄŻĘ, KRĄŻĘ -NIE MA, NIE MA

NIE MA INNEGO JAK JEZUS NIE MA INNEGO JAK ON ZAGLĄDAM WSZĘDZIE - NIE MA, NIE MA SZUKAM, SZUKAM, ALE NIE MA, NIE MA KRĄŻĘ, KRĄŻĘ -NIE MA, NIE MA 1. Nie ma innego jak Jezus NIE MA INNEGO JAK JEZUS NIE MA INNEGO JAK ON NIE MA INNEGO JAK JEZUS NIE MA INNEGO JAK ON ZAGLĄDAM WSZĘDZIE - NIE MA, NIE MA SZUKAM, SZUKAM, ALE NIE MA, NIE MA KRĄŻĘ, KRĄŻĘ -NIE

Bardziej szczegółowo

ALLELUJA. Ref. Alleluja, alleluja, alleluja, alleluja. Alleluja, alleluja, alleluja, alleluja.

ALLELUJA. Ref. Alleluja, alleluja, alleluja, alleluja. Alleluja, alleluja, alleluja, alleluja. ALLELUJA 1. Niech zabrzmi Panu chwała w niebiosach, na wysokościach niech cześć oddadzą. Wielbijcie Pana Jego Zastępy, Wielbijcie Pana Duchy niebieskie. Ref. Alleluja, alleluja, alleluja, alleluja. Alleluja,

Bardziej szczegółowo

Ziemia. Modlitwa Żeglarza

Ziemia. Modlitwa Żeglarza Ziemia Ziemia, którą mi dajesz, nie jest fikcją ani bajką, Wolność którą mam w Sobie Jest Prawdziwa. Wszystkie góry na drodze muszą, muszą ustąpić, Bo wiara góry przenosi, a ja wierzę Tobie. Ref: Będę

Bardziej szczegółowo

I Komunia Święta. Parafia pw. Bł. Jana Pawła II w Gdańsku

I Komunia Święta. Parafia pw. Bł. Jana Pawła II w Gdańsku I Komunia Święta Parafia pw. Bł. Jana Pawła II w Gdańsku Ktoś cię dzisiaj woła, Ktoś cię dzisiaj szuka, Ktoś wyciąga dzisiaj swoją dłoń. Wyjdź Mu na spotkanie Z miłym powitaniem, Nie lekceważ znajomości

Bardziej szczegółowo

Maryjo, Królowo Polski, /x2 Jestem przy Tobie, pamiętam, /x2 Czuwam.

Maryjo, Królowo Polski, /x2 Jestem przy Tobie, pamiętam, /x2 Czuwam. APEL JASNOGÓRSKI Wersja tradycyjna Maryjo, Królowo Polski, /x2 Jestem przy Tobie, pamiętam, /x2 Czuwam. Wersja młodzieżowa Maryjo, Królowo Polski, /x2 E H7 E Jestem przy Tobie, A Pamiętam o Tobie E I czuwam

Bardziej szczegółowo

4. Kiedy ci smutno i nic nie wychodzi mów "Amen" jak Maryja, "Amen" jak Maryja, "Amen" - widocznie Bóg tak chce.

4. Kiedy ci smutno i nic nie wychodzi mów Amen jak Maryja, Amen jak Maryja, Amen - widocznie Bóg tak chce. Przyjdź z pokłonem ludu Boży, przyjdź ze śpiewem ludu święty sław Jezusa, swego Zbawcę, wspaniałego Króla Chwały. Będę chwalił Pana na wieki, chwalił Pana na wieki bez końca me usta niech wielbią Go! Wychwalaj

Bardziej szczegółowo

ŚPIEWNIK SCHOLA DZIECIĘCA NIEBIAŃSKIE DZIECI. przy PARAFII POD WEZWANIEM PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO I NMP KRÓLOWEJ POLSKI W SOMONINIE WŁASNOŚĆ:

ŚPIEWNIK SCHOLA DZIECIĘCA NIEBIAŃSKIE DZIECI. przy PARAFII POD WEZWANIEM PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO I NMP KRÓLOWEJ POLSKI W SOMONINIE WŁASNOŚĆ: ŚPIEWNIK SCHOLA DZIECIĘCA NIEBIAŃSKIE DZIECI przy PARAFII POD WEZWANIEM PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO I NMP KRÓLOWEJ POLSKI W SOMONINIE WŁASNOŚĆ: IMIĘ...... NAZWISKO...... KLASA...... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Bardziej szczegółowo

Weź w opiekę młodzież i niewinne dziatki, By się nie wyrzekły swej Niebieskiej Matki.

Weź w opiekę młodzież i niewinne dziatki, By się nie wyrzekły swej Niebieskiej Matki. JASNOGÓRSKA PANI G G7 C G Ref.: Jasnogórska Pani, Tyś naszą Hetmanką, e h a D Polski Tyś Królową i najlepszą Matką. h e G D7 Spójrz na polskie domy, na miasta i wioski. G E7 a D D7 G Niech z miłości Twojej

Bardziej szczegółowo

Dusze czyśćowe potrzebują naszej modlitwy

Dusze czyśćowe potrzebują naszej modlitwy Dusze czyśćowe potrzebują naszej modlitwy 128. Panie mój p r z y c h o d z ę d z i ś, G C serce me skruszone przyjm. G C Skłaniam się przed świętym tronem Twym. e a D D7 Wznoszę ręce moje wzwyż, G C miłość

Bardziej szczegółowo

Nie ma innego Tylko Jezus Mariusz Śmiałek

Nie ma innego Tylko Jezus Mariusz Śmiałek Nie ma innego Tylko Jezus Mariusz Śmiałek http://onlyjesus.co.uk Nie ma innego Pan moim światłem Emmanuel (Wysławiamy Cię) Tańcz dla Pana Pan zmartwychwstał Niewidomi widzą Jak łania W Twoim ogniu (Duchu

Bardziej szczegółowo

Propozycje śpiewów na Rekolekcje Oazowe stopnia podstawowego

Propozycje śpiewów na Rekolekcje Oazowe stopnia podstawowego Propozycje śpiewów na Rekolekcje Oazowe stopnia podstawowego Wersja robocza 1999 Diakonia Muzyczna Ruchu Światło Życie Archidiecezji Warszawskiej i Diecezji Warszawsko Praskiej Objaśnienia: Pd: Piosenka

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. Od Autora...5 ALFABETYCZNY SPIS PIEŚNI

SPIS TREŚCI. Od Autora...5 ALFABETYCZNY SPIS PIEŚNI SPIS TREŚCI Od Autora...5 ALFABETYCZNY SPIS PIEŚNI Bądź na wieki pochwalony...9 Bądź pochwalony, Boże...10 Bądź pozdrowiony, Ojcze...11 Bądź z nami z łaską swoją...12 Będę składał Tobie dzięki...13 Błogosławcie

Bardziej szczegółowo

Propozycje śpiewów na Rekolekcje Oazowe stopnia pierwszego

Propozycje śpiewów na Rekolekcje Oazowe stopnia pierwszego Propozycje śpiewów na Rekolekcje Oazowe stopnia pierwszego Wersja robocza 1999 Diakonia Muzyczna Ruchu Światło Życie Archidiecezji Warszawskiej i Diecezji Warszawsko Praskiej Objaśnienia: Pd: Piosenka

Bardziej szczegółowo

KOCHAMY DOBREGO BOGA. Jesteśmy dziećmi Boga Poradnik metodyczny do religii dla klasy 0

KOCHAMY DOBREGO BOGA. Jesteśmy dziećmi Boga Poradnik metodyczny do religii dla klasy 0 KOCHAMY DOBREGO BOGA Jesteśmy dziećmi Boga Poradnik metodyczny do religii dla klasy 0 Wydawnictwo WAM Księża Jezuici Kraków 2011 Spis treści Ogólna prezentacja podręcznika Jesteśmy dziećmi Boga...3 Program

Bardziej szczegółowo

CREDO. Materiały dla animatorów muzycznych na rekolekcje. Warszawa, 2010

CREDO. Materiały dla animatorów muzycznych na rekolekcje. Warszawa, 2010 Materiały dla animatorów muzycznych na rekolekcje CREDO Warszawa, 2010 I dzień Zwiastowanie W: Jahwe, ja wiem, jesteś tu (176) Ty BoŜe wszystko wiesz (516) Wstanę i pójdę dziś D: Składamy Ci Ojcze (824)

Bardziej szczegółowo

Archidiecezjalny Program Duszpasterski. Okres PASCHALNy. ROK A Propozycje śpiewów

Archidiecezjalny Program Duszpasterski. Okres PASCHALNy. ROK A Propozycje śpiewów Archidiecezjalny Program Duszpasterski Okres PASCHALNy ROK A Propozycje śpiewów Poznań 2007/2008 21 WIELKI CZWARTEK W. W Krzyżu cierpienie; A myśmy się chlubić powinni (antyfona śpiewana na przemian z

Bardziej szczegółowo

CYTAT NR 1 Już ten dzień się zbliża, Gdy przyjmę Cię w sercu moim, A Ty spójrz na mnie z Nieba W Miłosierdziu Swoim.

CYTAT NR 1 Już ten dzień się zbliża, Gdy przyjmę Cię w sercu moim, A Ty spójrz na mnie z Nieba W Miłosierdziu Swoim. CYTAT NR 1 Już ten dzień się zbliża, Gdy przyjmę Cię w sercu moim, A Ty spójrz na mnie z Nieba W Miłosierdziu Swoim. CYTAT NR 2 Do Ciebie Jezu wyciągam ręce, bo Ty mnie kochasz najgoręcej, Ty mi się dzisiaj

Bardziej szczegółowo

Bóg tak umiłował świat. Bóg tak umiłował świat, E A. Że Syna Swego Jednorodzonego dał, H7 E. By każdy, kto w Niego wierzy nie zginął, E A

Bóg tak umiłował świat. Bóg tak umiłował świat, E A. Że Syna Swego Jednorodzonego dał, H7 E. By każdy, kto w Niego wierzy nie zginął, E A Bóg tak umiłował świat Bóg tak umiłował świat, E A Że Syna Swego Jednorodzonego dał, H7 E By każdy, kto w Niego wierzy nie zginął, E A Ale życie wieczne miał. O, o Jezus... H7 E... Ci, co zaufali Panu

Bardziej szczegółowo

Przez wiele lat szłam bezdrożami Nie znając lepszych w życiu dróg Widziałam smutne serca I płynące strugi łez Przyszedłeś Ty i wyschły wszystkie łzy

Przez wiele lat szłam bezdrożami Nie znając lepszych w życiu dróg Widziałam smutne serca I płynące strugi łez Przyszedłeś Ty i wyschły wszystkie łzy 1. Szczęśliwa droga Szczęśliwa droga ta, którą kroczę tak Nic na to nie poradzę, że śpiewam szczęścia nową pieśń Twój syn przyjdzie w chwale, ja wierzę, że niedługo A Twa szczęśliwa droga zaprowadzi mnie

Bardziej szczegółowo

Bóg Ojciec kocha każdego człowieka

Bóg Ojciec kocha każdego człowieka 1 Bóg Ojciec kocha każdego człowieka Bóg kocha mnie, takiego jakim jestem. Raduje się każdym moim gestem. Alleluja Boża radość mnie rozpiera, uuuu (słowa piosenki religijnej) SŁOWA KLUCZE Bóg Ojciec Bóg

Bardziej szczegółowo

Piosenki Nie lękajcie się Siewcy Lednicy

Piosenki Nie lękajcie się Siewcy Lednicy Piosenki Nie lękajcie się Siewcy Lednicy Ref.: Nie lękajcie się, nie lękajcie się Otwórzcie drzwi Chrystusowi Nie lękajcie się, nie lękajcie się Otwórzcie drzwi chrystusowi 1. Twoja droga Panie mój wzywa

Bardziej szczegółowo

1. Kiedy rano budzę się, O szczęśliwy dzień, Boże, proszę Anioł Stróż niech broni mnie Od wszystkiego, co jest złe.

1. Kiedy rano budzę się, O szczęśliwy dzień, Boże, proszę Anioł Stróż niech broni mnie Od wszystkiego, co jest złe. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Tak można najprościej modlić się do Niego. R: Do Boga co właśnie uśmiecha do nas się / I niebo przybliżyć swoim dzieciom chce. /x2 1. Hosanna, hosanna, hosanna memu

Bardziej szczegółowo

1. Mój Pan 1. Mój Pan, mój Bóg Mój jedyny życia król. Mój Zbawca, mój Jezus Mój jedyny życia dar.

1. Mój Pan 1. Mój Pan, mój Bóg Mój jedyny życia król. Mój Zbawca, mój Jezus Mój jedyny życia dar. 1. Mój Pan 1. Mój Pan, mój Bóg Mój jedyny życia król. Mój Zbawca, mój Jezus Mój jedyny życia dar. Ref. Oddajmy pokłon Mu, bo wielki jest Pan Oddajmy pokłon Mu, bo życie nam dał Oddajmy pokłon Mu, u Niego

Bardziej szczegółowo

NIEDZIELA, (2. niedziela adwentu)

NIEDZIELA, (2. niedziela adwentu) NIEDZIELA, 10.12.2017. (2. niedziela adwentu) Czytania mszalne: Iz 40, 1-5. 9-11; Ps 85; 2P 3, 8-14; Mk 1, 1-8; - Myśl na dzisiaj: Zobacz radość, którą otrzymasz od twego Boga. - EUCHARYSTIA? (jaka intencja

Bardziej szczegółowo

Tekst zaproszenia. Rodzice. Tekst 2 Emilia Kowal. wraz z Rodzicami z radością pragnie zaprosić

Tekst zaproszenia. Rodzice. Tekst 2 Emilia Kowal. wraz z Rodzicami z radością pragnie zaprosić Tekst zaproszenia Tekst 1 Mamy zaszczyt zaprosić Sz.P. Na uroczystość PIERWSZEGO PEŁNEGO UCZESTNICTWA WE MSZY ŚIĘTEJ Naszej córki Leny Kardas która odbędzie się dnia 5 maja 2015o godz. 9.30 w kościele

Bardziej szczegółowo

W kruszynie chleba Panie jesteś. Król królów, Pan Panów

W kruszynie chleba Panie jesteś. Król królów, Pan Panów Król królów, Pan Panów W kruszynie chleba Panie jesteś e H7 e Król królów, Pan Panów, chwała, lleluja! /x2 e H7 e Jezus Książe Pokoju, chwała lleluja! /Xi fis 7 W kruszynie chleba Panie jesteś, 7 Schowany,

Bardziej szczegółowo

Modlitwa powierzenia się św. Ojcu Pio

Modlitwa powierzenia się św. Ojcu Pio 3 Modlitwa powierzenia się św. Ojcu Pio Święty Ojcze Pio, przed złem broń mnie, pod płaszcz Twej opieki pomóż mi chronić się zawsze i wszędzie, w dobrym i uczciwym życiu umacniaj mnie, w ostatniej godzinie

Bardziej szczegółowo

Jak odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Różaniec Święty?

Jak odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Różaniec Święty? Jak odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Różaniec Święty? - *** - Jak odmawiać Koronkę lub Różaniec? Pytanie to może wyda Wam się banalne, ale czy takie jest w rzeczywistości. Wielu ludzi bardzo

Bardziej szczegółowo

JESTEŚ KRÓLEM CHRYSTUS PAN PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT. Jesteś Królem, Jesteś Królem. Jesteś Królem, Jesteś Królem. Królem jest Bóg.

JESTEŚ KRÓLEM CHRYSTUS PAN PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT. Jesteś Królem, Jesteś Królem. Jesteś Królem, Jesteś Królem. Królem jest Bóg. ARCHANIOŁ BOŻY GABRIEL DOBRY BOŻE 1. Archanioł Boży Gabriel, posłan do Panny Maryi. Z majestatu Trójcy świętej, tak sprawował poselstwo k Niej. Zdrowaś, Mario, łaskiś pełna, Pan jest z Tobą, to rzecz pewna.

Bardziej szczegółowo

Śpiewnik Diakonii Muzycznej Wypłyń na głębię. diakonia-muzyczna.pl Częstochowa 2014-03-01

Śpiewnik Diakonii Muzycznej Wypłyń na głębię. diakonia-muzyczna.pl Częstochowa 2014-03-01 Śpiewnik Diakonii Muzycznej Wypłyń na głębię diakonia-muzyczna.pl Częstochowa 2014-03-01 1. WEJŚCIE: Maryjo, śliczna Pani Maryjo, śliczna Pani. G h Matko Boga i ludzi na ziemi. C D G Tyś świata Królową,

Bardziej szczegółowo

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Sens życia Gdy na początku dnia czynię z wiarą znak krzyża, wymawiając słowa "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego", Bóg uświęca cały czas i przestrzeń, która otworzy

Bardziej szczegółowo

OKRES zwykły Propozycje śpiewów

OKRES zwykły Propozycje śpiewów Archidiecezjalny Program Duszpasterski ROK A OKRES zwykły Propozycje śpiewów Poznań 2007/2008 25 Niedziela Trójcy Przenajświętszej W. Jeden w naturze Już słońce wschodzi ogniste D. Najświętszą Trójcę K.

Bardziej szczegółowo

Rysunek: Dominika Ciborowska kl. III b L I G I A. KLASY III D i III B. KATECHETKA: mgr teologii Beata Polkowska

Rysunek: Dominika Ciborowska kl. III b L I G I A. KLASY III D i III B. KATECHETKA: mgr teologii Beata Polkowska RE Rysunek: Dominika Ciborowska kl. III b L I G I A KLASY III D i III B KATECHETKA: mgr teologii Beata Polkowska Duchu Święty przyjdź ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO DOMINIKA CIBOROWSKA KL III D MODLITWA Przyjdź

Bardziej szczegółowo

Jezus do Ludzkości. Modlitwy Litanii (1-6) przekazane przez Jezusa Marii od Miłosierdzia Bożego

Jezus do Ludzkości. Modlitwy Litanii (1-6) przekazane przez Jezusa Marii od Miłosierdzia Bożego Jezus do Ludzkości Modlitwy Litanii (1-6) przekazane przez Jezusa Marii od Miłosierdzia Bożego źródło: www.thewarningsecondcoming.com tłumaczenie: www.armiajezusachrystusa.pl Modlitwa Litanii 1 Ochrona

Bardziej szczegółowo

PIEŚNI DO ŚWIĘTEJ GEMMY /w porządku alfabetycznym/

PIEŚNI DO ŚWIĘTEJ GEMMY /w porządku alfabetycznym/ PIEŚNI DO ŚWIĘTEJ GEMMY /w porządku alfabetycznym/ HYMN DO ŚWIETEJ GEMMY 1. O Święta Gemmo, siostro nasza droga, pokaż swym uczniom, jak uwielbiać Boga. Naucz nas kochać Jezusa rany, Jego majestat i pełnię

Bardziej szczegółowo

NA GÓRZE PRZEMIENIENIA

NA GÓRZE PRZEMIENIENIA KS. JERZY LECH KONTKOWSKI SJ NA GÓRZE PRZEMIENIENIA Modlitewnik dla dorosłych Wydawnictwo WAM KSIĘGA MODLITW ZNAK KRZYŻA W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen. MODLITWA PAŃSKA Ojcze nasz, któryś jest

Bardziej szczegółowo

Nowenna do św. Charbela

Nowenna do św. Charbela Nowenna do św. Charbela Modlitwa do odmawiania każdego dnia O dobry, miłosierny i najukochańszy Boże, z głębi serca, z pokorą wobec Ciebie pragnę moją modlitwą wyrazić wdzięczność za wszystko co otrzymałem

Bardziej szczegółowo

JEAN GUITTON (1901-1995) Daj mi, Boże, pokój, pogodę ducha i radość

JEAN GUITTON (1901-1995) Daj mi, Boże, pokój, pogodę ducha i radość Niech będą błogosławione wszystkie drogi, Proste, krzywe i dookolne, Jeżeli prowadzą do Ciebie, Albowiem moja dusza bardziej tęskni za Tobą, Niż tęsknią nocni stróże, pokryci rosą, Za wschodzącym słońcem.

Bardziej szczegółowo

ŚWIĘTY JÓZEFIE, OPIEKUNIE RODZIN. 30-dniowe nabożeństwo do świętego Józefa. tel. 618 529 293; www.karmelici.info e-mail poznan@karmelicibosi.

ŚWIĘTY JÓZEFIE, OPIEKUNIE RODZIN. 30-dniowe nabożeństwo do świętego Józefa. tel. 618 529 293; www.karmelici.info e-mail poznan@karmelicibosi. ŚWIĘTY JÓZEFIE, OPIEKUNIE RODZIN 30-dniowe nabożeństwo do świętego Józefa tel. 18 529 293; www.karmelici.info e-mail poznan@karmelicibosi.pl okładka.indd 1 2015-03-03 08:10:05 Alicja Maksymiuk ŚWIĘTY JÓZEFIE,

Bardziej szczegółowo

Ogłoszenia Parafialne 15 maja 2016

Ogłoszenia Parafialne 15 maja 2016 15.05.2016 Niedziela Zesłania Ducha Świętego Ogłoszenia Parafialne 15 maja 2016 W następną niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. I Komunia Święta w naszej Parafii o 10.00 dla klasy III A, a o

Bardziej szczegółowo

Nowenna do Najświętszego Serca Jezusowego. Wpisany przez Administrator piątek, 11 kwietnia :32 - DZIEŃ 1

Nowenna do Najświętszego Serca Jezusowego. Wpisany przez Administrator piątek, 11 kwietnia :32 - DZIEŃ 1 DZIEŃ 1 O Jezu, Ty mnie tak bardzo umiłowałeś, że zstąpiłeś z nieba i przyjąłeś nędze ludzkie aż po śmierć, i to śmierć krzyżową, aby mnie zbawić. Pragnę na Twoją miłość odpowiedzieć miłością. Rozpal więc

Bardziej szczegółowo

Propozycje śpiewów na Rekolekcje Oazowe stopnia drugiego

Propozycje śpiewów na Rekolekcje Oazowe stopnia drugiego Propozycje śpiewów na Rekolekcje Oazowe stopnia drugiego Wersja robocza 1999 Diakonia Muzyczna Ruchu Światło Życie Archidiecezji Warszawskiej i Diecezji Warszawsko Praskiej Objaśnienia: Pd: Piosenka dnia

Bardziej szczegółowo

1. Przed Tobą Panie wszelkie me pragnienie. napój mnie Sobą tak jak kiedyś w niebie. Daj nam Panie siebie daj nam Twego wina

1. Przed Tobą Panie wszelkie me pragnienie. napój mnie Sobą tak jak kiedyś w niebie. Daj nam Panie siebie daj nam Twego wina ŚPIEWNIK 2 1. Przemień nas Panie WSTĘP: B d E E d E Przemień nas Panie uczyń cud jak dawniej w Kanie E d E Przemień nas Panie woda niech się winem stanie! d 1. Przed Tobą Panie wszelkie me pranienie napój

Bardziej szczegółowo

ŚPIEWNIK SCHOLI BOŻE KRÓWKI Z PARAFII MATKI BOŻEJ POCIESZENIA W ŻYRARDOWIE

ŚPIEWNIK SCHOLI BOŻE KRÓWKI Z PARAFII MATKI BOŻEJ POCIESZENIA W ŻYRARDOWIE ŚPIEWNIK SCHOLI BOŻE KRÓWKI Z PARAFII MATKI BOŻEJ POCIESZENIA W ŻYRARDOWIE Spis treści Akt pokuty 7 Alleluja wznieś pod niebo głos 14 Amen Amen Alleluja 22 Barka 16 Będę śpiewał Tobie 2 Boża radość jak

Bardziej szczegółowo

Koronka ku czci Trójcy Przenajświętszej

Koronka ku czci Trójcy Przenajświętszej Koronka ku czci Trójcy Przenajświętszej Parafia Trójcy Świętej w Koszęcinie [ wersja dla wiernych ] K: Boże, wejrzyj ku wspomożeniu memu. W: Panie, pośpiesz ku ratunkowi memu. * Chwała Ojcu i Synowi, i

Bardziej szczegółowo

Śpiewnik. XI Mariańskie Spotkanie Młodych

Śpiewnik. XI Mariańskie Spotkanie Młodych Śpiewnik XI Mariańskie Spotkanie Młodych marianki 2011 www.marianki.marianie.pl opracowanie: Mariańska Wspólnota Młodych, mwm@marianie.pl maj 2011, do uŝytku wewnętrznego duszpasterstwo MłodzieŜy i Powołań

Bardziej szczegółowo

Najczęściej o modlitwie Jezusa pisze ewangelista Łukasz. Najwięcej tekstów Chrystusowej modlitwy podaje Jan.

Najczęściej o modlitwie Jezusa pisze ewangelista Łukasz. Najwięcej tekstów Chrystusowej modlitwy podaje Jan. "Gdy Jezus przebywał w jakimś miejscu na modlitwie i skończył ją, rzekł jeden z uczniów do Niego: «Panie, naucz nas się modlić, jak i Jan nauczył swoich uczniów». Łk 11,1 Najczęściej o modlitwie Jezusa

Bardziej szczegółowo

2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM PIERWSZE CZYTANIE Syr 24, 1-2. 8-12 Mądrość Boża mieszka w Jego ludzie Czytanie z Księgi Syracydesa. Mądrość wychwala sama siebie, chlubi się pośród swego ludu. Otwiera

Bardziej szczegółowo

Nowenna do Chrystusa Króla Autor: sylka /04/ :21

Nowenna do Chrystusa Króla Autor: sylka /04/ :21 Nowenna do Chrystusa Króla Autor: sylka1989-07/04/2011 21:21 NOWENNA KU CZCI JEZUSA PRAWDZIWEGO KRÓLA Ta prosta nowenna jest szczególnym hojnym darem naszego Pana. W związku z tym Jezus da wyjątkowe tajemnice

Bardziej szczegółowo

Myśl o mnie, a Ja będę myślał o twoich potrzebach. (Jezus)

Myśl o mnie, a Ja będę myślał o twoich potrzebach. (Jezus) Myśl o mnie, a Ja będę myślał o twoich potrzebach. (Jezus) DZIEWI PRÓB JEZUSA Nowenna z Kunegund Siwiec FLOS CARMELI POZNA 2015 NOWENNA ze Suebnic Bo Kunegund Siwiec WPROWADZENIE W trakcie II wojny światowej

Bardziej szczegółowo

gdy ktoś życie oddaje, bym ja mógł

gdy ktoś życie oddaje, bym ja mógł Nasz śpiewnik :-) A Alleluja Amen Ref.: Alleluja, alleluja, amen, amen, alleluja 1. Pokłońmy się przed nim, On naszym Panem jest /x3 2. Radujmy się bracia/ siostry/ wszyscy. On naszym Panem jest /x3 3.

Bardziej szczegółowo

Poniżej lista modlitw które są wypowiadane przy każdym odmawianiu różańca:

Poniżej lista modlitw które są wypowiadane przy każdym odmawianiu różańca: 1. Na krzyżyku, na stojąco odmawiamy Wierzę w Boga. 2. Odmawiamy Ojcze nasz. 3. Teraz mamy trzy paciorki na każdym z nich odmawiamy Zdrowaś Maryjo Pierwsza modlitwa to jest modlitwa za pogłębienie wiary,

Bardziej szczegółowo

1. Dzięki za to co mam Ref.

1. Dzięki za to co mam Ref. 1. Dzięki za to co mam 1. Gdybym tak chciał dziękować Ci w dalekich chmurach Panie Za jakiś dar niezwykły może i bym kłopot miał Możliwe, że darować mi więcej nie byłeś w stanie Mnie jednak to, co dałeś

Bardziej szczegółowo

LITURGIA DOMOWA MODLITWA PO POSIŁKU MODLITWY W RODZINACH NA NIEDZIELE OKRESU WIELKIEGO POSTU 2017 MÓDLMY SIĘ:

LITURGIA DOMOWA MODLITWA PO POSIŁKU MODLITWY W RODZINACH NA NIEDZIELE OKRESU WIELKIEGO POSTU 2017 MÓDLMY SIĘ: która gromadzi się w dniu rozpoczęcia Wielkiego Postu. LITURGIA DOMOWA MODLITWY W RODZINACH NA NIEDZIELE OKRESU WIELKIEGO POSTU 2017 Gliwice 2017 [Do użytku wewnętrznego] Drogie Rodziny! SŁOWO WSTĘPNE

Bardziej szczegółowo

Jezus prowadzi. Wydawnictwo WAM - Księża jezuici

Jezus prowadzi. Wydawnictwo WAM - Księża jezuici Jezus prowadzi Elementarz dziecka bożego 1 Wydawnictwo WAM - Księża jezuici Jezus prowadzi Elementarz dziecka bożego 1 Drogi przyjaciół Pana Jezusa Księża Jezuici - Wydawnictwo WAM 1 Pan Jezus gromadzi

Bardziej szczegółowo

Proszę bardzo! ...książka z przesłaniem!

Proszę bardzo! ...książka z przesłaniem! Proszę bardzo!...książka z przesłaniem! Przesłanie, które daje odpowiedź na pytanie co ja tu właściwie robię? Przesłanie, które odpowie na wszystkie twoje pytania i wątpliwości. Z tej książki dowiesz się,

Bardziej szczegółowo

Droga Krzyżowa STACJA

Droga Krzyżowa STACJA Kogo wybierasz? Jezusa, czy Barabasza? Kogo w życiu wybierasz? Oto nadszedł ten moment, który może kiedyś w życiu pominąłeś Łatwiej jest przecież nie opowiadać się za żadnym życiem. Łatwiej jest egzystować,

Bardziej szczegółowo

NIESZPORY WEJŚCIE (INGRES) PSALM CZYTANIE SŁOWA BOŻEGO CISZA ODPOWIEDŹ - RESPONSORIUM WYKŁAD SŁOWA BOŻEGO PIEŚŃ POCHWALNA

NIESZPORY WEJŚCIE (INGRES) PSALM CZYTANIE SŁOWA BOŻEGO CISZA ODPOWIEDŹ - RESPONSORIUM WYKŁAD SŁOWA BOŻEGO PIEŚŃ POCHWALNA WEJŚCIE (INGRES) NIESZPORY L: Panie, zostań z nami; Zb: Gdyż ma się ku wieczorowi i dzień się juz nachylił. L: Boże, pamiętaj o mnie według łaski Swojej. Zb: Panie, wysłuchaj mnie w sprawiedliwości Swojej.

Bardziej szczegółowo

Schola Gregoriana Sancti Casimiri

Schola Gregoriana Sancti Casimiri WARSZTATY CHORAŁOWE TRADICAMP Schola Gregoriana Sancti Casimiri PROPRIUM MISSAE Msza o Trójcy Przenajświętszej Niech będzie błogosławiona Święta Trójca i nierozdzielna Jedność, wyznawajmy ją, albowiem

Bardziej szczegółowo

Chcę śpiewać Mu, bo Pan radością moją jest!

Chcę śpiewać Mu, bo Pan radością moją jest! 1. JEDEN JEST TYLKO PAN d g A d d C B A d d g B A d C B A d Jeden jest tylko Pan Tutaj jest Jego dom Klęknijcie wszyscy którzy tu wchodzicie I razem chwalmy Go Miejsce to wybrał Pan, aby wysłuchać nas

Bardziej szczegółowo

ŚPIEWNIK SCHOLI BOŻE KRÓWKI PARAFII MATKI BOŻEJ POCIESZENIA ŻYRARDOWIE

ŚPIEWNIK SCHOLI BOŻE KRÓWKI PARAFII MATKI BOŻEJ POCIESZENIA ŻYRARDOWIE ŚPIEWNIK SCHOLI BOŻE KRÓWKI Z PARAFII MATKI BOŻEJ POCIESZENIA W ŻYRARDOWIE Spis treści Akt pokuty 7 Alleluja wznieś pod niebo głos 14 Amen Amen Alleluja 22 Anioł stróż 58 Barka 16 Będę cieszyć się wciąż

Bardziej szczegółowo

Akt oddania się Matce Bożej

Akt oddania się Matce Bożej 3 Akt oddania się Matce Bożej (kard. Stefana Wyszyńskiego) Matko Boża, Niepokalana Maryjo! Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko, czym jestem i

Bardziej szczegółowo

P I K N I K P A R A F I A L N Y (2016)

P I K N I K P A R A F I A L N Y (2016) P I K N I K P A R A F I A L N Y (2016) *** SCHOLA ŚWIĘTEGO JÓZEFA *** 1 Jak Dawid (fis) 2 Duchu Święty przyjdź (C) 3 Nadzieja (D) 4 Wszyscy ludzie klaszczą w dłonie (B) 5 Wszystkie narody klaskajcie w

Bardziej szczegółowo

O POJEDNANIE MAŁŻEŃSTWA

O POJEDNANIE MAŁŻEŃSTWA Wojciech Jaroń NOWENNA O POJEDNANIE MAŁŻEŃSTWA W KRYZYSIE Z błogosławioną Laurą Vicuñą, patronką skłóconych małżeństw Imprimatur Kuria Metropolitalna w Krakowie nr 2481/2015, 2 września 2015 r. bp Jan

Bardziej szczegółowo

LITURGIA DOMOWA. Spis treści. Modlitwy w rodzinach na niedziele Okresu Wielkiego Postu 2016. Gliwice 2016

LITURGIA DOMOWA. Spis treści. Modlitwy w rodzinach na niedziele Okresu Wielkiego Postu 2016. Gliwice 2016 Spis treści Wprowadzenie do Liturgii Domowej na Okres Wielkiego Postu 2016... 2 Spotkania na niedziele Okresu Wielkiego Postu 2016: 1 Niedziela Wielkiego Postu [C]... 3 LITURGIA DOMOWA 2 Niedziela Wielkiego

Bardziej szczegółowo

Marcin Ufnalski. Wiersz o Janie Pawle II. Laura Romanowska

Marcin Ufnalski. Wiersz o Janie Pawle II. Laura Romanowska Ojcze Janie Pawle, kiedy byłeś wśród nas, my, dzieci, i dorośli - bardzo kochaliśmy Cię. A kiedy Cię zabrakło, nie smucimy się, bo wiemy, że gdzieś z nieba patrzysz na nas i uśmiechasz się. Wielka radość

Bardziej szczegółowo

JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM?

JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM? JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM? wg Lucy Rooney, Robert Faricy SJ MODLITWA NA TYDZIEŃ TRZECI Uzdrowienie wewnętrzne Dzień pierwszy Przeczytaj ze zrozumieniem fragment Pisma Świętego: Łk. 4, 38-42 Wysoka gorączka

Bardziej szczegółowo

250 ROCZNICA USTANOWIENIA ŚWIĘTA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

250 ROCZNICA USTANOWIENIA ŚWIĘTA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W pierwszy piątek miesiąca 6 lutego 2015 r. przeżywaliśmy 250. rocznicę ustanowienia na ziemiach polskich liturgicznego święta Najświętszego Serca Pana Jezusa. Papież Klemens XIII ustanawiając to święto,

Bardziej szczegółowo

Modlitwy zawierzenia

Modlitwy zawierzenia 3 Modlitwy zawierzenia Oddanie się Bogu Panie Boże, oto leżę przez Tobą taki, jaki jestem. Znasz mnie najlepiej, o wiele lepiej niż ja sam siebie. Jestem cały pokrzywiony i do niczego. Próbowałem powstać,

Bardziej szczegółowo

JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM?

JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM? JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM? wg Lucy Rooney, Robert Faricy SJ MODLITWA NA TYDZIEŃ DRUGI Skrucha i przyjęcie przebaczenia Pana Jezusa Dzień pierwszy Przeczytaj ze zrozumieniem fragment Pisma Świętego: Łk 18,

Bardziej szczegółowo

Pomyślności i radości, Szczęścia w kartach i miłości, W dzień słoneczny i po zmroku Chcę Ci życzyć w Nowym Roku.

Pomyślności i radości, Szczęścia w kartach i miłości, W dzień słoneczny i po zmroku Chcę Ci życzyć w Nowym Roku. Nowy rok Nowy Rok Pomyślności i radości, Szczęścia w kartach i miłości, W dzień słoneczny i po zmroku Chcę Ci życzyć w Nowym Roku. Huczą petardy i gra muzyka, Stary rok mija, za las umyka, Cóż w tym dziwnego,

Bardziej szczegółowo

raniero cantalamessa w co wierzysz? rozwazania na kazdy dzien przelozyl Zbigniew Kasprzyk wydawnictwo wam

raniero cantalamessa w co wierzysz? rozwazania na kazdy dzien przelozyl Zbigniew Kasprzyk wydawnictwo wam raniero cantalamessa w co wierzysz? rozwazania na kazdy dzien przelozyl Zbigniew Kasprzyk wydawnictwo wam 3 Spis treści Przedmowa.... 5 CZĘŚĆ PIERWSZA Otwórzcie drzwi wiary! 1. Drzwi wiary są otwarte...

Bardziej szczegółowo

PIOSENKI 1. Jak mi dobrze, że jesteś tu, Panie./2x Ref.: Trzymaj mnie mocno dziś zawsze chcę przy Tobie być, Panie. (2x)

PIOSENKI 1. Jak mi dobrze, że jesteś tu, Panie./2x Ref.: Trzymaj mnie mocno dziś zawsze chcę przy Tobie być, Panie. (2x) PIOSENKI 1. Jak mi dobrze, że jesteś tu, Panie./2x Ref.: Trzymaj mnie mocno dziś zawsze chcę przy Tobie być, Panie. (2x) 2. Boża miłość wypełnia mnie Panie. 3. Boży pokój wypełnia mnie Panie. 4. Boża radość

Bardziej szczegółowo

MODLITWY. Autorka: Anna Młodawska (Leonette)

MODLITWY. Autorka: Anna Młodawska (Leonette) MODLITWY BLOG MOTYWACYJNY www.leonette.pl Panie, Ty wiesz o najsłodszych mych wspomnieniach, Panie, Ty wiesz o największych mych marzeniach, Panie, Ty wiesz czego dzisiaj tak żałuję, Panie, Ty wiesz czego

Bardziej szczegółowo

Nabożeństwo powołaniowo-misyjne

Nabożeństwo powołaniowo-misyjne Nabożeństwo powołaniowo-misyjne Nabożeństwo powołaniowo-misyjne (Wystawienie Najświętszego Sakramentu) K: O Boże, Pasterzu i nauczycielu wiernych, któryś dla zachowania i rozszerzenia swojego Kościoła

Bardziej szczegółowo

TRIDUUM PASCHALNE MĘKI, ŚMIERCI I ZMARTWYCHWSTANIA CHRYSUSA ŚPIEWNIK

TRIDUUM PASCHALNE MĘKI, ŚMIERCI I ZMARTWYCHWSTANIA CHRYSUSA ŚPIEWNIK TRIDUUM PASCHALNE MĘKI, ŚMIERCI I ZMARTWYCHWSTANIA CHRYSUSA ŚPIEWNIK PARAFIA ŚWIĘTEGO STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA W ŁABOWEJ A.D. 2015 TRIDUUM PASCHALNE Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana Ogólne

Bardziej szczegółowo

drogi przyjaciół pana Jezusa

drogi przyjaciół pana Jezusa Jezus prowadzi ElEmEnta rz dziecka bożego 1 Podręcznik do religii dla I klasy szkoły podstawowej drogi przyjaciół pana Jezusa Wydawnictwo WAM Księża Jezuici rozdział 1 Jezus nas kocha pragniemy Go poznawać

Bardziej szczegółowo

Promienie miłości Bożej. Pomóż mi rozsiewać Twoją woń, o Jezu. Wszędzie tam, dokąd pójdę, napełnij moją duszę. Twoim Duchem i Twoim życiem.

Promienie miłości Bożej. Pomóż mi rozsiewać Twoją woń, o Jezu. Wszędzie tam, dokąd pójdę, napełnij moją duszę. Twoim Duchem i Twoim życiem. Promienie miłości Bożej Pomóż mi rozsiewać Twoją woń, o Jezu. Wszędzie tam, dokąd pójdę, napełnij moją duszę Twoim Duchem i Twoim życiem. Stań się Panem mojego istnienia w sposób tak całkowity, by całe

Bardziej szczegółowo

Jak mam uwielbiać Boga w moim życiu, aby modlitwa była skuteczna? Na czym polega uwielbienie?

Jak mam uwielbiać Boga w moim życiu, aby modlitwa była skuteczna? Na czym polega uwielbienie? Jak mam uwielbiać Boga w moim życiu, aby modlitwa była skuteczna? Na czym polega uwielbienie? UWIELBIAJ DUSZO MOJA PANA!!! ZANIM UWIELBISZ PRAWDZIWIE ZAAKCEPTUJ SYTUACJĘ, KTÓRĄ BÓG DOPUSZCZA UWIELBIANIE

Bardziej szczegółowo

Życzenia na Chrzciny od Rodziców Chrzestnych

Życzenia na Chrzciny od Rodziców Chrzestnych od Rodziców Chrzestnych Na pamiątkę wielu łask Bożych życzą Rodzice Chrzestni. Bądź pełny wiary i nadziei, a miłość Boża niech wypełni Twoje serce. Wielu łask Bożych i nieustającej opieki aniołów życzy

Bardziej szczegółowo

Modlitwa Różańcowa stanowi swego rodzaju streszczenie Ewangelii i składa się z czterech tajemnic opisujących wydarzenia z życia Jezusa i Maryi.

Modlitwa Różańcowa stanowi swego rodzaju streszczenie Ewangelii i składa się z czterech tajemnic opisujących wydarzenia z życia Jezusa i Maryi. Poprawne odmawianie różańca oznacza odmawianie modlitwy oraz medytację w tym samym czasie. Dzięki temu odmawianie różańca jest tak wspaniałym przeżyciem duchowym. Każda z tajemnic różańca koncentruje się

Bardziej szczegółowo

Podziękowania dla Rodziców

Podziękowania dla Rodziców Podziękowania dla Rodziców Tekst 1 Drodzy Rodzice! Dziękujemy Wam za to, że jesteście przy nas w słoneczne i deszczowe dni, że jesteście blisko. Dziękujemy za Wasze wartościowe rady przez te wszystkie

Bardziej szczegółowo

1. Będę tańczyć przed Twoim tronem. Wszystkie góry na drodze Muszą, muszą ustąpić Bo wiara góry przenosi A ja wierzę Tobie

1. Będę tańczyć przed Twoim tronem. Wszystkie góry na drodze Muszą, muszą ustąpić Bo wiara góry przenosi A ja wierzę Tobie SPIS PIEŚNI 1. Będę tańczyć przed Twoim tronem 2. Boże Twa łaska 3. Boży Duch 4. Bóg nasz Pan jest dobry cały czas 5. Całym moim sercem, całą moją duszą 6. Chlebie najcichszy 7. Ciebie pragnie dusza moja

Bardziej szczegółowo

ŚPIEWNIK SCHOLI BOŻE KRÓWKI PARAFII MATKI BOŻEJ POCIESZENIA ŻYRARDOWIE

ŚPIEWNIK SCHOLI BOŻE KRÓWKI PARAFII MATKI BOŻEJ POCIESZENIA ŻYRARDOWIE ŚPIEWNIK SCHOLI BOŻE KRÓWKI Z PARAFII MATKI BOŻEJ POCIESZENIA W ŻYRARDOWIE Spis treści Akt pokuty 7 Alleluja 63 Alleluja wznieś pod niebo głos 14 Amen Amen Alleluja 22 Anioł Stróż 58 Barka 16 Będę cieszyć

Bardziej szczegółowo

JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM?

JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM? JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM? wg Lucy Rooney, Robert Faricy SJ MODLITWA NA TYDZIEŃ CZWARTY Lepsze poznanie Jezusa Dzień pierwszy Przeczytaj ze zrozumieniem fragment Pisma Świętego: Łk 4, 1-13 Diabeł kusi Jezusa,

Bardziej szczegółowo

JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM?

JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM? JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM? wg Lucy Rooney, Robert Faricy SJ MODLITWA NA TYDZIEŃ SZÓSTY Wejście w radość Zmartwychwstania Jezusa Dzień pierwszy Przeczytaj ze zrozumieniem fragment Pisma Świętego: Łk 24, 1-12

Bardziej szczegółowo

Propozycje śpiewów na niedziele

Propozycje śpiewów na niedziele Archidiecezjalny Program Duszpasterski Adwent i BoŜe Narodzenie Propozycje śpiewów na niedziele Poznań 2006/2007 Rok C ADWENT I Niedziela Adwentu Oczekiwanie powtórnego przyjścia Chrystusa W. Wypatrujcie

Bardziej szczegółowo

Miłosierdzie Miłosierdzie

Miłosierdzie Miłosierdzie Miłosierdzie Miłosierdzie SP Klasa IV, Temat 57 SP SP Klasa IV, IV, Temat 57 57 SP Klasa IV, Temat 57 Koronka do Miłosierdzia Bożego Na początku odmawia się: Ojcze nasz..., Zdrowaś Maryjo..., Wierzę

Bardziej szczegółowo

Śpiewnik. IX Mariańskie Spotkanie Młodych

Śpiewnik. IX Mariańskie Spotkanie Młodych Śpiewnik IX Mariańskie Spotkanie Młodych marianki 2009 1. JESTEŚ ŻYCIEM MYM F więc każdy ruch robię w Tobie, Jezu; F B Ty pozwalasz wciąż oddychać mi. F C Jesteś drogą mą, F więc każdy krok robię w Tobie,

Bardziej szczegółowo

Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, a Bogiem było Słowo.

Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, a Bogiem było Słowo. Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, a Bogiem było Słowo. Ew. Jana 1,1 W nim było życie, a życie było światłością ludzi. Ew. Jana 1,4 1 Jezus powiedział: Ja jestem światłością świata; kto idzie

Bardziej szczegółowo

M O D L IT W Y I PIEŚNI M ARYJN E

M O D L IT W Y I PIEŚNI M ARYJN E M O D L IT W Y I PIEŚNI M ARYJN E M O D L I T W Y ANIOŁ PAŃSKI Anioł Pański zwiastował Pannie Maryi i poczęła z Ducha świętego. Zdrowaś Maryjo Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa

Bardziej szczegółowo

Chcę śpiewać Mu, bo Pan radością moją jest!

Chcę śpiewać Mu, bo Pan radością moją jest! 1. JEDEN JEST TYLKO PAN d g A d d C B A d d g B A d C B A d Jeden jest tylko Pan Tutaj jest Jego dom Klęknijcie wszyscy którzy tu wchodzicie I razem chwalmy Go Miejsce to wybrał Pan, aby wysłuchać nas

Bardziej szczegółowo

Czy znacie kogoś kto potrafi opowiadać piękne historie? Ja znam jedną osobę, która opowiada nam bardzo piękne, czasem radosne, a czasem smutne

Czy znacie kogoś kto potrafi opowiadać piękne historie? Ja znam jedną osobę, która opowiada nam bardzo piękne, czasem radosne, a czasem smutne Czy znacie kogoś kto potrafi opowiadać piękne historie? Ja znam jedną osobę, która opowiada nam bardzo piękne, czasem radosne, a czasem smutne historie. Tą osobą jest Maryja, mama Pana Jezusa. Maryja opowiada

Bardziej szczegółowo

ŚPIEWNIK SCHOLI BOŻE KRÓWKI PARAFII MATKI BOŻEJ POCIESZENIA ŻYRARDOWIE

ŚPIEWNIK SCHOLI BOŻE KRÓWKI PARAFII MATKI BOŻEJ POCIESZENIA ŻYRARDOWIE ŚPIEWNIK SCHOLI BOŻE KRÓWKI Z PARAFII MATKI BOŻEJ POCIESZENIA W ŻYRARDOWIE Spis treści Akt pokuty 7 Alleluja 63 Alleluja wznieś pod niebo głos 14 Amen Amen Alleluja 22 Anioł Stróż 58 Barka 16 Będę cieszyć

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Od Petki Serca

Spis treści. Od Petki Serca CZ. 2 1 2 Spis treści Od Petki Serca ------------------------------------------------------------------------------3 Co jest najważniejsze? ----------------------------------------------------------------------------------------------4

Bardziej szczegółowo

Wesoły nam dzień. 1. Wesoły nam dzień dziś nastał, Którego z nas każdy żądał: Tego dnia Chrystus zmartwychwstał, Alleluja, Alleluja!

Wesoły nam dzień. 1. Wesoły nam dzień dziś nastał, Którego z nas każdy żądał: Tego dnia Chrystus zmartwychwstał, Alleluja, Alleluja! Wesoły nam dzień 1. Wesoły nam dzień dziś nastał, Którego z nas każdy żądał: Tego dnia Chrystus zmartwychwstał, Alleluja, Alleluja! 2. Król niebieski k`nam zawitał, Jako śliczny kwiat. zakwitał: Po śmierci

Bardziej szczegółowo

KRÓTKA DROGA KRZYŻOWA SIOSTRY JÓZEFY

KRÓTKA DROGA KRZYŻOWA SIOSTRY JÓZEFY KRÓTKA DROGA KRZYŻOWA SIOSTRY JÓZEFY Mój Jezu, Niech ta droga krzyżowa będzie dla wszystkich lekarstwem, które daje światło, by wyjść z grzechu; i niech będzie pocieszeniem dla Twego Serca. I STACJA Jezus

Bardziej szczegółowo

Umiłowani, jeśli Bóg tak nas umiłował, to i my winniśmy się wzajemnie miłować. (1 J 4,11) Droga Uczennico! Drogi Uczniu!

Umiłowani, jeśli Bóg tak nas umiłował, to i my winniśmy się wzajemnie miłować. (1 J 4,11) Droga Uczennico! Drogi Uczniu! Droga Uczennico! Drogi Uczniu! Jesteś już uczniem i właśnie rozpoczynasz swoją przygodę ze szkołą. Poznajesz nowe koleżanki i nowych kolegów. Tworzysz razem z nimi grupę klasową i katechetyczną. Podczas

Bardziej szczegółowo

Wpisany przez Redaktor niedziela, 20 listopada :10 - Poprawiony niedziela, 20 listopada :24

Wpisany przez Redaktor niedziela, 20 listopada :10 - Poprawiony niedziela, 20 listopada :24 Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana Nieśmiertelny Królu Wieków, Panie Jezu Chryste, nasz Boże i Zbawicielu! W Roku Jubileuszowym 1050-lecia Chrztu Polski, w roku Nadzwyczajnego

Bardziej szczegółowo

Oto Ja posyłam Anioła Sł. por. Wj 23,20-21 Muz. Maria Druch. h Oto Ja posyłam Anioła A przed Tobą aby cię strzegł

Oto Ja posyłam Anioła Sł. por. Wj 23,20-21 Muz. Maria Druch. h Oto Ja posyłam Anioła A przed Tobą aby cię strzegł Oto Ja posyłam nioła Sł. por. Wj 23,20-21 Muz. Maria Druc Oto Ja posyłam nioła przed Tobą aby cię strzegł G E w czasie drogi twej, w czasie drogi twej. I doprowadził cię do miejsca, które Ja wyznaczyłem

Bardziej szczegółowo