Empower Network Poradnik Osiągania Ponadprzeciętnych Rezultatów

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Empower Network Poradnik Osiągania Ponadprzeciętnych Rezultatów"

Transkrypt

1 Empower Network Poradnik Osiągania Ponadprzeciętnych Rezultatów Co to jest Empower Network? Empower Network to projekt o unikalnym modelu biznesowym oparty o sprzedaż produktów cyfrowych. Został stworzony przez Davida Wooda i Davida Sharpe-a warto tutaj zaznaczyć, iż tych dwóch panów zaczynało kompletnie od zera swoją przygodę z marketingiem internetowym, na początku byli nawet bezdomni. To tylko stanowi dowód, że każdy może osiągnąć sukces a projekt Empower Network znacznie upraszcza i skraca tę drogę. W proponowanym systemie wszyscy partnerzy otrzymują 100% ze swojej sprzedaży produktów oferowanych przez Empower Network. Czyli w skrócie jako partnerzy sprzedajemy produkty, z których otrzymujemy 100% prowizji na początek całkiem miło, prawda? Przejdźmy dalej. Jakie produkty oferuje Empower Network? THE EMPOWER NETWORK VIRAL BLOGGING SYSTEM Podstawowym produktem Empower Network jest system blogowania(viral blogging system), który został stworzony na wzór osobistego bloga Davida Wooda (http://workwithdavidwood.com). Wspomnianego wyżej bloga David stworzył na początku swojej przygody z bisnesem online. Obecnie jest on jednym z najbardziej popularnych blogów o tematyce marketingu internetowego. Jego stronę odwiedzają codziennie tysiące ludzi, co przyczynia się do generowania dochodów 5 cyfrowych.

2 Co tak naprawdę otrzymujemy w tym produkcie? Otóż dostajemy stworzony, zoptymalizowany system blogowania, zintegrowany z mediami społecznościowymi, tak aby wspomagać generowanie ruchu do stron z treścią, która jest przedstawiana na blogu. System został tak stworzony aby generować coraz więcej zainteresowania, co za tym idzie coraz więcej sprzedaży, a co najważniejsze, przy coraz mniejszym wysiłku z naszej strony. Za jedyne $25 miesięcznie otrzymujemy wstępnie stworzony blog zbudowany na bardzo popularnej platformie CMS Wordpress, wraz z kompletnym hostingiem, materiałami sprzedażowymi w formie video, stronami przechwytującymi oraz gotową platformą sprzedażową. Rewelacyjną opcją jest również możliwość przekazywania zainteresowanych do naszego własnego autorespondera co zwiększa znacznie konwersje sprzedaży. W skrócie otrzymujemy gotowy, sprawdzony system sprzedażowy, w którym nie musimy się martwic o tworzenie materiałów informacyjnych, tworzenie stron przechwytujących, wydawania pieniędzy na hosting i tworzenie własnych stron, nie musimy się również zajmować systemem sprzedażowym Empower Network robi to za nas. Wszystkie te rzeczy dzieją się poza naszym udziałem my jedynie musimy skupiać się na generowaniu ruchu na nasze strony. Oczywiście wiele osób, które zakupi system blogowania chce również nauczyć się jak reklamować i rozprowadzać swoje produkty w internecie. Dla tych użytkowników, w ramach projektu Empower Network są dostępne dodatkowe produkty.

3 Inner circle membership Za kwotę $100 miesięcznie otrzymujemy świetnej jakości kursy szkoleniowe w formie audio na temat marketingu internetowego, które pomogą nam zwielokrotnić nasze zyski w Empower Network. W materiałach tych są zawarte kursy szkoleniowe oraz wywiady z największymi postaciami marketingu internetowego. Ich wartość za pewne przekracza o wiele kwotę, jaką płacimy w formie miesięcznej subskrypcji. 3 razy w tygodniu dodawane są nowe materiały i wywiady z legendami marketingu (40-60 minut). Można słuchać ich w samochodzie, na ipodzie, podczas biegania lub po prostu w domowym zaciszu. Co więcej, oczywiście mamy też możliwość sprzedawania tego produktu innym i zarabiania na tym 100% prowizji, tak samo jak w przypadku podstawowego produktu systemu blogowania. Costa rica intensive($500-jednorazowo) The Costa Rica Intensive to jednorazowa oferta nagrania prywatnego seminarium Davida Wooda z czerwca 2011 roku. Uczestnicy tego kursy płacili $3,000 za udział w tym seminarium. Zostało ono nagrane i przetworzone w 11 godzinny kurs video o jakości HD. Z tego materiału nauczysz się jak zbudować marketingową machinę do zarabiania on-line. Nagranie to zawiera informacje o tym jak tworzyć modele biznesowe takie jak Empower Network Dawid Wood dzieli się na tym seminarium całą swoją wiedzą to nagranie naprawdę jest warte swojej ceny, być może to

4 najlepiej zainwestowane pieniądze, które kiedykolwiek można wydąć na naukę marketingu on-line 15K per month formula($1000- jednorazowo) $15K Per Month Formula to seria nagranych webinarów przez głównych założycieli Empower Network, którzy dzielą się swoją wiedzą, strategiami i trikami, które stosują w celu osiągania ponadprzeciętnych rezultatów. Podczas tych webinarów poruszane są różnorodne tematy, począwszy od copywritingu do indywidualnych ogłoszeń(solo Ad). Jak widać, mamy do dyspozycji cały szereg produktów, które usprawniają i ułatwiają pracę każdej osoby zajmującej się marketingiem internetowym. Tak naprawdę sam zakup produktów oferowanych przez Empower Network stanowi już potencjalny potencjał do generowanie zysków online. Skąd takie stwierdzenie? To proste: Podstawowy produkt w Empower Network czyli system blogowania, rozwiązuje dwa podstawowe problemy każdego początkującego marketera.

5 Problem strony internetowej Większość początkujących marketerów napotyka wiele problemów przy tworzeniu efektywnych i dobrze wyglądających stron internetowych. Można przy tym spędzić sporo czasu i poświecić dużo energii, a na samej stronie przecież się nie kończy, trzeba jeszcze wykupić domenę oraz hosting, na którym nasza strona będzie przetrzymywana. Zazwyczaj ludzie spędzają dużo czasu na wyborze odpowiednich motywów i skórek do swoich stron. Po tym wszystkim z reguły strony te i tak nie przyciągają odpowiedniej ilości odwiedzających. Empower Network rozwiązuje ten problem, dostarczając gotowy system hostingu oraz bloga, który jest gotowy do użytku zaraz po jego zakupieniu. Ranking SEO (Search Engine Optimization) Po tym jak już początkujący marketer spędzi wiele godzin na tworzeniu swojej strony, napotyka kolejny problem, którym jest w trzech słowach WALKA Z GOOGLE. Stworzenie strony, która będzie dobrze wypozycjonowana w silniku przeglądarki nie jest łatwym zadaniem. Większość marketerów spędza wiele czasu, a także wydaje ogromne pieniądze na pozycjonowanie swojej strony, tak aby znajdowała się ona możliwie najwyżej w rankingu przeglądarek. Tutaj znowu z pomocą przychodzi nam Empower Network. Strony stworzone przy pomocy tego systemu są już zoptymalizowane pod kątem wyszukiwań przez przeglądarki. Ale to nie wszystko, ponieważ domena empowernetwork.com jest bardzo dobrze widziana w oczach Google z powodu olbrzymiej ilości dziennego generowanego na nią ruchu. Dlatego jeśli tylko piszemy na blogu treści z odpowiednią zawartością słów kluczowych będzie nam łatwo wspinać się w rankingu Google.

6 Podsumowując temat produktów... Zakupując podstawowy produkt za $25 już wyprzedzamy konkurencje o co najmniej kilka kroków. Możemy budować nasz biznes online, czymkolwiek on nie jest przy pomocy narzędzi jakie daje Empower Network. Ale czy to wszystko? Oczywiście nie! To tylko stanowi dowód na to, że produkty, które sprzedajemy jako partnerzy Empower Network mają realną wartość, są pomocne w tworzeniu swojego internetowego imperium, każdego kto zajmuje się na poważnie sprzedażą on-line. Jeśli Wy również tak jak my lubicie sprzedawać produkty, które sami uważacie za wartościowe i które sami byście chętnie kupili - to znaczy, że macie podobne podejście do nas. Jeśli tak jest, zapraszam do czytania dalej, bo to dopiero początek mocy jaką daje Empower Network! Zarabianie w Empower Network program partnerski? W projekcie Empower Network można tylko kupić produkty, cieszyć się z możliwości, które dają i zarabiać dzięki nim w swoim biznesie on-line. Wtedy nasz status to po prostu - klient. Jeśli jednak chcemy być częścią tego biznesu, możemy stać się partnerami i zarabiać prowizję ze sprzedaży produktów. Pozycja partnera kosztuje nas $19.95 miesięcznie i uprawnia nas do sprzedaży produktów oferowanych przez Empower Network, za których sprzedaż otrzymujemy 100% prowizji! W przypadku członkostwa w formie partnera otrzymujemy również swój system elektronicznego portfela E-wallet. W tym momencie system płatności Empower Network obsługuje 170 krajów z całego świata. WAŻNE! Należy pamiętać o jednej ważnej zasadzie przy sprzedaży produktów. Otrzymujemy prawa do uzyskiwania prowizji ze sprzedaży jedynie tych produktów, które sami posiadamy lub kupiliśmy. To znaczy, jeśli kupiliśmy za $25 system blogowania, to otrzymamy prowizję od każdego sprzedanego produktu przez naszych partnerów. Podobnie wygląda kwestia w przypadku pozostałych produktów.

7 W przypadku jeśli sprzedamy produkt, którego sami nie posiadamy, prowizja trafi do osoby zarejestrowanej ponad nami, oczywiście jeśli ta osoba ten produkt posiadała. Prowizja przechodzi do góry aż do momentu napotkania osoby, która ma wykupiony określony produkt. Taki model kompensacyjny zachęca partnerów do wykupywania większej ilości produktów. Zarabianie w Empower Network program prowizyjny Wyjaśnić należy również bardzo istotny aspekt przechodzenia prowizji w planie kompensacyjnym. Każda 2,4,6 i potem każda 5 prowizja ze sprzedaży produktu przez poleconego partnera trafia do naszego sponsora. Jeśli nasz sponsor nie posiada produktu, który został zakupiony przez naszego klienta przechodzi on wyżej, aż do momentu gdy ktoś wyżej będzie posiadał ten sam produkt. Taki plan prowizyjny daje olbrzymie możliwości zarabiania, a co więcej motywuje naszych sponsorów do tego by pomagali swoim partnerom pozyskiwać klientów. Przykładowy schemat przechodzenia prowizji przedstawia poniższy schemat... W powyższym przykładzie, zakładamy, że zakupiłeś produkt za $25 i aktywowałeś swój status partnerski. Jeśli poleciłeś do programu Lise, a ona zdecydowała się kupić produkt system blogowania Ty otrzymujesz $25 miesięcznie od zakupu abonamentu przez Lise.

8 Jeśli poleciłeś następne osoby, to 100% prowizji z każdych zakupionych produktów drugiej, czwartej, szóstej i później co piątej osoby, trafia do Twojego sponsora. Załóżmy, że później Lisa poleciła nowe osoby, które kupują również produkty, wtedy otrzymujesz 100% prowizji od zakupionych produktów przez każdą drugą, czwartą, szóstą i później każdą piątą osobę poleconą przez Lise. Czyli z każdego produktu zakupionego przez osobę 16, 21, 26, 31 itd.. WAŻNE! Należy pamiętać, że otrzymujemy prowizję od sprzedaży produktów przez naszych poleconych, a nie z samego faktu polecenia partnera! Co należy robić aby odnieść sukces w Empower Network? Aktywacja konta partnerskiego Dochodzimy do sedna tego poradnika czyli poznania czynności jakie należy wykonywać regularnie aby cały czas powiększać swoje dochody oraz pozyskiwać więcej klientów i partnerów do biznesu. Zaraz po zarejestrowaniu należy aktywować konto partnerskie jeśli chcemy otrzymywać prowizję ze sprzedaży produktów. W tym celu należy załogować się do naszego biura w Empower Network. W tym celu należy wejść na stronę: Następnie wybieramy opcję My-Ewallet z menu.

9 W kolejnym kroku pojawia się film video opisujący możliwości programu partnerskiego. Należy się z nim zapoznać, po czym kliknąć zielony przycisk z napisem Yes, I want to become an Affiliate. Na następnym ekranie pojawia się umowa partnerska. Oczywiście musimy ją przeczytać a następnie zaakceptować przy pomocy zielonego przycisku I Agree W umowie partnerskiej są zawarte informacje o miesięcznej subskrypcji w ramach pozycji partnera. Wynosi ona $19.95 miesięcznie.

10 Po uregulowaniu płatności subskrypcji miesięcznej jesteśmy uprawnieni do otrzymywania prowizji na nasz portfel ewallet. Aby śledzić na bieżąco nasze finanse należy logować się do ewallet z poziomu głównego menu lub bezpośrednio z przeglądarki pod adresem: W opcjach ewallet mamy różne możliwości transferowania pieniędzy na nasze konta bankowe. Należy zapoznać się z tymi możliwościami i skonfigurować swoje konto odpowiednio do naszych potrzeb. Przy pierwszym uruchomieniu system przeprowadzi nas automatycznie przez wszystkie kroki w bardo przyjaznym i przejrzystym wizardzie. Pierwszy krok zatem za nami! Teraz możemy już otrzymywać prowizję ze sprzedaży produktów od naszych klientów i partnerów bezpośrednio na nasz ewallet. Przejdźmy teraz do naszej pracy, która umożliwi nam to zarabianie... Codzienne dodawanie postów na blogu Pierwszą i chyba najważniejszą czynnością jaką powinnyśmy wykonywać codziennie jest dodawanie nowych postów na swoim blogu. Regularne pisanie postów wielokrotnie zwiększa szansę na lepsze wypozycjonowanie naszej strony. W oczach Google będzie ona lepiej widzialna, jeśli będziemy pisać ciekawe posty na tematy, których ludzie szukają, mamy zagwarantowany sukces, wcześniej czy później. Wzrastająca liczba odwiedzin pozostaje wtedy jedynie kwestią czasu. System blogowy Empower Network korzysta z platformy Wordpress bardzo popularnej wśród marketerów. Więc jeśli ktoś jest zaznajomiony z samym Wordpressem nie będzie musiał w ogóle tracić czasu na poznawanie systemu. Jest on gotowy do korzystania. Jedyne co należy do nas to po prostu dodawać codziennie nowe posty na blogu.

11 Aby zalogować się do naszego bloga na Wordpressie należy skorzystać ze strony: Następnie kliknąć zielony przycisk z napisem Login & Start Blogging. Zostaniemy wtedy przeniesieni do wyboru opcji blogowowania. W Empower Network mamy do wyboru dwie możliwości #1. The Advanced Wordpress Members Area. #2. The Easy mode. W pierwszej możliwości otrzymujemy dostęp do standardowej platformy CMS Wordpressa. Wygląda ona następująco:

12 W przypadku wyboru Easy mode, nasz portal blogowy wygląda nieco prościej w formie obrazkowej, jest on przeznaczony dla początkujących użytkowników nie mających w ogóle wcześniej styczności z Wordpressem czy innymi platformami CMS. Wygląda on jak na zdjęciu niżej: Jak widać, projekt Empower Network zakłada korzystanie z projektu również przez zupełnych nowicjuszy w tematyce marketingu internetowego co przemawia za tym, że ten biznes jest naprawdę dla każdego. Jak pisać na blogu? Aby pisanie naszych codziennych postów przyczyniało się do zwiększania ruchu na naszą stronę, musimy trzymać się kilku reguł. Oto niektóre z nich: każdy post powinien zawierać od 500 do 700 słów. Nagłówki powinny być wytłuszczone. Jeśli opisujemy konkretny temat lub problem nie wahajmy się zamieszczać zdjęcia podkreślające istotę tematu, o którym piszemy. Dobrym pomysłem jest również zamieszczanie filmów video(np. z Youtube). Przekaz tekstowy ma znacznie większą siłę w połączeniu ze zdjęciami oraz filmami video niż jedynie z gołym tekstem. kluczową częścią każdego postu jest tak zwany The call to acion czyli przywołanie do działania. W tej części mówimy naszym czytelnikom co powinni dalej zrobić. W zależności od tematu postu to może być np. podzielenie się naszym postem z innymi, zostawienie komentarza, zakupienia określonego produktu a w szczególności przekierowanie do

13 naszej strony przechwytującej Empower Network, jeśli działamy aktywnie w tym projekcie. tagi są to słowa kluczowe, które opisują temat naszego postu. Wstawiamy je na końcu w ilości 5-7. Ma to na celu usprawnienie sortowania informacji z naszego postu przez silniki przeglądarek, a co się z tym wiąże, lepsze pozycjonowanie naszej strony. Codzienna reklama naszej strony Przedstawię Ci teraz prostą metodę na reklamę, którą stosował i stosuje nadal sam twórca Empower Network David Wood. Koncepcja ta polega na re-inwestycji 20% dochodów wygenerowanych z Empower Network z powrotem w reklamę. Nie ma tak naprawdę znaczenia jakim budżetem aktualnie dysponujesz ani jaką kwotę stanowi 20% Twoich dochodów w Empower Network. Tak czy inaczej, stosując się do tej prostej zasady, osiągniesz ciągły napływ nowych zainteresowanych osób, przekształcających się później w realnych klientów lub partnerów. Należy uzmysłowić sobie, iż każdy biznes wymaga re-inwestycji w swój rozwój. Nie inaczej jest również w Empower Network. Jeśli chcemy aby nasz biznes ciągle się rozwijał i przynosił coraz większe dochody, musimy wkładać w niego z powrotem cześć naszych zysków. Ta metoda pozwoli nam być przez cały czas na fali wznoszącej (oczywiście teoretycznie bo będą lepsze i gorsze okresy). Polecam ją każdemu z Was jest uniwersalna i zawsze działa! Trzeba też zrozumieć, że pieniądze wydawane na reklamę, tak naprawdę nie są wydawane. Bo jeśli z $1 zainwestowanego w reklamę, zwróci się to nam w postaci $5 zysków ze sprzedaży to czy to się opłaca? Oczywiście, że tak! Co najważniejsze, system biznesu Empower Network, jest tak przygotowany, że konwersja zapisu do programu poprzez stronę przechwytującą jest na poziomie 50-60%, natomiast konwersja rejestracji i zakupu na poziomie 1015%. To nie jest tylko czcze pisanie. To są liczby wynikające ze statystyk Empower

14 Network. Pobawmy się trochę w matematykę. Jeśli założymy pesymistyczną wersję, w której to na 5 kliknięć w naszą stronę, zapisuje się tylko jedna, która płaci $25 za podstawowy produkt w Empower Network, to przy koszcie reklamy, w bardzo pesymistycznej wersji wynoszącej $1 za kliknięcie otrzymujemy $5 czystego zysku. Warto tutaj wspomnieć o dwóch ważnych wskaźnikach wyznaczanych przy obliczaniu kosztów reklamy i zysków dzięki niej wygenerowanych. Pierwszym wskaźnikiem jest tak zwany Cost Per Click czyli opłata za kliknięcie. W skrócie chodzi o to, że płacimy za reklamę, tylko wtedy kiedy ktoś rzeczywiście kliknie na naszą stronę. Drugim istotnym wskaźnikiem jest Earn Per Click czyli zarobek za kliknięcie. W naszym przykładzie CPC wynosi $1. Idąc dalej i zakładając, że mamy skuteczność 20%(co jest całkiem realnym poziomem konwersji w Empower Network) to z jednego wydanego dolara na reklamę osiągamy 5 dolarów zysku. Gdyż osoba, która zapisze się i zakupi podstawowy produkt, płaci za niego $25. Jeśli więc jeden na pięciu klikających kupuje, to daje nam wskaźnik Earn Per Click równy $5. Czyli z każdego wydanego dolara otrzymujemy 5 dolarów zysku! Oczywiście istotną rzeczą jest tutaj jakość ruchu jaki generujemy na naszą stronę. Dlatego musimy kierować na naszą stronę osoby rzeczywiście zainteresowane zarabianiem w Internecie ale to też nie jest takie trudne o czym dowiesz się w dalszej części poradnika. Oczywiście metod reklamy jest znacznie więcej niż te w wersji płatnej. O większości z tych metod opowiem w dalszej części, teraz chcę tylko podkreślić, że należy próbować jak największej ilości metod reklamy. Jeśli natomiast jakaś metoda nie sprawdza się po 3-4 razach zrezygnuj z niej i sprawdź inną. Jeśli będziesz zdeterminowany, sukces będzie tylko kwestią czasu.

15 Gdzie i jak reklamować? Metody darmowe #1. Zostawiaj komentarze na innych blogach i forach. Ta metoda jest bardzo skuteczna i co najważniejsze darmowa. Komentowanie innych postów na blogach i forach sprawi, że ludzie zaczną się Tobą interesować i odwiedzać Twoją stronę. Warto pamiętać aby Twoje komentarze były rzeczywiście pomocne, a nie jedynie czysto reklamowe. Jeśli ludzie wyczują Twoją prawdziwą intencję pomocy lub rzeczowego wypowiedzenia się na jakiś temat to reklama będzie jakby dalszą samoczynną reakcją. Pewnie zadasz teraz pytanie na jakich forach i blogach należy pisać. Na szczęście po to powstał ten poradnik aby Ci to ułatwić poświeciliśmy już swój czas aby znaleźć najlepsze strony, które opiszemy w dalszej części poradnika. #2. Reklamy na portalach ogłoszeniowych prosta metoda polegająca na zostawianiu swoich tekstowych reklam na portalach ogłoszeniowych. Są portale płatne oraz darmowe. Na szczęście tutaj również spieszymy Ci z pomocą Opiszemy najlepsze z portali pod względem skuteczności. #3. Filmy na YouTube sprawdzone metoda generowania ruchu. Zamieszczamy filmy związane z Empower Network na naszym kanale Youtube. Mogą to być filmy nagrane przez nas lub co prostsze gotowe nagrane już przez założycieli Empower Network. #4. Komentarze na portalach typu tell me why, tell me how. Ta metoda jest rewelacyjna. Istnieją portale, które w założeniu swojego modelu mają formułę pytającą. Co to znaczy? To znaczy, że ludzie nie wiedząc jak coś zrobić, lub mając jakiekolwiek pytanie w jakiejś dziedzinie, dodają takie pytanie w serwisie. Tutaj jest szansa się wykazać-zostawiając komentarz z linkiem do naszej strony. Oczywiście trzeba takie portale znaleźć i znać najlepsze z nich. My już je sprawdziliśmy, używamy i mamy efekty. Oczywiście w tym poradniku zostaną Ci omówione! Czy już powoli dostrzegasz jaką wartość właśnie otrzymałeś? Jeśli nie to czytaj dalej Wszystkie wymienione powyżej metody generowania ruchu są metodami darmowymi. Jeśli ktoś dysponuje wiedzą, jaka zostanie przedstawiona w dalszej części może dysponując jedynie darmowymi metodami generować ogromne ilości wejść na swoją stronę!

16 Metody płatne Kampania Cost Per Click - najbardziej skuteczna metoda kampanii reklamowych. Płacimy za kliknięcie swojej strony. Z reguły jest to cena w okolicy $0.6 $0.9. Metoda jest bardzo skuteczna oczywiście jeśli wybierzemy skuteczną kampanię. I tym razem też będę się powtarzał. My już sprawdziliśmy, które kampanie mają najlepszą skuteczność i omówimy Ci tylko i wyłącznie te, o których warto wspominać. Kampania Solo Ads kampania reklamowa polegająca na wstawianiu ogłoszeń dla ludzi posiadających olbrzymie listy adresowe. W skrócie, płacimy komuś za wykorzystanie jego listy do reklamowania naszej strony. Bardzo skuteczna metoda! Omówimy jedną z nich, którą obecnie stosujemy. Google Adwords Video prawdopodobnie znana wszystkim metoda reklamy Google adwords ale w nowszej odsłonie. Mianowicie mowa o reklamie swoich filmów video. Jeśli mamy już swój kanał na Youtube możemy go promować płacąc za kliknięcia reklamy. Obecnie testujemy tę formę reklamy. Zapowiada się również całkiem dobrze. Wspieranie naszych partnerów Kolejną czynnością, która przybliży nas do sukcesu jest wspieranie naszych nowozapisanych partnerów. Dzięki temu, będą oni działać skuteczniej, a co za tym idziemy na tym skorzystamy. Zawsze warto spytać swojego partnera czy ma jakieś pytania, problemy, lub doradzić co należy robić aby zwiększać swoje zyski. Należy się upewnić, że nowy partner uważnie obejrzał 8 szkoleniowych filmów video dostępnych w naszym back office zaraz po zalogowaniu. Obejrzenie tych filmów, jest niezbędne aby zrozumieć cały model biznesu i zacząć skutecznie działać.

17 Uczestnictwo w cotygodniowych webinarach Co tydzień w poniedziałek o godzinie 10 rano czasu polskiego odbywają się webinary Empower Network. Są na nich omawiane tematy jak skutecznie budować swój biznes. Podczas tych spotkań dowiadujemy się również o nowych produktach Empower Network. Uczestnictwo w tych webinarach zapewnia nam, że pozostajemy na bieżąco z tym co się dzieje w Empower Network bardzo istotny element w tworzeniu swojego biznesu. Słuchanie codziennie materiałów audio Słuchanie codziennie materiałów szkoleniowych audio jest kluczowe w rozwoju osobistym. Szkoleń audio możemy słuchać podczas wykonywania innych czynności. Codziennie przyswajanie nowej wiedzy na temat marketingu online zwielokrotnia nasze szanse na większą skuteczność w działaniach. Pewnie spytasz po co masz to robić? Otóż słuchanie materiałów audio powoduje zmianę sposobu myślenia. Jeśli słuchasz kogoś, kto odnosi sukcesy na danym polu, Twój umysł synchronizuje się tak jakby ze słowami, które wpływają do Twoich uszu. Dzięki temu, zaczynasz podświadomie działać, w taki sam sposób jak osoba, której słuchasz. To świetne doznanie najlepsze jest to, że dzieje się bez Twojej świadomości. Działa to na takiej zasadzie, że to czego słuchasz, jeśli robisz to regularnie i korzystasz z wartościowych materiałów powoduje, zaczyna wypływać z Twoich ust a potem też stawać się Twoją rzeczywistością. Działasz tak jakbyś już był tą osobą, której słuchasz i to jest w tym cudowne. Także pamiętaj regularnie słuchanie szkoleń w formie audio pomaga w poprawianiu jakości swojego myślenia a to z kolei poprawia wyniki Twoich działań Codzienne czytanie Oczywiście jedną z najlepszych metod nauki jest czytanie. Mam tutaj na myśli czytanie książek, które uczą praktycznych rzeczy. Odnosząc to do Empower Network, wartościową praktyczną umiejętnością jaką powinniśmy nabyć aby skutecznie działać jest pisanie. Pisanie na blogu, oraz pisanie maili do swoich klientów. Takiej umiejętności możemy się nauczyć najlepiej oczywiście jeśli będziemy uczyć się od najlepszych. Całe szczęście, największe postaci marketingu

18 internetowego dzielą się swoją wiedzą w swoich książkach, których cena z reguły nie przekracza 50 zł przyznasz,że to naprawdę mało za przekazanie tak cennej wiedzy, która może zmienić całkowicie Twój świat dochodów. Poza książkami, warto również czytać inne blogi. Na początku często zadajemy sobie pytanie o czym mam pisać na swoim blogu? Jeśli nie wiesz sprawdź o czym piszą inni najlepiej ci najlepsi ;-) Nie musisz oczywiście przekopiowywać tego co oni piszą na swojego bloga, ale jako forma inspiracji i nauki ta metoda sprawdza się świetnie. Nasze sprawdzone metody osiągania sukcesu w Empower Network Dochodzimy do najważniejszej części tego poradnika. Do tej pory przekazywaliśmy Ci wiedzę, którą można otrzymać ze źródeł oficjalnych Empower Network. My postaramy się jednak pomóc Ci, abyś mógł uzyskiwać lepsze rezultaty w znacznie szybszym przedziale czasu! Nasze metody działania pomogą w następujących tematach: Generowanie darmowego ruchu Wybór najlepszych blogów i forów z tematyki zarabiania w Internecie Wybór najlepszych portali ogłoszeniowych Wybór płatnych metod generowania ruchu Kampania follow-up (czyli co robić, żeby przekonać klienta do zakupu po tym jak zapisze się na naszą listę adresową).

19 Generowanie darmowego ruchu Poniżej przedstawiamy najczęściej odwiedzane fora zagraniczne z tematyki marketingu internetowego i zarabiania w Internecie. Linki te są o tyle wartościowe, że pozwalają nam zostawiać komentarze na stronach z olbrzymią ilością ruchu, a co ważniejsze skupiające osoby zainteresowane tym samym tematem co my. Lista 10 najpopularniejszych forów: The Warrior Forum (http://warriorforum.com/) 136 pozycja w rankingu Alexa. Jest to najpopularniejsze forum w Internecie na temat marketingu internetowego. Ludzie kierują się tam jak do miejsca, w którym znajdą wszystkie najnowsze informacje w branży oraz rozwiążą każdy swój problem. Można się tam naprawdę wiele nauczyć ale także wykorzystać do promowania swojej strony. The Free Ad Forum Internet Marketing Forum (http://thefreeadforum.com/). W rankingu Alexa zajmuje pozycję. Forum początkowe wystartowało jako miejsce do dodawania darmowych ogłoszeń. W późniejszym czasie jego forma została zmieniona. Powstał panel dyskusyjny, który bardzo się rozwinął. Istnieje kilka głównych tematów rozmów takich jak pozycjonowanie, marketing internetowy oraz cześć społecznościowa. Digital Point Forums ( 339 pozycja w rankingu Alexa. Kolejne ogromne forum na temat marketingu internetowego dla webmasterów i marketerów. Site Point Forums (http://hogesweb.com/internet-marketing-forums-a-bloggersbest-friend/www.sitepoint.com. Ranking Alexa wskazuje na 1235 pozycję oraz ponad linków powrotnych (Backlinks) prowadzących do tej strony. Tematyka forum jest już bardziej techniczna. Porusza takie tematy jak projektowanie stron, css, grafikę flash, języki html, javascript, administracja sieci itd. Kiedy mamy problemy natury technicznej możemy śmiało korzystać z tego forum. Oczywiście przy każdym poście, który stworzymy generujemy sobie darmową reklamę(umieszczając informacje o naszej stronie w stopce). The V7 Web Development Community (http://v7n.com/). W rankingu Alexa na 3870 miejscu. Z założenia to forum dla webmasterów ale prowadzone są również dyskusje na temat marketingu internetowego oraz partnerskiego. WickedFire Forums (http://wickedfire.com/) w rankingu Alexa. Głównym tematem forum jest pozycjonowanie, marketing internetowy oraz programy partnerskie. Warto być aktywnym gdyż popularność tego forum stale rośnie.

20 Affiliates4U.com Forums (http://affiliates4u.com/). W rankingu Alexa na 8993 miejscu. Forum wystartowało w 1999 roku i wypromowało się jako miejsce z wiedzą i trikami potrzebnymi do zarabiania online. Forum wyjaśnia np. jak założyć portal Radkowy, stworzyć siec partnerska, czy relacje z otoczeniem(public relations). High Rankings Search Engine Optimization Forum (http://highrankings.com/) miejsce w rankingu Alexa. Osłona graficzna forum jest bardzo profesjonalnie wykonana a jednocześnie bardzo czytelna. Tematy poruszane na forum to zazwyczaj pozycjonowanie, marketing internetowy, public relations oraz branding. ewealth.com. Alexa wskazuje na 41,381 pozycję. Forum obecnie ma już ponad użytkowników i z pewnością można o nim powiedziec, że jest numerem jeden jeśli brac pod uwagę fora o tematyce sieci partnerskich. Lista najpopularniejszych blogów Dotarliśmy do świetnego serwisu, który udostępnia listę najpopularniejszych i najbardziej wartościowych blogów o tematyce marketingu internetowego. Blogi są szeregowane według ogólnej punktacji bazującej na wielu wskaźnikach. Strona, o której mowa znajduje się pod adresem: Wskaźniki według, których wyliczany jest scoring dla konkretnego bloga to: Feedburner RSS subscribers; Alexa Rank; Compete Rank; Technorati Rank; Google PageRank; Yahoo inbound links; StumbleUpon reviews; del.icio.us votes; L Links from Winning the Web; V User votes. Co więcej, można sortować listę według dowolnie wybranego wskaźnika, mamy także możliwość wyszukiwania. Jedną z najciekawszych funkcji jest śledzenie historii. Można zobaczyć jak konkretny blog zmieniał swoje rankingi w czasie.

21 Strona prezentuje się następująco: Dysonując takim narzędziem, bez problemu możemy śledzić najpopularniejsze blogi w tematyce marketingu internetowego możemy zostawiać tam komentarze oraz czytać o czym piszą inni marketerzy tak aby czerpać wiedzę od najlepszych. Łączymy w ten sposób generowanie darmowego ruchu na naszą stronę poprzez zostawianie komentarzy z uczeniem się jak pisać, o czym pisać i w jaki sposób pisać. Dwie wartości w jednym. Rewelacyjne narzędzie. Polecamy wszystkim. Wybór najlepszych portali ogłoszeniowych Kolejną darmową metodą generowania ruchu na swoją stronę jest zostawianie reklam na portalach ogłoszeniowych. Oczywiście interesują nas najpopularniejsze portale, dlatego omówimy tylko kilka. Nic nie stoi na przeszkodzie aby reklamować swoje strony na większej ilości portali ogłoszeniowych zawsze wygeneruje to nam dodatkowy ruch. Pierwszym portalem, który omówimy jest Craigslist(http://www.craigslist.org) Craiglist znajduje się obecnie w rankingu 45 stron na świecie generujących najwięcej ruchu. Najlepszym przykładem tego, że ta metoda działa jest to, że jeden z założycieli Empower Network David Sharpe, sam korzystał i nadal korzysta tej metody przy budowaniu swojego imperium online.

22 Zostawianie ogłoszeń na Craiglist jest czymś tak prostym, że każdy może to robić i osiągać przy tym wspaniałe rezultaty. Już pierwszego dnia po wstawieniu ogłoszenia można generować ruch oraz zapisy na listę adresową. Strona główna portalu wygląda następująco: Strona jest bardzo prosta w obsłudze. Wybieramy państwo, miasto, w którym chcemy aby pojawiało się nasze ogłoszenie, później typ ogłoszenia tzn. w jakiej kategorii się zawiera. Nas interesują oczywiście kategorie dodatkowej pracy. Bardzo podobny w działaniu jest również portal BackPage(http://backpage.com/) Zasada dodawania ogłoszeń na portalu jest w zasadzie identyczna jak w poprzednim craiglist. Wystarczy przygotować gotowe ogłoszenie i po prostu je dodać.

23 Już samo używanie tego typu portali do zamieszczania naszych ogłoszeń wygeneruje nam dodatkowy ruch na stronę. Istnieją narzędzia wspomagające pracę tych portali, które jeszcze zwiększają ruch. Czasami są one płatne a czasem darmowe. Więcej szczegółów przekażemy zarejestrowanym partnerom.

24 Wybór płatnych metod generowania ruchu Do tej pory zajmowaliśmy się jedynie darmowymi metodami generowania ruchu. Czas przejść do metod płatnych. W Internecie jest ich całe mnóstwo jednak jak w każdej tego typu ofercie należy być bardzo ostrożnym przy wyborze. Oszustów w sieci nie brakuje, więc warto bazować na metodach sprawdzonych. Ale od czego jest ten poradnik? Zaczynajmy więc! Najlepsze i najskuteczniejsze metody płatnej reklamy to tzw. model CPC czyli cost per clik(płatność za kliknięcia). Oznacza to oczywiście, że nie płacimy za oglądanie naszych reklam czy stron przechwytujących a jedynie za ich kliknięcie. Jest to bardzo istotne, gdyż tak naprawdę kliknięcie powoduje przejście do etapu, w której potencjalny zainteresowany może zapoznać się wstępnie z ofertą. Istnieją firmy, w których można wykupić sobie określoną ilość kliknięć na naszą stronę. Ceny z reguły wahają się pomiędzy $0.6 a $ 0.9. Jedną z firm, którą udało nam się sprawdzić i którą z czystym sumieniem możemy polecić jest CPCbroker(http://www.cpcbroker.com). Wybór pakietów wygląda następująco: Przy pomocy tylko i wyłącznie tej kampanii udało mi się w zaledwie 7 dni wygenerować ponad 500 zapisów na listę oraz 11 klientów! To naprawdę dobry wynik. Istotne w tej kampanii jest to, że jest ona specjalnie przeznaczona dla osób zainteresowanych zarabianiem w Internecie. Ma to kluczowe znaczenie w jakości

25 ruchu jaki jest generowany na naszą stronę. Innym równie skutecznym sposobem na płatną reklamę jest tzw. metoda Solo Ad. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się bardzo prosty schemat. Tak naprawdę chodzi po prostu o wstawianie ogłoszeń swoich produktów i usług i przesyłanie ich do osób, które posiadają olbrzymie listy adresowe o odpowiedniej jakości subskrybentów. Taki układ pozwala nam korzystać z potencjału list adresowych innych ludzi, takich, którzy mają silną pozycję na rynku, znaną markę i przede wszystkich OLBRZYMIE listy sięgające do kilkudziesięciu tysięcy subskrybentów. W tym temacie mamy wiele możliwości. Możemy opierać się na stronach pośredniczących, które udostępniają dane takich osób w swoich ogłoszeniach. Jednym z takich portali jest np. Topsurfer(http://www.topsurfer.com).

26 Wystarczy przygotować swoje ogłoszenie i przesłać je do serwisu, który zajmie się całą resztą. Możemy również szukać na własną rękę osób, które zechcą nam udostępnić swoją listę adresową. Oczywiście można to porównać do szukania igły w stogu siania. Tak jak już wspomniałem wcześniej, w Internecie znajdziemy również mnóstwo oszustów, więc także i w tym temacie należy być ostrożnym. Na szczęście tutaj również idziemy Wam z pomocą. Dysponujemy listą najlepszych i najwiarygodniejszych osób udostępniających swoje listy dla ogłoszeń Solo Ad. Nam zajęło sporo czasu i kosztowało nas sporo pieniędzy aby to zdobyć. Dla naszych zarejestrowanych partnerów będziemy to udostępniać ZA DARMO! Ale to nie wszystko! Wstawianie ogłoszeń na różnego rodzaju portale ogłoszeniowe jest bardzo skuteczne. Jednak pisanie codziennie nowych ogłoszeń, które potencjalnie mają przyciągnąć uwagę, może z czasem stać się dla nas uciążliwe. Powiem Wam więcej dla nas też tak było. Dlatego znaleźliśmy narzędzie, które wykonuje to zadanie za nas! Tak dokładnie, dysponujemy generatorem ogłoszeń w języku angielskim dla konkretnej niszy rynkowej online. W tym również dla Empower Network! Narzędzie to jest banalnie proste w obsłudze. Wystarczy wybrać niszę w naszym przypadku będzie to oczywiście Empower Network. Następnie wklejamy swój link promujący Empower Network, a następnie generujemy gotowe ogłoszenie i to wszystko! Program ma w swojej bazie ogromną listę ogłoszeń, podczas generowania każdego ogłoszenia mamy możliwość resetowania i wygenerowania nowego! To jest po prostu genialne i co najważniejsze DZIAŁA

27 Okno aplikacji generatora wygląda bardzo prosto, przedstawia je poniższe zdjęcie: Jeśli interesujesz się edukacją finansową to pewnie wiesz, że kluczowe w biznesie jest wykorzystywanie wszystkich możliwych dźwigni. Informacje, które przedstawiamy Ci w tym poradniku stanowią taką właśnie dźwignię. Dlaczego? Ponieważ wykorzystanie tych narzędzi i informacji zawartych w tym poradniku spowoduje, że osiągniesz rezultaty znacznie SZYBCIEJ przy MNIEJSZYCH nakładach czasu i pracy. Udostępniamy Ci narzędzia i wiedzę, które zautomatyzują Twój biznes. Kolejny punkt poradnika zaprezentuje kolejne narzędzie automatyzujące Twój system promocji produktów. Więc zapraszamy to dalszego czytania.

28 Kampania follow-up przy pomocy narzędzia Aweber Kluczową częścią dokonywania sprzedaży jest autoresponder, a dokładniej budowanie bliższej i dłuższej relacji przy użyciu autorespondera. Doskonale wiemy, że natura ludzka jest taka, że nie od razu decydujemy się na zakup czegoś. Często musimy się z produktem nieco oswoić, lepiej go poznać, zasięgnąć opinii innych itd. Dlatego w sprzedaży internetowej tak istotną rolę odgrywa budowanie relacji. Na szczęście mamy do tego odpowiednie narzędzia, które znacznie ułatwiają nam prace. Tym narzędziem jest tzw. autoresopnder. Czyli automat, który wysyła za nas wiadomości do dużej ilości osób oraz zarządza komunikacją z nimi w sposób w pełni automatyczny. Omówimy tutaj narzędzie Aweber, które znajdziemy na stronie Posłuży nam ono do zautomatyzowania naszego biznesu. Aweber można bez problemu zintegrować z naszym kontem w Empower Network w taki sposób, że każda zapisana osoba, będzie również zapisaną na naszą wewnętrzną listę adresową. Od tej pory, poza tym, że subskrybenci będą otrzymywać wiadomości bezpośrednio od Empower Network, to również my, jako właściciele naszego biznesu będziemy mogli nawiązywać z nimi relację przekonując ich powoli do rejestracji. Jeśli, ktoś się w tym momencie wystraszył, że będzie musiał tworzyć dziesiątki maili to spokojnie, tutaj znowu wykonaliśmy już cała pracę i znaleźliśmy gotowe kampanie follow-up gotowe do użycia - to znaczy do zaimportowania do naszej listy. Ale powoli, najpierw prześledźmy proces tworzenia nowej listy w Aweber. Krok po kroku pokażemy jak stworzyć nową listę w programie Aweber.

29 Krok 1: Zaloguj się do swojego kona w Aweber. Krok 2: Kliknij Create and manager lists.

30 Krok 3: Kliknij Create New list Krok 4: Wybierz unikalną nazwę dla swojej listy, jej opis, pole od oraz adres . Krok 5: Wybierz adres , na który będziesz otrzymywać potwierdzenia o nowych subskrybentach.

31 Krok 6: Podaj dane, które będą pokazywane w stopce. Krok 7: Dodanie nowego snippeta. Dla dodania naszej kampanii follow-up wymagane jest podanie snipetta, czyli zadeklarowania zmiennej przechowującej nasz login Empower Network. Ta informacja będzie przekazywana dla całej kampanii follow up, w taki sposób, że nie będzie wymagane zmienianie linka w każdej wiadomości. Tworzymy snippeta o nazwie en_username i w polu zawartości wpisujemy nasz login Empower Network.

32 Krok 8: Przechodzimy do zakładki Confirmed Opt-In W tej części uzupełniamy lub zostawiamy w zaproponowanej postaci zawartość a wiadomości, która będzie przesyłana dla nowych subskrybentów, których dodamy do naszej listy w sposób ręczny. Krok 9: Wyłączamy Require Opt-In on Web forms. W przypadku podania adresu naszego subskrybenta na naszej stronie przechwytującej zostaje on automatycznie zapisany na naszą listę. Możemy zaznaczyć opcję, która dodatkowo będzie wysyłać do nowo-zapisanej osoby z prośbą o ponowne potwierdzenie zgody na subskrypcję. Ta funkcja może zniechęcać subskrybentów więc pozostawiamy ją wyłączoną.

33 Krok 10: Klikamy Save settings Proces tworzenia listy mamy już za sobą. Teraz pozostaje jeszcze zaimportować do naszej listy gotową kampanię przygotowaną specjalnie dla Empower Network. Udało nam się dotrzeć do bardzo profesjonalnej kampanii sprzedażowej, która była wyceniona po $500 za jedną wiadomość. Kampania zawiera 11 wiadomości ułożonych w odpowiednią sekwencję, która jest wysyłana w określonych odstępach czasowych do naszych subskrybentów. Wszystko co należy zrobić to po prostu zaimportować ją do naszej listy. Odbywa się to w następujący sposób.

34 Krok 1: Klikamy w Messages i następnie w Follow Up. Krok 2. Przeklejamy nazwę kampanii emp_net-d5198-$f do pola z zawartością Load campaign i importujemy kampanię, klikając na czerwony przycisk.

35 Po zaimportowaniu kampanii okno wiadomości follow-up powinno wyglądać następująco: Jeśli tak jest to znaczy, że wszystko przebiegło pomyślnie. Utworzyliśmy swoją pierwszą listę adresową oraz dodaliśmy do niej profesjonalną kampanię follow-up. Teraz wystarczy jeszcze zintegrować nowo dodaną listę z naszym kontem w Empower Network tak aby wszyscy zapisany subskrybenci Empower Network trafiali do naszej listy adresowej i otrzymywali wiadomości follow-up z naszej nowo stworzonej kampanii.

36 Krok 1: Skopiowanie nazwy listy stworzonej w Aweber - będzie potrzebna nazwa listy, którą nadaliśmy w 1 kroku jej tworzenia... Krok 2: Zaloguj się do swojego konta Empower Network Krok 3: Kliknij opcję My Tools

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE 2012 - Krzysztof Morawski 1 Do swobodnego kopiowania i rozpowszechniania! Zezwala się na: łączenie tej publikacji z innymi

Bardziej szczegółowo

Jak zarabiać w Internecie 100 euro dziennie?

Jak zarabiać w Internecie 100 euro dziennie? Jak zarabiać w Internecie 100 euro dziennie? www.100eurodziennie.pl Jest to robocza wersja poradnika na temat zarabiania w Internecie. H. Bernaciak J. Gortatowska Sz. Miałkas M. Rogoziński P. Wójcik 1

Bardziej szczegółowo

Copyright by Vestigio Sp. z o.o. Warszawa 2014. Menedżer projektu: Radosław Karbowski

Copyright by Vestigio Sp. z o.o. Warszawa 2014. Menedżer projektu: Radosław Karbowski 1 Copyright by Vestigio Sp. z o.o. Warszawa 2014 Menedżer projektu: Radosław Karbowski Redakcja i korekta: Partnerzy: Vestigio Sp. z o.o. ul. Domaniewska 17/19 lok. 133 02-663 Warszawa http://vestigio.pl

Bardziej szczegółowo

Po co analizować konkurencję?... 2. - Ilość wyników... 5. - Ilość wyników z frazą w tytule... 6. - Ilość adresów URL ze słowem kluczowym...

Po co analizować konkurencję?... 2. - Ilość wyników... 5. - Ilość wyników z frazą w tytule... 6. - Ilość adresów URL ze słowem kluczowym... Spis treści Po co analizować konkurencję?... 2 Krok 1. Zaczynamy od parametrów, jakie poda nam bezpośrednio wyszukiwarka... 5 - Ilość wyników... 5 - Ilość wyników z frazą w tytule... 6 - Ilość adresów

Bardziej szczegółowo

Google Tag Manager Nie dla programistów

Google Tag Manager Nie dla programistów Google Tag Manager Nie dla programistów Przewodnik po Google Tag Managerze dla specjalistów marketingu i innych zawodów nie związanych z programowaniem. Przemysław Modrzewski, marketinglab.pl Warszawa,

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie krok po kroku 1

Pozycjonowanie krok po kroku 1 Pozycjonowanie krok po kroku 1 Pozycjonowanie krok po kroku 2 Copyright by Sławomir Gdak, rok 2011 Autor: Sławomir Gdak Tytuł: Pozycjonowanie krok po kroku Data: 01.09.2011 Niniejsza publikacja nie może

Bardziej szczegółowo

dla biznesu DODATEK SPECJALNY MAGAZYNU

dla biznesu DODATEK SPECJALNY MAGAZYNU dla biznesu DODATEK SPECJALNY MAGAZYNU spis treści FACEBOOK DLA BIZNESU 4 6 Mobile first, mobile best Dlaczego Mark Zuckerberg wyprasza ze swojego pokoju zespoły projektowe? Jaki cel przyświeca Facebookowi

Bardziej szczegółowo

E-zakupy - technologie informacyjne i komunikacyjne w sprzedaży

E-zakupy - technologie informacyjne i komunikacyjne w sprzedaży E-zakupy - technologie informacyjne i komunikacyjne w sprzedaży 1 2 Autor raportu Grzegorz Skiera (Silence!) Publikacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak siê to robi. Wydanie II poprawione i uzupe³nione

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak siê to robi. Wydanie II poprawione i uzupe³nione Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak siê to robi. Wydanie II poprawione i uzupe³nione Autor: Bartosz Danowski, Micha³ Makaruk ISBN: 978-83-246-1936-8 Format: 158x235, stron: 432 Przewodnik po

Bardziej szczegółowo

Marketing i reklama w Internecie

Marketing i reklama w Internecie Marketing i reklama w Internecie Bartosz Małecki UNIA EUROPEJSKA EUROPEJSKI FUNDUSZ ROZWOJU REGIONALNEGO Autor: Bartosz Małecki UBIK Business Consulting Sp. z o.o. www.ubikbc.pl Wydawca: Polska Agencja

Bardziej szczegółowo

SEM W BANKACH ZADOWOLENIE.pl Optymalizacja stron DOCELOWYCH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH

SEM W BANKACH ZADOWOLENIE.pl Optymalizacja stron DOCELOWYCH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH www.semspecialist.pl Numer 2 styczeń 2011 ISSN 2082-3894 SEM W BANKACH ZADOWOLENIE.pl Optymalizacja stron DOCELOWYCH PATRONAT WYDAWCA Duarte Leszek Wolany ul. Studzienna

Bardziej szczegółowo

Prawie wszystko o prowadzeniu bloga firmowego przez dział HR

Prawie wszystko o prowadzeniu bloga firmowego przez dział HR Prawie wszystko o prowadzeniu bloga firmowego przez dział HR Autorzy: Ben Yoskovitz i Susan Burns Wydawca w Polsce: HRstandard.pl Tłumaczenie: Magdalena Nowacka, SETENTA 1 Spis treści: Wstęp Dlaczego właśnie

Bardziej szczegółowo

E-MARKETING PRAWNICZY

E-MARKETING PRAWNICZY E-MARKETING PRAWNICZY Promocja kancelarii prawnej drugiej dekadzie XXI wieku Niewątpliwie żyjemy w świecie gigantycznych i bezprecedensowych zmian. Nie dotyczą one jedynie technologii, ale w ogóle globalnego

Bardziej szczegółowo

JAK TWORZYĆ ATRAKCYJNĄ TREŚĆ, W WYSZUKIWARCE?

JAK TWORZYĆ ATRAKCYJNĄ TREŚĆ, W WYSZUKIWARCE? JAK TWORZYĆ ATRAKCYJNĄ TREŚĆ, KTÓRA ZNAJDZIE SIĘ NA CZELE RANKINGÓW W WYSZUKIWARCE? BRIAN CLARK Maj 2010 Tłumaczenie: Kamila Tokarska dla t JAK TWORZYĆ ATRAKCYJNĄ TREŚĆ, KTÓRA ZNAJDZIE SIĘ NA CZELE RANKINGÓW

Bardziej szczegółowo

Startup WOM. maciej oleksy TO TYLKO POCZĄTEK TRENDY W ZARZĄDZANIU EFEKTYWNE PROGRAMY PARTNERSKIE MARCIN ŁUKIAŃCZYK UKRYTY POTENCJAŁ WIRTUALNY OKUP

Startup WOM. maciej oleksy TO TYLKO POCZĄTEK TRENDY W ZARZĄDZANIU EFEKTYWNE PROGRAMY PARTNERSKIE MARCIN ŁUKIAŃCZYK UKRYTY POTENCJAŁ WIRTUALNY OKUP WSZYSTKO O e-biznesie MARZEC 2013 UKRYTY POTENCJAŁ ALICJA ZBYTNIEWSKA MAREK DORNOWSKI WIRTUALNY OKUP Foto: Archiwum własne autora maciej oleksy Startup MA ZArabiać WOM TO TYLKO POCZĄTEK Marek gawdzik TRENDY

Bardziej szczegółowo

Wynik Jakości od A do Z

Wynik Jakości od A do Z Wynik Jakości od A do Z Krótki przewodnik dla reklamodawców Google AdWords By Przemysław Modrzewski AdWords Certified Trainer www.marketinglab.pl Drogi czytelniku, Ciszę się, że skorzystałeś z możliwości

Bardziej szczegółowo

MARKETING W WYSZUKIWARKACH

MARKETING W WYSZUKIWARKACH Grudzień 2011 RAPORT MARKETING W WYSZUKIWARKACH Sponsor Partnerzy Wydawca Nie nachalnie, lecz skutecznie Klikamy w nie czasem nawet nie zdając sobie sprawy, że to linki sponsorowane. Nie ma to jednak dla

Bardziej szczegółowo

Najważniejsze pojęcia do zapamiętania... 3 Podstawy i wprowadzenie... 5 Co to jest reklama Google AdWords?... 5 Zalecenie redakcyjne tworzenia tekstu

Najważniejsze pojęcia do zapamiętania... 3 Podstawy i wprowadzenie... 5 Co to jest reklama Google AdWords?... 5 Zalecenie redakcyjne tworzenia tekstu Najważniejsze pojęcia do zapamiętania... 3 Podstawy i wprowadzenie... 5 Co to jest reklama Google AdWords?... 5 Zalecenie redakcyjne tworzenia tekstu reklamowego Google AdWords... 5 Wykorzystanie rabatów,

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie stron dla początkujących!

Pozycjonowanie stron dla początkujących! Pozycjonowanie stron dla początkujących! SPIS TREŚCI Rozdział 1: Wprowadzenie Czym jest pozycjonowanie Podstawy pozycjonowania Rozdział 2: Podstawy pozycjonowania Dobór słów kluczowych i ocena konkurencji

Bardziej szczegółowo

PORADNIK MARKETINGOWY

PORADNIK MARKETINGOWY PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing? Justyna Muszyńska 1 MARKETINGOWY KOCIOŁEK Marketing jest jak wrzący kocioł, do którego wrzucasz różne

Bardziej szczegółowo

Podręcznik działań w Internecie dla NGO

Podręcznik działań w Internecie dla NGO Podręcznik działań w Internecie dla NGO 1 Opracowanie merytoryczne: Socjomania Redakcja: Marzena Żeber Autorki tekstów: Marzena Żeber, Justyna Kwiecień Opracowanie graficzne i skład: Małgorzata Spasiewicz

Bardziej szczegółowo

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga 1 e-book stanowi przedmiot praw autorskich icomarch24 S.A. z siedzibą w Krakowie zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000328672. e-book podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie

Bardziej szczegółowo

Strony WWW dla bibliotek. WordPress dla początkujących. Łukasz Stochniał Konrad Stepanajtys

Strony WWW dla bibliotek. WordPress dla początkujących. Łukasz Stochniał Konrad Stepanajtys Strony WWW dla bibliotek WordPress dla początkujących Łukasz Stochniał Konrad Stepanajtys Po co bibliotece strona internetowa? Zanim zaczniesz W XXI wieku, w dobie Internetu, to pytanie wydaje się trywialne

Bardziej szczegółowo

Partnerzy. Sponsor. Wydawca

Partnerzy. Sponsor. Wydawca Partnerzy Sponsor Wydawca Zwykło się już mawiać: jeśli czegoś nie ma w Google, to nie istnieje. Sporo racji jest w tym sloganie. Niestety, nadal nie wszyscy mają tego świadomość. Problemu nie dostrzegają

Bardziej szczegółowo

Paweł Budynek. Metody optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych Methods of search engine optimization

Paweł Budynek. Metody optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych Methods of search engine optimization Paweł Budynek Metody optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych Methods of search engine optimization Praca licencjacka Promotor: dr inż. Rafał Wojciechowski KIERUNEK: Informatyka i ekonometria

Bardziej szczegółowo

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu ABC Biznesu Jak założyć sklep internetowy Spis treści 2 Pomysł na firmę / 3 1. W jakiej branży założyć sklep internetowy / 4 1.1. Kim są klienci sklepu internetowego? / 4 2. Cele i zasoby osobiste / 4

Bardziej szczegółowo

POZYCJONOWANIE HOTELU, MOTELU, PENSJONATU W WYSZUKIWARCE

POZYCJONOWANIE HOTELU, MOTELU, PENSJONATU W WYSZUKIWARCE POZYCJONOWANIE HOTELU, MOTELU, PENSJONATU W WYSZUKIWARCE krok po kroku dr Rafał Marek wiedza doświadczenie praktyka Tytuł Pozycjonowanie hotelu, motelu, pensjonatu w wyszukiwarce krok po kroku Autor dr

Bardziej szczegółowo

PRACA DYPLOMOWA MAGISTERSKA

PRACA DYPLOMOWA MAGISTERSKA AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA IM. STANISŁAWA STASZICA WYDZIAŁ INŻYNIERII METALI I INFORMATYKI PRZEMYSŁOWEJ PRACA DYPLOMOWA MAGISTERSKA Narzędzie do optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych dla wyszukiwarki

Bardziej szczegółowo

Kurs Google AdWords. Mariusz Gąsiewski www.ittechnology.us

Kurs Google AdWords. Mariusz Gąsiewski www.ittechnology.us Kurs Google AdWords 1 Najważniejsze pojęcia do zapamiętania... 8 Podstawy i wprowadzenie... 12 Co to jest reklama Google AdWords?... 12 Zalecenie redakcyjne tworzenia tekstu reklamowego Google AdWords...

Bardziej szczegółowo