Empower Network Poradnik Osiągania Ponadprzeciętnych Rezultatów

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Empower Network Poradnik Osiągania Ponadprzeciętnych Rezultatów"

Transkrypt

1 Empower Network Poradnik Osiągania Ponadprzeciętnych Rezultatów Co to jest Empower Network? Empower Network to projekt o unikalnym modelu biznesowym oparty o sprzedaż produktów cyfrowych. Został stworzony przez Davida Wooda i Davida Sharpe-a warto tutaj zaznaczyć, iż tych dwóch panów zaczynało kompletnie od zera swoją przygodę z marketingiem internetowym, na początku byli nawet bezdomni. To tylko stanowi dowód, że każdy może osiągnąć sukces a projekt Empower Network znacznie upraszcza i skraca tę drogę. W proponowanym systemie wszyscy partnerzy otrzymują 100% ze swojej sprzedaży produktów oferowanych przez Empower Network. Czyli w skrócie jako partnerzy sprzedajemy produkty, z których otrzymujemy 100% prowizji na początek całkiem miło, prawda? Przejdźmy dalej. Jakie produkty oferuje Empower Network? THE EMPOWER NETWORK VIRAL BLOGGING SYSTEM Podstawowym produktem Empower Network jest system blogowania(viral blogging system), który został stworzony na wzór osobistego bloga Davida Wooda (http://workwithdavidwood.com). Wspomnianego wyżej bloga David stworzył na początku swojej przygody z bisnesem online. Obecnie jest on jednym z najbardziej popularnych blogów o tematyce marketingu internetowego. Jego stronę odwiedzają codziennie tysiące ludzi, co przyczynia się do generowania dochodów 5 cyfrowych.

2 Co tak naprawdę otrzymujemy w tym produkcie? Otóż dostajemy stworzony, zoptymalizowany system blogowania, zintegrowany z mediami społecznościowymi, tak aby wspomagać generowanie ruchu do stron z treścią, która jest przedstawiana na blogu. System został tak stworzony aby generować coraz więcej zainteresowania, co za tym idzie coraz więcej sprzedaży, a co najważniejsze, przy coraz mniejszym wysiłku z naszej strony. Za jedyne $25 miesięcznie otrzymujemy wstępnie stworzony blog zbudowany na bardzo popularnej platformie CMS Wordpress, wraz z kompletnym hostingiem, materiałami sprzedażowymi w formie video, stronami przechwytującymi oraz gotową platformą sprzedażową. Rewelacyjną opcją jest również możliwość przekazywania zainteresowanych do naszego własnego autorespondera co zwiększa znacznie konwersje sprzedaży. W skrócie otrzymujemy gotowy, sprawdzony system sprzedażowy, w którym nie musimy się martwic o tworzenie materiałów informacyjnych, tworzenie stron przechwytujących, wydawania pieniędzy na hosting i tworzenie własnych stron, nie musimy się również zajmować systemem sprzedażowym Empower Network robi to za nas. Wszystkie te rzeczy dzieją się poza naszym udziałem my jedynie musimy skupiać się na generowaniu ruchu na nasze strony. Oczywiście wiele osób, które zakupi system blogowania chce również nauczyć się jak reklamować i rozprowadzać swoje produkty w internecie. Dla tych użytkowników, w ramach projektu Empower Network są dostępne dodatkowe produkty.

3 Inner circle membership Za kwotę $100 miesięcznie otrzymujemy świetnej jakości kursy szkoleniowe w formie audio na temat marketingu internetowego, które pomogą nam zwielokrotnić nasze zyski w Empower Network. W materiałach tych są zawarte kursy szkoleniowe oraz wywiady z największymi postaciami marketingu internetowego. Ich wartość za pewne przekracza o wiele kwotę, jaką płacimy w formie miesięcznej subskrypcji. 3 razy w tygodniu dodawane są nowe materiały i wywiady z legendami marketingu (40-60 minut). Można słuchać ich w samochodzie, na ipodzie, podczas biegania lub po prostu w domowym zaciszu. Co więcej, oczywiście mamy też możliwość sprzedawania tego produktu innym i zarabiania na tym 100% prowizji, tak samo jak w przypadku podstawowego produktu systemu blogowania. Costa rica intensive($500-jednorazowo) The Costa Rica Intensive to jednorazowa oferta nagrania prywatnego seminarium Davida Wooda z czerwca 2011 roku. Uczestnicy tego kursy płacili $3,000 za udział w tym seminarium. Zostało ono nagrane i przetworzone w 11 godzinny kurs video o jakości HD. Z tego materiału nauczysz się jak zbudować marketingową machinę do zarabiania on-line. Nagranie to zawiera informacje o tym jak tworzyć modele biznesowe takie jak Empower Network Dawid Wood dzieli się na tym seminarium całą swoją wiedzą to nagranie naprawdę jest warte swojej ceny, być może to

4 najlepiej zainwestowane pieniądze, które kiedykolwiek można wydąć na naukę marketingu on-line 15K per month formula($1000- jednorazowo) $15K Per Month Formula to seria nagranych webinarów przez głównych założycieli Empower Network, którzy dzielą się swoją wiedzą, strategiami i trikami, które stosują w celu osiągania ponadprzeciętnych rezultatów. Podczas tych webinarów poruszane są różnorodne tematy, począwszy od copywritingu do indywidualnych ogłoszeń(solo Ad). Jak widać, mamy do dyspozycji cały szereg produktów, które usprawniają i ułatwiają pracę każdej osoby zajmującej się marketingiem internetowym. Tak naprawdę sam zakup produktów oferowanych przez Empower Network stanowi już potencjalny potencjał do generowanie zysków online. Skąd takie stwierdzenie? To proste: Podstawowy produkt w Empower Network czyli system blogowania, rozwiązuje dwa podstawowe problemy każdego początkującego marketera.

5 Problem strony internetowej Większość początkujących marketerów napotyka wiele problemów przy tworzeniu efektywnych i dobrze wyglądających stron internetowych. Można przy tym spędzić sporo czasu i poświecić dużo energii, a na samej stronie przecież się nie kończy, trzeba jeszcze wykupić domenę oraz hosting, na którym nasza strona będzie przetrzymywana. Zazwyczaj ludzie spędzają dużo czasu na wyborze odpowiednich motywów i skórek do swoich stron. Po tym wszystkim z reguły strony te i tak nie przyciągają odpowiedniej ilości odwiedzających. Empower Network rozwiązuje ten problem, dostarczając gotowy system hostingu oraz bloga, który jest gotowy do użytku zaraz po jego zakupieniu. Ranking SEO (Search Engine Optimization) Po tym jak już początkujący marketer spędzi wiele godzin na tworzeniu swojej strony, napotyka kolejny problem, którym jest w trzech słowach WALKA Z GOOGLE. Stworzenie strony, która będzie dobrze wypozycjonowana w silniku przeglądarki nie jest łatwym zadaniem. Większość marketerów spędza wiele czasu, a także wydaje ogromne pieniądze na pozycjonowanie swojej strony, tak aby znajdowała się ona możliwie najwyżej w rankingu przeglądarek. Tutaj znowu z pomocą przychodzi nam Empower Network. Strony stworzone przy pomocy tego systemu są już zoptymalizowane pod kątem wyszukiwań przez przeglądarki. Ale to nie wszystko, ponieważ domena empowernetwork.com jest bardzo dobrze widziana w oczach Google z powodu olbrzymiej ilości dziennego generowanego na nią ruchu. Dlatego jeśli tylko piszemy na blogu treści z odpowiednią zawartością słów kluczowych będzie nam łatwo wspinać się w rankingu Google.

6 Podsumowując temat produktów... Zakupując podstawowy produkt za $25 już wyprzedzamy konkurencje o co najmniej kilka kroków. Możemy budować nasz biznes online, czymkolwiek on nie jest przy pomocy narzędzi jakie daje Empower Network. Ale czy to wszystko? Oczywiście nie! To tylko stanowi dowód na to, że produkty, które sprzedajemy jako partnerzy Empower Network mają realną wartość, są pomocne w tworzeniu swojego internetowego imperium, każdego kto zajmuje się na poważnie sprzedażą on-line. Jeśli Wy również tak jak my lubicie sprzedawać produkty, które sami uważacie za wartościowe i które sami byście chętnie kupili - to znaczy, że macie podobne podejście do nas. Jeśli tak jest, zapraszam do czytania dalej, bo to dopiero początek mocy jaką daje Empower Network! Zarabianie w Empower Network program partnerski? W projekcie Empower Network można tylko kupić produkty, cieszyć się z możliwości, które dają i zarabiać dzięki nim w swoim biznesie on-line. Wtedy nasz status to po prostu - klient. Jeśli jednak chcemy być częścią tego biznesu, możemy stać się partnerami i zarabiać prowizję ze sprzedaży produktów. Pozycja partnera kosztuje nas $19.95 miesięcznie i uprawnia nas do sprzedaży produktów oferowanych przez Empower Network, za których sprzedaż otrzymujemy 100% prowizji! W przypadku członkostwa w formie partnera otrzymujemy również swój system elektronicznego portfela E-wallet. W tym momencie system płatności Empower Network obsługuje 170 krajów z całego świata. WAŻNE! Należy pamiętać o jednej ważnej zasadzie przy sprzedaży produktów. Otrzymujemy prawa do uzyskiwania prowizji ze sprzedaży jedynie tych produktów, które sami posiadamy lub kupiliśmy. To znaczy, jeśli kupiliśmy za $25 system blogowania, to otrzymamy prowizję od każdego sprzedanego produktu przez naszych partnerów. Podobnie wygląda kwestia w przypadku pozostałych produktów.

7 W przypadku jeśli sprzedamy produkt, którego sami nie posiadamy, prowizja trafi do osoby zarejestrowanej ponad nami, oczywiście jeśli ta osoba ten produkt posiadała. Prowizja przechodzi do góry aż do momentu napotkania osoby, która ma wykupiony określony produkt. Taki model kompensacyjny zachęca partnerów do wykupywania większej ilości produktów. Zarabianie w Empower Network program prowizyjny Wyjaśnić należy również bardzo istotny aspekt przechodzenia prowizji w planie kompensacyjnym. Każda 2,4,6 i potem każda 5 prowizja ze sprzedaży produktu przez poleconego partnera trafia do naszego sponsora. Jeśli nasz sponsor nie posiada produktu, który został zakupiony przez naszego klienta przechodzi on wyżej, aż do momentu gdy ktoś wyżej będzie posiadał ten sam produkt. Taki plan prowizyjny daje olbrzymie możliwości zarabiania, a co więcej motywuje naszych sponsorów do tego by pomagali swoim partnerom pozyskiwać klientów. Przykładowy schemat przechodzenia prowizji przedstawia poniższy schemat... W powyższym przykładzie, zakładamy, że zakupiłeś produkt za $25 i aktywowałeś swój status partnerski. Jeśli poleciłeś do programu Lise, a ona zdecydowała się kupić produkt system blogowania Ty otrzymujesz $25 miesięcznie od zakupu abonamentu przez Lise.

8 Jeśli poleciłeś następne osoby, to 100% prowizji z każdych zakupionych produktów drugiej, czwartej, szóstej i później co piątej osoby, trafia do Twojego sponsora. Załóżmy, że później Lisa poleciła nowe osoby, które kupują również produkty, wtedy otrzymujesz 100% prowizji od zakupionych produktów przez każdą drugą, czwartą, szóstą i później każdą piątą osobę poleconą przez Lise. Czyli z każdego produktu zakupionego przez osobę 16, 21, 26, 31 itd.. WAŻNE! Należy pamiętać, że otrzymujemy prowizję od sprzedaży produktów przez naszych poleconych, a nie z samego faktu polecenia partnera! Co należy robić aby odnieść sukces w Empower Network? Aktywacja konta partnerskiego Dochodzimy do sedna tego poradnika czyli poznania czynności jakie należy wykonywać regularnie aby cały czas powiększać swoje dochody oraz pozyskiwać więcej klientów i partnerów do biznesu. Zaraz po zarejestrowaniu należy aktywować konto partnerskie jeśli chcemy otrzymywać prowizję ze sprzedaży produktów. W tym celu należy załogować się do naszego biura w Empower Network. W tym celu należy wejść na stronę: Następnie wybieramy opcję My-Ewallet z menu.

9 W kolejnym kroku pojawia się film video opisujący możliwości programu partnerskiego. Należy się z nim zapoznać, po czym kliknąć zielony przycisk z napisem Yes, I want to become an Affiliate. Na następnym ekranie pojawia się umowa partnerska. Oczywiście musimy ją przeczytać a następnie zaakceptować przy pomocy zielonego przycisku I Agree W umowie partnerskiej są zawarte informacje o miesięcznej subskrypcji w ramach pozycji partnera. Wynosi ona $19.95 miesięcznie.

10 Po uregulowaniu płatności subskrypcji miesięcznej jesteśmy uprawnieni do otrzymywania prowizji na nasz portfel ewallet. Aby śledzić na bieżąco nasze finanse należy logować się do ewallet z poziomu głównego menu lub bezpośrednio z przeglądarki pod adresem: W opcjach ewallet mamy różne możliwości transferowania pieniędzy na nasze konta bankowe. Należy zapoznać się z tymi możliwościami i skonfigurować swoje konto odpowiednio do naszych potrzeb. Przy pierwszym uruchomieniu system przeprowadzi nas automatycznie przez wszystkie kroki w bardo przyjaznym i przejrzystym wizardzie. Pierwszy krok zatem za nami! Teraz możemy już otrzymywać prowizję ze sprzedaży produktów od naszych klientów i partnerów bezpośrednio na nasz ewallet. Przejdźmy teraz do naszej pracy, która umożliwi nam to zarabianie... Codzienne dodawanie postów na blogu Pierwszą i chyba najważniejszą czynnością jaką powinnyśmy wykonywać codziennie jest dodawanie nowych postów na swoim blogu. Regularne pisanie postów wielokrotnie zwiększa szansę na lepsze wypozycjonowanie naszej strony. W oczach Google będzie ona lepiej widzialna, jeśli będziemy pisać ciekawe posty na tematy, których ludzie szukają, mamy zagwarantowany sukces, wcześniej czy później. Wzrastająca liczba odwiedzin pozostaje wtedy jedynie kwestią czasu. System blogowy Empower Network korzysta z platformy Wordpress bardzo popularnej wśród marketerów. Więc jeśli ktoś jest zaznajomiony z samym Wordpressem nie będzie musiał w ogóle tracić czasu na poznawanie systemu. Jest on gotowy do korzystania. Jedyne co należy do nas to po prostu dodawać codziennie nowe posty na blogu.

11 Aby zalogować się do naszego bloga na Wordpressie należy skorzystać ze strony: Następnie kliknąć zielony przycisk z napisem Login & Start Blogging. Zostaniemy wtedy przeniesieni do wyboru opcji blogowowania. W Empower Network mamy do wyboru dwie możliwości #1. The Advanced Wordpress Members Area. #2. The Easy mode. W pierwszej możliwości otrzymujemy dostęp do standardowej platformy CMS Wordpressa. Wygląda ona następująco:

12 W przypadku wyboru Easy mode, nasz portal blogowy wygląda nieco prościej w formie obrazkowej, jest on przeznaczony dla początkujących użytkowników nie mających w ogóle wcześniej styczności z Wordpressem czy innymi platformami CMS. Wygląda on jak na zdjęciu niżej: Jak widać, projekt Empower Network zakłada korzystanie z projektu również przez zupełnych nowicjuszy w tematyce marketingu internetowego co przemawia za tym, że ten biznes jest naprawdę dla każdego. Jak pisać na blogu? Aby pisanie naszych codziennych postów przyczyniało się do zwiększania ruchu na naszą stronę, musimy trzymać się kilku reguł. Oto niektóre z nich: każdy post powinien zawierać od 500 do 700 słów. Nagłówki powinny być wytłuszczone. Jeśli opisujemy konkretny temat lub problem nie wahajmy się zamieszczać zdjęcia podkreślające istotę tematu, o którym piszemy. Dobrym pomysłem jest również zamieszczanie filmów video(np. z Youtube). Przekaz tekstowy ma znacznie większą siłę w połączeniu ze zdjęciami oraz filmami video niż jedynie z gołym tekstem. kluczową częścią każdego postu jest tak zwany The call to acion czyli przywołanie do działania. W tej części mówimy naszym czytelnikom co powinni dalej zrobić. W zależności od tematu postu to może być np. podzielenie się naszym postem z innymi, zostawienie komentarza, zakupienia określonego produktu a w szczególności przekierowanie do

13 naszej strony przechwytującej Empower Network, jeśli działamy aktywnie w tym projekcie. tagi są to słowa kluczowe, które opisują temat naszego postu. Wstawiamy je na końcu w ilości 5-7. Ma to na celu usprawnienie sortowania informacji z naszego postu przez silniki przeglądarek, a co się z tym wiąże, lepsze pozycjonowanie naszej strony. Codzienna reklama naszej strony Przedstawię Ci teraz prostą metodę na reklamę, którą stosował i stosuje nadal sam twórca Empower Network David Wood. Koncepcja ta polega na re-inwestycji 20% dochodów wygenerowanych z Empower Network z powrotem w reklamę. Nie ma tak naprawdę znaczenia jakim budżetem aktualnie dysponujesz ani jaką kwotę stanowi 20% Twoich dochodów w Empower Network. Tak czy inaczej, stosując się do tej prostej zasady, osiągniesz ciągły napływ nowych zainteresowanych osób, przekształcających się później w realnych klientów lub partnerów. Należy uzmysłowić sobie, iż każdy biznes wymaga re-inwestycji w swój rozwój. Nie inaczej jest również w Empower Network. Jeśli chcemy aby nasz biznes ciągle się rozwijał i przynosił coraz większe dochody, musimy wkładać w niego z powrotem cześć naszych zysków. Ta metoda pozwoli nam być przez cały czas na fali wznoszącej (oczywiście teoretycznie bo będą lepsze i gorsze okresy). Polecam ją każdemu z Was jest uniwersalna i zawsze działa! Trzeba też zrozumieć, że pieniądze wydawane na reklamę, tak naprawdę nie są wydawane. Bo jeśli z $1 zainwestowanego w reklamę, zwróci się to nam w postaci $5 zysków ze sprzedaży to czy to się opłaca? Oczywiście, że tak! Co najważniejsze, system biznesu Empower Network, jest tak przygotowany, że konwersja zapisu do programu poprzez stronę przechwytującą jest na poziomie 50-60%, natomiast konwersja rejestracji i zakupu na poziomie 1015%. To nie jest tylko czcze pisanie. To są liczby wynikające ze statystyk Empower

14 Network. Pobawmy się trochę w matematykę. Jeśli założymy pesymistyczną wersję, w której to na 5 kliknięć w naszą stronę, zapisuje się tylko jedna, która płaci $25 za podstawowy produkt w Empower Network, to przy koszcie reklamy, w bardzo pesymistycznej wersji wynoszącej $1 za kliknięcie otrzymujemy $5 czystego zysku. Warto tutaj wspomnieć o dwóch ważnych wskaźnikach wyznaczanych przy obliczaniu kosztów reklamy i zysków dzięki niej wygenerowanych. Pierwszym wskaźnikiem jest tak zwany Cost Per Click czyli opłata za kliknięcie. W skrócie chodzi o to, że płacimy za reklamę, tylko wtedy kiedy ktoś rzeczywiście kliknie na naszą stronę. Drugim istotnym wskaźnikiem jest Earn Per Click czyli zarobek za kliknięcie. W naszym przykładzie CPC wynosi $1. Idąc dalej i zakładając, że mamy skuteczność 20%(co jest całkiem realnym poziomem konwersji w Empower Network) to z jednego wydanego dolara na reklamę osiągamy 5 dolarów zysku. Gdyż osoba, która zapisze się i zakupi podstawowy produkt, płaci za niego $25. Jeśli więc jeden na pięciu klikających kupuje, to daje nam wskaźnik Earn Per Click równy $5. Czyli z każdego wydanego dolara otrzymujemy 5 dolarów zysku! Oczywiście istotną rzeczą jest tutaj jakość ruchu jaki generujemy na naszą stronę. Dlatego musimy kierować na naszą stronę osoby rzeczywiście zainteresowane zarabianiem w Internecie ale to też nie jest takie trudne o czym dowiesz się w dalszej części poradnika. Oczywiście metod reklamy jest znacznie więcej niż te w wersji płatnej. O większości z tych metod opowiem w dalszej części, teraz chcę tylko podkreślić, że należy próbować jak największej ilości metod reklamy. Jeśli natomiast jakaś metoda nie sprawdza się po 3-4 razach zrezygnuj z niej i sprawdź inną. Jeśli będziesz zdeterminowany, sukces będzie tylko kwestią czasu.

15 Gdzie i jak reklamować? Metody darmowe #1. Zostawiaj komentarze na innych blogach i forach. Ta metoda jest bardzo skuteczna i co najważniejsze darmowa. Komentowanie innych postów na blogach i forach sprawi, że ludzie zaczną się Tobą interesować i odwiedzać Twoją stronę. Warto pamiętać aby Twoje komentarze były rzeczywiście pomocne, a nie jedynie czysto reklamowe. Jeśli ludzie wyczują Twoją prawdziwą intencję pomocy lub rzeczowego wypowiedzenia się na jakiś temat to reklama będzie jakby dalszą samoczynną reakcją. Pewnie zadasz teraz pytanie na jakich forach i blogach należy pisać. Na szczęście po to powstał ten poradnik aby Ci to ułatwić poświeciliśmy już swój czas aby znaleźć najlepsze strony, które opiszemy w dalszej części poradnika. #2. Reklamy na portalach ogłoszeniowych prosta metoda polegająca na zostawianiu swoich tekstowych reklam na portalach ogłoszeniowych. Są portale płatne oraz darmowe. Na szczęście tutaj również spieszymy Ci z pomocą Opiszemy najlepsze z portali pod względem skuteczności. #3. Filmy na YouTube sprawdzone metoda generowania ruchu. Zamieszczamy filmy związane z Empower Network na naszym kanale Youtube. Mogą to być filmy nagrane przez nas lub co prostsze gotowe nagrane już przez założycieli Empower Network. #4. Komentarze na portalach typu tell me why, tell me how. Ta metoda jest rewelacyjna. Istnieją portale, które w założeniu swojego modelu mają formułę pytającą. Co to znaczy? To znaczy, że ludzie nie wiedząc jak coś zrobić, lub mając jakiekolwiek pytanie w jakiejś dziedzinie, dodają takie pytanie w serwisie. Tutaj jest szansa się wykazać-zostawiając komentarz z linkiem do naszej strony. Oczywiście trzeba takie portale znaleźć i znać najlepsze z nich. My już je sprawdziliśmy, używamy i mamy efekty. Oczywiście w tym poradniku zostaną Ci omówione! Czy już powoli dostrzegasz jaką wartość właśnie otrzymałeś? Jeśli nie to czytaj dalej Wszystkie wymienione powyżej metody generowania ruchu są metodami darmowymi. Jeśli ktoś dysponuje wiedzą, jaka zostanie przedstawiona w dalszej części może dysponując jedynie darmowymi metodami generować ogromne ilości wejść na swoją stronę!

16 Metody płatne Kampania Cost Per Click - najbardziej skuteczna metoda kampanii reklamowych. Płacimy za kliknięcie swojej strony. Z reguły jest to cena w okolicy $0.6 $0.9. Metoda jest bardzo skuteczna oczywiście jeśli wybierzemy skuteczną kampanię. I tym razem też będę się powtarzał. My już sprawdziliśmy, które kampanie mają najlepszą skuteczność i omówimy Ci tylko i wyłącznie te, o których warto wspominać. Kampania Solo Ads kampania reklamowa polegająca na wstawianiu ogłoszeń dla ludzi posiadających olbrzymie listy adresowe. W skrócie, płacimy komuś za wykorzystanie jego listy do reklamowania naszej strony. Bardzo skuteczna metoda! Omówimy jedną z nich, którą obecnie stosujemy. Google Adwords Video prawdopodobnie znana wszystkim metoda reklamy Google adwords ale w nowszej odsłonie. Mianowicie mowa o reklamie swoich filmów video. Jeśli mamy już swój kanał na Youtube możemy go promować płacąc za kliknięcia reklamy. Obecnie testujemy tę formę reklamy. Zapowiada się również całkiem dobrze. Wspieranie naszych partnerów Kolejną czynnością, która przybliży nas do sukcesu jest wspieranie naszych nowozapisanych partnerów. Dzięki temu, będą oni działać skuteczniej, a co za tym idziemy na tym skorzystamy. Zawsze warto spytać swojego partnera czy ma jakieś pytania, problemy, lub doradzić co należy robić aby zwiększać swoje zyski. Należy się upewnić, że nowy partner uważnie obejrzał 8 szkoleniowych filmów video dostępnych w naszym back office zaraz po zalogowaniu. Obejrzenie tych filmów, jest niezbędne aby zrozumieć cały model biznesu i zacząć skutecznie działać.

17 Uczestnictwo w cotygodniowych webinarach Co tydzień w poniedziałek o godzinie 10 rano czasu polskiego odbywają się webinary Empower Network. Są na nich omawiane tematy jak skutecznie budować swój biznes. Podczas tych spotkań dowiadujemy się również o nowych produktach Empower Network. Uczestnictwo w tych webinarach zapewnia nam, że pozostajemy na bieżąco z tym co się dzieje w Empower Network bardzo istotny element w tworzeniu swojego biznesu. Słuchanie codziennie materiałów audio Słuchanie codziennie materiałów szkoleniowych audio jest kluczowe w rozwoju osobistym. Szkoleń audio możemy słuchać podczas wykonywania innych czynności. Codziennie przyswajanie nowej wiedzy na temat marketingu online zwielokrotnia nasze szanse na większą skuteczność w działaniach. Pewnie spytasz po co masz to robić? Otóż słuchanie materiałów audio powoduje zmianę sposobu myślenia. Jeśli słuchasz kogoś, kto odnosi sukcesy na danym polu, Twój umysł synchronizuje się tak jakby ze słowami, które wpływają do Twoich uszu. Dzięki temu, zaczynasz podświadomie działać, w taki sam sposób jak osoba, której słuchasz. To świetne doznanie najlepsze jest to, że dzieje się bez Twojej świadomości. Działa to na takiej zasadzie, że to czego słuchasz, jeśli robisz to regularnie i korzystasz z wartościowych materiałów powoduje, zaczyna wypływać z Twoich ust a potem też stawać się Twoją rzeczywistością. Działasz tak jakbyś już był tą osobą, której słuchasz i to jest w tym cudowne. Także pamiętaj regularnie słuchanie szkoleń w formie audio pomaga w poprawianiu jakości swojego myślenia a to z kolei poprawia wyniki Twoich działań Codzienne czytanie Oczywiście jedną z najlepszych metod nauki jest czytanie. Mam tutaj na myśli czytanie książek, które uczą praktycznych rzeczy. Odnosząc to do Empower Network, wartościową praktyczną umiejętnością jaką powinniśmy nabyć aby skutecznie działać jest pisanie. Pisanie na blogu, oraz pisanie maili do swoich klientów. Takiej umiejętności możemy się nauczyć najlepiej oczywiście jeśli będziemy uczyć się od najlepszych. Całe szczęście, największe postaci marketingu

18 internetowego dzielą się swoją wiedzą w swoich książkach, których cena z reguły nie przekracza 50 zł przyznasz,że to naprawdę mało za przekazanie tak cennej wiedzy, która może zmienić całkowicie Twój świat dochodów. Poza książkami, warto również czytać inne blogi. Na początku często zadajemy sobie pytanie o czym mam pisać na swoim blogu? Jeśli nie wiesz sprawdź o czym piszą inni najlepiej ci najlepsi ;-) Nie musisz oczywiście przekopiowywać tego co oni piszą na swojego bloga, ale jako forma inspiracji i nauki ta metoda sprawdza się świetnie. Nasze sprawdzone metody osiągania sukcesu w Empower Network Dochodzimy do najważniejszej części tego poradnika. Do tej pory przekazywaliśmy Ci wiedzę, którą można otrzymać ze źródeł oficjalnych Empower Network. My postaramy się jednak pomóc Ci, abyś mógł uzyskiwać lepsze rezultaty w znacznie szybszym przedziale czasu! Nasze metody działania pomogą w następujących tematach: Generowanie darmowego ruchu Wybór najlepszych blogów i forów z tematyki zarabiania w Internecie Wybór najlepszych portali ogłoszeniowych Wybór płatnych metod generowania ruchu Kampania follow-up (czyli co robić, żeby przekonać klienta do zakupu po tym jak zapisze się na naszą listę adresową).

19 Generowanie darmowego ruchu Poniżej przedstawiamy najczęściej odwiedzane fora zagraniczne z tematyki marketingu internetowego i zarabiania w Internecie. Linki te są o tyle wartościowe, że pozwalają nam zostawiać komentarze na stronach z olbrzymią ilością ruchu, a co ważniejsze skupiające osoby zainteresowane tym samym tematem co my. Lista 10 najpopularniejszych forów: The Warrior Forum (http://warriorforum.com/) 136 pozycja w rankingu Alexa. Jest to najpopularniejsze forum w Internecie na temat marketingu internetowego. Ludzie kierują się tam jak do miejsca, w którym znajdą wszystkie najnowsze informacje w branży oraz rozwiążą każdy swój problem. Można się tam naprawdę wiele nauczyć ale także wykorzystać do promowania swojej strony. The Free Ad Forum Internet Marketing Forum (http://thefreeadforum.com/). W rankingu Alexa zajmuje pozycję. Forum początkowe wystartowało jako miejsce do dodawania darmowych ogłoszeń. W późniejszym czasie jego forma została zmieniona. Powstał panel dyskusyjny, który bardzo się rozwinął. Istnieje kilka głównych tematów rozmów takich jak pozycjonowanie, marketing internetowy oraz cześć społecznościowa. Digital Point Forums ( 339 pozycja w rankingu Alexa. Kolejne ogromne forum na temat marketingu internetowego dla webmasterów i marketerów. Site Point Forums (http://hogesweb.com/internet-marketing-forums-a-bloggersbest-friend/www.sitepoint.com. Ranking Alexa wskazuje na 1235 pozycję oraz ponad linków powrotnych (Backlinks) prowadzących do tej strony. Tematyka forum jest już bardziej techniczna. Porusza takie tematy jak projektowanie stron, css, grafikę flash, języki html, javascript, administracja sieci itd. Kiedy mamy problemy natury technicznej możemy śmiało korzystać z tego forum. Oczywiście przy każdym poście, który stworzymy generujemy sobie darmową reklamę(umieszczając informacje o naszej stronie w stopce). The V7 Web Development Community (http://v7n.com/). W rankingu Alexa na 3870 miejscu. Z założenia to forum dla webmasterów ale prowadzone są również dyskusje na temat marketingu internetowego oraz partnerskiego. WickedFire Forums (http://wickedfire.com/) w rankingu Alexa. Głównym tematem forum jest pozycjonowanie, marketing internetowy oraz programy partnerskie. Warto być aktywnym gdyż popularność tego forum stale rośnie.

20 Affiliates4U.com Forums (http://affiliates4u.com/). W rankingu Alexa na 8993 miejscu. Forum wystartowało w 1999 roku i wypromowało się jako miejsce z wiedzą i trikami potrzebnymi do zarabiania online. Forum wyjaśnia np. jak założyć portal Radkowy, stworzyć siec partnerska, czy relacje z otoczeniem(public relations). High Rankings Search Engine Optimization Forum (http://highrankings.com/) miejsce w rankingu Alexa. Osłona graficzna forum jest bardzo profesjonalnie wykonana a jednocześnie bardzo czytelna. Tematy poruszane na forum to zazwyczaj pozycjonowanie, marketing internetowy, public relations oraz branding. ewealth.com. Alexa wskazuje na 41,381 pozycję. Forum obecnie ma już ponad użytkowników i z pewnością można o nim powiedziec, że jest numerem jeden jeśli brac pod uwagę fora o tematyce sieci partnerskich. Lista najpopularniejszych blogów Dotarliśmy do świetnego serwisu, który udostępnia listę najpopularniejszych i najbardziej wartościowych blogów o tematyce marketingu internetowego. Blogi są szeregowane według ogólnej punktacji bazującej na wielu wskaźnikach. Strona, o której mowa znajduje się pod adresem: Wskaźniki według, których wyliczany jest scoring dla konkretnego bloga to: Feedburner RSS subscribers; Alexa Rank; Compete Rank; Technorati Rank; Google PageRank; Yahoo inbound links; StumbleUpon reviews; del.icio.us votes; L Links from Winning the Web; V User votes. Co więcej, można sortować listę według dowolnie wybranego wskaźnika, mamy także możliwość wyszukiwania. Jedną z najciekawszych funkcji jest śledzenie historii. Można zobaczyć jak konkretny blog zmieniał swoje rankingi w czasie.

21 Strona prezentuje się następująco: Dysonując takim narzędziem, bez problemu możemy śledzić najpopularniejsze blogi w tematyce marketingu internetowego możemy zostawiać tam komentarze oraz czytać o czym piszą inni marketerzy tak aby czerpać wiedzę od najlepszych. Łączymy w ten sposób generowanie darmowego ruchu na naszą stronę poprzez zostawianie komentarzy z uczeniem się jak pisać, o czym pisać i w jaki sposób pisać. Dwie wartości w jednym. Rewelacyjne narzędzie. Polecamy wszystkim. Wybór najlepszych portali ogłoszeniowych Kolejną darmową metodą generowania ruchu na swoją stronę jest zostawianie reklam na portalach ogłoszeniowych. Oczywiście interesują nas najpopularniejsze portale, dlatego omówimy tylko kilka. Nic nie stoi na przeszkodzie aby reklamować swoje strony na większej ilości portali ogłoszeniowych zawsze wygeneruje to nam dodatkowy ruch. Pierwszym portalem, który omówimy jest Craigslist(http://www.craigslist.org) Craiglist znajduje się obecnie w rankingu 45 stron na świecie generujących najwięcej ruchu. Najlepszym przykładem tego, że ta metoda działa jest to, że jeden z założycieli Empower Network David Sharpe, sam korzystał i nadal korzysta tej metody przy budowaniu swojego imperium online.

22 Zostawianie ogłoszeń na Craiglist jest czymś tak prostym, że każdy może to robić i osiągać przy tym wspaniałe rezultaty. Już pierwszego dnia po wstawieniu ogłoszenia można generować ruch oraz zapisy na listę adresową. Strona główna portalu wygląda następująco: Strona jest bardzo prosta w obsłudze. Wybieramy państwo, miasto, w którym chcemy aby pojawiało się nasze ogłoszenie, później typ ogłoszenia tzn. w jakiej kategorii się zawiera. Nas interesują oczywiście kategorie dodatkowej pracy. Bardzo podobny w działaniu jest również portal BackPage(http://backpage.com/) Zasada dodawania ogłoszeń na portalu jest w zasadzie identyczna jak w poprzednim craiglist. Wystarczy przygotować gotowe ogłoszenie i po prostu je dodać.

23 Już samo używanie tego typu portali do zamieszczania naszych ogłoszeń wygeneruje nam dodatkowy ruch na stronę. Istnieją narzędzia wspomagające pracę tych portali, które jeszcze zwiększają ruch. Czasami są one płatne a czasem darmowe. Więcej szczegółów przekażemy zarejestrowanym partnerom.

24 Wybór płatnych metod generowania ruchu Do tej pory zajmowaliśmy się jedynie darmowymi metodami generowania ruchu. Czas przejść do metod płatnych. W Internecie jest ich całe mnóstwo jednak jak w każdej tego typu ofercie należy być bardzo ostrożnym przy wyborze. Oszustów w sieci nie brakuje, więc warto bazować na metodach sprawdzonych. Ale od czego jest ten poradnik? Zaczynajmy więc! Najlepsze i najskuteczniejsze metody płatnej reklamy to tzw. model CPC czyli cost per clik(płatność za kliknięcia). Oznacza to oczywiście, że nie płacimy za oglądanie naszych reklam czy stron przechwytujących a jedynie za ich kliknięcie. Jest to bardzo istotne, gdyż tak naprawdę kliknięcie powoduje przejście do etapu, w której potencjalny zainteresowany może zapoznać się wstępnie z ofertą. Istnieją firmy, w których można wykupić sobie określoną ilość kliknięć na naszą stronę. Ceny z reguły wahają się pomiędzy $0.6 a $ 0.9. Jedną z firm, którą udało nam się sprawdzić i którą z czystym sumieniem możemy polecić jest CPCbroker(http://www.cpcbroker.com). Wybór pakietów wygląda następująco: Przy pomocy tylko i wyłącznie tej kampanii udało mi się w zaledwie 7 dni wygenerować ponad 500 zapisów na listę oraz 11 klientów! To naprawdę dobry wynik. Istotne w tej kampanii jest to, że jest ona specjalnie przeznaczona dla osób zainteresowanych zarabianiem w Internecie. Ma to kluczowe znaczenie w jakości

25 ruchu jaki jest generowany na naszą stronę. Innym równie skutecznym sposobem na płatną reklamę jest tzw. metoda Solo Ad. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się bardzo prosty schemat. Tak naprawdę chodzi po prostu o wstawianie ogłoszeń swoich produktów i usług i przesyłanie ich do osób, które posiadają olbrzymie listy adresowe o odpowiedniej jakości subskrybentów. Taki układ pozwala nam korzystać z potencjału list adresowych innych ludzi, takich, którzy mają silną pozycję na rynku, znaną markę i przede wszystkich OLBRZYMIE listy sięgające do kilkudziesięciu tysięcy subskrybentów. W tym temacie mamy wiele możliwości. Możemy opierać się na stronach pośredniczących, które udostępniają dane takich osób w swoich ogłoszeniach. Jednym z takich portali jest np. Topsurfer(http://www.topsurfer.com).

26 Wystarczy przygotować swoje ogłoszenie i przesłać je do serwisu, który zajmie się całą resztą. Możemy również szukać na własną rękę osób, które zechcą nam udostępnić swoją listę adresową. Oczywiście można to porównać do szukania igły w stogu siania. Tak jak już wspomniałem wcześniej, w Internecie znajdziemy również mnóstwo oszustów, więc także i w tym temacie należy być ostrożnym. Na szczęście tutaj również idziemy Wam z pomocą. Dysponujemy listą najlepszych i najwiarygodniejszych osób udostępniających swoje listy dla ogłoszeń Solo Ad. Nam zajęło sporo czasu i kosztowało nas sporo pieniędzy aby to zdobyć. Dla naszych zarejestrowanych partnerów będziemy to udostępniać ZA DARMO! Ale to nie wszystko! Wstawianie ogłoszeń na różnego rodzaju portale ogłoszeniowe jest bardzo skuteczne. Jednak pisanie codziennie nowych ogłoszeń, które potencjalnie mają przyciągnąć uwagę, może z czasem stać się dla nas uciążliwe. Powiem Wam więcej dla nas też tak było. Dlatego znaleźliśmy narzędzie, które wykonuje to zadanie za nas! Tak dokładnie, dysponujemy generatorem ogłoszeń w języku angielskim dla konkretnej niszy rynkowej online. W tym również dla Empower Network! Narzędzie to jest banalnie proste w obsłudze. Wystarczy wybrać niszę w naszym przypadku będzie to oczywiście Empower Network. Następnie wklejamy swój link promujący Empower Network, a następnie generujemy gotowe ogłoszenie i to wszystko! Program ma w swojej bazie ogromną listę ogłoszeń, podczas generowania każdego ogłoszenia mamy możliwość resetowania i wygenerowania nowego! To jest po prostu genialne i co najważniejsze DZIAŁA

27 Okno aplikacji generatora wygląda bardzo prosto, przedstawia je poniższe zdjęcie: Jeśli interesujesz się edukacją finansową to pewnie wiesz, że kluczowe w biznesie jest wykorzystywanie wszystkich możliwych dźwigni. Informacje, które przedstawiamy Ci w tym poradniku stanowią taką właśnie dźwignię. Dlaczego? Ponieważ wykorzystanie tych narzędzi i informacji zawartych w tym poradniku spowoduje, że osiągniesz rezultaty znacznie SZYBCIEJ przy MNIEJSZYCH nakładach czasu i pracy. Udostępniamy Ci narzędzia i wiedzę, które zautomatyzują Twój biznes. Kolejny punkt poradnika zaprezentuje kolejne narzędzie automatyzujące Twój system promocji produktów. Więc zapraszamy to dalszego czytania.

28 Kampania follow-up przy pomocy narzędzia Aweber Kluczową częścią dokonywania sprzedaży jest autoresponder, a dokładniej budowanie bliższej i dłuższej relacji przy użyciu autorespondera. Doskonale wiemy, że natura ludzka jest taka, że nie od razu decydujemy się na zakup czegoś. Często musimy się z produktem nieco oswoić, lepiej go poznać, zasięgnąć opinii innych itd. Dlatego w sprzedaży internetowej tak istotną rolę odgrywa budowanie relacji. Na szczęście mamy do tego odpowiednie narzędzia, które znacznie ułatwiają nam prace. Tym narzędziem jest tzw. autoresopnder. Czyli automat, który wysyła za nas wiadomości do dużej ilości osób oraz zarządza komunikacją z nimi w sposób w pełni automatyczny. Omówimy tutaj narzędzie Aweber, które znajdziemy na stronie Posłuży nam ono do zautomatyzowania naszego biznesu. Aweber można bez problemu zintegrować z naszym kontem w Empower Network w taki sposób, że każda zapisana osoba, będzie również zapisaną na naszą wewnętrzną listę adresową. Od tej pory, poza tym, że subskrybenci będą otrzymywać wiadomości bezpośrednio od Empower Network, to również my, jako właściciele naszego biznesu będziemy mogli nawiązywać z nimi relację przekonując ich powoli do rejestracji. Jeśli, ktoś się w tym momencie wystraszył, że będzie musiał tworzyć dziesiątki maili to spokojnie, tutaj znowu wykonaliśmy już cała pracę i znaleźliśmy gotowe kampanie follow-up gotowe do użycia - to znaczy do zaimportowania do naszej listy. Ale powoli, najpierw prześledźmy proces tworzenia nowej listy w Aweber. Krok po kroku pokażemy jak stworzyć nową listę w programie Aweber.

29 Krok 1: Zaloguj się do swojego kona w Aweber. Krok 2: Kliknij Create and manager lists.

30 Krok 3: Kliknij Create New list Krok 4: Wybierz unikalną nazwę dla swojej listy, jej opis, pole od oraz adres . Krok 5: Wybierz adres , na który będziesz otrzymywać potwierdzenia o nowych subskrybentach.

31 Krok 6: Podaj dane, które będą pokazywane w stopce. Krok 7: Dodanie nowego snippeta. Dla dodania naszej kampanii follow-up wymagane jest podanie snipetta, czyli zadeklarowania zmiennej przechowującej nasz login Empower Network. Ta informacja będzie przekazywana dla całej kampanii follow up, w taki sposób, że nie będzie wymagane zmienianie linka w każdej wiadomości. Tworzymy snippeta o nazwie en_username i w polu zawartości wpisujemy nasz login Empower Network.

32 Krok 8: Przechodzimy do zakładki Confirmed Opt-In W tej części uzupełniamy lub zostawiamy w zaproponowanej postaci zawartość a wiadomości, która będzie przesyłana dla nowych subskrybentów, których dodamy do naszej listy w sposób ręczny. Krok 9: Wyłączamy Require Opt-In on Web forms. W przypadku podania adresu naszego subskrybenta na naszej stronie przechwytującej zostaje on automatycznie zapisany na naszą listę. Możemy zaznaczyć opcję, która dodatkowo będzie wysyłać do nowo-zapisanej osoby z prośbą o ponowne potwierdzenie zgody na subskrypcję. Ta funkcja może zniechęcać subskrybentów więc pozostawiamy ją wyłączoną.

33 Krok 10: Klikamy Save settings Proces tworzenia listy mamy już za sobą. Teraz pozostaje jeszcze zaimportować do naszej listy gotową kampanię przygotowaną specjalnie dla Empower Network. Udało nam się dotrzeć do bardzo profesjonalnej kampanii sprzedażowej, która była wyceniona po $500 za jedną wiadomość. Kampania zawiera 11 wiadomości ułożonych w odpowiednią sekwencję, która jest wysyłana w określonych odstępach czasowych do naszych subskrybentów. Wszystko co należy zrobić to po prostu zaimportować ją do naszej listy. Odbywa się to w następujący sposób.

34 Krok 1: Klikamy w Messages i następnie w Follow Up. Krok 2. Przeklejamy nazwę kampanii emp_net-d5198-$f do pola z zawartością Load campaign i importujemy kampanię, klikając na czerwony przycisk.

35 Po zaimportowaniu kampanii okno wiadomości follow-up powinno wyglądać następująco: Jeśli tak jest to znaczy, że wszystko przebiegło pomyślnie. Utworzyliśmy swoją pierwszą listę adresową oraz dodaliśmy do niej profesjonalną kampanię follow-up. Teraz wystarczy jeszcze zintegrować nowo dodaną listę z naszym kontem w Empower Network tak aby wszyscy zapisany subskrybenci Empower Network trafiali do naszej listy adresowej i otrzymywali wiadomości follow-up z naszej nowo stworzonej kampanii.

36 Krok 1: Skopiowanie nazwy listy stworzonej w Aweber - będzie potrzebna nazwa listy, którą nadaliśmy w 1 kroku jej tworzenia... Krok 2: Zaloguj się do swojego konta Empower Network Krok 3: Kliknij opcję My Tools

Empower Network, LLC 146 Second Street North St. Petersburg, Florida 33701 Suite 201. tel: 1-888-262-1934

Empower Network, LLC 146 Second Street North St. Petersburg, Florida 33701 Suite 201. tel: 1-888-262-1934 Empower Network, LLC 146 Second Street North St. Petersburg, Florida 33701 Suite 201 tel: 1-888-262-1934 Firma została zarejestrowana 7 listopada 2011. Z biznesu korzysta wielu znanych marketerów, m.in.

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych. Szansa dla małych i średnich firm na konkurowanie z największymi

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych. Szansa dla małych i średnich firm na konkurowanie z największymi Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych Szansa dla małych i średnich firm na konkurowanie z największymi Podstawowe informacje na temat pozycjonowania Według badań Search Engine Watch 81% internautów

Bardziej szczegółowo

Szybki rozwój biznesu online. Czyli jak wystrzelić w biznesie GVO

Szybki rozwój biznesu online. Czyli jak wystrzelić w biznesie GVO Przemek Szczęch wita na dzisiejszej prezentacji pt. Szybki rozwój biznesu online Czyli jak wystrzelić w biznesie GVO Kim jestem, i moja historia od początku.. Wszystko zaczęło się od TWRPS Ebizneskurs.pl

Bardziej szczegółowo

Z pełną wersją książki możesz zapoznać się na tej stronie: http://reklamawinternecie.org/poradnik

Z pełną wersją książki możesz zapoznać się na tej stronie: http://reklamawinternecie.org/poradnik Niniejszy plik PDF jest skróconym przewodnikiem po książce Reklama w Internecie praktyczny poradnik autorstwa Artura Kosińskiego. Z pełną wersją książki możesz zapoznać się na tej stronie: http://reklamawinternecie.org/poradnik

Bardziej szczegółowo

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie 1. Dlaczego reklama w Internecie cieszy się powodzeniem? W Polsce jest ponad 17 milionów Internautów; Przeciętny Internauta spędza w sieci ponad 50 godzin

Bardziej szczegółowo

Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl!

Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl! Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl! Dołącz do Programu Partnerskiego iparts.pl! Polecaj sklep internetowy iparts.pl swoim klientom i zarabiaj na ich transakcjach! iparts Program Partnerski

Bardziej szczegółowo

Spis treści. 1. Wstęp 2. Rejestracja 3. Logowanie 4. Moje konto 5. Program poleconych 6. Narzędzia Wydawcy 7. Zakończenie

Spis treści. 1. Wstęp 2. Rejestracja 3. Logowanie 4. Moje konto 5. Program poleconych 6. Narzędzia Wydawcy 7. Zakończenie 1. Wstęp 2. Rejestracja 3. Logowanie 4. Moje konto 5. Program poleconych 6. Narzędzia Wydawcy 7. Zakończenie Spis treści 1. Wstęp Adlove to nowoczesna i bezpłatna usługa skracania adresów URL. Możesz zarabiać

Bardziej szczegółowo

INTERNET - NOWOCZESNY MARKETING

INTERNET - NOWOCZESNY MARKETING STRONA INTERNETOWA TO JUŻ ZBYT MAŁO! INTERNET ROZWIJA SIĘ Z KAŻDYM DNIEM MÓWIMY JUŻ O: SEM Search Engine Marketing, czyli wszystko co wiąże się z marketingiem internetowym w wyszukiwarkach. SEM jest słowem

Bardziej szczegółowo

Nowa strona internetowa Twojej Firmy w 3 dni!

Nowa strona internetowa Twojej Firmy w 3 dni! www.stronaw3dni.pl Nowa strona internetowa Twojej Firmy w 3 dni! W pakiecie: + indywidualny projekt + wersja mobilna + domena i hosting na rok gratis! od 1299 zł 989 zł netto ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ

Bardziej szczegółowo

Co umieścić na stronie www, by klienci zostawiali nam swoje adresy email i numery telefonów

Co umieścić na stronie www, by klienci zostawiali nam swoje adresy email i numery telefonów Co umieścić na stronie www, by klienci zostawiali nam swoje adresy email i numery telefonów 5 krytycznych punktów strony www, w których klient decyduje: zostawiam im swój email i numer telefonu, lub zamykam

Bardziej szczegółowo

Blogger opis serwisu

Blogger opis serwisu Blogger opis serwisu Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi

Bardziej szczegółowo

darmowy autoresponder?

darmowy autoresponder? Jak za darmo w kilka minut stworzysz stronę przechwytującą squeeze page, bloga oraz uruchomisz darmowy autoresponder? Bez znajomości html a, bez płacenia grafikowi czy informatykowi, bez domeny i hostingu,

Bardziej szczegółowo

Sprzedawaj jeszcze więcej dzięki usłudze Ads!

Sprzedawaj jeszcze więcej dzięki usłudze Ads! allegro ads.manual wstęp co to jest? Sprzedawaj jeszcze więcej dzięki usłudze Ads! Zaprezentuj pierwszy swoją Ofertę klientom dokładnie w momencie, w którym szukają jej w Allegro. Zapłacisz tylko wtedy,

Bardziej szczegółowo

Twój Salon Kosmetyczny na. Twój doradca w internecie

Twój Salon Kosmetyczny na. Twój doradca w internecie Twój Salon Kosmetyczny na Twój doradca w internecie Czy prowadzisz już fanpage na Facebook Swojego salonu? TAK NIE Sprawdź na kolejnych slajdach czy wszystkie elementy są przez ciebie dobrze przygotowanie

Bardziej szczegółowo

SAMOUCZEK DLA POCZĄTKUJĄCYCH PARTNERÓW

SAMOUCZEK DLA POCZĄTKUJĄCYCH PARTNERÓW SAMOUCZEK DLA POCZĄTKUJĄCYCH PARTNERÓW Wstęp Partnerze, poniższy poradnik w prosty sposób wyjaśni Ci jak poruszać się po naszym panelu, opisze dostępne narzędzia promocyjne i podpowie w jaki sposób ich

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA Krok po kroku

INSTRUKCJA Krok po kroku INSTRUKCJA Krok po kroku Witaj, Cieszę się, że postanowiłeś pobrać ten krótki dokument, ponieważ z pewnością pozwoli Tobie na szybkie zrozumienie działania w moneytomoney. Przedstawiam więc Tobie system

Bardziej szczegółowo

Brandle.pl. Przykładowe opisy kampanii

Brandle.pl. Przykładowe opisy kampanii Brandle.pl Przykładowe opisy kampanii Opis kampanii to zestaw wytycznych dla wykonawców (agentów). Jest on najważniejszym elementem założeń, które tworzysz za pomocą kreatora kampanii. Poniżej stworzyliśmy

Bardziej szczegółowo

Ty i Google. Niezbędnik dla początkującego

Ty i Google. Niezbędnik dla początkującego Ty i Google Niezbędnik dla początkującego Podstawowe usługi... Jedno konto, wszystkie usługi Jeśli założysz konto w serwisie google masz wtedy dostęp do wszystkich jego funkcji, również tych zaawansowanych.

Bardziej szczegółowo

Jak Działa AutoBlogger...

Jak Działa AutoBlogger... Jak Działa AutoBlogger... Wstęp Treść nie rządzi już Internetem... Dzisiaj to użytkownicy Social Media produkują najwięcej informacji; publikują swoje zdjęcia, wiadomości i video na Facebooku, komentują

Bardziej szczegółowo

darmowe zdjęcia - allegro.pl

darmowe zdjęcia - allegro.pl darmowe zdjęcia - allegro.pl 1 Darmowe zdjęcia w Twoich aukcjach allegro? Tak to możliwe. Wielu sprzedających robi to od dawna i wbrew pozorom jest to bardzo proste. Serwis allegro oczywiście umożliwia

Bardziej szczegółowo

Jak działa Brandle? Narzędzie online do organizacji i sprawdzania efektów marketingu dyskusji w internecie

Jak działa Brandle? Narzędzie online do organizacji i sprawdzania efektów marketingu dyskusji w internecie Jak działa Brandle? Narzędzie online do organizacji i sprawdzania efektów marketingu dyskusji w internecie Agencje, takie jak Twoja, prowadzą zwykle wiele działań związanych z promowaniem marki klientów,

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA zakładania konta w Społecznoś ci CEO

INSTRUKCJA zakładania konta w Społecznoś ci CEO INSTRUKCJA zakładania konta w Społecznoś ci CEO KROK 1 W celu uzupełnienia formularza rejestracyjnego należy zarejestrować/zalogować się w Społeczności CEO https://spolecznosc.ceo.org.pl. Społeczność CEO

Bardziej szczegółowo

Jak poruszać się po ebrokerpartner?

Jak poruszać się po ebrokerpartner? Jak poruszać się po ebrokerpartner? SPIS TREŚCI: 1. Witaj!...2 2. Co zyskujesz?...3 3. Kampanie...4 4. Narzędzia...10 5. Program polecający...11 6. Rozliczenia...15 7. Profil...16 8. Pasaż handlowy (strona

Bardziej szczegółowo

Czym jest sportoryko?

Czym jest sportoryko? Czym jest sportoryko? Jest unikalnym portalem społeczno-informacyjnym skupiającym osoby pasjonujące się podróżami, sportami ekstremalnymi jednym słowem aktywnym życiem. System rezerwacyjny Oddajemy do

Bardziej szczegółowo

program partnerski Polecaj kody

program partnerski Polecaj kody program partnerski Polecaj kody o nas Cra CV oferuje proste w obsłudze narzędzie do tworzenia unikalnych dokumentów aplikacyjnych CV. Naszą misją jest pomoc w zainteresowaniu przyszłego pracodawcy, kreatywną

Bardziej szczegółowo

SMO MEDIA I KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE. Bydgoszcz, dnia..2014 r. Usługodawca

SMO MEDIA I KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE. Bydgoszcz, dnia..2014 r. Usługodawca Bydgoszcz, dnia..2014 r. SMO MEDIA I KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE Usługodawca Talem Technologies Sp. z o.o. ul. Cieszkowskiego 22/1; 85-052 Bydgoszcz Tel. 52 366 70 73; Infolinia: 801 080 238 NIP: 967-12-41-356;

Bardziej szczegółowo

Biurowce. Jak się promujemy? Czym jest portal e-biurowce? Jak się zareklamować? PAKIET ZŁOTY PAKIET SREBRNY. www.e-biurowce.pl

Biurowce. Jak się promujemy? Czym jest portal e-biurowce? Jak się zareklamować? PAKIET ZŁOTY PAKIET SREBRNY. www.e-biurowce.pl Czym jest portal e-biurowce? Portal e-biurowce umożliwia wizerunkową i merytoryczną reklamę Państwa biurowca. Dzięki zestawieniu wszystkich materiałów tekstowych i graficznych, potencjalny najemca ma w

Bardziej szczegółowo

Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. dla Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Szkolenie. Jak zarabiać w internecie? Przenieś swój biznes do sieci!

Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. dla Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Szkolenie. Jak zarabiać w internecie? Przenieś swój biznes do sieci! Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. dla Dolnośląskiej Izby Gospodarczej Szkolenie Jak zarabiać w internecie? Przenieś swój biznes do sieci! O nas Współautorzy jednego z największych sukcesów na polskim

Bardziej szczegółowo

Google Planner Keyword - Poradnik

Google Planner Keyword - Poradnik Google Planner Keyword - Poradnik Co to jest Google Planner Keyword? Google Keyword Planner dawniej Google Keyword Tools to darmowe narzędzie udostępniane przez Google do wyszukiwania słów kluczowych,

Bardziej szczegółowo

Jak poruszać się po TwinSpace

Jak poruszać się po TwinSpace Witaj Jak poruszać się po TwinSpace Wskazówki te zostały opracowane z myślą o Nauczycielach Administratorach, którzy są nowi na TwinSpace. Pomogą ci one: - Wejść na TwinSpace - Edytować swój profil - Tworzyć

Bardziej szczegółowo

DARMOWY MINI PORADNIK

DARMOWY MINI PORADNIK DARMOWY MINI PORADNIK Jak korzystać z e-learningu w Astro Salus www.astrosalus.pl www.sukces-biznes.pl kursy@astrosalus.pl LOGOWANIE Aby się móc zalogować do kursu płatnego, musisz być najpierw zarejestrowany.

Bardziej szczegółowo

7 rzeczy. które musisz robić w Marketingu Internetowym

7 rzeczy. które musisz robić w Marketingu Internetowym 7 rzeczy które musisz robić w Marketingu Internetowym 7 rzeczy które musisz zrobić w Marketingu Internetowym Ten ebook jest skierowany do właścicieli małych przedsiębiorstw. Zawarliśmy w nim porady dla

Bardziej szczegółowo

Co zrobić aby dołączyć do Programu Partnerskiego Ceneo.pl?

Co zrobić aby dołączyć do Programu Partnerskiego Ceneo.pl? OFERTA Spis treści: 1) Jak zacząć? - str.2 2) Dostępne kreacje - str.4 3) Dodawanie kreacji - str.6 4) Kampanie dedykowane - str.16 5) System poleceń - str.17 str. 1 Co zrobić aby dołączyć do Programu

Bardziej szczegółowo

Rozmowa ze sklepem przez telefon

Rozmowa ze sklepem przez telefon Rozmowa ze sklepem przez telefon - Proszę Pana, chciałam Panu zaproponować opłacalny interes. - Tak, słucham, o co chodzi? - Dzwonię w imieniu portalu internetowego AmigoBONUS. Pan ma sklep, prawda? Chciałam

Bardziej szczegółowo

DODATKI SPECJALNE DLA GASTRONOMII

DODATKI SPECJALNE DLA GASTRONOMII DODATKI SPECJALNE DLA GASTRONOMII Sukces biznesu gastronomicznego w Internecie zależy od dwóch rzeczy: atrakcyjnego menu oraz pozytywnych ocen internautów. W kreatorze Click Web z łatwością stworzysz nowoczesne

Bardziej szczegółowo

Wirtualna tablica. Padlet: https://pl.padlet.com/ Padlet nazywany jest wirtualną tablicą, ścianą lub kartką strony internetowej.

Wirtualna tablica. Padlet: https://pl.padlet.com/ Padlet nazywany jest wirtualną tablicą, ścianą lub kartką strony internetowej. Wirtualna tablica Padlet: https://pl.padlet.com/ Padlet nazywany jest wirtualną tablicą, ścianą lub kartką strony internetowej. To proste w obsłudze narzędzie może służyć jako tablica informacyjna lub

Bardziej szczegółowo

Kampania linków sponsorowanych Google Adwors

Kampania linków sponsorowanych Google Adwors Kampania linków sponsorowanych Google Adwors Sens istnienia każdego serwisu internetowego realizuje się poprzez odwiedzających go Użytkowników. Nawet najbardziej funkcjonalny i efektowny serwis stanie

Bardziej szczegółowo

--------------------------------- Zacznij Zarabiać

--------------------------------- Zacznij Zarabiać NetWork Dostarcza GoDealla.pl GoDealla NetWork --------------------------------- Zacznij Zarabiać na zakupach grupowych Czym jest GoDealla Network? GoDealla.pl to największy polski agregator zakupów grupowych.

Bardziej szczegółowo

OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE

OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE Warszawa, sierpień 2010 r. KLIKNIJ, ABY EDYTOWAĆ STYL OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE O nas Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne od 1991 r. Pracowaliśmy dla niemal 400 Klientów. W tym czasie:

Bardziej szczegółowo

Tworzenie nowej kampanii i jej ustawienia

Tworzenie nowej kampanii i jej ustawienia Tworzenie nowej kampanii i jej ustawienia W tym przewodniku dowiesz się jak Tworzyć kampanie w Twoim koncie GetResponse oraz skutecznie nimi zarządzać. Tworzenie nowej kampanii i jej ustawienia 2 Spis

Bardziej szczegółowo

Jak działa Brandle? Narzędzie online do organizacji i sprawdzania efektów marketingu szeptanego w internecie

Jak działa Brandle? Narzędzie online do organizacji i sprawdzania efektów marketingu szeptanego w internecie Jak działa Brandle? Narzędzie online do organizacji i sprawdzania efektów marketingu szeptanego w internecie Brandle to narzędzie do organizacji, prowadzenia i sprawdzania efektów kampanii marketingu szeptanego

Bardziej szczegółowo

Akademia Marketingu Internetowego Embrace Your Life Sp. z o.o.

Akademia Marketingu Internetowego Embrace Your Life Sp. z o.o. MIESIĄC 1: Tydzień 1/ Video 1 Twoja pasja Odpowiedz sobie na pytania: Dlaczego tak naprawdę teraz robię aktualnie to co robię? Wpisz z lewej powody które są Twoje np. relaksuje się przy tym, A z prawej

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA TRAFFIC MONSOON

INSTRUKCJA TRAFFIC MONSOON Adam Kuczyński INSTRUKCJA TRAFFIC MONSOON Traffic Monsoon jest stroną oferującą usługi reklamowe. Można reklamować (za darmo) swoje strony internetowe lub inne projekty, a przy okazji zarabiać pieniądze.

Bardziej szczegółowo

Jak założyć konto? Co znajdziesz na FWF? Strona Narzędzia Jak dokonać płatności? Lista autorów... 12

Jak założyć konto? Co znajdziesz na FWF? Strona Narzędzia Jak dokonać płatności? Lista autorów... 12 Użytkowniku, chcesz w szybki i przystępny sposób poznać możliwości serwisu FWF? Zapoznaj się instrukcją, z której dowiesz się, jak korzystać z funkcjonalności, które przyczynią się udoskonalenia procesów

Bardziej szczegółowo

Jak stworzyć własny blog w kreatorze Click Web?

Jak stworzyć własny blog w kreatorze Click Web? Jak stworzyć własny blog w kreatorze Click Web? Zdobycie zaufania internautów to największe wyzwanie biznesu w Sieci. Dlatego musisz wykorzystać każdą okazję, aby przekonać użytkowników do Twojego profesjonalizmu

Bardziej szczegółowo

DigiSkills D3.5 Instrukcja korzystania z zasobów DigiSkills

DigiSkills D3.5 Instrukcja korzystania z zasobów DigiSkills Nr 531300-LLP-1-2012-1-GR-KA3-KA3NW DigiSkills: Network for the enhancement of digital competence skills DigiSkills D3.5 Instrukcja korzystania z zasobów DigiSkills Spis treści 1. Zakres dokumentu... 3

Bardziej szczegółowo

Dobra pozycja w Google? Dlaczego warto nam zaufać?

Dobra pozycja w Google? Dlaczego warto nam zaufać? Pozycja w Google to główny czynnik wpływający na popularność Twojej strony internetowej WWW. Dzięki wysokim pozycjom w wyszukiwarkach strona zyskuje coraz więcej unikalnych odwiedzin, a co za tym idzie,

Bardziej szczegółowo

Handel internetowy w Polsce w dużym skrócie

Handel internetowy w Polsce w dużym skrócie Handel internetowy w Polsce w dużym skrócie Celem stworzenia dokumentu było, przedstawienie danych o rynku internetowym w Polsce firmom branży odzieżowej. Zagadnienia: Rynek internetowy w Polsce Co robimy,

Bardziej szczegółowo

SEO / SEM PREZENTACJA OFERTY

SEO / SEM PREZENTACJA OFERTY SEO / SEM PREZENTACJA OFERTY 1CONTENT 2 Zajmujemy się marketingiem internetowym. Zdobywaliśmy doświadczenie w znanych firmach pcozycjonerskich oraz agencjach interaktywnych. Wypracowaliśmy własne metody

Bardziej szczegółowo

PROGRAM PARTNERSKI. www.kupbilecik.pl

PROGRAM PARTNERSKI. www.kupbilecik.pl PROGRAM PARTNERSKI www.kupbilecik.pl 1 1. Wstęp Program partnerski skierowany jest do firm oraz właścicieli serwisów i stron internetowych, a także właścicieli biur turystycznych, którzy chcieliby wzbogacić

Bardziej szczegółowo

Jak zdobyćpierwszy milion w Internecie i dobrze sięprzy tym bawić? V Pomorskie Forum Przedsiębiorczości Gdynia, 14 maja 2010

Jak zdobyćpierwszy milion w Internecie i dobrze sięprzy tym bawić? V Pomorskie Forum Przedsiębiorczości Gdynia, 14 maja 2010 Jak zdobyćpierwszy milion w Internecie i dobrze sięprzy tym bawić? V Pomorskie Forum Przedsiębiorczości Gdynia, 14 maja 2010 JAK TO SIĘDZIEJE? 2005 potrzeba zakupu analiza możliwości pomysł potrzeba działania

Bardziej szczegółowo

Rejestracja do 7 minutowego Treningu - Przewodnik

Rejestracja do 7 minutowego Treningu - Przewodnik Rejestracja do 7 minutowego Treningu - Przewodnik Krok 1 założenie konta Wejdź na stronę znajdującą się pod adresem: http://www.7minuteworkout.com/pl/signup_polski.php?p=a14280b5&id=264329 Zostaniesz przekierowany

Bardziej szczegółowo

Program partnerski Money2Money krok po kroku

Program partnerski Money2Money krok po kroku Opracowanie: Magdalena Kasprzak Program partnerski Money2Money krok po kroku Przewodnik dla nowych Partnerów 01 Dla kogo program partnerski Money2Money? Do programu Money2Money mogą przystąpić: osoby pełnoletnie,

Bardziej szczegółowo

Polityka bezpieczeństwa.

Polityka bezpieczeństwa. Polityka bezpieczeństwa. Cookies Polityka dotycząca Ciasteczek Niniejsza Polityka dotycząca Ciasteczek odnosi się do wszystkich stron internetowych oraz aplikacji na urządzenia mobilne, odwiedzających

Bardziej szczegółowo

ABC Programu Partnerskiego czyli Jak to działa?

ABC Programu Partnerskiego czyli Jak to działa? ABC Programu Partnerskiego czyli Jak to działa? 1. Regulamin i Polityka Prywatności Programu Partnerskiego Przed dokonaniem rejestracji w Programie Partnerskim proszę zapoznać się z Regulaminem Programu

Bardziej szczegółowo

Przewodnik... Tworzenie Landing Page

Przewodnik... Tworzenie Landing Page Przewodnik... Tworzenie Landing Page Spis treści Kreator strony landing page Stwórz stronę Zarządzaj stronami 2 Kreator strony landing page Kreator pozwala stworzyć własną stronę internetową z unikalnym

Bardziej szczegółowo

- google.pl (dla serwisów polskich) - google.com (dla witryn i fraz obcojęzycznych)

- google.pl (dla serwisów polskich) - google.com (dla witryn i fraz obcojęzycznych) Pozycjonowanie stron to najpopularniejsza obecnie metoda promocji serwisów www w Internecie. Obejmuje szereg działań dokonywanych wobec określonej strony internetowej. Prowadzą one do tego, aby po wpisaniu

Bardziej szczegółowo

Poradnik. Masz jakieś pytania bądź wątpliwości? Telefon: 660 411 465 (Mateusz Milewski) lub e-mail: irbb2013@gmail.com

Poradnik. Masz jakieś pytania bądź wątpliwości? Telefon: 660 411 465 (Mateusz Milewski) lub e-mail: irbb2013@gmail.com Poradnik Wstęp Projekt IRBB (Internetowa reklama branż budowlanych) to pomysł, który powstał na potrzeby reklamy firm, które mają na celu rozpowszechnienie swojej marki wśród zainteresowanych. Pomysł powstał

Bardziej szczegółowo

Czym jest. Inbound Marketing?

Czym jest. Inbound Marketing? Czym jest Inbound Marketing? Co to jest Inbound Marketing? Inbound Marketing to skuteczny marketing internetowy służący do promocji biznesu i marki za pośrednictwem Internetu. Jest to strategia marketingowa

Bardziej szczegółowo

TWORZENIE WIDEO A

TWORZENIE WIDEO  A TWORZENIE WIDEO EMAILA JEST SZYBKIE, PROSTE I PRZYJEMNE 1. Zaloguj się do swojego Centrum wideokomunikacyjnego. Następie najedź kursorem na zakładkę Wideo emaile i kliknij na link Standardowe wideo emaile

Bardziej szczegółowo

Oferta KEO dla Biznesu

Oferta KEO dla Biznesu Oferta KEO dla Biznesu Tworzenie stron internetowych Mottem przewodnim naszej pracy są estetyczne i miłe dla oka strony. Tworzone przez nas witryny są oparte na najnowszych technologiach i odpowiednio

Bardziej szczegółowo

REZULTAT 3 Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla, Litwa

REZULTAT 3 Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla, Litwa Projekt finansowany przez Unię Europejską REZULTAT 3 Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla, Litwa Valdas Kazlauskas NOWOCZESNE MATERIAŁY DYDAKTYCZNE DO NAUKI PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH Biała

Bardziej szczegółowo

Płatny dostęp do treści przez system płatności PayU na WordPressie [TUTORIAL]

Płatny dostęp do treści przez system płatności PayU na WordPressie [TUTORIAL] Płatny dostęp do treści przez system płatności PayU na WordPressie [TUTORIAL] pracabezszefa.pl/platny-dostep-tresci-system-platnosci-payu-wordpress Marek Duda 14.09.2016 Chcesz uruchomić płatny dostęp

Bardziej szczegółowo

Facebook, Nasza klasa i inne. www.facebook.com. podstawowe informacje o serwisach społeczności internetowych. Cz. 2. Facebook

Facebook, Nasza klasa i inne. www.facebook.com. podstawowe informacje o serwisach społeczności internetowych. Cz. 2. Facebook Facebook, Nasza klasa i inne podstawowe informacje o serwisach społeczności internetowych Cz. 2. Facebook www.facebook.com Facebook to drugi najczęściej wykorzystywany portal społecznościowy w Polsce i

Bardziej szczegółowo

Andrzej Wojtal. Tajna wiedza o zarabianiu. w sieci

Andrzej Wojtal. Tajna wiedza o zarabianiu. w sieci Andrzej Wojtal Tajna wiedza o zarabianiu w sieci Copyright by Andrzej Wojtal & e-bookowo Projekt okładki: Jarosław Drążek ISBN 978-83-7859-040-8 Wydawca: Wydawnictwo internetowe e-bookowo www.e-bookowo.pl

Bardziej szczegółowo

Tworzenie kampanii mailowych. Tworzenie kampanii mailowych.

Tworzenie kampanii mailowych. Tworzenie kampanii mailowych. Tworzenie kampanii mailowych. Główną funkcjonalnością wielokrotnego autorespondera Pername Mail Marketer jest możliwość prowadzenia kampanii mailowych. Mówiąc prościej jest to masowe wysyłanie wiadomości

Bardziej szczegółowo

Budowanie listy Odbiorców

Budowanie listy Odbiorców Budowanie listy Odbiorców W tym przewodniku dowiesz się jak Skutecznie budować listę Odbiorców, korzystając z narzędzi dostępnych w Twoim koncie oraz zarządzać ustawieniami subskrypcji. Budowanie listy

Bardziej szczegółowo

Z poradnika dowiesz się jak zautomatyzować kampanie email marketingowe za pomocą narzędzi i różnego typu autoresponderów dostępnych w GetResponse.

Z poradnika dowiesz się jak zautomatyzować kampanie email marketingowe za pomocą narzędzi i różnego typu autoresponderów dostępnych w GetResponse. Autorespondery 2.0 Poradnik zawiera Z poradnika dowiesz się jak zautomatyzować kampanie email marketingowe za pomocą narzędzi i różnego typu autoresponderów dostępnych w GetResponse. Spis treści: Stwórz

Bardziej szczegółowo

Paweł Grzech

Paweł Grzech Paweł Grzech www.ebiznesdlakazdego.pl Ważne: Jeśli nie wiesz o czym pisze, wydaje ci się to trudne to bardzo dobrze - nie ma to dzisiaj znaczenia, a wszystkiego dowiesz się w Akademii Milionerów. Z tego

Bardziej szczegółowo

autor poradnika - KS Jak zamieszczać i edytować artykuły na szkolnej stronie internetowej

autor poradnika - KS Jak zamieszczać i edytować artykuły na szkolnej stronie internetowej Jak zamieszczać i edytować artykuły na szkolnej stronie internetowej adres naszej strony: www.zs3.wroc.pl logo liceum 1. Aby dodać artykuł należy się zalogować: System pokaże nazwę zalogowanego użytkownika

Bardziej szczegółowo

Uruchom swoją matrycę Power Matrix i zyskaj stały miesięczny dochód Zacznij już DZIŚ i podejmij pierwsze kroki w spełnieniu swoich marzeń.

Uruchom swoją matrycę Power Matrix i zyskaj stały miesięczny dochód Zacznij już DZIŚ i podejmij pierwsze kroki w spełnieniu swoich marzeń. Uruchom swoją matrycę Power Matrix i zyskaj stały miesięczny dochód Zacznij już DZIŚ i podejmij pierwsze kroki w spełnieniu swoich marzeń. Dzięki FutureNet i matrycy Power Matrix masz do dyspozycji nowe

Bardziej szczegółowo

Konto Google: Gmail, YouTube.

Konto Google: Gmail, YouTube. Konto Google: Gmail, YouTube. Samouczek dla Pracowni Orange Samouczek powstał na potrzeby szkolenia Komunikacja i promocja z wykorzystaniem nowych technologii. Platforma internetowa dla Pracowni Orange,

Bardziej szczegółowo

Jak zarobić ponad 10 tysięcy złotych w dwa miesiące? PORADNIK

Jak zarobić ponad 10 tysięcy złotych w dwa miesiące? PORADNIK Jak zarobić ponad 10 tysięcy złotych w dwa miesiące? PORADNIK Witam, na wstępnie chciałbym zaznaczy ć to, że wykupienie poradniku za cen ę Koszt wysłania SMS wynosi 25,00 z ł (30,75 z ł brutto) jest to

Bardziej szczegółowo

Przewodnik... Budowanie listy Odbiorców

Przewodnik... Budowanie listy Odbiorców Przewodnik... Budowanie listy Odbiorców W tym przewodniku dowiesz się jak Skutecznie budować listę Odbiorców, korzystając z narzędzi dostępnych w Twoim koncie oraz zarządzać ustawieniami subskrypcji. Każda

Bardziej szczegółowo

Jak Zarobić Na Fakcie Własnego Rozwoju I Edukacji. Czyli propozycja, której NIKT jeszcze nie złożył w e-biznesie ani w Polsce ani na świecie.

Jak Zarobić Na Fakcie Własnego Rozwoju I Edukacji. Czyli propozycja, której NIKT jeszcze nie złożył w e-biznesie ani w Polsce ani na świecie. Jak Zarobić Na Fakcie Własnego Rozwoju I Edukacji Czyli propozycja, której NIKT jeszcze nie złożył w e-biznesie ani w Polsce ani na świecie. Przede wszystkim dziękuję Ci, że chciałeś zapoznać się z moją

Bardziej szczegółowo

Gdzie szukać klientów?"

Gdzie szukać klientów? Gdzie szukać klientów?" Każda firma potrzebuje nowych klientów. Stale napływający nowi klienci to woda na młyn każdego biznesu. Jeśli brakuje ich w Twojej firmie to koniecznie zbadaj potencjał rynku na

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Targetmarketing.pl to serwis, w którym w prosty i szybki sposób można kupić marketingową bazę danych, stworzyć własną kampanię e-mailingową oraz pozyskać

Bardziej szczegółowo

--------------------------------- Zacznij Zarabiać

--------------------------------- Zacznij Zarabiać NetWork Dostarcza GoDealla.pl GoDealla NetWork --------------------------------- Zacznij Zarabiać na zakupach grupowych na Facebook u Czym jest GoDealla Network? GoDealla.pl to największy polski agregator

Bardziej szczegółowo

Skuteczne kampanie reklamowe w linkach sponsorowanych dla Twojej firmy. ABC linków sponsorowanych

Skuteczne kampanie reklamowe w linkach sponsorowanych dla Twojej firmy. ABC linków sponsorowanych Skuteczne kampanie reklamowe w linkach sponsorowanych dla Twojej firmy ABC linków sponsorowanych Czym są linki sponsorowane? Teksty reklam Dowolne teksty reklam oraz dowolna ilość tekstów do każdej kampanii

Bardziej szczegółowo

Zarabiaj szybciej niż inni z #gofiber

Zarabiaj szybciej niż inni z #gofiber Zarabiaj szybciej niż inni z #gofiber Spis treści Co to jest Światłowód? str 3 Jak wybrać najlepszą ofertę? str 4 Przewodnik po aplikacji #gofiber str 7 Co to jest #gofiber? str 8 Jak to działa? str 9

Bardziej szczegółowo

Jak się promujemy? Jak się zareklamować? Oferujemy Klientom 2 Pakiety Reklamowe: PAKIET WIZERUNKOWY

Jak się promujemy? Jak się zareklamować? Oferujemy Klientom 2 Pakiety Reklamowe: PAKIET WIZERUNKOWY Czym jest portal e-biurowce? Portal e-biurowce oferuje między innymi reklamę firmom, których działalność związana jest z: budową, aranżacją i zarządzaniem inwestycjami biurowymi. Dzięki współpracy z nami,

Bardziej szczegółowo

Rejestracja partnerstwa etwinning: przewodnik krok po kroku

Rejestracja partnerstwa etwinning: przewodnik krok po kroku Rejestracja partnerstwa etwinning: przewodnik krok po kroku Informacje ogólne strona 2 Krok 1: Szukaj partnera strona 3 1) Szukanie automatyczne strona 3 2) Szukanie zaawansowane strona 4 3) Szukanie według

Bardziej szczegółowo

Oferta, obok której nie przejdziesz obojętnie...

Oferta, obok której nie przejdziesz obojętnie... Oferta, obok której nie przejdziesz obojętnie... Oferta, którą prezentujemy na tej stronie obejmuję budowę stron internetowych w oparciu o proste, czytelne, wysokiej jakości gotowe autorskie szablony(

Bardziej szczegółowo

Oferta kompleksowej promocji na portalu Smaki z Polski

Oferta kompleksowej promocji na portalu Smaki z Polski Oferta kompleksowej promocji na portalu Tel. 668 206 470 Tel. 668 206 480 www.smakizpolski.com.pl biuro@smakizpolski.com.pl O nas to innowacyjna firma, która oferuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu

Bardziej szczegółowo

Wstęp - ogólna prezentacja systemu poleceń 2

Wstęp - ogólna prezentacja systemu poleceń 2 SYSTEM POLECEŃ Spis treści Wstęp - ogólna prezentacja systemu poleceń 2 System Poleceń KROK PO KROKU 4 1. Rejestracja w systemie poleceń 4 2. Odzyskiwanie hasła 4 3. Kampania polecająca w postaci linku

Bardziej szczegółowo

Jaka jest przewaga elearningu nad tradycyjna formą nauki?

Jaka jest przewaga elearningu nad tradycyjna formą nauki? luty 04 pytania ogólne Jaka jest przewaga elearningu nad tradycyjna formą nauki? Multimedialne szkolenia są całkowicie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Użytkownik samodzielnie określa tempo nauki,

Bardziej szczegółowo

EVOTEY. system franczyzowy

EVOTEY. system franczyzowy EVOTEY system franczyzowy 2 A WIĘC ZACZYNAJMY Skoro czytasz te słowa, to oznacza, że jesteś osobą zainteresowaną osiągnięciem sukcesu finansowego i podejmujesz ten temat z przekonaniem, że wdrożę Cię w

Bardziej szczegółowo

Przewodnik korzystania z platformy TOEIC Online Placement

Przewodnik korzystania z platformy TOEIC Online Placement Przewodnik korzystania z platformy TOEIC Online Placement Drogi Użytkowniku niniejszy przewodnik pozwoli Ci uruchomić i rozwiązać pełny, próbny test zawierający autentyczne zadania z egzaminu TOEIC Listening

Bardziej szczegółowo

Przewodnik... Segmentacja listy Odbiorców

Przewodnik... Segmentacja listy Odbiorców Przewodnik... Segmentacja listy Odbiorców W tym dokumencie dowiesz się jak Wyszukiwać Odbiorców, korzystać z niemal nieorganicznych możliwości zaawansowanej segmentacji oraz segmentów, aby zwiększyć efektywność

Bardziej szczegółowo

Regulamin programu partnerskiego Mixprofit.com. 1 Postanowienia ogólne

Regulamin programu partnerskiego Mixprofit.com. 1 Postanowienia ogólne Regulamin programu partnerskiego Mixprofit.com 1 Postanowienia ogólne 1. Organizator: Właścicielem Programu Partnerskiego dostępnego pod adresem mixprofit.com jest: Nuvoxa LLC 3422 Old Capitol Trail 700

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2012

Oferta reklamowa 2012 Oferta reklamowa 2012 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2013

Oferta reklamowa 2013 Oferta reklamowa 2013 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

Praktyczny Biznesowy Kurs DVD + książka

Praktyczny Biznesowy Kurs DVD + książka Praktyczny Biznesowy Kurs DVD + książka Praktyczny Biznesowy Kurs DVD + książka Od Pomysłu do Pieniędzy to praktyczny kurs DVD + książka podręcznik, który opracowałem na bazie kilkunastu lat moich doświadczeń

Bardziej szczegółowo

Instrukcja korzystania z konsultacji online

Instrukcja korzystania z konsultacji online Instrukcja korzystania z konsultacji online Dostęp do konsultacji wymaga zalogowania się na konto przeznaczone dla uczestnika/uczestniczki projektu. Strona WWW projektu jak i witryny dla poszczególnych

Bardziej szczegółowo

Instrukcja. Zobacz jak w prosty sposób założyć swoją własną stronę www. ZDJĘĆ DODAWANIE INFORMACJI EDYCJA

Instrukcja. Zobacz jak w prosty sposób założyć swoją własną stronę www. ZDJĘĆ DODAWANIE INFORMACJI EDYCJA 1 Instrukcja Zobacz jak w prosty sposób założyć swoją własną stronę www. REJESTRACJA DODAWANIE INFORMACJI DODAWANIE ZDJĘĆ EDYCJA 2 KROK 1. Jak zarejestrować się na Kardiowizyta.pl? 1. Wejdź na stronę www.kardiowizyta.pl

Bardziej szczegółowo

Instrukcja Kreatora Ogłoszeń

Instrukcja Kreatora Ogłoszeń Instrukcja Kreatora Ogłoszeń Ins/01/ko/2011 biznes-informator24.pl Drogi użytkowniku! Dziękujemy za wybranie serwisu biznesinformator24.pl Postaramy się w kilku krokach wyjaśnić jak dodać atrakcyjne ogłoszenie

Bardziej szczegółowo

Opis i instrukcja przystąpienia do programu partnerskiego InformatorPrzetargowy.pl

Opis i instrukcja przystąpienia do programu partnerskiego InformatorPrzetargowy.pl S t r o n a 1 Qubus Office Center pl. Konstytucji 3-go Maja 1 III piętro, lok. 301 67-200 Głogów Opis i instrukcja przystąpienia do programu partnerskiego O serwisie Serwis istnieje na rynku informacji

Bardziej szczegółowo

Podstawy Efektywnego Marketingu dla ecommerce. Tomasz Kryk z ekspercimarketingu.pl

Podstawy Efektywnego Marketingu dla ecommerce. Tomasz Kryk z ekspercimarketingu.pl Podstawy Efektywnego Marketingu dla ecommerce Tomasz Kryk z ekspercimarketingu.pl Tomasz Kryk 727-903-288 2 Dla kogo? Do 10 000 UU Przy średnim koszyku 150 zł Przy średniej konwersji 1,7% Zatrudniający

Bardziej szczegółowo

( ) V O D. D A W I D B A G I N S K I. C O M W W W. D A W I D B A G I N S K I. C O M

( ) V O D. D A W I D B A G I N S K I. C O M W W W. D A W I D B A G I N S K I. C O M AGENDA SZKOLENIA FACEBOOK ELITE DOCHODOWE KAMPANIE REKLAMOWE ZA GROSZE W W W. D A W I D B A G I N S K I. C O M @ D A W I D B A G I N S K I G O B I G @ G M A I L. C O M Social Media, a w szczególności Facebook,

Bardziej szczegółowo